Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Inbrekersgilde doodsbang voor "loktakje"

takjeGEVAARRRRRR.jpgTerwijl de politie de bevolking van Nederland naarstig aan het waarschuwen is voor het nieuwe inbrekersfoefje "Het Takje bij de Voordeur" (een soort van code van inbrekers, waarmee ze checken of bewoners thuis zijn) is er razendsnel al een nieuw fenomeen opgedoken. Het Loktakje. Een takje bij de voordeur, dat moet suggereren dat de bewoners aan de Costa's verblijven. Maar in werkelijkheid bevinden zich achter die deur gewapende knokploegen, die korte metten maken met de inbrekers. En dat gaat er hard aan toe. GeenStijl sprak met drie pechvogels uit het criminele circuit. Zwarte Japie (48) uit Helmond: "Dat takje stond er drie dagen en ik dacht; ik haal effe die breedbeeld en die Nespresso. Stond die vent achter de deur met een honkbalknuppel en een ijzer-7. Nu zit ik in een rolstoel met een dwarsleasie." Insluiper Chris K. (achternaam bij redactie bekend) heeft een enorme tulband op zijn hoofd, een gebroken jukbeen en een hersenschudding. Hij is moeilijk verstaanbaar, maar dat kan ook door z'n Gronings accent komen. "Tja. Takje stond er een week, dus het kon wel. Maar nee dus. Die man had het luikje van van de kruipruimte opengezet, dus ik flikker keihard op mien kokosnoot. Haar in de war, tand door de lip, de fuk mien jong. Toen ik op wilde staan, kreeg ik een enorme knal en werd ik wakker in het ziekenhoes." Houssain M. (twee gebroken armen) "Normaliter heel ik alleen een beetje. Maar nu zag ik opeens door een raam die PlayStation, een blackberry en een sapcentrifuge staan. En die takje bij de deur. Appeltje Eitje dus. Maar niet heus. Ik ben drie dagen vastgehouden in een kelder met honden, m'n hoofd werd in een teil met water gestopt en ik moest de hele tijd naar Radio2 luisteren. Doodeng was het. Egt niet de leven ofso. Ik kijk voortaan wel uit." Hans met de Handjes, woordvoerder van de Nederlandse Vereniging voor Beroepscriminelen (NVBc) beaamt dat het storm loopt op de poliklinieken. "Het kost me klauwen met geld aan fruitmanden. Er is voor ons niets meer aan zo. De mensen maken er een sport van ons tot moes te slaan. We moeten iets nieuws bedenken."

Reaguursels

Inloggen

""Houssain M. (twee gebroken armen) Ik ben drie dagen vastgehouden in een kelder met HONDEN, m'n hoofd werd in een teil met water gestopt en ik moest de hele tijd naar Radio2 luisteren""

Hahaha, beste vrienden van GS, u ziet het, het kan dus wel degelijk. Ik had de boeven hier op GS al gewaarschuwd, eerlijk is eerlijk.
Ja ja, Pitbull Grijpstra en Rotweiler De Gier hebben zich aan hun belofte gehouden qua inbrekerstuig.
U leest het in bovenstaand rapport, In een kelder met honden gestopt, ja ja.
De Playstation was een dummy en de Blackberry was al voorzien van een ingebouwde zender om het boeventuig te kunnen traceren op een later tijdstip.
Grijpstra en De Gier hebben zich uiteraard prima vermaakt in de kelder en ik ook.
Houssain M heb ik getest, en wel of hij de volle 5 minuten met zijn hoofd onder water kon blijven.
Dat is niet gelukt, want ik moest dan weer de vloer dweilen omdat deze geharde beroepscrimineel, zich van angst bezeek in de broek.
Bij het zien van het hangende worstje tussen de benen van Houssain, werd vooral Grijsptra erg opgewonden.
Al happend joeg hij H, door de hele kelder heen, hierna afgelost door De Gier.
Ik zou Houssain M dan ook de bijnaam: De Wervelwind, willen geven.
Op zijn knieen smekend, beloofde H dit nooit meer te doen, en toen werd ik zwak, ik ging voor hem door de knieen.
IPV 5 minuten, heb ik toen met hem, alsnog een record gebroken, door zijn hoofd de volle 3 minuten onder water te houden.
Al roepend om zijn moeder, ben ik definitief gestopt, bij de 200-ste poging om de 4 minuten te halen. Wat dus niet lukte, helaas.
Als einde oefening heb ik Radio 2 opgezet, met de muziek van onder meer Barry Manilow en Patty Brard.
Toen was hij definitief gebroken en heb ik hem de deur uit begeleid.
Ik denk dat H in de toekomst mee gaat doen met de Olympische Spelen, aangezien hij het onderdeel hardlopen en sprint trekken, officieus heeft verbroken.
Dit na enige aanmoediging van Pitbull Grijpstra en Rotweiler De Gier uiteraard.
Zij die vluchten, groeten u niet!
Dankuwel, graag gedaan.

TUBBS | 23-07-11 | 02:59

heb een killertijger klaarstaan succes gegarandeerd

daarnaast we hebben geen bomen in de buurt dus een tak voor de voordeur is heeel erg verdacht.

novocaine | 22-07-11 | 10:01

Ik heb een lok Irish Wolfshound, en die grijnst alle 'gasten' aan voordat ze over de dorpel komen.

Hölzenbein | 22-07-11 | 09:11

Ik heb hier ook zo’n takje hangen.
Deze werkt echter net andersom.
Mijn Lok-Strauß weerhoudt de Duitsers om mijn fiets te jatten. Am sonsten werden auch keine Löcher gegraben.

Grabbeltje | 22-07-11 | 04:15

Hoax

Jan Gordelroos | 21-07-11 | 23:45

Ik heb ook een loktakje, en die staat ook tegen de vulva van mevrouw de treinende rechter om inbrekers te weren.

De Treinende Rechter | 21-07-11 | 23:35

Knokploegen, ja waar zijn ze?

Da was ik nie... | 21-07-11 | 23:34

Een nieuwe volkssport is geboren!

MeneerJoost | 21-07-11 | 22:17

jammer dat de beste mannen het na kunnen vertellen...

asgardian | 21-07-11 | 22:02

Hier het advies van een ex inbreker. Bekend van het AVRO programma 'de inbrekers'. Altijd verbazingwekkend hoe snel en professioneel hij en zijn collega te werk gingen.

www.youtube.com/watch?v=LFg2aldJqFU

strikdewepstroper01 | 21-07-11 | 22:00

Geweldig geschreven! Lijkt de Duckstadkrant wel!

DrSnuggles | 21-07-11 | 21:29

film 'death wish' kijken gaat

Hei-kneuter | 21-07-11 | 21:27

Oostelijk Havengebied Amsterdam, al 2 "gasten" zonder tussenkomst van GL rechter te grazen genomen. 1 dwarslaesie en 1 kaakfractuur. Het is net de Belastingdienst: leuker kunnen we het niet maken!

DrBowned | 21-07-11 | 21:25

ghehehehe weggeklaast uhh jorist ghehehe!! Pritt +1

Ghehehe | 21-07-11 | 21:15

@Broodjekipmetsla

Stembanden doorknippen, klinkt als een top idee

kut kakker | 21-07-11 | 20:55

En dat is waarom een permanent ondergelopen kelder met glasscherven meerwaarde heeft!

Een week op de knietjes met klassieke muziek gaat je niet in de koude kleren zitten.

kut kakker | 21-07-11 | 20:49

Ik heb helemaal geen honkbalknuppel of een ijzer-7, maar wel een bijl waarmee ik normaal mn openhaardhout mee hak. Mag je daarmee ook meppen, of vinden ze dat niet leuk?

BitchSuperSoaker | 21-07-11 | 19:52

Kudt server ....

onlydownunder | 21-07-11 | 17:01

-weggejorist-

onlydownunder | 21-07-11 | 17:00

Snap niet waarom het bij mij niet lukt .. ** haalt spoorbiels weg bij voordeur **

onlydownunder | 21-07-11 | 17:00

Barbatruuk! | 21-07-11 | 15:33 | : Of je zet ze een koptelefoon op met Giel's "Begin de dag met een dansje", en dit dan 48 uur repeat op flink volume. Zal een soortement van waterboarding-effect hebben denk ik.

Titan T. Fox | 21-07-11 | 16:49

Dr. Oetlöl | 21-07-11 | 13:09 | : Ik heb zo'n rooster voor mijn voordeur liggen. Hier groeit ook al een half oerwoud uit, dus een extra stokje naast de deur valt niet op. Ik weet het, ik zou het eens uit moeten mesten. Vind waarschijnlijk nog carnavals-snoep van 5 jaar geleden (helaas dendert die ellendige optocht hier ieder jaar door de straat-).

Maar ik heb hier twee Duitse Herders zitten. Die lusten wel een hapje inbreker. Er hangt een duidelijk bord aan de voordeur (dit schijnt wettelijk verplicht te zijn-) met de tekst "Ik waak voor mijn baas", dus ze zijn gewaarschuwd. Verder is fatsoenlijk hang- en sluitwerk geen overbodige luxe.

Titan T. Fox | 21-07-11 | 16:47

'en ik moest de hele tijd naar Radio2 luisteren.'
Toegegeven, dat is echt een kwelling, maar het programma van Rob Stenders is nog een graadje erger heaur.

Barbatruuk! | 21-07-11 | 15:33

Ik heb een waxinelicht houder die dienst doet als knuppel. Eigenlijk is het een houten balk van 1 meter lang met gaten voor waxinelichtjes. Decoratief en inbrekerproof. Als je een honkbalknuppel naast de deur hebt staan kijkt de visite je toch ook wat raar aan. Hiermee niet en je bereikt er hetzelfde mee.

sjakei | 21-07-11 | 15:19

Alsof dat takje niet weg waait met dit takkeweer; overigens goed idee om het luik naar de kruipruimte open te zetten en er een kleed over te leggen. Liefst ook nog wat spiesen eronder. Dan natuurlijk niet vergeten als je weer thuis komt...

wirbel010 | 21-07-11 | 15:09

Prachtig om te lezen, mocht je ze maar ongezien het huis uit rammen.
btw
Ik wens ze veel succes met de honden.

kipfilét | 21-07-11 | 14:47

Ik hang mijn loktakje al sinds jaar en dag overal te kijk en ja: soms heb ik geluk en komt er een leuke 'inbreker' op af, om zich vervolgens toegang te verschaffen. Weliswaar met mijn instemming, maar toch.

Jaap de Paap | 21-07-11 | 14:16

het bovenraampje waar ook in je huis is een van de zwakke punten, daaronder een plank met scherpe spijkers, niet teveel, want dan werkt het als een fakir bed, daar een dun matje of doek over heen leggen moet je zien hoe dat werkt. Door het gillen komt er wel een wagen, je moet wel uitleggen waarom je zo wreed kan zijn.

boost | 21-07-11 | 14:12

Wat een stoere verhalen, als het inbrekertuig bij je binnen is word je zo snel afgetuigd dat er echt geen tijd is om naar een wapen te grijpen, enige dat helpt is 1 liefst 2 grote honden.

Uw Verzekeringsadvis | 21-07-11 | 14:10

Geweldig verhaal.Alleen is dit type inbrekers een uitstervend ras.Gaat tegenwoordig over de Mo's die met veel geweld binnenkomen.....

babyblue | 21-07-11 | 14:00

Heb zelf in 1994 het geluk gehad om er eentje te betrappen in huis,nadat ik mijn heel trainingsprogramma op hem uitgevoerd had was ik degene die 2 maanden in het Huis van Bewaring zat.Daarbij moest ik nog het zilveren kettinkje van 200 gulden vergoeden.De inbreker zelf hoeft niet eens voor te komen,krijgt een transactie van 150 gulden!geweldig land toch.

chilli palmer | 21-07-11 | 14:00

Klassieke tip voor eigenaren van een honkbalknuppel:
Zorg dat je ook een honkbalhandschoen en honkbal hebt, dan gelooft de D66-rechter wel dat je aan de sport doet.
Of, schroef een ringetje aan de honkbalknuppel, dan is het (juridisch) een sleutelhanger.

JW17 | 21-07-11 | 13:58

Prachtig! Eindelijk gerechtigheid :)
Gelukkig worden de slachtoffers, de bewoners, niet meer zomaar meegenomen.

Ik heb het truukje ook wel eens gebruikt, met camerabeelden als resultaat

Nifilheim | 21-07-11 | 13:46

voorziet gouden toekomst van het loktakje.

epsilone | 21-07-11 | 13:46

geweldig!

ganzo | 21-07-11 | 13:46

Haha, die techniek paste ik vroeger ook al toe om te kijken of mijn broertjes niet op mijn kamer waren geweest :P

M-Bozz | 21-07-11 | 13:43

ies takfir

Bamzaaiert | 21-07-11 | 13:42

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:19

Wellicht toepasselijk op de gevorderde SM-er...

eerstneukendanpraten | 21-07-11 | 13:42

Wel opletten dat 't geen wandelende tak is.

drs. Schilder | 21-07-11 | 13:42

Aan wiens kant staat de Nederlandse overheid eigenlijk?
vraagstaart | 21-07-11 | 13:38

Retorische vraag.... het antwoord daarop weten we al jaren.

Alfred E. Neuman | 21-07-11 | 13:40

Voor als je je verveelt deze zomer. Geniaal!
+ 'eel feel voor jou Pritt

mozias | 21-07-11 | 13:40

Kleine wetenswaardigheid: de investering in het inbrekersgereedschap van de "heren" is onder de kop "beroepskosten" aftrekbaar van de belasting.

I shit you not.

Jouw investering in b.v. een alarminstallatie om het tuig buiten te houden dan weer NIET.

Aan wiens kant staat de Nederlandse overheid eigenlijk?

vraagstaart | 21-07-11 | 13:38

@Broodjekipmetsla | 21-07-11 | 13:22
Wat Alfred E. Neuman @ 13:27 schrijft. Tegen de tijd dat je je wapen uit de kluis wilt halen, ben je of in gevecht met de inbreker(s) of heeft deze allang het hazenpad gekozen.

Trouwens, dat wordt een leuk verhaal voor de verzekering. Om al die gaatjes in je kamer/hal weg te krijgen.
world.guns.ru/userfiles/images/shotgun...

Haragha | 21-07-11 | 13:37

hahahaha waarschuwen voor het loktakje,als je er niet bent vanuit benidorm het loktakje lokaliseren (dom1) en dan de politie waarschuwen die niet eens gaat kijken(dom2)als er wordt ingebroken zal de politie geen aangifte willen opnemen, want zeggen ze dan we hebben je gewaarschuwd je had dat loktakje moeten zien(dom3)
Wat een kutland bah

boost | 21-07-11 | 13:33

Maarja, een beetje vent heeft toch een alarm installatie die minimaal een scheepshoorn + oud Duits WOII luchtalarm activeert op het dak.

Als die afgaan, komen de doorgefokte pitbulls uit de schuur met hun doorgeknipte stembanden (sorry), hoor je ze niet aankomen.

Leren zullen ze.
Tuigh.

Broodjekipmetsla | 21-07-11 | 13:32

Geweldig, haha!

Indo213 | 21-07-11 | 13:29

Dank u, Pritt, voor dit vermakelijke begin van het middagdeel op mijn werk. :3

Lemau | 21-07-11 | 13:28

@Broodjekipmetsla | 21-07-11 | 13:22
Want als je een inbreker betrapt heb je natuurlijk tijd zat om ff je pipa uit de kluis te halen en vervolgens naar beneden te lopen om dat ding onder z'n neus te houden.
Zulke momenten zijn split second, niet nadenken maar doen anders ben je te laat.

Alfred E. Neuman | 21-07-11 | 13:27

Ik heb dit bij de voordeur en ik heb dat bij de voordeur. Man, man, man, Zit de schrik er zo hard in? "Angst is een slechte raadgever"...

Hey bikkels: Installeer dan ff www.zoneminder.com/ en stuur die automagische mail door naar de knokploeg (aka toetsenbord brigade) wanneer moeders je smerige was van je zolderkamer rooft.

de reaguurbuur | 21-07-11 | 13:26

@JIP! | 21-07-11 | 12:48

Ik heb nog wat trucjes van de Vietcong geleerd om een leuke boobytrap te maken.

Hier:
www.tweedehands.nl/zaken-industrie/bed...

Is dat niet wat voor je?

Broodjekipmetsla | 21-07-11 | 13:26

Drie dagen Radio 2 luisteren. Da's pas straffen!
Maar 2 uur met Andries Knevel op de buis in de kruipruimte is nog veel erger.

havertje | 21-07-11 | 13:26

Ik zie iedereen wel stoere taal uitslaan over wat ze gaan doen met de inbreker die aan de familie komt enz.
Maar in het eggie valt mij op gebeurt dat dus bijna nooit. (ik wil er geen waarde oordeel over vellen, het is meer iets dat me opvalt).

irma zonderboezem | 21-07-11 | 13:25

@Che_cuevara | 21-07-11 | 13:12
Dat valt alleen wel op om 04:00 's ochtends als de "verhuizers" komen.

Sliptong | 21-07-11 | 13:25

Godver.. dat takkie waait steeds weg, nog tips?

modderfokker23 | 21-07-11 | 13:23

@Haragha | 21-07-11 | 12:27

Uguhm,

Ik kan je vertellen dat de inbrekerT huilend wegrent als ik mijn pump-action Mossberg 590 uit de kluis haal.

Broodjekipmetsla | 21-07-11 | 13:22

Kan niet wachten op de eerste beelden...! LOL

Indates | 21-07-11 | 13:20

TOP Pritt

Geerdt Wilders | 21-07-11 | 13:18

ik zou zo'n gast oprecht met een ijzer 7 op z'n hoofd slaan. Je moet hem daarna wel zelf begraven, anders krijg je nog een boete ook.

Dagobert D. | 21-07-11 | 13:18

Takjes quick response team; ziet u een takje bij de deur? Raak het niet aan en laat het staan en bel het roze baretten team die geduldig wachten voor wat fun. ;)

seven | 21-07-11 | 13:17

Bij mij mag je alles weghalen... maar kom je aan mij, vrouwtje of kids dan heb ik daar wel een flinke gevangenisstraf voor over... je hele familie gaat eraan en ik stop pas als ik zelf kapot ben.
Enne, over die tasers... hetzelfde principe. Taser je me zorg er dan voor dat ik je niet herken.

Overigens... tzal wel bosvolk zijn want westerlingen gebruiken al jaren plakband ipv takkie.

Hempieman | 21-07-11 | 13:16

Koop gewoon twee Bloedhonden en twee Magnums met extra patronen. Als ze eventueel binnen komen gaan ze nooit meer naar buiten.

Pisvlucht-Airlines | 21-07-11 | 13:16

Gewoon een bloedhond in je huis zetten zonder eten als je op vakantie gaat. Vreet ie de inbreker wel op :)

Kwurft | 21-07-11 | 13:15

Ik zou geen ijzer-7 gebruiken maar lekker handzame gap-wedge met 52 graden loft

BASinnic | 21-07-11 | 13:14

@ Che_cuevara | 21-07-11 | 13:12
Droog, ghe.

Pa Cartwright | 21-07-11 | 13:14

Chappeau Pritt! I laughed

AluMuts | 21-07-11 | 13:13

ROFL Pritt! Thnx. * takjes sprokkelen gaat *
Overigens een domme methode aangezien er toch iemand de planten water moet geven en het takje meerdere malen per week om zou gaan.

Sliptong | 21-07-11 | 13:12

Symmachus | 21-07-11 | 13:06
Of hij jou natuurlijk, Rambo.

Superior Bastard | 21-07-11 | 13:12

@Pleegzuster B | 21-07-11 | 13:09
Tja, de kettingzaag moet nog uitgevonden worden hè,

Che_cuevara | 21-07-11 | 13:12

Pa Cartwright | 21-07-11 | 13:05
Erger nog dan het huisdier vond ik de huisdierenbezitter. Maar goed een erfhond ( ik neem aan dat nu iedereen wel begrijpt wat daarmee bedoeld wordt) is het begin, waakt goed en is daarnaast een leuk en sportief beest. Wie weet zit ik over een jaartje een pekinees te kammen.

Superior Bastard | 21-07-11 | 13:11

@Hollander01 | 21-07-11 | 13:08
Dan was dat je laatste avondje doorzakken.

Che_cuevara | 21-07-11 | 13:11

Zelf zet ik nog een pot verf in het luik achter de deur, mocht ie nog wegkomen...

Bruce Will Is | 21-07-11 | 13:10

-weggejorist-

Pleegzuster B | 21-07-11 | 13:09

eeuwige roem voor de mensen die achter de deur staan te wachten.

persoonlijk ben ik meer voor de oplossing ''sleeping with the fishies'' maarja... zal wel te overdreven zijn ofzo -.-'

denniz0229 | 21-07-11 | 13:09

dus als we vanavond takjes tegen deuren zien staan zijn er drie mogelijkheden:
1: de bewoners lezen GS
2: morgenochtend is het huis leeg
3: iemand wil de buren treiteren

Dr. Oetlöl | 21-07-11 | 13:09

@Teiltjes Tekort | 21-07-11 | 13:01
En wat nou als je na een avondje doorzakken thuis komt en je je boobytrap bent vergeten?

Hollander01 | 21-07-11 | 13:08

De eerstvolgende die bij mij inbreekt kan gelukkig niet meer klagen, want die maak ik hartstikke dood.

Symmachus | 21-07-11 | 13:06

Dus gewoon het luik van de kruipruimte openzetten als ik met vakantie ben,wel ff de mensen die plantjes water komen geven waarschuwen.

Evil Tuinhekje | 21-07-11 | 13:05

Haha, Pritt rulez!

funkyd | 21-07-11 | 13:05

Rottweilers blaffen niet .....

gentle giant | 21-07-11 | 13:05

@ Superior Bastard | 21-07-11 | 13:02
Opmerkelijk. Jouw diepgewortelde aversie jegens die vrolijke viervoetertjes stak je, tot op heden, niet bepaald onder stoelen of banken.

Pa Cartwright | 21-07-11 | 13:05

Pa Cartwright | 21-07-11 | 12:50
Ja man, nog even en ik mag dat beest ook nog.

Superior Bastard | 21-07-11 | 13:02

Als echte alfaman markeer ik mijn territorium met ochtendurine.

sjaakdeslinksesul | 21-07-11 | 13:02

Vroegah hingen ze gewoon een gespannen kruisboog achter de deur, met de nodige touwtjes en katrolletjes om het ding te laten schieten als je ongewenst binnenkwam. Lijkt me een interessant experiment...

*kruisboog kopen gaat*

Teiltjes Tekort | 21-07-11 | 13:01

Nog maar goed dat 't geen mistletoe is, anders moet je die inbrekert eerst nog zoenen ook. Jakkes >-[

PietGeniet | 21-07-11 | 12:59

@1st Male Lesbian | 21-07-11 | 12:57
Nee, er lag geen takje bij.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:58

@ Che_cuevara | 21-07-11 | 12:52
Gestolen vanaf de paal bij de slager?

1st Male Lesbian | 21-07-11 | 12:57

@ Freerider | 21-07-11 | 12:53
Ja ja. En dat loktakje in z'n hol zeker?

Pa Cartwright | 21-07-11 | 12:57

Bij ons was het in Januari raak. M'n vrouw was nog geen uurtje weg, en kwam thuis toen de deugniet al weg was (of gevlucht was). Mooi rotgevoel houd je daar aan over.
.
Pliesieagent merkte breekijzer naast het bed op en informeerde nog of die achtergebleven was. Ik begon uit te leggen dat ik een deur heb moeten verzetten en 'm daarvoor had, maar de agent grijnsde en legde uit dat je zulks in Denemarken wel legaal mag hebben. Hier mag je ze volgens mij ook daadwerkelijk je huis uitmeppen.
.
Uiteindelijk toch maar een alarm installatie genomen, maar het blijft goed klote idee dat er iemand in je huis heeft rondgesnuffeld.

ViagraFalls | 21-07-11 | 12:56

Voor de beste tips raad ik u aan om de tips uit Home Alone - die u allen 1000 keer verplicht met kerst gezien hebt - toe te passen.

1st Male Lesbian | 21-07-11 | 12:56

@ Fred Janssen | 21-07-11 | 12:52
Regio Actueel, Geplaatst op: dinsdag 12 juli 2011

Actueel?

Pa Cartwright | 21-07-11 | 12:56

Komkommertijd nieuws. Desalniettemin mooi geschreven pritt

Elduck | 21-07-11 | 12:54

Ik heb een gasveer uit een oude burostoel op spanning staan achter de deur. De eerste die op het welkomsmatje stapt kan zijn ingewanden buiten gaan oprapen.

Freerider | 21-07-11 | 12:53

@ Pa Cartwright | 21-07-11 | 12:50
Bedoelde hij z'n vrouw mee.

1st Male Lesbian | 21-07-11 | 12:52

Groningers zeggen toch zaaikenhoes, niet ziekenhoes?

Merlot | 21-07-11 | 12:52

@Pa Cartwright | 21-07-11 | 12:50
Ik heb ook een hond.
Maar die heb ik niet geërfd.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:52

Wut? "Nederlandse Vereniging voor Beroepscriminelen (NVBc)? Wel handig zo'n vereniging... (als ie echt zou bestaan dan) even adressenbestandtje hacken en alle inbraken zijn opgelost.

doenormaal! | 21-07-11 | 12:51

@JIP! | 21-07-11 | 12:49
Da's ook weer zo.

*toetsenbord een mep geeft*

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:51

Heerlijk stukje +1

Zuigdiert | 21-07-11 | 12:50

Dus Superior Bastard heeft een hond. Ja ja. Weliswaar een erfhond, maar toch. Een hond.

Pa Cartwright | 21-07-11 | 12:50

Zie het al voor me.
U wordt veroordeeld ivm met het ophangen van een loktakje, U weet toch dat dit uitlokking is?
2 jaar voorwaardelijk, en een schadevergoeding voor het slachtoffer wordt nader bepaald.

Man in cel voor import illegale loktakjes LOL

seriousrob | 21-07-11 | 12:49

@che

zullen ze dié iig niet jatten...

JIP! | 21-07-11 | 12:49

@G Narly | 21-07-11 | 12:46
Volgens mij maak jij alleen je toetsenbord stuk. Held.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:48

@Padvark

Je hebt gelijk. Maar ik wil de dief toch een extraatje geven, dus een beetje natodraad in het luik... mag dat?

JIP! | 21-07-11 | 12:48

Montgomery Burns | 21-07-11 | 12:44
Lol! Hij is opgezet en er zit zo'n blafmachientje achter, 's avonds laat ik de kinderen met hem heen en weer voor het raam rijden.

Superior Bastard | 21-07-11 | 12:47

@harrynac | 21-07-11 | 12:44
Met al die kaalkopjes tegenwoordig is daar lastig aan te komen.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:47

220 volt (minstens) op de deuren ramen wil ook wel eens helpen...

JIP! | 21-07-11 | 12:46

Dat kruipluik vind ik een ijzersterke tip.

Ben even naar de plaatselijke griezeldierenwinkel voor een paar slangen...--->>>
JIP! | 21-07-11 | 12:41
Helemaal niet nodig, wat slecht afgeschermde 230V-leidingen zijn veel effectiever. Combineren met de regenpijp voor extra schokkend effect.

Padvark | 21-07-11 | 12:46

Ik woon op de veluwe, dus breek bij mij in... Ik maak je stuk en voer je op en het overschot zwijnen wat we hier hebben...

G Narly | 21-07-11 | 12:46

@Trackdust | 21-07-11 | 12:40
En ook geen bossen meer.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:46

Takje plat neerleggen, dan breken ze niet in... Ook handig. Verder een paar grote opgedroogde bloedvlekken op het stoepje. Ook een duidelijk signaal. Je kan ook een raam half inslaan en weer dichtmaken met zachtboard, een dozijn lege Hollandiablikken en een half gesloopt winkelwagentje in de voortuin zetten, dan komen ze de moeite niet nemen om in te breken. Behalve als ze je dope willen hebben, natuurlijk, dus hou je in met de aso-decoratie.

threewing | 21-07-11 | 12:45

Beetje creatieve inbreker kijkt tegenwoordig toch gewoon op hyves of facebook wanneer mensen op vakantie zijn?

Idontgiveafunk | 21-07-11 | 12:45

@Superior Bastard
"erfhond": is nog van overgrootmoeder geweest...

Montgomery Burns | 21-07-11 | 12:44

James bond gebruikte een haar daarvoor, is iets subtieler.

harrynac | 21-07-11 | 12:44

Nederland krijgt de smaak te pakken van het eigenrechtertje spelen.
+1

weedo | 21-07-11 | 12:43

@Superior Bastard | 21-07-11 | 12:19 : Nou, het is me maar een keer overkomen maar ik was toch ECHT degene die toevallig een grondboor in de slaapkamer had staan(het achtertuintje moest gedaan worden).

TM | 21-07-11 | 12:43

Dat kruipluik vind ik een ijzersterke tip.

Ben even naar de plaatselijke griezeldierenwinkel voor een paar slangen...--->>>

JIP! | 21-07-11 | 12:41

@Nietvoordekat
"seks wanneer het uitkomt"
Hahahahahahaha, amateurtje !!!

Montgomery Burns | 21-07-11 | 12:40

Tja, was dit maar realiteit, dan hadden we geen criminaliteit meer...

Trackdust | 21-07-11 | 12:40

Nietvoordekat | 21-07-11 | 12:30
Wat ik zei kun je teruglezen. Maar wat ik bedoelde?
Als je nietsvermoedend ligt te slapen en je krijgt een klap vol op je harses, dan ben je volstrekt kansloos.
Ben zelf niet voor een kleintje vervaard en heb best wel eens iemand op zijn bek geslagen die er om vroeg. Maar ik heb ook een alarminstallatie, sensorverlichting en een erfhond (ondanks mijn, sterk afnemende, afkeer voor huisdieren), omdat ik "buiten" woon en omdat ik best wel eens angstig ben voor onuitgenodigd bezoek in de vorm van nietsontziende Oostblokkers, die toch niets te verliezen hebben, die de laatste tijd wel erg actief zijn in onze omgeving.
Ik vind het niet "helaas" dat ze mijn deur voorbij gaan.
En ik denk zomaar dat u eigenlijk hetzelfde denkt.

Superior Bastard | 21-07-11 | 12:40

Hilarisch!

powerpoes | 21-07-11 | 12:39

@ de Bree | 21-07-11 | 12:35
Alles wat maar enigszins naar wichtigmacherei neigt, kan steevast op mijn aandacht rekenen.

Dus zanik eens niet zo.

Pa Cartwright | 21-07-11 | 12:38

Hmmm... kunnen we dit principe ook niet toepassen in combinatie met lokhomo`s?

Slipsnifter | 21-07-11 | 12:38

Ik zeg: www.speld.nl kan hier nog een puntje aan zuigen!

brunswijk | 21-07-11 | 12:38

@MichieldeMuiter | 21-07-11 | 12:33
Gaat zeker werken. En voor nog meer zekerheid: Allāhu Akbar (الله أكبر) erbij doen.

Fijnstoffer | 21-07-11 | 12:38

Gelukkig komen de boeven 'snachts, dan zien ze tenminste het tripwire-tje aan het takje niet...
@Eagle_Eye | 21-07-11 | 12:21
'Die' takje???
@Eduardo1735 | 21-07-11 | 12:24
"Maar hij is gestruikeld, edelachtbare. Ik heb 'm niet aangeraakt."

Hollander01 | 21-07-11 | 12:37

Inspirerend Pritt! Ik ga vast oefenen op de krantenbezorger!

Rikketiktik | 21-07-11 | 12:36

@Pa Cartwright | 21-07-11 | 12:32
Het lijkt wel alsof jij alleen op GS komt om anderen te minachten en te kleineren. Draag eens iets positiefs en inhoudelijks bij aub.

de Bree | 21-07-11 | 12:35

@blinde kip | 21-07-11 | 12:25
Oh jee, er zijn nu ouders die extra goed de kinderen gaan tellen als ze op reis gaan.

blinde kip | 21-07-11 | 12:34

Zo'n sapcentrifuge kun je natuurlijk ook niet zielig alleen laten staan.

Koud flesje Alfa | 21-07-11 | 12:33

hmmm 2 posters zelfs...

MichieldeMuiter | 21-07-11 | 12:33

Ik heb nog een vergeelde verkiezingsposter van de PvdA voor het en raam. Werkt prima want er is nog nooit ingebroken want dat doen ze niet bij partijgenoten...

MichieldeMuiter | 21-07-11 | 12:33

Ik heb nog een vergeelde verkiezingsposter van de PvdA voor het en raam. Werkt prima want er is nog nooit ingebroken want dat doen ze niet bij partijgenoten...

MichieldeMuiter | 21-07-11 | 12:33

@ Nietvoordekat | 21-07-11 | 12:30
En komt het eigenlijk wel eens uit?

Pa Cartwright | 21-07-11 | 12:32

@Superior Bastard | 21-07-11 | 12:23
Student, minstens twee keer per week klemmen, seks wanneer het uitkomt en gewoon met studentes, weet niet over wat voor afgetrapte handschoen jij heen gaat maar ik in ieder geval niet, en geen thee maar pils; half dozijn koppen koffie als ik moet presteren maar dan presteer ik ook. U zei?

Nietvoordekat | 21-07-11 | 12:30

Ik hang wel een briefje op de deur voor de postbode of die van 1 augustus t/m 15 augustus eventuele takjes tegen de voordeur wil verwijderen.

Schaamharing | 21-07-11 | 12:29

Houssain en cs. zijn volgens de statistieken ietwat ondervertegenwoordigd in dit overigens prachtige verhaal. En tuig uit onze volgende bodemloze EU-putten ook.

Fijnstoffer | 21-07-11 | 12:29


Ik moet zeggen dat sommige mensen het de diefjes ook wel erg makkelijk maken. Touwtje door de brievenbus zag ik laatst nog!
Het op facebook enz zetten dat je op vakantie gaat. Ook geen strakke actie.

irma zonderboezem | 21-07-11 | 12:29

Takje voor de deur, boomstam erachter hehehehe

durfniet | 21-07-11 | 12:29

Hahah cool dit, dat is pas vakantiestress wegmeppen!

Japiooo_0 | 21-07-11 | 12:28

@ZDEV | 21-07-11 | 12:26
LOL

landlopertje | 21-07-11 | 12:28

Ik kijk wel uit , straks word ik opgepakt en vervolgd wegens 'uitlokking' als er drie gewapende kleatzakken naar binnen rossen.
Onze justitie kennende heb je geen schijn van kans als slachtoffer.

Creaguurder | 21-07-11 | 12:27

"moest de hele tijd naar Radio2 luisteren"

Die is grappig :)

ZDEV | 21-07-11 | 12:27

Pritt is bang voor inbrekers.

winterpeen | 21-07-11 | 12:27

Eerlijk zeggen mensen....
Wie van jullie heeft een Honkbalknuppel, ijzertje 7, pook, traangas, taser of andere wapens bij hun bed of in de slaapkamer liggen?

Bij mij ligt de Honkbalknuppel in de hoek aan mijn kant en traangas en taser in het bedkastje van me vrouw.
Veiligheid van mijn vrouw boven alles.
*Come get some*

Haragha | 21-07-11 | 12:27

Ik vind dat die smerige dieven die niet met hun klauwen van andermans eigendom af kunnen blijven zonder pardon een kogel tussen de ogen mogen krijgen. Gewoon in een massagraf dumpen en nooit meer over praten.

Dieven die door bewoners kreupel worden geslagen zouden hun behandeling gewoon volledig zelf moeten betalen. Niks ziekenfonds; had dan maar een normale baan gezocht.

Beschaafde mensen werken om spullen aan te kunnen schaffen en moeten daar vaak lang voor sparen. Het is toch te gek voor woorden dat er van die onrendable steel-dieven rondlopen die menen dat alles voor niks is. Als je ze zelf aanpakt wordt je vervolgens door de criminelen aangeklaagd. Wat leven we toch in een bananenland ...

Titan T. Fox | 21-07-11 | 12:26

Ik ben al weken bezig bij mij in de wijk om bij elk huis een takje tegen de deur aan te zetten, geweldige sport joh! En houdt me gezond. We hebben al een buurtwacht opgezet die omgevallen takjes weer recht zet... Nog nergens een inbraak geweest!

kiwivogelbeest | 21-07-11 | 12:26

Ik heb ook een takje achter mijn voordeur staan , ohhnee het is mijn honkbal knuppel

Wenna | 21-07-11 | 12:25

Als je op vakantie gaat, kinderrompjes voor de deur leggen. Dan stikt het zo van de politie en durft er geen inbreker meer in de buurt te komen.

blinde kip | 21-07-11 | 12:25

@Eduardo1735 | 21-07-11 | 12:24
Je mèènt het.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:25

Ik moest lachen.
Dank Pritt.

nogeentjedan | 21-07-11 | 12:24

@xspalm | 21-07-11 | 12:22
Is ook geen suggestie voor de politie. Is helemaal geen suggestie.
Maar je mag het natuurlijk wel proberen.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:24

Inbrekers tot moes slaan? Tsk tsk, dat mag helemaal niet in Nederland. Voor u het weet staat u ZELF voor het hekje!

Eduardo1735 | 21-07-11 | 12:24

Zoals Nietvoordekat | 21-07-11 | 12:15. "Er is HELAAS nog nooit bij ons ingebroken"
Wat ben je dan voor een lul.
Ik gok raamambtenaar, iedere avond een geschild appeltje bij een kopje zoethoutthee en op woensdagavond verplichte lauwe seks met het licht uit omdat je dan bij die kouwe kudt tenminste nog iemand anders in gedachten kunt nemen.

Superior Bastard | 21-07-11 | 12:23

Ik zie nu wel problemen voor het bos bestand in Nederland.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:23

@DoOne | 21-07-11 | 12:19
Ik kan nergens in de tekst een oproep lezen. Daar heeft Pritt echt wel op gelet.

rara | 21-07-11 | 12:23

Nou, ik snap m niet echt. Als het als suggestie voor de pliesie is bedoeld, gaat de boodschap niet overkomen, vrees ik.

xspalm | 21-07-11 | 12:22

Ik heb meer vertrouwen in een lok-Rottweiler. Maar een takje mag ook.

Biff Eagleburger | 21-07-11 | 12:22

@klaretaalzeewolde | 21-07-11 | 12:21
Heb jij een moker dan?

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:22

Allemaal het land uit, die takjes! Het zal ze leren.

Clusterfuck-up | 21-07-11 | 12:22

Prachtig stuk, +1 Pritt

KoningSwaffel | 21-07-11 | 12:21

Haha heerlijk dit!

jappertje | 21-07-11 | 12:21

gewoon alle 10 de vingers verbrijzelen met een moker, filmen, op youtube zetten(prefentief) en het probleem is met 90% gereduceerd..................

klaretaalzeewolde | 21-07-11 | 12:21

@lutseklutser | 21-07-11 | 12:19
Dat wel, maar dan nog ongestraft naar buiten.

Haar vriend heet misschien wel Leen.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:21

En die takje bij de deur *PROEST Bwoehahahahaaaaaaaa!*

Eagle_Eye | 21-07-11 | 12:21

@Haragha | 21-07-11 | 12:18
En terecht.

Nietvoordekat | 21-07-11 | 12:21

-weggejorist-

gezeikmetkutnickname | 21-07-11 | 12:20

hahahahaha

Alles is relatief | 21-07-11 | 12:20

Krijgen we ook mooi weer van die stoere comments. "Als ze dat bij mij proberen, nou dan..." Terwijl ze in werkelijkheid 's nachts "het vrouwtje" bij ieder gerucht wakker maken "Ik hoor iets, ga jij even kijken?"
Lol!

Superior Bastard | 21-07-11 | 12:19

@Haragha | 21-07-11 | 12:17
Heb ik net nog gedaan.
En die zat nog goed in de verf.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:19

Ik neem aan dat de politie jullie wel gaat aanklagen voor deze verkapte oproep. En natuurlijk dient er een manhunt georganiseerd te worden om de mensen, die deze lieve criminelen zo onheus bejegenen, op te sporen en buitenproportioneel hard te straffen. Maar dat spreekt voor zich. Nu maar hopen dat het snel geregeld is zodat ze weer kunnen gaan flitsen.

DoOne | 21-07-11 | 12:19

Ok. Dus als je een meid tegenkomt met een flinke bos hout voor de deur, dan kun je ongestraft naar binnen?

lutseklutser | 21-07-11 | 12:19

Leuk gedaan Pritt. Dat het werkelijkheid mag worden .... !

drs. S. Lim | 21-07-11 | 12:19

@eerstneukendanpraten | 21-07-11 | 12:17
Nieuwe nick?
Maar hij is goed.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:19

Je kan ze ook gewoon even bellen.

Braakbal | 21-07-11 | 12:19

Pracht stuk Pritt.
En wat een pracht tip.

Dit moest iedereen maar eens gaan doen.

Kan Hans met de Handjes zich het apelazarus gaan kopen aan fruit manden.

Che_cuevara | 21-07-11 | 12:18

@Nietvoordekat | 21-07-11 | 12:15
En als inbrekers niet op bestelling bij je komen, zijn ze banger voor jou dan jij voor hun.

Haragha | 21-07-11 | 12:18

Heerlijk Pritt, je blijft een koning.

de Bree | 21-07-11 | 12:18

@Sacha_A | 21-07-11 | 12:17
Heb je dat helemaal zelf bedacht? Knap hoor. Ga maar een stempeltje halen bij de Juf.

rara | 21-07-11 | 12:18

Gelukkig woon ik in een Vogelaarwijk: bij ons wordt niks gestolen. Het dievengilde gaat doorgaans naar de betere wijken op stroperstocht.

Kotsende lama | 21-07-11 | 12:18

Helemaal naar de tyfus beuken en met beton aan de poten het een diepe plas in.

Sacha_A | 21-07-11 | 12:17

Als je een beetje buur bent dan controleer je de voordeur van je buren.

Haragha | 21-07-11 | 12:17

Eerstslaandanpraten...

eerstneukendanpraten | 21-07-11 | 12:17

Mooi. Eindelijk weer eens de ballen uit m'n broek gelachen.

Duizendklapper | 21-07-11 | 12:17

OMG! Ik ben takje halen.

die ene van daarzo | 21-07-11 | 12:16

Goed idee. Bij ons helaas nog nooit ingebroken, maar mocht ik er één zien, dan mag hij van geluk spreken als hij de voordeur weer haalt. Blijf godverdomme 'es van andermans spul af?

Nietvoordekat | 21-07-11 | 12:15

Hulde Pritt, geweldig geschreven.

Superior Bastard | 21-07-11 | 12:15

LOL!

appelboor | 21-07-11 | 12:15

Haha! Was dat maar de realiteit.

grote haas | 21-07-11 | 12:14

Zelden zo'n mooie oproep gelezen. Dank je, Pritt.

rara | 21-07-11 | 12:13

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl