Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Gifwolk raffinaderij mag niet met MinPres in beeld

minpresgifwolk.gif Dit is 'm dan. De gifwolk die u van het PR-team van MinPres Mark niet mocht zien tijdens zijn bezoek aan de voormalige koloniale vakantie-eilandjes. De MinPres stond net op Curacao victorie te kraaien voor de camera's van de NOS over het succesvolle zelfbestuur sinds de onafhankelijkheid, toen de Isla Raffinaderij (pica) enorm begon te walmen. Die zwaar vervuilende bedreiging voor de volksgezondheid draait volgens protestgroepen op smeergeld en kinderlijkjes, maar de MinPres had een eiland eerder nog verklaard dat er 'over integriteit geen twijfel mag bestaan'. Dus was het niet zo handig dat er net een gifwolk van een corrupte haatfabriek achter de MinPres langs dreef tijdens een door de RVD geregisseerd persmomentje. OF DE NOS-CAMERA'S DAT DUS EVEN NIET WILDEN FILMEN. Integer? Ach. Alleen als het uitkomt hè. Meneer Rutte. U draait en u bent niet eerlijk. AUDIO!

Reaguursels

Inloggen

Had die wolk nou niet ff de kan op kunnen drijven van die Lullende Stropdas ?
Mooier hadden we er niet afgekomen !
In USB Stick.

Lenco | 21-07-13 | 10:44

-weggejorist-

Tuinpad | 20-07-13 | 13:30

Rutte gewoon blijven staan, dan weet je wat anderen meemaken.

Cees36689701 | 20-07-13 | 13:13

ma van thijs? "don t be acting like ure shit don t stink"drs xzibit:dank voor uw aandacht

hebbuh | 20-07-13 | 12:57

kom al 12 jaar op dat eiland en het is nog nooit anders geweest. de rook stinkt enorm hard en is zeer giftig. maar ja waarom zou je er wat aan willen doen als iedereen er een centje aan verdient. de smeerlappen!

klasseman | 20-07-13 | 12:24

del *.gif

09001313 | 20-07-13 | 12:18

b-ry | 20-07-13 | 04:22 | + 1 -
Eindelijk een mooi stukje van iemand die het snapt!
Sommige reaguurders hier die denken dat het de Shell is en dat Nederland dus verantwoordelijk is voor deze shit is gewoon weer dat linkse gewauwel, de bel horen maar niet weten waar de klepel hangt..
Zo snap ik ook niet waarom zovelen die supermathijs antwoord blijven geven op die onzin van 'm, die is zo gehersenspoeld dat zelfs als dat hij weet dat hij fout zit toch door blijft gaan met die linkse onzin praatjes.

Mozeskriebels | 20-07-13 | 09:52

Vervolog.
En door die raffinage worden de ventjes en vrouwtjes van de geprivileerde kasten rijkelijk van smeerolie voorzien: lees: pecunia's.

ecologiste | 20-07-13 | 08:55

Wij worden vakkundig geraffineerd ndoor deze gerafineerde schurk in samenwerking met een wellicht nog meer geraffineerde NOS.

ecologiste | 20-07-13 | 08:53

Regeren is reputatiemanagement. Rutte aast al jaren op een plekje bij Shell en/of EU, dus laat de meest negatieve beelden van de 2 nooit zien of wil er nooit over praten.

Ondertussen lacht hij Nederland de afgrond in zonder ook maar een stukje verantwoording te nemen.

LangeTijdGeleden | 20-07-13 | 08:41

Oordelen is wel makkelijk, maar weten allemaal dat de olie-industrie overal ter wereld meer macht heeft dan de politiek. Zo ook op Curaçao, waar een Venezolaans bedrijf makkelijk misbruikt maakt van deze rotte plek binnen ons koninkrijk. En daar bedoel ik niet Curaçao zelf mee, maar het gemak waarmee lokale instanties en belangrijke personen om te kopen zijn. Met 'werkgelegenheid' als schild schermt de ene partij al langere tijd tegen het plan de raffinaderij te sluiten. Het merendeel is het ermee eens dat de overheid van Curaçao (onderdeel: De milieudienst) de continue uitstoot van giftige stoffen aan moet pakken, maar ze doen het niet. Er gaan hooguit brieven naar die smerige schoorstenen toe, en daar blijft het bij. De overheid van Curaçao en die van Nederland hebben de macht om er iets tegen te doen, maar die van Curaçao is corrupt en die van Nederland is te bang haar vingers te branden omdat ze zich zouden bemoeien met zaken die niet aan hun weggelegd zijn. Dus dan blijft het maar zo. Dagelijks komen dikke zwarte rookpluimen uit de rottende hart van het eiland vandaan. Rechts de mooie stad, met de unieke pontjesbrug, links de vervuilende raffinaderij 'Isla'. Zo nu en dan is er een uitval waardoor er noodgedwongen afgefakkeld moet worden, met dikke zwarte, stinkende rook tot gevolg. Tijdens het bezoek van Rutte ontsnapte er weer eens een gevaarlijk poeder dat in de lucht terecht kwam. Een groot deel dwarrelt neer over de woonwijken (ook niet arme woonwijken) en een deel gaat de wereld in, waar we allemaal gebruik van moeten maken. Dood gaan we toch wel, maar wat hier gebeurt is niet meer van deze tijd. Zeker niet onder het oog van de Nederlandse regering.

b-ry | 20-07-13 | 04:22

Ik zou best weleens zo'n neger een schop willen geven ,dat tie me tuin doet! - Koekje.

Geef je bankrekening nummer en ik weet zeker dat we voldoende reaguurders bereid krijgen om het bedrag voor een ticket inclusief het tarief voor een taxi richting mijn adres overgemaakt wordt. Het gaat hier over Curacao dus je moet wel bereid zijn een vliegreisje te maken.

Als je aankomt zullen we er persoonlijk voor zorgen dat je "zo een neger" een schop kan geven en daarna kunt genieten van een koud biertje naar keuze, terwijl je de zon ziet ondergaan. Check wel even of je een geldige reisverzekering hebt, en of je je premie hebt betaald!

Succes en vergeet de IBAN code niet!

Richy Valens2567 | 20-07-13 | 02:08

@koekje erbij?
Mag ik dit vragen? > Is hij nou zo slim? of jij zo dom?

denoorman | 20-07-13 | 00:43

Ik zou best weleens zo'n neger een schop willen geven ,dat tie me tuin doet!
Ik bedoel ik moet de hele dag werken voor zijn uitkering! Om 06.15 zie ik hem niet, om 18.15 zie ik hem wel, in zijn korte broekie op de moterkap van zijn BMW zitten met een blowtje!!

koekje erbij? | 20-07-13 | 00:32

@pitsteen | 19-07-13 | 23:44 |
De taal is de eerste trede op de ladder van de wetenschap.
(Nietzsche, Menschliches Allzumenschliches. 1878)

Tè slordig gebruik ervan ondermijnt uw boodschap op onherstelbare wijze.

Simon de Danser | 20-07-13 | 00:10

@Van Duyvenbode | 19-07-13 | 23:53
Het wordt anders hoog tijd dat IK eens plaatsneem in de regering!

necrosis | 20-07-13 | 00:09

Je zal maar in de regering zitten. Ik zou er geen zin in hebben, al die bezuinigingen doorvoeren en al dat gezeik aan je kop. Vreselijk. En die salarissen zijn ook al niet over naar huis te schrijven. En in je werk krijg je veel te maken met allerlei engnekken, gluiperds, machtswellustelingen. Ik zou liever een praatje maken met de concierge.

Rest In Privacy | 19-07-13 | 23:53

@Supermatthijs | 19-07-13 | 23:46
Het is precies zoals het moet zijn.

tattooboer | 19-07-13 | 23:48

pitsteen | 19-07-13 | 23:44 |
Als je er mensen op wijst dat ze een bepaald intellectueel niveau niet halen, is het alleraardigst als je wel zo nu en dan een 'W' achteraan het woord 'jou' gebruikt.

Ik was in Haren | 19-07-13 | 23:46

pitsteen | 19-07-13 | 23:44 | + 0 -

Probeer het nu nog eens maar dan rustig. Dit lijkt nergens op.

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:46

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:45 Wat Pitsteen zegt.

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:45

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:43 | + 0 -

Zeker niet. En ik zal nog eens een handreiking in je richting doen. Mussert !

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:45

@Supermatthijs|19-07-13|23:11
Verkeerd gedacht. Aardig doen kost jou een bovenmenselijke krachtsinspanning op op een verder voor jou onbekend terrein. Dat moet je niet willen, want jij zult deze zelfopgelegde hoge lat niet halen. .Polstokhoogspringen beheers je niet, ook niet op intelectueel hoog niveau........ Vooralsnog wil ik aan jou verder geen aandacht meer schenken. Je krijgt geen kudo's, noch -, noch +. Je links liggen laten van jou geblaat en gebazeld hangt velen de kel uti.''Doe een iets positief hier in de panelen, en verlaat panelen. zo spoedig mogelijk. Dat is het bete dat je kunt doen.

pitsteen | 19-07-13 | 23:44

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:27 Zelf kastijding? Hij zal je backdoorlover wel zijn.

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:43

@ brutus68 | 19-07-13 | 23:23 |
NSB-ers stonden er nou juist om bekend dat ze er een gelijkgeschakelde mening op na hielden. Houwzeejje dan afwijkend...?

F. von Zeikhoven | 19-07-13 | 23:38

In Ieper, dáár had je pas goeie gifwolken! Zo maken ze ze tegenwoordig niet meer... Van kwik in gasvorm ga je trouwens ongezien ook behoorlijk lekker deaud. Nou ik het toch zeg, kijk dan, net begonnen op BBC Four tv Freddy's Very Last Concert as Queen Alive @ Budapest, 1986... Kwik

F. von Zeikhoven | 19-07-13 | 23:35

Eigenlijk zijn een relatie, liefde, voortplanting belangrijker dan maatschappelijk succes in de vorm van een verantwoordelijke baan.

Rest In Privacy | 19-07-13 | 23:34

@Watapatja | 19-07-13 | 23:30
Ik tatoeëer op diezelfde manier, als mensen dat willen, vind ik deel van de uitdaging, de oude manier te kunnen aanbieden.
Voor de leuk: ik doe ook branding, scarification, implants, body mods en sundancings.

tattooboer | 19-07-13 | 23:32

tattooboer | 19-07-13 | 23:28 |
Denk dat je in Nederland heel wat instanties op je dak krijgt als je zo zou werken.

Watapatja | 19-07-13 | 23:31

tattooboer | 19-07-13 | 23:29

geweldig!

Rest In Privacy | 19-07-13 | 23:31

tattooboer | 19-07-13 | 23:26 |
Ze hadden toen nog niet het equipement wat jij nu hebt hoor.

Watapatja | 19-07-13 | 23:30

@Van Duyvenbode | 19-07-13 | 23:27
Dit is een screenshot uit de nieuwe Hangover IV.

tattooboer | 19-07-13 | 23:29

@Watapatja | 19-07-13 | 23:27
Iedereen met zijn eigen gewoontes, toch?

tattooboer | 19-07-13 | 23:28

De vakantie op Curacao doet Rutte zichtbaar goed, hij ziet er weer uit als een jonge god.

weblogs.nos.nl/binnenlandredactie/file...

Stoppen met al die ambities, Mark.
Hou het bij het onderwijs. Er gaat niets boven een zorgenloos bestaan. Een verstandig matigt zijn verlangens.

Rest In Privacy | 19-07-13 | 23:27

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:25 | + 0 -

Zelfkastijding:

youtu.be/mmMt1ifjo9E

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:27

tattooboer | 19-07-13 | 23:26 |
Yep, ik heb de bakermat gezien op Tahiti. Moet er niet aan denken om me zo te laten tatoeëren.

Watapatja | 19-07-13 | 23:27

Is dat wel die raffinaderij? Het kan ook een scheet van ons aller Markje zijn, die man is rot tot op het bot.

Sjeng de helle | 19-07-13 | 23:27

@Watapatja | 19-07-13 | 23:19
Bullshit.

tattooboer | 19-07-13 | 23:26

@Watapatja | 19-07-13 | 23:14
Gelukkig wel.
jij ook?

tattooboer | 19-07-13 | 23:26

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:24 Dus jij laat je lenen als hulptrol?

Kost dat nou nog wat vandaag de dag of is het meer een vorm van moderne slavernij?

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:25

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:22 | + 0 -

Daar heb je wel een beetje gelijk in. Maar het bekt altijd zo lekker.

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:24

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:17

Iedereen met een andere mening NSB-er noemen zit er bij jou ook wel diep in, he?

brutus68 | 19-07-13 | 23:23

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:17 Je moet dus niet alles geloven wat die aap je zegt hè?

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:22

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:17 Mythisch of niet. Geen risico's nemen waar het niet hoeft.

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:21

denoorman | 19-07-13 | 23:18 |
de enige reden dat we curacao nog niet hebben afgestoten is vanwege de olie-raffinaderijen. Die leveren blijkbaar nog genoeg op.

Kaosu | 19-07-13 | 23:21

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:12 |
Niet in die tijd, toen ging tatoeëren iets ruiger.

Watapatja | 19-07-13 | 23:19

Binnenkort horen we dat er miljarden worden overgemaakt naar Curacao.. Die sukkel van een Rutte betaalt wel weer.. van ons geld.. Kloootee.

denoorman | 19-07-13 | 23:18

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:16 | + 0 -

Dat aangeven van mensen zit er diep in gebakken hé ?

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:17

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:14
Neemt dat geen mythologische proporties aan van dat gereedschap?
Mijn vrouw heeft eigenlijk geen mening over mijn proporties, maar de buurvrouw zegt dat ik een hele beste heb!

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:17

Umberto die trotzoni | 19-07-13 | 23:15 Huisregels: Tenenkrommend taalgebruik.

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:16

-weggejorist-

Umberto die trotzoni | 19-07-13 | 23:15

tattooboer | 19-07-13 | 23:09 |
Over geschiedenis gesproken, je weet toch wat het woord tattoo betekent.

Watapatja | 19-07-13 | 23:14

brutus68 | 19-07-13 | 23:08 Een slavin, dat kan wel. Een slaaf, en dan ook nog een neger, kan dus niet.

Volgens de legendes hebben die nogal gereedschap en ik moet dus niet mijn eigen glazen in gaan gooien thuis hè?

Een negerinnetje dus.

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:14

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:11
Zie je wel Mattie, je kunt het!

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:13

Ik heb alle slaven weggedaan, veel rustiger zo, bevalt prima. Niets meer aan doen.

denoorman | 19-07-13 | 23:13

Watapatja | 19-07-13 | 23:03
Was dat niet een beetje teveel van het goede? Brandmerken MET een tattoo?

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:12

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:10 | + 0 -

Zodat de honden... Nee hoor, ik heb alweer op genoeg tenen getrapt vanavond. Ik doe nu eens aardig, dacht ik.

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:11

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:07 |
Heel veel soorten die in gevangenschap zijn opgegroeid, zijn in de natuur niet in staat om voor hun eigen voedsel te zorgen.

Ik was in Haren | 19-07-13 | 23:11

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:08
Maar het moet zeker gekookt op mijn rug hangen?

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:10

@Watapatja | 19-07-13 | 23:03
Verkrachters ook in de jaren 1800, koningen hadden alleenrecht op tattoos begin 20de eeuw en de originele tattoos werden meer dan 8000 jaar geleden al gezet.
je kiest maar lukraak wat jou uitkomt. Slaven dronken ook water die ze zelf moesten halen, gevaarlijk hoor, water halen nu. Ga een ander plagen man!

tattooboer | 19-07-13 | 23:09

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:06

Wat denk je zelf?

brutus68 | 19-07-13 | 23:08

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:07 | + 0 -

Kijk, jij hebt blijkbaar wel gewoon een hart.

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:08

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:05 |
De dag dat ik naar die poespas ga kijken zul jij niet meemaken. Dat beetje goud maakt niet uit, het hele familiekapitaal is daarmee begonnen.

Watapatja | 19-07-13 | 23:07

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:00
Verkocht!
Dan laat ik hem wel weer vrij in donker Afrika..

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:07

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:00 Heb je niet een leuk negerinnetje in de aanbieding dan?

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:06

Mozeskriebels | 19-07-13 | 22:08
Chavez zit inmiddels wel weer op zijn geboortegewicht.

Ommezwaai | 19-07-13 | 23:05

Watapatja | 19-07-13 | 23:03 Straks in september moet je toch eens opletten als de gouden koets voorbij komt.

Die afbeeldingen op de zijkant maken heel goed duidelijk waar dat goud vandaan is gekomen.

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:05

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:00

Ik koop niks van jou, ook geen negers. Ik ken jouw soort.

brutus68 | 19-07-13 | 23:04

tattooboer | 19-07-13 | 22:48 |
Een tattooboer met een mening over slavernij, op het randje. Slaven werden gebrandmerkt met een tattoo.

Watapatja | 19-07-13 | 23:03

Goed bezig! Weg met de persvrijheid, we moeten ten slotte uiteindelijk Rutte geloven en geld lenen bij een bank die niet wil uitlenen en een auto kopen die we mede door de hoge belastingen niet kunnen betalen, laat staan onderhouden. Go Rutte! Beste kabinet ever ooit!

Rommelende Onderbuik | 19-07-13 | 23:03

Sint Maarten associeer ik vooral met snoepgoed.

Petrus de Rewa | 19-07-13 | 23:03

ok, ok, dan maar geen slavernij, dan maar weer verder in onze socialistische maatschappij.

denoorman | 19-07-13 | 23:00

brutus68 | 19-07-13 | 22:57 | + 0 -

Nog een leuk negertje kopen ? Je moet er nog wel een beetje gehoorzaamheid in slaan maar dat is geen probleem toch ? Vriendenprijsje, 500 euries.

Supermatthijs | 19-07-13 | 23:00

Supermatthijs | 19-07-13 | 22:58 Ik ben niet Koninklijk meervoud.

Derhalve ook niet aan te spreken met jullie.

zeg maar jansen | 19-07-13 | 23:00

@Supermatthijs | 19-07-13 | 22:58
Nee, alleen jij, die mooie met ezel erop, en nou in de hoek staan met je pispaalgedrag.

tattooboer | 19-07-13 | 23:00

@denoorman | 19-07-13 | 22:52
Ligt eigenlijk een beetje aan wat voor een indruk je zelf achter wilt laten aan je verre kleinkinderen.
Want één dag zullen de gebruikte slaven de bazen zijn van jou klein klein kinderen.
dat is historisch bewezen.

tattooboer | 19-07-13 | 22:58

zeg maar jansen | 19-07-13 | 22:57 | + 0 -

Hebben jullie weer allemaal je puntmutsje opgezet ?

Supermatthijs | 19-07-13 | 22:58

@denoorman | 19-07-13 | 22:52
Ligt eigenlijk een beetje aan wat voor een indruk je zelf achter wilt laten aan je verre kleinkinderen.
Want één dag zullen de gebruikte slaven de bazen zijn van jou klein klein kinderen.
dat is historisch bewezen.

tattooboer | 19-07-13 | 22:58

Supermatthijs | 19-07-13 | 22:53

Wat jij wilt, schat.

brutus68 | 19-07-13 | 22:57

tattooboer | 19-07-13 | 22:54 Hou nou op. Straks is ie door z'n argumenten heen en moet ie met Bakito mailen over wat ie nou weer moet plempen.

zeg maar jansen | 19-07-13 | 22:57

@Supermatthijs | 19-07-13 | 22:52
Jaja, kronkels en verdraaiïngen.
Met chaos strooien red jou niet tegen de reaguurders hier, ze zijn niet zo dom als jou "vrienden" kring.

tattooboer | 19-07-13 | 22:54

no sex, but lies and no video tape...

attila | 19-07-13 | 22:53

Flink in de rook gaan staan Mark. Boven de wind.

Als het toch niet schadelijk is noemen wij dat gewoon domme pech.

zeg maar jansen | 19-07-13 | 22:53

brutus68 | 19-07-13 | 22:51 | + 1 -

Een blinde perverse homo dan toch ?

Supermatthijs | 19-07-13 | 22:53

@tattooboer
Prima systeem dus, maar een slaaf wordt behandelt als het eigendom van iemand anders, daar heb ik wel bezwaar tegen. Ik wil geen eigendom, slechts gebruik.

denoorman | 19-07-13 | 22:52

tattooboer | 19-07-13 | 22:49 | + 0 -

Je hebt wel een punt. Brutus is ook eigenlijk niemand. En ik hoorde dat ze het in huize Avondrood weer met een wasbeurt minder moeten doen sinds deze week. Het zit hem allemaal niet mee.

Supermatthijs | 19-07-13 | 22:52

@Supermatthijs | 19-07-13 | 22:46 |

"In de WIC-tijd een nuttige doorvoerhaven, sinds de afschaffing van de slavernij compleet nutteloos."
.
Wilt u het verheerlijkende element even exact aanwijzen dan? Ik zie het niet.

Parel van het Zuiden | 19-07-13 | 22:51

Supermatthijs | 19-07-13 | 22:37

Het heeft zijn voor- en nadelen. Jij zou als slaaf geen reet opbrengen overigens. Je zou hooguit voor een zacht prijsje te slijten zijn aan perverse homosexueel. En dat ook nog met moeite.

brutus68 | 19-07-13 | 22:51

@Supermatthijs | 19-07-13 | 22:46
Niemand verheerlijkt slavernij, dat maak jij ervan omdat jou hersens kronkelt als geen ander. ik zou je haast pessimist moeten noemen.

tattooboer | 19-07-13 | 22:49

@denoorman | 19-07-13 | 22:44
Slavernij is nooit van de hand gedaan. Bepaalde onderdelen ervan zijn illegaal maar je mag een sexslaaf, een minderjarige commanderen, mensen verslaafd maken aan je product, Minder intelligente wezens ( dieren) als slaaf houden, Groeperingen mogen individuelen opdragen geldbedragen over te maken ( belastingen).
het is nog op enorm veel manieren getolereerd, zolang als de slaaf maar niet terug vecht.

tattooboer | 19-07-13 | 22:48

tattooboer | 19-07-13 | 22:43 | + 0 -

Juist, iemand die vraagtekens zet bij het verheerlijken van slavernij is een trol. Heel goed, voor logisch redeneren slaag je met vlag en wimpel.

Supermatthijs | 19-07-13 | 22:46

Met Rutte wil je niet gezien worden.. Alles gaat kapot....... fssssssssssssssstttttttttt weggg.

denoorman | 19-07-13 | 22:45

Hoe lang duurt een geheimhoudingsbeding?

De geldigheidsduur van een geheimhoudingsbeding begint pas (in verband met het schriftelijkheidsvereiste) na ondertekening van de arbeidsovereenkomst. Wanneer het contract zegt dat de hele overeenkomst niet meer geldig is bij einde dienstverband dan stopt ook daar de geheimhoudingsplicht. In veel overeenkomsten is een geheimh.....

mois | 19-07-13 | 22:44

Supermatthijs | 19-07-13 | 22:37 |
Afgeschaft, afgeschaft... Ook in deze maatschappij werken er nog steeds heel veel mensen voor mensen die niets willen doen.

Ik was in Haren | 19-07-13 | 22:44

Kiezen of delen Brotha. Moeten we de slavernij weer invoeren?? Anders stoppen met janken!!

denoorman | 19-07-13 | 22:44

@Supermatthijs | 19-07-13 | 22:37
Troll.

tattooboer | 19-07-13 | 22:43

@denoorman | 19-07-13 | 22:29 |

Was eigenlijk ook netter geweest als we de Antillianen even hadden gewaarschuwd. "Whatever you do, do not let him touch your economy !!!!1!

Parel van het Zuiden | 19-07-13 | 22:43

Wie bij de volgende verkiezingen dan ook weer VVD stemt, die stemt óók (en vooral) CDA.

Boris Poepnagel | 19-07-13 | 22:37

brutus68 | 19-07-13 | 22:35 | + 0 -

Ja jammer is dat hé ? Dat ze de slavernij hebben afgeschaft.

Supermatthijs | 19-07-13 | 22:37

La Vie En Rose | 19-07-13 | 22:28

In de WIC-tijd een nuttige doorvoerhaven, sinds de afschaffing van de slavernij compleet nutteloos.

brutus68 | 19-07-13 | 22:35

Laten we een palmboom nemen als MP. Veel beter!!

denoorman | 19-07-13 | 22:30

Rutte gaat nu Curacacoa ook slopen?? Dom van die antillianen om Rutte uit te nodigen. Eilanden gaan kapot.. In de reddingsboten allemaal!!

denoorman | 19-07-13 | 22:29

@brutus68 | 19-07-13 | 22:17
Drie vliegen in één klap.

Je hebt er niks an, behalve ergernis.

Zo is het toch?

La Vie En Rose | 19-07-13 | 22:28

Ben Ik nou een spelbreker als ik zeg dat deze foto op Aruba is genomen? Vanuit het Renaissance hotel, aan de rand van het zwembad, that is.

Rest In Privacy | 19-07-13 | 22:27

Doe toch wegblijven, dictator Gifwolk.

Lewis Lewinsky | 19-07-13 | 22:27

Ik noem de Nos al jaren steevast de NoSB, kijk al tijden niet meer naar hun zg. 'nieuws'.

Mazzeltov | 19-07-13 | 22:26

Dick Drayer probeert gewoon een sensationeel stukkie te schrijven over een non-onderwerp in een porging z'n betaalde vakantie op Curacao te kunnen verantwoorden naar de belastingbetaler toe. Maar het is natuurlijk een non-item met 0,0 aan bewijs.

Kaosu | 19-07-13 | 22:26

Misschien tijd om Curacao eens vol te plempen met windmolentjes, of is dat weer te confronterend aangezien het molentje een symbool is van de voormalig onderdrukker?

Tsjernodebiel | 19-07-13 | 22:24

Uhm... : Shell is de k**k voor deze samenleving !

FredFlinstone | 19-07-13 | 22:22

Vermoed een valstrik van NOS-betermensen.

colonnecinco | 19-07-13 | 22:20

Met dictatoriale stem:"camera die kant op he!" Alsof de journalist een kindje is, een onderkruipsel.
Wat een disdain zeg.
Waarom pikken wij dit theatraal uitvreet systeem nog van de elite?
In de benen mensen!

tattooboer | 19-07-13 | 22:17

La Vie En Rose | 19-07-13 | 22:15

LOL. Ik moest lachen.

brutus68 | 19-07-13 | 22:17

Heel Curacao mag van mij in een gifwolk verdwijnen, met Rutte en de NOS erbij.

Next.

La Vie En Rose | 19-07-13 | 22:15

Eigenlijk moet Rutte maar aftreden>> een premier die een cameraploeg wilt censureren op openbaar terrein verdient ook niet beter.

Terpen-tijn | 19-07-13 | 22:13

De nos wordt gecensureerd door onze eigen premier, het moet niet gekker worden.
Wedden dat het later een misverstand zal zijn?
Even viel die uit zijn rol, net zoals die dat deed met Wilders, alles wordt daarna weer netjes geplooid.

Terpen-tijn | 19-07-13 | 22:11

Ik voel een slavernij-vergoeding aankomen.

koekje erbij? | 19-07-13 | 22:09

Lafayette
Ook die ramp is veroorzaakt door de pdvsa, de oliegigant uit Venezuela, dus ook daarvoor geldt , ga klagen bij Chavez!
Nederland kan natuurlijk zich er wel mee bemoeien omdat die zooi helaas nog onder Nederlands bestuur valt, maar de veroorzaker is toch echt iet Nederland of Shell.

Mozeskriebels | 19-07-13 | 22:08

@VanBukkem | 19-07-13 | 22:00 Mooi :)

Treurig varken | 19-07-13 | 22:06

RVV weet het item uit het NOS-journaal te houden.

doedeljantje | 19-07-13 | 22:04

@Treurig varken | 19-07-13 | 21:54
Ik draaf nooit door.

VanBukkem | 19-07-13 | 22:00

Deed Mark hier maar zo'n zijn best om het Antilliaanse vuil uit het straatbeeld te verwijderen.

Ik was in Haren | 19-07-13 | 22:00

Je ziet Mark denken op de foto...
.
"Nederland uitleveren aan de Eurocraten is één ding, maar zo'n Caribisch eiland wordt wel een uitdaging."

Parel van het Zuiden | 19-07-13 | 21:58

Rookworst?

fleischer | 19-07-13 | 21:57

Hangt die gifwolk niet altijd om die vent heen, het kan toch niet zomaar zijn dat alles in zijn buurt wegrot.

Humpf | 19-07-13 | 21:54

Mark Rutte wil alleen maar mooie plaatjes en of die nou op papier of op film door onze strot geduwd worden zal hem worst wezen; zolang ze de lelijke waarheid maar verbloemen vindt Mark het goed.

*volgende begroting afwachten doet in grote vrees.*

Welles! Nietes! | 19-07-13 | 21:54

@VanBukkem | 19-07-13 | 21:48 Dat plaatje is niet echt.

Niet doordraven. Heeft 'ie je ooit genaaid?

Treurig varken | 19-07-13 | 21:54

Van mij mogen ze die leugenachtige lachebek daar houden. Hij past daar goed tussen al dat corrupte schorem wat die boevennesten daar "besturen"

brutus68 | 19-07-13 | 21:54

Hele dikke witte rook? Water damp misschien?

hobbit | 19-07-13 | 21:53

Mozeskriebels | 19-07-13 | 21:50 |
Je wou toch niet ontkennen dat de Hollanden de rest van Nederland als wingewest gebruiken. De mijnen in Limburg, het gas in Groningen.

Watapatja | 19-07-13 | 21:53

Treurig varken | 19-07-13 | 21:50

*proest*

Botte Hork | 19-07-13 | 21:52

Eh, wij hebben niets meer met die raffinaderij te maken hoor, die is in handen van Hugo Chavez en zijn communistische land Venezuela.
Dus waarom gaat dat hele eiland niet lekker onder het bestuur van dat land, klagen bij Nederland wordt een beetje ééntonig.
Neemt niet weg dat het onzin is om zo paniekerig te doen omdat er witte rook is op de achtergrond, nu is het juist een probleem geworden.
En dat " Nederland heeft onze rijkdommen gejat" is ook een riedeltje wat ik beu ben, zou hetzelfde zijn dat Groningen dat de hele tijd roept over zijn gas en de Rotterdamse haven over de havenopbrengsten.
Ik vrees dat die eilanden ons meer gekost hebben dan dat ze ooit hebben opgeleverd.
Met de verkoop in 1985 zijn de belangen van Shell overgenomen door Venezuela en moeten ze lekker daar gaan ouwehoeren.

Mozeskriebels | 19-07-13 | 21:50

VanBukkem | 19-07-13 | 21:48 | + 0 -

Iedereen weet dat de firma Biereco daar het onderhoud doet.

Supermatthijs | 19-07-13 | 21:50

@Botte Hork | 19-07-13 | 21:47 Mark heeft liever dat je je worst nat maakt.

Treurig varken | 19-07-13 | 21:50

Zie hem grijnzen dan! Hij vind het nog leuk ook! Het misbaksel! En dit gaat ons nog geld kosten ook, want hij gaat die eilandbewoners natuurlijk euro's geven, omdat het zo sneu voor ze is dat die raffinaderij van ze ontploft is, wat waarschijnlijk gewoon te wijten is aan achterstallig onderhoud door de firma Corrupt & Lui.

VanBukkem | 19-07-13 | 21:48

Af en toe zie je dezelfde achtergrond als je richting Den Haag rijdt. Alleen zijn het daar de verkiezingsbeloften.

Ik was in Haren | 19-07-13 | 21:48

He ,zit me niet zo te minnen, ben supermatt niet!
Kom alleen ff biertje halen, in het gezelli-cafe.

koekje erbij? | 19-07-13 | 21:47

tendentieus onzin stukkie van Dick Drayer (NOS), hoe kan je aan een witte wolk nou zien of het giftig is. Meestal is witte rook gewoon waterdamp.
'Hier was sprake van een abnormale situatie.'volgens hem.. oja? bewijs graag. (sinds wanneer is een nos-verslaggevertje een chemisch expert?)

Kaosu | 19-07-13 | 21:47

Als ik een journalist was had ik die camera in zijn zwembroek gestopt.
Opnameknop ingeschakeld.
Zal hem leren om regelneef te spelen.

Terpen-tijn | 19-07-13 | 21:47

ZKH EénOog | 19-07-13 | 21:37

Het wordt nog erger.
Rutte volgt momenteel de 'How To Run a Banna-Monarchie' cursus, die hij met vlag en wimpel gaat halen.
Maak je borst maar nat.

Botte Hork | 19-07-13 | 21:47

Heren en dames politici in ´t algemeen+
opdat uw gedachten van clinisch overtrokken egotisme op een onverwacht moment als een donderslag uit heldere hemel zich volledig tegen u mogen keren.

fleischer | 19-07-13 | 21:45

Doet me denken aan Mohammed Saïd al-Sahaf. Die minister van informatie van Irak. Bijnaam Comical Alie.

Supermatthijs | 19-07-13 | 21:44

Wel lachen die foto van Mark in de haven van Willemstad.

He Mark! je haar danst!!!

Welles! Nietes! | 19-07-13 | 21:43

Maar als (goede) journalist blijf je dan toch gewoon doorfilmen en doorvragen over het waarom?
Of ben je dan bang dat je voor het volgende snoepreisje niet wordt uitgenodigd?

Rest In Privacy | 19-07-13 | 21:43

Waarom gaat die klojo niet in Nederland op vakantie, nou zit hij een verrot corrupt eiland te spekken.

Terpen-tijn | 19-07-13 | 21:41

brutus68 | 19-07-13 | 21:38 | + 0 -

Coalitie ?

Supermatthijs | 19-07-13 | 21:40

Ach ja Ruttekutje censureert, kan er ook nog wel bij.
Nou maar weer hopen dat de nos niet gekort gaat worden door het rijk.

Terpen-tijn | 19-07-13 | 21:40

Die man trekt het ongeluk gewoon aan...

VanBukkem | 19-07-13 | 21:39

Botte Hork | 19-07-13 | 21:35

Kielhalen?

brutus68 | 19-07-13 | 21:38

koekje erbij? | 19-07-13 | 21:32
Ja, sommige mensen moeten hele dagen werken ,gewoon met hun handen,kunnen niet alles volgen op inet.
sry hoor ,joris maar weg offtop.

koekje erbij? | 19-07-13 | 21:38

Cuyahoga | 19-07-13 | 21:36

En een eremedaille van de Bilderberg familie.

Botte Hork | 19-07-13 | 21:37

@Botte Hork | 19-07-13 | 21:32

Die is allang verrekend met die € 1800,- die we met Samsom meer kwijt zouden zijn. Per maand, lijkt het...

ZKH EénOog | 19-07-13 | 21:37

Gerookt MarKreel uit Curacao! weer 'es wat anders dan bakkeljauw.

Welles! Nietes! | 19-07-13 | 21:36

@Botte Hork | 19-07-13 | 21:35
Een baan in Brussel.

Cuyahoga | 19-07-13 | 21:36

Wat is ook alweer de straf voor een kapitein die zijn zinkende schip verlaat?

Botte Hork | 19-07-13 | 21:35

"jaarlijks 30 miljoen kilo zwaveldioxide"
En wij maar windmolens bouwen.

Cuyahoga | 19-07-13 | 21:33

Als ie ook in die rook op gaat zou ik het toejuichen.

Welles! Nietes! | 19-07-13 | 21:32

koekje erbij? | 19-07-13 | 21:28
Mis ik wat minners? sry hoor.

koekje erbij? | 19-07-13 | 21:32

Misschien dat hij nu wel iedereen zijn 1000,- e kan ophoesten?

Botte Hork | 19-07-13 | 21:32

Passend ook, net zoals dat plaatje van Tony Bliar destijds...

fleischer | 19-07-13 | 21:31

Boevenbende, roversnest, corrupter dan alle bankiers bijelkaar en heel onbetrouwbaar. We moeten van die eilanden af, afzinken mag ook. Het kost geld en we hebben geen enkele profijt van die boeveneilanden. Alleen maar last. Boel vreten ze op, en na een tijdje willen ze meer geld. En als je als Nederlander wilt vestigen op dat gajes eiland dan wordt je uitgesloten en uitgekotst. Opzouten met die zooi.

Kilsdonk | 19-07-13 | 21:29

wake-up-pete | 19-07-13 | 21:27 |
Dat is het al sinds 2010 inmiddels.

Ik was in Haren | 19-07-13 | 21:28

wat is met die meisje Ebru, in deze metrokrantje, alle Turk boos?

koekje erbij? | 19-07-13 | 21:28

Reichsministerium für Volksaufklärung und Propaganda in een nieuw jasje?

DreqNeqSchot | 19-07-13 | 21:27

Censureren is een feestje.

Cuyahoga | 19-07-13 | 21:27

Rutte is een nieuw woord voor leugenaar.

wake-up-pete | 19-07-13 | 21:27

Waar rook is is vuur zeggen ze daar dan.

Supermatthijs | 19-07-13 | 21:26

Rutte, blijf daar en kom nooit meer terug naar Ned. Ik heb me laten vertellen dat het op die eilanden stikt van nietsnuttige lachebekjes en u past daar precies in.

appeltjesgroeneweide | 19-07-13 | 21:25

Rokende schoorstenen.. Rutte bestrijdt ze in binnen- en buitenland!

Parel van het Zuiden | 19-07-13 | 21:25

VVD = Voer Voor Dommerds

trotse-ambtenar | 19-07-13 | 21:24

"heel veel dikke witte rook"
Rutte kwam langs en ze dachten dat het de nieuwe paus was want de paus lijkt op sinterklaas.

Willem van Rood | 19-07-13 | 21:24

hypocriete bende weer, schaf politiek maar af, gewoon technocraten in de regering die de wil van het volk verkregen via rederenda volgen

Stekeltje | 19-07-13 | 21:22

Rutte: Godt heeft gifwolken gemaakt, maar vast ook de oplossing daarvoor. Koopt allen dagelijks een huis en een auto!

Lewis Lewinsky | 19-07-13 | 21:22

o die foto had ik niet gezien!!! ziet er idd slecht uit

petomaan | 19-07-13 | 21:22

Rutte geeft de pijp aan Sint Maarten.

Ik was in Haren | 19-07-13 | 21:21

dat is gewoon stoom van een gaswasser, heel normaal en ongevaarlijk (en ja ik weet dit)

petomaan | 19-07-13 | 21:21

Dat Rutte dit vraagt kan ik me nog wel indenken, kijk naar de beste man, maar dat de NOS dit weer slaafs uitvoert, is het zoveelste bewijs dat die omroep simpelweg moet verdwijnen in het belang van de functie die de NPO behoort uit te dragen.

Desmoulins | 19-07-13 | 21:19

Het brengt wel mooi de smeerpijperij van de VVD in beeld!

Ik was in Haren | 19-07-13 | 21:18

Wanneer is deze lichterlaaie wel eerlijk geweest??
Ik wacht nog steeds op die duizend euries , deze hofnar is al verot tot het merg dus die gifwolk kan geen kwaad maar neem voortaan gelijk die kale neet mee .

witchmaster | 19-07-13 | 21:18

Het gif staat vooraan op de foto.

Watapatja | 19-07-13 | 21:18

Als die wolk te hard waait krijgt ie toch vanzelf een flitsboete.

ZDEV | 19-07-13 | 21:16

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland