
C'est incroyable! Vergeet al het gejammer en gekluns van de afgelopen dagen. Er rijden Nederlanders mee vooraan in de mooiste/zwaarste rit van deze Tour de France! Echt waar! Pieter Weening, Steven Kruijswijk, Laurens ten Dam en Sjonnie Hoogerland lijken alle bittere velo-columnisten, de wielermannetjes aan tafel bij Les Marts en 16 miljoen deskundigen thuis op de bank de mond te snoeren door mee te zitten in een kopgroep van 26 man sterk die zojuist de Col de la Madeleine (2000m) heeft verslonden. Laten we niet te vroeg juichen, ze moeten ook nog naar beneden en de Nederlanders liggen nogal vaak op hun gezicht deze Tour, maar dit is natuurlijk wel wat we willen zien. Een mooie prestatie vandaag kan veel goedmaken voor het gepruts van de afgelopen dagen. Wel jammer dat ook Michelle Scarponi in het groepje zit. Deze Italiaan staat op 7 minuten in het klassement en kan dus eventueel nog een bedreiging gaan vormen voor Bradley Wiggins. Om de gele trui veilig te stellen dendert de 'Skaj Treen' daarom in een moordend tempo met het peloton in het kielzog over de alpentoppen. Volgende klim van de buitencategorie: Col de la Croix de Fer (2067m). Daarna krijgen we nog een kleine puist en tenslotte als toetje een aankomst bergop. Kan dus een prachtige dag worden. Kom aan, mannen! Zet hem op! Uitvallers hebben we trouwens ook al: Mollema, Ruijgh en Westra zijn
zojuist uitgestapt. Net als
Breukink. Van Hummel is inmiddels gelost uit de bus en Robert Gesink zou Parijs na deze
korte spurt helemaal niet meer halen. Lekker meegokken met Ducrot & Dijkstra kan bij de
NOS LIVESTREAM. De liveticker is daar echter rammend kut qua updates. Deze is
veel beter.
♬♬♬
Reaguursels
InloggenZolang ze dat strenge dopingbeleid daar handhaven wordt het niks met die Rabo-ploeg. En daarmee zullen ze wel wachten tot het jaar voordat hier ooit eens olympische spelen zijn.
J. De Hoop Schepper | 12-07-12 | 19:39
Nou, feli.
yes, voorspellende gaven. Gesink stapt af
Gesink stopt ook, Rabo heeft nu meer ploegleiders dan renners.
Mooi man..
@James St John Smythe: Hard maar waar idd.
Gesink begint nu aan de eerste klim.
Hij heeft goeie benen vandaag.
Geen beeld!
6 uur is 6 uur, stekker druut, naarhuus
en bedankt nos
@Hellfish | 12-07-12 | 16:39
U bent zelf kut.
En POEF, de NOS-stream eruit in de laatste kilometers.
Wielrennen is kut
Bigi Bana Boy | 12-07-12 | 14:54
Typisch ook dat de tour ploegen met oranje shirt de meeste uitvallers hebben.
@Stormageddon
Lol echt he... is mis alleen nog MD: Wat doet die nou????
Sky is zo sterk dat de Tour dit jaar geen ene fuck aan is helaas...(maar toch stiekem kijkt)
Stormageddon | 12-07-12 | 15:42
Treffend.
Ten Dam schijnt nu in de kopgroep te rijden tijdens de beklimming van de Croix de Fer.
@LeBut_013 | 12-07-12 | 15:39
Bij fietsen mag je wel de binnenbocht nemen.
In ieder geval zal naar alle waarschijnlijkheid wel een Nederlander de BKB-koers winnen, daar hou ik me dan maar aan vast.
@AshleyJ"Ash"Williams | 12-07-12 | 15:30
Wat kom jij doen? Rot eens op, landbewerker met weinig inhoud.
H.: Maarten, jij kon ook niet klimmen hè?
MD: Beter dan jij Herbert. Vertel nog eens wat over die kerk.
H: Ah, daar is Michael ook. Met de koffie. Michael, heb jij nog wat gehoord uit de Raboploeg?
MB: Toen ik op La Plagne won was het ook zo warm.
MD: Jongens jongens zie nou eens wat daar gebeurt! Het lijkt wel of de boel op ploffen staat. Volgens mij is het Klöden die weer op kop sleurt
H.: De oudste renner in de tour, 40 jaar.
MD: Doe die cijfertjes maar bij het schaatsen, Herbert
H.: Jij houdt niet van schaatsen, Maarten?
MD: Het is wel leuk om te doen, maar tjongejonge
H.: We gaan vandaag wel voorbij de sneeuw- en ijsgrens, daarboven is het koud genoeg voor een rondje 30 half.
MD: Terug naar de koers. Wie zit er in de kopgroep? Is dat Weening?
MB: Zal ik nog eens koffie halen?
@ rara | 12-07-12 | 15:33
Misschien moeten we proberen Sven Kramer op een fiets te krijgen. Met schaatsen en fietsen schijn je vrijwel dezelfde spieren te gebruiken. Heeft hij ook een grotere uitdaging dan elk jaar proberen alleen Bob de Jong voor te blijven. Moeten we alleen Kemkers niet in de auto voor hem laten rijden.
@rara 15:35
Boeien wie jij kent.
@rara | 12-07-12 | 15:35 | + 0 -
Jawel.
@AshleyJ"Ash"Williams | 12-07-12 | 15:30
Zo ken ik er nog 1. En dan heb ik het niet over mezelf.
Helium in de bidons, ghe.
Als de Tour op de schaats werd verreden dan zouden we een goede kans maken. Maar probeer maar eens een ijsbaan van 200 kilometer aan te leggen in Frankrijk, dat vinden ze nooit goed. Pure discriminatie.
@irma zonderboezem | 12-07-12 | 15:31 | + 0 -
Maar bij jou zit het beter, bij mij gaat het knellen.
@irma zonderboezem 15:31
Tits or GTFO.
miko | 12-07-12 | 15:26 |
Ik heb het ook niet over fris of koel.
Ik weet tenslotte hoe het voelt een panty/legging hartje zomer.....
BRT: "Nederland bloedt, uit alle gaten, ze kunnen die twee ploegen beter opheffen en er één ploeg van maken."
@miko 15:29
Meh. Sneu figuur.
@AshleyJ"Ash"Williams | 12-07-12 | 15:28
Kort voor sjonnie hoogerland.
Ben duidelijk geen wielren fan.Ik ga er maar eens mee stoppen voor vandaag
*trollenpak uittrekt*
@ Bigi Bana Boy | 12-07-12 | 15:16
Joh, je vergeet Tom Veelers. /wilfred genee modus aan: '3e plekkie, jaja JAHA!' \wilfred genee modus uit
@Pa Cartwright | 12-07-12 | 15:25
Nee maar dit ben jij!
encrypted-tbn2.google.com/images?q=tb...
Heb je aan Kaas niet genoeg? Pas maar op straks word je weer gebanned kun je weer gaan janken om aub terug te komen als huistrollllll.
Hoe smaakt dat nu Pa?? Die reedT van Joris die je hebt moeten kussen?
@Pa Cartwright | 12-07-12 | 15:25 | + 0 -
Ben jij dit?
forum.politics.be/attachment.php?attac...
@miko 15:26
Wie is dat Johny Hoogland?
@irma zonderboezem | 12-07-12 | 15:15
Nee Irma, mannen in leggings zijn niet fris Dat is wat anders dan koel. Ik zie een dope verslaafde ,ik zie een vent op een fiets,ik zie een dopeverslaafde ik zie johny johny hoogland op een fiets ,je ziet een johny hoogland je hebt ze allemaal gezien.(vrij naar J. Biafra full metal jackoff)
@ miko | 12-07-12 | 15:16
www.youtube.com/watch?v=dyMXYE_50Ts
Ben jij dat??
@irma zonderboezem | 12-07-12 | 15:15 | + 0 -
Ik ambieer een andere topsport.
@Superior Bastard | 12-07-12 | 14:44
www.youtube.com/watch?v=V8hQt9GOQfY
Ben jij dat??
Als uitgerekend Kenny van Hummel tot nu toe de beste prestatie heeft neergezet in een touretappe (4e plek) dan weet je het wel.
Kaas de Vies | 12-07-12 | 15:08 |
Waarom ga je niet lekker in bad zitten met een glaasje en een blokje de tour kijken? Al die fietsende mannen in strakken leggings is zo rustgevend.
Nou die NLers hebben al moeten lossen uit de kopgroep... same old same old.
@KarelMarks | 12-07-12 | 15:08
Godwin!
@Pa Cartwright | 12-07-12 | 15:04 | + 0 -
Nee daar heb ik een chauffeur voor.
Gelukkig rijden ze nu naast het spoor, kunnen ze een stukje met de trein.
Had graag mee gereden vandaag, maar in Utrecht is pas mijn fiets "verwijderd". Tsja.
@ Kaas de Vies | 12-07-12 | 15:03
Kom jij er ook 'ns uit.
3 Nederlanders die afstappen. Dat vindt Gertje niet leuk.
@Pa Cartwright | 12-07-12 | 14:59 | + 0 -
Yes!! Een gratis lot, snel naar de winkel.
@Pa Cartwright | 12-07-12 | 14:59 | + 0 -
Mijn butler is nog bezig, geduld jongen.
@ Kaas de Vies | 12-07-12 | 14:45
Wederom niks bij de kraslootjes jongen?
@Bigi Bana Boy | 12-07-12 | 14:54 | + 0 -
Wellicht kunnen we beter Nederland opheffen, oh wacht dat is al gebeurd.
Oh, dus dat wil ze wel gewoon doen? #Bea
Nou daar gaat deel 2 van de Oranje sportzomer. Nu maar hopen dat de Olympische Spelen nog wat opleveren. En anders was 2012 een Oranje rampjaar mag je wel zeggen.
@ElMatadero | 12-07-12 | 14:52 | + 0 -
Wanneer hebben wij voor het laatst iets betekend in de tour? Dat was toch echt die met die gepebek.
De rest was marginaal.
De waxinelichthoudergooier is al gesignaleerd bij de Blokker
Met veel tromgeroffel kwamen de Nederlanders naar de Tour, alleen waren de prestatie niet tromroffel-waardig.
Nederlandse topsport wordt vooral met de mond bedreven, de prestaties vallen altijd tegen (EK, Tour, Olympische Spelen?).
Ik stap af...
Arghh, heb last van mijn hernia.
@Superior Bastard | 12-07-12 | 14:44 | + 0 -
Als het control V zou zijn, waarom zit er een typefout in? En kijk eens naar 14:49, geheel ongelijk heb ik niet.
Nu weer terug naar de tour, ouwehoer.
update: de jongens van stavast zijn alweer gevallen.
Kaas de Vies | 12-07-12 | 14:42
Ja. Ik wou echt dat ik jou was..
@Superior Bastard | 12-07-12 | 14:41 | + 0 -
Jaloersheid krult weer via je anus zo je nekharen in?
Lol!@ Les Marts overigens. Briljant.
-weggejorist en opgerot-
sdfkjasdlkfjas;lfadslk
zal Gesink ook afstappen vandaag? Ik denk het wel
Westra, Ruijgh en Mollema zijn al gesneuveld vandaag. Een waar slagveld.
Een groot maatschappelijk probleem van tegenwoord is dat er te veel en te vaak zinloos gereaguurd wordt. Vandaar ook dat ik het initiatief gestart ben "Stop zinloos gereaguur" en als herkenningssymbool wilde ik deze tegel gebruiken.
REAGEER OOK