
Radio om te lachen. Het kan! Deze is voor alle lease-knakkertjes die vanochtend braaf BNR zaten te checken in hun stomme Seats, voor alle treinforensjes die in die stinkcoupé's graties treinkrantjes zaten te lezen, voor de grote grijze meelachende massa's die Radio 538 intunen voor Edwin Evers en zijn lachzakken, en verder iedereen die gewoon nog in de klamme lappen lag te ruften. Hilarische telefoonaudio op je NPO-radio. Giel Beelen belt met Peter R. de Vries, naar aanleiding van de aangifte die meisjeskwijtmaker Joran van der Sloot tegen de
misdaadverslaggever Joop-opiniemaker De Vries deed, wegens een
omkoopschandaaltje in de Castro Castro-gevangenis te Peru. Het gesprek begint ietwat kabbelend, maar Beelen zuigt en zuig en zuigt, waarop er een inktzwart wolkje boven het hoofd van Peter R. de Vries verschijnt. Met als extraspeciale audiobonus; Peter R, die in zijn woede vergeet de telefoon goed op de haak te gooien. LOL, powned & kostelijk. Petje af voor Giel3FM.
TERUGLUISTERON.
Reaguursels
InloggenHelemaal geen petje af voor Giel de Randdebiel.
Hij heeft helemaal niks gepresteerd dan wat halfzachte insinuaties die de Vries gewoonweg van de hand wijst.
Dat hij kan zuigen dat geloof ik wel, slappe beschuldigingen uit zijn duim.
Begrijp dat GS de Vries niet mag maar dat maakt Giel Beelen nog geen held met z'n vervelende telefoontje.
-weggejorist-
haha, en iedereen denkt nog steeds dat het per ongeluk is en niet in scene gezet... :roflol:
Ik luister liever naar de Vries dan naar Giel B.
Go figure.
Wie luistert er nu nog fm radio joh.. kutdj's met kutspelletjes voorgeprogrameerde kutmuziek draaien...
Peterrrrrr R. de Vries is kudt. maar die Giel is veel kudter.
Vind je het gek dat er geen hond meer naar die radio luistert.
Meer geleuter dan muziek.
iPod FTW.
Ik vind Giel een lul, dus dat doe ik niet.
voor alle giel haters: ga lekker naar Evers-ik-doe-al-jaren-het-zelfde-trucje-miep-miep, lekker-om-mezelf-lachen-jensen of oeh-wat-ben-ik-toch-lekker-homo-jeroen luisteren. Mijn god. Als we het van commerciëlen moeten hebben dan lopen er in dit land binnenkort alleen maar mensen rond die qua iq dichtbij verrekte mongols komen.
Nou nou wat een pown... er is een vrouw te horen wat een wereldnieuws.
Dit is van het niveau Joris horen klaarkomen achter z'n PC. Geen ruk waard!
Die Giel is gewoon een rand debiel.
Mensen afzeiken en voor lul zetten vanachter zijn microfoon.
Tijd dat die gast eens een paar flinke hoeken krijgt, zodat hij weer gewoon normaal gaat doen.
Peter is zo schuldig als het maar kan. Doet alles om een fuck uitzending te maken.
Hoop dat die in de bak komt, al is het maar een week. Dan zal die het eerste jaar niet meer kunnen zitten. Dan gaan zijn gabbers hem helemaal uitwonen.
Dat zal hem leren met zijn grote tyfus muil over Geert. Een laffe galbak is het.
Die Beelen is een verschrikkelijke kloothommel. Irri mannetje.
Die Peter begint echt steeds meer een lul te worden zeg. Vroeger (jahaa) had ik nog wel respect voor sommige dingen die "toch" dankzij hem zijn opgelost, maar tegenwoordig wil hij zo goedkoop en naar Amerikaans model scoren.... bah...
hmmmm in mijn ogen is peter de winnaar in dit telefoongesprek.
Giel is gewoon een top-dj, kun je hier gaan lopen zeiken wat je wilt, maar tis zo!
Allebei -1 (al zuigt giel wel heel erg veel erger...)
