Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Last van je buren? Meld Misdaad Anoniem!

mma.jpgHet was leuk. Tijdenlang konden we, als we ook maar een beetje last hadden van de buren, gewoon even melden bij Meld Misdaad Anoniem dat je zo'n wietlucht ruikt bij hun huis, of dat er wel heel vaak bontkraagjes over de vloer komen daar. Dikke kans dat een half uurtje later tien agenten het hele huis ondersteboven zetten. Maar helaas, deze vorm van volksvermaak is bijna voorbij. En het was zó leuk. En zó makkelijk. Eén telefoontje en je kon met bier en chips bij je raam gaan zitten om een heel peloton éénstrepers de deur van je buren te zien intrappen. Een geweldige manier om je zaterdag- of zondagochtend door te komen. Een stel uit Valkenswaard wat dit overkwam, heeft nu echter aangifte gedaan tegen een anonieme tipgever, die er met een valse tip voor had gezorgd dat het gezin nu tot het einde der tijden het stempel 'Dopedealer' heeft. Want zo werkt dat: de politie, die zelf héél druk is met in de berm liggen om u te flitsen als u zes kilometer te hard rijdt, krijgt namelijk geregeld tips binnen via Meld Misdaad Anoniem waarna ze dus gewoon voor de zekerheid even een inval en een huiszoeking komen doen, zonder dat er verder enig bewijs nodig lijkt te zijn. De Stasi is er niets bij. Vooralsnog is er enkel aangifte gedaan, en nog niemand veroordeeld, dus wilt u de buren nog even goed op de kast jagen, kunt u dat vooralsnog gewoon blijven doen via 0800-7000. Gooit u de filmpjes van de inval bij de buren even in Dumpert?

Reaguursels

Inloggen

Wil iedereen die de 'NSB' en de 'Stasi' er bij haalt héél snel een paar lessen geschiedenis gaan volgen!

datzegik69 | 13-07-09 | 22:28
wil iedereen die de link niet snapt héél snel iets opsteken van geschiedenis

haat | 14-07-09 | 19:20

Klinkt een beetje 40 - 45? Maar goed, als er idd wat te melden valt dan moet die mogelijkheid er zijn. Alleen een inval doen zonder zelf eerst te observeren is natuurlijk een gotspe. Blindelings de zeer betrouwbare Nederlandse burger vetrouwen is per definitie dom en kortzichtig. En inderdaad, de Neerlandse gendarmerie gaat liever fietsers zonder licht en bromfietsers zonder helm bekeuren. Iets met risico's enzo.

Sliptong | 14-07-09 | 09:31

Heb net misdaad anoniem gebeld om Steunpunt NG aan te geven.
Volgensch mij is dit een verkapt bordeel met minderjarige meisjes.
-Dank hiervoor, Sandrine Vermeer-
Ja ja.
Je bent er gloeiend bij juffie !

wachtmeester de bruy | 14-07-09 | 06:16

-weggejorist-

Steungroep NG | 14-07-09 | 04:30

-weggejorist-

Steungroep NG | 14-07-09 | 01:45

Nou ik vind het wel makkelijk dat het kan!
Er zijn heus een hoop valse meldingen maar vast ook zeker niet allemaal!
En hier in Nederland is het zo best geregeld dat als jij aangifte wilt doen of een verklaring wilt afleggen tegen een niet zo'n fijn persoon.. Dat je grootste vriend via zijn advocaat zo weet wie er aangifte heeft gedaan!
Gelukkig zit je hier gelijk 20 jaar vast en kom je diegene nooit meer tegen...
Anoniem melden dacht ik zo!

Of we bellen met z'n alle massaal het 06 nummer van de CIE.
Elke week bij Opsporingverzocht!

En als ze je deur intrappen moet je de voordelen er maar van inzien... Oke, je schrikt een beetje en je moet het even met een houtje doen maar opzich..
Je krijgt weer een mooie nieuwe deur en misschien nog een bloemetje ook!

