
Goedemorgen! Vandaag een online artikel geschreven door de overheid. Mijn naam is Ambtenaar X en ik ben interim-adjunct in dienst bij de Raad voor Maatschappelijke Ontwikkeling (RMO). Ik heb de
opdracht gekregen mij eens te gaan verdiepen in "discussies op het internet" want die kunnen soms zomaar "als een veenbrand oplaaien". En we weten allemaal wat daar van komt en dat moeten we dus niet willen met z'n allen. Als het goed is gaan de zogenaamde "reaguurders" straks onder mijn artikel kwetsend reageren en dat wil ik dan bestuderen. Hiervoor krijg ik 750 euro per uur (exclusief) want ik ben als externe partij aangetrokken via een vriendje bij de PvdA. Als jullie straks een soort van online veenbrand stichten dan ben ik al lang blij en kan ik de resultaten in een Excelsheet kloppen zodat het onder op de stapel belandt en over acht maanden door iemand van KPMG gerapporteerd kan worden na een evaluatiesessie met een commissie van gedeputeerden. De bedoeling is natuurlijk wel dat jullie van die typische internetdiscussies voeren. Dus met: "moslims het land uit", "hoerrrrr", "politici zijn zakkenvullers", "files enzo", "belastingen" en uiteraard "doodstraf invoeren". Anders is zo'n discussie geen ene fuck aan en voldoen jullie totaal niet aan het vooroordeel van anoniem schelde paupers wat dan eufemistisch "discussie" wordt genoemd. Nou, tot zover mijn instructies. Ik hoop dat jullie me een beetje kunnen helpen, het liefst voor 16:00 uur vanmiddag. Groetjes en succes, namens de
RMO, in naam der koningin, Ambtenaar X.
Reaguursels
InloggenGraties Gelt, iek wiel ok
Het wordt weer es tijd voor een ouderwetse maar niet minder gemeende ongezien de tyfus voor alle ambtenaren.
RMO-servert reaukt
nou ik kan je wel verklappen als RMO medewerkers geen 750 Euro per uur vragen. Ik heb er gewerkt, was eerder per maand (ik werkte niet full time)
Ge.. nee.... ver.achte 'Ambtenaar X'
Uw 'snoepgeld' voor zo'n lullige opdracht komt uit de belastingpot waar ook mijn centen in zitten. Ga es effe lekker weg uit die overheidssector en stop es met het leegzuigen van onwetende overheidsinstanties door dit soort K.opdrachtjes uit te voeren tegen een veels te riante vergoeding.
Simpel; S.T.F.U.
Moewhahahahahaha m'n eerste post -weggejorist-
als het nou nog dom gevloek was maar nee, gewoon een simpel anti-ambtenaren grapje.
Alle Toklims het land uit!!!
"hoerrrrr", "politici zijn zakkenvullers", "files enzo", "belastingen" en uiteraard "doodstraf invoeren"
"moslims het land uit", "hoerrrrr", "politici zijn zakkenvullers", "files enzo", "belastingen" en uiteraard "doodstraf invoeren"
Zo?
Raamambtenaar of raamhoer, wat maakt het uit,
En dachten jullie dan, dat ze niet mee kijken.
Leg maar eens uit ik heb een poepie gelaten en daar neer gelegd.
Dan gaan de automatische woorden machine rinkelen en komen ze gelijk bij je aan de deur....
Dus ga lekker slapenen droom van een heerlijke zomerse dag
Begrijp je dat ik niet anders kon schrijven........
@ TM | 01-09-11 | 11:00 |
Extra minpunt voor je domme comment, ga eerst eens een tijdje meelezen voor je nog eens wat neerplempt.
Lekker de trol uithangen en ambtenaren nerveus maken. Leuk.
Ambtenaar? Volgens mij is het gewoon een externe 'paarse broek' die door een ambtenaar in de top is aangetrokken. Ergo een burgertype, blauw pak, bruine schoenen, wat werkt bij een adviesbureau 'u de euro's wij het rapportje'. Die met een lease Saab komt voorrijden z'n poten op een bureau kwakt, wat powerpoints in elkaar schroeft want verder zijn ze nog niet en datgene schrijft wat de 'broodheer' verlangt. Want wiens brood men eet diens woord men spreekt.
Zet er vooral bij wat je er voor krijgt, onprofessionele lutzert
Ik vind dat het tijd is voor een nieuw overheidslogo. En belastingen mogen ook gewoon omhoog. En we hebben veel meer gastarbeiders nodig, doe maar Grieken. En kunnen we niet een paar banken overnemen?
nou hoerrrrrige zakkenvullende politici. Stuur eens als die moslims het land uit, dat helpt ook weer tegen de files enzo. Dan kunnen de belastingen gewoon weer onlaag omdat die parasieten het land uit zijn. En dan hoeven we alleen nog maar de doodstraf in te voeren voor die laatste eikels die dan nog in dit voorkomen. Dan komt het wel goed met dat veilig Nederland.
@b-ry | 01-09-11 | 13:19
Je bent in ieder geval de enige die weinig rond kijkt.
Weten wij veel, misschien gaat deze ambtenaar X wel zelf een veenbrand beginnen. Hoe komen wij daarachter?
Niet te vertrouwen die ambtenaren!
Regel 34, meneer de ambtenaar, regel 34.
'Nuff said...
Dutch Ambtenaar X.
Ik schat dat het een maand of 6 onderzoek zal kosten voordat ze Godwin's Law ontdekt hebben.
Meneer Ambtenaar, ik vind uw schrijven niet netjes. Foei!
Misschien moet de overheid eens ophouden redenen te geven waarom mensen toch zo lelijk spreken over de overheid.
Ben ik de enige die zich stoort aan het ovale GS logo bij dit topic?
Haha... Je vindt het terug op
Denieuweregelsvanhetspel.nl
Ideeën & discussies
Is een eigen website starten voor de De RMO zou geen eigen site moeten starten om dit soort onderwerpen lees meer
Overheid heeft niets te zoeken online Stelling: Het internet is iets waar de overheid niets te zoeken heeft. Het is lees meer
Tijd voor digitale grondrechten? Internet is een belangrijk onderdeel van het dagelijks leven geworden. We lees meer
"Wie niet iets koopt online, wordt Heb je Facebook? Gebruik je een browser zonder do-not-track functie? lees meer
"... In het komende jaar gaat de RMO een reeks discussies organiseren over regels op internet die in 2012 moeten leiden tot een nieuw advies...".
Beste RMO, Ambtenaar X:
Hier heeft u de regels die voor het internet gelden:
Internet is anarchistisch.
Zolang zij, die zichzelf niet kunnen verdedigen (i.e. (geestelijk) minderjarigen), niet geschaad worden (i.e. kinderporno), is verder ALLES toegestaan.
Vervolgens is het aan de websitebeheerders etc. zelf, om de hen al dan niet gewenste huisregels op te stellen, en aan "intellectueel eigendomshouders" om hun eigen werken slim uit te baten, dan wel te laten stelen.
Wen daar maar aan, stelletje over-reguleerfreaks!!
De overheid moet snel die poot eens tussen de voordeur weghalen. Stelletje noordKoreaanse Jehova's. En dát met een 'liberale' premier. Snapt iemand het nog?
Alle moslims gaan het land uit tijdens de vakantie en staan dan in files. Ambtenaren vullen hun zakken en brengen het naar de hoeren.... zo that's done.
750 eu per uur? Is dat een raar bedrag dan?
alle ambtenaren het land uit!!
Zo goed?
Er komen regels voor het internet!
Regel 1. Het is voortaan verboden om reacties te plaatsen op het internet. Als u als burger al iets te melden heeft, dan schrijft u in het vervolg een brief naar een krant, waarna een gezagsgetrouwe eindredacteur bepaalt of die brief al dan niet in aangepaste vorm danwel sterk ingekort wordt gepubliceerd.
750 per uur? Dat zijn nog eens leuke werkweken...
OK. Henk, kom er maar in.
twitter.com/#!/partijvoordedie
@ Schalehengst | 01-09-11 | 10:12
GS is kennelijk salonfähig geworden.
* beelden van een luid zwetende GS redactie voor zich ziet *
Een nieuw, soms wat controversieel instituut als onderzoeksonderwerp nemen, daar vanwege de deadline een rapport over produceren waarin geen noemenswaardige conclusies staan, omdat daar vervolgonderzoek voor nodig is, en zo'n vervolgonderzoek alvast vooraankondigen. Op die manier houd je jezelf - al deadline halend - leuk aan het werk. Tegen een *kuch* redelijke vergoeding. Heet in diverse economische standaardwerken "verborgen werkloosheid". En men doet niet eens moeite om het te verbloemen. Om nog maar eens fijntjes aan te geven hoe grenzeloos inefficient (en arrogant) de overheid en haar dienaren soms is/zijn.
Ik begin te geloven dat wij in het "vrije Westen" op dit moment al meer door de overheid gecontroleerd worden dat ooit in de DDR, Rusland of Mao's China gebeurd is.
En we blijven het maar goed vinden.
"Hiervoor krijg ik 750 euro per uur (exclusief) want ik ben als externe partij aangetrokken via een vriendje bij de PvdA."
-
Op een dag weet je het: Je stopt met azijnpissen en doet NIET wat meneer X zégt.
Je doet wat hij DOET!
-
*met azijnpissen stopt, zich terstond aanmeld als actief PvdA-lid*
@wha dis? | 01-09-11 | 11:29
U bedoelde vast: STASIaire.
het zal mijn derriere oxideren
-weggejorist-
Geachte Hr. X
Met genoegen en instemming mocht ik heden morgen van u vernemen dat u zich met ambtelijk enthousiasme wenst te mengen in de levendige conversaties de welke zich in het gemeen op het zgn internet doen plaatsvinden.
Laat u zich derhalve dit bescheiden kattebelletje gevoelen als een warm en hartelijk welkom en een stimulans om u, met ons - het pleps - in genoegelijke samenzijn te verhouden.
Met vriendelijke groet verblijvende, Hanxie.
@dlseth_ | 01-09-11 | 10:37
Dacht je nou echt dat ik hier in mijn eigen tijd ging zitten reaguren?
@Filterzakje | 01-09-11 | 10:03
Op een groot deel van de A2 zou je het land al uit moeten zijn. Wanneer geven we het aan België?
Ik fin dad alle zwartjoekels het land uit geflikkerd moete worre,behalfe de dogters die als gratiz hoer moge gaan werku.
Ferder moet alle politiekers opgehangen worde weegens landverraat .
Mijn bijztand moet naar tweeduizend euri want daar hep ik rech op.
Ferder bin ik voor gratiz benziene want shel verdiend toch al genoeg.
En die grieke kunne ook de pod op,luie flikkerts!
vriendje bij PvdA -1
Even de rmo framen:
'Raad voor Maatschappelijke Ontwikkeling: laat taal als toegangseis migranten vallen'
'adviesorgaanrmo publiceert advies 'Migratiepolitiek voor een open samenleving'
Kortom zoveelste spinoff van Forum.
Het is vandaag alleen maar kudt nieuws in de kranten en ongelofelijke idiote ideeën van vooral De Jager! Wat een kudt hoerrr is die batty boy! Maar veel plezier met je 750 per uur, beambte X. U is de reden waarom wij allen zo knetteren en zeiken online!
Beste ambtenaar, u kunt stoppen met zoeken, iedereen houdt zich hier keurig aan de Universele Verklaring van de Rechten van de Mens.
Artikel 19 (deze gaat specifiek over reaguurders op GeenStijl) zegt:
Everyone has the right to freedom of opinion and expression; this right includes freedom to hold opinions without interference and to seek, receive and impart information and ideas through any media and regardless of frontiers.
(in het Engels is ie mooier).
Hierboven de term "beambte X" geplempt. Kreeg direct het beeld van Harry 'hol schon mal den Wagen' Klein.
Niet meer reaguren hier, kost belastinggeld! Voer de doodstraf in, scheelt belastinggeld!
Dood aan anonieme ambtenaren, scheelt nog meer geld! Is vast een moslimhoerrr die d'r zakken vult. D'r uit met dat tuig! Wordt het hier weer een stuk rustiger. Scheelt ook meteen files enzo.
@#%^%$#! met je goeiemorgen!
Mijn LOL-moment van de dag. Misschien nog een grotere verspilling van overheidsgeld dan hondenpoep-DNA profiling.
Wat nou wel een goed idee is: woordvoerders die met verstand van zaken (let op, dus weten waar ze over praten) de zich inhoudelijk met on-line discussies bemoeien. Niet anoniem, gewoon met een duidelijke identiteit.
Ik ken diverse bedrijven die fora monitoren waar mensen over hun producten praten. Als er klachten zijn of ideeën worden geopperd gaan ze daar inhoudelijk op in. Dat wordt door de fora-deelnemers heel erg gewaardeerd.
Hetzelfde kan de NL overheid ook als men serieus werk wil maken van civil society.
/[gratis advies beambte X]
De blanken betalen braaf belasting en de ambtenaren betalen het ontvangen geld uit aan allochtonen via uitkeringen en subsidies (zie voorbeeld twee topics voor deze). Wat dan nog aan geld overblijft gaat naar Griekenland zodat ze daar met hun 45e met pensioen kunnen.
r.s.jonkman | 01-09-11 | 11:00
U bedoelt KuDt toch? ;)
Don't feed the troll, please?
Pinocchio | 01-09-11 | 10:58
Ik zou ook liever bepaalde personen stante pede op een trein zetten, maar ik heb de tijdsgeest niet mee.
Che_cuevara | 01-09-11 | 10:59
2 x de minimumstraf!!1!ONE11!1
Internet is inderdaad DE methode om snel met veel laagbetaalde en laagopgeleide burgers te communiceren. Met respect (veel respect( Maar een numerieke druk uit deze doelgroep is natuurlijk geen basis voor politiek. Daar is visie, termijn, internationale diplamatie (Geert) en specifieke kennis voor nodig. Maar als raadpleging en participatietool... prima!
"De bedoeling is natuurlijk wel dat jullie van die typische internetdiscussies voeren. Dus met: "moslims het land uit", "hoerrrrr", "politici zijn zakkenvullers", "files enzo", "belastingen" en uiteraard "doodstraf invoeren". Anders is zo'n discussie geen ene fuck aan en voldoen jullie totaal niet aan het vooroordeel van anoniem schelde paupers wat dan eufemistisch "discussie" wordt genoemd."
Gefeliciteerd heren! U kent uw achterban. U beschrijft in enkele zinnen haarfijn 90+ procent van uw 'achterban'.
Oh ja, vooruit dan maar :
HOOOOEEEEERRRRRRRRRR!!!
Kut hoeren zijn het.
Ha, kijk. De overheid heeft nog busladingen met raamambtenaren over die toch de hele dag op internet pron en leuke filmpjes zitten te koekeloeren. Daar kun je zonder al te veel aanpassingen wel vingerhef- en betuttelingsambtenaren van maken die zich in de internetdiscussies kunnen mengen. Eventueel met kudozaccreditatie om +'en of -'en uit te delen.
@de betaalautomaat | 01-09-11 | 10:57
En wat wordt dan de maximum straf?
ps Kruisje is X
sjaakdeslinksesul | 01-09-11 | 10:54 |
Ik had je hoger ingeschat dan kruisje bij ja of nee zetten.
@Cuyahoga | 01-09-11 | 10:55
"alle Groenlinksers het boek: 'De aarde is een gloeiende vuurbal die al 4570 miljoen jaar aan het afkoelen is, alleen zo nu en dan wat meer of minder afkoelt dan gemiddeld, en het helpt geen ene fuck hoeveel Toyota Priussen er gemaakt worden, of hoeveel tofu-burgers je vreet' verplicht moeten lezen totdat ze het snappen."
Da's een hele goeie, zien we die groenlinksers nooit meer terug want ze snappen het toch niet.
sjaakdeslinksesul | 01-09-11 | 10:54
LOL +1
Moslims het land uit, want die veroorzaken de files enzo. Anders extra belastingen voor ze, vanwege kopvodtjes. Politici zijn zakkenvuller en al hun moeders zijn hoerrrrr, en verder moet we de doodstraf als minimumstraf invoeren.
*factuur opstellen doet*
@lustkapper | 01-09-11 | 10:48
Kan wel, maar je moet eerst bellen en dan krijg je een email adres.
Makkelijker kunnen ze het niet maken.
Daar heeft de overheid de "Joop" toch al voor?
Geachte RMO,
Ik vind dat alle godsdienstgestoorden hun idiote waanbeelden ergens moeten uiten en verkondigen waar ik het niet kan zien, en dat ik er niet aan mee hoef te betalen.
Verder vind ik dat mensen die geen belasting betalen niet mogen stemmen, mensen met een IQ onder de 100 niet mogen reaguren (daaag Joop), alle Groenlinksers het boek: 'De aarde is een gloeiende vuurbal die al 4570 miljoen jaar aan het afkoelen is, alleen zo nu en dan wat meer of minder afkoelt dan gemiddeld, en het helpt geen ene fuck hoeveel Toyota Priussen er gemaakt worden, of hoeveel tofu-burgers je vreet' verplicht moeten lezen totdat ze het snappen.
Ook vind ik dat PvdA-stemmers bewust of onbewust het land naar de klote helpen, D66'ers een spreekverbod moeten krijgen tot ze weten wie de spits van Ajax is en wat een halfje gesneden wit bij de bakker kost.
Verder moet de PO beperkt worden tot 1 zender, waarbij het verboden is om politieke boodschappen te brengen, Paul de Leeuw de rest van zijn leven met een oranje hesje moet prullenprikken langs de snelweg, samen met John Williams, Johnny de Mol en iedereen die ooit in de jury van Idols-achtige programma's heeft gezeten.
Wat ik vind van de (ex)burgemeesters van Gouda, Utrecht, Gorinchem en Schiedam kan ik hier niet opschrijven want dan stuurt u de AIVD op me af.
En uiteraard vind ik dat we geen geld meer moeten betalen voor luie Grieken, oorlogszuchtige Afrikanen en zandbaktuig, pindakaasvloeren, grote ijzeren kromme palen midden in een rotonde, en vooral vage subsidie-instanties zoals het RMO.
Zo, hopelijk kunt u hier even mee vooruit, en wel netjes in een sheetje zetten hoor, mooi grafiekjes erbij, filters, kleurtjes, de hele santekraam.
Succes!
En verschillende van jullie staan ook allang op mijn zwarte lijst. Dus als die bouwvergunning voor je dakkapel geweigerd wordt, weet je meteen waardoor het komt.
@Ambtenaar X:
"moslims het land uit"
"hoerrrrr"
"politici zijn zakkenvullers"
"files enzo"
"belastingen"
"doodstraf invoeren"
Zo, nu ben je klaar: _meteen_ stoppen met je werk en rapporteren, anders kost het _nog_ meer belastinggeld.
Stelling: Discussies zijn een nutteloze excercitie.
hetluis | 01-09-11 | 10:48
Klopt, ik zit al jarenlang op kosten van het Rijk van 9 tot 5 te internetten.
@ seven | 01-09-11 | 10:47 | + 0 -
Vind het mooie beeldspraak van u en geeft eigenlijk de onzinnigheid en onwenselijkheid van het plan aan.
En de volgende faal dient zich voorzichtig aan. Zodra ambtenaar, overheid en internet of ICT in dezelfde zin genoemd worden gaat het helemaal mis. Gisteravond las ik nog een mooi verhaal van een digitaal rechercheur. Hij had zijn baantje gekregen omdat hij een keer succesvol een mail header had gekopieerd en doorgestuurd naar zijn toen nog toekomstige collegae. Wanneer leert men nu eens dat sommige zaken niet geregeld hoeven worden, of in ieder geval niet door de overheid die louter bestaat uit de zwakkeren der samenleving? Laat de interwebs zichzelf maar regelen, dat gaat prima.
Laat ze er verdomme eerst maar eens voor zorgen dat je gewoon WEL kunt e-mailen met de belastingdienst. Daar heb je tenminste wat aan. Als dat geregeld is kunnen ze wmb. reaguren...
volgens mij stikt het allang van de ambtenaren (x/y) in de reaguurderspanelen, roept u maarrrr
Fijnstoffer | 01-09-11 | 10:39
kk-exelentie. U bedoelde toch niet HM Bea tha Queen? Of wel? ;)
dlseth_ | 01-09-11 | 10:37
Stel dat je in een restaurant of café wat kletst over maatschappelijke ontwikkelingen, economie, de politie en er schuift een gleufhoed aan namens de staat die betaald de discussie gaat sturen richting staatsbelang, dat is dit plan irl. Dat het op het internet makkelijker is voor de overheid maakt het nog niet beter. DDR praktijken.
www.cinemien.nl/daslebenderanderen/tra... Das Leben der Anderen (Trailer)
nauw...........!!??
schiet eens op met betalen
kosten voor mijn te geven comment ad 1000,00 vooraf te voldoen graag. Mijn comment: " " .......
und warum? | 01-09-11 | 10:14
Nee unaniem scheldende paupers, that whould be us my friend ;).
Oja, files enzo, haatbaard, moslims oprotten.
Zo goed?
De La Puerco | 01-09-11 | 10:44
Hebben ze bij de RMO geen vacature voor Mariko ?
Discussies zijn zo 1940. Schelden lucht veel meer op.
Wat kost dat nou eigenlijk, zo een Raad voor Maatschappelijke Ontwikkeling met 8 bestuursleden en een paar honderd 'beleids' medewerkers.
goede dag beste meneer X,
als u gezellig met ons mee wil discussiëren maak dan even een account aan. zet een goeie pot koffie. en druk de hele dag u f5 knop in. vergeet a.u.b. niet een pot Zwitsal te kopen, dit is goed voor u kont omdat u de hele dag stil zit.
We heten u van harte welkom in ons midden.
En huur a.u.b. geen onderzoeksteam in om al u argumenten te ondersteunen, wij hebben geen maanden de tijd voor u reactie. De kosten van onze reactie;s zijn ook geheel GRATIS onderbouwd.
oke laat maar komen dan! als ze die paarse krokodil maar niet meenemen.
Waarom denkt de overheid dat ze zich met elk facet vd samenleving moet bemoeien? Is het een bureaucratie die allerlei nieuwe nutteloze taken voor zichzelf verzint?
Los of een overheid noodzakelijk is, een overheid die zich beperkt tot de kern (nachtwakersstaat) is al ruim voldoende bureaucratie.
750 euro per uur (exclusief)! Vuile kk-z@kkenvuller. Gegen die maur damit.
Alle moslims het land uit?
Maar waar moeten deze sociaal onderdrukte mensen die verworpen zijn door de maatschappij en daardoor kansen op de arbeidsmarkt gemist hebben dan heen?
Ambtenaren die gaan reaguren? Reaguren lijkt op werken; kunnen de heren watjes dat wel aan? Of moet er eerst een jaartje sabbatical komen alvorens ze in naam der koningin onze panelen gaan vervuilen?
O gezellig de bureaucraten komen meepraten...
voor alle politici;doodstraf invoeren en uitvoeren aub.
mede namens stichting veenbrand
.
Weg met de koningin.
Kom me maar halen maar neem wel een zwembroek mee.
@fuckje | 01-09-11 | 10:13
En dan doen ze zich voor als een meid van 20.
Je zult er maar intrappen.
Is MacReady * al aanwezig en ingeklokt? ;)
*Check analyse door oa CoJoNes | 26-11-09 | 23:17 en verder www.geenstijl.nl/mt/archieven/2009/11/...
Eigenlijk bestaat dat allang. Joop wordt mogelijk gemaakt door de Portemonnee van de Ander. En verspreidt de waarheid van de een, natuurlijk.
@Schalehengst | 01-09-11 | 10:12
Omdat die site's "gestuurd" worden door de overheid.
Op GS hebben ze geen vat.
-weggejorist-
En dan een constructieve bijdrage aan deze discussie:
Hallo interim-adjunct Ambtenaar X. Ik vind u lievvv.
En ga nu maar deaud!
@Ferdi Rivas | 01-09-11 | 10:05
Krijg je alleen als je een vriendje hebt bij de PvdA.
Het TOR-netwerk is een spin-off van regeringsbeleid. De zieke geest ziet zijn ideeën over zoveel schijven de wereld in te helpen dat alleen de laatste in de cyclus aansprakelijk is en de zakkenvuller zijn gang kan blijven gaan. Promotie voor ambtenaar X is hier zelfs op zijn plaats.
@ De redactieraad
Vergeet u geen alu-hoedjes uit te delen?
Tsja. Een erudiet geelschap, die Raad. Dat magische internet is uw vriend, nietwaar? In ieder geval is de raadsvoorzitter recentelijk in een van zijn andere functies in de schijnwerpers gekomen: www.volkskrant.nl/vk/nl/2686/Binnenlan...
Weet de overheid dan wat internet is?
Enerzijds is het zo dat maar anderzijds is het weer anders. Een valide punt ware het niet dat. Ja mits, nee tenzij. Desalniettemin ben ik van mening dat we immers eerst eens het probleemdomein in kaart moeten brengen.
@seven |10:17
Of welke Geflapte Vlivlap dan ook.
Als ze het internet net zo goed in de gaten gaan houden als de banken, verzekeringsmaatschappijen en de pensioenfondsen, dan kunnen we onze lol op..
# sr69 | 01-09-11 | 10:16 | + 0 -
Minnetjes storen mij niet hoor maar het is wel opvallend. Bovendien sluit ik mij aan bij wat
blaster | 01-09-11 | 10:08 | + 3 -
zegt
Maar als de overheid nou gewoon een chatsite begint waar ambtenaren (en politiemensen) klaarzitten om zich virtueel interactief in de bek te laten schijten, dan wil ik daar wel gebruik van maken.
fuckje | 01-09-11 | 10:13
Of mark twain , .. oh wacht.
sjipsknip | 01-09-11 | 10:09
Gewoon Internet Explorer 8 gebruiken, dan zie je geen plusjes en/of minnetjes
Verder on topic : Wilders 4 president! Oh wacht...
Reacties in de trant van "wat een kutland! ik ga emigreren!"?
Het beste wat de overheid kan doen is ver wegblijven en zich niet bemoeien met vrije discussies op het internet.
Vrijwel alles waar de overheid aankomt en zich mee wil bemoeien gaat stuk.
De raad voor de maatschappelijke ontwikkeling. Dat klinkt als iets dat zeer geschikt is om weggesanneerd te worden.
Die MRO kan een Fatwah aan zijn broek krijgen.
Nou GeenStijl, dit is jullie kans. Bied alle hoge ambtenaren een extragraties zwitsal GeenStijl-accountje aan en laat ze dagelijks verplicht meelezen en mee zeuren! Misschien steken ze nog iets op van ons, de ongenuanceerde kritische reaguurders.
anoniem schelde paupers?
Ik ben een psychopaat (PvdA-stemmert). Dus heb ik recht op een wapenvergunning.
Slecht idee!
Voor je het weet zit je met Mariette Hamert of met Sharon Dijksma te chatten.
Alle Marokkanen moeten terug naar Turkije!
.
.... en Mariko terug naar Japan.
EUgenio | 01-09-11 | 10:10
LOL! Jij hebt het begrepen, het is niet zo moeilijk om ze helemaal gek te maken.
Kan je 'best' een student 'inhoeren' voor minder als 750 euro in 'de' uur. Die kan dan voor u, de tekstjes in 'de' excel zetten. dan kan u meneer voor 'dat' Marokkanen geld stoppen in 'dat' inburgeringscircus.
Want als Marokkaan niet goed Nederlands praat, hij moet land uit!
aub.
Um gottes willen bitte nicht. Laat de overheid a.u.b. dom blijven.
EUgenio | 01-09-11 | 10:10 | + 0 -
Pittige start! Me benieuwen of hij reageert? Ik denk dat ie nog slaapt. Sssssttt!
Alle moslims,linkse politici,wegmisbruikers,straatter-
roristen,lasergunners,subsidie-bedelaars het land uit.
Hoeren niet.
wat een onzin wij reageren hij achter over op zijn stoel, en nog 750 p uur mee verdienen ook waar kan ik solliciteren ?
Wat ik overigens niet snap, is dat Geenstijl hier weer mooi wordt bij gehaald. Waarom niet de linkse/rechtse bolwerken waar een stuk ergere en radicalere stukken worden geplempt dan het "commerciële" Geenstijl
Ambtenaar X wil een pittige discussie? Nou, daar gaan we dan. Ik vind: PVV stemmen = stemrecht verliezen. Verder pleit ik voor een haat-taks voor blank uitschot. En er moeten Europese presidentsverkiezingen komen.
Willen wij reaguurders eigenlijk wel weten dat we met job of nog erger.. Alexander zitten te discussiëren?
Ze kunnen die 750 euro p/m uiteraard ook aan mij geven.
Kijk ik heb meteen een minnetje te pakken. Kijkt de overheid al mee hierzo?? Vast wel want GS reaguurders zijn tendentieus, ongefundeerd en nodeloos kwetsend en dus een bedreiging voor hun 'samenleving'.
Beste overheid, lul maar tegen mijn reedt, want mijn kop is ziek.
Voor 750 Euri is het geen hoerrrrr maar een callgirrrrrl... En files enzo...
En weet je wat nu het ergste is? Dat dit stukkie door bijna iedereen als 'geestig' wordt gezien, maar het in werkeljkheid ECHT zo toegaat. Met name het toespelen van opdrachten binnen de eigen 'ons-kent-ons' cultuur... En uiteraard met garantie voor een van te voren vaststaand politiek kader voor de uitkomst. Havana aan de Maas is helaas dichterbij dan menigeen denkt...
Alle interim-adjunctgraaiers van en via de PVDA moeten deaud! Allemaal !
Ik stuur de factuur wel van mijn bijdrage.
Overigens ben ik van mening dat ook in Nederland de doodstraf weer ingevoerd moet worden.
Ik ga voor linkslullende zakkenvullers geen flutonderzoekjes inclusief voorgeprogrammeerde resultaten faciliteren via mijn plempsels. *OUT*
We hadden toch afgesproken dat de overheidspropaganda 24/7 uit de radio en de tillefisie zou komen? En dat was toch de reden dat we waren overgestapt naar internet?
Goeiesmorgens ambtenaar X!
Wat heb jij vandaag op de bammetjes? Ghè...
Wie gelooft er anno 2011 nog in dat de maatschappij te vormen is?
@Den Meester | 01-09-11 | 10:05 |
Idd. Nu even iedereen aan het internet, zodat wij u allemaal in de gaten kunnen houden!
750 per uur? Waar kan ik inschrijven.
"De raad vindt het in eerste instantie een opgave voor de samenleving zelf om omgangsvormen en gedragscodes te ontwikkelen. De rol van de overheid moet zich op dit moment beperken tot het tegengaan van strafrechtelijke overtredingen en ervoor te zorgen dat zo veel mogelijk mensen toegang hebben tot het medium."
op zich een nobel streven. Alleen dat "in eerste instantie" en dat "op dit moment" doet het ergste vermoeden...
Er komen barre tijden aan en de overheid is al bezig de baricaden op te werpen zodat het klootjesvolk geen gecoordineerde actie tegen de roverheid kan uitvoeren. Van alle kanten wordt geprobeerd het vrije internet de nek om te draaien, via de 'aanpak' van kinderporno, terrorisme, en nu dus zogenaamde 'haat' blogs. Mensen wordt toch eens wakker in welke democratie leven wij dan, onze regenten weten wel wat goed voor u is dus u kunt rustig verder slapen.
Eens, overheid mag het inderdaad in de gaten houden. Alleen ben ik inderdaad bang dat dit verkeerd wordt gedaan en dat er weer bakken met geld verloren gaan.
.
Ik vrees volgens jaar weer een artikel. Overheid verspild miljoenen aan man van ... en heeft een systeem van miljoenen aangeschaft wat blijbaar toch niet werkt.
Absoluut niet waar:
Wat start jij nou weer voor een discussie?
JIj h$er!
;-)
Zo goed?
Alle zakkenvullende peopheorrrrren van de PvdA moeten in de file via de A2 het land uit!!!!!@!@!11
Ambtenaren zijn zakkenvullers. Allemaal.
Zijn al die mensen die hier de godganse dag zitten te f5`en/reaguren geen ambtenaren dan?
REAGEER OOK