Ik vindt ze allebei een paardebeffer.
*broodje kinderpindakaas smerend*
wel grappig Petertjuh was een held hier op geenstijl tot ie zich uitsprak over Keizer Geert
giel je bent een matenaaier!
niks te petje af voor Gool Bielen, hij had niet eens de naam van Patrick Paul van der Eem paraat, dus Peterrrrrrr de Vries op naar de pliesie:
ZES MAAANDEN BROMMEN voor Gool Bielen:
Artikel 139a WvS
1.Met gevangenisstraf van ten hoogste zes maanden of geldboete van de vierde categorie wordt gestraft hij die met een technisch hulpmiddel een gesprek dat in een woning, besloten lokaal of erf wordt gevoerd opzettelijk:
1°. anders dan in opdracht van een deelnemer aan dat gesprek afluistert;
2°. zonder deelnemer aan dat gesprek te zijn en anders dan in opdracht van zulk een deelnemer opneemt
de ware aard van pedante mannetjes blootleggen is altijd +1
PeterRdeVries heeft veel te vroeg gepiekt, het is al jaaaaren slaapverwekkend wat die vent doet.
Wat een schijnheilige zak is die Peter ook he. Meneer doet het voor Beth, meneer doet het voor Aruba, meneer doet het voor Nederland. De grootste filantroop aller tijden. Helaas moet ik nu bekennen dat ik VARA geluisterd heb, da's een groot minpunt.
Giel is een lul. Wat 'n loser!
Peter legt verdachten ook wel eens wat woorden in de mond. Ik vind hem niet sportief.
Giel zuigt ja. Dat is dan ook tevens de enige nuttige zin die ik lees.
-1 voor Giel. altijd.
Jaja, ome Giel kan goed uitdagen, soms randje. Overigens alles beter dan o.a. de lachzakken en Erik boulevard de Zwart.
Ik heb in die pauperlanden gewoond, kan je 1 ding vertellen: daar wordt niets gedaan zonder er iets voor terug te krijgen.Dus die directeur van de gevangenis heeft twee jaarsalarissen in zijn zak zitten.Zonder twijfel!
Giel is gewoon een beetje dom. :)
@ Fijnstoffer
Hahaha "Über-Narcist", dat dekt de lading volledig. +1
Uhm.. Peter wordt niet gepwnt.. het is die pedofiel die zichzelf voor schut zet...
Giel +veel. Da's gewoon een goeie gozer. Een heerlijk stijlloos interview.
Laatst bij DWDD zat hij ook aan tafel met Peter de Über-Narcist. Toen trok Giel hem even in twijfel, en de Narcist schoot bijna vuur uit zijn haatoogjes.
Haha, geen fan van Giel, maar dit is +10!!!
Toen naar die omkoping werd gevraagd ging Peter meteen over de zeik. Maar hij is in heel Nederland juist de persoon met het minste recht van spreken. Vrijwel alle mensen die hij met veel bombarie in de media te kijk zet, zijn slechts verdachten (ofwel officieel bij justitie, maar vaak ook alleen bij Peter zelf). Hij is dan degene die zulke mensen op een irritante manier met een cameraploeg blijft achterna zitten. Maar als ze exact hetzelfde bij hem doen begint ie als een klein kind te janken.
Hij heeft wel een belangrijke bijdrage geleverd bij het oplossen van een paar zaken, maar zijn methodes vind ik vaak te ver gaan. Daarnaast verdenk ik die aandachtsjunk er wel van, dat hij al die zaken allang had laten gaan wanneer ze geen hoge kijkcijfers zouden opleveren.
Peter r de vries misdaadverslaggever ppff o.k die 3 zaken die hij heeft opgelost, netjes. Maar als iemand het heeft over de misdaad die ons alle zo vaak op straat treft, dan noemt hij het weg zetten van mensen. Laat hem dat eens onderzoeken. oh nee dat heeft Geert al voor hem gedaan.
Briljant Giel !
Peter Rommel de Vries schiet lekker uit de bocht, mooi fragmentje. Steve, heb je hem al gehoord?
