
Ja, we blijven een beetje eikelen op het rechtssysteem in Nederland. Het is alsof Leslie Nielsen (RIP) in dit land politie en justitie beheert. Wat een gefaal, wat een geblunder. Zomaar twee berichtjes van gisteren en vandaag. De eerste, uit Breda. Een overvaller krijgt spijt van twee gewapende overvallen (met vuurwapen) van een snackbar, nadat hij beelden van de overval ziet op televisie. Dus hij meldt zich zelf bij de politie. Kijk, dat waarderen we. Inkeer, altijd goed. Respect en zo. En wat doet de politie nu de crimineel zo hun bureau in komt wandelen?
Die sturen hem weg. Waarom? Omdat ze zijn dossier... KWIJT ZIJN. Door een... NIEUW COMPUTERSYSTEEM. Wij facepalmde net zo hard dat we nu uit ons achterhoofd kunnen kijken. Als die overvaller geen "serieus, echt, nee joh, echt, shiiiiiiiiiit gasten, de mazzel' deed, snappen wij het ook niet meer. Hij kan pas vervolgd worden als het dossier gevonden is. Zal vast PRIO1 hebben, daar. Nee, dan justitie. Kent u juwerlier Kamerbeek nog? U weet wel, gehandicapt na een overval, ging deurbeleid voeren om zichzelf te beschermen en werd vervolgens door policor Nederland voor
racist uitgescholden. Een handlanger van die drie overvallers had vandaag voor de rechter moeten staan, maar die rechtszaak gaat dus niet door. Omdat -en pak uw puffer er alvast maar bij- de verdachte
OP VAKANTIE IS. Okee, that's it, we geven het op. Natuurlijk zijn wij totaal niet juridisch onderlegt, brullen we betonhard vanuit de onderbuik en komen we qua expertise niet in de buurt van de gemiddelde rechtbankverslaggever, maar als wij deze twee berichten lezen concluderen we toch maar gewoon dat ons rechtssysteem stuk is. En als dit allemaal het protocol is, dan is verdomme het protocol ook stuk. We worden keihard in de bek uitgelachen en brave mensen nog het meest. Want de combi pakkans, strafmaat en bovenstaande bloedblunders maken van criminaliteit de meest lucratieve loopbaan in dit land. Hey, werklozen, hier is een tip: vergeet solliciteren, ga gewoon op boevenpad. Betaalt beter, de risico's zijn kleiner en je bent eigen baas zonder belastingafdracht. WINST!
Reaguursels
InloggenOf begin een reintergratiebureau. Dan loop je pas echt binnen over de rug van hardwerkende medemenschen...
Oud nieuws :
het beroemde afschrikwekkende mensenliefhoudende spreekwoord : misdaad loont niet" is toch allang informeel veranderd naar "misdaad loont wel"
Alleen de dikke van Dale loopt nog achter.
Sterker nog misdaad wordt nu steeds meer als de ideale levensstijl gepraktizeerd door het elitaire graaicrapule.
Kun je na gaan wat er gebeurd als het protocol zoek is.
het rechtsysteem ramkraken en uitroken.. opnieuw inrichten die handel!
Er stond eens een 'mederlandse' crimineel voor de rechter, om berecht te worden voor het leeghalen van parkeerautomaten. De opbrengst voor deze crimineel kwam geschat op ongeveer 2500euro.
Er kon niet worden bewezen dat hij dit alleen had gedaan, dus werd er geen schade bedrag gevorderd. Wel kreeg hij 120uur taakstraf, om hem een lesje te leren.
De rechter vraagt als laatste: "Wilt u hier nog een reactie op geven?". Voor het eerst spreekt de Roeme... euh, crimineel en zegt: "Deci se poate păstra veniturile?".(*)
De rechter zegt, ja het zal wel, zitting gesloten.
-
(*) Vertaling: "Dus ik mag de opbrengst houden?".
"Wij facepalmde"
"juwerlier"
"zijn wij totaal niet juridisch onderlegt"
Niet alleen de rechtsstaat is stuk, ook het onderwijssysteem wat taalvirtuozen als Quid aflevert.
.... Sta echt met m'n mond vol tanden.
duitse herder | 07-08-13 | 15:36 | + 0 -
Lachen die geëmigreerde Nederlanders die hun "even bij de buren gluren" leedvermaak om zichzelf beter te voelen niet in Nederland achter hebben kunnen laten.
Mark Smith | 07-08-13 | 15:39 | + 0 -
.
Jij wil wel emigreren... maar ja je vrouw hè... kan niet zonder de buurvrouw en familie gezeur
Het eerste geval.... een dikke blunder.
.
Het tweede geval... had men tegen deze man genoeg steekhoudende bewijzen gehad van medeplichtigheid, dan had hij zeker nog in voorarrest gezeten. Blijkbaar had men geen overtuigend bewijsmateriaal en moest men hem laten lopen.... wat niet wegneemt dat het OM niet zal proberen een visje uit te werpen om hem alsnog veroordeeld te krijgen.
Mogelijkheid twee in het tweede geval: de te verwachten opgelegde straf zal de lengte van het reeds uitgezeten voorarrest niet overstijgen.
Als verlengde arm van de belastingdienst optreden dat kunnen ze wel. Ga dan niet bij de poltie werken, solliciteer dan bij de belastingdienst stelletje ambtenaren!!
@ Pa Cartwright | 07-08-13 | 16:49 | + 0 -
Zelf
Politie komt bij een overval liefst zo langzaam mogelijk.. Niets fijner dat de overvallers er weer vandoor zijn. Veel minder risico voor de verkeersagentjes..
Politie en OM kunnen alleen winnen van de hardwerkende brave burger door onzinnige verkeersboetes ed. Boeven vangen en het criminelen lastig maken is een tandje te hoog gegrepen.
de directeur | 07-08-13 | 16:59
hij heeft zijn naam veranderd in #bakito ;)
Brave geconditioneerde burgers zijn ervoor om uitgemolken te worden door bankenmaffia,justitie(zie pedo's),en het koningshuis..
Altijd al zo geweest.. het enige echt zwaar strafbare feit in nederland,dat is iets niet betalen aan de koning en het cjib.
Burgers die elkaar afmaken is alleen maar mooi meegenomen,en wordt nauwelijks bestraft...
Ik kreeg echter een bekeuring voor een brommertje die van mij gestolen was,10jaar geleden.. betaalde niet en werdt bedreigt met gevangenisstraf.. dat is zwaarder dan een kind doodrijden op een zebrapad en doorrijden..... spuug
ik heb effe snel naar beneden gescrolled maar ben reaguurder #Bokito nog niet tegengekomen. Watskebeurt, heeft het verplegend personeel zijn hok open laten staan?
Ik weet niet waar julle de informatie vandaan hebben maar die link bij dat eerste punt zegt niks over een kwijt dossier of een nieuw computersysteem. Er staan alleen dat hij een mogelijke vervolging thuis af mag wachten.
Een verdachte (die ook onschuldig zou kunnen zijn) zou, bij het bekendmaken van de datum van zijn rechtszaak, wat mij betreft een al geboekte vakantie kunnen aanvoeren als reden om te verplaatsen. (indien verdachte niet als vlucht-naar-buitenland-gevaarlijk wordt beschouwd).
Maar 1 week vantevoren... sjees... dat is wel heel waardeloos dat dat geaccepteerd wordt. I zou liever zien dat de rechtszaak gewoon door gaat. Dan maar zonder de beklaagde.
Toen ik mn puffer gevonden had en uitgepuft was wist ik t.. dit is iets voor johnny
@ croque monsieur | 07-08-13 | 16:45
Fail in je broekje. En nou opdonderen.
sjaakdeslinksesul | 07-08-13 | 16:19
ik snap wat je bedoelt, Joris mag inderdaad wel wat meer Jorissen. Dat oproepen tot standrechtelijke executies voor knulletjes van 13 die zich misdargen word ik af en toe zoooooo verdrietig van..
Fail op fail op fail op fail op fail op fail op.... je raad het nooit!:............................
FAIL!!!!
www.fail.nl
Ja maar Quid, we weten toch allang dat vrouwe justicia dit land allang heeft verlaten. Tenminste dat denk ik, maar daarbij denk ik ook: is zij niet door de minister en zijn compaan Teeven van justitie niet gewoon het land uitgewezen. Dit lijkt me niet, want de twee van justitie wijzen geen mensen uit. Meestal krijgen ze een pardon. Hoe zit dat nu?
sjaakdeslinksesul | 07-08-13 | 16:19
Eigenlijk een beetje de psychologie van de koude grond. Maar goed, ik begrijp dat je hier veel liever leest dan schrijft. Ook goed. Voor de goede orde, ik behoor tot categorie 3. Ik reageer ergens op om mijn kennis te delen of vragen te stellen en ik wil graag categorie 1 en 2 stangen. En ik ben geeneens een PVVerT
Er zijn dagelijks slachtoffers van het multiculti en justitieel beleid, zoals de juwelier uit Kamerbeek, maar veel van deze slachtoffers zijn niet het slachtoffer van criminelen, maar van het vakje dat ze rood maakten in een stemlokaal.
En zolang ze dat verkeerde vakje blijven kleuren gaat dit door. Heb geen enkele medelijden met dit land.
sjaakdeslinksesul | 07-08-13 | 16:21 | + 2
Klopt ja. Als je je gewoon beperkt tot het lezen van mijn plempsels kun je de rest ongelezen laten.
Ik ben er niet altijd, dus je moet dan wel een beetje opletten en de Heer loven als ik weer eens in de panelen verschijn.
"Omdat de verdachte op vakantie is ..."
Dan ga je hem GODVERDOMME halen, stelletje incapabele bosmongolen!!!
sjaakdeslinksesul | 07-08-13 | 16:19 | + 0
Je hebt mensen die kunnen schrijven en mensen die dat niet kunnen.
Meer is er niet aan de hand. Stel je niet zo aan, malle Eppie. Zo meteen begin je nog te janken.
Je wilt wel zo goed zijn mij (ons) dat te besparen?
@ sjaakdeslinksesul | 07-08-13 | 16:19
En de categorie die vrijwel vrij is van frustraties?
Itzamná | 07-08-13 | 16:17 |
Een mens wil ook nog wel eens wat van een ander lezen. Ipv alleen maar wat zelf plempen.
Graaf van Egmont | 07-08-13 | 16:07 |
Welnee joh... er zijn eigenlijk maar twee categorieën reaguurders. Zij die hun frustraties over het eigen leven wensen te ventileren en zij die hun frustraties over anderen willen ventileren. Het probleem met de eerste groep is dat ze te dom zijn om in te zien dat hun reaguursels eigenlijk over henzelf gaan ipv over anderen. Dat leidt alleen maar tot misverstanden.
En idd, het zijn nu vooral PVV'ers die dat doen, terwijl de PVV'ers die hier vroegah reaguurden meestal in de tweede categorie vielen.
sjaakdeslinksesul | 07-08-13 | 16:05 | + 2
Nou sjaak, dan rot je toch lekker op? Wat voor kwezel ben je als je je ook maar iets gelegen laat liggen aan wat anderen hier plempen?
Grow up.
@ Mark Smith | 07-08-13 | 15:58
Ik begrijp zijn retraite ook wel hoor. Zo nam ik ooit na afloop van een concours mijn wedstrijd werphond eens mij naar een parenclub. Na circa 30 fluitjes Oranjeboom liep dat ook volkomen uit de klauwen. Ja, wist ik veel.
Quit, de gebroken nachten beginnen er nu echt in te hakken. Lees je stukkie nog eens rustig door en kijk of het dan wel foutloos kan.
Verder, oud nieuws (van die juwelier stond gisteren al in de Televaag) van commentaar voorzien is als kerrie na de maaltijd.
Piet van het Padje | 07-08-13 | 16:12 Hij is naar Marokko.
Zet z'n ticket om in enkele reis en we hebben wat we altijd roepen.
O.T: Die poll hè? Hoe kan necrosis 20 keer stemmen?
Dat van die lul die op vakantie is, maakt me echt boos. Ik ken mensen die hun hele leven tegen de bureaucratische idiotie hebben moeten knokken, die nooit op vakantie kunnen. Niet genoeg geld, ziet u?
De incasso ambtenaar wordt op wachtgeld gezet als zijn computersysteem niet zou werken, maar dit kost geen munten, scheelt onbetaald werk, dus is het ok.
Want denk maar niet dat er iemand in Nederland een cent minder zou betalen door een falend computersysteem, o god nee, ze kijken wel uit, die hebben nog de ouwerwetse kaartenbak als backup.
Top, mooi ene ... goed gedaan jongens!
We hadden af en toe een druppeltje in onze 'tolerantie emmer' waardoor de gemiddelde nederlander zachtjes met zn hoofd schudde en verder ging met zn leventje maar de laatste paar weken gaat het steeds sneller en sneller. Ben blij omdat ik denk dat we alleen uit de shit komen waar we nu in zitten als met zn allen gewoon heel boos gaan worden!
Jammer van de ellende die het vele van ons gaat kosten maar nu zitten we als kikkers in water dat langzaam aan de kook word gebracht.
Laat die emmer maar overlopen
sjaakdeslinksesul | 07-08-13 | 16:05
Wat is dat nou Sjaak? Stel je vast dat het niveau hier naar beneden gaat?
Opstelten ging bij Kamerbeek langs voor een deelnemend gesprekje (met mediavriendelijke persfotograaf erbij natuurlijk, want zo rolt 'kijk mij 's!' Igor), en moet daar WOEST weggegaan zijn. Sindsdien blijft justitie Kamerbeek schoppen en trappen.
Zakkenrollerij is een Roemeens beroep, 350 bezoekers van Gaypride bestolen, slechts 47 arrestaties. De politie gaat praten met de Roemeense regering over deze rondtrekkende bendes die gebruik maken van een overgangsregeling waardoor ze nu nog maar maximaal vijf dagen vrij kunnen reizen door Europa. Binnenkort kunnen zij zich hier vrij vestigen om Nederland armer en onveiliger te maken. PvdA en VVD zullen er trots op zijn dat er vele banen bij komen bij politie, reclassering, het gerecht en gevangeniswezen. En niet te vergeten de vele banen in de zorg, waar de vele hoogbejaarde slachtoffers op worden aangewezen.
-weggejorist-
Man man man, even lijkt het er dan op of het bestand normaliseert en dan lees ik weer een tigtal reacties van lullo's die met een halfdronken kop te hard gereden hebben, van hun bijstandsuitkering hun boete niet kunnen betalen, zich hier afreageren en daarna geloof ik het wel weer voor een week of vier.
Itzamná | 07-08-13 | 15:59 |
Ik zeg dat je je behoorlijk kunt opwinden. Maar no hard feelings want we blijven heren van stand.
'justitie' faalt, mooi. Ik was die afschuwlijke totalitaire vinexwijk die ze van nederland gemaakt hebben toch al zat dus laat maar lekker falen. Totalitarisme is toch iedereen blind voor dus de enige manier voor die communistische bezetting van nederland om op te donderen is als het 'faalt'.
@lilluke halve hoan | 07-08-13 | 15:46
Ik vrees het ook. Berust er al in. Misschien maar niet naar de zitting gaan. Kost alleen maar benzine. En een risico op weer een bekeuring.
Als het een film was zou ik hysterisch lachen.
Graaf van Egmont | 07-08-13 | 15:56 | + 0
Dank voor je moeite. We blijven heren, dat is wat ik altijd zeg.
Soms kan ik me wat opwinden. Gelukkig maar, wat zeg jij?
Pa Cartwright | 07-08-13 | 15:53 | + 0 -
Ja, afgekickt van een pretzel verslaving op zoek naar zichzelf.
Het is ook niet niets als je onder invloed van 30 glazen Amstel Radler je hond in de haard mietert omdat je hem aanzag voor een blok hout.
Maar temazepam is een vriend in dat soort lijden.
Mark Smith | 07-08-13 | 15:47 |
Maar van een berekende misdadiger mag je tenminste nog verwachten dat hij het voortaan nalaat als hij ooit eens gepakt is. Blijft vreemd die identificatie met losgeslagen projectielen in ons rechtssysteem.
Itzamná | 07-08-13 | 15:52
Je had vannacht nog een antwoord van mij te goed, maar mijn internet klapte er uit tijdens het onweer. Maar dat antwoord geef ik nu niet meer, want totaal off-topic.
@ Mark Smith | 07-08-13 | 15:44
Ah, is-ie tóch weer aan het roderen geslagen?
Na dat debacle met zijn erfhond in Harry's Place leidde hij een nogal teruggetrokken leven, naar ik begreep.
Mark Smith | 07-08-13 | 15:47 | + 0
Denk dat ook ja, het is vrij onnozel om gepakt te worden bij de buitengewoon lagere pakkans die er is (afgezien van flitsers).
Word je dus wel gepakt, zou dat op zichzelf af strafverhogend moeten werken omdat de pipo in kwestie er dan ook nog eens blijk van geeft een enorme sukkel te zijn die waarschijnlijk ook nog eens aan een of andere uitkeringstiet hangt.
Dubbel verhogend dus: vanwege het gepakt zijn en vanwege de spijt. No trial, no jury, straight to execution.
Voor een paar schokkende cijfers: www.crimescene.pro/om123.html
'De politie had verleden jaar aangekondigd dat er een offensief komt tegen woninginbraken. Vooral het oplossingspercentage moet omhoog. Tot nu toe worden de daders maar in 7 procent van de gevallen gepakt. Het algemene oplossingspercentage ligt rond de 25 procent.'
goed advies Johnny! *gaat breekijzer en bivakmuts kopen*
@Johnny Quid | 07-08-13 | 15:08
"Natuurlijk zijn wij totaal niet juridisch onderlegt, "
--
Ook al weer fout (er zijn er meer, maar laat maar)
Onderlegt moet zijn onderlegd.
Ik zeg verder maar niks.
Off Topic....
Waarom is onze groene pixel nu weer rood?
Iets met die terreurdreiging?.......
Itzamná | 07-08-13 | 15:45 | + 0 -
Eens. Hun enige spijt betreft dat ze gepakt zijn. En als ze echt spijt hebben vinden ze het vast niet erg om even iets langer te zitten.
@Dmitri Dmitrievitsj | 07-08-13 | 15:27
Jij gaat gewoon nat denk ik....
www.om.nl/onderwerpen/verkeer/verkeers...
Als GeenStijl er niet was zou ik dit vandaag allemaal niet weten. Maar ik krijg er wel buikpijn van. Ik heb de papieren krant al jaren opgezegd om mij helemaal op GeenStijl te kunnen toeleggen. De houtkachel steek in aan met advertentiekrantjes.
.
Weten jullie trouwen ook hoe je aan goedkoop gefineerd spaanplaat kan komen van de beste kwaliteit? Gewoon 2ehands Billy boekenkasten kopen op Marktplaats. Voor 5 euro heb je al een hele kast. Machtig mooi spul man, dik en zeldzaam mooi fineer. Die rotzooi bij de Gamma is drie keer zo duur.
De realiteit is cynischer, lachwekkender, triester en absurder dan menig stand-upper kan verzinnen. Vandaar dat er tegenwoordig ook zo weinig te lachen valt wellicht. Hans Teeuwen was de enige die, door alles uit de kast te halen, nog op de lachspieren kon werken. Helaas heeft ook hij voor de realiteit moeten wijken.
'De advocaat in kwestie wil er niet op ingaan. "Mijn cliënt kan gewoon niet." ' Tsja, dat had deze 'edelfigurant' natuurlijk ook kunnen zeggen tegen zijn matties voordat hij in zijn busje stapte....
Hup@redactie, ga gewoon achter de namen aan van deze vier criminelen en zet ze op de site, dan draag ik voor de verandering wel geld bij voor eventuele dwangsommen van justitie.
Ik heb het altijd bijzonder krankzinnig geworden dat het betuigen van spijt, wat niks kost, vaak leidt tot een strafvermindering.
Je zou net zo goed kunnen zeggen dat de 'spijtoptant' een hogere straf zou moeten krijgen, omdat hij kennelijk wel in staat is achteraf in te zien dat hij fout zat. Het lijkt me redelijk aan te nemen dat hij dat ook wel vooraf had kunnen bedenken en dus zijn delict niet had moeten plegen.
Voorkomt ook dat domme advocatengelul die hun cliënt altijd influisteren om maar spijt te betuigen. Wie heeft daar wat aan, aan die spijt? Donder toch op a.u.b.
Misschien een nieuwe rechtsstaat inrichten, vertrouwen in de huidige opzeggen, alle baasjes van v0.1 ontslaan en daarna heel hard optreden tegen profiteurs, uitvreters en andere criminelen.
Pa Cartwright | 07-08-13 | 15:42 | + 0 -
Naar verluidt trekt hij gedichten reciterend door de Oeral.
Raakten we die achterlijke staat maar eens voor de helft kwijt! En die linksmenschen kan ik ook missen als kiespijn.
@James Lastig | 07-08-13 | 15:11
Om maar te zwijgen van "Wij facepalmde". Nou ja, maar niet over de toon van het debat hebben maar...
En wat hebben we met zijn allen gelachen over landen als Italië en Griekenland. Daar kon ook iedereen met alles wegkomen.
@ eerstneukendanpraten | 07-08-13 | 15:37
Nee joh, Superior Bastard is reeds lang met pensioen. Heeft z'n raadszetel in Beusbergen ook opgegeven, naar ik begreep.
Godgloeiende godverdegodver, het borrelt weer hevig in mijn onderbuik. Ik denk dat meneer Kamerbeek, als hij het nog niet was, aardig is verrechtst. Ik weet zeker dat als rifaapjes nogmaals besluiten zijn winkel te beroven zij recht in de loop van een pistool kijken. Geef hem eens ongelijk. Heeft toch niets meer te verliezen. Kudtland!
Mijn bankrekening is geplunderd door het Ministerie van Veiligheid omdat ik een boete van oorspronkelijk 40 euro niet had betaald. Had de brieven niet gezien omdat ik verhuisd was. Werd uiteindelijk 237 euro van mijn rekening gehaald, zonder aankondiging, want de brieven werden niet naar het adres gestuurd waar ik sta ingeschreven.
-
Dat soort dossiers raken ze nooit kwijt en ik kan ook niet later betalen omdat ik met vakantie wil. Omdat ik een stomme kutburger met een kentekenplaat ben en geen enge crimineel. Zo werkt het hier.
Smith is on fire!!! Flame on!!! Oops zit ik weer te reaguren ... Nu stop ik ECHT! Tot vanavond jongens!
Mensen, mensen, niet meteen zo paniekerig.Er wordt aan gewerkt. Vanuit het hoofdkantoor is een diender op de fiets onderweg met een floppy waar -als het goed is-het dossier van twee jaar geleden op staat. We komen er wel
@ P.A. van der Werff | 07-08-13 | 15:20
behalve als het om roken gaat dan....
dit is ongelovelijk
maar ook hier Leeuwarden kunnen de platte petten er ook wat van ....
de drugdealers hierow in de stad bij de weaze hebben vrij spel ...
de politie komt wel ff langs
maar praat en lacht met de dealers en vertrekt weer .
zijn de platte petten net uit zicht gegaan
en de bolletjes en pillen vliegen weer van hand naar hand .
de dealers wanen zich hier haile selassie himself .
z maken een party lawaai ,
gooien vanalles op straat
en gooien flesjes bier kapot op straat of tegen de grachtkade ,
ze vallen meisjes lastig
en bovendien willen ze wel eens mannen verbouwen met een baksteen ,
en dat is al 3 x gebeurd de afgelopen weken .
maar dat de platte petten preventief gaan fouilleren of samenscholingsverboden en gebiedsverboden gaan instellen zoals in rotterdam en andere steden ...
nee dus ..
dus het antilliaanse dealertuig gaat iedere keer weer vrijuit en doen dagelijks hun ding
en dat met 15-20 man !!!!.
en wij als brave burgers moeten het maar toelaten en vooral niet reageren en/of kijken ..
ik stem PVV de volgende keer .
en stuur die gasten terug naar hun eiland !
grmbl !
duitse herder | 07-08-13 | 15:36 | + 0 -
Lachen die geëmigreerde Nederlanders die hun "even bij de buren gluren" leedvermaak om zichzelf beter te voelen niet in Nederland achter hebben kunnen laten.
Johnny Quit is zelf niet juridisch onderlegt
@ Mark Smith 15:30
Nee hoor, Pastor Sippenhaft = Inspektor Gurkenfick = Superior Bastard.
helaas loont het niet op goed te zijn.
In Nederland loont misdaad nu eenmaal.
Wanneer komt er nu eens een partij die dat schorem hard aanpakt? De politie kan er niet altijd wat aan doen.
Maar die rechters : die moeten nodig eens vervangen worden door een computer die echte blinde rechtspraak doet.
Ik denk dat outsourcen beter en goedkoper is,
hero_of_heaven | 07-08-13 | 15:32
Hoezo? Hun gedrag is weliswaar om te lachen maar de stand up comedian daar weer genoeg goeie grappen over maken
lachen... die niet geëmigreerde nederlanders...
Smith komt volgende week terug voor de derde ronde.
Maar wel lekker onze blijven afluisteren, aftappen, fotograferen op de snelweg, kentekens registreren, parkeerplaatsen monitoren, ov-chip kaart gegevens opslaan, sms berichten na lezen, inbreken in computer, e-mails bekijken.
Hoe hard wij worden genomen door die slappe lullen in Den Haag is voor menig homo te veel.
Hey Quid smerige opruiende klootzak. Ik ga nu net zolang stelen tot ik gepakt wordt (zal me moeite gaan kosten om gepakt te worden). Zodra ik voorgeleid wordt zal ik aangeven dat het jouw tip was.
Mark Smith | 07-08-13 | 15:30
Lol
Justitie in Nederland begint een dreiging voor stand-up comedians te worden.
Kaas de Vies | 07-08-13 | 15:26 | + 0 -
Contrat social, trias parasitica, links, marokkanen, immigratie, Pastor Sippenhaft.
Stop de tijd.
Ik zou het bij de Europese ombudsman neerleggen Geenstijl............ ;)
Niets nieuws onder de zon. Bijna alle mensen die voor de overheid werken zijn lui, incapabel en gedesinteresseerd in de gevolgen van hun daden. Heel zwak volk met een bijna mongoloïde kijk op de wereld en daarom kiezen ze ook voor die veilige omgeving want echt werken en verantwoordelijkheid kunnen ze niet aan. Dan krijg je dit soort wantoestanden. Ik verwacht derhalve helemaal niets van politie, rechtelijke macht of welke uitvoerende instantie maar ook. Dop m'n eigen boontjes en leef marginaal. Ben door schade en schande wijs geworden en weet dat er via overheidswegen geen eer of gerechtigheid te halen valt alleen maar teleurstelling.
Prima tip in mijn bijkans lege Vinex-wijkje! Waar ze over straat tegen elkaar staan te roepen: "Ben je al geweest of ga je nooooooggggggg????".
*koopt koevoet
En de brave belastingbetalende burgert is zoals altijd de grote verliezer.
Ach incidenten komen overal voor.
Ja, zelfs bij politie en justitie. En niet zo negatief, want incidenteel wordt er ook wel eens een crimineel zonder dossier aangehouden.
"De man speelde een bijrol, denkt het OM. Hij zou onder meer het busje hebben bestuurd waarmee de bij de overval gebruikte vluchtscooter naar Nijmegen werd vervoerd."
U kunt dus allemaal rustig gaan slapen. De beste man zal zijn straf niet ontlopen, aangezien hij bij het besturen van het busje ook 3km te hard blijkt te hebben gereden.
Gelukkig bewaren we dan wel weer kentekens van burgers, want er zou eens een notoire teveel-privé-kilometers-rijder tussen al die leasers zitten...
Overal gaat wel eens iets fout, maar dit is blunderen in het kwadraat. Maar als je de salarissen van de gemiddelde agent ziet, snap je echter het niveau van de man/vrouw met de pet wel. Ik heb een tijd terug aangifte van een akkefietje gedaan. Mijn god, de agent in kwestie nam mijn verklaring op en tikte dat in de comp. Ik zat half mee te kijken en zag dat hij veel moeite had met spellen. Zo moest ik hem vertellen dat je "fliegen" met een "V" schrijft!!! Toen hij eindelijk klaar was, kwam er een collega, heel streng kijkend vrouwtje, die het hele stuk nog even ging controleren. Vervolgens kreeg ik een kopie van de aangifte en nog stonden er ontelbare spelfouten in. Mijn god, je zou er bijna lacherig van worden.......
Zouden dit soort dingen nou ook op deze schaal in Belgie, Duitsland etc gebeuren vraag ik mij af ?
Of zijn wij nou echt het enige geval met downsyndroom in de E.U. ?
Het duurt niet lang meer of we moeten aan de burgerwacht om onszelf nog een beetje te beschermen. Wedden dat de politie dan meteen burgerwachters gaat arresteren?
Binnenkort moet ik voorkomen omdat ik een jaar geleden 41km/h te hard reed. Maar als de geplande datum wegens vakantie niet uitkomt kan de rechter om uitstel verzocht worden. Is standaard.
Nou ok. Ik neem zelf wel even een break.
Doeihoeiii stelletje lutserssssssssss.
Zo even kijken wat die beroepsklager Kaas de Vies hier weer over te zeiken heeft.
Hier helpt alleen maar een ding: naam, adres en andere gegevens van de verantwoordelijke personen (commissaris van de politie, d66-wannebe-rechter, Clitty-von-Neuen Operazangeres van Joedelclub, PVVDAGLD66CDA politici, enz) verzamelen en op de Roemeense feesboekpagina plempen - liefst met aanduiding wanneer deze personen niet thuis zijn.
Gelukkig zullen de dossiers van miljoenen onschuldige, niet-criminele burgers nooit kwijt raken.
Gelukkig worden de 'criminelen' die 4km/h te hard rijden op een lege snelweg rijden wel KEIHARD aangepakt in dit land... zou anders echt een bende worden...
prachtig geschreven!! om moedeloos van te worden..
@brutus68 | 07-08-13 | 15:16
Ach, was een ondoordacht kutgeintje met een (overigens niet door mij) gestolen busje.....
Zie:
www.bd.nl/regio/tilburg-en-omgeving/ti...
Het is gewoon marktwerking. Des te meer criminelen, des te meer inkomen voor justitie. Dus verwennen we criminelen en veroordelen we de mensen die criminelen (terug)pakken.
Als je een vakantie boekt terwijl je weet dat je naar de rechtbank moet is dat dus gewoon minachting van het hof en het slachtoffer en dus reden om de straf te verdubbelen. Hop, 24 uur schoffelen en 2 keer een excuusbriefje sturen. En nu niet meer doen he!?
Sadomassochristus | 07-08-13 | 15:19 | + 0
Ik dacht aan ontslag, maar een rechter is als ik het goed heb beëdigd voor het leven. Die pakt gewoon lekker z'n koffers met z'n mooie salaris, toch niemand die die bende controleert.
@Pa Cartwright 15:17
Ja lachon joh! Echt goed. Hoppaaaaaaa! Aanpakken die speklap, yeahhh.
Dat je juridisch niet onderlegd bent Quid, dat geloof ik zo. Maar taalkundig ook niet vrees ik. Onderlegd is met een 'd' en niet met een 't'.
Er is wel meer stuk in dit land.
Zo gek is dat overigens niet.
Voor een zogenaamd liberaal en progressief land houden we namelijk nogal hardnekkig vast aan allemaal wetten, regels en protocollen die in het jaar 0 door nog net niet op 4 ledematen rondlopende voorvaderen in steen zijn gebeiteld.
Als je een vakantie boekt terwijl je weet dat je naar de rechtbank moet is dat dus gewoon minachting van het hof en het slachtoffer en dus reden om de straf te verdubbelen. Hop, 24 uur schoffelen en 2 keer een excuusbriefje sturen. En nu niet meer doen he!?
Ik kan wel janken. Ik heb er geen woorden voor eigenlijk. Welke godvergeten malloot laat zulke faals gebeuren. Kijk, dat is nou iets dat ik echt niet snap aan politiek en ambtenaren, ze lijken wel een soort functionele Laurel's & Hardy's, dat gefaal dat elke keer een steek van buikpijn geeft, hoe KRIJG je het voor elkaar?
Alsof ze een andere soort zijn. Alsof er een IQ-test is waarbij iedereen boven de 90 qua score wordt uitgesloten. Ik ken letterlijk een man met een IQ van 84 die (serieus) meer gezond verstand bezit dan deze... hmmm... ja mensen?
We gaan kapot.
Jaja. Ik heb iets.
Al is de misdaad nog zo snel,
de sterke arm der wet achterhaalt hem niet.
Lachen hè? Of niet? Jorissssss ik ben aan vakantie toe.
Moet ik het gaan forceren of help je me een handje?
Hoppa, Sharon Dijksma in de Poll.
Zo lijkt een carriere binnen de criminaliteit een lucratieve en ongevaarlijke keuze, ware het niet dat criminelen onderling nog meer wetten en straffen hebben dan burgers in de maatschappij. De hierarchieen liegen er binnen het crimineel circuit niet om evenals de mishandelingen, berovingen en moorden.
@lilluke halve hoan | 07-08-13 | 15:15
Wat had je gedaan? Een dubbele moord?
Hahaha, oh wow op 'n moment dat je denkt "dat kan niet veel erger worden" krijg je dit bericht in je gezicht geswaffelt. Knap staaltje werk van de overheid/justitie/polizei.
Ik ga me even omscholen tot succesvol crimineel. Blijkbaar zijn de werkvoorzieningen daar beter, met een goede oudedagvoorziening en belastingvrij werken.
Als hij terugkomt van vakantie heeft hij weer vakantie, maar dan, hoop ik, minimaal 10 jaar met dezelfde reisgenoten en uitzicht.
Als hij terugkomt van vakantie heeft hij weer vakantie, maar dan, hoop ik, minimaal 10 jaar met dezelfde reisgenoten en uitzicht.
Ik begin steeds harder te balen van mijn eerlijke opvoeding en dat ik een geweten heb.
Leslie Nielsen films liepen beter af.
Kapot inderdaad, je wordt er zo langzamerhand doodziek van... Sta je rustig op de kade naar een paar huppelende nichten te kijken, wordt ondertussen half Amsterdam van zijn waardevolle spullen afgeholpen door wat Roemeense vrienden. Ja, Nederlands is een mooi land... voor de boefjes dan ;)
Mij stuurden ze ook na 3 dagen weg....
Kreeg een half jaar later een werkstraf aangeboden (*) omdat mevr. de officier niet goede wist wat ze met me aanmoest.
16 uurtjes......
(ik blij, maar sloeg helemaal nergens op)
Maar oh wee als je drie kilometer te hard rijdt in Nederland!
Wanneer dringt het nu eens tot jullie door dat dit gewoon beleid is in NL. Dit is echt geen incompetentie hoor, gewoon het uitvoeren van overheidsbeleid om de burgers bang te houden.
Misdaad loont en de politie is er alleen om de bevolking via boetes nog veel meer geld uit de zakken te kloppen dan ze aan belasting al kwijt zijn.
Bij de fiscus raken ze nooit iets van mij kwijt. Ik kan wel veel aan hun kwijt.
Ik wil iets reaguren, maar weet niet wat
.......
-weggejorist-
Als er geen kentekenplaat aan hangt kan de politie er niets mee.
Niks nieuws Quid, misdaad loont in NL, dat is gewoon beleid.
En juridisch onderlegT, echt waar?
Dossier kwijt. Dat hebben ze bij het CJIB nou nooit. Toch gek!
REAGEER OOK