
Hallo vlasbaardjes en internationale socialisten. Modepolitie hier. U draagt toch wel de enige echte kuffiya, oftewel Arafatsjaal? Want de goudeerlijke lappenondernemer uit Palestijnie Yasser Hirbawi
gaat KAPOT aan goedkope Chinese namaak die de markt voor gezichtsbedekking voor molotovslingerende randfiguren overspoelt. De Alafatsjaal is big business voor Chinese textielpiraten, want klakels en demonstlanten zijn armlastig en betalen graag Primarkxistische prijzen voor hun riot gear. Mooi kudt voor fashionentrepreneur Hirbawi dus, die zijn bisnis kopvod-onder ziet gaan. Zijn fabriek draait nog wel, ondanks de oorlog, en dat is mooi want als kleine Palestijntjes sweatshop-arbeid moeten verrichten zien wij ze liever sjaals weven dan tunnels graven nietwaar? Daarom. Iconische hoofdtooien uit bezet *kuch* gebied zijn ook veel beter voor je boe-roepende street creds dan omgekatte theedoeken uit China. H & M staan voor Hamas & Molotov, niet voor wegwerpmode uit Mandarijnse rip-off fabrieken. Antikapitalisties solidairstatement maken doet u
HIERRRR door een authentieke PalliePannenlap te bestellen. Eindelijk een steentje bijdragen, in plaats van naar de jongens en meisjes van IDF slingeren! Verkrijgbaar in de laatste modekleuren en one size bedekt alle wetsovertredende tronies. Steunt elkaar. Koopt Palestijnse waar.
Reaguursels
InloggenGoh
Wij noemden dat vroeger een "turkentod"....
@ BeunDeHaas | 23-08-14 | 07:24
Wat betreft Sterre met de theedoek heb ik eens gekeken en verdomd. We hebben een Sterre met een sjaaltje om de nek. Het artikel is van mei 2007 en deze Sterre werkte toen bij de Nederlandse ambassade in Berlijn. www.duitslandweb.nl/actueel/columns/20...
@ MarcS | 23-08-14 | 08:51
Zij wilden waarschijnlijk wat elke economische vluchteling wil. Geld dus. Volgens het verhaal had ze een aantal legale familieleden in Nieuw Zeeland. Wat hun kansen op werk waren staat er dus niet zo gauw bij.
Kan me herinneren dat indertijd er artikelen kwamen dat er onderzoek was gedaan op Tuvalu en aanverwante artikelen en dat werd bevonden dat in deze gevallen de zeespiegel niet steeg maar het kon wel gebeuren dat de eilanden weer langzaam in de oceaan terug zakten.
De eilanden zijn van vulkanische oorsprong, geen stabiele ondergrond en daarmee ook kwetsbaar voor de beukende golven.
We hebben wel berichten van 19 augustus en eerder dien aangaande. www.carbonbrief.org/blog/2014/08/quest...
Gisteren was er in een Hoernaal een haatbaardje die het doodleuk had over dat men een eigen regime wilde met eigen wetgeving en dat Amerika zich er niet mee moest bemoeien. Vraagt de Hoernaliste of het publiekelijk onthoofden en executeren van burgers ook niet viel onder de noemer "terrorisme" daar had ie dus geen antwoord op. Hij wilde gewoon doodleuk de goedgelovige/ naive Gutmensch een oor aannaaien. Standaard Modus Operandi van de IS lam en de Linksche Kerk dus.
Even geleden was er nog een item over dat apothekers wel 6 euri in rekening brengen voor een verplicht praatje bij de uitgifte van nieuwe medicijnen maar dit praatje dus vaak niet hielden.
Je kunt je ook afvragen wat voor het zin het heeft als iemand met het benul van een klein kind aan de counter staat je een dergelijk praatje houdt.
Ze proberen al helegaar niet om de bijgaande gebruiksaanwijzing of begeleidende uitleg te lezen. Al was het enkel uit gemakzucht en onverschilligheid. Naar het praatje luisteren ze niet eens. Je kunt net zo goed chinees praten. Daar begrijpen ze net zo min wat van.
Ik spreek wat dat betreft ook uit ervaring. Een leraar presteerde het om medicijnen die je thuis moet bewaren in de koelkast gewoon in het portierzijvak van de auto te leggen in de brandende zon dus.
En vervolgens deze ook nog eens totaal verkeerd innemen. Navraag leerde dat ie niet eens de moeite had genomen om de gebruiksaanwijzing te lezen maar gewoon wat aanklooide.
@said_fred | 23-08-14 | 02:49-
Ze begint verhaal met onlangs. Later blijken de klimaat vluchtelingen al 7+ jaren in Australië te bedelen om een status. Zijn de eilanden al helemaal weg, of wilden ze gewoon bij familie zijn?
Dit is dan meer mijn kledingsmaak:
www.israeli-t.com/?gclid=Cj0KEQjw1NufB...
Rond 1980 had zowat iedereen zo'n sjaal omdat toen iedere jongere nog vanaf zijn 16e brommer reed en die dingen geweldig de wind tegen hield.
Dat stuk is geschreven door Sterre. Dan weet ik genoeg said_fred... zo'n Sterre draagt vast ook een hip sjaaltje uit Palestina.
Trouwens, bedenk ik mij ineens dat we de laatste tijd weinig horen van een ander Linksche Kerk stokpaardje.
De klimaatverandering des doods.
Lees geen Azijnbode, kan natuurlijk de oorzaak zijn dat alle absurde, compleet gestoorde agitprop van de Soepsidielurkende "idealistische" clubjes langs me heen gaat.
Enfin, de Azijnbode is er blijkbaar druk mee getuige ► www.volkskrant.nl/klimaatverandering
Het laatste schijnt van een paar dagen geleden te zijn.
"Gezin uit Tuvalu eerste klimaatvluchtelingen ter wereld"
Volgens mij is dat al voor artikelen gebruikt 10 tot 14 jaar geleden. De Azijnbode doet dus aan recycling duidelijk.
Kan mij herinneren dat men indertijd onder andere in Australië onderzoek heeft gedaan hoeveel vluchtelingen er dan waren. En volgens de president in een persco was er geen enkele boven water gekomen. (pun intended)
Weer opvallend hoe groot de overeenkomsten zijn tussen de nationaal- en internationaal Socialiesme gelovigen is.
Het Zwarte Blok/ Internationaal Socialisme aanhangerts lopen in een uniform van Legerkistjes, zwarte broek en jas en als uiting van Jodenhaat een theedoek van Arafat.
Nationaal Socialisme gelovigen lopen in een uniform van Legerkisten met witte veters, zwarte broek en bomberjack.
Het ontbreken van de theedoek en zwarte doet het hem natuurlijk.
De kneusjes in bovenstaande pica zijn gewoon de doorsnee sneuneuzen die Volkertje spelen.
Ligt er nog wel de schone taak voor de Chinezen om de bewuste jassen voor een spotprijs aan te bieden.
Ik schaam me nog steeds dood dat ik als scholier een PLO sjaal had. Daarnaast neem ik het mijn ouders ook kwalijk dat zij destijds niet de tegenwoordigheid van geest hadden dat ding in de fik te steken toen ik even niet keek.
Elmauro | 23-08-14 | 00:18
Het was vast heel erg hip.
Wederom fantastische woordkeus van Nanninga. Ik ben een fan!
25 jaar later snap je pas wat je als puber eigenlijk droeg.
prima, trek de stekker uit het financiele er uit
Ik schaam me nog steeds dood dat ik als scholier een PLO sjaal had. Daarnaast neem ik het mijn ouders ook kwalijk dat zij destijds niet de tegenwoordigheid van geest hadden dat ding in de fik te steken toen ik even niet keek.
@upgent | 22-08-14 | 19:26
Tokkie is een joodse achternaam.
Jezus_Boeddha | 22-08-14 | 21:04
Dank u voor de opheldering! Dan is iedere Nederlander een "joodse tokkie" voor die booslims.
Waarom borduren ze er niet überhip wat hakenkruizen op? Lekker duidelijk wat betreft betekenis van de sjaal en erg modieus want (islamitisch) antisemitisme gaat het nog helemaal worden! Wordt verder in Nederland ook totaal niet vervolgt en/of bestraft! Laat zien hoe anti-zionistisch (aka antisemitisch) je bent met zo'n Arafat sjaal!! Shalom sjaal om!
Bij de weg: Arafat was geboren in Cairo (huh?) en later misbruikte hij jongetjes in Roemenie. Vraag maar aan de toenmalige geheime dienst, aldaar. Of Bea.
Besteld. Taqiyya werkt tenslotte ook in tegengestelde richting.
En dan ook net die twee AIVD trollen op de foto zetten.
Ik wil hem alleen als hij van DDDDD is..
(Voor reaguurders uit de oude doos..)
De Chinese meuk is goedkoper dan toiletpapier zodat het vod eindelijk gebruikt kan worden waar het voor bedoeld is.
@upgent | 22-08-14 | 19:26
Tokkie is een joodse achternaam.
@gerrit5042 | 22-08-14 | 19:02
Ik knoop zo'n sjaal om mn kop als ik op de motor zit....
houdt de wind lekker tegen en verder zie ik er helemaal niks in
@lingo star | 22-08-14 | 19:35
Bivakmutsen zijn verboden, dan pakt de politie je meteen op. Vandaar een sjaal.
Overigens zijn stokken ook verboden bij demonstraties wat je eenvoudig kunt omzeilen door er een spandoek aan vast te maken. Daarnaast een rugzak vol vuile kleding zodat de politie je niet op je rug kan slaan en de hedendaagse relschopper is er weer helemaal klaar voor. En zelf alles filmen om de politie te provoceren en om de beelden te manipuleren voor je ze op indymedia pleurt.
Vind ze nog te vunzig om mijn kont mee af te vegen, zelfs de chineze.
Mode is dwang, en ik ben een vrij mens.
En voordat ik me ga tooien met de halsband van verderfelijke lieden...
Theedoeken heb ik genoeg - die van de HEMA zijn prima.
Oeps... reclame.... sorry, Joris...
Maar... Kan hij nog leveren? Iets met haven dicht.
Chinezen springen er wel in. Hamas maakt ook alles stuk. Zelfs de export.
Wim Venijn | 22-08-14 | 19:41
De bestelwinkel levert vanuit warehouse in Germany! Jaja. Gewoon de goedkope china-sjaals, maar dan tegen palestijnse prijzen. M.a.w. ze belazeren hun eigen broeders, hahaha
Btw wikkel ik de goedkope Actionversie om m'n vloerwisser, neemt zo lekker stof en hondenharen op. De hond vindt dit leuk, hapt er lekker speels achteraan= grappig om te zien.
TheseDays00 | 22-08-14 | 19:58
Die gehaktballen, daar zit paardenvlees in, erg lekker. En wat je al hebt gekocht mag je wat mij betreft gewoon houden...
De kuffiya is niet meer dan een statement, gedragen door linkschfacsisten. Niet meer en minder dan de tomaat van de SP.
Als je een volk niet kan beschijten, dan zijn het wel de Chinezen, die zullen voorlopig ook niet onderdoor gaan aan de verlammende policor-zelfvernietiging.
@ eerstneukendanpraten | 22-08-14 | 19:43 ook de gehaktballetjes, of mogen die wel blijven? Wat mij betreft kan ikea wel blijven, anders is het zo leeg hier in huis en ligt alle rotzooi los.
En Hirbawi koopt ze zelf niet ook in China? Met heul mooie winst?
@viridis | 22-08-14 | 19:27
Volvo maakt weer winst nu de Chinezen aan het roer staan. Nu ADO nog.
@zwarte riek | 22-08-14 | 19:46
Of van die harembroeken. Eng gewoon. Dubbel brrr.
Verschrikkelijk ook al die achterlijke Hollandse gebakkies die zo'n ding om hun nek knopen de Gretha look brrr
Met lekker de bloedkanker door de zwarte Benzopyrene verf. Die lost zo goed op in zweet.
Heb onlangs vernomen dat ze in China ook spandoeken maken. Dat wordt lachen met die Kolan aanhangels in ilak en sylie.
TheseDays00 | 22-08-14 | 19:36
En doe daar de Ikea ook maar bij. Die betalen Oostblokkers een habbekrats om hun spullen aan te leveren en Nederlandse chauffeurs zitten werkloos thuis. En zwaar overbetaalde randmongolen in Brussel: bedankt hé voor deze wantoestanden. Als ik jullie allemaal met één druk op de knop zou kunnen vernietigen deed ik het per omgaande. Oh ja, en hier nog even de reden waarom ik dus nooit meer in de Ikea kom: www.rtvnoord.nl/artikel/artikel.asp?p=...
Maar... Kan hij nog leveren? Iets met haven dicht.
Chinezen springen er wel in. Hamas maakt ook alles stuk. Zelfs de export.
Laat ze maar proberen om een kalihaat te starten in China dan.
Is het snel opgelost.
"Primarkxistische prijzen"
Verdomme @Nanninga, nu heeft u er alweer voor gezorgd dat ik mijn scherm en toetsenbord heb gepaintbrushed met rode wijn.
* keukenrol pakken doet *
ah, een export prioduct uit palestijns gebied. Eindelijk iets positiefs en opbouwends (hmmm) van deze lui. Jammer verder, ik vind ze stom en wat mij betreft gaat ie keihard failliet. Net als Mcdonalds, alle amerikaanse automerken, primark en C&A. Koop er nooit, behalve dan weer de Mac, dat dan wel, maar die mag evengoed failliet.
Osdorpertje | 22-08-14 | 19:25
Waarom dan geen bivakmutsen. Nee, ik denk ook dat een arafatsjaaltje en een che guevera tshirt bedoelt is om te irriteren, het staat namelijk erg verwend.
Hun ontwikkeling staat al langer stil!
Zelfs de mode staat stil bij ze. Nog dezelfde theedoek van 50 jaar geleden.
Opmerkelijk dat die Chinaman alleen koopwaar namaken en verder niets van anderen overnemen. Wat dat aangaat hebben die theedoekenmakers wel iets gemeen met de theedoekendragers.
Het is gewoon geweldig hoe die varkens op marokko.nl helemaal losgaan op nederlanders. Die gasten komen echt hersencellen tekort om normaal te kunnen denken. ze denken dat nederland nu al van hen is. Ze noemen de Nederlanders "tokkies" en "kaaskoppen". En daarbij zijn de nederlanders lafaards. Vanachter de pc zijn de booslims enorme helden. Ik heb daar wat tegengas gegeven... maar dat leverde natuurlijk een ban op. hahaha.
@lingo star | 22-08-14 | 19:08
Die theedoeken zijn om jezelf onherkenbaar te maken als je tijdens een demonstratie journalisten aanvalt of stenen naar de politie gooit. Kun je altijd zeggen dat het een andere Arafatsjaaldrager op legerkistjes met Che Guevara tshirt was.
Nostalgie zo'n sjaal,24 jaar geleden ook om gehad,supercracks van Scapino eronder en een mat in de nek. Toen was ik ook antimaatschappij....
Wel veel topics over moslims de laatste tijd, die lui weten wel vaak het nieuws te vinden...
Jezus Naninga, kom je als modepolitie en begin je alleen over een sjaal? Kijk nog eens goed naar de foto ;)
Afijn. Boycot de kuffiya, oftewel Arafatsjaal. Het valse exemplaar uit China, maar vooral het valsere exemplaar uit Palestijnistan.
Geenstijl die de Palestijnse zaak steunt. Het moet toch niet gekker worden.
Met zo'n vod ben je meteen een heel stuk knapper en dapper. Geweldig.
Met zo'n sjaal kan je ook een verbandje leggen. Of een mitella maken. Wel zo handig.
En van de winst weer spullen kopen waarmee onschuldigen over de kling gejaagd kunnen worden zeker??
Misschien iets voor Van Aartsen.
Primarkxistische prijzen. Pareltje wederom Annabel.
bij de action 2 euro per stuk of zo.... kga toch geen theedoek kopen van 17 euro.... benniegekzeker!
Nederlands Rijk verbiedt Jihad en de chinezen komen helpen.
Jammer, zelfs het zuivere fascisme is niet veilig meer voor de commercie.
Ik heb de lol van die theedoeken nooit begrepen.
Zal ik een beetje bij die Palestijn gaan bestellen. Hebben ze gelijk je creditcard gegevens. Rot op joh!
17 voor een oversized theedoek. Haal ik ze toch goedkoper bij de Wibra en die drogen ook nog eens beter af.
Goed bezig Annabel... zelfs de sharia sukkels worden getroffen door namaak meuk uit China... :-)
Chinese leger, was dat niet het grootste ter wereld?
Zelfs de helft zou het iesies probleem met een dag kunnen oplossen, kunnen ze meteen de 12 nepalezen wreken.
Ach ga toch religieuze mongolen.
Zijn de mensen wel normaal die met zoon theedoek om willen lopen.
Die kudtchinezen!
Ze plegen onbeschaamd plagiaat alsof er geen sharia bestaat.
Eerst die boerkini v2.0 en nu dit.
Schaamteloosch!
REAGEER OOK