
ANWB te gefocust op automobilisten. Zon te licht. Water te nat. Zwarte Piet te zwart. Ton Elias te dik. Sharon Dijksma nog veel te dikker. Femke Halsema te zuur. De Correspedant te langdradig. Barryl Biekman te dom om te poepen. Kim Holland te verlept om te boobflashen. De VARA betaalt te hoge salarissen. WNL te Telegraaf. Oorlog in Afghanistan te zinloos. OV-chipkaart te ingewikkeld voor oudjes. Fyra te kapot. Alles van Apple te duur. VVD te ongeloofwaardig. GroenLinks te naïef. SGP te christelijk. PvdA te leugenachtig. Sjuul Paradijs te dun. GeenStijl te stijlloos. Oud grapje te oud. Grunberg te verward. Hoofdredactioneel NRC te pretentieus. ANP te langzaam. Ajax te saai. Oranje te slecht. Louis van Gaal te boos. Johan Derksen te sacherijnig. VI Oranje duurt te lang. Mark Rutte teveel in de kast. Wilders te radicaal. Seinfeld te grappig. Maxim Hartman te passe. Vegetarisch nepvlees te ranzig. ISIS te gewelddadig.
Publieke Omroep te links. Joh.
Reaguursels
Inloggen-weggejorist-
-weggejorist-
Wakkernederland #gaap gaat ons redden.
Toevoeging: Powned te mislukt.
*Zucht* De publieke omroep is niet links, joehoehoernalisten (wfhermans) zijn links.
Dat heeft te maken met het welbekende feit van de extreme groepsdwang waaronder
een bepaald soort 'proggressieve' mensen lijdt. Ze worden dus ook nooit ' rechts' tenzij
ze er een soort van revolutie uitbreekt. Dan worden ze ook allemaal ' rechts '.
Goh, dat idee had ik 25 jaar geleden ook al.
Omroepen zijn de betaalde spreekbuis van vooral 2e rangs eurofiele politici, ondervraagd door journalistjes en journalisteresjes die normaal al flauw vallen van bewondering als een "minister" of "fractievoorzitter" een scheet of een boer laat.
Zo wordt een schijn van onpartijdigheid gecreerd, maar ze kunnen net zo goed Kim il Jung vragen wat hij ervan vindt. Linkse omroep is te zwak uitgedrukt, Noord Koreaans ook... .
Het zal mij een rotzorg zijn of ze links zijn, het schandalige is dat iedereen meebetaalt aan het voortdurende bombardement van PvdA-propaganda dat de publieke omroep op ons volk loslaat. Zelfs ik moet meebetalen, terwijl ik geen televisie heb.
Vraag de burgers gewoon een vrijwillige bijdrage voor de publieke omroep, die iedereen mag weigeren die de PvdA niet wil steunen. En hou verder op met daar gemeenschapsgeld in te stoppen. Dan mogen ze wat mij betreft Freek de Jonge uitzenden tot het iedereen de neus uitkomt (behalve mij natuurlijk, want ik heb godzijdank geen televisie).
ach ja, de publieke omroep ... net terug van 2 weken GB alwaar je van de npo de melding krijgt dat streaming van een voetbalwedstrijd van het nl elftal niet mogelijk is vanwege de combinatie van je locatie en betaalde rechten. dat is nog eens waar voor je belastinggeld ...
Binnenkort de schokkende onthullingen in het 'Is de aarde plat?' onderzoek. Ons wereldbeeld schudt al op haar grondvesten.
Seinfeld, met dat kinderachtige ingeblikte gelach, is helemaal niet leuk. De laatste keer dat ik echt gelachen heb om Amerikaanse series was voor All in the Family en Cheers. Kijk al minstens 25 jaar geen Amerikaanse programma's meer. Kijk alleen nog maar naar Tatort, NOS journaal, dat sinds De Moord toch enigzins is verbeterd... en WK.
Seinfeld, met dat kinderachtige ingeblikte gelach, is helemaal niet leuk. De laatste keer dat ik echt gelachen heb om Amerikaanse series was voor All in the Family en Cheers. Kijk al minstens 25 jaar geen Amerikaanse programma's meer. Kijk alleen nog maar naar Tatort, NOS journaal, dat sinds De Moord toch enigzins is verbeterd... en WK.
Dit is toch wel groot nieuws en GS mag zich op de borst kloppen want heeft niet in geringe mate bijgedragen tot dit resultaat. De Kulturkampf begint zijn vruchten af te dragen.
Toch knap dat al die linkse leugens m.b.t. een "maakbare samenleving" nog steeds ingang vinden via Hilversum. Slaat immers helemaal nergens op,want de naasten worden al,zolang ze bestaan cynisch en/of melancholisch benadert. Filosofisch gesproken,is er immers maar 1 wereld: De eigen wereld,die tenslotte steeds individueel in het graf verdwijnt.Collectiviteit en kosmopolitisme blijken zeker na de burger-revolutie de reinste overschatting van menselijk kunnen oftewel de grootste leugen voor altijd.
Sjuul Paradijs. OMG wat ziet die man eruit.
cult.thepostonline.nl/2014/07/03/trans...
@Bigi Bana Boy 13:00
WNL en Powned zijn links, want ze eten uit de staatsruif.
Raad van Cultuur? Dat is toch een linkse hobby?
Als de kijkcijfes van rechtsere omroepen tegenvallen dan moeten ze maar betere programma's maken en niet huilie huilie doen. Blijkbaar zijn de linksere omroepen gewoon beter in inhoudelijke programma's tot nu toe. Aan de slag dus Pownet etc.
Waarom kijken we die programma's überhaupt nog? Het feit dat deze veelal linkse uitzendingen zo veel kijkers trekken ligt voornamelijk aan het gebrek aan alternatieven. Als de enige keuze Geer en Goor of Pauw en Witteman is, tsja. Je zou de TV ook eens uit kunnen zetten, een Netflix abonnement biedt ook het één en ander aan alternatieven. De Oosterburen hebben nog wel eens interessante programma's, deze staan gratis online in de Mediathek(in HD kwaliteit).
Het duidelijkste stem je met je voeten, gewoon ergens anders heen gaan dus.
"Links" maakt gewoon beter gebruik van de mogelijkheden dan "rechts". Het is daarom volstrekte nonsense om dat de PO aan te rekenen. De schuld ligt namelijk geheel bij ons. Wij steunen WNL en PowNed toch niet ? Om dan te roepen dat de PO maar opgeheven moet worden vind ik een Rif-reflex.
Er is nog werk te doen vanLeeuwen:
In een reactie laat de publieke omroep weten zich niet in de kritiek te herkennen. 'De publieke omroep wordt door de meerderheid van de Nederlandse bevolking niet als links ervaren. Dat laten we regelmatig onderzoeken. We bieden een pluriform aanbod waarin uiteenlopende perspectieven en opvattingen de ruimte krijgen. Dat sommige programma's beter scoren dan andere betekent niet dat we te links en te weinig vernieuwend zijn.'
Uiteraard herkennen ze zich hier weer eens niet in.
Ooit eens van een spiegel gehoord? En van een bekritiseerd links orgaan wat zich wat aantrekt van de kritiek, en deze serieus neemt? En het desnoods ***met argumenten*** weerlegt?
Maar nee, ze hebben vaak een onderzoek gedaan onder de bevolking en de kritiek blijkt daaruit onterecht...
Wie zijn deze mensen waar dit onderzoek bij gedaan is dan? Kom met bewijzen en laat zien dat je een gemeleerd gezelschap hebt ondervraagd en niet simpelweg alleen maar links stemvee.
Alleen dan beargumenteer je je standpunt.
Maar het is niet voor te stellen dat er in Nederland nog serieus-te-nemen en objectieve mensen zijn die de publieke omroep NIET te links vinden.
Dat soort lui leeft dan onder een steen waarschijnlijk.
De Raad voor Cultuur en de npo, beide dienen te worden afgeschaft. De roverheid is een grote verkwistingsmachine opgetuigd door de pvda en andere politieke bendes.
Wilders is niet te radicaal hoor. Dat maakt die te linkse media ervan.
Haha, wat leuk de Publieken te links. Nee maar, van uit mijn standpunt is de NPO meestal rechts tot rechts-reactionair. Altijd aanschurken tegen de heersende machthebbers. Met het Journaal op de eerste plaats. dat ons tevens voorziet van allerlei trivialiteiten. Goed we moeten er maar mee leven, voorlopig.
"In een reactie laat de publieke omroep weten zich niet in de kritiek te herkennen." Overigens is dit een standaard ontkenningszinnetje wat een schandelijke nietszeggende stoplap is, elke (culturele) organisatie die deze shit afscheidt/uitschijt moet onmiddellijk om zeep geholpen worden.
Salut! Evocatus
"In een reactie laat de publieke omroep weten zich niet in de kritiek te herkennen"
Dat is politiekentaal voor:
- vingers in de oren en "lalalalala" roepen of
- "zeik niet"
- "wij denken dat we wel goed bezig zijn" terwijl ze achter de hand fluisteren: "haha, stomme belastingschapen... NEXT!"
Als je wel eens een EO programma ziet, hoor je ze nooit over hun god, bij Knevel en vandenBrink, wat je ook van ze vindt, merk je eigenlijk nooit dat het heel gelovige christenen zijn.
Bij de VARA en NPO kan je er echter geen moment om heen dat het PvdA TV is.
Dat komt omdat wat links genoemd wordt in werkelijkheid in de afgelopen 40 jaar verworden is van progressief naar oer conservatief.
Zie ook berichtje van gisteren over de PvdA'er met zijnhomo uitspraak. 40 jaar geleden was het totaal ondenkbaar dat er een homofoob in die parij zou zitten.
Nu zag je even het topje van de homofobe ijsberg, want reken maar dat er meer zijn die zo denken binnen die partij. Je mag het alleen nog niet hardop zeggen, want wat nog wel hetzelfde is gebleven voor de PvdA is dat het pluche voor alles gaat.
Is dat schrikken... Nooit verwacht, dit.
Als ze nou de publieke omroep eens afschaften? De commercielen die gaan hun gang maar, maar dat is niet van belastinggeld.
Of dit echt nieuws is weet ik niet want dit kon iedereen toch al jaren met eigen ogen aanschouwen. Niks nieuws dus. En er zal ook wel geen ruk aan veranderen ook. De publieke omroep is nou eenmaal het propaganda kanaal van gl en pvda. Dat zie je vaak alleen al aan peilingingen die werkelijk nergens op slaan en tot doel hebben mensen een richting op te duwen. Programma's waar vaak dezelfde politieke prominenten zitten voor extra uitzendingen van hun gedachtegoed. Nee dit wist iedereen allang.
Harry Thomas' Schlagerfestival bij de TROS. Man dat waren nog eens dagen. En de Mounties natuurlijk met Piet Bambergen, de leukste man op aarde. Dat dacht ik tenminste toen ik negen jaar oud was.
De AVRO en de TROS zijn omroepen die een rechts geluid moeten laten horen. Dit verzaken zij echter. Vroeger liet de Veronica Omroep Organisatie ook nog wel een rechts geluid horen via Veronica Nieuwslijn. De TROS had Aktua. Sinds al die omroepen gedwongen moesten gaan samenwerken kreeg je van die gezamelijke nieuwsrubrieken zoals EenVandaag etc. En dan wordt onderscheiden moeilijk. Wel knap van de rooie honden van de VARA overigens.
Dit was toch ook al zichtbaar in een tabelletje laatst.
PVDA-TV heerst. (trouwens ook in de geschreven pers)
Er wordt hier behalve door journalisten, ook door een adviesorgaan de spijker op de kop geslagen, en het wordt gewoon glashard ontkent door de PO.
What else is new.
Ja toch wel iets: het groeiende besef.
@Bigi Bana Boy 10:20
We hebben toch al Harry Mens?
Zonder belastingbetalersgeld maakt hij een rechts programma.
Met belastingbetalersgeld kun je geen rechts programma maken, want dat gaat tegen kapitalistische principes in. Een rechtse publieke omroep is dus een onmogelijkheid, want die kan nooit integer zijn. Rechts lullen, links vullen is geen optie.
Dat wisten wij al jaren. Wanneer gaat het veranderen? Ik denk dat het nog wel zo zal blijven *zucht*
Bigi Bana Boy | 11-07-14 | 10:35
Helemaal met je eens! ;-)
Cuyahoga | 11-07-14 | 10:27
Ik zie het relaas van een trouwe kijker.
Als de mensen die behoefte hebben aan een publieke omroep daar nou eens gewoon lekker voor gaan betalen in plaats van anderen te vragen om te betalen voor hun vrijetijdsbesteding. Ik hoef geen rechtse tv en ook geen linkse. Wat mij betreft blijft alleen de NOS bestaan. Voor mijn vermaak heb ik Netflix en HBO en als ik het geld dat ik indirect aan de publieke omroep betaal in handen krijg neem ik er een sportzender bij.
Soms is links ook goed en leuk, bv. Louis Theroux vind ik prachtig. Maar inderdaad Bigi Bana Boy er gaat niets boven een fijn schlagerfestival.
EenVandaag is toch echt rechts, hoor!
Als je Seinfeld niet grappig vind dan ben je waarschijnlijk niet intelligent genoeg om de humor te snappen. Daarom is er voor jullie André van Duin en de Dino Show.
@Bigi Bana Boy 10:20: We hebben Powned en WNL op rechts. Ik moet zeggen dat ik nogal teleurgesteld ben in wat daar tot nu toe is uitgekomen, ook al moeten ze het met beperkt budget en weinig zendtijd doen.
Afgezien van nieuws/actualiteiten kijk ik bij de NPO vnml Britse detectives,kostuum/drama. Verder kijk ik eigenlijk geen tv.
De Dokter Tinus, GTST, Programma's waarin je elke keer dezelfde zogenaamde BN'ers in voorkomen en lachen en gieren en elke keer hetzelfde gezeik. Nederlandse programma's en series sla ik over. Ik hoef die ongeloofwaardige rotkoppen niet te zien.
Laten ze om te beginnen die vermaledijde NTR eens opheffen. Die pretenderen neutraal en objectief te zijn maar ze werken alleen samen met de VARA, VPRO en NOS. En voor de rest veel Islam-promotie.
(In Clipphanger meldden ze laatst nog dat alle Moslems MOETEN vasten. En al die gematigde moslems die onder meer de Ramadan niet zo serieus nemen dan? MOETEN die van de NTR toch vasten?) Die multicultis daar zouden eea eens wat genuanceerder en slimmer moeten benaderen.
Dit stukje te makkelijk.
L.E. Raar | 11-07-14 | 09:52
Schande dat niemand luistert, terwijl jij het al jaren roept. Onbestaanbaar.
Nee zeg, de publieke omroep te links? Hoe komen ze erop.
De enige klacht die ik over linkse omroepen heb is dat ze nooit eens een fijn schlagerfestival uitzenden. Dat dan wel.
Who cares? Laat de tv lekker over aan links. Het internet is van rechts. En we weten allemaal wie er gaat winnen.
@James Lastig | 11-07-14 | 10:15
Yep. Eekhoorntjesbrug. QED.
Een linkse raad van cultuur die de publieke omroep te links vindt. Zegt genoeg lijkt mij
Dat gezeik over 'rechtse' programma's.
Heb je ook rechtse muziek, rechts eten of rechtse kunscht?
Het probleem is dat we bijna geen objectieve programma's hebben.
Dat de VARA opkomt voor graaiers en grootverdieners in de publieke sector en voor multicultishit is logisch, dat is hun PvdA-achterban.
Van de NOS zou je eigenlijk neutrale verslaggeving mogen verwachten , maar als je daar solliciteert en je bent rechtsdragend of je rechtertiet is groter dan je linker, wordt je al afgewezen.
Ik kan met mijn rug naar de tv zitten als het journaal over Israël, Palestina, Gaza etc gaat en aan de toon en de muziek hoor je al of er een palestijn of een Israëlier aan het woord is.
Waarom hoor ik op het journaal nooit iets over de graaiers en flaters van de PvdA terwijl een PVV'er die verkeerd hoest de hele dag door een item is.
Die sportafdeling, Mart Smeets, Tom Egbers, Arno Vermeulen, totaal wereldvreemd.
Makkelijk om je zogenaamd pro-multicul op te stellen als je trog iedere maand overloopt met belastinggeld.
Tom Egbers die op de Olympische spelen een vrouw in hoofddoek 'een emancipatie voor de sport' noemt, dat kan toch niet?
Tenminste, dat zou niet moeten kunnen als hij dat doet met het geld van mensen die zich 's avonds in slaap huilen omdat ze het verschrikkelijk vinden dat vrouwen in een hoofddoek lopen.
De bezem erdoor, flikker heel die ouwe kliek eruit, en breng de publieke omroep terug naar 1 net.
Kijken of Tenalady en Pampers er zoveel geld voor over hebben zodat Jurgen Rayman zijn 'knoop in je zakdoek' programma voor multiculturelen kan blijven maken.
necrosis | 11-07-14 | 10:18
?
@XverderNix 09:45: De zinsnede "ik herken me niet in het geschetste beeld" is zo goed als een schuldbekentenis.
Als rechtse TV overigens nog meer "rechtse" boegbeelden als Harry Mens, André van Duin, Gordon en Joling betekent, dan sla ik over als jullie het niet erg vinden.
@ necrosis | 11-07-14 | 10:16
Huuuuu! Wil je dat nooit meer doen aub.
Forza | 11-07-14 | 10:19
Muziekfeest op het plein, een ergere hallucinatie bestaat niet.
Captain Pervert | 11-07-14 | 10:16
- Je hebt geen benul van humor.
Gelul. Het staat een ieder vrij om zelf een rechtse of wat voor omroep dan ook op te richten. Dat het niet gebeurt hebben we alleen maar aan ons zelf te wijten. Met de vinger naar links wijzen vind ik een zielige vertoning. Ik denk eerder dat meneer Matthieu Weggeman denkt in het huidige klimaat eens even lekker makkelijk te scoren door iets "rechts" te gaan roepen. Zo van, kijk mij eens gaan mense !
Mijn opa wist dit 60 jaar geleden al. Salonsocialisme is ubique, waar je in NL ook kijkt.
"In een reactie laat de publieke omroep weten zich niet in de kritiek te herkennen.", Je meent het, ik had dan ook echt geen andere reactie verwacht. Is van hetzelfde kaliber als Spekman: "ik zou het zo niet doen". Kortom , uitspraken om zichzelf in te dekken maar waarvan je ook zeker weet dat er vervolgens niets gaat veranderen. Want dat willen ze helemaal niet. Macht is veel te lekker.
Voor rechtse mensen is er het typische Hollandse geluid van de TROS muziekfeesten :p
@Igor Putkin | 11-07-14 | 10:15
Hoi, Mark Smith-met-ui!
Helemaal eens, maar Seinfeld is niet grappig. Het is brave 90's shit.
@bello | 11-07-14 | 10:11
Ik kijk af en toe naar NatGeo, Dicovery en Comedy Central.
Soms zap ik even tijdens de (korte) reclames en toen zag ik die vette kop op een RTL-zender.
Zal dit programma wel zijn:
www.ad.nl/ad/nl/1022/Celebs/article/de...
bello | 11-07-14 | 10:11
Het is dat dat programma na GTST komt, anders had zij het ook niet geweten hoor.
necrosis | 11-07-14 | 10:09
U weet toch dat de Haagsche policor elite zo werkt.
Zoek een (echt of fictief) probleem (waar dan ook ter wereld) en de oplossing is altijd meer belastinggeld.
En het mooie is dat het aantal mensen dat afhankelijk is van dat belastinggeld (uitkeringstrekkers, ambtenarenm subsidieorganisaties enz. enz.) inmiddels groter is dan de groep netto belastingbetalers. Dus u krijgt het 'democratisch' nooit meer recht getrokken.
En als u daar iets van zegt dan bent u een fascist. Voila, zo werkt de NL *kuch* democratie.
PvdA te leugenachtig? Joh! VARA + PvdA + FNV onder Wim Kok, één en dezelfde socialistische graaiersclub. Bertje van der Roest for president!
@necrosis | 11-07-14 | 09:59
Oh is dat zo? wist ik niet. Ik kijk eigenlijk heel weinig TV, sterker nog: ik heb niet eens een TV. Ik zit wel eens te kijken op uitzendinggemist.nl.com.eu maar daar blijft het wel bij. Heel af en toe hebben ze wel eens een goede docu, of iets vermakelijks. Heel af en toe.
@James Lastig | 11-07-14 | 10:04
Ik ben mordicus tegen, meer taxpoet moet namelijk uit MIJN zak komen!
In de eerste (of tweede) aflevering van de Avondetappe heeft Mart Smeets het over de tour uitzendingen op de Engelse commerciële televisie. Hij verbaasde zich over de 7 minuten durende reclameblokken gedurende de uitzendingen en lachte daar gewoon om. Ik vond dat echt niet kunnen vooral niet in deze tijd waarbij de NOS angstvallig niet wil laten weten hoeveel het voor het verschillende sporten betaald om het te mogen uitzenden.
Hoeveel belastingbetalersgeld kost de Raad voor Cultuur eigenlijk? In hun jaarverslagen staat niet wat ze kosten: www.cultuur.nl/over-ons/jaarverslagen/...
Geef ze meer belastinggeld, dan komt alles goed.
Dat is immers het antwoord van de PVVD66A op alle problemen.
@lingo star | 11-07-14 | 10:03
Kan best - je in koffie verslikken kan gewoon ook einde oefening zijn!
Smuts | 11-07-14 | 09:57
Mart Smeets overleeft ons allen.
Powned en WNL zijn kleine omroepen, die alleen kunnen geen tegenwicht bieden aan het algehele inteeltclubje van de publieke omroepen.
@bello | 11-07-14 | 09:54
Paul de Lul heeft sinds kort ook een programma op RTLUnilever....
@smoelwerk | 11-07-14 | 09:51
Bedankt. Noem de Martosaurus en m'n koffie komt naar boven...
Blijkbaar doet de VARA het slim genoeg om impact te hebben, daar mag je geen kritiek op hebben, dat is hun missie.
Hij jad veel beter kunnen aangeven dat de NOS, als zogenaamd onafhankelijk, veel te eenzijdig gefocust is.
Zag toevallig van de week iets over Israël en Gaza, gaan ze Israëlische studenten van de kunstacademie interviewen....... Wat denk je dat die vinden? Die zijn net zo "weg-met-ons" als de grachtengordel hier.
@bvdbos 09:47
Een rechtse omroep die teert op belastingbetalersgeld? Dat is een contradictio in terminis.
Onbestaanbaar dus.
Wie lid wordt van een omroep, keurt goed dat er belastinggeld naar omroepen gaat en is dus voor belastingverhoging en overheidsuitbreiding. Dat zijn geen rechtse mensen.
Bij DWDD maken ze het inderdaad wel erg bont: weer Paul de Leeuw aan tafel, weer Claudia de Breij, weer Freek de Jonge. Voor de 749e keer. Je zou bijna denken dat ze elkaar schnabbels toespelen. Van belastinggeld uiteraard. Rakkers zijn het bij de NPO, rakkers.
Joh. Echt?
Hoeveel zou dat onderzoek gekost hebben?
Om te concluderen wat iedereen hier al jaren wist..
.. natuurlijk blijft het nog na het uitschakelen nog wel onmogelijk de onvrijwillige belastingbijdrage aan de spreekbuizen van de linkse beschavingskliek achter de fatsoenskloof stop te zetten. Wegens dwangbevel.
Nou, misschien zijn er te weinig "rechtse"programma's, en dat is dan misschien maar goed ook.Teneerste hebben die gasten kennelijk niet de knwo-how iets aardigs te maken, en als je een verschrikkelijke dr.. als Mens een rechtse programmamaker bij uitstek vindt heb je het probleem in één klap te pakken.
Rechtse programmmering is ofwel verschrikkelijke sufmeuk,ofwel dermate platvloers(Gordon ook rechts, ja!) dat je hikkend van schrik wegvlucht naar Duitsland, Belgie of een RTL.
De linkse kliek heeft zich overal tussen weten te wurmen bij de media. Velen, waaronder ik, roepen dat al jaren.
Eigenlijk is het beschamend dat het pas nu op dit hoge niveau wordt onderkend!
TV en radio zijn hinderlijke spreekbuizen van de linkse beschavingskliek achter de fatsoenskloof. Gelukkig kan je die apparaten nog gewoon uitzetten, dat was in het komende jaar 1984 niet mogelijk.
Los van het feit dat het een open deur is, is het wel weer schrijnend om dezelfde reflex te zien als weerwoord: "In een reactie laat de publieke omroep weten zich niet in de kritiek te herkennen. " Dit antwoord komt van dezelfde mensen die inderdaad met de afgelebberde en volkomen over hun houdbaarheidsdatum heen zijnde trekpoppen als Paul de Leeuw, Matthijs van Nieuwkerk, Paul Witteman, en what have you op de proppen komen. (Ah, ik denk altijd aan de uberafgezaagde pratende karikatuur Mart Smeets als het over dit onderwerp gaat.)
Publieke Omroep vindt kritiek te kritisch.
@Igor Putkin | 11-07-14 | 09:45
Niet te moeilijk, gewoon niet leuk naar mijn maatstaven.
Die Mathieu Weggeman van de Kultuurkamer heeft wel een punt dat het vooral een bejaardentehuis is bij de PO, dat viel mij ook op toen ik tijdens het WK voor het eerst in lange tijd weer eens op de PO afstemde. Allemaal van die bejaarde linkse boomers die eindeloos zeuren over allerlei futiliteiten en bijzaken. Kan me niet voorstellen dat er nog veel kijkers onder de 50 zijn die het geduld kunnen opbrengen om naar die onzin te kijken en luisteren.
Publieke omroep doet voor het overgrote deel wat prima door commerciële omroepen gedaan kan worden. Niet alleen wordt op die manier belastinggeld uitgegeven aan iets wat ook door wadpoederfabrikanten betaald kan worden, de commerciële omroepen worden belemmerd in het verdienen van hun geld door oneigenlijke concurrentie door de staat. Inkrimpen die NPO. Laat hij zich beperken tot waardevolle programma's die vooralsnog niet door commerciëlen gemaakt worden.
Wat een onzin, daarvoor zijn het verenigingen. Blijkbaar zijn er weinig mensen die door middel van een lidmaatschap hun "rechtse" omroep willen steunen wat ik me wel kan voorstellen als je de kwaliteit van Powned ziet...
Wat ingewikkeld allemaal. Hef de Publieke omroep gewoon op. Dan krijgt iedereen evenveel propaganda voor zijn belastinggeld: Niets.
Seinfeld is te suf. Open deuren intrappen. Friends was van hetzelfde laken een pak.
Exact.
Want hoe vaak hebben we gisteren bij het staatsjournaal Jamal Nouhi gezien? Een moslim die homo's gelijk stelt met pedofielen.
En ga nu 's kijken als een PVV-lid ook maar iets verkeerd zegt over de islam. BOEM - 16x op een avond, exclusief P&W.
Voor objectieve journalistiek moet je niet bij de NOS zijn.
Tegenover het VARA-geluid zou het geluid komen te staan van de twee Telegraaf omroepen (Powned en WNL). Het is duidelijk dat WNL het niet waarmaakt. Dan kan rechts roepen dat de publieke omroep te links is, maar rechts heeft de ruimte gekregen en doet er niet voldoende mee. Dan is een hand in eigen boezem gepast.
necrosis | 11-07-14 | 09:43
Seinfeld te moeilijk voor je?
De regel "In een reactie laat de publieke omroep weten zich niet in de kritiek te herkennen" zegt genoeg over hoe goed ze werkelijk naar de NL bevolking luisteren.
Teveel Vara. Ah, dus nu krijgen we meer MO.
Ik vind dit nog veel erger:
"Mathieu Weggeman, lid van de Raad voor Cultuur, het belangrijkste adviesorgaan voor de regering op het gebied van kunst en cultuur."
Ofwel, een heuse Reichskulturkammer-light.
"Weggeman legt de schuld niet bij de VARA, maar bij de netmanagers en bestuurders van de publieke omroep. De VARA slaagt erin het eigen geluid goed te laten horen, maar andere omroepen stellen daar te weinig tegenover."
Hear hear.
Sinds wanneer is Seinfeld grappig?
En wat is precies de toegevoegde waarde van 'netmanagers'?
Van Leeuwen.... dat waren wel heel veel open deuren!
REAGEER OOK