Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Wat nou blauw op straat?

money making machinePaniek onder de autojongens van het land. In Apeldoorn is een foutparkeermevrouw gesjaakt met een toezichtcamera. U weet wel, die camera's, die bedoeld zijn om de veiligheid van de burger te verhogen door genadeloos footage te maken van zakkenrollers, vechtjeugd, stenengooiers, PIN-terroristen, tasjesrovers en meisjesknijpers. Opdat zij er niet mee wegkomen. Maar nu heeft de pliesie dus ontdekt dat je met die cameraatjes ook kunt telewerken. Lekker binnen, anders wordt de jas maar nat. Gewoon beetje de hele dag koffieleuten en gluren en 's avonds de bonnetjes de deur uit doen. Nou niet denken dat dit helemaal niet MAG. Het is juridisch allemaal dik in orde. Heel goed pliesie. Stijlloze opsporingstip: deze webcam op het Koningsplein van 020. Echt een money making machine. We telden vandaag al 247 jaywalkers, 112 stoepparkeerders, 367 fietsers die geen richting aangaven, 112 helmloze brommerknaapjes, 89 taxi's met een volle asbak en 1 bedelende oud-NS-medewerker.

Reaguursels

Inloggen

@Roel van Dijk 01-08-06 @ 16:17: Dat merk je goed op.

Nietzsky | 02-08-06 | 19:09

Ik heb een keer een fiets geparkeerd onder zo'n pliesiecamera!
Afgesloten en al!
En.. hij werd gepikt.
Aangifte gedaan, verteld dat alles op band moest staan, nooit meer iets van gehoord.
Bedankt pliesie!

trut-de-la-mode | 02-08-06 | 11:20

Toch raar, ze zijn er toch voor de veiligheid.

Multikuli | 02-08-06 | 10:22

Ixie Jeaust! :'D

Lemau | 02-08-06 | 09:19

In Apeldoorn zijn ze gek op boetes schrijven. Ze hebben daar de stoplichten ook fout, stom en onlogisch ingesteld, zodat de kans groter is dat iemand door rood rijdt. Stoplichten zijn er om verkeersituaties te regelen, te verbeteren en zelfs veiliger te maken, maar daar hebben ze een manier gevonden om er ook nog extra mee te verdienen. En hoe maken die camera´s het veiliger? De daad is geschied en de dader moet dan nog maar gepakt worden. Er zijn zoveel die op camera staan en vervolgens nog niet opgepakt worden of dat de pliessie het liever niet doet. Het is een schijnveiligheid. De enige crimineel die zich af laat stoppen door een camera is misschien een puberende shoplifter. Vervelend voor de winkelier, maar het wordt er niet veiliger of onveiliger op. De politie doet wat het moet doen en goed in is, mindless bonnen uitschrijven en dat ze daar extra middelen voor gebruiken is geen wonder. Het zijn ook maar ex-vmbo-ers.

Adormin | 02-08-06 | 08:27

Waar blijft onze registratiekamer?

Kerstman | 02-08-06 | 07:44

Hey! En hoe veel auto's die geen voorrang verleenden aan voetgangers bij het zebrapad waren er vandaag?

knijntje | 02-08-06 | 00:33

nuon? eneco heet de club. twee maanden kost tegenwoordig 800 pleuri. eigen fout => TUURLIJK JOH, WAAROM OOK NIET, MOET JE MAAR NIET OVERSTAPPEN OP GROENE STROOM, en je meterstanden vergeten doore te geven. lezen jullie even mee, prutsers, mijn klachtbrief is onderweg!

neuzel | 01-08-06 | 21:25

jaaa een hakbar gespot met een grote tas!
amsterdam finest doe eens oppasssE!

jurjeHH | 01-08-06 | 21:24

Cs van utrecht heb ik eht hierboven over

Stealth Ninja Pirate | 01-08-06 | 21:10

Je kunt nog zo veel camera's neerhangen, er moet natuurlijk wel iemand achter de monitor zitten om de videobeelden te bekijken. In de centrale meldkamer van het CS, waar de monitoren staan, is te weinig personeel om de beelden goed te volgen. Cameratoezicht heeft dan natuurlijk niet zo veel zin. Dus er is nog altijd werk voor Ravoo bij het cameratoezicht.
ns heeft 1050 camera's in dienst!!! Ravoo is watching us!

Stealth Ninja Pirate | 01-08-06 | 21:09

Ja, moet je je maar aan de wet houden... Heel simpel, heb je ook niets te klagen ;_)

RedFrits | 01-08-06 | 20:55

Binnenkort een chipje in je rijbewijs/ID-kaart, controlepoortjes in de stad. Als je openstaande boetes, belastingschulden, achterstand bij Nuon of eigenlijk op je werk had moeten zijn wordt je door een diender in de kraag gevat en in het cachot gegooid.
Motormuizen met speciale scanners rijden langs de files en iedereen die z'n rijbewijs of papieren niet bij zich heeft, kan zich op de vluchtstrook vervoegen en de boete afrekenen.
Nog 15 jaar, max.

CoJoNes | 01-08-06 | 19:07

en buiten dat vind ik die paradijsvogel in mijn achtertuin iedere ochtend ook bijzonder aardig. het is gewoon een erg lief vogeltje.

neuzel | 01-08-06 | 18:59

Ik vind het uiterst effectief gebruik van de minimale mankracht bij de politie. Het argument 'wij kunnen niet op 5 plekken tegelijk zijn' is niet meer geldig. De politie hangt op 5 plekken een camera neer en slingert via een handig webformuliertje zo hup 5 foutparkeerders op de bon. Briljant idee!

En voor al die mensen die zeiken dat ze een bon krijgen: parkeer dan niet fout! Op de kleuterschool heb je al geleerd om binnen de lijntjes te kleuren, en dus kan parkeren binnen de lijntjes niet te moeilijk zijn!

Wat heb je liever? Hogere belastingen, of hogere boete's?

Nepkarel | 01-08-06 | 18:44

Is joost ravo werkeloos dat hij moet bedelen ???

Henk Giertank | 01-08-06 | 18:28

@Lof der Zotheid hmm, nou, bedankt voor de uitleg. wat een hopeloze kudtzooi. kan ik ook terugstralen?

neuzel | 01-08-06 | 17:31

@HoerenSloep 01-08-06 @ 17:08
Gordeldier? Is u niet lekker tussen de oren?

Lof der Zotheid | 01-08-06 | 17:11

@Lof der Zotheid: Volgens mij moet je een hoedje van gordeldier i.p.v. alu op hebben...

HoerenSloep | 01-08-06 | 17:08

Fucking bedelaars

Correcte eikel | 01-08-06 | 17:05

@Neuzel
Nog één keer leg ik het uit: Nooit tweemaal dezelfde supermarkt binnen drie maanden. Altijd een willekeurige volgorde. Géén, ik herhaal GÉÉN boodschappenbriefjes. En alle voedsel in de magnetron klaarmaken. En ja is altijd ja, behalve als je geen weerstand biedt. Camera's werken ook niet met beelden maar met mindmanipulatie. Zijn straalkanonnen. En geen goede straling! En ook al bestel je geen ranzige patat, dan krijg je die toch, duh! Want nee is in dit geval ja. En waarom denk? Goh, eindelijk duidelijk! Geloof mij, je kunt niemand vertrouwen! zelfs mij niet! vertrouw je jezelf? en wat als de mindmanipulatie al is gelukt? dan vertrouw je dus niet jezelf, maar degene die met je brein heeft zitten knoeien!

Lof der Zotheid | 01-08-06 | 16:52

@Lof der Zotheid hoedje helpt niet bij mij. ze hebben wat in mijn eten en drinken gedaan. je draait vanzelf door.
als er iets is wat het bloed onder mijn nagels kan zuigen, dan is het wel van dat passieve volk. is het ja dan is het toch nee, rijd je een voetganger aan dan krijg je een bon. loop je anoniem op straat, dan kent men je toch. bestel je ranzige patat, dan krijg je die. goefferdoeme.

neuzel | 01-08-06 | 16:42

Eiglek mag je dus eauk geen webcams meer op die Strasse richten... Dus juridisch dik in orde?

Vieze_Freddeh | 01-08-06 | 16:37

Ik vind het trouwens ook niet zo'n prettig idee, die camera's. Vooral\ niet als Cohen en co achter de knoppen zitten.

Broodjeharing | 01-08-06 | 16:35

Behalve die camera's, ben ik ook voor meer helicoptertoezicht en veel zoeklichten. Dan voel je je toch helemaal meetellen met L.A.

Die blauwe fapperts krijg je de straat niet op. Iedere keer als er krittiek is op de pliesie, schreeuwen ze dat ze te weinig mensen en poen. hebben.