..Just..Me.. | 14-07-09 | 01:27

Nartip nr 2 - Als je vrouwelijke collega niet over je klabanus wil aaien .. Gewoon een telefoontje en je hangt die bitch op dat ze een labje heeft waar ze partyparacetamols fabriceert

De Turk | 13-07-09 | 23:34

Handig als je een gemeente ambtenaar zijn bloed kan zuipen. Doe je geweaun een telefeauntje naar MMA. .. Beticht je hem van het openscheuren van kinderen en/of drukzhandel. Godver gaan je haren wel van overeind staan ... Maar er gaat goed onderzoek aan vooraf volgens de site van MMA. Slecht slecht slecht

De Turk | 13-07-09 | 23:30

Wil iedereen die de 'NSB' en de 'Stasi' er bij haalt héél snel een paar lessen geschiedenis gaan volgen!

datzegik69 | 13-07-09 | 22:28

mannetje! | 13-07-09 | 11:48
inderdaad

"Adverteren op sites als GeenStijl is niet eenvoudig. Onze doelgroep wil u niet, heeft een hekel aan reclame, banners en gelikte marketingboys."

tweebier | 13-07-09 | 21:21

goeiste actie dat meld misdaad anoniem
participanten in MMA zijn:
Politie,
Verzekeraars,
Douane,
Belastingdienst,
Bedrijfsverenigingen.
etc.
dus, weet je wanneer iemand bij jou in de straat zwart bijklust terwijl die in de ziektewet zit, MMA,
dus, weet je wanneer iemand bij jou in de straat gescheiden is van partner alimentatie en uitkering ontvangt en ondertussen ook samenwoont met een goed verdienende partner, MMA,
dus, zijn er genoeg zaken die je anoniem aan kan geven bij de MMA, opdat de politie waar voorheen deze tips binnen kwamen er niks mee deed, omdat ze er namelijk geen tijd voor hebben.
hoezoe NSB kwaliteiten, Als goede Duitser van de week letten wij op onze buurt en vertellen dit tegen een instelling die er ook daadwerkelijk wat mee doet. Want immers "WIJ" zijn de samenleving. En JIJ en IK willen natuurlijk ook gewoon kunnen genieten van onze verworven vrijheden.
Bij meld misdaad anoniem gaat het idd anoniem, banden worden niet opgeslagen, gesprekken worden niet teruggeluisterd. kunnen ook niet teruggeluisterd worden. prima zaak.
en zou je blij moeten zijn met een opname van een proces verbaal met naam en toenaam die vervolgens door de advokaat van de verdachte op te vragen is.
nee toch, want dat kan je niet anoniem op het politiebureau doen.

scepter | 13-07-09 | 21:05

Huh? Geenstijl keurt dit laffe NSB-gedrag goed? Anoniem is sowieso bullshit, want ik weet zeker dat het vast wel ergens geregistreerd wordt wie er belde. Waarom doen ze dan niet dat je wel een aangifte kan doen, niet anoniem, en dat je er voor kan kiezen dat de verdachte je persoonlijke gegevens niet te zien krijgt. Dat vind ik zelf wel prettiger, zeker als het om iemand gaat die zijn principes niet hoog heeft staan.
Wat heel het berichtje betreft, als het iemand van de redactie zou overkomen, zouden ze niet weten hoe snel en hoe groots ze het politieschandaal wel niet moesten verkondigen. Dan is het opeens niet meer grappig dat de politie maar lekker de nazi uit kan hangen en dat ze zomaar je huis binnenvallen, dankzij de NSB'er die gebeld heeft.

haat | 13-07-09 | 20:03

"Een stel uit Valkenswaard wat dit overkwam, heeft nu echter aangifte gedaan tegen een anonieme tipgever", nou die aangifte gaat helemaal goedkomen dacht ik zo..

babylotion | 13-07-09 | 19:12

Anoniem en Bas Taart er ligt me iets bij...... hmmmmmmmm

Noordside44 | 13-07-09 | 19:05

Het wordt tijd dat ik mijn ogen eens uit mijn broekzak ga halen!
Dit is een stuk effectiever dan keihard Bon Jovi aanzetten als de buurman weer eens aankomt met zijn eigen kutdmuziek.
*verwachtingsvol uitkijkt naar hartaanval buurman na het nummer te hebben gebeld*

GeflipteVlaflap | 13-07-09 | 18:35

Goed nieuws.

