
FUCK! Gaan we weer. Nóg een Kleine IJstijd. 800 kilometer file. Roodgloeiende Wegenwachtboys. Spoedreparaties. 9000 bevroren wissels. Lege infoborden op Utrecht CS. Oetlullende ProRail-woordvoerders. Hoaxroepende Hiemstra's. Zeikwijfgeneuzel over winterbanden. Tonko Dop van NOVA weer naar zo'n bevroren kudtweiland in Friesland. Raarpratende boeren met NEFIT-logo's in sportprogramma's. En heel hardwerkend Nederland weer niet om 09:00 uur op kantoor. Winter. BEDANKT! (Weerkaartje komt van
Infoplaza. Waarvoor dank.)
Reaguursels
InloggenKans op stevige ijzel in het midden van het land nadat er een aantal centimeter sneeuw is gevallen. Zuiden van Nederland bakken met regen, noorden bakken met sneeuw. Weeralarmcondities.
Zullen we met elkaar afspreken dat als eenmaal definitief is bewezen dat Cramer het fout heeft. Dat de mens geen invloed heeft op de temperatuurswisselingen van de aarde. Dat ze alles dan zelf terug moet betalen... Met rente?
.
En ja het is eigenlijk al bewezen, maar het duurt even voor de schaapjes het ook weten.
Model GFS is definitief om, het ensemble is de absurde spreiding kwijt. Vanaf vanmiddag veel sneeuw voor de noordelijk helft, in het zuiden regen en pas rond de jaarwisseling sneeuw. In het zuiden kans op grootschalige ijzel op ouwejaarsdag en nieuwjaarsdag, voordat het hier ook zal gaan sneeuwen.
In de noordelijke helft is een dik pak sneeuw heel waarschijnlijk. Noord Holland zou volgens de laatste berekeningen al 5-20cm hebben op woensdagmiddag, het noordoosten 20-50cm. Als het blijft liggen, het binnenland maakt de beste kans. Het is dan nog lang niet gedaan met de neerslag en er gaat wellicht flinke overlast ontstaan.
www.geenstijl.nl/mt/archieven/2009/12/...
dus: de zin over de Elfstedentocht gaat ook uitkomen? kan iemand die het lottonummer had ook ff bevestigen dat ie gewonnen heeft?
Dat infoplaza is best wel een nutteloze K-website. Voegt niks toe, onduidelijk, weinig inhoud, onoverzichtelijk. Exit, toedeledokie, zwakste schakel, enz
GFS avondrun, het model volgt het EC en nu ook op de korte termijn. Met oudejaarsdag zou het vrijwel overal vriezen. Verder wordt veel winterse neerslag berekend wat voor grote problemen kan gaan zorgen rond Nieuwjaar. Hou de berichten in de gaten als je oudjaar ergens anders wil vieren.
Mag van mij wel nog wat kouder worden, morgen boven NL een 'luchtmassagrens'?
Dus boven de grote rivieren in de koude luchtlaag, in het zuiden in de warme luchtlaag.
Hadden we 1978/1979 ook.
Model GFS is om. De hoofdrun is welliswaar nog steeds veel zachter dan EC (model van die grafieken) in de komende dagen, maar GFS gaat nu ook voor een echte winterinval in het weekend en is hierin consistent met andere modellen. Ook model UKMO dat ineens twijfels kreeg gaat nu voor winter op termijn. De komende dagen is het dus afwachten wat het precies wordt, daarna wordt het hoogstwaarschijnlijk winter met minstens een paar dagen matige tot strenge vorst. Op schaatsbanen en ondergelopen veldjes zal snel geschaatst kunnen worden. De betrouwbaarheid en kwaliteit van natuurijs is afhankelijk van sneeuwval en eventuele wind.
Blijf de komende dagen regelmatig de berichten volgen als je de weg op moet. De situatie is heel complex omdat we op de scheidingslijn komen te zitten tussen koude en zeer zachte lucht met allerlei randverschijnselen. Het kan op de ene plek 7 graden zijn terwijl het 100km verderop vriest. Ook kan temperatuur aan de grond afwijken van die in de bovenlucht waardoor bijv. onderkoelde regen c.q. ijzel mogelijk is. De kou van de vorige periode zit nog in de grond waardoor wegen snel kunnen opvriezen, ook als het nog boven nul is. Verder kan intensievere neerslag de temperatuur doen dalen waardoor regen over kan gaan in sneeuw. Bij veel regen kan het ineens zwaar gaan sneeuwen. De situatie lijkt een beetje op de winterinval in December 1978, al waren toen de tegenstellingen groter. Verrassingen zijn niet uitgesloten.
Markeer mijn woorden: Allemaal niks van waar. Twee nachtjes -5 ergens ver weg in het land waar het land nog is zoals Beatrix dat wil.
Als ik de grafiek goed bekijk is er ook kans dat de temp niet eens onder nul gaat komen. Dat wordt 'm dus.
wat is het verschil tussen al die lijntjes
@Stir Glenfarclas II: Dat meen je niet!!!
Goedverdoemme..... *Brengt net gekochte schaatsen weer terug.....
Leeuwarder Courant heeft kennelijk zitten jorissen in het weerpraatje van hun weerman. Dit verhaal is vervolgens door andere kranten overgenomen.
@DK | 28-12-09 | 11:55
Telegraaf kletst een beetje, net als andere kranten. De situatie is nu zo complex dat niet duidelijk is wat voor weer het morgen gaat wezen. Regen, ijzel, sneeuw, droog? -1 of +9? Totaal onduidelijk en verschillende modellen komen allemaal met verschillende scenario's voor de komende dagen. De uitkomst zal bepalend zijn voor het verdere verloop. Voorlopig is er een redelijke kans op een paar nachten strenge vorst in het nieuwe jaar als transportkou ons weet te bereiken en meer niet. En als er deze week een pak sneeuw valt en het wordt daarna koud dan heb je prutijs en waarschijnlijk geen Elfstedentocht.
@OHFOURSIX | 28-12-09 | 13:28
14 graden in Parijs, 18 in Spanje. -1 hier... brrr.
@Liveon | 28-12-09 | 12:01: Als deze waarschuwing net zo uitpakt als de vorige wordt het toch een leuke -7 à -8 graden. Is toch vorst.
-weggejorist-
Heerlijk zo FRIS het nieuwe jaar in.
Zullen wel wat minder deelnemers zijn voor de nieuwjaarsduik ben ik bang..
Treinreizigers wees op uw hoede er dreigt lichte vorst te komen met als gevolg minder of geen treinen en blijf vooral binnen.
Winterweer in de winter. Ben ik nu de enige die dat NIET opvallend vind. Als het in Augustus een graad of 10 zou gaan vriezen: ja, dat ware opmerkelijk geweest.
Ah lekker! ""schaatsen uit verse vet haalt""
Gvd niet weer. Elke vorstperiode met de mogelijkheid tot schaatsen gaat aan me voorbij doordat ik juist die periodes veel moet werken en hard moet leren.
Als de kou een weekje later zou komen had ik 24/7 op de schaats kunnen staan.
En nee ik wil geen commentaar van ''dan ga je toch naar de binnenbaan'' dat is voor de duidelijkheid: Nep!.
Check hier de website van ProFail.. vertragingen van vorige week kwamen door de kou!! Ja, het was wel -3 graden... www.prorail.nl/Bedrijfsinformatie/Nieu...
Benieuwd hoeveel mensen volgende week de nacht moeten doorbrengen in zo'n geel gevaarte
het zal wel weer loos alarm zijn. Zo koud wordt 't niet.
De Telegraaf weet het zeker: E-L-F-S-T-E-D-E-N-T-O-C-H-T !!!
