GSTV. VVD nerveus over positie Mark Verheijen
Politici zijn oplichters. Allemaal. Vertellen we u niets nieuws mee. Als ze niet bij Ankara, Mekka, Rome of Jeruzalem op de loonlijst staan dan praten ze wel Eneco, Shell of Unilever naar de mond. En dan heb je nog de PvdA, die jatten gewoon van armlastige daklozen. Maar het allercorrupst zijn toch wel de VVD'ers. Niet alleen Jos van Rey (die vandaag overigens niet op de regiezitting van zijn eigen corruptiezaak verscheen). D'r zijn er veel meer. NRC deed een onderzoekje en kwam aan 10 losbandige liberalen op een lijst van 25. VanLeeuwen toog naar de patatbalie om die verrekte verlakkers van de democratie eens te confronteren met hun gedrag. Voor het oog van de camera blijkt de poes van Helma Nepperus ineens niet om te kopen, kan GeenStijl bij Ivo Opstelten toch géén Waddeneiland lospeuteren en was Mark Harbers plotseling níet meer te porren voor een appartement op zo'n eiland. Maar als de naam 'Mark Verheijen' valt, verstrakken de gezichten. De ijzige Halbe Zijlstra priemt nog net geen benige vinger bij VanLeeuwen in z'n oog en Verheijen zelf moeten we eerst even uit de plenaire zaal pingen voordat hij als een konijn in de cameralamp komt vertellen dat hij echt heus waar niets verkeerd deed toen hij in 2011 een lucratief stukje bouwgrond goedkoop van de hand deed aan Piet van Pol in ruil voor 6750 euro campagnegeld & een bioscoopabonnement voor het leven. Echt niet. Erewoord. Duidelijk. VVD = Verheijen Vangt Doekoe.
Reaguursels
InloggenDe vraagstelling maakt het antwoord erg lastig.
Hoe corrupt is de VVD=
Hoe-vragen zijn methodische vragen.
Dus op welke manier zijn VVDérs corrupt.. hoe regelen ze hun eigenbelang bij overeenkomsten, bijv.
In hoeverre is weer een andere vraag. Dan gaat het over de al dan niet mate van corruptie
Ikzelf denk dat de vraag nog breder ligt.
VVD valt onder eurofiel neoliberaal.. dus de vraag zou dan dienen te gan op elke manier en in welke mate zijn eurofiel neoliberalen corrupt?
En dan beginnen we met bedrog rond /aanloop van/verkiezingen, eigenbelangen laten prevaleren.
D66 jat de actiepunten van de SP als campagne-items als populistisch bedrog..
Alex gaat sociaal voor gelijke kansen en sociale cohesie.. Niet te geloven.. Hij is bekeerd..!!
Die man heeft ineens het licht gezien.
Op de TV met Roemer meteen smalend over wie dat dan zou moeten bekostigen...
En u heeft hij dat dus meteen al gevonden,,hij gaat de lagere inkomens nog meer plukken.. vanuit achterkamertjes..
ben benieuwd hoe de SP gaat reageren op deze gijzeling
Dit zie ik ook als corrupte diefstal.. zelfs behoorlijk pervers.
Overigens heeft de VVD ruim een elftal overschreden en heeft nu zelfs mensen op de bank zitten.. het aanzien van de VVD is en blijft ene corrupte diefachtige bende die anderen met hun Gutmensch moraal om de oren wil slaan, waarbij d achterban de meeste subsidies opstrijkt en het hardste roep dat uitkeringsgerechtigden uitvreters zijn..
Wat een verschrikkelijke hekel heb ik toch aan die Halbe Zijlstra. Eng narcistisch mannetje.
niet allemaal, velen zullen uit onvrede met de VVD op D66 of CDA stemmen want die zijn helemaal anders
PS niet te vergeten meneer Dre Peters ne groen manneke Tof Thissen.
Ergo, van Rey had met van Pol zijn neus in Markje gestopt, tijdens het manupuleren van de bestemmingsplannen voor de nieuwe Intratuin Formido later KARWEI en McD Venlo.PS: Markje vond neuzen lekker!!!
En toch zijn er nog heel veel domme mensen in dit land en dat zijn al die Nederlanders die bij de volgende keer weer op die klotepartij van de VVD stemmen. Domme ganzen.
VVD-ers zijn streng religieuze mensen en geloven dat onze lieve Heer ons handen gegeven heeft om te grijpen wat we kunnen pakken. Daar zijn ze zeer orthodox in.
Tja zo kan je nog wel wat politici noemen zoals de grote blonde leider die lobbyt voor Israël in ruil voor geld. Maar dat is het topje van de ijsberg vrees ik.
-weggejorist-
-weggejorist-
miko | 20-01-15 | 23:45
Ik heb sinds ik Rutte strategisch de kamer heb ingestemd niet meer gestemd. Uit boosheid en pure teleurstelling en dat wordt met de dag erger. Ik heb me nog nooit zo belazerd en bedrogen gevoeld sinds de laatste 2e kamer verkiezingen, nog door mijn werkgever, nog door mijn ex. Mijn gevoel zegt inderdaad dat ik nooit meer moet gaan stemmen, aan de andere kant laten ze je geen keus, niet stemmen is ook een soort van instemmen met de huidige politieke elite en alle ellende van dien.
Jan-Joris-Jaap-Joop | 21-01-15
Niet te snel oordelen, zegt pro-juventute jouw iets? vast niet. dat was een organisatie waar het een en ander mis was, ze bestaan niet meer.
Deze uitspraak is wel van toepassing op je.
inspraak zonder inzicht geeft een uitspraak zonder uitzicht!
Sexpresso | 20-01-15 | 23:13/28
Als je werkelijk wat te melden hebt dan is het niet zo dat geen enkele journalist wil luisteren of publiceren. Een goed verhaal dat je niet kwijt kunt bij de betrokken media is misschien wel interessant tendentieus ongefundeerd en nodeloos kwetsend genoeg om dat bij de luitjes aan de Meeuwenlaan in Amsterdam-Noord te droppen. Gewoon een tip. Doen of verder niet zeiken.
@miko | 20-01-15 | 23:48
De juiste uitspraak is: 'te allen tijde', 3 keer fout dus.
taaladvies.net/taal/advies/vraag/783/t...
*Woordenboek naar @miko goot*
Ha, valt Opstelten even flink door de mand..
Zo overdreven ontkennen en tegenspreken is een typisch voorbeeld van iemand die *niet* de waarheid spreekt. Iedere psycholoog kan dat bevestigen.
Zijlstra is een rat, zoek rat op in het woordenboek en zijn rattenkop staat erbij.
"Geenstijl, u krijgt niet meer wat u wilt" aldus het nieuwe genootschap?
@61 | 20-01-15 | 23:07
Plaatsen om boten aan teleggen moeten ten alle tijden worden betaald met gemeenschapsgeld.
*landvastje naar @61 gooit*
@Meneer Rozenwater | 20-01-15 | 23:20
Niet stemmen. Laat ze doodvallen je verandert toch niets.
www.youtube.com/watch?v=xIraCchPDhk
Sexpresso | 20-01-15 | 23:37
Je hebt maar één lijf. Een ennetje teveel dus. Enne misschien een aluhoed tekort? Weten wij veel ...
necrosis | 20-01-15 | 23:33
De redactie hier leest mee, ik merk vanzelf wanneer ze iets opvangen ja of te nee.
En dat sommige tentakels heel erg ver reiken ondervind ik al enkele jaren aan den lijven.
@Sexpresso | 20-01-15 | 23:28
Natuurlijk ben je niet veilig als klokkenluider, je zit immers aan de centen van een ander.
En dergelijke dieven/ oplichters hebben meestal heel wat vriendjes op de juiste plekken zitten.
Misschien kun je af een toe anoniem een tip doneren aan de redactie van GeenStijl.
*als ze niet bij Ankara, Mekka, Rome of Jeruzalem op de loonlijst staan dan praten ze wel Eneco, Shell of Unilever*
Inderdaad! Bevlogenheid maakte plaats voor scrupules zeg ik vol gezever in alle onnozelheid: Oorlogen worden altijd gemaakt van hogerhand. Voetvolk schiet maar beslist niet. Zie Frans Timmermans en zijn lelijke vrindjes!
necrosis | 20-01-15 | 23:15
Helaas weet ik sommige zaken inderdaad aan te wijzen.
Denk je werkelijk dat er wat mee gebeurt als je dat meld?
