Knock-Out Game nu ook in 020
Beelden uit Bureau 020, het Opsporing Verzocht van Amsterdam. Buschauffeur van lijn 21 krijgt op oudejaarsdag vorig jaar uit het niets 1 gerichte knal vol op de kokosnoot van een agressieve idioot. Lijkt verdacht veel op de zieke knock-out game die eind 2013 nogal populair was onder de (Amerikaanse) tuigjeugd. Maar deze chauffeur gaat niet down & out. Let ook even op capuchonkameraad van de busmepper. Die weet heel goed dat er een camera hangt. Deze jongens doen het erom. Van de straat met dit tuig. GROOTFOTO. Bel: 0800-6070.
Update: Nóg een gevalletje geweld. Doe de wiskunde.
Update: Nóg een gevalletje geweld. Doe de wiskunde.
Reaguursels
Inloggenwww.stungunmall.com/
kopen, toepassen.
[PvdA-modus] Maar het is zo'n verrijking voor onze cultuur![/PvdA-modus]
Jongens, het is OK. Stop maar met zeuren.
Ik lees net op een "liberale" Amerikaanse site dat de Knockout Game helemaal niet bestaat, en gewoon racistische berichtgeving is! Al dat beeldmateriaal van bruin danwel zwart volk dat blanken of Aziaten zonder provocatie neerslaat kan dus de vuilnisbak in. Is gewoon normaal. Slaap zacht!
P.S.: Oh, en Zimmerman verdedigde zich totaal niet tegen een gewelddadige crimineel, maar besloot gewoon voor de lol in koelen bloede een jonge negert omver te knallen. Want racisme. Dat meer dan 90% van de interraciale misdrijven in de VS van zwart op blank is, is dan weer geen racisme. Tenzij je bedoelt dat blank racisme zwarten tot geweld drijft. Dan weer wel.
Eigenlijk zijn blanken altijd racistisch, en minderheden altijd onschuldig. Tot dusver de feiten van de Amerikaanse policor.
Waarschijnlijk is er net na zijn geboorte iets meer dan alleen het topje van zijn lul weggeknipt. Iets in de trant van hersens, fatsoen, normen, waarden, verstand, noem maar op!
Ach ja, deze eikel zien we over enkele jaren ergens met een kogel door de kop in een struik liggen. Dat soort ruimt zichzelf wel op!
Wordt alleen maar erger in dit land. Ze zijn naar binnen gesneakt en over nog geen 10 jaar is dit hoe het is. Chaos en disorder.
Wat ook een mode lijkt: recht op het slachtoffer toelopen en met een enorme knal tegen hem botsen (schouder tegen schouder). Overkwam mij op het plein voor CS A'dam en nog een keer op CS Utrecht. Ruimte zat, dus een botsing was nergens voor nodig. Uitwijken lukt niet. De klootzak loopt met je mee tijdens het uitwijken. Het gaat bovendien knoerhard. Een botsing per ongeluk, lopend, gaat niet zo hard. Op Utrecht CS lag ik zelfs op de grond na de botsing. En die lul ook nog boos zijn. Die zak in Amsterdam was er meteen vandoor. Voor alle duidelijkheid: het zijn gewoon echte blanke Nederlanders die dat doen.
Die chauffeur is misschien wel over zijn crackpijp gereden , je weet het niet.
Gaap,gaap,gaap alweer lichtgetint.
Wat mij erg verbaast is de toon waarop dit verteld wordt door de verslaggever, alsof dit een fenomeen is, volgens mij gebeurt dit toch dagelijks?
Het betekent dat het nog niet doorgedrongen is dat er veel strengere maatregelen genomen moeten worden, wat mij betreft wapens op de tram en bus, of een conducteur die bewapend is, helaas de omstandigheden vragen erom!
Dit zijn toch negers?
Wanneer houden we op met commenten en gaan we echt iets aan dit soort gastjes doen?
Heeft niets met cultuur en huidskleur te maken. Het is gewoon tuig.
Tuig vind je in alle soorten en maten en dat de huidskleur (donker)bruin de overhand heeft met meer dan 90% van de incidenten is puur toeval.
... echt!
p.s. mijn oprechte excuses wanneer mijn gedachtenkronkel als beledigend, stigmatiserend of gewoonweg rascistisch wordt beschouwd.
... echt!
heeft niets met cultuur te maken. Dit is gewoon tuig en tuig heb je in alle soorten en kleuren. Dat de kleur (donker)bruin de overhand heeft met meer dan 90% is niets meer dan toeval.
Ik word niet zo gauw kwaad meer, maar hier werd ik even echt pissig om. Sommige buschauffeurs zijn hufters maar de meesten doen gewoon hun werk. Zomaar een knal voor je bek krijgen van zo'n laffe inteeltklootzak.
BedrijfsTijgerT | 13-02-14 | 00:09
Helemaal mee eens. Ik had als kind nog respect voor functionarissen. Ook voor buschauffeurs. Het is op twee plaatsen misgegaan: 1) Lui, half-debiel aso-gespuis binnenhalen, en 2) een regering die de realiteit steeds verder uit het oog verliest en die liever de schuld bij de burger zelf legt.
Maar wee de chauffeur die terugslaat. Mag niet hoor, ies geen zelfverdediging, ies discrieminaasie. Het slachtoffer moet zitten of schoffelen en de dader wordt geknuffeld.
Krom land, kromme regering.
Ik wil dan ook wel even weten of die klerelijer ook gepakt is, mij bloed gaat hier van koken!
Gewoon twee Regenboog-Pieten die wat in de war zijn door de zachte winter.
Zielig mannetje met dito pikkie...
Ies koeltoer
1+1+1 = teveel allochtonen?
Als Jan-Willem en Annemarie falen in het opvoeden van hun kind, dan krijg je dit. Waarom worden deze jongeren altijd kansenjongeren genoemd? Als een plattelandallochtoon uit het oosten van het land heb ik dit nooit begrepen. Als je in Oost-Groningen, Drenthe, Friesland, Achterhoek en sommige delen van Overijssel woont, heb je sowieso minder kansen op een mooie carriere dan in het westen. Wil je een geschikte stageplek? Hup, forenzen! Wil je leuke bijzondere en intellectueelgevorderde activiteiten verrichten? Hup, naar de grote steden. En dit geldt natuurlijk voor zowel de allochtone als de autochtone jongeren, waar in het algemeen in het noorden en in het oosten van het land weinig onderscheid tussen wordt gemaakt. Ik walg gewoon van zelfs mijn mede(tweede)landgenoten die ik in het westen tegenkom, en vooral als ze in de politiek zitten. Smiechten!
eigen schuld... moet je als blanke maar niet in Nederland wonen.
Het wordt dat er eens een zooi van die 'kansenparels' het land uitgedonderd worden.
Zullen we dit soort zalen vanaf nu als racisme gaan benoemen? Eens kijken welk effect dat heeft.
-weggejorist-
triest, ben verdrietig als ik eraan moet denken dat mijn kinderen moeten opgroeien in zoeen rotte maatschapij.
ik ben voor grenzen dicht en een "reboot"van onze nederlandse maatschapij. alle rotte appels aanpakken en ons nederland weer herstelen zoals het 10 jaar geleden was.
Nog 10 jaar verder en een mensenleven is minder waard dan een pakje shag.
waar is het toch mis gegaan?
Klootzakken zijn het. Maar de media is hier mede schuld aan. Gekken heb je altijd. Je moet ze niet voeden. Als de media niet groot had uitgepakt over het nieuwe spelletje, was het hier niet bekend. Net zoals het een rage was om stenen van een brug te gooien. Deze randdebielen vinden het stoer en "gaaf". Als je weer wat nieuws leest over een debiele actie, weet je dat het nagedaan word. Soms is dood zwijgen zo slecht nog niet.
pppfffffff! Gelukkig maar! Was even bang dat het weer een lichtgetinte zou zijn......
@salted wound | 13-02-14 | 03:40
Mwoah, het is toch een beetje hetzelfde eten.Wat mij betreft zijn de Surinaamse de betere koks van Zuid-Amerika.
Dat hebben ze vast te danken aan de Nederlandse inbreng.
Moeahahaha.
Voorzover mijn kennis reikt ook betere kokkinnen.
Voorzover mijn kennis reikt ook betere kokkinnen.
@salted wound | 13-02-14 | 03:32
Met dat laatste ben ik het volledig eens.En ze zijn ook veel liever dan de meeste Venezolaanse.
ehm.. Misfits, oude harde punk enzo toch, her en der wat uitstapjes nietwaar.
Miko. Wat je nu zegt. Pcies wat ik bedoelde (even los van die bo... de NSA lees mee)
Ge hebt meer aan die ervaring dan aan die lichaamsbreedte/lichaamslengtegraden, ook al helpen je die door sommige situaties.
Kan ook tegen je werken.
Met name als er vrouwen om de hoek komen kijken.
Overigens zijn van alle latina´s de colombiaansen de knapsten.
@necrosis | 13-02-14 | 03:23
Papito, chavo is een jongen compadre.
@salted wound | 13-02-14 | 03:26
als wat?
Ja necrosis, mijn beste.
Ik kan niet altjd in oud-Hollands mijn zegje doen.
Dan raak ik van de leg hier, of anders wel krijgt men zin linkjes te plaatsen naar groepen als <Misfits en dergelijke.
(wordt gewaardeerd overigens)
@necrosis | 13-02-14 | 03:04
Het is ruw wakker worden.
*jukebox schop geeft*
Heej necro!!
www.youtube.com/watch?v=RuOQNaHmdyo
@salted wound | 13-02-14 | 03:14
90/92 sahel 93/94 Haïti en een rondreis door Colombia in 94/95 en sinds 98 regelmatig in Colombia venezuela en Antillen.
uitstraling en ook wel veel geluk denk ik.Nooit niks gebeurd.
Hoewel ik nu denk dat ze me met rust laten omdat ze denken dat ik een grote bom onder mijn shirt heb. :)
@salted wound | 13-02-14 | 03:14
Chavo?
Drugspapaas?
@Miko
Je lengte heeft minder te maken met je uitstraling in die landen chavo. En dat weet jij net zo goed als ik.
Kleinste rakkers (drugspapaas gewone papaas) domineren ook/
@de grote Anti | 13-02-14 | 00:12
Tja ik ben zelf 1.85 maar nog nooit overvallen of niets. En met mijn uiterlijk viel ik in de landen waar ik woonde wel op. Dat kan ik je verzekeren.
Inderdaad ik denk dat uitstraling helpt.
Incidentje nummer 61978, niets aan de hand, gewoon doorlopen mensen.....
Furry | 13-02-14 | 02:19 |
Overdrijf niet zo. Dyslectiefuslul.
ITEACHYOU | 13-02-14 | 00:01 |
Ach, de shariaman laat zich ook weer horen. Heb je ook nog wat te melden in het kader van de vooruitgang? Of ben je druk, je dochter uit te huwelijken aan je neefje? Waarschijnlijk krijg je er ook geld voor. Want zo rollen de hoeren voor het geld.
Ik had al zo'n RAL 8xxx vermoeden.
salted wound | 13-02-14 | 01:51 | + -1 -
Wees dan in ieder geval consistent en typ je hele bericht in één taal ipv zevenentwintig. Wel zo overzichtelijk voor het volk dat jouw incoherente plempsel moet lezen.
OK. Fair enough. No Belg, though.
Ik rook overigens alles, qua tabacco.
Engels is gewoon lekker fijn kort qua uitdrukkingen en zinsneden.
salted wound | 13-02-14 | 01:39 | + 0 -
Hey gekke belg, twee dingen: Mag ik wat van wat het is dat jij aan het roken bent? Waarom vermeng je Engels met Nedervlaams? (Belg!)
Trof vandaag een Almeerse klant.
Was hoogstwaarschijnlijk geen oud-Amsterdammer.
Want de zooi die uit die mond kwam.
Dat kunnen zelfs originele 020´ers niet.
Die stoppen er op hun manier tenminste nog wat humor bij.
Wat een pleurisplaats is dat.
En verder alles wat Itzamana erover zou zeggen.
Vanavond was het weer raak in Almere. Vrouw in de rug geschoten in een bus.
www.powned.tv/nieuws/binnenland/2014/0...
Mwoh. Niet eens gek voor een gokker, my beloved Anti.
Klopt niet, overigens.
Luistertip van een oudgediende: Killa Hill Niggas, en beter nog, hele Unrealed & Revamped album (intetellectual Dons) van de heren van de Cypressen Heuvel. Salut!
Het wordt steeds veiliger in dit land.
Volgens Opstelten en maatje Teeven.
Want roepen is actie volgens Bassie en Adriaan, probleem opgelost.
@salted wound | 13-02-14 | 01:12
Rundertong? wtf.. Kun je geen beter lichaamsdeel van een rund bekostigen? Of gewoon een beetje kinky?
@salted wound | 13-02-14 | 01:09
Gokje, u leeft op het platteland met een rieten dak op uw boerderij en spreekt geen andere talen.
de grote Anti | 13-02-14 | 01:09 |
Gooi daar dan wel een zachtroze rundertong bij Anti.
Of een blokje ouwe Friese Nagel, voor mijn part.
Jaren in wijn is bullshit as you know since there are continents and grapes
Heftig nummer hmm.. Ja echt, kan iemand een nummer bedenken die zo hard aankomt? Nee, geen hippie muziek of hardrock of emo rap. Vechten tegen jezelf. Of dieper, gangs zijn gewoon een ramp voor welke samenleving dan ook. Als iedereen hetzelfde moet zijn.
Iemand nog een glaasje wijn? 2007 staat er onderop de fles. Goed jaar volgens wikipedia.
Herr Kaloin | 13-02-14 | 00:58
Struisvogel.
de grote Anti | 13-02-14 | 00:12 |
Reykjavik | 13-02-14 | 00:18 |
Ferme jongens, stoere knapen
Foei hoe sufferd sta je daar
Zijt ge dan niet welgeschapen
Zijt ge niet van zessen klaar
Heyena´s kunnen niks alleen.
Een schaap over de dam...
Ali Baba en zn 40 roverts...
Hoek van Holland feestvierdertjes...
Hoe toepasselijk all time every time.
Filmpje niet gestart, anders stem ik zo meteen raar vrees ik...
Fucking honden! Zal je maar gebeuren, kom je net uit de Ah to go met je 6 pack krijg je zo een dreun....
Gewoon, openbaar vervoer plat totdat de daders veroordeeld zijn, punt.
Dudes van cypress hill zijn ook verdacht groot trouwens..
Volgens mij heb ik dit nummer al minstens tien keer gepost op GS in 8 jaar.. maar het blijft op zoveel vlakken toepasbaar vind ik. Ben er een beetje mee opgegroeid, daar kan het ook aan liggen. Laatste keer dan hmkay?
*schopt jukebox*
www.youtube.com/watch?v=GqNGoAwYYk8
Dit stuk tuig oppakken, uitkering en eventueel NL paspoort afnemen en op het vliegtuig zetten.
Tjeesus.... hoe moeilijk kan het zijn?
Ow wacht ff.... is discriminatie.
Nou, dan maar een racist!
Ben die criminele cultuurverrijkers spuugzat!
@Reykjavik | 13-02-14 | 00:18
Mooizo.. kameraad. *boks*
Had toevallig een rolmaat rondliggen. Schouderbreedte 58 cm hier. Eigenlijk best wel een tegenvaller. Maarja, als kleine anti hing ik altijd in bomen en heb atletiek gedaan. Dus er zit wel wat kracht in.
Het waren vast en zeker fans van badr Hari.
Ook zo'n cultuurverrijker.
Ik dacht toch echt dat Rampiet al weer ruimschoots in Spanje zat....
Potverdrie; dat het dan toch weer een negert of iets anders bruins moet zijn. Je zou deze lieden bijna gaan associëren met iets ranzig dat op een onverlaten dag minder welriekend aan je schoen blijft kleven mocht je er onverwijld ingestapt zijn....
de grote Anti | 13-02-14 | 00:12
Jawel. Postuur telt. Die komen zeker minder snel in de problemen. Wat de uitstraling ook is.
Het enige wat ik, als kleine man (1,72) kan zeggen is uitstraling voor een kleine(re) man juist wel uit maakt: "wat er ook gebeurt ... ik ruk je kop eraf".
Voor een kut salaris..
@ de grote Anti: dan win ik het nog 9 cm van je. En vermoedelijk ook in de breedte ;-). Heb al diverse keren in de tram in 020 mijn lange/brede torso zien afmonsteren door van die capuchon-klootzakken en Suri-petjes, die dachten even met mij de kachel te kunnen aanmaken. Terwijl ik dus nog op het trambankje zat he. Nou, dat liep dus ff anders af dan ze dachten... ben ff opgestaan, meer was niet nodig. Stelletje schijterige etterbakken...
@miko | 13-02-14 | 00:03
Ach, met mijn 1.96 hoop ik soms dat ze mij proberen te pakken ipv een gehoorzame (burgerlijke) burger. Helaas. Maar als ik het zie gebeuren gaan zij zeker een koekje van eigen deeg krijgen. Trouwens, ik zie soms nog grotere mannen, soms wel 2.13 ofzo, die alsnog iets schaapachtigs hebben. Die zou je zo de grond instampen. Dus het is zeker niet altijd de lengte dat telt.
@The Nameless | 13-02-14 | 00:09
Een kop waar je van zegt, die heeft al vast wel eens iemand naar de andere kant geholpen.
www.memegenerator.es/imagenes/memes/46...
Kan Aboutaleb nu ook even een briefje schrijven? En Hilhorst mischien ook? Of snappen we nu dat we dit gajes er gewoon uit moeten flikkeren?
The Nameless | 13-02-14 | 00:09
www.google.nl/search?q=cara+maton&...
@ITEACHYOU | 13-02-14 | 00:07
Typische figuren vragen om een typische reactie.
En de huidige Nederlandse jeugd groeit op met het idee dat deze cultuurverrijking nou eenmaal bij Nederland hoort.
Maar als oude lulhannes kan ik dus vertellen dat dit niet zo is. Het Nederland van 30-40 jaar geleden was anders en redelijk gemoedelijk en vriendelijk voor 11-12 miljoen autochtone Nederlanders.
@miko | 13-02-14 | 00:03 |
Wat is een cara maton?
miko | 12-02-14 | 23:39 |
Bij een knock-out niet maar bij een bedreiging of roof ben je snel genoeg bij een knop...
@Ommezwaai | 12-02-14 | 23:57
Ik probeer de problemen te ontlopen, ander lig je iedere week wel een keer overhoop met een of ander stuk tuig, maar als het er echt op aankomt komt er ook wel een paar jaar ergenis uit, dan is het te hopen dat er geen getuigen zijn ;)
Slipsnifter | 13-02-14 | 00:06 | + 0 -
Typische reactie weer van een simpele ziel, ik vergeef het je.
@ITEACHYOU | 13-02-14 | 00:01
Ach, daar hebben we onze huismongeaul ook weer..
@de grote Anti | 12-02-14 | 23:43
mensen die dit soort laffe daden begaan zullen als hyena;s hun slachtoffers zoeken.
Ik zie ze dit niet doen tegen een makker van mij. 1.92, zwart en een bundel spieren en een cara maton.
Slipsnifter | 12-02-14 | 23:36 | + 0
Nee alsjeblieft doe het niet...... daaaaag....
Slipsnifter | 12-02-14 | 23:53 Hier gebeurt het niet. Niet dat er alleen maar nette mensen wonen maar het openbaar vervoer is dermate uitgekleed en afgeschaft dat iedereen het beste af is met eigen vervoer.
Dat is soms een zegen.
Slipsnifter | 12-02-14 | 23:49
Ik laat mij overigens niet nivelleren.
Voor dit soort klanten heb ik nog wel een verrassing in petto.
Zelfs in de kroegen ben je niet meer verschoond van dit volk, die alleen maar uit zijn op rotzooi. Het gezegde: "Kwaad met kwaad vergelden" is hier op zijn plaats.
@miko | 12-02-14 | 23:49
Hier gaat de pliesie er niet eens achteraan.
Dat is namelijk racistisch.
Leuk al die regionale omroepen met hun dierentuin rubrieken elke week. Of nouja, noem het hier maar "de betonnen jungle" in de Zoo hebben ze nog hekken en oppassers.
@Ommezwaai | 12-02-14 | 23:44
"Diederik en Mark, lezen jullie even mee? Dit waren dus eerlijke, hardwerkende Nederlanders.. Wat jullie ervoor terugkrijgen is weinig soeps."
Hoort allemaal bij het nivelleringsfeest.
De politiek heeft nu eenmaal zijn eigen agenda, en zij worden er beter van.
De welwillende burger doet er totaal niet meer toe.
En als zo iemand dan op de vlucht gaat voor de wouten en zich kapodt rijd op zijn scootertje dan brand weer een halve stad af.
Slipsnifter | 12-02-14 | 23:36
Kan u geen ongelijk geven.
Dit land is verziekt door ruifvretende, zwakbegaafde klaplopers.
Wat zou Nederland toch mooi zijn zonder dit uitschot.
En dan nog verwondert kijken als de PVV straks de grootste wordt.
.
Het is eigenlijk van de zotte dat zoveel autochtone Nederlanders het land verlaten. In feite gaan alleen de verkeerde weg die veelal last hebben of zich groen en geel ergeren aan onze "nieuwe Nederlanders".
Diederik en Mark, lezen jullie even mee? Dit waren dus eerlijke, hardwerkende Nederlanders.. Wat jullie ervoor terugkrijgen is weinig soeps.
Hmm ernstig, ik ben dan geen buschauffeur maar de hooligan die dit bij mij flikt krijgt geen preek of vingertje, wel een flinke aframmeling.. minstens.
Misschien dat het daarom mij ook nog nooit gebeurd is, je straalt het uit. Als je in de dienstverlenende sector zit werkt het natuurlijk anders. Je MOET vriendelijk zijn tegen iedereen, en die vuile honden ruiken dat.
Gemeentehuizen, het OV.. de pliesie. Iedereen weet waar ik het over heb.
Wow!!!! Ik wist al dat de dader bruin was voor ik op de foto klikte!!! Ben ik paranormaal??!!??
@Winkelman | 12-02-14 | 23:25
Jij weet dat knopje nog wel te vinden als je knock gemept word?
Kunnen er niet eens betere camera's komen? Een gemiddelde Chinese toko verkoopt betere kwaliteit camera's dan dit.
Nou ben ik al zo,n 25 jaar buschauffeur, en dit soort dingen komen steeds vaker langs, dan is het mooi een ker afgelopen.
Alles uit de kast, wapens of wat dan ook, maar zo,n lul die moet eraan!
What the fuck!
Raad het signalement is al jaren geen leuk spelletje meer. Bij deze dus weer bevestigd.
www.youtube.com/watch?v=Eo_FYVwIeaY
deze gozer heeft keihard gelijk.
@Ommezwaai | 12-02-14 | 23:33
Al jaren, maar die plucheplakkers blijven zitten waar ze zitten, en erger, dit stomme volkje stemt er volgende keer ook gewoon weer op.
Ik steek mijn energie wel in mijn emigratie.
@kneuterzak | 12-02-14 | 23:31
Alsjeblieft niet, dan gaat er natuurlijk ook een NOS/NPO-ploeg mee, en een stel beveiligers.
Krijgen we weer allemaal van die Hilhorstfilmpjes..
Slipsnifter | 12-02-14 | 23:32
Het wordt dus tijd voor de hele grote schoonmaak.
@Ommezwaai | 12-02-14 | 23:29
We hebben het allemaal aan onze politici te danken.
Dat is de kern van het probleem.
snel geef deze dader huis en baan en anders jij is rasist
Kan die vleeschpet van de PVDA niet een weekje stage gaan leaupen op de bus, zonder zijn reaude rozen,dat dan weer niet.
*liefst avond/nacht dienst*
Wanneer gaat Ivo Opstelten eindelijk nou eens die daders "keihard aanpakken"?
Oja en wanneer krijg ik m'n 1000 euro?
later=letterlijk
Tja, waar is het toch ooit fout gegaan..
Je laat ze binnen, geeft ze zekerheid, uitkering een huis enzovoort.
Vervolgens krijg je later en figuurlijk een trap of klap na.
Is het niet fysiek, dan is het wel in de vorm van "ons" een schuldcomplex over hun slavernijverleden aan te praten.
Ongelofelijk.... Ook op het circus op Ned 1 overigens.
En weer die tyfusverrijkers...
Had het een paar dagen terug ook alweer bijna aan de stok met zo`n stuk ellende.
Knalt al fietsend (op de stoep!) met zijn stuur tegen me aan omdat ik blijkbaar niet snel genoeg aan de kant ging, en dan ook nog een grote bek geven toen ik het lef had om het prinsje boos aan te kijken.
Het zal mijn schuld wel weer zijn geweest, want je hoeft tegenwoordig maar naar een verrijker te kijken en je bent al een pvv-er/rascist/fascist/xenofoob etc.
Wat een tyfusteringkloteland is dit toch geworden.
Amsterdam... erelid van de EU.
die moet voortaan fietsen.
Een blauwe of rode smurfspray "sprinkler" (zoals bij brand) bij alle in en uitgangen van een tram of bus zou aardig kunnen helpen tegen dit soort gajes...
Abu Pauw en Witte Imam hebben ondertussen weer uitzending voor politieke partijen op Sharia1.
Net als met overtollige giraffes: voeren aan de leeuwen.
Misschien een ideetje om in elke bus/tram/metro gratis thee te serveren? Dan houden ze wel op!
Oja,ook maar gratis laten reizen,scheelt ook een hoop agressie.
Doet me denken aan de stelling van Pythagoras.
Antilliaan(kadraat) + Bontkraag(kwadraat)=Criminality(kwadraat)
Kwaad, qua draad.
Waar is Hilhorst als je hem nodig hebt....
Waarom moeten wij zonder verdere mogelijkheden tot inzage in allerhande databanken het werk doen van juist díe club van mensen die ons ook in de kou laten staan als ons onrecht is aangedaan?
We werken ons te pletter, we betalen ons blauw aan belastingen en accijnzen en van een deel van dat geld is de politie uitgerust met computers en communicatiemiddelen.
Als we verdere vragen hebben geven ze nooit commentaar en als je ooit ergens ten onrechte van verdacht bent geweest kan er niet eens een excuusje vanaf voor de ontstane overlast.
Ga aan het werk agenten. Jullie hebben de middelen en het monopoly op geweld. Ga aan de gang.
Je zal maar Buschauffeur in any grote stad in NL zijn....... zelfs voor 150K/jaar zou ik het niet doen.
Sterf maar, ga maar lopen.
Waarom is de holmaat van de teringlijer nou geblurred?
Ah, weer volk in het kader van "Wollah is leuk deze ongein". Dit soort volk luistert niet naar woorden maar naar daden. dertig tikken op je rug met een lat doet pijn hoor, cultuurverijkert. Daarna nog recidiveren? Geforceerde castratie/sterilisatie. En als het dan nog niet afgelopen is...?
Tja, je weet wat ze doen met wanhopig agressieve honden die mensen keer op keer zonder reden aanvallen.
@Cuyahoga | 12-02-14 | 22:44
Ik denk dat Hilhorst het op dat moment te druk had met twee extra nullen achter de uitkering van deze meppende uitvreter zetten.
Hoe heeft de moslimgemeenschap gereageerd?
Snap niet dat die andere geblurred is. Ze kennen elkaar dat is duidelijk. Wat een laffe tering streek.
Zijn linkerhand rust op het hekje.Neem aan dat de popo daar met al hun wijsheid vingerafdrukken van heeft afgenomen.Zal een positieve match geven vrees ik.
Ach, buschauffeurs in Nederland.
Ook erg.
Weet je wat pas echt erg is?
Heaumeaus in Rusland.
Daar kunnen we ons niet genoeg druk om maken.
Nee toch, toch geen fijne medelander die dat doet??? Deze beelden zijn echt fake, gewoon gemaakt om de medelanders in Nederland in een slecht daglicht te plaatsen, het zou mij niets verbazen als de PVV hier achter zit [/HP de Tijd modus]
Wilde beesten zijn het. Moeten ze hetzelfde mee doen als met die giraffe laatst.
Kunnen we na Knock-Out Game niet overstappen op Blow-Up Game, en de grachtengordelkliek tesamen met de gekleurde medemens en de PvdA in een baan om de aarde blazen?
Even kijken.
Ach, wie hou ik voor de gek, ik hoef niet eens te kijken naar de statistieken van 'wat voor jeugd' en 'wat voor volk' de meeste geweldsdelicten in Amsterdam veroorzaken.
Good old Geuzenveld. Ies traditie.
Volgens Leon de Winter hebben de kansenparels de buschauffeur van een gewisse dood gered door hem goed voor zijn bek te slaan.
Oooooof we kunnen rustig gaan slapen.
"Happy slapping, iets vergelijkbaars, was een paar jaar geleden een hype, maar dat hebben we snel de kop in kunnen drukken.'"
Aldus de politie in A'dam.
"Knockout game dankzij excessieve media aandacht nog vaker in Nederland"
Een blanke man die zomaar een zwarte buschauffeur neerslaat, dat is racisme.
Maar wat is dit dan?
In Nederland zijn we zo goed bezig met racisme dat minderheden er alle ruimte voor krijgen.
Willekeurig slachtoffer, kleurige daders.
Tsja dit vinden ze nou eenmaal leuk.. en niemand die er iets aan doet.
Welkom in Nederland hoor jongens!!
Ziek. Figuren die tot zoiets in staat zijn zie je het liefst bij het verlaten van de bus overreden worden door een andere bus.
Prachtige cultuurverrijkers.
Steeds. Maar. Weer.
Waar is Pieter Hilhorst als je hem echt nodig hebt?
Hmmmm, wat een mafneuzen, ex politici?
Foei, Herman en Kees toch weer.
Stop dat bontkraagje zo'n knock out vuurwerkbom in zijn mond.
Gelukkig zijn het geen kleurenbeelden ander had ik gedacht dat het Ho Sjimin is. Je weet wel die kok uit dat Chinese restaurant.
REAGEER OOK