
En dan nu overig islamitisch nieuws. Op de Odaschool te Weert heeft men besloten deze kerst enkel halalvoer te serveren voor de leerlingen. Niet omdat ze normaal vlees ouderwets vinden of het
internationale karakter van de school willen benadrukken, maar gewoon om praktische overwegingen.
'De voorgaande jaren hielden we rekening met moslims en daarom moesten we het vlees voor hen scheiden. Nu iedereen halalvlees krijgt, hoeft dat niet meer' aldus een
dolgelukkige schoolleiding. Maar ho! Even wachten met 'schande' roepen, want er is nog iets. We hebben het hier namelijk niet over een openbare school die eigenlijk de 'val lekker dood met je schijtreligie'-mentaliteit zou moeten hanteren, maar met een uitgesproken
rooms-katholiek christenschooltje. Het serveren van halal-only vlees wordt dan ook uitgelegd op de 'rekening met elkaar houden is heel christelijk hoor!´ manier. Right. Zo kennen we er nog wel een paar. Die pragmatische katholieken zijn gewoon bezig zich in te dekken, voor als straks de moslims toch gelijk blijken te hebben en ze die 72 maagden aan hun neus voorbij zien gaan. 1-0 voor Mohammed. Eet smakelijk!
UPDATE: School zegt: Wij zijn naïef.
Duhhh..
Reaguursels
Inloggen@ malompie :
kunnen ze evenveel aan doen als een kind wat een glute allergie heeft
SPOOR JIJ WEL ????
daarnaast is het meeste vlees wat je in de supermarkt koopt ook al halal, omdat de meeste (grotere) abatoires al alles halal slachten (hoofd naar mekka)
hoofd naar mekka ? bewust zijn van dat ze dood gaan , dat is halal !!! knuppel dat je rondloopt, vandaar dat gegeil op strotten doorsnijden, dan ben je iniedergeval het meest bewust dat je de pijp uit gaat , stelletje achterlijke apen
overtrokken! gedoe om niks. er zitten islamietische kinderen op die school, die mogen vanwege overtuigingen waarmee ze zijn opgegroeid nu eenmaal alleen halal dingetjes eten, kunnen ze evenveel aan doen als een kind wat een glute allergie heeft. of verwacht je van een kind van 8 een principieel standpunt dat zich tegen het halal gebeuren keert??
dan is het toch net zo makkelijk om een doos halal vlees te bestellen, dan hoef je niet moeilijk te doen met meerdere pannen, etc.. Puur uit praktische overweging valt er al iets voor te zeggen...
daarnaast is het meeste vlees wat je in de supermarkt koopt ook al halal, omdat de meeste (grotere) abatoires al alles halal slachten (hoofd naar mekka) ook uit praktische overwegingen.
als je het jezelf makkelijk kan maken, en daardoor het voor kleine kinderen ook nog eens mogelijk maakt een viering op school gewoon mee te maken, waarom in hemelsnaam niet??!?
het alternatief is aan een kind uitleggen dat ze niet mogen komen, of ze moeten maar hun eigen lapje vlees meenemen. hoe achterlijk rasistisch je ook bent, waarom zou je dat beslissen?
Halal is onnodig dieren leed
Vroeger had ik kinderen in de klas die alergies waren voor van alles en nog wat, bij feestjes zorgden die ouders zelf voor voeding die verdraagzaam was voor die kinderen. Terwijl zo'n kind er niks aan kan doen dat ie alergies is voor gluten of wat dan ook. Ik zie de oplossing van het probleem zo: Laat die Moslim ouders halal eten maken (en zelf betalen) als ze willen dat hun kids geen eten mag wat de school aanbied. Is toch ook de kerst gedachten? Alle ouders zelf lekker eten maken uit hun cultuur? Ik denk dat je meteen aanpakt dat "niet westerse" ouders weinig betrokken zijn bij school van jeugd, en wie weet leren zij hollanders nog wel wat lekkere receptjes op onze hollandse keuken mee uit te breiden! Ouders die niet zelf hala etern regelen, maar wel lopen te zeiken, lekker negeren. Opgelost. Next.
Zoveel naiviteit, niet voor te stellen hoe het bestuur in al hun domheid denken hier goed aan te doen.
Wat een idioot verhaal van winnen of verliezen, het gaat erom of de bestuurders een rechte rug hebben, niet dus.
funkyd | 13-12-09 | 23:48
Maar vooral tegen dit soort domme burgers: De schooldirectie zegt in een verklaring in te zien naïef te zijn geweest. We hebben het helemaal onderschat en draaien het dus nu ook terug.
Wat een domheid, en dat terwijl het Multiculturele drama al minstens 20 jaar, steeds maar door rot.
funkyd | 13-12-09 | 23:48
Zoals je het hier uitlegt, zo had ik het ook opgevat.
Samen sterk tegen al die vreselijke Moslim-uitwassen.
Klein broertje meegeeft aan de zigeunersch.
Ongelofelijk laf. Wat ongenuanceerd geblaat does the trick tegenwoordig. Dan zeg je dus eigenlijk dat zij gelijk hebben, dat jij liegt en dat er andere overwegingen aan je vlees keuze ten grondslag liggen. Wat dom. Niet zeiken en gewoon halalvlees serveren met kerst, ook lekker makkelijk voor de ouders die dit jaar tot de kookploeg veroordeeld zijn. Of uit gaan leggen dat de Islam inderdaad aan een verovering bezig is en dat zelfs deze Limburgse rooms-katholieke school van binnenuit geïnfiltreerd is.
Al ben je uit principe tegen halalvlees (wat de overwegingen van de school ook zijn), ga er dan eens aan wennen dat 'we' al decennia lang niet meer alleen uit mensen van joods-christelijke afkomst bestaan. En dat je daar niet op hoeft te reageren als een klein kind dat niet met veranderingen kan omgaan; ja je hebt er nu een klein broertje bij maar dat betekent niet dat papa en mama niet meer van je houden lieverd.
ter info: moslims mogen vlees eten zolang het dier maar geslacht is door een moslim, jood of christen.
funkyd | 13-12-09 | 23:48
Allang goed, het zal alleen net even minder op rolletjes lopen.
Aardbewoner | 13-12-09 | 20:13
Ella | 13-12-09 | 19:34
Okee, ik bedoelde eigenlijk "we hebben in NL een keer gewonnen van de islam", laat dit het begin zijn van een lange reeks overwinningen. Zodat we over een paar jaar kunnen zeggen: "Moskee, had dat niet iets te maken met de islam en mannen in jurken met een baard?"
Denk positief, samen krijgen we ze er - nee, komen we er wel uit!
*graag wil weten hoe je woorden kunt doorstrepen*
Deze "Roomsch Katholieke" scheaul heeft tevensch de Paasvacantie gewijzigd in
lentevakantie.
De reden hiervoor zal wel duidelijk zijn.
Niet alleen in de politiek maar eauk in het onderwijs zijn er naievelingen die geen enkel idee hebben wat de islam voor een dwingende agressieve naar een wereldwijde alleenheerschappij strevende religie is.
De eigen cultuur wordt door laffe dwazen eauverboord gegooid om te bukken voor de "kuch' nieuwe nederlandersch met hun verborgen agenda.
Denk je voor de gein even het tegenovergestelde in: een kerstboom op een islamitische school. Dat is natuurlijk UITGESLOTEN. Dus waarom dan wel naar hun pijpen dansen?
Deze zin klopt taalkundig niet:
Dat hebben we dus onderschat, te weinig overdacht en is dus behoorlijk naïef!
Het weglaten van 'dat' in het laatste zinsdeel mag niet, omdat 'dat' daar niet dezelfde functie heeft als 'dat' in het eerste zinsdeel. Iets met lijdend voorwerp en onderwerp, beste directie! Ontleden! Terug naar de schoolbanken...
''We hebben gewonnen van de islam!''
funkyd | 13-12-09 | 18:45
Hoe sgattig. Liefje, je hebt geen idee wat je de komende jaren te wachten staat.
funkyd | 13-12-09 | 18:45
''We hebben gewonnen van de islam!''
Blijf op je hoede, want de Islamsering van NL gaat meedogenloos door.
We hebben hier heel erg veel Autochtonen die heulen met de Moslim en de Islamsering van NL een warm hart toedragen.
Kijk, ze draaien het terug. We hebben gewonnen van de islam! En als goed katholiek geven ze toe: "we waren naief". Ik weet zeker dat de enige echte God dit goed zal rekenen - foutje - geen probleem. Voor alle andere verraders van het cristendom (van Balkenende - CU tot de paus), koop maar vast zonnebrand factor asbest.. Burn in hell.
*als niet christen alles mag roepen*
steile helling | 13-12-09 | 17:41
Ja. maar we zullen bij dit soort Llinkse typen steeds de duimschroeven aan moeten draaien.
Ze zijn zo onnoemelijk naïef en dom.
Dit soort Llinks gespuis heeft nooit verder gekeken en gedacht dan hun neusstompje lang is.
Lang leve GeenStijl.
En zoals altijd is het de publiciteit waar die dhimmies nog banger voor zijn dan voor raciessst te worden uitgemaakt door zo'n islamofascist. Eerst de kerstboom bij de Haagse Hogeschool die we hebben gewonnen en deze is dus ook binnen.
Wat is internet en GeenStijl toch iets moois
Update: Normaal Hollandsch keihard geslacht vleesch voor de kinders!
Het gaat niet door.
Geen vlees met extra pijn geslacht.
Er is nog hoop!!!
www.odaschoolweert.nl/toonnieuwsitem.p...
Angst, angst, angst. Aan al het handelen van de mens ligt angst ten grondslag.
De verklaring van waarom iemand tegen de doodstraf is: niet de afgrijselijke gedachte dat een onschuldige ter dood wordt gebracht maar uit angst om zelf die onschuldige te zijn. Die fellow-travelers van de Islam hebben zo'n angst voor die onderdukking en al dat geweld dat ze nu al vast laten zien het goed voor te hebben met ze. Opdat ze straks gespaard zullen worden als dhimmi's.
www.odaschoolweert.nl/toonnieuwsitem.p...
===============================================================
Nieuwtje geplaatst op : 13-12-2009
Kerstfeest
Geachte Ouders,
We zijn als school naïef geweest.
Uit praktische overwegingen heeft de kerstwerkgroep met de beste bedoelingen dit jaar gekozen voor een gerecht waarin halal geslacht vlees verwerkt zou worden. Hieraan lag op geen enkele wijze een principieel, laat staan een religieus argument ten grondslag. Het betrof louter een praktische overweging.
De commotie en de reacties op het krantenartikel in de Limburger van afgelopen zaterdag liegen er niet om. Naast genuanceerde reacties worden er ook de nodige uit de bocht conclusies; scheldkanonnades; verwensingen, en zelfs bedreigingen geplaatst. We halen de landelijke pers, en dat willen we voor dit soort zaken natuurlijk niet.
Dat hebben we dus onderschat, te weinig overdacht en is dus behoorlijk naïef! Dat draaien we dus ook terug.
Als school hebben we andere prioriteiten en willen en moeten we onze energie aan andere vooral onderwijs inhoudelijke zaken besteden. Bovenal willen we voor alle kinderen zorg kunnen dragen, zonder welk onderscheid dan ook. Ook willen we voor alle kinderen een feestelijke en gezellige kerstviering verzorgen, zonder in allerlei maatschappelijke discussies verzeild te raken.
We draaien het (overigens bescheiden) onderdeel van de kerstviering terug voor wat betreft de vleeskeuze. Dit na afstemming met het schoolbestuur en de kerstwerk-groep. Er is nu besloten om weer op de gebruikelijk manier voor het kerstdiner te zorgen: Voor iedereen wordt een maaltijd(je) geserveerd, en voor wat de vleeskeuze betreft is dit gewoon vlees van een westerse slager. En net als al jaren gebruikelijk is wordt er voor alle kinderen die geen vlees eten of lusten, allergisch zijn of vanuit religieuze overtuigingen bepaalde vleessoorten niet mogen eten een passend alternatief verzorgd.
U ondanks alle commotie- vanzelfsprekend toch een fijn kerstfeest wensend,
Verblijft, namens alle betrokkenen
De directie
===============================================================
jeroentjegouda | 13-12-09 | 16:26
Juist. En gelukkig kan eenieder in alle vrijheid over die beslissing heen vallen, kunnen de ouders protest aantekenen, etcetera. En dan kan diezelfde school weer zelfstandig besluiten om op de eerder genomen beslissing terug te komen.
@freedom now | 13-12-09 | 14:48: wat ji wiltm, gebeurt niet. de vrijheid van onderwijs is enkele jaren geleden al als een zeer groot goed beschouwd. Geen aksn dus (ook niet onder een eventuele PVV-regering) dat dat verandert.
Gelukkig maakt een (katholieke) school zelf wel uit of er halal wordt gebruikt of niet. Het zou van de gekke zij als een Geen Stijl, PVV of wie dan ook wel even zou gaan bepalen wat er wel of niet mag binnen de schoolmuren
Nu de Nederlander, zeg maar even onze rudimentaire autochtone medemens, langzaam maar zeker de moslim cultuur .. volgens vooropgezet plan.. wordt inghamerd, zo ook krijgt het door de islam toegestane zijn vatting op wat er nog rest van onze eetcultuur.
Halal.. we spreken even over de dis, dat wat ons bord ten tijde van bijvoorbeeld kerst nog mag bevatten.
Een Caviabiefstuk, een gegrilde reigerpoot, of een gevulde kamelenbult geeft een absolute dimentie aan het nieuwe feest wat ooit ons kestfeest heette.
Uit verdraagzaamheid en mensenliefde, met diep respect voor de islam, schrijden zij ter tafel. De jongens gescheiden van de meisjes, en beiden gekleed in de echte onvervalste halal klederdracht, de jongens met een baardje, de meisjes volledig bedekt met hoofddoek of bourka naar wens. Geen kerstboom dit jaar, we laten de sfeer toch niet bederven~?.
Het hoofd van de school geeft de afrap. Op een zelf inelkaar geflanste minaret roept hij nog even op tot het gebed, en het feest kan beginnen.
Uit respect en naasteliefde.
Is het niet prachtig~?
MalteseKnight | 13-12-09 | 15:38
Als het alleen maar om de prijs gaat, dan hang je het niet aan de grote katholieke klok. Dan vergelijk je de prijzen en kom je misschien toch nog uit bij de kiloknaller.
Religie is het geloof in de waarheid van bijbelteksten van onbekende schrijvers waar kritiek en onafhankelijke vrije gedachte op worden geweerd.
Evolutionisme is het voortschrijdend weten gebaseerd op feiten uit archeoligische ontdekkingen en onderzoek waar kritiek en onafhankelijk vrij denken de drijvende kracht zijn.
Jammer dit
Steeds vaker schaam ik me voor mijn eigen land
@freedom now | 13-12-09 | 14:48
Geheel mee eens dit is precies de aanpassing die onze samenleving nodig heeft om integratie te bevorderen. Geloof en het beleiden hiervan dient volledig teruggedrongen te worden naar het privé domein van mensen. Dit vraagt vooral van de christenen hier medewerking ..... geen wonder dat ze zo pro islam zijn.
volgens mij is ut gewoon goedkoper - je vlees halen bij de lokale turk, ipv de gerespecteerde slager. Zaken zijn zaken.. goede zaak dus!
Dit versterkt mijn overtuiging dat scheiding tussen kerk en staat van wezenlijk belang is voor de samenleving. Alle scholen zouden openbaar moeten zijn en dus die scheiding eerbiedigen! En wil je op school je geloof belijden, dan betaalt je het zelf.
Dat halal-gedoe werkt natuurlijk maar één kant uit. Als ze niet uitkijken, dan vreten die katholieken alsnog halal-vlees.
www.nieuwreligieuspeil.net/node/3044
Ze kozen uit praktische overwegingen voor een geloof...
De halal-hoer. Ik wist niet dat dit bestond...
www.foreignpolicy.com/articles/2009/11...
De 'Mutaa', het 'tijdelijke huwelijk', wordt door Hezbolla misbruikt om de strijders van genoeg hoeren te kunnen voorzien. Kijk, dan snap je de wereld der Islam weer helemaal.
Gaat ook zo met 'halal'. Halal is halal als de gever de ontvanger bezweert dat het halal is. De ontvanger hoeft zich nooit af te vragen of te onderzoeken of hetgeen beweerd wordt ook werkelijk het geval is. Net katholieken, die hebben ook zo'n dubbele moraal.
Schoorsteenveger | 13-12-09 | 14:01
Yes!
Nederland begint bij zinnen te komen.
he mensen graag meer politieke correctheid en tolerantie
het zijn wel nederlanders, hoor
maar wel met een kudt geloof
Och, ik ken een katholieke kinderopvangorganisatie die al haar maaltijden halal serveert. Gewoon, om maar van het gezeik af te zijn. Je reinste dhimmitude, wat ik u brom.
Ik begrijp eigenlijk nooit wat moslims te zoeken hebben op een Katholieke school. Kan iemand mij dit uitleggen ?
Breaking news! Allah heeft op de Odaschool bakzeil gehaald.
www.trouw.nl/nieuws/nederland/article2...
Vroeger werd er via kruistochten geknokt. Nu via halal-vlees. Wat zijn we toch gegroeid. *voelt maag rommelen na een dikke dubbele espresso*
Weet je nog? Dat leuke stukje ergernis van Gerri Eickhof?
weblogs.nos.nl/binnenlandredactie/2009...
Bijna een jaar verder en de trend zet gewoon door.
Wat mij altijd verbaast is dat halal überhaupt is toegestaan. Het is niet dat ik Moslims niet gun dat ze hun eigen soort eten hebben. Maar als je ziet hoe dieren worden geslacht om 'halal' te zijn en je leest dan onze abattoirwet, dan zie je ook dat daar een conflict tussen is. Als je ziet dat Nederlandse abattoirs maar met moeite kunnen moderniseren omdat de methode van slachten zo precies in de abattoirwet staat omschreven, dan is het gek dat een wrede methode als hala-slachten wel kan.
En als er nou ouders zijn die niet willen dat hun blanke kroost halal moet vreten dan zijn ze zeker racist? Ik zou alleen al uit principe tegen zijn als ik kinderen had die op die Tofelemonenschool zaten. Wat een kutland is dit toch aan het worden, zal mij niks verbazen als over 50 jaar de échte Nederlanders in de minderheid zijn en niks meer te vertellen hebben hier, geen Sinterklaas, geen Kerst en kerstbomen, geen Pasen met paashaas, geen Hemelvaart, Pinkster etc.. Wij krijgen gelukkig wel een hele maand vrij om Ramadan te vieren, dat dan weer wel.
bij Kerst hoort VARKEN gvd
Het begrip halal is niets anders dan iemand die tijdens het slachten "allah akbar" roept, en hopsa het is halal.. (Maar even niet denken aan het feit dat het niet allemaal "gediplomeerde" slagers zijn, en dus als men bij het verwijderen van de ingewanden wat poep op het vlees meeneemt, dan is dat geen probleem natuurlijk).. Wat nou als een christelijke/katholieke slager gewoon "god is groot" roept.. (Ja, ik weet het, het komt nogal sektarisch over, dat krijg je met die religieuze dogma's) dan moet dat toch ook geen probleem voor de moslims zijn?
Zoiets kan je ook heel goed automatiseren, zodat je de abatoirs gewoon hun diensten draaien, met sectoren voor atheistisch,christelijk,katholiek en welja, islamitisch slachten..
Cynisch | 12-12-09 | 18:05
Mooi man, Het Dorp van Wim Sonneveld.
Prachtig lied.
En tegenwoordig wel van toepassing op de kinderen van deze generatie.
Wie weet wat hun te wachten staat joh.
Dus mag je als gristen zijnde tevreden zijn met bruut doodgemarteld vlees omdat je dan geen klachten krijgt van je islamitische mede-religieuse idioot.
Lekker bezig daar
Dierenbeulerij is voor dit kutschooltje dus geen probleem. Weer een overwinning voor de islam dankzij dit soort bibberdhimmies.
Dit Land Is Het Zat - C'est Ca
www.dumpert.nl/mediabase/285151/a26c60...
Een varkenslapje is er nu zeker niet meer bij?
friendly fire
Nee, vooral geen moreel oordeel vellen, over de voorkeur van Oudkerk voor meisjes die nooit een kans hadden noch ooit zullen krijgen. En zich iedere keer maar weer opofferen voor de publieke zaak. (lees openbaar bestuur). Ga je maar aanbieden bij de opvang van crackhoeren, dan kun je wat betekenen voor de publieke zaak en tegelijk je geweten ontlasten.
Ik vreet uit principe geen halal-vlees. Dat is mijn geloofsoveruiging: nooit meedoen aan al die onzin (en dierenmishandeling in dit geval).
Kerstfeest
Beste ouders en kinderen van de Odaschool.
We zijn als school naïef geweest.
Er is voor de Kerstviering vlees besteld dat ook moslims mogen eten.. Zoals al in de krant heeft gestaan is de keuze van het vlees puur uit praktische overweging gemaakt, zowel financieel als in de bereiding.
Een paar ouders hebben bij de directie of de oudervereniging kenbaar gemaakt dat ze dit niet juist vonden voor een Katholieke school. We hebben aan die ouders tekst en uitleg gegeven en beloofd om e.a. nog eens te overwegen.
Die overweging is gemaakt. Er is nu besloten om weer op de gebruikelijk manier voor het Kerstdiner te zorgen: kinderen kunnen kiezen. Hopelijk kunnen we ons dan weer gaan richten op een gezellig Kerstfeest voor de kinderen.
Het zou jammer zijn als de naam van de school door één onvoldoende doordachte actie beschadigd zou worden.
@ Man zonder jas | 13-12-09 | 10:38
Denk dat hun agenda/drijfveer vrij nobel is in hun eigen ogen maar het is angst. Halal food was op een katholieke school en uit praktische overweging? (jammer hoor) maar veel erger is geen kerstboom plaatsen omdat je bang bent andersgelovigen te kwetsen....
"Wat is de drijfveer van mensen die over dit soort zaken beslissen?"
Man zonder jas | 13-12-09 | 10:38
.
Simpel: dhimmitude. Dat begrip is geen modewoord dat recent het licht gezien heeft hoor, het is wel degelijk een concept met een lange voorgeschiedenis. Google eens wat, lees er eens wat over.
Wat is de drijfveer van mensen die over dit soort zaken beslissen?
Waarom een hogeschool die geen kerstboom neerzet, waarom een Gristen school die halal food voorschotelt? Waarom?
Ik wil dingen begrijpen en ik kan hier geen vinger achter krijgen...
Wat is hun agenda, waarom doen ze dit?
@ dadoorunrun | 13-12-09 | 09:01
''Vergelijkbaar met Rouwvoet die naar de Wallen gaat. Dat is al niet zo'n fris idee, maar als hij om een paar tientjes te besparen van het zelfde 16-jarige crackhoertje gebruikt maakt als Rob Oudkerk, hebben we te maken met de Gristelijke pendant van megaharam. ''
Gelukkig bent u heel anders en legt u geen moraal op...? Oh wel, Oudkerk was fout heh met z'n hoeren? Met benepen treurwilgen als u hebben we geen islam/christendom nodig hoor....
Volledig van de pot gerukt natuurlijk, voor 10 hele moslims 390 andere scholieren passeren en ze een islamitisch gebruik opdringen. Kopje sharia iemand?
Mag het wel kerstdiner heten?
Kanker op met je Hallal gewoon een broodje ham voor de Alla fokkers
Massaal weigeren dat halal voedsel. Dieren worden op de meest gruwelijke wijze geslacht. Mijn kind zou thuis blijven op die dag. Verplicht!
Het lijkt er wel op, dat de politiek correcten op allerlei slinkse wijzen, hun misselijk makende gedachten ten uitvoer willen brengen.
De buren van mijn opa zijn in 1940 NSBert geworden.
Niet omdat ze heulden met de nazies maar om praktische redenen.
een halal sandwich met Argentijnse pilotensaus
Tijd om Nederland te verlaten kijken hoe die linkse steuntrekkers en dealende geitenneuqers zich redden hahaha
Hallal is okay wegens vervullen van de dubbele reinheidsgrondslag; geen herkauwer en tevens geen gespleten-hoefdier. Herkauwen is al smerig, maar gespeten hoef is megaharam. Vergelijkbaar met Rouwvoet die naar de Wallen gaat. Dat is al niet zo'n fris idee, maar als hij om een paar tientjes te besparen van het zelfde 16-jarige crackhoertje gebruikt maakt als Rob Oudkerk, hebben we te maken met de Gristelijke pendant van megaharam.
@ Friendly Fire | 13-12-09 | 08:13
Hier een link naar de Limburgsche CNN.
Even wachten tot de intreau weg is en luister dan vervolgensch na 20 seconden naar de "kuch" Limburgsche presentator.
www.l1.nl/popups/mediaplayerpopup/_rp_...
Versta jij hem ?
Kweenie wattie seg.
Het moslim-knuffelgedoe met alles wat erbij hoort zakt steeds verder nar het zuiden. *Zandzakken voor de deur gooit en prikkeldraad omheining aanlegt*
Heb gisteren mijn zorg uitgesproken dat het wel eens uit de hand kon lopen met gedoe hier in Limburg. Het kookpunt nadert gestaag en de druk loopt op.
Sjeng de helle | 13-12-09 | 07:35
Een kruidvat is het... Ik kijk al naar cnn nu, kan L1 niet ontvangen
@ Sjeng de helle | 13-12-09 | 07:35
Eauk een goedenmorgen Sjeng.
Sjeng dat is tog de ultieme Limburgsche jongensnaam nietwaar.
Leesch wel eens rechtbankverslagen in die linksche regionale courant DDL
waar Volkert van der Graaf een eigen column heeft met feauteau en al onder het pseudoniem Paul van der Steen.
Citeer een willekeurig rechtbankverslag:
De "kuch" Roermondenaar Achmed el M. stond vandaag terecht samen met neef en "kuch" Venlonaar Mohammed S. veur een reeksch van gewapende overvallen in de regio.
-
Zonder de overlijdenschadvertenties was deze courant al lang zelluf ter ziele.
Tante Truus en eaume Bèr willen wel effe weten wie ze achter zich hebben gelaten en kunnen turven op hullie "palmares".
Een klinkende overwinning in de Jihad!
Ik begin nu wel te begrijpen wat Wilders met de term 'islamisering' bedoeld.
Je Verzint Het Niet | 13-12-09 | 07:35
Mooi gezegd.
En Moslims zijn ook ook zeer goede opvoeders.
Hun opvoedkundige kwaliteit is van zeer hoog niveau.
Natuurlijk moeten wij vriendelijk zijn voor de Moslims, dat zijn zij ook voor ons en anderen. Moslims zijn:
- Bijzonder diervriendelijk bij hun slachtingen.
- Bijzonder kindvriendelijk bij hun verminkingen.
- Bijzonder vrouwvriendelijk in hun discriminaties.
- Bijzonder mensvriendelijk bij hun talloze moordpartijen en terreuraanslagen.
- Bijzonder vriendelijk voor medemensen die toevallig anders geaard zijn.
- Bijzonder democratisch in hun islamitische republieken
- ...
wachtmeester de bruy | 13-12-09 | 07:21
Goede morgen. U was gisteren de eerste hier die dit item onder de aandacht bracht. Heb gisteren mijn zorg uitgesproken dat het wel eens uit de hand kon lopen met gedoe hier in Limburg. Het kookpunt nadert gestaag en de druk loopt op.
Tijd voor het Zwitserleven gevoel. Op naar de verkiezingen.
Inmiddelsch heeft de scheaul hullie halalkeutel ingetrokken en gaat het islamitisch offerfeest met Kerstmis niet door.
Denk dat de telefeaun reaudgloeiend heeft gestaan bij dat collaborerend dhimmibestuur en directie na de publicaties vandaag in de dagbladen en hier op GS en hebben de bui zien hangen toen het al te laat was.
www.odaschoolweert.nl/toonnieuwsitem.p...
De autochteane ouders zouden zich eensch serieus moeten afvragen of deze scheaul wel geschikt is voor hun kinderen.
Ik zou alsch ik kinderen had ze er onmiddellijk van af halen.
Of het ontslag eisen van die onneauzele directiemuts en dito scheaulbestuurder.
-
Gezien de late reactie zou het me niks verbazen als waarnemend directeur Margo Janssen en voorzitter van de ouderraad Jean Paul van der Donk net terug zijn van die pvda bijeenkomst waar de kopvod nadrukkelijk in de armen werd gesleauten door Wouter Bos en zijn dhimmikameraden om samen met Pechtold van
Dhimmi66 de vijfde colonne van mohammedanen ons land eauver te laten nemen.
Vroegâh mochten de katholieken niet op de pvda stemmen van meneer pastoor omdat dit een verfoeilijke godslasterlijke partei was die niets moest hebben van het geleauf.
En kijk nou eensch hoe deze partei de mohammedaan met zijn achterlijke veroveringsreligie onbeschaamt tot aan de huig in de bek tongt.
Het is geweaunweg zielig ware het niet dat deze partei zich in de leaup der jaren heeft ingevreten tot in de haarvaten van onze bestuurlijke en rechterlijke macht en derhalve een gevaar is voor onze vrije Westerse Cultuur en Samenleving.
De oude Drees had een vooruitziende blik om deze partei de rug toe te keren.
In Amsterdam worden niet voor niets:
- de wallen stuk voor stuk weggepest
- mag je niet meer drinken op een terras
- ...
Met dank aan de multiculturele samenleving.
Of we het nou weten of niet, we hebben allemaal waarschijnlijk weleens wat halals gegeten. Deze kwestie is er weer gewoon 1 die op de hoge stapel moslim-eisen aan de rest van nederland kan worden gegooid. Daarom zijn de reacties zo fel. De redenering van deze school (en in de samenleving omtrent islamgevoelige onderwerpen) is ook dat halal vlees niet verboden is voor christenen, maar gewoon vlees wel voor moslims, dus dat het eigenlijk niet uitmaakt om halal vlees te serveren. In die trent kan je ook stellen dat het geen kwaad kan om alle meisjes een hoofddoek te laten dragen. Zonder hoofddoek is niet verboden in de bijbel, maar wel voor moslima's, dus het maakt eigenlijk niet uit om alle meisjes een hoofddoek te laten dragen. Dat wordt dan als bangmakerij en extreem gezien, maar de beredenatie is exact hetzelfde dus waarom niet? Het is moeilijker om te zeggen dat je iets wilt, gewoon omdat je dat wilt dan als je kan zeggen dat je dat moet van je geloof. Op die manier staat de ver geseculierde samenleving in nederland onder druk. Maar we hoeven niet te beargumenteren dat we iets niet willen. Je kan gewoon zeggen: ik wil dit niet. Daar moet net zoveel rekening mee worden gehouden als iemand die vanuit religieus oogpunt iets niet wilt. Dat is nu niet de werkelijkheid en dat is zorgelijk vind ik.
waarisdelol | 12-12-09 | 21:49
Sterk verhaal, helemaal mee eens!
Helaas wordt in Nederland altijd de ''gepaste'' oplossing gezocht... Zo mocht Reve (en terecht!) God als ezel neerzetten en worden cartoonisten nu opgepakt als ze een Mohammed grapje maken...
-weggejorist-
Dan voor de leifhebbers even de uitslag van de stemmenpoll van deze week.
Zetelverdeling
Datum 28-11-09 05-12-09 12-12-09
Aantal stemmen 20620 20014 20250
CDA Christen Democratisch Appèl 2 1 2
CU ChristenUnie - 1 -
D66 Democraten 66 6 5 4
GL GroenLinks 2 3 2
PVDA Partij van de Arbeid 5 3 3
PvdD Partij voor de Dieren 2 2 2
PVV Partij voor de Vrijheid 117 118 124
SGP Staatkundig Gereformeerde Partij - 1 1
SP Socialistische Partij 5 6 5
TON Trots op Nederland 2 3 2
VVD Volkspartij voor Vrijheid en Democratie 9 7 5
Het levert die school in Weert in elk geval een nominatie op voor "dhimmi 2009". De prijs voor anti-dhimmi 2009 gaat natuurlijk gewoon naar Geert.
T is toch weer ongelofeloos he...
+100 Geert dan maar?
Stir Glenfarclas II | 13-12-09 | 03:00
Een romantisch beeld van de werkelijkheid? Welnee. Ik kom vaak in Andalusië en zie hoe de stieren daar leven: daar durft ons fokvee echt niet van te dromen. Ikzelf trouwens ook niet ;-)
En religie die boven de wet staat ben ik al helemaal geen voorstander van. Sterker nog ik ben voor een echte scheiding van kerk en staat, dus een verbod op religieuze partijen en religieus onderwijs. En uiteraard geen cent belastinggeld naar wat voor kerk of moskee dan ook, tenzij het een monument is dat niet meer voor religieuze diensten wordt gebruikt. Maar dat neemt allemaal niet weg dat er niets mis is met het afmaken van een beest door hem of haar de strot door te snijden. Waarom denk je dat elitetroepen leren hoe iemand met een mes de strot door te snijden? Sneller en stiller iemand omleggen bestaat niet. Voor dieren is dat niet anders.
@Anders nog? | 13-12-09 | 02:33
U hebt een bijzonder romantisch beeld van de werkelijkheid. Dartelende stieren die rond mogen springen en neuken om na een plezierig leven een half uur te creperen. Zelfs als het al waar was, lol. Misschien een idee voor een nieuwe TV format, genoeg malloten die zich zouden aanmelden. Eerst tien jaar leven in luxe en dan op het eind onderwerp zijn van een speergooiwedstrijd waarbij vitale delen ontweken worden. Oh, maak er een middag leven in luxe van. Human Arena Ole, ik zie het zo voor me. Voor de kleintjes is er Kids Arena Ole Junior. Op kalfjes wordt ook druk geoefend.
En die enge bio-industrie dan. Vlees van een dier in stress smaakt voor geen meter. Nog even dat ouderwetse castreren afschaffen en die dieren hebben een prima leven in hun beleving. Tot de laatste zucht.
Halal slachten is niet in overeenstemming met vastgestelde regels welke er ook zijn ten behoeve van het dier. Het toestaan van halal slachten wekt verder de schijn op dat religie boven wetgeving staat. Nu mogen Balkenende en co dat inderdaad graag zo willen zien, in een moderne samenleving ligt dit anders. Jammer dat er kennelijk echt een rechter aan te pas zal moeten komen om de grenzen van onze democratie te bepalen. Een rechter die zal worden uitgemaakt voor rotte vis en islamofoob.
Een paard halal pijpen, mag dat nog wel? Of als je hondje niet haram is en tegen de benen van je zoon oprijdt, moet het dan toch worden afgemaakt wegens misbruik?
Moeten we snijden in kinderenorganen niet verplicht stellen? Wel zo makkelijk. Wellicht drukt het de kosten. Besnijdenis BV kan dan op volle toeren draaien en Beverwijk wordt overspoeld met kindervoorhuidjes. Jammie. Van het overschot kunnen lampenkappen gemaakt worden. Wel zo natuurlijk.
Verder moet iedereen maar gewoon vrij hebben als er ergens een maanparty is of een soort van Sinterklaas wordt gevierd. Uit respect. Vasten is alvast geen probleem met de belastingmaatregelen om het CO2 te redden van stijgend zeewater.
Vroeger at je wat de pot schafte. Geen halal vlees? Jammer dan. We serveren ook geen suikervrije glutenvrije maaltijden zonder sporen van melk en pinda's omdat sommige kinderen hier ziek van worden. Echt ziek. En wat te denken van vlees an sich. Vegetariers moeten maar kapot vallen en het houden bij de aardappels met appelmoes? Die directrice is een doos.
Dit is laf zeg... gewoon eten wat de pot schaft en anders opflikkeren naar je sharia funda landje. Dit land wordt steeds gekker.
Weet je wat? Geef die kinderen helemaal niets meer te eten. Zijn we allemaal blij dat ze niet vergiftigd worden door eoa religie. Rot toch op...
deze is een stuk interessanter:
www.youtube.com/watch?v=qBn507ebe7A
tot morgen!
Je had het over papen en niet over koeien toch ?
Dat gezeur over hala slachten word ik overigens wel een beetje moe van. Als ik jou vakkundig de strot doorsnij ben je dood voordat je ook maar weet dat ik een mes in mijn handen heb. Het hypocriete is bovendien dat de ferventste tegenstanders van halal vlees paupers zijn die hun bioindustrievlees bij de kiloknaller halen: die beesten hebben niet alleen een rot leven gehad, maar zijn ook nog eens voor niets gestorven.
Het is hetzelfde gezeur als over stierenvechten: als ik mocht kiezen uit een leven in een te krappe stal en een pin door mijn kop voordat ik de pijp uit ga of lekker een leven lang buiten spelen en koeien bespringen maar wel een half uurtje lijden in de arena voordat ik mijn laatste adem uitblaas, dan wist ik het wel! En toch menen degenen die dat inferieure bioindustrievlees vreten zich bij gelegenheid nog een moreel oordeel aan te mogen meten ook.
@ Anders nog? | 13-12-09 | 02:27
Bedoel je Halal ?
Zo vlak onder de kin ?
Ergens vind ik het wel een mooi gebaar van die papen. En hoewel het niet in hun karakter ligt om consequent te zijn wil ik er toch voor pleiten dat ze zich ook meteen maar even laten besnijden.
Voor het slapengaan nog even de onrustwekkende cijfers - to say the least - over migratie in het onland België:
www.vvb.org:80/actueel/141/32071
Stop met jezelf wijs te maken dat er 'maar' 6% moslims in Nederland wonen.
Het begrip 'foute Nederlander' wordt nieuw leven ingeblazen. We zijn er klaar mee.
Fotoalbum: gourmetten groep 8: Speklapjes !!!!!
www.odaschoolweert.nl/album/gourmetten...
En het Haagse pluche begrijpt maar niet waarom Geert zoveel virtuele stemmen heeft. PVV stemmers worden voor tokkies en racisten uitgemaakt..... Die lui (Haagse pluche) zijn echt wereldvreemd denk ik wel eens.
Sinds Pim is vermoord is er niks veranderd, de kloof tussen politiek en burgers is minstens net zo groot als destijds en het aantal regels is niet verminderd. Pim is voor niks gestorven......
Wanneer stopt die kudt Islamisering nu eens?!?!?
Wat is de Partij van de Dieren mn mevrouw Thieme stil, hallal slachten net zo beestachtig als afmaken van besmette geiten! Maarja moslims ter verantwoording roepen dat is wat anders dan de coalitiepartijen dood door schuld in de schoenen te schuiven! Wat een selectieve Politiek wordt hier bedreven door de PvdD!
En "babe" zou denken "daar gaat mijn klanditie"
-weggejorist-
Miss Piggy zou gelijk om een tijltje vragen, BAH!
Waarom moet je in naam van een geloof op een misselijk makende manier die beesten nou slachten. Laat moslims alleen humaan geslacht vlees eten, zo niet, laat ze opzouten en tief ze het land uit. Teringdierenbeulen.
een lekker "doorgebakken speklappie" gaat er altijd wel in, hmmmmmmm
Beste ouders en kinderen van de Odaschool.
We zijn als school naïef geweest.
Er is voor de Kerstviering vlees besteld dat ook moslims mogen eten.. Zoals al in de krant heeft gestaan is de keuze van het vlees puur uit praktische overweging gemaakt, zowel financieel als in de bereiding.
Een paar ouders hebben bij de directie of de oudervereniging kenbaar gemaakt dat ze dit niet juist vonden voor een Katholieke school. We hebben aan die ouders tekst en uitleg gegeven en beloofd om e.a. nog eens te overwegen.
Die overweging is gemaakt. Er is nu besloten om weer op de gebruikelijk manier voor het Kerstdiner te zorgen: kinderen kunnen kiezen. Hopelijk kunnen we ons dan weer gaan richten op een gezellig Kerstfeest voor de kinderen.
Het zou jammer zijn als de naam van de school door één onvoldoende doordachte actie beschadigd zou worden.
Laffe, laffe landveraders. Dat zijn jullie. Schijtlaarzerige collaborateurs.
Schaam je. Fliker op met je hallal food. Dat is godverdomme niet te vreten ook nog een keer.
@ Bram Tha M | 13-12-09 | 00:34
Ik vind schapen vlees niet lekker,en zeker niet van een schaap wat levend de strot is doorgesneden.
Als mijn kind op die school zat zou ik het wel weten,dan hadden de Moslim leerlingen genoeg te vreten.
Want die van mij ging op die dag niet naar school.
Het gaat gewoon om aanpassen, als ik in een moslim land ben moet ik me ook aanpassen.
Dus als je in Nederland ben, passen die gasten zich maar aan onze gebruiken aan ,hebben ze daar moeite mee dan ga je maar lekker weg naar je moslim landje.
Misschien zit er wel een vegatarier op school, iedereen geen vlees meer serveren, scheel een hoop werk en kosten besparend. Zalig rukfeest.
Ik wil hier wel op reageren maar dan ben je gelijk een rassist dus denk ik het maar .... euhhhh toch niet .... WTF wij passen ons aan de gasten aan en zij eissen en eissen maar en wij zijn dan ook nog eens zo zwak dat we liever buigen dan breken. GVD ik stem op PVV en weg ermee.
trappistennat | 13-12-09 | 00:28
En zou kwam vannacht aan het licht dat botte, de ultieme islamhavik streeft naar een coëxistentie met en de assimilatie van de islam.
You caught me redhanded.
Een andere mogelijkheid zie ik niet en ik zie moslims die daar naar streven.
Sommigen verwijten me dat zelfs nadrukkelijk.
@Bram Tha M
Jij bent de echte vijand van de vrijheid.
Wat maakt het uit wat voor vlees het is, Halal vlees smaakt het zelfde als ander vlees, en je maakt er moslims blij mee. Zo erg lijkt mij dat dus niet.
@bottehond:
Soms vind ik naïviteit wel schattig. Met name bij vrouwen. Schattig is misschien niet het juiste woord. Misschien bedoel ik makelijk. Ben je een vrouw? Denk het niet. Bij dit onderwerp vind ik naïviteit echter gevaarlijk. Dat bedoelde ik met het wak up zinnetje. De helft voelt zich gegijzeld? Vergeet het maar.
CoJoNes | 13-12-09 | 00:18
Sjezus, het was een gedachtenoefening.
Maar als voorstel ook niet slecht, comje to think of it.
Ik denk namelijk dat minstens de helft van de moslims zich gegijzeld voelt.
Die heb ik graag als loyale medestanders voor Nederland zoals het is en bedoeld is.
@bottehond | 13-12-09 | 00:14
Beetje naïef, vind je niet? Tuurlijk zal iedereen stemmen voor de lijn Hirsi Ali, taqiah 1.0. Vervolgens houdt de meerderheid zich er niet aan. Hoe wil je dat controleren? Bovendien is het volstrekt onnodig als we het overbodige grondwetsartikel Vrijheid van Religie schrappen.
@bottehond.
Excuses, aanmatigheid is geen deugd. Ik kijk met een oog naar The Simpsons en ik weet zeker of beeld me in ieder geval in zeker te weten dat daar op het moment voorafgaand aan mijn reactie op de uwe de uitspraak: wake up and smell the coffee werd gebezigd. Kon niet laten het te tikken.
Vanwege al die halal onzin doe ik m'n boodschappen allang niet meer bij Albert Hamid.
Laten we een referendum onder Nederlandsche moslims organiseren waarin ze zich uitspreken voor de lijn Ayaan (muteren tot iets vreedzaams) dan wel de lijn Marcouch (lekker bij elkaar kruipen in enclaves en van daaruit verder werken aan het uitschakelen van de Vrijheden van Nederland).
Dat zou veel duidelijkheid geven, lijkt me.
En daarna de Vrije moslims organiseren en subsidiëren en institutionaliseren en de islamisten het land uit trappen.
Doe we nog iets van historische importantie ook.
Wie is voor?
Ach katholieken, geloof van pedosexuelen. Proberen nu in het reine te komen met hun geweten.
Als er voor atheisten en vrijheidslievende mensen geen bescherming meer is, en zij steeds meer terrein prijs moeten geven aan het oprukkende kalifaat, rest hen niets anders dan zich te organiseren in een nieuw politiek verband dat grensoverschrijdend zal moeten zijn en dat in staat moet zijn een krachtige tegenbeweging te ontketenen.
trappistennat | 12-12-09 | 23:48
Best een aanmatigend comment, trouwens.
Waar verslijt jij me voor, onnozele bierdrinkerT?
Een land dat godsdienstvrijheid in haar grondwet vastlegd heeft staan en waarvan het meerendeel van de (oorspronkelijke) bewoners zelf geen godsdienst kent is gedoemd.
De godsdienstvrijheid in dit land moet het hebben van die Christelijke Egyptenaar bij de GVB in Amsterdam die er voor strijd om een kruisje op zijn werkuniform te mogen dragen. De godsdienstvrijheid hier te landen moet het hebben van die Surinaamse Pauw & Witteman weglopert oftewel de weigerende handenschudder, die de grenzen van de wet op dit punt op zoekt.
Een blanke Nederlander strijdt allang niet meer voor geloof, maar voor geld, een auto, en voor veel en zo lang mogelijk reizen. Die neemt het op voor moeders van 60 die zich in bladen bloot geven, Die neemt het op voor .... tja ik kan zo nog even doorgaan.
@ Mark Twain:
Ook niet in de privesfeer? Dat bevreemdt mij zeer. Wanneer ik achterom kijk, naar de lange schaduw van mijn leven, dan zijn daar een aantal incidenten geweest die danwel lichamelijk letsel of ongemak hebben veroorzaakt, dan wel een bezoekje aan het politiebureau, waar incapabele dienders braaf mijn aangiften opnamen, waarbij in vier van de vijf gevallen lieden waren betrokken die ik dan misschien niet allen als de typische moslim mag typeren, dan toch zeker wel als komende uit het Middenlandsezeegebied.
trappistennat | 12-12-09 | 23:48
Ondanks de pechtolds van deze wereld en dankzij
www.youtube.com/watch?v=vu-EEiMMihQ&am...
@trappinistenat 00:31
Nog nimmer heeft een moslim de aandacht van Mark Twain gevraagd.
@Oome Gijs 00:00
Tuurlijk; briljant. Ik zou het verder wel op prijs stellen als u geen deel van die organisatie zou uitmaken.
@Mark Twain
De moslim behoeft voorlopig nog eenieders voortdurende aandacht, niet in het minst omdat de moslim deze aandacht ook zelf vraagt.
Religie afschaffen, probleem opgelost.
Wat zou helpen is dat er een atheistische beweging komt, wereldwijd en goed georganiseerd; met eigen gebouwen, terreinen en milities. Op grond van hun lidmaatschap van deze grote organisatie kunnen atheisten vervolgens ook eisen gaan stellen; waarbij het feit dat zij hun eisen kracht bij kunnen zetten door te zinspelen op represailles, geweld of opstand hen geen windeieren zal leggen.
Gaat het alweder over de moslim? Mijn god; wat is GS toch vreselijk eentonig.
Is dit niet de achtienhonderttachtigste keer? En wederom al die uitgemolken commentaren.
kan dit stoppen ??,wordt er moe van....
boneless | 12-12-09 | 23:24
... jij laat je immers ook graag door de islam naaien.
@bottehond.
Ja, zeker. En als je een beetje rond kijkt in de wereld dan zie je dat we met z'n allen al een heel eind op weg zijn toch? Wake up and smell the coffee, dude!
boneless | 12-12-09 | 23:24
Een emmer Zwitsal in je bilspleet en bukken, kudtweekdier. Dan laat ik mijn teckel effe op je kringspier los en dat vind je vast nog lekker ook.
trappistennat | 12-12-09 | 23:37
Dus rest ons niets dan alle ballen op de luiden die de islam willen muteren tot een vreedzaam iets te spelen, is het wel?
Whydis | 12-12-09 | 22:41
Mij sterotiep noemen vind ik opmerkelijk.
Vroeger dacht ik altijd: Nog een paar jaar en dan word je op een dag wakker en dan is het bijltjesdag. Dan pikken we het niet meer, dan is er ergens een druppel geweest die de emmer deed overlopen en flikkeren we het hele zootje de grens over. Nu vrees ik dat het daar te laat voor is.
Sinds deze week is religieuze Apartheid een feit in Nederland.
Maar slegs vir moslims.
Ook gristenen móeten blijven opstaan voor de zittende en slapende magistratuur.
We zijn een stap te ver gegaan deze week, Menschen.
Dwz: onze "rechters"....
Ik begin echt gek te worden: Geen kerstboom, Geen normaal vlees, en een advocaat die de media elite racisten noemt: Geert +1
Eigenlijk word er dus alleen rekening gehouden met de islam, aangezien de rest gedwongen word om halal te eten.
Of zie ik dat nou verkeerd?
Islamisering, hoe kom je erbij. Geert Wilders is gek.
Wij zijn zelf de vijfde colonne van de geitenneukers. Niet de moslims op die school hebben erom gevraagd. We doen het gewoon zelf alvast. Een volk zonder ruggegraat verdient het eigenlijk om in elkaar te klappen en met zijn bakkes op de straatstenen te donderen. We zijn gewoon geen partij, kom maar met die muzelmannendictatuur.
Aardbewoner | 12-12-09 | 19:54
Ik ben tegen de sharia wereldwijd.
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 23:09
* vlag hijsen gaat *
www.youtube.com/watch?v=Oom_KQ1O2YA
jvlaam | 12-12-09 | 23:23
Alles berust op een misverstand en een verkeerde vertaling/interpretatie.
Het gaat niet om 72 jonge maagden maar EEN maagd van 72 jaar.
Maar 't kunnen ook 72 druiven zijn geweest.
@Sanglier | 12-12-09 | 23:12
ga met jezelf spelen, zwitsal.
mick jagger | 12-12-09 | 23:19
Ja, en de Partij voor de Dieren?
Je hoort ze er eigenlijk niet over.
Zolang de Moslim maar geweld tegen dieren pleegt, dat is het prima.
Lang leve de dubbele moraal van de Llinkse kerk.
de verhouding man / vrouw zal ongeveer 50/50 zijn. Als elke vrome Moslim 72 maagden krijgt, dan heeft Allah toch een flink logistiek probleem. En als je als haatbaard 1 van die 72 besnorde maagden verkracht, worden ze dan vervangen, of kun je dan maar 72 keer neuqen in het hiernamaals.
Vragen, vragen, vragen.
HalaL: Ritueel onverdoofd geslacht en leeggebloed.
Ach gut, wat een ramp is het toch. Triest dat zoiets uberhaupt in het nieuws komt. Next.
boneless | 12-12-09 | 20:52
Zeg weekdier, heb ik jou iets gevraagd?
Ow, de Odaschool te Weert is dus vóór ritueel slachten.
Aardbewoner | 12-12-09 | 19:54
Ik ben tegen de sharia wereldwijd.
Hallo GS wat doen jullie nou?
Krijgen die Mohameddanen eindelijk die verschrikkelijk Ggggrrrristenen in tang, dan komen jullie met zo'n huilerig topic met dito inhoud. Laat die Grrrrisstenen nou eens heerlijk halal vlees voorgeschoteld krijgen op hun kerstfeest. Kan 't jullie wat schelen joh.
de tandarts | 12-12-09 | 22:52
Ben Kok loopt ver voor de troepen uit en heeft uitzonderlijke ideeën, maar is tegelijkertijd een visionair.. Typisch zo'n profeet van gristelijken huize, die zijn altijd zo.
www.standejong.nl/2009/01/04/meet-ben-...
ayaanhirsiali.web-log.nl/ayaanhirsiali...
boneless | 12-12-09 | 22:58
dat niet wéér gezeik wil hebben van (moslim) ouders
nuff said...
-
Ik probeer nu een paar keer duidelijk te maken dat het niet alleen om dit stukje vlees gaat. alleen deze week al zijn er genoeg voorbeelden geweest van het moeten aanpassen aan de islam. Als je die gemist hebt dan kan je die vast nog wel terugvinden.
Best praktisch toch?
@waarisdelol
over welke vrijheden hebben we het dan? het gaat hier over een stempel op een stukje vlees, of niet dan?
of gaat het over het gemakzucht van een rk school, dat niet wéér gezeik wil hebben van (moslim) ouders.
Wel weer duidelijk dat de gerelicapten allebei wel een andere afwijking hebben, maar toch wel wat gemeen hebben. De ene is alleen wat opdringeriger dan de ander.
Ik geloof in Jezus, gun iedereen zijn of haar geluk en zal nooit toegeven aan de islam. De islam komt in nederland steeds verder in de politieke gelederen. In nederland kan op volkomen legale manier de sharia ingevoerd worden. Over tien tot twintig jaar regeert hier de islam. Je ziet het al gebeuren in de grote steden.
Ik buig niet voor wie dan ook op aarde en zeker niet voor de islam. Bij mij in de wachtkamer wat kerstsferen, ook al heb ik moslims in mijn klantenbestand.
waarisdelol :
dan ben je de eerste linksdenkende die het begrijpt
DE nederlandse koopmansgeest wordt afgekocht met het toewerpen van aflaatsnoepjes aan onze moslim broeders en zusters. Dit hebben we altijd zo gedaan, alleen nu kost het alleen maar geld. de VOC mentaliteit is aan het verworden tot een angst en besluiteloosheids mentalitiet waar niemand bij gebaat is. Het " het de les laten lezen" gebeurt nu uit het verkkerde boek. " vingers controleert"
boneless | 12-12-09 | 22:17
"ik begrijp het probleem niet. als ze niets hadden gezegd, maar gewoon halal vlees geserveerd zouden hebben, had niemand gereageerd"
*lekker snugger lol, dan had dit item niet bestaan nee. Ik begrijp wel wat je bedoeld, maar dat is nu eenmaal niet zo
-
"zoals ik al eerder zei, ik ben het niet eens met veel van de dingen die opgehaald worden. ik vind dat iedereen kan zeggen wat hij of zij wil. als ik vind dat mohammed een geitenneuker is, dan wil ik dat kunnen zeggen zonder dat ik een mes in mn ribben krijg. maar hetzelfde geldt voor dat jezus een hoerenlopert is."
*Welkom in het vrije westen, dat kon ook altijd weet je nog? Dat is sinds de invoering van de islam in nederland wel anders geworden... Er worden in 1 week 10x meer grappen over de paus, God en Jezus gemaakt dan in 1 jaar over Mohammed. Alleen is die ene grap over Mohammed reden genoeg om mensen overal in Europa te vervolgen en te bedreigen.
