
Zangeres van toevalshitjes Anouk Teeuwe laat zich gemiddeld vier keer per week kennen als een rancuneuze, onsportieve, omhooggevallen, aandachtsgeile en quasi-stoere
rockbitch popqueen. Als je al veertien jaar lang je debuuthit probeert te evenaren, geen internationale doorbraak af weet te dwingen en ieder jaar een trap na krijgt in de vorm van een TMF- of 3FM Award, moet je nou eenmaal
kunstgrepen doen. Prima hoor, altijd wat te ouwehoeren voor zowel de lovers als de haters en zolang er over je gepraat wordt, is het goed toch? Als dat met je muziek niet lukt, dan maar door vierenzeventig bandleden te ontslaan, kinderen bij een complete jeugdbende aan kruimelrappers bij elkaar te sparen en iedereen behalve je eigen gebrek aan talent de schuld te geven van het uitblijven van die échte big break. Niet voor niets word je dan op dit weplok 'Haags rauw vlees dat al een week lang ligt te rotten in de vuilcontainer van een derderangs Chinees restaurant' genoemd (
©). Seriously, als je nationaal knuffelcowboymeisje Ilse DeLange als doelwit kiest, zit je echt op rock bottom. Ilse zingt over
spookjes en heeft altijd gebak voor mensen die bij haar langs komen. Wat Anouk ook zegt, Ilse is geen
copycat. Lang voordat Anouk besloot om haar bek vol gouden tanden te proppen in een poging om onderscheidend te zijn, had Ilse zichzelf al gevonden als artiest. Dus hoe demonstratief Anouk ook DVD's van Ilse ook
weggooit, Ilse DeLange trekt altijd aan
het langste eind. Kijk Anouk, dat is nou het verschil tussen zelfvertrouwen en labiele hysterie.
Reaguursels
InloggenAneuk is een ongewassen ngrhuhr!
moby.to/ogjqlk
AAAAAAAAAAAAH. Dat word weer 6 weken geen sex
Burp
De levende tattooverzameling van alle negers die haar hebben genomen eet haar boterhamkorstjes niet op ooooh
Ilse is top. Anouk viesss.
Anouk, de vrouw met meer namen op haar armen getatoueerd dan er op de Vietnam Veterans Memorial in Washington staan.
Niet mijn muziek, maar de persoon Ilse +100
Alles aan alle Nederlandse top 40 acts is fake, ik zal maar niet beginnen over stadsgenoten Kane of Direct (timesj are changing, my heart isj open, leer eens Engels gek!). Nu ik er over nadenk, als ik zou moeten kiezen ging ik voor Anouk want de twee eerder genoemde acts zijn toch wel de absolute top wat betreft fake-heid.
Anouk = Patty Brard. Ranzig wijf met d'r flaptetten. Nough said.
@fhakker: wereldberoemd in Nederland? .. fail
On topic: Ilse is toch lekkerder dan Anouk :)
Alles maar dan ook ALLES aan Anouk is 100% fake. Anouk is een product, geen zangeres. Haar nummers zijn 99% zwaar kudt. Ik moet acuut schijten als ik thee days in a row of michel of zo'n ander klotenummer hoor. De muziek van Ilse mag dan misschien niet zo spannend zijn, maar die stem klinkt goed. Anouk jat gewoon alle stijlen bij elkaar die ze maar kan jatten. In elke uithaal hoor je wel iets wat eigenlijk bij een andere zangeres of band hoort. En d'r teksten slaan al helemaal nergens op. Een beetje 8 jarige dichter schrijft betere teksten dan die trut. Never be nobody's wife toch? Dubbele ontkenning? Kennen ze niet in Deh Haagh zekah!
Ilse <3
Dat Anouk een "gekkie" is moet ze lekker zelf weten. Het wrange is dat ze (voorlopig) ook nog een stuk of vijf kinderen heeft gebaard. Mijn zorgen gaan naar hun uit.
Anouk al heel lang -oneindig
Ilse lief maar verkeerd genre.
Caro Emerald (+1) daarintegen schopt het wel verder dan NL:http://www.bbc.co.uk/radio1/chart/indiealbums
Ik lees: "toevalshitjes".
Betekent dat: toevals-hitjes, of toeval-shitjes?
Verder: allebei bere-lekkere wijven !
Hm hartje teken pakt ie niet. Naja Ilse is iig tof, lekker, leuk en Anouk is debiel, kansloos en vies.
Ilse <3
Hmnmm ex reppert vond ilse wel leuk.?
Stupid borderline trut die Anouk..
Altijd al een zwak gehad voor "ons Ilse uut Almeloo"
Die schreeuwerige Anouk, met haar gemaakte Amerikaans
accent! (in de states kunnen ze haar niet eens verstaan)
Terwijl Ilse maar meer en beter wordt ,heb ik bij 't schreeuwertje het idee dat ze meer en meer weer terugvalt in haar drugs verleden!! Bitch!!
Met Anouk was ik al klaar toen ze zei dat Sinterklaas een racistisch kudtfeest was. Wat een ngrnukende straath0r. Ilse = moppie, dus +10. Voten was nog nooit zo makkelijk.
Allebei sufkutten met kudtmuziek, maar Ilse heeft iig een goed Hollands gevoel voor humor! +1!
-weggejorist-
Voigt | 09-06-11 | 21:54
Vind je haar tat's lelijk of tat's in het algemeen?
Wat een vervelend wijf is dat die Anouk. Totaal verknipt. Ze laat zich iedere keer naaien door halve randdebielen. De ene bastaardzoon na de andere. Die is toch werkelijk niet serieus te nemen. En dan al die lelijke tattoos. Niet om aan te gluren dat wijf. Volgens mij heeft de helft van donker Amsterdam-Zuidoost de pijp laten doorsmeren bij haar.
Achja, jaloezie is een naar ding..
En dat nep-engels van A. ook. Hou eens op met die interesantdoenerij.... is zo saai ook.....
Ilse +1
Anouk is gewoon bi-winning. Dat ziet natuurlijk iedereen.
* Nog ff fluks Ilse gestempt * Binnenkort maar weer es ff langsfietsen
* so incredible neuriet *
Anouk = Aandachtshoer
Ilse +veel
Wat ik erover kwijt wil, is dat Ilse een véél betere liveband heeft (topgitarist) en Anouk heerlijke billen.
Ten tijde van Nobody's Wife vond ik dat ze ook nog een bijzonder mooi gezicht had.
Ilse heb ik altijd een beetje schraal gevonden.
En vind dat nu nog steeds.
Toch op Ilse gestemd.
@Dezenaamhier
LoLs... Ilse inderdaad, moet je wel een hoop MC aandoen.. Anouk, gewoon kapot neughen...
hoog zwitsal gehalte vandaag... poupers
Kiezen tussen anouk en Ilse is makkelijk, Ilse zou ik voorstellen aan m'n ouders.
Anouk zou ik niet bij in de buurt komen.
Anouk... Een aftandse uitgelikte negerzoenendoos vind ik het.
Ilse is de enige Nederlandse artieste waar ik ooit een cd van gekocht heb.
DOX had gelijk. Lekker die depressieve doos laten gaan. En verder boel bij elkaar nuekan.
Ilse ies liev!
Het zit die straatsloerie gewoon dwars dat Ilse wel een plantencontract in de VS heeft kunnen afsluiten terwijl Anouk gewoon weg is gestuurd omdat ze een te grote bek had. Dat noemen ze jaloezie.
Ilse blijft gelukkig Ilse en reageert lacherig op dit bericht. Goed gedaan meid!
Iedereen weet en ziet het verschil tussen Isle en Anouk en dat verschil is enorm groot en enorm in het voordeel van Ilse. Ilse altijd +1 Anouk is altijd een ordinair en schreeuwend wijf geweest. Het verschil tussen een hele leuk frisse Hollandse spontane en goedlachse meid (Ilse) en een jaloerse trailertrut (Anouk). Met het feit dat Anouk zich zo uitlaat over Ilse zegt Anouk eigenlijk: Ik weet dat Ilse veel leuker, beter en sexyer is dan ik ben en daar wordt ik heel erg pissig en jaloers van. Ilse is STERK Anouk is ZWAK. Go Ilse! You rock!
Dit is het verschil:
Ilse is een lief scheetje!
Anouk is viese natte wind (x3)
"What has she got that I don't have?" Class
@Graftak. Agree, maar van Mulisch hebben we tenminste geen last meer.
de Bree | 09-06-11 | 17:56 |
idd , de waarheid en niets dan de waarheid.
Wat een heersend stukje tekst van Van Rossum. +1
Volgens mij hebben er al meer kansloze negerts in Anouk gezeten dan in tram 9.
Ze is ook een beetje Harry Mülisch achtig, ze vindt vooral zichzelf heel erg goed.
volgens mij vindt ze al deze aandacht helemaal geweldig
Jammer dat er nog steeds mensen zijn die de muziek van die omhooggevallen kansloze trien blijven kopen. Helaas wordt ze nog steeds veel gevraagd voor festivals. Ik moet mezelf iedere keer anderhalf uur buiten het festivalterrein vermaken dan.
I Wanna Be A One Day Fly
Nooit geweten dat de Haagse Tieten, in 020 woonde, spuug ! dan snap ik ook gelijk die ah in de trashcan!
Gewoon nog steeds een ordinair straatwijf.
De dvd van Ilse, de ideale schoondochter, zou ik overigens ook niet opzetten maar om nu als een viswijf te gaan reageren......
Ilse altijd +1. En ze woont lekker dicht in de buurt. Nee, zeg niet waar (ha, ha) :-)
Ik ben bang dat we nooit van dat mens afkomen. Als haar tieten tot onder haar knieën zijn uitgezakt zal ze nóg vinden dat we haar jong, mooi, interessant en vooral 'errug goed' moeten vinden. En er zijn van die circuits die zo'n trut tot in de eeuwen der eeuwen elke keer weer op een of ander podium weten te krijgen.
Ach, die eindigt als zoveelste in de rij bij 'Goud van Oud' of zo, naast andere ouden van dagen.
LOL @ Ilse.
Ilse is trouwens een leuke, lieve en mooie meid.
Dat zijn al drie dingen die Anouk niet is...
@ Van Rossem, mooi epistel! Eindelijk weer een goed stuk dat eer doet aan de GS slogan.
@daab | 09-06-11 | 16:05
Da's misschien niet eens zo'n gek idee als je onderstaand foto eenmaal hebt gezien
images.starlounge.com/slideshows-3/Ano...
voor de goede orde, de 'verschijning' rechts achter
de kinderwagen is Rockbitch 'A' eigenlijk alleen nog te herkennen aan tattoo-arm.
Nu hier optypen wat ik van Anouk vind, zou me net zo sneu als Anouk maken.
Eigenlijk vind ik die tweet die ze erna eruit gooit nog veel zieliger.
Respect moet je verdienen, domme doos
Anouk geeft jonge meisjes de indruk dat het heel normaal is om je door een bende werkloze swa's in een groezelige kelderbox aan stukken te laten trekken. En maar huillie huillie doen als je swa-vent er nog 15 buitenvrouwen op na houdt. Dat is hetzelfde als trouwen met een Fin en dan janken als ie er met de kinderen vandoor gaat.
Als het aan mij ligt gaat Anouk volgend jaar naar het Songfestival. Daar heeft ze het zelf naar gemaakt
van rossum,
kom tie:JIJ BENT EEN HOMO
Anouk? Typisch geval van een verknipte opvoeding. Kan zij ook niets aan doen. Dat ze vervolgens 4 kinderen op de wereld zet, van de eerste de beste rappers, die uilig uit hun ogen kijken dat snap ik minder.
Als je niet eens in de gaten hebt dat pappa nummer twee alles bij elkaar neukt om je heen en je bent de enige die dat niet ziet, ja dan ben je niet helemaal goed bij je hoofd of voortdurend onder invloed.
Korstjes zijn ook brood, zei m'n moeder vroeger
@dlseth_
Als je het hebt over de stem van een homofiele bouwvakker, dan moet ik toch eerder aan Mich Jagger denken dan aan Anouk. Trouwens drugs hebben niets met Rock 'n Roll te maken want waarom zou er anders zoveel gebruikt worden in 020. Die zijn niet Rock 'n Roll.
Maar dat Anouk op verkeerde (kleur) mannen valt, daar heb je wel een (min)punt.
De jaloersheid straalt er bij Anouk vanaf. Zo doorzichtig.
Ik wist niet dat Anouk zong. Ken haar naam alleen omdat iedere derderangs gangsterrapper hem aan haar heeft afgeveegd.
Repperhoer vs. country-boerin. De eerste bwêêh, de tweede gaaaaaap. Allebei hooguit nog interessant voor bejaarden, zoals Jan Smeets... als podiumvulling voor een publiek van roze hoedjes.
@Johnny L'amour | 09-06-11 | 15:40
Mich Jagger is rock & roll. Anouk is popmuziek-met-iets-meer-gitaar-en-de-stem-van-een-homofiele-bouwvakker. Mich Jagger gebruikt in een week meer colombiaans waspoeder dan geheel Europa in een jaar. Anouk vreet misschien een doosje tic-tacs leeg. Mick Jagger paalt alle geile roadies die hem als god zien. Anouk laat zich bezwangeren als roadie van volslagen obekende rapperts die haar daarna dumpen voor een big momma uit R'dam...
Nee hoor, Anouk is echt rock & roll...
Anouk is een hageneesje en echt Rock 'n Roll. Alleen hagenezen kunnen echt Rock 'n Roll zijn. Dat komt omdat hagenezen schijt hebben aan alles en iedereen en gewoon hun ding doen. De rest van braaf nederland is jaloers en daarom hakken ze er gelijk op in als een haganees eens eerlijk voor z'n mening uitkomt op een haagse (iewat directe) manier. Kijk maar naar Lex Immers, die werd ook gelijk 5 wedstrijden geschorst. Maar wij hagenezen trekken ons niets aan van die protestante braafkezen. Stelletje huigelaars zijn jullie en grote lafbekken.
Anouk vind zich blijkbaar nog steeds een echte
rockbitch - misschien dat er voor haar bij
deze 'band' dus nog een plekkie voor haar vrij is,
past wel goed bij haar imago (NSF)
www.youtube.com/watch?v=479s8DAEvg0&am...
Ik ben het helemaal met dit stukje eens... +1
Anouk heeft tog wel een lekkere reet tog? maar weinig te melden, tog?
Behalve irritante stop woordjes wanneer ze weer eens de gekwetste buitenvrouw uit hangt.
Tog?
Anouk uit het ghetto, maar je krijgt het ghetto nooit uit haar.
Maar: ze heeft wel een gouden strot. Jammer alleen dat zo'n kudt karakter heeft.
Toch wel lekkah Haags wijf die Anouk. Zoekt de verkeerde aandacht bij repperts en nu bij haar afvalbak!
Ja, voor die grote internationale doorbraak zal ze toch eerst iets aan dat nederlandse accent-verborgen-achter-een-fake-amerikaans accent moeten doen. En die knullige teksten ook even door iemand wiens moedertaal engels is laten nakijken op dutch-isms.
Anouk is altijd -1
Agnoek mag wat mij betreft lekker met d'r koters van verschillende nep-rapperts met dito nep-namen en nep-imago's in een park gaan zitten, mijmeren over 'waar het vaudt gegaan is'. Trut. Over-het-paard-getild huppeldoosje.
Ik geef niks om country, maar ik vind Ilse de Lange wel leuk. Zal wel zijn omdat het geen echte country is, alleen het stemmetje heeft er wat van weg. Verder hou ik wel van rock maar geef ik niks om Anouk, zal wel zijn omdat het geen echte rock is. Nobody's wife vond ik leuk, al was het behoorlijk derivatief. Maar daarna leken AL haar nummers op andere nummers en zelfs de videoclips waren rip-offs. Als Anouk na nobody's wife haar mond verder had gehouden had ik een stuk meer respect voor haar gehad, maar ze is van haar attitude tot haar kromme twitter-Engels zo nep als maar zijn kan. En Ilse vind ik gewoon leuk.
Tot zover Anouk Teeuwe....
Natte Washand | 09-06-11 | 14:55 | + 1 -
Er hebben veel negerts Anouks reedt gepompt
@djs | 09-06-11 | 13:53
Daar heeft die lul zeker van gehoord, maar schaart die lul onder dance. Lul.
Ilse DeLange hoeft terminste niet in haar blote reedt op internet voor aandacht.
Enne... ik weet zeker dat Ilse een lekkerder kontje heeft dan die vette Anouk.
@ Necrosis, tuurlijk, sorry.
*nog ff dit Lee Aaron filmpje gaat kijken*
www.youtube.com/watch?v=pcjtb6wnBOE&am...
(pas op kudtmuziek en slechte edits.)
Anouk is dan wel een gefrustreerde en doorgesnoven bitch. Ik moet zeggen dat een Ilse inderdaad wel heel erg irritant is. Ik wordt gek van die zangers en zangeressen die de hele tijd die vibrato in hun stem gebruiken en klinken als een schaap. Anderen die in dat rijtje passen zijn o.a. een Guus Meeuwis en met stipt op 1, de nooit grappige Alex Klaasen
beeehhheheheheheheh
Dat hier elke burgerlul zich geroepen voelt om los te gaan op Anouk bewijst dat ze wel rock-'n-roll is. Die Ilse de Lange is toch ook meuk. Ik zou het ook wegflikkeren als ze het me opstuurde.
'labiele hysterie'
Foutief Nederlandsch. (dubbelop)
Dat je 'ontdekt' bent door de Golden Earring, zo'n trauma draag je een leven lang met je mee. Was die truttebol maar in de VS gebleven, het land waar ze destijds naar eigen zeggen naartoe vluchtte omdat ze daar tenminste nog met haar kinderen over de straat kon lopen zonder de hele dag herkend en lastiggevallen te worden. *proest*
@mothersfinest | 09-06-11 | 14:08
Ik bedoelde Wendy toen ze nog zong bij Plasmatics.
Het nummer "the damned" werd geproduceerd door Rod Swenson, haar toenmalige vriend.
Nadat Anouk tot 1998 korte tijd getrouwd is geweest met Edwin Jansen (op dat moment haar manager) en een relatie had met Satindra Kalpoe (haar drummer), krijgt ze een relatie met Remon Stotijn (The Anonymous Mis), zanger van de rapformatie Postmen. Op 16 maart 2004 trouwden de twee met elkaar. Uit deze relatie werden drie kinderen, de zoons Benjahmin Kingsley en Elijah Jeremaiah en een dochter Phoenix Ray geboren. Op 5 mei 2008 werd bekendgemaakt dat het stel ging scheiden.[6]
Vanaf maart 2009 had ze een relatie met de rapper Unorthadox (pseudoniem van Robert Coenen). Ze hadden eerder een korte heftige relatie maar Anouk vond het leeftijdsverschil destijds te groot. Hij is te zien in de destijds opgenomen videoclip van het nummer Michel en in de clip van Three Days In A Row.[7] Anouk en Coenen kregen samen een zoon, Jesiah Dox. Op 11 november 2010 werd bekend dat Anouk de relatie met Unorthadox heeft beëindigd
Ugly Basterd | 09-06-11 | 14:24 | + 0 -
Ze heeft zich gewoon de muziekwereld ingeneukt dus.
@Conan de Rabarber | 09-06-11 | 14:01
Die zingt liedjes van Springsteen....
*desillusie dankzij een bekende reaguurster*
Ik zou ook ziek van jaloezie zijn als ik door een stel losers gedumpt word, na ik volgeprikt ben met kip.
Als dan een mooie blonde, die normaal Nederlands bezigt, meer succes heeft is het wel heel erg zuur.
En dat rauwe rockwijf gebeuren, ach iedereen in Den Haag praat grof dus negersletje is niet de enige.
.
Gelukkig ben ik een kerel en boeit het me geen reedt.
Anouk is een f*cking heks!
Ze kreeg door deze actie wel even aandacht, precies wat ze wilde...
Methylfenidaat | 09-06-11 | 14:30
JAAAH tuurlijk, jij wel weer!
Mare Ilse, ga lekker wielrennen!
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2011/06/...
Ilse is liev, zeker met dat Tukkerse accentje van d'r. Toch denk ik dat Anouk het bedlaken door je reet naar binnen nilfiskt. Dat is dan weer haar voordeel.
@ moi
pinks = picks
BTW... die pinks van der in string zijn fake, deze heb ik zo'n 10 jaar geleden al ergens op het net gezien.
Anouk maakt muziek. like it or not, muziek.
Ilse, tja, Ilse, zij is de reden dat ik niet meer naar de NL radio luister, blerende blonde met een vibrato van een schaap.
Oh ja dan nog dit... copycat? Luister de intro's Maria van Blondie en R U Kiddin' van Anouk eens. Op het tempo na exact hetzelfde
Nobody's Wife was haar debuut toch niet? Mood Indigo toch?
Geinig mens die Ilse de Lange, Het onvolprezen Radio 1 programma Met het oog op morgen bestond zoveel jaar en wilde wat speciaals doen en was nieuwsgierig wat het zou kosten als Ilse de Lange zou optreden (mocht natuurlijk niet te duur worden) Wat bleek, Ilse de Lange hoefde daar geen geld voor want ze vond het wel leuk om haar vader te verrassen want die luisterde elke avond naar het Oog
Aanstellerige kip. De talenten van Anouk zitten tussen haar benen. Zij is toch dat meiske dat een jaar of 14...15 geleden de Top 40 binnenklom via de paal van Edwin Jansen: nl.wikipedia.org/wiki/Edwin_Jansen
@Cuyahoga | 09-06-11 | 13:22 | + 1:
Lol wut? Source?
Die tweet van Ilse is zwaar WIN.
Kijk, da's nou 't verschil tussen den Haag en Tukkerland: Anoek PRAAT over muziek en Ilse MAAKT muziek.
Het is waarschijnlijk wel de eerste junk die een prima spiegeltje zomaar weggooit.
Anouk? Wie is dat dan? Ohja, begint me vaag iets de dagen. Die had een aantal jaar geleden wat hits, werd toen compleet labiel en is sindsdien in een soort psychose blijven hangen. Spoort totaal niet meer en denkt nog steeds dat ze alles is. Arrogante sloerie zonder talent. Helaas, het wás ooit redelijk belovend, al is het totaal mijn muziek niet. Was Ilse de Lange soms één van de veertien opvang plekken voor de weener van d'r ex-vriend? Vandaar dat ze zo pissed is.
Ohwell, ik ga maar eens luisteren naar wat ik échte muziek vind. Al zal die mening niet veel gedeeld worden waarschijnlijk, hehe :P www.youtube.com/watch?v=J-mKk-txAGU
Sacherijnig ijskonijn incluis grote bek, a chick with a dick
Gewoon ONAANTREKKELIJKE MACHA!
Hoef de comments niet eens meer te lezen.
Mijn dag is weer helemaal te gek.
Go Ilse, go girl. Topwijf.
Wendy 'O Williams, die werd door Gene Simmons geproduced, dus zelfs de tetten waren nep.
Doro Pesch is imo een beter alternatief en zingt nog steeds, al fap ik liever op Lee Aaron met haar kudtmuziek.
Nog liever ga ik voor Angela Gossow van Arch Enemy. :D
Ik zou haar doen. Lekkere billen hoor.
Toch denk ik dat Ilse geiler in bed is dan Anouk... Juist daar waar je het niet van verwacht... zijn de stoutste!
Dit valt mij vies tegen; ik heb haar album wel gekocht, t is een goed album, maar dit is vage troep allemaal...
Ben evengoed ook wel over ilse te spreken:) betere persoonlijkheid in ieder geval!
Maar even terzijde: Anouk of Ilse zijn natuurlijk gewoon nufjes. D'r is maar 1 geile neukbitch in heel zingend nederland en dat is die tijgerin Lenny Kuhr.
En wie hebben er gefapt op haar derriere?
@necrosis | 09-06-11 | 13:59
En Patty Smith dan?
Och, voor wat vieze nooky nooky kan het er mee door.
Anouk straalt een en al porno uit, Ilse zal daar nooit maar dan ook nooit aan kunnen tippen!! Al die losers die Anouk bashen zijn bang dat hun pik blijft hangen als Anouk voor ze staat! Anouk for president!!!
Ilse zou ik overigens met graagte doen, maar dat even terzijde
Voor échte rockvrouwen-met-kloten verwijs ik eenieder graag naar Joan Jett, Wendy O' Williams of Dawn Crossby.
Laatste twee hebben al jaren een tuintje op hun buik, maar de muziek en de video's blijven.....
netniet | 09-06-11 | 13:17
Hoi Anouk ! Ik respekteer je ook wel hoor want ik heb niet zo'n last van het "weg met ons" gevoel wat veel Nederlanders over hun eigen artiesten hebben. Maar sterk zijn is één ding, iedereen onnodig tegen je in het harnas jagen is een tweede. Verder hou ik persoonlijk niet zo van dat emotioneel leeglopen zoals op je laatste CD. Maar voor de rest respekteer ik je stem, je sterke wil en je stoere uitstraling op zich best.
@ Bigi Bana Boy | 09-06-11 | 13:22
He Dox. Mooie woorden maar wel veel te laat. Misschien aan moeten denken voor je je lul in 13 andere wijven stak. Bigi Bana is leuk, vond ik ook, maar dat je nu met een grotere zweer op je lul zit heb je echt aan jezelf te danken.
X-je
Die lul van een Biff heeft zeker ook nooit van Junkie XL gehoord.
-weggejorist-
Dat is helemaal geen vuilnisbak, dat is haar handtas.
@Humungousfungus (+1 voor de naam)
Dit is gewoon weer een pr stunt, afkomstig vanuit de hoek van spindoctors.
Hun vertegenwoordiging is dezelfde, dus deze zogenaamde fittie is nep.
Ze heeft geen groot ego, maar is gewoon een a-sociaal viswijf dat geen tegenspraak duld met een gigantisch minderwaardigheidscomplex.
De composities van de nummers (waar zij wel aan mee werkt in tegenstelling tot veel andere 'artiesten') zijn zeker dik in orde (kan ik als muzikant en geluidsman wel zeggen, (anders kan ik beter ander werk gaan zoeken) in verband met uw 'ahem')
Nobody's Fool was haar laatste album dat ik goed vond, maar velen vinden haar nieuwere soulzooi leuker (smaak dus).
Ik prefereer ook Triggerfinger meer, en een goede Tajine, alsmede een Hertog Jan, Alfa, of elk ander bier dat van onder de rivier komt, of een fijne rode Lava uit 2004 van Santorini.
Goed geschreven!
Borderline persoonlijkheidsstoornis (kortweg: borderline) kenmerkt zich door sterke wisselingen in stemmingen, gedachten en gedrag.
Mensen met borderline zijn enorm impulsief, denken vaak zwart-wit, reageren extreem. Relaties zijn moeilijk te onderhouden, en wisselen ook sterk.
Van Rossem. Was bij de tv-serie Floris al niet leuk.
Ook in haar tweet laat Ilse de Lange zien dat ze met kop en schouders boven B-nouk uitsteekt.
-weggejorist-
Geen Stijl is toch een voorstander van vrije meningsuiting. Wat mij betreft is dit gewoon de mening van iemand die toevallig artiest is. En de toon die in dit artikel wordt aangeslagen is vele malen vervelender dan een cd van Ilse in een prullenbak.
@Humungousfungus | 09-06-11 | 13:42
Maar even zonder kul, muziek maak je met je hart, het interesseert met niet zo veel, wie waar van houdt.
Anouk scheidt geen plastic van het restafval. -1 dus.
ach ja nadat ze Carold Emerald saai had genoemd was ze al rock bottom. Heus je hoeft geen fan te zijn, maar Caro is toch wel op dit moment stuk beter.
@Biff Eagleburger | 09-06-11 | 13:40
Daar kan ik mee leven... dank u voor uw wijze woorden ;)
Ooh, nu snap ik waarom Anouk zo vaak in het nieuws komt? De centen zijn op.
@Humungousfungus | 09-06-11 | 13:38
Als Leen er zijn zegen aan heeft gegeven.
Anouk is zielig en voor 200% een burgertrutterig naief huismoeke, zo eentje die graag opruimt. Reet is oké, muziek van haar is kut en grote nep. Ilse vind ik wel leuk.
leuk geschreven van Rossem!
@Biff Eagleburger | 09-06-11 | 13:34
Wanneer is iets dan wel goed..... hoe kunnen we kwaliteit kwantificeren..... verlicht ons!!!
Ik zou ze gewoon zonder onderscheid des persoons allebei onbarmhartig doen!
*Een 'ja ik heb een poster van Jan Smit en van Nick en Simon op mijn kamer topic afwacht.*
@Addendum @Vierkantachter @Cuyahoga
Dat zijn pinda's vergeleken met ons Sjors.
@Bakito | 09-06-11 | 13:22
Ik heb het alleen even over Anouk, die als zovelen heeft geprobeerd door te breken in de States. Gerard Joling is bijna nog groter dan Elvis in Azië, maar die hebben dan ook geen smaak. Oftwel, dat je ergens veel platen verkoopt, wil niet zeggen dat het goed is.
Bio Meuk en Soja zooi, en dat noemt zich een rockbitch??
Een grotere wannabe is er in Nederland niet te vinden.
@Vierkantachter | 09-06-11 | 13:29
En als het al een Belg zou zijn..... dan is 't toch nog triester zou ik zeggen....
ik stel voor alle cd's die we van Anouk kunnen vinden te verbranden hier foto's van te maken....
-weggejorist-
Anouk denk ook echt dat ze alles is. Met haar kut "muziek".
Tsja, klasse krijg je niet, dat heb je!
Ilse de lange heeft het.
Anouk mag het woord niet eens uitspreken. Zielig meisje.
en Andre Rieu....
Hehe +1 de reactie van Ilse
Anouk, je bent zelf een copycat.
Beetje van Abel jatten.
Ze hebben allebei nog niet aan die van mij getrokken.
Dus kunnen ze ook geen van beide aan het langste eind getrokken hebben
Cuyahoga | 09-06-11 | 13:22
Hahaha, dat geeft "Here I go again" wel een heel andere invulling.
-weggejorist-
Gadver, die Anouk scheidt haar afval niet. Foei! Ik weetz eker dat Ilse dat wel doet.
En dat Engels van Anouk is totaal brak. IK weet zeker dat Ilse wel acht woorden Engels foutloos achter elkaar kan zetten.
en Gorefest
Mensen die Anouk een 'rockbitch' vinden zijn waarschijnlijk dezelfde mensen die denken dat The Wall een nummertje van Coldplay is en Sid Viscious een achtbaan in Manchester, UK...
@Biff Eagleburger | 09-06-11 | 13:15: vergeet ook Urban Dance Squad niet.
@mothersfinest
Wat heeft de (ehum) 'muzikale hoogstaande kwaliteit' te maken met haar te grote ego? Daar gaat het toch zeker over.... het afzeiken van andere artiesten door Anouk is inderdaad 'Lekker makkelijk'
Misschien is ze in Nederland een 'superster'.... maar bij ons is een hutspot een culinair hoogstandje en Heineken bier...
Anouk is ruig, ongenuanceerd en soms ongeloofwaardig. Haar image straalt straat uit maar ze doet haar titel Nobody´s Wife eer aan. Het probleem van veel mannen is dat ze de baas in huis willen zijn en dat gaat niet bij haar. Zoek dan een onderdanig type. WEl onzin dat veel haar afkraken want toen zij destijds met haar nummer N.W uitkwam lag heel Nederland aan haar voeten.
Ilse is schattig en heel spontaan en heb haar een keer geholpen in Mediamarkt en ze kwam heel gewoon over. Ik wist niet eens dat zij het was dat hoorde ik later van collega´s. Ik kende haar niet omdat ik Country muziek geen zak aan vind en ook geen belangstelling voor heb. Iedereen praat wel vol lof over Ilse maar zij heeft het ook nooit gemaakt in Amerika waar Anou ook is heen gegaan.
ff een zijspoor Madonna is super slecht en heeft haar bekendheid te danken aan image en status maar goede muziek is iets anders.
Biff Eagleburger | 09-06-11 | 13:15
Ho, ho, vergeet Ad van den Berg niet.
Die kon een aardig partijtje meespelen bij Whitesnake.
Jammer dat-ie op het verkeerde pad is geraakt:
www.google.nl/imgres?imgurl=http://ima...
netniet | 09-06-11 | 13:17
Hoi Anouk ! Ik respekteer je ook wel hoor want ik heb niet zo'n last van het "weg met ons" gevoel wat veel Nederlanders over hun eigen artiesten hebben. Maar sterk zijn is één ding, iedereen onnodig tegen je in het harnas jagen is een tweede. Verder hou ik persoonlijk niet zo van dat emotioneel leeglopen zoals op je laatste CD. Maar voor de rest respekteer ik je stem, je sterke wil en je stoere uitstraling op zich best.
Lul maar raak .. Ik zou Anouk toch zo hard in de poeperdt nemen als ik de kans had .Kan me niet schelen hoeveel braderie rappers me voor zijn geweest.
@Biff Eagleburger | 09-06-11 | 13:15
Dus dat is het criterium: succes in de USA...?
Biff Eagleburger | 09-06-11 | 13:15
U vergeet voor het gemak de Golden Earring?
Voornaamste reden voor het constant mislukken van Anouks buitenlandse carrière is niet zozeer gebrek aan kwaliteit (al valt over smaak te twisten), maar het feit dat ze geen onderhandelingen kan voeren zonder slaande ruzie te maken en iedereen tegen zich in het harnas te jagen.
En ze is jaloers omdat Ilse twee keer zoveel platen verkoopt zonder er over op te scheppen..
Ilse is gewoon lievv...
JAAAAA!! *applaudisseert voor dit topic* Danku, Van Rossem!
Zwakke economie, zakenvrouwtje Anouk.
Een paar tips; word vriendjes met relnicht Verlinden, P&W over "Die Wilders", even een beurt met Matthijs.
Je weet maar noit.
@ Bigi Bana Boy | 09-06-11 | 13:11
Deze vrouw gaat gewoon haar eigen weg. En als die weg het kanaal inloopt dan is dat zo. Zelf zit ze er het minst mee.
Ze zat bij Sony in Amerika en daar hebben ze haar 2 uur voor niks laten wachten. Toen heeft ze er eentje hardhandig tegen de muur gezet. Ze heeft er gewoon schijt aan, soit.
Vooralsnog heeft alleen George Baker het gemaakt in de States. Dat zegt wel wat over de huidige stand van de Nederlandse popmuziek.
Korstjes eten Anouk. Anders kun je niet fluiten.
Dat gezegd hebbende mogen zowel Anouk als Ilse wel een keer aan mijn lange eind komen trekken.
-weggejorist-
Lekker makkelijk, Anouk bashen, terwijl ze zeker muzikale hoogstaande kwaliteit heeft. (of je er van houdt is een kwestie van smaak/ lovers vs hatorz)
Ik denk dat die quasi fittie door de managements, a&r's gecreeerd worden, omdat ze qua vertegenwoordiging uit dezelfde hoek komen. (zie ook Willem Duys vs Mies Bouwman)
Ik werk regelmatig met ze, en kom bij hun iedere keer dezelfde lui tegen.
@ Bakito, mooi gezegd.
Tsja, dit stukje is wel een rechtse direkte op de kaak zou ik zeggen. En terecht want er staat geen woord gelogen in. Ik heb het altijd wel jammer van Anouk gevonden want objektief gezien is het een goede zangeres en heeft ze zeker de mentaliteit en wilskracht om het ver te schoppen. Jammer alleen dat ze er zelf zo'n puinhoop van maakt.
Ilse de Lange is een Kutje Gladiolenwater.
-weggejorist-
Vind Anoek niks. Billen wel, maar daarvoor ga ik zekers geen cd kopen.
als dit topic nu over Ilse ging ,dan zou iedereen Ilse bashen ,zo leuk om te zien hoe schapen reageren op verhaaltjes uit de pen van
dit is gewoon Nederland in het klein... :)
Haar muziek is ruk, maar Anouk heeft mij niets misdaan dus ik doe niet mee met schelden.
hooliganica hollandi | 09-06-11 | 12:41 | + 0 -
Spijker op de kop..
En weet je, ECHT grote artiesten zijn op het gewoontjes af... Die hebben die onzin echt niet nodig. Maar ja, als je eigen gebrek aan inhoud moet overschreeuwen, moet je wel iets verzinnen. Of je laat je helemaal voltatoeeren, omdat naturel zelfs je eigen hond je straal voorbijloopt.
Of je doet beiden, natuurlijk.
Door Anouk en AliB zal ik nooit maar dan ook nooit meer iets van Douwe Egberts kopen.
Anouk kan het gewoon niet hebben dat Ilse nu ook in het Gelredome heeft gestaan.
Wie? Zijn dat die meisjes met die blonde haren die liedjes zingen? Verdienen ze daar geld mee?
Van Rossem = Wilma Nanninga van GS?
+100 voor Ilse *gaat cd kopen doen*
Oh die Anouk.... Nou, op het podium is dat een superstar, terwijl het niet eens mijn smaak is. Kun je nagaan.
Wat ze buiten haar optredens uitspookt, zal mij worst wezen. Is meer iets voor de Alberts Verlindens onder ons.
ilse +1
anouk -1
-weggejorist-
die stinkpoepert op de foto zegt genoeg
Ilse is een dotje!
Anouk voor een avond, Ilse voor een jaar of 2.
Rene Schuurmans heeft meer talent in zijn linkerpink dan die twee meiden in hun hele lijf. Heeft het ook nooit gemaakt in de States, onbegrijpelijk. Amerikanen snappen echt niets van muziek.
Bij tafelvoetbal zouden we dit een klinker noemen. Mooi stukkie van Rossem.
Fuck Anouk! Go Ilse!
-weggejorist-
Ik zie allemaal dingen in de prullenbak die ik ook bij een coke junkie zie liggen:
PINPASJE
RIETJE
ALIMINUM FOLIE
DVD ( om het op te leggen)
EN albert heijn ? wat doe je in nederland anouk !!
Die Ilse is er ook één die dwars door haar ongesteldheidskrampen heen blijft lachen met dat boerenaccent. Ze verontschuldigt zich al als ze zomaar spontaan 'Verdikkie!' zegt. Trek 's een kwaaie kop en twitter je reedt!
Precies de vinger op de zere plek. Ontzettend labiel borderlinekind. Belangrijke les voor Anouk: Als het met je muziek niet lukt om een echte rockbitch te zijn, probeer dan niet een rockbitch te acteren. Helemaal als je niet kán acteren. Het probleem van Anouk Teeuwe is niet Isle de Lange, niet rapper 247 of haar kudtplaten. Het probleem van Anouk Teeuwe is Anouk Teeuwe.
Domme muts Anouk -1
ach, het hoort een beetje bij Anouk he. Als ze mooie liedjes blijft maken dan ben ik bereid dit soort treurnis door de vingers te zien.
Toeval-shitjes ?
Het mag dan een bitch zijn, ik luister 1000x liever naar Anouk dan naar die ideale schoondochter met haar quasi westernsound in Engels met een twents accent. Kapot geproduceerde middle of the road meuk.
en Anouk komt uit een vieze stinkende stad, Ilse van het frisse, fruitige platteland.
Vind het wel een goede actie. Krijgt troep toegestuurd van een wijffie dat gelukkig in het engels kan zingen omdat ze in het Nederlands niet te verstaan is.
Dan ben je toch vrij om er mee te doen wat je wilt. Rest van Nederland wat te zeiken, iedereen tevreden, next.
Ik denk dat Van Rossem gepikeerd is omdat Anouk hem niet wil doen.
Anouk begint een beetje tragisch geval te worden. Het meiske zou eens deskundige hul moeten gaan zoeken.
Lul allemaal maar, maar wat heeft zij een lekkere bever tussen de benene! Mhmmmm
@Claude Viool idd. ik dacht onbewust aan Patty bralt
Anouk is zielig en stout... Ilse is lief!
Anouk... da's toch die ene die denkt dat zingen met een naargeestig slisgeluid 'amerikaanser' klinkt.... en dat goed gejat ook orgineel is.... en... en... en..
Dat nummer Nobody's Wife klopt overigens ook geen reet meer van. Inmiddels is ze -gezien het aantal kinderen en bijbehorende vaders- toch wel een beetje Everybody's Wife geworden. Het kan verkeren.
@ yokiamy | 09-06-11 | 12:48
Aha, dank & eens.
*download CD van Anouk om 'm daarna meteen te deleten*
Ilse zou iets minder braaf moeten doen. gewoon een klein beetje geil buurmeisje worden mag best. ik zou haar ckr doen
@verraad van links, da's een brabantia touchbin weet ik uit ervaring, das wel een degelijke afvalbak, daar kun je heel veel anouk meuk in kwijt ;)
@gesubsidieerd_vet | 09-06-11 | 12:23 | + 3 -
Patty Brard schrijf je met een d op het eind, verleden tijd hè.
@Bakito | 09-06-11 | 12:42
In Phill Collins zou ik hem ook niet steken.
Anouk misschien.
Wat zit aandachtshoer anouk-de-slakut nu weer te zeiken?
Gooi dat mens in een negergetto voor opnames voor de best-of-gangbangmovie, en laat haar daarna auditie doen bij popstars.
Wedden dat ze er niks van bakt.
Ilse zingt, en anouk jankt !
@me aal=aan.
was boos toen ik het opschreef, sorry?
Tja, Anouk was in een grijs verleden nog wel leuk. Nu kennen we haar alleen nog maar van haar ruzies, echtscheidingen en labiele uitspraken. Jammer dat ze zo diep moet zinken...
Dikke vette roflmfao @ Ilse!
Om even in Anouk's eigen stijl te blijven:
You're lashing out at the wrong people hun...
Wat attitude betreft kun je nog ontzettend veel van Ilse leren!
En die tokkie kunst op haar arm wil ook niet wennen.
Er zijn twee regels:
1. Niet aan Ilse komen
2. Niet aal Ilse komen.
@Kempi4lifebradder | 09-06-11 | 12:34
Je moet je stokkie er in douwen, niet je neus...
Vreemd mens en dan te bedenken dat ze zelf vooral kutliedjes maakt!
Anouk -1
Ilse +1
Ilse deLange mag zeker komen drinken aan mijnLange.
Duizend keer liever deze Anouk, wie zij ook moge zijn, dan zo'n saaie burgerlul als Phil Collins.
"Nobody's MILF"
twitter.com/#!/kvstiphout/status/78772...
altijd weer lekker een bitchfight. Maar niet met Ilse - zij is een van die schaarse pareltjes van de Nederlandse muziek.
Anouk: kon je kont maar zingen, dan kwam het allemaal goed
Ze blijft in 't engels twitteren... ongelooflijk , interessant doen om niks. Domme kut . Een lege doos die niks te melden heeft, niet kan zingen , totaal gebrek aan zelfdiscipline. Triest om te horen dat ze denkt dat ze ooit uberhaupt internationaal gaat doorbreken.
Biff Eagleburger | 09-06-11 | 12:18
Anouk en Kane hebben heel veel overeenkomsten.
Ze hebben beiden hetzelfde verzonnen Engels accent. Ze zíjn geen rockers, ze imiteren een rock(st)er en half Nederland denkt dat het iets met muziek te maken heeft.
Ilse lijkt me een topwijf. Gezellig, grappig accent en volgens mij nog steeds normaal (iig zonder sterallures).
De overlast van Anouk moet worden teruggedrongen door border collies en automatische weer- en verjaagsystemen. Ook moeten in de gebieden waar ze overlast veroorzaken gewassen worden geteeld die ze niet eet. Dat schrijft de Dierenbescherming aan staatssecretaris van Landbouw Henk Bleker .
Het plan is een alternatief op een visie van natuurorganisaties om het overschot aan Anouk af te schieten. De Dierenbescherming vindt ook dat er niet meer op Ilse DeLange moet worden gejaagd. Hoewel deze problemen veroorzaakt door productie- en hobbydieren te eten, jaagt Ilse DeLange ook op Anouk.
Ziet eruit als een HEMA-vuilnisbak. Curver is kennelijk te huiselijk (lees: te duur) voor onze 'rockbitch'.
Een anouk bashtopic? Hoe verrukelijk.
-1 voor dat hatende vrouwmens
Ik hou toch meer van die rauwe bluesrockstem van Anouk, dan dat oudere Viva-meisje gelispel en gekoketteer van Ilse de Lange.
Anouk zingt loepzuiver, zelfs in de grootste uithalen.
Maar het is zoiets als de Stones vergelijken met de Beatles, daar komt het op neer.
De keus tussen "Brown Sugar" en "Yesterday".
Zo is het leven: www.youtube.com/watch?v=DPa61iZR94o
Hoezo, Anouk heeft ook gelijk. En als Ilse in haar broek schijt voor Anouk dan mag Ilse dat ook zeggen.
Ilse de Lange is een lelijke gemaakte boerenkut met gemaakte kudtmuziek en een achterlijke kudtaccent.
Anouk FTW
Wanneer wordt Anouk trouwens weer zwanger? Heeft ze alweer een subsidieneger gevonden die underground rapt, geen haar op zijn zak heeft, maar wel een libido heeft om alle "ho's" te neuken?
Je zal maar die domme Tmf prijzen moeten ontvangen. Anouk altijd al rommel gevonden. Talent is ver te zoeken.
@Cuyahoga
Amen.
Ik ben er van overtuigd dat Anouk uit der bek stinkt.
Anouk had voor mij al afgedaan toen ze Madonna afkraakte, nou ja, daarvoor vond ik er al niet veel aan.
Ilse heeft een prachtige uitstraling. Ze moet wel een fantastische vrouw zijn. Net als mevrouw met de dag trouwens
-weggejorist-
Ilse DeLange is gewoon je alledaagse buurmeisje.
Anouk ook.
Als je naast een afkickcentrum voor crackhoeren woont, dat is.
@t hfakker | 09-06-11 | 12:16
Leuk dat je er weer bij bent na gisteren!
Mare 1 ding, Anouk is veel beter dan de country-ROMMEL van Ilse.
En omdat ze zulke dingen doet, houden we van der!
Zat Anouk vorig jaar ook al niet te zeuren over Ilse de Lange?
Google er maar eens op na!
Anouk laat zichzelf erg kennen, duidelijk jaloers en bezit slechts de kwaliteit om van brood stront maken
Anoek, dat is toch die zingende Kim Holland?
ons ilse ,
leu oet twenthe , leukeleu.
Als mens *kuch* lichtelijk ontspoord, die Teeuwe, maar d'r muziek is wat mij betreft prima te pruimen. Ze zou er overigens verstandig aan doen om Twitter te laten voor wat 't is : een speeltje voor narcistische volidioten.
Ik ken haar wel, ze was een keer bij mij aan de suikerspinkraam.
Vierkantachter | 09-06-11 | 12:16 | + 1 -
haha +1 voor jou!
Zat me eigenlijk al op te winden over weer een topic waarin Anouk gebashed wordt, want je kunt veel van haar zeggen, maar ze heeft wel degelijk talent.
Maar goed, als je dan besluit Ilse aan te gaan vallen, dan ga je toch een grens over, dat doe je gewoon niet. Je verzuipt geen puppies in een sloot, je knijpt geen eendekuikens tot smurrie, en je valt de meest sympathieke zangeres in heel NL niet aan. Daarmee degradeer je jezelf onmiddelijk tot een bijzonder triest wijf.
Overigens totale win voor Ilse! Daarom blijft ze zo leuk...
Die foto ook van die dvd, lijkt op een actie van een 15 jarige die het niet kan verkroppen dat haar collega meer succes heeft.
Even een vraagje ?
En ? Anoek ? Nog lekkr voor je bek laten rammn vanmorgrn?
Anouk's enige hit was qua sound en melodie een schaamteloze kopie van wat Melissa Etheridge al jaren eerder deed. Muzikaal en creatief gezien zijn ze beiden volstrekt niet vernieuwend. Pot, ketel, zwart.
+1 voor Ils!
A Nou K'zou je niet doen
@vraagstaart | 09-06-11 | 12:15
Met het verschil dat Patries wel kan zingen.
Anouk het rare trekjes, maar haar muziek en stem staat als een huis! Een top-wijf en gewoon een lekker ding....
mooiste quote van Anouk is nog steeds: (over haar liedje Michel)
"Michel is nog steeds mijn (ex)vriendje waar ik een natte kudt van krijg"
verder is het een tering bitch.
Een Amerikaan die ooit in mijn bijzijn een nummer van haar op de radio hoorde vroeg "What's that accent supposed to be?".
Anouk ? Wie is dat ?
Ken wel een hond die Anouk heet. Een labrador.
Oh? Anouk zegt dus dat ze alleen van echte muziek houdt? En die diarree die zij produceert dan? Is dat dan muziek? *even keihard lachen gaat*
@vraagstaart | 09-06-11 | 12:22
Ah, ik snap hem.
Jij op de buuv en die kat maar aan je kont krabben.
Ja zou ik ook een valse kat noemen dan.
Ik vind Ilse de Lange ook veel leuker. Met van die lieve kuiltjes in haar wangen en zo'n prettig Twents accent. Maakt voor mij dan verder al niet meer uit of ze kan zingen of niet.
Anouk is al bijna een Patty Brart
Anouk heeft precies een goed nummer gemaakt : Mood Indigo..
@Che_cuevara | 09-06-11 | 12:22
"d" vervangt door "s"
Anouk heeft een prima stem maar voor de rest is het een aso tokkie geboren in een goed lijf. Moet er niet aan denken om met zo'n arrogant leeghoofd op de bank te zitten. Ik zou stapel gek worden van dat domme platte gelul. Zou ze wel met bestek eten?
@barch | 09-06-11 | 12:17
Tssss. Ik vrees dat je Jorid hebt wakker gemaakt.
Vindt hij niet leuk
Biff Eagleburger | 09-06-11 | 12:18
Duizendmaal dank. Deze ga ik regelmatig quoten :-). Zal altijd als dat viswijf een nieuwe cd uitbrengt denken aan een interview dat ze gaf na haar debuutplaat. 'eigenlijk ben ik helemaal geen zangeres. Ik doe dingen nooit twee keer en hoef niet zo nodig beroemd te zijn. Dus verwacht niet dat ik nog eens een plaat uitbreng'. Tuurlijk... we hebben het geweten. Wat ik me toen verder al afvroeg: zou die ouwe Sjors Kooimans haar nou als jong meisje gebatst hebben of niet?
@Che_cuevara | 09-06-11 | 12:19 De kat. Buuv is een sgatje.
Hahaha op een netjes dichtgeplakte luier! Daar gaat je rockbitch imago, verlopen moedertje.
Maak nou maar een foto van je tetten.
Anouk heeft geen platenlabel nodig maar een psycholoog die haar van haar borderline en narcisme af wilt helpen. Het is gewoon meelijwekkend om te zien hoe zo'n grietje zelfdestructief tekeer gaat en het product, haar eigen ellende, helemaal toppiejoppie vindt. Voor de rest kan ze niet zingen en moet ze een betere camera kopen voor de betere foto's van haar bips en foef. Doet ze tenminste toch nog iets nuttigs...
@barch | 09-06-11 | 12:16
Kut op, stinkcomplottert.
Anouk ftw. Haters.
www.bol.com/nl/p/dvd/ilse-delange-live...
zou hem bijna kopen, het is dat ilse er nog geen 20 cent mee op vooruit gaat..
Lelijk Haags tattoo-mormel, blijf eens binnen
@vraagstaart | 09-06-11 | 12:15
Als de kat van je buurvrouw of als de buurvrouw?
Anouk, i'm your c*nt SAY I'M THE ONLY ONE!
www.youtube.com/watch?v=bHs93nTGvSI&am...
* lekkor slapon gaat *
Duidelijk en helder verhaal. Anouk -1
Verder nog wat gebeurd in de wereld?
-weggejorist-
*barch uitzwaait*
Anouk is net zo rock als Kane en net zo straat als een kamerplant.
Ilse zou ik zo ontzettend graag doen, maar haar muziek is niet mijn ding. Bij Anouk is het precies andersom.
-weggejorist-
-weggejorist-
Anouk zingt alsof ze haar muil vol heeft gepropt met billendoekjes nadat ze een fles zwitsal anti-berg lotion heeft gedowned. Da's sneu.
-weggejorist-
Bullshit GS, Ilse is destijds ook gesjeesd in De VS v A.
Beide zijn gewoon wereledberoemd in Nederland.
Dit stukje is gevoed door de hoop dat Nederland, 'wij', onze grootheid van de Gouden Eeuw nog eens kunnen overtreffen. Dat wij NL ook een beetje zo'n Rockbitch zijn... Maar dat kan dus alleen als we weer een onevenredig voordeel als slavernij of extreme gasbaten aanboren.
nouk en Ilse zingen beide 'leuk'. En het hoort een beetje bij een SBS GTST BETB OhOhGerso volk als dit, dat ze elkander nu en dan in de haren zweven.
Muziek van die twee luister ik toch niet. Anouk mag wat mij betreft rustig kontfoto's blijven twitteren hoor..
Anouk wordt de Patricia Paay van de 21e eeuw: één en al ego, leegheid en zo vals als de kat van mijn buurvrouw.
Haha Twentse nuchterheid, altijd goed.
dat heeft zo'n meisje toch niet nodig?
Klasse van Ilse. Toch mag ze wel eens een foto van haar kont twitteren, hoor! Vinden we haar nog steeds leuk
Maar toch zou ik Anouk doen
Anouk, is dat die vrouw met die grafstem?
Pauper, eet je brood op!
In Afrika sterven negertjes van de hongerT, ja?!
BAM ... die zit
anouk - 1
doorbraak weet af weet te dwingen => doorbraak weet af te dwingen
REAGEER OOK