
Kijk. Dit is pas protesteren en staan voor je zaakje. Vanavond is de raadsvergadering te Nijmegen, olv de
gekozen (lol) burgemeester Thom de Graaf, ruw verstoord door een blote streakert met een ontklede klabanus en een naakte bips. "De man keerde zich vooral tegen de PvdA en Groenlinks die hem misleid zouden hebben met loze beloftes over de subsidiebanen." Zo Job Cohen en Jolande Sap! Horen jullie het ook eens van een ander. (Via
NijmegenNaakt.nl en
Omroep Gelderland voor meer pics)
PS: Sorry heren! Extraspeciaal
linkje met leuke dames enzo ter nazorg.
Reaguursels
InloggenBij DWDD laten ze elke dag enkele "kuch" hilarische fragmenten zien van allerlei gebeurtenissen.
Als het om de PVV gaat zelfsch met stip.
Deze zat er gisteren opvallend niet bij.....
Zag de man net op het nieuws, was nog leuker om naar de voltallige raad te kijken, iedereen verstijfd van angst, wat gaat de burgermeester doen, humor dit.
Gut , gut , wat een wazige foto. Stelletje amateurs , heel moedig hoor om het nu zonder "balkje" te plaatsen.
Is er geen scherpere foto van die man?
-weggejorist-
Geniaal. Meer van dit soort kolderpolitiek!
Alsof de PVV nog niet genoeg is....
*verlangt terug naar tijd dat ministers nog met Excellentie aangesproken werden en er pijp werd gerookt op het Binnenhof
prostateren..
Wat een volgevrete vent.
Eindelijk deed hij eens wat met zijn luie reet.
Hoeveel zou GS betaald hebben voor die overrated achtergrond pica? Zeker laten maken door Lukkien?
hij is mijn held
+1 voor de update.
Waarom is het nou nooit eens een knappe man of vrouw dat zo protesteert?
Mogguh,
Zonde van de Champagne ... bij het ontbijt
* out en later terug komt *
Zijn bijnaam is zeker EL GROSSO!
LOL,ik heb eerder het idee dat hij uit een bejaarden inrichting ontsnapt is.
De man heeft 100% gelijk. Hij is bedrogen, verneuqt, voor de gek gehouden, afgezet, leeggegraaid, uitgezogen, weggeworpen.
En als je dan naakt voor die graaiers staat worden ze schijnheilig want ze willen niet geconfronteerd worden met de gevolgen van hun daden. PvdA en GL: de nieuwe CDA-ers, de nieuwe Farizeërs, de nieuwe folks on the hill.
Ze hebben SP erui gegooid in Nijmegen en ingeruild voor D66 voor een triootje, zodat ze in elkaars hol kunnen kruipen en en-passant deze naaktmens erbij kunnen "pakken", niet openlijk nee maar wel stiekum in het fietsenhok. Waarom het fietsenhok? Dat is namelijk nog het enige vervoermiddel dat de arme man nog heeft: een fiets.
De droom van huisje boompje beestje tvtje autootje voor de gewone man beloofd door PvdA is weggegraaid door Kok ING, en Bos KPMG en die Gl-er met Icesave-gokkerij. De Graaf is de D66-er die het gedoogt, de ongekozen burgemeester die altijd zijn punt maakte van de gekozen burgemeester. Hoe schijnheilig wil je het nog hebben?
Inderdaad schreef iemand Libische toestanden. Wat in de Arabische wereld gebeurt gebeurt hier ook: de gepriviligeerden stelen van de niet-gepriviligeerden. Ik zeg: diskriminazi wegh ermee.
Maar goed, de plicht roept dus ik ga me maar eens nuttig trachten te maken.
Ik wens u allen een prettige dag dan wel een stijlloze voortzetting. Ugh!
Zelfs Sharon Dijksma zou hem niet willen doen...
@Marcus Porcius Cato | 24-02-11 | 08:24
Eerder Cubaanse toestanden. Da's bijna hetzelfde maar dan zonder artillerie-inzet en zonder huurlingen. Gewoon old-skool neerknuppelen dus. Da's een stuk humaner.
Theodoros | 24-02-11 | 08:14
Im Suden nichts Neues?
pvda haten +1
Het zijn Libische toestanden in Nijmegen ! Protesten worden krachtig de kop ingedrukt.
Theodoros | 24-02-11 | 08:14
Viagra Plus?
Vreemd... die filmpjes van al die aardige dames stemmen mij melancholisch. Das war einmal, lieber Augustin...
maar goed dat de verwarde meneer niet met zijn pistooltje schoot ;-)
"PS: Sorry dames! Extraspeciaal linkje met leuke heren enzo ter nazorg."
Ik had het toch echt eerst zo gelezen. Dat zou ook meer gepast zijn.
@Che_cuevara | 24-02-11 | 08:04
Is dan ook een geheim recept. Dus niet doorvertellen hè!
Binnenkort trouwens in elke schoolkantine te verkrijgen, te beginnen bij InHolland.
Eens zien of er nog wat te redden valt daar.....
@Reinaert | 24-02-11 | 08:01
Hey, bedankt.
Hier zocht ik al lang naar maar staat op geen enkele recepten site.
Ze weten niet wat ze mislopen.
@Che_cuevara | 24-02-11 | 07:53
Inkoken, vermengen met gepureerde aardappel, snufje arsenicum d'rbij en last but not least op smaak brengen met fijngemalen glas en je hebt de perfecte Olvarit-vervanger.
Zó worden echte mannen gemaakt!
Che_cuevara | 24-02-11 | 07:53
Shakespeare schreef er al over in Hamlet.
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 07:49
Is het ook.
Maar je moet wel ff uitkijken, proeven is niet echt een optie.
Jos Tiebent | 24-02-11 | 07:49
ROFLOL,
Heeeee, zoveel vrije Burgemeester posten hebben ze in Heerlen niet.
Lokatie: Nijmegen
Vraag: "Waar is de beveiliging als je die nodig hebt", verzuchtte een zichtbaar geïrriteerde burgemeester Thom de Graaf.
Antwoord: fietsenhok.
Inkoppertje natuurlijk.
Typische PVV stemmert, grote bek, klein piemeltje..
Che_cuevara | 24-02-11 | 07:47
Zucht, ach ja de studie der Nachtschade gewassen, wat een wondere wereld.
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 07:46
Goed idee.
*catering belt*
Che_cuevara | 24-02-11 | 07:44
Zo'n salade zou wel wat voor Ghadaffi zijn samen met een kopje, goed getrokken, Goudenregen Thee.
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 07:42
De diffenbachia, ja die ken ik wel, lekker ook in de salade.
@Aktivist | 24-02-11 | 07:35
Nou, daar zijn we dan ook weer uit. Niks aan de hand dus, blijft staan dat het hele circus rond gesubsidieerde baantjes ook een echte schertsvertoning is. Dit soort kunstmatige baantjes zijn over het algemeen zinloos of ze verdringen anderen aan de onderkant van de arbeidsmarkt.
Terecht dus dat je dergelijke baantjes schrapt. Jammer genoeg heeft die blote meneer dat - lef of niet - kennelijk nog niet door. Zal wel zelf in die business werkzaam zijn. Dan krijg je dit soort misplaatst "enthousiasme".
Che_cuevara | 24-02-11 | 07:38
Gewoon elke morgen een paar van deze plantjes aflikken staan in vele huiskamers:
www.google.com/imgres?imgurl=http://to...
@Reinaert | 24-02-11 | 07:33
Koffie met strychnine?
Strychnine drink je toch puur.
Aktivist | 24-02-11 | 07:35
LOL,
Blijf in elk geval doorgaan met chargeren dat is hartstikke leuk.
Reinaert | 24-02-11 | 07:33
Moet je me dat nu weer inwrijven, dat ik zo'n zachtaardig karakter heb?
Neem nu subiet koggie met doping!
Reinaert | 24-02-11 | 07:20
Nogmaals goedemorgen, ook aan @Sjeng!
50+ of niet: Mijn plempsel was een - ik geef het toe - gechargeerde reactie op Zeg maar Calimero uh Jansen.
