
Karen Gerbrands (PVV) is een kinderachtige trut. Een rancuneuze wroktrol. Blijkbaar loopt Diederik Samsom (PvdA) elke vrijdag stage in de thuiszorg. Beetje poepkorsten uit de anuspruik van kwijlende meurbejaarden peuteren, maar dan gewoon bij de mensen thuis. Verstandig van Samsom om zich te oriënteren op ander beroep. Het is 18 maart voordat je het weet. Diederik Samsom zet zich elke vrijdag in voor de samenleving, gratis, en komt zo ook nog eens onder de mensen. +1 voor Didi. Maar van Karen Gerbrands van de Partij van de Vieze Verwensingen mag dat niet. Karen de Kniesorende Kleuter heeft
krankjorem Kamervragen gesteld. Van het sneue niveau 'juf, Diederik heeft zijn huiswerk niet gemaakt'. Kijk dan: "
Wat vindt u ervan dat iemand zonder enige ervaring en/of scholing ouderen wast, aankleedt en assisteert bij het verzorgen van wonden?" Echt, Karen? Diederik gaat elke vrijdag helemaal Jezus Christus qua vrijwilligerswerk voor de thuiszorg -niet het meest glorieuze werk op deze planeet- en Karen moet daar over zeurzaniken? Mark Rutte geeft elke vrijdag les. Alleen maar aanbevelenswaardig. Ook al zijn wij natuurlijk cynisch genoeg om te beseffen dat zowel Rutte als Samsom dit vrijwilligerswerk vooral doen als langlopende campagne voor hun persoontje, het resultaat is desalniettemin prima: politici in de maatschappij, die ervaren hoe onderbetaald werk als lesgeven en thuiszorg is. Dat Karen de Kaolo Klikspaan daarover mekkert in de Tweede Kamer zegt meer over Karen dan over Diederik. Het feit dat Karen kinderachtig terug gaat zitten stangen tegen de PvdA, een partij al maandenlang op haar beurt heel kinderachtig
ongezien tegen alle moties van de PVV stemt
omdat het de PVV is, toont vooral aan hoe door en door kinderlijk verrot ons politieke stelsel is. Stelletje kleuters. Zeg, Fleur Agema, wanneer zit je babyverlof er op? We vinden
invalkamerlid Karen een stomme zeurzeug en willen je terug!
Reaguursels
InloggenOh en natuurlijk is het een show om zieltjes te winnen, maar dat doen alle partijen als er verkiezingen in aantocht zijn. Je moet er gewoon niet intrappen.
Ok, ben meestal 100% pro PVV en 100% anti Quid. Maar hier ben ik het met hem eens. Infantiel is idd het juiste woord...
De PVV heeft helemaal gelijk om hier opmerkingen over te maken. Want laten we wel wezen : Wat Samsom nu doet, is gewoon een show opvoeren om zieltjes te winnen.
prima PVV, aanpakken die populisten .. zo'n Samsom, wat vangt die nou per uur tov een gediplomeerd zorgmedewerker/ster, of ZZP'er tegenwoordig, want de PvdA heeft ze er bijna allemaal uitgedonderd.
Misschien iets met gehandicapte kinderen doen, oh nee , dat was ook al zo ongeloofwaardig.
En zo'n Rutte die 'les' geeft.. wat is dat voor idioterie ??
@h65485665 | 18-02-15 | 19:28
Nou he? Ja toch?
@Slipsnifter | 18-02-15 | 14:09
Waarom dacht jij, dat fopclub PVV zo zit te mekkeren?
Ze houden zich tactisch gedeist, maar de achterban moet wel weten, dat ze er nog zijn.
Samson, die hoort achter zijn bureau om het land te regeren (zucht...) net als de kapitein en stuurman horen op de brug van het schip en niet op het dek lopen te zwabberen, maar ja, zoals hij nu bezig is met 'regeren' zou het misschien beter voor het land zijn als hij constant vrijwiligertje speeelt
Nog liever 3 dagen in de stront dan dat die oplichter aan me komt, denk dan ook dat het bijna inhumaan is om deze vijand van de zwakkere in de samenleving een beetje ongediplomeerd aan de slag te laten gaan. En vooral omdat zijn uiterst korte inspanning enkel is ingegeven door politiek gewin. Als meneer echt met de verzorging van ouderen was begaan had deze huichelaar wel een ander beleid gevoerd. Laat ie de trui van spekman maar gaan wassen en zijn nieuwe aanwinst uit Rotterdam een waardig opvolger van spekkie, n.l. een huichelachtig soort afleiding's tactiek waardoor er nog steeds mensen zijn die op de PVDA stemmen. Omdat hij iets brult waar ik deze regering en in het bijzonder de PVDA nog niet in heb herkend een spekkie de tweede dus. Weg ermee.
@het orgineel | 18-02-15 | 16:57
De fopclub PVV heeft idd. gelijk, het orgineel !
STOP Alle vrijwilligers werk. Het doet meer kwaad dan goed !
Ook stoppen met Voedselbanken, Dierenvoedselbanken etc.
Het lost de problemen niet op, hoe goed het ook bedoelt is. Mensen, doe het niet !
-weggejorist-
Karen Gerbrands heeft gelijk. Samsom toont zich tot de verkiezingen sociaal begaan door bejaarden te bezoeken en de schijn op te houden dat ie ondersteken leeggooit en urine van de grond dweilt indien nodig. Het is allemaal show. En voor zover hij werkelijk hart voor deze mensen heeft zou ie z'n ogen uit de kop moeten schamen dat mede door hem de thuiszorg zo achteruit keldert.
Hey Quid houd je waffel eens, dat die kudt zo'n trol is betekent nog niet dat de partij niks is.. Ben je een PvdA fan ofzeau?
Die tietbezitter mag zelf ook wel eens wat doen ook al doet Samson (mwoaah Gertjeee) dit enkel om zieltjes te winnen..
PVV moét grote inspraak hebben in deze fopregering om die Haatbaarden stroom te kunnen stoppen.
Zeg dat ie een ton per jaar krijgt, zal wel meer zijn, 200 'werkdagen' zal wel minder zijn met dat lange zomer reces, dan kost ons zijn daagje bij de bejaarden, minstens 500 euro belastinggeld is ongeveer een halve maand aow!!
De PVV heeft gelijk.
In de zorg STIKKEN, ja, letterlijk STIKKEN er bejaarden mensen omdat er incapabele vrijwilligers rondlopen die niet weten hoe je in moet grijpen als zoiets gebeurd. Terwijl de zuster die ervoor heeft geleerd papiertjes in staat te vullen achter het bureau, en guess what ?
Weet je wie er verantwoordelijk is als een bejaarde dood stikt ? Niet de vrijwilliger 'die weet van niks' , nee, het is de zuster met een contract die verantwoordelijk is. Maar die krijgt geen tijd om haar werkenlijke beroep uit te oefenen, want papier.
En dat is precies de reden waarom er 2 hele goede mensen uit mijn omgeving gestopt zijn met verzorgen, na dat 20jaar en langer gedaan te hebben.
1.) De bureaucratie
2.) De vrijwilligers
En geloof me als ik zeg dat de frustratie gigantisch is bij deze mensen, ze willen dolgraag die oudjes hebben, maar op deze manier GAAT HET GEWOON NIET.
Zolang er niets gaat veranderen, komen deze ervaren mensen die altijd keihard hebben gewerkt met hun hart, en voor weinig centen, niet terug.
Dit land is ziek en kapot, heel erg ziek en kapot.
De PVV snapt het, Diederik doet het voor de onwetenden. Waarschijnlijk denk 95% van de mensen dat vrijwillig in de zorg helpen een goede zaak is, het tegendeel is waar, het maakt de zorg verder kapot, hoe goed het ook bedoelt is. Mensen, doe het niet !
Ken dat hele mens niet!!!
Ik neem aan dat de tijd die Diederik aan zijn 'linkse hobby' besteed van zijn salaris wordt ingehouden? Iedereen wil wel vrijwillig bejaarden poetsen tijdens werktijd. Haha. Nee.
@denoorman | 18-02-15 | 12:03
"Als die Samsom bij mijn moeder binnenkomt,"
Schandalig dat jij niet voor je moeder zorgt, een vrouw die jaren van haar leven voor jou gezorgd heeft laat je nu onderhouden door de gemeenschap. Het geeft wel aan hoeveel je om je moeder geeft.
Ik vermoed hier (en al eerder bij Samsom) het werk van een spindoctor die over 'storytelling' heeft gehoord.
In de modernere retorica-literatuur wordt namelijk beweerd dat het tijdperk van de klassieke (Europese, 'mannelijke'= psycholinguistische aanduiding) retoricastijl met logisch schijnende redeneringen met veelvuldig gebruik van antithesen en paradoxen versierd met bijvoorbeeld metaforen en anaforen minder effectief wordt.
Daarvoor nu een ontwikkeling naar een meer vrouwelijke sprekersstijl gebaseerd op 'storytelling'.
Een exemplarisch voorbeeld is de toespraakstijl van Obama die vooral over zichzelf verhaalt, zijn grootvader die nog slaaf was enz.
Bij Samsom zien we dat ook met het betrekken van zijn gezin en zijn zogenaamde stages en toevallige gesprekken met gewone burgers. Eigenlijk dus ook een weer een stukje globalisering/amerikanisering ;-)
Wilders daarentegen kan m.i. nog beschouwd worden als een typische vertegenwoordiger van de klassieke 'mannelijke' Europese rethorica.
Mei Li Vos (PvdAllah)
Is dat niet die domme Bimbo die daags na de aardbeving op Haiti begon over de opwarming vd Aarde en dat we dammen hadden moeten bouwen daar?
Of was het een andere van haar vele illustere partijgenoten?
een stage is op voorhand bedoeld om werkervaring op te doen binnen het totaalpakket van een opleiding.Een leerling doet in het verlengde van zijn of haar beroepsopleiding hiermee praktische werkervaring op, immers het ligt in de lijn der verwachting dat bedoelde leerling op den duur de stage omzet in een beroep in de gekozen sector. Na voldoende aflegging theorie-en praktijkexamens kan men zich vervolgens gediplomeerd verpleegkundige noemen.Dat is een eer. Een verpleegkundige krijgt steeds meer een verantwoordelijke taak zowel binnen een ziekenhuis als daarbuiten. De move ( ongetwijfeld wederom bedacht door PVDA pr-mannetjes ) van dhr. Samson devalueert op grove wijze de terechte status van een verpleegkundige. Genoemd PVV kamerlid, zelf wel gediplomeerd, heeft een punt nog afgezien van het feit dat de politicus tijd inruimt voor zijn stage in diensttijd als riant betaald kamerlid. Hij zou een flinke tinus zijn indien hij dit werk zou verrichten tijdens de ruim bemeten recesssen of in het weekend.Zulks is niet het geval.
Ouwe-RukkerT | 18-02-15 | 13:47
Hij doet dit niet vlak voor de verkiezingen maar is al zijn hele leven actief in de vrijwilligerswerk en dit specifieke geval is ook niet deze week komen aanwaaien maar deed hij ook al langer. Je weet er niks van maar je hebt je mening al klaar. Ben je PVVer?
Je zou toch bijna gaan denken dat de verkiezingen eraan zitten te komen..
Lekker gratis. 1 dag in de week niet op zijn werk verschijnen en dan toch doorbetaald ervaren mensen voor de voeten lopen.
Als het een andere partij was geweest die deze kamervragen zou hebben gesteld n.a.v. dit wanstaltige, hypocriete gedrag van die PVDA-vleespet, dan had je die kwit niet gehoord. Ook hypocriet dus.
Sneu of niet, waar haalt Samsom de tijd vandaan om dit iedere week te doen? Heeft hij geen land om te besturen (naar de tyfus te helpen)? Als je de verzorger wilt uithangen dan moet je niet een baantje nemen op het Binnenhof dat 24/7 aandacht vereist.
@Kaan78 | 18-02-15 | 13:30
Als je het niet schandalig vind van Didi om vlak voor de verkiezingen een stage bejaarde verzorgen gaat volgen dan is er echt iets heel erg mis met je op menselijk vlak.
@Roadblock | 18-02-15 | 13:03
Quid is niet anti pvv maar anti waanzin. Snap je het verschil???
Stukjes schrijven kun je ook beter overlaten aan professionals.
Katootje, dan was jij toch voortaan je demente moesje zelf?
Wie houdt je tegen,
De stronthopen van PVV. Wat ben ik blij dat wij buiten de PVV ook normale mensen hebben. Ik vind het ook leuk om met normale mensen te kunnen praten. Daarom sluit ik mij af en toe af van zaken of media waar de inferieure PVV lui zich begeven. hoe je het wend of keert... Dit soort negatieve lui hebben wel een (kleine) impact. De een die bouwt en investeert, de ander levert alleen stronthopen. Mijn hulp aan minder validen op het gebied van geestelijke ontwikkeling heeft ook zijn grenzen.
Overigens doet Samsom dital een tijdje, hoor.
Al ver voor de gs verkiezingen.
Al vermoed ik dat dat ongewenst nieuws is.......
Aaaahhh Sjonnie.... heeft je vriendje Didi je gebeld of het (weer) voor hem op wilt nemen want hij heeft het al zo zwaar in aanloop naar de PS, krijg je daar nu nog wat voor, een bosje rode PvdA rozen of een beurt van één van Didi's bijvrouwen?
Dit is natuurlijk vreselijk goedkoop scoren van Samsom. Hij heeft echt geen route met 15 cliënten op een ochtend, voor een thuiszorgmedewerkster een heel normale planning. Beetje meelopen en de empathische clown uithangen,ik walg ervan.
Quid, hij GAAT het doen, hij deed het niet. In dat opzich dus verkiezingsstunt. Rutte, daarentegen geeft al vele jaren gastles op een school in de buurt
Het had hem gesierd als hij dit werk al deed voor hij lijsttrekker van de PvdA was. Nu is het alleen maar een wanhopige poging om stemmers te trekken voor zijn toch al stervende partij...
Schoenmaker, blijf bij je leest.
Maak je hard voor de mensen die dit werk dagelijks moeten doen daar waar je het verschil kan maken, in de politiek.
@pluizigkroeshaar | 18-02-15 | 12:34
Het gaat nu even niet om Mo. het gaat om 2 Nederlanders. De ene doet een bijdrage, de ander profiteert. Maar natuurlijk heeft Agema ook overal recht op. Natuurlijk, natuurlijk, natuurlijk!
Intrieste stemmenwerving. Wellicht een idee om zijn dochter ook weer op te laten draven.
Sommige van de betweterige reaguurders bedoelen het misschien grappig, van kijk mij toch eens gevat zijn. Ja, lachen. Een aantal reaguursels lijken echter te zijn bedoeld om iemand omlaag te halen. Al is er over de kwaliteit van politiek bestuur echt wel wat te zeggen, de reaguurders die ik bedoel halen hiermee vooral zichzelf omlaag. Bedroevend. Dat roept bij mij de vraag op: wat doet u zelf eigenlijk aan vrijwilligerswerk?
Hoe gaat het met je vrindjes bij de VVD Kwit ?
Moeilijk he ? Of op zoek naar een baantje ?
Moet je via Huffnagel (VVD) proberen. Deze joker heeft genoeg billemaatjes rondlopen in de aloude media om je te helpen.
Hoeffie mag nu overal ingezet worden tot de verkiezingen als nationale grappenmaker. Wie weet kun je aanschuiven. En je weet het; daarna Burgemeester, CvK of Neelie (93) opvolgen als beloning.
Het grote gevaar met Diederik dat hij door dit soort uitstapjes steeds weer kan beweren in debatten dat hij ervaring heeft in de maatschappij die hij zelf verkloot heeft. Hoe vaak hoor ik hem niet met voorbeelden uit de praktijk komen onder net mom van "Ik heb mensen gesproken die mij vertelden" En die vertelden nou net wat Didi ook al dacht. De mensen die hem vertelden om op te rotten, citeert hij gemakshalve nooit.
Quid is anti-Pvv, dat wil hij zo nu en dan laten merken.
@Godsammekraken hoewel er natuurlijk veel taken in de zorg zijn waarvoor een opleiding nodig is, is een ongeschoolde vrijwilliger altijd nuttig, al is het maar om eens een wandeling met een eenzame bejaarde te maken. Je kunt er niks van vinden dat Didi dit doet of het waarderen, maar het bekritiseren is belachelijk.
Dat is Samsom zijn taak ook helemaal niet.
Deze stage zal hij op dezelfde wijze misbruiken als zijn tijd als jongerenwerker. Iedere keer trapt men weer in de flauwekul van de PvdA en de activist in pak.
GS die het opneemt voor een PvdA'er... dat zien we niet vaak ;)
De bekende pre-verkiezingentruc van Samsom. Vlak voor de laatste parlementsverkiezingen was hij onderweg als stagiair streetcornerwerker. Uiteraard intensief begeleid door de PO.
Zijn andere truc, harmonisch gezinsleven inclusief meelij-appeal door gehandicapt kindje, zal nu wel wat gecompliceerder worden.
Daarbij zou ik dit geen vrijwilligerswerk willen noemen. Dan moet Diedel voortaan op zaterdag gaan poetsen.
Tsja, vroeger kwam er gewoon iedere week een betaalde kracht.
Tegenwoordig zijn de oudjes afhankelijk van de datum van de volgende verkiezingen.
Zieltjes/stemmen winnen over de rug van ouderen dat is het.
Die Samson moest eens aan mijn ouders komen!!!
Samsom "helpt" in thuiszorg? Samsom gaat op vrijdag, terwijl hij door u en mij betaald wordt voor werkzaamheden als volksvertegenwoordiger, campagne voeren voor zijn eigen politieke partij voor de verkiezingen van 18 maart a.s.
Die partij staat er dramatisch voor, niet in de laatste plaats vanwege het bezuinigingsbeleid van de PvdA op ouderen- en thuiszorg.
" Helpen" en vrijwilligerswerk doe je onbezoldigd, in je eigen vrije tijd.
Dat Samsom zich een dag per week aan zijn betaalde werkzaamheden onttrekt om de schijnheil te spelen is een gotspe.
Daar had Gerbrands vragen over moeten stellen: hoe onbeschoft is het om op kosten van de belastingbetaler campagne te voeren voor je zieltogende partij.
Die bejaarden vinden het vast niet erg, lijkt mij ook fijn om inplaats van 24 uur tussendoor een extra luier te krijgen, omdat die kale nono promotiemateriaal wil maken.
Tegenstemmen omdat het van hun komt. Dan krijg je dit soort kleuterklas-gedoe.
En die mensen geven ons geld uit, willen ons vertegenwoordigen. Gaat lekker hoor.
Quid ga jij je eens flink zitten schamen want deze Karen Gerbrands heeft volkomen gelijk. Samsom is immers gezakt om fatsoenlijk voor zijn eigen gezin te zorgen en dan nu, als groot kiezersbedrog, met zijn tengels aan onze ouderen zitten lijkt mij niet fris. Hij kan beter zijn voorzitter Spekman eens een flinke opknapbeurt geven. Wassen, kammen, scheren en schone kleren. Je ziet dat hij het niet zover en zo onwaarachtig hoeft te zoeken. Het riekt gewoon naar stemmen ronselen.
Skunk57 | 18-02-15 | 12:16
.
Zie het eens zo: iemand heeft altijd hard gewerkt en belasting betaald. Zodra deze persoon (tijdelijk)onbekwaam is om te werken heeft deze recht op compensatie. Da's toch normaal en fair.
.
Volgende voorbeeld:faat en mo komen deze kant op omdat in eigen land geen cent is te verdienen. mo vindt door zijn analfabetisme geen werk en faat is chronisch zwanger. mo krijgt op niets af een uitkering, ziektekosten, bijstand en kinderbijslag.ook voor eh kinderen in het thuisland. Is dat fair? Nee. Mooi, vind ik dus ook.
Wanneer Samsom mijn oude moeder komt wassen is ze not amused.
Zou Wilders hetzelfde komen doen zou ze hem onderschijten.
Ze iswel gek maar niet ZO GEK.
@toetanchamon | 18-02-15 | 11:56
Maar jij leeft toch nog?
Jij stond erbij en keek ernaar, toen ze het verbandmateriaal stonden te verknippen?
Wonden verbinden moet goed gebeuren, maar het is geen rocket science. Zelfs jij kan het leren.
Allemaal redelijk gratis neem ik aan? Straks als jij onrendabel thuis moet zitten, krijg jij weer gratis geld.
Wat een klotenland is NL toch, met een kloten regering. Dit moet beter kunnen.
Maar denk maar niet dat Samson de actievoerder zich gek laat maken. Als het nodig is ketent hij zich vast aan een bejaarde.
Een pro- Didi topic..! Printen en inlijsten voor het nageslacht..
@Lichtstadfan | 18-02-15 | 12:04
Je vergeet die zojuist bevallen mevrouw te noemen. Die kiest ook voor eigen plezier in plaats van landsbelang.
Graaien, graaien, graaien. Nu weer uit de zwangerschapsverlof ruif.
Didier lijkt me alleen geloofwaardig als hij op die thuiszorgdag ook enkel een thuiszorgloon krijgt
Ze heeft wel een punt. Het is niet zo dat je als niet gediplomeerd verpleegkundige zomaar alles ff kan doen.
Als het geen Femke Halsemaatje is van Samsom om te laten zien hoe betrokken zijn partij zogenaamd is dan is het wel te bewonderen dat hij zich zo inzet.
Dat kan hij bewijzen door als hij niet meer als politiek actief is door te gaan met dit vrijwilligerswerk. Dus niet een Femke Halsemaatje uithalen maar gewoon doorgaan en je principes blijven volgen.
(Femke haalde haar kids direct van de zwarte school nadat ze besloot veel geld te gaan vragen voor wc-eend onderzoekjes)
Daar hebben we zeiksnor Quid weer, als hij maar iets te zeiken heeft is zijn dag weer goed, de stuk onbenul heeft geen idee wat er voor nodig is om te werken in de zorg. Je mag namelijk niet ongediplomeerd werken in de zorg en moet er met hem minstens 1 meelopen die zijn of haar werk beter had kunnen besteden dan achter Samsonnetje aan te lopen... maar Quid zou Quid niet zijn als hij een dag niet zou zeiken over de PVV, dikke mensen of al het andere waar hij een hekel aan heeft... en dat is vrijwel alles behalve zijn spiegelbeeld!
Wat ik wel eens wil weten wat hij zegt wat hij doet, want dan kan dit nog lollig worden want dan heeft deze mevrouw gewoon gelijk, voor sommige dingen moet je bevoegd zijn, je mag als vrijwilliger geen verplegingstaken uitvoeren, je hebt geen diploma nodig om als vrijwilliger te werken, maar wel om zorg te verlenen. Ik kan die vleespet niet uitstaan dus voor mij is niks te flauw.
Die politici klagen altijd maar dat ze het druk hebben, ondertussen krijgen ze mega veel vakanties en dat noemen ze reces en hebben ze nog tijd voor bijbaantjes en dergelijke en ze krijgen ook nog vorstelijk betaald. Moeten ze niet eens aan hun dossier kennis gaan werken??
Ik moet toegeven dat ik in een hinderlijke spagaat zit. Ik wil PVV stemmen maar loop steeds tegen malloten aan als Gaus en nu deze tuthola weer.
Als die Samsom bij mijn moeder binnenkomt, dan joris ik hem persoonlijk naar buiten. Laat hem met zijn vieze glibbervingers zijn eigen gezin gaan verzorgen. Maar daar is hij er ook uit geknikkerd............
Dat cordon sanitair om de PVV door met name de PvdA is pas flauw. De PVV doet er alles aan om terug te pesten. Wellicht dat deze actie iets te is. Maar het cordon sanitair, dat is de werkelijke schande. Schrijf daar n'ns over, Quid! (Zal wel tevergeefse oproep zijn)
Kon Samson wel tijd vinden op vrijdag normaal staat ie zijn voeten te wassen en ligt ie met zijn luie reet naar het oosten.
Quote: "politici in de maatschappij, die ervaren hoe onderbetaald werk als lesgeven en thuiszorg is"
Quid, je gelooft toch zelf niet dat dit schorum dat niet weet toch .... ?
Maar zet dan ook even de linken hoe deze Neo-Liberale Facisten de ouderzorg de afgelopen jaren hebben kapot bezuinigd !
Dat plaatst je artikel ff beter in perspectief.
@James Lastig | 18-02-15 | 11:54
Prima punt, ik moest er ook aan denken. Maar kan niet anders zeggen dat het bewonderingswaardig is als je in plaats van naar een fractievergadering, oude mensen gaat helpen. OF je bent dan goed bezig, OF die vergaderingen zijn moker saai.
Ik begrijp dat in de thuiszorg gekwalificeerde mensen ontslagen worden omdat ze te duur zouden zijn.
Logisch, als er mensen zijn die dit werk (tijdelijk) gratis doen om dan ook even bij de oudjes hun landverraderspartij te promoten.
Ben groot tegenstander van sociale dienstplicht.
Wil zelf bepalen of, en aan wie van de grote groep hulpbehoevenden ik in mijn vrije tijd het leven aangenamer maak. Daar gaat niemand behalve ikzelf over. En niet dat zooitje van de 1e en 2e TK. Het idee.
toetanchamon | 18-02-15 | 11:56
te lang in een afgesloten kist liggen is niet bevorderlijk voor je spelling en grammatica
Het is zo weer verkiezingen. Dan zullen we wel zien of wij kiezen voor elkander helpen of voor haat zaaien.
Een leerling die toegelaten is tot de opleiding VIG of Verpleegkundige is ook niet geschoold en ervaren. Dat komt later.
Wassen en aankleden mag je meteen en assisteren bij wondzorg komt neer op spullen pakken van een rek of een wond deppen. En alles onder toeziend oog hoor.
ZeurPVVer moet haar muil sluiten zullen we maar zeggen.
He Kwit het was ff zoeken, zoeken en zoeken om een onderwerp te vinden zodat je de PVV kon Bashen, hele nacht op geweest?
In plaats van bejaarden wassen zou hij als politicus ervoor moeten zorgen dat het niet nodig is dat hij dat gaat doen. Het is emo-politiek over de rug van bejaarde mensen. Hij heeft het al eens eerder gedaan.
Als je als kwijlende meurbejaarde geen instrument wilt zijn in de zelfpromotiecampagne van een politicus, kun je dan wel professionele hulp eisen?
Mag ik je er even op wijzen dat Karen ruim 15 (!) jaar als verpleegkundige werkzaam is geweest....
necrosis | 18-02-15 | 11:41
ja dat mag. zozo 15 (!) jaar(!)
Bij een vorige verkiezing heeft Samsom ontdekt dat marokkanen het etnisch monopolie op overlast hebben. Je ziet wat er van gekomen is. Het is allemaal nog erger geworden. Dus bejaarden, pak maar in. Dit is pas het begin.
Een hoop gezonden reaguuders lees ik.
Ik heb 2 jaar achter elkaar 3 maanden thuiszorg gehad en de pvv heeft wel degelijk een punt. Na een operatie moesten mijn wonden 2 x per dag verzorgt worden. De eeste week in het ziekenhuis was de verzorging top eenmaal thuis ging thuiszorg het doen. Vakkundig verpleging? Niets van dat van de 28 man personeel, waren er 4 gediplomeerd en wisten niets van mijn ziekte. Over de rest hoef ik niet eens te beginnen. Ongeschoold of te dom.
Wondverzorging is voor mij het belangrijkste na een operatie, op de kans uit te sluiten dat ontsteking terugkomt. Je raad het al, ik ben de lul. Door amateuristisch gedrag en het vroegtijdig afbreken van de verzorging door thuiszorg is de wond veel te snel dichtgegaan en is de ontsteking weer terug.
Los van dat dit lullig voor mij is, heeft het verhaal nog meer nadelen. het martiaal wat nodig is om mijn wonden te verzorgen is niet goedkoop. 20.000,- aan verbandmatriaal. Thuiszorg heeft geen idee waar ze mee omgaan en verknipte een fortuin van dit spul zo de prullebak in.
Zorg is een vak dat zeker niet elke mongool of uitgekotste politici zomaar even kan gaan doen.
Gelukkig dat sommige reaguurders wel zien wat GS totaal mist: dat Samson vet doorbetaald wordt om werk te doen dat een werkloze thuiszorger graag voor de helft van het geld had willen doen.
"Samsom zet zich elke VRIJDAG in voor de samenleving, gratis"
Da's helemaal niet gratis, hij wordt betaald voor een gewone werkweek dus hoort hij vrijdag gewoon zijn normale werk te doen.
Het zou pas 'gratis' zijn als hij het in zijn eigen tijd (weekend) zou doen.
kapot moeten die volksverraders.. helemaal kapot, ga zo door kale, goed bezig !
Russells Teapot | 18-02-15 | 11:44
Maar doe het dan meteen goed: pas volmaken in 2 of 3 jaar (Israelische model, hoewel dat Defensie betreft), en niet 6 maanden. Krijg je maatschappelijk in Nederland geheid gezeik mee, gaat ook nooitt door de Kamer komen. Ben het overigens met je eens dat op de ´plek´ van de PVV een ´andere´ welkom is. Maar die is er dus niet. Dus roeien met de riemen die je hebt. Nederlandse polderparadox.
@Russells Teapot | 18-02-15 | 11:44
Vrij dom plan. Jij hebt ws nog nooit dienstplicht uitgeoefend. Ik wel. Nog nooit zoveel ongemotiveerde mensen bij elkaar gezien. Die wil jij graag aan bed hebben staan. grapjas.
PvdA halveert eerst het aantal verpleegtehuizen, terwijl het aantal ouderen verdubbelt. VVD senator Depuis haalde haar eigen man uit haar eigen groep van tehuizen waar ze de voorzitter van de raad van toezicht is.
Haar liberale denken is dat als je echt wil dat er goed voor je gezorgd wordt, je maar tienduizenden euro`s moet weten te verdienen met al je commissariaten en niet de overheid, die 48% van ons geld afneemt, moet aankijken voor een oplossing.
De PvdA en de VVD kiezen er dus voor de zorg af te breken, maar tijdens de campagne gaan ze een paar dagen luiers wisselen om weer vier jaar hun handen overal van af te trekken. Ik weet niet of ik de inhoud van de luier of de trackrecord van politici ranziger vind.
Xirdalan | 18-02-15 | 11:21 @
Mensen zijn niet allemaal dom, maar zijn vooral egoïstisch en bezig met hun eigen belangen (geld) Zo zal iemand in de bijstand waarschijnlijk op de SP stemmen, immers hoge uitkeringen.
Tussenstand Samson vs PVV
www.geenstijl.nl/poll/pollresult.php
Karen heeft gelijk: de PVV heeft een nieuwe doelgroep, nl. bejaarden. Die moeten dus bediend worden.
chicago river | 18-02-15 | 11:38
Dienstplicht kent voor en nadelen en hangt goeddeels af van de uitvoering maar is niet per sé een slecht idee. Zeker als je vrijstelling krijgt als je een studie volgt (en afmaakt) kan dat een goede motivatie zijn voor jongeren die liever lui dan moe zijn.
Russells Teapot | 18-02-15 | 11:38
"Dus dit gezeur is alleen in het eigen partijbelang van de PVV, Henk en Ingrid hebben er helemaal niets aan."
Die nep-stage is alleen in het eigen partijbelang van de PvdA, Jan de Arbeider heeft er helemaal niets aan. Rancuneuze PVV'ers zijn volstrekt oninteressant. Hoe de kiezer op schaamteloze wijze wordt bedot en bedonderd is uiterst relevant.
@chicago river | 18-02-15 | 11:38
Dat wist ik nog niet eens, maar ik vind het geen slecht idee. Al zou ik er wel een sociale dienstplicht van maken, ipv een militaire. Zo betrek je jongeren uit alle lagen bij de maatschappij, komen ze in aanraking met mensen buiten hun religie/sociale omgeving en heb je gelijk een hoop extra mensen om tekorten in sectoren als zorg op te vangen.
Prima plan van Van Klaveren, zoals hij vaak goede ideeën heeft. Daarom is hij ook uit de PVV gezet: te veel eigen mening, te weinig meeknikken met de Grote Blonde Leider.
Conclusie: onze 150 volksvertegenwoordigers zijn vooral bezig elkaar het leven zuur te maken ipv te werken aan een kleinere en vooral efficiëntere overheid.
@ Brainder | 18-02-15 | 11:36
"Zulke dingen moeten opgeleiden doen. Niet jan en alleman."
Waarom zitten die pvv-ers dan in de 2e kamer politicusje te spelen?
kinderachtig, yep
anderzijds, wel raar dat samsom nou precies bij de thuiszorgt helpt en de PvdA promoot, terwijl hij diezelfde thuiszorg ten gronde heeft gericht, vreemd niet ?
@necrosis | 18-02-15 | 11:38
Kan ik niet (meer) lezen. Maar ik heb gewoon lekker mijn gevoelens de vrije loop gelaten.
@jos verstoppen | 18-02-15 | 11:37
Mag ik je er even op wijzen dat Karen ruim 15 (!) jaar als verpleegkundige werkzaam is geweest....
Russells Teapot | 18-02-15 | 11:30
Zolang VNL´ers als Joram van Klaveren geniale plannen oppert zoals 6 maanden dienstplicht voor jongetjes en meisjes in te voeren, neem ik die partij ook niet serieus. Net als Job Cohen en Dick Berlijn - die wilden ook zo graag. De leegte, het gemis aan langetermijnvisie. Populisme pur sang.
@Schoorsteenveger | 18-02-15 | 11:17
Niemand ontkent hier dat Diederik hypocriet bezig is. Het punt is dat deze PVV-mevrouw haar tijd verspilt aan zinloze symboolpolitiek, iets wat een terugkerend probleem is bij de PVV: niet zoeken naar een oplossing, maar ongecontroleerd schreeuwen over het probleem dat op dat moment de meeste aandacht oplevert.
Deze mevrouw heeft de portefeuille zorg binnen de PVV-fractie. Laat ze zich bezig gaan houden met de échte problemen binnen de zorg, die zijn voorlopig behoorlijk wat nijpender dan de propaganda-actie van een uitgerangeerde PvdA-er. De gemiddelde zorgbehoevende Nederlander maakt zich daar echt niet druk om, alleen de PVV maakt zich hier druk om, omdat ze bang zijn dat het de rivaal stemmen oplevert. Dus dit gezeur is alleen in het eigen partijbelang van de PVV, Henk en Ingrid hebben er helemaal niets aan.
Een uitstekend artikel van Quid dus dit keer. Dat mag ook wel eens gezegd worden.
@roze_bril | 18-02-15 | 11:37
Kijk eens naar de fipo.....
ondanks mijn walging voor het ruime merendeel dat de pvv voorstaat heb ik om meerdere redenen overwogen aankomende verkiezingen toch een keer op ze te stemmen. gelukkig is er nu deze zeug, keurig op tijd om me te weerhouden
ook weer een mooi blank superieur staaltje politiek, kan makkelijk aan welke achterlijke cultuur ook tippen
-weggejorist-
Terecht van de PVV. Zulke dingen moeten opgeleiden doen. Niet jan en alleman.
Als ik oud en versleten ben, mag alleen Fleur mijn billen komen wassen....
Bij het lezen van de eerste zin zie je het al, een Kwit topic.
Maar waren de goede neven functies op en moest Didi dan maar een wat minder flitsende kiezen?
Optyven Didi, als er (blijkbaar) extra mensen nodig zijn, laat iemand uit de WW dit doen. Je veziekt (weer) de arbeidsmarkt.
Het heeft met kinnesinne te maken. De PVV werpt zich al een tijdje op als partij voor de ouderen ( dus tegen 30-40 jarigen!) Helpen in de bejaardenthuiszorg zou dus een goede strategie voor de PVV zijn.
Met een vijand als Karen heb je geen vrienden meer nodig. Nou ja goed die had hij idd niet dus goed dat Karen er nog is.
Stiekeme populist dat ie is, die Didi, maar zal heus best goed dat werk doen. Las ook dat ie gewoon met het afval (nee, niet zo´n bejaarde) loopt te ´sjouwen´. Op dossier zorg vertrouw ik alleen Fleur en Agnes.
Maar hij is wel in ´Spijkenisse´. Over pis en kak gesproken.
@Bokito ergo sum | 18-02-15 | 11:24
Ja, heb je wel gelijk in.
Al die politici vertonen dit soort gedrag. Na de verkiezingen trekken ze zich weer terug in de Haagse stolp en zie je ze niet meer.
Inderdaad, buitengewoon flauw, inhoudsloos, en zinloos. Typisch PVV-gedrag.
Daarom hebben we dus een nieuwe partij nodig in die hoek, eentje die over de volwassenheid beschikt om zich bezig te houden met het oplossen van de vele problemen in dit land, in plaats van dit doelloze geschreeuw om het allerdomste deel van de achterban te pleasen. Eentje die een visie heeft die verder reikt dan de peilingen van Maurice de Hond.
Wat dat betreft lijkt VNL een stap in de goede richting te zijn, maar voor de harde kern van de PVV-kudde zullen dat waarschijnlijk altijd "verraders" blijven, ook al wordt de mening van de gemiddelde PVV-stemmer in de kamer véél beter vertegenwoordigd door VNL dan door de PVV zelf. Waarschijnlijk omdat eenvoudige mensen een sterke leider nodig hebben en een strikte fractiediscipline, of zo.
Ljjkt wel of geen stijl hier de PvdA promoot .
Het is die partij die dit hele zorg stelsel mede ten gronde gericht heeft.
Nu schijnheilig vies gaan helpen daar.
Terecht dat er over geklaagd word.
Op een doortrapte manier zieltjes winnen.
Net voor de verkiezingen hoe doorzichtig.
Samson is zielig en niemand anders.
Veel goede berichten hier maar dit lijkt wel op NU.NL zo
Domme reactie van mevrouw, als mantelzorger moet je ook billen wassen
Als Samsom een kerel was geweest, had hij het op zaterdag of zondag gedaan.
Maar zoals het een echte PvdA'er betaamt doet hij het in de baas zijn tijd.
Ik vind die kamervragen zo gek nog niet, hoe langer ik erover nadenk.
Ah nee toch, gaat-ie nou ook alle oude vrouwtjes IN het bejaardenhuis aan het huilen maken?
Met dit soort infantiele acties zou de pvv zich niet moeten inlaten. Ze zijn nu voor geen enkele partij in de politiek een potentiële partner en (ja ik weet het, verkiezingen voor SG en niet 2eK) 76+ zetels krijgt geen enkele partij ooit in Nederland.
Probeer mee te gaan doen en doe een poging serieus genomen te worden. Probeer naar het centrum van de macht te komen, zodat je vanaf daar ECHT zaken kunt veranderen. Nu doet deze mevrouw precies wat de pvv tot nu toe doet: al dan niet terecht een beetje schreeuwen, misschien wat zeteltjes erbij beunen . . . en niets veranderen. Hoera!
Schade dat duur betaalde politici die thuiszorg banen inpikken van tewerkgestelde uitkeringstrekkers.
@Obainmarie, het pesten maar wel grappig. Ik heb ook als vrijwilliger gewerkt en de verpleegster doet eigenlijk alles, dus tuurlijk mag hij dat doen. Maar waarom hij het doet is gewoon onsmakelijk, het is zo doorzichtig.
Zien wij de zaken wil in het juiste perspectief?
Wij doen moeilijk over iemand die ten onrechte vijf ritjes declareert. Wat zou hier de schade van zijn? hooguit paar honderd euro. Dan gaan we helemaal los.
Hier hebben we iemand die een riant fulltime salaris ontvangt om een klus te doen en op geld van de belastingbetaler iets anders gaat doen dan waar hij voor betaald wordt. De vraag of dit dan egoïstisch oppoetsen van eigen imago is, of werkelijk bevlogen betrokkenheid bij de zwakkeren in de samenleving is totaal niet relevant.
Ik zou dit zeker geen vrijwilligerswerk noemen. Ik durf te stellen dat hij op afstand de best betaalde thuiswerk kracht is op vrijdag.
Zo kan ik ook filantropisch zijn!!!
Kan ik bijvoorbeeld ook gebruik makend van wachtgeld naar een riante Spaanse villa verkassen om daar "onbetaald" aan rampenbestrijding te gaan werken. Dit is dezelfde werking en daar maken we wel een put van.
@populist87 | 18-02-15 | 11:20
Hartjes winnen?
Ik denk dat Samsom 18 maart gaat helpen bij het invullen van de stembiljetten.....
*de goedzak*
Je zal je reed maar gewassen krijgen door Didi Samson. De man die eveneens verantwoordelijk is voor het feit dat je vaste verzorgster ontslagen is en je elke keer een vreemdeling over de vloer krijgt. Top!
Een enge vorm van aandachttrekken: over de rug van een ander. Het zegt veel over de kwaliteit van onze vertegenwoordigers en roept de vraag op wie deze selecteert. Uit de voorhanden vergadertijgers die "beloond" moeten worden of uit een selecte groep hoog gekwalificeerde. (Voor zover deze dat willen doen voor de fooi die het Kamerlidmaatschap oplevert)
Typisch voor het niveau van de PVV: overal tegenaan trappen.
Wacht maar af als de PVV ooit aan de macht komt, denk dan maar niet dat de belastingen ook maar één cent naar beneden gaan of dat politici dan ineens eerlijk gaan worden.
De mensen die zo blind achter de PVV aanlopen zijn net zo dom als de mensen die blind achter de PvdA, GL of D66 aanlopen. Ze denken immers dat "Den Haag" en "de politiek" de oplossing heeft voor alle problemen, terwijl de politiek juist in de eerste plaats de problemen veroorzaakt door zich overal mee te bemoeien onder het motto "Maakbare Samenleving."
Eigenlijk heeft ze een punt. Die hele sector is zo gereguleerd dat je voor iedere handeling bijna een diploma nodig hebt. Waarom dat zo is, weet ik ook niet. En dan heb je samsom, die uberhaupt niets kan, die daar aan het "werk" gaat. Tja, wat voor voorbeeld geef je dan aan de werknemers in die sector.
Ik vraag me serieus af of die uitspraken van Mei Li Vos niet een reden zijn om haar van haar taken te ontheffen.
Als volksvertegenwoordigster geeft ze zelf toe dat ze niet eens nadenkt of ze het volk wel vertegenwoordigt, ze baseert haar stem op het feit of ze iemand wel of niet aardig vindt.
Dat doet de helft van de kamer op regelmatige basis (voorbeeld: het voorstel van Wilders om de duivelsverzen van tafel te halen), maar zij komt er gewoon voor uit, domme doos dat ze is.
Het is sowieso haar laatste periode als kamerlid, dus het zullen wel de laatste stuiptrekkingen zijn, maar ik vind haar domheid echt te stuitend voor een volksvertegenwoordiger.
hij mag geen handelingen verrichten maar alleen meekijken, nou zeg, wat doet hij weer veel voor de maatschappij.... puur hartjes winnen zo vlak voor de verkiezingen.
Gewoon en actie PVV-stijl. Niet verrassend en nauwelijks nieuwswaardig. Zo rollen ze daar en hun aanhangers rollen mee.
Maar hij is toch wel een gediplomeerd zakkenwasser?
Het zal wel miereneuken zijn, maar ik begrijp dat Rutte en Samson gewoon een dagje niet werken als volksvertegenwoordiger, daar zijn tenslotte voor aangenomen.
Leveren ze dan ook 20% loon in?
Sympathiek dat ze vrijwilliggerswerk gaan doen (misschien om met zichzelf in het reine te komen), maar als ik dat wil doen, wordt ik niet door mijn baas betaald.
Als bejaarde zou ik Samson tot aan de enkels onderpissen.
Je zeurt, Quid. Die kamervragen mogen dan belachelijk zijn, en dat zijn ze wat mij betreft ook, maar de neiging van politici om vlak vóór de verkiezingen maatschappelijke betrokkenheid te veinzen is eigenlijk nog vele malen belachelijker, niet? Diederik gaat helemáál niet Jezus Christus, Diederik veinst dat, Diederik maakt misbruik.
Ik zou niet weten waarom Samsom dat niet zou mogen doen. Het is een flapdrol en neem aan dat de mensen hun mond zelf wel opentrekken indien ze niet door hem gewassen willen worden. Gerbrands is een goed kamerlid maar hier slaat ze de plank toch een klein beetje mis.
Zoals ik bij de collega's van Powned al plempte: de PVV-ers moeten gewoon ff hun mond houden en de zetelwinst eenvoudig afwachten. Slapend rijk. Maar nee, Karen Gerbrands moet zo nodig met haar interim-backbenchsmoel in de mediaas. Dom, dom, dom.
Ik begrijp niet goed waarom Samsom dat niet zou mogen doen. Het is een flapdrol en neem aan dat zo een oudje de mond wel opentrekt indien ze er niet van gediend zijn.
Heeft Fleur al geworpen trouwens?
PvdA stemt principieel tegen elke motie van PVV, zelfs als ze het er mee eens zijn, dan mag de PVV ook gaan zitten azijnzeiken op elk dingetje dat PvdA'ers doen en zich er over verklaren.
Trouwens, voor elke PvdA'er die 'werk' doet, kan ook een zojuist ontslagen zuster/verzorgster weer opnieuw worden aangenomen. Maar PvdA is helemaal honderd procent lekker gek met stages en onbetaalde baantjes uitdelen. Vooral als ze zelf maar lekker gek genoeg verdienen.
Luister mensen, we hebben indertijd vrouwen zowel passief als actief kiesrecht gegeven, daar moeten we dan ook gewoon de consequenties van voor lief nemen.
Vind het wel lachen eigenlijk. Het cynisme van Samson is gewoon zo overduidelijk dat je best even kinderachtig mag zijn.
Waarom zou de (ouderen)zorg het liefst extra geld voor krijgen? Voor een beter opgeleid personeel. Want daar schijnt het nogal aan te schorten. Tja, een net afge"studeerde" MBO'er is natuurlijk een stuk goedkoper dan iemand met een echte opleiding plus ervaring.
Maar ook een stuk minder goed.
Dus wat gaat Didi doen? Laten zien dat dat nergens op slaat, want een kernfysicus / milieuactivist / ex-politicus-to-be kan dat ook best heel goed. Naast z'n baan als politicus.
Wel jammer dat er de hele tijd iemand bij moet blijven.
Ik herinner me dat Diederik koketteerde met zijn gezin en vooral gehandicapt dochtertje. Bleek eveneens niet oprecht, noem het misbruik van hulpbehoevenden.
Ik herinner me dat Diederik koketteerde met zijn gezin en vooral gehandicapt dochtertje. Bleek eveneens niet oprecht, noem het misbruik van hulpbehoevenden.
Kwitje heeft zijn PVV bashdag weer eens.
PVV heeft gelijk als werkneemster in de zorg wordt mijn vrouw maandelijks geteisterd met bijscholing en verplicht in vrije tijd thuis in te vullen tentamens, dit op straffe van verwijdering uit het BIG register=einde werken en om aan registratie in het BIG register te blijven doen verplicht.
Komt er een kale nono uit een faalpartij werk doen waar zelfs leerlingen verplicht zijn theorie te beheersen.
Ik zie het als aanranding en voyeurschap, bij zwakke bejaarden of zieke Mensen en zou dit verboden willen zien.
Als ik Samsom in mijn bejaardenhuis tegenkom zou ik me gelijk aanmelden voor euthanasie.
Vallen de 'meurbejaarden' onder de nieuwe doelgroep van PvdA?
Hier zit een luchtje aan....
Heeft iemand wel naar haar c.v. gekeken voordat ze de kamer ingelanceerd werd? Meer diploma's voor verzorgend beroep dan Samsom, maar verder zo ongeschikt als wat. Glazen plafond bewezen niet bestaand.
Vorige keer was het toch zijn dochter die in de campagne moest?
Zie het maar als een boetdoening voor alle ellende die zijn partij decennialang over ons land heeft uitgestort.
"Beetje poepkorsten uit de anuspruik van kwijlende meurbejaarden peuteren"
Zeg Sjonnie, wanneer is jouw stinkende moeder/oma ad beurt?
Het is jammer. Ik denk dat Fleur er een mooier punt van gemaakt had. Dat het zonde is dat de noodlijdende zorgsector het moet doen met een ongeschoolde ego-vrijwilliger als Samsom, terwijl zijn partij als regeringspartij zoveel meer aan de zorg had beloofd bij de vorige verkiezingen. De kamervragen die Karen stelt zijn een teleurstelling, als je ziet hoeveel je eruit had kunnen halen.
Karen heeft groot gelijk. In de zorg is er al een geweldig capaciteitsprobleem. Didi wordt nu begeleidt door iemand die diezelfde tijd zou kunnen steken in een ander die WEL daadwerkelijk in dit vak verder wil en dus een betere investering in tijd en moeite zou vertegenwoordigen.
Want een vak is het. Dat je dit een paar vrijdagmiddagen voorafgaand aan de verkiezingen even erbij doet is een belediging voor dat vak.
Zet Didi zich één dag per week 'gratis' in?
Dan moet 'ie ook 20% van z'n salaris als kamerlid inleveren, net als iedere mantelzorger die minder gaat werken omdat de overheid het verrekt om die zorg te verlenen. Gelijke monniken, gelijke kappen Didi, dus: inleveren!
Is Dion Graus eigenlijk wel gediplomeerd zeehondjes-poetser of hoe zit dat?
Ga dan zelf ook op stap in de thuiszorg.
Flauw hoor Karen, erg flauw, en goedkoop.
-weggejorist-
REAGEER OOK