-
"waarom zijn we zo bekrompen dat alles dat moslim heet eng is? ik vind het moeilijk om het allemaal onder woorden te brengen, maar ik hoop dat jullie me toch een beetje begrijpen, hehe"
*Nogmaals het is een opeen stapeling van vrijheden die in nederland afnemen door de islamterreur. Zonder onvertogen woord laten we het over ons heenkomen, met het idee van, komt allemaal wel goed. De decadentie dat moslims het licht zullen zien en onze manier van leven overnemen is vreselijk, dom, arrogant en onterecht. Ik kom uit een links nest, maar de werkelijkheid die ik tegenkom op straat, op mijn werk, op het voetbalveld, waar dan ook, doen mij naar een realistischer wereldbeeld verschuiven.
@bottehond | 12-12-09 | 22:37
Misschien een voorbarige conclusie, maar je weet ook het stereotype van de gemiddelde reaguurder hier.
ik word dan wel weggejorist maar ik blijf het zeggen
de islam regeert in nederland, iedere dag een stukje meer
en onze linkse multiculties staan er bij te klappen( pvda vandaag olv van Bos)
maar we gaan naar de klote door die kudt religies
islam voorop en die andere gristen angstwezels er achter
@ Whydis
www.bruggenbouwers.com/2009/09/11/ifta...
Hoe weet jij zo zeker dat ik geen gristenhund ben?
Op de knietjes voor de moslimpjes? Triest. Jammer dat er gebogen wordt voor de schandelijke islam. Dag vrijheid, dag gelijkheid. Tolerantie is geen optie meer, ertegen strijden moeten we! Ik zeg: verplicht varkensvlees eten en overal kerstbomen. Poepmoslims.
Op de As Siddieq school in Amsterdam leren de kinderen dat het Christendom wordt afgeschaft.
www.nrc.nl/binnenland/article2332155.e...
En inderdaad ...
@bottehond | 12-12-09 | 22:28
Ik vond Muskens altijd een van de betere bisschoppen in Nederland, mede dankzij zijn progressieve uitspraken binnen de Kerk. Ik ben het alleen niet zo eens met deze uitspraak van hem. We leven in Nederland, waarom blijven we niet gewoon God God noemen. Er zijn verder ook Katholieke priesters die een hele andere mening hebben over de Islam.
@amsterdamse boer
Eensch, ik loop al lang met het idee rond om te demonstreren. De toekomst hier boezemt me angst in, en dan in het bijzonder voor mijn kinderen.
Soms denk ik wel eens dat er ooit een burgeroorlog in dit land uitbreekt. Het gekke is dat, hoe gevaarlijk ik de islam ook vind, niet eens een hekel aan moslims heb. Waar ik een hekel aan heb is aan die geitenwollensokkentypes en aan de idiologie van de islam en zijn uitwassen.
Ook heb ik een hekel aan de plannen voor het rekeningrijden. Ook dit is iets wat werkend nederland zich laat gebeuren. Daartegen zou ook gedemonstreerd moeten worden.
@Whydis | 12-12-09 | 22:27
Kijk. Dat is nou een typisch populistische uitspraak. Wilders wordt er vaak van beticht, maar híer hebben we er één.
Het probleem van halal slacht (Dhabiha) is niet alleen de dierenmishandeling.
Voordat een dier geslacht wordt, spreekt de slachter de woorden Bismillah, Allahoe Akbar (in naam van Allah, Allah is groter).
Een beetje christen weet ook dat Allah de duivel is, dus halal vlees is opgedragen aan de duivel. Daar stel je die kinderen niet aan bloot.
@ raster | 12-12-09 | 22:22
gelukkig hoeven we het niet altijd eens te zijn.
@ Willem4246 | 12-12-09 | 22:20
Of u bent een trol of u bent al niet meer te helpen...
Whydis | 12-12-09 | 22:27
frontpage.fok.nl/nieuws/80306
@bottehond | 12-12-09 | 22:15
Je weet zelf ook wel dat politieke partijen tegenwoordig alles doen om stemmen te winnen en daarbij soms zelf de ideologie van haar leden terzijde laat.
Raar trouwensch dat meisje Thieme nooit wat over halal slachten (=mishandeling) te zeggen heeft. Schandelijk dat dit zo gebeurt want met het suikerfeest varkensvleesch eten om de gristenen ter wille te zijn komt echt niet op in het beperkte brein van de moeslim.
boneless, wij begrijpen het wel maar jij blijkbaar niet.
Prima toch! Halal vlees is net zo lekker/smerig als gewoon vlees, alleen iets anders bereid. Niet-islamisten ondervinden geen nadeel, islamisten voordeel en voor iedereen is het goekoper. Conclusie: doen dus.
@Whydis | 12-12-09 | 22:04
Helemaal mee eens. Maar hier is een christen hetzelfde als een CDA-stemmer en dat is weer hetzelfde als een ruggegraatloos vehikel. Moeilijk om dat beeld uit de koppen te stampen, en minder relevant.
gewoononbekend, dit is werkelijk te gek van woorden. hier had men de zaak moeten omdraaien geen appart (halal) vlees meer voor de kinderen van deze tien moslim ouders uit kosten besparing. Deze beslissing van de school is toch de omgedraaide wereld. Stuur een klacht naar de Bischop in Roermond en laat de kinderen eens een film zien hoe halal vlees word gemaakt liefst in kleuren. Ik denk dat dan zelfs de kinderen van die tien moslim ouders geen trek meer hebben in het kerst diner. Laat het er niet bij zitten in Gods naam.
@ gewoononbekend | 12-12-09 | 21:37
ik mag dan wel uit een gat komen, maar ik woon niet onder een steen.
@ waarisdelol | 12-12-09 | 21:49
ik begrijp het probleem niet. als ze niets hadden gezegd, maar gewoon halal vlees geserveerd zouden hebben, had niemand gereageerd.
zoals ik al eerder zei, ik ben het niet eens met veel van de dingen die opgehaald worden. ik vind dat iedereen kan zeggen wat hij of zij wil. als ik vind dat mohammed een geitenneuker is, dan wil ik dat kunnen zeggen zonder dat ik een mes in mn ribben krijg. maar hetzelfde geldt voor dat jezus een hoerenlopert is.
waarom zijn we zo bekrompen dat alles dat moslim heet eng is? ik vind het moeilijk om het allemaal onder woorden te brengen, maar ik hoop dat jullie me toch een beetje begrijpen, hehe.
Zelfislamisering. Er staat ons nog heel wat te wachten.
Whydis | 12-12-09 | 22:04
www.christenunie.nl/k/nl/n7104/news/vi...
Weg met ons. Moslims zijn toch superieur.
Zijn ze nou gvd helemaal gek geworden!!!! En dat nog wel op een christelijke school?
Opzouten met die onzin....
Wat een land is dit nederland aan het worden. Het moet niet gekker worden. Een imam die niet op hoeft te staan voor een rechter. Een paar moslims die zwemmen in een boerkini willen dat er geen mannen zwemmen als zij aan het zwemmen zijn. Nu weer een school die Halal vlees voor kerstdinir gaat gebruiken. Waarom moeten wij nederlanders ons steeds aan passen aan een paar moslims ??? Als ze het niet eens zijn met onze gebruiken dan rotten ze maar lekker op. Ga maar terug waar je vandaan komt of pas je maar aan !!! En dat is geen discriminatie, wij hebben hier onze nederlandse gebruiken. De nederlandse overheid zet deze gebruiken veel te makkelijk over boord. Een ding is zeker ik zal me nooit aanpassen aan gebruiken van een andere land dan nederland en ik denk vele met mij. Als ik op vakantie ben in een ander land dan pas ik me ook aan !!
@ al die mensen die zeggen dat Christenen toegeven aan de Islam. Waarschijnlijk is er een links-georiënteerd bestuur bij deze basisschool en handelen deze ook daarna. Vergeet voorts niet dat Christenen al vaker de Islam buiten de deur hebben gehouden en dat gelovige Christenen echt niet snel zullen toegeven aan de Islam.
Als ik moslim was zou ik net zo pissed off zijn als de man waar ik op gestemp hep, maar die helaas dit geluid niet in de Tweede Slaapkamer kan laten horen.
Aan MIJ heeft dat niet gelegen!
Geef toe, ik heb een neusje voor goeie (ex) moslims.
extra.volkskrant.nl/opinie/artikel/sho...
Die school is krankzinnig en maakt normale moslims echt niet blij. Integendeel.
Volgende verkiezingen maar meedoen met de PVV, Hikmat.
Kun jij de nodige nuance brengen en uitdragen.
boneless | 12-12-09 | 21:35
Of we het nou weten of niet, we hebben allemaal waarschijnlijk weleens wat halals gegeten. Deze kwestie is er weer gewoon 1 die op de hoge stapel moslim-eisen aan de rest van nederland kan worden gegooid. Daarom zijn de reacties zo fel. De redenering van deze school (en in de samenleving omtrent islamgevoelige onderwerpen) is ook dat halal vlees niet verboden is voor christenen, maar gewoon vlees wel voor moslims, dus dat het eigenlijk niet uitmaakt om halal vlees te serveren. In die trent kan je ook stellen dat het geen kwaad kan om alle meisjes een hoofddoek te laten dragen. Zonder hoofddoek is niet verboden in de bijbel, maar wel voor moslima's, dus het maakt eigenlijk niet uit om alle meisjes een hoofddoek te laten dragen. Dat wordt dan als bangmakerij en extreem gezien, maar de beredenatie is exact hetzelfde dus waarom niet? Het is moeilijker om te zeggen dat je iets wilt, gewoon omdat je dat wilt dan als je kan zeggen dat je dat moet van je geloof. Op die manier staat de ver geseculierde samenleving in nederland onder druk. Maar we hoeven niet te beargumenteren dat we iets niet willen. Je kan gewoon zeggen: ik wil dit niet. Daar moet net zoveel rekening mee worden gehouden als iemand die vanuit religieus oogpunt iets niet wilt. Dat is nu niet de werkelijkheid en dat is zorgelijk vind ik.
Volgend jaar ook rekening houden met de atheïsten!
Het ergste vind ik nog die goedpraterij van dat linkse gevogelte....
Boer in Amsterdam | 12-12-09 | 21:31
Hulde voor je mooie intenties, maar zo werkt het niet. Mijn gok is dat er een triggerfact zal moeten plaatsvinden, iets dat een spontane protestbeweging in gang zet, zoiets als in 1996 gebeurd is in België naar aanleiding van de Dutroux-affaire. Of anders is het wachten tot na de verkiezingen in 2011 natuurlijk. Als die geen oplossing brengen, dan rijst de vraag of een volk dat zich zo gewillig naar de slachtbank laat leiden nog wel een plaats heeft in deze keiharde wereld.
@boneless: weet blijkbaar ook niet wat halal is en denkt dat het alleen niet varken betekent.
@ Nilfisk | 12-12-09 | 21:02
dat is mijn punt niet. ik hou ook van varkensvlees, maar het zal mij een worst (hihihi) zijn als ik geen speklapje krijg tijdens mijn kerstdiner.
lekker belangrijk dat er een keer geen varkensvlees op het menu staat.
en ik proef het verschil niet tussen een "normale" biefstuk en een halal biefstuk.
ik ben ook sceptisch voor veel dingen, zoals het kerstboom verbod, maar hier kan ik geen probleem in zien. oud gezegde komt plotseling in me op: wat de boer niet kent, vreet hij niet.
Als alle mensen die hier vanavond nou boze dingen typen, mijzelf incluis, nu eens de straat op gaan en duidelijk maken dat het nu echt genoeg is? Time and place, anyone? Gewoon, een demonstratie van mensen die klaar zijn met het moedwillig afbreken van de Nederlandse cultuur door Nederlanders. Geen parade van kaalkopjes, LPF-lompen of xenofobe Tokkies, maar gewoon wijzelf. De niet in het oog springende, in-burgerlijke, alledaagse, maar woedende en bezorgde Nederlanders die niemand haten, maar ook geen flauwekul er bij willen hebben?
Nilfisk | 12-12-09 | 21:02
Varkensvlees? Lekker!
Laat ik bij de AH altijd per ongeluk achter in de vitrine met halal vlees :)
Ik zie het probleem niet. Varkensvlees is halal. Als het maar van een besneden varken is die een hoofddoekje droeg. Mohammed Faizel Ali Enait de zittenblijver, bijvoorbeeld.
'De ondergang van Nederland - land der naïeve dwazen.' Hoe actueel.
dutch.faithfreedom.org/forum/viewtopic...
Ik word zo schijtziek van dat continue toegeven aan dat kudtgeloof met haar achterlijke praktijken. We leven in Nederland, dus heel simpel, je geeft vrouwen een had, geen kopvodt en geen gescheiden mannen en vrouwen en geen halal.
En wil men dat wel dan hebben we een land wat dat al ingevoerd had, namelijk Afghanistan.
En dan staat er nog op het plan om te realizeren binnen 5 jaar om nog meer rekening te houden met de moslims:
-meisjes in aparte lokalen
-meisjes met minimaal een hoofddoek op, liever een chador
-geen leraressen meer in de jongesklas
-SITO toets aanpassen zodat allochtone leerlingen er beter vanafkomen (ow nee dat was al ingevoerd)
-stokslagen en andere lijfstraffen worden weer ingevoerd
-geen joden meer toelaten op school want die onderdrukken Palestijnen fo zoiets
-geen bijbels meer in het gebouw
-alle godsdienstlessen beginnen met: er is maar een god en dat is allah en Mohammed is zijn ware profeet
-alle kruisen verwijderen en ook het woord 'christelijk' uit de schoolnaam
-elke leerling moet zich bekeren tot de islam om zo de islamitische leerlingen het zo gezellig mogelijk te maken
In Amsterdam mag een christelijke tramconducteur zijn kruisje niet om naar het werk, in Den Haag besluit een schooldirectie geen kerstboom op te zetten. Godzijdank dat de mijter van Sinterklaas vanzelf verdwijnt op 6 december.
Elk zichzelf respecterend volk zou een revolutie ontketenen maar nee, niet hier. Hier moet de tramconducteur naar de rechter om verhaal te halen. Waarom de kopvodden in alle soorten, maten en kleuren wel worden toegestaan, maar zon kettinkje met een kruisje niet. Duidelijk dat die tramconducteur een nieuwe Nederlander is. Hij begrijpt het nog niet zo goed. Niemand heeft hem verteld dat we meer dan een halve eeuw geleden binnen een week capituleerden voor de buurman. Dat zon kruisje niet mag in Nederland waar het CDA regeert, zou geen verbazing mogen wekken.
Leuke column Ebru Umar
www.heetmail.nl/index.php?option=com_c...
Vanaf januari alle vrouwelijke leerlingen en leerkrachten ook nog (verplicht) een hoofddoekje om, dan is dat probleem ook op 'Christelijke' wijze opgelost.
Alleen hebben die traditionele Nederlandse Christelijken nog steeds niet in de gaten dat Allah en Mohammed straks geen andere religie meer toestaan als ze eenmaal een meerderheid hebben in de Nederlandse gemeenteraden (via eigen partijen of via de PvdA).
gewoononbekend | 12-12-09 | 20:56
De moslimouders hebben bewust voor deze school gekozen. Desondanks 'pushen' ze, zij het mogelijk indirect, halal eten. U begrijpt toch wat dat betekent? De islamisering stopt niet bij het predikaat 'katholieke' school. Maar daar was u zelf ook al wel achter. Ik wil maar zeggen dat het, evenals de keuze voor de school, een doelbewuste keuze is om ook hier het gif van de islam z'n werk te laten doen. U begrijpt wat dat inhoudt voor de school, zijn toekomst en die van uw kinderen? Niet aan mij om u lessen te geven, maar ik zou alsnog de handen in elkaar slaan met enkele andere, liefst invloedrijke ouderparen en, als dit jaar niet meer gered kan worden, middels een intelligent opgezet schrijven trachten te bekomen dat het bij deze ene keer blijft. Als het al niet te laat is...
boneless | 12-12-09 | 20:52
Varkensvlees zal het wel niet zijn. Ik vind varkensvlees persoonlijk erg lekker. Dus wat lul je nou eigenlijk?
mokum4all | 12-12-09 | 20:34
ik ben waakzaam. ik ben waakzaam voor mijn gezin en mijn familie. ik waak voor elementen in de samenleving die intolerant zijn en die mij mijn levenswijze willen beperken. Sorry, is niet wat je wilt horen. Ik ben geen oorspronkelijke Mokummer, maar woon er nu 16 jaar. Ik heb tijdens mijn studie in veel buurten gewoond en Amsterdam zien veranderen. Ik heb Marokkaanse, Surinaamse en Antiliaanse vrienden. Maar ik ben waakzaam. Ik ben niet bang, iets wat veel mensen wordt verweten. Vooral de ouderen die hun hele leven in de diamantbuurt, Oost, Oud-West en Slotervaart hebben gewoond. Die worden nu als bange mensen weggezet. Ik zou me ervoor schamen om mensen zo makkelijk bang te noemen. Het bang wat jij bedoeld is de islamofoob, xenofoob of hoe je het wilt noemen. Ook daar zijn idd bange mensen bij. Ik schaam me ervoor dat er mensen in nederland bang zijn voor hun medemens. Ik hoop dat hun angst ongegrond is, maar ik luister wel naar ze. Ik heb begrip voor ze. Maar ik ben waakzaam. Ik hoop om niets. Het beheerst mijn leven ook niet. Maar ik zal niet toelaten dat mijn kinderen niet "normaal" worden opgevoed. Dat ze bepaalde dingen krijgen opgedrongen en dat ze zich niet vrij kunnen ontwikkelen. Dat ze opgroeien in een samenleving waarbij je degene met de grootste bek moet gehoorzamen. Op dit moment zijn dat in Amsterdam de intolerante moslims. Ik hou ze in de gaten. Ik hou verder maar op.
Als je graag het geld van je landgenoten verkwanseld, moet je er wel spek mee kweken op de op de rug en op de buik van je stemvee, c.q. gelovige varkens.
www.spiegel.de/international/europe/0,...
Hoppa, hoeveel van die Allah idioterie moeten we nog ondergaan.
godlesscomedy.blip.tv/
Hear, hear!
When Does The Hurting Stop?
Mijn kinderen zitten op deze school. Toen we klaagden kregen we ook dit argument te horen. Dat er maar 8 mensen geklaagd hebben lijkt me sterk, want ik weet van verschillende ouders dat ze erover vragen hebben gesteld. Om nog maar te zwijgen van de gesprekken op het schoolplein erover. Vorige jaren werd er iets anders gemaakt voor de moslimkinderen. Nu schijnt het om praktische redenen niet te kunnen. Helaas is er totaal niet nagedacht over wat niet-moslims ervan vinden. Ik ben ook bang dat het schoolbestuur niet eens weet wat halal geslacht betekent.
Ik heb er geen bezwaar tegen dat er iets apart gemaakt wordt voor de moslim kinderen. Maar niet dat iedereen dat tegen wil en dank door de strot geduwd krijgt. Is lekker genieten van je vleesje als je weet dat daar een beest voor heeft moeten lijden. Daarbij, de moslimouders hebben zelf voor deze katholieke school gekozen. Bewust. Want de openbare school ligt ernaast. Dus dat kan het probleem niet zijn.
Deze school wordt waarschijnlijk binnenkort hernoemd tot Dries van Agtschool, en anticipeert alvast op de glorieuze opname in het rijke islamitische leven.
@Rinux | 12-12-09 | 20:09
Niet alleen is halal slecht voor het dier, het zou ook de toorn van minister Cramer moeten wekken. Het eten van varkensvlees scheelt al snel vijf keer de CO2 uitstoot, vergeleken met rundvlees. Maar voor politiek correcte klimaatalarmisten is dat ineens niet relevant, de speeltjes milieu en multiculti mogen elkaar natuurlijk niet bijten.
www.aseed.net/index.php?option=com_con...
@sanglier
hoeveel posts waren dat? 15? en wat heb je nou eigenlijk gezegd?
lekker belangrijk wat voor een vlees het is. halal of niet, als het maar lekker is...
Is
Nederland
reeds
overgenomen
door
moslimdictators?
Vroeger leefden wij hier nog in een democratie, doch vandaag de dag lijkt Nederland steeds meer te veranderen in bang zielig land waar een moslimminderheid nu reeds de dienst uitmaakt. Dat deze minderheid nu al veel zaken naar hun hand weet te zetten, heeft natuurlijk te maken met de vele leugens die linkse en andere policore politici over ons uitstorten. Ze stellen dan ook alles in het werk om het volk maar zoveel mogelijk in de multiculturele heilstaat te laten geloven. Zelfs Argentijnse prinsesjes uit foute families worden in stelling gebracht om zonder enige kennis van onze geschiedenis het Nederlandse volk maar te overtuigen dat het geen eigen rijke cultuur heeft en eigenlijk niet bestaat!
Nog een paar decennia zo doorgaan en alle policoren krijgen gelijk en bestaat onze Nederlandse cultuur en volk inderdaad niet meer. Moslims maken nu nog zon 6% van onze bevolking uit, maar omdat dit percentage moslims voor het merendeel uit jongeren bestaat en onze autochtone bevolking voor het grootste deel uit ouderen, hoef je geen rekenwonder te zijn om te kunnen becijferen dat het aantal moslim binnen een paar decennia proportioneel is toegenomen.
Als dit huidige kleine percentage moslims nu al de dienst uit kan maken door hun eisen en bedreigingen, Hoe zal dit land er straks voor onze kinderen uitzien? Het lijkt erop dat Nederland nu al is gecapituleerd voor de totalitaire politieke islam en haar dictatoriale aanhang. Als wij de islamisering geen halt toeroepen, bieden wij onze kinderen een retourtje middeleeuwen als toekomst!
Waar gaat dit heen; de een staat niet op voor rechters - al is dit gebruikelijk - omdat iedereen vanuit zijn geloof op gelijke voet staat, lekker excuus dus. Dan de andere hogeschool gooit de kerstboom uit de accessoires omdat het tegen het multiculti beleid in druist, al is er maar 30% niet westers, laat staan tegen een kerstboom. En dan de basisschool zelfs die voor een tiental moslims al het voer omzet in halalvlees uit 'praktische redenen', tuurlijk. Het zou beter zijn als ze een klein emmertje halalvlees neerzetten en dan stapels bloederige biefstukken daar neerleggen alleen om duidelijk te maken dat ze dat niet zomaar kunnen eisen..
Waar gaat dit heen allemaal... Ik denk dat ik aan het suikerfeest zal participeren aankomend jaar, en dan ook lekker vrij vraag... Compassie tonen voor de minderheid. - 1 !
Kudt geloof.
Zij de kerken maken alles stuk door hun onderdanigheid te showen voor een paar moslims op hun school. Schandelijk. Laat die moslims maar frikandellen eten of anders oprotten..
ah we hebben weer een bang roeper lol.
waar ben ik dan bang voor lieve schat?
Ok, het volgende Oktoberfest wordt in Mekka gehouden. Een kwestie van geven en nemen, dat is.
waarisdelol | 12-12-09 | 20:32
Hou toch op joh, hoe bang kan je jezelf maken.
doe eens niet | 12-12-09 | 20:30
ik dacht al een nuance te zien in uw verhaal in vergelijking met dat van Mokum4all. Ik volg uw redenatie volledig.
mokum4all | 12-12-09 | 20:23
ik spreek je wel weer als je kind met een hoofddoekje thuis komt omdat het anders beledigend is voor de moslimkindjes...
Mayday mayday the natherlands is going DOWN !!!
Als ik op filmpjes zie hoe die beesten geslacht worden wil ik helemaal niet dat mijn kinderen zulk vlees eten. Daarom eis ik gewoon normaal vergast vlees of geelectrocuteerd vlees. Weet bijna zeker dat dit geen optie zou zijn.
@waarisdelol | 12-12-09 | 20:19
Ja maar das een voorbeeld van teveel buigen van het schoolbestuur zoals ik in mijn eerdere post al aangeef. Of er met elkaar uitkomen als ouders of gewoon niet zeiken en dan vreet je maar niet als het je niet aanstaat. Bij thuishouden van dat soort kinderen gewoon behandelen als spijbelen. Persoonlijk zou ik mijn kind nooit op een 80% zwarte school doen. Dat is vragen om problemen.
Wanneer windt Bas van der Vlies zich nou eens op?
De bekende dhimmitude van christenen. Met drogredenen ("praktisch") voeren ze het halal-eten in. Een staaltje zelf-islamisering. Kijk eens naar landen als Turkije, Irak, Egypte en Indonesië. Christenen worden gedecimeerd, gemarginaliseerd, verdrukt en onteerd. Op grond van die ideologie die halal eten voorschrijft. Het zal van kwaad tot erger gaan. Jullie, christenen, CDA en CU stemmers, zijn de pest voor de vrijheid in dit land, ook voor die van jezelf en je christelijke kinderen. Jullie toegeeflijkheid, samen met de inherente domheid van linkse landverkwanselaars, zal er voor zorgen dat dit land vervalt aan de islam. Want je geeft ze vrijwillig een vinger, maar ze nemen uiteindelijk de hele hand. Keer het tij, nu het nog kan.
blikkoek | 12-12-09 | 20:21
Ach neem nog een biertje ik betaal wel.
waarisdelol | 12-12-09 | 20:19
Ja dus? Wie beweert dat er geen moslim-ouders zijn die net zulke zeikerds zijn als sommige niet-moslim-ouders? Ik heb nog nooit dat soort problemen meegemaakt, mijn ervaringen zijn identiek aan die van doe eens niet
fokkinalien | 12-12-09 | 19:21
5 sterren, vreemde gast.
Eurotokkie | 12-12-09 | 19:33
Ik ga ook niet uitleggen wat er zo onlogisch is aan je plempel... Zoek je zelf maar uit of desnoods vraag je jouw pappie.
Rinux | 12-12-09 | 20:09
Liever een Rus in mij keuken dan een minarette in mijn tuin.
De bisschop? Evertje de Jong????
Man hou op. Ik ken die vuile hypocriet nog uit zijn jonge tijd. Zuipen tegen de klippen van de hel op en nu Roomser en srinkend heiliger dan een muslim ooit zal zijn.
Die vent zeikt letterlijk wijwater.
doe eens niet | 12-12-09 | 20:16
Chiant | 12-12-09 | 20:11
mokum4all | 12-12-09 | 20:09
-
Kennen we deze nog nog nog
weblogs.nos.nl/binnenlandredactie/2009...
Eurotokkie | 12-12-09 | 19:33
?
Is dat de logica bij jou?
doe eens niet | 12-12-09 | 20:16
Eens. Zo ken ik het ook.
Chiant | 12-12-09 | 20:15
Dat is ook een mooi principe, geen (fout geslacht) vlees. Als ik niet wilde dat mijn kind dat zou eten, zou ik kijken of er andere ouders waren die er ook zo over dachten en dan eens met school gaan praten of er ook eten zonder vlees kan worden geserveerd. Zoiets.
Ik vind de sharia een slechte wetgeving, niet van deze tijd en weinig met de Islam te maken heeft.
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:59
Je doet je naam geen eer aan, integendeel. Dus de 10 geboden horen ook niet bij het Christendom? Tjongejonge, nu beledig je hele groepen mosilms hoor! Laat m'n moslim zus het niet horen!
@mokum4all | 12-12-09 | 20:09
Bij mijn zoontje op school koken de ouders gezamenlijk het kerstdiner bij elkaar. Voorgerecht, hoofdgerecht, nagerecht, hapjes. Ik heb daar nog nooit iemand horen zeiken, ook de allochtone kindjes niet die smikkelden gewoon mee en de autochtone kindjes hebben vast wel eens iets halals voor hun kiezen gehad. Het gaat pas mis als er mensen ubercorrecte politieke statements willen maken waar geen hond op zit te wachten.
@Rinux | 12-12-09 | 20:09
Hoi Rinux Zwitsal. Ook net ingelogd? Je hebt de reaguursels boven je duidelijk niet gelezen, dus ik zal het nog een keertje vertellen:
Het hele probleem is dat ik vind dat ze de kinderen geen vleesch mogen opdringen dat afkomstig is van dieren die onverdoofd de keel door is gesneden. Dat vind ik namelijk dierenmishandeling.
En inderdaad prima toch, een beetje rekening houden met elkaar.
Handige Harrie | 12-12-09 | 20:07
De enige 'goede moslim' is een Ex-Moslim, want die laat tenminste duidelijk zien waar 'ie staat. Van de rest kun je daar niet van opaan.
@Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:50
Ik was wel zo'n klasse-ouder toen de petits Chiants nog op de basisschool zaten. Dit soort discussies hadden wij nooit (er zaten wel moslims op deze katholieke basisschool) en alle kinderen aten maar wat de pot schafte of anders niets. Ouders die klaagden werden er door ons fijntjes op gewezen dat ze het jaar daarop konden meehelpen.
En daar is niks zieligs aan, dat heet gewoon opvoeden in plaats van strontverwennen. Soft gelul ook altijd...
Eet smakelijk: www.standaard.be/video/videoplayer.asp...
wat vindt de dorpspedo, die zogenaamde pastoor, hier eigenlijk van? En de bischop van het bisdom waar Weert onder valt? Vanavond eerst even een mailtje naar de paus, dan kan hij het vervloeken of zoiets. Soort voodoo, zeg maar.
Wat is nou het hele probleem? Prima toch, beetje rekening houden met elkaar... Er staan heus nog geen minaretten die 5 keer per dag én nacht staan te bleren naast ons huis...
Wat een grote woorden en lekker dreigen met actie, en toch zie ik nergens een grote beweging van ouders die hun kinderen van school halen omdat ze halal/kosjer/vegetarisch/geen-varkens te eten krijgen, wat op veel scholen al jaren de praktijk is. Klinkt als ff lekker online leeglopen en verder gewoon je gang gaan. Helden.
Einde van de Domheid, héél simpel vraagje aan de Islamkenner; waar hoort de sharia dan wél bij, als het níet bij de Islam hoort?
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 20:06
.
Voorzie de pica eens van jouw commentaar dan.
Ging het maar over vlees. Het gaat over verkwanselen van principes. Als je zelf al in die rol gaat zitten dan moet je niet heel raar opkijken als de groep die je pampert zich ontwikkelt tot koekoeksjong en jou het nest uitkiepert.
Bertus Betonsloper | 12-12-09 | 19:53
Wat kunnen we met z'n allen weer ontzettend goed generaliseren. Sommige mensen lopen hier echt met oogkleppen op. Ja er moet hard opgetreden worden tegen straatterroristen en andere criminaliteit door moslims (en niet-moslims). Er lopen een hoop goede moslims rond, maar als je dat niet wilt zien dan wordt het lastig. Wat sommigen hier doen is net zo erg als al die klimaathypers, elke keer dat er een ijsschots ergens afbreekt of het regent ergens drie weken niet dan is dat de schuld van de CO2-uitstoot wereldwijd. Zo kunnen we overal wel de problemen van inzien..
Ik snak naar een nieuwe kruistocht, maar dan dichter bij huis!
Bertus Betonsloper | 12-12-09 | 20:04
www.traditioninaction.org/RevolutionPh...
Ah, botte en EvdD zitten hier! is jullie een beetje bij oud topic Elite rascisten...
Kan ik hier weer opnieuw beginnen...
Nou ik laat het maar bij de spreuk: wees niet tolerant vooor de intoleranten.
Fijne avond allemaal
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 20:02
Volgens mij hebben moslims geen deur waar het geloof stopt.
Schoorsteenveger | 12-12-09 | 19:56
.
Ja ja... die 'praktisch denkende', kostenbewuste katholieken denken alleen niet 'praktisch', maar maken een diepe buiging voor de islam.
Niet één maar twee burgeroorlogen heeft Europa nodig. Eentje om een einde te maken aan de domheid en eentje om de kolonisatie een halt toe te roepen.
Islamisering... islamisering... Allemaal de schuld van...
Halal slachten moet verboden worden. Als moslims dat niet willen kunnen ze altijd nog remigreren.
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:59
Ach, nou moet ik het weekend in met het idee dat ik jou teleurgestelld heb? Een schier ondraaglijke last, zeker nu ik geen antwoord heb gekregen op een simpele vraag en me nu sterk af moet vragen waar ik in 's hemels naam de plank zo heb misgeslagen....
Islamisering, sharia. No pasaran K?
Verder mag iedereen achter de deur geloven wat ie wil.
'Sharia heeft weinig met islam te maken'. Wat loopt hier toch allemaal los?
widtvoet ® | 12-12-09 | 19:56
Omdat het al ruim 40 jaar eenrichtingsverkeer is en nu zijn ze eraan gewend.
Hoe zit het dan met "koosjer" en "vegetarisch" ?
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:59
Nee, helemaal niet goed. Je krijgt het gewoon niet over je lippen. Dat weten we dan ook weer.
.
En deze: 'Misschien zitten er bruikbare elementen in maar als deze al zouden worden toegepast moeten ze anders genoemd worden.'
.
Zoals gezegd: je spoort niet. Lui zoals jij zijn een gevaar voor de samenleving.
bottehond | 12-12-09 | 19:56
Je bent onwetend een instrument van een godsdienstoorlog.
Islamisering, sharia. No pasaran K?
*Smakelijk verder eet.*
Aardbewoner | 12-12-09 | 19:54
Ik vind de sharia een slechte wetgeving, niet van deze tijd en weinig met de Islam te maken heeft. Misschien zitten er bruikbare elementen in maar als deze al zouden worden toegepast moeten ze anders genoemd worden.
Zo goed?
*out vanwege tijdverspilling, mn SV stelt teleur....*
Oja SV wat mij betreft wordt op allen NL scholen Jamie Oliver gegeten. Wat hij zegt K?
Handige Harrie | 12-12-09 | 19:56
Ja dat is tot die muur maar kijk eens over die muur heen.
Als deze halal-trend zich doorzet, dan zullen er straks géén Unox-Meisjes meer te fotograferen zijn tijdens de Nieuwsjaarsduik!
Het moet toch echt niet gekker worden met die Mekka Ziekte.
Het gaat meer over de achterliggende gedachte.
Eurotokkie | 12-12-09 | 19:51
De achterliggende kerstgedachte van samenzijn, samen leven in vrede en denken aan een ander? Lijkt me dat deze school dat goed in praktijk heeft gebracht..
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:50
Het gaat om onze Vrijheid en Vrijzinnigheid, onnozele.
We waren goed op weg, maar door jouw seaurt angstige Gutmenschen is de klok decennia terugggezet.
En dan betreft het hier nota bene niet het getemde gristendom, maar een tribale veroveringsideologie.
Je zou "The Suicide of Reason" eensch moeten inzien.
Al blijft het lastig lezen met je kop in het zand, lijkt me.
97.74.65.51/readArticle.aspx?ARTID=291...
Je kunt engels lezen, neem ik aan.
Doe je best.
Kennis is altijd goed, EadD.
Bertus Betonsloper | 12-12-09 | 19:53
Ik bedoelde wat is het verschil geredeneerd vanuit die praktisch denkende katholieken.
@Einde van de Domheid 19:52
Nogmaals, waarom dan niet allemaal aan de Nederlandse pot?
RoodMutsje | 12-12-09 | 19:16
ja de moslims staan dan ook echt wereldwijd bekend om hun goede humane (ojee) omgangsvormen met dieren, veelomvattend begrip..... en als je weet hoe ze al met hun vrouwen om gaan, nou dan zit je wel snor daar als.. ezel , geit of bv varken bijvoorbeeld.. denk maar aan Egypte.. ze krijgen t vuilnis, kregen, want nu zijn ze dood.. de varkentjes en nu krijgen onze islamitische dierenvrienden aldaar zelf de typhus, dat is dan wel lekker verfrissend als de afwisseling op de varkensgriep.
Whydis | 12-12-09 | 19:47
dat is al decennia aan de gang, toen ik op een kath school zat was het hele bestuur en ca 60% van het lerarenbestand al volledig onbekend met de bijbel en nb bij voorkeur communist, ze gingen dan ook massaal op cursus Russisch herinner ik me nog. Want dat was zooo mooi, net als het communisme, daar konden we zo veel van leren! eind jaren 80 was dat.
-weggejorist-
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:51
Gewoon om ons even te laten weten waar je staat, kan je eens even volgend regeltje overnemen, zonder er iets aan toe te voegen (wat mis ik Rabarberke als ik zie wat na haar komt):
komt ie:
.
'Ik ben tegen de sharia in Nederland.'
.
Lukt je dat, denk je?
De Rooms Katholieken of wat er nog van over is zijn al langere tijd de weg aardig kwijt. Een paus die uitspraken doet over dat 'de islam het geloof weer op de kaart heeft gezet in Europa' en dat soort zaken.
Tobus | 12-12-09 | 19:50
Ach die kijken al 40 jaar door de vingers dus wat maakt het ook uit.
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:48
Je ontwijkt de vraag opnieuw, dus ik houd niet op. Je vindt het normaal, je vindt het 'praktisch' om vegetariërs uit te zonderen en voor die lui een apart potje te koken, maar als het om halal voedsel gaat is het plots praktisch om de hele school eraan te laten geloven. Als het geen probleem is om de hele school halal vreten door de strot te duwen, waarom is het dan wél een probleem om die hele school vegetarisch, melk- noten- en glutenvrij eten door de strot te duwen?
Dus, nogmaals, wat is hier het verschil tussen de vegetariër en de moslim?
Schoorsteenveger | 12-12-09 | 19:42
.
Een vegetarisch kind is een ongelovige hond, een varken, of een aap, dat voorbestemd is naar de hel te gaan, al dan niet met afgeneden strot. Een moslim-meisje is voor de rest van haar leven een zielloos gebruiksvoorwerp voor de moslim-manen een moslim-jongetje is voorbestemd om tot in den eeuwigheid twee-en-zeventig maagden te neuken wanneer hij een bus vol onschuldige kinderen opblaast... dat is het verschil, Schoorsteenveger.
Eurotokkie | 12-12-09 | 19:51
De achterliggende gedacte is minder boodschappen doen, minder geld en minder pannen. Verder niets!
Aardbewoner | 12-12-09 | 19:47
Pad in water.
Trap van boven naar beneden vegen.
En meer van die leuke volkse uitdrukkingingen die te onpas gebruikt worden.
Handige Harrie | 12-12-09 | 19:48
Het gaat meer over de achterliggende gedachte.
Maar die kinderen eten dus nog wel ongescheiden allemaal, gemengd als het ware?
van de kraats | 12-12-09 | 19:36
Tsja, als je de volgers van die sekte volop aanmoedigt hun gebruiken aan jouzelf op te leggen, of ze alvast maar aan jezelf oplegt, dan zullen ze niet vaak weigeren, lijkt me. En kan men het hen kwalijk nemen?
Ik blijf het vreemd vinden dat met name GL en PvdD de mond vol hebben over natuur en dierenmishandeling, maar als het op basis van godsdienst geslachte dieren betreft blijft het erg stil.
bottehond | 12-12-09 | 19:47
Botte ik zie hetzelfde en ben het met je eens.Dit gaat goed fout.
bottehond | 12-12-09 | 19:47
Jij bent zeker geen klasse-ouder die moet koken met kerst anders zou je zeker je salonrechtse discussie links laten liggen!
Schoorsteenveger | 12-12-09 | 19:42
Hou toch op.
Een hindoe of hippie vego krijgt vego, een moslim halal.
Er zit niets in halal dat de katholieke kindjes slecht of ziek maakt dus laat gewoon gaan dit onderwerp.
Die Enait was veel leuker. Doorgaans is Jeroen Pauw de hogepriester van de linkse kerk en gisteren was het de held van de zelfislamerenden en islamiserende debatwatchers... How low can you go?
Die mensen die nu klagen dat halal vlees dierenmishandeling is, zijn dat diezelfde mensen die met kerst foie gras eten, die mosselen levend koken en wit kalfsvlees op hun bord willen omdat dat zo'n mooi kleurtje is?
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:37
Wat is een zelfislamiserende islamofoob?
Bovendien: jij weet helemaal niet wat ik zie, dus matig je niets aan en al zeker niet op basis van volstrekt misplaatste veronderstellingen.
Handige Harrie | 12-12-09 | 19:41
Ooit al eens van salamitactiek gehoord?
Zal vroeger wel ooit een katholieke school zijn geweest. Tegenwoordig zitten veel links-georiënteerde mensen in het bestuur. In de tijd dat ik nog op de Katholieke basisschool zat deden wij bidden voor dat de dag begon en hoefden de niet gelovige kinderen niet mee te doen aan de dingen die te maken hadden met het geloof. Waarom moeten die moslim kinderen er speciaal bij zijn..? Zij zijn toch zo geïndoctrineerd dat ze ons geloof verachten.
@Stahlhelm | 12-12-09 | 19:42
> Waar is onze eigen Nederlandse identiteit gebleven.
¿Zwitsalletjes als u/jou blijken zichzelf tegenwoordig Duitse namen te geven?
Je werkt het dus zelf in de hand, lutser.
Trick question: wat klinkt beter:
STAALHELM of "STAHLHELM"...
Ik vind trouwens kruisje ook te christelijk , dit dachten ze ook bij het GVB
in Amsterdam dus vanaf heden geen kruisjes meer zichtbaar , hoofddoekjes mogen
trouwens nog wel.
.... en ondertussen staat Wilders straks voor de rechter omdat hij waarschuwt voor Islamisering.
de realistische | 12-12-09 | 19:45
Honderden dieren? Ik neem niet aan dat elk kind een hele koe op zijn bord krijgt.
Prima, mijn kind zou morgen van deze NSB school afscheid nemen. Sodemieter op met het gedwongen Moslimgekut! Wanneer gaat men in 't geweer tegen dergelijk onzinnigheden en angstgedreven beslissingen. Flikker op! Dit is NL!
Dus ze laten doelbewust honderden dieren extra pijn lijden door die halal te laten slachten voor die tiental moslimkinderen?
Partij voor de Dieren waar zijn jullie nu?
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:38
Ik heb noog steeds geen antwoord. Wat is het verschil tussen de positie van een vegetarisch kindje en een moslimkindje als het alleen maar obver eten gaat? Om nog maar te zwijgen van die zielige kindjes met een allergie voor melk of voor gluten of voor noten of voor ik weet niet wat.
Ik wordt spontaan misselijk van dit politiek correcte geneuzel.
Waar is onze eigen Nederlandse identiteit gebleven. We worden verkocht en verkwanseld totdat we zo gehersenspoeld zijn dat we niet anders meer weten.
Wat is er mis met gewoon oerhollandse kost! Halal m'n reet...
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:40
De 10 eten wat de 390 eten, of blijven weg. Moeilijk hoor.
"Islam-gejammer" uit de minaretten
www.hetvrijevolk.com/index.php?pagina=...
Gaan we nu op elke slak zout leggen? Zo kan je overal wel een probleem van maken.
Criminele moslims aanpakken +1
Verplichte inburgering +1
Overal een tsunami van moslimoverheersing in zien -999
Aardbewoner | 12-12-09 | 19:39
Niet aanpassen.
Eten.
www.odaschoolweert.nl/groepsfoto.php
De juffen van 5a en 6a doe ik zonder moeite. Halal of niet.
van de kraats | 12-12-09 | 19:36
Je hebt gelijk, ik ben om!
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:38
Dit gaat niet over eten. Dit gaat over taboes. Dit gaat over zich gekwetst voelen en zo.
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:38
En daarom moeten 390 zich aanpassen aan 10? Jij spoort niet.
Schoorsteenveger | 12-12-09 | 19:37
Jouw lange tenen.
DIt gaat over eten.
Als er twee pannen, een met halal en een met c1000 wordt gekookt zeiken jullie hier over ectra werk en kosten.
God's straf voor de bevolkingsconferentie van Caïro.
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:33
Praktisch? Is het dan niet nog praktischer om helemáál geen vlees te gebruiken? Antwoord graag.
Het gaat natuurlijk helemaal niet over praktisch of niet. Hoe kan het een probleem zijn om voor die paar moslimkindjes een maaltje te bereiden dat goedgekeurd wordt door De Verhevene en óók nog beter smaakt? Nee, het gaat over gevoeligheden, lange tenen, discussies die men uit de weg wil gaan.
bottehond | 12-12-09 | 19:33
Jij ziet op ieder straathoek een zelislamiserende islamofoob. Onwetend dat je het daarmee zelf overschat en in de hand werkt.
Voor iedereen die roept... wat steekt hier voor een kwaad in Het gaat om het principe beste mensen Nederland gaat niet kapot aan de islam maar wel aan lui die principes verkwanselen ,Het loslaten van bepaalde deugden heeft menig beschaving naar de ondergang geleid.
Als er hier een soort islamitische staat zou ontstaan kunnen we dat alleen onszelf verwijten vergis u niet ik ken nogal wat moslims en er zitten zeikerts tussen maar 1 ding waarderen ze wel ,mensen die er gewoon voor uitkomen dat nederland nu eenmaal een land is waar men islamitische fratsen geen deel uitmaken van de oorspronkelijke cultuur en dat ook niemand hier op dat soort fratsen zit ter wachten. Ja misschien een handvol zelfhaters die in navolging van calvijn zich zwelgen in een sortement schuldcomplex , maar niemand die ik ken .
Toen ik voor het eerst een dier geslacht zag worden (ik was 9) ging ik door de knieën en draaide mijn hart zich om in mijn maag, maar deze islamitische donderstraaltjes staan er als een koele kikker bij en zoeken notabene met hun vader een levend schaap of lam uit, om daarna het met droge ogen de keel door te steken.
Een nederlands (in de betekenis van echt nederlands, u weet wat ik bedoel, of laat ik zeggen een éénpaspoortgerechtigde) gaat op die leeftijd naar de kinderboerderij om de lammetjes te zien.
En zulke barbarij moeten wij maar welwillend accepteren, accomoderen en faciliteren?
Als ik een hond een schop geef, staat de dierenbescherming aan de deur en kom ik in de krant, maar moslims mogen en masse deze gruwelijkheden in nederland doen.
Aanpakken graag.
blikkoek | 12-12-09 | 19:29
dat heet zelfislamisering: zie ook: "the trouble is the west":
reason.com/archives/2007/10/10/the-tro...
@blikkoek | 12-12-09 | 19:29
de school leiding, de moslims (de gematigde) zitten hier niet op te wachten
Er zit er wel eentje in Tora Bora zich compleet te bescheuren.....
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:26
Wat ben je toch een gemankeerd denkster.
Als dit over ETEN gaat ben jij Pamela Anderson, hoewel je tieten er best mogen wezen, I'll give you that.
Ze zeggen ook dat het haram is omdat het eten uit dezelfde keuken komt.
Sneezy | 12-12-09 | 19:26
Tja..... Wat moet je nog meer zeggen over doordrammen?
Schoorsteenveger | 12-12-09 | 19:29
Wees even praktisch SV.
Als jij hier komt eten krijg je waar wij je een plezier mee doen.
Als dat halal vlees zou zijn eten wij dat ook.
Het enige verschil dat ik proef tussen een stuk halal lams en c1000 las is dat halal beter smaakt.
blikkoek | 12-12-09 | 19:29
Zou je denken dat moslims hier tegen zijn ? , ik hoor en zie ze niet met
spandoeken lopen.
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:24
Over welke groep gaat jouw parabel nou? Over de Islamofielen of over de Islamofoben?
Zelfislamisering in actie.
Over 2 á 3 jaar is het gedaan met dergelijke praktijken.
Aan die voorspelling moogt U mij houden.
Sjeng de helle | 12-12-09 | 19:27
Misschien wel eens goed als érgens een keer de vlam in de pan slaat.
@Einde van de Domheid 19:24
Die klub is er al en heet PvdA.
@Einde van de Domheid 19:26
Dan E.E.T. iedereen toch gewoon wat de Nederlandse pot schaft. Of moeten er weer uitzonderingsposities geklaimd worden?
Wie treft hier nou blaam dan? De moslims die hier niet om hebben gevraagd, of die incompetente schoolleiding?
Sjeng de helle | 12-12-09 | 19:27
Hou toch op man. Mak volk.
Heel Xrechts zit daar en half de aanhang van W.
En wellicht ook het kleinste percentage buitenlanders?
Hou je toch bij bierbrouwen, of liever... hou daar ook mee op!
LOL @ Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:24
Einde van de Domheid | 12-12-09 | 19:17
Misschien apart voor vegetariërs, maar niet apart voor die paar moslimkindjes? Verklaar u nader. Het zou nog praktischer zijn om helemáál geen vlees in dat eten te kieperen, niet? Wat is hier volgens jou het verschil tussen vegetariërs en moslims?
Die christenen denken ook laten we maar aanpappen voor als ze aan de macht komen , dan kunnen wij lekker meehuilen ,dan zou ik echter toch nog even de Koran erbij pakken en lezen wat er over de christenen wordt geschreven.
Staan de toiletpotten daar op die Odaschool eigenlijk wel allemaal in de goede richting?
-weggejorist-
Mensen ik maak me oprecht zorgen! Ik ben een Limburger en het is hier mak volk, maar blijf van hun jongen en familie af. Als hier de vlam in de pan gaat dan zou ik niet graag Moslim zijn. Ik heb dit eerder gezien in Weert en Venlo jaren gelden dan ontstaat opeens een lynchstemming en dan wordt nergens meer naar gevraagd. Toen moesten militairen uit de kazerne uitrukken om de gemoederen te bedaren. Ik hoop oprecht dat het niet zover komt.
widtvoet ® | 12-12-09 | 19:19
Het gaat over eten man.
E.T.E.N!
Nog meer muslim gezeik.
Haram en halal schrijft Hella op 12.12.09 11:42
Geert je krijgt alle autochtone stemmen uit het bejaardentehuis waar ik werk.
De allochtonen hier zitten constant te zijveren dat de geur van niet halal voedsel hun speciaal bereid halal eten, oneetbaar zou maken.
Ze zeggen ook dat het haram is omdat het eten uit dezelfde keuken komt.
Sjeng de helle | 12-12-09 | 19:22
Ok, helemaal gesnopen.
*thermostaatkraan op 37 graden staat*
Hmmmm hallal in nederland ?zoals iemand hierboven opmerkte dat is hier zo goed als onmogelijk overigens zou ik als ik kinderen had ze direct van zo,n school halen Het gaat om het principe, de kont van de islam kussen doe je zelf maar Maar daar gebruik je niet mij of mij familie voor.
stel je voor. Er komt in een een grote groep uit het niets.
Mensen die je helemaal niet kent. Mensen zonder recordtrack in de politiek. Die mensen gaan dan dingen roepen die indruisen tegen de volksaard, tegen de wetenschap, sfeerverzurende dingen.
Dan is er een groep die dat eigenlijk wel leuk vind want ze herkennen zich niet in de andere politici. (De mensen die ze wel kennen.)
Wat die nieuwe club ook zegt, ze hebben voortdurend gelijk. Daar is geen enkel misverstand over mogelijk. De rest heeft ongelijk. Niet alleen hier, maar wereldwijd. Eigenlijk zou die nieuwe club die uit het niets komt met mensen zonder trackrecord de wereld moeten leiden!
Klinisch dood | 12-12-09 | 19:22
zie mijn commentaar van 19:16 en 19:23
@Echt waar? | 12-12-09 | 18:05
Och, anders in ieder geval wel nadien. Trouwens zodra de koters na het diner direct de eerste de beste benzinepomp overvallen weten we dat het altijd gewoon aan het eten heeft gelegen.
Ollecram | 12-12-09 | 19:19
Ik wilde het de GS-ers in ieder geval niet onthouden... Ook die van Sjeng de helle | 12-12-09 | 19:14 (van de Limburger) liegt er niet om...
de^mol | 12-12-09 | 18:57
Leuk lijstje, maar die hadden we deze week al eerder gezien.
Had nog toegevoegd maar val wel in herhaling :
Maar er wonen zoveel Nederlanders...
Geen probleem, dan laten we ze zoveel belasting betalen dat ze
in het buitenland gaan wonen...
@het oog 19:07
En wanneer was dan vroeger?
Stel, je gaat een paar eeuwen terug in de tijd...
laatste nieuws werkzaamheden voor de uitbreiding van de oda school zijn gestart, een mooie toren erbij met dank aan de gulle anonieme schenkers
Klinisch dood | 12-12-09 | 19:18
Sorry dat is niet van mij, dat stond in de Limburgse krant als reactie van de ouders
Wat een riedel niet? dat is een knap stukje huisvlijt.
www.limburger.nl/article/20091212/REGI...
Dat was om 18.04 gepost door sneezy. Daarvandaan het compliment aan Sneezy
mn kinderen zitten op deze school....
Goede school, alleen nu zijn ze te ver gegaan.
Nog even en hoofddoekjes worden ook verplicht gesteld.
Probleem is alleen dat je de kinderen niet kunt weghouden van de school, anders worden ze gestraft voor de stommiteit van een ander.
Ik geef ze wel een bakje mee met gehaktballen........
Mudheads
NIET VOOR TERE ZIELTJES !
www.youtube.com/watch?v=dXx_ocntl6o
Barani517 | 12-12-09 | 19:18
Daar heb jij helemaal niets over te zeggen.
Stoker!
Iets anders. Kassa met de overleden Felix Meurders NU op Nederland 1.
Een nieuw Befehl van de Milieugestapo: water mag alleen nog uit kraan en niet meer uit de fles.
-
Zo schijnen er ook restaurants te bestaan jongens en meisjes, waar je niet gratis kraanwater kan krijgen als je geen fles wijn bestelt (moest gefilmd worden met underkuffert camera: spannend!). Volgens Kassa werkt iedereen in de horeca pro Deo en zullen de sociale lasten (die wat hun betreft niet hoog genoeg kan zijn), de huur, etc. wel vanzelf worden opgehoest.
-
Binnenkort bij Kassa: waarom uit eten? Dat kan toch ook gewoon thuis.
Neem aan de Felix Meurders ook gewoon in het donker zijn krant leest, indien hij kan lezen.
@Sjeng de helle | 12-12-09 | 19:14
Kort en bondig, dat dan weer wel
@Einde van de Domheid 19:17
Beter schikt iedereen zich naar de wensen van vegetariers en moslims. Dat is wat u bedoelt.
Helder.
Barani517 | 12-12-09 | 19:18
Halal is haram...
OK een gerecht met halal vlees maar dan vooraf wel een lekkere bak snert met een heerlijke varkensworst erin !
@ de^mol | 12-12-09 | 19:16
Hoe dan ook, beter kan het niet worden samengevat.
Het gelijk van Wilders weer eens bewezen; een sluipende islamisering van de samenleving .
.
Er word iedere keer weer een stapje terug gedaan; en dat nog wel vrijwillig.
Geen wonder dat moslims totaal geen respect hebben voor Nederlanders; die laten zich vrijwillig islamiseren.
Sjeng de helle | 12-12-09 | 19:14
Ik sta paf. Goed stuk, echt!!
Het zoveelste voorbeeld van onnozelen die een knieval voor de moslims maken. Ze beschouwen halal voedsel als gewoon wat ander vlees eten. Halal vlees is echter geslacht onder aanroep van de maangod en zou door een een Christen niet moeten worden gegeten (en trouwens ook niet door een atheïst)
staat er wel een kerstboom, en wordt het kerstverhaal nog nagespeeld met de herderstjes in de stal; of lopen ze met bomgordeltjes rond? heeft maria een burkaatje aan en de onderwijzeresjes ook. mogen er ook meisjes komen op het kerstdiner. zit er ook een lekker varkenssateetje bij het diner of vind dat diner plaats in de moskee. zijn de financieen van deze school al bekend, hoeveel subsidie wordt er verleend en hoe zit het met de prestaties? opdoeken die handel, gewoon een dekmantel.
widtvoet ® | 12-12-09 | 19:15
Een schooldiner is geen restaurant.
iedereen eet hetzelfde. misschien apart voor vegetariers.
Dan ga je toch geen twee soorten vlees koken?
Ollecram | 12-12-09 | 19:09
Het is 'geleend' van War_is_Coming (Spitsnieuws). Credits to him...
Volgens islamitische wetten moeten dieren ritueel worden geslacht, want dat is halal. Maar de term halal (rein, toegestaan) houdt nog veel meer in. Bijvoorbeeld: het dier mag niet onderhevig zijn aan onmenselijke behandeling voor het tijdstip van slachting.
Op dit moment komt al het Nederlandse halal vlees uit de vee-industrie en dat kun je niet halal noemen.
Eet smakelijk geitenneukers!
Sjeng de helle | 12-12-09 | 19:14
Lijstjes....
@Einde van de Domheid 19:13
Wereldposting!
-weggejorist-
Wat dan? Twee verschillende pannen koken?
islamieten --> halal --> katholieke school--> kerst vieren --> halal ---> Islamieten.
Katholieke school --> kerst vieren--> halal --> islamieten.
OKÉ eentje is een cirkel zonder logische redenatie, de ander is afbraak.
Of noemen we dat politiek correct liever tweezijdige intergratie, ditmaal betreft het niet alleen de juich juich kerst vierende moslims, maar ter ere en glorie van de PvdA, CDA en CU óók de juich juich christenen, wat een mooi gebaar.... fusie--> integratie --> synergie, wow net echt!
Alleen ipv dat het MEER oplevert, krijg je juist minder.. want enkel Halal vlees. Wat smaakt dat trouwens lekker he, Katholieken, zo'n religieus geslacht kalfje!!! Waarom hebben we in Allahsnaams nou dat moderne slachten uitgevonden, terwijl nu blijkt dat het prima met huis, tuin en keuken gereedschap kan, das pas genieten met de kerst!!
*Belgische 4" mortarshells vult met zure zult*
Ze proberen het overal, eerst is het: wij willen halal voedsel, denk je; is goed, doe wat je niet laten kunt.
Maar dan komt het; jij mag ook niet haram, wat jij eet moet ook halal zijn.
Die dhimmi's die daar aan toegeven hebben niet in de gaten dat dat gevierd word als een grote overwinning. Het zegevieren (hoe futiel ook)van de sharia in een christelijk bolwerk is heel belangrijk voor die drammers, ze zien dat als een opmaat voor de toekomst.
Mensen die zeggen dat het wel meevalt met die sharia hier als moslims eenmaal een meerderheid hebben in een gemeenteraad hebben echt een bord voor hun kop.
Ze zullen net zolang drammen(desnoods met dreigen en geweld) tot ze de sharia VOLLEDIG hebben ingevoerd.
Verdiep je dr in en je zal zien dat overal waar de islam zn kop opsteekt dit soort kwesties spelen.
@ Boer in Amsterdam | 12-12-09 | 19:05:
So true. Het grootste probleem zit bij de beleidsmakers met een gutmenschen inslag. De gutmenschen zorgen voor belangrijk deel voor de wij-zij verhoudingen in de maatschappij. De gutmenschen moeten gestopt worden! At all costs.
Sneezy | 12-12-09 | 18:09
Dat liegt er niet om!
Als je die reactie leest dan kan ik me voorstellen dat de volgende kerstgedachte nog eens bij iemand opkomt:
In Plaats van een kerstboom moet je dit jaar maar eens een moslim neerzetten, kost niks en zijn er zat. Na gebruik ballen eraf kop aftoppen, verder aftuigen en daarna in de fik steken.
Die mensen zijn er goed zat van.
@ de^mol | 12-12-09 | 18:57
Veertig jaar links bestuur in een reaguursel.
En nog waar ook.....
haha geinig!!
ken een paar vrienden die daar op school hebben gezeten, effe doorsturen en uitlachen!
*Hamlappen aan hengels hangt en stille tocht door Bos en Lommer organiseren gaat*
90% van de Hollanders willen gewoon dat holland blijft bestaan zoals vroeger, toen we klein waren. Die lui met die witte hartjes die iedereen maar een goed leven willen geven, op onze kosten die moeten er uitgezet worden, gewoon en dat geld voor iedereen AANPASSEN aan nederland en anders optyften.
@SeriousBusiness | 12-12-09 | 19:02
Omdat ze ook graag goed onderwijs willen en hun verziekende cultuurgenoten het opernbaar onderwijs al negatief domineren en er op de islamitische scholen al helemaal geen serieus feitenkennisonderwijs gegeven wordt. Dat ze zich dan katholieke gebruiken en tradities moeten laten welgevallen accepteren ze (lees negeren ze), want ze krijgen immers wel fatsoenlijk onderwijs (valt wat voor te zeggen, zou ik ook doen als het andersom was).
Jackanders | 12-12-09 | 19:03
*Hamlappen buiten hangt*
Het feit dat de niet moslims geen keuze krijgen, is wal-ge-lijk! Discriminatie ten top!
Waarom moeten kinderen een kerstdiner op school hebben? Maar liefst 400 leerlingen. Dat geld kan beter besteed worden om de toiletten eens goed schoon te krabben.
Bij mij op kantoor worden geen broodjes ham meer afgeleverd voor de lunch. Niet alleen moslims eten het niet, joden ook niet, vegetariërs ook niet en dan zijn er nog de vleeseters die geen varkensvlees willen (pukkels-alert!). Net als dat er al tijden alleen cola light wordt meegeleverd, de suikerversie laten de heren toch staan. Het leven is soms zo simpel, je kan je overal druk om maken.
Ja maar, lees nou nog eens: ik ken in mijn werk echt een hoop moslims en de meesten die ik er over spreek, interesseert het geen ene reet. En ik woon in Amsterdam, het Mekka van Nederland! Die aanpassingsdrift en 'ik MOET mezelf en mijn land kapot maken' is echt een Nederlands ding, zelfs DAT wordt voor de boze moslims gedaan. Ze hoeven geen vinger uit te steken!
Even met alle respect voor de Februari-staking, het verzet, het lijden van velen en de Godwin-geur die er aan zo'n stelling hangt.... maar wist U dat Duitse soldaten in 40-45 naar een dienst in NL werden gestuurd, zodat ze hier konden bijkomen van de inspanningen aan het front? Hier gebeurde toch geen zak en konden ze een beetje uitpuffen...
Wat de f doen moslims op een RK school? Doe eens naar de openbare school zooien met die handel! Buitendien: waarom moeten moslims meedoen met het Kerstfeest? Fluks die schoolbanken in met jullie, ies niet joelie feesje!
*Feest*
@de^mol
Ja maar de Hema verkoopt Broodjes Ham;
Geen probleem, Hema doet ze toch al in de ban.
@Timooooo | 12-12-09 | 18:55
Nee soepkip, dan heb jij het niet begrepen. Ik KOM uit Weert en ik KEN de site van de Limburger; linkser dan de SP. Die reactie wordt daar gewoon gewieberd zodra de lognazi van dienst 'm vindt en dan is een link vanuit GS ook gewoon nutteloos. Vandaar de KOPIE.
Religie en politiek gaat niet samen
Religie en school/onderwijs gaat niet samen
Religie en een andere religie gaat niet samen
Religie gaat nergens mee samen
Religie is gestoord/oorlog
FUCK RELIGIE
Religie is zoooooooooooooo jaar 0
En notez-bien: 2000+ ( of , beter gezegd: x(+) jaar later) jaar later maken we er met z'n allen nog steeds een probleem van. Terwijl: religie bestaat alleen 'in het hoofd'. Hoe DOM kan je zijn. Sinterklaas en de Kerstman bestaan toch ook niet?
Laten we godverdomme/snotverpatje eens beginnen met elkaar normaal aankijken en groeten op straat heden ten dage, ongeacht whatever.
Religie = outdated.
Mensch, EVOLUEER ipv DEVOLUEREN!!
+En houd een sop met dat geflits, laffe, smerige honden+
Ja, ik ben altijd al een trendsetter geweest ;-)
@De Droit | 12-12-09 | 18:51
Joris dan het hele topic weg!
Betaat er ook zoiets als eigenJoris ... als in eigenMoordT?
Cote van Henry Miller , de schrijverT:
"Als er voor een probleem geen oplossing mogelijk blijkt dan rest slechts moord of zelfmoord, of allebei."
Die KudTslamieten brengen ons ook altijd in de problemen....
Als je niets zegt ben je een slinkse meeloperT en als je wel wat zegt ben je een PVVerT.
Wat motte we nou?
-weggejorist-
Waarom zitten er uberhaubt moslims op een christelijke school?
Chiant | 12-12-09 | 18:47
121,022 bar om precies te zijn, en sommige graffitie is best om aan te loeren dus daar begin ik niet aan. 'K ben geen wildplasserT!
websenior | 12-12-09 | 18:55
Klopt.
Hoeveel en hoe vaak moete wij rekening houden met wensen van toeristen en andere tijdelijke Nederlanders?
Mijn idee, voel je hier niet thuis, kan je niet aarden, ga dan elders wonen en laat ons in onze waarde met onze gebruiken. Respecteer ons zoals wij leven en ga nou ziet zeuren over halal.
@widtvoet ®
Hehe, hijs goed ouwe.
@- teruggejorist - | 12-12-09 | 18:55
En om praktische redenen verzet ik mij daartegen. Ik gun iedereen zijn overtuiging en levensstijl, zolang het binnen de grenzen van de wet is (dierenmishandeling is dat niet) en ik er geen last van heb (dat heb ik wel, want het verdringt de zure zult uit de premium schappen naar de bodemplank)
Wat een onzin. Doe je kind als moslim dan niet op een christelijke school.
Rekening houden met elkaar is prima, maar Nederlanders moeten zich altijd aanpassen aan de moslims, en andersom gebeurt dat totaal niet.
maar het valt toch ook wel mee met die regelgeving? er mag alleen geen varkensvlees ofzo in zitten, nouja. neem je een keer rundvlees.
goed, het principe is absurd maarja zowieso christelijkheid ook.
Idioten! Die islamietjes daar op die school lopen vanaf nu met één grote smile op hun bek rond. Alvast 1.0 op naar de 2.0! Dit soort acties creërt juist meer verdeeldheid in de samenleving! En maar janken als er weer een school of wijk 'zwart' dreigt te worden. Wilders heeft zeker mijn stem!
ik word hier kots en kotsmisselijk van. Werkelijk onbegrijpelijk. Ga toch weg met die 'rekening houden met een ander, behalve jezelf cultuur'.
-weggejorist-
@brutus68 | 12-12-09 | 18:37
doorom zij bij mekka ook speciale snelwegen voor niet moslim, ov er eromheen te leiden.
kijk naar de doku serie "De Weg Naar Mekka" van Jan Leyers .
uit het feit dat niet mosims niet in mekka mogen komen blijkt dat discriminatie in de fundamenten van het islam zit.
Ik neem aan dat die paar vegetarische kindjes evenveel Christelijke naastenliefde ten deel valt en dat in een tweede stap besloten is om het kerstdiner geheel zonder vlees op te dienen?
Een gristelijke school zou er nog eens de bijbel op naslaan, maar de roomsen waaien met elke wind mee. Ben benieuwd wat Jaap de Paap ervan vindt.
De Droit | 12-12-09 | 18:51
Het heet internets. Plaats gewoon een link.
"Om praktische redenen" gaat het helemaal worden volgend jaar. Iedere gemeente, school, instelling of whatever die zich ontdoen van de christelijke normen, waarden en feestdagen doen dat puur om 'praktische redenen'.
@Ins0mnia 18:50
www.youtube.com/watch?v=w1_MNIhgaOY
@mokum4all | 12-12-09 | 18:48
U snapt toch ook wel dat er dan TEVENS kosjer voedsel wordt aangeboden en niet verplicht voor allen? Al zou het Amsterdam wel sieren uit puur schuldbesef voor zijn Joodse historie minstens een eeuw lang kosjer voedsel te serveren op de scholen.
vanavond op rtl "ik hou van Halal"
Gewoon zeggen dat je halal kookt en dan wel gewoon keihard spekjes door de jus doen. Zo kan het ook.
Gadverdamme. En zo gaan we vrolijk verder met de dhimmificering van ons land.
Eén van die Limburgse reaguurders vraagt zich af - zoals alle multiculbelievers - of de stennis niet overtrokken is: hij heeft uiteraard weer eens "islamitische" vrienden, die allemaal reuze meevallen en vraagt zich af op grond daarvan of die moslims nog wel echt geloven.
Wel, beste lullo, als zij toch niet meer echt geloven in hun haram- en halalnonsens, waarom zouden wij er dan nog wel rekening mee moeten houden? Want dat is waarvoor je pleit, genie.
@Timooooo | 12-12-09 | 18:50
Islamieten in het algemeen Timo
Dit is op aandringen van de regering in Den Haag en op voorspraak van onze Balkenknorretje.
Dit is gewoon de eigen indentiteit verkwanselen.
Wij leven al in een MOSLIM STAAT.Bedankt Balkenknorretje en Bosje grafjes.
Het lijkt er toch veel op dat wij weer terug gaan naar de tijd van 1940 tot 1945 mer zulke bestuurders in het land.
-weggejorist-
Goh en jullie zijn verbaasd?
Vorig jaar waren de Broodjes Ham al in de ban gedaan bij Hema Amsterdamse Poort (Amsterdam Zuid Oost) omdat het niet Halal is.
Nu Sinterklaas zonder kruis en Kerst zonder boom.
Volgende stap is iedereen vrij op Suikerfeest tevens van 2 dagen kerst naar 1 dag kerst.
En ja.. dat gaat zo maar door.
BigusDickus | 12-12-09 | 18:49
Die islamtische bakkers ook altijd :S
Moet je die moslims eens zien rennen als je er met een mes achteraan gaat om ze de keel af te snijden!
Zo'n school heeft natuurlijk liever zeikende Nederlanders aan de deur dan een stel hysterische moslims.
Aan de andere kant is het weer slim van die moslims om hun eigen geloofsgenoten aan omzet te helpen waar de Nederlandse slager weer omzet verliest. Dat wordt over een paar jaar je weer de tering zoeken naar een Nederlandse slager net zo als je dat nu al hebt met bakkers.
Dierenkwellerij zou verboden moeten zijn. Hieronder valt ook het zogenaamd halal of kosjer slachten.
De Droit | 12-12-09 | 18:47
U quote 300 regels uit een ander topic, dat wegjorissen had u zelf ook wel kunnen voorzien.
Als je op school veel joodse kinderen hebt, is het toch ook kleine moeite om kosjer vlees te gebruiken? Ik snap het probleem niet hoor.
Timooooo | 12-12-09 | 18:44
U slaat de spijker op en in de kop van het lammetje. Halal is voor sadisten.
Welja halal geslacht
dus middeleeuws
met wat extra pijn voor het dier.
Schaamteloze bende
@Jackanders | 12-12-09 | 18:39
Deaudgezeken? Heb jij een lul die een zeikstraal van 120 bar kan produceren? En richt die straal dan eens snel op een muur met graffiti in plaats van op die arme hazen!
-weggejorist-
-weggejorist-
www.odaschoolweert.nl/album/index.php?...
Gourmetten zonder slavinkjes dus, dat is geen gourmet!
*wel eens is met weggejoriste 34 x "gvd" van 18:32*
(maar het toont maar weer eens aan dat zelfs politieke middenfiguren als B in A soms helemaal uit hun plaat kunnen gaan bij al dat door Nederlanders zelf gecreëerd moslimgezeik)
Dit land staat op springen.
Elk nadeel hep zijn voordeel. Zonder Islam hadden we geen Faisel Enait gehad, dat zou toch jammer zijn.
Sanglier | 12-12-09 | 18:28
Een verdoofd lammetje de keel doorsnijden keurt u daarentegen wel goed? Wat is daar nu weer voor lol aan? Ze smaken mij juist extra goed als ze nog even flink gesparteld hebben voor ze de pijp uitgingen. Ik zweer het u, ik proef dat hoor.
uhm.. kruis moet van Sinterklaas zijn mijter af, scholen durven geen kerstboom op te zetten, in Barcelona hangt kerstverlichting met een kerstboodschap in het arabisch (zouden ze weten dat die mensen geen kerst vieren?) en nu dit?? whats next, Jantje Smit en Fransje Bauer die alleen nog in het Berbers verder zingen?? misschien niet eens zo slecht, kan er alleen maar op vooruit gaan. leuk dat nieuwe Nederland, word elke dag beter!
LOL@Nederland. Ik hou van Nederland. Maar het is duidelijk. We zijn afgegleden en er is geen weg terug. Ik heb medelijden met de achterblijvers.. MK kan nog altijd zijn boeltje pakken en naar een bepaald land aan de Middellandse zee emigreren.
@Ollecram | 12-12-09 | 18:36
Het is een teken aan de wand dat Nederlanders zich zo laten manipuleren door Allah's plofkippen... Laten we wel wezen; dit is toch een staaltje filosofische retoriek die je niet zomaar door de plee hoeft te spoelen, ongeacht of je het er mee eens bent of niet...
Mijn kinderen zouden niet op dit kerstfeest komen. Ik ben namelijk geen moslim en weiger dus halal. Maar daar kunnen ze als RK natuurlijk geen rekening mee gaan houden.
Oh, ik drukte iets te vroeg op ENTER, sorry...
Het belachelijke aan het hele verhaal is dat ontzettend veel moslims dit helemaal niet vragen! Als ik kijk naar collega's en leerlingen, dan vinden ze het allemaal wel best! Natuurlijk is het prettig én een teken van beschaving als ze ook in onze samenleving geen dingen hoeven te doen of te eten die niet bij ze horen.... maar dat HOERIGE über-aanpassen van die SCHIJT-beleidsmakers, dát maakt alles kapot. Spaarvarkens afschaffen bij Fortis, kerstpakketten zonder wijn. Halal eten in gevangenissen. En waarom? Omdat ze bibberen als rietjes voor die paar ISLAM-MONGOLEN die wél de zaak willen overnemen.
Maar dames, heren ook, ter linker- en rechterzijde van het politieke spectrum: Waarom wordt dit land afgebroken? Omdat een minderheid van beleidsbepalers in de broek schijt voor een minderheid van koranfetisjisten. En dat alles uit angst voor fysiek geweld.
Ik stel voor tot het organiseren van een fakkeloptocht waarin moslims, niet-moslims, christenen en atheïsten met rieken en hooivorken optrekken tegen de bangebroeken die Nederland tot een soort hypervoorzichtige vanille-samenleving willen maken. Geloofsneutraal = ieder zijn geloof laten uiten en daar niet zo moeilijk over doen, Ván alle kanten náár alle kanten. Dat is alles. Excuus voor de caps, Joris. De gal liep mij een weinig over.
Ik las ergens anders dat deze school op ongeveer 300 leerlingen maar 10 moslimleerlingen heeft, die ook nog eens niet op het kerstfeest verschijnen omdat het hele feest ten slotte haram is. Dit schoolbestuur is stapelgek.
Er wordt iets geroepen over 'niet meer hoeven scheiden van vlees'. Ideaal hoor maar ik maak graag een paar kanttekeningen.
- halal slachten is een langzame, pijnlijke dood voor het dier in kwestie;
- rekening houden met moslims is langzaam veranderd in volledig aangepast aan moslims;
- de pro-islamitische directeur van de RK school kan een leuke order plaatse bij Islamitische slager uit Marokko.
Ik ga nog even een artikel lezen uit de Telegraaf van 10 december 2009 waarin wordt beschreven hoe dakloze, autochtone tieners plaats moeten maken voor asielzoekers uit Somalië die het doodnormaal vinden dat alles voor ze wordt geregeld: woning, opleiding, inkomen, strippenkaarten, enzovoorts, enzovoorts.
Langzaam, heel langzaam groeien er haat en woede in mij ......
@ gentle giant | 12-12-09 | 18:39
Wat een inteeltkop.
Laten ze de leerlingen ook zien hoe ze aan dat halalvlees komen?
www.geenstijl.nl/archives/images/schap...
Biep | 12-12-09 | 18:22
Hmm.
*doodgezeken hazen in kliko pleurt*
www.odaschoolweert.nl/album/index.php?...
Ikkepikkeporretje ............
@robert-05-06-65 18:31
Als niet-Moslim mag je helemaal niet in Mekka komen........
@ De Droit | 12-12-09 | 18:28
Net op tijd! Die reactie is al weggehaald.
Ongelofelijk!
-weggejorist-
@ synisch I 12-12-09 I 18:05
Een kar met paard? Wel symbolisch, blijkt uiteindelijk het paard van Troje. Je haalt het binnen en neemt je land vervolgens over.
Zo dan:
www.odaschoolweert.nl/album/index.php
Ja "Het Dorp", vroeger op zondagmiddag bij langs de lijn. Toen alles nog lekker rustig en gewoon Oer Hollands was.......... ZONDER al dat Haram/Halal gelul.
Wie heeft de sleutel van de klok, dan kunnen we de tijd terugdraaien.
Jammer voor de kinderen.
Zo was het nog in 2008:
www.odaschoolweert.nl/album/index.php?... 2008/
-weggejorist-
De Droit | 12-12-09 | 18:28
Zonder Islam geen shoarma na het stappen.
You better think twice Holland !
dan kunnen we net zo goed bij alle nieuw te bouwen openbare gebouwen ne nieuwe kerken een minaret bouwen, als blijk van waardering voor de medelanders uit moslim landen. dat zouden ze toch ook doen voor ons in de moslim landen, is halal vlees volgens de koran wel geschikt voor niet molsims? mag een jood ook halal vlees eten, mag een katholiek van het vaticaan wel halal vlees eten, mag dit wel van de partij van de dieren ?? mogen moslims en niet moslims wel samen het vlees nuttigen om moet dit toch gescheiden, mogen de kinderen op die school wel halal vlees eten of moeten de jongens en meisje gescheiden, moeten de meisjes allemaal een hoofddoek op met het nuttigen van dat halal vlees ????
in mekka hebben ze ook gescheide snelwegen voor moslims en niet moslims.
De Droit | 12-12-09 | 18:28
Culturele verrijking?
Eerst hield men rekening met moslims
Nu houdt men geen rekening met niet-moslims
Logisch toch?
fitna 2, het kerstdiner
-weggejorist-
ae.imcode.com/nl/images/halal_hand_clo...
Psst, kindertjes, eet smakelijk.
Laat mensen die zo stoer en tolerant vóór halal vlees zijn eens een lammetje de keel doorsnijden.
Het is vooral een kwestie van op voldoende luide toon om niet-halal vlees vragen in de kantine.
gelegaliseerde dierenmishandeling, in de naam van een achterlijke cultuur.
... en dat is nu een modetrend voor een internationaal karakter?!?
we raken dus steeds verder de weg kwijt.
*vanavond vieze vette karbonade eten gaat*
Nou dat ziet er dus leuk uit voor groep 8:
img340.imageshack.us/img340/1188/toeko...
RomaNrsOne | 12-12-09 | 18:22
Maakt niet uit hoor, als je het niet snapt.
Ach die moslims hebben de afgelopen jaren gewoon varkensvlees gegeten.
Alsof dat achterlijke volk het verschil merkt. Pas als Mo weet, hij niet eet.
Haha. De katholieken zijn heel slim, want die moslimkinderen moeten wel katholiek bidden en naar de mis in de school.
Hoe legt de school dat nu uit aan de bisschop en het vaticaan?
@ OscarWilde | 12-12-09 | 18:06
Ik ben al zo ver. Ik weiger het te eten/kopen.
Trouwens, ik koop sowieso niets meer van moslims. Puur uit protest.
Zouden meer mensen moeten doen.
Is een geneuqte geit nog wel halal?
Heb weleens een bbq gehad met moslims. Geloofden die lui niet dat die meurende halal worstjes bij de marokkaanse slager vandaan kwamen, ze waren doodsbang. Heb nog nooit zo gelachen.
Maakt toch geen ene moer uit voor de niet-moslims. Vlees smaakt hetzelfde.
Chiant | 12-12-09 | 18:18
Inderdaad, dat is Halal.
Kleine Biep weet nu ook wat Halalvlees inhoudt: die moet het niet.
Er zouden meer ouders eens openheid van zaken moeten geven over dat symbolische vreten en de effecten van religie binnen een maatschappij.
Sprookjes zijn sprookjes en de waarheid ligt altijd in het midden.
zijn die rendieren eigenlijk wel halal?
Merkwaardig.
Juist op een christelijke school zou je ten opzichte van de Islam, een 'val lekker dood met je schijtreligie'-mentaliteit mogen verwachten.
Dat een atheist om wat voor reden dan ook laksheid met tolerantie wil verwarren: OK. Maar juist een christelijke school/organisatie zou beter moeten weten.
Het is eerder hier vermeld: het christendom is ontdaan van de intolerante kantjes, 'het is niet meer van deze tijd' enzo . En toch, een vorm van intolerantie jegens intoleranten zou juist nu aangenaam zijn.
-weggejorist-
Als je als katholiek geen rekening met het geloof van een ander, houdt die ander ook geen rekening met jouw geloof.
Ik denk dat de niet gelovigen er de meeste moeite mee heben dat er rekening wordt gehouden met een geloof.
Dat die slachtmethode van de moslims wel heel erg ouderwets is, is buiten kijf.
ja ok!!!!!!
no harm taken
Als mensen die onzin nou eens gewoon boycotten en zeggen waar het op staat is het gauw gebeurd met aanpassen aan dit schijngeloof. Gewoon je kinderen weghouden van dat kerstfeest totdat er weer gewoon voer op tafel staat.
Bij straf straks niet in de hoek, maar stenigen?
petomaan | 12-12-09 | 18:17
Stom van mij, iik dacht dat jij de eerste en de achtste letter van het alfabet bedoelde, maar jij bedoelt waarschijnlijk iets anders ?...
Ik zou mijn kinderen acuut van deze school halen.
Laffe honden of luie flikkers. U mag kiezen. Wel zo praktisch betekend niets minder dan "we hebben geen zin om het eten te scheiden of om een cateraar te zoeken die beide kan leveren".
Een ECHTE Katholiek heeft toch aan één maagd genoeg, qua geloof?
Lamskotelet met verse muntsaus - heffen we daarna gezamenlijk het "Agnus Dei" aan?
Wij hadden vroeger twee Chinese kinderen in de klas. Binnen een jaar waren aardappelen verbannen en moesten we met de hele school dagelijks rijst vreten tijdens de warme lunch.
(Niet echt waar hoor.)
Hoe zat 't ook weer? Halal slachten was zonder verdoving de keel doorsnijden en dan laten deaudbloeden, toch?
Ja, klinkt inderdaad als een kleine aanpassing om het leven een stuk gemakkelijker te maken zonder dat er Nederlandse normen geweld wordt aangedaan.
Wat een stelletje azijnzeikers zijn hier toch eigenlijk te vinden in de commentaren, de Volkskranyt lijkt ineens weer een toonbeeld van moderne Verlichting. On topic: wat is er eigenlijk mis met gezond pragmatisme? De school viert 'gewoon zoals het hoort' Kerst en doet dat op zo'n manier dat zoveel mogelijk mensen wordt bereikt. Ik maak me sterk dat ze ook voor vegetariërs een alternatief hebben, iets waartegen je toch al een generatie geen mens meer TEGEN op de barricades krijgt. Stelletje angsthazen hier! Halal & kosher, voor mij is het niet nodig, maar te onbenullig om een issue van te maken. Als het menu maar te vreten is...
seven | 12-12-09 | 18:13
"Koester je voorvelletje"" zou een mooi motto voor de komende jaren kunnen zijn.
MichieldeMuiter | 12-12-09 | 18:15
snap je niet
MichieldeMuiter | 12-12-09 | 18:15
Ok 18.. da's toch een kroeg op West Terschelling?
merci cynisch
het enig juiste antwoord
Best lekker hoor, zo'n halalschnitzel. Ik snap al die ophef niet.
Is het slachten van dieren op een barbaarse manier ook Christelijk vraag ik me af?
Nederland blijft maar bukken , nou ik wel best bukken, maar dan wel met mijn kont richting Mekka, om een lekkere natte scheet richting die stoeptegel te lanceren.
16,5 miljoen Nederlanders passen zich aan aan 1 miljoen moslims ipv omgekeerd..
Klinisch dood | 12-12-09 | 18:14
Ik zal er rekening mee houden.
"Om practische redenen"... krijgt iedereen halal door de strot geduwd. Capituleren voor eisen van moslims is wel zo "practisch": zo bewaar je de lieve vrede. Het is wel zo practisch iedereen over je heen te laten lopen.
petomaan | 12-12-09 | 18:13
Niet hier knaap, dan ga je maar naar stormfront...
Zou m'n kinderen gelijk van die school halen; niet dat ik kinderen heb, maar toch. En verder mogen de moslims stikken in hun halalworst.
Ramadan, Ramadan studenten copuleren dolgraag met een islamEcharlatan
Minaret, Minaret, Cohen heeft voor de iman juist een kopje thee gezet
Bourkina, Bourkina, niemand ziet een haartje van je kuise vagina
Godsgezag, Godsgezag, je dochter is nog maagd dat blijkt uit de Japanse vlag
Martelaar, Martelaar, tweeëntachtig maagden schenken jou hun kittelaar
Teun van het Tuinpad | 12-12-09 | 18:11
Ja sorry, im mijn toestand duurt alles gewoon iets langer....
Er was iets met de diervriendelijkheid van de slachtmethode voor halal vlees maar wat. Dus als scholier wordt je verplicht om op middeleeuwse wijze geslacht vlees te eten? Wanneer zullen de besnijdenissen gaan plaatsvinden? 40 jaar na nu?
halal betekent dat een geestelijke bepaalt wat ik mag eten.
Je school in deze tijden KATHOLIEK noemen is ook zeer beledigend voor moslims. Buigen we even mee?
En Adam sloeg Eva met de suukerbieten voor de kont, Hal-lal die-jee hal-lal die-joo ..
ok 18
En dan vinden sommige mensen het nóg raar dat bepaalde kinderen school met een gevangenis vergelijken.
Cynisch | 12-12-09 | 18:05
zegt het in 12 zinnen
Ik kan wel janken, maar houd mn rug recht.
Halal is haram, en wel om meerdere redenen, ten eerste omdat dit weer gaat om islamisering en wegbonjouren van onze cultuur, ten tweede omdat het een heel dier-onvriendelijke manier van slachten behelst, die teruggaat naar de middeleeuwen.
Cynisch | 12-12-09 | 18:05
Klinisch dood snapt 'm.
Nou, da's mooi.
Ach, is praktisch. Niet zo principieel over emmeren.
Dalijk ook miswijn zonder alkohol voor de leraren op die school tijdens hun kerstgebeuren in de kerk?
Jip van Jannekke | 12-12-09 | 18:07
Als dit hier plaatsvindt ga ik naar Mauritius emigreren. Als ik op 31 december
de 27.500.000 ga winnen ga ik me eerst gigantisch bezatten en daarna dat
hele fucking eiland gewoon opkopen, gewoon omdat het kan....
Ik heb gewerkt bij shoarma Dave in Spijkenisse (turkse shoarmatent) en heb nog nooit in mijn leven zoveel varkensvlees voorbij zien komen...
Het v,lees zal dan wel halal zijn, maar ik wil geen haatbaardharen in m'n eten ...
Echt iets voor gristenen, heulen met de vijand. Tjongen jonge. Als die finnen het niet aanstaat gaan zo toch fijn op hun eigen scholen halal zitten wezen. Geef die kids gewoon reuzel met veel spek .
Halal slachten komt neer op sorry zeggen tegen het beest als je het de halsslagader doorsnijdt en dan gaat zitten kijken hoe het doodbloedt.
Barbaars, middeleeuws, niet van deze tijd, niet nodig en dus ongewenst.
Wij kregen gewoon Matses, jus d'orange en wat suikerbrood en toen mochten we weer ophoeren.
Kieskeurige moslims ook altijd.. geef ze gewoon matses ! :)
Lees de commentaren maar eens van de ouders.
www.limburger.nl/article/20091212/REGI...
Ol zou meteen mijn kind weghalen daar. Wat een waanzin.
www.odaschoolweert.nl/toonnieuwsitem.p...
Hé, de medezeggenschapsraad.
Totaal gestoord. Wanneer ik kinderen op die school had, werden ze er gelijk weggehaald. Je laat je eigen kinderen toch goddomme geen halal vlees vreten.
Cynisch | 12-12-09 | 18:05
Wat een waanzinnig goede tekst! Nu snap ik pas waarom Teun bestaat...
Volgend jaar ook gescheiden lokalen voor jongens en meisjes.
Het zullen wel weer mensen zijn met een blank hartje, die andere mensen willen 'helpen'.
Zal de autochtone middenstand die geen flikker meer verkoopt ook blij mee zijn
*Boksen gaat in de sporthalal*
Volgend jaar dan maar varkensvlees ?... tja moslims, iets met rekening houden met elkaar enzo...
Dezelfde KATHOLIEKE school heeft de paasviering ook al afgeschaft ten bate van de moslims. Ze noemen het nu "Het Lentefeest".
Ik wacht op het moment dat wij als gezonde Hollanders weigeren halal-vlees te eten. Als het je zo wordt opgedrongen moet je het gewoon weigeren, kijken wat ze dan doen.
Geit is niet te vreten en schaap stinkt naar moslim.
Lam is lekker maar dat is het ook als het niet halal is.
Optiefen dus met dat halalgezeik.
Geert kom d'r maar in...
Kwestie van een specifiek Nederlandse multikulturele vorm van wederzijds respekt: de één eist het, de ander zal het moeten betonen.
ανÏÎ½Ï Î¼Î¯Î± | 12-12-09 | 18:02
Ben jij een alien?
Typisch gggristelijk zou zijn om er halal op te plakken terwijl het gewoon van de slagerij van ome Jan komt. Vlak ze niet uit die swerte kousen.
Thuis heb ik nog een ansichtkaart
Waarop een kerk een kar met paard
Een slagerij J. van der Ven
Een kroeg, een juffrouw op de fiets
Het zegt u hoogstwaarschijnlijk niets
Maar het is waar ik geboren ben
Dit dorp, ik weet nog hoe het was
De boerenkind'ren in de klas
Een kar die ratelt op de keien
Het raadhuis met een pomp ervoor
Een zandweg tussen koren door
Het vee, de boerderijen
refr.:
En langs het tuinpad van m'n vader
Zag ik de hoge bomen staan
Ik was een kind en wist niet beter
Dan dat 't nooit voorbij zou gaan
Mag hopen dat 2/3 van de leerlingen zich ziek meldt voor dit "kerstdiner".
Boeiend. Het vlees smaakt precies hetzelfde en rund is toch lekkerder dan varkensvlees.
Halal broodje garnalen. Ook lekker.
Dan wil ik elk suikerfeest en ander belangrijke moslim-dag graag even Bijzonder Verlof.
Puur omdat ik dan die dag rekening kan houden met onze medemens, en die zich niet alleen voelt.
Of een halal broodje paling.
Doe mij maar een halal broodje ham.
en het gezanik vloeit door. here we go again. lalala.
Ik heb nog geiten met Qkoorts in de aanbieding. Halal geslacht.
Heb gehoord dat volgend jaar met Kerst alle meisjes op deze school besneden worden. Iets met rekening houden.
-weggejorist-
Lang leve de multiculti samenleving!
-weggejorist-
REAGEER OOK