Gelukkig is competentie niet afhankelijk van leeftijd. Eerder van je instelling. En die ontklede 50-plusser in de raadszaal van Havana aan de Waal is waarschijnlijk ook ergens in zijn leven gestruikeld, maar lef heeft-ie wél. Meer dan veel jongeren die ik ken!
Reinaert | 24-02-11 | 07:28
De eerste kamer geeft af-en-toe echt wel eens een levensteken.
Dat koeien voor de slacht ook, loeien dat die beesten doen.
Overigens waarom zouden we, 2 maart a.s, niet "De "dag van de Fossielen"noemen?
Krijg soms de indruk dat de Eerste Kamer net zo'n dumpbak is als het EU parlement, lobbyen en binnengraaien van commisariaten.
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 07:28
Kom op zeg, echte kerels drinken hun ochtendkoffie zwart met een lepeltje strychnine en jij gaat zeuren over een beetje arsenicum? Watje!
*** Nog maar eens een lekker bakje componeren gaat ***
Che_cuevara | 24-02-11 | 07:26
Aan de kaarsenkleur ( licht gelig) te zien zou je dat wel gaan denke.
Bij balseming is een van de toegevoegde stoffen Arsenicum, dan weet je het wel.
"what you see, can not be unseen" :p
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 07:24
Nou maak je het wel héél spannend. Het hersendode klapvee van de Opperste Sovjet vergelijken met de leden van de Eerste Kamer der Staten-Generaal. Dat gaat wel heul ver!
De eerste kamer geeft af-en-toe echt wel eens een levensteken, denk maar aan de nacht van Wiegel, al is dat meer uitzondering dan regel. En da's ook goed zo.
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 07:24
Zouden het geen wassen beelden zijn in de eerste kamer.
Als ik ze zo eens zie dan moet ik dat haast wel gaan geloven.
Che_cuevara | 24-02-11 | 07:20
Jowww,
In de Eerste kamer krijgen ze, net als bij de destijdse Opperste Soviet ,
een body count door het begrafenis commité.
Che_cuevara | 24-02-11 | 07:18
PPssst, niet doorvertellen.
Ik ga Bea ook nog verrassen, HiHi Hi.
@Aktivist | 24-02-11 | 07:12
Nee hoor, ik ben een jonge God, en het is nog maar afwachten of ik ooit de 50 wel haal, je weet maar nooit hè. Want ook jongeren kunnen hun nek breken tijdens het passeren van iedere willekeurige drempel. Leben ist immer Lebensgefährlich!
Maar even inhoudelijk: niet alle oudere werknemers zijn incompetent en/of lui hoor. Ik ken er genoeg die in relatieve stilte de meest geniale ingevingen hebben en daar hun salaris absoluut mee waar weten te maken.
Dit in tegenstelling tot veel slechtopgeleide jongeren die alleen maar een hoop herrie maken en denken dat ze iets voorstellen terwijl ze uitsluitend gebakken lucht produceren....
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 07:13
Ja, eigenlijk heel de tweede kamer.
Die van de eerste kamer zijn eigenlijk al gemummificeerd, maar die weten het nog niet zelf
herrineren? Herinneren!
Eerst maar weer een sloot koggie.
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 07:16
So, it was you.
Altijd al gedacht ;)
@Reinaert | 24-02-11 | 07:05
Mogge vosje ;)
Aktivist | 24-02-11 | 07:12
LOL,
Mogge,
In dat geval: Goeiemorgen! Het kan uw laatste zijn....;-)
Sjeng is sinds een paar dagen zestig plus, moet je me nu daar aan herrineren?
Mooi portret!
Che_cuevara | 24-02-11 | 07:09
Op welke planeet Mark gezeten heeft?
Op de "Left Wing Planet"
Net als die blote mijnheer en met Mark velen in het CDA, VVD samen met de chronisch zieken ter linker zijde van de Kamervoorzitter.
Reinaert | 24-02-11 | 07:05
U is 55+?
In dat geval: Goeiemorgen! Het kan uw laatste zijn....;-)
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 07:00
Heb het net gelezen.
Tja, als je denkt dat het in de jaren tachtig is begraven vraag ik mij af op welke planeet Mark dan al die tijd gezeten heeft.
Dat het mislukt is, is zeker maar dat hij denkt dat het al zo'n, 30 - 40 jaar al over was (wat het toen ook al was) maakt dan weer duidelijk dat er niets aan gedaan wordt.
Want ja, als het al begraven is wat moet je dan nog doen he.
Reinaert | 24-02-11 | 07:05
Mogge maat,
@Aktivist | 24-02-11 | 07:03
Calimero? Ben jij het? Hoi!
*** Koffie aanslepen gaat naar aanleiding van deze heuglijke gebeurtenis ***
Nederlandse man van boven de 50. Kansloos. De meest gediscrimineerde groep in Nederland.
zeg maar jansen | 23-02-11 | 23:30
Aggut. Laat het nou net die groep zijn die met hun uitgezakte reet overal in NL zonder enige kennis of motivatie luie baantjes bezet houdt en de jongere generatie met hun werk (plus hun meestal onsympatieke personality) opzadelt.
Che_cuevara | 24-02-11 | 06:53
Mogge Che,
Nu je het zo direct vraagt?
Neu,
It wasn't me!
Dat streaken is zo jaren zeuventig en toek deed ik daar ook al niet aan mee.
Dus deze man is dertig a veertig jaar kwijt.
Net als mark Rutte:
"Dit experiment hebben we in de jaren tachtig begraven".
Hoezo is dat dan nog steeds al die jaren doorgegaan met soebsidie?
www.elsevier.nl/web/Nieuws/Politiek/29...
@Sjeng de helle | 24-02-11 | 06:47
Mogge Sjeng,
Weet je het zeker?
Mogguh @ All,
Voordat iemand op het idee kan komen:
" It wasn't me! "
@Krachtmeester | 24-02-11 | 05:39
Mogge Krachtmeester.
Of je bang moet zijn van een blote vent.
Ja Thommetje wel natuurlijk, die komt nooit in "the real world"
Che_cuevara | 24-02-11 | 05:20
Mogge Che.
Het gefreezde beeld ziet eruit als een kruisigingsscène.
Wat een held deze man.
En Thom de Braaf met z'n 'waar is de beveiliging?': hi-la-risch.
Mogge @all,
Is maar wazige foto. Maar goeie actie ;)
Koffie.
Als je dan toch een statement wilt maken moet je het zo doen.
Een topper in mijn ogen.
Als ik z'n nummer had zou ik 'm nu bellen.
Omdat het kan.
heee die ken ik... weet waar die linksert woont... gelukkig blurr beeld... damn..
Sorry, ik vind de foto nogal blurry...
Is dit een soort kale wookiee met een ementhaler groengrot-kut?
Dan toch goed gezien?
frontaalnaakt on tour
Eigenlijk moest deze grijze rimpelaar helemaal niet in de raadzaal wezen. Welnee, die ouwe ondeugd was stiekum keihard onderweg naar Dé Fietsenstalling. Maar koos in zijn opwinding een verkeerde deur, liep vervolgens out of the bleu zomaar ineens één of andere bestuursvergadering in en deed dan maar een dappre poging om zich er op een niet al te l*llige manier uit te draaien.....
voor de gemiddelde dame of nicht weinig te spotten in deze wazige pixelbrij, dank je wel geen stijl, dat wij ook eens aan bod komen. volgende keer graag een GIGAPICA en anders stap ik naar de commissie gelijke behandeling. de vrijmibo is ook al zoon vergaarbak van zich suf fappende mail hetero nerds. (als je een kleverig toetsenbord hebt, hebben ze daar bij compuland tegenwoordig een heel goede reiniger voor (sorry voor de sluikreclame(ik werk op commissiebasis))).
Hey Captain!
Mooi staaltje 'jezelf-in-de-kijker-spelen' van deze kerel.
Wanneer heb jij voor het laatst naakt rondgelopen in het openbaar?
;)
-weggejorist-
boeglul | 24-02-11 | 00:52
Misschien is het niet duidelijk dat jij je richte tot Cora, de nummer twee van Noord-Holland. Voor de mensen op dit forum waarschijnlijk beter herkenbaar als mevr. paardenbek van een paar onderwerpjes hiervoor. (Ik probeer het maar even te duiden.)
@mijzelf:voeld=voelt
Waar ik zo van sta te kijken is dat deze man zich belazerd voeld. Dat doen die partijen waar deze man op leunt toch altijd?
Deze man toont aan PvdA en GL zijn ongenoegen lollers.
En het is wéééér een blanke!
Ik loop altijd in mijn blote bips.. thuis, sauna, strand, camping.. maar een raadzaal.. Misschien ook eens proberen.
Van Bommel the great protector of Saddam Hoessein het was volgens hem een stabiele leider. Zelfs Jeroen Pauw is zijn geheugen natuurlijk kwijt en van Bommel zit te schreeuwen wat George Bush destijds over Saddam, zei namenlijk de man afzetten.
Als er nu iemand is, die net als Wilders een tulp verdient, is het deze man Cora (Andijk). Hij belichaamt perfect de gemiddelde PVVer, als er oscars waren voor domme en oerlelijke PVVers, zou ik de uitslag weten.
Tulp - Wikipedia
Ottomaanse sultans droegen een tulp op hun tulband als symbool. De naam tulp is zo afkomstig van het Perzische woord 'tulipan' wat tulband betekent.
Tommato | 24-02-11 | 00:42
Goh, wat vervelend.
Post scriptum: Wadt un verdeumd vaache feauteau.
@titsme | 24-02-11 | 00:11
Lol, waarschuw je even als je dit ten uitvoer gaat brengen. Ik zou graag als ondersteuning de cristiano doen als afleiding
Bekende Nimwegenaar, eeuwige freewheeler, zit vaak in Extase.
@Jeroen Blue | 24-02-11 | 00:23
Beter dat het een vrouw betreft. Is velen malen leuker dan zo'n oude bok.
@zeg maar jansen | 23-02-11 | 23:38
Volgens mij vertelde bakito in topic over de messentrekker dat ie een poosje weg is geweest om te eten. Het duurde alleen zo lang want zijn banaantjes en nootjes waren op.
@spanarchist 23:27: ja, nou kan ik weer alle koffie van mijn beeldscherm gaan vegen...
@Lewis Lewinsky | 23-02-11 | 23:42
Ik heb liever een die oekraiense dames (www.depers.nl/opmerkelijk/525936/Naakt...) maar desondanks ga ik mee in de plus 1.
*Draait zich om naar mevrouw Tommato, "Wat een knappe man, en ook nog zo goed onderlegd, wil je met hem naar bed, ik reaguur hier wel"
Boeiende achtergrond reportage: Van beschermd werken naar onbeschermd werkloos, een reportage uit Nijmegen.
weblogs.vpro.nl/argos/2010/12/10/11-de...
Best wel grappig, om daar bij te zijn als zo een man naakt het publiek uit rent...
@bruine kikker | 24-02-11 | 00:14
Vond de oorspronkelijke grap van Prett Stift leuker.
@ Prof. Vintik 23.59: Zijn zaakje hangt meer dan dat het staat. Zo goed?
Randy McRanderson | 24-02-11 | 00:09
Dan zijn wij het volgende islamitische land waar de pleuris uitbreekt ;)
reageerbuis | 23-02-11 | 23:55
Eerlijk gezegd wel. Het is toch een droom om in mijn nakie de bal van Messi te veroveren en al slalommend langs de Catalanen Arsenal naar de volgende ronde te schieten. Om vervolgens al helicopterend langs de tribunes te rennen.
En dan heeft de arme man waarschijnlijk zijn nieuwe aanslag rioolheffing van de gemeente nog niet gezien. Mogelijk had hij zichzelf dan ter plekke in brand gestoken o.i.d.
-weggejorist-
Misschien duiden we deze situatie wel helemaal verkeerd met z'n allen en is dit juist de opmaat van dat de protesten in Noord-Afrika naar Nederland beginnen over te waaien. Niet iets om lachwekkend over te doen, dunkt mij.
Jolande Slap.
Jammer dat Femke weg is. Zij had er wel raad mee geweten.
@de honden blaffen... | 24-02-11 | 00:03
Lol. gaat ook slapen.
Blaffende honden ff de mand intrapt.
Ja, Cohen, zie daar uw voormalige achterban, volkomen uitgekleed.
Ik zou dit ook wel kunnen doen maar dan zou ik iedereen die het gezien heeft eigenlijk een factuur moeten sturen na afloop.
Al je statements kan je kracht bijzetten, met je blote leuter in de raadszaal!
Gáát er een keer iemand uit protesteren, is het wèèr niet goed.
Oops, midnite.
*aus*
Bedtijd.
*out*
@bruine kikker | 23-02-11 | 23:56
Dit is pas protesteren en hangt voor je zaakje?
@bruine kikker | 23-02-11 | 23:56
Dat hangen doen ze pas onder de grens * Middellandse zee*.
"Dit is pas protesteren en STAAN voor je ZAAKJE" of moet het zijn: "HANGT" ?
@titsme | 23-02-11 | 23:54
Andere plannen die je met ons wilt delen?
@necrosis | 23-02-11 | 23:48
Ach, als ik in de sauna de mensen ongekleed waarneem dan valt het me op dat dik of dun zijn niet zo belangrijk is. Het gaat om de proporties, die in geklede toestand vaak juist verkeerd geaccentueerd worden. Maar ja. Zo is het nu eenmaal. De mode maakt de mensen een beetje dom. Maar stel ik zie zo een oplichter van zo een bank naakt in de sauna. Dan is het ook maar een gewoon mensch.
Rammstein | 23-02-11 | 23:53 Hij was binnen hè? En omdat ambtenaren weinig bewegen staat de verwarming in gemeentehuizen doorgaans op standje tropisch.
@Rammstein | 23-02-11 | 23:52
Ghehe. Zoals ZMJ al verklapte, ik meen het niet zo.
Man man man, wat een tragisch podium om te streaken. De een verstoort een voetbalpotje in Nou Camp, de ander een kleinburgerlijke discussie tussen quasi-belangrijke personen in een muf zaaltje.
zeg maar jansen | 23-02-11 | 23:48
Het is best koud momenteel, dus dat hij daartoe bereid is, toont hij met deze actie wel aan.
@Kitstra | 23-02-11 | 23:50
Staat toch "SFW porn faces" Collega moet niet zeau preuts doen... Net als die gekke mensen in die raadszaal. Niets natuurlijkers dan het naakte menselijk lichaam en dan gaan ze gillen om beveiliging...
@Kitstra | 23-02-11 | 23:50
+100 voor je collega. Meestal blijven ze thuis als ze ongesteld moeten worden.
Bakito | 23-02-11 | 23:45
...... ik stopte met lezen na "ik spring" ....
had bij dat nazorglinkje niet even nsfw kunnen staan? Collega naast me liep rood aan...
@zeg maar jansen | 23-02-11 | 23:38
Nu komt de aap uit den mouw....
Die man moet trouwens niet zo verongelijkt doen. Dat hele instroombanenplan is mislukt omdat de instromers nooit meer doorstroomden, ze vonden het wel best.
Maar hij kan altijd nog postbezorger worden. Dat is buiten, in regen en tegenwind. Dat zal wel tegenvallen want het is iets anders dan bij de koffieautomaat rondhangen bij een parkeergarage.
@AntiSoof | 23-02-11 | 23:42
Sommige mensen zou je niet naakt moeten willen zien, dat geeft te denken.....
@Rammstein | 23-02-11 | 23:42
Pas op hè met treiteren, ik spring zo over je toetsenbord heen!
@spanarchist | 23-02-11 | 23:34
Ik dacht dat ik erg was maar jij spant de kroon!
En gelukkig is de topicpica onscherp.....
Daar zul je hem net hebben.
check NU ff P&W da's nou de Vara
Hahahahaha vind hem echt goed!!!! :-D LoL
+1 voor de nazorg
Rammstein | 23-02-11 | 23:42 Nee, ik heb uit redelijk betrouwbare bron dat het IRL een heel aimabele man is.
@zeg maar jansen | 23-02-11 | 23:38
Koekoek!
ik vind die poster van de PvdA ook misleidend. Er staat niks bij over de staatsschuld.
*broek uit doet*
Gut. En wat is er mis met een naakt mens?
Het valt me vaker op dat sommige mensen daar nogal door geshokkeerd raken.
Hoe erbarmelijker de geest hou preutser 't meest.
zeg maar jansen | 23-02-11 | 23:38
LOL! Dan had het er ongeveer zo uit gezien cp.db3.s-msn.com/MSN/nl_content/01%20C...
+1 voor deze boze blanke man
Inderdaad, die rare PVV'ers hebben niets om het lijf!
@zeg maar jansen | 23-02-11 | 23:36
Ik ga ervan uit dat spanarchist een grapje maakte.
Een misselijk grapje, dat wel. *teiltje schoonspoelt*
Kwam ie uit het fietsenhok?
Dan zit daar waarschijnlijk nog een raadslid.
Doe es spiegeltje plaatsen Pritt, likje is deaud en in huize Gezwelgje wil men lachen om Blote Bipsen...
zeg maar jansen | 23-02-11 | 23:36
Sterker nog, vanavond zal het moeilijk slapen worden bij zo veel opwinding.
@dwaazz | 23-02-11 | 23:38
U is milt.
@spanarchist | 23-02-11 | 23:27
Met dit soort reaguursels begin ik wel te begrijpen waarom sommige mensen met hard drugs experimenteren.
Vraagje: Heeft Bakito de hele avond gereaguurd? Of is ie een poosje weggeweest?
PVDA -1
topcat | 23-02-11 | 23:36 Gewoon iemand die z'n lul achterna loopt.
De Veerboot heeft even vergeleken en is uiterst tevreden over zijn eigen schoorsteen
Hulde aan Gert-Jan \o/
Lewis Lewinsky | 23-02-11 | 23:35 Maar we weten nu wel waar @spanarchist voor wakker gemaakt mag worden.
@Pritt eh, hij stond eerder achter zijn zaakje
Tori Black is populair bij de gifs..
@spanarchist | 23-02-11 | 23:34
kots! braak! vomeert
Stok Kickhuizen | 23-02-11 | 23:31
Ella Vogelaar was ook teleurgesteld in de pvda. En Sharon Dijksma is ook al uitgerangeerd bij de partij. Dat wordt nog een mooie verzameling teleurgestelde naakte vrouwen.
maar heeftie thom nou in z'n lekkere krullen geswaffeld?
quote. Waar is de beveiliging als je die nodig hebt, verzuchtte een zichtbaar geïrriteerde burgemeester Thom de Graaf... unqwote. Dat waren misschien ook wel de laatste woorden van mijnheer Fortuyn en Van Gogh. (RIP)
Volgens mij is dat die advocaat die PVV stemt... kom,help meeens ...
Zocht het fietsenhok, zeker.
Volgende keer even beter je fotografie regelen streakert. Maar leven id brouwerij altijd +1
@spanarchist | 23-02-11 | 23:27
De tuinkabouteres naakt!
Snel weer eentje rollen.
Nederlandse man van boven de 50. Kansloos. De meest gediscrimineerde groep in Nederland.
Wat een onscherpe foteau.
-weggejorist-
Pritt snapt het. Prima nazorg.
is lang niet de enige die wordt uitgekleed
Maar hopen dat Marriëte Hamer dit voorbeeld niet volgt.
ServerTje reaukt alweer...
Liep nog een beetje achter, hoorde bij ToN: Trots op Naaktheid. Had nog niet door dat ToN allaaaaaaang gefaalt had. Maar toch +1 voor de lef. Toppie!
Tegen de PVV en GL altijd +1
Wazig figuur
Het moet heerlijker.
Thom de Graaf... Is dat niet die D66 burrie, die de partij bij elkaar kon houden en dit baantje kreeg?
Ook deze streakerT telt mee, dat zegt Job zelf.
+100 voor deze held
REAGEER OOK