Ozdorp | 13-07-09 | 18:05

genoeg laadjes van de overheid die ze kunnen opentrekken voor vals bewijsmateriaal uit te halen.

teringtubbie | 13-07-09 | 17:39

peterpost | 13-07-09 | 15:31
geen zorgen knul, vertel me maar... waar woon je >:-)

ICallSoWhat | 13-07-09 | 16:23

"De Stasi is er niets bij." Tsjonge tsjonge...

anton C | 13-07-09 | 15:32

na-aapsmurf

ICallSoWhat | 13-07-09 | 12:14
Sorry ik had niet goed gekeken,ga jij me nu anoniem aanmelden?

peterpost | 13-07-09 | 15:31

Oke, welke klootviool heeft ze gebeld?! Corleone??!! was jij het? Bel er ook wel een paar voor jou!! Jij zet mensen op ebay!!

*ze komen eraan*

Groet,
Annoniempje

slijlvol | 13-07-09 | 15:21

Vervelend zulke nare buren, maar valse aangifte is wel een bekende methode bij jaloezie. Anonieme melding van kindermishandeing door een schooljuf of administratief medewerkster van de school is genoeg om het hele gezin te ontwrichten.

juriste | 13-07-09 | 14:47

verraders slapen nooit, vroeger (we spreken 1529) stond in de kerk een zedenkist, belandde je naam daarin dan kon je een bezoekje van de weelde politie verwachten. Uw buurman sodomiet? neus eraf, de weduwe een straat verderop niet rouwig genoeg? haar huis verkocht etc etc

vandaar mijn allergie als ik oude gebruiken hun herintrede zie doen, die ellende mag voorkomen worden

noem het maar: anachronofobie

Achterbak | 13-07-09 | 14:37

I heb ook zo'n ziek figuur achterme wonwn! Heeft me Jeugdzorg op mn dak gestuurd! Kindermishandeling! Kids wisten van nix hoor!
Vorige week vrijdag hoor ik een hoop gerommel in mn badkamer om ong 1100 s morgens ik van zolder naar 1 lager sta ik oog in oog met een Brandweerman! schrok me gek ! Achterlijke buren hadden rook uit t dakraam zien komen! Nee staan geen plantjes! Is mn slaapkamer! zal ik nu maar aangifte doen van een camera die hij heeft hangen waarmee die op elke achterplaats kan loeren! Fijn fappen op de zonnende buurvrouw!

lilluke halve hoan | 13-07-09 | 14:30

@klaretaalzeewolde | 13-07-09 | 14:13
zie mijn reactie 12.50.. nsb-ert??

kippeNeukert | 13-07-09 | 14:30

Het is ook Goddomme niet te geloven, he? Aan de ene kant het anoniem meldpunt veroordelen en aan de andere kant nog niet veroordeelde mensen aan de schandpaal nagelen. Het is het een of het ander Geenstijl (en veel reaguurders)... Borreldictatuur.

JasperdePiPaPasper | 13-07-09 | 14:26

Want zo werkt dat: de politie, die zelf héél druk is met in de berm liggen om u te flitsen als u zes kilometer te hard rijdt, krijgt namelijk geregeld tips binnen via Meld Misdaad Anoniem

Legale struikrovers zijn het, en degene die bellen zijn ( in mijn ogen) NSB ers

klaretaalzeewolde | 13-07-09 | 14:13

>> Een stel uit Valkenswaard wat dit overkwam, << ... Is Cruyff tot de redactie toegetreden ?

van Kloten | 13-07-09 | 14:03

Anoniem? Anoniem? Als jij die buurman bent heb je 50% kans dat je weet wie het is! Toch?

Kobus Kloothamer | 13-07-09 | 13:24

... Want zo werkt dat: de politie, die zelf héél druk is met in de berm liggen om u te flitsen als u zes kilometer te hard rijdt, krijgt namelijk geregeld tips binnen via Meld Misdaad Anoniem ...

Waar slaat dat op? Heeft niets met elkaar te maken. Echt heel stom. En die zin is ook veuls te lang.

*En dan vinden ze me zeker weer een zeikerd*

Maar verder vind ik het ook belachelijk dat dit gebeurt.

Blote Joop | 13-07-09 | 13:22

Tja en als je belt dat Peter Verberne in Amsterdam illegaal hotelletje speelt, waar illegalen wonen etc. dan komen ze niet .... oja de baas van de politie in Amsterdam is Job "Thee" Cohen.

Je Verzint Het Niet | 13-07-09 | 13:21

@Invisions | 13-07-09 | 13:00

En hoe dien jij Nederland? Door op je werk (sociale werkplaats waarschijnlijk) een beetje te gaan plempen op GS?

ankararabarber | 13-07-09 | 13:05

*krijgt een steeds lagere dunk van de Nederlandse dienders*

Invisions | 13-07-09 | 13:00

In dit artikel staat wel drie keer hetzelfde Bas
Don Sputare | 13-07-09 | 11:21
--------------------------------------
Tja, Bas moet de Geen-stijl nog een beetje onder de knie krijgen. HIj doet zijn best, maar het wil nog niet echt vlotten.

jullie ook hier? | 13-07-09 | 12:54

Link naar Volkskrant:
"Van der Toorn hoopt met de aangifte de politie te dwingen de identiteit van de tipgever te openbaren."

Beetje domme gedachte, het heet niet voor niets een annonieme melding, de politie weet ook niet wie de melder is.

Is deze advocaat soms onze kaboutert Andre van der Toorn ?

ankararabarber | 13-07-09 | 12:52

Toen ik laatst wakker gemaakt werd door mijn vriendin, en we de klappen van mijn marokkaanse buurman op het gezicht van zijn vrouw -alsmede het daaruit volgende gegil- door de muren heen hoorde kletsen (krijg het weer koud als ik daaraan terug denk), had de politie zgn. geen auto tot zijn beschikking. (lang leve de rayons)(of het kwam door de reputatie van mijn buurman). De volgende morgen stonden ze zowaar bij mij aan de deur of het klopte dat ik s'nachts een melding had gedaan.. (ik woon op een hoek)??????!!!! M*fuckers! Bedankt he!!
Je snapt het al, na een gesprekje van ong. 5 min. aan de deur naast mij vertrokken ze weer, en ja hoor, 5 min. later stond mijn buurman bij mij voor de deur te schuimbekken!!

Politie: De grootste sociale werkplaats ooit! Lutserts!

kippeNeukert | 13-07-09 | 12:50

Had 1 maand terug wateroverlast dmv. lekkende wasmachinekraan,was niet thuis,het water kwam bij de buren naar beneden,buren politie gebeld,ik net thuis,staan er twee jonkies voor de deur in blauw,ze waren netjes hoor ,aanbellen,en deed open met een spliff in me mond,je zag ze denken.. wietplantage,maar heel normaal gezegd dat ik de loodgieter zsm. zou bellen.
maw.Ze mogen niet zomaar naar binnen zonder goedkeuring van rechter-commesaris.

evolutietheezakje | 13-07-09 | 12:45

Die Poll van de volkskrant is wel heel makkelijk te beinvloeden.
Ik heb net zo'n 30 keer gestemd en daarmee 2 tiende verandering te weeg gebracht.

Bulletje Bloedworst | 13-07-09 | 12:43

Stijlloze tip: Verlink de politie ambtenaren bij deze handige lijn....

Corleone | 13-07-09 | 12:39

@Heer van Stand | 13-07-09 | 12:12
Kudo's, Heer van Stand. Ik heb de moed al opgegeven om steeds het verschil tussen "wat" en "dat" uit te leggen; dit schijnt bijzonder complex te zijn voor het gemiddelde brein...

Brouhaha | 13-07-09 | 12:34

Heeft iemand het adres van Marijke Vos toevallig voorhanden? Weet iemand toevallig dan ook nog wat voor criminele aktiviteiten zij -denk ik- onderneemt?

Neil Armstrong | 13-07-09 | 12:32

Laten we dit oninteressante topic gebruiken om ons beklag te doen over de Grolsch-reclame. Af-schuw-e-lijk laag bij de grond. Wat een zwakte, redactie. Jullie moeten je schamen. Ga op vakantie. Zoek een serieuze baan.

Bozsma | 13-07-09 | 12:31

Anonieme aangifte / melding zou niet nodig zijn, als politie en justitie de aangevers eens beter zouden beschermen dan de verdachten / daders.

Natuurlijk zitten er valse melden tussen als je echt anoniem melden toestaat. 0800-7000 is een lapmiddel om falende politie en justitie nog enig succes te laten boeken.

Dat gezegd hebbende: de tiplijn is veel te handig om zomaar op te heffen. Hoe vaak komt het niet voor dat politie wel degelijk een vermoeden heeft van criminele activiteit in een pand, maar nog geen huiszoekingsbevel heeft? Agent belt anoniem met 0800-7000, en de deur gaat legaal open.

Nee dus! | 13-07-09 | 12:30

Diareeremmer | 13-07-09 | 11:50
Dat ff een bevel doorzoeking woning ophalen lukt echt niet hoor! De opsporingsambtenaar zal hiervoor eerst een proces-verbaal moeten opmaken waarin hij weergeeft welke bewijzen cq zware vermoedens er zijn, wat hij denkt aan te treffen, wat het doel van binnentreden is en hoe hij deze informatie heeft verkregen. Dan zal hij de Officier van Justitie moeten verzoeken bij de Rechter Commissaris een bevel doorzoeking aan te vragen. Als die overtuigd is dat een schending van een van de grondrechten van de mens geoorloofd is krijg je pas een bevel.

De oude nar (2) | 13-07-09 | 12:26

Als er aangifte tegen je wordt gedaan wegens burenoverlast dan sla je toch de hele buurt in elkaar?! Zit vast wel de NSB'er bij die jou verlinkt heeft...

el burro | 13-07-09 | 12:24

hoor wie klopt daar kinderen!

PAS_OP!! | 13-07-09 | 12:22

Is mij dus ook overkomen, 4 uur s'ochtends op maandag werd bij mij keihard op de deur gebonkt en toen ik open deed stonden er twee een-strepers met zaklamp in mijn gezicht mij vragen of ik vuurwerk aan het afsteken was.

Enigsinds vreemd, ik woon op 5 hoog, het vuurwerk was aan de andere kant van het gebouw en ik lag te slapen maar ze waren er toch lastig van te overtuigen dat ik het niet was...

Terra | 13-07-09 | 12:19

Ik ben verbaasd, dat ze uberhaupt in actie komen that is. Toen ik ze nodig had was dat wel anders.

doe eens niet | 13-07-09 | 12:18

Hoe hypocriet? Eerst zeiken dat de politie niks doet, en nu opeens zeggen dat ze zonder enige aanleiding je huis binnen vallen?!
Was het maar zo! Begon ik vanaf NU ook weer met bellen als er idiote finnen het bankje weer kapot trappen.
Nee GS, zo gaat het niet. Vaak genoeg gebeld over vandalisme direct voor het huis, maar er gebeurd niks. Pas als er écht een steen door je ruit heen gaat komen ze even kijken bij je, great!

Slecht topic

stijnos | 13-07-09 | 12:18

Betekend misdaad anoniem niet gewoon dat de dader niet te weten komt wie de persoon is die aangifte heeft gedaan? Of ben ik nu zo dom?

Nacho_Vidal | 13-07-09 | 12:17

peterpost | 13-07-09 | 12:09
na-aapsmurf

ICallSoWhat | 13-07-09 | 12:14

Diareeremmer | 13-07-09 | 11:32
Ach binnen de politie zal er ook wel hier en daar een anoniem lekje zitten alleen heet dat telefoonnummer: meld politie-acties anoniem

Captain Diehard | 13-07-09 | 12:14

Als je belt en meld dat de buren teveel geluid maken tijdens geyle neuqsex dan komen ze niet.

Teun van het Tuinpad | 13-07-09 | 12:13

@Bas Taart

Een stel uit Valkenswaard DAT dit overkwam... zult u ongetwijfeld bedoeld hebben

Heer van Stand | 13-07-09 | 12:12

Nou meestal komen ze nooit tenzij je het recht in eigen hand neem.

veel vaak en vet | 13-07-09 | 12:10

Ik geef m'n eigen adres op,kan je lachen

peterpost | 13-07-09 | 12:09

volgens mij is iedereen aan het anoniem bellen geslagen.

Teun van het Tuinpad | 13-07-09 | 12:08

Jezus, dat stukje is echt met een vork geschreven. Laat je eerst het verschil tussen 'wat' en 'dat' maar eens uitleggen door Dr. E.I. Kipping (neerlandicus):
steev.web-log.nl/steevand_toztov_leave...

Ad Hominem | 13-07-09 | 12:07

tegen bermflitsers!

mail cheauvinist pic | 13-07-09 | 12:04

als je nu eens belt over je buurman die een bom aan het maken is en een aanslag wil plegen op bijvoorbeeld Wouter Bos, maar dan verbreek je plotseling de verbinding. Ben eens benieuwd hoe snel ze je 'anonieme' adres hebben gevonden..

Marokkaalkop | 13-07-09 | 12:03

Ik vind die klikspaanlijn eigenlijk gewoon prachtig in het nieuwe denken in 0031 passen.
-Grenzen op slot,
-Verplicht inburgeren,
-Koranverbranding (maar we zijn natuurlijk wel voor vrijheid van meningsuiting),
-Klikspaanlijn
Kan de gemiddelde reaguurder toch geen probleem mee hebben dacht ik zo.

ErikZA | 13-07-09 | 12:01

restecp! dit is natuurlijk nog leuker als je alvorens de inval ook wat echte coke neerlegt op de stoep van de buurman. erg leuk als het gaat om families met kinderen van wie de bal elke keer in je tuin terecht komt, of ze hebben een zoon met voorliefde voor hardcore en getunede auto's om 0800 op zondag.

EDP | 13-07-09 | 11:59

Kabinet, als je nu iets wil verbieden, zet dan die verschrikkelijke NSB-lijn stil. Eng. ENG!

En-el Hak | 13-07-09 | 11:58

kan natuurlijk over mezelf bellen en ze dan opwachten met de camera
gniffel

ICallSoWhat | 13-07-09 | 11:56

Als je normaal aangifte doet, sta je met naam en adres in de aangifte. De verdachte kan in dat geval lustig bij je langs komen... Zo'n tiplijn is dus WEL nuttig.

JanVergoor | 13-07-09 | 11:53

@evolutietheezakje | 13-07-09 | 11:49
hahahaha.

Oswald C. Esquire | 13-07-09 | 11:52

LOL@ ''Want zo werkt dat: de politie, die zelf héél druk is met in de berm liggen om u te flitsen als u zes kilometer te hard rijdt [...]''
Precies, dat is absoluut de cash-cow marge van de blauwpetten; tussen 5 en 10 km/h te hard. Schandalig.

Oswald C. Esquire | 13-07-09 | 11:51

@ Dolle Dries

Quote: Je kunt niet alleen ergens binnenvallen als je zeker weet dat er iets is. Dat kan namelijk niet.

Je kunt die kans wel aanmerkelijk vergroten door te doen wat de politie behoort te doen: opsporen. Inlichtingen verzamelen.

Waar het echter op lijkt is dat men vrijwel iedere anonieme melding serieus neemt en standaard een inval doet. Dat zijn politiestaatpraktijken. De overheid heeft NIETS maar dan ook NIETS te zoeken in het laatste stukje in Nederland waar je nog privacy hoort te hebben: je eigen woning. Alleen in zeer uitzonderlijke situaties mag daar vanaf worden geweken. Vandaar dat i.m.o de politie eerst zeer grondig nader onderzoek moet instellen en niet eenvoudig effe een huiszoekingsbevel ophalen. Want al je anoniem belt dat er iets bij de burgemeester in huis ligt, dan vallen ze echt niet binnen hoor. Dat doen ze alleen bij Jantje Modaal.

Diareeremmer | 13-07-09 | 11:50

Hoeveel wietplantages zullen de smurfen op deze manier toevallig zijn tegengekomen,door een grapje.

evolutietheezakje | 13-07-09 | 11:49

-1 voor grolsch reclame

mannetje! | 13-07-09 | 11:48

Zelfs bij de Volkskrant vindt zo'n 55% niet dat anoniem tips geven verboden dient te worden. Leuk toch?

PAALman84 | 13-07-09 | 11:46

Dat het misbruikt wordt is natuurlijk belachelijk, maar dat je bepaalde zaken anoniem kan doorgeven is wel goed. Als je drugoverlast hebt en je doet normaal aangifte ben je je leven niet meer zeker namelijk, want politie bescherming is nu eenmaal ruk.
Maar wat raar is aan het verhaal, is dat ze altijd geassocieerd worden met drug? Er is niets gevonden dus onschuldig, dus zou je verwachten dat je dan gevrijwaard bent.

Hellsmurfje | 13-07-09 | 11:44

Dit zal voortaan wel via Twitter gaan denk ik.
-
Overigens zijn wij het enige land met dergelijke anonieme tiplijnen, o.a. ook voor zwartwerkers en verkeershufters. Daar zouden we toch eens met elkaar over na moeten denken.

Superior Bastard | 13-07-09 | 11:42

Kotsziek wordt je van deze pseudo-bananenrepubliek, met een door-en-door corrupt politie-apparaat. En met corrupt bedoel ik dan dat ze voor hun riante salaris geen flikker doen tenzij het gemakkelijk is en geld oplevert voor de STAAT! Automobilistje pesten en bij onschuldige burgers (striptekenaars!) de deur intrappen, dat kunnen ze. De ergste vorm van corruptie dus. In echte bananenrepublieken is een agent gewoon omkoopbaar voor een burger!

Brouhaha | 13-07-09 | 11:41

F. von Zeikhoven | 13-07-09 | 11:38
Schijnt dat 17.000 ex-stasi leden bij de Duitse overheid zijn gaan werken. Ze zijn dus ambtenaren.

Vandaar.

Homeostase | 13-07-09 | 11:40

Diareeremmer | 13-07-09 | 11:32
Je kunt niet alleen ergens binnenvallen als je zeker weet dat er iets is. Dat kan namelijk niet. Ik vind het allang goed dat ze het in meer dan de helft van de gevallen bij het rechte eind hadden. Ze mogen bij mij best binnenvallen... hoort u het Meneer de Agent? U mag binnenkomen en dan krijgt u nog een bakkie op de koop toe!
Overigens: diarree is de spelling.

Dolle Dries | 13-07-09 | 11:38

Trouwens, als het echt de Stasi is, zijn ze best wel lang onderweg geweest...

F. von Zeikhoven | 13-07-09 | 11:38

@ F. von Zeikhoven | 13-07-09 | 11:36
psst, Mutsaerts, zijn die taalcursussen in Utrecht ook voor reaguurderTs?

F. von Zeikhoven | 13-07-09 | 11:36

Eehhhmm op wel adres staan adres van de GS-redactie burelen ook alweer????
*ijverig googelt en anonieme misdaad voor de lol bellen gaat*

F. von Zeikhoven | 13-07-09 | 11:36

Ik vind het niet erg, na de derde keer bellen om melding te doen van een rave-party op het adres van de buurman adres gaan ze sowieso rare vragen stellen en rukt de ME niet eens meer uit...

Homeostase | 13-07-09 | 11:36

Het gaat hier niet om BEWIJSLAST maar om BEWIJS.

bebop | 13-07-09 | 11:35

Oproepen tot stasipraktijken, Bas Taart?

jimbrowski | 13-07-09 | 11:35

Duurt wel lang had de eerste stasi inval wel verwacht op Dumpert misschien tijd om zelf maar even de camera te pakken en te bellen!

Rechtsetterbakje | 13-07-09 | 11:34

Tja, nader onderzoek doen voor de politie is te veel werk schijnbaar. En ze komen er keer op keer mee weg.

Tijdje terug stond hier in de lokale krant een stuk over een henneprooidag. Waren ze 12 panden binnengevallen en 7 kwekerijen opgerold. Goed resultaat zou je denken. Wat mij echter beangstigd is dat in 5 gevallen er NIETS werd gevonden. Hoe kan dat???

Maar goed, ik heb daar verder geen enkel kritische vraag of artikel over gelezen.

Diareeremmer | 13-07-09 | 11:32

Geniaal! Helaas heb ik geen vervelende buren.

Klapanus | 13-07-09 | 11:22
Dat maakt het alleen maar leuker!

Rector Reflector | 13-07-09 | 11:30

"alleen al via de tiplijn Meld Misdaad Anoniem kwamen vorig jaar ruim 76 duizend anonieme tips over misdaden binnen van mensen die hun identiteit verborgen willen houden voor de vermeende dader."
Zo kennen we de Hollandse burgerman weer! Dat zijn die normen en waarden!

John Muts | 13-07-09 | 11:30

Jammer dat ik niet meer anoniem kan klagen over Simon Vinkenoog

Teun van het Tuinpad | 13-07-09 | 11:29

Als ik de politie bel, dan doe ik dat gewoon met het normale nummer. Ik geef mijn naam en gegevens op. Ik lig extra in een deuk als mijn onderburen woedend aan mijn deur staan.

Dolle Dries | 13-07-09 | 11:29

Ik heb in m'n leven 3x de politie nodig gehad en 3x lieten ze me in de stront zakken.
En dan zou ik ze gaan helpen?

Heden Stamppot | 13-07-09 | 11:29

beste mevrouw aan de lijn van misdaad anoniem melden.
Daar bij de stichting brein worden voordurend criminele praktijken uitgevoerd. Ik hoor ze vaak spreken over geld incasseren. Het zijn duidelijk afpersingszaken. Een vriend bij ftd kan dat echt voor u bevestigen. Misschien kan de politie even een invalletje doen en wat spulletjes in beslag nemen.
*telefoon zoeken gaat*

ICallSoWhat | 13-07-09 | 11:28

De grootste beller is de politie zelf. Daarmee rechtvaardigen ze dan een huiszoeking of arrestatie. Nee hoor, gaat allen door met blind vertrouwen in de goedwillendheid van onze overheid, en verruim vooral de opsporingsbevoegdheden... NOT.

Zeddegeizot | 13-07-09 | 11:27

Dat je politie tips krijgt, anoniem of niet, is geen reden voor de politie om zelf ook even wat nadenkwerk te verrichten.
Om nu direct een inval te doen zondagochtend tijdens het paasontbijt lijkt mij ook weer overdreven.

Kaas de Vies | 13-07-09 | 11:24

dat is toch de witwaslijn voor onrechtmatig verkregen bewijs. gewoon even uit een telefooncel bellen en bewijs wat eigenlijk niet door de beugel kan is opeens een anonieme tip.

DJmarco | 13-07-09 | 11:23

gelooft, geloof ik...

Marokkaalkop | 13-07-09 | 11:23

Ben ik de enige die niet geloofd in de factor anoniem in meld misdaad anoniem?

Marokkaalkop | 13-07-09 | 11:22

Geniaal! Helaas heb ik geen vervelende buren.

Klapanus | 13-07-09 | 11:22

Nieuw nummer: 0800-NSB

Nee dus! | 13-07-09 | 11:22

In dit artikel staat wel drie keer hetzelfde Bas

Don Sputare | 13-07-09 | 11:21

gelukkig woon ik alleen...

pietwiet | 13-07-09 | 11:21

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl