Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Indymedia: dit weekend grote ramp in 020

rellen020ditweekend.jpgDit weekend wellicht de spontane viering van het kampioenschap van Ajax en een berg qday-ellende in Amsterdam. Feestje dat de krakers van Indymedia keihard willen verstoren. Met een gigantische ramp. Want er wordt weer een ontruimingsronde gedaan tegen het illegale bij wet verboden niet toegestane kraken. En dat zint de socialistische wereldverbeterende krakersbende niet, dus moet alles stuk. "Maak van Amsterdam weer rellen hoofdstad Nr 1. Ons advies, kleed je dress down! [...] oranje pruiken, petjes, zonnebrillen, schmink, vrolijke kleding, meng je in de massa, vorm groepen van vrienden-huisgenoten die je vertrouwd, ga naar de drukste plekken op bijvoorbeeld de pleinen, grote kruispunten waar je goed weg kan komen. Met een hamer ram je het raam in van een makelaar, bank, uitzendbureau, verzekeringskantoor, grote winkelketen of iets dergelijks. Probeer met de inboedel van bovengenoemde een barricade op te werpen. Steek deze in de fik. Ook een goede gelegenheid is als de smeris iemand wil oppakken, bemoei je er mee, fok de boel op, gooi een fles naar de smeris en druk daarna je snor." En een Indyguurder voegt daar aan toe: "Laat trein en trams ontsporen, giet benzine in brievenbussen van leegstaande kantoren en steek die in de fik, strooi massaal kraaienpoten op straat, enz." Terwijl normaal functionerende mensen feest vieren worden ze geslachtofferd door de kraakbreivikjes vanwege een ontruimingsronde. Oproep tot grote rellen en extreem geweld omdat je uit een gejat huis gezet wordt. Flaplullen. Kijk Van der Laan, kun je wel al die geweldsgestoorde provincialen willen weren uit 020, maar de echte sloopparasieten met vrolijke brillen en schmink zitten allang binnen de stadsgrenzen.

Reaguursels

Inloggen

"meng je in de massa, vorm groepen van vrienden-huisgenoten die je vertrouwd", terug naar school ongeletterde, en ga leren over d-tjes en t-jes.

WildPlassert | 25-04-12 | 20:37

Lyrthion | 25-04-12 | 13:50 |
Mwoehaha,snap je nu waarom hij/zij een Zwitsal is?.....

lilluke halve hoan | 25-04-12 | 17:58

Dodelijke mix van frivole en ludieke activiteiten dit weekend in Amsterdam: ontruiming, Ajax wint, Koninginnenacht. Hell, ik maak dat ik wegkom. Weekendje Spanje of Belgie lijkt me veel leuker, goedkoper en relaxter.

ad melkert | 25-04-12 | 17:17

denk.toch.eens.na | 25-04-12 | 15:04

Dat zeg ik. En dat komt omdat je aan een huurder eeuwig vast zit.

Lyrthion | 25-04-12 | 17:14

X-es | 25-04-12 | 16:02
Dan zijn het geen leegstaande panden meer, mongool.

Shareholder II | 25-04-12 | 16:44

"de smeris"

jeses, welkom in 1980

geensteelo | 25-04-12 | 16:20

In de fik steken van leegstaande panden vind ik eigenlijk wel een goed idee, maar dan wel graag met de krakers er nog in.

X-es | 25-04-12 | 16:02

.. het mooie is dat het met Koninginnedag bijna gegarandeerd uit de hand loopt in dat rampgebied en dat de schuldigen nu al bekend zijn :)

Jan Passant mk2 | 25-04-12 | 15:17

.. alleen in een PvdA stad, waar dit soort criminelen hun vestigingen mogen houden.
Toch kan ik mij hier niet boos om maken, zo zie ik namelijk den linksche medemensch het liefst: conform mijn warmst gekoesterde vooroordelen.

Jan Passant mk2 | 25-04-12 | 15:14

Toch is het niet zo slim van Eberhard. Had ook een weekje kunnen wachten met versturen. Blijf maandag maar in de provincie.

Prikkl | 25-04-12 | 15:09

Lyrthion | 25-04-12 | 14:20 | + 0 -
Antikraak bestaat nog wel, maar eigenaren worden minder gedwongen daaraan mee te doen omdat de kraak verboden is.
Ik denk dat het probleem vooral ligt bij het feit dat veel vastgoed bedrijven woningen niet zien als woningen voor mensen maar als beleggingsobject.
Daardoor willen ze niet verhuren.

denk.toch.eens.na | 25-04-12 | 15:04

lekkurlinx | 25-04-12 | 14:41 | + 0 -
fijn, maar dan maken de gemeentes te weinig gebruik van deze wet. Misschien omdat de vastgoed bazen een vinger in de pap hebben.

denk.toch.eens.na | 25-04-12 | 15:02

Maar van de andere kan het is Amsterdam maar... Ik kan me daar niet zo druk om maken.

Doc Damage | 25-04-12 | 14:55

Wat een enorme butjes....

Doc Damage | 25-04-12 | 14:54

blinde kip | 25-04-12 | 13:09 |
+1 en daaroverheen deze post! Roflol

Prikkl | 25-04-12 | 14:50

een onderbuik is de indy ook niet vreemd.

Satria | 25-04-12 | 14:46

Het zijn net Reaguurders

Prikkl | 25-04-12 | 14:45

@Nietvoordekat | 25-04-12 | 14:00
Nee,bepaald niet. Die site ís van Micha Kat.

lekkurlinx | 25-04-12 | 14:44

denk.toch.eens.na | 25-04-12 | 14:1

Dat is nauwelijks het probleem. Antikraak bestaat nog steeds. Het probleem ligt in panden waarvan de eigenaar ze niet wil verhuren, onder meer omdat je huurders er niet meer uitkrijgt, ook al wil je het pand verkopen.

Lyrthion | 25-04-12 | 14:20

@deministerpresident | 25-04-12 | 13:57
Doet bij mij gelijk de vraag oprijzen.. hoe is het met Ilja aka the Russian? Die zou zich gisteren toch moeten melden op het politiebureau?
Omdat jij het had over opkomen voor mensen!
Iemand nog iets gehoord over Ilja?

deraderendraaien | 25-04-12 | 14:18

Keihard aangifte doen tegen Indymedia,
juridisch vervolgen, site op zwart BAM.

Autist | 25-04-12 | 14:12

die derde link in het stukje: GOATSE ALERT!

basroorda | 25-04-12 | 14:11

John Muts | 25-04-12 | 14:04

Je mist mijn punt een beetje. Ik had het over sympathie voor een terecht punt, niet over goedkeuring van hun acties.

Lyrthion | 25-04-12 | 14:11

Lyrthion | 25-04-12 | 13:45 | + 0 -

Mee eens, ik denk dat het kraken van woning zoals het vroeger gebeurde een manier was om het probleem van leegstand aan te kaarten.
Jammer genoeg zijn de krakers van nu profiteurs/alto's/dwazen, die geen problemen willen oplossen maar gewoon feestjes willen vieren.

Antikraak was een goed begin, maar dat is nu weer gestopt omdat kraken verboden is. Eigenlijk zou de regering moeten kunnen opleggen dat een huis bewoont wordt totdat er nieuwe bewoners zijn gevonden door de eigenaar.

denk.toch.eens.na | 25-04-12 | 14:10

rara | 25-04-12 | 13:55

Nou, nee. Daar beperk ik me niet toe.

Dat woonruimte nooit lang leeg staat is geen nieuw: er is een groot tekort, en al helemaal als het betaalbaar moet zijn. Een kantoor met alleen toilet en wasbak is nog altijd beter dan een pand zonder stromend water. Door kantoren die leeg staan als tijdelijke woonruimte in te zetten mét tijdelijke contracten doe je hetzelfde als anti-kraak, maar dan beter geregeld: veel lege kantoren worden nu ook al anti-kraak verhuurd, waarbij bewoners dus 0 zekerheid hebben. Ze zijn in de randstad zelden ver van de bewoonde wereld (iig niet verder dan een gemiddeld boerendorp dat is). Ik ben ook voor goede woonruimtes, maar zie liever dit soort acceptabele tijdelijke oplossingen dan kraakpanden waar de zakken stront zich letterlijk opstapelen of nog erger: mensen die dakloos zijn omdat ze simpelweg geen kans maken op fatsoenlijke woonruimte, niet in staat zijn de vrije markt te betalen en nergens anders terecht kunnen.

Iig ligt daar de bron van mijn sympathie voor krakers. Nouja, tot dit dan.

Lyrthion | 25-04-12 | 14:10

An die ARBEIT | 25-04-12 | 14:01
Als je zo wordt tegengewerkt als die gast, kan ik me wel voorstellen dat je wanhopig word. Bedreiging mag inderdaad niet maar dat is volgens mij niet bewezen en voor laster wordt ie niet aangeklaagd... dat is het rare?

deministerpresident | 25-04-12 | 14:09

Blijkbaar wordt de IndyMedia Site niet full time gemonitored op inhoud van stukjes. Dat vind ik niet handig.

Ik neem aan dat de beheerders hiervan snel het stukje gaan verwijderen.

Geenstijl moet niet de indruk wekken dat IndyMedia bewust oproept tot geweld.

jan-pieter | 25-04-12 | 14:08

@necrosis | 25-04-12 | 14:02

Over zulke dingen maak je geen grappen. Is gewoon compleet misplaatst die opmerking van hem. Mij was het ook al opgevallen want mijn tegel viel gelijktijdig met jouw tegel binnen. Moet niet gekker worden dat wij het alweer met elkaar eens zijn...

Hölzenbein | 25-04-12 | 14:05

Lyrthion | 25-04-12 | 13:45 | + 0 -
Er zijn ook veel mensen op zoek naar een leuke partner. En dan zijn er anderen die zomaar single door het leven gaan! Dan is verkrachten dus een goeie optie, redeneert de kraker. Sorry hoor, maar dat sommige mensen geen geld hebben voor een huis is HUN probleem en daarvoor moeten ze zelf maar een legale oplossing bedenken.

John Muts | 25-04-12 | 14:04

De eerste de beste die ik míjn stad zie slopen, krijgt een roei zodat 'ie twee weken aan een beademing ligt.

Ferdi Rivas | 25-04-12 | 14:04

@Hölzenbein | 25-04-12 | 13:56
Waarschijnlijk was het 'grappig' bedoeld, ik zag er de humor echter niet van in.
En dan weet jij waarschijnlijk genoeg...

necrosis | 25-04-12 | 14:02

Ben benieuwd of de politie weer lekker kordaat gaat optreden nu. Denk het niet, er zijn vast nog wel wat twitterende scholieren die in hun meningsuiting moeten worden beknot.

très cool | 25-04-12 | 14:01

@deministerpresident | 25-04-12 | 13:57
Laster en bedreiging mag dus gewoon volgens jou?

An die ARBEIT | 25-04-12 | 14:01

@deministerpresident | 25-04-12 | 13:57
Psychoten mogen opgesloten worden ter bescherming van zichzelf en anderen. Niets aan de hand, dus.

Hopelijk slaat de behandeling aan en is-ie snel genezen.

rara | 25-04-12 | 14:01

@deministerpresident | 25-04-12 | 13:57
Even een kritische noot: er staat niet echt veel informatie in dat artikel. Voornamelijk veel geblêr en grote dikgedrukte woorden. En het lijkt me ook niet echt een neutrale bron.

Nietvoordekat | 25-04-12 | 14:00

@funkyd | 25-04-12 | 13:51
Jawel, dat is altijd raar. Helemaal als het om fucking onschuldige kinderen gaat, idioot.

An die ARBEIT | 25-04-12 | 13:59

Ok, uh dit is toch opruien enzo? strafbaar? waar is de politie dan?

mental K | 25-04-12 | 13:58

Hé GS, doe's dit topic spiegelen met dat domme topic over Drinkman daarnet? Just sayin, soms is het best geruststellend dat je een politiemacht hebt die niet alleen met lieve woordjes en knuffels bewapend is.

Nietvoordekat | 25-04-12 | 13:57

-weggejorist-

deministerpresident | 25-04-12 | 13:57

en de echte provincialen staan gezellig in hun woonplaats plezier te maken in kleine kroegjes en op straat. Succes daar in die vieze stinksteden met je kutvolk :D

reCAPTCHA | 25-04-12 | 13:57

@funkyd | 25-04-12 | 13:51

Tja, als je jarenlang randdebiel bent zoals jij, is het niet vreemd dat je tot zulke zieke constateringen komt, het goedpraten van het vermoorden van 77 overwegend kinderen.

Hölzenbein | 25-04-12 | 13:56

Lol @ de link. Vieze krakers toch ook.

The Dominator | 25-04-12 | 13:56

@funkyd | 25-04-12 | 13:51
*may Joris have mercy on your soul*

necrosis | 25-04-12 | 13:56

@Lyrthion | 25-04-12 | 13:45
Zullen we de discussie beperken tot woonruimte? Dat er veel kantoren leegstaan is zonde, maar je kunt er niet in wonen. Te weinig sanitair, verkeerde indeling, vaak te ver af van de 'bewoonde wereld'. Verbouwen tot woonruimte is zelden mogelijk.

In de stad waar ik woon (ZH) staan huizen zelden langer leeg dan twee maanden. Af en toe staat een pand wat langer leeg, maar nooit lang genoeg om kraak te rechtvaardigen.

Antikraak is niet ideaal, maar wel goedkoop. Als je meer zekerheid zoekt dan kun je een kamer huren. Die zijn altijd wel te vinden. Maar je kunt niet zomaar een huis (fiets, auto, portemonnee) van iemand afpakken omdat je goedkoop af wil zijn.

rara | 25-04-12 | 13:55

@necrosis | 25-04-12 | 13:47
Dat ligt er aan waar je naartoe wijst. in dit geval had ik het over indymedia ;)

An die ARBEIT | 25-04-12 | 13:52

@Gehaktbalmetketjap | 25-04-12 | 13:48
De reacties op het fenomeen zeggen niks over de authenticiteit van het fenomeen zelf...

Op Indymedia worden met grote regelmaat dit soort oproepen gedaan, punt.

An die ARBEIT | 25-04-12 | 13:52

Tja, als je jarenlang geconfronteerd wordt met socialistisch tuigh, is het niet vreemd als er af en toe iemand met een geweer losgaat op een eiland met linkschmensen. En dan blijkt zo iemand volgens de psychologen ook nog eens "volledig toerekeningsvatbaar"...

funkyd | 25-04-12 | 13:51

Shareholder II | 25-04-12

"Ik vertrouw op de AIVD."

Hahahahahahahahahahaha. Die is goed, man.

Lyrthion | 25-04-12 | 13:50

Beetje zieke oproep dit. Ik vertrouw op de AIVD.
Richt op de benen en zie maar waar je ze raakt.

Shareholder II | 25-04-12 | 13:49

@ An die ARBEIT | 25-04-12 | 13:44
Ik ben geen regelmatig lezer van Indymedia dus dat durf ik niet te stellen. Ik bedoel alleen te zeggen dat de jankerds die nu weer gelijk op de 'zie je wel, links is kut!' wagen springen enorm bekrompen zijn, en dat het hetzelfde is als zeggen 'zie je wel, rechts is kut!' als reactie op die poepswastika-artiest.

Gehaktbalmetketjap | 25-04-12 | 13:48

Volidioten. Oppakken dat zootje. Kraken is prima, maar alles stuk slaan is gewoon oorlog.

Hölzenbein | 25-04-12 | 13:48

@An die ARBEIT | 25-04-12 | 13:44
Waar is 'daar'?

necrosis | 25-04-12 | 13:47

@Gehaktbalmetketjap | 25-04-12 | 13:41
Hoe je de zaak ook spint, het komt er op neer dat er een groepje anarchodwazen willen gaan rellen tijdens onze feestjes. Daar maken we ons terecht druk over.

Dat je gekwetst bent omdat je favo site ook onder vuur ligt is niet erg, daar hebben wij geen last van.

rara | 25-04-12 | 13:47

rara | 25-04-12 | 13:35

Wellicht, maar er staat nog steeds veel leeg. Daar getuigt de antikraakindustrie van. Ik hoef maar in mijn eigen omgeving rond te rijden om te zien hoeveel (o.a.) kantoorpanden er onnodig leeg staan. En nog steeds worden er nieuwe gebouwd door projectontwikkelaars. Terwijl het stikt van de mensen die op zoek zijn naar betaalbare woonruimte.

Het zou goed zijn als er een tussenvorm kwam die tijdelijke bewoning beter mogelijk maakt dan nu mogelijk is, maar die iets meer zekerheid biedt aan bewoners dan de antikraak oplossing, waarbij je binnen een week op moet souten als je een aankondiging krijgt.

Lyrthion | 25-04-12 | 13:45

@Gehaktbalmetketjap | 25-04-12 | 13:41
Dit is schering en inslag daar, houd je niet van de domme.

An die ARBEIT | 25-04-12 | 13:44

@Prins Fontainebleau | 25-04-12 | 13:34
Opgerold?
Die moet je juist uitrollen, zodat ze het goed kunnen lezen....
Of ben ik nu te wreed?

necrosis | 25-04-12 | 13:42

We moeten die krakers net zo lang opjutten zichzelf in de fik te steken om media-attentie te krijgen, totdat er één is die het ook echt doet. Lachen!

Rest In Privacy | 25-04-12 | 13:42

Erg achterlijk natuurlijk, maar wel weer typisch GS om hier gelijk een artikel over te plaatsen. Iedereen kan plaatsen wat hij wil, als op deze site een reaguurder iets achterlijks zegt kun je dat ook wel gelijk op een andere site flikkeren en zeggen 'zie je wel! Geenstijl is een site voor achterlijke idioten!' Maarja, objectiviteit en net even iets verder rationeel denken hoeven we van GS natuurlijk niet te verwachten. Als er mensen van het andere kamp belachelijk kunnen worden gemaakt of in diskrediet kunnen worden gebracht moet daar gelijk zonder na te denken bovenop gesprongen worden.

Gehaktbalmetketjap | 25-04-12 | 13:41

@necrosis | 25-04-12 | 13:38
Sommige kraakpanden hebben mooie douches. Ze worden dan ook zelden gebruikt.

rara | 25-04-12 | 13:39

Hadden we Suriname nog maar als kolonie. Dan hadden we dit soort tuig ergens mooi kunnen opbergen in een strafkamp diep in de jungle onder Spartaanse omstandigheden.

brutus68 | 25-04-12 | 13:38

@rara | 25-04-12 | 13:31
Je gaat me toch niet vertellen dat kraakpanden geen douche hebben?
*komende dagen ver weg blijven doet van 020*

necrosis | 25-04-12 | 13:38

@Lyrthion | 25-04-12 | 13:31
Leeg laten staan van panden door speculanten was iets dat sinds begin jaren '90 al niet echt meer voorkomt. Vanaf dat moment is de krakersbeweging verworden tot een groepje agressieve schreeuwers waar niet mee te praten valt.

rara | 25-04-12 | 13:35

necrosis | 25-04-12 | 13:25

Puik plan. Om vervolgens nog wat klappen uit te delen met een opgerolde vacaturekrant. Keihard aanpakken die hap!

Prins Fontainebleau | 25-04-12 | 13:34

@blinde kip | 25-04-12 | 13:12
Bij Indymedia hebben ze geen redactie en een moderatieteam dat volledig uit vrijwilligers bestaat die bij toerbeurt (en waarschijnlijk als ze zin hebben) proberen te modereren. De uitleg van de spelregels staat vol met de gebruikelijke basisdemocratie humbug als 'voorkomen machtspositie','collectief'en consensus. De kans dat er bagger doorheen komt en tot pasen en pinksteren op één dag vallen blijft staan is daar dus 100%

lekkurlinx | 25-04-12 | 13:34

Nou, voor mekaar.. weg sympathie voor het morele gelijk dat sommige krakers hebben als ze zeggen dat het schandalig is om panden leeg te laten staan terwijl er mensen zijn die geen huis kunnen krijgen wegens woningnood en overmatige aantallen van urgentie. Dat er enkele idioten bij het kraken ook vinden dat ze het pand mogen vernielen was al bezwaarlijk, dit gaat me te ver.

Lyrthion | 25-04-12 | 13:31

@necrosis | 25-04-12 | 13:25
Dat is gevaarlijk. Als iemand meer dan een jaar niet heeft gedouched dan is de huid niet meer bestand tegen zeep en water. Vooral de aangekoekte stukjes zijn pislink, als je die zomaar wegwast dan kan er al snel een infectie ontstaan. Er zijn zwervers overleden na een wasbeurt.

Ach, doet er eigenlijk niet toe.

rara | 25-04-12 | 13:31

Krakers die oproepen tot geweld: gewoon preventief oppakken. Wat een heaumeaux trouwens om dat tijdens een volksfeest te suggereren.

Verder zal het wel weer bij veel-geschreeuw-te-laat-uit-bed blijven; ik denk niet dat dit bij de politie een hoog reëel dreigingsgehalte krijgt.

ole guapa | 25-04-12 | 13:30

Ik kan met enige zekerheid zeggen dat als ik op Q-day ook maar het flauwste vermoeden heb dat er zo'n stinkende kutkraker de boel loopt te verzieken ik er geen enkele scrupules over zal hebben die grondig gelegenheid zal geven het ziekenhuis/tandsarts weer een tijdje van heel dichtbij mee te maken. Wat een kansloos kutvolk is het toch. Gratis wonen in kapitale panden en dan nog een grote bek hebben ook. Het moet niet gekker worden.

WatZalIkErvanZeggen | 25-04-12 | 13:29

Het is net de Hamas, het volk als menselijk schild gebruiken!

StijlvolRechts | 25-04-12 | 13:28

Word lachen, ik werk er namelijk op Koninginnedag op een groot evenement.
Zal wel een mooie rubberen buis klaarleggen bij m'n mengpaneel om wat vrolijk uitziende indymensen totaal af te tuighen.
@ panadol, die krakerts zijn voornamelijk Polen tegenwoordig (en Porto's en Spanjolen, opgejut door gesubsidieerde anti-discriminatie organisaties, waarvan de leiding in de landelijke politiek is geïnfiltreerd (SP, GL, PvdA), dus lijkt me geen optie)
WORDT LEUK!!!!

mothersfinest | 25-04-12 | 13:28

Iedere idioot kan daar, net als hier, plaatsen wat ze wil.
XelaGBS | 25-04-12 | 13:09

En dat doen ze dan ook massaal.

Djong | 25-04-12 | 13:27

Sluiten en opdoeken dat indymedia!

StijlvolRechts | 25-04-12 | 13:26

@Prins Fontainebleau | 25-04-12 | 13:19
Bussen deodorant?
Wat denk je van een hogedruk-reiniger en kilo's groene zeep?

necrosis | 25-04-12 | 13:25

@Superior Bastard | 25-04-12 | 13:19
Verkiezingen, hè. Dan worden dingen misschien/hopelijk weer interessant.

Art Vandelay Ultor | 25-04-12 | 13:22

Is dit niet overduidelijk oproepen tot geweld? En waarom zitten deze internethelden nog niet vast dan? De cel van Bert Brussen is inmiddels weer vrij toch?

An die ARBEIT | 25-04-12 | 13:22

@Ahasveros | 25-04-12 | 13:14
Zoals die extreem linkse partij uit de vorige eeuw was toch? de NDSAP.

reageerbuis | 25-04-12 | 13:20

Beter pakken ze de terroristen van Indy aan in plaats van het vredelievende Piratebay...
Sowieso lijken me dat soort oproepen tot gewelddadige handelingen een tamelijk ernstig misdrijf.
Kutkrakers. Kunnen we ze niet omruilen tegen polen ofzo? Die willen tenminste wél werken.

panadol | 25-04-12 | 13:19

Gewoon de kokosgeur laten volgen door politiehond.

Dr.Phlox | 25-04-12 | 13:19

Gewoon de ME met kappersgereedschap en bussen deodorant bewapenen tegen dit uitschot. Dat zal ze leren.

Prins Fontainebleau | 25-04-12 | 13:19

Art Vandelay Ultor | 25-04-12 | 13:14
Exact. Fijn je weer te lezen overigens.

Superior Bastard | 25-04-12 | 13:19

Met terroristen moet je niet onderhandelen.
Bijkomend voordeel: terroristen zijn ook geen burgers.

ZKH EénOog | 25-04-12 | 13:18

"Ook een goede gelegenheid is als de kraker een stoeptegel wil oppakken, bemoei je er mee, fok de boel op, schiet dan een kogel tussen zijn ogen en druk daarna je snor."
Maar dat lees je nooit op de pliessie forums, helaas.

Conan de Rabarber | 25-04-12 | 13:18

Wat dat betreft hadden die Sovjets het vroeger aardig voor elkaar met die Siberische werkkampen.

Schaamharing | 25-04-12 | 13:17

@kapotte_stofzuiger | 25-04-12 | 13:12
*gnehehehe*

necrosis | 25-04-12 | 13:16

Een hoop geschreeuw en weinig wol , de wilde jaren 70 en 80 voor krakers is allang voorbij.
De krakers uit de jaren 80 zijn nu allemaal gearriveerde yuppen.

hooliganica hollandi | 25-04-12 | 13:16

@Vloberto | 25-04-12 | 13:12
Er stonden nog nooit zoveel huizen te koop als nu. Genoeg werk te doen dus voor de makelaars en toch vallen ze bij bosjes om. Geeft te denken over hun niveau.

blinde kip | 25-04-12 | 13:15

De Nieuwe fascisten zullen zich Anti-fascisten noemen...
(Sir Winston Churchill)

Ahasveros | 25-04-12 | 13:14

Zullen we Vrankrijk maar een keer in de fik steken? Stelletje 99% mongolen.

subsidistan | 25-04-12 | 13:14

@--neus-- | 25-04-12 | 13:09
De ene vierkante meter aarde verplaatsen naar de andere, en vice versa. Ad infinitum.

Art Vandelay Ultor | 25-04-12 | 13:14

een uitnodiging voor een goed gesprek lijkt me wel het minste

hetluis | 25-04-12 | 13:13

Je weet hoe dat al 30 jaar gaat bij die krakerts: "(naam kraakpand) blijft!!!" staat er dan overal op posters en muren. De dag erna wordt de boel gewoon ontruimd en gesloopt.

Kutmug | 25-04-12 | 13:13

@XelaGBS | 25-04-12 | 13:09
Joris denkt daar anders over en laat dit soort berichten geen volle dag staan.

blinde kip | 25-04-12 | 13:12

Makelaars? Die zijn allang failliet, als je een groep nu niet moet pakken zijn die het wel. Arme sloebers.

Vloberto | 25-04-12 | 13:12

@XelaGBS | 25-04-12 | 13:09
U heeft zich nog nooit afgevraagd waarom zoveel reaguurders het over "-weggejorist-" of "-weggejorist en opgerot-" hebben?

kapotte_stofzuiger | 25-04-12 | 13:12

Wat nu als 020 verliest bij Twente, en AZ wint van Feyenoord?
Iemand daar wel eens aan gedacht?
*ouderwetsch achter bank duiken doet voor flessen, schoenen en lelijke woorden*

necrosis | 25-04-12 | 13:12

Dat spelletje kunnen wij ook. Als je een kraker ziet geef m dan een enorm knietje in zn kloten en loop dan heel nonchalant door.

zooishettoch | 25-04-12 | 13:11

zet Yndimedia nu niet aan tot geweld plegen? mag dat? jammer dat ik niet van klikken hou, anders had ik de politie even getipt....

mmiaso | 25-04-12 | 13:11

@Verbale diarree | 25-04-12 | 13:08
Goed punt, als u nu een "dreigtweet" plaatst, komt vanavond de politie nog langs, of beter: wordt u om 06:00 's ochtends van uw bed gelicht.

kapotte_stofzuiger | 25-04-12 | 13:10

@Superior Bastard | 25-04-12 | 13:06

Wat voor werk is er te doen op Rottumeroog?

--neus-- | 25-04-12 | 13:09

Ik mag toch aannemen dat de schrijver van dit stuk wordt opgepakt, dit lijkt me zonder meer strafbaar. En een gratis tip voor de politie, als je 'm niet kan vinden kijk eens bij Jolanda Sap onder het aanrecht.

SatchRules | 25-04-12 | 13:09

"schep niet op in de kroeg of op het werk". Werk, laat me niet lachen.

met vreselijke groet | 25-04-12 | 13:09

Lekker goedkoop Quid, een berichtje uit de comments van Indymedia. Iedere idioot kan daar, net als hier, plaatsen wat ze wil.

XelaGBS | 25-04-12 | 13:09

Vermakelijk volk die krakers. Gelijk willen rellen als blijkt dat je vriendinnetje uit Letland haar kont verkocht heeft aan de rest van de medebewoners voor een blik bonen en wat solidariteit en je als dank ook groepskado terugkrijgt in de vorm van een herpes genitalis.

blinde kip | 25-04-12 | 13:09

Ik ben helemaal in de war. Linkse mensen beginnen nu ook al kristalnachten te organiseren?

nattegeit | 25-04-12 | 13:08

Wat zien we hier, een oproep tot geweld. Als de politie een cartoonist van zijn bed licht vanwege een tekening, dan zullen ze hier toch ook wel even langsgaan, zou je zeggen?

jimbrowski | 25-04-12 | 13:08

Als iemand kinderporno op zijn comp heeft of een leuke cartoon maakt weet oom agent deze persoon in een mum van tijd op te sporen, helaas zijn linksmensen onzichtbaar voor oom agent. Ben ik gek of zij?

Verbale diarree | 25-04-12 | 13:08

Krakersrellen. Zo 20ste eeuw.

Theodoros | 25-04-12 | 13:08

Alles goed, als je maar geen waxinelichtje gooit.

wakker worden | 25-04-12 | 13:07

Waar is de verontwaardigde politicus nu? Waar zijn de Kamervragen, de roep om ingrijpen door politie en justitie? De stem die zich sterk afkeert van deze duidelijke oproep tot geweld en criminaliteit?

Oh wacht... Links...

Heau even | 25-04-12 | 13:07

@kapotte_stofzuiger | 25-04-12 | 13:03
Brinkman krijgt nu een paar zeteltjes, zijn plannen worden vervolgens overgenomen door het establishment, en bij de volgende verkiezingen gaat Brinkman de weg van de Dodo.

rara | 25-04-12 | 13:06

Iedereen die opgepakt wordt een jaar tewerkstellen op Rottummeroog, daarna uit beeld laten verdwijnen.

Superior Bastard | 25-04-12 | 13:06

Kennelijk luie, maar ook nog steeds erg laffe honden die geen verantwoording voor hun doen en laten willen nemen...

Mongoose | 25-04-12 | 13:04

Fipo, sepo en tipo geven Hero Brinkman gelijk, die man gaat een hoop zetels krijgen.

kapotte_stofzuiger | 25-04-12 | 13:03

Godver, daarom hebben we verplichte anticonceptie nodig, door maatschappijschuw-tuig als dit. Wat een moraal om je punt duidelijk te maken zeg! Net als deze gek (www.sgpnee.nl)

Nifilheim | 25-04-12 | 13:02

Waar is Hero Brinkman als je hem nodig hebt?

rara | 25-04-12 | 13:02

En daarom heeft Hero Brinkman dus gelijk, of het nu voetbal- of krakerstokkies zijn: eerst schieten, dan vragen stellen.

kapotte_stofzuiger | 25-04-12 | 13:01

Brinkman had gelijk, dit soort volk verdient namelijk de kogel.

Art Vandelay Ultor | 25-04-12 | 13:01

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl