Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Binnenkort in uw binnenspiegel: WIELRENTUIG

pasopfietstuig.jpgEn daar is de Brede Maatschappelijke Discussie over wielrenners weer. Iedereen kent ze. Die aspirant babyboomers met hun Chinese karretjes van 2000 euro, die stad en land onveilig maken met hun sneue gestoemp op de openbare fietswegen. Volwassen kerels die in de bloei van hun penopauze leven opeens besloten hebben nog even Museeuw te zijn. Saab-rijders op twee wielen. En dan die ploegjes; elf knakkers in een door de plaatselijke bakker gesponsord kerstboomshirt, die voorjaarsklassiekertje spelen. En maar schreeuwen: "hoei, aan de kant" want ze hebben de fietsbel van 12 gram wegbezuinigd om nog sneller te kunnen. Dat dendert maar door dorpjes en over dijkjes, alles en iedereen van de weg drukkend met hun egoïstische 'ik doe aan sport' mentaliteit. Tuigh is het. Hooligans met geschoren benen. Relschoppers met een helm op. En als je er wat van zegt, kun je een knal krijgen. [Check deze video.] De Nederlandse Tour Fiets Unie en de Fietsersbond komen vandaag met een *kuch* Briljant Plan. "Amateurwielrenners moeten de weg op" De belangenorganisaties zijn erover in overleg met het ministerie van Verkeer en Waterstaat. "Er moet goed worden gekeken naar de effecten op de verkeersveiligheid," aldus de woordvoerder. Om groepen racefietsers van het fietspad te halen, is een wijziging van de Wegenverkeerswet nodig. Goed. Prima. Fijn. Zal wel. Wijzig deze wet dan ook maar...

Reaguursels

Inloggen

gheghe..
Visser vloert wielrenners
KOUDUM - Een Groningse visser heeft twee wielrenners zwaar ten val gebracht door opeens zijn hengel uit te steken.

Jadaag | 27-04-10 | 15:54

Lijken wel voetbalhooligans, paar % die het voor de zich gedragende grote massa verkloten...

REKENING HOUDEN MET ELKAAR is het enige wat hier geldt. Voor ELKE wegegbruiker, gemotoriseerd, niet-gemotoriseerd, op wielen, te voet, met of zonder skistokken, rollator of wat dan ook...

beetjemeertolerantie | 26-04-10 | 12:49

pfff.. wat een geneuzel allemaal hier.... tolerant ook :).... als fanatiek wielrenner(en oud motorrijder).. is het heel simpel, hou rekening met anderen... ze doen altijd stomme dingen(nog nooit gecrashed of irritaties gehad!!).... ik fiets zo'n 4x per week.. veelal alleen... heel simpel.. als ik een gezin oid inhaal, rem ik af... bel netjes.. wacht tot ze het zien/aan de kant gaan en dan pas weer versnellen.... en ja.. ook ik irriteer me mateloos aan de wielren wannabee;s(max 30 per uur, maar wel doen alsof ze de tourdefrance rijden) die het voor 90% van de normaal rijdende wielrenners verkloten...(lijkt wel politiek..:) paar % die het voor de rest verkloten :)).....

Die_andere | 26-04-10 | 11:36

Tjonge jonge wat een hoop testosteron hier zeg. Als ik het zo lees dan vallen er jaarlijks inderdaad wel wat doden door dat schorrimorrie dat hier pretendeert zo stoer te zijn dat ze wel iedere wielrenner van de weg afdrukken. Ga je toch lekker druk maken om wat anders.
.
Ik ben zelf ook wielrenner, redelijk amateur ook ja, en houd mij zo goed als altijd aan de regels in het verkeer op de stoplichten na ( maar dat doet iedere fietserT ). En ja ik bevind mij wel eens op een busbaan of een stukje over de openbare weg als ik andere fietsers in moet halen die met zo'n zwak tempo op het fietspad rijden, maar voor de rest is het gewoon gaan. De meeste automobilisten hebben geen last van mij, dar zorg ik zelf wel voor.
.
Ik kan me de frustratie wel voorstellen, want ik heb ook vaak genoeg echt tuig meegemaakt die inderdaad denken dat ze alles wel kunnen maken maar dat zegt niet gelijk dat het voor iedereen geldt die op een wielrenfiets zit hoor. En over die tenuetjes: worden wij nou ineens bestempeld als we "ergens bij willen horen"? Dat moeten die knakkers zeggen die zo graag een Golf, Polo, Seat Leon, Seat Ibiza ... ( vul hier ander debiel asobakje in ) willen rijden om er "bij te horen". Laat me niet lachen joh :)

Theo? | 26-04-10 | 10:42

@JanRap | 24-04-10 | 11:17

Wit spatbord is overigens al een paar jaar niet meer verplicht. Kent uw regeltjes.
Een reflector is blijkbaar goed genoeg.
En een fiets hoeft ook geen verlichting te hebben. Zolang hij 's nachts maar verlichting voert. Maar overdag is er geen verplichting om ook werkende verlichting te hebben.

En verder: opgerot met in groepen rijdende fietsers. Zat een keer op een dijkje achter een groep van 20 toerfietsers. En niet even ruimte maken om in te halen he, nee, je wordt geacht met 15 km/h er achteraan te blijven sukkelen.

Barry Hay | 26-04-10 | 09:58

vaak genoeg meegemaakt dat er een wielrenner met 35 km/h op de openbare weg rijdt ( terwijl er een fietspad is) kom door de bocht rijden, zie de fietser wil inhalen en dan komt er net een tegenligger aan. Erg irritant moet ik of met 30 km/h er achter gaan rijden of gewoon doorrijden en hem van de weg af drukken.
Kies meestal voor de laatste optie.

Quasistatistiek | 26-04-10 | 08:31

Even om de stemming weer iets er in te brengen. Briljant stukje Franse bananasplit: www.youtube.com/watch?v=wOur8qXvpnk

Of TriggerHappy, zo u wil :-)

Let's go cycling, don't make war!

beetjemeertolerantie | 26-04-10 | 00:02

Ik zeg samenscholingsverbod.
Plus het alfamannetje van de groep voor de ogen van zijn tricottuigvriendjes vernederen door de pliesie.

Verhip | 25-04-10 | 23:20

Ik mag anders graag naar een paar gespierde en liefst ietwat gebruinde mannenkuiten kijken inclusief strak wielrenbroekje... sorry!

Fat Ima | 25-04-10 | 22:58

Haha blijkbaar heeft niemand hier ooit van zijn leven gewielrend en weet er dus ook niets vanaf. Vooroordelen toch ook altijd hier..

Koetbar | 25-04-10 | 21:40

datkangebeuren | 25-04-10 | 20:52
Nou doe je net of die wielerclubjes die hier breeduit en asociaal over de dijkjes peddelen uit redelijke en beschaafde mensen bestaan. Nou zijn het vaak opgefokte testosterontypetjes (zoals Integrevenge maar dan met een strak pakje aan) die het normaal vinden om andere mensen steevast met "mongeaul" aan te spreken.

Sanglier | 25-04-10 | 21:32

-weggejorist-

pure100 | 25-04-10 | 20:59

1 Jongens kijk eerst eens naar het filmpje. Dit kan echt niet. De man heeft zijn auto op de weg gezet. Iemand anders in het huis staat te filmen. (dus ze verwachten dit al) De wielrenners gaan over de stoep Beschadigen of doen niks. Die vent trekt de man met zijn racertje van 5000,- naar de grond. Groot gelijk ze mochten nog wel meer slaan.
2. wielrenners niet meer op de FIETSpaden. Je kunt je ook gaan afvragen of het niet aan anderen ligt. Ik kijk hier naar Voetgangers paarden die ook maar al te vaak hier te vinden zijn. Daarbij er is niks vervelenders als er van die oude bejaarde mensen en scholieren 3/4 breed slingerend en wel over het fietspad rijden. En dan nog doen of ze niks horen.
3. wij hebben toch ook recht om een wedstrijdje te doen. en doen dit dus ook gewoon in de polder. en hoevaak heb je daar niet dat er auto`s met dik 100 net langs je komen gevlogen. En koersen doen we dan ook gewoon als het koers is.
4. en oke wielrenners zijn niet altijd even brave mannetjes dat geef ik oprecht toe. Maar als jullie niet-fietsers wat minder brutaal konden doen dan krijgen jullie daar zeker ook iets voor terug.

en zo kan ik nog wel ff doorgaan en jullie trouwens ook. Gewoon fietsers horen op het fietspad. En houd rekening met elkaar dat is de boodschap

datkangebeuren | 25-04-10 | 20:52

Ik bedoel dus: graag rugnummers en fietsnummers noteren. En doorgeven aan Den Haag.

ljcoster | 25-04-10 | 19:23

Verkeershufters, wat je zegt. Ze doen niet onder voor dat clubje jongeren die Rita Vedonk belaagden. Moet verboden worden. Aktierpunt voor onze nieuwe regering. Graag noteren.

ljcoster | 25-04-10 | 19:23

Hijo del Sol | 25-04-10 | 18:11
Jij bent vast een Duitser. Duitsers weten niet wat humor is en schrijf, spel en stijlfouten van mensen als jij worden genegeerd want je kunt niet beter. Prettige avond verder.

Sanglier | 25-04-10 | 18:31

Hijo del Sol | 25-04-10 | 18:11
Oeps... maakte ik toch een tikvout:
annavolgbare = onnavolgbare
Dat zal ongetwijfeld hard bestraft gaan worden. Kom d'r maar in Sanglier!

Hijo del Sol | 25-04-10 | 18:14

Sanglier | 25-04-10 | 13:43
En u wilt koste-wat-het-kost het laatste woord hebben in deze discussie, terwijl u op annavolgbare humoristische wijze ongenadig te kakken bent gezet door Intergrevenge en aldus nooit meer de discussie zou kunnen winnen.

Hijo del Sol | 25-04-10 | 18:11

Integrevenge | 25-04-10 | 13:06
Ach, ach, ach, het is mongeaul hier en mongeaul daar en jij denkt dat je daarmee indruk maakt? Als ik jouw schrijfsels bekijk bedien je je wel erg vaak van dergelijke bewoordingen als je je tot anderen richt. Projecteer je graag een persoonlijk gebrek op anderen of heb je iets te compenseren? Geef er maar geen antwoord op, straks word je emotioneel en moet je dat ook weer uitleggen.

Je maakte een fout die onmiskenbaar is ingegeven door een gebrek aan scholing en beschaving en zoiets komt er 's nachts genadeloos uit want dan kun je de schijn niet hooghouden. Zo zie je hoe zwakkelingen zichzelf uiteindelijk altijd blootgeven.
Als ik jou niet uitdrukkelijk op dat "noch" had gewezen was het jou waarschijnlijk niet eens opgevallen dat er een fout staat en had je er ook niet op gereageerd. Probeer vannacht nog eens wat te schrijven, kunnen we lachen.

Sanglier | 25-04-10 | 13:43

Ik ben zelf ook eigenaar van een mooie Cannondale R500 alu frame afgemonteerd met RX en 105, en erger me zelf ook wel eens aan die "peletons". Niets heerlijker dan zo'n peletonnetje solo in te halen, met mijn "inferieure" materiaal en katoenen shirt.

paradoxical | 25-04-10 | 13:41

Integrevenge | 25-04-10 | 13:06
Waarschijnlijk is e.e.a. niet zo bedoeld, maar dit reaguursel is erg grappig!

Hijo del Sol | 25-04-10 | 13:14

@ Sanglier | 25-04-10 | 11:12

Zegt hij die zelf zijn spelfouten snel corrigeert. Dan heb ik nog een goed excuus. Kijk naar de tijd dat ik het schreef. Een mens is dan wat minder scherp. Dat je mij op onbenullige zaken als spelfouten probeert af te troeven geeft enkel maar aan dat je geen enkel kruit hebt om te schieten. Niet dat je dat al had. De voorbarige conclusies die je hebt getrokken en de daarop gebouwde "discussie" gaven dat al aan. "Mongeaul" is niet pejoratief, het is een neutraal woord en ik denk werkelijk met een mongeaul te doen te hebben. Natuurlijk zijn er verschillende gradaties in het mongeaul zijn. Sommigen kunnen nog enige vorm van logica volgen en zijn voor rede vatbaar. Anderen zijn weer agressief en hun belevingswereld is op zijn minst opmerkelijk te noemen. De laatste groep valt vrij weinig mee te beginnen. Ik laat het je dus van nu af aan ook maar zelf uitzoeken. Als dit jouw pad is die je moeten bewandelen, wie ben ik dan om te zeggen dat het fout is? Ik begrijp het niet maar zal het wel respecteren. Sterkte!

Integrevenge | 25-04-10 | 13:06

Juan de Bapos | 25-04-10 | 09:04
Cantamus | 25-04-10 | 10:23
Goedemorgen, mensen! Als jullie net zo snel fietsen als je reaguurt, kunnen jullie beter gaan steppen.
Deze stoere mafkeessukkel wenst ook u beiden happy-fietsing OP HET FIETSPAD alwaar u thuishoort.
Verder meld ik hier ff dat als er wederom van die eikels zijn deze zomer die denken dat ze zich niet aan de verkeersregels hoeven te houden in het toeristengebied rondom Domburg, ik wederom zal reageren op dezelfde wijze als beschreven in reaguursel .Hijo del Sol | 24-04-10 | 23:05., alsmede dat ikzelf nog geen enkel ongeluk veroorzaakt heb in mijn loopbaan als automobilist (19 jaar i.b.v. rijbewijs) en aldus geen drol meer hoef te betalen voor m'n all-risks... Je houdt je gewoon aan de regels en ik zal vriendelijk naar je zwaaien, doe je dat niet dan loop je gerede kans op lichte beschadigingen. Laat het duidelijk zijn dat ik die levensgevaarlijke fietslefgozertjes met veel te grote bekken spuug- en spuugzat ben.
@Fapfap | 24-04-10 | 23:05
Goeie tip! LOL ook, maar ikzelf ga toch meer voor de harde directe aanpak.

Hijo del Sol | 25-04-10 | 12:11

Dan stel ik voor, dat we ook mogen gaan karten op de weg.

pe4444 | 25-04-10 | 12:06

"@ echt_links
en ik fiets er ook nog op. Jij?

Shiraz | 25-04-10 | 00:10 "

Nee, natuurlijk niet.

echt_links | 25-04-10 | 11:59

Pritt Stift behoort zeker tot de groep die met de auto naar de sportschool gaat om daar onder commando van een instructeur 3 kwartier te stoempen op een hometrainer?

Rest In Privacy | 25-04-10 | 11:31

PS: dat "noch" is met opzet om je een beetje bij de les te houden.

Sanglier | 25-04-10 | 11:17

Geachte mongeaul,
Zoals eerder aangekaart, trek geen overhaaste conclusies uit de weinige informatie die je tot je beschikking hebt maar houdt je aan de feiten.
Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.
Integrevenge | 25-04-10 | 02:44

Het is altijd weer leuk om te zien dat na enig discussiëren de ware aard van paupertjes tot uiting komt in op de persoon gericht pejoratief taalgebruik, in jouw geval opgesierd met een prachtig voorbeeld van foutief gebruik van de gebiedende wijs. "Houdt U" had noch wel gekund, met de combinatie "houdt je" laat je zien dat je er weinig van begrijpt.

Ga zo door, paupertjes als jij zijn amusant.

Sanglier | 25-04-10 | 11:12

Leuke muziek keuze van de Gelderlander bij deze beelden, daar word ik nou vrolijk van....

schizoïde | 25-04-10 | 10:56

@ Hijo del Sol | 24-04-10 | 23:05

Wat ben jij stoer zeg, in je auto fietsers van de weg rijden. Sukkel.

Cantamus | 25-04-10 | 10:23

Zit niet zo te zeiken op die wielrenners. Moet je even wat zachter rijden boehoe. Kom eens achter je laptop vandaan en ga eens sporten, stelletje rukkers.
En die vent op het filmpje had veel hardere klappen moeten krijgen. Je sleurt toch niet iemand zomaar van z'n fiets omdat jij je auto midden op de weg zet.

Cantamus | 25-04-10 | 10:16

@HiJo del Sol
Leer autorijden mafkees.
@alle zure gasten hierboven
Zoals beetjemeertolerantie al aangaf, bij zowel wielrenners als automobilisten zijn er negatieve uitzonderingen. We zijn al met veel mensen in dit kleine landje, beetje rekening houden met uw medeweggebruiker kan geen kwaad.
@de mensen die gisteren tussen 12 en 6 smiddags zaten te reageren
ga naar buiten en wat leuks doen, please.

Juan de Bapos | 25-04-10 | 09:04

Ga eens met je auto op stap in Oost- of West-Vlaanderen. Daar zijn pas massa's wielerterroristen die NOOIT op een fietspad fietsen.

Brakke Obama | 25-04-10 | 04:33

@ Sanglier | 24-04-10 | 22:08

Geachte mongeaul,

Zoals eerder aangekaart, trek geen overhaaste conclusies uit de weinige informatie die je tot je beschikking hebt maar houdt je aan de feiten.

Ik hoop u hiermee voldoende geïnformeerd te hebben.

Integrevenge | 25-04-10 | 02:44

Nou, en dan woon ik in, lach je maar dood, Limburg. Een van de weinige plekken met nog een beetje hoogteverschil en veel bochtige wegen. Dat trekt die klootzakken aan als bijen op honing. Je kunt geen ruk zien op die wegen en je weet dus niet of je die 20 klojo's in kunt halen. Als ze een beetje serieus zijn, rijdt de eigenaar van 't cafe, die 't hele clubje endorfineverslaafden sponsort, er ook nog met een grote Ford Transit stapvoets achteraan terwijl ze de berg oppuffen en zelfs de huifkar nog even toetert dat 't zo echt niet op schiet.

En maar schelden en " aan de kant" roepen en boos doen als je toetert. Ze hebben zelfs een keer op de zijkant van m'n auto geslagen toen ik te dicht in haalde, na enkele minuten achter zo'n "ploeg" te zitten. Dan wordt 't je toch echt zwart voor de ogen. Amateur amstel gold is nog 't ergste, kom je gewoon je huis niet meer uit. Tyfusmensen, allemaal.

PauperPanda | 25-04-10 | 02:09

@ echt_links
en ik fiets er ook nog op. Jij?

Shiraz | 25-04-10 | 00:10

Heeft Zyfflich wel een stoep?

Hölzenbein | 25-04-10 | 00:07

Nee, ik moest krom liggen voor mijn ultrega.

Shiraz | 25-04-10 | 00:04

Ik lees nogal veel reacties van jaloerse babytrailers die niet achteloos 2000 euri uit kunnen geven voor een carbon / ultegra fietsje.. Zijn dat ook niet van die weinig verdienende zielepootjes die in een zg startershut wonen?

echt_links | 24-04-10 | 23:15

Ik had altijd een van mijn ruitensproeiers op rechts staan in de zomer. Hoorde ik achter mij altijd een hoop gevloek als ik langs reed :-)

Fapfap | 24-04-10 | 23:05

Vorig jaar op in dat errug smalle boggie, (waar een fietspad naast ligt overigens, maar daar heeft wielrennend NL al jaaren lak aan) heb ik er eentje de berm ingedrukt met m'n cabrio omdat er nou eenmaal geen plaats was voor een Saab-Caravan-combinatie, ondergetekende, alsmede zo'n stoemperd.
Zo'n kleine 2 jaar geleden heb ik er 1tje voor z'n bek geramd omdat ie het nodig vond om op de smalle wegen bij de campings tussen Vlissingen en zoutelande midden op de weg te rijden, terwijl hij ook daar op het fietspad thuishoort.
Kortgeleden had ik zo'n klupje stoerdoeners in tegengestelde richting op datzelfde traject. Toen ik toeterde om aan te geven dat dat toch wel errug gevaarlijk kan zijn zo met z'n 4-en naast elkaar als je bij de volgende bocht een caravan tegenkomt, vond men het nodig om gaan schelden. Gevolg: 1 gesloopt fietsje in de sloot en een paar hele zielige zeikerts met blauwe plekjes.
En dit zijn eigenlijk alleen nog maar de ergste anekdotes uit een serie waar ik een boekwerkje mee zou kunnen vullen, ware het niet dat ik het milieu een warm hart toedraag en daarom geen papier eraan wil verspillen.
Kortom, ik denk zomaar dat e.e.a. niet goed zal zijn voor het aantal-verkeersdoden-cijfer in de toekomst.

Hijo del Sol | 24-04-10 | 23:05

zaker=zaken

HY78. | 24-04-10 | 23:04

@beetjemeertolerantie | 24-04-10 | 22:27
In het algemeen ben ik het met u eens. En generaliseren maakt zaker weliswaar helder, maar het lost niks op.

Nuance: 35 fietsframes maal 75 kilo wielrenner per fiets maal 35 kilometer per uur beschouw ik eveneens als moordwapen.
Bent U in de gelukkige omstandigheid, om met uw vrienden/kinderen/kleinkinderen/neefjes op zondagmorgen een genoegzame wandeling door een duingebied te kunnen maken? Indien ja, dan weet u wat ik bedoel.

HY78. | 24-04-10 | 23:04

@beetjemeertolerantie | 24-04-10 | 22:27 Wielrennen moet je op de racebaan doen,niet op openbare weg.
Auto en motor racen mag ook niet op de openbare weg.
Voor fietsers gelden overigens ook de beperkingen van dertig kilometer per uur in de dertig kilometer zone.
Juist die asocialen zijn ook de soort figuren die vinden dat ze overal voorrang kunnen nemen,sja je stopt wel omdat je geen strontvlek op je auto wil of blikschade oploopt,dat geeft weer zo veel papierwerk...

Beëlzebul | 24-04-10 | 22:36

zo... dus dat fimpje ter illustratie.... de gast parkeert z'n automobiel op het pad... de fietserts gaan er langs, maar o jee, het is ook nog eens over zijn stekkie?
Ja lul, parkeer je auto dan niet midden op het pad. En als je dan ook nog eens mensen van hun fiets gaat afsleuren (zie filmpje) dan ken je ook klappen terug verwachten dude... wat een arrogantie.

Dubbele Halve Zool | 24-04-10 | 22:31

Prittstift, u zou zich diep en diep moeten schamen. Enige nuance is wel op zn plaats. Generaliseren is gemakkelijk he, dat deden/doen o.a. JanMaat, Filip de Winter en Geert Wilders ook.

Natuurlijk zijn er aso's tussen de amateur wielrenners, maar die heb je net zo goed bij de automobilisten, motorrijders, wandelaars, verdwaalde ski-ers op het droge, joggers, scooterrijdertjes met petjes, skeeleraars etc. Enig verschil is dat je als bv. automobilist en motorrijder een potentieel MOORDwapen onder je kont hebt zitten.

Iedereen gedraagt zich in het verkeer wel eens niet zoals eigenlijk zou moeten.
Soms bewust, menigmaal onbewust. Als elke weggebruiker eens oplettender en toleranter zou zijn ten opzichte van elkaar, dan zou het er een stuk vriendelijker aan toe gaan. En die domme praatjes hier van gastjes die menen met hun auto met of zonder bullbar eventjes een paar wielrenners te gaan scheppen... Ik zeg maar niks...

beetjemeertolerantie | 24-04-10 | 22:27

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 15:59
von sokkenstopfen | 24-04-10 | 16:01
Mijn welgemeende excuses voor het feit dat ik zo laat reageer, ik was vanmiddag en vanavond naar een gezellig samenzijn met nieuwe vrienden. In het zonnetje gezellig een paar grand crus opengetrokken en een bescheiden vorkje geprikt. Nu zit ik met mijn echtgenote op de bank met een lekkere espresso na te genieten.

Voor een pauper die zelf zijn tuin moet doen heb je overigens een erg grote mond. Hebben jouw pappie en mammie je geen manieren geleerd?

Sanglier | 24-04-10 | 22:19

mlio | 24-04-10 | 20:58
-
Er zijn er altijd wel een paar die het voor de rest verzieken -maar ik heb zelf sterk de indruk dat het er de laatste jaren wel wat meer zijn die het inderdaad verzieken. Geldt trouwens voor veel sporten dat hele verenigingen 'verhufteren', van amateurvoetbal tot paardensport en van motorsport tot bergbeklimmen. Mogelijk iets met maatschappelijk fenomeen, Zeitgeist en Kali Yuga, enzo.

azoturie | 24-04-10 | 22:15

Die lui fietsen rechts langs je in een druk stadscentrum op plekken waar juist vanwege die drukte en het gevaar omdat je met de auto langs die zogenaamd veilige slinger zigzag hindernissen moet laveren er een verplicht fietspad is.
Maar ze hebben altijd haast en hebben geen nummerplaat en ze weten donders goed dat automobilisten met lak schade letterlijk hun rug op kunnen omdat ze dat als laatste van je zien als asociale huferige fietsterrorist.

Beëlzebul | 24-04-10 | 22:11

Stereotypering iemand? Er zijn veel 'slechte' wielrenners maar die zitten meestal niet bij een club en denken lijk te zijn zonder helm maar de meeste letten heus wel op want die weten dat een auto harder is dan een wielrenfiets.

BombaAriba | 24-04-10 | 22:10

Integrevenge | 24-04-10 | 15:39
Je had het over verschrikkelijke jeugdervaringen, nou dat maakt een mens nieuwsgierig. Valt dat even tegen. Misschien de volgende keer je leventje niet interessanter voordoen dan het in werkelijkheid is?

Sanglier | 24-04-10 | 22:08

@ Smirnoff
zonder de commentaren te lezen durf ik te beweren dat de PVDA-meningen hier in de minderheid zijn. Voor zover jij en ik de PVDA-mening over wielrenners weten

Shiraz | 24-04-10 | 21:50

Ik heb ook nog eens zo'n collega gehad.
Elke 2 weken twee dagen ziek.
Gevallen met de fiets. Van onder tot boven onder de pleisters.
Had een keer een kinderfietsje op zijn weg gevonden (met kind).
Toen zijn we naar de baas gegaan om uit te leggen dat we wel voor vrouw en kinderen werken maar niet voor een "vent" of i er maar even wat aan wilde doen.
Was meteen over. Zeker een andere hobby gevonden.

Olieboer | 24-04-10 | 21:48

Op de weg? Dat worden dan asfalt ridders.

Boomschade | 24-04-10 | 21:45

@ mlio | 24-04-10 | 20:58
Zijn er clubs om samen een beetje rond te peddelen? En hebben jullie ook clubdagen dan waarop je elkaars getunde remschijfjes en gespoten tandwielen kunt bekijken?...
Maar even zonder gekheid. Die clubs/Groepsrijders heb ik nooit zoveel moeite mee. Die letten inderdaad wel op.
Maar die alleen-rijders. Die menen ook voorrang te hebben op rotonden en kruisingen, hoeven niet te kijken als ze een weg oversteken. En als ik dan als automobilist ook voor hun moet gaan denken in het verkeer, dan mogen ze ook wel af en toe aangetikt worden.

aardt | 24-04-10 | 21:30

mlio | 24-04-10 | 20:58

Dan ben je 1 van de weinigen waarschijnlijk.
Geregeld kom ik van die schreeuwende malloten zonder fietsbel tegen die king of the road denken te zijn.
Je hebt ze in bos uitvoering en weg uitvoering... en alles en iedereen moet voor ze wijken.
Ik dacht het dus niet..........

klein_broertje | 24-04-10 | 21:26

Triest bericht van GS. Even een compleet overdreven stereotiep van de egoïstische wielrenner neerzetten en de reaguurders hobbelen er weer lekker achteraan.

In de groepen waar ik meerijd geven we op tijd aan als we moeten inhalen, houden we ons aan alle regels en passen we onze snelheid aan waar nodig om schrikreacties te voorkomen. Dat doet de zowel de C-groep (langzame wielrenners) als de A-groep (wedstrijdrijders). En zover ik weet zijn bij alle omliggende clubs ook duidelijke afspraken hierover.

Dit voorstel betekend dus dat we zo met de hele groep op een 80km weg moeten gaan rijden? Een onoplettende weggebruiker of woord bij daad zettende reaguurder en het hele peleton is dood of zwaar gewond.

mlio | 24-04-10 | 20:58

@ikmijenmezelf | 24-04-10 | 20:39
Je hebt gelijk dude, teveel Arte incesttrekkers hier.
Die niet eens een fiets kunnen rijden, omdat er wat in de weg zit bij deze patatgeneratie. Ik denk ook als er 1 in de sloot springt, ze zonder twijfelenen meespringen... de PVDA'ers. Heb overigens niets met wielrennen, irriteer me wel aan de PVDA-meningen hier.

Smirnoff | 24-04-10 | 20:51

Rij ik als wielfietser met een gangetje van 30 op mijn dure bebieboemerfiets op het fiesepat, rijen daar twee van die kadavers, nog veel ouwer dan ik, en je ken er NIET langs want ze hebben het HELE PAD nodig, een heenenweerfietspad.
Laat die op de weg rijden...., of achter de geraniums.

En dan nog iets: Wat laten jullie je eigen opnaaien door een suggestief stuk, stelletje meelopers.

Een ouwelul op een veelstedure NIEUWE reesfiets met glitterpakje en helm, en handschoentjes, en grote schoenen die een beetje omhoog wijzen as je dr op loop

ikmijenmezelf | 24-04-10 | 20:39

Die man vroeg gewoon om klappen, hie is begonnen.

controle | 24-04-10 | 20:23

@cheese | 24-04-10 | 19:38
Dat beweer ik ook niet, ik zit zelf regelmatig in zo'n groep en weet precies wat er gebeurd. Ik erger er mezelf ook vaak aan. Meestal zijn het 2 man in zo'n groep, de rest volgt, kuddegedrag. Maar om hier meteen te schreeuwen dat je ze moet aanrijden etc. Andere verkeersdeelnemers denken ook alleen op de wereld te zijn, is echt niet alleen de wielrenner. Ik ben zelf juni 2009 aangereden door een auto die me "over het hoofd zag" (ik zat op voorrangsweg, geen fietspad). Resultaat rug op 4 plaatsen gebroken. Neem het die man niet kwalijk, shit happens, maar kom hier niet zulke domme dingen verkondigen. Als ik zou weten dat de automobilist die me aanreed hier zo gereaguurd had, had ik hem aangeklaagt voor poging tot moord met voorbedachte rade. Dus niet stoer wat roepen, maar allemaal uitkijken, zodat we allemaal weer veilig thuis komen.

Roeieber | 24-04-10 | 19:45

GE-WEL-DIG stuk Pritt Stift. Heel herkenbaar ook:D Of ik nu zelf op de fiets zit of in de auto. Ik heb altijd last van dat TUIG!

Mark2007 | 24-04-10 | 19:43

@Roeieber Als ik in mijn auto op de weg rijd, moet ik regelmatig remmen en uitwijken voor andere weggebruikers. heel normaal.. Leg me dan nog eens uit waarom die dorpsidioten op een racefiets denken dat ze overal met 40 in het uur door kunnen fietsen, en dat iedereen voor hun uit de weg moet gaan.

cheese | 24-04-10 | 19:38

@von sokkenstopfen | 24-04-10 | 12:11
Als ik zo een beperkt denkvermogen als jou zou hebben, zou het inderdaad
een optie zijn. Lutser

Smirnoff | 24-04-10 | 19:21

hmmm. k*t... Heb een Trek en ook nog eens Saab... En vandaag een koersje gefietst in België. Want daar valt het niet op als je de verkeersregels aan je laars lapt! Maar wel pas 32...

pumpkin eater | 24-04-10 | 19:18

Familiezak punaises doet wonderen !

Nestorix | 24-04-10 | 19:07

Ik heb zo'n hobbypeloton eens doormidden gereden. Ze reden midden op de rijbaan over een druk kruispunt met meerdere banen die het centrum, industrieterreinen, woonwijken en snelwegen met elkaar verbindt. Hier ligt een afgeschermd fietspad naast met stoplichten maar dat is te min voor dit onbenullig volk van Rabokneuzen. De 'kopmannen' reden nog net door groen. De 'achtervolgers' door rood. Ik trok op met een blik van 'wil je dood of wil je morgen nog fietsen'. Hele trainingsschema in de war natuurlijk.

*stopt alleen voor begrafenisstoeten, prio1 karren, convoi exceptionnel of militaire konvooien en beestjes*

Canis Spurcus | 24-04-10 | 19:02

@hanz71 | 24-04-10 | 11:59
Misschien toch even uw kennis van de wegenverkeerswet gaan bijspijkeren. Als er geen voetpad is moeten voetgangers op het fietspad lopen!
Klopt!, maar waarom zijn ze dan zo verbaasd dat ze fietsers tegenkomen, ze mogen er lopen, maar het is niet van hen alleen.
Ik heb trouwens een hekel aan voetgangers en honden, mag ik deze nu ook de berm in bonjouren?

Roeieber | 24-04-10 | 18:32

@Slider86 | 24-04-10 | 11:37
Proest!!! U komt om respect vragen terwijl u het zelf niet geeft. U is een Fin???

Roeieber | 24-04-10 | 18:26

Net nog zo'n randdebiel, in clownspak, die helemaal links fietste, de pleuris laten schrikken door 'even' te claxoneren. De scheldpartij achteraf was koren op mijn molen.

cheese | 24-04-10 | 18:23

fietsers op de weg ipv op het fietspad! Jeuj! Nu nog de auto's op het fietspad en we zijn klaar.

sufkut | 24-04-10 | 18:21

beetje als een surinamer op die fiets zitten. ipod aan, bellen, muziekie er bij. pleurt op, ga deaud

dr. fors | 24-04-10 | 18:07

ah ja, op tijd bellen helpt soms ook. en anders ga je maar liggen. TOCH?

dr. fors | 24-04-10 | 18:06

mee eens, die heaumeaux die denken dat ze kunnen fietsen, kapot maken. ik rij al jaren rond op een kut racefiets van 200 euro, en stamp al die wanabee kansjelaraas vierkant voorbij. met hun pakkies, helmpies bidonnetjes en teflar framepjes. ik rij ze ook om ver, maar dan op mijn fiets. geen peop, 4 riel. ik rij ook in de winter, ijsspegels aan de snor, sneeuw op de remmen. stampen, voor het vaderland!

dr. fors | 24-04-10 | 18:02

Hier zijn 'amateurploegen' ( met dikke sponsoring van lokale bedrijven) die hun parcours afzetten en complete provinciewegen in beslag nemen, compleet met motorrijders die kruisingen stilzetten en volgwagens die met veel LED flitsers inhalen onmogelijk maken. En dan gewoon voor een paar oefenrondjes in de droogmakerijen op de donderdagavond, zonder enige vorm van vergunning. Waag het niet om haast te hebben en er langs te willen, want dan heb je een probleem. De heren zien er ook geen been in om in volle vaart door de dijkdorpjes te scheuren. Je hoort ze niet aankomen en ze zijn zó bij je. Een buurman die vorig jaar nietsvermoedend uit zijn uitrit kwam en iets te laat reageerde (de neus van zijn auto stond wel 20 cm.over de rijweg) moest dat bekopen met een compleet in elkaar geschopte wagen. Op de weg laten is een slecht idee. Om te sportvliegen, voetballen, judoeën, tennissen of golfen moet ik ook naar een speciaal daarvoor geschikt gemaakte plek. Ga maar lekker naar de wielerbaan met je fietsje.

azoturie | 24-04-10 | 17:52

ja en dan komen al die lijers op je dak van je auto slaan!

maximiliaan! | 24-04-10 | 16:58

Dirk Tang | 24-04-10 | 16:52
graag gedaan hoor.

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 16:57

@von sokkenstopfen | 24-04-10 | 16:46

Bedankt voor het compliment, Henk.

Dirk Tang | 24-04-10 | 16:52

Dirk Tang | 24-04-10 | 16:09
doe jij nou maar effe die andere jankheamau deeptroaten, want aan z'n praatjes te horen is z'n bek is groot zat.

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 16:46

Waarom zet je auto dan op de openbaren weg terwijl je binnen koffie zit te drinken, dan vraag je er toch echt om hoor.

Rodb | 24-04-10 | 16:40

Non-discussie. Het is eerder opgemerkt.

Als iemand met z'n knol over het strand wil sjokken, moet hij/zij rekening houden met zonaanbidders, wandelaars, hondenuitlaatvolk + primaat, kitesurfers en obstakels als strekdammetjes enzo. Als je met je knol wil racen: Duindigt of enige andere renbaan.

Als iemand met zijn motor aan het verkeer deelneemt, heeft hij/zij rekening te houden met andere verkeersdeelnemers met hun eigen mogelijkheden en beperkingen. Puur het feit dat men motor rijdt, geeft geen recht op een voorkeursbehandeling. Racen? Gaaf man, ga naar Assen of Zandvoort (hmmm, Zandvoort ook voor motoren? Geen idee eigenlijk).

Fietsers idem. Op de openbare weg, de fietspaden en voetpaden door de duinen, is men welkom als men rekening houdt met andere weggebruikers. De wielrenfanaat die graag de eigen omgeving inricht, is ongetwijfeld van harte welkom op de renbaan, zonder andersoortige verkeersdeelnemers.

Als ze zich op de openbare weg (fietspad danwel rijbaan voor auto's) begeven, zullen ze zich aan de daar geldende regels moeten houden, en de daar geldende gevaren onder ogen moeten zien.
Opzij gaan voor die bergen zwetend vlees doe ik allang niet meer, ze passen zelf maar een mouw aan hun zelfgecreeerd snelheidsverschil-probleem. Altijd lachen, dat gescheld van die achterbandlikkers.

HY78. | 24-04-10 | 16:32

Van die types als DonQ. Irri...

Vieze Tonnie | 24-04-10 | 16:31

Mongolen zijn 't. In dunbevolkte gebieden is het mogelijk, maar wie denkt door vinexwijken te kunnen scheuren, is voslagen debiel. Zag zo'n clubje mafkezen ooit een katje aanrijden. Beestje ging aan gort, maar de karavaan kneiterde zonder meer door. De babyboomer stopt voor niemand. Ik zeg: bezemsteel, spaken, au.

En-el Hak | 24-04-10 | 16:23

Niet alle wielrenners zijn tuig, maar 85% wel.
Ben eens de berm ingedrukt omdat een groep van 4 man breed zo nodig vond om het gehele fietspad in beslag te nemen. Bult geschreeuw dat iedereen aan de kant moest.

Heb de laatste van de groep wielrenners tegen z'n fiets getrapt, zodat die hard viel, eikel verdient niet beter.
Draaide niet op een vechtpartij uit, omdat ik de benen nam. Groep van 30 man ga ik niet tegen vechten =)

Gast 020 | 24-04-10 | 16:18

@von sokkenstopfen | 24-04-10 | 16:01

Gut gut gut... wat had de dokter nou gezegd?
Eerst je therapie afronden en dáárná pas weer de maatschappij in. Waarom houdt u zich daar niet aan?

Dirk Tang | 24-04-10 | 16:09

Sanglier | 24-04-10 | 15:29
Oh, en trek op mijn kosten even een lekker flesje azijn open, zure azijnpissert die je bent! Zo, en nou oprotten, want ook hier maak je geen vrienden sukkeltje!

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 16:01

Sanglier | 24-04-10 | 15:29
sodeju hee, heb je al die tijd op antwoord zitten wachten?
Ik heb ondertussen m'n schuur geschilderd en de tuin aan kant gemaakt,
m'n vrienden gebeld om vanavond op stap te gaan en ben ik gebeld door een paar vriendinnen of ik wilde komen bbqen en morgen mee wil om een terrasje te gaan pikken om vervolgens naar een bandje te gaan, dus wat voor een triest leventje heb jij dan niet dat je met dit weer achter je toetsenbordje moet doorbrengen?
Ah, ik raad het al, zeker geen vrienden? triest mannetje. Nee wacht, mannetje is nog te veel eer voor jou, dus maak ik er even mietje van, ok mietje?

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 15:59

Ik zeg de A4 op met die wielersukkels.

DebD | 24-04-10 | 15:46

Zo, net de ronde van Noord Holland gereden. Inderdaad weer wat boze tegenliggers gezien, en hoewel ik altijd vrij netjes rijd zitten er echt vrij veel aso's tussen. Nog net even inhalen terwijl er tegenliggers komen, met 40 per uur vlak langs een slingerend kindje raggen, etc.

Overigens kunnen die oma'tjes die uit angst met hun stuur beginnen te wiebelen en de berm in rijden best hilarisch zijn.

Jaap Brulaap | 24-04-10 | 15:41

Mensen (zijn het mensen?) op wielrenfietsen acuut verbieden op de openbare weg!

copy2devnull | 24-04-10 | 15:41

@ Sanglier | 24-04-10 | 15:16

Ik vind je grap erg goed. Onuitwisbare indruk en zo een vlek is ook onuitwisbaar, daarvoor +1. However heb ik aangegeven dat ik in mijn broek had gepoept en niet op de bank. Bovendien heb ik zeker ook heerlijke momenten meegemaakt in mijn jeugd. Daartoe mag ik ook rekenen een liefdevolle en stabiele thuissituatie. Geen "nieuwe vrienden voor mijn moeder dus". Wellicht dat dat meer op jou van toepassing is.

Dus wil je volgende keer grappig EN correct zijn insinueer dan niets en houdt je gewoon aan de feiten. Dan heeft het ook nog wat inhoud. Net als mijn broekje van toen.

Zo de zonnebrand is ingetrokken, ik ga fietsen en laat zekere reaguurders voor wat ze zijn.

Integrevenge | 24-04-10 | 15:39

Als je een scooter rijdt met blauw kenteken mag je maar 25 km/h, sterker nog de scooter mag technisch niet sneller kunnen dan deze limiet. Verder moet je een kenteken hebben, een geldig rijbewijs, een geldige verzekering, goede remmen, verlichting volgens de eisen, achteruitkijkspiegels, banden met profiel etc. etc. en bovendien loop je de kans door motoragent verplicht meegevoerd te worden naar een rollerbanktest of een controle om te zien of je wel aan alle eisen voldoet.
En dan rijdt je in een woonwijk en komt er zon idioot met dik 45-50 km/h om je heen knallen, en zoon idioot behoeft aan geen enkele eis of keuring of certificering te voldoen !!! Die knalt gewoon legaal over een fietspad in een woonwijk waar kleine kids spelen !!!
DAAR zou de overheid wat aan moeten doen!

jello5167 | 24-04-10 | 15:35

Vermakelijk stukje Pritt, ook al behoor ik tot de groep zoals omschreven.

madakantognie?! | 24-04-10 | 15:35

Ik weet niet wat erger is; die mongolen op de koersfiets of de mongolen op een motor. Of zouden hte steeds dezelfde aso's zijn; hebben ze EN een motor EN een renfiets in de garage(of de zolder) van hun luciferhuisje staan.

salonsocialist | 24-04-10 | 15:34

herbevestigen.

Sanglier | 24-04-10 | 15:30

Ik vroeg of je maagd bent, ik vroeg niet of je je anaalfixatie wilde herbevestig.

Sanglier | 24-04-10 | 15:29

Maar... Wat nou als ik met mijn rugbyteam op de stoep loop. Mogen we dan ook loos?

Matthias Reim | 24-04-10 | 15:27

Sanglier | 24-04-10 | 13:14 van achteren ben ik in tegenstelling tot jou nog maagd, en dat was ik ook van plan om dat zo te houden, heamau!

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 15:26

hahaha *mountainbike pakken doet en het bos inrijden gaat!

cheapthrilss | 24-04-10 | 15:24

Die ouwe heeft zijn voertuig expres zo debiel neergezet volgens mij. Omdat ie zelf niet meer kan fietsen gaat hij maar anderen pesten.

Zielige oude man, Báh!

a.n.alvabeet | 24-04-10 | 15:18

Ik zag laatst een reportage over debiele jongeren die door de binnenstad van 020 reden zonder rem!!! Echt waar, als ik zo'n gassie mij tegemoet zie rijden rij ik hem echt de noord-zuidtunnel in!!!

redrooster | 24-04-10 | 15:16

Integrevenge | 24-04-10 | 14:21
Ik kan me voorstellen dat zo'n gebeurtenis een onuitwisbare indruk maakt, vooral als je die keutel bij mamma's nieuwe vriend op de witte bank hebt gedeponeerd.

Sanglier | 24-04-10 | 15:16

tsja..

laardepul | 24-04-10 | 15:13

LOL @ lulpaard. Geniale foto

Hyper_adhd | 24-04-10 | 15:12

Hi hi, wat lijkt me het leuk om uitgedaagd te worden door wielrenmeneren die geen kant op kunnen omdat ze een fiets tussen hun kloten hebben hangen

AlphaKenny 1up | 24-04-10 | 15:02

De weg op? ze rijden 9 van de 10 keer al op de weg terwijl ze op het naastgelegen fietspad moeten rijden, maar dat vinden de heertjes kut want dan moeten ze op tegels rijden ipv asfalt. Die vent in dat filmpje doet het trouwens wel een beetje zelf, eerst je auto vol aso in het midden van de weg zetten en dan iemand van zijn fiets trekken als ze een stukje op de stoep rijden. Doet niet weg dat het allemaal tuig is, want ze vliegen links en rechts langs je (vracht)auto. En vooral in de vrachtauto heb ik het er erg moeilijk mee, lijkt af en toe wel of ze er hoe dan ook onder willen komen. En als je dat toetert kun je een klap op je deur, een dikke klodder of een middelvinger krijgen. Lijkt wel of die mensen een of andere waas voor hun ogen krijgen om hoe dan ook boven de 30km te blijven trappen.

KevinBeun | 24-04-10 | 14:55

@Kapoerewiet
LOL ^__^

Ab Sconditus | 24-04-10 | 14:47

@Ab Sconditus

Ik kon er ook niets aan doen dat mijn paard op hol sloeg toen ik achter dat peleton lag. En hoefijzers brengen geluk, ook als je ze in je gezicht krijgt.

kapoerewiet | 24-04-10 | 14:37

@ ristretto | 24-04-10 | 14:28

Daar ik nog even een boterham eet kan ik nog reaguren. Fiets wat eruit? Ik heb toch echt gezegd in mijn vorige reactie dat ik het zou neerleggen als onbelangrijk. Dat houdt in dat ik het al van mij af heb gezet. Dan kan ik het er toch niet meer uitfietsen? Jij: "OH jaaaaa!" Dat ik nu toch weer reageer is omdat ik dan wat te doen heb tijdens het kauwen.

Integrevenge | 24-04-10 | 14:33

Plotseling afremmen, met een aanhanger met een cementmolen, met scherpe uitstekende delen, achter de auto aan, waar het "peleton' zich al een kwartier met 50 km/u aan heeft vastgeplakt.
Zeer valse loslopende herders, bouviers en rottweilers, die ernaar snakken om hun tanden in geschoren kuiten te zetten.
Modder en/of mest in scherpe bochten van fietspaden deponeren (los wegengruis is ook leuk en dringt zo lekker in de huid van ellebogen en knieeen heen bij een valpartij).
"Per ongeluk" de giertank met meststrooier activeren als je deze figuren achter je aan in de spiegel van je tractor ontwaart, bij voorkeur varkensstront.
Een peleton van deze figuren op zondag in een dorpsstraat in Overijssel/ de Hoeksche Waard/Alblasserwaard/Goeree-Overflakkee/Veluwezoom laten terechtkomen, wanneer de Kerk uitgaat.

Ab Sconditus | 24-04-10 | 14:32

@Integrevenge | 24-04-10 | 14:21
Goed zo, fiets het er maar eens lekker uit! En kom je Muxje tegen? Gewoon met 40 in het uur van achteren langs rijden en keihard "BOE" roepen. Kijken wat er gebeurt.

ristretto | 24-04-10 | 14:28

Oh ja hoor, geef Nederland maar weer over aan het nietsontziende vertier. Moet je op je werk zijn? Nog even na werktijd je boodschappen doen? Pech gehad, de penopauzerts willen recreeren, dus trap op de rem voor nordic walkers en wielrenners. Wanneer gaat pretpark Nederland nou eens behoorlijk functioneren? Je weet wel, gewoon werken, eten, slapen, zoals in de rest van de wereld.

kapoerewiet | 24-04-10 | 14:26

Het loopt de spuigaten uit met dat amateurwielrentuig. Zonet ruzie geschopt met zo'n 60-jarige idioot, ik ging niet snel genoeg aan de kant....

maraboe | 24-04-10 | 14:25

ach noordelijke aanstel ben blij dat jullie niet in limurg wonen daar is de wieleroverlast vele malen erger (inclusief het 2 dagen je huis niet uitkunnen i.v.m. amstel gold race)

tdrone | 24-04-10 | 14:24

@ ristretto | 24-04-10 | 13:46

Wel nu ga ik, trots op mijn scherpe reactie en mijn kunde om met goede argumenten iemand verbaal de mond te snoeren en in de hoek te zetten, dit naast mij neerleggen als onbelangrijk en een stuk fietsen. JA fietsen dat lees je goed. Het is niet voor niets zulk lekker weer.

Oke nog eentje dan: @ Sanglier | 24-04-10 | 13:54

Ik heb vroeger toen ik heel klein was weleens in mijn broek gepoept. Wil je me nu troosten alstublieft?

Integrevenge | 24-04-10 | 14:21
-weggejorist-
Lontekikker | 24-04-10 | 14:21

Laat ze maar lekker de weg op gaan kunnen de automobilisten weer punten scoren

eLeSTy | 24-04-10 | 14:06

Tja dat filmpje, wat moet je ervan zeggen? Die vent die z'n auto daar heeft staan is ook gewoon asociaal bezig, dan trekt ie opeens zo'n kerel van z'n fiets af omdat hij over zijn stoep reed terwijl zijn auto de openbare weg blokkeert. Dat hij dan klappen krijgt is gewoon weer omdat die wielrennertjes zich heel veilig voelen met zo'n gigantische groep en dat is dan weer heel triest. Hoe zeer ik wielrenners ook haat vind ik dat die man ook gewoon niet zo asociaal z'n auto moet parkeren en nog helemaal niet moet zeiken als hij het wel doet en mensen maken gebruik van zijn stoep.

Tinusutrecht | 24-04-10 | 14:06

Doosje PUNAISES helpt

eddiekallie | 24-04-10 | 13:59

Wat een gezeik weer, en dat terwijl het zo simpel is, even een klein elleboogje of schopje, en die mongolen op zo'n racefietsje liggen languit.
Met de auto is het nog makkelijker, natuurlijk.

captainobvious | 24-04-10 | 13:56

@ristretto | 24-04-10 | 13:36
Precies, gewoon defensief rijden en wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen.

van der g | 24-04-10 | 13:54

Rammstein | 24-04-10 | 12:29
Wielrenners drinken elkaars ochtendurine en ze eten pannenkoeken met kattenstront. Wist je niet he? Vies tuig is het.

Canis Spurcus | 24-04-10 | 13:54

Integrevenge | 24-04-10 | 13:42
Interessant. Wat waren dat precies voor verschrikkelijke jeugdervaringen?

Sanglier | 24-04-10 | 13:54

@Integrevenge | 24-04-10 | 13:42
Zo, dat heb je Muxje eens mooi recht in zijn snoetje gezegd.
En nu?

ristretto | 24-04-10 | 13:46

Als ik de reakties hier zo lees, heeft iedereen in dit land een hekel aan een ander, en gunt hem/haar het licht in de ogen niet.
Mijn voorstel, geef iedereen boven de 10 jaar, een goed pistool met 100
patronen, dan kan elk probleem of ruzie met dit hulpmiddel afdoende opgelost worden.
Dan blijven er op ,t eind een paar mensen over die welhaast perfekt en boven
alle twijfel verheven zijn.
Maar dat soort maatschappij heeft al eens een ander persoon in een andere tijd
proberen te creeren, is toen ook mislukt.

Nacht und Nebel | 24-04-10 | 13:45

@ Muxje | 24-04-10 | 12:35

Ik vertelde gewoon over een ervaring wat herkenbaar is voor het artikel. Het gaat over het doorsnee onbeschofte gedrag van zulk soort wielrenners. Ik vind het niet normaal dat een volwassen man zo tegen kinderen doet. Jij blijkbaar wel. Ik zie echter niet in hoe deze ervaring mij of iemand anders hulpvaardig is geweest in mijn leven als volwassene. Dit gaat niet over afschermen het gaat over dat sommigen van mening zijn meer te zijn dan een ander (dit fietspad is van mij!) en over respectloos met elkaar omgaan. (godverdomme kutkinderen!)

Ook wil ik nog even zeggen dat deze ervaring totaal geen goed beeld geeft over mijn jeugd en ik vind het bekrompen van je dat je enkel op basis van deze informatie denigrerend over mijn jeugd praat terwijl ik zat echt verschrikkelijke ervaringen in mijn jeugd hier kan gaan neerpennen maar die totaal niet relevant zijn voor dit artikel.

Integrevenge | 24-04-10 | 13:42

@Teun
666-Iblies is de enigste die taalvouten mag koorizjeren. Tog?

ristretto | 24-04-10 | 13:38

@van der g | 24-04-10 | 13:25
"Het zijn de gefrustreerde automobilisten en dagjesfietsers die de weg voor henzelf claimen."
De weg is van ons allemaal om te gebruiken. De racefietsers vinden op hun beurt dat die anderen rekening met hen dienen te houden.
Na twee keer een onprettige ontmoeting met zwart asfalt, ( Resulteerde twee maal in winst voor het asfalt.) veroorzaakt door andere weggebruikers, realiseer ik me wel dat ik geen man van staal ben. De inschatting van mijn snelheid door anderen is het probleem. Dat kan ik slechts veranderen door zelf mijn snelheid aan te passen....

ristretto | 24-04-10 | 13:36

666-Iblies | 24-04-10 | 13:24
Nu doet u het wéér.
:)

Teun van het Tuinpad | 24-04-10 | 13:29

Ik pak regelmatig mijn racemonstertje om eens lekker te toeren. Als je ergens geen last van hebt zijn het wielrenners. Het zijn de gefrustreerde automobilisten en dagjesfietsers die de weg voor henzelf claimen.
Op dit filmpje gaat duidelijk de grijzaard de fout in. De 'rake' klappen die hij vervolgens krijgt zijn naar mijn inziens niet raak genoeg.

van der g | 24-04-10 | 13:25

Dirk Tang | 24-04-10 | 10:37

Als het wijzen op taalfouten het enigste weerwoord is, reageer dan niet !

666-Iblies | 24-04-10 | 13:24

ristretto | 24-04-10 | 13:20
Verdomd, daar is het bijna weer tijd voor !
*thuis bier koud laat leggen*
:)

Teun van het Tuinpad | 24-04-10 | 13:24

Ik zeg... politiescherpschutters langs de fietspaden en knallen maar op alles wat in groepjes fietst. Samenscholingsverbod van fietsers handhaven.... Pang

kattenmepper | 24-04-10 | 13:19

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 13:07
Dat dacht ik al. Ben je nog maagd?

Sanglier | 24-04-10 | 13:14

ristretto | 24-04-10 | 13:10
Uiteraard.
Vergeet de opsluitbanden en de trilplaat niet.
Manman, wat zal jij een conditie krijgen.
:)

Teun van het Tuinpad | 24-04-10 | 13:11

Teun van het Tuinpad | 24-04-10 | 13:08
Ben ook de enige met een bakracefiets. Je moet het zand ook nog meenemen hè?

ristretto | 24-04-10 | 13:10

Meestal ga ik solo. Soms ga ik aan de staart van zo'n groepje hangen. Lekker uit de wind ff uitrusten. In zo'n groep fietsen is al gevaarlijk genoeg en een kunst op zich.

ristretto | 24-04-10 | 13:09

ristretto | 24-04-10 | 13:06
Doe je goed.
Mocht je niet genoeg hebben dan hoor ik je wel.

Teun van het Tuinpad | 24-04-10 | 13:08

Sanglier | 24-04-10 | 12:47
bij je moeder toen ik ze flink in d'r artiesteningang aan het porren was.

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 13:07

@Teun,
Goed dat je het zegt, ik neem wat stenen extra mee voor onderweg.

ristretto | 24-04-10 | 13:06

@von sokkenstopfen | 24-04-10 | 12:11

Rustig Henk, denk aan uw hart... het excuus om die uitkering te trekken was het toch, of is er iets anders waardoor je zo zuur als een augurk bent?

Dirk Tang | 24-04-10 | 13:05

ristretto | 24-04-10 | 13:01
Mooi, let op de stenen die ik per ongeluk vergeten te straten ben.
;)
Athlete | 24-04-10 | 12:57
Ben je ooit weleens zo'n bellende en "Opzij, opzij" roepende groep tegengekomen ?
Horrror.

Teun van het Tuinpad | 24-04-10 | 13:04

*pakt de fiets en racet over Teun zijn Tuinpad*

ristretto | 24-04-10 | 13:01

1. Ik scheer mijn benen. Lekker. Zouden meer mannen moeten doen.
2. Racefietsen is top.
3. Een fietsbel is voor mietjes.

ristretto | 24-04-10 | 13:00

Wat een geoudehoer toch weder op deze prachtige zaterdag.
Overigens, als ik mag kiezen zie ik liever een groep zadelzweters langs 's Heeren wegen trekken dan een groep Nordic zwalkers. Die wijken ook niet van hun rechte bos en duinpad indien zij een tegenligger aan zien komen.
Agressief volk met die stokken.
Om nog maar niet te spreken van al die loslopende hondenbezitters die met hun statussymbool parken en bossen onveilig maken. Ik heb het dan over lelijke keffers die dol zijn op mijn mooigevormde kuiten, maar dit terzijde.

La Vie En Rose | 24-04-10 | 12:57

@Teun van het Tuinpad | 24-04-10 | 12:53
Ze horen achter de geraniums? Of beter nog met een scootmobiel waarbij ze dwars door de stad karren zonder ook maar wat vaart te minderen? Gun ze ook een pleziertje. Die leute houden het toch geen 2 uur vol, laat ze even fietsen en hun dag is compleet.

Athlete | 24-04-10 | 12:57

Pritt man.. je bent gewoon jaloers! En echte mannen klimmen trouwens op de MTB, dat dan weer wel...

synchronicity | 24-04-10 | 12:55

Van mij mogen alle wielrenners van boven de 55 jaar oud een "Gerrie Knetemannetje " krijgen.
Asociaal kudt volk.

Teun van het Tuinpad | 24-04-10 | 12:53

Momenteel is de Ronde van Noord-Holland aan de gang.
Verschrikelijk. Precies zoals Pritt Stift beschrijft.

eye | 24-04-10 | 12:49

Booka | 24-04-10 | 10:29 + andere die even op mij reageerden
Zelf heb ik alleen 'ervaring' met solo fietsers. Zo'n groep is inderdaad gewoon gevaarlijk, maar dat komt zoals je zegt niet alleen door het hard rijden zelf, maar door met z'n 4en naast elkaar fietsen. Daar ben ik dan inderdaad ook op tegen. Ik probeer altijd zo veel mogelijk rechts aan te houden, dit lukt niet altijd door kuilen in de weg (waar je dus echt niet in wilt belanden).

Ik vind het een mooie sport, en volgens mij is veel gedrag hier om dit topic behoorlijk overdreven. Natuurlijk heb je er altijd wel een paar leute tussen zitten die gewoon gevaarlijk bezig zijn.

En dikke - voor iedereen die zegt dat het een homosport is of iets. Ik kan er ook vrij weinig aan doen dat je als 6 jarig jongetje bent aangerand...

Athlete | 24-04-10 | 12:49

Stoeptegel09 | 24-04-10 | 12:40
Mag jij al zonder zijwieltjes?

Sanglier | 24-04-10 | 12:49

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 12:11
Zeg, waar komt die anaalfixatie bij jou vandaan?

Sanglier | 24-04-10 | 12:47

@Chevalier | 24-04-10 | 11:02

Prima, fiets je wel braaf op het fietspad? Je wilt immers niet dat er een bouwvakker in zijn busje over jouw fiets van 6 ruggen heen rijdt toch?

boonke | 24-04-10 | 12:46

@stoeptegel09: bedankt voor het compliment! En nu weer braaf gaan fietsen.

Baugnez | 24-04-10 | 12:45

Ik denk niet dat wielrenners op de weg, zeker amateurs, een veiligere situatie oplevert. Als ik zie hoe hard mensen hier door de stad heen crossen wens ik de wielrenners veel succes bij het wegduiken voor auto's. And dont blame me, fietsers horen niet op de weg.

Zelfde als van die scootertjes die met 50 op een 80 km weg gaan rijden en vervolgens boos worden als je ze inhaalt. Ga er niet rijden als je geen 80 kan.

boonke | 24-04-10 | 12:42

Stelletje zielige zielige zeikerds zijn jullie met zijn allen.

Stoeptegel09 | 24-04-10 | 12:40

Afgelopen week waren er ook twee uberstoere mountainbikers in Utrecht, met uberstoere zonnebrilletjes en uberstoere pakjes, die even met een kudtgang langs de altijd drukke oudegracht fietsten. Van mij mogen ze tegen de muur...

Kundera | 24-04-10 | 12:39

Muxje | 24-04-10 | 12:35
Welnee, word je hard van, maar het blijft je bij.

Rammstein | 24-04-10 | 12:39

@nenny 12:25: Het is ook gewoon groepsgedrag... Eén of twee wielrenners gedragen zich prima, maar in een groep eigent men zich gewoon de weg toe. Misschien een samenscholingsverbod?

Overigens mag van mij iedereen zijn hobby uitoefenen, in alle redelijkheid. Er mag best eens een dijkje, dorpsstraat of de straat hier voor mijn huis in de stad worden afgezet voor een amateurkoers o.i.d. Of mag een strookje bos om voor een wielerbaan, ik noem maar wat.

Muxje | 24-04-10 | 12:39

Ik zeg bij voorbaat; ik fiets wel regelmatig met dit mooie weer, maar niet in een groep, dus daar heb ik geen ervaring mee.

Ik schrik wel van alle oververhitte reacties hier. Ik snap best dat je je soms kan ergeren aan een fietsertje of een groep fietsers, maar je zit wel in een auto op je luie reet en inhouden kan toch niet zo'n probleem zijn, zonder moeite ben je in 3 seconde weer op je oude snelheid. Bovendien als er wat gebeurt, dan heeft je auto alleen een krasje, terwijl een wielrenner bij wijze van spreken voor de rest van zijn leven in een rolstoel mag doorbrengen.

Een beetje wederzijds respect is wel op zijn plaats volgens mij. Als we met zijn allen niet eens meer op een normale manier de weg kunnen gebruiken, dan gaat het toch echt de verkeerde kant op...

Panchini | 24-04-10 | 12:36

@Integrevenge 12:27: Nou, wat een keiharde jeugd heb jij gehad... Het is prima dat kinderen wat van de nare kanten van het leven meekrijgen, dan komen ze straks als goed voorbereidde volwassene in de samenleving. Niet te veel afschermen, dat spul...

Muxje | 24-04-10 | 12:35

*zich nog vaag een oud artikel van GS herinnerend*

"Want wielrenners zijn natuurlijk een sieraad voor het landschap, met hun gesoigneerde voorkomens en hun prachtige Italiaanse fietsen. Dat zoeft emissieloos en klimaatneutraal over de wegen. Uiteraard zijn deze nobele wielrenners niet het probleem."

www.geenstijl.nl/mt/archieven/2008/08/...

Dus wat is het nou jongens??

chekaz | 24-04-10 | 12:33

Integrevenge | 24-04-10 | 12:27
Nee, dat blijft bij.

Rammstein | 24-04-10 | 12:31

nenny | 24-04-10 | 12:25
... óf een klets water in je nek, zie eerder.

Rammstein | 24-04-10 | 12:29

Weet nog toen ik klein was dat er ook een stel van zulk soort sportievelingen aan het fietsen was. Klein kindje op het fietspad, sportieveling remt hard, krijgt klapband, (goede kwaliteit joh die dunnen bandjes), gaat op zijn plaat en is goed gewond met winkelhaken en al in zijn lichaam. En daar komen zijn vrienden aan op de fiets: "Godverdomme KUTkinderen" schreeuwt die volwassen man! Jaja dat vergeet je niet als kind.

Integrevenge | 24-04-10 | 12:27

Overigens heb ik weinig last van de eenzame fietser.
Het zijn de groepjes waar mijn nekharen van overeind gaan staan, dat arrogante schreeuwen dat je aan de kant moet, flikker op lekker op, weg is niet van jullie.

nenny | 24-04-10 | 12:25

Ik vind principieël dat iedereen die deelneemt aan het verkeer op de hoofdrijbaan, in het bezit moet zijn van een geldig rijbewijs. Verschillende groepen op de hoofdrijbaan samenbrengen waarbij de één zich strikt moet houden aan de verkeersregels en de ander ze niet eens hoeft te leren is totale rechtsongelijkheid. Met name omdat je als automobilist per definitie in 't beklaagdebankje terechtkomt bij een aanrijding. Waar slaat dat op..? Geen rijbewijs: oprotten van de hoofdrijbaan.

Jerry Nick | 24-04-10 | 12:24

tsja.. in dat filmpje spreken de beelden niet echt tegen de fietsers moet ik zeggen.... Die ouwe lul zet z´n auto neer als wegversperring. (zielig) gaat vervolgens staan kijken, ziet het clubje om de auto heen rijden en trekt vervolgens iemand van z´n fiets (huh???). Ja dan zou ik ook wel een beetje pissig zijn.

nenny | 24-04-10 | 12:20

Weer een heerlijk 'genuanceerd' stukje van Pritt Stift. Komen de motorrijders ook nog aan de beurt deze lente? Die zijn namelijk nog 100 keer erger.

zininho | 24-04-10 | 12:16

Ik heb ze liever op mijn motorkap dan op een kinderfietsje.
ff remmen en dan achterop laten klappen lijkt mij ook wel wat.
Ga vanmiddag even kijken voor een extra stevig fietsenrek.

Olieboer | 24-04-10 | 12:14

Iedere man die na zijn 40ste/50ste besluit om elke dag een strakke korte broek aan te trekken en elke keer iets hard tussen zijn bilspleet wil proppen, is homo...

da wizard | 24-04-10 | 12:12

Smirnoff | 24-04-10 | 12:00
Weet je wat jij moet doen?
Je eigen in je reet laten vingeren door een aap met een bokshandschoen!

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 12:11

Rammstein | 24-04-10 | 11:54

Uit sympathie zeg maar.

DANNY3960 | 24-04-10 | 12:07

"Wat ervan zeggen" is dus zoiets als als ouwe zeurbejaarde met je auto de weg blokken en iedereen die daarom over de stoep fietst van de fiets af trekt.
Volgens mij geven die fietsers dan alleen maar netjes antwoord...

Max Stirner | 24-04-10 | 12:05

Fietsend naar het strand, wisten deze terreur race fiets clubjes je altijd te waarschuwen dat ze eraan kwamen, met die knijpfles water namelijk.
Leuk jôh.
Had er graag eens een paar een stok tussen de spaken gestoken.

Rammstein | 24-04-10 | 12:04

@ il barbiere | 24-04-10 | 10:24
Goed idee
*ruitensproeitankje vullen gaat met bleekmiddel*

kneuterzak | 24-04-10 | 12:00

@von sokkenstopfen | 24-04-10 | 11:04
Dat je een lutser bent.

Smirnoff | 24-04-10 | 12:00

@svw | 24-04-10 | 11:54
Ik zie ze vaak genoeg met het verkeer mee op de autoweg lopen hier bij ons in het deurp. Zo'n veertigplusser in een Purno de Porno pakje die pathetisch sportief wil doen, geen reflectorjasje aan, hobbelend in de schemering. Die idioten vragen erom door een BMW 5 serie van de sokken gereden te worden. Als ik 's avonds van het werk terugkom zie ik die halve zolen ook op het fietspad van een van de drukte verkeersroutes van Groningen hobbelen. Dan bel ik, wijs ik aan dat de stoep rechts is: krijg je een grote bek. En dan heb ik het nog niet eens over skeeleraars...

Boeuf Bourguignon | 24-04-10 | 12:00

Ach, ik als wielrenner, kom hetzelfde op de weg tegen in de vorm van voetgangers die zich alles menen te kunnen permiteren. (ze horen achter elkaar in de berm te lopen, lopen ze breed op het fietspad, zijn ze ook nog verbaasd dat er fietsers komen)

Roeieber | 24-04-10 | 10:13

Misschien toch even uw kennis van de wegenverkeerswet gaan bijspijkeren. Als er geen voetpad is moeten voetgangers op het fietspad lopen!

Overigens een volledig kulargument natuurlijk van die debiele fietsersbond. Omdat het zo irritant is voor andere fietsers (maar geen ongevallen oplevert) sturen we ze maar de straat op..... welk doel heeft de fietsersbond hier precies mee? Het aantal ongevallen laten toenemen. Die ik-heb-een-midlifecrisis-maar-kan-geen-motor-betalen sukkels in groepjes moeten maar eens normaal leren doen. Schroef een bel op die dingen ipv dat irritante geschreeuw dat je op moet rotten. Op basis van wat denken zij voorrang te hebben op jou? Debiel stoer kudde gedrag. Reken er overigens niet op dat ik aan de kant ga...

hanz71 | 24-04-10 | 11:59

Volgens mij zijn het de babyboomers die bang zijn aangereden te worden, die willen een wetswijziging.

zegmaarF | 24-04-10 | 11:58

Kunnen ze niet gebieden instellen speciaal voor deze fietsende homo's. Desnoods sluit je in het weekend de dijken voor auto's en motoren. Kunnen ze daar lekker hun gang gaan.
Algemeen blijkt wel, een Nederlander in een groep is bijna altijd asocialer. Kijk naar voetbal, kijk naar oud en nieuw en kijk naar Koninginnedag en al het afval.

Rooie2005 | 24-04-10 | 11:56

hardlopers ook op de weg.... Er is in Nederland gewoon geen ruimte voor die fietsterroristen. PF zei het al jaren geleden: NL is vol

svw | 24-04-10 | 11:54

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:42
Je woont hier niet eens ....

Rammstein | 24-04-10 | 11:54

Overigens helemaal terecht dat de wielrenners aggressief worden tegen die ouwe. Denk je in: het is zondag (28 maart 2010), Zyfflich een zeer gelovig dorp, ouwe man wilt een wielrennersrondje frustreren door zijn auto op de openbare weg te parkeren en gaat nog handtastelijk worden ook als ze dan maar over zijn stoep fietsen, iets waar hij blijkbaar al op het hoekje handenwrijvend op stond te wachten. Bij zoveel onredelijkheid had ie van mij ook een paar rossen gekregen, ouwe vent of niet.

The Green*Machine | 24-04-10 | 11:53

Boeuf Bourguignon | 24-04-10 | 11:49

Vergeet je de volgende keer niet de ruitenwissers aan te doen?

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:53

Knap van die mannen dat ze op hun fiets grote stukken kunnen afleggen, in een behoorlijk tempo.
Maar dat moet natuurlijk niet leiden tot overlast en / of gevaar.
Op fietspaden terroriseren ze anderen, maar dat doen ze ook buiten het fietspad.
Met tig man naast elkaar, nergens op lettend, rond raggen.
Op de gewone weg zijn ze net te langzaam, dus gaan hordes automobilisten en niet te vergeten, motorrijders zich mateloos ergeren aan die lui.
Dus als ze op de weg moeten gaan rijden vergroot dat alleen maar de groep mensen die zich ergeren.
Geen goed plan dus.
Laat ze maar op een wielerbaan de snelheidsduivel uithangen.

Puinbak | 24-04-10 | 11:53

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:37
Wielrenners moeten zich gewoon aan de regels houden en zich gedragen. Da's een kwestie van handhaving. Overigens fietste ik vroeger altijd links naast of links achter mijn kinderen en ik zorgde er altijd voor dat mijn kinderen genoeg ruimte hadden om veilig te fietsen en ik liet ze rustig afstappen als er bijvoorbeeld een landbouwtrekker aankwam. Ik zie heel veel ouders die hun kind aan de linkerkant laten fietsen of die ervóór gaan fietsen en die onvoldoende vooruit denken. Da's vragen om problemen.

Extra regels hebben totaal geen zin als ze toch niet worden gehandhaafd. Verder kan ik me goed voorstellen dat wielrenners lange tochten willen rijden. Daar is niks mis mee zolang ze het verkeer maar niet hinderen. Heb regelmatig bonje met asociale wielrenners die niet rechts houden of die mij proberen te passeren als ik op een dijkje wacht voor een tegenligger.

Sanglier | 24-04-10 | 11:53

M@rk | 24-04-10 | 11:49

Je zou zeggen, die 30 KM geldt voor iedereen, maar heb nog nooit gehoord dat er een fietser hiervoor is beboet...

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:52

Boeuf Bourguignon | 24-04-10 | 11:48
Edit: BIJNA vol over de motorkap.

Boeuf Bourguignon | 24-04-10 | 11:49

Hoe zit het dan met de snelheid? Ik word in een 30km zone (auto) vaak genoeg ingehaald door van die kudt semi Lance Armstrongs.

M@rk | 24-04-10 | 11:49

Benedicte Ficq is een keer door zo'n wegpiraat het ziekenhuis in gereden:
www.eenvandaag.nl/binnenland/34903/oor.... Strontvervelende lui, de goeien daargelaten. Hebben geen idee hoe hard ze gaan en beseffen niet dat andere weggebruikers hun snelheid niet kunnen inschatten. Agressief doen naar ouden van dagen en moeders met kinderen op het fietspad, stelletje tokkies. In de auto ook een keer zo'n idioot vol over de motorkap gehad bij een rotonde: vol in de ankers en een centimetertje of 10 scheelde het of ik had die randdebiel het ziekenhuis ingereden. Laat ze maar op zondagmorgen op provinciale weggetjes scheuren en verder wegblijven van de fietspaden.

Boeuf Bourguignon | 24-04-10 | 11:48

Ik rem niet voor wielrenners.
Desnoods schreeuw ik ze de sloot in!!

borderliner | 24-04-10 | 11:46

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:4

Je hebt gelijk, een zo'n mafkees gebruikt een compleet fietspad met dat droogschaatsen, maar er bestaan gelukkig ook skeelerbanen.

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:46

Inderdaad, verschrikkelijke figuren!

css.... | 24-04-10 | 11:45

DeRoyVanZuipensteijn | 24-04-10 | 11:39


Heerlijk, zo'n flinke muilpeer uitdelen aan een grote bek. Ik zie het zo voor me. Ik hoop dat u zich niet bezeerd heeft.

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:45

Ah dus "een knal krijgt" , " Rake klappen" is Tegenwoordig een klein duwtje krijgen! Wat een onverdreven gedoe weer! Gast geeft grote mond en hup nu opbokken!

speedy_con33 | 24-04-10 | 11:45

Ga eerst eens een Marmotte fietsen, blinde vetkleppen in hun vierwielers.

laagvliegert | 24-04-10 | 11:45

english cunt | 24-04-10 | 11:41

Ik wens ze allemaal een stuk snelweg toe tussen Perth en Sydney. Dat volk moet opzouten!

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:44

die ouwe knar in de video "zegt" er niets van, nee, hij sleurt iemand zomaar van zijn fiets. Niet de post-babyboomende wielrijders zijn hier het gevaar maar wel deze normen en waarden geile ouwe kutknar.
Over wielrenners, liever wat kerels die aan sport doen ipv dat ik ze zie happen in een McChicken.
En waar kan je je druk om maken zeg, de ene vind terrasjes leuk, de ander gaat fietsen, de zomer is van ons allemaal!

Fatwa | 24-04-10 | 11:42

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:37

En die malloten op hun wieltjesschaatsen die de fietspaden onveilig maken vergeet je gemakshalve even?

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:42

Jezus wat een reacties hier. Het is nog altijd dat de fietser een zwakke verkeersdeelnemer is. Daar moet een automobilist aanhouden. Kan geen discussie over zijn want zo staat het in de wet. Dus automobilisten die een wielrenner inhalen en de sloot in rijden gaan gewoon een groot probleem krijgen. Je bent altijd de klos voor de rechter. Vaak kan je dan bij letsel de rest van je leven voor de betrokken persoon blijven werken ivm schadevergoedingen.

Wat betreft het filmpje, die meneer parkeert zijn auto op de openbare weg (wat officieel niet mag) dan moeten de wielrenners er langs en die willen echt niet de stoep op ivm kans op lekkere banden. Nu ze toch de stoep op moeten, gaat de automobilist een wielrenner van zijn fiets aftrekken. Dat is vragen om problemen. Dit is een oorzaak -> gevolg situatie en dan ook nog iemand van zijn fiets aftrekken. Ik keur het gedrag niet goed van de wielrenners maar ik geef ze wel gelijk.

Ik ben trouwens geen wielrenner, ik bekijk de situatie objectief.

Wat betreft de wielrenners op de weg. Ik kan het mij voorstellen dat dit een wenselijke situatie is. Gemiddeld rijden wielrenners 33 km p/u met op de rechte stukken en openbare wegen rond de 40km p/u. Te snel voor het fietspad maar opzich wel goed tedoen voor de openbare weg.

english cunt | 24-04-10 | 11:41

Het gaat niet alleen om wielrennerts. Beweeg je eens door Amsterdam (lopend, auto, kan niet boeie) en dan zul je zien dat alle fietsers behoren tot de maffia. LInkschmenschen die - omdat ze op de fiets zitten - een misplaats superioriteitsgevoel hebben en menen dat zij beduidend meer rechten hebben dat overige verkeersdeelnemers.

Laatst werd ik er door een aangereden (terwijl ik op het voetpad liep) en kreeg een grote smoel. Een welgemikte muilpeer bracht hem het zwijgen toe. Het moet niet gekker worden.

Van mij mogen die bullbars weer terug als fietsers op de weg mogen.

DeRoyVanZuipensteijn | 24-04-10 | 11:39

necrosis | 24-04-10 | 11:35

Mogge, ik zou zeggen doe een handtekeningen actie. Ik teken zeker. (seker)

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:39

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:32

Proost! Ik drink uit principe nooit voor 17.00 uur. En doe nooit alcohol in de koffie, ben zo bang dat er wat zal verdampen...

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:39

@ ScoeS
Beste meneer, even een stukje "rationele emotiviteits therapie".. Waarom bent u zo boos en wat heeft u eraan? Is het niet dat de motorrijder ook sneller weg is als uw traction avant? Zorgt hij er door tussen de file door te rijden er niet voor dat uw file per motor 1 auto korter is?
zou het (objectief gezien hea) niet heel nobel en wederzijds respectvol zijn de tweewieler wat meer ruimte te bieden in de file??

Slider86 | 24-04-10 | 11:37

Sanglier | 24-04-10 | 11:30

Schaatsers rijden toch ook op een schaatsbaan. Laat die wielrentokkies gewoon op een wielerbaan hun rondjes gaan rijden! Als ik met vrouw en kids twee aan twee naast elkaar fiets op het fietspad worden we zo'n beetje van de sokken gereden als er weer zo'n clubje aan komt met 40 km op de teller. En even waarschuwen als ze van achteren komen, nee dat is er ook nooit bij...

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:37

Wielrenners zijn vaak aso's ja maar de man lokt het wel errug uit. Type smalle Hollander die je in de comedy Rijdende Rechter ziet.

Mindy | 24-04-10 | 11:36

Gaan we weer. Regels worden massaal overtreden dus passen we de regels maar aan. Handhaaf de regels gewoon als er sprake is van excessen. Als een hele groep een overtreding maakt slinger je ze gewoon allemaal op de bon makkelijk zat.

Verder ben ik ook wel eens op mijn mountainbike te vinden op de openbare weg. Helemaal alleen, en houd me ook netjes aan de voorrangsregels en dergelijke. Het probleem ontstaat als men gaat wielreijden met een groep. De "macht" die uitgaat van het feit dat men een groep vormt is al te veel voor de meesten.

Ook snap ik niet dat die amlloten per se vast willen zitten aan hun pedalen. Perfect voor wedstrijdgebruik, maar voor de openbare weg echt levensgevaarlijk. Verbied dat soort pedalen dan ook meteen maar. Je moet namelijk ten alle tijden en bij dreigend gevaar kunnen afstappen.

Andersdenkend | 24-04-10 | 11:36

ScoeS | 24-04-10 | 11:21

Thee met citroen en een shot donkere Rum wil nog weleens helpen na een zware avond.

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:35

@Merlot 10:47
@redactie Geenstijl
Ik stel heel bescheiden voor dat Merlot een plaatsje binnen uw gelederen krijgt.
Haar plemps zijn van dusdanig hoog niveau dat ik vriendelijk verzoek om een wekelijks topic genaamd "de week van Merlot".
En nee, ik maak geen grapje!
Verder heb ik een bloedhekel aan asociale amateur wielrenners, regelmatig heb ik als automobilist ruzie met die fietsende zeemleerballen.
Afgelopen week had ik het nog aan de stok met zo'n groepje, ik (als asomobilist) verleende een vrouw op de fiets met volle boodschappentassen voorrang (terwijl dat niet verplicht was).
Daarmee haalde ik de woede op mijn hals van amateurwielrenners en dat leverde me een woordenbrij op waar de jakhalzen geen brood van lusten.
Helaas is een Bullbar niet leverbaar op mijn auto......

necrosis | 24-04-10 | 11:35

Nou nou nou, er zijn er ook mét bel hoor.

piemulspitzengefuhl | 24-04-10 | 11:34

@ jack and friends | 24-04-10 | 11:29
Wanneer gaan wij eens een biertje drinken??
@jack and friends | 24-04-10 | 11:29
Ga eens wiki'en enzo, dan zul je zien dat citroen met een hele hoop dingen de eerste was.. Anyway, ik ga iets nuttigs doen, back op topic boys!

ScoeS | 24-04-10 | 11:34

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:31
Bah.. U heeft gelijk, maar toegeven doe ik het niet graag.

jack and friends | 24-04-10 | 11:33

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:23

Euh, een paar carajillos, hoezo?" 'T is zaterdag hoor.

"verbaasd rondkijkt

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:32

jack and friends | 24-04-10 | 11:31 Zonder de uitvinding geen Citroën.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:31

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:30
Heb het niet over de eerste auto. Heb het over de goede dingen aan een auto.

jack and friends | 24-04-10 | 11:31

jack and friends | 24-04-10 | 11:29 Je vergist je, Das Haus Benz waren de uitvinder van de automobiel. De eerste auto was een Benz.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:30

Wielrenners moeten gewoon op het fietspad blijven en fietsers moeten hun beschermde status kwijtraken als ze zich - zoals wielrenners zo vaak doen - asociaal en/of roekeloos gedragen.

Sanglier | 24-04-10 | 11:30

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:26
Als ik in een ster wil zitten bel ik wel een taxi. Maar ieder het zijne natuurlijk.
Alleen die duitse degelijkheid ontgaat mij een beetje. Alle goede dingen waar zij zo graag de sier mee maken hebben ze gecopieerd van een citroen.

jack and friends | 24-04-10 | 11:29

wielrennen +100
laat die amateurs lekker! je hoeft toch niet aan de kant te gaan?
ik ben wel is een keer aangereden door zon groep babyboomers.. dat was ff jammer, heb de littekens nog, maarja joh, liever hun dan een auto zeg ik dan maar!

wtfgebeurdhierdan | 24-04-10 | 11:28

jack and friends | 24-04-10 | 11:23 Ik heb laats bij een oude bekende van hier mee mogen rijden in een DS, zeeziek wordt je er van. Geef mij mijn Duitse degelijkheid maar, die met de ster.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:26

@ zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:20

Het is al mn derde zelfs, ik voel me vereerd!
Mijn sprintje naar de 100 duurt ongeveer 7.5 seconden, en daar geniet ik regelmatig van hoor. Laat me raden, jouw lease Golf 4 TDI suft zo met de kinderen naar het strand om een stukje vis te halen, met de CO2 uitstoot in het achterhoofd?

ScoeS | 24-04-10 | 11:25

Ach.. Nissan Patrol uit 92, inclusief Bullbar.
Alsie er namelijk al opzit maggie blijven ;)

Saboteerik | 24-04-10 | 11:25

wereldatlas | 24-04-10 | 10:30
Ik zou me niet schamen met je racefiets. Ik heb een garage vol van die dingen en ga zo weer lekker 2 uurtjes karren. En degenen die mij dit pleziertje willen afpakken (Pritt?) kunnen inderdaad beter even bukken.

Vindefin | 24-04-10 | 11:25

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:18

Wat heb jij allemaal al tot je genomen in de ochtendstond?

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:23

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:20
Ah u is duidellijk nog niet in het bezit van zo'n zwevend tapijt van franse makelij.. Jammer, zou u eens moeten proberen, er gaat een wereld voor u open, niet langer iedere kiezel in de nieren voelen, en gewoon met cruisesnelheid over de verkeersdrempels zonder klaperend kunstgebit.

jack and friends | 24-04-10 | 11:23

@ DANNY3960 | 24-04-10 | 11:18

Ik ben nog een beetje wazig van gister, dat geef ik toe, maar uit jouw laatste zin wordt ik ook nuchter niet wijs. Misschien dat iemand deze wil vertalen naar het Nederlands?

ScoeS | 24-04-10 | 11:21

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:18 Hier zijn de stoplichten allemaal wit met zwarte strepen, de lampjes hebben dan wel weer kleuren. Dat dan weer wel.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:21

Net marokkanen, komen nooit alleen!

Gomperd | 24-04-10 | 11:20

ScoeS | 24-04-10 | 11:16 Je hebt een Citroën? Dat zijn ergere mensen dan een Saabrijdert.
En er is ook maar één soort automobilisten erger dan een Saabrijdert en dat zijn Citroënrijderts.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:20

@Pinooo | 24-04-10 | 11:11

U bent vegetarisch toch, want koeien, kippen en varkens groeien aan bomen?
Overgens zijn er geen mensen in de wereld die honger hebben.
Mislukte weldoener....

ScoeS | 24-04-10 | 11:19

@mezelf en redactie

Gezien het feit dat de gemiddelde wielrentokkie het voeren van voor, dan wel achterlicht gedurende de schemertijd des ochtends, dan wel des avonds, geen
enkele prioriteit verleent, wenst ondergetekende de desbetreffende heren cq dames voor eens en voor altijd een permanente lekke band toe. En de dames met een derriere met een omtrek groter dan 100 centimeter zou ik willen adviseren
het straatbeeld niet langer te vervuilen door met deze derriere op een zadel
van 4 cm breed te gaan zitten, zodanig dat dit zadel in het geheel onzichtbaar is geworden! Zo, dat is er uit!!

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:19

ScoeS | 24-04-10 | 11:16

Een rood stoplicht? Dan een groen doorrijlicht sekers?

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:18

Op het fietspad met die meuk en het belangrijkste: alle fietsen in NL moeten voorzien zijn van een deugdelijke verlichting, reflectoren en een achterspatbord waarvan de laatste 30 cm wit is. Bij gebreke van dit laatste een boete van 150 euro. Met lede ogen heb ik die witte spatborden reeds zien verdwijnen bij cross-bikes, city bikes, etc.; handhaven dat witte achterspatbord. Goed voor de schatkist.

JanRap | 24-04-10 | 11:17

Geen piemel is zo hard als het afzien van een wielrenner...

safetyhelm | 24-04-10 | 11:17

"bestelbon voor tourfiets verscheuren doet" (eyeroll)

DANNY3960 | 24-04-10 | 11:16

@ Slider86 | 24-04-10 | 10:56

Ik dacht dat ik voor iedereen respect had. Motorrijders zijn al niet mn favo als ik zelf aan het verkeer deelneem, maar jouw stukje proza heeft me helemaal bekeerd, bedankt daarvoor.
De eerst volgende keer dat een motorrijder bij een rood stoplicht tussen iedereen doorslingert, en vooraan in het midden gaat staan met een houding van "ik ben toch sneller weg dan de rest" krijgt de voorbumper van mn citroen in zn kanaal geschoven.
Aso!

@ Sr. Martinez | 24-04-10 | 11:07

Dankje, wat jij zegt. We zijn niet allemaal heaumeaux met geschoren benen en een kuthouding...

ScoeS | 24-04-10 | 11:16

Chevalier | 24-04-10 | 11:02
Nee, het gaat hier over volslagen malloten die denken dat ze hun eigen regeltjes kunnen maken en daarbij zichzelf en anderen in gevaar brengen.

Vrijdag een week terug reed ik in dorpje op Veluwe, trekker met rij auto's erachter waaronder ik.
Malloot op racefiets haalt me links in terwijl trekker inmiddels afgeslagen was en de hele rij weer gang begon te krijgen. Gooit zijn fiets voor m'n auto en moest vol in de remmen.
Daarom bullbar (wel eentje die netjes meegeeft overigens).

de veteraan | 24-04-10 | 11:16

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:13

Dat zijn nog een hoop pillen...

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:15

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:12 Op 20 Mei ben je er van af.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:13

@ redactie

Kan dat Zwitsalletje nou eindelijk weg? Menig reaguurder vraag zich al af of ik ergens voor gestraft wordt of zeau? En ik moet steeds meer medicijnen slikken om die depressie buiten de deur te houden...

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:12

Een paar jaar geleden is er in Leiden ook zo'n akkefietje geweest..
Groep wielrenners dendert over de vaart waar ook een aantal mensen met paard en wagen bezig waren..
Een paard is te water geraakt en verzopen omdat ze de kar niet loskregen van hem.
Een prachtige Fries is daar aan zijn einde gekomen.
Kutwielrenners!!

Pinooo | 24-04-10 | 11:11

Die mongolen willen nooit aan de kant gaan.

Baggerbanaan | 24-04-10 | 11:11

@Roeieber | 24-04-10 | 10:13
+1

Ik ben zelf ook enthousiast wielrenner, maar dat gedoe met groepjes en die gesponsorde shirts heb ik ook nooit zo begrepen. Maar wielrennen zelf is fantastisch, niets mooier dan met een goed geolied karretjes door bossen en duinen te crossen. Ik trek er dan ook het liefst in m'n eentje op uit en dan het liefst om 6.30 's ochtends wanneer al het tokkievolk nog lekker aan het pitten is.

Jopie2009 | 24-04-10 | 11:11

Chevalier | 24-04-10 | 11:02
Ik heb meegemaakt dat ik gewoon rechtsaf wilde slaan terwijl er vanuit tegengestelde richting 2 wielrenners linksaf wilde slaan, dus dezelfde kant op wilden als ik. Het gevolg was dat ze tegen de zijkant van m'n bus aan klapten,
en toen kreeg ik een grote smoel met de mededeling '' je ziet toch dat wij aan het oefenen zijn?''
Dus komt het er op neer dat ze denken dat alle verkeersregels moeten wijken als hun aan het oefenen zijn. Nou, nu niet dan niet en nooit niet! En dat asociale gedrag heeft er voor gezorgd dat ik voortaan geen cm wijk voor dat teringtuig!

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 11:11

Slider86 | 24-04-10 | 11:08 www.pbmissions.com/ filmpje zelf aanzetten.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:10

Auto staat expres op de weg geparkeerd. mogelijk omdat die groep fietsers al vaker is langsgekomen met behoorlijke snelheid. Hij wilde waarschijnlijk een punt maken.
Jammer dat ie er ook 1 van zijn fiets trekt. Daar krijgt hij een terechte reactie op. Dat dan de hele groep zich tegen hem keert, is wel weer wat lafjes. Kortom, ze zijn allemaal schuldig. Doorlopen mensen...

Sottotteke | 24-04-10 | 11:09

-weggejorist-

eerstneukendanpraten | 24-04-10 | 11:09

ik geef ze igg geen voorrang :) mijn auto is zwaar en groot genoeg.. =)

Kris | 24-04-10 | 11:09

@zeg maar Jansen
Dank u vriendelijk! Wat een fantastisch idee! Ik ga een zwaardere dynamo op de k1100 schroeven!(en om middernacht bij de brandweer langs)

Slider86 | 24-04-10 | 11:08

Als alle verkeersdeelnemers beter zouden opletten wat ze doen, zouden er een stuk minder problemen met wielrenners zijn. Ik kom dagelijks knuppels in het verkeer tegen, zoals voetgangers die naast elkaar op een fietspad lopen, babyboomers met electrofietsen die de linkerbaan bezet houden zonder in de gaten te houden wat er achter ze aankomt, dom recreantenvolk dat van links naar rechts zwalkt, kudtscholieren die met drie man breed (dus ook op de linkerbaan) fietsen zonder voor zich te kijken, automobilisten die geen voorrang geven etc.
Laatst nog een tik uitgedeeld aan een scooter die aan het inhalen was, dus op mijn helft reed en me het gras in dwong. Ik stak mijn voetje uit en kapot was het plaatwerk van de scooter. Hoop dat het flink wat geld heeft gekost.
Wielrenners weten stukken beter wat ze doen dan al deze domme mensen. En over het filmpje: volkomen terecht dat die man een paar corrigerende tikken krijgt, wat een tiefusmongool! Er zijn zat mensen die dit ook kunnen gebruiken.
Groet, een keurige heterowielrennert met beenhaar.

Sr. Martinez | 24-04-10 | 11:07

Is geschreven op: | 24-04-10 | 11:05 Nieuwe inzichten in wat nu werkelijk de doelgroep is, marketingdoeleinden vereisen een regelmatige kijk op wie de site nu helemaal bezoeken.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:06

@ zeg maar jansen

Hahaha das een goede!!

Ben_de_Spuiter | 24-04-10 | 11:06

waarom is iedereen een babyboomer GS?

Is geschreven op: | 24-04-10 | 11:05

@Chevalier

Zo te horen waag jij je leven om bij jouw dikke vrouw en lelijke kinderen vandaan te komen met je 4 uur fietsen... gaat die fiets mee je kist in?

Ben_de_Spuiter | 24-04-10 | 11:05

Solitair fietsende wielrenners (zoals ik in het verleden) is niks mis mee. Het zijn inderdaad de groepjes die overlast veroorzaken.

patat - generatie | 24-04-10 | 11:04

Slider86 | 24-04-10 | 10:56 Motorrijden anders bekeken: Toen Jansen zelf nog motor reed was dat één "van die dingen ja", (houd je er buiten Cock).
En daar had Jansen wel een leuke oplossing voor, Jansen monteerde een dubbele electrische hoorn op zijn motor, en als ik dan zo'n groepje in de verte al zag fietsen dan ging er achter het gas dicht en liet ik de motor haast geruisloos op hen inlopen, vlak erachter dan even de hoorn gebruiken "ter afwending van dreigend gevaar", ze vlogen tot in de bomen, die renfietsmalloten.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 11:04

Smirnoff | 24-04-10 | 10:50
''Ik ben het wel eens met Dirk Tang''
ja en?

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 11:04

Denk dat ik maar bullbars aan me spiegels zet, die raken ze als eerst als je ze inhaalt hahaha

Ben_de_Spuiter | 24-04-10 | 11:03

Chevalier | 24-04-10 | 11:02
O dus u mag wel op de openbare weg... Prima, maar niet mauwe als ik dan ff op het fietspad ga spelen.

jack and friends | 24-04-10 | 11:03

Het moet niet gekker worden.
Opzouten en dat geldt ook voor de, nog ergere, mountainbikers

Mike4fun | 24-04-10 | 11:03

Wat een hoop dappere schreeuwers hier weer met 'kom maar op m'n bullbar!' en dergelijke uitspraken. Jullie zijn zeker ook die asociale automobilisten die mij altijd afsnijden, geen voorrang geven en dan gepikeerd zijn als ik een vinger opsteek? Automobilisten zijn way erger dan wielrenners.
Als wielrenner ben je ontzettend kwetsbaar, in groep helemaal waarin je afhankelijk bent van je voorgangers. Logisch dat er dan geschreeuwd wordt. Je wilt tenslotte niet dat er wat gebeurt met je raspaardje van 6 ruggen door andermans toedoen. Ik ga in elk geval lekker een uurtje of 4 rijden, gaan jullie maar met je te dikke vrouw en lelijke kinderen drentelen in een winkelcentrum en een Hemaworst kopen, falers..

Chevalier | 24-04-10 | 11:02

Ik begrijp deze amateur pedalisten niet, als je iets aan je conditie wil doen met een fiets, neem dan de Baboe Bakfiets van je ega (word niet gebruikt vanwege de aanschaf van de 2e hands Volvo V50) pleur deze vol met zand en rij vervolgens 500 meter op en neer, heb je voor een week conditie opgebouwd en val je er niemand mee lastig.

Cor Respondentie | 24-04-10 | 11:01

@zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:56
Dit soort onverdraagzaamheid kan alleen maar jammer zijn. Ik kan het wel een beetje begrijpen maar dan op deze domme wijze optreden is wel een blauw oog waard.

Stroopdoos | 24-04-10 | 11:01

*legt spijkermat op plaatselijke fietpad. *

King Kermis | 24-04-10 | 11:00

Slider86 | 24-04-10 | 10:56
lol @ hometrainer en ventilator

jack and friends | 24-04-10 | 10:59

skafloc | 24-04-10 | 10:36
Het is dat het strafbaar is, want anders zou ik ze echt voor hun klep rijden.
In elk geval haal ik ze gewoon in, en als ze dan niet aan de kant gaan hebben ze pech, want dan wordt het toch echt de sloot waarin ze eindigen, want mijn auto geeft echt voor geen cm mee als ze daar tegenaan klappen, en reken maar datze die schade dan mooi gaan vergoeden.
Het is dan ook een uit de hand gelopen zooitje ongeregeld, want het zijn niet een paar wielrenners meer maar een compleet evenement dat zonder organisatie en vergunning daar de weg onveilig maakt, en ga ik dit jaar bij de gemeente klagen als het weer zo'n zooitje wordt.
Het is dan ook niet één dag of een weekendje, maar een paar weken dat die maloten daar rijden, en dat terwijl ik en vele met mij wel gewoon moeten werken en over die weg van en naar ons werk moeten rijden. Nou zou ik er niks op tegen hebben als ze dat een weekendje zouden doen, maar geen weken lang.
ik vraag me dan ook af of ze geen vergunning nodig hebben, want het is daar geen hobby meer maar een evenement compleet met boerenknuppels als toeschouwers die met hun kroost langs die levensgevaarlijke slingerweg gaan zitten waar ook groot vrachtverkeer langs dendert, en dan zonder dat de politie
de boel in goede banen leid.
Van mij mag er dan ook een verbod komen op groepjes van meer dan 4 wielrenners, en moeten ze maar flinke bekeuringen aan dat fietstuig gaan uitelen als ze hardnekkkig naast elkaar blijven rijden en er geen auto meer langs willen laten.

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 10:58

Eindelijk gerechtigheid!!
In Aerdenhout reed een debiel van zo'n groepje tegen me nieuwe auto aan, toen ik daarna me auto voor zijn fiets neer zetten om verhaal te halen kreeg ik ook een klap, meneer wist niet ik in staat was zijn fiets tot beugel te verbuigen, wat ik ook gedaan heb.

Ben_de_Spuiter | 24-04-10 | 10:57

Ja fijn, dus hebben we nog meer last van die strakke broeken-homo's.. Die lui verkloten alle mooie motorbochten. Snij je een mooie bocht aan met 100, kom je op 3/4 (waar je met deze snelheden dan je clipping point zo ongeveer legt) zo'n aërodynamisch stuk mavo tegen. En dan met middelvingers zwaaien als je richting toerenbegrenzer schakelt om ze met wat verbrande 20W50 te besprenkelen. KOOPT EEN HOMETRAINER EN EEN VENTILATOR!

Slider86 | 24-04-10 | 10:56

Stroopdoos | 24-04-10 | 10:53 Het was in Zyflych, dat is Duitsland. Net de grens over bij Berg en Dal. Heel erg gewild gebied bij wielrenpiepels, elke zaterdag en zondag is het daar feest. En dan zo'n Duitser die dat 'auf die nerven geht'.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:56

In de regio waar ik woon , fietsen er regelmatig groepjes Belgen , de zgn '' cyclosportievelingen '' . Ze fietsen hier graag op de fietspaden want die zijn geasfalteerd . Probleem is echter dat er dan nog zo,n bezemwagen meerijdt , vaak een oversized bestelbus van een lokale aannemer die dan met 25 km / h achter dat groepje aansukkelt , maar dan op de rijbaan . Er moet een wet komen die toestaat dat op die malloten geschoten mag worden

widerstand | 24-04-10 | 10:56

Hoeveel reetfietsen tegen mijn voorbumper kan ik zeggen "ik heb een bullbar?"" en bij hoeveel ben ik strafbaar?
Weet iemand dat?

BandOne | 24-04-10 | 10:54

nooit aanvallen zonder backup. die ouwe moet een voorbeeld nemen aan de finnen

je postbode | 24-04-10 | 10:54

@zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:51
Pure provocatie. Hij stond er op te wachten.

Stroopdoos | 24-04-10 | 10:53

Stroopdoos | 24-04-10 | 10:48 Zie: zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:34

zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:51

In deze tijd van het jaar is het ook goed om een insektenverwijdermiddel in je ruitensproeiert te doen, rechtersproeiert krijg ik nooit goed afgesteld ;)

Bazooka Joe | 24-04-10 | 10:51

Merlot | 24-04-10 | 10:47 De belasting tippen dat ze er voor betaalt worden maar deze inkomsten niet opgeven. Iedereen gaat er van uit dat reclame maken geld opbrengt, tenzij de belastinginspecteur zelf zo'n randdebiel is met een racefiets zal ie je geloven.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:50

@von sokkenstopfen | 24-04-10 | 10:44
Ik ben het wel eens met Dirk Tang.
Was het trouwens lekker gisteren? Mastruberen op de incestporno van Arte?
Nu snel je grijze sokken aandoen, je bruine Jezussandalen aantrekken... en gaan wandelen... de zon schijnt lutser.

Smirnoff | 24-04-10 | 10:50

Die video met die vent die z'n auto op de weg parkeert. Ik hád die vent toch een ram voor z'n kanis verkocht, zooo.

Von Münchhausen | 24-04-10 | 10:49

Die ouwe gaat wel ver met het beschermen van zijn stoepje?!? wtf..
Zo'n fietser zit vast aan zijn pedalen en kan lelijk op zijn bek gaan door zo'n domme actie. Hij krijgt terecht klappen dus.

Stroopdoos | 24-04-10 | 10:48

Mijn voorstel: iedereen die **betaalt** voor sportshirts met sponsorreclame erop, onmiddelijk en langdurig in de bak sodemieteren.
Want rondsjokken met sponsorreclame, daar hoor je voor betaald te wórden, of je hebt er geen flikker mee te maken.

Merlot | 24-04-10 | 10:47

Bullbar heb ik al, regeren is vooruit zien zeg maar.
Typisch Nederlands, hele hordes houden zich niet aan de regeltjes dus legaliseren/gedogen we het maar.

de veteraan | 24-04-10 | 10:46

ik hebbe elektriesse fiets gekoch
Lach me rot met dat ding,echt een aanraderrrrrrrr

Torquemada | 24-04-10 | 10:45

Dirk Tang | 24-04-10 | 10:37
zak in de stront, eikel!

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 10:44

Witteman | 24-04-10 | 10:10
Humor is in jouw ideologische contreien sowieso al dun gezaaid, laat staan zelfspot.
Probeer het dus maar niet te begrijpen.

Merlot | 24-04-10 | 10:44

wereldatlas | 24-04-10 | 10:41 Die lichte freempjes van tegenwoordig gooi je zó over een straatlantaarn heen. kijken of de rennert dan nog lacht.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:44

ik zeg snelheidverbod voor fietsers!
Alles boven de 25 km/u flitsen!
1 km/u te hard is 10,- euri voor de staatskas!

jan1000000 | 24-04-10 | 10:43

Uit de grond van mn hart:

Ik heb mezelf jaren lang geergerd aan wielrenners, die inderdaad zoals boven beschreven nogal bot uit de hoek kunnen komen als ze plotseling moeten remmen voor iemand die niet met 40 over een fietspad heen dendert.

Sinds een half jaar heb ik ook zo'n Chinees karretje (Cube), van in mijn geval 1850 euries ipv 2000, en ik moet zeggen, overig verkeer houdt inderdaad totaal geen rekening met je. Ik ben echter nog steeds van mening dat de gene die het gevaar veroorzaakt het beste moet opletten en moet anticiperen, mij zal je dus ook nooit horen schelden omdat ik plotseling in de ankers moet voor iemand die mij totaal niet verwacht.

Komt er dus op neer dat ik beide kanten van het verhaal kan begrijpen. Misschien zit ik op de verkeerde website met deze reactie?

Wel vind ik dat geweld nooit is toegestaan. Beste meneer van het filmpje moet niet zeiken dat er mensen zijn die een omweg zoeken als hij zijn bolide midden op de weg parkeert (IS ook asociaal), terwijl zijn huis en omgeving verraden dat hij plek heeft voor drie schoolbussen voor zn voordeur waar niemand last van heeft.

Aan de andere kant horen de heren op de fiets ook niet zo opvliegend te zijn, geweld toepassen is namelijk nooit goed te praten, zoals velen hierboven wel beweren.

Jezus, het lijkt wel een betoof en zucht, wat is dit toch een bekrompen kutmaatschappij...

PS: Ik fiets altijd in mn eentje, zonder kerstboomverlichting en ook met regen en wind, want het is gewoon dagelijks vervoer voor mij. Zo kom ik aan mn half uurtje lichaamsbeweging per dag, Ja?!

ScoeS | 24-04-10 | 10:41

zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:36

haha, als je er dan maar wel een bel opzet..!

Overigens als je een racefietsert wil raken moet je z'n fiets raken..

Liever een gebroken arm dan een gebroken bovenbuis..

wereldatlas | 24-04-10 | 10:41

Ik zeg maar zo: Het is lastig fietsen, met je bek vol bumperT.

--neus-- | 24-04-10 | 10:39

Ik woon al enkele jaren in het limburgse heuvelland en hier vliegen de fietsers je aan alle kanten voorbij. Reed een keer bij Valkenburg een steile heuvel af en moest halverwege stoppen voor oversteken wild (kinderen) met als gevolg een massale valpartij van fietsers achter me die ipv het fietspad over de weg scheurden toen de voorsten in de remmen hingen om mij nog te ontwijken vloog de rest van het peloton recreatiemalloten daar overheen. Heb zitten schateren in de auto.

Bazooka Joe | 24-04-10 | 10:38

@von sokkenstopfen | 24-04-10 | 10:34

Ah gossie toch jongen... wat een zielig verhaal! Ik denk dat u maar beter kunt emigreren, nadat u bewezen heeft de Nederlandse grammatica te beheersen. Lutser.

Dirk Tang | 24-04-10 | 10:37

wereldatlas | 24-04-10 | 10:30 Ik maak een vouwfietsje van je rijwiel. Kun je hem gratis meenemen in de trein.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:36

von sokkenstopfen
en dan ook nog in de achteruit met de transporter er over heen.

skafloc | 24-04-10 | 10:36

Ik weet niet wat erger is, zo'n ploegje asocialen op racefietsen of een bewoner 'die het zelf wel even regelt' inclusief bewakingscamera aan de gevel.

Overigens ben ik er op tegen dat de wielrenners op de hoofdrijbaan zouden mogen fietsen wegens te gevaarlijk.

zeg maar jansen | 24-04-10 | 10:34

Ik had die gozer een paar rakere klappen gegeven.

Jeauhannes | 24-04-10 | 10:34

Een paar jaar geleden reed ene guus uit moergestel een kilometertje of 10.000
tussen haghorst en moergestel op en neer. Het jaar erop weer met een paar vrienden, en nu beginnen hele hordes van die fietsidioten er een traditie van te maken, compleet met volgauto's wiens bestuurders je huid vol kankeren
als je het gore lef hebt om dat achterlijke wielercircus in te halen op die smalle kutboerenkutweggetjes. 15km lang willen ze hebben dat je er achteraan sukkelt,
en beginnen die leipe omwonende boeren dat zooitje idioten ook nog eens aan te moedigen, want die maken er nu een gewoonte van om hun familie en kennisen
uit te nodigen om gezamelijk langs die levensgevaarlijke slingerweg zichzelf en hun campingmeubelair en kroost neer te plempen om vervolgens al boerenbondpispils zuipende ''hup guust'' te gaan zitten blaten.
Nou, ik blijf niet achter die kutwielrenners aan rijden, en haal ik ze gewoon in, en is het wachten op de dag dat ze niet genoeg aan de kant gaan en tegen auto aan knallen om vervolgens in de sloot te eindigen, en owee als ze dan een grote smoel opentrekken, dan vouw ik ze de restanten van hun kutfiets om hun oren, want ik ben dat wielrennertuig dat denkt dat de weg van hun is meer dan spuugzat!

von sokkenstopfen | 24-04-10 | 10:34

@Booka | 24-04-10 | 10:29

Uw naam is Henk?

Dirk Tang | 24-04-10 | 10:30

Binnenkort op mijn motorkap: WIELRENTUIG

King Kermis | 24-04-10 | 10:30

Goed idee..
Ik weet niet of ik mijn leven zeker ben in dit topic, maar ik heb een racefiets ;)
En ja, ook de bel van 12 gram wegbezuinigd waardoor ik idd 'pas op' moet schreeuwen...
Er is wel een bepaalde strijd tussen racefietserts en fietserts.
Bovendien rijdt de gewone weg veel lekkerder, dus laat dat plan maar doorgaan!

Maar het is heerlijk weer.. dus ik ga idd zo lekker fietsen..!

(Heeft overigens gewoon wel beenhaar)

wereldatlas | 24-04-10 | 10:30

"Amateurwielrenners moeten de weg op".
Er moet niets. Laat ze maar optiefen. In principe compleet verbieden.
En als malloten besluiten dat ze toch de weg op moeten, dan ook vol aanslaan voor wegenbelasting; zo'n 200 euro per jaar; tarief kleine auto's. Die fietsduivels moeten dan meebetalen aan de politie en de hulpdiensten die hen van de weg moeten komen schrapen.

Fijnstoffer | 24-04-10 | 10:29

@Athlete | 24-04-10 | 10:19
Juist op de provinciale wegen dood gevaarlijk. Gaan ze met 3 á 4 naast elkaar midden op de weg fietsen met 30 - 40 km per uur. Volgende keer dat zo'n mafkees voor me bakkie komt moet verdomd hard fietsen wil die het overleven.

Booka | 24-04-10 | 10:29

1) hij heeft z'n auto opzettelijk dwars op de weg geparkeerd
2) hij sleurt een gast van zn fiets af
=
3) klap op zn smoel is volledig terecht
wat een mongool zeg, get a life en ga tuinieren ofzo.
Maaarek | 24-04-10 | 10:09

+1

Piet Politiek | 24-04-10 | 10:29

Als gemotoriseerd verkeer wil racen worden ze verzocht om zulks te doen op het circuit.. waarom zouden we die 40+ ers met hun horecaspoilers niet hetzelfde plezier doen. Gewoon fietsie op de twinnieload achter de slopel en naar de wielerbaan.

jack and friends | 24-04-10 | 10:29

Wielrenners; in groepen fietsend zijn het irritante wezens. Ik heb nooit begrepen waarom ze met Rabobank e.d. pakjes fietsen. Dat is hetzelfde als amateur voetballers die in Ajax/PSV/F'noord shirts zouden spelen. Lekker kinderachtig allemaal maar misschien is het de enige manier voor hen om zich ergens bij te horen voelen. Enfin, ze moeten het zelf weten, we leven (nog wel) in een vrij land.

Westheimer 2.0 | 24-04-10 | 10:28

Wat is dit nou weer voor een slecht voorbeeld. Deden er maar wat meer mensen aan wielrennen, beter dan dat aan de verkeerde kant hardlopen van de weg.

Krie | 24-04-10 | 10:26

Die teringlijer op de video moet met zn fikken lekker van die renners afblijven en zijn auto normaal parkeren. Volkomen terecht dat hij een tik terug krijgt als hij uitdeelt. Principiele zak.

Dirk Tang | 24-04-10 | 10:26

@The schoenveter:
Geheel begrijpelijk, zo een mongaul als jij die de hele tijd met 5km/h over het fietspad heen en weer slingert. Ik denk dat opslot zelfs bejaarden jou van je fiets rijden.

Smirnoff | 24-04-10 | 10:25

@ Athlete
Hoor je hier iemand zeggen dat wij 60km/h door de wijk wel normaal vinden dan? Als je dat soort argumenten gaat gebruiken kan je net zo goed alle regels afschaffen.

ReaGluurder_ | 24-04-10 | 10:25

Verschrikkelijke lui. Wielrennertje spelen. Met regen en wind zie je ze niet, en nu moet alles en iedereen wijken voor deze wannabees. Lekker indoor estafette gaan rijden, dan heeft niemand er last van.

www.youtube.com/watch?v=wOur8qXvpnk

Dit is wel vermakelijk..............

Killer B | 24-04-10 | 10:25

Wat goed helpt tegen deze mensen is om bij het passeren even je ruitensproeier aan te zetten.

il barbiere | 24-04-10 | 10:24

Plaatst bordje "Epo te koop" op het tuinpad.

CoffeePatch | 24-04-10 | 10:23

Athlete | 24-04-10 | 10:19
60 is nie goe nee.. maar die gti is waarschijnlijk wel uitgevoerd met kingsize openingen aan de achterkant voor overdreven geluid. En de nodige lichtbrij aan de voorkant. Dus dat GTI-tje hoor je van verre aankomen. Dit in tegenstelling tot die dwazen die alles wat enigszins verplicht is of zou horen te zijn van hun tweewieler hebben afgesloopt.

jack and friends | 24-04-10 | 10:21

HULDE! Ik heb zo'n bloedhekel aan deze mensen.
Ze rijden me altijd van de fiets als ik eens ergens heen ga op de fiets.
Ik denk er net zo over :D

The schoenveter | 24-04-10 | 10:20

Ik woon in Gelderland, en niets is zo fijn als een tochtje op de racefiets maken. In totaal kom ik vaak maar zo'n 20 auto's tegen over een anderhalf uur verspreid. Je moet ook niet in de stad gaan fietsen, maar lekker buitenaf.

En wanneer een wielrenner met zo'n 30 km/u door een wijk rijd is het niet verantwoord, terwijl de zoon van de buurman in z'n gti elke avond weer met 60 de wijk komt binnen sjezen. Maar dat is een auto he, en daar ga je meteen dood aan...

Athlete | 24-04-10 | 10:19

In dit geval verdiend die ouwe gewoon een paar tikken. Eerst zelf associaal parkeren en dan vervolgens iemand van zijn fiets aftrekken omdat ze over zijn stoepje fietsen. Mafferd.

te-echt | 24-04-10 | 10:18

-zucht-
Van de week reed ik er nog 1 bijna van z'n fiets af. Over het hoofd gezien of een blinde wielrennervlek.... Irritant volk, die wielrenners: houden nergens rekening mee, grote muil.

Baugnez | 24-04-10 | 10:18

* Pakt de ligfiets.

Buutendieker | 24-04-10 | 10:18

Lekker stoere kerels ook. Waar bemoeien de anderen die al voorbij zich mee en dan zo stoer met meerderen tegen een oudere man. Wat een laffe zakken met hun homo helmpjes.
Voortaan gewoon op zaterdag een slingerhek aan het begin van de weg zetten.

Het zijn net randstedelijke motorrijders. Ook een plaag voor de provincie.

antizanic | 24-04-10 | 10:17

ik denk dat ik maar ff actief ga sleutelen aan de co2 brakende lpg zuipende 4x4. de bullbar kan wel wat breder en iets hoekiger.
het wordt gezellig op de weg deze zeumer..

jack and friends | 24-04-10 | 10:16

Het gaat niet om die man, het gaat om de snelheid waarmee deze volslagen idioten door een wijk rijden. Het liefst met z'n zessen naast elkaar.

Naaldhak | 24-04-10 | 10:16

Dat die vent wordt geslagen snap ik wel, asosaal je auto midden op de weg parkeren en dan moeilijk lopen doen dat iedereen over je padje heen fiets.
Overigens, verder mogen alle wielrenners kapot vallen...

Paramada | 24-04-10 | 10:15

Dit was een opzetje van die bewoner. En de media trappen erin. Nieuws dat geen nieuws is.

18konijn | 24-04-10 | 10:15

Nooit begrepen waarom die pipootjes, verkleed als kerstboom, alle verkeerswetten aan hun laars mogen lappen.

cheese | 24-04-10 | 10:14

Het zijn allemaal D - zesenzestigerTs, weg ermee!

fuckje | 24-04-10 | 10:14

Pritt? U was toch ook wielrenner?
Ach, ik als wielrenner, kom hetzelfde op de weg tegen in de vorm van voetgangers die zich alles menen te kunnen permiteren. (ze horen achter elkaar in de berm te lopen, lopen ze breed op het fietspad, zijn ze ook nog verbaasd dat er fietsers komen) En automobilisten die amper met verkeer bezig zijn. (gewoon de neus van de auto over het fietspad gooien om daar pas te gaan kijken of er iets aankomt) En zo kan ik nog wel even doorgaan.
Het probleem is gewoon dat NL te vol is, ook qua verkeer, dat in combinatie met het gehaaste en geirriteerde van tegenwoordig maakt het niet plezieriger. Ik woon gelukkig dicht aan de grens en ga in België fietsen, die kunnen wel niet rijden, maar weten wel met fietsers om te gaan.
Doei, ik ga stukje fietsen nu, zou je ook moeten doen ipv achter die pc hangen.

Roeieber | 24-04-10 | 10:13

Die ouwe sol met parkeer en agressie problemen krijgt volledig terecht een corrigerend hand, weet zeker dat dit hem goed heeft gedaan.

+1 voor de wielrenners.

Jeen | 24-04-10 | 10:13

Het filmpje op de site van de Gelderlander is een slecht voorbeeld. Dat gaat over een idioot die zijn auto vlak na een bocht dwars op de weg heeft gezet, zodat de hele weg geblokkeerd is. Als hij zijn auto recht had geparkeerd, hadden de wielrenners er nog langs gekund.

Vervolgens is er nog niets aan de hand, de groep wielrenners gaat noodgedwongen over de stoep. Er zal vast wel wat gescholden worden, maar van de auto blijven ze af. Het gaat pas mis op het moment dat de idioot een wielrenner vastgrijpt omdat hij het er niet mee eens is dat ze op de stoep rijden.

Dodo12 | 24-04-10 | 10:13

Bullbars hadden inderdaad al veel eerder verboden moeten worden. De wet is te slap en zou de bullbars met terugwerkende kracht volledig moeten verbieden. Maar dat is teveel werk denkt men en zou onredelijk zijn. Een volledig uiteengereten kindje is natuurlijk geen probleem zolang het maar een oude bullbar gebeurde.

antizanic | 24-04-10 | 10:12

NIET DE WEG OP !!!
dat is nog irritanter, gewoon een flinke boete geven wegens : geen bel, geschoren benen etc. Oja en stop hun fiets daarna maar in zon metaalpers.

ReaGluurder_ | 24-04-10 | 10:12

"En als je er wat van zegt, kun je een knal krijgen."
In dit geval had ik die randdebiel ook met zijn voorhoofd aan zijn auto vastgeplakt..

Robert van Effen | 24-04-10 | 10:11

En wat staat er bij Pritt Stift in de Twitter bio? Cyclist. Dat zal dan wel op haar menstruatiecyclus slaan...

Witteman | 24-04-10 | 10:10

1) hij heeft z'n auto opzettelijk dwars op de weg geparkeerd
2) hij sleurt een gast van zn fiets af
=
3) klap op zn smoel is volledig terecht

wat een mongool zeg, get a life en ga tuinieren ofzo.

Maaarek | 24-04-10 | 10:09

3fm zitten luisteren Pritt?
En als ik die wielrenners voor de auto krijg leven ze niet zo lang meer. Het zijn idd verkeershufters.

Booka | 24-04-10 | 10:09

Dat zijn dezelfde jongetjes die vroeger met hun armen op hun rug door de straat rolschaatsten, als het WK schaatsen op TV was.
Maar dan ouder.
Nu gaan ze in gele shirts en op dure fietsen Toerdefransje spelen als er een belangrijke fietswedstrijd aan de gang is.

"You can tell the men from the boys, by the price of their toys".
.

Merlot | 24-04-10 | 10:09

We hebben zeker jaarlijks te weinig doden in het verkeer, zijn we eindelijk van die fietsers af op de rijweg, sturen ze duizenden van die nietsontziende bejaarden met 25 km/u de rijweg op. Liefst met zijn vieren naast elkaar en geregeld demarreren.

vandezijlijn | 24-04-10 | 10:08

Vorig jaar maaide de arm van een dragline de helft van een fietspeloton in een bouwput.

El Gouda | 24-04-10 | 10:07

debiel idee. Die bierbuiken op hun Pinarello's rijden hooguit 30 per uur.

Mr. Blisster | 24-04-10 | 10:06

Inderdaad.
Ook dit weekend zullen ze massaal uitrukken.
Helmpje, interessant sponsor shirtje aan alsof ze regelrecht uit het peleton komen.
Maar goed, we waren het er al over eens, alle wielrenners zijn heaumeaux.
Scheren de benen, net als meisjes.

Rest In Privacy | 24-04-10 | 10:06

Een aantal jaar geleden reed ik bijna een hele groep overhoop, die kwamen zo de weg op zonder voorrang. Kon nog net op tijd remmen en dan krijg je nog een hoop van die chagrijnige blikken naar je toe ook. Van mij mag het verboden worden.

quadtuning | 24-04-10 | 10:05

Hoeveel punten zijn wielrenners?

Yoast92 | 24-04-10 | 10:04

Aan de kant, mijn reactie komt eraan.
Een echte sport!!
En laat ze maar de weg opgaan. Hebben we ook geen last meer van wielrenners.

twisternederland | 24-04-10 | 10:03

Kom maar op de weg jongens, ik ben gruwelijk bijziend!

ChillBill | 24-04-10 | 10:03

Fiets em dr in..

pwman | 24-04-10 | 10:03

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl