Fucking moslim: 'Wilders mag dood'
Ik vind dat niet de belastingbetaler maar de pvv-stemmer voor de beveiliging van ehm, ben ff z'n naam kwijt, moet zorgdragen. Wie is voor?
— Nasrdin Dchar (@Nasrdin_Dchar) November 14, 2014
Jaaaa daar hebben we d'r weer eentje. Zo'n radicaliserende zaad-allochtoon die het debat in het vrije Westen niet trekt, de schuld bij een ander legt en daarop voorstelt dat de beveiliging van Wilders - die wordt bedreigd door geteisem uit zíjn cultuur en religieuze achtergrond - maar betaald moet worden door de PVV-stemmers. Da's dus niets meer of minder dan een verkapte doodswens. De quote is afkomstig van Nasrdin 'Ik ben moslim en ik heb een fucking Gouden Kalf' Dchar, een acteur die op kosten van de belastingbetaler zijn marginale filmrolletjes in marginale filmproducties mag spelen zodat hij marginale Nederlandse filmprijsjes in ontvangst kan nemen uit handen van zijn marginale Nederlandse filmvriendjes. Nou Nasrdin. Als jij zegt dat de PVV-stemmer de beveiliging van Wilders moet betalen, dan zeggen wij dat jij je eigen subsidiehobby óók maar lekker zelf moet betalen. Fucking ondankbare moslim.
Ondertussen, bij de Turken: Welja. Komisch Duo Kuzu & Ozturk en hun cliëntelistische moslimbelangen zijn jarenlang gesubsidieerd & geknuffeld door & bij de PvdA, en tóch doen ze huilie-huilie over 'verrechtsing' en 'verruwing'. Op hun nieuwe partijwebsite strijden hun intense domheid en oneindige ondankbaarheid om de boventoon.
Reaguursels
InloggenIk ben helemaal voor, mits de stemmers op de pro-immigratie partijen de enorme kosten van de multicul gaan betalen.
AntonPantoffel | 14-11-14 | 17:55
Wat doe je hier?
Hier in Nederland huldigen we het principe van de vervuiler betaalt. Het is links en islamitisch Nederland dat die beveiliging noodzakelijk maakt. Dus: links stemmen is verplicht extra afdragen aan de beveiliging van Wilders....
Logisch toch?
Als het je hier niet bevalt, rot dan op. Vandaag nog.
Partijwebsite = facebook accountje?
Ze claimen er voor alle NLers te zijn alleen maken ze zich alleen druk om Erdogan zijn belangen.
Die ene OZ-Turk was toch een tijdje geleden in het nieuws omdat hij rekeningen niet betaalde en zich voor de rechter moest verantwoorden?
Beetje haram vind ik dat of is het juist halal als je het bij kaffars doet? Vragen vragen...
Maar dat deze twee muppets de integratie juist tegenwerken moge duidelijk zijn.
Nasrdin de "Nederlandse acteur"(WIKI) verander dat eens effe Nasrdin ,Je bent een mocro..
Alleen maar schreeuwen en vingerwijzen maar nul zelfreflectie. Zo kennen we onze moslim medelanders weer!
Vuile racist, pvv stemmers betalen ook gewoon belasting!
Als je de link naar hun nieuwe partijwebsite volgt staat er een reactie bij die luidt als volgt:
Ahmet Can Ik ben fout, Kuzu is fout, Ozturk fout. Al jaren stemmen wij op deze partij. Cohen, Wouter Bos en nu deze niksnut. Gewoon niet stemmen. Genoeg turkse en marrokaanse bedrijven die willen helpen met het starten van een partij! Waarom moeten we afhankelijk zijn.
Als mijn opa, vader, broer deze land groot hebben gemaakt. Loop ik met trots door de Amsterdamse straten
etc.
Deze mijnheer heeft gewerkt bij ING en gestudeerd aan de Hogeschool Utrecht.
Hij is dus derde generatie en kent nog steeds geen fatsoenlijk Nederlands maar is wel opgegroeid met het sprookje dat zij (de Turken) dit land hebben groot gemaakt.
Het duo KUOZ (spreek uit als KOTS) is vergeten dat de Gemiddelde Nederlander helemaal klaar is met te pas en te onpas de joker kaarten "rechts, racisme en verruwing" te trekken.
Rot op naar je absolute alleenheerser Erdogan die graag de grondwet aanpast om aan de macht te blijven.
Zum Kuotzen!
@Pierre Tombal | 14-11-14 | 21:39
O, is dat het!
Laten we dan ook alle uitkeringen stoppen omdat Abu geitensik geen werk kan vinden omdat ondernemers geen zin hebben in iemand die zijn vieze vlasbaard laat groeien tot onder zijn oksels en alleen maar in zijn nachtjapon en badslippers over straat gaat en 5x per dag een extra pauze eist omdat hij zijn kont graag naar het westen omhoog steekt.
Iets over "splinter in iemands ogen zien maar niet de trein-bielsen in je eigen ogen".
Die twee Nederturken zijn tegen de verrechtsing in Nederland. Waarom kijken ze niet eens bij hun vriend Erdogan. Als je het toch over rechts hebt. Maar ja , dat is in Turkije en het heeft te maken met religie, dan mag het wel. Huichelaars.
-weggejorist-
Zal de dag prijzen dat er eens echt een keer een oorlog komt tegen dat spul en dat we er in een jaartje of 2, 3 (mag ook eventueel 4) er helemaal vanaf zijn. Wordt onderhand een beetje moe van die gasten. Elke dag weer dat gezeik en die oorlogsbeelden, allemaal lopen te schreeuwen en sjouwen met die lijken. Zeuren over hoe oneerlijk het allemaal hier in Nederland is (en maar bakken met geld naar het thuisland brengen omdat ze zogenaamd 28 kinderen hebben). Profiteren van de uitkeringen die onze ouders en grootouders bij elkaar hebben gewerkt. Als het je hier niet bevalt, ga dan ergens anders heen.
Wat een gedoe. Het is zijn mening. Hij vindt dat. Prima. Vrijheid van meningsuiting toch? Of was het mening van vrijheidsuiting?
Overigens vind ik het een mooie zin die hij geschreven heeft. En een vraag er achter aan.
Ik vind zijn mening absurd en Nee, ik ben tegen.
Al dat moslim geteisem het land uittrappen en inderdaad geen PVV meer nodig dan ,maar tot die tijd probeer ik zoveel mogelijk stemmen voor de enige vrijheids partij in Nederland bij elkaar te krijgen.
wanneer beginnen deze lui nu op te rotten ? Ik denk dat we op een bepaald moment zullen moeten toegeven dat het importeren van deze bavianencultuur een fout was en beginnen met de hele bubs te repatriëren. Als je het uitkeringencircus stopt zijn ze zo vertrokken want de enige band van deze figuren met de Nederlandse samenleving is het loket van de sociale dienst waarachter ook nog eens eentje van hun zit.
Niet alleen Wilders moet beveiligd worden voor die gevaarlijke enge moslims. Maar denk eens aan onze juweliers, banken, supermarkten, hulpeloze bejaarden, blonde meisjes, kortom alle Nederlanders moeten beveiligd worden voor deze levensgevaarlijke moslims in onze maatschappij.
Ik vind dat de veroorzakers dit moeten betalen. De moslim gemeenschap!
Samson schrok al van de Allahverwensing met termen als Zo, zo! en Poeh! Beetje bang van enzovoort....
Integrale faalhaas, alsof het iets nieuws is voor de meerderheid van de bevolking? Waar leven die dwazen? op Schiermonnikoog?
Wat betreft de Turkse fractie (çükel en minkükel) in onze NEDERLANDSE Tweede Kamer :
Moge Allah(gbhn) hun tong met pekelzuur besprenkelen en hun bloedvaten met ebola doordrenken !! GVD !
...
gbhn : gelukkig bestaat hij niet
Ik weet al dat ik het niet wil lezen. Mijn felicitaties aan Erdogan. 2 hele zetels in de Nederlandse 2de kamer. Iets nieuws? Wist ik 15 jaar geleden al opgroeiende met deze gasten. Mooiste is wel wel dat het zo'n ego volk is dat hun ego juist hun zwakte is =)
Egbert45068068 | 15-11-14 | 01:02
allah woont niet in Europa, maar dat krijg je hun importeurs niet uitgelegd
Deze moslim maakt weer es HAARSCHERP duidelijk van welke door de pvdarab beschermde bevolkingsgroep de beveiliging afgehaald zou moeten worden. En u dacht nog WERKELIJK in een "demoratie" te leven? Think again, al zal niks uitmaken
Moge Allah u straffen! Moge al uw gebeden tegen dovemansoren gericht zijn! Moge Allah de vrome trekken van uw gezicht halen! Moge de vromen bij uw dood geen gebed voor u opzeggen!
Moge u smadelijk sterven! Moge u hongerig en dorstig sterven! Moge Allah uw graf zo nauw en klemmend maken dat uw ribben breken! Moge Allah het vuur op uw graf opstoken! Moge u worden geslagen tot u zeventig armlengtes diep bent gezonken!
Moge Allah op de Dag des Oordeels de duivel bevelen u naar de hel te slepen! Moge het vlees van uw gezicht smelten door vagevuur!
Die Kuzu is toch die knuffelturk met scheve bek die eerder al eens zijn functie moest neerleggen omdat hij in een turks verzekeringsspotje in naam van de pvda stond te figureren? Ik kan me de complete domheid die deze imbeciel aan de dag legde bij Pownews nog goed herinneren. Nu nog even ronddolen in de tweede kamer en na de volgende verkiezingen natuurlijk niet terugkomen en dan nog jaren wachtgeld opstrijken! Hulde aan de multikul!
Dan moeten alle uitkeringstrekkers die hier komen wonen extra belasting betalen zodra ze werk hebben. Oh wacht..
Kan ik dit hier kwijt?
Afgelopen vrijdag werd door Nasrdin Dchar, acteur bekend van films als Tirza en
winnaar van een gouden kalf, de volgende vraag gesteld op Twitter:
"Ik vind dat niet de belastingbetaler maar de pvv-stemmer voor de beveiliging
van ehm, ben ff z'n naam kwijt, moet zorgdragen. Wie is voor?"
twitter.com/Nasrdin_Dchar/status/5332...
Zelfs lezers met weinig fantasie zullen begrijpen dat hier wordt verwezen naar
de beveiliging van PVV-leider Geert Wilders.
Iedere keer dat iemand een opmerking als deze maakt, in het bijzonder iemand
die werkzaam is in een industrie die volledig afhankelijk is van vrijheid van
meningsuiting, reageer ik verbaasd en geërgerd. Vandaar dat ik de tijd neem om
uit te leggen waarom ik het, los van mijn oordeel over Wilders en zijn
uitspraken, niet met de heer Dchar eens ben. Ik doe dat aan de hand van een
enigszins onrealistisch voorbeeld dat niet direct overeenkomt met de bezigheden
van Wilders, maar mijns inziens wel het hart van de kwestie raakt.
Stel dat ik slim genoeg was geweest om als eerste een initiatief als blendle te
introduceren, waarbij artikelen à-la-carte gekocht en gelezen kunnen worden.
Hierdoor ben ik een doorn in het oog van traditionele media. Stel dat deze
media, terecht danwel onterecht, vinden dat mijn initiatief hen
benadeeld. De Nederlandse wetgeving biedt hen de kans om mij aan te klagen.
Mocht de rechter van mening zijn dat de aanklacht wettelijke grond heeft en de
aanklagers in het gelijk stellen, dan zal ik mij moeten neerleggen bij het
vonnis.
Maar laten we aannemen dat mijn initiatief, eventueel met wat kanttekeningen,
binnen de kaders van de wet valt. Enkele van mijn traditionele concurrenten
zijn hier niet van gediend, en beginnen mij persoonlijk aan te vallen. Ik word
met de dood bedreigd, en kan niet meer veilig over straat. Ondanks dat ben ik
vastberaden door te gaan met mijn initiatief. Met de wet aan mijn kant zal de
Nederlandse overheid in bescherming nemen. De gewelddadige aanpak van een
kleine minderheid heeft op die manier een beperkt effect.
Het invoeren van de suggestie van Nasrdin Dchar zou niet alleen gevolgen hebben
voor de PVV-leider waar hij genoeg van heeft, maar ook voor mij en mijn
onderneming. Het voorstel houdt namelijk in dat de kosten van mijn beveiliging,
die ongetwijfeld onevenredig hoog zullen zijn vergeleken met wat mijn
initiatief aan de Nederlandse journalistieke markt toevoegt, doorgerekend
moeten worden aan mijn klanten. Dit is onmiskenbaar een zege voor mijn
gewelddadige tegenstanders.
Veel Nederlanders zullen geen traan laten om het verdwijnen van dit opstartende
bedrijf. Maar ik stel dat dat nauwelijks relevant is. Het punt is dat de
vrijheden van gewone burgers zoveel mogelijk beschermd moeten worden. Als
iemand gebruik maakt van deze vrijheden binnen de kaders van de wet zou dit
iedere Nederlander moeten raken, ongeacht wie de betreffende burger is of wat
zijn activiteiten zijn.
Om dit betoog af te sluiten kom ik terug op de originele vraag: "wie is voor?"
Ik in ieder geval niet. Verworven vrijheden zijn enorm veel waard. Als de
kosten voor mijn generatie slechts de beveiliging van Geert Wilders zijn, prijs
ik mezelf gelukkig.
Links koestert een slang aan haar borst en dat gaat ze flink opbreken.
Deze stinkende islamisten moeten hun smerige baarden eerst met Persil reinigen
Logisch ook. Wilders moet beschermt worden omdat hij gevaar loopt en nou kan het een hele raar idee zijn maar het lijkt mij als er wel een groep is geen gevaar vormt voor Wilders zijn veiligheid dan is het de PVV-stemmer.
En Marrokko gaat alle uitkeringen aan Nederland terugbetalen?
Dit lijkt me eigenlijk een heel goed voorstel. De PVV-stemmers betalen namelijk meer belasting dan de beveiliging van Wilders kost. Maar als het zo gaat dan moeten de moslims ook maar voor de uitkeringen van de moslims betalen want die moeten dan ook hun eigen broek ophouden.
ruim 180 reacties gingen me al voor maar WTF?
Only in the Netherlands...
Al kost het beschermen van Wilders een miljard per jaar; dat betaal je nu eenmaal voor een democratie. Deze meneer geeft duidelijk aan niet te begrijpen wat het vrije woord inhoudt.
Ik zou zelfs dit stuk ongeluk een veilig platform willen bieden maar iets zegt me... 'doe maar niet'.
Deze uitspraak is een regelrechte aanval op onze democratie. Accepteren (en begrip tonen voor) misschien wel een gewelddadige actie tegen dhr. Wilders. Eisen dat hij maar zelf zorg moet dragen voor zijn eigen veiligheid (hoe gestoord kun je zijn).
We hebben het over een gekozen politicus die gezien de peilingen nog wel eens premier zou kunnen worden.
Ben het met Wilders eens of niet, maakt me niet uit, maar mensen zoals deze persoon krijgen van mij een enkeltje naar 'rot maar op'. wat een ongelooflijke graftak (nog banden met die intens corrupte PvdA?)
Minder minder minder. Ik ben nu vast een nazi. Ach.
Het feit dat Wilders überhaupt bewaakt dient te worden is eng genoeg ! Vergeet dat nooit, flapdrol geperst uit een verkeerd nest.
Dat is goed, maar dan gaan alle uitkeringen, toelagen, subsidies en overige kosten voortkomend uit de ongebreidelde en vooral ongevraagde import, evenredig betaald worden uit de arbeid van betreffende bevolkingsgroepen
Ik ben voor!
Amsterdam 2023. Terwijl grote delen van de stad al beheerst worden door moslimse strijdgroepen en doodseskaders, schalt er uit de luidsprekers van het Hollands verzet in de binnenstad "Geef mij maar Amsterdam". Het koninklijk huis bekijkt vanaf een veilige plek in Canada drone-opnames van de strijd rond Soestdijk. De koning weet nog niet welke partij hij moet kiezen.
-weggejorist-
Deze mocro actreutel speelt zijn rol als kanarie pietje in de kolenmijn pro deo;-)
*mossels waar zij komen bederft de lucht*
@h65485665 | 14-11-14 | 19:59
Dat komt omdat je nog niet zo goed kan lezen.
Amen.
Het wordt nooit wat met de moslim medemens en zn andersom logica. Wat doen ze hier toch ?
Mocro's weten dan wel weer altijd de weg naar gratis geld te vinden. (Ali Lazrak anyone?). Maar zo'n ruggegraatloze actreutel die op het podium trots staat te schreeuwen, dankzij zijn nl paspoort (sic), is natuurlijk een gotspe.
Nou ja. Als de islam ons land met 1 ding verrijkt heeft, dan is het wel de enorme beveiligingsindustrie. Die bedrijfstak helpt heel veel mensen aan werk. Dat kost natuurlijk een hoop geld, maar dat is toch beter dan dat islamitische ploerten als Nasrdin; of het komisch Duo Kuzu & Ozturk, in dit land gaan bepalen wie overleven mag - en wie niet.
@Tsjernodebiel | 14-11-14 | 19:46. Scherp!
En gelukkig bepaalt deze allochtoon dat niet. Hij snapt onze samenleving duidelijk niet. Paspoort inleveren en opd... en wegwezen! Weer een gevaar minder voor Wilders (en voor ons).
En in de tussentijd doet de intifada of some sorts ook langzamerhand in Nederland zijn intrede jdlsupport.nl/netherlands-chief-rabbi-...
Volgens mij moet je de kosten verhalen daar waar de dreiging vandaan komt. Moslims dus. Pluk ze en bouw een compleet leger oo rond Wilders.
De naam van Wilders is in ieder geval wel door een normale Nederlander uit te spreken, en die van dit lopend stuk uitschot niet. Ik ga overigens ook geen poging wagen.
Dus...
@SamKoeman | 14-11-14 | 17:39
Fucking moslim: 'Wilders mag dood'
/
# Ik vind dat niet de belastingbetaler maar de pvv-stemmer voor de beveiliging van ehm, ben ff z'n naam kwijt, moet zorgdragen. Wie is voor?
/
Ik zie de woorden, Wilders, Mag en Dood, ook nergens staan. . .
Is goed. Als alle asielopvang, uitkeringen voor NW allochtonen en multiculti subsidies ook betaald gaan worden door linkschmensen.
Zeg, zit er geen grens aan dit soort splinterpartijtjes? Want het kan toch niet zo zijn dat ieder die een zetel hebben zo een eigen partij kunnen beginnen?? Zo op deze manier wordt de overheid alleen maar groter en ook meer wachtgeld.. Das echt gekkenwerk joh.. Laat er een kiesdrempel komen!!
Als het schip zinkt, zie je de ratten het eerst. Overigens is het buitengewoon beangstigend dat islamonazi-Erdogan twee van zijn haattuig in de Kamer heeft geïnstalleerd, daar mag de rest van de Kamer meteen een cordon omheen bouwen.
Raar, pvv-stemmers lijken me juist níet de mensen die Wilders bedreigen.
Precies wat Van Rossem zegt, niets aan toe te voegen.
Er zullen veel moslims, die niet mogen of willen integreren, die 2 klaplopers blijven steunen en dus de PvdA de rug toe keren.
Maar wellicht komen er ook Nederlanders terug bij de rozenuitdelers.. misschien is dit wel een keerpunt in het 'wegmetons' geluid van de PvdA van de laatste jaren.
Kuzu wie? Nooit van gehoord.
Mooi stukje van Rossem! Ik ben het zo kots beu aan het worden. Waarom willen moslims zo graag in een niet-moslim wonen? Er zijn toch genoeg moslim landen! Daar hoeven ze zich niet te ergeren aan onze gewoontes etc. Kunnen ze helemaal opgaan in hun kut geloof! Komt Geert misschien ook eens een keer van zijn beveiliging af....
Het zou heel normaal zijn als moslims de kosten voor de beveiliging van Wilders (maar ook vliegvelden en Joodse instellingen) betalen...
Gekke turk!
Moslims, go home.
Ik denk dat door het uitzetten van alle Joden in Nederland dat we de Moslims aardig tegemoet komen. Joden: "Take one for the team!". Multi-culti Nederland? Fuck yeah!
Die gast moet het land uit. Ga maar naar Marokko of het ISIS.
.
Elk woord in een weegschaal leggen is niet een correcte manier om inhoudelijk te discussiëren.
Nasrdin Char mag van mij ook dood.
Die reacties ook op hun failbook pagina.
Deze gast zat in het Turks te reaguren naar de 'Nederlandse' volksvertegenwoordigers en kreeg daar terechte reacties op.
"Murat Ozcan: We bepalen zelf wel in welke taal we reageren! Vrijheid is niet alleen voor de autochtonen die onder de noemer van vrijheid van meningsuiting de ergste dingen roepen. De bijna 1 miljoen moslims kunnen niet genegeerd worden in een echte democratie. Dit is onze stem en die zullen we steeds harder verheffen tegen de rechtse racisten!"
Dit is dus de integratie mensen. Niet aanpassen en meedoen met het land waarin je woont en/of geboren bent, maar lekker Turks blijven lullen... uit respect voor het land en de Nederlandse inwoners. Ook ziet hij Turks zijn als hetzelfde als 'moslim zijn' blijkbaar.
Ik vind dat moslims voor zijn beveiliging zouden moeten betalen. Het is immers in hun groep waar de mensen zitten die deze beveiliging noodzakelijk maken. De vervuiler betaalt is tenslotte het motto.
Ook is blijkbaar de democratie en de politiek in Nederland kwetsend voor Moslims. Hoe kunnen we er voor zorgen dat de Marokkanen zich niet meer gekwetst voelen? Meer thuis voelen in Nederland?
.
Misschien kunnen we democratisch kiezen voor een dictatuur. Of zoals de koning van Marokko onze geheime dienst meer aanwenden om de zin door te drukken. Laten we de Sharia en lijfstraffen invoeren. Wie het hardste roept heeft voortaan gelijk, en wie het hardste slaat krijgt voortaan gelijk. Dan geven we ook onze blonde snollen vanaf de maanstonde een hoofddoek, zodat Marokkanen zich minder sexueel gefrustreerd worden.
.
Aanpassen mensen! Ook aan de minderheid.
Ik vind ook dat de moslims in Nederland alle kosten moeten betalen die gemaakt worden om de duizenden radicalen dagelijks in de gaten te houden of ze geen aanslag plegen/voorbereiden. Zo zijn er nog tig kosten die door de komst van moslims hoog worden gehouden.
Ik zie wel een verbod komen in de toekomst, voor mensen met teveel medeklinkers in hun naam, deze mensen zijn bij voorbaat al verdacht van mogelijk terroristische activiteiten.
Ik zou liever hebben dat een flink aantal van die baard-idioten beveiliging nodig had. Wie is voor?
@Lewis
@ecologiste | 14-11-14 | 18:40
Sinds wanneer vertelt Frankrijk ons, Duitsland en Engeland wat wij moeten doen? Dat spelen ze dan wel heel vilein.
Lewis | 14-11-14 | 18:52
Sinds onze toetreding tot de EU
@MarcS | 14-11-14 | 17:45
Dus iemand die geen aanhang heeft kan niet beveiligd worden want geen geld.
Weet je,je mening staat me niet erg aan,.......
Domheid en oneindige ondankbaarheid zijn de twee pijlers van de Turkse cultuur.
@President Babboe Bab
Ik vind dat iedere moskee in dit land verplicht 20% van zijn inkomsten moet afdragen aan de beveiliging van Wilders aangezien Islam de bron van al zijn ellende is. Verder pleit ik voor een Nederlandse vlag boven het hoogste punt van iedere moskee. Wie is voor?
President Babboe Bab | 14-11-14 | 18:37
Ik vind dat een moskee niet thuishoort in dit land omdat het een basis is voor extremisme #haatimam (zie vele filmpjes)
Vond het bij die uitreiking ook al zo'n rare man, met z'n geneuzel over zijn afkomst. Mooi dat hij zichzelf zo in het zonnetje zet.
Ja, laten we dat doen. En dat 'ie dan doodgestoken word door een schizofrene Marokkaan. Ik denk dat Nederland dit wel zal pikken. We zijn er zo langzamerhand wel aan gewend.
.
Ze hebben de klok wel horen hangen, maar luisteren naar de minaret. Bedreigen stoppen? Treed af! Een andere dooddoener: Ik wil geen belasting betalen zodat GW dit land kan slopen. Wat is het alternatief? Dat we dit land en GW door de Moslimradicalen laten slopen?
.
Prima. Dan wil ik ook niet dat er belastinggeld gaat naar de politie om de Marokkaanse straatcriminaliteit- en overlast te verminderen. Stoppen met racisme? Kankerstraal op uit dit land dan.
En het andere verrijkings typje zegt Wilders kost ons bakken met geld!
Tja die uitkeringen en subsidies gevangenissen opvang
kinderbijslag,paar jaar gewerkt in Nederland,en ineens rugpijn dus in thuisland fijn wao uitk etc
Daarbij vergeleken zijn de kosten van Geert peanuts.
Betaald die knakbol belasting dan?
@ADVIZEUR | 14-11-14 | 18:47
Dan juist.
@ecologiste | 14-11-14 | 18:40
Sinds wanneer vertelt Frankrijk ons, Duitsland en Engeland wat wij moeten doen? Dat spelen ze dan wel heel vilein.
@Skunk57
Ik bespeur een toenemende realiteitszin bij de Nederlandse moslims. Met zinnige zaken kom en wij er met z'n allen uit.
Skunk57 | 14-11-14 | 17:55
Ik bespeur dit helaas nog niet.
Tevens twijfel ik aan het empatisch vermogen van het gros van de moslimmannen.
Als je eens rondkijkt en bijv. filmpjes ziet van een moslim die zijn bruidje vol op de bek hoekt tijdens de bruiloft omdat hem iets niet zinde.
Een turk die je turkt noemt en dan kwaad kaaskop tegen een Ollander zegt want hij vindt zijn eigen afkomst een scheldwoord.
Het is de aard van het beestje.
Succes met het debat.
Maar dat debat komt er niet want jij bent een ongelovige.
-weggejorist-
Wat een poser. Ff helder nadenken eh megol, zo werkt dat niet in dit land. Als iedereen alleen betaalt voor zooi waar hij zelf een voorstander van is, is het einde zoek eh. Logisch nadenken megol. Ben ook geen fan van de pvv, maar die pvv-stemmers betalen ook mee aan die films waarin jij speelt, om maar ff wat te zeggen. #burnnn
Wat was het een mooie tijd toen. Veilig achter het Ijzeren Gordijn en niet dagelijks dit soort idioten in het nieuws.
Grappig ,het is zijn eigen soort waardoor Wilders beveiliging moet.Ik ben ook Nederlander zegt hij,en wil een veilig land voor mijn dochter.
Wat een gospe!Dat hadden wij hier 30 jaar geleden,tot al die verrijking hier heen kwam.
-weggejorist-
Potverdikkie, nu staat mijn post 3 keer op GS. Snel mijn aluhoedje pakken. ;)
De beveiliging van Wilders is nodig door de bedreigingen. Wat de reden voor die bedreigingen is doet er dan eigenlijk niet meer zo toe.
Dus nee Nasrdin Dchar, jij slaat de plank faliekant mis.
Betaal de beveiliging maar uit het integratiepotje.
Tegen gematigde moslims zeg ik altijd maar dat ik een gematigd nationaal-socialist ben.
@ecologiste | 14-11-14 | 18:34
Mwoah, links is te vergelijken met zo'n vrouw die regelmatig met een blauw 'van de trap af valt' maar toch bij haar islamitische echtgenoot blijft want 'ze kan hem echt wel veranderen' en 'hij heeft zulke mooie ogen'.
Ik vind dat niet de belastingbetaler de multiculti moet betalen, maar alle pvda/d66/groenlinks/CU stemmers. En ik vind ook dat alle mensen die zo graag asielzoekers willen er zelf maar 1 in huis moeten nemen en er financieel garant voor moet staan. Ze zie je maar Nadsrdin, ik vind ook heel veel. Gebeurt ook niet. Doe net als ik en verlaat het land als je het er niet mee eens bent.
Tsja, als een politicus op lange teentjes trapt vraag die erom door die lange teentjes geëxecuteerd te worden, en dan zoekt die het maar uit, niet? Deze primaat komt dus niet op het idee dat stoppen met demoniseren en bedreigen het allerbeste is voor zowel de belastingbetaler als het potentiële slachtoffer. Dat is kennelijk niet de bedoeling.
-weggejorist-
Dchar denkt dat hij een rechtstreekse afstammeling is van pedoproleet Mohammed, dan mag hij ook het leed vergoeden dat de islam heeft veroorzaakt.
Wij in Nl hebben niets met Turkije, Marocco etc. Wel met Indonesië.
Het zijn de Fransen die in Europa een vilein spel spelen en ons met deze gasten hebben opgezadeld want de Duitsers moeten het wel pikken en dus wij ook.
Maar het uiteindelijke doel hierachter is simpel: de nationaliteiten van Europa moeten kapot en vervangen worden door 1 groot consumentenrijk van individuen die gemakkelijk want totaal op zichzelf en verdeeld onder de duim gehouden kunnen worden. Om dit te bereiken is een 5e kolonnen nogig om de eigen cultuur te doorbreken, de volkswijken te ontbinden, de laatste haarden van verzet die daar zijn te breken. Daarna kunnen JC Juncker cs hun gang gaan ism de multinationals. Dit zou zomaar kunnen en de Fransen vinden het prima want zij kunnen goede rol speken voor de Mediterrane landen.
Een volksvertegenwoordiger die het toelaat dat zijn facebookpagina volgeplempt wordt met bedenkelijke spinsels hoort niet thuis in de tweede kamer.
-weggejorist-
Hij is emotioneel.
-weggejorist-
Ik zal wel de zoveelste zijn, maar wat mij betreft betaalt er niemand voor de beveiliging die jij nu nodig zal hebben.
Sorry,mijn bericht was aan homokineet
Ik vind dat iedere moskee in dit land verplicht 20% van zijn inkomsten moet afdragen aan de beveiliging van Wilders aangezien Islam de bron van al zijn ellende is. Verder pleit ik voor een Nederlandse vlag boven het hoogste punt van iedere moskee. Wie is voor?
Voor zijn opruiende uitspraken??? Jij snapt het niet echt he. Ik ga het je proberen uit te leggen. De beveiliging is noodzakelijk vanwege bedreigingen. Je draait de zaak om. Begrijp je dat?
homokineet | 14-11-14 | 18:25
Precies, dat geheul met die fictieve folklore figuren moeten we niet willen met z'n allen. Alle ellende die dat veroorzaakt dient zelf betaald te worden, op dat punt kan ik je volledig volgen.
Het huwlijk tussen lieve multiculti nl-ers en graaigrage moslims is op zijn einde.
Mijn trui is weer vies.
als we dit idee van baardmans doortrekken, wie gaat dan die 14 miljard die de multicul ons per jaar kost ophoesten? somalie, mocroland, het ottomaanse rijk? vragen, vragen...
veel moslims hebben nooit genoeg.
Ooit ben ik in zo'n land geweest. Als je de auto uitstapt vliegen ze als vliegen op stront op je af. Je geeft ze geld en weetj wat? Dat vinden ze dan niet genoeg! Jezus je geeft ze zomaar gratis geld en dan is het niet genoeg en toch geef ik dan in ieder geval gaf ik zoveel dat je er in NL een zak patat van kon kopen.
Ik ben een noordeling en die zijn maar goed voor 1 ding nl. betalen. Want zij de moslims staan ver boven ons.
Nogmaals ze niet allemaal zo, dat dan weer niet.
Hoe noemen ze hun nieuwe partij, is Grijze Wolven misschien iets?
Ik stel voor dat de beveiliging van Wilders, Joodse instellingen en alle andere plekken waar moslim tuig een aanslag kan plegen, betaald wordt door de moslim gemeenschap.
Zij zijn namelijk als enige verantwoordelijk voor terreur dreiging in Nederland.
Horen jullie dat Moslims?
Jullie zijn verantwoordelijk.
En niemand anders
Dat er geen oorzakelijk verband bestaat tussen intelligentie en het beroep van acteur was me al langer duidelijk. Dit is echter wel een vrij schrijnende bevestiging.
@Marginale zaad-allochtoon is een mooie voor de dikke van Dale.
Real Dutch Meat | 14-11-14 | 17:40
Doe dan maar Marginale HAAT-zaad-allochtoon voor de dikke van Dale.
-weggejorist-
funkyd
Gouden kalf. Is dat niet dat ding dat RIjk de Gooyer uit het raam van de taxi gooide omdat het niks voorstelde.
Dat nasrdin moest janken toen hij het ding kreeg kan ik me voorstellen. Al is het niet veel hij is een van de weinige islamieten die iets heeft bereikt
homokineet | 14-11-14 | 18:25
Jij bent ook lekker simpel he?
Hoe wil je de rekening sturen? Aangezien het stemmen anoniem is ;)
Je had wel een paar hersencellen extra mogen krijgen bij geboorte, of hebben ze de nageboorte gehouden?
@Merlot | 14-11-14 | 17:41
Het predicaat 'gematigd' kan je enkel postuum aan de moslim toekennen.
Ja hoor, ben ik voor. Als die pvvers er graag een folklore figuur op na willen houden moeten ze zelf dokken voor de randverschijnselen. Ze willen de zgn eigen cultuur beschermen, dan ook zelf betalen die onzin. Die gozer kost de gemeenschap langzamerhand 1 1/2 miljoen per jaar vanwege zn opruiende uitspraken. Hoef ik toch niet aan mee te betalen zekers.
Ik vind dat niet de belastingbetaler maar de mocro's voor de uitkeringen van kansloze berbers moet zorg dragen. Wie is voor?
--sql error-- | 14-11-14 | 18:18
.
___________
.
Ik, en met mij, heel veel anderen.
Onnozel en ondankbaar. En op handen gedragen door grachtengordel linkskliek.
Ik vind dat niet de belastingbetaler maar de mocro's voor de uitkeringen van kansloze berbers moet zorg dragen. Wie is voor?
@ DanDatDus | 14-11-14 | 17:40
En groen links en Marianne dierenpoes betalen samen vlees vervangende producten voor heel Nederland.
Dan heb ik een deal, vanaf nu moet Wilders zijn eigen beveiliging betalen als de allochtonen dan ook hun eigen bijstand en uitkeringen gaan betalen!
Hoe wil Richard Sannd (mooi anagram voor onze mocro) dat gaan doen dan?
Stemmen is anoniem, dus hoe wil hij dat gaan debiteren?
Heeft hij daar al aan gedacht?
Handige Harry... :)
Sükel en Minkükel richten een nieuwe partij op. Hahahahaha... Dat würdt nüks.
kijk 'es iemand vindt iets en het is een moslim oeeeeh .
Slap stuk.
Ik vind dat niét de belastingbetaler máár de PvdAllah, de GroenLinkseKerkers en de D66-ers zijn SubsidieSlurpen moet betalen.
Verder vind ik dat deze partijen ook de miljarden moeten betalen voor de NietWesterseMigranten die liever dag in dag uit in de hangmat van de sociale zorg liggen dan te werken.
Het lijkt hier wel een SlavenMaatschappij, met de Blanken die werken en de gekleurden die dag in dag uit op hun lauweren rusten.
Herstelbetalingen!
Herstelbetalingen!
Herstelbetalingen!
Wacht maar tot het geld hier op is, komen ze aan de beurt.
Er is nog teveel en te makkelijk gratis geld voor de 5e colonne.
Je weet toch het ligt nooit aan hun!
Altijd alles afschuiven op anderen!
Ben zo klaar met die haatbaarden!!
Volgens mij is die hele islam een Zionistisch complot.
betseflets | 14-11-14 |
Rechtse directe voor de vrijheid van meningsuiting.
Ik vind dat niet de belastingbetaler maar Nasrdinges voor zijn eigen beveiliging moet zorgdragen wanneer hij dat ooit nodig heeft. Wie is voor?
Belastingklasse 1:De haat zaaiende moslim moet de beveiliging van Wilders betalen.
Per direct inhouden op zijn uitkering. Of op zijn salaris maar dat zijn er maar heel weinig. Klasse 2:Dubbel paspoort? Twee keer belasting betalen natuurlijk. Klasse 3:Zo'n belachelijke capuchon vervuilt de nederlandse horizon, drie keer belasting betalen.
Klasse 4:Voor het bevlekken van het Nederlandse bevolkingsregister met namen als "Nasrdin Dchar" vier keer belasting betalen.
Klasse 5 betreft de kwijtscheldingsklasse: Onmiddellijk vrijstellen van alle aanslagen wanneer betrokkene afstand doet van alle rechten en vertrekt uit Nederland en tekend voor nooit meer terugkomen. Gratis koffers verstrekken als mama bhurka en siskooters ook meegaan.
Islam is vrede.
''We Want Participation, Not Integration''
en.qantara.de/content/social-and-educa...
Maar hier denken we nog steeds dat men wil integreren.
Integreren weekt niet, dus hou er accuut mee op daar in Den Haag.
@Lewis | 14-11-14 | 18:05
Dat zijn islamitische PVV-ers.
@Enrikio | 14-11-14 | 18:05
Nee, het verontrustende is natuurlijk dat hij helemáál niet dom is.
Als ik zo de reacties onder dat statement van Snabbel en Snabbel lees, verbaast die 80% die laatst genoemd werd me alweer een stuk minder.
Ze hebben het zelf over intolerantie en een verrechtsing van de samenleving, maar wie zet/scheidt zich nu van wie af?
ach, die nasir lijkt me geen slecht mens, alleen beetje dom...
Ondankbare moslim(s). Is water nat?
@Narsdin: als je zo trots bent op je afkomst en cultuur, wat doe je hier dan nog?
Ik vind dat moslims gewoon meer belasting moeten betalen om van alles en iedereen in ons land te beveiligen tegen moslimgeweld. Niet het slachtoffer, niet het hele land, maar de groep waar de dreiging vanuit gaat moet de extra kosten ophoesten. En anders moeten ze hun eigen aanhang maar in bedwang houden.
Wellicht dat rijke moslims dan de uitkeringen van de randfiguren willen betalen?
Elke moslim is acteur en ze verdienen allemaal een gouden varken.
Trouwens erg dapper van Nasrdin dat hij op zo'n zuipfestijn als het NFF gewoon thee drinkt en op tijd in een stil hoekje met de anus van mekka af op de vloer bid.
Die beveiliging vind ik niet het punt, maar de extra kosten die daarbij worden gemaakt door een keer of twintig per jaar naar Israël en de V.S. te vliegen om verslag uit te brengen aan zijn meerderen.
-weggejorist-
Dit wordt vast een van de programma punten van de nieuwe Turkse partij. Die Erdogan partij behaalt bij de volgende verkiezingen op zijn minst 5 zetels en als alle Marokkanen er aan mee gaan doen worden het
er op zijn minst 10. Allah zegene dit islamitsche land !!! En daar hebben we nu voor gevochten tegen de nazi's
@AntonPantoffel | 14-11-14 | 17:55
Waar slaat nou op. Wie zou het nou niet met je eens zijn?
Kunnen niet alleen de finnen, berbers en ander dubbele paspoorthouders worden gedwongen de kinderbijslag en uitkeringen van de buiten de EU verblijvende koters en andere parasieten af te tikken in plaats van uw en mijn belasting geld.
.
Het stadium irritatie in zake belastingverhogingen en hoger eigen risico voor ziektenkostenpremie voor o.a de wanbetalers van anti-pietafkomst waar den Uyl zo op geilde en de verhoogde EU afdracht. En uiteraard de structurele uitkeringen voor mohammedaanse profiteurs in en uit finland dus ben ik echt voorbij.
En dat is dan een man die het in Nederland gemaakt heeft, die zich misschien wel onderdeel van de mainstream kan noemen. Dat vind ik wel een beetje eng.
-weggejorist-
Ik vind dat die moslims zelf maar voor hun centen moeten zorgen i.p.v. een jurk aan te trekken een muts op te zetten en een baard laten groeien om vervolgens hun hand op te houden...
.
Waarom heeft Greet beveiliging nodig in de eerste plaats? Wie bedreigd hem? Juist...
Mocht Nasrdin Dchar iets vinden levert hij het maar in op het politiebureau bij de afdeling Gevonden Voorwerpen.
Betalen waar je voor stemt: Ik ben voor!
Als ik niet meer voor al die linkse hobby's hoef te betalen kan mijn belastingafdracht aardig omlaag dacht ik zo
Rot Zooi | 14-11-14 | 17:54
Ja dat politici beveiliging nodig hebben heden ten dage. Een hoge druk op de verzorgingsstaat en een verhoogde druk op justitie etc. etc.
Op het moment dat Moslims inderdaad met zijn allen veel meer bijdragen aan de belastingpot dan kosten, vind ik dat ze inderdaad wat mogen zeggen over overheidsuitgaven.
Dat ze meer bijdragen als kosten zal helaas nooit gebeuren.
www.youtube.com/watch?v=qKsbx7B5f5g
Als niet-PVV-stemmer ben ik niet voor de stelling van die meneer. Ook al ben je het niet eens met het standpunt van een politieke partij of de uitspraken van de leden daarvan, in een democratie is de vrijheid van meningsuiting een groot goed. En daar moet je van afblijven. En daarom is het goed dat Wilders beveiligd wordt. Maar dit beetje nuance zal aan de gemiddelde GSser wel niet besteedt zijn.
@Rot Zooi | 14-11-14 | 17:54
0,0
-weggejorist-
Ik bespeur een toenemende realiteitszin bij de Nederlandse moslims. Met zinnige zaken kom en wij er met z'n allen uit.
@der maupmeister | 14-11-14 | 17:49
Daarom reageer ik ook niet vanuit de onderbuik maar zoek de positieve punten in dit soort artikelen.
Het simpele feit dat iemand al meer dan 10 jaar beveiligd moet worden vanwege doodsbedreigingen uit islamitische hoek, is toch een grof schandaal. Ik zou me doodschamen dat mijn geloofsgenoten zoiets noodzakelijk maken. In plaats daarvan stuurt deze non-valeur zo'n tekst de wereld in.
Bewijs #356.333.556 dat de moraal van deze mensen niet strookt met de onze.
-weggejorist-
hahahhaha, zelf zijn filmhobby betalen.... dat trekt ie niet. Zelfs met zijn hele uitkeringsfamilie
Er zijn meer zaken die via de algemene belastingen worden aangewend op een manier die mij minimaal de wenkbrauwen doet fronzen..
Of het met IS te maken heeft weet ik niet maar de niets bijdragende import wordt met de dag brutaler lijkt het wel. Zouden gasten als dit figuur wel weten dat in dit land veel meer mensen en gebouwen worden beveiligd zoals Joodse instellingen en luchthavens? En raad eens op wiens kosten en wie daarvoor eveneens verantwoordelijk zijn, man wat een bende is het hier geworden.
Als PVV-stemmer ben ik voor, op voorwaarde dat hij en zijn geloofsgenoten allemaal zelf de broek ophouden.
De besparing op uitkeringen kan dan aangewend worden voor belastingverlaging en dan dok ik met plezier voor Geert's beveiliging.
Als iedereen zelf voor alles mag betalen hebben we als volk heel wat pieken tegoed van de Moslims. laten we beginnen met die 2 miljard die de massa-immigratie per jaar kost. Daarna gaan we even uitrekenen wat al die haathutten de gemeenschap hebben gekost. Vervolgens gaan we kijken naar de kosten van de criminaliteit van immigranten, enzovoort enzovoort.
Dus ik ben helemaal voor. Die beveiliging voor Wilders krijgen we er makkelijk uit.
Mark_Pugner | 14-11-14 | 17:49
Lijkt me een su-27 oid.
Jaaaa komt u maar met de comments... * thee verder drinken *
Een enkele reis naar de zandbak toegewenst.
Ik heb zo moeten lachen toen ie moest huilen met z'n Gouden Kalf. Je moeder neuqen heeft dus wel effect op je emotionele gesteldheid....
Ik vindt dat dit soort geen dubbel paspoort nodig heeft.
-weggejorist en opgerot-
MarcS | 14-11-14 | 17:45
Ben je zeker goedkoper uit als je die sprinkhanenplaag van bijbelse proporties niet meer aan de vreet hoeft te houden. Om het geheel ontopic religieus uit te drukken.
off topic maar er zouden sat.foto's verschenen zijn van een MIG29 die de MH17 neerschoot:
www.youtube.com/watch?v=oZ5_8azJOBs
nl.tinypic.com/view.php?pic=2vls6dz&am...
Voor wat het waard is...
Oh en vergeet niet dat ik dan ook niet meer hoef te betalen aan Europa. *spontaan strakke plasser krijgt*
De vijfde colonne zet langzaam z'n masker af.
Sinds de cohorten van Allah ons land overspoeld hebben zijn we behoorlijk aan het degenereren.
En alle donkere mensen moeten de de beveiliging van onze pieten dan ook maar ophoesten ..
Ohja enne, gelovigen kunnen dreigen wat ze willen, Allah is altijd hahahahahha, lachwekkend en stompzinnig en bovendien achterlijk. Dus.... alleen jammer dat de niet bestaande totaalmalloot wel zoveel ellende en kosten veroorzaakt, dat het toch weer niet helemaal grappig is.
Dank u van Rossem, dit was de beste vrijmbo.
Ik vind dat Nasrdin Dchar niet in Nederland hoort te zitten. Mag ik dat zeggen? Ja dat mag ik zeggen.
Alweer zo'n allochtone mongool die denkt dat hij kunstenaar is (hoe heet die andere idioot ook alweer die ons Sinterklaasfeest probeert te slopen? ben ff zijn naam kwijt...) en op Twitter zijn ronduit belachelijke verhaal spuit!
Wat was ook alweer de reden voor deze beveiliging, mafkees!?
Precies! Je eigen kutvolk dat enkel hier is om hun hand op te houden en werkelijk HELEMAAL niets positiefs aan de Nederlandse samenleving toevoegt! Rot lekker op!
Kaas de Vies | 14-11-14 | 17:40
****************
Het os logischer om Koeweit, Qatar of Saoudi-Arabië ervoor op te laten draaien.
@Bluto Blutarsky | 14-11-14 | 17:44 Laten we het dan maar eens over Zwarte Piet hebben?
Hier nog zo'n moslimse dwarrel. Had die niet een facebookverbod?
www.facebook.com/video.php?v=15694504...
De opa van deze man heeft in het fascistische leger van Franco gediend en heeft als zodanig mogelijk gevangengenomen Nederlandse Spanje-gangers afgeslacht. Lees de gewelddadigheden in de Spaanse burgeroorlog (1936-1939).
Conclusie van van Rossem, kan ik niet delen. Het staat er niet, er staat alleen dat deze meneer vind dat mensen die het eens zijn met Wilders dan ook maar zijn beveiliging moeten betalen. Ik kan daar wel mee leven eigenlijk, als ik dan niet meer hoef te betalen voor de zaken waar Wilders op tegen is. Dus geen enkele euro meer naar zaken die ook maar ruiken naar islam of moslim. Ik denk dat ik dan veel goedkoper uit ben.
Het is dan weer geen slecht idee de voorstanders van de multiculturele samenleving voor alle bijhorende kosten op te laten draaien. Daar horen de kosten van de beveiliging van Wilders dus ook bij.
Enne, zou twee vliegen in een klap zijn, kosten van het multiculturele drama fors omlaag met het verwijderen van moslims en de islam uit Nederland en Wilders + andere islamkritische personen hoeven minder beveiligd te worden, dus nog meer kostenbesparing.
Kortom, islam eruit, vreedzame tolerante samenleving erin, kosten eruit, probleemgevallen eruit en onze op het humanisme/christendom gebaseerde, innovatieve maatschappij terug.
u mag achteraan de rij aansluiten, en dat is deze keer niet de rij van het uwv
Teveel aandacht voor dit inteeltproduct met buitenlandse naam.
Kunnen we niet een dag zonder gezeik over/met/door moslims.
Ik ben van mening dat Nasdrin moet zorgdragen voor de beveiliging van Zwarte Piet,dan betaal ik die van Geert wel.
Zo hebben we de lasten eerlijk verdeeld.
betaalt natuurlijk...
Yes!!
Wat Kaas zegt, hij was me net voor.
De vervuiler betaald, dus de bedreigers betalen voor de beveiliging.
Enne, who the fuck is Nasrdin Dchar?
Als je gasten die op jouw kosten leven, je als dank met de dood bedreigen --- wordt het toch echt eens tijd ze de deur te wijzen.
Anders pleuren we Nasrdin en de zijnen de grens over is die beveiliging en zelfs heel de PVV in 1 klap overbodig.
Betalen ze dan voortaan ook zelf hun eigen gezondheidszorg en uitkeringen als ze in hun thuisland verblijven?
Stelletje racisten.
Ik vind dat de Moslims voor de beveiliging van wilders mogen betalen.
Waarom besteden we überhaupt aandacht aan de tweet van zo'n margefiguur?
En waarom moet Wilders beveiligd worden..? Omdat er debielen zijn die niet een discussie aangaan, maar gewoon moorden. Want zo rollen ze... Als deze debielen niet zo snel op hun teentjes waren getrapt en gewoon een debat durfden aan te gaan dan was die hele beveiliging niet nodig!
Ik vind dat moslims de kosten van moslims, lees: hun uitkeringen moeten betalen. Maar daar hoor je ze niet over. Met andere woorden: ga es deaud of tief op naar de zandbak waar je thuishoort.
Nasrdin is een subsidiespons. Laten we jou niet meer
betalen. Als jouw fans jou zouden moeten financieren, dan zou het droog brood worden. Mislukte filmproducent
Wanneer een extremistische moslim dit roept, kun je er op rekenen dat 80% van de "gematigde" moslims het denkt.
Trouwens, als we dan toch bezig zijn, ik vind dat alleen netto belastingbetalers hier over mogen mee beslissen. Ik gok dat hij dat niet is.
Marginale zaad-allochtoon is een mooie voor de dikke van Dale.
En ik vind dat die moslimmetjes met hun denkbeeldige, moordzuchtige gehaktbal van een Allah met zijn flutboekje voor de beveiliging mogen opdraaien, want tenslotte is het vanwege die achterlijken dat de Heer Wilders beveiligd moet worden. Voordat dat islamitische gajes hier neerstreek, in ons vrije westen, hadden we dit beveiligingsprobleem niet.
Als het brein van deze man zou overstromen van de logica, zoals hij waarschijnlijk zelf vindt, zouden dan niet de bedreigers moeten opdraaien voor de beveiligingskosten?
Oh nee, logica is haram, want ondermijnt geloof.
In dat geval mogen alle PvdA stemmers alle uitkeringen betalen, en alle VVD stemmers de salarissen en bonussen van de hoge top.
Nasrdin zegt helemaal niet dat Wilders dood mag.
Ik had het zelf niet beter kunnen verwoorden dan het hier nu staat geschreven. Ik ga er dan ook niks meer aan toevoegen.
Het is gewoonte van linkse journalisten de beveiligingskosten van Wilders een taboe te noemen.
REAGEER OOK