
Zo. Ook weer geregeld. Mevrouw
Priscilla krijgt een nieuw huis van Vestia. Gisteren ging heel internet over de zeik op de frauduleuze, corrupte en potverterende wooncorporatie nadat er
een brief opdook waarin de semi-publieke huisjesmelkers een ontevreden huurder op het matje riepen voor een stevig gesprek. Mevrouw had namelijk geboostwitterd (en één tweet met de doodnormale Haagse krachtterm 'kanker' verwijderd) over de labbekakkerige klantenservice van de sociale woonfabriek en dat mag helemaal niet volgens het agressiebeleid van Vestia. Zaken als woonoverlast wegens burengerucht en overige sociale hinder behoren volgens het protocol pas na onderzoek in een beleidsaanpassing verweven te worden, het is strikt níet de bedoeling dat ad hoc emoties van een beperkt behept vrouwtje een rol gaan spelen in de afwikkeling van deze puur bureaucratische kwestie. Tussenkomst van
Bemiddeling & Mediation een woedende meute op het internet heeft er echter toch voor gezorgd dat Priscilla met terugwerkende kracht een voorkeursbehandeling zal ontvangen, met daarbij inbegrepen een versnelde zoektocht naar andere woonaccommodatie binnen haar budget en voorkeuren. Onze RasrotterdammerT VanLeeuwen toog naar DeHaag om de procedure van dichtbij mee te maken en concludeerde: "Volgens mijn isT'er een flinke vooruitgang geboekT in het dossier van de ontevreden huurderT."
FILMPJE
Reaguursels
InloggenZooo, die gaaTstraks gewoon met de Camaroot de verhuisdooze zeulen naar dr nieuwe huisie.. als er media / imagoschade dreigt, is alles ineens mogelijk.
Potverdorie, drommels, drommels, drommelse. Woningbouw, doe die vrouw eens heel snel een mooie nieuwe [rustige] woning.
@reageerbuis 19:39 omdat je als normaal mens met je rug tegen de muur gezet wordt. Als je niet een gigantisch grote bek opzet er helemaal niets, nul, noppes, nada gebeurd en jij als rechtgeaard huurder zelfs weggezet wordt als zeur, iemand die niet over iedere futiliteit moet klagen Ik spreek uit ervaring. Ik kreeg zon verrijker naast me wonen met alle gedonder van dien en ben erdoor verhuisd en dit nu niet bepaald uit weelde!!!
ik zeg een borderliner, verder zeg ik niets
Rustig willen wonen in een achterstandsflat in een grote stad. Die dingen gaan gewoon niet samen, op een spreekwoordelijke uitzondering na.
Dat die twitterende klaagmevrouw denkt dat dat wél kan, geeft al aan dat al die smurfen, heiligenbeelden en andere sprookjesfiguren in haar gehorige flatje prima bij haar passen.
Voor stilte en beschaafdheid moet je nou eenmaal willen betalen. Een piepklein duur stulpje - huur of koop - tussen rustige middenklassers is daarom bijna altijd te prefereren boven een riante én goedkope achterstandsflat vol achterstandsmensen.
de GeenStijl ombudsreaguurders aan het werk
* ontroerd een traantje wegpinkt
-
en ook al goed nieuws voor Petra, die haar huurhuis uit moest omdat ze te weinig thuis was
www.rtvnh.nl/nieuws/115397/Petra+mag+t...
Zoals de kk spreekwoordt zeg: een boostwitteraar heeft de halve wereld.
Keer op keer wordt duidelijker dat er echt wel dingen mogelijk zijn, maar dat logge, grote organisaties pas coöperatief worden als er mediaschade in het spel is.
De volgende clusterkoppijnpatient mag gewoon weer naar z'n behandeling fluiten, en de volgende genaaide huurder krijgt gewoon weer een betuttelende brief op de mat.
Seraphin | 29-08-13 | 21:01 |
geheel mee eens. Helaas is het onderdeel van de Nederlandse cultuur.
eigenlijk zijn nederlanders gewoon hele nare, zure mensen, die (zowel links als rechts) een wedstrijdje doen wie het best kan kan zeuren en verontwaardigd zijn. wie de meeste zeurders achter zich weet te krijgen wint.
Weet iemand waar Tom Staal gebleven is?
@brutus68 | 29-08-13 | 19:56
Yup, moest ik ook aan denken vooral ook omdat ze die pluche blauwe kudtbeesten in een vitrine zet.
Mevrouw mag nog van geluk spreken dat er geen AT is binnengevallen. Het beleid van Vestia, en andere publieke taak houders is zero tolerance. Met ander woorden er wordt altijd aangifte gedaan bij agressie of geweld, het OM behandeld deze zaken met voorrang en gaat voor een dubbele straf.
GS, jullie lijken met de dag meer op Joop.nl.
Oftewel; een verongelijkt stel zeurneuzen dat alleen maar heel hard "mag niet, boeh!" kan roepen tegen die grote gemene buitenwereld, zogenaamd in naam van de vertrapte onderklasse, maar in werkelijkheid alleen maar vanwege de ongebreidelde zucht naar schijnheilige zelfrichting. Mevrouw in kwestie is niets anders dan het prototype "alles wat mij niet aanstaat is het probleem van iedereen, en niets staat mij aan", en jullie zijn niets meer dan het kruiwagentje van haar burenhaat. Chapeau.
Jullie (GS) moeten die Breekijzer-formule uit de dood doen herrijzen. Waarom? TOP-tv! Daarom.
Dan mocht een Tokkie die bv heel boos was op firma X, met een handycam in de hand de telefoniste van firma X de huid vol schelden en daarna snel wegrennen.
Wat zou dat fan-tas-tisch-e tv opleveren.
@manmettas | 29-08-13 | 20:44
Er zijn op zich genoeg panden beschikbaar om elk Nederlands gezin te huisvesten. Wil je de woningnood oplossen, dan moet de huizenbubbel gewoon lek.
Overigens vermoed ik dat haar buren meer overlast van haar geklaag hadden dan zij van hun geluidsoverlast. Dat gezeik ook altijd.
Sommige mensen snappen niet dat veel dingen veel eenvoudiger zijn als je zelf gewoon niet zo moeilijk doet. Onderzoek in de artikelen op GeenStijl wijst overigens uit dat dat veelal vrouwen, religieuzen, politici, advocaten, rechters, alternatiefgenezers, gutmenschen en BN'ers zijn.
Ik heb een dokerbruin vermoeden (louter afgaand op de tongval) dat Priscilla überhaupt niet kan aarden in 070 omdat ze haar roots in de sleutelstad heeft?
Dit zou ook haar woordkeuze op twitter kunnen verklaren. In 071 is alles "tering" daar leerden kinderen lezen dmv "Het Leidsche leesplankje": tering aap tering noot tering Mies enzv.
In Den Haag gebruiken dan weer ze als krachtterm de ziekte k... k-aap k-noot k-pipo (cliniclouwn).
Ik moet zeggen dat ik het netjes vind dat ze k heeft verwijderd van twitter.
Wel vreemd dat zij op korte termijn een andere woning kan krijgen... woningnood opgelost of wat?
@Den Heerscher | 29-08-13 | 19:37
En wachtlijsten bestaan ook niet.
Ik wil urgentie. En anders ga ik over de zeik op Twitter.
Als je nu een huis in die buurt krijgt aangeboden door Vestia, welk huis in welke straat op welk nummer moet je dan niet nemen? Anders zit straks een nieuwe onwetende bewoner met de gebakken peren.
Achenebbisj. zo moeilijk is het toch niet.
Zoe allaaahVerdomme wel mogen van Vestia?
Je woont in een aggenebisflatje in een nog grotere aggenebiswijk met een totale inboedelwaarde van nog geen 500 en je verzamelt als volwassene (?)Disneyfiguren en ander kinderspeelgoed.
Verder maak je ruzie met je aggenebisburen en met je woningbouwvereniging.
Daarnaast misdraag je je verbaal op internet (waar kennen we dat van?)
Ben je dan kansloos of wat?
Geef de AfD'ers die momenteel in Duitsland verwikkeld zijn in een verbeten verkiezingsstrijd nog eens een extra oppepper Ik heb gemerkt dat dat ze zich bijzonder verheugen over steunbetuigingen en waardering uit de buurlanden en uit Nederland in het bijzonder. Ze vechten niet slechts voor hun eigen souvereiniteit maar ook om de onze en eigenlijk om die van alle Eu-landen.
Ik denk dat je het zelfs het beste in niet al te moeilijk Nederlands kunt doen. Doe het, wij zullen er in belangrijke mate van profiteren. En iedere steunbetuiging in het bijzonder uit Nederland haalt weer wat Duitsers die die lezen over de drempel, heb ik gemerkt. Danke!
www.facebook.com/alternativefuer.de
Jeetje...
Communicatiemevrouw.... en daar moet je dan voor geleerd hebben #donatebroenland
De woningbouwmaffia heeft 2 miljard weggetoverd ten koste van de belastingbetaler/huurders en de baas van het spul vertrok met miljoenen, waarom zitten die lui dan nog te zeiken op dit niveau en hadden ze niet allang achter slot en grendel moeten zitten!?
@Benblij | 29-08-13 | 19:56
"Of alles wordt gesloopt, om nieuwe dure huizen te zetten."
Laten we het hopen.
Een volwassen vrouw die Smurfen verzamelt. I rest my case.
Overlast hebster wordt weg gepromoveerd overlastgevers blijven zitten, er komt een nieuwe overlastgever wonen, en zo kweek je hele fijne enge woonbuurten. Over een paar jaar klopt Vestia aan de politieke deur om vogelaars geld te cashen.
Of alles wordt gesloopt, om nieuwe dure huizen te zetten.
Even een stukje zelfreflectie op mijn uitspraken van gisteren...
.
.
"1. Ik wil niet zeggen dat Priscilla een nare vrouw is. Integendeel, ik wil zeggen dat Priscilla een hele nare vrouw is." --> Bevestigd door het kapsel, het ingedamde zoete stemmetje en het feit dat ze wel degelijk een enorm trieste bitch uithing eerder.
"Het droevige geroeptoeter op haar twitter is een prachtige illustratie van waar we mee te maken hebben: Een rasechte zuurbuur die overal hinder van ondervindt. " --> Waar het om ging: 'Ja, eeeeehhhhhh....... Geluidsoverlast.' Ach natuurlijk.
"Zo eentje die om 00:30 uur de politie belt wegens geluidsoverlast van een verjaardagsfeestje terwijl je vantevoren een briefje in de brievenbus gestopt hebt." --> Wordt door mevr. bevestigd.
"Zo eentje die overal merg en been over klaagt, maar nooit eens met iets constructiefs aan zal komen zetten. " --> Verhuizen is klaarblijkelijk de oplossing, maar zelf een nieuwe woning zoeken ho maar... Nee, dat moet Vestia nu voor haar doen.
"Zo eentje waarbij de hele wereld altijd alles fout doet en alles altijd aan een ander ligt." --> 'Ik kan niet meer leven in deze omgeving.' Juist.
"Een totaal gebrek aan zelfreflectie is dit soort volk eigen." --> 'Had ik niet moeten doen MAAR WE ZIJN ALLEMAAL MENS'. Natuurlijk: het ligt immers niet aan jou, zeikertje.
.
"2. Het HBO-middenkadermanagertje dat Vestia representeert en dit soort taal uit slaat richting klanten. Eentje met een ongelooflijk superioriteitsgevoel omdat er Ba. voor haar naam en -manager achter haar naam staat." --> bevestigd door taal als 'omdat dat ons beleid is' en vooral 'als de huurders WAT ONS BETREFT grensoverschreidend gedrag vertonen, dan roepen we ze op'.
"Hoe haal je het in godsnaam in je botte linkse kop om zo te schrijven naar een van je huurders, hoe vervelend die huurder ook mag zijn? Daar zou je als vertegenwoordiger van wat voor organisatie dan ook boven moeten staan." --> Gisteren heette het nog een uitnodiging, vandaag heet het ineens een oproep. Kijk, dat verklaart het e.e.a.: Inderdaad zo'n zelfingenomen middenkadervrouwtje.
"Een totaal gebrek aan zelfreflectie is dit volk eigen." --> Klaarblijkelijk, want verschuilen achter beleid en regeltjes is geen uitleg. De uitleg zou moeten bestaan uit waarom het beleid op die manier tot standgekomen is.
.
"Ik wens alle betrokkenen in dit conflict heel veel plezier met de rest van hun miserabele bestaan."
Blijf ik bij.
Mooie actie, die blauwe tyfus smurf is eindelijk stil en Sjaan zonder Sjaak haalt haar gram.
Hulde GeenStijl. Eat this Yell!!
www.youtube.com/watch?v=S4DZQhfrl5Y
Goed nieuws dat Beperkt Behept een andere woning gevonden heeft. Nu nog begrijpen dat al die jezusbeelden icm "godgloeiendevinktering" niet echt rijmt.
Jeetje, goed nieuws. Wat nu?
jammer.
zeuren en een zeikwijf zijn wordt beloond met een nieuwe woning, terwijl de overlastgevers gewoon hun gang kunnen gaan.
GS heeft niet door dat ze gebruikt worden door dat mens.
Juist de 'voorkeursbehandeling' bij woningbouwverenigingen is de oorzaak van wachtlijsten en het feit dat kansrijken nergens meer kunnen wonen (tenzij ze zich laten naaien door een bank, maar dat is een andere kwestie...).
Ik ken dat buurtje heel erg goed. Ben er in 1956 geboren. Ja, WAS een leuk wijk tot ongeveer 1980. Toen begon de verloedering toe te slaan. Nu heet het een Vogelaarwijk. Maar, beste GeenStijl, er is helemaal niets opgelost. De theedrinkers blijven gewoon daar wonen en blijven ook voor anderen overlast veroorzaken. Mevrouw Priscilla moet zelf na 13 jaar ellende op zoek naar een ander huis. Ze krijgt geen nieuwe huurderswoning aangeboden van Vestia. Ze krijgt alleen maar een standje om de tweet. Over het werkeklijke probleem, OVERLAST, wordt niet gerept door Vestia. En voor wat betreft de woorden godverdomme, kanker en tyfus, doet van Leeuwen in het filmpje wel erg hypocriet!!!
Deze fittie kent twee verliezers, namelijk 't logge Vestia en 't lelijke zeikwijf.
"Jullie hebben dus iemand die de hele dag twitter in de gaten houdt?"
"Ja, we hebben wel een webcareteam ja."
.
Noem het webcare en het is net alsof je twitter- en facebookbedrijfspolitie er daadwerkelijk voor de klant zit. Fuck online damage control.
N.b. geldt ook voor zorgverzekeraarwebcare, telecomwebcare, etc.
Volgens mij gewoon een zeik wijf!!!
Sinds het vorige artikel hierover durft de huisjesmelker niet meer te twitteren...
twitter.com/Vestia_nl
Dus gewoon wel zelf langsgegaan bij zuurbuurschreeuwdame?
Had niet gehoeven.
.
Beetje kansloos schelden op twitter, niet zelf op zoek gaan naar een ander huis (als verhuizen klaarblijkelijk de oplossing is, zie filmpje) en dan ook nog eens niet met je smoel recht in de camera durven kijken.
Zoals gisteren reeds geconcludeerd: Irritant mens dat zichzelf in een slachtofferrol blijft plaatsen maar te laf is om het heft eens in eigen handen te nemen.
Ze heeft een mooie stem maar dat wordt meteen teniet gedaan door haar afzichtelijke kapsel.
Nee, ik wil haar voorkant niet zien.
Ze geeft een mooie stem maar dat meteen teniet gedaan door haar afzichtelijke kapsel.
Nee, ik wil haar voorkant niet zien.
Maakt niet uit wie er gelijk heeft. In Nederland is het zo, als je zeikt word je geholpen, niets wordt uit zichzelf opgelost. Je moet zeiken, zeuren, zagen, "agresseief" worden, dan gebeurt er iets.
Netjes zijn... is voor losers.
Ze wil niet in beeld maar staat wel vol met d'r bakkes op d'r eigen Twitter pagina?
De vraag die wij allemaal hebben.
Heeft van Leeuwen haar gedaan en hebben de buren daar over gaklaagd?
Een telefooncel?! WOW, daar staan ze dus nog...
In plaats van het probleem verwijder je het gevolg, zo lossen we dingen op in dit land tegenwoordig...
".. Omdat het beleid is.."
Nice comeback!
Aggressie loont!
REAGEER OOK