
Omdat je het ook in Veendam natuurlijk snoeihard straat moet houden. RTVNoord bericht over een halve zool (21 jaar, volledige naam asap bekend) die met zijn zwangere vriendin naast zich een autocrash veroorzaakt, op de vlucht slaat om uiteindelijk bijna twee agenten dood te rijden. Veendammer & rapper Bob - hier te zien in het meesterwerk
'Middelvinger voor justitie' samen met zijn talentvolle kompaan MC Bier - heeft gisteren door het OM poging tot moord tegen zich horen eisen. Mijnheer Bob vergat vorige week in een onverzekerde auto met gestolen kentekenplaten even voorrang te verlenen en klapte vol in de zijkant van een auto. In plaats van zich te bekommeren om het ongeboren Bobje en/of de andere automobilisten koos Aso Bob direct het hazenpad. In zijn vlucht moesten agenten tot twee maal toe
schieten voor hun leven (
VIDEO) om niet op de motorkap te eindigen. Bob ontsnapte maar kon de volgende dag alsnog worden ingerekend. Zijn zwangere vriendin (19) is weer vrij. Hoe vaak de politie precies heeft geschoten is in verband met het onderzoek geheim. Wat ons betreft sowieso te weinig. En veel te veel mis. Een verdwaalde pliesiekogel tussen de ogen van deze
malloot had de verkeersveiligheid in het Hoge Noorden aanzienlijk verbeterd.
"Ja dat heb je goed gehoord. Ze noemen mij gestoord..." Meer
pics hiero.
Reaguursels
InloggenWerkelijk waar klote. www.eropleintje.nl/
Het enige wat ik kan zeggen hierover is: HAHAHA (in de stijl van de Jamaican tourguide)... Wat een lutser!
Alles dat niet lekker zingt heel rap afschieten. Dries Roelvink niet vergeten!
en wij maar belasting blijven betalen voor dit soort kankergezwelletjes
Ik zeg : Levenslang ! Verbieden te rappen.
Weer een schoolvoorbeeld dat de gezondheidszorg in het noorden van Nederland erg achterblijft bij de rest. Kijk eens hoe slecht al die gebroken vingertjes gezet zijn. Die kunnen ze nooit meer gebruiken. Ik zie een claim aankomen.
@ Jasser Het is te hopen dat hij ook de mogelijkheid krijgt dan om weer platen op te nemen tijdens het proefverlof en zijn 'fok de justitie' boodschap op de miksteep te droppen.
Ik denk zo dat je hem over enkele weken wel weer tegen komt ergens in het noorden van dit land. Hij mag dan wel weer op bezoek bij zijn zwangere vriendin of zo.
Deze arrogante (en gestoorde) fin zal hard genomen worden in het gevang en door de verzekering. Zijn keiharde focking verdiende loon.
En dan te bedenken dat ook ene Ede Staal uit Groningen komt.
Het is te vergelijken met dat 'Wetten dass..?' miljoenen kijkers trekt in het 'Land der Dichter und Denker'
-weggejorist en opgerot-
Kun je in Veendam eigenlijk ook 'op de blok staan''?
-weggejorist-
New Kids on the road: Sommige mensen maken er een lachfilm van, anderen gebruiken werkelijk zo'n haarstijl en nemen zichzelf serieus..
Kunnen ze voor de grap niet het gemiddelde IQ van een rapper meten? Kunnen we die vooroordelen meteen even promoveren tot statistiek en wetenschappelijk bewezen. Scheelt weer zoveel discussie, subsidie en gemiste schoten..
BOB brengt je thuis.
Waarom is die mongeaulenhyves momenteel buiten gebruik? O wee als ik de reaguurder te pakken krijg die het niet oke vonden, nu kan ik geen pica's zien.
Pffff.... wak een Tokkie... helaas mogen dit soort figuren zich ook vrij verplaatsen. Het gevolg is dat een normaal mens ook met zo een rampdebiel in aanraking kan komen.... erg triest.
Iemand uit 1104 vraagt bobby om een keertje hier de gangster uit te hangen.....
Veendam, Hehehe.
En dan te bedenken dat in bijna elke woonwijk in NL wel dit soort randdebielen wonen...
Van mij mogen ze allemaal preventief worden opgeruimd, euh opgesloten.
Werkelijk levensgevaarlijk voor de maatschappij dergelijke idioten.
Mooi hoor, zo'n matje.
Erg jaren '80 ook.
Hahaa, heel fijn ik wilde wat extra feauteau't van deze priemhoorn bekijken maar dankzij reaguurders(?) is er tig keer op 'niet ok' geklikt en nu is zn profiel niet zichtbaar. Spijtig
@ Vali | 07-12-10 | 17:34
Excuses, dit is dus de naam van zijn bebaarde vriend.
Ik zoek nog wel even verder.
Maar, centrale vraag, als hij dronken was, als Bob... wie was dan de Bob in het voertuig?
Stumperds....
Euhh de middelste dan maar:
i53.tinypic.com/33137le.jpg
Die meneer van het OM legt wel heel geduldig uit hoe gedegen het onzerzoek is naar of er geschoten en zo ja hoe vaak en waarom en op wie.
Het legt alleen niet uit waarom er geen enkel van de danwel of niet en waarom en op wie geloste schoten niets uithaalden.
Ik, als burger, blijf weer eens achter met een vraag.
Enkeltje Rifgebergte AUB, dank u!!
een astra -combi ! De RAP-Mobiel is een astra combi. Hoe Groningz wil je het krijgen. Blijkbaar is zijn akzent hem serieus want welke andere kneus wil er nou in een Gouda slee, een kanaleneiland bak een 020-west kar kroezen.
Heb zijn naam gevonden (met dank aan de hyves link): Sebastian Wolthuis
ik ben zoo rapmoe!
@stallieman
Doorgeschotenvrijheideikeltjes is ook geen slechte;)
Nu is rap sowieso al behoorlijk kut maar tegewoordig heeft elk dorp waar 2 straten doorheen lopen al een zogenaamde tough crew vol gangbangende homeboys. Schij toch gewoon 's uit met die sneue teksten en fruitylooptunes.. wannabe toepaks.
@pius | 07-12-10 | 16:32
"Dat valt moeilijk te rijmen"
Hahahahaha bewust? Erg gevat.
Maar dan is het nog triester gesteld. Het is toch ook het hele "ik doe de gangsta shit na cultuur". Doorgeschoten in vrijheid eikeltjes.
Nou pa en ma, DAT hebben jullie goed opgevoed ! De politie had die klootzak een kogel door zijn kutkop moeten jassen. Prettig idee dat zo'n hufter zelf een kindje op moet voeden *not*. Meisje dump die zak en zoek een echte vader voor je kindje !
Ik ken iemand en die zijn neef heeft de vluchtauto en de auto die hij heeft geramd ter plekke nog gezien. Het is in ieder geval vlak voor het huis van onze grote held geschied... www.geenstijl.nl/mt/archieven/2009/10/...
Ik zeg: VUK you!
Nou, ik vind dat er onmiddelijk een reality serie op TV gemaakt moet worden over deze duidelijk minder geavanceerde levensvormen. Na oh oh cherso lijkt me dit wel de overtreffende trap.
Het is de Nul Vijf Negen Acht , matties! www.youtube.com/watch?v=r-cs4XYpy_k Die politieversterkingen voor Eindhoven (Kempi) kunnen weer naar Veendam dus.
vagehond | 07-12-10 | 15:09
Veendam is Groningen, natuurlijk. Waarom ik die fout maakte? Waarschijnlijk door nagalmen van dat bericht over die moordenaar van Andrea Luten.
Excuses.
En ik hou van beide provincies!
Waar haalt dit soort mensen haar bestaansrecht toch vandaan? Overal boos op, hoofden om op te poepen en irritant en gevaarlijk voor hun omgeving. En dan jezelf toch zo serieus nemen. De wereld zou weer een stukje beter zijn als Bobje en zijn matties de vorm van organische mest hadden aangenomen.
Er is wel een serieuze rappers oorlog in Veendam hoorde ik net. Bob zit vast door snitches jeweetzelluf.
www.youtube.com/user/050bob#p/a
Alleen al dat matje is een nekschot waard..
Het gaat justitie in deze zaak echt niet lukken om moord te bewijzen.
waarom doen ze nou altijd zo?
@stallieman
Voor een lokale gehuchtsrappert heeft hij nog aardig wat 'vrienden'. Dat valt moeilijk te rijmen.
*kan niet copypasten hier*
Stoere boeren hoor.
Castreren met terugwerkende kracht.
Door zulk soort lui voel ik me toch altijd weer stukken beter!
Ik zou bijna denken dat ik normaal ben :-P
Je ziet de drugs uit de tuigkoppen puilen.
En de vriendin zal binnenkort een nieuw stuk tuig uitpoepen want tja dat kind is nu al verloren als die in zo,n klimaat terrecht komt.
@Doc Damage | 07-12-10 | 16:23
Don't thank me, thank Parsons en atm0s!
@andie
dank u!
Bob,middelvinger in z'n uiteinde,helemaal het einde.
Free Bob, die latente homogevoelens ondermijnde.
In de knast uit de kast.
Wist niet dat er een middelvinger in past.
Free Bob ,fok jou,midelvinger van die gast,nu weet ie dat ie past.
Free Bob voor al tijd de zijne ,kusje op zijn )0(.
Free Bob zijn Sterretje is nu een rondje,Free Bob niet langer meer een maagdelijk kontje.
Stallieman | 07-12-10 | 16:22
Fantastisch!!!
Jezus wat een kneuzenkermis zeg!!
Ik ben er blij van geworden.
Zijn er eigenlijk ook nog 23minners die géén rapper zijn tegenwoordig?
Zouden die jongetjes trots zijn dat ze nog een middelvinger hebben? Op elke foto laten ze hun middelvinger zien...
Misschien pak je ze daarmee. Gewoon die middelvinger laten afknippen. Imam Fawaz is hiervoor een geschikt figuur.
@pius | 07-12-10 | 16:04
En je dan nog aanmelden ook :-(
An die ARBEIT | 07-12-10 | 16:12
Grappige link haha... Zie dat ik al een vet old school account heb... ;)
Als dit het niveau is...
thezoomy.hyves.nl/
Dan is er geen redden meer aan.
@pius | 07-12-10 | 16:17
Welcome back ouwe dibbes!
@Doc Damage | 07-12-10 | 16:15
Es ist Herr, aber sag Mal einfach Andie ;)
@dosis
hahaha. Eerst maar even zitten dan. Anders is hij niet credible nog.
Hooivorkengangsta! Ok dan. 'MC Bier', hoe kom je erop? 'Niet fokken met de big boss'. Is dit echt of een persiflage en een doorslagje van Hollands grootste gangster Hef (www.youtube.com/watch?v=XccBM7lxdNE)? Of weer de zoveelste fok de popo rap? Zoals deze van Wilders hater (en veroordeeld) Ferdi Baba: www.youtube.com/watch?v=_mwNLl-ooBs. En nu allemaal opgerot naar jullie eigen sexisme-rap-club www.kankerhard.nl/ , waar je wel niet welkom zult zijn, want je bent blank, jeweettoch.
@FreshClash
Het aloude matje, aka "Mullet" of "Kentucky Waterfall".
An die ARBEIT | 07-12-10 | 16:12
Sie haben Recht, Herr/Frau an die ArbeiT
Tja, bij sommige mensen zou er dus gewoon een onderzoek voor nodig zijn voor er überhaupt voortgeplant mag worden.
Tja, bij sommige mensen zou er dus gewoon een onderzoek voor nodig zijn voor er überhaupt voortgeplant mag worden.
Een gangstarapper uit Veendam dat is zoiets als een langebaanschaatser uit Djibouti. I just ain't feeling it.
pius | 07-12-10 | 16:04
En anders kan hij zich altijd nog aanmelden bij dit respectabele gezelschap:
ex-bajes-klanten.hyves.nl/
@brutus68 | 07-12-10 | 16:09
Even op het staafdiagrammetje naast mijn nick klikken en voel het sarcasme ;)
search-geenstijl.thruhere.net/#%22%20a...
@Multiflauwekulti,
pius is ook weer back in da panelZ,
dus het kan, de unban.
@Doc Damage | 07-12-10 | 16:06
Genau! Das wollte ich nur sagen :)
An die ARBEIT | 07-12-10 | 16:07
Wat niet is, kan nog komen.....
Lekker rap'n jong,
bist heulmoal de sjizzel.
* ahum *
@Multiflauwekulti | 07-12-10 | 16:01
* twijfelt *
Nee okay, laat dan maar zitten.
Een flesje single malt doet denk ik overigens ook wonderen... Niet dat ik ooit gebanned ben ofzo.
Matjuuuh matjuuuh www.youtube.com/watch?v=y9vxQaIHX6c
arai = all rappers are idiots
@Doc Damage | 07-12-10 | 15:55
Entschuldigung?
An die ARBEIT | 07-12-10 | 15:57
Ok ok, in het Nederlands dan ;)
Oh God wat hou ik van die gangstah's uit de provincie. Dit doet mij zo denken aan de Hanzewijk Gangsters. Kunnen we geen fotofuck organiseren met deze kneuzen ? Man wat heb ik daar een lol mee gehad op Retecool indertijd.
Voor een Bob is zijn rijgedrag a-typisch. Ook zijn rapkwaliteiten zzouden aan enige feedback blootgesteld mogen worden.
Voor het overige is deze persoon parnassiawaardig. Misschien kan men hem daar aan zijn middelvingerprojectie behandelen. En anders is het goed dat de door deze euroshopperrijmert eventjes aan onze maatschappij onthouden word.
Baat het niet, enfin.
Dat het slecht moge aflopen met Bob. Hij zal niet gemist worden door de mensheid.
Dat kapsel komt weer helemaal terug. Het zogenaamde matje.... mooi hoor!
@ An die ARBEIT | 07-12-10 | 15:59
Nee. Gewoon... een ban-waardige... Zo één waarvoor je minstens 3 appeltaarten en een fris gewassen hoer richting de Joris-van-Dienst moet sturen om weer te mogen tegelen.
IQ 78,
max.
@Multiflauwekulti | 07-12-10 | 15:57
Hoe bedoel je? Als deze mensen verplicht waren met de trein te reizen, was dit nooit gebeurd?
Die euroshopper pils!!! 1:30... Zijn het geen polen?
@Nacho_Vidal | 07-12-10 | 15:55
Van je reavrienden moet je het hebben, zo blijkt maar weer eens...
Weg paspoort als het aan mij ligt. Mag je in een ander land asiel gaan aanvragen.
Geen respect voor Nederland is paspoort kwijt!
@Doc Damage | 07-12-10 | 15:55
Entschuldigung?
Ik heb nu al medelijden met dat baby'tje.
Ik neig dan ook naar een jetser van een Godwin.
bewegende beelden van die gast hier: www.youtube.com/watch?v=yHhZF4hr-28
Hij had zichzelf en dat zwangere mokkel gewoon dood moeten rijden.
Scheelt ons een hoop centjes
aGoeroe | 07-12-10 | 15:51
Oei... Das aardig 1940-45...
En arbeid is met d en zonder t....
An die ARBEIT | 07-12-10 | 15:52
Ik voelde me bijna genoodzaakt om heel hard HELP te roepen.
Maar wees niet bang, als er wat gebeurt, dan ren ik hard weg.
Komt je dochter thuis:
" Hoi pap en mam, dit is m'n nieuwe vriendje Bob! "
* Hoort het geluid van doorslaande stoppen *
Veenbrand bereikt Veendam .