Er is er nog een, daar zou Van Laarschot (RB den haag) onderzoek naar doen, en ik kan nu al zeggen dat Van Laarschot ondanks dat hij inmiddels al 12 weken verder is en de dossiersNR's kent nog geen fluit heeft uitgespookt. (betreft in dit geval fraude)
En denk vooral niet dat je als klokkenluider in NL veilig bent. Ik drop zo her en der dingen, en wacht op de journalist die snugger genoeg is om verder te gaan graven.
James Lastig | 20-01-15 | 21:33
Er valt weinig meer te stemmen dan de oude kliek, er is geen alternatief. Geef ons eens een schaamteloos (haalbaar) stemadvies.
Luister eens naar deze meneer, over liegende politiek, geld, macht en misleiding van de burgers :
.
Andreas Popp Der Tag X rückt unaufhaltsam näher:
www.youtube.com/watch?v=WK6YffpYBoM
@Sexpresso | 20-01-15 | 23:13
Je bent goed op de hoogte.
Vertel eens.......
Corruptie en de huidige definitie daarvan kent een gat.
Corruptie zoals nu naar boven wordt gehaald betreft veelal een "een op een" wisseling van goederen of diensten.
MAAR er is een andere vorm van corruptie die vele malen moeilijker te vinden is en door de huidige media wordt gemist. Dit kan bijvoorbeeld zijn, als jij NU zorgt dat mijn zoon een leuk overheidsbaantje krijgt, dan zorg ik dat jij na je ambtstermijn bij mij een leuke functie krijgt. (KLM) of, ik zorg dat jij nu een leuke internet verbinding krijgt (fucking straalverbinding over half nijmegen heen via de universiteit(nijmegen) dan weet jij nog wel een heel leuk goedkoop autotje via neefje adje de beunhaas(pvda)
of, hee als ik jou ff die opdracht bij RWS(arnhem) bezorg, kun jij dan ff de overblijvende modules bij mij droppen. of, we bestellen gewoon tot het ICT-budget op is, en dan moet jij ff containerNr-X opkopen bij domeinen. en zo zijn er nog veel meer te vinden.
Probleem is dat je dan langer moet zoeken als journalist, en de tijdspannen van de gemiddelde journalist reikt niet langer dan 12 maanden.
pas als je jaren achtereen gaat meekijken ontdek je de indirecte corruptie. jaja de heren worden ook daar steeds slimmer.
-weggejorist-
MP Ard van der Steur werkte recentelijk als voormalig woordvoerder Water van de VVD fractie Teylingen mee aan de facilitering van 100,000 provinciaal en 100,000 Europees subsidiegeld aan een boer met illegale ligplaatsen om een jachthaven van 400,000 te bouwen aan een smalle doorgaande vaarweg, smalle toegangsweg en een kilometer van het ruime vaarwater. Hiermee werd het illegale karakter van de boer weggepoetst en kreeg de boer 200 in plaats van 100 ligplaatsen voor nog grotere schepen. Zinloos, veel overlast, veel verontreiniging en een boer met middelvinger. Drijvende kracht hierin was z'n maatje ex-wethouder Bert Homan, recent kandidaat voorzitter voor de VVD. Onder daverend applaus van de Raad van State.
Het zijn niet alleen windmolens waar onzorgvuldig met geld wordt omgesprongen (Energieaccoord, vrind Nijpels), zo ruled Nederland.
@BlowingBubbles | 20-01-15 | 21:26
Hoezo heeft Artikel50 je verraden? Volgens mij kregen die gewoon niet genoeg stemmen.
Halbe Zijlstra vindt het buitengewoon kwalijk dat een journalist om opheldering vraagt, als het volk ongerust is over aanwijzingen dat een volksvertegenwoordiger steekpenningen aanneemt.
Want kritische vragen stellen, dat MAG natuurlijk helemaal niet! Dan doen al die NOS/NRC/Volkskrant-journalisten toch ook niet? Nou dan!
Die schrijven gewoon braaf over wat de persvoorlichter zegt, en die krijgen daar dan allemaal prijzen voor kwaliteitsjournalistiek voor. Denk maar aan dat hoogstaande interview in het NRC van Van Aartsen toen. Zo hoort het! Daar wordt onze elite een blije elite van!
Dat zegt vooral veel over Halbe Zijlstra.
Het is: Jos van Rey MNA (Mulo Niet Afgemaakt).
Wist ik tot vanmorgen ook niet maar het schijnt echt een titel te wezen.
@kruz | 20-01-15 | 21:04
Viel mij ook op.. en vooral bij Opstelten. Corrupt as hell
Zembla heeft 2 goede afleveringen gemaakt over corrupte gemeente's,de moeite waard om te bekijken.
En idd,de Partij doet er niet toe.
Allemaal gemakszucht,de helft denk,zolang ik hier zit ,zal ik me zakkevullen.
Het wordt afgezaagd, maar: de overheid is het probleem, niet de oplossing! De kleur doet er niet toe!
Mastermattie | 20-01-15 | 22:21
Ah, als het over fraude gaat van D66 wethouders... Hier in Haarlem hadden we charlatan Cassee. De pers is walgelijk slecht; geen journalist heeft het ooit echt uitgezocht, maar elke geïnteresseerde met wat google-vaardigheden kan zo een topje van de ijsberg van onrechtmatigheden bij elkaar sprokkelen.
Domme mensen, de jongetjes die op school niet echt meekonden, maar die zich zelf per sé willen bewijzen. Dat is het probleem, zowel met Verheijen als menig ander politicus. De partij doet er niet zoveel toe. De PvdA heeft allang niet meer het alleenrecht.
iets met kluitje en riet....
@Redactie, zou het GSTV team ook nog eens een keer achter Arrogander Peggold aangestuurd kunnen worden om verhaal te halen over fraude met verontreinigde gemeentegrond in de gemeente Leiden tijdens zijn wethouderschap.
www.geennieuws.com/2014/03/alexander-p...
Niet houdbaar. Omhooggevallen nitwit. Ziet iedereen.
Die Pol van Piet wilde gewoon een wit voetje halen. Op zich niks mis mee, tenzij je oprecht ruim 6k zou willen schenken aan de campagne van de VVD. Dan is er wat mis met je.
Die Opstelten is op.. Kunnen we hem ook inruilen voor iets minder pre-historisch?
6750 voor campagnefinanciering van Piet van Pol.
Oké, en waar denken jullie dat die miljoen vandaan komt die de VVD steekt in de provinciale statenverkiezingen?
Als je je al om laat kopen, dan toch niet voor 6.750. Kom op. Is de moeite van het afkijken van het filmpje niet eens waard. Totdat ik Air - Mike mills hoorde. Jeugdsentiment heet dat toch?
Lijssie is niet compleet :)
www.vn.nl/Sjoemelen-in-de-Polder-1.htm...
En dus stemmen we met z'n allen uit onvrede straks op D66 en CDA, want dan wordt alles anders.
Right?
Wat ik opmerkelijk vind is dat zowel Verheijen als Van Rey in de wetenschap zouden moeten hebben dat er een select clubje journalisten zijn doorgegroeid naar de landelijke media en simpelweg voorkennis hebben uit de periode dat ze in de zelfde contreien woonden. Zo was van Rey niet vies van bedreiging. Maar los daarvan: het zijn boude uitspraken die ze op camera doen, terwijl het tegendeel nu al duidelijk is enkel aangetoond moet worden. En wanneer dat niet zo zal zijn, dan rest er enkel één simpele conclusie: dat de rechtsstaat totaal corrupt is.
Jezus christus die mevrouw op 2:20 mag haar bril wel eens opnieuw laten afstellen, want de lippenstift zit zowat in haar neus.
Prof. Pim Pam Pet | 20-01-15 | 21:32
Eerstbiddendanneuken.
Ik heb nog duizend euri te goed van ene Mark R.
(En een kwartje van Kok).
Waar de mogelijkheid bestaat misbruik te maken van een systeem zullen er altijd mensen zijn die dat doen.
Vrij verkeerde democraten dus.
Pakken wat je pakken wat na mijn politieke carrière komt het er niet meer van!
Halbe staat al enige tijd stand-by om de opper-kastgay op te volgen.
Toch weer een nieuwe dimensie weten te geven aan 'liegen dat het gedrukt staat" zijn Mark & Halbe toch weer netjes in geslaagd!
Bandopname van Teeven op miraculeuze wijze niet beschikbaar door storing.
Hoe dom denken ze nu echt dat de gemiddelde stemmer is dat je dit kunt blijven volhouden..
Zo'n gristelijk vrouwtje uit de categorie "hoe langer de rok, hoe natter het hok"
Prof. Pim Pam Pet | 20-01-15 | 21:32
Wat een prachtuitdrukking, thanks :)
Het is één corrupte bende van links tot ultra links (Nederland heeft geen rechtse partijen). ze staan voor hetzelfde, ze willen hetzelfde, ze zijn even corrupt en ze liegen allemaal even hard.
En de Nederlander stemt straks weer braafjes op dezelfde kliek. Het is om je kapot te schamen.
Toch is die Carola Schouten op de 1 of andere manier wel aantrekkelijk.
Zo'n gristelijk vrouwtje uit de categorie "hoe langer de rok, hoe natter het hok"
Wat is die Opstelten toch ook een droge kuthork, sjongejonge...
Fleur is ook goed.
De eerste vrouwelijke MinPres.
Beledigend voor bepaalde verwarde mensen.
Nooit eerder spijt gehad van een stem. Niet op die op D666 in het verleden (abortus, euthanasie, rip Els Borst), niet op die op CDA, LPF, EenNL, lokale partijen. Maar de laatste 2, VVD en Artikel 50, die voelen echt als weggegooid door verraad. Vooral de partij van Mark 'geen ruggengraat' Rutte, dat was eens maar nimmer meer. Liever nog DierenPoes! Kijk Artikel 50, da's een gok. Zoals EenNL ooit. Maar de VVD...... dat die zich zo zouden laten gaan....
Per VVD lid 100 commissariaten en dan nog dringen ze voor bij de tv. Ed Nijpels en E. Terpstra, bijvoorbeeld. Als er wat te halen is staan ze vooraan en de VVD is van oudsher goed voor één groep, de eigen leden. Voor de rest liegen ze de wereld bij elkaar om de mensen het vel over de oren te trekken. Hoewel de politiek vol zit met psychopaten verdenk ik de VVD van een extra aandeel gewetenlozen: Rutte, Block, vd Camp, Zijlsta, Terpstra, bah, wat een gal volk.
Wettelijk zal de donatie wel in order zijn en het zal vast niet als corruptie de boeken ingaan. Maar toch een beetje bizonder als Piet van Pol kort daarna een mooi project mag doen.. De schijn is tegen Mark Verheijen. Dat wordt geen hoogvlieger in de politiek en Halbe trekt het ook niet lang meer. We wachten op de totale instorting van de VVD. Die lijkt nabij zo te zien..
Dumpplaars van niksnutte wijven
en types die je in een "nette" maatschappij
ook nodig een baan moet geven, niks meer dan de sociale werkplaats voor de hôtevolee
de echte "leiders" zitten in lobbyclubjes die
zodra het in den Haag mis dreigt te gaan
met het eigen denk vermogen
even op audiëntie gaan en wat konten schoppen
Ongelooflijk hoe die Halbe Zijlstra reageert. Het is een complete politiek lul die meent dat hij en z'n fucking VVD de macht hebben. Opzouten met dat soort figuren uit de politiek. De VVD is een corrupte club en dat willen we niet!
Met het mes van de Stef Blok huurverhoging nog in mijn rug vraag ik mij af waar de beloofde 1000 van Mark Rutte blijft. Ik stem in ieder geval nooit meer VVD want de belofte om niet met de PvdA samen te werken maakten ze ook al niet waar. Om corrupte partij leden maak ik me minder zorgen.
Vertrouwen in de politiek? Waarom, ze vertrouwen ons toch ook niet meer?!
En het mooiste. Allemaal kijken ze meteen weg, dat vertelt mij dat ze meteen aan iets denken. Van oh shit. Anders blijf je namelijk iemand aankijken.
Dat heet politiek.
Ik heb altijd gedacht dat als je je verkiesbaar stelt, dat je dan hulp krijgt om verkozen te worden. En nadien help je dan degenen die je geholpen hebben daar te komen. Het lijkt me een goede deal.
Kom niet aan Helma Nepperus.
De Thatcher van de Lage Landen.
Mark my words, Mark.
REAGEER OOK