Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Turken arresteren Syrische strijders met 2 kilo Sarin

sarin1001.pngIn een onderzoek van de Turkse politie naar leden van het aan Al-Qaida gelinkte Al-Nusra zijn de afgelopen dagen tientallen rebellen/terroristen (zelf kiezen) opgepakt in verband met de bomaanslag in Turkije op 11 mei, en in verband met aanslagen die op de to-do lijst van de Al-Nusra-leden stonden. Een zootje terroristen opgepakt, wat kogels, paar granaten, paar USB-sticks, het gebruikelijke. En twee kilo sarin. Pardon wat? Jep. Twee kilo van het dodelijke sarin zenuwgas, waarvan het Westen al tijden probeert te bewijzen dat Assad er mee rond strooit, is volgens Turkse media gevonden in één van de appartement die tijdens de politie-actie in Turkije zijn onderzocht. Zou dat ook met Nederlandse grondstoffen gemaakt zijn? De militanten zouden daarnaast gezegd hebben dat ze voornemens waren om het gas over de grens van Turkije naar Syrië te smokkelen. Dit gaat helemaal fout, mensen. Nog geen week nadat de EU het wapenembargo voor Syrië wil opheffen en op de dag dat Assad in een interview stelt dat het eerste geavanceerde Russische afweergeschut in Syrië is aangekomen, wordt bekend dat de partners van het Westen kilo's sarin naar Syrië willen brengen. Dit is niet best. Nou maar hopen dat die Europese wapens niet echt bij Al-Nusra terecht komen, het zou ook maar zo slordig staan als de EU het materiaal levert waarmee zij sarin af kunnen schieten. Stoute rebellen, boe!

Reaguursels

Inloggen

Moet toch langzaam een deukje opleveren in het goddelijk ego van Fransje door zijn zichzelf veelvuldig toegedichte intellectuele capaciteiten toch langzaam in de gaten moet krijgen dat hij samen met zijn EUSSR-vriendjes vuile handen begint te maken door hun debiele steun aan een terroristenbende die een terroristenbende probeert te verdrijven.

Nestorix | 31-05-13 | 01:28

Gelukkig wil Europa de arme rebellen helpen, want ach, 't zijn net Europeanen als je het Arabische er een beetje afveegt. Het Arabische dat hen nog steeds vertelt dat zij alleen de macht bij gratie Allah mogen hebben. Stammen en shit die elkaar in de haren vliegen, het gebeurde eens en de Alawwe bleken het sterkst.

En nu lopen de rebellen met Sarin-gas. Zoals Turkije dus al zei, enkele maanden geleden, dat de rebellen chemische wapens toepasten. Maar ja, logisch dat Turkije dat zegt, die zit in een lastige situatie.

Enerzijds de aars van het westen moeten likken voor economische en diplomatieke voordelen, anderzijds bang zijn voor de wraak van Assad en kornuit Iran. Turkije werkt heel erg naar het afzetten van Assad, en het zal mij niets verbazen als dit verhaal niet (helemaal) waar is.

En als Europa besluit om wapens te verkopen aan de rebellen, of beter, gratis uit te delen in ruil voor het afzetten van de grote boze Assad, dan heeft Europa de poep aan de ventilator met Rusland. Die heeft er grote economische belangen liggen die de Russen niet zomaar af willen staan. Maar ja, ver vooruitzicht.

Tot dan blijft Israël met internationale steun doelen in Syrië beschieten, om Hezbollah en Al-Qaida in de weg te zitten. Mogen wij blij mee zijn in Europa, scheelt ons een hoop werk.

Rittersport | 31-05-13 | 00:50

@miff | 30-05-13 | 23:51
Mogelijk gaat je nu een lichtje op waarom Israel een wapenfabriek in Syrie heeft gebombardeerd toen alles er op wees dat de "rebellen" deze spoedig in handen zouden krijgen.

Wolveshead | 31-05-13 | 00:37

Tsja..., als Sadam er nog was hadden we het mooi aan hem kunnen verpatsen.

Mazzo | 31-05-13 | 00:16

2Kg Sarin wat moet ik me daarbij voorstellen?

Amsterdam dood of een bus?

Slappehap | 31-05-13 | 00:15

Syrie heeft in de loop der jaren een enorme voorraad gifgas aangelegd, waarvan een substantiel deel zenuwgassen. Ik vraag mij meer af in wiens handen deze gaan vallen als straks Assad weg is en er een machtsvacuum ontstaat van 24 uur tot ..... dagen, weken, maanden. Dan krijg je weer van die beelden als in Libie waar eenieder de onbewaakte munitiemagazijnen in en uit loopt en naar believen meeneemt wat hem of haar goeddunkt; ook el quaida en aanverwante haatbaarden. Als die straks dat soort troep in handen krijgen, dan kunnen we hier onze borst pas echt natmaken.
Je moest een weten wat voor ramp je met twee liter Sarin kan aanrichten.

miff | 30-05-13 | 23:51

De stompzinnigheid waarmee wij deze terroristren nog steunen is van een ongekende waanzin.
Dat de linkse pers dit ook nog doet is regelrecht misdadig en tot op het bot vals.

070 | 30-05-13 | 23:30

er was toch geen sarin in t'midden van t'oosten, was toch hoax, las ik ooit op geenstijl volgesmij?

paranoya | 30-05-13 | 23:25

Gas per kilo, niet zo moeilijk hoor!
Een gas onder druk wordt vloeibaar, het ene gas bij lage druk, het andere met een hogere druk.
Denk aan campinggas, blikken bollen met butaan , propaan of eenmengsel.
Evenzo LPG; je tankt het als vloeistof en rijd op gas.
Gewichts verschil tussen leeg en vol blik is het gas gewicht.
Dit zegt overigens niets over het gewicht van het gas tov lucht.
Dat is weer een andere klasse, waarbij een gas zwaarder dan lucht zich over de aardoppervlak verspreidt en een lichter gas dan lucht opstijgt en zo weinig last veroorzaakt.

Hendrikaatje | 30-05-13 | 22:52

-weggejorist en opgerot-

Bembé | 30-05-13 | 22:47

Mortimer 22:05
Het kan zijn dat Erdogan weer een mediablackout heeft uitgeroepen. Na de aanslagen zijn er verschillende protesten geweest tegen de buitenlandpolitiek van Turkije (lees Syrië) en die heeft men grotendeels stil weten te houden.

Maar de enig andere reden die ik zou kunnen verzinnen is omdat de rebellen liev zijn en dat beeld ondanks alle barsten koste wat het kost in stand moet worden gehouden.

Vergallistan | 30-05-13 | 22:39

het is Carla del Ponte herself die de mogelijkheid heeft geopperd dat de "rebellen" al sarin hebben gebruikt. Verder weet Syrié in Algerije een goede medestander. In de Eerste Wereldoorlog heeft Syrié honderdduizenden Algerijnen opgevangen die niet voor Frankrijk wilden sneuvelen in de loopgraven van Verdun. De Algerijnse verzetsheld Abdelkader vond toevlucht in Syrié waar hij, hoewel moslim, toen al duizenden christenen een safe-heaven verschafte. Frankrijk en Engeland die in deze regio departements hadden streden tegen de Ottomanen in begin vorige eeuw ( Lawrence of Arabia ) hebben nooit dit gebied willen loslaten. Maar er is een kentering. De VS erkennen nu dat Syrié "too big to fall" is en Rusland heeft bij monde van Lavrov waarschuwingen doen uitgaan naar Qatar, Ankara en SA. Laurent Fabius heeft twee dagen geleden aangekondigd Al Nosra op de verboden lijst te zetten. De rebellen raken gedemoraliseerd en hebben teveel elkaar bestrijdende facties. Assad zelf kondigde deze week aan tot 2014 te willen aanblijven en zelfs een nieuwe termijn te overwegen. En Nederland ? Onze minister van Buitenlandse Zaken acht het het overwegen waard wapens te leveren aan de rebellen. We zijn een diplomatieke risée aan het worden

Jan Boule | 30-05-13 | 22:18

Eerst maar eens afwachten of de immer betrouwbare Bertus Hendriks hier nog iets over te melden heeft. Al moet ik zeggen dat ik enigszins verrast was dat ik uit die hoek niet veel hoorde toen Carla del Ponte (die voorheen door een ieder als uiterst betrouwbaar werd gezien toen zij Hoofdaanklager was bij het Joegoslavietribinaal te Den Haag) soortgelijke geluiden liet horen begin deze maand:


nos.nl/artikel/503742-del-ponte-rebell...


Men wil het gewoon niet geloven en men wil vooral dat het niet waar is (al duidt alles daarop), men zal dan immers moeten toegeven dat men mogelijk de verkeerde kant van steun voorziet. Obama zit dan al helemaal in een lastig parket, die heeft immers al luid en duidelijk aangegeven het gebruik van gifgas etc. ver over de grens van het voor hem toelaatbare zou zijn (al doelde hij daarmee op het gebruik daarvan door Assad). Zou hij voet bij stuk houden als de partij wiens zijde hij heeft gekozen zich hieraan eenzijdig schuldig maakt?

Wolveshead | 30-05-13 | 22:11

Waarom lees ik niets van dit bericht in de Westerse main stream media?
.
Niets lees ik van dit bericht bij de grote persagentschappen en andere westerse media.

Mortimerr | 30-05-13 | 22:05

Volgens mij is degene die dit naar liveleaks gelekt heeft nog niet van de Turkse veiligheidsdienst af. Die gaat zwemles nemen in een betonnen overjas.

Ales | 30-05-13 | 21:55

Turkse collega van me heeft het voor me vertaald. Erdogannetje heeft censuur afgekondigd en niemand mag over Reyhanli berichten (geen idee of het nog van kracht is). Vandaar dat RedHack deze hack heeft uitgevoerd bij het MIT (turkse veiligheidsdienst).
redleaks.blogspot.de/2013/05/Hatay-Rey...

Foutje

Vergallistan | 30-05-13 | 21:03

Vergallistan | 30-05-13 | 20:54

Dank!

Frans1156 | 30-05-13 | 21:01

Turkse collega van me heeft het voor me vertaald. Erdogannetje heeft censuur afgekondigd en niemand mag over Reyhanli berichten (geen idee of het nog van kracht is). Vandaar dat RedHack deze hack heeft uitgevoerd bij het MIT (turkse veiligheidsdienst).

Vergallistan | 30-05-13 | 21:01

Op zichzelf is dat Midden-Oosten maar een klein probleem. Het hoeft niet zo moeilijk te zijn om die halve garen onder controle te houden. Maar over de rug van de mensheid wordt er een vies spelletje gespeeld. De USA sponsorde de Mujahideen om de Russen te pesten. De Russen geven nu wat raketjes aan Assad. De Fransen waren diegenen die Kadaffi uit de weg wilden hebben. Ze weten allemaal dat er uiteindelijk wel een mouw aan te passen valt in het geval het te ver uit hand loopt. Ondertussen mogen anderen opdraaien voor de gevolgen. Dat zijn niet alleen inwoners van het Midden-Oosten, maar ook de burgers in het westen.

D.Turpin | 30-05-13 | 20:59

Ach, als Assad weg is worden niet-soenieten toch wel uitgeroeid. Gas of geen gas.

Ales | 30-05-13 | 20:51

@Frans1156 | 30-05-13 | 20:44
Precies, zit ik ook mee... Niemand meldt dit verder

Petrus Poortwachter | 30-05-13 | 20:46

Mag ik jullie bron? Ik ees het nergens anders. En het is nogal wat, wat hier wordt geschreven.

Frans1156 | 30-05-13 | 20:44

Arabische lente, is ieder geval beter weer dan onze zomer.

Over 10 jaar worden we aangevallen door onze eigen wapens.

GS infiltrant | 30-05-13 | 20:28

/sarcasme

Vergallistan | 30-05-13 | 20:24

McCain gefotografeerd met ontvoerders, Kannibalistische praktijken, Journalisten vermoorden, Bischoppen ontvoeren, krijgsgevangenen executeren, chemische wapens gebruiken, burgerbevolking uitmoorden, nauwe banden met al Qaeda, bomaanslag in buurland Turkije... ja die rebellen zijn lieve jongens die een vredelievend kalifaat willen oprichten. Laten we hen bewapenen want die vriend van Iran de dictator Assad moet weg....
</sarcasme>

Vergallistan | 30-05-13 | 20:23

Ik vind 'stoute rebellen boe' een beetje een te harde reactie voor deze impasse. Ik stel gewoon een verplicht opgelegde TEMA voor..
(terroristische educatieve maatregel aanvallen) Om deze zeau doen inzien dat dit allemaal geen zin heeft.

NiCeY | 30-05-13 | 20:19

Het ENIGE land waar ze weten hoe de vork in de steel zit met dit soort "vrijheidsstrijders" is Rusland: Zelf meegemaakt in Afghanistan en Dagestan.

Ommie de HaatMoker | 30-05-13 | 20:18

Ik heb niets met de (ectremistische) moslimrebellen, maar al helemaal met het moordenaarsregime van Assad, waarvan de tomeloze wreedheid elke fantasie tart. Mijn oplossing is een vliegverbod en gelijke wapens, dus de rebellen bewapenen en laat ze het dan maar uitvechten.

Schweinchen Dick | 30-05-13 | 20:10


Al Akheeru
Als de kinderen niet lief spelen dan is het spel afgelopen.

hallevvezool | 30-05-13 | 20:04

@wontan | 30-05-13 | 19:43

Goud is helaas net zo'n gemanipuleerde bubbel als iedere andere investering geworden.
Als banken de goudprijs willen drukken, worden er grote hoeveelheden verkocht, als de prijs omhoog moet, wordt er massal ingekocht. Tot zover niets bijzonders. Maar banken hebben trucs ontwikkeld om hun goudvoorraad te laten circuleren. Banken kopen bijvoorbeeld elkaars goud en kopen het onderhands weer terug. Het gevolg is dat er feitelijk niets verandert maar dat door de (nep-) economische activiteit de indruk van schaarste - of overvloed wordt gecreeerd, en dat heeft weer neerslag op de goudprijs.

Investeren in goud lijkt me momenteel iet verstandig. Wat dan wel verstandig is... god mag het weten.

Gootbalkoning | 30-05-13 | 20:04

En de EU dan op basis van een hersenspinsel waar zelfs de Gebroeders Grimm hun hoed voor afnemen dat kruitvat van extra wapentuig voorzien. Kon wel eens een hete zomer worden.

Coyote | 30-05-13 | 19:50

Best wel veel partijen die belang hebben bij een escalatie.
Niks doen en meer patriots sturen is de beste optie.
Zo houdt Turkije zonder oorlog ook zijn straatje schoon.

Terpen-tijn | 30-05-13 | 19:50

Gootbalkoning | 30-05-13 | 19:29 |

Als je vrede wil op deze planeet dan zul je moeten beginnen met het gooien van een bom op de FED c.s.

Megalomaantje | 30-05-13 | 19:50

"rebellen/terroristen (zelf kiezen) " houd nou eens op met zogenaamd genuanceerd te zijn. Het zijn criminelen. Punt uit.

Byter | 30-05-13 | 19:47

Gootbalkoning | 30-05-13 | 19:29 |
hey pssst, goud kopen?

wontan | 30-05-13 | 19:43

Kom op "helden" Nu nog je kans te gaan naar Syrie. Vele wonderschone maagden wachten je op.

Mr_Pikibelly | 30-05-13 | 19:35

Hoe vaak moeten we de leugens van de globale politieke, militaire en economische elite en hun ghostwriters bij de MSM-media nog slikken?
En hoe lang duurt het voordat men het patroon van westerse infiltratie ontdenkt, dat als een rode draad door al deze Arabische "revoluties" heenloopt?

Wie herinnert zich nog het zogenaamde "bewijs" voor het gebruik van biologische wapens door Saddam? Gefabriceerd omwille van de "goede zaak".
Uiteraard is de definitie van "goede zaak" niet "het verwijderen van een slechte dictator", zoals de meeste mensen dachten en nu weer denken (Assad!), maar "wat goed is voor de belangen van de internationale financiële elite." In het geval van Saddam waren het olie- en wapencontracten. En in Lybië probeerde Ghaddafi een pan-Afrikaanse non-fiat munteenheid op te zetten, die - in geval van succes - een gevaar zou zijn voor het lucratieve globale zeepbelsysteem dat fractional reserve banking heet. Exit Ghaddafi.

Syrië is (met Iran en Noord-Korea, de volgende landen in het lijstje) de laatste natie zonder op Westerse leest geschoeide Centrale Bank. Dat is reden genoeg voor een georkestreerde revolutie.

Waarom is het vertrek van Assad cs. zo belangrijk dat er aparte leugens gebruikt worden om militaire inzet te rechtvaardigen? Niet omdat men mensenrechten en democratie zo belangrijk vindt. De bevolking van Lybië en Egypte was beter af onder Ghadaffi en Mubarak dan onder de tegenwoordige extremistische kliek. Ondanks alle propaganda is het duidelijk dat de Westerse elite geen zier geeft om de belangen van het Syrische volk - het wil eenvoudigweg af van de laatste economische dissidenten die de wereld rijk is.

Gootbalkoning | 30-05-13 | 19:29

Moonwarrior | 30-05-13 | 19:23 | + 0 -
Die Fransen en Britten kunnen met hun poten niet van het Midden-Oosten afblijven, oude koloniale reflex. Overigens zijn het toch vooral die VS die 'the nod' hebben gegeven richting Qatar en Saudi-Arabie voor deze huurlingen-overval. Volgens Assad zijn er zo'n 100.000 buitenlandse huurlingen aan het werk in Syrië.

Prof. Dr. Ir. Toeter | 30-05-13 | 19:28

@trotse-ambtenar | 30-05-13 | 18:34 | + -2
'iesj gevond "in één van de appartement die" ...'
.
Twee minkukels voor een kleine correctie. En dat, terwijl
Van Leeuwen zo zijn best heeft gedaan om er een Turks sausje overheen te doen.
.
Die huis en dat auto. Die meisje en dat hoer.
Pfff, ook ík spreek vloeibaar Turks. Allah Allah.

Van Dikhout | 30-05-13 | 19:25

"Onze" lieve Erdogan zal dit gegeven weer wegmoffelen, net zoals hij dat had gedaan met de bomaanslag in Reyhanli (gepleegd door de FSA).

NimweegseTurk | 30-05-13 | 19:24

Als Assad valt dan betekent dat automatisch dat er een vluchtelingenstroom van honderdduizenden Syrische christenen richting westen gaat. Het is maar dat U het weet. Ik ben zelf niet zo multicultureel aangelegd, maar voor Syrië maken we graag een uitzondering.

Prof. Dr. Ir. Toeter | 30-05-13 | 19:23

Jammer genoeg steunt de gemiddelde burger die 'rebellen' inclusief de VS die er natuurlijk meer belangen bij hebben. Europa is slechts het ontwetende huppelkutje van de VS en volgt hen blindelings.
KollenbergSittard | 30-05-13 | 18:58
Het zijn de Fransen en Engelsen die vooraan staan om iedereen Syrie in te sleuren. Dat was ook al het geval in Lybie. Dat was ook al in 1955 ten tijde van de ellende met de Sinai. Het zijn de Fransen en Engelse belangen waarvoor de EU nu erin gesleept wordt. In 1995 was dat het verlies van het Suez kanaal waar Israel gebruikt werd als stroman, in Lybie de oliebelangen van Shell en TotalElfFina waarvoor we zo nodig via de NAVO ons moesten inmengen bijvoorbeeld.
De EU wordt niet door de VS hier voortgesleept maar door de Fransen en Engelsen.

Moonwarrior | 30-05-13 | 19:23

Van mij mogen ze zulke gasten preventief ruimen. Mensen met massa vernietiging wapens, zijn de lucht die ze in ademen niet waard.

Het leven is zwaar | 30-05-13 | 19:18

En hoe denk je dat die Jihad-mongolen aan dat Sarin gekomen zijn? Wellicht van diegenen die zitten te wachten op een excuus om Syrië aan te vallen? Gewoon ergens wat Sarin rondstrooien, foto's van honderden lijken de wereld in internetten en geen hond die een onderscheid kan maken tussen regeringsgetrouwen en Jihadisten.

Prof. Dr. Ir. Toeter | 30-05-13 | 19:17

Is het geen sharin, toevallig?

En zijn kilo's wel zo'n gebruikelijk maateenheid voor een gas?

Red mij niet | 30-05-13 | 19:16

Syrische strijders met 2 kilo Sarin....
Even in laten dalen.
.......
Dat waren toch de goeien, volgens driekwart van onze moslims en onze regering?
Nou.... snel die wapens sturen dan maar.
En nog een paar miljoen extra sturen voor de verzetskas.
Niks aan de hand. Komt allemaal goed, mensen. Gewoon doorlopen.

Schietmijmaarlek | 30-05-13 | 19:15

Stroopdoos | 30-05-13 | 19:09
Heb je een stappenteller bij je?

vocareadregnum | 30-05-13 | 19:10

@ mr.knetter | 30-05-13 | 19:01

Nicholas Cage had last van VX.
De Koerden in Halabja hadden met Sarin van doen.

DreqNeqSchot | 30-05-13 | 19:09

Incidentjes mense, incidentjes. *politiek correct doorlopen doet*

Stroopdoos | 30-05-13 | 19:09

Incidentjes mense, incidentjes. *politiek correct doorlopen doet*

Stroopdoos | 30-05-13 | 19:09

gas weegt niks...

ganzo | 30-05-13 | 19:04

israel (ik ben echt serieus), fsa, obama en al qaeda in de vorm van al nusra) werken samen.

aan de andere kant werken rusland, iran, assad en Hezbollah samen.

dit gaat niet goed komen.

aadje82 | 30-05-13 | 19:03

Wie echt niet ziet wat hier aan de hand is, is steken blind en horens doof. Ik kan je wel één ding beloven. Dit gaat helemaal mis en het is niet de schuld van Assad.

StijlvolRechts | 30-05-13 | 19:02

Dat is toch dat spul waar die groene bolletjes mee gevuld zijn in The Rock? Top film, vind dit verhaal maar eng.

mr.knetter | 30-05-13 | 19:01


vraagstaart | 30-05-13 | 18:56 |
U heeft een punt.
De Europese economie kan wel een oppeppertje gebruiken.

irma zonderboezem | 30-05-13 | 18:59

De Turken zijn volledig te vertrouwen met dit goede nieuws, eindelijk een reden 'gevonden' om Assad te vermoorden! Tja, vroeger waren het nog smerige nu geweldige Turken.... Kunnen zo bij de EU... Overigens, wat kosten die huurlingen/moordenaars de Nazi-EU/VS per stuk zoal?

Megalomaantje | 30-05-13 | 18:58

Jammer genoeg steunt de gemiddelde burger die 'rebellen' inclusief de VS die er natuurlijk meer belangen bij hebben. Europa is slechts het ontwetende huppelkutje van de VS en volgt hen blindelings.

Gelukkig wat mensen op Geenstijl die wel de moeite nemen om er achter te komen dat 't een stinkend zaakje is.

Tot die tijd. Sorry, maar Assad blijft een eindbaas.

KollenbergSittard | 30-05-13 | 18:58

En reken er maar op dat ze een paar kilootjes opzij hebben gezet voor ons. Nee, echt een zegen al die moslims in je land.

Merkava | 30-05-13 | 18:57

Niet lullig doen mensen, op hun eigen manier leveren deze "rebellen" (wie lacht daar?) een enorme bijdrage aan de economie van de #EU:
1) Ze nemen wapens af die in Frankrijk en Duitsland worden geproduceerd
2) Ze slachten een hoop potentiële vluchtelingen af, die dus niet meer om een uitkering kunnen komen bedelen
3) Ze komen zelf niet terug, wat een enorm positieve bijdrage levert aan het terugdringen van de (zware) criminaliteit in ook ons land

Dat heet een triple win.

vraagstaart | 30-05-13 | 18:56

okay,okay geen grapjes over gas en eindoplossingen, ik snap het. Uhh.. hmm maar wat moet ik dan over dit topic zeggen? Ah ik weet het!
De rebellen zijn terroristen!!!
hmm, maar dat wisten we toch al?


Ah wacht!
Onze politici liegen allemaal!!
Nope das weer een andere open deur intrappen.

Ja deze dan?
De mainstream media spreekt altijd de waarheid!
Woops nope das niet waar..

Tja dan weet ik eigenlijk nog maar 1 ding te zeggen
Islam is vrede!!

vocareadregnum | 30-05-13 | 18:55

Doen ze ook met Ramadan een wapenstilstand en dat ze dan gaan voetballen? Als in WO1 in Belgie? Kan Paul McCartney er een liedje over maken met Pussy Riot.

Mammeloe | 30-05-13 | 18:51

schoon-schip-maken | 30-05-13 | 18:47 Grondstof voor koelvloeistof. Je kunt niet zonder in die warmte.

zeg maar jansen | 30-05-13 | 18:49

Is dat niet dat spul wat je met zo'n waterpijp in een soort loungebar moet roken?

Nilfisk | 30-05-13 | 18:48

We hebben een sarin probleem.

schoon-schip-maken | 30-05-13 | 18:47

Kaas de Vies | 30-05-13 | 18:45 Laten we ze wapens leveren.

Dan weet je dus ook hoe onze Europese regering tegenover Assad staat.

zeg maar jansen | 30-05-13 | 18:46

"rebellen/terroristen" gewoon psychotische haatjurken.

Botte Hork | 30-05-13 | 18:46

Helaas is de veroveringsdroom van deze zandmensen geen ver-van-m'n-bedshow maar een wereldwijde, dagelijkse realiteit. Is het niet met wapentuig of zenuwgas, dan wel door westerse democratie van binnenuit proberen te ondermijnen. Verplicht leesvoer voor eenieder die zich met trots "islamofoob" noemt: www.bol.com/nl/p/muslim-mafia-inside-t...

Welliswaar gaat het daar over de VS, maar dit geldt wereldwijd. De moslimbroederschap is slechts één van de vele genootschappen die dit soort gedachtengoed aanhangen.

Den Heerscher | 30-05-13 | 18:45

Daar zijn het rebellen voor, stelletje stouterds, stelletje deugnieten, kom laten we ze 5 miljard euro geven.

Kaas de Vies | 30-05-13 | 18:45

Kan iemand van de NOS die even duiden voor mij? Het liefst door zo vaak mogelijk ongetrainde fundamentalistische milities 'rebellen' te noemen en door beelden van huilende hoofddoeken zonder enige context...

dlseth_ | 30-05-13 | 18:44

Ik hoop dat Assad blijft zitten waar hij zit en met harde hand de boel weer rustig krijgt.
Nog een sharia enclave erbij is namelijk nergens goed voor.

irma zonderboezem | 30-05-13 | 18:43

Zolang de ene moslim de andere blijft bestrijden wordt het probleem steeds kleiner.

Al zijn er best wel veel van.

zeg maar jansen | 30-05-13 | 18:42

Waarschijnlijk geleverd op bevel Van Rompuy, Barroso en Schulz zelf.

smdyasc | 30-05-13 | 18:42

Maar ze houden het niet in hun eigen zandbak, dat is het probleem!

Burgertrutje | 30-05-13 | 18:42

En dan te bedenken dat het westen deze terroristen (anders kun je het echt niet noemen) van wapens voorziet.
Assad is ook geen lieverdje maar is de minste van twee kwaden. Én is de zittende machthebber. Ik vind het echt smerig om als buitenstaanders een groep terror-rebellen te helpen om aan de macht te komen.

panadol | 30-05-13 | 18:42

Wedden dat dit door onze westerse msm(vier handen op één buik met onze regeringen) onder het tapijt geschoven wordt?

VanBukkem | 30-05-13 | 18:40

Zolang ze elkaar daar mee afmaken, be my f*cking guest. 72 maagden voor iedereen, doe je stinkende tyfusbest. Als je het maar in die zandbak houd. Maar goed, je weet dat je er op kan wachten dat die laffe debielen er ons vrije westen mee gaan terroriseren.

962ZyAd6nu82n79A | 30-05-13 | 18:40

Ik stel voor dat we op planeet Aarde 2.0 géén islam laten bestaan.

Sjors_Carlin | 30-05-13 | 18:38

Rebellen, vrijheidsstrijders, hoe de media ze ook noemt, het zijn in feite gewoon moordenaars met een sprookje als ultieme waarheid. Erg gevaarlijk.
In alle landen met gedonder rond de Middellandse zee blijkt dat de mensen daar niet met vrijheid om kunnen gaan. Relatief seculiere dictators als Assad en Khadaffi zorgde er tenminste voor dat het merendeel van de bevolking tamelijk normaal kon leven.

Dwaaas | 30-05-13 | 18:37

Soms kent de stupiditeit van sommige bewindslieden geen grenzen. Verkoop die Leopards maar aan Assad. Wel met self-destruct voor als hij klaar is met de "vrijheidsstrijders".

DreqNeqSchot | 30-05-13 | 18:36

Gasarbeiders.

Nederland had er nooit aan moeten beginnen.

vraagstaart | 30-05-13 | 18:36

-weggejorist-

vocareadregnum | 30-05-13 | 18:36

man man man, doe maar weer terug dat Ijzeren Gordijn.

sjollione | 30-05-13 | 18:35

Is de maat nu ook vol voor de rebellen, wat Obama betreft?

SamKoeman | 30-05-13 | 18:35

iesj gevond "in één van de appartement die" ...

trotse-ambtenar | 30-05-13 | 18:34

ah, Soennieten die elkaar bestrijden, m'n dag kan niet meer stuk!!!

trotse-ambtenar | 30-05-13 | 18:33

Sarin gevonden in Turkije in plaats van Syrie? Turkije dan maar binnenvallen, dan?

Petrus de Rewa | 30-05-13 | 18:32

Oeh, hoe zou de linkse socialistische krant "Monde" hier op antwoorden!

LangeTijdGeleden | 30-05-13 | 18:32

Kwam dat niet uit Zuid-Limburg?

ecologiste | 30-05-13 | 18:31

Ik kies voor optie 2, terroristen.

Jackanders | 30-05-13 | 18:31

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl