
Schakelen we over naar Maastricht! Daar wordt vanavond een nieuwe burgemeester gekozen. Nee, niet door de inwoners natuurlijk. Maar volgens een zeer zorgvuldig middeleeuws proces. Eerst heeft een vertrouwenscommissie twee kandidaten geselecteerd. Geen zorgen, die commissie is te vertrouwen (waarom zou het anders een vertrouwenscommissie heten?). Vervolgens besluit de gemeenteraad wie er met de hoofdprijs naar huis gaat. In een besloten vergadering, dan hoort u het later wel. Zo gaat dat in Nederland. Je moet er toch niet aan denken dat het rapaille zelf beslist. Want dan gebeurt er
DIT.
Namen die de ronde doen: Ene Han Polman (D66), Roger hallo, daar zijn we weer! van Boxtel (ook D66) en vrouw-van Onno Hoes van de Dixielandpartij. Wel ontbreekt er een club. Die van Limburgs trots Geert Wilders. Toch vreemd, de grootste worden in Maastrich en niet eens de shortlist halen. Zeggen niet alleen wij. Zegt zelfs de knettergekke
NOS. Dat betekent of keiharde achterkamertjespolletiek. Of Geert die opnieuw zijn vingers niet durft te branden aan de lokale stoeptegeldemocratie. Bij deze een laatste poging tot endorsement & beïnvloeding: graag die andere razend populaire limbo op de valreep kandideren. Dion Graus. Wel
beloven dat die vergaderhamer op kantoor blijft, Dion. Zodat er ook buiten carnaval weer eens wat te lachen valt onder de rivieren. Alaaf!
Reaguursels
InloggenOh ja, en Geert heeft niet eens genoeg mensen - d.w.z. die niet gestoord - zijn om zijn kamerzetels te vullen (dat lijkt mij ook een van de redenen dat hij alleen wil gedogen, dan hoeft hij geen incapabele ministers te leveren en ontwijkt hij een LPF scenario). Laat staan de Eerste Kamer en Provinciale Staten (nodig voor de Eerste Kamer die weer nodig zijn om wetten goed te laten keuren), dus dan lijkt het me logisch dat burgermeesters leveren op het derde plan staat.
Wanneer gaan mensen nou eens begrijpen dat een gekozen burgermeester helemaal niet logisch is, ook niet in een democratie. De burgermeester staat in de Raad tegenover de vertegenwoordigers van het volk. Het is toch ook niet zo dat er ook maar een enkel lid uit de Regering wordt gekozen. In sommige landen is dat wel weer zo, maar daar hebben ze een andere manier om verschillende machten in balans te houden. Dit is ook om minderheden te beschermen tegen een zogenaamde 'dictatuur van de meerderheid'.
Wat zal Pim hier wel niet van zeggen....
Ach ja, democratie komt alleen maar gunstig uit de bus door zich te vergelijken met de allerergste machtsmisbruikende regeringsvormen. Dat zegt mij al genoeg over wat voor zwakke punten democratie heeft. Mensen zouden nog eens gaan geloven dat er niks beters kan zijn dan democratie, en dat dat een democratie maar het recht zou geven om telkens maar meer van mensen te eisen, totdat mensen nog eens gaan vragen aan de overheid of ze nog wel mogen in- of uitademen, en of ze dat wel volgens de regels doen. Ik hoop maar dat ze achter de gesloten deuren in Maastricht een gigantisch machtige dictator kiezen die met 1 veeg de overheid afschaft.
Nou, of iedereen hier daar zo blij mee is.......
De billenmaat van Albert V.. Maastricht, gefeliciteerd!
En het is officieel: het wordt het vriendje van Albert Verlinde...
whahaha, die foto geweldig
@An die ARBEIT | 16-09-10 | 15:07
je suggereerde eerst dat 50% van de mensen op wilders stemden uit angst voor de buitenlanders, uit dit plempsel begrijp ik dat het percentage al gedaalt is, en dat er ook sprake is van proteststemmers?
Of heb je zulke rare familie/buren/etc. dat dat aantal NOG hoger is dan de proteststemmers in je drukke sociale leven?
Sorry voor mijn late reaktie, maar ik moet af en toe ook even aan de arbeid.
En zo gaat het overal! Democratie is een farce...
Graus zou een prima burgemeester zijn! De PVV is VERUIT de grootste in Limburg en heeft recht op burgemeesters. Limburg is verrekte criMarokkineel en een frisse wind doet wonderen! Jammer van deze bewerkte foto, Graus spreekt vanuit zijn hart, zonder cliches en wil iets maken van Limburg. De oude partijen hebben er nooit iets voor gedaan. Op 3 gemeentes na is in heel Limburg de PVV de grootste partij. Dat is wat telt! Wedden dat het een burgemeester wordt vol cliches, leugens en dollareyes? Ik ga voor Dion Graus!
Elke burgemeester die er nu komt zal veel slechter functioneren als de om politieke redenen weggejaagde vorige.
DasUnterMensch | 16-09-10 | 17:01
kinderen krijgt met die zelfde (of ook een andere) achtergrond. Dus het zou perfect werken.
Ben nu echt weg.
-
Leuk geprobeerd maar het zit vol gaten, dit verhaal... Want waar houdt een provincie op en begint een land? Zou het DNA van een Zeeuws-Vlaming zoveel anders zijn dan dat van een Belg in een aanpalende provincie?
Denk er nog eens goed over na voor je etniciteit gaat registreren.
Ik hou het ook voor gezien!
Zure Sigaar | 16-09-10 | 16:42
Je DNA verandert niet. Overigens denk ik niet dat registreren of je achtergrond Fries is indd niet kan met DNA. Te specifiek. Maar zou het zo zijn dan is je etnische achtergrond gewoon Fries (Niet Zuid-Holland) en zul je dus worden geregistreerd als Fries. En dat klopt dan ook want je hebt een Friese achtergrond. (afkomst)
Krijg jij nu kinderen met iemand uit Zuid-Holland dan zal uit jou kinds DNA dat te zien zijn.
Zoals ik al vertelde. Friesland en Zuid-Holland gaan natuurlijk niet werken. Maar in mijn voorbeeld zijn Friesland en Zuid-Holland dan dus verschillende regios die te herkennen zouden zijn in het DNA.
Meestal registreer je ook een land en niet een provincie. Daarbij gebruik je DNA alleen onduidelijke in gevallen. Anders kijk gewoon waar de ouders en hun ouders enz zijn geboren en eventueel ook waar ze in hun leven hebben gewoond.
Als jij je hele leven ergens hebt gewoond en je ook echt betrokken voelt daar dan is de kans redelijk aanwezig dat je ook kinderen krijgt met iemand die vandaan komt. Woon je daar maar hou je je voornamelijk bezig met je eigen achtergrond dan is de kans groter dat je met iemand kinderen krijgt met die zelfde (of ook een andere) achtergrond. Dus het zou perfect werken.
Ben nu echt weg.
DasUnterMensch | 16-09-10 | 16:34
Je kunt niet een exacte plaats aanwijzen maar wel een regio en mixen van regios.
-
Juist..., en daar begint het gesodemieter want welke regio of regiomix prevaleert dan? Stel; mijn friese afkomst is aan te tonen (onwaarschijnlijk IMO) maar ik woon al mijn hele leven in Zuid-Holland en voel me helemaal geen Fries, wordt ik dan toch als Fries geregistreerd? Of heeft het leven in Zuid-Holland mijn DNA dusdanig veranderd dat er van mijn friese oorsprong niets meer te vinden is?
Vragen, vragen...
Zure Sigaar | 16-09-10 | 16:20
Er word in meerdere landen etniciteit geregistreerd dus het is het geen probleem. Ook zonder DNA. Je hoeft maar na te gaan waar iemand van afkomstig is, en zijn ouders en dat kun je dan eventueel ook nog een aantal generaties terug doen. (5 bijvoorbeeld, of gewoon blijven bijhouden) Zoiets heet een stamboom waarbij je dan ook registreert per persoon waar iemand geboren is (word al gedaan) en waar iemand heeft gewoond. Op die manier kun je dat heel gemakkelijk registreren. Dus het DNA is niet nodig. Maar mocht het bij iemand niet duidelijk zijn (daarom kwam ik met het DNA aan zetten, omdat jij deed alsof het zo moeilijk was) dan kan DNA inderdaad uitkomst bieden. Geen lulkoek. Je kunt niet een exacte plaats aanwijzen maar wel een regio en mixen van regios.
An die ARBEIT | 16-09-10 | 16:30
Ja ik ook wel. Zal je vast wel weer eens tegen komen;)
@DasUnterMensch | 16-09-10 | 16:06
Leuk even gekeuveld te hebben, maar ben nu even uitgelinks-rechst ;)
Tot een volgens mael!
Zure Sigaar | 16-09-10 | 16:15
Lulkoek natuurlijk, er bestaat geen 'etniciteitsgen'...
-
... of valt er uit mijn DNA op te maken dat ik van friese afkomst ben?
DasUnterMensch | 16-09-10 | 16:06
De natuur heeft die definitie al gemaakt (tja discriminerende, racistische natuur ook!). Het zit opgeslagen in je bloed. Te lezen uit het DNA.
-
Dat wordt dus bloedprikken bij de ambtenaar van de burgerlijke stand. Houden we nog rekening met de 'integriteit van het lichaam' dat stelt dat derden niet zomaar het lichaam van een ander mogen binnendringen?
-
Lulkoek natuurlijk, er bestaat geen 'etniciteitsgen'...
@ An die ARBEIT | 16-09-10 | 15:59
Nee jij zegt dat Wilders die angst heeft gecreëerd bij de mensen die die angst hebben. (nogmaals, lang niet alle PVV-stemmers hebben die angst). Maar die angst was er al en daarom stemmen die mensen nu op de PVV. Dat is wat heel anders. Dat er nu word gesproken over islamisering is wel aan Wilders te danken omdat hij dat woord ervoor heeft bedacht.
Overigens gebruik je nu het woord angst ook verkeerd. Mensen waren misschien bang dat moslims het hier zouden overnemen of zo (dat is een angst). Maar dat is wat anders als tot mensen het niets vinden als er te veel mensen met een buitenlandse afkomst hier zijn. Dat is geen angst, dat is een mening.
@ An die ARBEIT | 16-09-10 | 15:31
Het beeld dat ik van links heb is dat ze "sociaal" willen doen maar niet verder nadenken. Daarom gaan ze dus rijkere overal voor laten opdraaien. Niet doordenkend dat die "rijke" de banen van de "arme" maken met als gevolg dat als je de "rijke" weg jaagt je de arme nog harder raakt (heel kort samengevat). Dus dat wijkt al af van het baantjes verdelen. Dat gebeurd zowat overal. Heeft niets met links of rechts of zelfs politiek te maken. Ook erger is me aan links als het er op neer komt dat ze wel even vertellen wat goed en slecht is en mensen met dwang (wetten) ze op hun manier willen laten leven. Dus het afpakken van vrijheid. (gloeilampen verbieden enz)
CDA is gewoon een middenpartij die met de andere partijen mee gaat, dus die valt af als rechts. De VVD heeft ook goede ideeën maar laat zich altijd bang maken door links (heb ik eerder al aangegeven hier) waardoor ze vrijwel nooit hun beleid doorvoeren en waardoor ze dus ook nooit veel hebben kunnen brengen. Daarom is de samenwerking tussen de VVD en de PVV goed. VVD heeft goede standpunten en de PVV laat zich niet bang maken door links waardoor de standpunten (ook de moeilijkere en dus vaak ook belangrijkere) ook daadwerkelijk worden doorgevoerd.
An die ARBEIT | 16-09-10 | 15:46
Verder denk ik ook dat niet veel mensen ontkennen dat er veel problemen hier zijn. Ook met de autochtonen. Maar er zijn ook veel problemen met allochtonen. En de meeste mensen zien daar een simpele oplossing voor (in plaats van de vele niet lukkende geldverslindende linkse oplossingen) en dat is terug sturen (die zich niet gedragen) en stoppen met nog meer hierheen te halen. Dan kan daarna de eigen troep worden opgeruimd (wat inderdaad ook nodig is). Dat heeft dus ook niets te maken met een zondebok. Er is nu zo veel te doen dat het gewoon niet te doen is. Als de immigranten die zich misdragen er niet meer zijn dan kan ook de rest weer worden aangepakt. Dat lukt nu gewoon niet.
Zure Sigaar | 16-09-10 | 15:38
De natuur heeft die definitie al gemaakt (tja discriminerende, racistische natuur ook!). Het zit opgeslagen in je bloed. Te lezen uit het DNA.
@Zure Sigaar | 16-09-10 | 15:51
Precies, Wilders speelt hier gewoon heel slim op in, zoals een politicus betaamt.
After all is dat politiek: je acties wegen niks, het gaat om wat mensen DENKEN dat je gaat doen...
@DasUnterMensch | 16-09-10 | 15:31
Dus, angst voor een tsunami aan hoofddoekjes en minaretten..... Dus angst voor Islamisering.. Dat zeg ik toch?
Wie de burgemeester van Maastricht zal worden zal mij worst wezen, mits het maar geen PvdA' er (omdat alle PvdA'ers klootzakken zijn) of D66'er wordt (omdat deze schoften hun "gekozen burgemeester-kroonjuweel" door de PvdA hebben laten kapotmaken, en vervolgens maar wat happig waren om weer via het ondemocratische systeem burgemeester te worden).
Wat ik echter wel van belang acht: Wat gaat Leers de komende maanden en jaren doen? De rel bij het CDA is bij lange na nog niet uitgewoed, hij heeft zich openlijk tegen Wilders uitgesproken, maar heeft toch enorm veel krediet bij de rechtervleugel van het CDA. Tevens is Leers mateloos populair bij Limburgers, waarmee het CDA stevig terrein in kan halen op de PVV.
Hoe groot is de kans dat Verhagen op het CDA-congres alsnog afgeschoten gaat worden door dissidenten als Kathleen Ferrier en Ad Koppejan maar ook Madeleine van Toorenburg, Margreeth Smilde en Elly Blanksma-van den Heuvel en vanzelfsprekend de zelfverklaarde Wildersbestrijder (en HBO-kapotmaker) Doekje voor het bloeden Terpstra? www.blikopdebeurs.nl/
Hoe zuur dan ook voor het CDA waar het de oppositiebankjes betreft, de kans is groot dat het congres liever een pragmaticus als Leers aan het hoofd ziet, dan een machtspoliticus als Verhagen, welke de partij in tweeën heeft gespleten.
En dan raakt de rechtervleugel van het CDA dus feitelijk haar invloed kwijt, met als gevolg een verdere verlinksing van ons politieke landschap, en een Cohen die de regering vormen kan.
An die ARBEIT | 16-09-10 | 15:46
namelijk de verharding in de maatschappij, juist merkbaar onder de Nederlanders onder mekaar. Asociaal gedrag wordt aangemoedigd en sociaal gedrag wordt afgestraft.
-
+1, we zien het terug in het gedrag van bepaalde politici!
@DasUnterMensch | 16-09-10 | 15:21
Ik spreek nergens over het meerdendeel, ik spreek juist over een 50-50 verdeling. Tussen angsthazen en proteststemmers. Ik heb dus wel degelijk het idee dat Geert gebruikt maakt van die angst voor het onbekende om stemmen te scoren.
De focus nu leggen op de Islam, leidt in mijn ogen alleen maar af van het echte probleem, namelijk de verharding in de maatschappij, juist merkbaar onder de Nederlanders onder mekaar. Asociaal gedrag wordt aangemoedigd en sociaal gedrag wordt afgestraft.
Maar dat vallen geen stemmen mee te winnen, in crisistijd win je door een zondebok aan te wijzen, dat staat al eeuwen vast.
Graag zag ik Dion Graus zo vér als mogelijk bij mij vandaan gepositioneerd. Aruba zou eerste keus zijn, maar Maastricht is ook OK. Een fatsoenlijk mens komt daar namelijk niet.
Vanilla | 16-09-10 | 15:23
Precies zoals DasUnterMensch | 16-09-10 | 15:01 hier zegt! Waarschijnlijk ben je bang wat voor uitkomsten daaruit kunnen gaan komen.
-
Met name bevreesd voor wat de heersende ideologie, moraal en/of tijdgeest met dit soort registraties kunnen doen. Kijk; op zich is registratie niet meer dan een administratieve daad maar de uitkomsten kunnen naar believen worden uitgelegd en gebruikt. De geschiedenis leest hierin de les, ik wijdde er al een postje aan.
_
Dan nog wat: waarop baseren we of hoe definiëren we etniciteit? Land van herkomst? Huidskleur? Stand van de ogen? Haargrens? Schedelhoogte? Religieuze gebruiken? Etniciteit is een veelomvattend begrip dat zich niet eenvoudig in een regristratie laat vastleggen.
@DasUnterMensch | 16-09-10 | 15:09
Dan wil je het misschien niet zien.
Ik vind alleen al het feit dat er steeds meer over links-rechts wordt gesproken een goed voorbeeld van de propaganda die een partij als de PVV toepast: De kloof groter laten lijken dan 'ie werkelijk is. Het beeld dat links er slechts op uit is de eigen mensen de hand boven met hoofd te houden, ten koste van alles, terwijl dit in alle kampen zo gebeurt.
Ook het beeld dat nu wordt geschetst, dat links verantwoordelijk is voor de situatie in dit land, terwijl de VVD en het CDA, beiden rechtse partijen op papier, daar net zo goed aan hebben meegewerkt. Dat wordt mooi even buiten beschouwing gelaten.
@ An die ARBEIT | 16-09-10 | 15:12
Misschien heet het geen metafoor maar het voorbeeld met de zwijnenstal had ik er daarom ook bijgezet ter verduidelijking.
Het woord "islamisering" zul je mij ook niet snel horen gebruiken maar goed. Er waren heel wat mensen die vonden dat er in Nederland te veel moskeeën kwamen en te veel hoofddoekjes enz. Vervolgens maakt Wilders daar het woord "islamisering" voor en dat nemen mensen dan misschien over. Maar de achterliggende betekenis was er al en daar ergerde mensen zich dan al aan toen Wilders en het woord "islamisering" er nog niet waren.
Tsunami van immigranten hoor ik echter vaker. Iets dat ook uit de trechter van Wilders komt. Echter vonden mensen dat er "te veel immigranten" kwamen en Wilders vertaald dat dan naar een tsunami van immigranten en die beeldspraak nemen mensen dan over. Het idee dat er te veel komen niet, dat vonden ze al. Vandaar dat ze nu op Wilders gaan stemmen.
@ Zure Sigaar | 16-09-10 | 14:38
Precies zoals DasUnterMensch | 16-09-10 | 15:01 hier zegt! Waarschijnlijk ben je bang wat voor uitkomsten daaruit kunnen gaan komen.
"Ik ben geen racist, moar het mot toch moar eens afgeloepen zien mit den buutenlanders... " Dat is volgens mij nou net niet wat hij ontkent. Het zijn mensen die vinden dat het aantal immigranten moet worden beperkt en de immigranten die zich misdragen terug moeten. (het zelfde als ze dus tegen jou zeggen)
"Als ik een aantal reakties hier zo lees is het media offensief om pvv-stemmers in een negatief daglicht te stellen bij een aantal kudde-dieren aardig gelukt"
Ik denk dat hij het heeft over de reacties waarin werd gezegd dat mensen op de PVV stemmen omdat ze bang zijn voor de Islam. (en dat is wat hij ontkent (ook hier weer net als bij mijn reactie. Er is vast wel een stemmer zijn te vinden die om die reden er op stemt, maar niet het overgrote deel)) Dat is namelijk net zoals het in de media word weergegeven ondanks dat het merendeel van de stemmers echt niet om die reden erop stemt (Dat bevestig jij zelf). Zeggen hier mensen dus hetgeen dat er in de media word gesuggereerd maar wat niet lijkt te kloppen met de werkelijkheid dan heeft het er alle schijn van dan men het gewoon letterlijk heeft overgenomen.
@DasUnterMensch | 16-09-10 | 14:49
Had je ooit de term " Islamisering " gehoord, voor Greet z'n rise to power? De term is zo'n beetje in onze hoofden gebrand door de kijkbuis. Mensen zijn bang voor wat ze niet kennen, dat zit bij ons ingebouwd. Dat betekent niet automatisch dat die angst te rechtvaardigen is.
-
Ennuh, sorry maar dat wat je zei in geenszins een metafoor:
www.vandale.nl/vandale/zoekService.do?...
@ An die ARBEIT | 16-09-10 | 14:56
Waar de "rechtse" stemmers het meer over hebben is dat in de media en scholen al jaren alles links moet. Indoctrinatie dus. Wilt u voorbeelden zien? www.spangas.nl/ , www.nrc.nl/binnenland/article2246098.e... , www.youtube.com/watch?v=LhaySd3Qdp8 enz
Natuurlijk speelt Wilders spelletjes net als de anderen. Maar indoctrinatie van rechts heb ik nog niet kunnen vinden.
@Onderbuik
"Als ik een aantal reakties hier zo lees is het media offensief om pvv-stemmers in een negatief daglicht te stellen bij een aantal kudde-dieren aardig gelukt"
Je baseert je mening toch graag op feiten? Nou, uit welke " feiten " leidt je bovenstaand plempsel af dan?
Verder wil ik nog even verheldering geven heur, namelijk dat dat is wat ik uit mijn directe omgeving heb meegekregen. Een deel van mijn vrienden heeft PVV gestemd, als proteststem, een stem tegen alles wat er nu in Den Haag rond loopt en " de oude poltitiek " .
De verdere motivaties die ik te horen kreeg, van bepaalde buren, tantes, ooms, klanten enz, was: " Ik ben geen racist, moar het mot toch moar eens afgeloepen zien mit den buutenlanders... "
Nu spreek ik nogal wat mensen ( druk sociaal leven, veel actief in evenementenbouw ) dus lijkt me dat een goede leidraad, niet?
@ Zure Sigaar | 16-09-10 | 14:38
Hij bedoelt te zeggen. Als je registreert bij de een dan moet je dat ook bij de ander doen. Daar maken we geen verschil in. Iedereen is daar dus gelijk in.
In uw vertaling is het Iedereen is het zelfde en dat is natuurlijk niet waar.
@hanz71 | 16-09-10 | 14:40
Lui als Onderbuik, compleet meegesleept door de media-hype Wilders, nemen nu de propaganda die Geert net zo gretig gebruikt als zijn linkse counterparts als onverdunde waarheid aan, daardoor het zicht op de realiteit ( dat alle politici manipulerende ratten zijn, zowel links, rechts als selfproclaimed centraal ) compleet verliezend.
Zelfs het idee in eigen hoofd creëerend, dat iedereen BEHALVE blonde Greet zich dit soort taktieken aanmeten.
Wat de uitkomst ook gaat zijn, het is een prachtig circus :)
@ An die ARBEIT | 16-09-10 | 13:57
Als ik me niet vergist heet dat een metafoor. Je overdrijft om je punt duidelijk te maken. Geen mens betekend dan weinig mensen. Het is hier een zwijnenstal betekend ook niet feitelijk dat het een zwijnenstal is maar dat het een hele grote troep is.
Lijkt me duidelijk dat ik niet weet of het feitelijk geen mens is en dat is dat dus ook niet bedoel.
"dat jij niet geloofd dat er mensen vanwege hun angst voor de Islamisering op Greet hebben gestemd?"
Ik zeg juist wel dat er mensen misschien om die reden op de PVV hebben gestemt maar dat die mensen daar al bang voor waren. Ik zeg dat er geen mens (dus weinig mensen) zal zijn dat bang is geworden door Wilders.
@An die ARBEIT | 16-09-10 | 14:13
Ik ben er een voorstander van om meningen op feiten te baseren, vertel mij eens hoe komt u aan die 50%?
Als ik een aantal reakties hier zo lees is het media offensief om pvv-stemmers in een negatief daglicht te stellen bij een aantal kudde-dieren aardig gelukt.
Onderbuik | 16-09-10 | 14:05
zucht. Net zoals het media offensief van GW over de islamisering? Of dat links alleen hobbies heeft die geld kosten en rechts niet? Wie is hier nu precies de kudde? Kom op An die Arbiet, gooi er nog eens zo'n post uit als die van 14:13 uur. Daar hebben we tenminste wat aan. Niks geen links, rechts of kuddes, maar gewoon realistisch.
Vanilla | 16-09-10 | 14:09
Allemaal, want we zijn immers allemaal gelijk!
-
Dan hoeft er dus ook niets geregistreerd te worden!
Ach, ik als PVVstemmerin vind dat de heer Graus hooguit burgemeester van Madurodam mag worden, maar daar gaat het hier niet om. En dat een sprankelende nieuwe partij als de PVV, die in zo'n korte tijd de derde grootste politieke partij in Nederland is geworden (op dit moment virtueel de grootste partij) nog geen burgemeester kan leveren daar gaat het ook niet om.
Waar het om gaat is dat die oude democratische *kuch* politieke kliek elkaar decennia lang burgemeestersposten en andere lucratieve baantjes toeschuift. Dat moet vooral zo blijven, gezien het feit dat zij allemaal tegen een door het volk gekozen burgemeester zijn. Alleen D66 was voor zo'n gekozen burgemeester, maar heeft zich allang geconformeerd aan de politieke machtspelletjes van de oude politiek.
Persoonlijk vind ik het jammer dat Cohen niet is voorgedragen als burgervader van Maastricht. Een man met uitstraling, met statuur. Diederik Samson zou hem dan op kunnen volgen als de grote leider van de PvdA.
Dan zou de PvdA bij de volgende verkiezingen zomaar eens van het politieke toneel gevaagd kunnen worden. Een win-win situatie voor ons land, zoude ik zeggen.
Zure Sigaar | 16-09-10 | 13:52
"Of zie ik iets over het hoofd?" nogal ja.
Snap je het niet, of je wilt het niet snappen. Zie ook mijn voorbeeld met de verzekering.
Maar goed. Als een persoon over de schreef gaat dan worden de maatregelen niet tegen de ADO-supporters genomen maar tegen die persoon.
Maar uw voorbeeld is eigenlijk wel heel mooi. Zo zijn er clubs (vooral Engelse) waarvan bekent is dat veel van hun supporters de boel nogal eens willen afbreken. Als zo'n club ergens gaat spelen is de politie dus in een hogere staat van paraatheid dan bij een club waarbij maar een enkeling over de schreef gaat. Er vinden dus ook bijvoorbeeld strengere controles en sancties plaats. Zelfs voor de supporters die zich wel goed gedragen.
Kom ik weer terug bij wat ik al vertelde. Als zoiets gebeurt vind iedereen dat logisch en normaal, maar doe je precies het zelfde met afkomst dan is het ineens zware discriminatie en komen de nazi vergelijkingen weer om de hoek kijken.
@ Superior Bastard | 16-09-10 | 12:45
Komt dat weer. Het verhaal "PVV is links" was rond de Tweede Kamerverkiezingen een poging van andere partijen om mensen bij de PVV weg te krijgen. Dit nadat de PVV een paar linkse punten had opgenomen in hun praktijkprogramma. Daarnaast kon de VVD het goed gebruiken om te zeggen "samenwerking met de PVV is onwaarschijnlijk want ze zijn te links". Als je de punten er feitelijk bij pakte sloeg het natuurlijk nergens op. Men heeft het na de verkiezingen er dan ook niet meer over gehad maar het is bij u blijkbaar blijven hangen.