@Nacho_Vidal | 07-12-10 | 15:51
Liep het bijna even uit de hand hè? :P
heb met moeite 1 nummer half kunnen luisteren. 1 gast daarin zegt (kon het niet verstaan maar dat stukje had "ondertiteling") dat hij iemand met een bijl op zijn kop sloeg. ben benieuwd of dat dezelfde gast is
Wat een zeldzame kneus, waarom hebben we voor dit ras geen kampen met dwangarbeit?
@Links Handig | 07-12-10 | 15:49
* legt hooivork en fakkel weer weg *
@René from the Café | 07-12-10 | 15:48
Well good moaning!
An die ARBEIT | 07-12-10 | 15:42
Hey hey hey
Ik vraag me echt af welke argumenten de "free bob" roepers hebben om Bob free te willen hebben.
@ An die ARBEIT | 07-12-10 | 15:42
Kan ook bij de ABN; beiden hebben lijken in de kast.
De Jumbo is een zeer repsectabele werkgever in Duitsland.
Desalniettemin, mea culpa...
@gentle giant | 07-12-10 | 15:32
Ïk hëb ër ändërs nög wël ëën päär vöör jë të lëën!
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
@Art Vandelay Ultor | 07-12-10 | 15:39
Ja. Klopt.
Maar als je het dus daadwerkelijk drinkt dan ga je rare dingen doen. Rappen op z'n Veendams en zo. Tenenkrommend en tranentrekkend maar dat hou je dan dus toch.
Voor sommigen is New Kids blijkbaar gewoon een felrealistische docu qua etiquette naar de medemens toe. Mildred Roethof kom er maar in...
Wat een hufter. He Bob, krijg effe de grafkankuh aan je hartkleppuh joh!
@Links Handig | 07-12-10 | 15:39
Zeg zoek je ruzie ofzo?
White TRASH compleet met chromosomen defect.
@geenstijlsteengeil | 07-12-10 | 15:39
Ja die vind ik dan wel weer Echt leuk jah, wel een beetje lievvv, maar goed.
Gister nog al die oudere meuk zitten luisteren, wop de wop, dat vind je leuk hè?
Die shit, heerlijk.
@hoemaaktuhet | 07-12-10 | 15:26
Vlak Veendam overigens niet uit hoor, is toch een beetje een overloop voor Muntendam...
Met zulke ouders is het ongeboren kind op voorhand al kansloos. Diep triest
@Reinaert | 07-12-10 | 15:38
Het voordeel van Heineken en Amstel is dat het in blik of fles al edelpis is. Je kunt het rechtstreeks de plee in gieten.
@ An die ARBEIT | 07-12-10 | 15:29
Ah, u werkt bij de Jumbo?!
An die ARBEIT | 07-12-10 | 15:33
Daar hou ik dan weer wel van :-)
A.P.C Brakka, Patta Parra Jakka, Desert boot Clarks, Ray-Ban Splanga.
(copy/pasta)
Deze is ook wel gaaf btw.
www.youtube.com/watch?v=cNMXSKfWfLQ
@Art Vandelay Ultor | 07-12-10 | 15:36
Alle Pils is edel. Totdat je het blikje dan wel flesje open hebt getrokken. Dan wordt het toch al snel edelpis. Kwestie van smaakpapillen, natuur- en scheikunde. En zeau.
Maar voor de rest zijn die rappertjes allemaal lieve jongens hoor. Doe er nog maar een paar workshopjes tegenaan, dat haalt ze vast uit de criminaliteit! NOT! Rappen is een lifestyle waar criminaliteit bij hoort. Zelfs Ali B heeft geen schoon strafblad. En maar promoten die onzin.
@PhiIip | 07-12-10 | 15:35
Eerst Euchalan, dan Bob.
Zo bizar dat blanken zo op negerts willen lijken haha... Als ik negert was zou ik balen van al die wannabe blacka's!
@gentle giant | 07-12-10 | 15:29
Is dat ook Edelpils?
'Steun hem, zet in je msn 'free bob'!!'
Dat zal ze leren!
New Kids als rolmodel anno 2010, kan TuPac eindelijk inpakken.
@geenstijlsteengeil | 07-12-10 | 15:25
Hmmm ja, bijna net zo erg inderdaad, hulde!
Hier nog wat gekkigheid voor je oren: www.youtube.com/watch?v=wOcH4SX-Jy0
En neen, ik heb geen idee wat 'ie allemaal wouwelt aan het begin, het is in ieder geval iets met schoenen en het klinkt grappig :)
Eurekä, ik heb de umlaut.
Bob zit vast en dus ook daar is een hyve voor
freebob0598.hyves.nl/
Arme kerel toch!
@Superior Bastard | 07-12-10 | 15:28
Dunk je niet? Kan je niet springen?
Poeh... valt niet mee... gevalletje Darwin, me dunkt.
Deze Bob (tokkie, gangsta, wigger, uitkering) wordt gegarandeerd vrijgesproken (D66-rechter, nadere details niet noodzakelijk), in tegenstelling tot deze Bob (brandweerman, levens redden, pensioen na jarenlang werken):
robzijlstra.wordpress.com/2010/11/22/b...
@Art Vandelay Ultor | 07-12-10 | 15:26, precies, daarom zit ik ook aan de ëuroshopper.
@Links Handig | 07-12-10 | 15:23
Nope, ik ben alleen nog maar op het werk geweest vandaag, dus de enige geuren die er verder aan zouden kunnen hangen zijn:
* Koggie, maar die drink ik zwart, dus hoef ik niet met m'n vinger te roeren.
* Tarwestokbroodje kruidenkaas, maar dat geeft weinig geur af aan de vingers.
* De lijkgeur van de 12 ex-werknemers die hier in de opslag liggen, maar die vat ik alleen met handschoenen aan...
Wat een gangster! Kempi kan wel inpakken nu.
Dan vraag je jezelf toch af : zijn er ook nog normale Groningers ?...
Art Vandelay Ultor | 07-12-10 | 15:26
Dänk ik niet.
Vergeleken bij normale Veendammers is dit echt een schappelijk heerschap.
Nacho_Vidal | 07-12-10 | 15:25
Haha nee ik heb het nu over @15.25 :-)
@Superior Bastard | 07-12-10 | 15:25
Ze konden de .. voor bräu niet vinden?
@vagehond
Zou mij niks verbazen dat het een Pekelder is.
Het grootste tuig hier in Grunn komt uit Pekel.
Yo yo yo
Je bent een bitch als je niks om je kind en je chick geeft..
Je bent een gangster van niks die ook een thug life van niks leeft..
Het boeit me niks en als je dit leest
en weet dat ik geen fuck geef
als bubba deze blanke nigga in de lik hem zijn pik geeft..
En dat je wordt verkracht elke dag
En dat je langzaam mag sterfven aan een motherfucking hart-infarct
Yeah gangsta , Fuck you
Art Vandelay Ultor | 07-12-10 | 15:21
Eigenlijk MC Schultenbrau, maar dat konden ze niet twee keer achter elkaar op dezelfde wijze schrijven.
geenstijlsteengeil | 07-12-10 | 15:24
+1
jij was ook niet binnen een half uur van het buro af :)
-weggejorist-
Zelden zo'n langzame rap gehoord.
Sneller zal wel niet lukken met het IQ van een pantoffeldiertje.
Tijd voor riot gun bij de politie, dan was hij waarschijnlijk wel geraakt.
Mijn diss is beter.
En dat was binnen twee minuutjes klaar.
Ken je nagaan hoe slecht hij is
@ An die ARBEIT | 07-12-10 | 15:17
Nog stééds het Mexicaansegriep-protocol actief op 't werk?
Nou wat zang techniek betreft scoort zanger Rinus zelfs veel beter als deze losers.
Maar ja je moet wat doen om bekend te worden he.
Dan maar een beetje stoer doen met de auto.
Politie volgende keer gericht schieten op zulke eikels.
Serieus hulde voor de naam 'MC Bier'.
*kuch* sebas0598.hyves.nl/ *kuch*
Superior Bastard | 07-12-10 | 15:18
Soort scheetje?
ja we hebben schijt
we rijden door de wijk
...
echt het sublieme topstukkie uit die meesterrap zeg!!
ff verwerken dit.
Dit is zo'n verschrikkelijke slechte rap, ze zijn niet eens in staat om tempo en tekst synchroon te laten lopen. Alleen hiervoor zou je al levenslang moeten krijgen.
En het heeft nog een kind ook! Wat sneu, wordt al kansloos geboren
Zitten er nu kogelgaten in de Opel Manta ?...
Sardonicus | 07-12-10 | 15:15
Zou in sommige gevallen niet verkeerd zijn :)
Veendammer briesje. De noordelijken onder ons weten wat er bedoeld wordt.
-weggejorist-
-weggejorist-
@Links Handig | 07-12-10 | 15:11
Handzeep, voornamelijk....
Dat hij aan stukken gescheurd mag worden door Bubba.
Een Veendammer met een nepmocroaccentje klinkt niet alleen belachelijk, het is het ook.
Vaker naar de schietschool voor alle agenten.
@ Nacho_Vidal | 07-12-10 | 15:13 gedwongen abortus?
Volgende keer wat beter richten pliesie....
@ newedav | 07-12-10 ,
Nee maar Bob klinkt zelf wel als een Fin...
winnen , wannabefinnen
"Ja dat heb je goed gehoord. Ze hebben mij opgespoord..."
blinde kip | 07-12-10 | 15:11
Je mag iemand natuurlijk niet een miskraam toewensen. Dat is niet aardig. Maar serieus. De wereld is beter af zonder nakomelingen van dit soort sujetten.
Je kan zeggen wat je wilt, maar deze jongen is wel altijd de Bob..
Ik vertrouw de lokale veldwachter sheriff Rosco P Coltrane ook niet op z'n woord hoor...
Onherstelbare schade is reeds aangericht. Er loopt straks een koter van die gek rond.
"Ja dat heb je goed gehoord. Ze noemen mij gestoord..."
Dat zal dan wel ergens vandaan komen. Kunnen 'we' niet mensen die zichzelf vol trots gek of gestoord noemen uit de samenleving 'amputeren'?
@ An die ARBEIT | 07-12-10 | 15:09
En? Overjarige kat, rooibos en 'toetsenbord-geur' toevallig?
"Hij heeft kunnen nadenken toen hij in de auto zat".
Hmmm nou, daar mogen we natuurlijk niet op voorhand van uitgaan.
Wat belangrijker is: hoe is het met die zwangere vriendin?
Met andere woorden, plant deze loser zich nog voort?
Wat moet ik met die Lutser z'n vinger? Ik heb er al tien en die van hem stinkt waarschijnlijk naar poep, minderjarige poes en buitenwiet..
Nee dank je!
* ruikt aan eigen vinger *
@ecologiste | 07-12-10 | 15:07
Veendam is Groningen
Hoorde ik daar nou "respect" en "straat"?
Ik wens dat knaapje veel plezier met Bubba.
Kampers zijn net zo erg als het tuig met een bruine kop, krulhaar, een haakneus en laffe blik in de ogen. Of zien Finnen er anders uit?
Nou nou Brusselmans. Niet zo lelijk doen hoor tegen deze kansjongere!!
Niks Veendam, die gast komt volgens mij uit Pekela. Oud of Nieuw weet ik niet, maar de mensen hier zeggen dat het een pekelder is.
Nlz® | 07-12-10 | 15:07
In hun knieschijven, ik wil ze graag op hun rietje zien blazen als ze een volgende tv zender willen kijken.
*fuut fuut*
Een soort Drentse new kids turbo?
Wat een stumpers zeg! Inderdaad een gevalletje 'jammer dat de politie niet raak schoot'
Het klinkt niet als een Fin: Bob...
Zulk soort gasten. 1 op 1 = appelmoes.
"Je vlucht op je fiets"
Had dat zelf maar gedaan!
Schietles dan maar voor de politie.
Hé ut lijkt er wel één uit Maaskantje...
REAGEER OOK