Ja hoor. EU vermoordt jonge giraffe
I don't think picture of dead Marius the giraffe is going to help @CopenhagenZoo. pic.twitter.com/WRllV5SvDk
— Andrew Kelly (@AndrewKellyhome) February 9, 2014
Nondejuutjes. In de dierentuin van Kopenhagen is een nog geen twee jaar oude giraffe 'fed some rye bread at 9.15am and killed shortly after by a shot in the head with a bolt gun'. Het arme dier moest dood wegens EU-regels die inteelt en daarmee misvormde pauper-giraffjes moet voorkomen. Ondanks een door duizenden ondertekende petitie en aanbiedingen om het beest op te vangen vanuit het buitenlands dierenparken was er geen uitweg voor Marius de Giraffe. Bruten! Uit de EU, nu! Jaja. U heeft zelf voor deze wetten gestemd, hoor, zullen ze zeggen. U bent zelf een giraffe-killer. Barbaar!
Reaguursels
InloggenEen walgelijke daad, en dat in bijzijn van jonge kinderen. Begrijp die ouders niet, mijn gezin zou er op zeker een trauma aan over gehouden hebben.Zo ga je niet met dieren om. Ik schaar Denemarken onder sommige Aziatische landen waar men totaal geen respect voor een dierenleven heeft. Kappen met de Europese subsidies om dit soort zgn. dierenbeschermers van geld te voorzien ajb! Heeft niets met natuurlijke selectie te maken, ook hier gaat het alleen puur om de poen.
Nog een paar jaar, dan krijgt iedereen die geen blond haar en blauwe ogen heeft, ook een kogel vanwege EU regels.
Mooie les hoe het in de natuur gaat met eten en gegeten worden..
En dat er goed nagedacht is over de genenpool binnen dierentuinen binnen de EU is juist een heel goed iets
Anders krijg je allemaal schele gompy beesten he
Ik vind dit zo erg. Wat een bloedgevaarlijke angstaanjagende ondemocratische unie. Hoe slecht kun je zijn als unie en als uitvoerders om dit te doen.
EU zijn gewoon moordenaars! Hopen dat we daar ooit nog eens uitkomen. Wil niks met die hele EU meer te maken hebben! Als ze al zo met dieren omgaan, kun je wel nagaan dat het voor mensen niet veel beter is.
"De directeur van Kopenhagen Zoo sloeg het aanbod van Hoenderdaell af omdat het park geen onderdeel uitmaakt van het Europese fokprogramma voor giraffen"
www.noordhollandsdagblad.nl/stadstreek...
Ook zonder nexit reden genoeg om eu te verlaten met hun kut regels
Nog eentje: wat er ook op tegen is, heel goed is in elk geval dat alle Deense kindjes nu de duidelijke les hebben geleerd dat je geen kinderen moet krijgen met je neef of nicht!
@De Treinende Rechter | 09-02-14 | 18:15 "Walvis Johanna anyone? en dan de filosofische vraag:is het lijden van een groot dier erger?"
Als we ons afvragen hoe onderwerpend we met verschillende diersoorten om mogen gaan (muggen doodslaan mag, olifanten niet?), gaat het er toch om hoe groot, of klein, de afstand tussen de mens en de betreffende dieren is qua intelligentie en sociaal gedrag? En dat is wel een beetje, maar niet recht evenredig met hun formaat. Kraaien bijvoorbeeld zijn heel slim: m.nrc.nl/nieuws/2014/02/09/wellicht-de...
En sommige mensapen hebben een hoger IQ dan sommige mensen die vrij rondlopen. Trek zelf je conclusies daar maar uit en bedenk wat de consequenties voor regels over opsluiten en slavernij van dieren zouden moeten zijn.
Eet smakelijk, hapje Marius! static.vg.no/uploaded/image/bilderigg/...
Waar blijft de eerste Reject-zoo, voor alle bovenquotale, niet raszuivere en ingeteelde ongelukjes?
Ook Artis e.o. laat lijgers, teeuwen, overtollige antilopen enz. inslapen, maar geeft er geen ruchtbaarheid aan.
En dat is zielig, want dierentuindieren zijn liev.
Zo'n Reject-zoo zou een goedendoelengeversmagneet van jewelste kunnen worden, dat is pas echt, dichtbij en zichtbaar dierenlevens redden! En bovendien: wie wil er nou niet eens een echte lijger zien? nl.wikipedia.org/wiki/Lijger
Ben benieuwd hoe dat nou smaakt op de grill, giraffenvlees.
Papa giraffe en Mama giraffe waren neef en nicht zeker?
Tja, dat mag alleen bij mensen he, dan geeft het niet als ze dientengevolge, als plantjes en met allerlei lichamelijke afwijkingen, thuis worden verstopt en een riant rugzakje opleveren, of als ze zich als zwakbegaafden in een groepje gemakkelijk voor allerlei criminele karretjes laten spannen.
Was Marius niet de man die AH bijna dood schoot? En zijn het weer de Duitsers die ruzie willen?
maarre..:
Vallen ALLE inteeltgevallen onder die EU-regelTs..?
-
Ik heb de indruk dat allerlei fokprogramma's wereldwijd uitstekend werken (inclusief uitwisselingsprogramma's) ZONDER dat de EU zich ermee bemoeit. Er zitten dus ook al een stel debielen in brussel van ons geld over dieren te praten terwijl de biologen dat prima zelf kunnen ...
Iedereen voelt aan dat zo'n giraffe even doodschieten ethisch niet klopt, maar waarom?
Ja, het is een dier, en in de vrije natuur jagen leeuwen ook op giraffes. Maar;
_
Dit is een dier wat tegen z'n wil gevangen zit, en z'n hele leven op een onnatuurlijke manier in een onnatuurlijke omgeving moet slijten. Paraderen op een klein stukje grond voor betalende mensen.
Het voordeel dat hij in ruil daarvoor krijgt, is dat hij zeker is van goede voeding, onderdak, medische verzorging, veiligheid, gezelschap.
_
Als je zo'n beest dan ook nog gaat doodschieten, dat is niet eerlijk. Het is van tweeën een: een wild beest heeft alle vrijheid, maar leeft en sterft naar de wet van de natuur. Een beest wat te onzer leeringhe ende vermaeck gevangen wordt gehouden, moet in ruil daarvoor meer dan gewoon goed behandeld worden door ons.
_
't Is net zoiets als onze koninklijke familie: in een kooitje stoppen en kunstjes laten doen, en ze de vrijheid tot spreken ontnemen, in ruil voor veel geld, luxe behandeling, chique paleizen, beveiliging.
Ons vorstenhuis stop je toch ook niet in een paar containerwoningen vol verborgen camera's, met een Aldi-budget voor boodschappen?
_
Die Denen zijn niet eerlijk geweest.
Heeft niets met de EU te maken maar alles met het internationale fokregister. Als een (mannelijk) dier nergens meer in een dierentuin te plaatsen is - en terug de natuur in wil doorgaans ook niet - wordt het afgemaakt en zoals in dit geval opgevoerd aan de plaatselijke leeuwen en tijgers. Niet anders dan in de natuur. Giraffen planten zich nu eenmaal vrolijk voort in een dierentuin en kunnen daar niet allemaal blijven. Castreren heeft geen zin; ze blijven dan toch door de huisbul als concurrent gezien worden en net zo lang aangevallen tot er bloed vloeit. Giraffen zijn niet liev; het zijn gewoon territoriale haremhouders. Er is een uitzondering voor olifanten; daarvoor is een speciaal park in Spanje met overtollige bullen, maar dat begint ook al last van overbevolking te krijgen.
Mijn katers zijn gecastreerd om ongewenste kittens te voorkomen. Dat had toch ook bij Marius gekund!?!
Ah de etnische zuivering hat angefangen.
Stuur de dierenpolitie er maar op af. Stelletje idiote dierenbeulen.
De EU regeert net als 70 jaar geleden.
Het enige verschil is dat er toen tenminste één persoon (Adolf) verantwoordelijk werd gehouden. Nu zijn het de ongrijpbare EU ambtenaren.
Weer veel reacties vanuit het principe dat dieren een smet op de grootsheid en superioriteit van de mens zijn, dus weg ermee'
Ronduit krankzinnig dat een EU'se regelgeving op het gebied van incest toegepast wordt op een dier dat in gevangenschap voor commerciële doeleinden geëxploiteerd wordt. Je zou bijna met een godwin reageren.
Het Überdier Mens is het contact met de natuur echt helemaal kwijt en gaat steeds raarder en enger doen.
Treurig...
ik walg van de eu, de echte nazi s zitten in brussel.
Dat hadden ze nou niet moeten doen. Was er geen andere oplossing te bedenken? Ik heb ook eerbied voor een stronk andijvie.Mens en dier verlost Gij(Bijbel)!!
Waar is Marianne Thieme?
Kan zij mij uitleggen wat inteelt is?
@zwartepoema 18:03. Een giraffe doodmaken is erg maar een medemens die een andere mening heeft mogen ze wat u betreft wel doodmaken. Wonderlijk. En ook wel een beetje triest.
Ahhh de EU laat haar nazi neigingen weer even zien
Je hoeft dat beest toch niet dood te maken? Had toch geen rare afwijkingen ofzo?Alleen stoppen met fokken ermee lijkt me voldoende. Wat begrijp ik nou niet?
@Godsammekraken | 09-02-14 | 14:53
Voor alles wat je de mensen niet uit wil leggen.
Standaardzin waarmee de Nederlandse regenten alles door onze strot duwen, moet voor de lol eens na gaan vragen in Brussel of de zin klopt.
Al regelmatig gehoord "Mag niet van Europa" als ze gewoon te beroerd zijn om een aanvraagformulier in te sturen. Of "Moest van Europa" als ze zelf het aanbod hebben gedaan.
Als je maar vraagt mag er een hele hoop van Europa, en daarnaast is de lokale overheid nog steeds de baas.
Walvis Johanna anyone?
en dan de filosofische vraag:
is het lijden van een groot dier erger?
@ bbbachstra,
Zo denk ik over mensen.... Als ik weer die arme kindertjes zie met de vliegen in de ogen... Er zijn er veel te veel
@Guido | 09-02-14 | 17:47
Doodschieten is ook vrij goedkoop hoor.
Wie dergelijke dieren vermoordt,schuwt ook mensenmoord niet.In Denemarken handelden ze dus volgens de wet van de EU en die is dan ook verantwoordelijk.Verdoemd zal de EU zijn of zoals US-onderminister Nuland ontviel: FUCK THE EU.(Die Merkel zal zich ook nog bedenken) : De EU is een gedrocht dat te vuur en te zwaard bestreden moet worden.Allen die zich ermee compromitteren zullen het gelag betalen.Samenzweerders tegen de mensheid en zelfs het dierenrijk zijn het.
@Donkersloot 17:05. Ze gaan er in Denemarken idd anders mee om. Fameus is het verhaal over een NL gezin wat een zieke zeehond vindt op het strand in Denemarken. Snel de autoriteiten gebeld die snel ter plekke is en het beest simpelweg doodmaakt tot ontzetting van het gezin die natuurlijk liefdevolle opvang had verwacht op een Lenie- achtige wijze. Zo doen ze dat blijkbaar in Denemarken. Ook met giraffes. Die zijn volgens mij ook niet echt bedreigd oid. Dus 1 meer of minder maakt niet zoveel uit.
Wanneer zijn die Europese verkiezingen?
bbbachstra | 09-02-14 | 17:57
Ik kan de redelijkheid er wel van inzien. Geen gemakkelijke keuze maar wel het beste voor de toekomst.niet zwichten voor wat mensenactivisten zo als jij .. een mongool zoals jij bent dus mogen ze van mij jou ook opruimen ga ik er bij staan kijken >>dorps idioot..
Dat Brussel zoeits beslist vind ik nog niet zo erg. Die ambtenaren bemoeine zich overal mee, logisch met hun vette salarissen.
Dommer zijn de idiote eu burgers die deze beslissingen ook nog gewoon uitvoeren!
Klaar voor de volgende opdracht... dombos!
Lekker overbodig weer dit. Wat was het belang hiervan? Wilders heeft gelijk. Wat een pleuriszooi die EU
gevolg is jammer genoeg bij de kids al zichtbaar!
Ik kan de redelijkheid er wel van inzien. Geen gemakkelijke keuze maar wel het beste voor de toekomst. Heeft niks met de EU te maken maar alles met gezond dieren beheer. En niet zwichten voor wat dierenactivisten die maar wat roepen. Helemaal goed zo.
en Willem Alexander dan?
Verander de wereld en begin bij je zelf EU.
Gewoon jezelf opdoeken, beter voor Europa.
sterilisatie was toch ook oplossing , krijg je geen inteelt , maar kan dat beest gewoon leven, het kan zo simpel zijn, maar ja regeltjes en eu.
-weggejorist-
@YMMMV | 09-02-14 | 14:53
Naar een heropvoedingskamp met jou! Zomaar een eenvoudige, goedkope oplossing voorstellen?
Inteelt bij een giraffe mag niet en bij achmed en zn vriendjes wel? Rascisme!
@ uch | 09-02-14 | 17:10
Er zijn een paar miljard koeien. Niet zo heel veel giraffen meer, of ze moeten op het nachtkastje van impotente fapchinezen staan.
.
Jan Smit doet behalve de goede smaak niemand kwaad. En dan is deze giraffe nog interessanter om mee te praten.
.
Nee, de EU-boodschap is duidelijk; u hoort hier niet. Behalve dan de jatcriminelen uit derde wereldlanden als Bulgarije die vrijelijk de dierentuinbezoekers van hun laatste spaargeld mogen ontdoen.
.
Een intens ziek, fascistisch, neoliberaal-communistisch wanproject waar de mensheid zich nog 1000en jaren voor zal schamen.
Wie hieraan meedoet, is een collaborateur tegen vrije beslissingen (laat een dierentuin beslissen welk dier dood moet en een land wie het wel of niet binnenlaat) en mensenrechten.
.
Enige uitstaande taak voor het Europese volk is die lange EU-nek om te draaien in mei dit jaar.
.
Doe het voor de dooie giraffe. Of voor je kinderen. Desnoods voor de geschiedenisboeken.
Nu vermoorden ze nog dieren vanwege de EU-regeltjes.
Benieuwd wanneer ze aan de mensen beginnen.
Als ze aan dat laatste toe zijn, hoop ik dat ze beginnen in het EU-hoofdkwartier in Brussel.
En ook daarom gaat Zwitserland lekker niet in de EU, sterker nog de grenzen gaan we gewoon weer dichtgooien. Het volk heeft JA gestemd tegen de massa emigratie.
@ Kudtkip | 09-02-14 | 16:50
Wat dlseth_ | 09-02-14 | 16:55 zegt en dierentuinen zijn nog de enige plaatsen waar veel van die bijzondere dieren veilig gehouden kunnen worden. Dierentuinen zijn in het Westen echt geen slechte plekken en onderzoek en publiciteit levert nou eenmaal veel positiefs op.
Behalve als de gore klimaatgekkies aan het woord zijn dan.
.
Een giraffe is geen kudtkip die je even de nek omdraait en voor de leeuwen smijt.
@nequebard vergeet wilders voor het land - kan niet regeren, heeft geen mensen etc MAAR... stem op wilders om de invloed van europa te verminderen bij de euro verkiezingen. ( en verder niet)
-weggejorist-
waarom die giraf niet steriliseren? pure onzin om dat beest te vermoorden.
@duitse herder
zet mij nou eens op mijn nummer door aan te tonen dat de "European Breeding Programme for Giraffes" een orgaan van de EU is?
Normaal wordt er een koe doodgemaakt om aan de leeuwen te voeren, nu heeft het een nek van een paar meter 'and everybody loses their minds'
fuck the EU ! man
dlseth_ | 09-02-14 | 16:55
Ik wilde het nog met enige beschaving en beeldspraak zegen...
Grappige beelden op het journaal; Deense kindjes en ouders staan gezellig en met vrolijke belangstelling naar het in stukken hakken van het beest te kijken. Denen zijn dus stoerder dan die weekhartige Nederlandse hysterici!
Als ze dan toch bezig zijn namens de EU, weet ik nog wel wat 'beesten' die ze van mij mogen afschieten.
Denk aan inteelt en zo....
Overigens is Eurofiele politiek een schoolvoorbeeld van inteelt. Op zichzelf al rammelende politieke ideeen die via het compromis gekruist worden tot een nog groter wangedrocht...
op een dag zal Brussel branden..
Volgende vleesschandaal in the making
@Kudtkip | 09-02-14 | 16:50
Het enige vlijmscherpe ijzermotief dat in het personeelsbestand van de EU moet, is het snijblad van de guillotine.
Als er ergens inteelt bestaat is het wel in her Europese Parlement godnondeju
goedverstaander | 09-02-14 | 15:41
"Releasing the animal into the wild is an option with little likelihood of succeeding - especially as giraffes are not wanted in African countries."
Het is al stuitend om een dier dat hier qua klimaat niet eens z'n biotoop zou vinden af te maken omdat het, geïmporteerd door den mensch voor het vermaak, dus maar een kleine populatie gewenst, er liever geen inteelt-debieltjes van komen - één met 3 meter lange nek en pootjes als van een chiwawa?
Maar! Dat de landen, het continent waar de giraffe origineel vandaan komt ze niet eens terug wil?!?
Zo valt een zeker patroon te bemerken...
Er zijn dagen dat je je plaatsvervangend schaamt een mensdier te zijn op deze planeet.
Dit is er zo een.
En dat tegelijk met trots op Irene Wüst om haar gouden prestatie op de OS.
Die emoties gecombineerd?
# Dierentuinen afschaffen - wie uitheemse dieren in het echt wil bewonderen zoekt ze zelf maar op.
# Europarlement vlijmscherpe ijzermotieven stellen, om subiet te snijden in personeelsbestand. En daarna nog een hoog tandje verder...
Voor een kip een vreemd geluid waarschijnlijk, doch verre van inteelt:
*GRRRRRRWWRRR*
Net op tv. Beest is in stukken gesneden en aan de leeuwen gevoerd. Geen weg meer terug denk ik zo.
jan-lul-de-behanger | 09-02-14 | 16:05
Ik spreek even voor mezelf.
Ik ben tegen afschieten van welke groep dan ook.
Wat ik om 15:54 bedoelde te zeggen was, de EU legt aan de ene kant zware stupide regels op en laat een mooie giraf zonder pardon afschieten.
Verbieden gloeilampen, stofzuigers boven de 600 Watt en eisen dat olijfolie alleen nog maar in flesjes op tafel mag staan en meer van die onzin.
Ondertussen gooien ze alle grenzen maar open en denken totaal niet aan onze veiligheid in onze straten.
Wat gaat de EU doen, als blijkt, dat de situatie in Europa onhoudbaar is geworden?
Dat er niemand meer naar ze luistert.
Dat de burgers elkaar te lijf gaan.
Dan ook maar alles afschieten?
Dat maakt de EU eng.... héél eng.
@WaarDeWindWaait | 09-02-14 | 16:18 |
Dat Eurofiel fatsoensvee moeite heeft de feiten rond de Europese Unie te onderkennen en kritiek graag ter zijde schuift met PVV-labels plakken en drogredeneren wist ik al. Maar dat de goudgerande sukkels onder hen zulke kritiek willen belonen met het opsluiten in een gekkenhuis schrik ik toch wel van. Weet u wie net zoals u graag andersdenken in het gekkenhuis opsloot?
@BekiekUtMoar | 09-02-14 | 16:13 |
Ik dacht aan Denemarken. Gewoon op één van de vele eilandjes die ze daar hebben. Beest redt zich wel. Genoeg bomen met sappige blaadjes. 's Winters een beetje bijvoeren.
Interesseert mij geen ene moer wat jullie hiervan vinden, dierentuinen deugen gewoon niet. Weg met de exploitatie van dieren wereldwijd! Wie bezoekt die meuk nou nog? Met je toegangskaartje houd elke bezoeker het lot van dieren in handen; hoe zou JIJ het vinden om dag in dag uit aangestaard te worden? Wij met onze grote bek over gevangen zitten, maar dieren wel? Kutmensen.
kaplaarzenverkoper | 09-02-14 | 16:11 |
Bedankt voor deze interessante informatie en uw zorgen over mijn nachtrust. Ik kan u vertellen dat ik bijzooonder goed geslapen heb.
En aanvullend: er is ook een ander onderzoek geweest waaruit onder andere naar voren is gekomen dat deze mensen een ernstig tekort aan humor schijnen te hebben...
Satria | 09-02-14 | 16:20 |
Doe eens wat aan algemene ontwikkeling bv maatschappijleer.
Hans Hillen | 09-02-14 | 16:17 |
Kijk eens naar de film Schindler's list. Dan weet je ook waarom Schulz de EU baas wil zijn.
@duitse herder
je toetert alleen wat jou dwars zit maar je kunt deze actie niet met de EU linken.
mijn scheten stinken vandaag enorm... ook de schuld van de EU?
Ten bate van nakoming EU regels: Nieuw adres gezocht voor jonge Urker mannen van 2m en langer. Praat wat vreemd, ruikt naar vis, gouden oormerken aanwezig, zodoende ook geschikt voor de export.
De zuiverheidswetten van lang vervlogen tijden zijn door de EU dus ook al overgenomen. Het "bevel is bevel" was er al door.
.
Dit Nooit Meer.
.
Uh-huh.
Dat de groep Wilders adepten niet de snuggerste laag van de bevolking is dat wist ik al. Maar nu de aluhoedjes onder hen nu wekelijk in alles een complot van de EU gaan zien, wordt het voor de ergste gevallen toch echt tijd voor de looney bin.
Castreren/steriliseren was niet mogelijk?
Satria | 09-02-14 | 16:08 |
Alles namelijk dat EU Brussel bestuurders hebben die bureaucraten en technocraten zijn.
Twee eigenschappen: dat zijn mensen die heel goed kunnen boekhouden en een bloedhekel hebben aan mensen en aan dieren.
Allemaal bashen over afrikanen, nu niet ineens zielig gaan doen.
@VanBukkem | 09-02-14 | 15:21
Alsof dat beest ook maar enige kans zou hebben in het wild, maar moeilijker zou zijn om de ambtenaren in landen die in aanmerking komen mee te laten werken.
EU |Hitler postuum zijn zin !
Good Meuning | 09-02-14 | 15:54 |
niet echt uitgeslapen zeker!
onderzoek heeft uitgewezen dat na de 2e wereldoorlog inteelt in Nederland nauwelijks een probleem is.
echter, met de komst van Noord-Afrikanen en mensen uit het Turkse achterland is dit probleem weer bijzonder actueel. wilt u zeggen dat Volendam vol zit met deze bevolkingsgroepen?
nogmaals... wat heeft dit met de EU te maken?
DK heeft een aantal opt.outs. Ik ken ze niet allemaal.
Aber Herr Schulz ist sehr zufrieden... es geht weiter mit Mein Kampf, hat er gesagt. Wir wollen den totalen Krieg.
gaan we nu al die groepen in Europa die voor enorme inteelt zorgen (Hallo Katwijkers! en anderen die we niet noemen mogen) afschieten? Het zorgt er wel voor dat de soort in stand blijft dus er is iets voor te zeggen.
Regel zijn regels en dat geldt ook voor Giraffen. Schijnen trouwens agressieve kutbeesten te zijn.
@duitse herder | 09-02-14 | 16:01
Blijkt Denemarken ook gewoon een EU-heilstaat, net zoals Nederland en Duitsland.
De giraffe wordt blijkbaar gevoerd aan de leeuwen van de dierentuin. Dat wordt smullen!
Totale onbegrip overheerst...
jyllands-posten.dk/indland/ECE6474646/...
24.000 handtekeningen tegen. Maar ja, dat zijn maar irritante kudtburgers natuurlijk.
Weg met ons!
Overigens heb ik nog nooit giraffe gegeten. Zouden ze nog een stukje over hebben?
@omanders | 09-02-14 | 15:57
Engeland is geen Schengen-lidstaat. Tegen de tijd dat al het papierwerk rondom de verhuizing van de giraf geregeld is, is deze al van ouderdom gestorven.
Ik begrijp uit dat artikel dat de dierentuin geen gehoor heeft gegeven aan een aanbod van een dierentuin in Engeland om het te herhuisvesten. Dus wel een grote bek over EU regels hebben maar niet een oplossing willen...
@SvennusMax | 09-02-14 | 15:53
Een mooier symbool voor het falen van de EU-bureaucratie is er toch niet: "giraf zou voor inteelt kunnen zorgen, dus moet dood!". Kafka had het niet kunnen verzinnen.
@SvennusMax | 09-02-14 | 15:53
Heeft je buurman al nieuwe lammetjes?
Vraagje: hoort Volendam ook bij de EU? ... slik
Ondertussen, bij Zoo Kopenhagen:
upload.wikimedia.org/wikipedia/commons...
Een prachtig dier moet worden afgeschoten, omdat de EU inteelt wil voorkomen. (raszuivering.... waar ken ik dat toch van?)
Jammer.
Deze mooie en onschuldige giraf heeft er niet om gevraagd om in een dierentuin geboren te worden.
De EU kan zich beter druk maken over inteelt die onze straten onveilig maken.
Die alles lopen te jatten, wat los en vast zit en geweld daarbij niet schuwen.
Tuig dat constant in de hand loopt te bijten, die ze voedt.
Die zich dominant en agressief gedragen naar alles en iedereen die "anders" denkt, of zelfs maar naar ze kijkt.
En ze zijn zeer gewelddadig als ze in een roedel zijn.
En nee, dan heb ik het niet over honden.
@kapotte_stofzuiger | 09-02-14 | 15:45
Rot op met je tofurommel. Ik vreet vlees het liefst rauw en van het bot. En veel ook.
Ik kan me gewoon niet druk maken om een beest meer of minder. Kan me jeuken of het "van de EU moet" of niet. En dat zou jullie allemaal ook moeten jeuken. Of wil je de hele EU-discussie laten kapen door een afgemaakte giraffe? Vind het echt een beetje gênant zo.
-weggejorist-
Die dierentuin had best een andere oplossing kunnen vinden, de lafaards. Nooit zet ik ooit nog een voet in een dierentuin!
Giraffe, anderhalf uur bij 180 graden in de oven en daarna besprenkelen met gemalen neushoorn-hoorn.
Hmmm, heerlijk.
@Aktivist | 09-02-14 | 15:39
Misschien hebben Irma en Svennus nog een tofuburger over.
Hoeveel jonge gezonde dieren worden er in de bioindustrie gedood omdat zij een gevaar voor inteelt vormen, aldus de Brusselse apparatsjik?
SvennusMax | 09-02-14 | 14:51 | + 9
het gaat niet om die giraffe maar om de stupiditeit en bemoeizucht van de regels.
Europa, 9 februari 2014. De dag dat door de EU-Nazi's de doodstraf heringevoerd werd.
Ooit gehoord van sterilisatie? Weinig kans op inteelt. Kut EU.
kom maar op met het beestje,mn pan staat al op
Ik vraag me nu trouwens af wat de EU hiermee te maken heeft. Het schijnt dat de reglementen van de European Association of Zoos and Aquaria (EAZA) nog meer nazaten van Marius verbieden. Je hoeft dan dat beest niet dood te maken, uiteraard. De directeur van de dierentuin heeft hier echter wel toe besloten en snapt alle ophef niet:
www.independent.co.uk/news/world/europ...
Ik dacht dat je als inteelt-product een voorkeursbehandeling kreeg van de EU?! Zeker als (potentiële) immigrant!
Maar het blijft natuurlijk in- en intriest! En zeer hypocriet. Omdat het jonge, gezonde dier een giraffe is wordt er een hoop heisa gemaakt, terwijl er in Denemarken en in de rest van de EU dagelijks miljoenen jonge, gezonde dieren over de kling worden gejaagd in de bio-industrie. En daar mag je van de heren en dames reaguurders dan weer niks over zeggen anders ben je een dierengekkie, dierenterrorist etc. Ik snap het niet meer.....
@SvennusMax | 09-02-14 | 15:37
@irma zonderboezem | 09-02-14 | 15:36
Geenstijl relatiebemiddeling: samen een lekkere tofuburger met brandnetelthee toe.
Ga ik me weer druk maken over de steeds meer beklemmende macht van de EU.
knettergek
Inteelt bij giraffen moet je niet hebben, staat zo raar een giraffe met een korte nek.
Pervers beleid, perverse lui in de leiding van de dierentuin. Er zullen wel meer rare dingen gebeuren in die zoo.
@kapotte_stofzuiger | 09-02-14 | 14:56
Oh! Nou! Dan is het gelijk een stuk beter, of niet? /facepalm
kapotte_stofzuiger | 09-02-14 | 15:29 |
over moralfags gesproken! dus u bepaalt wel even hier wel even wanneer een dier doden wel ok is?
Befehl ist Befehl...
kapotte_stofzuiger | 09-02-14 | 15:31 | + 0 -
Als we naar een raszuiver Europa gaan dan blijft er niet veel over.
@kapotte_stofzuiger | 09-02-14 | 15:29
Precies! En ik heb niet op die papierschuivers in Brussel gestemd.
Trouwens, daar loopt ook aardig wat inteelt rond op kantoor.
Het begint bij een giraf in een Deense dierentuin.
twitter.com/k_stofzuiger/status/43248...
Wat een hypocriet gedoe om niets! Hoeveel dieren worden er dagelijks ter onzer vermaak en voeding wel niet doodgemaakt? Als je je hier aan ergert moet je onnmiddelijk stoppen met vlees eten, dierentuinen bezoeken, leren kleding/schoenen dragen etc.
Het zij dieren.. en geen mensen!
Godver de godver...
Ik krijg steeds meer de pest aan die achterlijke EU-club.
Konden ze, zoals een ander hier al stelde, het beest niet gewoon steriliseren?
De gevolgen van massa-inteelt voor de burger interesseert de EU-elite overigens geen reedt....
@irma zonderboezem | 09-02-14 | 15:27
Aan vegetarische moralfags heb ik een broertje dood.
Maar speciaal voor u nogmaals:
-dieren doden met als doel die op te eten = ok!
-dieren doden omdat een stel bureaucratische goud geld verdienende Brusselse ambtenaren dat leuk vinden = niet ok!
Eurotokkie | 09-02-14 | 15:27 | | Reageer+ |
Binnenhof is wat goedkoper om te komen.
Even heel praktisch en nuchter gedacht:
Als zoveel mensen willen helpen, is er toch wel één kinderboerderij te vinden ergens, waar deze giraffe naar toe kan?
Het vervoer kan gewoon in een paardetrailer bij wijze van spreken.
Ik ken bijvoorbeeld iemand die gewoon bij wijze van hobby een enorme lama op zijn terrein heeft lopen. (in Diemen, misschien wel bekend)
Om deze reden bezoek ik geen dierentuinen.
c.onjo | 09-02-14 | 15:24 | + 0 -
Een dierentuin vol met debiele daarvoor moet je even naar Brussel gaan .
kapotte_stofzuiger | 09-02-14 | 14:56 |
omdat wij hier honger hebben?!... haha, ik eet nooit dieren en ik heb ook nooit honger gehad.
byebyeholland | 09-02-14 | 15:21 | | Reageer+ |
Een debiele giraf lijkt me wel een bezoekerstrekker. Ik zou hem gaan bekijken.
VanBukkem | 09-02-14 | 15:21 | + 0 -
De EU en vrij , deze gaan niet samen.
Hee VanLeeuwen ze gaan hem jou anders wel voeren.
@byebyeholland | 09-02-14 | 15:21
Ik heb het idee dat je mijn opmerking niet helemaal snapt, of is sarcasme gewoon je ding niet?
@BekiekUtMoar | 09-02-14 | 15:17 |
Ik vind het zielig. Laat hem dan gewoon vrij.
BekiekUtMoar | 09-02-14 | 15:18 | + 0 -
Bedoel je een giraffe waarvan de nek 10 cm te kort is , ja dan moet die idd dood.
neemjemoederindemali | 09-02-14 | 15:12 | + 1 -
De giraffe word gerecycled als leeuwen voer. Daarom! Verder is dit gewoon te belachelijk voor woorden. Laatst nog commentaar op de Denen wegen te weinig geboren mongolen. Goede controle en voorlichting in DK. En nu een giraffe af laten maken omdat ie ander wel eens debiele giraffe kan gaan voorbrengen.
Oh, en het gaat hier toch niet om EU regels, maar om regels die dierentuinen onderling hebben opgesteld om de tentoon gestelde dieren enigszins toonbaar te houden.
Het is maar een giraffe en hij wordt toch goed gerecycled ook.
Gezeik om niks.
Eurotokkie | 09-02-14 | 15:07 |
Ik zie hier en daar gelijkenissen met de nijlgans.
Nederland voor Nederlanders, eigen ganzen eerst! Al bekt 'Europa voor Europeanen, eigen paarden eerst' toch een stuk minder lekker.
@applaus voor de paus | 09-02-14 | 15:05
Heeft u een bron?
Ik vertrouw een Deense dierentuin toch meer dan een anonieme reaguurder.
Nequebard | 09-02-14 | 15:07 | + 1 -
De EU kijkt goed naar Nederland hoe deze met regeltjes omgaan en echt schijt heeft aan de burgers .
Al zetten ze een bloembak midden op de weg of moet een restaurant een jaar dicht omdat deze 80Cm in het renovatiegebied staat.
Ja ja als het om regeltjes gaat dan kan de EU nog veel leren van Nederland
Eigenlijk moet die foto levensgroot in de toegang van het EU parlement worden opgehangen. Dan krijgt die kliek misschien enig idee waar ze voor staat.
Waarom met een schietmasker, was er geen Zyklon B voor handen?
"Inteelt" geldt dat niet ook voor de meeste elitaire families?
Kijk... Kijk daar... Ik zie licht aan de horizon!
Wat een onzin is dit, er zijn toch wel meer dierenparken in Denemarken waar dat beest naartoe had gekund?
wat is eigenlijk de link tussen het " European Breeding Programme for Giraffes" en de europese unie? behalve dat de naam europa er in voorkomt.
als je last van je onderbuik hebt moet je gewoon ff lekker op een pot gaan schijten ipv je diarree op het internet spuien.
"Thousands signed petition to save Marius, who was put down to avoid inbreeding and then fed to the lions"
Die luie leeuwen wisten zeker niet meer hoe ze dit moesten aanpakken?
Ik zie liever Guy liggen daar...
@Ommezwaai | 09-02-14 | 14:51
Bah, nu verlaag je je richting het niveau van een Volkert, een Mohammed of een Anders.
Ik ben voorstander van een meer beschaafde aanpak: veroordelen en opsluiten die Verhofstadt. Wat mooi uitkomt, want er is net een kooi vrijgekomen in de Kopenhaagse zoo.
Bolt gun zei u?
No country for young giraffes
Sinds wanneer roven giraffen onder het vrijhandelsverdrag per 1 januari van dit jaar onze zakken, huizen, subsidies, drankvoorraden, maagdenvliezen en wiethandel? Dan zou dit te billijken zijn. Nu lijkt het net of de EU geld uitgeeft aan genocide op lokaal georiënteerd dierentuin plezier voor de allerkleinsten. Was dit dan toch het mandaat dat we ons hebben laten aftroggelen?
Nu is het een giraffe, de volgende keer lig je daar zelf. EU regels.
Marius heeft dit aan zichzelf te danken. Fijn voor de leeuwen.
Een giraffe is gewoon een soort vee dat speciaal gefokt is voor de halskotelletten.
En dierengekkies hebben Pim Fortuyn vermoord.
Als deze wet nou ook voor mensen ging gelden...... dan zouden we een gouden toekomst tegemoet gaan.
Romanov | 09-02-14 | 15:05 | + 0 -
Nu zijn het nog dieren .
@FrankVeer | 09-02-14 | 15:01
Nou ja, dat vind ik dan nog wat. Lijkt me ook wel een deugdelijk beleid voor een dierentuin dat ze hun carnivoren uit eigen tuin voeden. Vind ik niet zo gek. Eigenlijk zouden dierentuinen een soort boerderijen moeten worden. Eerst de roofdieren voeren en dat ze dan het overschot aan gazelles en ander exotisch vlees in eigen slagerij verkopen. Voor krankzinnige prijzen natuurlijk. Ik ben wel voor, eigenlijk.
Godverdomme, zeg. Is er iets wat de Europese Unie niet helemaal verneukt? Het is echt hoog tijd dat we de Europese Unie de wacht aanzeggen. En in mei kan dat. Laat ik het zo zeggen: ik ga geen Partij van de Arbeid stemmen.
Als inteelt de meetlat is, wonen we over niet al te lange tijd weer met 10.000.000 hier.
Russ Meyer | 09-02-14 | 15:02 |
Waarmee ik overigens niet wil zeggen da de EU daar met een "bolt gun" een einde aan moet maken.
Wetgeving die dit verbiedt, zou al een hoop schelen.
Hoax!
Er is geen EU-regelgeving die zegt dat deze giraffe geslacht had moeten worden.
Dit toont toch maar weer aan dat eurofoben net zo labiel zijn als dierengekkies.
@Whispo | 09-02-14 | 15:03
Met die trillende vinger c.q. ongeduld om te kunnen reaguren bent u ook niet echt een aanwinst voor de samenleving. Spuitje!
NExit! En wel nu. Red de tweede generatie Afrikaanse beesten!
De hele EU met hun regeltjes zijn misvormd.
Je kunt er kort of lang over lullen, voor mij onverklaarbaar. Steriliseer die oudere giraffes en laat dan zo'n jong niet geboren worden. Grote flauwekul.
En weer blijken de stalinistische bevelen van de EUSSR hun weerslag te hebben op weerloze dieren. Leve de EU!
Ik zie het probleem niet. Wat voor een nut heeft het dat die dieren zich dan gaan voortplanten en dat het nageslacht tekortkoming krijgt als gevolg? Is dat dan "humaan"?
Leer nou maar eens accepteren dat het principe van een dierentuin er is om ons te vermaken. Het is entertainment en het heeft niets met diervriendelijkheid te maken. Als iets in de weg staat van productiviteit zal het moeten worden opgeruimd.
Ik zie het probleem niet. Wat voor een nut heeft het dat die dieren zich dan gaan voortplanten en dat het nageslacht tekortkoming krijgt als gevolg? Is dat dan "humaan"?
Leer nou maar eens accepteren dat het principe van een dierentuin er is om ons te vermaken. Het is entertainment en het heeft niets met diervriendelijkheid te maken. Als iets in de weg staat van productiviteit zal het moeten worden opgeruimd.
@Russ Meyer | 09-02-14 | 15:02
Gelukkig heb ik blond haar, blauwe ogen, goede lichamelijke conditie, werk hard, betaal veel belasting, dus de EU zal wel blij met mij zijn.
Oh wacht...
-weggejorist-
Turken en Marokkanen trouwen niet zelden neven en nichten en verwekken vervolgens samen kinderen.
@Stormagadon,
Kijk maar in het artikel. Ze gaan het vlees gebruiken als voer voor de andere dieren.
"Marius will be put to death by a bolt gun and then dissected before being fed to the other animals, the Zoo said."
Ach arme giraffe.
Met dank aan Bak-ellende, de bevolking stemde namelijk tegen de eu.
Stormageddon | 09-02-14 | 14:54
Ik had begrepen dat het vlees werd gebruikt voor de roofdieren in dezelfde dierentuin. Daarom mocht ie ook geen spuitje krijgen (mindere kwaliteit), maar kreeg ie een schot met een schietmasker.
vol is vol... is bij mensen toch een veel gehoorde kreet.
De EU is zelf één grote politieke inteelt bende.
Wegens inteelt huh? Dan kan je 90% van kanaleneiland ook wel opruimen.
Incestueus overheidsorgaan EU
Hallo PVV, Hallo Wilders... Haal Nederland in ieder geval uit de EU AUB.
Zo, ben alvast een schuilkelder inrichten voor Volendammers.
Mark Rutte en Verhofstad hadden het persoonlijk willen doen.
Die Rompie en Schulz zien er ook uit als 3e-lijns inteeltfiguren.
Hm...
Ik ga mijn nek niet uitsteken voor een giraf.
@SvennusMax | 09-02-14 | 14:51
Lieve schat, die koeien, varkens en schapen sterven omdat we honger hebben, niet vanwege EUgenetica
Ik wil die giraffe wel hebben.
www.geenstijl.nl/archives/images/giraf...
Waar zouden we toch zijn als er geen wetten waren? Eén wet is genoeg: Do no Harm! Zucht...
Maar kijk dan naar de testikels van dat beest! Die zou in no time zijn nicht hebben beklommen. En dat moeten we niet willen in de EU!
... oh wacht.
Is het wel Halal gebeurd?
Wat gaan ze nu met het vlees doen? Gaat dat naar de keukens van Noma? Of wordt het vermengd met paardenvlees?
Weggooien lijkt me dubbel zonde.
Daarom heb ik een pesthekel aan dierentuinen. Niks natuurlijks aan. Vermaak van mensen ten koste van de dieren.
Bang voor inteelt en daarom een giraffe vermoorden? Wat zijn dat nu weer voor regels? Zuivering van het giraffenbestand om inteelt te voorkomen... wie verzint dit uberhaupt? Dit lijkt me meer toestanden voor 40/45.
Zoek de overeenkomsten met een niet nader te noemen rijk dat zo'n 70 jaar geleden bestond...
Jammer dan.
Binnenkort ook bij u in de buurt: nos.nl/artikel/361808-pleidooi-verplic... ("denk aan de kinderen")
"Yup. Moest van Europa."
Die heb ik al te vaak gehoord.
In Nederland werd er een leeuw in Blijdorp om dezelfde redenen afgemaakt.
Hadden ze deze giraffe niet gewoon kunnen steriliseren? Dan was de inteeltlijn ook gestopt.
EUgenetica. nl.wikipedia.org/wiki/Eugenetica
Want we weten allemaal: giraf + inteelt = rifraff.
Wegens inteelt.
Ik vind dat we dat voor mensen ook moeten invoeren.
Een actiegroep stak haar nek nog uit maar . . . te laat.
En zo zal u ook uiteindelijk eindigen, als het zo doorgaat. Er waren genoeg dierentuinen die het diertje op wouden nemen.
-weggejorist-
Regels zijn regels, befehl ist befehl zelfstandig nadenken is uit den boze wij heten u van harte welkom in de fascistische staat die de EU heet.
-weggejorist-
Heeft de EU regels tegen inteelt bij exoten?!?! Daar mogen ze dan wel wat consequenter mee zijn!
Voor de ogen van Deense kindertjes nog wel.
Er sterven elke dag miljoenen koeiten, kippen en varkens. Niet alleen voor ons om op te vreten, maar ook voor ander dierenvoer en weet ik veel wat.
En dan die selectieve verontwaardiging voor één of andere kutgiraffe. Wat zijn mensen toch een stelletje hypocriete mongolen.
Fuck the EU #giraffestyle
REAGEER OOK