*Gaat schaatsen kopen
@Stroopdoos | 28-12-09 | 09:22
Uhhh "DE"??? Wasda??
Laat de vorst maar komen. Mijn Unox ijsmuts ligt er glad gestreken bij.
Ik denk dat het koud wordt. Het is namelijk winter .... Iets in me zegt, dat het vanaf maart weer warmer wordt.
raarpratende boeren met nefit-logo's in sportprogramma's. HAHAHAHA de spijker op z'n kop.
Dit is zo'n zelfde model als dat de IPCC gebruikt om mee te hoaxen. Klopt geen reet van. Als men het weer over 2 dagen niet kan voorspellen (zwaait naar KNMI) dan zeer zeker over meer dan een week niet! Schaf meteorologie maar af, dan gaan we gewoon weer af op de lokale boer die aan zijn water kan voelen welk weer we krijgen.
Daar gaan we weer, Al Gore eat this...
Maar straks dan ook weer die grote zoutberg waar de helft van op is. Oei!
Ik zeg: pre-pre-pre weeralarm afgeven.. Nu 't nog kan
Dankjewel, nu zal er ongetwijfeld a.s. maandag weer zon miep voor me zitten die meent 30 te moeten rijden omdat ze heeft gehoord dat het eventueel wel eens misschien glad zou kunnen zijn in bepaalde delen van het land.
Komt allemaal door de opwarming van de aarde.
-weggejorist-
Goed nieuws, nu nog de brandstof naar EUR 8 per liter en alle lutsers blijven thuis achter de gordijnen zitten en het wordt weer vanouds rustig op de wegen... laat maar komen die kou
Jeezus,ik schrok me kapodt en dacht dat we allemaal doohood gingen.
En zojuist zijn de nieuwe EPS pluimen van 10:00 binnengekomen. Volop winter.
bit.ly/8420KT
zeg maar jansen | 28-12-09 | 10:09
Ik heb niet gestempT, kon het rode potlood niet vinden.
En het was kudT weer gister, vandaar.
Jaap de Paap | 28-12-09 | 10:09
*Zachtjes op schouder Jaap klopt*
Hier zijn de 15-daagse pluimen te vinden voor alle regio's.
bit.ly/5qnu4m
Zojuist is Cramer gespot in haar achtertuin met een verlengsnoer en een www.speedyhaarcosmetica.nl/portals/3/p..., staat daar de atmosfeer een beetje op te warmen.
Die doet echt alles om haar "gelijk" te halen, eng wief.
bloemcool | 28-12-09 | 10:11 Zoek op Spitsnieuws een willekeurig comment van Drs Flater.
Of koud met sneeuw, of gewoon warm. Maar geen gekwakkel.
-weggejorist-
@zeg maar jansen 10:02
*mompelt iets over kudTweer*
zeg maar jansen | 28-12-09 | 10:04
Zeg, ga je er een receptentopic van maken ofzo ?
Roggebrood met spek uiteraard.
;)
necrosis | 28-12-09 | 10:07
We zien wel.
Het gaat in ieder geval koud worden, dat wel.
Morgen en overmorgen perioden met sneeuw, in het zuiden ook ijzel en regen. Oorzaak is een front dat traag over het land trekt. In het hele land kans op gladheid.
Teun van het Tuinpad | 28-12-09 | 10:07 Het is je van harte gegund hoor, maar ik heb Rammstein gestemd vanwege haar rolvastheid als kutwijf.
Superior Bastard | 28-12-09 | 10:07
Ik huil nu.
Biep | 28-12-09 | 10:02
Idem toe joe.
;)
@Biep 9:40
Oké, scuzi, je staat nu 6e, maar Teun tik je niet van de troon, die heeft zich ingegraven in BKK's en prikkeldraad, jouw bescheiden zitvlees is niet opgewassen tegen Teun de Tegelking.
@Teun van het Tuinpad
Trek je wel een kogelvrijvest aan en zet je een helm op tijdens de huldiging (recommended)
Bezie de nummers 2 en 3!
Jaap de Paap | 28-12-09 | 10:04
lol.
Ik heb zojuist mijn keuze bepaald.
Biep | 28-12-09 | 10:05 Ze komt in aanmerking voor zwenkwieltjes. Sommige diepvrieskisten hebben die namelijk.
Doe maar lekker veel kou en wind en sneeuw en ijs en alles wat koud is.
Kruip ik lekker dicht tegen mijn schatje aan en kom behalve voor de doggies niet meer buiten. Whiskey er bij, snacks in de aanslag, paar goeie games in de pc.... niks mis mee. laat maar komen.
zeg maar jansen | 28-12-09 | 10:00
Na het veelvuldig lezen van GeenStijl is Majesteit van koelkast tot diepvriezer gepromoveerd.
Biep | 28-12-09 | 09:59
Is van ons allen, ik heb ze alleen maar bijeengesprokkeld; met hulp.
Superior Bastard | 28-12-09 | 09:59
Dan druk je het nog vriendelijk uit.
Teun van het Tuinpad | 28-12-09 | 10:02 Ja, eet je snert met stokbrood of met roggebrood?
zeg maar jansen | 28-12-09 | 10:02
Daar hoeft het niet koud voor te zijn, jeweettog.
Teun van het Tuinpad | 28-12-09 | 09:59
Goedemorgen, Teun!
Laat ze maar ze maar drammen.
Jaap de Paap | 28-12-09 | 09:52
Dat zou inderdaad een goed idee zijn.
Teun van het Tuinpad | 28-12-09 | 09:59 Gezien de weersverwachting verwacht ik van jou snertcomments.
Biep | 28-12-09 | 09:57 Dank, Ja nu je het er over hebt, Majesteit die ons verwijt dat we te weinig met de buren doen. Heb je wel eens gezien waar en hoie dat mens woont? weid en zeid geen buur te bekennen en zelfs al zou er eentje op bezoek willen. Een haag van bewakers is niet echt gastvrij te noemen.
Jaap de Paap | 28-12-09 | 09:56
Betekent dit nu dat ik in één comment kan vertellen waar jij er drie voor nodig hebt?
;)
Jaap de Paap | 28-12-09 | 09:52
Jouw woordenboek, om daarin een plaatsje te verwerven is toch veel en veel leuker.
moggûh * nog 39 *
zeg maar jansen | 28-12-09 | 09:54
Gezien de weersverwachting houden we het deze morgen maar op "koek en zopie", of hoe je dat ook noemt.
Superior Bastard | 28-12-09 | 09:55
Nog los van de komende Koude...
Zou ik leuk vinden. Maar goed, het al dan niet waarderen van een reaguursel kan ook in de panelen zelf natuurlijk.
zeg maar jansen | 28-12-09 | 09:50
Als je eigen gezinsleden het inmiddels al verrekken om je een goede morgen toe te wensen is zo'n ongevraagt warm welkom vanaf het beeldscherm voor velen een verademing?
Goede morgen Majesteit!
Superior Bastard | 28-12-09 | 09:54
Nr. 42, om het spannend te houden.
Jenne | 28-12-09 | 09:55 Als het op oudjaarsavond maar flink koud is en waait. Dat scheelt een hele hoop trammelant van de niet vorstbestendige bontkraagjes.
Jaap de Paap | 28-12-09 | 09:52
Ik ook, dan zou de top 10 er een beetje anders uitzien denk ik. Dat zou ook beter bij GS passen.
-weggejorist-
Teun van het Tuinpad | 28-12-09 | 09:53 O Hoi. Koud hè? Koffie dan maar?
Ik heb werkelijk geen idee op welke slowchatter ik zou moeten stemmen. Iemand een advies?
We gaan allemaal deaud!
zeg maar jansen | 28-12-09 | 09:50
Klopt. moggûh.
Biep | 28-12-09 | 09:47
Percies: het zegt iets over de aantallen. Ik hoop dat ze nog een verkiezing met meest inhoudelijke, grappigste, mafste, bruikbaarste etc. reaguurselen doen.
Biep | 28-12-09 | 09:47 Ja Biep, de Gouden Van Dal heeft Teun sowieso al op zak, dat gaat om de hoeveelheid namelijk. Met een persoonlijk "Mogguh" en "Koffie?" aan iedere reaguurdert die wat plempt in de ochtend ben je er zó.
De onzekerheid van dit 15-daagse ECMWF model is groot omdat het aandachtsgebied dicht bij een luchtmassagrens zit waarbij kleine verschillen een heel ander weertype opleveren. Dit proces speelt zich dinsdag af wanneer een occlusie naar alle waarschijnlijkheid boven het zuiden van het land ligt. Er is maar 1 tube aanwezig.
Dit geeft aan dat de diversiteit in de oplossingen grootschalig gezien niet zo heel groot is, maar toch duidelijk maken (ook te zien in de EPS-pluim) dat er verschillende oplossingen mogelijk zijn. Toch is er een duidelijke tendens zichtbaar naar een kouder weer, dat dan weer wel... www.knmi.nl/waarschuwingen_en_verwacht...
Jaaaah, uitslapen volgende week.
winterbanden heb ik al . dus laat maar komen die zooi .
zeg maar jansen | 28-12-09 | 09:42
Het interesseert me geen flikker, het is een geinige curiositeit, meer niet (de poll) Het is juist de combinatie van allerlei verschillende personages hier dat GeenStijl spannond houd. Ik geloof dat er toch meer dan tweehonderd mensen op mij gestemt hebben... bizar! ;)
Biep | 28-12-09 | 09:40 Met nog ruim twee uur te gaan wint Teun met gemak.
* cookies wist en op Rammstein stemt *
papaape | 28-12-09 | 09:38
Veel plezier dan maar in Kazachstan!
Hier een mooi kaartje forum.onweer-online.nl/index.php?s=&am...
Putto leest mee en herhaalt bericht: www.weerprimeur.nl/first.html
necrosis | 28-12-09 | 09:35
Hoho.. vriend, het is nog geen twaalf uur hé? Alles ligt nog op losse schroeven, Teun tik ik zo van zijn schavotje heur, met mijn bolle derriére; puh!
Tiende? ik? écht niet! ;)
Ja, gisteren een lijstje in de rechter cup,klopt.
@Biep | 28-12-09 | 09:36
Plaatje schetsen??
Overdag meestal 20 graden, meestal droog.......
Palmbomen...........
in de middag lekker tapas eten........
Lekker stappen tot 4 uur...............
Uitslapen en ontbijtje om de hoek voor 5 eurie...................
LOL
papaape 09:27
Dan komt het goed, btw het is verstandiger Sevilla in de winter te bezoeken. 's Zomers halen ze daar met gemak 45ºC.
De KNMI pluim verwachting is doorgaans net zo betrouwbaar als de gemiddelde klimaatwetenschapper. Bovendien amper neerslag: www.knmi.nl/exp/pluim/vijftiendaagse/
papaape | 28-12-09 | 09:34
Gelijk heb je! zwartgallig kloteweer hier.... om halfvijf is het alweer halfdonker. Bah.
@fuckje, die mag je van de douane vast niet meenemen, hoewel, ik lees net dat die dienst is geoutsourced aan G4S, dus je hoeft alleen maar te knipogen.
Ik ben vanaf vandaag officieel werkloos, dus laat maar komen die winter!
plastic zakje | 28-12-09 | 09:26
Gefeliciteerd collega.
@Biep 9:32
Nog gefeli met je 10e plaats.
Hoe zat het nou met een lijstje en een rechtercup?
DANNY,
Biep | 28-12-09 | 09:31
En daarom ga ik dan een week of 2 weg :)
necrosis | 28-12-09 | 09:29
Ergens onderaan..
@plastic zakje 9:26
Dan kan je de titel van reaguurder van 2010 vast veilig gaan stellen.
Oetlullende Prorailers.. jaja: kort door de bocht, omdat het kan. Nutsbedrijven privatiseren getuigd van een een sterk staaltje struisvogelpolitiek, het werkt gewoonweg niet omdat alles op een koopje moet. En alles wat op een koopje moet, benibbelt op kwalitiet en dus veiligheid. Laten er eerst maar wat dooien vallen, komt het vanzelf weer goed.
Het weer, m'n hol! Laat het maar snel weer Lente worden, ik heb het alweer gezien, de winter.
@ willybatenburg | 28-12-09 | 09:28
Werd er duizelig van.
Is dit nou een weerkaartje?
Waar ligt Nederland?
ik heb zelf ook zomerbandjes, maar ik snap niet dat mensen meteen 20 gaan rijden.
gewoon lekker 'go with the flow' met voldoende afstand. geen probleem.
Dat word eindelijk weer schaatsen! Met choco-rum op het ijs: +1.
3 auto's om door de sneeuw te komen 925.nl/archief/2009/12/23/drie-autos-o...
DANNY3960 | 28-12-09 | 09:25
LOL
Das overdag ja.
Zelf leef ik meer s nachts daar en dan maakt t niet uit hoe het weer is ;)
"Zeikwijfgeneuzel over winterbanden"? Beter dan sukkels op zomerbanden die niet harder dan 20 rijden op de provinciale weg omdat er een beetje natte sneeuw ligt.
@Randy McRanderson
joe ar so totullie rijt!
purheps joe ken advijs her beebelfisj?
(btw... sorry voor je oma's)
Ik ben vanaf vandaag officieel werkloos, dus laat maar komen die winter!
"Maarten gaf zijn ongezouten mening"
Geen gevoel voor timing met het koude weer.
Begeeft zich graag op glad ijs die man.
papaape 09:17
*kuch*
www.elmundo.es/tiempo/
www.elmundo.es/albumes/2009/12/24/svq_...
Daar zal onze klimaatsoepkip Cramer vrolijk van worden,dit soort berichten wil zij helemaal niet horen.Narcissen in bloei over 2 weken ,daar wordt ze vrolijk van,en kan ze wat mee.
NickName69 | 28-12-09 | 09:20
Ik rijd ook op wintersloffen heur maar heb het er niet meer over. Vandaag maar es naar DE rijdt.
Het gaat helemaal niet koud worden hooguit -4 s`nachts
Dat is maar een gok, je kan niet het weer voorspellen langer dan een dag of 4/5
Op dezelfde site meldt weerman Marco Verhoef; Laatste Weerplaza Twitter
Onzekerheid over winterweer neemt af, maar helemaal garanderen durf ik het nog niet.
Het kan dus nog meevallen, in het nieuwe jaar blijft het volgens het knmi dooien.
www.knmi.nl/waarschuwingen_en_verwacht...
@... zapper |09:14
Natuurlijk nemen we zelf een mud aardappelen en een krat pindakaas mee, als goede niet- inburgeraars.
Nlz® | 28-12-09 | 09:18
Na het zien van onderstaande feauteau moet ik dat lievve dan eauk maar es herzien.
www.gregoriusnekschot.nl/blog/media/bl...
Ik word moe van al die weersalarmen.
*haalt alvast zwembroek tevoorschijn*
Nou dan hier een raarpratende winterbandenrijder: Tijd voor de winterbandjes....
Of eigenlijk moeten we hier dezelfde wet hebben als in dld. Daar ben je (itt wat veel mensen denken) niet verplicht winterbanden te hebben. Maar als het winter is en je auto is niet goed uitgerust voor de winter (sneeuwvrij, ruitesproeierantivries maar ook winterslofjes) en je houd het andere verkeer op, of erger, je veroorzaakt een ongeluk dan krijg je een fikse douw. Boete en punten. Nederlanders krijgen ook punten in DLD trouwens, en na 9 punten heb je een dijk van een probleem!
kyriaap | 28-12-09 | 09:14
Al mijn oma's zijn DOOD dus ik zou daar waarschijnlijk wel een warm gevoel van binnen krijgen ja. Als tegenprestatie ga ik haar leren "hau toe pronauns ikliesh wurds."
@ Stroopdoos | 28-12-09 | 09:13
Dat zijn dan wel weer twee belangrijke punten voor een oma inderdaad, maar dat maakt haar nog geen lievve oma vrees ik... ;)
Net een nieuwe kudtketel in m'n huis laten hangen. Daar ging m'n 13e maand!! Dus laat maar komen die kou nu!
DANNY3960 | 28-12-09 | 09:14
Ga altijd in de winter een week of twee naar Sevilla.
Gewoon een ritueeltje zeg maar:)
Het is ronduit stui-tend te noemen dat men in Den Haag Moeder Natuur - een wazig fenomeen dat slechts enkele miljarden jaren oud is - nog im-mer niet onder controle heeft. Schande!
@Randy McRanderson
het hoeft niet zo te zijn dat er geen zon is.
doe mij maar een kraak heldere hemel met een lekker zonnetje met -15 dan een week lang sneeuwbuien bij -3 graden.
maar misschien kun je Oma Cramer vragen of ze een mooie muts voor je wil breien ;)
papaape 09:06
Ik hoop dat je een grapje maakt.
@fuckje | 28-12-09 | 09:09 voor Nigeria geldt een voedselwaarschuwing, doe mij maar een weerswaarschuwing.
Nu dan eindelijk schaatsen op natuurijs. *Reserveert vast vrije dagen.*
Nlz® | 28-12-09 | 09:04
Mwoa, ze bijt niet echt en maakt zichzelf voortdurend belachelijk. Maar goed, mocht je de knipoog toch nodig hebben hier istie ;)
-15 is toch niet iets om van in de stress te schieten? (mits je niet iets belangrijks hebt waar je met het OV naar toe moet)
it gaet oan
Boeie. Ik stap gewoon op de fiets. Knap weertje die mij tuis houdt.
Leuk, ligt het ov weer plat. Sneeuw alstublieft! Grote hoeveelheiden graag.
Dacht heel even dat het puur toeval was, maar ze hebben deze keer op die klimaattop toch echt spijkerts met koppen geslagen!
Wij gaan maar naar Nigeria emigreren, schijnt een leuk land te zijn met vriendelijke mensen.
Dat kaartje ziet er viez uit.
Ik ga vanmiddag nog wat Jagd Bitter halen bij de Aldi in het buurland. Kan ik ook nog even mijn tank vol laten lopen voor een zacht prijsje.
Wouter bedankt!!!!!!!
Toch maar eens ff kijken hoe het in Sevilla is..........
Heb net een retourtje met Ryanair geregeld :)
Ons vriendje zon loopt de kantjes er vanaf.
@ Stroopdoos | 28-12-09 | 09:03
Lieve omaatje? Ik zou zo'n feeks niet als oma willen hoor! Haar kleinkinderen mogen vast alleen maar met van die über-verantwoorde ongeverfde houten blokken spelen.
Als de R in de maand is....
*strooizout hamstert, sneeuwkettingen in auto dropt, bos omhakt*
Ik ben er klaar voor!
Het is eauk redelijk stil rond dat lieve omaatje Cramer en haar klimaatgeneuzel. Zou ze dan toch eindelijk haar breinaalden gevonden hebben?
/Whiskey-voorraad aanvullen doet
Heb toch winterbanden op m'n fiets; Mij kan niks gebeuren.
* zet berenburg vast in de aanslag*
Schaatsen slijpt..
Als er ook wat sneeuw bij valt vind ik het prima.
REAGEER OOK