Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Video. Vrijheidsbashende bidbooslims in De Balie

Kijk nou. Bewegende beelden van treiterende moslim-provocateurs in de hal van De Balie voor aanvang van het Beruchte Islamdebat, afgelopen zondag. Met de fopsmoes: het is 20:34 uur, wij moeten van onze getijdentabel (vzmh) bukken naar Mekka gingen de aanwezige middeleeuwmoeslims van Hizb ut-Tahrir en Salafistan op de knietjes in een modern politiek, cultureel, theater- en discussieplatform. Lekker handig ook, voor de ingang van de zaal. Die arme meneer Albrecht, die wij hier eerder nogal lollend Abu Albrecht al-Oxfordi hebben genoemd (omdat hij het wederom niet snapte qua genitaalsegregratie) greep ein-de-lijk in en sommeerde de provocateurs te stoppen met hun ziekelijke krapuul-praktijken. Waarvoor - dat moet gezegd - hulde. Gisteravond op de sociaalmedia gingen de vrijheidsbashende middeleeuwmutsjes (hoi druiloor) nog even los op die kaas van een Ibrahim Wijbenga (CDA, Eindje). Maar Ome Albrecht was wederom wakker. Hou dat vast, YOERRR.

Reaguursels

Inloggen

Gadverdamme, het zijn weer Sala-Fisten, laat ze in een andere zaal fisten!

JanRap | 16-10-13 | 01:43

Het zieke aan dit debat is eigenlijk dat de ideologie van die jongens, de dingen die ze aandragen, gewoon gelijkstaan met middeleeuws christendom. Waarom accepteren we dit soort shit? Waarom ga je überhaupt met dit soort barbaren in discussie die gewoon zonder blikken of blozen toegeven dat iemand die de religie uit wil stappen tot dood veroordeeld moet worden? Het is gewoon belachelijk.

Poepus | 15-10-13 | 22:09

Ismael_vt þ@Ismael_vt 6u
@Hijdiehetweet ... de regendans is voor indianen, wij doen smeekbedes voor/tijdens/na regen... @Lilly_Chicago

Heerlijk toch dit

mrSkapig | 15-10-13 | 20:36

Ongekend dat wij weldenkende Nederlanders in "debat" gaan met dit soort vuilnis.
Ze geven gewoon openlijk toe dat ze onze samenleving willen vernietigen, met ons erbij.
En links Nederland staat maar beetje dom te lachen en net te doen of "rechtse mensen" Hitler zelf zijn.
En hoeveel van die gasten heeft een baan?
Of word dit tuig nog gesponsord ook?
Helemaal mooi! Sta ik elke keer de helft van mijn salaris af om mijn eigen ondergang te bekostigen.
Nederland bedankt!

Rimpeldoos | 15-10-13 | 19:21

Ismael_vt þ@Ismael_vt 6u
@Hijdiehetweet ... de regendans is voor indianen, wij doen smeekbedes voor/tijdens/na regen... @Lilly_Chicago

Heerlijk toch dit

mrSkapig | 15-10-13 | 19:16

kan je een keer de brandslang losgooien gaat tie weer met ze praten, dit filmpje had zoveel meer kunnen zijn :)

teleshopper | 15-10-13 | 18:29

Toch blijft het een beetje onduidelijk waarom deze geitenneukers zo graag terug willen naar het stenen tijdperk.

Spielmacher | 15-10-13 | 17:13

Ik heb net die beelden van het debat zitten kijken. Mijn hemel wat erg. Dat er uberhaupt nog een poging gedaan is om die jurken serieus te nemen. Ik plaats dat soort al jaren in de catogorie: "niet helemaal lekker " Gewoon links laten liggen en de Nederlandse wet eens een keer handhaven.

Aantastelijk | 15-10-13 | 16:52

Hulde voor Hans. Eindelijk zegt hij waar de Haatbaarden op uit zijn.
Jammer dat dat pas gebeurt na bijna 1uur en 40 minuten onzinnig gewauwel.
Het stichten van enclaves is heel gevaarlijk. Ooit heeft er een vent met een snorretje hele delen van Europa uitgeroepen tot Duits grondgebied simpelweg omdat men er Duits sprak ( even heel kort door de bocht).

Ook een mooie uitspraak van Hans over de heersende elite.

Over die twee gekkies die naast hem zaten laat ik me liever niet uit.

hero_of_heaven | 15-10-13 | 15:53

Hoofdzakelijk mogelijk gemaakt door de PVDA. GVD wat haat ik die club...

Rest In Privacy | 15-10-13 | 15:18

Landvredesbreuk en opzouten!

Woeler | 15-10-13 | 15:12

Dit soort overbodige relijankers verdient de naam mens niet echt.

lekker wijf | 15-10-13 | 14:21

Is dat "rasies"? Nou, jammer dan.

Fratello | 15-10-13 | 14:12

Provocerend bidden is ZOOOO bellen bij het afrekenen.

Lampelul | 15-10-13 | 13:52

-weggejorist en opgerot-

jan molendijk-nu | 15-10-13 | 13:11

tuurlijk meneer zegt ik heb u nu 2 keer gevorderd om weg te gaan.. bij de 3e keer is t huisvrede breuk...
helaaas dit is t al na 2 keer vorderen dombo.

porno-bertje | 15-10-13 | 12:48

Bij de derde keer is `t over? Kijk, en daar gaat het nu meteen al fout. Meteen bij de eerste waarschuwing eruit banjoeren. Want dit is pure -provocatie- !

miereneukert | 15-10-13 | 12:42

Wanneer,
Wanneer,
Wanneer komt er eindelijk eens een massieve tegenreactie tegen dit getraineer en geprovoceer van die schaamhaarboeren gekleed in de mode van 1300 jaar geleden?

In Parijs werden tot voor kort enorme picknickpartijen met wijn en varkensvlees georganiseerd in de straten waar moslims massaal en provocatief met hun kont in de lucht gingen tijdens hun 'salat'.

Beter Kartoffel-salat met Schinken dan die andere 'salat'.
Hoe wil je trouwens ooit een fatsoenlijke baan krijgen in een beschaafd land, als je vanwege je onbeschgaafde religie vijf keer per dag met je kont omhoog moet voor een denkbeeldige meneer? Doe dat maar in je eigen tijd, in de gay sauna bijvoorbeeld.

Peter Emile | 15-10-13 | 12:20

Einde van de Domheid | 15-10-13 | 10:38 |
Op den duur gaat alles vervelen. Maar Nick en Simon hebben niet de pretentie om willens en wetens het debat te verstoren. Als ze ergens willen optreden en de kaartjes verkopen niet, soit.

Schoorsteenveger | 15-10-13 | 11:56

Ik zou d'r doen.

Mag ook in dit topic?

guurderdanguur | 15-10-13 | 11:54

@kicktherabbit | 15-10-13 | 09:43

Nooit in je opgekomen dat een steeds groter wordende groep Nederlanders na ruim 40 jaar tolereren, proberen, multicultiveren, goedpraten en assimileren helemaal niet meer in debat wil met dat soort vol idioten?

Het medicijn "tolerantie" is helaas voortijdig uit de handel genomen het bleek om niets minder dan een placebo te gaan...

ox | 15-10-13 | 11:54

.. een bevelsuitgifte is geen debat. Wat deze oberfeldwebels van de Boze Profeet komen doen is een serie opdrachten en bevelen verstrekken, alleen heel gevaarlijke Nationaal Socialisten doen dan alsof er dan sprake is van een "dialoog".

Doe mij de moffen van meneer Godwin maar, die waren bijna net zo kwaadaardig - maar hadden het fatsoen zelf te betalen voor de onderdrukking die zij kwamen brengen.

Jan Passant mk2 | 15-10-13 | 11:50

Debat, woorden, meningen, naar elkaar luisteren, elkaar leren begrijpen, elkaar proberen te overtuigen... Dat moet je inderdaad niet willen. In 140 tekens je mening over anderen ventileren op een weblog, dat is toch veel logischer. Dat heeft ons echt gebracht waar we nu zijn.
kicktherabbit | 15-10-13 | 08:56 | + -23 -

Dit een debat noemen waarin die fijne islam rakkers van te voren al bepalen dat vrouwen appart moeten zitten is niet bepaald een debat te noemen. Voor de ingang gaan liggen getuigt niet bepaald van een vrij toegankelijk debat zogenaamd om te bidden tot de almachtige met de tenen van een halve meter. En zo zijn er nog meer dingen op te noemen die dit niet een debat maken. Met geloofswaanzinnige kun je ook geen debat voeren daar zij er overtuigd zijn dat zij het gelijk aan hun kant hebben. Zelfs als bewijzen het tegendeel bewijst. Maar slaap lekker verder kicktherabbit.We kunnen overal op de ereld zien hoe goed islam is in debat en discusie. Wij voeren een debat met praten en luisteren ,zij met bommen en geweren. Welterusten kicktherabbit

tweetybird | 15-10-13 | 11:39

Tja, je moet toch een smoes verzinnen om naar elkaars achterwerk te kijken!

Afc | 15-10-13 | 11:37

Maar islamisering in Nederland? Echt niet mensen. Gewoon doorlopen. Oh wacht, er liggen een paar booslims in de gang. Even wachten tot ze klaar zijn met bidden. Respect weet je wel.

Joke2500 | 15-10-13 | 11:10

Gedrag komt voor in de DSM-IV.

De DSM-IV (American Psychological Association, 1994) geeft de volgende criteria voor de obsessieve-compulsieve stoornis:
A. Aanwezigheid van dwanggedachten (obsessies) of dwanghandelingen (compulsies):
Criteria voor dwanggedachten:1.Terugkerende en hardnekkige gedachten, impulsen of voorstellingen die worden beleefd als opgedrongen of zinloos en die angst of spanning veroorzaken.
2.De gedachten, impulsen of voorstellingen zijn meer dan een overdreven bezorgheid over problemen in het dagelijkse leven.
3.De persoon probeert de gedachten, impulsen of voorstellingen te negeren of te onderdrukken, of te neutraliseren met een andere gedachte of handeling.
4.De persoon is zich ervan bewust dat de obsessieve gedachten, impulsen of voorstellingen een product van zijn of haar eigen geest zijn en zijn niet opgelegd door gedachte-inbrenging. (filmpje laat zien dat er ook uitzonderingen zijn)
Criteria voor dwanghandelingen:1.Herhaald gedrag (bv. handen wassen (smetvrees), ordenen, controleren) of geestelijke handelingen (bv. BIDDEN in het gangpad, tellen, woorden zachtjes herhalen) die de persoon uitvoert als reactie op een obsessie of die worden uitgevoerd volgens strikte regels.
2.Het gedrag of de geestelijke handelingen zijn gericht op het voorkomen of verminderen van spanning of het voorkomen van een gevreesde situatie. Deze gedragspatronen of geestelijke handelingen hangen echter niet reëel samen met de gebeurtenis die verminderd of voorkomen moet worden of zijn duidelijk overdreven.
B. Op een bepaald punt tijdens de aandoening ziet de persoon in dat de obsessies of compulsies overdreven en onnodig zijn. N.B.: Dit is bij de meeste moslims niet aangetoond.
C. De obsessies of compulsies veroorzaken duidelijk spanning (zie filmpje) kosten veel tijd (meer dan een uur per dag) of doen ernstig inbreuk op de dagelijkse bezigheden, het werk (KUCH) of sociale activiteiten en relaties.
D. Als een andere aandoening uit As I is geconstateerd, blijft de inhoud van de obsessies of compulsies daartoe niet beperkt (bv. preoccupatie met voedsel bij een eetstoornis, haar uittrekken bij trichotillomanie, bezorgdheid over het uiterlijk bij een stoornis van de lichaamsbeleving, preoccupatie met drugs bij een verslavingsstoornis, preoccupatie met een ernstige ziekte bij hypochondrie, preoccupatie met seksuele driften of fantasieën bij parafilie of schuldgevoelens bij klinische depressie).
E. De stoornis is niet het gevolg van het innemen van een substantie (bijvoorbeeld drugs of geneesmiddelen) of een somatische aandoening

Dikke Buschauffeur | 15-10-13 | 11:07

Iedere keer wanneer ze gaan liggen, een tweetal varkens in de hal loslaten. Moet je eens zien hoe snel ze weer overeind komen.

Hoeftniet | 15-10-13 | 11:06

Ik denk dat we (helaas) moeten overgaan op het plaatsen van gedragsborden. Zoals een normaal verkeersbord, bijvoorbeeld een rond bord met een dikke rode rand met verboden op de grond te gaan zitten bidden, dit natuurlijk in de vorm van een tekening anders wordt dat weer niet begrepen..... (o ja en een boete van 77,70 euries)

Sateetje | 15-10-13 | 10:57

Ben blij dat het bij provocerend bidden bleef.

Daalder | 15-10-13 | 10:53

Kan iemand Van Leeuwen wakker maken...???

segalkjesaljksgahbi | 15-10-13 | 10:49

Schoorsteenveger | 15-10-13 | 10:29 | + 0
Dus je verwacht dat het met Nick en Simon ook wel een keer gedaan is?

Einde van de Domheid | 15-10-13 | 10:38

Uiterst voorspelbaar, zo'n actie. Hoort er allemaal bij. We gaan er aan wennen, en dat is winst, dat dit soort tuig verder niets heeft te vertellen, niets heeft in te brengen, niets heeft bij te dragen, kortom geen enkele meerwaarde vertegenwoordigt en steeds maar weer met onnoemelijk stupide en lompe uitingen de aandacht op zich wil vestigen. We gaan er aan wennen, en het gaat ook steeds meer vervelen. "Alwéér zo'n zootje biddend tuig", zullen we zeggen, "kunnenn die nou niks originelers bedenken dan dat?" Zo was een stenengooiende kraker in de sixties nog echt nieuws, en dat wist die stenengooiende kraker dan ook. Maar nu zitten stenengooiende krakers alleen nog maar een beetje in de weg, zijn het marginale figuren die misschien ons dagelijks ritme een beetje verstoren, omdat we bij de zoveelste netjes aangekondigde politie-actie een straatje om moeten rijden op weg naar ons werk. Zo zal het die booslims ook vergaan. Wij zullen hun holle frasen, hun getrap en geschop steeds irritanter gaan vinden, steeds vervelender, en aan het einde van de rit alleen nog maar een klein beetje vervelend.

Schoorsteenveger | 15-10-13 | 10:29

Waarom krijg ik door dit soort incidentjes steeds meer het idee dat mijn Nederland mijn Nederland niet meer is... Gadverdamme!

Reykjavik | 15-10-13 | 10:27

Moest er niet toevallig een terreinwagen met spijkerbanden de zaal in?

Rien7847 | 15-10-13 | 10:26

Volgende keer gewoon in de gracht flikkeren dat tuig. Zwemmen kunnen ze toch niet dus is dat probleem opgelost. De riolering van A'dam vist ze later wel weer eens op.

joyriders | 15-10-13 | 10:16

Zum kotsen.

IdiotSavant | 15-10-13 | 10:16

Hopelijk is de opinie en visie van @Albrecht na deze avond iets bijgedraaid. Het is allemaal lief en aardig en zo, maar als de tirannetjes het voor het zeggen krijgen wordt NL een stuk minder aangenaam.

Tieneus | 15-10-13 | 10:08

Ze liggen er altijd zo bij van: kom op, geef me een schop onder mn kont, dan ga ik misschien nog werken.

RegseHippie | 15-10-13 | 10:05

Gniffel. Een topic over o.a. iemand met 8 volgers. Komaan Prit je geeft um een podium die hij nooit heeft gehad. Aandacht geven aan dit soort gespuis is precies wat ze willen. Koren op de molen, dus beter doe je dat niet Stiffie. Laat dat soort volk verder blaten tegen de 8 volgers die ze hebben, wens ze wat mij betreft dood met veel pijn in hun onderpens, maar geef ze nooit het podium dat ze niet verdienen.

Datzegiktoch | 15-10-13 | 10:00

Leuk is dat. Moeten wij blanke- atheïstische-Nederlanders eens doen. Een moskee blokkeren. Ben je meteen extreem-rechts en in alle uitzendingen van de NPO.

genoegisgenoeg | 15-10-13 | 09:54

Maak die twitterende druiloor nou vooral niet groter dan-ie is met zijn 8 volgers...

Djong | 15-10-13 | 09:54

Enkeltje Syrië aub. Allah wacht op ze.

blabam | 15-10-13 | 09:53

er mocht niet gefilmd worden tijdens het debat, maar toch is er wat beeld www.youtube.com/watch?v=W3l4U2mUxj0
buiten dat het een slecht debat is valt mij nog iets op
De filmer zit te fluisteren met iemand naast hem, en aan het eind van het filmpje lijkt de man naast de cameraman Maiwand de Thuisblijver te zijn

janneman1977 | 15-10-13 | 09:52

provoceren zit in de genen. Intussen wordt in London een aanslag voorkomen. De mekka's kennen geen genade, onderwerping van de gehele populatie is het doel. Ik vraag me af, wat als er nu wel weer eens een succesvolle aanslag wordt gepleegd. De soldaat die publiekelijk werd afgeslacht lijkt ook al in de vergetelheid zijn te geraakt.

Bill Cosby | 15-10-13 | 09:51

@kicktherabbit | 15-10-13 | 09:43
Moet je alleen even een "kk" filter installeren, anders snap je niks van wat ze uitkramen.

Rest In Privacy | 15-10-13 | 09:45

Het feit dat je geen scherp debat over de islam kan houden zonder dat er politie bij aanwezig is zegt al genoeg.

FuckDeMonarchie | 15-10-13 | 09:44

DaughtersofLot | 15-10-13 | 09:38 |
Achjee, hebben ze de Achterhoek nog niet ontdekt? Je hebt genoeg kans om met 'die types' in debat te gaan. Er zijn er meer dan genoeg hier in Amsterdam. En er zijn er genoeg die graag met jou het debat aangaan.

kicktherabbit | 15-10-13 | 09:43

Het kwaad bestaat! Deze plaag moet het leven totaal onmogelijk worden gemaakt. Praktisch gezien, gewoon Nederland uit pesten. Suggesties?

Verzetstrijder | 15-10-13 | 09:42

Hing er geen brandkraanhaspel?

flinkescheet | 15-10-13 | 09:41

@kicktherabbit | 15-10-13 | 09:35
Express voor de deur van de debatzaal gaan bidden... ja, die mannen voelden echt de behoefte om te luisteren.

Die vinden het vast ook toppie om een vrouw de hand te schudden of er 1 aan tafel te dulden in een debat.
Uw optimisme is bijzonder, al is het naar mijn mening vooral naief.

Rest In Privacy | 15-10-13 | 09:41

God bestaat niet, als ik nou eens een kans kreeg met die types in debat te gaan. Maar nee, het moet altijd een debat zijn waarbij niet wordt gesproken over de onzin van religie. Laf, dom academisch sadisme van de Balie-subsidieslurpers. Wanneer komen die moslims eens op een plek waar ik ook van wal mag steken over de aannemelijkheid van religie? Zou die koppen wel eens willen zien.

DaughtersofLot | 15-10-13 | 09:38

En de positieve bijdrage aan de maatschappij van deze mensen is?

Botte Hork | 15-10-13 | 09:37

FrankVeer | 15-10-13 | 09:12 |
Toch waren zij er wel om te praten en te luisteren en zitten wij hier weer eenzijdig zonder enig wederhoor maar wat generaliserend te roeptoeteren over mensen die wij niet eens kennen. Natuurlijk, een deel van dat volk wat aanwezig was spoort niet, ook in mijn ogen, maar er is nog nooit iemand slechter geworden door met elkaar in gesprek te gaan. En dat vinden zowel veel Moslims als reaguurders hier nogal moeilijk. De andere kant op kijken en elkaar voor van alles en nog wat uitmaken is immers veel makkelijker. Wat dat betreft zijn Nederlanders en Moslims precies hetzelfde, om maar even mee te generaliseren.

kicktherabbit | 15-10-13 | 09:35

Kleine kans dat die gang precies richting Mekka stond.

Max Navelstaar | 15-10-13 | 09:33

LastShadowPuppet | 15-10-13 | 09:15
Op het moment dat de moslims in het openbaar gaan poepen met elkaar, dan komt het allemaal wel goed. Van een vrije moraal is nog nooit iemand slechter geworden.

Strohond | 15-10-13 | 09:29

-weggejorist-

Iwmac | 15-10-13 | 09:29

isdramieten

Iwmac | 15-10-13 | 09:29

Zie mijn comment in het topic van gisterenavond. Daar toon 'ik' een foto van dames in Iran 40 jaar geleden en nu. Als we die middeleeuwse volidioten nu niet stoppen is onze westerse wereld hetzelfde lot beschoren.

Dick Luyenlomp | 15-10-13 | 09:27

@kicktherabbit | 15-10-13 | 08:56
Even ter info voor jou; dit is geen debat,meningen of luisteren naar elkaar... Dit is fysiek je eigen ideologische zin doordrijven en misbruik maken van een goedwillende groep (te) tolerante Nederlanders met een wegmetons mentaliteit.

Welles! Nietes! | 15-10-13 | 09:26

Hoe duidelijk moet het nog worden gemaakt dat de islam niet in Nederland thuis hoort?

Moi2 | 15-10-13 | 09:26

@ox | 15-10-13 | 09:03
Ik denk dat ik al eerder gelijk krijg, gutfeeling, maar toch. *pakt de handschoen op*

Jim Lovell | 15-10-13 | 09:26

De facebook van sjappie ismael vt:

www.facebook.com/Ismael.vt.036

Op zich wel grappig leesvoer; niet verbazingwekkend, het is een complete loser.

fram | 15-10-13 | 09:25

Provoceren om het provoceren. Buitengewoon irritant kinderlijk gedrag.

brutus68 | 15-10-13 | 09:23

@Bubba de sukkel,
Het zijn er geen 8, het zijn er 100.000 and counting.

irma zonderboezem | 15-10-13 | 09:22

Waar werken dit soort gasten?

Libertinowitz | 15-10-13 | 09:20

Zoals altijd verziekt de meerderheid het voor een enkeling.

Alexander de Kleine | 15-10-13 | 09:20

de lange lat erover!

kommaneuker | 15-10-13 | 09:19

Een lul van een vent die Yoeri, maar hier moet ik hem gelijk geven. Provoceren doe je maar lekker ergens anders.

geylegerrit | 15-10-13 | 09:19

@Ashtrey | 15-10-13 | 09:13
Het induvidu wel, maar het collectief wil dat niet.

Jim Lovell | 15-10-13 | 09:17

Wat wordt er hier in dit land toch nog geweldig veel gesold met deze treiteraars. Werken staat niet in hun woordenboek. Alleen maar treiteren en uitlokken. Zet ze toch met z'n allen op de trein richting Midden-Oosten. Punt uit.

jasser | 15-10-13 | 09:15

kicktherabbit | 15-10-13 | 08:56

Ach gut, kickthehabit denkt dat dat debat bedoeld was om WEDERZIJDS begrip te kweken. Droom lekker verder vriend. Die middeleeuwse geitenneukers hebben nul komma nul interesse in onze verdorven westerse samenleving, behalve waar het het opstrijken van subsidies, kinderbijslagen en uitkeringen betreft.
Verder poepen ze op alles wat westers is, en is zo'n debat in hun ogen alleen bedoeld om rechten op te eisen voor zichzelf.

LastShadowPuppet | 15-10-13 | 09:15

Youri is een goeie gozer.

Ben Adam | 15-10-13 | 09:14

Pacifistisch verzet tegen de vrijheid van godsdienst en vrijheid van meningsuiting.

Daar moet hoognodig een einde aan komen

Islamofiel | 15-10-13 | 09:13

Willen deze mensen niet waar ieder mens naar smacht?
Liefde, rust, geborgenheid, veiligheid, een menswaardig bestaan met een legio aan kansen en doelen om naar te streven?

...

Ashtrey | 15-10-13 | 09:13

Hahahahaha wat een triest zootje eigenlijk deze mannekes.
Een een of andere Pino aanbidden om een bepaald statement te maken terwijl je weet dat je jezelf zo verschrikkelijk te kakken zet.
Wilders heeft heeft gelijk, het is een achterlijke ideologie die Islam.

pickalilly | 15-10-13 | 09:13

kicktherabbit | 15-10-13 | 08:56

Jammer genoeg is een debat met dit soort mensen niet mogelijk. Het begint er al mee dat ze niet willen luisteren, niet willen begrijpen en alleen de ander willen overtuigen van hun gelijk en de islam willen opdringen. In Nederland (eigenlijk de hele Westerse wereld) zijn we heel tolerant wat betreft godsdiensten en staan we in principe gewoon open voor andere geloven onder motto 'doe wat je wilt, maar laat een ander zijn vrijheid'. En met name dat laatste schijnen ze niet te snappen. Probeer het gedrag van deze mensen eens te kopiëren naar een islamitisch land als aanhanger van een ander geloof. Moet je eens kijken hoe snel je met je snufferd op het beton achter de tralies ligt. Keer op keer blijkt dat de islam een heel intolerant oogkleppen-geloof is dat werkt volgens het principe 'Willst du nicht mein Bruder sein, so schlag ich dir den Schädel ein'.

FrankVeer | 15-10-13 | 09:12

De zogenaamd gematigde moslim ligt binnen de kortste keren ook met de kont omhoog in onze straten naast hun extremistische broeders Mark my words!
Rutte en die walgclub van hem hebben dit zeker ook weer niet meegekregen.Teeven en Opstelten.. misschien is het zinnig een anti-openbare religie-uitingen wetje in elkaar te knutselen.Zo snel mogelijk graag!

Welles! Nietes! | 15-10-13 | 09:12

@Snelle Jeroen | 15-10-13 | 09:02 |

Waar haal je die wijsheid vandaan?

roze_bril | 15-10-13 | 09:12

Vandaag is het weer de dag van de verdwijnende comments?

Jim Lovell | 15-10-13 | 09:11

Pritt, het is niet de bedoeling om te bidden.
Het is de bedoeling dit filmpje in de media te krijgen.
Hap!

Einde van de Domheid | 15-10-13 | 09:07

En het dan maar raar vinden en onpasselijk dat Le Pen en haar Front National in Frankrijk en de PVV in Nederland in de Poles stijgen.
Als je van te voren weet dat de gebedstijd aankomt ga dan naar de moskee of blijf thuis. Bovendien is het gevaarlijk om zo te gaan zitten het kan zomaar gebeuren dat iemand zijn fiets in de reet stalt. Maar ja is het nog ergens goed voor.

Sjeng de helle | 15-10-13 | 09:05

Volgende keer als ze er liggen, gewoon erover heen lopen (vergeet vooral de voeten niet te vegen, als je erover loopt).

ElMatadero | 15-10-13 | 09:05

Ik vraag me af wel groot strateeg hen verteld heeft dat het point of no return al is bereik. Mo zelf?
Wanneer ze 10 jaar hadden gewacht was het over ons heen walsen makkelijk gelukt wanneer je naar de demografie in de grote steden kijkt. En nu zijn ze te vroeg, net als in de rest van Europa. Een blunder van formaat.

Jim Lovell | 15-10-13 | 09:03

@Jim Lovell | 15-10-13 | 08:52

"Hand overspelen"?! Nog 15 jaar dan spreken wij elkaar weer.

ox | 15-10-13 | 09:03

@Gestrekt been | 15-10-13 | 08:59
Wat een onzin, de jongere generaties allochtonen geven bijzonder weinig om hun geloof, al doen ze anders geloven om in de familie geen modderfiguur te slaan.

Snelle Jeroen | 15-10-13 | 09:02

Zo triest dat we tijd kwijt zijn aan zulks typisch booslim-intens-kinderachtig dom niveau. Dat hoort hier gewoon niet; relnichten over bidden-godskristus, waar gaat dat over?

Die ismael, sjeezus, waarom zijn die bekeerden altijd zulke sjappies?

fram | 15-10-13 | 09:00

En het ergste van alles is; we hebben ze ooit binnengelaten en nu komen we er noooit meer vanaf! Slachtoffer van je eigen 'eerlijke' rechtsstaat.

Gestrekt been | 15-10-13 | 08:59

De gematigde moslimmannetje vindt niet dat hij tot de groep behoort die hier provoceert, maar vindt ineens wel dat hij tot deze groep behoort als een provocateur gediscrimineerd wordt bij de toegang van een disco.

roze_bril | 15-10-13 | 08:58

LastShadowPuppet | 15-10-13 | 08:53 |
Debat, woorden, meningen, naar elkaar luisteren, elkaar leren begrijpen, elkaar proberen te overtuigen... Dat moet je inderdaad niet willen. In 140 tekens je mening over anderen ventileren op een weblog, dat is toch veel logischer. Dat heeft ons echt gebracht waar we nu zijn.

kicktherabbit | 15-10-13 | 08:56

Hondsbrutale uitvreters die niets te bieden hebben dan eisen, eisen en eisen. Niet te beroerd die eisen met geweld kracht bij te zetten ook.

In normale tijden werd het leger ingezet tegen zulke vijanden.

Jan Passant mk2 | 15-10-13 | 08:55

Youri is een portaal voor de agressieve versie van de Islam. De versie die de hele groep associeert met agressieve martelende en dodende lagere demonen.

Einde van de Domheid | 15-10-13 | 08:54

Sowieso: een islamdebat??? Flikker! Toch! Op! God bestaat niet, Allah bestaat niet. Zo, einde debat, volgende onderwerp godverredomme!

LastShadowPuppet | 15-10-13 | 08:53

Reli-exhibitionisme ... !.

Simon_GS | 15-10-13 | 08:53

Bij Zandvoort over de grens trappen dat tuig

Bokito ergo sum | 15-10-13 | 08:52

Dat volk heeft niet in de gaten dat ze hun hand overspelen.

Jim Lovell | 15-10-13 | 08:52

Dit s de voorzet om in het vervolg overal op de knieën te gaan liggen in onze Nederlandse straten.
Rusland Frankrijk en Belgie gingen ons al voor.
Kunnen we ze nu nog de plaats in trappen waar ze dit horen te doen.. hun afgedwongen gebedshuizen?

Welles! Nietes! | 15-10-13 | 08:52

Waarom doet die muzelman rechts in beeld moeite om onherkenbaar te blijven? Iets te verbergen onder z'n middeleeuwse mutsje?

LastShadowPuppet | 15-10-13 | 08:51

"Treiterende moslim-provocateurs": da's een pleonasme. Wat heet, een dubbel pleonasme: "treiterende moslims" is numero uno, "moslim-provocateurs" is de tweede.

En waarom zitten die jongens niet in Mekka? Nou? Gelovigen... tsssk!

Reinaert | 15-10-13 | 08:51

Geef ze géén vinger...
Hooguit buiten bereik de middelvinger.

kibbesoeb | 15-10-13 | 08:51

Hier was een snelle ontruiming op zijn plaats geweest, zonodig met gepast geweld. Een ontruiming die pas eindigt op het moment dat deze lui de grens van Europa zijn gepasseerd.
Er is geen plek voor provocerende haatmoslims in Nederland.

Professor Superhirn | 15-10-13 | 08:51

Nog een mooi debat meneer Albrecht: "Hoe naïef is Nederland ?"

Kamervraag | 15-10-13 | 08:51

Op de Twitter account van "hoi druiloor" (@Ismael_vt) schrijft deze aan Ome Albrecht: "ik denk dat je meer tijd kwijt was aan het onderbreken dan hun het verplichte gebed laten afmaken". U-huh. Je bent ook meer tijd kwijt aan het verbieden en mogelijk arresteren van bijv. berkezeikers, of het voorkomen van een politiek gemotiveerde aanslag. Ook gewoon door laten gaan dus? Groepen gebontkraagde hangjongeren bejaarden in elkaar laten slaan? Hordes theedoekdragende annoniempjes blonde meisjes in elkaar laten trappen? Joh, gaat ook veel te veel tijd inzitten om die tegen te houden. Is dat de bedoeling? Dus, zeg maar, het pad nog meer effenen om Ismael's geloofsgenootjes ongehinderd hun gang te laten gaan. Hmm. Ik begin een beetje te begrijpen hoe politiek Nederland in zijn algemeenheid over zaken denkt. Nederland redden van een economische, 'immigratoire' en algehele crisis? Gaat veel te veel tijd inzitten.

Litsehimmel | 15-10-13 | 08:51

Lekker allemaal in de veel te kleine gang bidden. Ga dat even lekker in de moskee doen!

botteslopert | 15-10-13 | 08:50

Doodziek wordt je ervan. Het getreiter, het gedram, de polarisering en het provoceren.

The Green*Machine | 15-10-13 | 08:50

Biddende mensen, eng hoor. En een provocatie, nou nou. Diep beledigd ben ik.

Bubba de Vuystneuqer | 15-10-13 | 08:37 |
Jij gelooft in sprookjes, dat wil de consument van GS Media BV helemaal niet lezen.

kicktherabbit | 15-10-13 | 08:48

Ostentatief drammen. Als ze rond die bidtijden hun soepsidie kunnen ophalen zijn ze ineens een stuk minder strikt in de leer.

quichot | 15-10-13 | 08:48

Allah Snackbar. Sukkels.

Rico den Hollander | 15-10-13 | 08:48

Dit wordt dus het meest zinloze debat van het jaar 2013.

ZZP-er | 15-10-13 | 08:48

Ik wil mijn land terug.

gooi en smijtwerker | 15-10-13 | 08:48

Voortschrijdende islamisering van Hollandia. En nog steeds grijpt er niemand in...

clabamsk | 15-10-13 | 08:47

Hij had lekker het licht uit moeten doen. Niet lausteren, dan gein dieskoesie-avond. Goejdag mienier, de balie iets gesluiten.

Kameroudste | 15-10-13 | 08:46

Toch wel even applausje voor ome albrecht. Een ander had die moslimgekkies hun gang laten gaan!

dani7902 | 15-10-13 | 08:46

Knettergek dat geloof in Allah met zijn profeet Mohammed (cohf)

diek | 15-10-13 | 08:44

Albrecht, geef de volgende keer ook aan dat je niet met elke kleding bij een horeca-gelegenheid binnenkomt.. Dit kan toch ook echt niet, over provoceren gesproken.. Voor sommige clubs worden ook mensen geweigerd...

NogSteedsNiet | 15-10-13 | 08:44

Aandachtshoeren met een identiteitscrises.

Simon de Danser | 15-10-13 | 08:44

Inheemse godsdienstvrijheid... dat ene extra woordje had zoveel ellende kunnen besparen in dit land.

Rest In Privacy | 15-10-13 | 08:44

Wat voor salade?

zeefert | 15-10-13 | 08:40

Het bloed onder de nagels uithalen en als iemand er vriendelijk wat van zegt heel hard raciesme gaan gillen.
Middeleeuwse barbariteit hoort in Middeleeuwië thuis.
Wanneer vallen de schellen van de traditionele partijen hun ogen en durven ze eens te zeggen wat ieder verstandig mens al jaren lang weet.
Opzouten met die achterlijkheid.

Cuyahoga | 15-10-13 | 08:40

Vrijheid betekent nog niet dat je alles kunt doen wat je wilt...

duitse herder | 15-10-13 | 08:39

-weggejorist-

Bubba de Vuystneuqer | 15-10-13 | 08:37

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland