
Somberen Somberen. Gelukkig hebben we Anouk en haar schitterend fantastisch briljante liedje, want economisch gaan we nog steeds sneller kapot dan de geloofwaardigheid van bepaalde
oppositieleden. In het eerste kwartaal van 2013 kromp de economie van Nederland met een enorm gigantische
0.1%. Die groene waas van herstel duurt wel lang zeg. Dramatischer nieuws: de
werkloosheid is weer verder toegenomen. In april kwamen er 8000 werklozen bij. De stijging van de werkloosheid vlakt daarmee wel wat af en dat is op zich goed nieuws. Belangrijk detail: vooral de werkloosheid onder mannen stijgt hard. Met je
huilfeminisme. Gemiddeld 13.000 mannen per maand tegenover 7000 vrouwen. Reden: de bouw en industrie klappen harder in elkaar dan de inhoudelijke argumentatie van de oppositie tijdens een willekeurig toeslagendebat. Maar niet getreurd. Pas deze week werd het geniale initiatief Wereldland Nederland op poten gezet en sinds gisteren zitten we voor het eerst in negen jaar in de finale van het liedjesfestijn, dus alles zal goed komen. Dan hoesten we die extra
350 miljoen voor de EU ook moeiteloos uit onze mouw. Om af te sluiten nog even wat schokkend (not) nieuws uit het buitenland: ook de
Franse en
Duitse economie hebben last van een ernstige groeistoornis. En dat terwijl Griekenland gister een
upgrade kreeg van Fitch wegens minder harde bezuinigingen waardoor er een 'beter sentiment in het land heerst'. Ziet u de bui al hangen?
Austerity gaat...
Reaguursels
InloggenAldus man-vrouw relatiedeskundige Margriet van der Linde
Nederlandse economische structuur is "irreversibel": als hij eenmaal kapot is dan blijft hij voor altijd kapot. Ja jongens ook de economie en de samenleving is een ecosysteem. Daar kun je gewoon niet mee spotten. "Kom maar binnen jongens, het geld/de uitkeringen/de flats liggen voor het grijpen". Met dank aan de PvdA.
@Feynman | 15-05-13 | 11:56
Wanneer begin jij een politieke partij? Mijn stem heb je!
Feynman | 15-05-13 | 12:35 |
Ja, die beslissing om je eigen huis op te eten, snap ik ook niet helemaal.... Op basis van welke waarde? En wat als die waarde verandert? Klinkt als een blanco check voor de 'echt niet frauderende' zorgsector om nog een tandje bij te gaan rommelen... Geprivatiseerd Nederlnd zal niet rusten tot ze elke Euro uit een ieder geperst heeft..
@Feynman | 15-05-13 | 12:35
Behoefte wordt grotendeels gecreëerd, niemand heeft momenteel behoefte aan een Iphone7, maar je moet ze over 10 jaar eens zien rennen in de Mediamarkt.
Temazepam60milligram | 15-05-13 | 12:23 | + 0 -
Ik zie mijn arbeidsovereenkomst met vertrouwen tegemoet.
m@rkus | 15-05-13 | 12:23 | + 0 -
De tegels is al meer dan een A4, dan moet je keuzes maken.
Ik heb hier al eerder gemeld dat de babyboomers hun veel te grote huis helemaal niet kunnen verlaten. Niet verkoopbaar tegen de juiste prijs. Of de restschuld niet kunnen aftikken. Die blijven dat huis dus consumeren. Evenals dat een nieuwe auto dermate zuiniger en goedkoper is, dat het lonend kan zijn de oude auto weg te gooien en kleiner te gaan rijden.
Evenals dat de zorg nu zo slecht begint te worden dat dit soort ouderen deels gedwongen door eigen bijdrages hun vermogen mogen opeten om hun zorg te betalen. De zorg die deels verzekerd is en deels tot mantelzorg verklaard is.
Bakito verwacht trouwens een veel uitgebreidere consumptie teruggang gebaseerd op verzadiging in plaats van gebrek aan inkomen. Ik verwacht een comsumptie teruggang op basis van een niet houdbare economie ( te grote staatsschuld, te grote overheid en een verkeerd of niet opgeleid volk. )
Bakito | 15-05-13 | 12:27
Natuurlijk kan je wel elektronica maken die decennia meegaat, maar is die behoefte er wel? FullHD is nu al in Azië achterhaald met 4K. Brandstofauto`s zijn achterhaald met auto`s die de helft van het verbruik hebben of elektrisch rijden. Smartphones zijn achterhaald totdat je er een volledige werkdag op kunt maken en je een GSM, Tablet, Laptop kruising hebt.
Okey,ik ga zo een A merk afwasmiddel aanschaffen in plaats van het huismerk!ik ga is niet somberen en mijn euro in het spreekwoordelijke zakje doen
*dit met werelverbeterend bijbehorend infantiel gezicht gaat doen.....*
@Feynman | 15-05-13 | 12:20
Ik heb het idee dat gebruiksvoorwerpen, maar ook huizen, zo worden gefabriceerd dat ze na 5 a 10 jaar moeten worden vervangen. Dit om toekomstige afzet/werkgelegenheid te garanderen.
Spullen kunnen nauwelijks nog worden gerepareerd, maar moeten worden vervangen.
Omgedraaide wereld wat mij betreft: de techniek schrijdt voort, maar de produkten hebben een kortere levensduur.
Kortom, er zit fundamenteel iets mis
Feynman | 15-05-13 | 11:56 |
Mooie tegel. Ik miste enkel de toevoeging die Bakito nog maakte, namelijk dat een groot deel van de becvolking ook een beetje 'klaar' is met consumeren... Boven de zestig ga je niet zo snel meer een groter huis, een nieuw interieur of een nieuwe auto kopen... Dan ga je de rit uitzitten, en ik miste de toevoeging dat de banken dat goedkope geld niet gebruiken om uit te lenen, maar om hun eigen veel te opgeblazen fopbalans te spekken, zodat ze het onroerend goed probleem wat ze daar nog steeds op hebben staan, niet hoeven af te waarderen in de hoop dat het vanzelf goed komt...
Feynman | 15-05-13 | 11:56
Hey Feynman, solliciteer je voor columnist bij GeenStijl??
Bakito | 15-05-13 | 12:14 | + 0 -
Als wij aan het kroost van 1,3 miljard Chinezen kunnen gaan leveren kan je een paar procent BNP aantikken.
Genoeg huizen bij een wachtlijst voor sociale woningbouw van enkele jaren, zo`n auto gaat binnen tien jaar kapot of rijdt te onzuinig op de verkeerde brandstof, zo`n TV is binnen vijf jaar kapot of achterhaald en een iFöhn overleefd regelmatig zijn eigen abonnement niet.
Ik snap wel welk punt je probeert te maken, maar echt lukken doet het nog niet.
@Feynman | 15-05-13 | 12:09
Hoeveel procent van de economie wordt bepaald door babyvoeding.
Ik bedoel er zijn genoeg huizen ( niemand hoeft op straat te leven), elk gezin heeft inmiddels 2 auto's, 4 flatscreens en 8 iphones. De rek is eruit. Face it.
-weggejorist-
'gelukkig' hebben de Eurofiele incompetente politici weer E 350M tot 500M over voor de EUSSR.
SCHANDE!!!!!
Bakito | 15-05-13 | 12:06 | + 0 -
We missen zelfs babyvoeding. Niet zozeer de grondstoffen ervoor, maar wel de techneuten en machines om die te verwerken. Uw stelling is gesloopt met een tegenvoorbeeld.
raster | 15-05-13 | 11:44
Kan ook uit Den Haag komen.
En wat dan nog? So what? Bevalt het je niet, dan ga je toch lekker snuffelen bij Eurostat. Voor het antwoord, of conclusie, zal het weinig verschil uitmaken. Be my guest! Ga je gang! Toe dan! Als je wat te zeuren hebt, doe het dan iig onderbouwd met cijfers of argumenten, en ik zeg als eerste 'chapeau!' tegen je.
@Feynman | 15-05-13 | 11:56
We hebben inmiddels alles al, geen wonder dat productie/economie stagneert.
SmegmaSmeer | 15-05-13 | 11:16
En dat is dan nog alleen in Nederland, hoeveel fraude zal er wel niet zijn in de EU.
mente aperta | 15-05-13 | 11:59 Vrij verkeer van goederen is helemaal niet oké.
Helpt elkaar, koopt Nederlandse waar!
"Gemiddeld 13.000 mannen per maand tegenover 7000 vrouwen." Nu kan je wel ooh en aah roepen van Leeuwen, maar dat matcht perfect met de verhouding mannen/vrouwen met een baan. Dus wat is je punt ook al weer?
De Rechtsgeleerde | 15-05-13 | 11:41
Wat hebben mensen nu aan een democratie waarin ze werkloos zijn, afhankelijk van een voedselbank, studeren door hoge kosten onbetaalbaar, het bedrijfsleven ze uit de arbeidsmarkt wegwerkt door immigranten aan te nemen waarvoor de NL-er niet eens KAN werken (minimumloon, weet u nog?) en waardoor nu al menige NL-er ook geen arbeidsperspectief meer heeft, maar hooguit nog een armoedeperspectief ..
Dan denk de NL'se stemmer: Fuck die zgn. democratische partijen! Fuck die democratie! Geef mij een verlicht despoot of dictator die me een baan geeft!
Dus ja .., ik vind het ook niet zo raar dat de PVV
steeds meer stemmers krijgt.
Vrij verkeer van goederen is oké maar de bemoeienissen van Brussel moet eens afgelopen zijn.
Wat leuk dat de overheid min nul komma één procent durft te publiceren.
Volgens mij kijken we nu naar de meest gemanipuleerde cijfers in de schriftelijke geschiedenis. Niet alleen manipulatie met arbitraire wetenschappelijke beslissingen, zoals seizoenscorrectie voor werkeloosheidscijfers of olieprijscorrectie voor inflatiecijfers. Zelfs in Noord Korea staat betere informatie op de tracker.
Manipulatie doen we ook aan de voet van de economie. De ECB en de FED drukken in ongekende hoeveelheden geld bij. Ze lenen het digitaal uit voor een kwart of een een half procent rente per jaar. Banken lenen dat geld met vier procentpunt rentewinst per jaar weer uit aan de maatschappij. De grootste staatssteun in de geschiedenis.
De grootste daling voor bedrijven en consumenten zit echter in afwaarderingen. Leuk als de binnenlandse productie met een promille daalt, maar je huis daalt nu met een procent per maand en er zijn maar weinig mensen die daar tegenin kunnen werken. Uw netto waarde daalt.
Omdat de markt overspoeld wordt met gratis geld kunnen instellingen niet meer rentenieren. Uw pensioenfonds wordt niet meer gevraagd ergens in te investeren als de ECB en FED het al voor een kwart procent beloning doen. Uw pensioenopbouw is ondanks uw inleg al een paar jaar negatief.
Hoewel een lagere rente de economie kan stimuleren is de rente nu zo laag dat normale ervaren investeerders geen droge boterham kunnen verdienen. Engels banken klagen nu al over een gebrek aan aanvragen voor leningen. Aan de ene kant weigeren banken bijna alles, aan de andere kant worden goede ideeën ook niet meer opgestart.
Investeren in onze jeugd, onze toekomst doen we ook al niet. Pubers zitten nu drie uur per dag met een smartphone nutteloze informatie uit te wisselen en werken voor een paar euro per uur in de supermarkt. Wanneer maken die pubers hun huiswerk? Wanneer komen die pubers tot rust? Wanneer leren die pubers wie ze zijn en welk werk ze willen?
Veel pubers worden door decanen en conrectors gedirigeerd naar verkeerd en ongepast onderwijs. Om hun eigen slagingspercentages te waarborgen zetten ze een kind liever een niveau lager. Iets wat meestal backfired aangezien een kind zonder uitdaging een ramp in de klas is. Ook kijken decanen naar wat kinderen nú willen. Niet waar ze talent voor hebben, waar werk in is of waar hun interesses liggen. Het leidt tot zeeën kapsters, dierenartsen en kantoorpersoneel. Alleen al op MBO niveau missen we 100.000 techneuten.
Aan de andere kant gaat het in het onderwijs finaal mis. Docenten worden door iedereen afgezeken. Ze hebben het aanzien niet om respect te krijgen van de klas. Management is al de dood voor ouders, staat nooit achter de docent. Ouders voeden liever een docent op dan hun kroost. Waarom schelden op een docent beste ouder? Die docent gaat vanzelf weg, uw koter niet.
Ik noem onderwijs omdat het de ENIGE investering is van onze overheid waar je een euro instopt en er drie uitkrijgt. Leuk dat we een JSF project binnenhalen om NOG meer technische vacatures te creëren, maar het blijven vacatures en GEEN banen zolang de schoolbanken op de LTS, MTS, HTS en TU leegblijven.
Tekenend ook dat de overheidssector midden in de crisis blijft groeien. Nog steeds niet kijken welke beleidsvorming, werk en taken geen effect sorteren, niet nodig zijn of met minder mensen en meer automatisering uitgevoerd kunnen worden. De ambtenarij is een kankergezwel wat groter is en sneller groeit dan de patiënt.
Een volk krijgt de kinderen en de regering die zij tolereert.
Botte Hork | 15-05-13 | 11:49 Mooi. Tien Albaneze chauffeurs, dat is dus één modaal salaris in Nederlands geld en een miljoen voor vijf touringcars.
Een telefoonlijntje of tien voor de reserveringen en een website laat ik wel maken door een scholier die dat nog leuk vindt.
De VOC mentaliteit!
@pius | 15-05-13 | 11:46
Maar wel op voorwaarde dat je je in de schulden stak.
@Botte Hork | 15-05-13 | 11:45
Die heeft zwarte piet weer meegenomen naar Spanje.....
zeg maar jansen | 15-05-13 | 11:48
Deal. Dit gaat zéker $$$$$$$ worden!
Botte Hork | 15-05-13 | 11:46 Zullen we klein beginnen? Zeg een touringcar of vijf en dan leasen we een internationale trein per dag?
@Kees Maf | 15-05-13 | 11:42
In de jaren 90 kon alles. Een liberaler en voorspoediger tijdperk is er nimmer geweest in de geschiedenis van de mens.
Dit fenomeen heet gewoon conjunctuur.
zeg maar jansen | 15-05-13 | 11:45
*Aandelen "Weekers Tours" kopen doet*
Botte Hork | 15-05-13 | 11:45 Je nieuwe kostuum?
Haha! Hoax!
Binnenkort kunnen wij steun aanvragen bij de Grieken:
articles.marketwatch.com/2013-05-08/co...
Ik kan mijn jute zak niet vinden godverdomme.
Botte Hork | 15-05-13 | 11:44 Nee, ik neem een stelletje Albanezen aan als chauffeurs. Komt goed.
gaffelbaard | 15-05-13 | 11:28
Deze cijfers komen van het CBS uit Heerlen en zoals u waarschijnlijk weet ligt Heerlen in Limboland.
zeg maar jansen | 15-05-13 | 11:42
Ik adviseer je een pantservoertuig. Je wordt geplunderd waar je bij staat.
@spanarchist | 15-05-13 | 11:41 |
Herstel. Tweemaal in de drie jaar.
Ik ga een nieuw bedrijf beginnen.
Ik noem het "Weekers Tours" en ga dan dagelijks rijden met touringcars op de Balkan.
Daar moet gewoon brood mee te verdienen zijn.
@Bigi Bana Boy | 15-05-13 | 11:36
Man, we hebben hier nooit liberalisme gehad. Of je moet bedoelen de vrijheid van het liberalisme, mits je je aan 387.664 regeltjes houdt.
spanarchist | 15-05-13 | 11:38
Lol, zo waar.
Won't Get Fooled Again.
Maar gelukkig hebben we
een nieuwe waterkoning,
dat zal ze leren.
Van Dikhout | 15-05-13 | 11:40
Volledig mee eens.
Kees Maf | 11:29:
Als men toch wil gaan stemmen stem dan uiteraard PVV!
Maar het is beter om deze schertsverkiezingen te boycotten. Als er (bijna) niemand naar de stembus gaat, staat heel de EU met haar wanbestuurders zwaar voor lul.
Boycot de Europese verkiezingen!
@LangeTijdGeleden | 15-05-13 | 11:34 |
'Waarom kan GeenStijl eigenlijk geen partij maken?'
.
Te veel eigenzinnige types zoals lullie en ik en hullie en wij. Het komt gemiddeld eenmaal in de drie jaar voor dat twee reaguurders het met elkaar volstrekt eensch zijn.
En dankzij de uitkomst van het debacle Weekers wordt het vertrouwen er ook niet beter op.
@zeg maar jansen | 15-05-13 | 11:33
LOL nee, maar de Europese PVV-fractie schopt lekker stennis en tegen schenen daar in het EP. Je kunt zeggen van ze wat je wilt, maar dáár zijn ze goed in!
Koop dan ferdulleme dan ook es allemaal een nieuwe tv, auto, ofzo!! Geen huis want dat is net zo'n goede investering als een aandelen pakket van een willekeurig bedrijf..
De m.p. zei het zelf! Kopen, kopen, kopen, dan kompt het allemaal goed!!! Toch?? Toch???
Hallo??? Markx???
Botte Hork | 15-05-13 | 11:16
Heb geen kinderen. Moet zijn: Over rug van jullie kinderen. Als je er zo in staat doet het al fors minder pijn.
LangeTijdGeleden | 15-05-13 | 11:34
Zie PowNed.
Het opblazen van de publieke omroep van binnenuit bleek uiteindelijk niets anders dan een geldmachine voor Weensie en consorten, met dezelfde argumenten als volk zoals Lodiers die voorheen belachelijk gemaakt werden. "Ik heb drie banen dus verdien dit geld."
Geenstijl in de politiek zou na dag één al pleiten voor meer geld naar allochtonen, meer subsidie voor windmolens en hogere belastingen.
Ik ga even een tros bananen halen.
-Out-
Nederland wordt in 2018 het nieuwe Griekenland. Mooi, dan koop ik een hangmat en laat me betalen door de Grieken en de Italianen.
Arbeitslose Nutte | 15-05-13 | 11:26 heeft gelijk.
In NL is de Bouw-CAO algemeen verbindend verklaard, wat betekent dat alle bouwvakkers hier, OOK die uit een MOE-land, het CAO-loon betaalt moet worden. Dat is om die MOE-ers te beschermen tegen uitbuiting, EN om oneerlijke mededinging om de bouwvakkers-arbeidsmarkt te voorkomen.
Maar het zijn weer eens de zgn. 'nette ondernemers' die er compleet maling aan hebben. De wet aan de laars lappen. Zo even een paar cijfertjes in de boekhouding aan passen. Een paar MOE-ers zwart uitbetalen. Even scheiten op een paar wetten, dan houden hun nog meer winst over.
Dat u en ik ons meerdere slagen in de rondte moeten bezuinigen om de uitkeringen te betalen van de werknemers die door deze 'nette ondernemers' de bijstand in gerot werden, doet ze echt helemaal niks. Dat noemen ze 'slim zakendoen'.
Echt, ik kots van die lui!!
Tijd om een keer wakker te worden en het liberalisme op de vuilnishoop waar als die andere -ismes al liggen te gooien. Tijd voor iets anders.
Een en ander verloopt geheel volgens plan: na de door 'Brussel' gecreëerde chaos de officiële realisering van de Verenigde Staten van Europa. Op Arabische leest geschoeid.
.
Kortweg: Eurabië. Mooi hè?
Kijk maar eens goed naar uw pensioen en geniet van de getallen. Over een paar jaar is het weg.
hxl | 15-05-13 | 11:33 | + 1 -
Mijn stem zal je dan hebben, je moet alleen eerst wel even een miljoenen sponsor vinden voor reclame/marketing/etc
Waarom kan GeenStijl eigenlijk geen partij maken?
Fijn, ik ga vandaag, morgen, overmorgen en de rest van het jaar wel weer fijn voor de belastingen werken. Ik zie de nieuwe 'bezuinigingen' (lees: lastenverhogingen) wel weer tegemoet. Mijn functie: krijggeld leveren aan protserige prutsers zoals Rutte, Weekers en de rest van die incompetente beroepspolitici in Den Haag! Ze hebben nog nooit van hun leven zelf hun broek moeten ophouden. Allemaal krijggeld met de hadwerkende burgers en ondernemers als 'sponsor'. Ik ben het zat. Tijd voor een ECHT beleid in Nederland! Ik ga een partij oprichten met de naam GENOEG! om dan eens af te rekenen met het rondpompen van geld, de baantjesjagerij en het hand boven het hoofd houden van onbekwame politici en eindelijk eens doen wat de burgers van Nederland weer het goede gevoel en vertrouwen in de toekomst geeft!
Kees Maf | 15-05-13 | 11:29 Zo, dus jij wil alle PVV-ers een enkeltje buitenland geven?
Jaja, de politiek met 0% ervaring in de échte industrie met échte werkomstandigheden weten 100% waar ze mee bezig zijn natuurlijk!
Nederland heeft nog 100% vertrouwen in de politiek en zou écht niet willen dat ze allemaal op zouden stappen voor nieuwe verkiezingen!
Ik heb uitslag gekregen van het sarcasme in m'n vorige 2 alinea's.
"In april kwamen er 8000 werklozen bij"
"Gemiddeld 13.000 mannen per maand tegenover 7000 vrouwen."
Ik snap iets niet, of Van Leeuwen snapt iets niet.
Kees Maf | 15-05-13 | 11:26 | + 0 -
Hecht u überhaupt nog waarde aan al die gemanipuleerde cijfers.
@zeg maar jansen | 15-05-13 | 11:28
You might be right. Hebben we dan de laatste tijd gemiddeld 20.000 werklozen extra per maand gehad? Dan gaat het kudter dan ik dacht.
Eigenlijk komt het allemaal door mij. Ik geef geen cent meer uit.
@De Rechtsgeleerde | 15-05-13 | 11:19
Of stem PVV bij de Europese verkiezingen. Dat singaal komt harder aan en heeft meer effect.
Tja, als men blijft denken dat de overheid de problemen van de economie zal oplossen door bv meer geld uit te geven dan blijft de economie krimpen.
.
De absurde Keynesiaanse reactie op de kredietcrisis en de Europese schuldencrisis is de oorzaak van alle malaise.
.
Men wil het vuur doven door er olie op te gooien.
Maar goed, gelukkig heeft Femke er geen last van, dat is ook wat waard.
gaffelbaard | 15-05-13 | 11:27
Voor wie m'n tegel wil kunnen controleren:
www.cbs.nl/nl-NL/menu/themas/bevolking...
Kees Maf | 15-05-13 | 11:26 Ik snap het wel. April trekt het gemiddelde omlaag. In andere maanden gaat het nog harder.
@zeg maar jansen | 15-05-13 | 11:21
Ik dacht eerder aan Welles! Nietus!, Feynman en Seven.
zolang er niet wordt bezuinigd op ontwikkelingshulp hoor je mij niet klagen.
necrosis | 15-05-13 | 11:25
*Ondergronds munitie depot inspecteren gaat*
".. In april kwamen er 8000 werklozen bij. .."
In 2012 was het migratiesaldo 48.108 mensen. Da's 4.000 mensen per maand.
En .. grofweg de helft van de werklozen die er iedere maand weer bijkomen.
Maar ja. Wijzen naar CBS-cijfers, en het verband tussen stijgende werkloosheid en de sinds 2005 steeds stijgende immigratiesaldi is natuurlijk wel erg 'rechts'.
Ow jee, ik schaam me diep hoor! Kom maar op minners! :p
Vind je het godverdomme gek ...?
www.telegraaf.nl/buitenland/21565625/_...
"In april kwamen er 8000 werklozen bij"
"Gemiddeld 13.000 mannen per maand tegenover 7000 vrouwen."
Ik snap iets niet, of Van Leeuwen snapt iets niet.
@Botte Hork | 15-05-13 | 11:22
*tank alvast uit schuur halen doet*
Dus terwijl dom Nederland gisteren naar baaaards faaaling fram raaaftaaaaps aan het luisteren was, heeft die Dijsselbloem er stiekum weer 350 miljoen bijgehoest in de bodemloze put.
Is voor een gemiddeld gezin zo'n 80 euri. Hadden ze ook 4 frietjes voor kunnen kopen in de Efteling.
Maar who cares?
♫ Baaaaards...♫
350 miljoen is toevallig de hele subsidie-industrie van Amsterdam. Dan weet ik het wel.
Graag gedaan.
Gewoon nog meer geld in de bodemloze EU put gooien, heeft tot nu toe zeer goed geholpen, zelfs oorlogen zijn er mee voorkomen.
Het zuur van Balkenende gaat later nog heel zoet lijken..... En bedankt Rutte en Dijsselbloem!
Ja, en dan gaat Nederland kennisland opleidingen spijkerstof bewerken verzorgen !
Van de soort opleidingen (pretstudies) vrijetijdsmanagement en andere kolder hebben we nog niet genoeg.
Dat spijkerstofspul word in China en Korea voor een zesde vd prijs in elkaar gezet.
Ga es echt techniekstudies promoten.
We hebben al genoeg psychologen-rechtstudies enz.
HAL 9000 | 15-05-13 | 11:20 En de BTW naar 25%.
Ja, die mannen en vrouwen met ruim zes mille per maand weten wel hoe wij dat moeten betalen.
Maar gelukkig gaat Dijsselbloem bezuinigingvoorstellen doen om die extra 350 tot 500 miljoen op te kunnen hoesten. Te betalen aan een instituut dat in zijn gehele bestaan nog nooit een goedgekeurde jaarrekening heeft kunnen krijgen en waar men voor een groot deel van de begroting eigenlijk geen idee heeft waar het nu eigenlijk heen gaat en of het geld wel goed besteed wordt.
Maar geen oorlogen hé, en een enorme welvaartsgroei, dat is ook wat waard.
necrosis | 15-05-13 | 11:19
Dat zou zo maar eens kunnen ja. Toch denk ik dat we ook de mogelijkheden tot een staatsgreep goed moeten bekijken. Morgen krijgsraad?
-weggejorist-
necrosis | 15-05-13 | 11:19 Met ene "Lizzy" als jullie eigen Fleur?
Diederik, Mark en Jeroen hebben/weten de oplossing al : We gaan de belastingen voor die paar nog steeds
werkenden in Nederland verhogen!!. En dan doet Stef
daarna nog een extra duit in het zakje d.m.v. een extra huurverhoging. Probleem opgelost, ... toch???
Hoe slechter de kapitein, hoe groter de animo onder de bemanning om permanent een zwemvest te dragen. Daarom zit de Nederlander op z'n centen.
♫ ♩ ♬ "And we will all go down together" ♫ ♩ ♬
Griekenland een upgrade vanwege beter sentiment. Alsof je in een charter zit waar net beide motoren van af gevallen zijn. "Maarrr!" zegt de captain over de intercom "We hebben prima zicht!"
Die van Bulgarije is anders flink gestegen.
Bedankt meneer Weekers.
Genoeg is genoeg
Boycot de Europese verkiezingen volgend jaar! Wij hebben teveel moeten slikken van de Europese-Unie. Iedereen weet dat het hele Euro-gebeuren gerund wordt door onbekwame en vooral parasiterende boeven. Wat wij willen zal hun een zorg zijn! Wij moeten stoppen met het betalen van de schulden van andere landen, want wij hebben in ons land meer dan problemen genoeg. Ook wij moeten stoppen met betalen voor hun schaamteloze geldsmijterij. Ik roep bij deze alle reaguurders op om zelf ook op te roepen tot een totale boycot van de Europese verkiezingen. Doe dit keer op keer. Geef dat Brussels tuig een signaal waar zij niet omheen kunnen. Stem op jezelf door die dag gewoon thuis te blijven.
Boycot de Europese verkiezingen!
@Botte Hork | 15-05-13 | 11:17
BH-LnNl gaat nog eens heel groot worden!
Hebben we niet nog wat eilanden die we winstgevend kunnen maken?
Zuid Amerika zit vol met grondstoffen en het Koninkrijk bezit daar toch een sleutelpositie qua luchtruim en vaarroutes?
Maar maar maar de EU zegt dat het volgend jaar écht goed gaat komen! Niet zo somberen mensen, laten rollen die euro's. Het goed echt goed hoor!
*kuch*
Je moet de economie ook niet te heet wassen, dat kunnen huisvrouwen beamen. Daar krimpt dat spul van.
Uit de Euro. Nu. Voor die 1200 miljard gestolen wordt door Brussel.
Zolang de Bulgaarse, Egyptische, Somalische en Waalse economie maar blijven stijgen.
Want daar doen we het uiteindelijk voor, toch?
Toch?
Tijd voor een zakenkabinet. Nu.
Kan Nederland niet op EU-niveau gaan frauderen?
daskapital.nl/2013/05/nederland_fraude...
We gaan de euro opblazen niet de grieken niet de spanjaarden, wij : www.marketwatch.com/story/stodgy-nethe...
Nu we toch down the drain zijn een mooi moment om de vrouwen weer achter het aanrecht te zetten en mannen voorrang te geven bij sollicatie.
Geheel volgens plan van onze Mark & Didi.
Potverteren kan altijd nog over de rug van onze kinderen.
Maar gelukkig heeft men belangrijkere zaken om zich mee te houden zoals het songfestival.
REAGEER OOK