Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

EBRU UMAR - De verkiezingsstunt van Aboutaleb

ebrupica100pix11.jpegAangezien een beetje moskee in verkiezingstijd de favoriete hangplek van de PvdA is, was het dit weekend al bal: Aboutaleb was de vooruitgeschoven post en heeft in Rotterdam wat islamieten streng toegesproken. Briljante move: nu ff streng doen voor de bühne. Over een week of vier zieltjes stemmen ronselen. Je kunt er de klok op gelijk zetten dat journalistiek Nederland de komende week pavlovend over Aboutaleb heen hangt. De man heeft weer zo’n briljante daad gepleegd en heeft zijn ROT OP nog 'ns ff uitgelegd aan de mannen met baarden, die hun vrouwen onderdrukken, hun kinderen opvoeden tot jihadisten en PvdA stemmen. Pavloven dat Aboutaleb met zijn 'ferme taal' direct tegen het kabinetsbeleid is ingegaan. Het bestaat wel, een flinke PvdA’er! Het bestaat wel, een flinke Nedermarokkaan! Natuurlijk bestaan die, laat daar geen misverstand over bestaan. Maar je mag toch hopen dat journalistiek Nederland door de ver-house-of-card-isering van politiek Den Haag heenprikt en ophoudt met het hersenspoelen van iedereen met stemrecht. Er is één PvdA’er, sterker nog, één politicus die tot nog toe ROT OP heeft gezegd (nou ja, op Geert Wilders na dan, waar iedere zichzelf respecterend MSM journo van vindt dat hij te ver gaat dus die telt niet mee). De vraag is waarom niet elke PvdA’er hardop ROT OP zegt. Omdat het kabinetsbeleid is? Duh. Omdat het niet mag? Hou toch op. Omdat ze geen Nedermarokkaan zijn? Geen zin dommer dan ‘hij mag het zeggen omdat hij Marokkaans is’. Na het gezever de afgelopen week over vrijheid, zou je verwachten dat iedereen ROT OP mag zeggen zonder direct voor nazi uitgemaakt te worden. De waarheid is dat Aboutaleb de vooruitgeschoven post van de PvdA is. Hij 'mag' het zeggen. Hij gaat naar de moskee om mensen toe te spreken. Hij wel – waarom de rest niet? Waarom gaat de rest alleen in verkiezingstijd? Of is het: juist omdat de rest alleen in verkiezingstijd gaat? Aboutaleb doet namens de PvdA uitspraken, neemt namens de PvdA standpunten in, die al jaren door reaguurders, PVV’ers, doorsnee Nederlanders én mij worden gedaan. Om één simpele reden: het is verkiezingstijd. Je kunt er je vermogen om verwedden dat élk woord, élk bezoek, élke uitspraak die door Aboutaleb gedaan is en de komende maanden gedaan wordt, met ruggespraak van de PvdA-top gedaan wordt. Heus, ik wil het feestje niet verpesten maar er is géén messias opgestaan, laat staan dat de messias een PvdA’er van Marokkaanse komaf is, die dingen zegt die wij, het volk, kiesgerechtigden, willen horen. Alleen idioten trappen in de campagnestunt die moskee bezoeken en islamieten streng toespreken heet. Dat bezoek van Aboutaleb aan die Rotterdamse moskee had één enkele reden: het pad effenen en stemmen winnen.

Reaguursels

Inloggen

Nibdib Niddib | 25-01-15 | 22:42

Nee dat kwam niet alleen de pvda uit maar ook de VVD. Die dachten even daarmee de mh17 er door te reutelen. Iets wat gelukkig nog niet gelukt is.Maar geloof net als het bij de mh17 gespeelde emoties waren om hogeeop te komen zo was dat bij parijs om het debacle mh17 uit de wind te houden. Ook gespeelde emoties. Zeg maar de je suis charlie poppenkast van regeringsleiders en politieke partijen. Zoals vertegenwoordigers uit turkije.
Die nu al weer facebook willen blokken. En nog wat twijfelachtige figuren. Die zelf censuur hoog in het vaandel hebben. Zeg maar de 1 zijn dood is de ander zijn brood. In dit geval weer letterlijk.

tweetybird | 26-01-15 | 18:03

Pim Fortuyn had heel terecht iets tegen die loezerts van de pvda. Achter Laadklep was niet welkom bij de LPF. En daar was een hele goede reden voor. Taqqiya.

Piet van den Hoek | 26-01-15 | 15:08

@de.suriXL | 26-01-15 | 12:48
Nee is een probleem van Marokko; niet van Nederland.

Maria.1 | 26-01-15 | 12:58

Dat de Marokkaanse nationaliteit niet is in te leveren....
Moeten wij dat pikken dan als natie staat...

de.suriXL | 26-01-15 | 12:48

wat een tering zeikwijf het is ook nooit goed hoe rechtser hoe sneu-er.

istawa | 26-01-15 | 12:43

>> Alleen idioten trappen in de campagnestunt die moskee bezoeken en islamieten streng toespreken heet.

Klopt, maar het zal je (hopelijk niet) verbazen hoeveel van die idioten er zijn!
Helaas, want anders was de PvdA allang opgeheven geweest.

Sunwukong | 26-01-15 | 12:43

Abou zegt dus ,uit monde van zijn partijtje, dat Geert Wilders al jaren gelijk heeft, dat een partijvoorzitter en een politiek lijder dan boos worden over een ietwat ongenuanceerde mening van gelijke strekking, is dus een toneelstukje voor de bühne.
Huilen met de wolven in het bos, in goed Nederlands.

hovawart | 26-01-15 | 12:12

Driewerf Hoezee | 26-01-15 | 09:56
Ik weet het niet. Ebru is in NL geboren itt Aboutaleb. Dat dan weer wel. Maar Aboutaleb woont sinds z'n burgerpapaplekkie, sinds 2009, al zes jaar lang in Rotterdam. En bij mijn weten heeft Ebru helemaal nooit in Rotterdam gewoond. Dus, omdat Aboe nu er 6 jaar woont, is hij eigenlijk rotterdamser dan ebru. En niet omgekeerd.

Maar dan nog. Je kan wel in Rotterdam hebben gewoon, maar dan nog maakt dat je geen Rotterdammer. Een Rotterdammer is er geboren. En getogen. En Woont er.
Ebru is geen Rotterdamse. Ze lult maar wat.

gaffelbaard | 26-01-15 | 11:47

@Hermanovic | 26-01-15 | 11:11
Hoog tijd om hier wat aan te doen dan. En zo lang dit nog niet geregeld is; jammer dan, GEEN dubbele nationaliteiten in overheidsfuncties!

Maria.1 | 26-01-15 | 11:20

de Marokkaanse nationaliteit inleveren is niet mogelijk, dus je kan dat aboutaleb moeilijk verwijten.
Nederlandse Marokkanen zijn dus mogelijk over een eeuw nog steeds Marokkaans burger, ookal zijn al hun overgrootouders in Nederland geboren. Belachelijk natuurlijk, maar nogmaals, dit is niet de schuld van Aboutaleb.

Hermanovic | 26-01-15 | 11:11

Waarom heeft Abou zijn Marokkaanse paspoort nog niet ingeleverd. Kan toch op zijn werk. Het is een politicus en die vertrouw ik niet. En zeker niet in verkiezingstijd, dan krijg je zo 1000 euri volgens de lachende leugenaar.

Rest In Privacy | 26-01-15 | 10:59

Ebru Umar | 25-01-15 | 22:34 | Link | 122 reacties |
Kijk uit voor de oogkleppen die ontstaan bij herhaaldelijke bedreiging.

ikdenkwat | 26-01-15 | 10:52

"Marokkaan of niet, rot op zeggen tegen jihadisten en ze daarmee een vrije uitreis toezeggen, is toelaten dat ze dood en verderf gaan zaaien voor een terroristische organisatie in het buitenland."
-
@readbetweenthelines | 25-01-15 | 22:49
Beter daar dan in Toulouse, Parijs, Brussel of Amsterdam.
Toch?
#vervanmijnbedshow

Ahasveros | 26-01-15 | 10:15

Hoorde gister bij VPRO's tegenlicht iemand zeggen dat politiek een vergissing is.

swassannuf | 26-01-15 | 10:12

Vraag me af in welke taal Aboutaleb de mensen in de moskee toesprak.

swassannuf | 26-01-15 | 10:10

@gaffelbaard | 26-01-15 | 02:49
Dat van Rotterdamser dan Aboutaleb kan wellicht nog wel kloppen? ^^

Driewerf Hoezee | 26-01-15 | 09:56

Als waarachtige Rotterdammer zou Aboutaleb het ongelijk van Ebru eenvoudig met daden kunnen aantonen. Immers, een Rotterdammer weet als geen ander dat je niets aan woorden hebt. Al helemaal niet als ze in een moskee gevuld met bevriende pers uitgesproken worden.

Morgenhout | 26-01-15 | 09:36

@Maria.1 Hij doet het goed als hij niet dit soort uitspraken doet zonder electoraal gewin na te streven. Hij probeerde met zijn 'franstalige' speechzinnetjes J.F. Kennedy te imiteren, wetende dat die daarmee de hele wereld aan zijn voeten kreeg. Aboutaleb streefde dit zelfde doel na. En daarom kwam hij op mij als zeer ongeloofwaardig over.

Ja echt ik ben het | 26-01-15 | 09:20

De verdediger van Wilders zal straks terecht voor de rechter verklaren dat er geen verschil is tussen het 'Minder, minder, minder' van Wilders en het 'Rot toch op' van Aboutaleb.

rijk | 26-01-15 | 09:07

@Hermanovic | 26-01-15 | 08:54
Wanneer doet hij het wel goed? Als hij zijn Marokkaanse paspoort inlevert.

Maria.1 | 26-01-15 | 08:58

Dus als Aboutaleb wat smoesjes over Nederlandse Syrie gangers gestameld had (slachtoffer van discriminatie, uitgesloten enz.) was het niet goed geweest, maar nu hij een keihard 'Rot op' laat horen is het ook weer niet goed.

Vertel me eens Ebru, wanneer doet Aboutaleb het wel goed in jouw ogen, of is hij als Neder-Marokkaanse PvdA-er eigenlijk altijd fout?

Hermanovic | 26-01-15 | 08:54

Politici hebben niet bepaald een goede naam op het vlak van betrouwbaarheid. Om het over die ellendige partij waarvan hij lid is maar helemaal niet te hebben.

natte krant | 26-01-15 | 08:52

Voorals nog verdiend Aboutaleb meer credits / voordeel van de twijfel. Anderzijds moet Aboutaleb maar omgaan met de twijfel die door onze medelanders gezaaid is en in stand wordt gehouden.

naktrawee | 26-01-15 | 08:49

Ik heb r een pesthekel aan als mensen hun mening als feit verkondigen.

Weerduivel | 26-01-15 | 08:42

Ik vraag me af wat Aboutaleb doet als de moslims in NL de macht willen gaan grijpen. Blijft hij dan de kant van de democratische NL leiding kiezen of blijkt hij dan toch lid van de 5e kolonne?

J. Jarig | 26-01-15 | 08:36

.
Heb je ’t gehoord? Hij heeft “rot op” gezegd,
ja onze Aboutaleb weet van wanten…
dus dikke vette koppen in de kranten
en ’t uitgebreider voor de Bühne uitgelegd !
.
hij zei “rot op” in hartje Rotjeknor
en heel het Land ligt bijkans aan z’n voeten,
DIT zijn de Leiders die we hebben moeten
en ’t zielig volk juicht zich devotisch schor !
.
maar HIJ blijft hier, als je dàt maar beseft
succesvol onderweg naar Vroede Vader,
geen 2e Paspoort-bloed stroomt hem nog door de ader
een Nedermarokkaan die zich tot Opper zélf verheft…
.
Jasterke
.

Jaster | 26-01-15 | 08:30

Stemmen winnen? Nou ik ben benieuwd hoeveel voorkeurstemmen Aboutaleb krijgt maar ik denk weinig uit de moslim achterban van de PvdA.

Simon_GS | 26-01-15 | 08:23

@In Noorwegen doen ze al aan ‘Rot op!’:
Benedict Broere | 26-01-15 | 00:23

Het grappige aan het genoemde artikel is dat de Noren celruimte huren van de Nederlanders.

onnosel | 26-01-15 | 08:14

Nederland, het land waar iedereen graag een ander de wet voorschrijft, maar zelf vindt dat hij of zij de eerste uitzondering is.

ristretto | 26-01-15 | 07:44

Hoezo is het verkiezingstijd? Radio 1, het gaat over de speech van Nederland en een van de gasten is Felix Rottenberg. Hij zit daar onder het mom van " het riekt naar van partijpolitieke propaganda maar...." De speech die Asscher over de verbinding had gegeven was toch fantastísch! Schaamteloos, uur na uur en elke radiopresentator laat het volkomen kritiekloos of met goedkeuring passeren.
Het is misschien een taak voor het commissariaat voor de media. Als het reclame betreft zitten ze er bovenop. Het lijkt mij een schone taak.

ristretto | 26-01-15 | 07:35

Dus nu is iedereen in de moskee een onderdrukker en "jihad tuig" en moest Aboutaleb zeggen: " blijf en doe je ding".

Dit is echt slecht. Geenstijl stop met het funderen van deze oelewapper aub het is net een klein kind.

MoslimNL | 26-01-15 | 05:55

-weggejorist-

MrWorf | 26-01-15 | 04:55

Hij mag het zeggen idd. Zoals Ebru haar stukjes mag schrijven omdat ze allochtoon en vrouw is, niet omdat ze talent heeft. Niets mis mee.

MrWorf | 26-01-15 | 04:55

Indianaskywalker | 26-01-15 | 00:18

LOL. Idd. Zie je. Sommigen hebben toch wel humor. Er is nog hoop. XD

gaffelbaard | 26-01-15 | 02:57

Driewerf Hoezee | 25-01-15 | 23:12
Gelezen. Nou, ik ben vereerd hoor. XD
Ligt zeker gevoelig bij d'r. Iets met een vinger op haar zere plek. :p
Ff dit hier. Op de wikipagina over haar nl.wikipedia.org/wiki/Ebru_Umar staat dat ze in Den Haag is geboren en (iig in 2008) woonde in Amsterdam. Ze is dus geen geboren Rotterdammer. En er ook niet woonachtig. Dusss... dat 'Eg wel' kan je met flink wat zout nemen, denk ik. ;)

swagmachine | 25-01-15 | 23:12
Je hebt gelijk maar wat is het alternatief dan? Niet stemmen? O.k, moet ieder voor zich weten natuurlijk, maar ik ga wel stemmen. Ieder stemmetje telt denk ik maar. Of hoop ik beter gezegd.

gaffelbaard | 26-01-15 | 02:49

Hij mag het zeggen omdat hij Marokkaan is.
.
Als Marokkaan mag je namelijk allerlei haatzaaiende uitspraken doen, daar kraait verder geen haan naar. Zelfs niet als je mensen aanmoedigt om naar verre vreemde landen gaan om daar samen met andere gewapende migranten in naam van je geloof mensen te vermoorden die van de verkeerde subcategorie van datzelfde geloof zijn. Persoonlijk lijkt mij dat nogal onethisch, onrechtvaardig tegenover de aanhangers van de diverse subcategorieën islam daar ter plekke die daar gewoon wonen en op de lange termijn bijzonder onverstandig voor onze eigen veiligheid.

Ooit_huisregelneef | 26-01-15 | 02:26

Wat moet ie dan zeggen? "Blijf lekker hier en ga je gang"?
Beetje tendentieus stukje van Ebru.

RonnieKray | 26-01-15 | 01:52

Die Abu Laadklep zal nog voor veel overlast gaan zorgen, maar voor nu is hij het knuffeldier van de MSM.....

CaptainMars | 26-01-15 | 01:43

Ha!
Één ding is wel duidelijk Ebru zal nooit a la Zoe Barnes het neukertje van een willekeurige Nederlandse 'Francis Underwood' worden, zouden er al anti-helden in de NL politiek rondlopen van het kaliber F. Underwood uit de meesterlijke serie House of Cards. Alhoewel?! Hoe zit het nou eigenlijk met die waxinelichthouder-gooier en de zaak Demmink, het kapot maken van klokkenluiders in NL. et cetera etc.
ps.
Ik vraag me af of Aboutaleb niet destijds bij Fortuyn heeft gesolliciteerd, als pvda mol. Het is toch raar dat je na bij Fortuyn afgewezen te worden je dan je heil zoekt bij uitgerekend de pvda. In mijn optiek is Aboutaleb een sycofant! Een soort van Gríma Wormtongue (uit: Lord of the Rings).

GeinPonempie | 26-01-15 | 01:27

pvda is natuurlijk riool,maar mensen vlak ook de vvd niet uit,als een vvd-er ademhaalt,liegt hij al.

anti-fatwa | 26-01-15 | 01:14

De PVDA-er is een goedmens die waarschijnlijk helemaal niet in staat is om te snappen hoezeer leugenachtig en destructief de islam is. Maar als je dat probeert uit te leggen aan een PVDA-goedmens, dan zal je ontdekken dat je tegen een muur praat of dat je zelfs halverwege voor nazi wordt uitgemaakt. Vele miljoenen mensen hebben zeer veel te danken aan de sociaal-democratie en Nederland scoort er een hoge positie mee in de Social Progress Index en in ook andere ranglijsten van beschaving. Het is dan ook tragisch te zien dat die blindheid van de PVDA en de verdere linkse kerk zal maken dat de islam zal groeien in macht en invloed en dat navenant Nederland zal zakken in die ranglijsten van beschaving. Sterk en Sociaal? De islam doet al eeuwen aan Aso en Asociaal.

Benedict Broere | 26-01-15 | 01:08

Ik geloof Aboutaleb pas zodra ISIS met zijn hoofd loopt te zwaaien.

binnenbuitenband | 26-01-15 | 01:08

@Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:42
Dan zal ik de grondwet weer even moeten doornemen. U realiseert zich wel dat ik geen juridisch figuur ben. Mijn kunsten liggen elders. Alleen mocht dat echt zo zijn kunnen we die kastnicht voor de rechter slepen. Waarom zie ik PvdA dissidenten met dubbele nationaliteit er zitten. Slechte zaak. Ga me er toch eens in verdiepen want als het er echt staat ga ik schuimbekken naar die kastnicht. Met zijn AMVB.

Vageling | 26-01-15 | 00:54

@Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:53
Punt aangekomen.

Vageling | 26-01-15 | 00:49

1 van mijn grootvaders was een PvdA-er . Nou , die man heeft werkelijk gearbeid tot ver na zijn AOW leeftijd .
Ondanks zijn dwangarbied in Nazi-Duitsland met levenslange maagklachten . Op zestig jarige leeftijd met de fiets naar zijn werk (18km) en nog heel even met de Solex .Winters ook . Na 1966 is de PvdA verworden tot een zgn ,,progressieve,, Amsterdamse provopartij .
Mijn grootvader zou ze een politieke dood wensen .(Minimaal)

B. Ollie Bommel | 26-01-15 | 00:23

Ik hoorde vanavond op de TV een mooie uitspraak: Dat de politiek zoals we hem nu nog kennen heeft afgedaan. Politici zijn de achterhoede van de maatschappij geworden. Iemand die de politiek in gaat, doet dat om zijn emotionele problemen en tekortkomingen af te reageren op ons.

Graaf van Egmont | 26-01-15 | 00:21

Ik heb overigens de indruk dat Aboutaleb een training
van een logopedist heeft gekregen,
hij (s)preekt dermate onnatuurlijk / krampachtig ABN
dat hij wel op Danny de Munk lijkt wanneer deze
bij een intellectueel NPO praatprogramma om z'n mening word gevraagd.

Berthe | 26-01-15 | 00:20

Briljante reactie van ene Rachid899 op marokko.nl over dat bezoek.

'ik was erbij en niemand begreep die gast hele tijd hollands praten terwijl 90% daar alleen berbers verstaat'

Indianaskywalker | 26-01-15 | 00:18

De laatste keer dat Samson op de TV vertelde hoe verschrikkelijk trots hij was op Aboe en Marcoe dacht ik echt dat hij zijn eigen tong in slikte en hij glom daar ook nog buitensporig bij.

blauwe zander | 26-01-15 | 00:12

Mensen met een dubbele nationaliteit horen niet in Nederlandse overheidsfuncties thuis PUNT.
Maria.1 | 25-01-15 | 23:24
-
Zeer juist.

anti-fatwa | 26-01-15 | 00:09

@bowlfabriek | 26-01-15 | 00:04
Oostenrijk 7 procent moslims, in 2010. Veel geluk ermee!

Lewis Lewinsky | 26-01-15 | 00:09

@duitse herder .. juist ik ben er een van .
alleen heb het iets zuidelijker gezocht dan denemarken
maar is hier goed toeven hoor .. geen scooterkloodtzakjes geen haatbaarden ,geen islam gezeik ,geen joop ,geen vara enz.enz heeeerlijk ,en verdulle er ligt sneeuw hier en geen trein die vastloopt ... hoe bestaat t ,niemand die klaagt zeikt of mauwt, groetjes uit oostenrijk ik zie jullie deze zomer wel weer deze kant op komen ,volgepakt op de camping

bowlfabriek | 26-01-15 | 00:04

Als weldenkende reaguurder kan je het jezelf nauwelijks voorstellen, maar de realiteit is dat straks bij de provinciale verkiezingen - en dus indirect de Eerste Kamer - er mensen in de stemhokjes aan Adri Duivesteijn of Ahmed Aboutaleb denkend het rondje van de PvdA lijsttrekker rood zullen kleuren. Of aan Pieter Omtzigt denkend die van de CDA lijsttrekker.

Deze dissidenten gaan de partijen waar ze zichzelf omwille van hun carrière aan verbonden hebben zonder enige twijfel flink wat stemmen opleveren. En het erge is dat waarschijnlijk nog beter is ook dan het alternatief waarvan je mag verwachten dat dit soort mensen voor zouden kiezen: D666.

Pierre Tombal | 26-01-15 | 00:04

Sorry, verkeerd gelezen. Boetekleed. Weg met mij.

De Geus | 26-01-15 | 00:02

Oké, Geert mag het dus niet zeggen van Umar. Want Umar wil hem niet bijvallen, wil niet met hem worden geassocieerd, dat valt niet goed in haar coterie.

De Geus | 26-01-15 | 00:01

(Voordat er weer gezeik komt, dat gedicht)
Het was een 'geestelijk' samenvatting hè?

AntiSoof | 25-01-15 | 23:58

Op nu.nl stond: "als je je boven het voetvolk wil verheffen door een kalasjnikov op te pakken".

Op deze manier klinkt er een ondertoon in door. Daar had hij dus beter het woord 'verlagen' kunnen gebruiken in plaats van 'verheffen'.

Suerte Piet | 25-01-15 | 23:57

Voor zelfuitroeiing ? : Kies PvdA of D66 .

B. Ollie Bommel | 25-01-15 | 23:55

Liefde is heilig.
Zij is de hoop, zij is het leven.
En wat haar haat is hem, het gedrocht.
Laat hem doen het tuig.
Het weet niet beter,
Het is als het ongewenste kind.
De grootste zonde ons aangedaan.

Hij die onnatuurlijk was. Heb berouw.

AntiSoof | 25-01-15 | 23:53

@Vageling | 25-01-15 | 23:45
Aboutaleb staat gewoon politiek te bedrijven in een moskee. Is in Frankrijk verboden, want daar hebben ze wel scheiding van kerk en staat.

Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:53

@animar | 25-01-15 | 23:43
Daar heb je gelijk in. Ook de Chinese regering heeft al decennia lang geroepen dat er minder Chinezen moeten komen (1-kind-politiek). Is niemand over gevallen.

Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:52

-goedvolkmodus on-
Kan die man niet voor de rechter gesleept worden , hij zegt namelijk dingen die niet leuk zijn ,en de aarde is van ons allemaal .
--------
If your religion is worth killing for,please start with yourself .

iopeth | 25-01-15 | 23:50

Onze eigen Europese cultuur heeft voldoende onaangename zaken , om zich mee bezig te houden . We zitten dus niet te wachten op de onaangename zaken van een importcultuur .

B. Ollie Bommel | 25-01-15 | 23:50

@Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:32
Deze mag u als u wilt, toelichten. Ik begrijp hem echt niet. EN dan ben ik het vage zelf.

Jihaat dhimmies oproepen gewoon bommen te koppen versus scheiding van kerk en staat.

Vageling | 25-01-15 | 23:45

Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:39

Maar wat is de betekenis van Rot Op? op zijn Haags Wegtiefen, op zijn Zeeuws Zout op. betekend volgens mij wat doe je hier terwijl minder minder volgens mij staat in de trent van er staan al teveel windmolens of teveel werklozen!

animar | 25-01-15 | 23:43

@Vageling | 25-01-15 | 23:40
In feite staat het in de grondwet, vagebond. Alleen Nederlanders mogen een openbaar ambt uitoefenen. Dubbele nationaliteiten bestonden toen nog niet.

Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:42

@Vageling | 25-01-15 | 23:40
tegen = voor... Auch domme fout.

Vageling | 25-01-15 | 23:41

@Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:26
Waarom is dat nog steeds geen feit dan? Dat is namelijk echt angst aanjagend. Oh wacht wie pleitte er weer tegen. Hmmm, toch weer die Wilders.

Dit land is zo verstrooid dat men niet ziet dat meneer Wilders wel gelijk heeft hierin. Zelfs halve Gario met zijn strijd tegen twee maten zou dit toch wel moeten zien.

Oh nee wacht. Hij kan de termen 'white supremacy', 'hypocriet' en 'racist' niet toevoegen. Nou flikker maar weer op halve gario.

Zou opgenomen moeten worden in onze grondwet.

Vageling | 25-01-15 | 23:40

@animar | 25-01-15 | 23:35
Waarom zou je wel meer meer meer mogen roepen zoals achtereenvolgende regeringen hebben gedaan, en niet minder minder minder, edelachtbare?

Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:39

Prima, #ebruvrij. Maar ik zie het niet zo somber in. De man weet hoe het cultuurtje in elkaar zit. Hij snapt dat 'deradicaliseren' niet werkt. Als je in zo'n hobby als de jihad bent geinteresseerd kom je daar niet meer vanaf en dan kun je beter opsouten. Wisten wij al, maar van de tegenpartij moesten we dat nog horen. Echter: Ik kan me niet voorstellen dat verloren PvdA-kiezers door die conclusie weer terugkeren. De partij zelf staat er nog steeds lijnrecht tegenover. En daar stem je toch echt op.

Driewerf Hoezee | 25-01-15 | 23:35

"Mensen met een dubbele nationaliteit horen niet in Nederlandse overheidsfuncties thuis PUNT."

Hear, hear.

The_Master_Bear | 25-01-15 | 23:35

@duitse herder | 25-01-15 | 23:07
Die heeft u in een bestandje staan. Zowaar al een keer of 6/7 dat ik deze statistiek van u gepresenteerd krijgt. Gaat als een gebroken plaat klinken.

Vageling | 25-01-15 | 23:35

kan iemand mij uitleggen wat het verschil is tussen: minder minder en rot op ?

animar | 25-01-15 | 23:35

Niemand?

Aboutabeb en de PvdA hebben dus openlijk maling aan de scheiding van kerk en staat.

Kamervragen s.v.p.

Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:32

@bakoenin | 25-01-15 | 22:55
Trekt u uw oogkleppen eens af. Dacht toch niet dat deze man moslim zieltjes won met zijn uitspraken. Alleen een burgemeester bedreigen en intimideren is toch echt andere koek dan een imam die geen haat wil prediken zijn leven zuur te maken. Struisvogel, even die kop het zand graag.

Vageling | 25-01-15 | 23:31

@readbetweenthelines | 25-01-15 | 22:49
En tegelijkertijd een wettelijk geldige reden om ze het Nederlands burgerschap af te nemen en ze tot persona non grata te verklaren. Ons rechtssysteem werkt niet op de basis schuldig tot tegendeel bewezen is. Juist omgekeerd. Dat maakt het heel makkelijk om deze terreur jihaaties op een wanted lijst te zetten.

U opzet is om hun zover te drijven dat ze dan hun gebrek aan jihaat training maar genoegen nemen met kamikaze acties. Zitten wij ook niet op te wachten. Dat molotovcocktail naar een politie auto. Nou, nou... We slapen allemaal niet meer een politie is ook heel bang. Vooral omdat het zo klunzig ging en ze niet wisten hoe ze moesten vluchten.

Laat maar gaan. Met geluk koppen zij een bom. Met pech leven ze nog en willen ze terug. Gaat lastig als je internationaal geregistreerd staat. Liever dat dan u manier van knuffelen.

Vageling | 25-01-15 | 23:27

Aboutaleb zou pas echt een kerel zijn als hij terugging naar zijn geboorteland en met de hier opgedane kennis een Maroc-PVDA afdeling opzetten om zijn eigen volk te verheffen.
Kom op Abou ze hebben je daar nodig.

gebrokenvleugel | 25-01-15 | 23:26

@Maria.1 | 25-01-15 | 23:24
Goed gezegd.

Lewis Lewinsky | 25-01-15 | 23:26

Mensen met een dubbele nationaliteit horen niet in Nederlandse overheidsfuncties thuis PUNT.

Maria.1 | 25-01-15 | 23:24

Natuurlijk Ebru. Deze keer nog niet, maar de volgende verkiezing is de PVDA gewoon weer de grootste. Met een PVV programma, en geleid door een Marokkaan.

Forestaverde | 25-01-15 | 23:22

@Ko.Nein | 25-01-15 | 22:49
Nee Marcous-cous. Dat is je held. Nog glibberiger dan een potje durex glijmiddel. Wel blijven opletten graag UI !

Vageling | 25-01-15 | 23:21

Ik hoop dat het kwartje straks raar vallen gaat. Ik hoop dat het EU verhaal een grote rol gaat spelen naast de islam discussie en dan blijft er niet veel aan partijen over die de stap uit de EU durven maken voordat we door oa Spanje ook nog even worden leeg getrokken. Maar zoals ik al zei.... ik hoop. Heb nooit PVDA gestemd altijd SP dit keer twijfel ik voor het eerst of ik niet beter PVV kan stemmen ondanks dat ik het vaak niet eens ben met Geert en consorten denk ik ergens dat deze partij als enige de ballen heeft om gewaagde besluiten te nemen met betrekking tot integratie en EU beleid.

saidnowomanever | 25-01-15 | 23:20

Nebuchednezzar | 25-01-15 | 22:59
ja dat woord populisme, hoelang al gebruikt het schorem van onze bestuurlijke elite dat al niet om iedere vorm van kritiek de mond te snoeren.
Vaak met een maskertje van de weldenkende vaderlijke alwetende autoriteit die het bange volk wel zal beschermen tegen doldrieste besluiten.
Niets anders heb ik van die figuren gehoord dan stompzinnig populisme, met hun idiote EU en multiculturele droom.
Maar vanavond zijn de eerste scheuren ontstaan en laat de rest van Europa volgen van links tot rechts, om eindelijk de corporatistische waanzin in scherven te schoppen.

bakoenin | 25-01-15 | 23:19

Dankjewel Ebru!

Het hele rot op gelul is van een vrijblijvendheid, een geroeptoeter zonder consequentie en zonder inhoud.
Mensen die nog geen last hebben van urinedruppels in de onderbroek, en bereid zijn om na te denken, zien er dwars doorheen, door dit soort goedkope (verkiezings-)retoriek.
Zo nu en dan(meestal altijd tegenwoordig) zou het een politicus niet misstaan om gewoon zijn mond te houden.
Maar ja verlichte en intellectuele politici zijn er niet meer.
Alleen nog maar opportunistische leeghoofden.

diddley2 | 25-01-15 | 23:17

Welke spindoctor heeft dit a raison de € 350,- per uur allemaal wel niet bedacht? En verder: sterph PvdA, sterph!

eerstneukendanpraten | 25-01-15 | 23:17

Je moet even wat jaren terug want toen al (of juist nu weer!) waren er PvdA'erts die zichzelf liefdevol lid noemden www.google.nl/webhp?sourceid=chrome-i... . Contra Van Dam en andere socialisten in pak plus babyboomende oud partijkaders zijn Marcel Duyvestijn en Eddie Terstall de laatste strohalm des sociaaldemocratische politiek. En Abu doet leuk mee want beter iets gewonnen dan alles verloren.

Jan-Joris-Jaap-Joop | 25-01-15 | 23:14

De PvdA krijgt hier medio maart in het noorden klappen, grote klappen. En specifiek in de provincie van de aardbevingen zal de VVD na het belincident met meneer Leegte dezelfde kant opgaan.

eerstneukendanpraten | 25-01-15 | 23:12

@gaffelbaard

Dat hebben we gezien met de zorgwet van Schippers, een grote HOAX! Tuurlijk moet er gestemd worden alleen de Eerste kamer bestaat voornamelijk uit mensen met een dubbele agenda(Menzis o.a.) Zo zijn er nog een aantal te noemen.

swagmachine | 25-01-15 | 23:12

duitse herder | 25-01-15 | 23:07
En in Duitsland?

Klier van Bartholin | 25-01-15 | 23:10

Aboutaleb is boven alles een man die de belangen van de 'Partij van de Afbrekers' zal moeten verdedigen... dus zal hij op tijd (in de traditie van Flop Cohen) alle Marokkanen moeten afzuigen... en vertellen dat 'de islam' (net als Goudse kaas) bij Nederlandse cultuur hoort...

kibambam | 25-01-15 | 23:10

En hij nog erger dan de ergste Gereformeerde baardaap.

asylumstreetspanker | 25-01-15 | 23:09


Klopt Ebru... Politici zwijgen over NL emigranten.
.
Emigratie uit Nederland:

Periode 2000 t/m 2009

aantal 1.077.776 - gemiddeld 107.777

2010 - 128.000
2011 - 133.000
2012 - 142.800
2013 - 145.700
2014 - 144.134
2015 - 147.156 verwachting

Aantal 840.790 (laag t/m universitair opgeleid)

* Totaal generaal 1.918.566 emigranten *

Reden:

- ontbreken vertrouwen in politiek en bestuurders
- ontbreken sociale cohesie in Nederland
- rust en ruimte
- criminaliteit
- verloedering
- regelgeving

Nieuw:
- werk zoeken
- hoger netto inkomen

duitse herder | 25-01-15 | 23:07

Pas nogmaals op voor deze geweldige burgervader !
Hij is een baantjes- jager en wordt gebruikt.

asylumstreetspanker | 25-01-15 | 23:06

OrgulloTulipano | 25-01-15 | 23:00

Spijkers op laag water bij komende verkiezingen in maart?
Nee. Want het zijn de provinciale staten die straks de lui in de Eerste Kamer kiezen. Dat is toch belangrijk, want de Eerste Kamer gaat over het goedkeuren van wetten. De Tweede Kamer kan verzinnen wat ze wil, maar als de Eerste Kamer een wetsvoorstel afkeurt mag de Tweede Kamer zijn werk overnieuw doen of het houdt helemaal op. Dus is het de Eerste Kamer die het laatste woord heeft bij of een wetsvoorstel ook echt wet wordt, of niet.
Daarom zijn de komende verkiezingen toch belangrijk. Wil je als Nederlander hier invloed op hebben, ga dan stemmen.

gaffelbaard | 25-01-15 | 23:06

Korte samenvatting: alleen als een moslim in de loop van een geweer kijkt zal hij zeggen: rot op! Minder!
Daarna is alles weer pais en wrede.

wakkere_nederlander | 25-01-15 | 23:01

De islam houdt in dat ongelovigen geen plaatse hebben in deze wereld. Vrijwillig oprotten zou tegen de jihad(=islam)zijn. Dus dat zullen de haatbaarden (de beroepsparasieten), hun jihadi's (=in principe elke moslim) niet adviseren. De islamisering loopt net zo lekker, met al dat policorre inheemse domme volk. Eén Aboutaleb maakt nog geen zomer.

Fijnstoffer | 25-01-15 | 23:00

Het is verkiezingstijd. Waar heb je het over mens? De Tweede Kamerverkiezingen zijn in 2017, de gemeenteraadsverkiezingen zijn een jaar later. Dus dan zou dit stukje gebaseerd moeten zijn op de provinciale statenverkiezingen. Spijker op laag water zoeken. Aboutaleb profileert zich immers al langer 10 jaar als law and order man die zich distantieert van de etnische gemeenschap.

OrgulloTulipano | 25-01-15 | 23:00

En dan het daverende applaus voor burgemeester Aboutaleb die door het congres van afvalligen als een ware oorlogsheld in vredestijd werd onthaald, omdat hij onomwonden eens een keer durft te zeggen, wat Geert Wilders en zijn partij al een decennia lang zegt, maar daar door het politieke correcte establishment evenzo lang om wordt verketterd. Aboutaleb die Rita Verdonk ooit het verwijt maakte dat ze de moord op Theo van Gogh voor electorale doeleinden exploiteerde, maar er zelf uiteindelijk wel het ambt van burgemeester aan te danken heeft. Immorele bende huichelaars. www.theovangogh.nl...
Cellinus | 18-01-15 | 14:48

Cellinus | 25-01-15 | 22:59

politici hebben goed gekeken naar bekende marketing concepten, zoals die van L'Oréal. L'Oréal verkoopt geen anti rimpel creme, ze verkopen hoop, hoop dat het werkt. Zo werkt de PvdA ook, ze verkopen hoop. Dat was zo met Bos (hoop op nieuw elan), Cohen (hoop op een betere premier), Samson (hoop op de oude waarden van de PvdA) en straks Asscher (hoop op verbinding). Aboutaleb past precies in dit rijtje, hoop dat de moslim gemeenschap nu zelf eens schoon schip maakt en onze waarden en normen uit het westen accepteren. Alle hoop bij de PvdA is altijd ijdel gebleken, logisch want hij was louter en alleen ingegeven door machtsbehoud.
Iedereen die daar straks nog intrapt verdient gewoon geen beter bestuur. Bij alle partijen is dit overigens aan de hand, zelfs bij de SGP, die met het vertrek van van der Vlist haar principes ook heeft verruilt voor de bestuurlijke invloed. Alleen de PVV en de PvdD lijken hun principes en uitgangspunten nog als uitgangspunt te nemen, niet het pluche en het voorliegen van de kiezer om dat te bereiken.
Het is in die zin ironisch dat met name de PVV verweten wordt populistisch te zijn, terwijl zij (samen met de PvdD) het meest trouw is aan eigen principes en daarmee in beginsel juist het minst populistisch.

Nebuchednezzar | 25-01-15 | 22:59

En zo is het Ebru.
Allemaal wolven in schaapskleren.

Klier van Bartholin | 25-01-15 | 22:58

Ebru is geen Rotterdamse en volgens mij ook niet zo bekend met de sentimenten die leven op Rotterdam-Zuid of de wijken daarom heen.
Het optreden van Aboutaleb zal hem de stem kosten van de fanatiekelingen binnen de Essalam Moskee. Die zoeken alvast uit op welk alternatief ze kunnen stemmen. Mogelijk dat Aboutaleb wel hierdoor stemmen wint. Of beter gezegd, wegkaapt. Bij D66, CDA, VVD en SP. Of dat ook geld voor de aanhang van Leefbaar Rotterdam denk ik niet. Die waren een half jaar geleden, met een veel mildere boodschap, in dezelfde moskee en werden toen eruit gejaagd. www.dichtbij.nl/rotterdam-centrum-noor...

gaffelbaard | 25-01-15 | 22:56

NeqSkot | 25-01-15 | 22:52
Psst, de PvdA moet stemmen terug halen bij de PVV, immers daar is het electoraat gillend naar toegerend.
Vandaar deze semi krachtdadige uitspraken van onze burgevader.

bakoenin | 25-01-15 | 22:55

Overigens wil onze Marokburgemeester dan niet de consequentie trekken.
Namelijk paspoort inleveren, en grenzen dichtgooien.
Nee dat zou teveel bebaard stemvee kosten.
Dus dit soort van goedkope retoriek is dan ook alles wat hij heeft.

bakoenin | 25-01-15 | 22:53

Je slaat de plank volledig mis, om stemmen te trekken zal hij thee moeten drinken, momenteel is hij juist olie op het vuur aan het gooien en dat zal hem juist stemmen kosten, daarnaast impliceer je tevens dat hij het nooit goed zou kunnen doen. Dus Ebru jouw punt sucks!

NeqSkot | 25-01-15 | 22:52

Ze durven het niet te zeggen. Daar hebben ze toch allochtonen schoonmakers voor.

asylumstreetspanker | 25-01-15 | 22:51

Dat ‘rot op!’ leidt af van het echte probleem en het echte probleem is de islam die mensen zodanig hersenspoelt dat ze alles haten wat niet-islamitisch is en ook al dat niet-islamitische willen vermoorden en vernietigen om het te vervangen door islam-‘cultuur’. Je zou het ook kunnen zien als een soort verdekte waarschuwing van de ene moslim aan de andere, met daarin de impliciete mededeling: pas op, maak de niet-moslims niet kwaad, want anders dan schoppen ze jullie het land uit. Maar misschien is dat te cynisch gedacht en meent Aboutaleb wel gewoon wat hij zegt.

Benedict Broere | 25-01-15 | 22:50

Goed gezien Ebru, het PvdA rattenvolkje heeft weer eens een list verzonnen.
Lekker zieltjes winnen over de lijken van cartoonisten bij bebaarde platkoppen in een moskee.
Walgelijke partij.

bakoenin | 25-01-15 | 22:50

De verandering moet ook van binnenuit komen. Het is goed wat aboutaleb doet. Ik denk niet dat het veel nut heeft om Samson een moskee in te sturen

Rest In Privacy | 25-01-15 | 22:49

Het valt mij op dat mensen met een Turkse achtergrond wel heel vaak aan complotdenken doen.

Jan Dribbel | 25-01-15 | 22:49

Marokkaan of niet, rot op zeggen tegen jihadisten en ze daarmee een vrije uitreis toezeggen, is toelaten dat ze dood en verderf gaan zaaien voor een terroristische organisatie in het buitenland.

readbetweenthelines | 25-01-15 | 22:49

goed stuk. Vertrouw die Abou voor geen cent, glad als een paling in een emmer snot.

Ko.Nein | 25-01-15 | 22:49

@Supermatthijs | 25-01-15 | 22:37
Een eerlijke politicus zou al heel wat zijn.
Maar helaas.

Rest In Privacy | 25-01-15 | 22:48

Het enige wat ik kan vaststellen is dat ik het idee dat Aboutaleb echt boos en gefrustreerd was en dat hij dat 'rot op' op het moment dat hij het uitsprak oprecht meende. Of een PvdA daar vervolgens mee aan de haal gaat en Aboutaleb voor het karretje spant, kan ik niet beoordelen, maar het zou me natuurlijk niets verbazen, want opportunisme is zeker ook de PvdA niet vreemd en een kat in het nauw enz...
Het zou me van Aboutaleb zelf tegenvallen als hij zich daarvoor zou lenen, maar het is natuurlijk mogelijk. Meer kun je er volgens mij nog niet echt over zeggen.

Lewis | 25-01-15 | 22:48

Nogmaals, let op met Aboutaleb !
Hij is een ongelooflijke regent en hij duldt geen alcohol in z'n omgeving.
Best wel goed hoor ik d' 66-ers denken. Minder gezondheidszorgkosten, altijd goed.

asylumstreetspanker | 25-01-15 | 22:48

Het is maar te hopen dat de Nederlander het gelul van de huidige regering zat is en helemaal Zorba de Griek gaat tijdens de komende verkiezingen.

Botte Hork | 25-01-15 | 22:48

Ik heb eenmaal Didi gestemd, maar daar trap ik niet meer in, voor mij Syriza, ik bedoel SP.

Rest In Privacy | 25-01-15 | 22:47

.. maar goed. 1 PvdA'er die wat verstandigs lijkt te roepen is nog geen reden om (alweer!) voor dat hele scala aan vastgeroest onbenul, corruptie & cliëntelisme te kiezen.

Jan Passant mk2 | 25-01-15 | 22:45

kapot moeten ze.. helemaal kapotstuk die PvdA en wat ik hierna wil zeggen over de partij top + troetelpolitici zal ik zelfcesureren.
@#$#@^%$ !!!

(c)ZWITSUL | 25-01-15 | 22:44

goed gezien Ebru.

lijn 10 | 25-01-15 | 22:44

Hij en vele anderen zouden dit soort uitspraken eens moeten doen als ze aan een leugendetctor hangen.

watazooi | 25-01-15 | 22:43

Pff, straks ga je nog beweren dat 'Parijs' de PvdA goed is uitgekomen. Ik ben absoluut geen fan van de PvdA, maar je mag Aboutaleb best wat meer credits geven.

Nibdib Niddib | 25-01-15 | 22:42

.. ik juich niet zo snel meer vanwege een vermeende islamitische lente. De vorige was zo'n vette tegenvaller.

Jan Passant mk2 | 25-01-15 | 22:42

Die Ebru. Na je vreselijk misgeslagen artikel laatst over supermarkten breng je toch iets.

Aboutaleb zien ze als afvallige. Imams die geen haat prediken ook. En niet vanaf niet-moslim zijnde kant. Maar juist van de moslims.

En daar valt het kassa. Ik als burgemeester blijf en durf te staan voor wat ik zeg. En die Imams die hetzelfde prediken voor hun leven moeten vrezen van de WEL moslims.

Rare wereld.

Vageling | 25-01-15 | 22:42

Dde doodsreutel van een partij die alle bestaansrecht al heel lang geleden verloren heeft.

Godsammekraken | 25-01-15 | 22:41

Rot op lijkt een beetje op minder minder minder

Rest In Privacy | 25-01-15 | 22:40

Het zal de PvdA niet helpen, ze gaan veel stemmen verliezen.

Rest In Privacy | 25-01-15 | 22:40

Tsja. Hij mag 't zeggen omdat ie zelf een dubbel paspoortje is. Als enkel-paspoortige politici hetzelfde zeggen is het ineens 'racistisch' en mag zoiets niet gezegd worden...

Rest In Privacy | 25-01-15 | 22:39

Wie nu nog PvdA stemt is ambtenaar of steuntrekkende allochtoon. Die stemmen niet uit overtuiging maar wegens alles wat ze aan de PvdA te danken hebben en KUNNEN niet op iets anders stemmen.

Godsammekraken | 25-01-15 | 22:38

Aboutaleb doet dat ook al 10 jaar. Van Gogh gemist? Zuur stukje.

MrWorf | 25-01-15 | 22:38

De context waarin Aboutaleb die dingen zei ga je aan voorbij Ebru. En daar is nogal een verschil met waarin Geert ze zei. Maar een redelijke marokkaan moeten we niet willen ?

Supermatthijs | 25-01-15 | 22:37

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland