
Goedemorgen. Hier uw regering. Er is voorshands nog geen enkele reden om werkelijk ongerust te zijn. Alles gaat toppiejoppietegek met de tussenformatie. Al tien dagen lang zijn wij samen met Jeroen en Lodewijk bruggen aan het slaan met ons eerlijke verhaal om de puntjes aan de horizon dichter bij de mensen in het land te krijgen. Nee hoor, geen enkel probleem om steun te vinden voor al die niet-bekrachtigde akkoorden. Tuurlijk, die meerderheid in de Eerste Kamer voor de miljarden aan lastenverzwaringen komt er gewoon. Alleen bij Maurice de Hoax is de PVV in z'n eentje groter dan VVD en PvdA samen dus dat gelooft toch niemand. Dat 80 procent van Nederland het kabinet de tiefus wenst is ook zwaar overdreven, de protocollen van de democratie worden helemaal niet door het kabinet opgerekt om ruimte te maken voor de bestuurlijke wanhoop bij de coalitie, en met de allerlaatste reddingsboeien D66, GroenLinks en de Kombinatie Kleingristelijk gaan VVD en PvdA er héus wel uitkomen samen. Waarom denkt u dat er al tien dagen koortsachtig en
tot diep in de nacht overlegd wordt? Dat is omdat we zo veel goeds te bespreken hebben samen! Van een pijnlijke spagaat tussen linksrechtse en rechtslinkse idealen is totaal geen sprake. Dit kabinet is zeker geen brug te ver voor Nederland. En dat is het enige eerlijke verhaal. Gaat u maar rustig aan het werk(zoeken). Later vandaag hoort u weer van ons.
Reaguursels
InloggenZag Pechtold gister in de Kruidvat met een boodschappenwagen VOL Vaseline, want die glijder wil er zo graag bij. Zit te wachten dat ze eruit komen met als dank D66..... Word het niet eens tijd dat we weer eens naar de stembus gaan, maar voor we gaan de kiezers van de laatste keer op de VVD en PvdA met terug werkende kracht een doodschop te verkopen.... Ik wil ook nog de groeten doen aan ome Geert.
Voor linkse idealen is er anders genoeg ruimte met dit kabinet, nivelleren, belastingverhogingen, pensioenroof etc etc
Ondanks alle versnippering lijkt er toch wel ruimte te zijn voor een rechts-liberale partij.
Ik wil nieuwe verkiezingen en wel nog dit jaar!
kippevlees | 08-10-13 | 11:54 |
*
... en als dat resultaat U niet bevalt dan wil U wéér nieuwe verkiezingen. Net zolang tot U krijgt wat U hebben wil. Maar dan is misschien Uw buurman ontevreden en wil die nieuwe verkiezingen, net zolang tot hij krijgt wat hij beoogt. Met ruim 12 miljoen stemgerechtigden wordt een stabiel en naar ieders tevredenheid functionerend kabinet nog een hele klus. U begrijpt hopelijk dat parlementaire democratie méér inhoudt dan permanente verkiezingen? Net als bij de laatste verkiezingen mag U bij de komende verkiezingen, ik schat over een jaar of 3, weer Uw stem uitbrengen. Nu schreeuwen in een forum als dit getuigt van machteloosheid maar zet verder geen zoden aan de dijk en leidt zéker niet tot nieuwe verkiezingen.
Mark Krachtwijk | 08-10-13 | 11:33 |
Ik zou u dit sprookje wat u wenst wel gunnen, maar de realiteit is anders. Het land wordt systematisch gesloopt door een stel leeghoofden in den haag die marcheren voor Brussel om hun plaatsje in het dikke pluche veilig te stellen, laat u vooral niks wijsmaken en niet naïef blijven hoor!
Kijk ze daar staan liegen met hun geniepige lach!
Het ergste is nog, dat ze het volk volk voor de gek houden, maar ook zichzelf!! Want welke imbiciel kan hier nog in geloven?
Die foto ! Geweldig !
Opzouten allemaal daar in Den Haag!
Ik wil nieuwe verkiezingen en wel nog dit jaar!
-weggejorist-
witchmaster | 08-10-13 | 11:16 |
*
U bent boos maar voor de rest is Uw plempsel onbegrijpelijk.
Nederland is een fantastisch land. Mark Rutte is er niet om de populaire jongen uit te hangen dat doet roeptoeter Wilders wel. We moeten de negatieve spiraal doorbreken met hernieuwd elan. Er zijn zoveel goede initiatieven in dit fantastische land. Ik zie het helemaal zitten.
Nederland is een fantastisch land. We moeten de negatieve spiraal doorbreken met een positief elan, ik zie werkelijk optimisme. Mark Rutte is er niet om de populaire jongen uit te hangen zoals Wilders maar om dit fantastische land weer draaiende te krijgen.
g.l doet het niet maar blijft zitten omdat de clown van de afbrandpartij hun graag er bij ziet .
Ondertussen had men gisteren avond al kenbaar gemaakt dat men niet aan de wensen van g.l kon voldoen .
blijft over de sop-partij die zo graag op de achterbank zit bij de harlekijn van de vvd en ook daar is de achterban niet zo zeker in tegendeel dus die druipen ook af.
de boosdoener is en blijft en ze zullen alles in het werk trachten te stellen D66(6) de partij van het BEEST aan boord te halen .
nee ik zie ze niet tot overeenstemming komen , ik heb meerderemalen gezegd dat ze de kerst niet halen .
ieder weet dat als je met de circus klucht in zee gaat stemmen gaat verliezen , deze wanhoop partijen zijn al bezig met voorverkiezingen dat is wel heel duidelijk
-weggejorist-
Soort zoekt soort .
@roze_bril | 08-10-13 | 08:19
en de OESO, CPB, ECB, en elke zichzelf respecterende econoom. Helaas moeten VVD en PvdA van zichzelf eerst hun eigen achterban royaal van cadeautjes voorzien.
Willen jullie a.u.b. geen foto meer plaatsen van die twee!! Ik ben acuut aan de zoefpoep gegaan toen ik die twee zag!! Ik zeg uitdrukkelijk "die twee" want het is voor mij niet langer mogelijk hun namen uit te spreken zonder dat ik daarbij acute ziekteverschijnselen ga vertonen!!!!
LangeTijdGeleden | 08-10-13 | 10:02 |
U klinkt nog wat jonger, net zoals ik. Zelf ben ik vertrokken naar het buitenland en dat bevalt super. Ja, je ziet je echt goede vrienden (te) weinig maar er komen altijd wel nieuwe mensen aanwaaien. Heb het al vaker aangegeven, ben net WO afgestudeerd en werk in Barcelona. Verdien 2400E per maand maar betaal hier slechts 16% belasting over incl. zorg. In het eerste jaar dat je hier werkt krijg je als steuntje in de rug en om je meer financiële lucht te geven trouwens een percentage van 2%. O en wegenbelasting? Ik betaal 150e VOOR EEN HEEL JAAR. Fuck de dieven in NL.
Laten we niet vergeten wie verantwoordelijk is voor deze enorme puinhoop: Informateur Wouter Bos met zijn achterlijke kwartet uitruilspel en Bos die vond dat een meerderheid voor het kabinet in de 1e kamer niet nodig was. Achteraf een grote constructiefout.
Daar is het al fout gegaan. De VVD had natuurlijk ook nooit akkoord moeten gaan met dat Bos-kwartetspel maar men had moeten kijken welke maatregelen voor het land nodig zijn in plaats van: wij de JSF, jullie nivellering. Hoe verzin je zoveel achterlijkheid. .
Bij de formatie werd het al duidelijk: Rutte doet maar wat en vindt alles best zolang hij maar premiertje kan spelen.
Laat het aanrichten van een grote puinhoop maar aan Wouter Bos over, die heeft daar inmiddels al een indrukwekkend track record in opgebouwd.
je kunt je afvragen in hoeverre het woord volksvertegenwoordiger nog de lading dekt. Eens een roeping nu verworden tot een ordinair beroep als opstap voor een verdere carriëre. De PVDA heeft zich reeds lang vervreemd van haar met de hand werkende achterban in de fabriek , achter de kassa enz door te ontdekken een nieuww electoraat te hebben aangeboord met de honderdduizenden vrnl. islamitsiche immigranten en daarmee door te gaan. Was niet de heer W.Bos "trots" 26.000 meest islamitische uitgeprocedeerden aan een verblijfstitel(en uitkering)te hebben geholpen en was de heer D. Samson niet "trots" het Kinder(?)-pardon voor elkaar te hebben gekregen ? D66 richt zich slechts op haar lifestyle schterban en de oud-communisten van Groen Links blijven luchtfietsen en pleiten voor meer immigratie in een land dat al 17 miljoen telt. De espace vital is dermate klein geworden dat bijna nergens je verder kunt kijken dan 500 meter zonder electriciteitsmasten, windmolens, glas en beton te zien en verkeergeraas te horen.De heer Wilders een punt hebbende met de nefaste islamisering en immigratie schiet bij voortduring in eigen voet met zijn ongenuanceerde tweets en uitspraken. En als je denkt dat je in een zachtmoedig ogend iemand als de heer Krol meent een fatsoenlijk politicus te hebben, blijkt het een ladelichter te zijn. Het merendeel van de 150 personen in de Tweede Kamer is geen volkvertegenwoordiger meer, ze verdienen hooguit het predicaat parlementariër.
@LeBron | 08-10-13 | 09:52 | + 0 -
M'n vrienden werden weggestuurd bij het protest. Ze liepen met hordes ("Ik gok wel 1000 mensen") door de straten en stations van Den Haag vanwege een weigering aan de 'poort' van het protest. Maar dit werd natuurlijk niet in het nieuws verteld.
Dat er een groepje jongens 'grappig' probeerden te zijn met een hitlergroet te hoaxen bij t protest, die helemaal niet aanwezig waren bij t protest zelf, is natuurlijk wel iets dat opgepikt moet worden door Nieuws, Peggold en consorten.
Deze regering kan maar 1 ding: tot wanhoop brengen.
Die gasten weten dondersgoed dat het onderbuik gevoel van de Nederlandse kiezer zich beperkt tot reaguren op websites als deze. Nederlanders gaan de straat niet op, maar dat betekent wel dat keer op keer er meer onzin je strot wordt doorgeduwd. Ik lees al maanden over aktie, de straat op gaan, protesteren, 'genoeg is genoeg', maar uiteindelijk gaat alleen Wilders protesteren met maar een paar duizend mensen. Dat zet geen zoden aan de dijk en ondertussen breken Rutte en Samsom de toko steeds verder af...
@necrosis | 08-10-13 | 09:38 | + 2 -
Al een paar keer geprobeerd, maar alle werkgevers houden de lonen kunstmatig laag. Ze zoeken wel veel mensen in mijn vakgebied, maar ze willen geen ruk (meer) betalen.
Maar ik blijf het proberen! Het enige wat ik het belangrijkste vind is dat ik mijn ouders nog 1 x per maand kan bezoeken... Als de benzine en wegenbelasting (weer) omhoog gaat, kan zelfs dat niet meer, want dan moet ik, vanwege andermans portemonnee (de overheid), BEZUINIGEN. Maak namelijk, vanwege mijn loon, nét geen recht op bepaalde toeslagen om tegen de zorgverzekering en andere belasting/leef druk op te boksen.
Het decor achter beide heren is kenmerkend voor de situatie van dit land: een gigantische puinhoop. Hoe krijgen ze het voor elkaar!!
@Prof. Pim Pam Pet | 08-10-13 | 09:32 | + 1 -
Adequate samenvatting van de huidige besprekingen. *buiging doet*
Als zelfs Klaas Knot een slappe plasser krijgt van het te verwachten regeringsbeleid in relatie tot het ombuigen van de crisis.........
@LangeTijdGeleden | 08-10-13 | 09:28
Solliciteren naar een betere job vanuit een baan is beter dan solliciteren vanuit WW/ bijstand.
Het aantal banen is beperkt en de werkgevers zijn eerder geneigd om iemand over te halen om over te stappen, dan een WW'er in dienst te nemen.
Ik zie het dagelijks op mijn werk, 'overstappers' kunnen flink groeien, ex-ww'ers vrijwel nooit.
Dan moet ik er bij vertellen dat laatstgenoemden vaak te laat komen, stelen, of simpelweg geen interesse hebben.
Die 'moeten', maar ze willen vaak niet.....
De overheid, omdat elke Nederlander het toch fijn vind om keihard anaal genomen te worden?
Haags voor beginners :
Bezuinigingen : belastingverhogingen
"U neemt uw verantwoordelijkheid niet" : u doet niet wat wij willen
(Broodnodige) hervormingen : verslechteringen voor Jan met de Pet (zie bezuinigingen)
Ombuiging : verslechtering die nooit meer zal worden teruggedraaid
Na het zuur komt het zoet : wij houden u als naieve burger aan het lijntje met loze beloften
Tijdelijk : zolang als het ons als politiek uitkomt
"wij staan voor enkele lastige beslissing (en)" : u, als belastingbetaler gaat snoeihard genomen worden
Duurzaam (vaak i.c.m. het begrip innovatie) : belastingverhoging o.b.v. onbewezen geitenwollensoktheoriëen
Versoepeling (vaak i.c.m. het ontslagrecht) : u, als eenvoudige 40 'er of 50 'er gaat binnenkort zonder ontslagvergoeding vervangen worden door een Pool
Participatiemaatschappij (nieuw in de lijst) : u, als belastingbetaler gaat meer belasting betalen voor minder dienstverlening
"Brussel" : Bureaucratische voortwoekerende moloch met onstilbare geldhonger waar U voor mag opdraaien
In deze tijden zie ik liever een serieus gezicht van Markt Rutte en Diederik Samson.
Onze overheid hanteert een vandalenmentaliteit, steeds op zoek naar iets nieuws om te slopen!
Allemaal toneel. Het akkoord is allang gesloten. Nu nog een paar dagen zgn worstelen om te laten zien dat er echte oppositie is. Nou de echte oppositie is allang weg hoor. SP en PVV mogen nooit meedoen tenzij ze zich conformeren. Roemer is al aardig op weg maar heeft uiteraard in de gaten dat wanneer hij meegegaan was zijn geloofwaardigheid voor zijn kiezers verloren had. Ik hoop dat er heel gauw nieuwe verkiezingen komen maar ik weet zeker dat ze er NIET komen want we moeten zsm geknipt en geschoren worden. Klaas Knot heeft het vingertje ook al uitgestoken.
Pulp Fiction.
Kan iemand mij helpen met een keuze?
Door de lastenverzwaringen volgend jaar moet ik een keuze maken, want ik red het niet meer met mijn geld:
- De auto verkopen/weg doen en dan zonder werk zitten/bijstand aanvragen.
- Terug bij mijn ouders intrekken, blijven werken, maar elke ochtend 2 uur onderweg zijn. En dan ook de gigantische afschrijving van m'n auto vanwege het aantal KM'ers, wat het grootste deel van m'n loon zal inleveren.
Ja, ik werk nog ja, maar voor hoe lang dat zal duren en voor hoeveel qua loon is nog maar de vraag, elk bedrijf zweet zich uit de naad om door te kunnen blijven gaan.
Dietrich Samson en Marx Rutte beseffen niet wat er met mensen zoals mij gebeurt in m'n leven vanwege alle kosten die ik niet meer kan betalen... (zowel mentaal als fysiek ga ik er kapot aan...)
Bedankt Roverheid, jullie hebben officieel van werken een nutteloze bezigheid gemaakt. Stelletje droogkloten.
@Kamervraag | 08-10-13 | 09:22
'Kereltje' heet tegenwoordig 'Miezerig Mannetje'.
Een terechte bijnaam.......
Deadline is 17 oktober, op 18 oktober begint het herfstreces tot en met 28 oktober 2013.
Kereltje en die van de gristenunie zouden er maar zo graag naast staan. Al was het alleen maar om Die Wilders te pesten.
.. waarop die dwerg zegt: "Maar weet jij dan al wat je met je geld gaat doen als deze shit voorbij is?"
Waarop dat moederskindje zegt: "Ja hoor, een zeilboot voor de kust van Monaco, beetje chablis drinken in zo'n witte katoenen broek zonder sokken. Jij dan?"
"Wat dacht je", zei de backstabber, "hoeren neuken nooit meer werken natuurlijk, moehahahaaa"
@Welles! Nietes! | 08-10-13 | 09:05
Ik wacht nog steeds op een representatieve foto om op je verkiezingsposters te drukken.....
Leuk zo'n onbestuurbaar land. Ze kunnen beter de rest van de regeerperiode op hun handen gaan zitten en de boel de boel laten.
@necrosis: Gevalletje 'we heard you like to pay taxes, so we putted a tax on your tax so you can pay taxes while paying tax'.
We worden al jaren genaaid in ons achterste en het is niet eens lekker.
zeg maar jansen | 08-10-13 | 09:10 Luchtfietsers, dat woord zocht ik.
Het blijft natuurlijk wel een brug met ongelijke leggers met die acrobaten.
Lastige keuze hoor, kiezen voor je eigen toekomst en een voorverwarmd tijdens de Bilderberg conferenties of opkomen voor het landsbelang en de taken uitvoeren waarvoor je bent aangenomen.
@ necrosis | 08-10-13 | 09:00 |
Mee eens.
Alleen de SGP alléén is niet genoeg om de eerste kamer door te komen met hun wurgplannen.
Maar allen nog een fijn debat toegewenst.
Ik ben werken.
*out*
@Liwwadderr | 08-10-13 | 09:00
Wellicht zou de EU zich even kunnen buigen over de (uniek in de wereld?) BPM, die mogelijk in strijd is met de EU-regels.
Zou Rutte nou echt zo dom zijn, dat hij niet begrijpt dat de BPM een rem zet op de autoverkopen in Nederland?
Hij wil dat we huizen en auto's gaan kopen, maak die spullen dan betaalbaar, en niet alleen voor de linkse elite.....
Het kabinet roept/belooft van alles maar gebeurd helemaal niks. Het volk roept ook nog maar zachtjes terug en er gebeurd verder helemaal niks. En zo zakken we steeds verder in die bodemloze put..... Het wordt tijd voor aktie en dan niet met een paar honderd man nee met een paar honderdduizend man, laat het kabinet door de kracht van het volk maar omvallen. Nieuwe verkiezingen voor een kabinet met daadkracht!!!
@Einde van de Domheid | 08-10-13 | 08:59
Heb zijn verhaal gehoord.. en er zit wat in,met dien verstande dat loting vertaald zou moeten worden naar referenda zoals in Zwitserland en we komen al een eind verder.
De reden dat ze zo krampachtig aan hun positie vasthouden, belastingen verhogen en nu valse informatie over "we zijn de recessie uit" het land in werken moge duidelijk zijn. Ook zij weten dat het volk het helemaal zat is en de regeringspartijen hard gaan afstraffen.
Ze realiseren dat ze tegen de wil van het volk ingaat. Dat realiseerden ze zich al na de verkiezingen (VVD stemmers wilde geen PvdA en andersom). Dat maakt dat ze geen democraten zijn.
Wat ik schrijnend aan deze besprekingen vind, is de rol van de Eerste Kamer. Hoezeer je ook tegen dit kabinet bent, ze hebben een meerderheid in de Tweede Kamer. Omdat de Eerste Kamer niet toetst op juistheid en haalbaarheid van wetten, maar de partijpolitiek prevaleert, verkeren we in deze impasse.
Vergeet niet om ook nog even die nieuwe auto te kopen voordat wij jullie centjes weggeven aan Europa en er een bankentax overheen komt.
Gegroet,
Min. President
*Rijdt weg in oude Saab*
@cobie | 08-10-13 | 08:50
Je zal ondertussen wel weten wat ik stem, maar als Rutte slim is (moehahaha) gaat hij in zee met SGP.
Ik veracht hun standpunten, maar juist DIE partij is de meest betrouwbare politieke partij van allemaal.
Zij hebben hun idealen nog nooit opgeofferd voor een plekje op het pluche.
'Draaien' doen ze niet, op hun stemmen doe IK dan weer niet, maar toegegeven, ze blijven consequent.....
Weet je, iets dat heel lang duurt voordat het op gang komt en dan met horten en stoten begint, dat lukt vaak niet.
Het is nodeloos te zeggen dat het met enige vorm waarin een PVV voorkomt nog veel erger wordt.
David van Reybrouck stelde een andere manier van democratie voor. Veel meer met mensen die werden ingeloot (behalve voor hele zware posten). Veel van wat hij zei had (spin-off GS partij) Directe Democratie (internetpartij) Niet de poppetjes moeten veranderd, maar het speelveld!!!
www.hetbetereboek.be/content/david-van...
'Het democratisch vermoeidheidssyndroom.'
Laat de verkiezingen maar komen. En dan waarschijnlijk - net als België - een zeer lange formatie en een zakenkabinet dat dit land weer op de rails krijgt.
Tussenformatie, van het woord alleen krijg ik al pijn in mijn portemonnee.
Mark Rutte en Diederik Samsom vliegen over Nederland in een privéjet.
Rutte wendt zich tot Samsom en zegt: "Weet je dat ik een biljet van 500 euro door het venster zou kunnen werpen en iemand gelukkig kan maken?".
Waarop Samsom antwoordt: "Das goed, maar ik zou 10 biljetten van 50 euro door het venster werpen en 10 personen gelukkig maken".Na zéér lang nadenken zegt Mark: "Ik zou 100 biljetten van 5 euro door het venster kunnen werpen en 100 mensen gelukkig maken!".
De piloot zucht en zegt tegen zijn co-piloot: "Hoor die arrogante kerels eens bezig zijn. Zij realiseren zich niet dat wij die twee klootzakken uit het vliegtuig kunnen gooien en miljoenen mensen gelukkig maken"!
Oh, maar zo gaat het nog wel even verder, hoor.
.
U bent namelijk niet de straat op gegaan. U bent nog niet gaan staken. U vindt het prima zo.
@ necrosis | 08-10-13 | 08:42 |
Ze hadden hun geld ( of ons geld ) ingezet op t CDA.
Maar doordat CDA zij bekijk het maar , moeten ze hun kaarten op tafel leggen samen met d66 en die kleine shit.
Ik kan net zo goed voorspellen als het KNMI ( niet dus )
Maar ik heb het vermoeden dat door samenwerking met té veel kleine partijen ze straks zullen breken.
Ze hebben ze allemaal nodig.
Hoe houd je én je coalitiepartij te vriend én Brussel en de kleine partijen?
Vandaag gaat eerst even dat pensioen akkoord aan stukken in de 1e kamer en dan moeten de sommetjes weer opnieuw.
Ik zeg; Rutte mag vrijdag naar de Koning.
... Ze maken grote stappen, springen over hun schaduw heen, tonen daadkracht, mijn god, het eerlijke verhaal.
U weet dat macht corrumpeerd, ergo, de leugen die regeerd. En nu werken allemaal...
@Der Schnitzeljäger | 08-10-13 | 08:40
Ik ben blij dat je 'politiek' voor 'hoerenloper' zette, IRL weet lachebekje waarschijnlijk niet wat hij moet doen met een publieke dame....
Oh, alles mooi in orde dus? Fijns!
*gerustgesteld kopje koffie halen doet*
Heb het al eens op PowNed gezegd, maar ik herhaal het nog maar eens een keer:
Het kabinet weet dat ze alles kunnen maken in het overleg, kereltje Pechtold stemt toch wel in. Al schaffen ze het gehele onderwijs per 1 januari 2014 af.
Als je niet instemt met het kabinet omdat je je achterban niet in de steek wilt laten, ben je immers een "wegloper" volgens Arrogander. En die wil niet het risico lopen om zélf daarvoor uitgemaakt te worden. Dus wat Rutte & Samsom ook opperen, Pechtold zegt toch wel ja.
En deze man noemt zich "democraat." Lachwekkend.
Een half jaar geleden moest ik van Mark nog een auto en een keuken kopen, gisteren riep ie dat we toch nog niet uit de recessie zijn...
Mark, ga 's gewoon weg. En Speknek - (&^(&%*^)*&(*&)*&%^% jij ook gelijk even heel snel.
@cobie | 08-10-13 | 08:36
Het is juist een aanfluiting dat ze steun gaan zoeken bij marginale kutpartijtjes als GL.
GL is tijdens de laatste verkiezingen keihard afgestraft door de kiezer.
Als Rutte en Samsom willen gaan samenwerken met GL, doen ze geen recht aan de uitslag van de verkiezingen.
En over samenwerking met 'Miezerig Mannetje' wil ik het niet eens hebben......
Er is een reden waarom deze partijen zelden (D66) tot nooit (gristen- en groengekkies) in een kabinet zitting nemen, hun standpunten zijn uiterst verwerpelijk, economie- en scheiding van kerk en staanondermijnend (vorozover dat laatste al bestaat in dit land) kap nah met dat kabinet trek de stekker eruit, beperk het stemrecht van 21 tot 55 jaar, verbied partijen voor dieren en nieuwe verkiezingen aub.
Dit kan nog wel even gaan duren. Het kwartetspel tussen Rutte en Samson was relatief snel gedaan. Nu zitten ze met zijn zessen om tafel kaartjes te ruilen. Dat duurt natuurlijk even.
Een ding staat vast. Rutte en Samson houden krampachtig vast aan hun kaartje "pluche" en politieke standpunten worden daarvoor gemakkelijk ingeruild. Resultaat is dat Rutte & Samson inderdaad op het pluche blijven en dat de polkitieke richting word bepaald door enkele marge partijen zonder achterban in alle lagen van de bevolking.
Zolang ze daar praten over niets doen ze in elk geval niets anders: pure winst!
Wanneer een kabinet geen werkbare meerderheid heeft, moet het gewoon zijn ontslag aanbieden bij de koning en nieuwe verkiezingen uitschrijven.
Tussenformatie is alleen denkbaar in het uitzicht van die nieuwe verkiezingen en slechts voor het demissionaire kabinet.
Helaas is het beschermen van de rechtsstaat, de rechtszekerheid en de grondwet voor de politici van deze generatie voostrakt achterhaald. Alleen korte termijn denken overheerst nog maar. Dat is nu pas de echte crisis op dit moment: het morele failliet van ons "leiderschap". Ze zijn alleen geinteresseerd in de belonng van dertig zilverlingen maar hebben niet eens de beschaving om er zelf een einde aan te maken.
Heb Rutte al vaker een politieke hoerenloper genoemd die met alles en iedereen in bed springt om zijn zin te krijgen.
Ik kijk niet naar de publieke omroep. Misschien heb ik daardoor die twee die hierboven op de foto staan al een hele tijd niet meer gezien of gehoord.
Even snel dit er door jassen. Half november komen er zeer waarschijnlijk groeicijfers over de economie. En dan in koor: 'Zie je wel!'
Zalm had ook zo'n smerige grijns bij de invoering van de euro...
@gnarfie | 08-10-13 | 08:34
Voor mensen die van cijfertjes houden:
www.werkloosheidsmeter.nl/
*ja, huilen is toegestaan*
Leuke achtergrond trouwens.
Is dat onze toekomst?
Geert leunt eens achterover, twittert een foto van zijn poes en kan weer twee virtuele zetels toevoegen. Dit kabinet maakt het de oppositie wel erg makkelijk.
@ necrosis | 08-10-13 | 08:30 |
Ergens toch wel grappig dat ze nu steun moeten zoeken bij de kleine partijen om hun shit door te kunnen voeren in de éérste kamer.
Zoiets zullen we nooit zien in Nederland: www.youtube.com/watch?v=ejU95KnrIPE
Daar zijn we met zn allen te schijterig voor..
Waar blijft de werkeloos o meter op GeenStijl?
Ik hoop dat Rutte een maand lang kramp in zijn kaken krijgt van die Judas-lach van hem!
@cobie | 08-10-13 | 08:25
Dat zijn geen reddingsboeien, maar betonblokken!
Samsom is er al dagen lang niet helemaal met zijn hoofd bij. Hij blijft steeds denken aan de 15 jaar gratis onderdak die zijn oude kameradski's in het vooruitzicht zijn gesteld door ome Vlamidimir.
Nog nooit iemand zo hard op zijn bek zien gaan als die Rutte. Het verdriet van de VVD.
We hebben het maar goed getroffen met dit kabinet. Mooie vooruitzichten alom...
*zucht*
Net geen fapje waard, maar zeker ook geen verkiezingen.
@Botte Hork | 08-10-13 | 08:17
Ik heb een nieuwe tatoeage op mijn reedT:
www.galatiinternational.com/mm5/graphi...
"Tussenformatie": het net zo lang sjacheren en marchanderen tot je een werkbare ad-hoc meerderheid bijeen gescharreld hebt waarmee je weer een *week* verder kunt, daarbij al je principes verloochenend en schijt aan het volk hebbend.
Opdat u dat maar even weet. Kansloos kudtland, in wil Nederland terug!
allerlaatste reddingsboeien D66, GroenLinks en de Kombinatie Kleingristelijk gaan VVD en PvdA er héus wel uitkomen samen.
Link(s)er kan het niet
Zoek de verschillen.
Wat moet er in crisisnaam gebeuren om dit kabinet te laten vallen?
Nog één keer, Rutte: we.moeten.jou.niet!
Kan Jolanda Sap die act met die stekkerdoos niet nog eens komen opvoeren?
Manmanman. Laat nou gewoon weten wanneer de verkiezingen zijn.
Ik geloof niet dat ze het redden maar mochten ze dat wel doen is de chaos compleet.
Het duurt lang. Zouden de leugens op zijn? Oh wacht...
De situatie is hopeloos maar gelukkig nog niet ernstig
Hadden we iets anders kunnen verwachten dan van een coalitie tussen twee rivalen?
IMF zegt ook. Begin nu eens met hervormen van woning en arbeidsmarkt. Dit gaat helemaal nergens over.
Eindelijk weer eens een Hollands toneelstuk. Deze keer is de schouwburg geheel gratis... zonder subsidiegrachtengordelgeld
"Gaat u rustig aan het werk(zoeken)"
Hey nu we het er toch over hebben van Rossem, wie haalt eigenlijk koffie voor van Leeuwen? (hint hint hint)
Zet uw anus maar vast in de Vaseline voor wat komen gaat.
Deze tussenformatie vind ik ondemocratisch. Maar zoals altijd zijn onze politici te laf om conclusies te verbinden aan de realiteit, dus krijgen we hele rare bokkensprongen waar niemand op zit te wachten.
Het is opportunistische gelegenheidspolitiek en dan vinden ze het gek dat mensen de politiek al jaren de rug toe keren.
Kijk ze daar staan, die twee. Peppi en Kokki.
Het failliet van Nederland gevat in één foto.
Het eerste dieptepunt van de de dag.
I just lost faith in humanity.
REAGEER OOK