Zijn allebei eikels eerste klas, maar wel elkaars tegenpolen. Peter R denk dat ie God is en de rest van de wereld uit alleen imbecielen bestaat, Giel is een sterrenlikkertje. Kijk 'm altijd onderdanig slijmen in DWDD.
Giel is een imbieziel.
Haha prachtig dat het zo doorgaat:P
@ L. Rakker | 09-11-10 | 15:15
Het is de verhuftering op de Radio. Het wekt bij mij bepaald geen verbazing dat dat weer bij de Verenigde Arbeiders Radio Amateurs begint. En al helemaal niet dat dit soort drek bij Giel Beelen vandaan komt. Een beetje de popi jopi uithangen met wat slap, onsamenhanged gewauwel en ongefundeerde verdachtmakingen. Goh, Pritt, wat gek dat Peter even zijn geduld verliest met dit soort geestverruimende randdebielen hè ? Peter + 1 Giel -1, Pritt 0.
Dat mag je van een DWDD tafelman verwachten....
Giel + 10
Natuurlijk heeft De Vries hiervoor betaald. Voor wat hoort wat. Dat weet HIJ als geen ander.
En daarbij: iemand die meteen zo loei kwaad wordt staat in z'n ongelijk (dat weet iedere psychiater). Giel raakte meteen een open zenuw.
Die Giel is veruit de meest irritante DJ op de radio. Verschrikkelijk zelfingenomen mannetje met een heel klein piemeltje.
Peter is eigenlijk niet veel beter, alhoewel hij wel degene is, die misstanden aan de kaak durft te stellen waar niemand anders zijn vingers aan durft te branden.
Helaas komt Peter niet zo goed uit zijn woorden op de vroege ochtend en verliest zijn geduld, want die Giel, die zou ook eens een keer een koekje van eigen deeg moeten hebben.
Giel -10
Peter -5
Waar ging het ook alweer over?
Giel is een lutser dus -1.
Peter blijft scherp dus +1.
Wedden dat Giel het hier weer weken over gaat hebben?...
Blijft een ongelooflijk naar ventje die Giel.
@Jan Kaas | 09-11-10 | 16:19
Algemeen bekend toch? It takes one to know one...
Meesterlijke opmerking trouwens van Giel: "Daar kan ik wel 3 zondagavonden mee vullen"
Als Peter kritiek krijgt gaat hij altijd 2 dingen doen:
A: vooral hameren op wat de door hem achtervolgde heeft gedaan )alsof dat misdrijven van de Vries zou goed maken)
B: De criticus persoonlijk aanvallen.
(Oh, ja, en C: fitten op het feit dat iemand een naam niet precies weet)
Hij had toch ook kunnen zeggen: Giel ik weet niet waar jij je info vandaan krijgt maar ik heb niemand iets betaald voor het Joran Intervieuw. Peter koos echter voor boos worden.
Blijft inderdaad de vraag:... wie was de vrouw bij wie Peter was.
Jan Kaas | 09-11-10 | 16:19
Held van de dag. spijker op z'n kop!
Zet die kutmuziek uit Giel! Ik wil peter clean man.
eerder een pownd van de vries naar giel beelen
@Marcus Porcius Cato | 09-11-10 | 14:30
Ha Peter.. jij ook hier?
Giel Beelen altijd -1
@Biff Eagleburger | 09-11-10 | 16:16
Wat is er mis met Limburg? Ik neem m'n zachte G gewoon mee heur...
Peterrrr is een narcist, een windbuil en een maffiamaatje.
Lekker geld verdienen voor Cor van Hout met z'n boekje, beetje PR voor andere grote criminelen en af en toe een kruimeldiefje pakken.
-on top een loser is door z'n excuus aan te bieden
- dit topic feitelijk helemaal geen scoop is/heeft/biedt/oplevert.
Krassimir | 09-11-10 | 16:15
Nou ja als jet het zo brengt ;-)
Iedereen hier vind Peter R gewoon een kwal.. daarom.. dont try to rationalize..
sj_aakie | 09-11-10 | 14:23
Ja want Giel die blijft rustig en Peter probeert hem te over schreeuwen. Dus heeft Peter gewonnen logisch.... primaten politiek rules!
@An die ARBEIT | 09-11-10 | 15:43
Als het maar niet in Limburg is of Brabant en in het voorjaar.
ben ik nou een van de weinigen die:
- vind dat Giel hier gewoon de verliezer is
-on top een loser is door z'n excuus aan te bieden
- dit topic feitelijk helemaal geen scoop is/heeft/biedt/oplevert.
?
@Saboteerik | 09-11-10 | 16:03
Desbetreffend directeur is reeds entlassen....
@Notime
Taalgebruik
We verwachten correct en foutloos Nederlands. Wie de taal niet beheerst, verzoeken we niet te reageren. Reacties in tenenkrommend Nederlands halen we weg en u krijgt een ip-ban. Een uitzondering geldt voor niet-native Dutch speakers en dyslectische mensen. Meestal gaat het hebben van een niet-boeiende reactie echter samen met slecht taalgebruik.
Neem vooral even die 2e zin in acht a.u.b. Misschien kan je dan Joris de moeite van je uiteindelijk bannen besparen.
Denk toch ook eens aan die arme Von Loghausen En G-U!
?? Joran wil ook de directeur van de gevangenis aanklagen? Handig van hem... kijkt die mafkees geen films? Nooit de directeur van de gevangenis waar je inzit pissig maken! En probably al helemaal niet in Peru..
@An die ARBEIT
Jij begint tegen mij te praten terwijl ik het niet tegen je had. Dus daar ga ik niet serieus op in. En sorry mijn nederlandsdsds is niet goed bij deze, dus ik kan soms fouten maken.
Soms als mijn kinderen heel stout zijn dan doe ik Peter R. na. Heb ik achteraf altijd zo'n spijt van.
Blijven bij mij allebei op -1
@ Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
Het lazarus hoor! Vergeet je Giel niet mee te nemen.
Maak je maar kenbaar met een knipoog als je weer terug bent.
@Notime | 09-11-10 | 15:55
Waar heb je het over? Ennuh, geboeit?
@ An die ARBEIT
Het lukt je niet.. jammer
@ Kundera | 09-11-10 | 15:50
Complottheorieen!!! Ik ben geboeit, verwacht snel meer van je!
@Notime | 09-11-10 | 15:46
Tot jij eindelijk geband wordt met je lege gezeik.
Zal niet lang duren...
Misschien doet hij dit wel expres. Hij zegt dat het onzin is en dat hij niemand omgekocht heeft. 'Zonder opgehangen te hebben.'
Ik vertrouw hem niet! ^^
Toen Giel hem vroeg of hij hem had betaald had hij ook gewoon nuchter nee kunnen zeggen...
Nou nou... poeh poeh. Wat een scoop. NOT
Spannond heur... not
Pedor blijft een laffe lutser.
@ An die ARBEIT
Waar wacht je op?
@Notime | 09-11-10 | 15:37
Haha, gekkie, ze zouden een hek om je heen moeten zetten en entree vragen...
@wtfgebeurdhierdan | 09-11-10 | 15:43
Een spelfout in je nickname....
Wow....
@Biff Eagleburger | 09-11-10 | 15:28
Jij komt in ieder geval op de gastenlijst!
Verwacht er maar niet teveel van, aar ik ga de optie eens serieus onderzoeken. En Joris is dan dus alleen op de tribune welkom, niet achter de knoppen ;)
GIEL altijd +1000!
Peter -10000000....
Bezorgde vader | 09-11-10 | 15:41
Van welke inbewaarstelling ben jij weggelopen, gevaarlijke gek!?
PETER R DE VRIES == EEN LUL. Een smerige eigengeiler. Een ego narcist met te weinig zelf reflectie perspectief. Aanpakken die laffe hond.
Giel, gefeli met je 1ste + kudo
O2Consumer | 09-11-10 | 15:12
Niet te serieus nemen denk ik dan? weblog's komen en gaan net als diersoorten.. kut pandas te dom om te kakken haha... doe rustig neem nog een koffie en lekker blijven trollen!!!
Irritant figuur die Giel, maar Peter Repelsteeltje de Vries is nog erger, vandaar: een dikke +1
@An die ARBEIT | 09-11-10 | 15:12
Wat, analoog reaguren en plein public? Voor.
*steekt hand op*
LOL - KNAK!
'Alles wat ze niet bevalt wordt dus onmiddelijk weggejorist'
Homer J. Simpson | 09-11-10 | 15:21
Hallo naïeveling: daarin onderscheidt het zich niet wezenlijk van dit redaguurpaneel...
En? Groot gelijk dat Peter R zijn geduld verliest, ws. wordt hij al de ganse dag lastig gevallen door reportertjes van niks om dit non-nieuws, en dan krijgt hij ook nog die lul van een Giel aan de telefoon die zijn interview totaal niet voorbereid heeft ('kerel met die snee in zijn wang, hoe heet hij ook alweer'), en dan ook nog eens zo'n opzettelijk irritant toontje zet om hem maar uit de kast te lokken.
100% zeker Susan Smit.
Voor de grap een comment op die website achtergelaten. Alles wat ze niet bevalt wordt dus onmiddelijk weggejorist, hahahaha, geinig, linkse gekleurde berichtgeving.
Mijn seat is niet stom!
Giel was dat niet die gast die met die minderjarige rondliep of zo?
@O2Consumer | 09-11-10 | 15:12
Fout, HET web-log gaat naar de klote.
Marcus Porcius Cato | 09-11-10 | 14:30
Wat je zegt. Onthulling van niks, radio van niks. Lekker goedkoop, bellen met mensen, kost tegenwoordig al helemaal niets meer. Nee, dan Sjaak Spijkerman die de onbenulradio heeft uitgevonden, die stond nog in een telefooncel met muntjes of zo. En ik begrijp werkelijk niet waarom Peter R. de Vries hier altijd zo hard wordt aangevallen. Paupervolk.
@watsinneneem | 09-11-10 | 14:52
Yep, als Bethtekkel.
Notime | 09-11-10 | 14:59
Was dat het maar, dan viel het allemaal nog mee. Hier gaat gewoon een weblog naar de knoppen!
* Geëmotioneerd is door het afscheid van Nappie en de vele hartverwarmende reacties *
@Biff Eagleburger | 09-11-10 | 15:07
Goed punt, zullen we gewoon een cafè kiezen waar we één keer in de 2 weken bier en whisky gaan drinken en KUT gaan roepen? #oldschool
wat ongewoon peter 5 minuten lang praten zonder reclame
Haha...... Dit is toch de man waar een substantïeel deel van Nederland, laten we zeggen; 1.6 miljoen (!) de nieuwe MP in zag.
Hij kan zijn mislukte politieke carriere niet vergeten en verkroppen want had zijn lat te hoog gelegd. Een gefrustreerd en ijdel mannetje met een hele nare stem.
@An die ARBEIT | 09-11-10 | 15:06
Nee joh, dan willen die wijven ook weer meedoen.
@zeg maar jansen | 09-11-10 | 14:55
NEE! Duidelijk toch :)
Een stijlloze twittergroep dan maar ?
Was dat het :(?
Als je het mij vraagt pownt Peterrrr die Giel hoor. Lulhannes Beelen met zijn bedachte maniertjes.
zeg maar jansen | 09-11-10 | 15:02
n. 1. The itch in animals; also, a scab.
v. t. 1. To play mean tricks; to act shabbily.
[imp. & p. p. Shabbed ; p. pr. & vb. n. Shabbing.]
1. To scratch; to rub.
* achter oor krabben doet *
Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
Het ga u goed, kleine keizer.
Ha, ha, wat is die giel dom zeg.
Ik dacht dat giel een soort scheldwoord was.
Ashtrey | 09-11-10 | 14:59 Iets met 'shab' er in, is da bomb tegenwoordig heb ik vernomen.
Niet boeiend eigenlijk, Peter R de Vries zegt niets bijzonders en verdedigt gewoon zijn punt. Die ongewassen wannabehippie moet zich de volgende keer inderdaad toch echt eerst eens verdiepen in het onderwerp.
@ O2Consumer | 09-11-10 | 14:51
Iemand heeft een negatiefe feed-back gehad op zijn werk, Hoe kan je anders zo rage?
zeg maar jansen | 09-11-10 | 14:55
Hoe gaan we onze heif noemen dan?
loooool hier kunnen we idd 3 zondagavonden mee vullen! Met die 30 seconden! :P
Biff Eagleburger | 09-11-10 | 14:53
That's my Biff.
Steef K. | 09-11-10 | 14:56 Maar dat weten wij met z'n allen ook wel, we vinden het alleen niet de moeite van het melden waard.
Ontzettend nep. Afspraak tussen beide heren. De Vries kan zijn naam "zuiveren" door in vertrouwen de vrouw te melden hoe en wat hij niet heeft omgekoht en Giel is weer lekker "brutaal" next...
An die ARBEIT & Ashtrey, Nu het weer schijnt te mogen, zullen we een vriendenclubje beginnen op hyves?
An die ARBEIT | 09-11-10 | 14:52
Heb mijn Twitteraccount enkele weken geleden ge-delete, het werd me allemaal teveul.
watsinneneem | 09-11-10 | 14:52 Dacht jij van niet?
@Superior Bastard | 09-11-10 | 14:43
Even voor de duidelijkheid; ik ben morgen weg. maar hoogstwaarschijnlijk maandag weer terug, of dinsdag. En Giel moet nog steeds deaudt. En Pédooorrr ook.
Zou de vries het nou ook met Beth doen?
@Ashtrey | 09-11-10 | 14:48
Volg me maar op Twitter, daar ben ik toch nooit ;)
het feit dat hij zegt ik ga er gewoon tegenin vind ik toch apart, miss toch betaal Petor
Lang leve de publieke oproep !
Giel had zich ook niet verdiept, maar zat een beetje op het niveau van de meeste hoernalisten in dit landje.
Dom schreeuwen, en verwachten dat de ander je in de watten legt met commentaar en correcties, omdat zij zich WEL verdiept hebben.
Rutger-niveau bij een onderwerp dat helemaal niet controversieel is.
Onzin.
Nutteloos.
Giel is hier de verliezer, en had de rotte mazzel dat de telefoon er niet op ging, waarbij nog steeds niets nieuws werd gezegd.
Wat een NON-topic.
"OHNOES! hij legde de telefoon niet op! vlug heel nederland vertellen!"
funkyd | 09-11-10 | 14:49 Als jij de kans maar eens kreeg met buiten de deur neuken, je mag nog niet eens buiten de deur kijken naar andere vrouwen.
Nee, als jij de kans kreeg werd jij ook immoreel.
Chiel is meestál in topvorm als hij tijdens het radio maken iets piepjongs onder de mengtafel heeft zitten die hem pijpt.
Peter is een buiten-de-deur-neuker, maar de PVV is immoreel vollgens hem- right. De man meet met twee maten - braak!
An die ARBEIT | 09-11-10 | 14:45
Net nu we BFF's zijn geworden? * tweede keer vandaag een traantje wegpinkT *
Toch best knap dat er überhaupt nog mensen naar 3FM luisteren. Ik kan het al jaren niet meer aanhoren.
Giel en Peter Rrr., beide echte Jannen.
Eindelijk, het is slechts een kwestie van tijd voordat die ijdeltuit van een Peter R. door het ijs zakt. Meesterlijk hoe de irritatie langzaam opgebouwd wordt. Volgens mij heeft die De Vries een ontzettend kort lontje.
tuurlijk istie betaalt,niet door pajtheur,maar iemand anders.
we zijn niet dom,de vries is een beetje als mijn konthaar,
ene keer nat en ontstoken,andere keer schoon en oprecht.
@StijlvolRechts | 09-11-10 | 14:35
We zijn allemaal narcistisch, zoek het maar eens op...
De irritantste en zwaar overbetaalde sprekende etalagepop Beelen,hij is de reden dat Radio3FM vlug moet verdwijnen !
Als Beelen het nou met opzet zo had gedaan zou je gelijk hebben Pritt maar dit ontstond gewoon omdat Beelen zich nou niet echt erg handig uitdrukte en dat schoot bij De Vries in het verkeerde keelgat. Beide sufkutten eerste klas dus.
Overigens, was Giel hier niet één van de pispaaltjes pre-PowNed? Publieke Omroep -1 en zo...
Wat is die Giel een lulla.
@Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
Jammer Gap, succes in de grote wijde wereld dan maar!
* Traantje wegpinkt *
Mocht het nog een maandje zo aanhouden kan je mij ook uitzwaaien.
Peter RRRr de Vries, gemankeerd bovenmeester en aanbrenger van kruimeldieven. Windbuil eerste klas. Nooit meer aandacht aan schenken dan gaat hij vanzelf wel weg.
@ Napeauleon
Je hebt gelijk. Maar weggaan kan altijd nog.
Giel loopt uit zijn nek te lullen, heeft geen fatsoenlijke argumenten en komt met voorbeelden die niet relevant zijn. We weten allemaal dat Peter Rrrrrrrrrrrrr nogal snel op zijn teentjes is getrapt (in principe terecht maar hij kan er ook eens wat professioneler mee omgaan) dus ik vind dit weinig verrassend. En dat stukje stiekem meeluisteren stelt ook geen zak voor. Weinig spectaculair dus en al helemaal geen petje af voor Giel. Zodra die vent eens fatsoenlijke muziek begint te draaien, en niet telkens die vreselijke 3FM meuk, kan hij een petje af krijgen.
Straks thuis effe luiteren, ik ergerde me laatst al flink aan Peterrr toen hij Giel aan het afkafferen was in DWDD.
Peter R. de Vries. Verschrikkelijke man, maar zijn programma vind ik stiekem wel leuk.
Er zijn wel degelijk dingen gebeurd die niet door de beugel kunnen. Dat heeft Peter zowat zelf in zijn programma gezegd. Ze hebben contacten met "hoog" geplaatste mensen die het een en ander gingen regelen. Natuurlijk heeft daar handje klap plaatsgevonden en natuurlijk heeft die gevangenis directeur het op een akkoordje met Joran gegooid zodat hij alsnog terug kwam voor een praatje zodat de gevangenis directeur zijn gezicht niet verloor bij de "hoger" geplaatste. Alleen zullen we dat nooit te weten komen. Dat blijft onder de snor.
Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
Ongezien de tyfus right back at ya! Succes!
eMeSiX | 09-11-10 | 14:38 Enne, die t hè? Zou dat niet een d moeten zijn?
eMeSiX | 09-11-10 | 14:38 Pritt leest ook altijd de Volkskrant voor, op zaterdag, dan is ie wat dikker.
Kutkop Peter versus rotkop Giel, strijd der schlemielen. Kutkop gedraagt zich overigens met de week achterlijker in de media bij kritiek op hem. Wat een flopper was dat programma zondag.
Susan Smit kom er maar in
14:17 Wat voor 10 uur gebeurt is ....
Nou Pritt Stift luisterd zo te zien altijd naar G.I.E.L.
PS G.I.E.L is Vara is Joop is Vijand toch ?
Ach Petor denkt ook dat Wilders het woord kopvod heeft verzonnen.
Lagaan, die man is gek.
Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
Merci dat jij er was.
Creaguurder | 09-11-10 | 14:36 Later deze week zie je weer een zwitsal erbij komen. Zo gaat dat meestal.
@creaguurder
LOL!
dikke -1 voor dat g-sus t-shirt van peterrr trouwens, afgelopen uitzending. In zoiets durft jokertje zich nog niet eens te vertonen.
Ik vind Peter R. de Pornosnor een heel nare man.
Eerst dacht ik +1 maar Beelen heeft inmiddels zijn excuses aangeboden aan Peter de kijk-mij-eens Vries omdat hij niet 'goed was voorbereid'. -1
twitter.com/peterrdev
Als zuigen niet bestond had Giel het uitgevonden, dat dan weer wel.