Ik heb al eens alle punten erbij gepakt en zo duidelijk gemaak dat ze toch echt rechts zijn. Zie mijn reactie hier: www.spitsnieuws.nl/archives/verkiezing... DasUnterMensch | 03-06-10 | 12:49
@Onderbuik | 16-09-10 | 14:05
Waarom is het toch ( blijkbaar ) in jouw ogen zo, dat als iemand een ander beeld van de zaken heeft dit automatisch veroorzaakt wordt door " dat linksche media-offensief " ?
Waarom niet gewoon kunnen accepteren dat jouw visie niet de enige ware is en dat er ook mensen zijn, zoals ik, die hun beeld van Wilders baseren op feiten? Bijvoorbeeld het feit dat de man nog helemaal NIX heeft klaargespeeld, behalve een hele hoop praatjes?
Ik zeg niet dat Geert z'n beloftes niet waar KAN maken, slechts dat er een relatief grote kans is, gekeken naar de algehele trend in de politiek, dat deze man een politicus is als alle anderen: Veel gekakel, weinig eieren. En over zijn stemmers, dat het toch een groot percentage onderbuik-kiezers is, waar de stille angst voor alles wat men niet kent toch wel zeker een grote rol heeft gespeeld.
Ik zeg niet dat dat de enige beweegreden is geweest voor deze mensen om op hem te stemmen, maar het is zeker een factor geweest bij 50% van de PVV-stemmers.
Sir EnemA | 16-09-10 | 13:55
Alsjeblieft zeg. Ben net blij dat Greet boven de rivieren woont. Dat stuk België komt straks nog bij Nederland, dus het wordt NOG groter ;) Wacht maar tot de uitverkoop van België voorbij is.
En dan? En welke afkomst moet geregistreerd worden en welke niet? Moet ik mijn friese afkomst ook melden? Zodat bij gelegenheid mij alsnog mede de moord op Bonifatius verweten kan worden danwel de ontwrichting het van het land in geval van een Elfstedentocht?
Zure Sigaar | 16-09-10 | 13:39
Allemaal, want we zijn immers allemaal gelijk!
eurlings is de man die niet wordt genoemd. of gaat het bedrijfsleven in burgermeester daarna nog iets anders doen en dan de mp van het land
Als ik een aantal reakties hier zo lees is het media offensief om pvv-stemmers in een negatief daglicht te stellen bij een aantal kudde-dieren aardig gelukt.
Excuses voor de vele vouten in het laatste plempsel...
Waar is de tijd gebleven dat we nog gewoon tussen een kandidaat van de PvdA en een kandidaat van de PvdA mochten kiezen.
@DasUnterMensch | 16-09-10 | 13:13
Ik wou nog verder gaan met m'n realaas, maar na de laatste post vraag ik me af of dat wel nut heeft.
Hoe valt die zin NIET letterlijk te nemen dan? Dat is toch gewoon wat je zegt, dat jij niet geloofd dat er mensen vanwege hun angst voor de Islamisering op Greet hebben gestemd? Wat bedoel je er dan mee?
Wat een heerlijke discussies weer vandaag... En dat zomaar op een doordeweekse donderdag!
Blonde Greet als Burgemeester van Maastricht, en dan verpatsen aan Belgoland.
@ Vanilla | 16-09-10 | 12:07
En een 3e generatie "Fin" die nog altijd "Fins praat" (naast NL) en elke jaar naar "Finland" op vakantie gaat en zich voornamelijk op houd met "Finse vrienden" en het ook altijd heeft over "Finland" als zijn moederland en ook nog altijd de "Finse cultuur" blijft behouden, en ook nog altijd puur "Fins bloed" in zich heeft is voor mij net zo'n "Fin" als een 1e generatie "Fin". Dat er ooit een kabinet was dat zijn opa en oma hierheen heeft gehaald kan ik niets aan doen. En zo'n "Fin" mag als hij zich misdraagt van mij ook vertrekken. Natuurlijk is de kans bij een 3e generatie "Fin" kleiner dat hij zo is als ik dat beschrijf dan bij een 1e generatie "Fin" maar mocht het zo zijn dan discrimineer ik niet op generaties maar mogen ze nog altijd terug.
DasUnterMensch | 16-09-10 | 13:46
Maar als er veel problemen met een bepaalde groep moet je ze wel anders behandelen.
-
Waarom? Dus als je lid bent van een bepaalde groep, laten we zeggen ADO-supporters, en iemand daarvan gaat over de schreef dan gelden de maatregelen die tegen dat bepaalde individu worden genomen ook automatisch voor de rest van de groep. Of zie ik iets over het hoofd?
En Beppie Kraft dan?
@ Drs.. Gelul | 16-09-10 | 12:05
Maar het geeft wel aan hoeveel mensen met een buitenlandse achtergrond hier wonen. Het geeft ook de mogelijkheid om te kijken of mensen van bepaalde achtergrond over het algemeen meer problemen veroorzaken.
Het is echt iets van links om die etnische registratie te veroordelen. Maar wat is het probleem? In het paspoort staat ook in welke stad je geboren bent, er staat een foto van je in (veel persoonlijker) en staat een vingerafdruk in (ook persoonlijker) er staat in of je een man of vrouw bent enz. Maar een etnische achtergrond is ineens zwaar discriminerend. Tja als je mensen met een buitenlandse afkomst die zich misdragen het land uit wilt zetten zul je het toch nodig hebben. Dat is iets waar links enorm tegen is en waarom ze dus ook tegen die registratie zijn.
Daarbij zou dan ook duidelijk worden hoeveel mensen van buitenlandse afkom hier echt wonen. Veel mensen (links niet) vinden dat er een maximum voor moet zijn. Ook daarvoor heb je dus zon registratie nodig en ook om die reden is links er tegen.
En als laatste is het toch handig om te weten dat bepaalde etnische groepen meer problemen veroorzaken zodat je de immigratie vanuit die landen kunt beperken. Ook daar is links zwaar op tegen. Dan komt jou argument niet elke Turk is een crimineel. Niemand (niet letterlijk niemand) die dat zegt. Ook niet bij de PVV stemmers. Maar als er veel problemen met een bepaalde groep moet je ze wel anders behandelen. Ook daarover schreeuwt links weer dat het discriminerend is. Tja, alles is discriminerend. Maar iemand die in een grote stad woont betaald ook meer verzekering voor zijn fiets omdat die in grote steden nu eenmaal meer worden gestolen. Als jou fiets niet word gestolen heb je dan toch pech. (net als die Turk die zich netjes gedraagt) Daarbij hoor ik links niet roepen dat het discriminerend is maar zodra iets vergelijkbaars is met immigranten dan is het ineens discriminerend. Rot toch op!
seven | 16-09-10 | 12:48
Ja joh, en mijn hond is groen en heeft twaalf poten. Ik heb het meer over het 'gedrag' van deze lekkere meneer. Hoe tv werkt weet ik ook nog wel.
Sommige PVV-erts zijn in staat tot nuance.
Drs.. Gelul | 16-09-10 | 12:05
U heeft een punt. Sommige zijn daar daadwerkelijk toe in staat. Maar heel veel sommigen dan ook weer niet
DasUnterMensch | 16-09-10 | 13:24
De eeuwige jaloezie van moerasbewoners en paalzitters op mensen die wél droge voeten houden....
Vanilla | 16-09-10 | 13:17
Die opmerking zat ik al op te wachten... Denk je nu echt dat we een tweede holocaust gaan krijgen dan? Kom op zeg.
-
Ik geef alleen maar aan wát je met cijfers kunt doen, niet dát het gebeurt.
**
Feit is gewoon dat veel gasten (om het maar netjes te noemen) oververtegenwoordigd zijn in de criminaliteit. Met zo'n registratie kun je dat soort beweringen staven met getallen.
**
En dan? En welke afkomst moet geregistreerd worden en welke niet? Moet ik mijn friese afkomst ook melden? Zodat bij gelegenheid mij alsnog mede de moord op Bonifatius verweten kan worden danwel de ontwrichting het van het land in geval van een Elfstedentocht?
@ ijsklont | 16-09-10 | 11:49
Het is niet zo moeilijk. Als je vanuit Amsterdam een rechte lijn naar Maastricht trekt dan word het steeds hoger. Water gaat altijd naar het diepste punt en een rivier ligt daarom ook altijd het laagste. Vandaar dat een overstroming alleen plaats vind aan de randen van een rivier. Zou je nou heel Maastricht willen laten overstromen (in 1995 was slechts een klein stukje van een wijk die altijd onder water stond) dan moet dus eerst de rest van Nederland worden opgevuld (want lager) eer Maastricht aan de beurt is. Met uitzondering van de oevers uiteraard, die zijn wel eerder aan de beurt. Al is dat puur iets tijdelijks want oever overstromen als een rivier de toevoer van water niet aan kan.
Nu is dat natuurlijk een onzinnige scenario want eigenlijk houd het gewoon in dat het zee niveau een paar meter zou moeten gaan stijgen. Maar goed.
Wat is het toch met die jaloezie van Hollanders tegen eigenlijk alles dat niet Holland is. Het in tenslotte niet dat ze alleen over Limburg zeiken maar ze zeiken ook over het noorden en het oosten. Eigenlijk is het een jaloezie tegenover alles dat niet Holland is.
Herzie de grondwet: Bea eruit, gekozen burgemeester en Commissaris erin en het legislatief referendum.
De maastrichtse kampjoekels en middeleeuwers verdienen geeneens een PVV-burgemeester. Geef ze maar de vrouw van Albert Verlinde. Die zit tenminste verstandelijk op hun niveau. En dan de Maasdijken doorsteken natuurlijk!
Zure Sigaar | 16-09-10 | 13:13
Die opmerking zat ik al op te wachten... Denk je nu echt dat we een tweede holocaust gaan krijgen dan? Kom op zeg.
Feit is gewoon dat veel gasten (om het maar netjes te noemen) oververtegenwoordigd zijn in de criminaliteit. Met zo'n registratie kun je dat soort beweringen staven met getallen. Ik zie daar echt het probleem niet van in.
hanz71 | 16-09-10 | 11:39
Probleem van andere partijen is dat dat die maar blijven lullen. <knip> Nee dan liever een PVV'rt die met 1 zin klaar is.
-
Tot veel meer dan 1 zin is de gemiddelde PVV dan ook niet in staat! LMAO!
-weggejorist-
@ An die ARBEIT | 16-09-10 | 12:52
"Verder zijn uitspraken als "Maar geen PVVer die op hem stemt omdat ze bang zijn gemaakt door hem" compleet nutteloos als argument, aangezien jij dat nu eenmaal niet weet..."
Over te letterlijk nemen gesproken.
Er wordt één van de CDA dissidenten gedumpt. Nog 7 burgemeesterbenoemingen te gaan en Wilders I heeft de meerderheid in de Tweede Kamer terug!
... Nog steeds geen grappen over "Graus raus".
hanz71 | 16-09-10 | 11:39
Probleem van andere partijen is dat dat die maar blijven lullen. En dan is het meestal onzin met een hoog politiek correct gehalte, of van een zweverij dat je weet: "dit gaat weer veel geld kosten". Nee dan liever een PVV'rt die met 1 zin klaar is.
@ Drs.. Gelul | 16-09-10 | 11:36
En met die reactie geef je dus precies aan dat je er niets van begrijpt.
Denk je nou echt dat elke PVV-stemmer wat heeft tegen elke moslim. Ja dat denk je want je zegt "om alles wat in de verste verte op een moslim lijkt tot persona non grata te maken.".
Zoals jij het uit legt is zoals voornamelijk links Nederland de PVV-stemmer ziet, maar het slaat werkelijk nergens op.
Denk je waarschijnlijk ook dat de gemiddelde PVV-stemmer ook voor een koranverbod is. Heb ik een verassing voor je. Ook dat klopt niet.
Het vol = vol of beter gezegd. "niet te veel" gedeelte klopt wel maar dat is het dan ook. Je zult echter nooit een partij vinden waar je het 100% mee eens bent en voor heel veel mensen komt de PVV dan het korst in de buurt. Grappige is overigens dat een paar jaar geleden links Nederland ook nog vertelde dat Nederland vol was. Toen ging het over het milieuaspect, maar nu de groei voornamelijk komt van immigranten hoor je ze daar niet meer over.
De VVD kwam met hun laatste programma ook erg in de buurt van de PVV (zonder het moslimverhaal). Vandaar ook het hoge aantal zetels voor de VVD die wat hadden weg gesnoept van de PVV (Met jou verhaal zou dat dus nietkunnen). Het probleem met de VVD is echter alleen dat ze uiteindelijk niet durven door te zetten. Ze roepen wel maar onder druk van links houden ze zich toch in. Vandaar dat er ook door nog veel mensen op de PVV word gestemd aangezien die partij wel door pakt. Een combi van de PVV en de VVD is dan ook een hele goede.
Uiteraard zijn er ook PVV-stemmers die niet veel verder denken. Maar dat is maar een hele kleine groep. Wel de groep die je het eerste bij acties zult tegen komen uiteraard. Links heeft echter nog veel meer stemmers die niet verder denken. Ze stemmen op de SP want die zijn sociaal, ze stemmen PvdA want die zijn voor de arbeid, ze stemmen GroenLinks want die zijn groen en ze stemmen PvdD want die zijn voor dieren. Uiteraard kun je betwijfelen of je de SP sociaal kunt noemen. De PvdA creëert geen echte banen. GroenLinks is niet de enige partij die zich met groen bezig houd. Misschien wel de partij die zich er het meest onrealistisch mee bezig houd en ook de PVV heeft dieren hoog op de lijst staan. Dus ongenuanceerde stemmers vind je overal. Maar bij de PVV is dat absoluut niet meer al bij een andere partij.
Daarbij, als je echt eens goed gaat nadenken dan kom je natuurlijk bij geen enkele linkse partij uit. Stelen van de rijken en geven aan de armen klinkt zonder verder na te denken misschien goed, maar iedereen die wel gaat nadenken zal door krijgen dat dat juist negatief uit pakt. Voor iedereen, dus ook voor arm.
Die foto van the penguin van Danny DeVito! Meesterlijk!
@DasUnterMensch | 16-09-10 | 12:34
Je ziet het allemaal te letterlijk. Het gaat niet om letterlijk " bang maken", maar om een angstbeeld voor de toekomst te creëeren. En dat doet hij wel degelijk met het plaatje van de Islamisring wat hij schildert. Dat kan je niet ontkennen, dus angst is zeker een factor.
-
Verder zijn uitspraken als "Maar geen PVVer die op hem stemt omdat ze bang zijn gemaakt door hem" compleet nutteloos als argument, aangezien jij dat nu eenmaal niet weet...
-
Kom zo terug ;)
@Napeauleon | 16-09-10 | 12:35 @16-09-10 | 12:40
Moet ik me beperken tot de 35+ers? Ach goed, er is op het moment toch een Mevr. an die ARBEIT in de picture, dus dan mag die mooi mee op de zitmaaier.
En dat zachte taaltje went vanzelf, neem je zelf vanzelf over! De tongval in ieder geval, het " taaltje " spreek ik nog immer niet..
Lol over die kuil trouwens :)
Hölzenbein | 16-09-10 | 12:34
Weet je hoe het werkt? De MEC wil bezoekers en vraagt Dion om reclame te maken door ze te wijzen op free food, huishoudbeurspubliek lokken dus. Takes zijn niet spontaan, maar volgens afspraak. TV is altijd nep.
DasUnterMensch | 16-09-10 | 12:34
Als u over links of rechts wilt beginnen zou ik het partijprogram van de pvv nog maar eens nalezen. M.u.v. zijn immigratie en moslimstandpunten is alleen het programma van de SP nog linkser.
@Superior Bastard | 16-09-10 | 12:30
Met om de tien meter een Bier-Wurst-und-Sauerkraut-standje, natuurlijk
#stereotypesjeeeeej
An die ARBEIT | 16-09-10 | 12:28
Daar boort u dan weer iets nuttigs mee aan; die graven uiteraard hun eigen kuil.
Nappie woont in Castricum en moet wel even aan zijn perceptie werken als 'ie klanten èn nieuwe buren krijgt die ook alles 'egal' vinden en"'sich treffen', net als de limbo's.
Hebbik nu twee maanden per jaar mee te maken, trek ik nèt.
Superior Bastard | 16-09-10 | 12:26
Het lijkt mij meer iemand met vijanden, waarbij 10 jaar oude dingen worden opgegraven bij ex werkgevers en waar later iig al 90% niet waar blijkt, en de ergste shit, de aangiftes direct zijn geseponeerd en ook nogmaals bevestigd door het om geen enkele stand houden, smeercampagne dus.
An die ARBEIT | 16-09-10 | 12:18
Ik las u ooit als 'Andie WERKT' - dat hou ik vast.
Tuurlijk zitten en rijden.
Beetje doorrijden ook anders bent u nooit op tijd klaar om vanaf 15.00u die 35+ campingsletjes te versieren.
@ An die ARBEIT | 16-09-10 | 11:44
Tja zo zie jij dat. Maar geen PVVer die op hem stemt omdat ze bang zijn gemaakt door hem. Misschien dat sommige al bang waren. Dat kan, maar meer is het ook niet. Bij links word er wel bang gemaakt (slecht voor internationaal aanzien van NL, Nazi-praktijken, bla bla bla) en dat is het verschil.
Het heeft bij rechts dus niets met indoctrinatie te maken.
Iemand die rechts stemt (ongeacht welke) partij kan juist tegen de linkse indoctrinatie en wel zelfstandig denken. Ik moet de eerste rechtse indoctrinatie in NL nog tegen komen. Jij zit nu alleen bang maken met indoctrineren door elkaar te halen. Bij bang maken weet ik zeker wat je bedoeld maar zoals ik al aan gaf. Geen PVVer die bang word van Wilders zijn verhalen. Hooguit mensen die al bang waren.
En wat is het bij links toch met dat PVV-adept. Jullie gebruiken dat woord telkens als jullie willen afkraken. Kunnen jullie echt niet met wat beters komen? Inhoud of zo.
seven | 16-09-10 | 12:26
Werk of geen werk, hij gedraagt zich in de film als een egoistische hufter, dat heeft weinig met 'vrolijke tv' te maken volgens mij. Tenzij u een andere film gezien heeft.
Drs.. Gelul | 16-09-10 | 12:25
Ik denk eerlijk gezegd dat er best interessante cijfers te halen zijn uit de registratie eerlijk gezegd. Wellicht is mijn definitie van etnisch niet juist, maar etnisch wil toch zeggen afkomst? Heeft toch verder niets met religie te maken? Anders ben ik het wel met u eensch :P.
Zoals u stelt over het staatsburgerschap is prima. Ik vind dan ook alleen dat indien men zich hier stelselmatig ernstig misdragen, de figuren met een dubbel paspoort het NL paspoort kwijt moeten raken en deze mensen retour afzender moeten. Dat dan weer wel ;-)
@illuvatar | 16-09-10 | 12:21
Die Valserrrrrberrrg gaat plat heur, wie maalt er nou om zo'n monumentaal bergformatietjuh. / wimlex uit
An die ARBEIT | 16-09-10 | 12:28
Heel Limburg omtoveren tot een pitch 'n putt baan. Dan heb je ze helemaal.
Drs.. Gelul | 16-09-10 | 12:25
Een emigrant vanuit de VS verliest daar gewoon zijn staatsburgerschap, laat staan dat kinderen daarna geboren in NL dat zijn.
@Napeauleon | 16-09-10 | 12:21
Daarbij boor je ook nogeens een nog grotere en nog beter uit te melken doelgroep aan: Duitse babyboomers!
seven | 16-09-10 | 12:17
Zelfs met wat er overblijft in het VK-verhaal is het duidelijk dat deze man een risée is en zal blijven.
Dion Graus cultheld.
Hölzenbein | 16-09-10 | 12:20
Wat ik bedoel is dat dat filmpje uit 2004 gewoon zijn werk was. Het is iid geen EHB, maar net een echt mens.
"2003- 2006 TV Producent / presentator" www.tweedekamer.nl/kamerleden/alle_kam...
Vanilla | 16-09-10 | 12:17
Uw laatste punt: wij gaan niet over het beleid ten aanzien van onderdanen van vreemde mogendheden die in ons land wonen. Eens een Marokkaan, altijd Marokkaan. Dat geldt ook voor USA staatsburgers. Ik weet niet waar je de PVV toe in staat acht, maar ik denk niet dat de USA of Marokko de PVV een blik waardig achten, laat staan dat ze hun buitenlands beleid gaan aanpassen op aangeven van Dion.
Etnische registratie is zinloos, omdat het niets zegt/toevoegt etc. Het is hooguit een praktisch middel om mensen op basis van afkomst te categoriseren. Dat deden we een paar decennia geleden ook. En met welk doel? Daarnaast zijn er landen waarbinnen verschillende etnische/religieuze groeperingen wonen en daar is Turkije een leuk voorbeeld van, maar zo zijn er meer. Maar vertel mij nou wat de toegevoegde waarde is en niet dat het wel kan omdat we toch alles registreren. Dat lijkt me niet zo'n heel sterk argument, toch?
@ elevator | 16-09-10 | 12:19
Ik denk het ook. Om die reden heb ik zijn filmpje op Dumpert doorgestuurd naar een vriendje die de sollicitaties voor TellSell-presentatoren behandelt.
Komt goed, vanmiddag weet ik meer.
@Inspektor Gurkenfick | 16-09-10 | 12:18
Wat er nu ook gebeurt, wie er ook aan de macht komt, het immigratiebeleid wordt aangescherpt, mark my words.
Dus dat wat jij voorziet kan best weleens gewoon een angstdroom zijn....
@seven | 16-09-10 | 12:17
Makkelijk hè, de wiki? Plak dan ook even de rest, want je doet je naam weer eer aan met selectieve googlelarij.
@An die ARBEIT | 16-09-10 | 12:19
Schijnt dat hij daar een villa aan het bouwen is.
An die ARBEIT | 16-09-10 | 12:13
Persoonlijk graaf ik liever een groot gat (lees: 'laat graven'), pomp dat vol met grondwater en noem het thermaal.
Ik geloof heilig in het exploiteren van een hangplek voor babyboomers.
seven | 16-09-10 | 12:12
Proest... ja jij snapt het allemaal... gheheheh
@illuvatar | 16-09-10 | 12:15
Dan kan je net zo goed Wim-Lex aanstellen. Die weet ook alles over dijken en brouwerijen...
Dion zou een goede en verfrissende kandidaat zijn lijkt me.
@Napeauleon | 16-09-10 | 12:12
Even voor mijn nick weer verkeerde emoties opwekt:
Ik heb geen klein snorretje, heb nooit een betrouwbaar en betaalbaar automerk opgezet en heb nooit kunnen schilderen. Ook heb ik nooit gedacht dat ik KON schilderen of dat ik " meer levensruimte " nodig had ;)
Hoewel het wel een onverslaanbaar duo zou zijn, Nappo en.... Never mind.
-
Ik vind het goed, maar dan wel met zo'n zitmaaier heur....
An die ARBEIT | 16-09-10 | 12:13
Waarom begin je niet een geytenfokkerij? Ik voorzie een sterk stijgende vraag de komende jaren...
Drs.. Gelul | 16-09-10 | 12:05
Ik kan uiteraard niet voor iedereen spreken (dat kan immers niemand), enkel voor mezelf. Mijn beweegreden is dat Geert de vinger op de pijnlijke plek legt en een van de weinig die durft te zeggen waar het op staat.
Op zich heb ik niets tegen de etnische registratie. Er is over iedereen al zoveel geregistreerd dat me dat niet zo'n probleem lijkt. Hier in NL wordt bijna iedere ruft die je vanaf je geboorte laat al geregistreerd. Waar bent u precies bang voor aangaande deze registratie?
Immers om bij uw voorbeeld te blijven: een kind van Turkse ouders zou hier in NL gewoon de NL nationaliteit krijgen. Daarbij ben ik wel van mening dat we hier in NL maar 1 nationaliteit zouden moeten mogen hebben. (in het geval van een immigrant dan zodra het buitenlandse paspoort is verlopen naturaliseren)
Volgens mij tikt die Graus wel een flesje rood of 3 weg op een dag en dan moet het nog avond worden, dus dat past prima bij de rest van die alci's in Limburg.
@ seven | 16-09-10 | 12:12
Waarschijnlijk werd zijn baas destijds ook vrolijk. Toen 'ie 'm voor het laatst de deur uit zag lopen. Zelfs met geluid 'uit' is 'ie nog onverdraaglijk.
Overigens zie je dat niet dagelijks; een zak hooi met een bril. Dat is dan wel weer geestig om te zien.
Superior Bastard | 16-09-10 | 11:28
Hele verhaal over de Graus geruchten, the aftermath www.volkskrant.nl/binnenland/article39...
seven | 16-09-10 | 12:12
Vrolijke TV??? Het is meer horror met Dion als IT.
Toch zie ik liever Richard de Mos daar als burgervader. Niet alleen heeft hij een oplossing voor dijkversterking, het is ook iemand die leven in de brouwerij zal brengen.
Hölzenbein | 16-09-10 | 12:08
Het is om te janken dat dat in het parlement mag plaatsnemen. Democratie, het blijft lastig.
@Inspektor Gurkenfick | 16-09-10 | 12:07
De asperges waren ook slechts de back-up ;) Hertog Jan wordt het main-export-product.
Verder wordt de kas natuurlijk gespekt met al die euries die worden verdiend op de Vaalserheuvel, waar de Neder-Nederlanders met volksstammen tegelijk in de rij staan voor ezelritjes...
Hölzenbein | 16-09-10 | 12:08
Je snapt weinig van vrolijke tv, hij was ooit presentator..
An die ARBEIT | 16-09-10 | 12:08
Kasteeltje delen?
Jij dat gras maaien, mevrouw Bonaparte verhuist haar cateringbedrijf, en ik, tja, die nick is niet alleen my middlename, volgens 'dinnetje ook m'n alter-ego.
"Witze woa heej de vreetschure sind woa we proletarisch kenne vreate en zoepe, witzewel". Wijze woorden van een volksvertegenwoordiger. Wat een gajes.
Echte PVV mentaliteit, gratis vreten en zoepen, we gaan er misschien van genieten van die sukkels: www.youtube.com/watch?v=k1h1tQUyFjM Dit tweede kamer lid moet zich gewoon diep schamen. Wat een hufter.
@Napeauleon | 16-09-10 | 11:59
Dat ligt eraan of ik ergens een stukje premium-kampeerterein op de kop kan tikken..
Het liefst ergens in de buurt van Arcen...
Ik zou Gerardus Bernardus Maria (Gerd) Leers voordragen.
Is een goeie.
An die ARBEIT | 16-09-10 | 11:55
Asperges verbouwen ze hier in het noorden des lands ook en zijn wel net zo lekker als die van jullie. Alleen dat bier, dat zal hier niet gaan...
Vanilla | 16-09-10 | 11:56 Discriminatie op basis van gedrag, goed zo.
zeg maar jansen | 16-09-10 | 11:58
Nou, eigenlijk helemaal niet discrimineren. Gewoon iedereen dezelfde strafmaat. Zaak verzieken is gewoon straf krijgen.
Wel vind ik dat indien het om immigranten gaat die hier de fout ingaan, van mij moeten opbokken. En dan heb ik het dus niet over de 3e generatie finnen die dus feitenlijk Nederlander zijn.
Ook vind ik dat ze de dubbele nationaliteit wel af mogen schaffen voor diegenen die hier geboren zijn.
Superior Bastard | 16-09-10 | 12:02
De gemiddelde PVV stemmer kan sowieso niet verwoorden waarom hij of zij...... laat maar.
Vanilla | 16-09-10 | 11:56
Sommige PVV-erts zijn in staat tot nuance. U generaliseert, geeft niet, doe ik ook. Maar u bent het toch met mij eens dat er allerlei mensen vanuit verschillende beweegredenen op de PVV stemmen? De een uit hunkering naar een fantasieplaatje dat ze van NL hebben (roeiboot in polder met fiere molen op de achtergrond) anderen omdat ze een bloedhekel aan exotische types hebben en weer anderen omdat ze denken dat er hordes baardmannen met zwaarden onderweg zijn om ons land te veroveren. En ik deel uw mening dat mensen die de boel verstieren aangepakt dienen te worden, maar dan wel binnen de kaders van onze rechtstaat. En de PVV wil zelfs etnische registratie invoeren volgens haar partijprogram. En dat is wat mij betreft illustratief voor de weg die we met de PVV in zullen slaan. Geloof me, als er "Turks" in iemands paspoort staat, zegt dat nog weinig over of iemand crimineel is. Dus wat is de functie dan? U mag het zeggen.
@Vanilla | 16-09-10 | 11:56
Het Vanilla! Ten eerste is het verspilling van ruimte om een complete post over te nemen.
Ten tweede is het dan ook zaak dat Geert het zo brengt, maar zo brengt hij het niet. Je hoort hem niet over Nederlandse probleemjeugd/draaideurcriminelen.
En die moeten, zoals u zelf al zei, net zo hard worden aangesproken en aangepakt.
Wanneer hij dat probleem niet aanspreekt, zal het er uitzien alsof hij het puur over Moslims heeft. Wat tot nu toe ook het geval is, niet dan?
Vanilla | 16-09-10 | 11:56
Het woordje "egaal" in uw betoog verraadt dat u uit Limburg komt.. In mijn ogen bent u de uitzondering op de regel dat de gemiddelde pvv stemmer op die partij heeft gestemd uit haat tegen buitenlanders, niet eens specifiek tegen moslims, en niet nog 3 andere partijpunten op kan noemen.
"Geen van de aangiftes heeft geleid tot vervolging."
Na nieuwsbericht "op vrijdag 29 december dat het college van procureurs-generaal, het hoogste orgaan van het Openbaar Ministerie, zich buigt over de zaak Graus. "
Resultsaat:
"Alle aangiften tegen hem zijn destijds geseponeerd."
Ergo, ruzie tussen exen verwikkeld in een scheiding waarbij veel modder gegooid is...
An die ARBEIT | 16-09-10 | 11:55
Waaro m krijg ik het gevoel dat u remigreert zodra souvereiniteit een feit is?
Vanilla | 16-09-10 | 11:56 Discriminatie op basis van gedrag, goed zo.
ijsklont | 16-09-10 | 11:49
Vind er dan ook niks van.
U staat als stuurman naast uw schaapjes?
Maastricht - stapstad - top. In combinatie met een dagje dobberen op de cauberg, paar kilometer verderop. Helemaal oké
Dat ze die Leers hebben weggebonjourd, stomste aktie ooit.
@ zeg maar jansen | 16-09-10 | 11:56
Ik ziet er ook van af. Ik doet het niet.
@niet voor de hond | 16-09-10 | 11:45
Dat kan ik bevestigen, voor die tijd durfden de vrouwen hier niet meer de straat op zonder burka....
Multiflauwekulti | 16-09-10 | 11:55 En bedankt maar weer, het idee alleen al was genoeg.
Geert is vooralsnog niet zo eng. Het is zijn stemvee wat angst in boezemt. Mensen die alleen maar in: "genoeg is genoeg" + "geen islam" + "knettergek" = goed voor NL retoriek geloven. Dat, DasUntermensch, is eng. Want het schept een breed maatschappelijk draagvlak (anderhalf miljoen als tussenstand) om alles wat in de verste verte op een moslim lijkt tot persona non grata te maken. Laat onverlet dat mensen die zich hier niet weten te gedragen, ONGEACHT afkomst, aangepakt dienen te worden.
Drs.. Gelul | 16-09-10 | 11:36
Hey Drs Gelul. U doet uw naam wel eer aan. Hier een PVV stemmer die de nuance wel nog weet te leggen. Ik heb helemaal NIETS tegen moslims, ik heb alleen een broertje dood aan de mensen die hier de zaak komen verstieren. Die moeten kei hard aangepakt worden, egaal welke afkomst dan ook. Er zijn veel meer mensen dan u denkt die deze nuance ook uit weten te leggen onder de PVV stemmers!
Rare joker. We moeten in dit land toch geen Bart Chabot-figuren als burgemeester willen? Of een Pierre Wind... Zou een mooie boel worden zeg, met zo'n mafketel.
ijsklont | 16-09-10 | 11:49 Nee, ik doe het niet. Te makkelijk.
@Inspektor Gurkenfick | 16-09-10 | 11:43
Ik stem voor een compleet autonoom Limburg, het lekkerste bier hebben we al, daarbij de complete regio 0031 om te voorzien van asperges. Dat levert dus genoeg inkomsten op via de export en natuurlijk de prijzen van campingstandplaatsen met 75% omhoog zodra in Neder-Nederland de dijken doorbreken...
Groeten van een ingeburgde Limbabwaan ;)
@ zeg maar jansen | 16-09-10 | 11:54
Kijk maar uit. Een lachstuip heb je zo te pakken...
Het cordon in werking.
@Re-inventor | 16-09-10 | 11:51
klopt, hoor het dagelijks, maar u heeft wel de primeur op geenstijl
Multiflauwekulti | 16-09-10 | 11:49 En wat er mis kan gaan bij de vertaling van Hollands naar Limburgs.
Multiflauwekulti | 16-09-10 | 11:51 Jij ook al? Ik ook, permanent "Nee" en daarna een beetje versoepelen, werkt als een tierelier.
dan zou de PVV wel consequent zijn: terugsturen naar eigen land!
@ afdankert | 16-09-10 | 11:47
Opdat zij x-tra dankbaar zijn als een minuscuul deel van de oorspronkelijke wens wordt ingewilligd.
Dat doe ik dagelijks. Werkt prima. Altijd blije mensen om me heen.
@ijsklont: Zielig persoon bent u, maar daar vertel ik u vast niets nieuws mee.
Superior Bastard | 16-09-10 | 11:40
idd. Hoe meer de overheid verzaakt het tuig aan te pakken, hoe groter het aantal mensen dat een lynchpartij van een capuchonnetje zal toe juichen of zelf zal meedoen. Kijk maar naar de reacties van veel mensen toen die vrouw die jongen doodreed die haar tasje had gejat; een tasje is blijkbaar voor velen meer waard dan het leven van een capuchon. Ik mag hopen dat onze dienders tijdig de prioriteiten weten te stellen opdat de ontevredenheid niet omslaat in "gerechtvaardigde" volkswoede. Want dan is de Nederlandse beschaving ten einde.
DasUnterMensch | 16-09-10 | 11:43
Aangezien ik het gebied mijdt als de pest, ben ik geografisch niet echt op de hoogte van het reilen en zeilen van de maas, maar ik heb in 1995 erg genoten van de tv beelden.
Men noemt dit proces ook wel een "dom-o-cratie".
@ zeg maar jansen | 16-09-10 | 11:47
En hoe er voor te zorgen dat ze hun tekst onthouden?
Dat wordt lachen, gieren en vooral brullen voorspel ik.
Het is een oud gegeven dat 'het volk' ten allen tijde zo veel mogelijk weerstand in hun wensen geboden moet worden... ("makkelijker kunnen we het niet maken, wel lastiger").
Geert gaat het te druk krijgen als ie al zijn buikspreekpoppen in den lande van tekst moet voorzien. Dan kan ie ze maar het beste een beetje in de buurt houden, burgemeester in Maastricht is dan nét te ver weg.
bookie | 16-09-10 | 11:43
Ja, jongen, ik snapT hem nu!!
Ze zijn in Limburg net blij dat Dion Graus het grootste deel van zijn tijd in Den Haag zit.
Vermoeiende man, die Graus. Niet te verstaan ook. Ik zeg: niet doen. Eigenlijk dus hetzelfde als wat zijn vrouw destijds zei toen 'ie begon te meppen.
Eng hoeveel die pica op hem lijkt :S.
Maar goed,
@DasUnterMensch | 16-09-10 | 11:30
Ja inderdaad, dat is OOK angstpolitiek. Net zoals dat Geert angstpolitiek toepast. Moeilijk toe te geven blijkbaar, voor de die-hard PVV-adept.
Dat jij dat alleen van links ziet en niet ziet dat de PVV dat spelletje net zo hard speelt, zegt iets over JOUW geïndoctrineerde geest...
@Inspektor
Heeft er een PVV-er gesolliciteerd? Limburgs liedje leek toepasselijk.
Napeauleon | 16-09-10 | 11:40
Laat Limbabwe zich bij Belgie aansluiten, heb je dubbel voordeel. Het gemiddelde IQ van zowel Nederland als Belgie zal middels deze actie stijgen...
@ ijsklont | 16-09-10 | 11:29
Ik kan verzekeren dat ook als je met de Maas heel Maastricht wilt overstromen je toch echt eerst de rest van Nederland onder water hebt staan. Maastricht is namelijk niet in z'n geheel de oever van de Maas.
Complimenten voor de foto. Geweldig.
bookie | 16-09-10 | 11:39
Hubste-n-al? WTF??? Verklaar u nader...
Drs.. Gelul | 16-09-10 | 11:38
Hooguit op die van Jordy van Loon.
Drs.. Gelul | 16-09-10 | 11:36
Goede analyse. Maar die mensen hebben zich niet uit zichzelf gegroepeerd. Daar is een katalysator voor nodig geweest. Enerzijds de fincidenten, anderzijds de angstaanpraterij van Geert. Koppel dat aan hun aangeboren ontevredenheid et voilá.
Altijd gedacht dat "De Maastrichter Staar" iets met muziek te maken had. Nu concludeer ik dat het betrekking moet hebben op het gemiddelde gezichtsvermogen gerelateerd aan leeftijd aldaar.
De PVV ontbreekt op de shortlist..... vind je het gek. Ze konden echt niemand vinden die meer dan 3 zinnige zinnen achter elkaar kon zeggen
Du mos sollicitere
Ze zeggen allee jong
Sollicitere
Hubste-n-al geschreeve
Vievenzeeventig breeve
Hubste-n-al geschreeve
Vievenzeeventig breeve
Hubste-n-al geschreeve
Dan schrief mar opnuj
Hoe groot is Geert in Maastricht dan precies? Ik dacht dat ie vooral in de Parkstad groot was geworden. Toch +1 voor de D66'erts.
Sjeng de Helle jongen, stel je kandidaat en orden dat zuidelijke zooitje, want zo kan het niet langer.
Kansloos
@ Harry Turtle | 16-09-10 | 11:23
Nu verwijs je naar de 3 keer dat er al gekozen kon worden tussen 2 PVDA kandidaten of 2 CDA kandidaten of zo? Raar hè, dat het dan niemand boeit. Dat er een voorselectie word gedaan en je niet op elke debiel kunt stemmen die zich aan meld vind ik nog daar aan toe. In dorpen word anders de dorpsgek burgemeester. Maar zorg ten minste voor dat van alle partijen (mits ze mensen aandragen) er twee op de lijst staan. Dan heb je keuze en dan krijg je ook interesse ervoor.
Napeauleon | 16-09-10 | 11:36
Speelt Danny Christiaan viool dan?
Waar is die semi-Duitse violist met dat Belgisch accent als je'm nodig hebt?
Kom d'r maar in.
Die Pica; Is Mariëtte Hamer bij Sonja Bakker geweest?
DasUnterMensch | 16-09-10 | 11:30
Geert is vooralsnog niet zo eng. Het is zijn stemvee wat angst in boezemt. Mensen die alleen maar in: "genoeg is genoeg" + "geen islam" + "knettergek" = goed voor NL retoriek geloven. Dat, DasUntermensch, is eng. Want het schept een breed maatschappelijk draagvlak (anderhalf miljoen als tussenstand) om alles wat in de verste verte op een moslim lijkt tot persona non grata te maken. Laat onverlet dat mensen die zich hier niet weten te gedragen, ONGEACHT afkomst, aangepakt dienen te worden.
Gratis vreten en zoepen! Ik heb honger als 'n beer.
@ Inspektor Gurkenfick | 16-09-10 | 11:28
Ach so!
*2 euro-muntstuk hoort vallen*
Superior Bastard | 16-09-10 | 11:28
Oh, nu weet ik waarom bepaalde bevolkingsgroepen hun vrouwen wat vaker slaan dan andere bevolkinsgroepen. Impotentie is namelijk behoorlijk genetisch bepaald, vraag het maar aan Doktor Gurkenfick, mijn achterneef!
@ sjaak.spoiler | 16-09-10 | 11:20
Angstpolitiek? Volgens mij haal je nu de hele linkse politieke masse door elkaar met Wilders. Links probeert met angstpolitiek iedereen bang te maken voor Wilders. Aan jou reactie te zien heeft dat bij jou ook gewerkt.
Tja, sommige mensen zijn nu eenmaal gemakkelijk te indoctrineren. Kun jij ook niets aan doen.
Ik had nog zo gehoopt op Camiel Eurlings. En dan Pappa Bos vanuit Amsterdam Noord burgervader van Amsterdam. Ja, lekker dicht bij huis werken en niet te veel aan je hoofd.
DasUnterMensch | 16-09-10 | 11:27
Ik weet niet hoever de oevers van de maas reiken, maar ik ben ervan overtuigd dat ze Amsterdam niet halen.
De vrouw van Onno Hoes heel Albert Verlinde btw... Het is maar dat u het weet!
Een burgemeester moet omnipotent zijn.
Graus lijkt me impotent, vaak oorzaak van voruwenmishandeling, iets met onmacht afreageren en mannelijkheid bewijzen.
@ ijsklont | 16-09-10 | 11:17
Welke TV? Tegen de tijd dat Maastricht overstroomd is de rest van Nederland al lang verzopen. Dus mits je in Duitsland woont of zo zul je er weinig van mee krijgen aangezien je dan al lang zelf verzopen bent.
Hoe is het toch mogelijk dat dit soort figuren in aanmerking komen voor posities waarin ze geacht worden een gemeente danwel land te besturen?
Onno Hoes wordt de nieuwe burgemeester van Maastricht beste GeenStijl, tracht de ontwikkelingen enigzins courant bij te houden. Was ook eigenlijk wel een opendeur na het Lintje voor Albert V., toch?
Tja, kan me voorstellen dat VVD ook gegadigde mag sturen aangezien de meeste PVV-stemmers ook geen probleem hebben met de VVD (Als de PVV geen goede kandidaten heeft). Maar D66 heeft natuurlijk niets in Limburg / Maastricht te zoeken.
Het heeft er alle schijn van dat ze bewust (uit frustatie voor de PVV stemmen) een D66 man (Anti-PVV) willen aanwijzen.
Dion Graus lijkt me echter niet echt wat voor Maastricht. Hij houd zich alleen bezig met dieren. Je moet toch een bredere politici zoeken.
Maar kunnen er geen protesten komen als er een D66er komt te zitten? Dat is toch democratisch. Daarbij, wat links kan, kan rechts ook.
brienenoord | 16-09-10 | 11:19
Dat heb je goed gezien. Dat komt nog!
''Eerlijke kansen voor iedereen'', toch?
Ik zeg spitspoes Femke!!
De interesse voor het gekozen burgermeesterschap is inderdaad bijzonder groot onder de bevolking. *kuch*
Dat mr. Graus zijn uiterlijk voorkomen niet zo erg meeheeft, allah, dat kan nou eenmaal. Dat hij wat stottert in toespraakjes, mwa kan ook.
Maar sowieso kan ik me eigenlijk geen betere burgervader indenken, die het ook (vooral democratisch gezien) dik verdiend.
brienenoord | 16-09-10 | 11:19
Je kan een Grefo als Ab het echt niet aandoen hoofd van een katholiekkindervrindenland te worden. Dat verdient Ab niet, ondanks alles.
Geen zorgen; het wordt Jan Schrijen. Prima keuze overigens.
Doe maar Dion Graus als burgemeester.
Die kan nog niet eens z'n gulp dichtdoen zonder de hulp van Geert.
Dan krijgt Limboland ook gelijk wat ze verdienen.
Een beetje de BlondeLeider(c)(tm) laten ontsnappen uit Limboland.
Laat de BlondeLeider(c)(tm) lekker de Limburgers intimideren met zijn angstpolitiek.
En Klink dan? Die moet toch ook nog een baantje hebben?
Onno Hoes burgervader in Maastricht? Das toch een echte Brabo-bestuurder? Ooh wacht ff, in het baantjescircuit maakt dat niets uit.
Op deze manier een burgemeester kiezen is het zelfde als na Real-Ajax zeggen dat de Zeeuw maar man van de wedstrijd moet zijn
Ik gun elke Limburgse nederzetting een Dion Graus als burgemeester. Liever daar dan hier in Nederland.
dubbert | 16-09-10 | 11:13
Scrooge?
Net terug uit Limburg. Ik verstond er geen zak van!
Wordt weer tijd voor overstromingen in dat gebied, altijd leuke tv
Graus, die dan meteen iedereen verplicht een huisdier te nemen. En over 2 jaar ook ontslagen wordt wegens dubieuze vastgoedinvesteringen in Oost-Europa. Lijkt me lachen inderdaad :)
Geweldige pica!
Die zijn vrouw liefheeft spaart den roede niet!
REAGEER OOK