
Hahaha. Is dit nep of is dit nep? De supergeheime betaversie van de campagnevideo van VVD-kroonprins Guy Verhofstadt. Met extraspeciale bijrollen voor Neelie, Rutte en Peggold. Volgens complotterende aluhoedjes staat-ie ergens stiekem verstopt op de internets en alleen te bekijken met
directlink (zie plaatje onder video). Maar is dat eigenlijk wel zo? Neen. De video staat al sinds 7 januari op de officieel-webzijde van de
AldePartyEU. Echt of slecht? De vraag is terecht:
is this the worst campaign video ever made?
Reaguursels
InloggenHad deze verlepte idioot zich niet kunnen beperken tot het vernaggelen van het mooie België?
0:33 secretaris-generaal van de Europese liberalen in het EP, Nederlander Alexander Beels.
Goed nadenken voordat je de video deelt? Als ik hem was had ik hem nooit op het internet gezet (of laten zetten). Die muziek ook, past wel bij hem, luidruchtig en daar is dan ook alles mee gezegd.
2:12 I am fighting for a democratic EU etc bla die bla.
---------
De Eu is vanaf zijn kiemcel al niet democratisch omdat niemand hem wilde. Alleen een stel regenten die hun droom wilde naleven ongeacht of 95% van de EU bevolking dat precies niet wilde. Neurenberg.
Laat ie eerst maar eens naar de kapper gaan.
Kan die klootzak bij de LOI niet ff een cursusje Engels gaan doen, crap, wat slecht.
Om gunnery sergeant Hartman te kwoten: Looks like the best part of you ran down your mama's crack and ended up a brown stain on the matrass!
Hoe heeft zijn moeder hem zo kunnen bakken.
-weggejorist-
@ rukkieduck | 18-01-14 | 23:01 |
Voor velen is de mug voor hun ogen gevaarlijker dan de Tyrannosaurus die hen tegemoet rent.
-weggejorist-
@ tipo | 18-01-14 | 13:45 |
Dank, goeie filmpjes.
Het ergste van alles van deze Dracula (dezelfde tandarts als Kaiser Hermann) is misschien nog wel zijn Engels. Dat moet de president van de EU worden?? Met Obama praten? Seriously?
"He has right", dat doen van school getrapte VMBO'ers met dyslexie en een IQ van 65 nog niet eens fout.
Je schaamt je toch dood voor deze tragikomedische parodie op het Dritte, dus voorgaande Reich?
iedereen roept dat de PVV gevaarlijk is nou hier heb je een echt groot gevaar , een gevaar voor NL een gevaar voor mens en dier de verhofstadtgroep de nieuwe nazi's van Europa
Een liberaal Europa is de obsessie van Guy Verhofstadt, zegt-ie zelf ergens aan het einde van de video. Aha. Lezen we even mee met wat WikiPedia over obsessie weet te melden? Komt-ie: "Een obsessie is dwangmatig denken, een geestestoestand waarin een persoon bezeten is van een specifiek idee. Een persoon die ergens door geobsedeerd is, kan de gedachten niet uit zijn hoofd zetten, hoewel hij of zij dit meestal wel wil. Het dwangmatig denken leidt vaak tot dwanghandelingen, ook wel compulsies genoemd." Hebbes?
Wij kijken er naar, maar doen niets. Ongelooflijk toch?
Guy V. een gevaarlijke man net als Pechtold.
Bah rattenhol.
Deze verstandige visionair bepaalt de toekomst van Europa en allen ondanks het onmachtig geprotesteer van geenstijlgepeupel.
een leider die unaniem verkozen wordt is per definitie niet okay. verder ziet hij eruit alsof hij zijn onderbroek een week draagt, lange teennagels heeft en oorsmeer onder in zijn oorschelp. hele vieze man, dus. oh ja, vast ook een kaaslul.
Ik ben om, Verstofhad maintendraait the rules of the European waves!
"The biggest waste of spending EU money is paying the salary of Nigel Farage"
Oftewel, fuck democracy?!
Tijd om de EU een dikke middelvinger te geven en te stoppen met trekken aan een dood paard...
Had al iemand gezegd dat ie op moet rotten?
Hahaha, Verhofstadt die de democratie verdedigd? Laat me niet lachen. Democratie is zijn grootste vijand. Zodra het volk het echt voor het zeggen heeft wordt z'n lelijke kop gelijk onder de guillotine gelegd. Hij heeft trouwens hetzelfde maffe kapsel als Hitler.
Zijn verzakte, ongeïnteresseerde houding, zijn bravoure richting Farage, zijn hele gezicht gezicht en agressie in de toon waarmee hij spreekt in sommige stukken spreekt boekdelen. Dit is een campagnefilmpje maar het doet precies het tegenovergestelde. Stemmers wegjagen. Deze man en zijn consorten zijn gevaarlijk.
Ja, dit was lachen ! Goed zo Pritt !
Hup Guy.
Krieties | 18-01-14 | 17:00 |
Ja, dit zou een keer onderzocht kunnen worden, kan geen kwaad om te weten of er een soort GS is elders.
Wat ik me bij dit soort filmpjes weleens afvraag, is of en waarom er in andere EU- lidstaten geen GeenStijl aanwezig is. Eurocraten dienen in iedere lidstaat aan de schandpaal genageld te worden en er is buiten GeenStijl vrijwel geen enkel medium die dit doet. Nodeloos te zeggen dat het in andere lidstaten dus vrijwel niet gebeurt.
Alsof ik mijn oom Janwillem zie... en die schrijft kinderboeken...
Dat is het enge met links. Zolang het om 'de juiste' idealen gaat is alles geoorloofd: dictatuur, geweld, stelen van burgers, onderdrukking en uitbuiting.
Onnozelaar , is dat een vlaamse uitdrukking ?
OMFG, hij is nog enger dan ik dacht en inderdaad die opmerking over Farage... wat een schande.
En alles wat ik u vóór de verkiezingen heb beloofd, blijf ik ook ná de verkiezingen beloven.
Deze man is clown.. Guy the self kicker die het woord democratie heel veel in de mond neemt maar zelf absoluut niet beleid.. Neoliberalen hebben geen behoefte aan democratie, dat heeft Rutte niet, dat heeft dit kabinet niet, dat heeft Verhofstadt niet en de EU /EP helemaal niet.
Net als andere eurofiele roeptoeters vertegenwoordigt Verhofstadt ook geen volk, samenleving of naties-Hij vertegenwoordigt marktbelangen en wat dat inhoud dat mogen we steeds meer merken...
Hij vindt Farage weggegooid geld terwijl Farage de kant van de bewoners/samenlevingen vertegenwoordigt.
Mensen versus markt/EU handel en expansie.. groei , groei GROEEI!!(je groeit je te barsten..!!
Succes met je markt als je niks te besteden hebt..
Verhofstadt blèrt een fantasie, een dwangneurose die geen enkel houvast biedt.. zeker geen democratie.. Deze figuren zijn doodsbenauwd voor referenda en doen dit af als chauvinistisch, populistisch en onzinnig.. geen zelfreflectie..
Dag Guy, ga vaatwassen of eerst eens paar jaar gewoon werk doen in plaats van alleen maar kantoren en bijeenkomsten af te lopen.. en niet weten wat er daarbuiten gebeurt..
Met babbels voor de vaak en niet in het belang waarvoor je betaald wordt maak je echt weinig klaar
Aanfluiting voor "liberaal"..
Als ik deze enge man zie oreren met zijn opgeheven vingertje, krijg ik toch onwillekeurig deze beelden op het netvlies.
www.youtube.com/watch?v=DFNUdCtMXWE
Zo te zien heeft Guy z'n Satanic handshake iig al goed onder controle.)
@calamiteiltje | 18-01-14 | 14:13 |
Achter symbolen zit een verhaal, een idee, een geschiedenis. Als u werkelijk denkt dat het om kleurtjes en een plakje land gaat heeft juist u niet helemaal begrepen hoe de mens en de wereld werkt.
.
Verandering.. Ja, dat is dus precies niet wat er op de juiste manier met de Grondwet is gebeurd. Wellicht moet u het hele tegeltje even opnieuw lezen. Daar ligt het issue namelijk.
.
Als Nederland heb ik Grondrechten die ik niet in de EU krijg. Pik ik niet.
Ik kan er niet over uit dat dít soort machtswellustelingen anno 2014 de dienst uitmaken! Het zijn nog steeds megalomane psychopaten die hele volkeren in de afgrond storten! Hier creperen we dus voor!
Wat is die man intens lelijk trouwens.
Guy Verhofstadt, is dat niet de nieuwe lijsttrekker van de VVD?
Een van de meeste walgelijke en kots-oprispende Belgen. Die nimmer aflatende kul argumenten. Die kop. Dat Engels. Die debattechniek. Die enorme plaat. Dit is er echt eentje die vroeger in een bak ftituurvet ondergedompeld had moeten worden. Kijk nou wat er ontstaat als je niet tijdig megalomane psychopaten uit de maatschappij neemt en hun gang laat gaat.
@La Bailaora | 18-01-14 | 14:45
Ik was vergeten dat de gemiddelde PVV stemmer niet in staat is meer informatie dan geschreven op 1 a4tje tot zich te nemen.
Mijn excuses.
Roemer over de EU deze week (a4tje):
'VÓÓR SAMENWERKING MAAR TEGEN DE VERENIGDE STATEN VAN EUROPA'
www.sp.nl/europa/nieuwsberichten/15728...
Wat een aanfluiting van een promotiefilm is dit zeg. Niet te geloven. Ik weet niet waar ik moet beginnen gewoon. Het uber-belangrijke muziekje dat er onder geplakt is om de suggestie te wekken dat deze kneus zogenaamd superbelangrijk is, de slechte montage van de beelden, of het feit dat mensen die kritiek hebben op de Europese Unie hierin volledig afgezeken worden, en als kers op de taart nog even een intiem momentje met mannetje Pechtold moet worden gedeeld.
Opbokken met deze lelijke drol.
@lanexxx | 18-01-14 | 15:41 | Goed idee!
De video's van Faraga hier op GeenStijl in de aanloop naar de Europese verkiezingen!
Menig reaguurder maakt hier de vergelijking met Adolf Hitler, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik de führer overtuigender vond.
Vanaf 2.08 moet ik aan Der Untergang denken.. Zou Guy zn stuntdubbelzijn geweest?
Zou hij de tandarts bij zijn zorgpakket hebben ? . Met zo een salaris , kom op zeg .
Lijkt een beetje op een trol filmpje maar het is dus echt? Mooi Op de nationale uhhm EU TV gooien! Iedereen moet dit zien. Voor de EU natuurlijk.
Wie had dat nou gedacht. Dat juist Guy Verhofstadt de EU critici een steuntje in de rug zou geven.
Is het niet te doen, de video's van Farage groots bij het publiek te brengen? Wij hebben nu eenmaal niet verbaal begaafde en gepassioneerde mensen in huis om dit te doen.
@Botte Hork 15:04
Ik wou het niet zeggen, maar ik dacht hetzelfde. Vooral die groet met het rechterhandje omhoog [0m24s] nadat ie koning Appie van België eerst een hand heeft gegeven. Deed de führer ook altijd.
Dat vingertje, die haarlok die voor zijn voorhoofd valt, ik mis alleen nog het snorretje.
Hij windt er in ieder geval geen doekjes om. Het is een obsessie van hem. [2m57s] En nou gun ik iedereen zijn hobby's hoor, daar niet van, maar val anderen er niet mee lastig.
En dan ook nog even een sneer uitdelen aan Nigel, één van de weinigen in het europarlement die zijn salaris ook waard is.
Wat een eikel.
en dat betekent, politiek.
@calamiteiltje | 18-01-14 | 15:11
Nee, dat hoeft helemaal niet. Burgers kunnen zich gewoon, op allerlei manieren, organiseren.
Waar blijven de linkse vingerwapperaars met hun godwins? Staat er eindelijk een Hitler 2.0 op (met spuuglok en al), die 'obsessed' Führer wil worden van de nationaalsocialistische EU dictatuur, compleet met vlag, volkslied.. en dan blijft het weer oorverdovend stil in linksland. De fatsoensmensen van Nederland zouden toch niet vóór die EUSSR zijn? Toch? Oh wacht...
Waarom bekritiseert hij overigens dat Brussel de olijfolie in de Europese restaurants en de hoeveelheid water in de WC´s regelt? Hij zat er zelf bij toen dit besloten werd.
La Bailaora | 18-01-14 | 15:05 |
Eens.
Maar dat betekent alleen dat je je verlies zo groot inschat dat je ergens anders geen kans maakt. Blijft alleen geweld over om te overleven. Als individu tegen een geweldsorganisatie ga je dat niet overleven. Je moet dus samenwerken en dat betekent, politiek.
@PureYak | 18-01-14 | 14:05,
Tja...
twitter.com/Schiedam_wtf/status/42454...
@calamiteiltje | 18-01-14 | 14:59
Dat zou kunnen, maar het is dus niet de enige optie. En het is maar wat je als beter ziet. Velen zullen dat niet zo zien, alleen al omdat vrienden en familie in dezelfde situatie zitten. Tevens moet je tegenwoordig wel heel ver weg, omdat Europa als geheel die kant op gaat.
Die Verhofstadt is echt de reïncarnatie van Hitler. Kijk naar zijn mimiek.
@Ommezwaai | 18-01-14 | 14:56
Het is te hopen. Uit welke hoek het komt maakt me niet zoveel uit. Het kan ook uit Burgos komen :-)
Burgos (Spanje) zul je vragen? Tja, daar zijn nogal wat opstanden geweest de laatste weken, inclusief een ingestelde avondklok, omdat de politie het niet meer in de hand had. Maar daar zal je de MSM niet over horen schrijven. Kijk maar goed naar de bijhorende plaatjes:
www.huffingtonpost.es/2014/01/12/burgo...
En toch kreeg ik voor deze stage opdracht een 9
Hij kan zijn eigen gebit nog niet verzorgen maar wil graag de Eurpese Unie leiden. Tsja.
Waarom hebben ze daar in de EU allemaal van die figuren met het charisma van een dwergpoedel? Is dat misschien omdat de EU een dodelijk saai monster is dat alleen flauwe liflafjes vreet? Moet je zelf al half zijn overleden voordat ze je zo ver krijgen te gaan trekken aan een dood paard? De EU is een imperium van uitgebluste kalk, een sarcofaag voor de burger.
@gedachtespinsel | 18-01-14 | 14:56
en wat heb jij?
La Bailaora | 18-01-14 | 14:52 |
Verlies nemen betekent dat je ergens anders een betere kans ziet met wat resteert.
De kritiek van Farage zit hem blijkbaar zo diep dat hij er speciaal aandacht aan besteedt in zijn campagnefilmpje. Met als enige tegenargument dat Farage zijn salaris niet verdient. Wat een argumentenarmoede.
Kan me overigens niet voorstellen dat Rutte erg blij met dit filmpje zal zijn.
@suffie63 | 18-01-14 | 14:35 | "Omdat het kan: stem beargumenteerd tegen, stem SP."
_____
Nee dus. Je laat duidelijk zien hoe Nederland aan deze slechste regering ooit gekomen is. Mensen weten niet waar ze op stemmen en lezen partijprogramma's niet! De SP wil de EU helemaal niet uit!
De enige partij die dat op de agenda heeft staan is de PVV.
Kan me voorstellen dat Geertje daar niet bij wil horen, Verhofstadt heeft een visie, Geertje een fobie :D Overigens vind ik beide niets.
La Bailaora | 18-01-14 | 14:52
De revolutie zal aanvangen in het Nederlandse Groningen, wat ik je brom..
Dan kunnen Guy en z'n billematen aan het gas!
Wat een flapdrol is het ook........
Horze | 18-01-14 | 14:50 |
Maar hij is niet te moe om de telefoon te pakken, een vriendje te bellen die toevallig hoofd van politie is en de blauwe petten met wapens tussen jou en hem te laten zetten.
Het spel is niet in jouw individuele voordeel opgezet.
"A liberal Europe, that's my obsession of today!"
Brrrr.... hier spreekt een psychopaat... een totaalmalloot.
Kan iemand een dwangbuisje regelen?
Geen VVD en geen D66 bij de volgende verkiezingen. Alternatieven? (meervoud)
@suffie63 | 18-01-14 | 14:39
De SP droomt van een Europees belastingstelsel, pensioenstelsel; idealistische luchtkastelen. Internationale socialisten blijven nou eenmaal veredelde globalisten, alleen hebben ze dat zelf nog niet door.
@calamiteiltje | 18-01-14 | 14:48
Nee, dat is niet de enige manier. Er zijn legio andere manieren, bv. de zweedse en deense manier die via referenda afzagen van de Euro. Maar andere manieren zijn gewoon door met een meerderheid uit de EU te stappen, maar daarvoor moeten mensen er wel voor kiezen. en er zijn nog veel meer mogelijkheden: * mompelt wat over de franse revolutie *
Weglopen is je verlies nemen.
De man is écht zo achterlijk als een deur.
Concluderend nadat ik wat meer over deze Adolf 2.0 heb gezien en gelezen.
Scheer je weg, met je dikke patatnaad!
@Calamiteiltje, tuurlijk wel.. al die mensen die daar zitten zijn mietjes die kunnen we makkelijk aan... zo een vonn Baalen bijvoorbeeld, die is te moe om zijn armen op te houden..
@ peterdh / 14:36
Daar heb je weer gelijk in, met alleen hopen komen we er niet
niet vergeten op een EU-kritische partij te stemmen helpt een beetje, uberhaupt niet stemmen is in elk geval geen optie
Demagoog.
Dezelfde hippies die in de jaren '60, '70 zo gruwden van nationalisme en streden voor vrijheid, staan nu als babyboomers strak in rij te salueren voor de ondemoctatische sociaalnationalistische EU! Compleet met dictators, vlag en volkslied!
La Bailaora | 18-01-14 | 14:45 |
Met de SP krijgt de burger dus nog minder de mogelijkheid met de voeten te stemmen en te verkassen. (Immers, de enige echte oplossing voor een individu tegen een geweldsorganisatie is de pleiterik maken.)
Wacht maar Verhofstadt tot de kiezers in Mei gaan stemmen, dan piep je wel anders!
Aan het filmpje te zien is er gelukkig niet zo veel gemeenschapsgeld in gaan zitten. Alhoewel, je weet het natuurlijk nooit. Misschien is er een bevriende partijgenoot/videoplakkert afgetikt voor een bedrag met vijf nullen.
Als dit broddelwerkje model moet staan voor de Europese Unie dan weet de stemmer wat hem/haar te doen staat bij de verkiezingen voor die kliek in het Brusselse.
@suffie63 | 18-01-14 | 14:39
Tjesus, wat ben jij dom. Ten eerste hebben ze dat standpunt over de ECB heel duidelijk gemaakt, maar ten tweede dat je je eigen ongelijk als linkje plempt:
"STANDPUNT :: EUROPESE UNIE
De Europese Unie brengt ons al ruim 50 jaar vrede en welvaart"
En:
"De SP zet zich er voor in om de EU eerlijker, socialer en menswaardiger te maken"
En:
"Om Europa socialer te maken moet er meer gedaan worden om de belastingconcurrentie tussen lidstaten tegen te gaan"
Kortom, ze willen niet uit de EU. Ze willen dus gewoon doorgaan, alleen hier en daar eraan sleutelen.
@suffie63 | 18-01-14 | 14:35
Jammer is dan weer dat de SP in het europees parlement deel uit maakt van de Europees Unitair Links/Noords Groen Links.... allerlei extreem linkse splinterpartijtjes bij elkaar geharkt met 36 zetels.
De PVV probeert samen met andere anti EU partijen een grote fractie te vormen die het aantal van 36 ruim overschrijd en derhalve een fikse tegenstem kan laten horen.... dat lijkt me nogal een verschil.
Horze | 18-01-14 | 14:40 |
Met pek en veren ga je het niet redden tegen mannen met machinegeweren. Succes!
www.uitkijk.net/algemeen.php?subaction...
Het is wel te hopen dat ze onder het gebouw in Brussel een Verhofstadbunker gebouwd hebben voor het geval dat wij het niet meer pikken en massaal naar Brussel optrekken met pek en veren..
peterdh | 18-01-14 | 14:36 |
Zo is het.
De Joden die met honderden de treinen werden in gemarcheerd door een paar Duitsers hoopte ook dat het wel goed zou komen.
Alleen geweld lost dingen op.
@La Bailaora | 18-01-14 | 14:38
Onzin, lees waar de SP voor staat: www.sp.nl/europa/standpunten/
@suffie63 | 18-01-14 | 14:35
Nope. SP is voor EU, was alleen tegen het ESM, maar wilde het via de ECB oplossen. Dat is kiezen of je door de hond of de kat geslagen wordt. Op links is alleen de PvdD echt tegen de EU.
Wat een stel kwallen bij elkaar! Dit is pas echt slecht voor je gezondheid.
Alleen de gedachte al, dat er bakken met EU belastinggeld verspild worden om deze charismaloze drol te promoten..
@Tobi | 18-01-14 | 14:34 | + 0 -
Hoogmoed komt hopelijk voor de val
----
Da's beetje het probleem, we hopen er op , maar het gaat niet gebeuren.... We zien het gebeuren voor onze ogen... en we *hopen* dat het gaat veranderen....
@KoninginWildemina | 18-01-14 | 14:19
Omdat het kan: stem beargumenteerd tegen, stem SP.
Hij lijkt op de grote tweelingbroer van Rutte.
therealbraindump | 18-01-14 | 14:21 |
Iedereen vind Verhoffstad een niets-kunnende, leugenachtige, corporatistische slappe lul met lang haar maar hij zit er.
De afstand-jankerTs beroepen zich als een uitkeringtrekkende moe-lander op 'rechten' omdat ze dat wegens geboorte toekomt ofzo.
Daarom is hij een baas.
Mark Rutte spreekt hier wel de waarheid in het filmpje. Verhofstadt is al heel zijn leven bezig geweest met die vragen. Want dat doen politici, bezig zijn met vragen. Zoveel mogelijk tijd stoppen in vragen, maar geen concrete oplossingen. Zoveel mogelijk tijd pakken om eromheen te draaien, tot aan de dag dat je het af kan trappen en in je villa aan de Costa kan liggen.
Daarnaast het feit dat Verhofstadt zijn idealen van een papiertje moet aflezen is natuurlijk ook lachwekkend.
Hoogmoed komt hopelijk voor de val
Op het einde zie je een gladde bibskruipert, verder is Guy een totale dwaas; alleen papiertje voorlezen en dan proud zijn en snel naar huis, totale belgische onbenul, lijkt Balkende wel, mwahh
Hele enge man.
Waar is Leni als je haar nodig hebt?
Hij wil dus een liberaal europa, waarin zij alles beslissen.. nog even dan moeten moeten we allemaal een blauwe band met gele sterren op onze bovenarm dragen.. Heil Europa, Heil Verhofstad.. En dan komt de rechterhand van Guy, Mark Rotte, met een toespraak: Europa ist Verhofstad, ebenso wie Verhofstad Europa ist.. Verhofstad SIEG HEIL!! Europa SIEG HEIL!!
Kunnen we Cor en Don niet bellen om al die ettertjes naar een onbewoond eiland te vliegen waar ze lekker hun nazi ideeen en lusten kunnen uitvoeren..
Ik zie dhr van Baalen al in een rokje van bladeren kokosnoten uit een boom schudden... die hij probeert te breken op het stalen hoofd van mevr. Smit Kroes.. of zullen we gewoon al die lui opsluiten in het heropende kamp Westerbork?
@PureYak | 18-01-14 | 14:19
Ik twijfel nu nog wel of het hem wel is op 0:51. Maar goed, zelfs als het hem niet is verandert dat het verhaal verder niet.
@goedverstaander | 18-01-14 | 13:33
Ik denk dat dat een goedbedoelde waarschuwing van youtube voor meneer verhofstadt zelf voor moest stellen.
ahhh ik was niet de eerste met de godwin... lag er ook overduidelijk beetje op... dom van me ;)
Het ziet er uit en klinkt alsof het door zijn debiele neefje van 3 in elkaar is geknutseld.
"Our national anthem is Ode to Joy."
Gecomponeerd door een man die ooit zijn derde symfonie aan Napoleon opdroeg, maar de opdracht verscheurde toen Napoleon zichzelf tot keizer had gekroond: "Nun wird er auch alle Menschenrechte mit Füßen treten, nur seinem Ehrgeize frönen. Er wird sich nun höher, wie alle Anderen stellen, ein Tyrann werden!"
Woorden uit 1804, onverminderd actueel in 2014.
Nigel Farage's 'rants' zouden verbleken bij de woorden die Beethoven zou gebruiken als hij wist dat zijn "Ode an die Freude" door een gezelschap van corrupte dictators als propagandalied zou worden gebruikt...
@calamiteitje
Visie zonder draagvlak levert geen resultaat op. Het enige wat Verhofstadt goed verstaat is polariseren. Werkelijk onbegrijpelijk dat de VVD de kandidatuur van Verhofstadt als voorzitter van de Europese Commissie steunt. Verhofstadt staat voor corporatisme in plaats van liberalisme. Echte liberalen hebben juist een bloedhekel aan de ideeen die deze man verkondigd. Verhofstadt en ook onze eigen Neelie Kroes zijn niet meer bereid om naar de grieven van de burgers te luisteren. Het onbegrip en het blinde fanatisme waarmee zij denken een Verenigde Staten van Europa te kunnen forceren komt op mij ronduit stuitend over. Met Verhofstadt als grote roerganger van de liberale fractie in het Europees Parlement heeft de VVD helemaal geen oppositie meer nodig tijdens de Europese verkiezingen.
Alterego Guy www.youtube.com/watch?v=HGdwJRKYaYI
Mag ik de godwin van deze thread maken dan....
Hij mist alleen nog een fucking snorretje op 2:22....
@ La Bailaora | 18-01-14 | 14:08
Inderdaad. Sutherland wilt van Europa een grote smeltkroes maken. Als je maar lang genoeg bevolkingsgroepen mixt, dan houd je één universeel europees volk over. Weg met nationaliteiten; U zult Europeaan worden. Historisch geografische afkomst is irrelevant want uw buurman was pool, bulgaar, roemeen, spanjaard, etc.
Lees onderstaande tweet van deze gevaarlijke gek! Had van Hitler kunnen zijn die over het Vierde Rijk tweet:
_______
"Our fatherland is now Europe. Our national anthem is Ode to Joy. And our flag is that of the twelve yellow stars on an azure background."
_______
Nederland uit de EU! Stem 22 mei PVV!
Echt..?
Zanger Rinus heeft nog meer appearance!
www.youtube.com/watch?v=XHEFbX81XWQ
En Rinus vertrouw ik wel itt deze muffe lul.
Ik moest zomaar even aan hem denken...
www.youtube.com/watch?v=eGhdX1SI3KY&am...
Boeien.
Ik had gehoopt dat mijn wekelijkse islamles (verzorgd door dhr. Hans Jansen) intussen weer online zou staan.
Misschien een goed idee om zijn stukjes te bundelen onder de naam "De ongemakkelijke waarheid"?
Parel van het Zuiden | 18-01-14 | 14:00 |
Alles is aan verandering onderhevig.
Wat kan jou het schelen hoe men een stukje grond noemt en welke kleurtjes de symbolen hebben?
De beste man is bezeten.
Een radicale Eurofiel die geen mogelijkheid onbenut zal laten om zijn waanzinnige plannen te realiseren.
Een zeer eng, gevaarlijk heerschap.
Pro Europa dus tegen de EU.
Volgens mij zien we op 00:51 Peter Sutherland naast Schultz en Verhofstadt zitten???
Baas van de VN immigratie, schreef met EU commissaris Malmstrom publicaties over de noodzaak tot het importeren van nog veel meer kanslozen. Wil de nationale culturen afbreken, en is baas van nog veel meer (oa. Goldman Sachs, en in het verleden CEO BP, ABB, enz... Zit ook in Bilderberg steering committee, bank van het Vaticaan enz...):
www.bbc.co.uk/news/uk-politics-1851939...
Het feit dat ie tussen deze eurofielen inzit toont aan dat ie ook nog steeds in Brussel heel veel te vertellen heeft. Dit zijn de heren achter de schermen waar je op moet letten.
En lijkt mij dat Verhofstadt veel kans maakt, want zie hem eens slijmen.
Het gaat er niet om hoe iemand zich presenteert; leer dat nou toch eens. Het gaat erom wat iemand kan en wil bereiken. Als we dat met z'n allen nou eens zouden beseffen had Nederland er oneindig veel beter voor gestaan.
Dus ook voor de paljas in dit filmpje zouden zijn ambities de enige legitieme reden moeten zijn om hem tot zijn schoenzolen af te branden (en dat is het).
@de Voorzittert | 18-01-14 | 13:49
Mag ook.... ook al zo'n baantje die je krijgt via vriendjespolitiek in het oh zo democratische Europa, waar de belangrijkste functies worden vergeven onder gelijkgestemde eurofielen....!
Tot zover de zogenaamde democratie in de EU! *kots*
Ik wil er eigenlijk geen godwinnetje ingooien, maar Guy doet me vanaf 2:09 wel denken aan die andere Europese leider. Heftig gebarend, met een lok haar flapperend over z'n voorhoofd. Brr. Gewoon eng, die overeenkomsten.
Ayatollah Oink-Oink | 18-01-14 | 13:55 | + 3 -
Idd,ik miste ook echt na iedere speech van'm telkens tot slot:" Sieg...
Wat een baas.
Totaalschijt hebben en je plan trekken ondanks gemor van het plebs.
Ik weet natuurlijk niet hoe u er in zit, maar ik ben een Nederlander in hart en nieren. Nederland is mijn vaderland. Het Wilhelmus mijn volkslied. Het rood wit blauw mijn vlag. Ik claim en koester mijn geboorterecht als Nederlander en ontleen mijn grondrechten aan de Nederlandse Grondwet.
.
Die Grondwet rept niet over de Europese Unie en daarmee zijn we uitgepraat. Zo lang de noodzakelijke grondwetswijzigingen niet worden doorgevoerd is de Nederlandse deelname aan de Europese Unie niet legitiem tot stand gekomen en hoef ik mij niets gelegen te laten aan de Europese Unie. Deze unie is een schending van mijn Grondrechten.
.
Verzet is 100% democratisch en rechtstatelijk gelegitimeerd.
.
Nederland soeverein!
Marx Rutte solliciteert naar zijn volgende baantje, ergens in de EUSSR. Nadat hij Nederland helemaal kapodtgemaakt heeft, wil hij hetzelfde doen met Europa.
*stempt allen tegen EU*
Klassiek voorbeeld van een narcistische psychopaat. Wat een eng & naargeestig stuk schorem.
Waar vinden ze die lui in godsnaam trouwens? Het Europarlement maar ons eigen parlement lijkt de ergste soort non-valers aan te trekken. Zonder kennis van zaken of enige wereldse ervaring zijn het beroerde bestuurders. Maar het treurigste is nog wel dat het zelfs geen goede politici zijn. Een politicus is meer dan iemand die lekker bij de achterban ligt, goed handjes kan schudden, en compromissen weet te sluiten. "De weg weten in Den Haag" noemen ze dat. Een tekenende beeldspraak; als je dat als een letterlijke opsomming van hun kennis en kunde zou interpreteren dan zit je er nog niet eens zo gek ver naast.
Haha, deze is bijna net zo slecht als dat laatste filmpje van Geert waar hij zijn minions toespreekt.
Wanneer mogen we stemmen?
Het is het portret van een gevaarlijke, rabiate, eurofiele gek, in die zin is het een juiste weergave van de enge werkelijkheid van de persoon Verhofstadt. Dit kan niet anders dan een waarschuwing zijn aan de Europese kiezer.
@Fatwabuster | 18-01-14 | 13:42 | + 0 -
Nee, het is niet Schulz die hij wil opvolgen: het is Barroso.
natuurlijk wil verhofstadt meer europa, zijn vastgoedvriendjes in brussel verdienen er immers bakken met geld mee.
Zou die man bang zijn voor de tandarts ? Met zo'n salaris moet het toch wel mogelijk zijn om wat aan die grafzerkjes te laten doen ?
Ik zag Nelie, de schat. En Nigel Farah. En iemand die steeds maar zei Hoe Krijg Ik Meer Belastingen. En iemand zat een beetje te schreeuwen waar Hans van Baalen niet wakker van werd, want die zag ik nergens.
@Muxje | 18-01-14 | 13:44 |
Verhofstadt heeft niet eens voldoende charisma om een "low level bank clerc" te zijn. Heeft die Rompie inderdaad een streepje voor.
Rutte is een groot fan van 'm.
Loluitspraken van hem:
"Our fatherland is now Europe. Our national anthem is Ode to Joy. And our flag is that of the twelve yellow stars on an azure background."
Wat...
"A clear victory for the pro-Europeans at the 2014 elections must herald the creation of a real constituent assembly, with the aim of establishing a truly federal Europe."
Dacht het dus ff niet.
"A majority of people want more Europe, not less. The Constitution was not rejected because it was too ambitious but because it was not ambitious enough."
In wat voor pro-EU sprookjesland leef jij eigenlijk? Of wat stopt de secretaresse in je thee om zo ongelofelijk wereldvreemd te denken?
"The euro crisis does not in any way indicate that the introduction of the single European currency was a mistake."
Tsja, jammergenoeg is het wél zo.
"The ultimate consequence of identity thinking is the gas chambers of Auschwitz."
HIJ MAAKTE HEM, JA HOOR.
Ik mag toch hopen dar deze 'promo' op een achternamiddag in elkaar is gezet door iemand van de geenstijl rdeactie? Toch...
Thjeujjj wat slecht en dit is het beste wat ze er van konden maken? Nou dat is weinig goeds, man man man man
Sowieso moet er een verbod komen op Belgische en Duitse politici.
Die lopen namelijk constant met een strakke plassert in Brussel rond....
Zo, deze overjarige student sociale sociologie spetterspuugt hier de huiskamer binnen.
Nigel Farage is de enige liberaal in de klassieke zin van het woord in het EU-parlement.
Interne markt, okay, maar ´klimaatverandering´, een wereldmunt en banengroei zijn geen taken van de EU.
Klimaatverandering niet, omdat het onzin is om te denken dat de minimale menselijke invloed op klimaat groot genoeg is om met een nog minimalere aanpassing van die invloed het klimaat opeens anders wordt.
Een wereldmunt niet, omdat daardoor nationale democratie-en opgeheven worden en de ene nationale democratie de idioterie-en van andere nationale democratie-en moet volgen.
Banengroei niet, omdat elke baan die met belastinggeld ge-cre-eerd wordt elders twee banen kost in de vrije markt. En de EU dus enkel banengroei kan waarmaken, door de private markt de nek om te draaien.
Een liberaal Europa in de klassieke zin van het woord is een Europa zonder nationale handelsbarrieres, maar met respect voor eenieders nationale democratie. Een Europa zoals de EEG was en de EFTA nog altijd is. Geen EU dus.
En voor wat betreft de idiote stelling dat het salaris van Nigel Farage verspilling zou zijn, dat is door de UKIP in deze video ( www.youtube.com/watch?v=TK6WnQKCjPI ) geheel onderuitgehaald met FEITEN.
Feitenvrije verkrachting van wat liberalisme inhoudt, van wat werkelijke liberalen zeggen en van wat er werkelijk aan de hand is, dat is de schande waar Verhofstadt door gecorrumpeerd is.
Het is niet voor niets dat Nigel Farage tegen Verhofstadt zei: (op 4:05 minuut www.youtube.com/watch?v=urIdnpb5sRc )
"Why don't you shut up and listen for a change. You really must be the violest, rudest man in European politics. And you rant on and the chair let you get away with it, because you are the former prime minister of ....... BELGIUM! Well there we are."
Een ander onbeschoft moment van Guy Verhofstadt: Nigel Farage legt uit, waarom 100 miljard hulp aan Spaanse banken het besmettingsgevaar met zich mee brengt, dat Italie ook in de problemen komt. Een betoog waar geen speld tussen te krijgen is, en als het gezonde verstand in de EU zou werken, dan zou daar naar geluisterd worden.
Maar wat doet Guy Verhofstadt? ( zie: www.youtube.com/watch?v=j_0g-LImpoU op 1.47 minuut)
Hij ligt daar duidelijk onder invloed van te veel drank onderuitgezakt in zijn parlementsstoeltje te schelden naar het plafond met zijn dikke pens voor iedereen in het zicht, dwars door de doordachte woorden van een mede-parlementslid heen.
Onbestaanbaar dat iemand die zijn dranklust niet kan beheersen, laat staan zijn eigen gedrag, gewicht, gebit of kapsel over 500 miljoen mensenlevens in Europa mag beslissen. Zoiets verzin je toch niet?
Wow... Wat een natte dweil. Naast deze man komt zelfs de Rompuy nog over als een sympathieke, dynamische go-getter.
toen hij dat armpje zo slapjes omhoog stak... dacht ik even terug aan een ander eng mannetje wat droomde van een ondemocratisch centraal geregeerd Europa.
Ih8yousf | 18-01-14 | 13:38 | + 1 -
De overeenkomst is inderdaad treffend. Stuitender is dat Rutte die maniak nog promoot ook. Het doet me denken aan een serie die op Discovery is uitgezonden, Hitler's henchmen.
Mijn hemel, die MUZIEK! Overigens heeft balkenende aardig wat stemmen gekregen met deze awkward 'stylo'.
@André van Delft. | 18-01-14 | 13:39 |
Ja, laat dit bekend zijn: de VVD zit in het Europees Parlement in de fractie van de heer Verhofstadt, en Mark Rutte steunt Verhofstadt in zijn pogingen om hoofd van de Europese Commissie te worden.
De VVD is een wolf in schaapskleren, een partij die zich voordoet als een redelijke partij die van Nederland houdt maar die op Europees niveau rustig aan de tafel van de federalisten gaat zitten.
Onder welke lasten gaat hij gebukt? De arme man kan niet eens meer normaal rechtop lopen. En ga in godsnaam een keer naar de kapper!
Eén van de dingen die volgens verhofstad niet kunnen zonder de EU: omgaan met klimaatverandering.
Laat ik het eens omdraaien: hoe gaat de EU nu om met klimaatverandering dan???
Je weet dat het fout gaat met de menselijke evolutie en beschavingsontwikkeling als dit soort mensen "leidende posities" weten te verwerven. De inteelt en gemankeerde persoonlijkheidstrekken spatten van het scherm af.
Deze man krijg je als je VVD stemt in mei.... en met een beetje pech volgt hij zijn holmaatje SSchultz dan op als voorzitter van die ballentent!
Zint eer gij begint!
De grote staatsman, als je het maar vaak genoeg tegen jezelf zegt ga je het nog geloven ook.
Een hautain stuk Vlaams vreten. Mocht altijd graag grapjes maken over het uiterlijk van onze tovenaarsleerling Bakellende, maar ziet er zelf uit als een volstrekt verlopen junk. In meerdere opzichten het levende bewijs dat drugs slecht voor zijn.
Wanneer ik naar dit filmpje kijk en me bedenk dat deze man zich op de top van de Europese piramide bevindt, dan kan ik niet anders concluderen dan dat de echte man achter de knoppen, God, een voyeur en een sadist is.
Òf, mijn God, er is geen god.
.. ik heb deze luidruchtige Eurofiel wel eens horen schreeuwen door de verstandige woorden van Nigel Farage heen.
Als een foetbalhooligan, een varken van George Orwell, een latente schurk. Drie eigenschappen die hem de ultieme kandidaat maken voor het leiderschap van de EUSSR.
Is er nog een agressieve & gevaarlijke Eurofiel in de zaal om iets Beschaafds & Fatsoenlijks te brullen over de welvaart en vrede die veroorzaakt wordt door deze ondemocratische moloch?
Er zou eens een Berlusconi achtig type moeten opstaan die de Farage speeches plugt op alle grote commerciële tv-stations in Europa. Als enig tegenwicht voor de notoire onnozele bullshit die wegkijkend Europa/Den Haag over ons heen gaat strooien. Maandenlang.
Het arrogante dedain van deze man doet mij kokhalzen. Als de guillotines worden opgericht mag hij wat mij betreft het spits afbijten.
for the Triumph of Evil is that Good Men Do Nothing
Ze hebben hun Goebbels nog steeds niet gevonden, die Eurocraten....
Op 3:14 gaat Pechtold een hand en schouderklopje geven. Daarna een kusje van Sophie in 't Veld. Stem VVD, krijg D66.
Op 2.15 deed die me toch een beetje aan Hitler denken met die handgebaartjes. Wat een slappe en enge vaatdoek verder.
Muziek kan zo in volgende Mission Impossibe film en dat is ook wat het is.
*kuch* 14:14 uur, Pritt? Het is nu 13:37, hoor.
Twee gevleugelde uitspraken van onze vrind Verhofstadt:
"A majority of people want more Europe, not less. The Constitution was not rejected because it was too ambitious but because it was not ambitious enough."
"The euro crisis does not in any way indicate that the introduction of the single European currency was a mistake."
Die man komt niet uit België of uit Europa. Hij komt niet eens van deze planeet.
Ik zie geen worst, dus het zal wel niet ...
Het is in ieder geval de meest enge EU fascist en een van de redenen waarom ik (en velen in mijn omgeving) TEGEN de EU gaan stemmen.
Dat het wellicht een 'echt' filmpje is dat wat gemengde beelden van Verhofstadt laat zien, dat zou best kunnen. Maar zonder een begin- of slotschermpje met iets van "Stemt Verhofstadt" geloof ik niet dat dit een als promotiefilmpje gemaakt filmpje is. Meer een soort hommage...
Het is in ieder geval de saaiste campagnevideo die ooit gemaakt is.
*uitgeput na helemaal uitgekeken*
Deze man heeft zowat toegang tot iedere schatkist van elk EU land en hij komt met een flutvideo van het niveau likmevestje.
Gewoon wat filmpjes achter elkaar plakken met Windows Movie Maker en jaren 80 stock music erachter.
Slechter KAN niet!
Had een fatsoenlijk filmbedrijf ingehuurd lutser!
Het is een echte campagnevideo? Daar zien we het weer: de werkelijkheid zelf is soms nog gekker dan een parodie op de werkelijkheid. Ik wil wel janken nu ik dit zie.
Is overigens wel een symbool voor de participatie van burgers in de Europese Unie; de video is door nog geen zesduizend mensen bekeken op het moment dat ik dit schrijf, en heeft meer dislikes dan likes, terwijl er honderden miljoenen stemrecht zullen hebben in mei waarvan er tientallen miljoenen op deze kneus zullen stemmen.
Wat is nog slechter dan Nederlandse politici? Belgische politici. Wat een griezels zijn dat zeg.
Spoel eens door naar 3:14. Genoeg redenen om deze rat te haten.
De gevaarlijkste gek van Europa, aldus VVD coryfee Bolkenstein!!
De verhofstadtgroep, levensgevaarlijk!
Denk goed na voordat je hem deelt? Nou, daar hoef ik dus echt niet over na te denken.
Denk goed na voordat je hem deelt? Nou, daar hoef ik dus echt niet over na te denken.
Weet je welke Europese leider wel goed was met propaganda?
Echt of slecht?
Echt slecht!
REAGEER OOK