"Dit duwtje had ik even nodig, dank daarvoor. Nappie gaat het schip verlaten.
Mutsaerts, onverholen fascist dat je dr bent, ik zal je missen.
VanKoetsveld, het aanrecht staat vol, je weet t he?
U allen ongezien de vlektyfus achter de oogbollen met veel jeuk, het ga u goed.
Napeauleon | 09-11-10 | 14:27"
_
Napaeuleon is dus Peter Rancune de Vries begrijp ik.
De teloorgang van Peter R. Het is duidelijk dat hij steeds vaker door de mand valt. Een *kuch* journalist die een media training nodig heeft. Het moet niet gekker worden.
Ik ga er gewoon tegenin, zegt Peterrrrrr. Goeie tactiek.
Ah,... ik ben geen gebruiker van het Onrendabelen Vervoer meer maar inmiddels gepromoveerd naar treinforensje in een stinkcoupé. Het is me toch wat!
Peter R is een lul eerste klas. Vieze narcist.
En die lul met vingers van een de Vries kwam alleen maar op voor z'n nieuwe vriendinnetje. Wat Joran deed met 'r dochter laat Peter d'r wel even zien, hoe vies dat allemaal was.
Maar goed, dát ziet u in een volgende aflevering, zorgt u dat u kijkt, dan heeft u altijd een alibi.
Waarom wordt je zo boos Peter?
Mensen, als je je onschuld wilt bewijzen moet je dus precies niet doen wat Petor hier nu wel doet.
Sukkel.
@Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
Wat vervelend voor je. Sterkte dan maar, en veel plezier op joop.nl...
Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
Jij ook een fijne dag, tot morgen.
+10 voor Giel
@Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
Is dit dan eindelijk jou Waterloo?
*195 jaar achter ligt op schema*
dit was leuk vanochtend, zat wippend in de stoel van mijn pauperbak 2.0 te hopen op een schandaaltje, maar helaas. Geen geyle neukseks met voorbinddildo.
Naast de PVDA, nu ook Peter Rancune de Vries tanende, en hard ook, grappig!
@ Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
Vanwaar je aftocht?
Altijd kijken of je de telefoon goed afsluit.
@Napeauleon
ok, doei!
@Napeauleon | 09-11-10 | 14:27
oeh, een famous-last-words IRL meegemaakt!
Bedankt hiervoor.
En tot nooitmeerziens dan maar he?
Succes Nap! Wordt je internet afgesloten?
Hahahaha dit had ik vanochtend ook gehoord:P Giel +1 petar rD friez -1
@ Pritt Stift
Ik begrijp niet precies wat de strekking van jouw tekst is Pritt, hier blijkt alleen maar (voor de zoveelste keer) uit dat Giel Beelen inderdaad een paardenlul is. Heeft geen idee waar hij het over heeft en doet allen maar wat klappen in de lucht. Sorry hoor, maar Peter R. heeft groot gelijk zijn geduld te verliezen met dit stuk Vara onbenul.
@Biff Eagleburger | 09-11-10 | NaN-NaN-N | NaN:NaN
peter heeft het toch geprobeert? met gratis ov als standpunt en als hij weetikhoeveel mensen achter zich zou krijgen zou hij doorzetten. maar hij kreeg niet zoveel mensen achter zich als hij had gewild en is dus niet doorgegaan. (wat wel van karakter getuigt)
Emmy materiaal dit.
Hehe, lekker bezig Giel. Toch maar een +1 dan.
Heeft hij het fragment al verkocht?
-edit het beste en doei -
Zie je Peter Air's ego groeien door alle media-aandacht.
Vanavond bij Boulevard, dan, dwdd, daarna P&W, niet te vergeten SBS....
Wel lekker op z'n teentjes getrapt.
PédorrrrRRR de V. zie ik nog wel eens de polletiek instappen. Iets met trots, Nederland en je linkerklauw omhoog.
-weggejorist-
heerlijk stukje radio idd vanochtend! peter wint vind ik..
lekkr giel!
eindelijk kudows for jou!
REAGEER OOK