Als ze dan poen ontvangen om mensen aan te nemen, zetten ze die allemaal achter een bureau neer. Het blijven ambtenaren, dus inert.

Boetes uitschrijven kunnen ze, k*nkermarokkanen oppakken niet, want dat kan wel eens op klappies uitdraaien of een gebroken nageltje voor de dikkontige Anita's die tot de standaaruitrusting van elk pliesiekarretje hoort.

Passief, laf kudtvolk.

Colossi | 01-08-06 | 16:34

verhip het regent in 020. lekker! Hier in Manhattan is hiet puffen geblazern met 38C. In de schaduw......

HerrOttoFlick | 01-08-06 | 16:33

Die BMW was nét op tijd weg voor de parkeerpolitie....

Broodjeharing | 01-08-06 | 16:32

wel leuk om telkens te zien wie er wint: de auto of de voetganger. wanneer de auto wint kan de pliesie een bon uitschrijven.

pn | 01-08-06 | 16:32

@neuzel 01-08-06 @ 16:29
Weet niet. draag altijd aluhoedje voor de zekerheid.

Lof der Zotheid | 01-08-06 | 16:31

zijn hersengolven ook auteursrechtelijk beschermd in het universum?

neuzel | 01-08-06 | 16:29

Gezeik over die bekeuringen altijd. If you can't do the time, don't do the crime...

Lof der Zotheid | 01-08-06 | 16:29

2 spoken.... verdacht....

pn | 01-08-06 | 16:28

die camera's dragen alleen maar bij aan de lichtvervuiling.

neuzel | 01-08-06 | 16:28

Dit land gaat over niet al te geruime tijd aan bekrompenheid ten onder.
Uw Deense Profeet heeft gespreauken.

Deense Postbode | 01-08-06 | 16:27

Dit is cool beetje mensen kijke heb je meer camera's ?

Crimedevil | 01-08-06 | 16:26

Zag iemand die finnen met die witte cappuchons en dat tasje lopen ?

Broodjeharing | 01-08-06 | 16:26

hee dit is veel leuker dan battlefield

pn | 01-08-06 | 16:24

Als ik nou probeer om deze shit aan Talpa, een en al shit, te verkopen. Krijg ik dan geen bonnetje meer?
Wel lekker taartjes eten zo......

iksik | 01-08-06 | 16:24

Wie er problemen mee heeft kan natuurlijk altijd naar Zimbabwe vertrekken.

ventus_aqualis | 01-08-06 | 16:23

Als ik nou probeer om deze shit aan Talpa, een en al shit, te verkopen. Krijg ik dan geen bonnetje meer?
Wel lekker taartjes eten zo......

iksik | 01-08-06 | 16:23

Als ik nou probeer om deze shit aan Talpa, een en al shit, te verkopen. Krijg ik dan geen bonnetje meer?
Wel lekker taartjes eten zo......

iksik | 01-08-06 | 16:23

Er zt een duif op de camera....

Broodjeharing | 01-08-06 | 16:23

Dat die snuivende pillenslikkers slim genoeg zijn om een camera te bedienen.

Joltcan | 01-08-06 | 16:23

@ OokVaag 01-08-06 @ 16:17
Ik accepteer geen camera in mijn anus!
Wat de dokter ook zegt!

TeenEnKaas | 01-08-06 | 16:20

Ik zie het probleem niet.. Die camera's hangen er toch om te kijken of je iets doet wat niet mag? Als je tegenover een PIN-automaat woont en die camera ziet de inbreker van jouw huis wil je ook dat ze de beelden gebruiken toch? Waar wil je die grens dan hebben..?

OokVaag | 01-08-06 | 16:17

Het probleem is dat er een infrastructuur wordt opgebouwd die de natte droom is van elke dictatoriale staat... Mocht het ooit eens fout gaan in Nederland dan is er geen weg terug.

Roel van Dijk | 01-08-06 | 16:17

Heeee dat was die ene deelnemer van Idols 3! Die er in de tweede ronde uit lag je weet wel met dat lied van M. Carey! Ghiihiii geweldig dit!!!

min6 | 01-08-06 | 16:16

ik bedoel natuurlijk geweaun, geweaun! Zeau, eauk weer opgelost.

Pharan | 01-08-06 | 16:15

Kan die Australian vestiging daar ff voor ijs zorgen voor ons reaguurders. Zet maar gewoon op straat, bonsbons erbij... komt wel op!

Pharan | 01-08-06 | 16:12

Ik zag iemands zuster in lange broek!

makkie | 01-08-06 | 16:12

Tja, hang anders gelijk, het hele land vol, tss veel beter voor je veiligheid, immers meer bonnen is meer $$$$ voor de Politie, dus beter voor jou veiligheid...
Dat ze(zo maar iemand, of iemand anders) zo dan je vanaf je huis tot aan je werk/sex club/kerk/ kunnen volgen zou niet van belang zijn(wie maakt er nou misbruik van die camera's?) Je ex, de EX van je EX... Of ergerrrr Mr AH, die even kijkt of je nu echt gebruik maakt van je bonus kaart.
Tss allemaal wat, maar relax, dat die gasten nu helemaal niet meer op straat komen. Daar gaan we dan, NL politie staat Allah!, Bush.

szol2001 | 01-08-06 | 16:12

goed voor de veiligheid van de buerger

corvinus | 01-08-06 | 16:10

De tram neemt een korte route, u ziet dit en neemt dezelfde route. Mag dit?

garincha | 01-08-06 | 16:08

Wat een paupers. Ga eens aan het werk ipv over het koningsplein lopen!

MastaBation | 01-08-06 | 16:07

Het moet toch niet gekker worden. Ze moeten die dingen in Gouda ophangen en alle idioten op de markt ermee oppakken. Ik vind dat je vanaf nu verplicht met een jas met een nummer moet gaan lopen zodat ze op afstand kunnen zien wie je bent. Wel een beetje 1940 maar toen werkte het ook..... :)

great bay | 01-08-06 | 16:05

En komen ze er helemaal niet uit dan doen ze weer gewoon een beroep op de burgers!!! Die worden daar toch immmers dik voor betaald om werk voor de blauwe ambtenaren te doen. Of.................. was het nu anders om?? Tja je zou het bijna vergeten. Mocht het eerste het geval zijn, dan zijn ze ineens nog matennaaiers geworden ook, wie had dat verwacht, na de KLPD parkeergarage affaire gebeurd zeker.

RazendeBode | 01-08-06 | 16:04

yep, alweer een vout geparkeerde taxi.

Modderfokkert | 01-08-06 | 16:04

Heel goed, zo mag ik het horen. Nu kan de kwajongen die laatst op de Groten Markt in Groningen 1 friet met een halve klodder remoeladesaus liet vallen ook voorgoed achter slot en grendel.

Webcams-arbeiders hebben echt een gave baan. Wel raar dat je met deze carriere-hink-stap-sprong geen kans meer maakt op de chr. scholengemeenschap te Hornybeeck.

poelewapper | 01-08-06 | 16:02

Reed gvd een politieauto over de trambaan |:(
Frapant altijd hoeveel niet-blanke mensen tijdens kantooruren buiten lopen *D

CipherNL | 01-08-06 | 16:02

Een volgende slimme stap zou zijn, het kijkwerk naar India out te sourcen. Daar die camera's laten bekijken, boete opstellen en van de rekening van het slachtoffer halen (zelf laten betalen is alleen maar lastig; leuker kunnen we het niet maken, wel makkelijker)

dyslexieman | 01-08-06 | 16:01

Ach... je kijkt toch nergens meer van op, luie honden, big brother op de verkeerde manier, vuile nsb'ers

jottum | 01-08-06 | 15:58

Psst.. fietsje kopen?

garincha | 01-08-06 | 15:57

Kijk Henk,er word net iemand neergeknuppelt en berooft.Stuur er even 32-02 op af.Signalement? Ehh.. Zwarte jas,zwarte broek,zwarte schoenen en een zwarte bivakmuts.Verdomme,mun koffie is weer koud!

de grote Anti | 01-08-06 | 15:57

Echt een hoop mongolen op de fiets die niet weten hoe een zebrapad werkt.
Dat geweer onder die cam is zo een slecht idee nog niet :|

CipherNL | 01-08-06 | 15:56

Met de jaywalkers valt het wel mee, je mag namelijk 2 meter van een zebra gewoon oversteken en dan telt het nog alsof je op de zebra staat. Iedereen die rechts oversteekt van de zebra valt nog binnen die twee meter (ongeveer dan he)

Mach10 | 01-08-06 | 15:56

Ik vind zulke webcams altijd super fraai :)

Weet er iemand nog meer?

Supreme Dutch | 01-08-06 | 15:56

Iek zag autoe op trambaan, zijn dat toegestaan?

Sneeuwbataljon | 01-08-06 | 15:54

Ik voel me altijd een echte ster als er cameras op me gericht zijn.

Boze Buur | 01-08-06 | 15:53

Wanneer komen die rellen of iemand die ervoor gaat springen?

Sneeuwbataljon | 01-08-06 | 15:52

ja anders stop je ff voor de voetgangers....

Duivel666 | 01-08-06 | 15:52

Het net sluit zich rond boeven met een vaste woon- of verblijplaats en sofinummer. Tuig.

Jan Passant | 01-08-06 | 15:50

Breinstein, neen, aan jou wel?

Ventilatorje | 01-08-06 | 15:50

Hehe.. lekker die wepcam.Die live-stream gaat ut niet lang volhouden denk ik.
Kijk,een veel te kort rokje!! *PrtSc* Hee,dat lijkt op mijn fiets! *PrtSc*

de grote Anti | 01-08-06 | 15:49

Hell!! Ik zag iemand met een Aussie trainingspak!! Op het schavot met dat crapuul!

Bries | 01-08-06 | 15:49

Eeeh dr zit vast een grote regen drup opo die cam maar ik zie er bijzonder veel bewegende vage vlekken op.. En het verschil tussen een taxi en een gewone auto dus al helemaal niet. laat staan het verschil tussen een asbak legen en vullen ;)

WB | 01-08-06 | 15:48

Ik stel voor om gelijk een geweer te monteren onder die camera zodat we straat criminaliteit veilig via internet kunnen aanpakken.

witte kip | 01-08-06 | 15:47

WTF die motor op de stoep?! DIKKE PRENT LIJKT ME!!

Sneeuwbataljon | 01-08-06 | 15:46

@Ventilatortje: sarcasme is niet aan jou besteed? On topic: goh, da's maar een paarhonderd meter van m'n huis! Eens even kijken vanavond wat het bereik van die kudtcamera's eigenlijk is...

Breinstein | 01-08-06 | 15:44

1 Oud-NS-medewerker, sinds Nijntje worden er geen namen meer genoemd?

bad to the bone | 01-08-06 | 15:43

Vanaf een uur 0f 20:00 ekker finnen kijken....

Broodjeharing | 01-08-06 | 15:40

Tarmac, als je weer eens op een snelweg komt... kijk dan even naar de lantaarnpalen. Geheid kans dat er een camera op zit. Dus, DOEI!!

Ventilatorje | 01-08-06 | 15:39

Gezeik. Alleen maar goed dat ze die cameraatjes breed inzetten.
Ipv 5 IVMBO-ers op straat zet je er gewoon één achter een dozijn beeldschermpjes. Zij blij, wij blij.
Gewoon niet fout parkeren en je hebt nergens last van.
Van pricacy koop je toch niets.

CipherNL | 01-08-06 | 15:39

En binnenkort gaat de politie klagen dat het zoveel werk is om vanaf de monitor helemaal een bon uit te schrijven....

Hickup | 01-08-06 | 15:39

@MasterControlProgram 01-08-06 @ 15:38
In TRON won de user.

Hellsmurfje | 01-08-06 | 15:39

@Opa Bangepoep ,
een totalitaire reality-soap?

vander F | 01-08-06 | 15:38

Er is iets mis met de cam. Ik zie alleen maar een plein. Waar zijn de blote BreeZzahs?

TeenEnKaas | 01-08-06 | 15:38

Er is nog een andere ontwikkeling gaande:

Hoe meer er wordt beveiligd met cameras in de binnenstad, probleemwijken, bedrijven en bouwlocaties hoe meer de criminelen en ander tuig naar andere plekken trekken zonder die cameras. En dat zijn de gewone woonwijken, uw straat dus.

MasterControlProgram | 01-08-06 | 15:38

1984.

hallevvezool | 01-08-06 | 15:36

De eerste zwaaiende reaguurder MET een stijloos roze GS shirt verdient toch wel een prijsje, medunkt......

Kakbouter | 01-08-06 | 15:36

@ MrMoore - De enige vraag die dan nog rest is: leven we in een politiestaat of in een reality-soap?

Opa Bangepoep | 01-08-06 | 15:36

Hmm, radiogolven hier in de buurt zeker. Typ ik toch zomaar bloegeigen ipv bloedeigen

Pharan | 01-08-06 | 15:35

Het moet niet gekker worden!
Nog even en dan gaan ze aan de kant van de snelweg ook nog camera's neerzetten. En als je dan te snel rijd, dat je dan automatisch op de foto gaat en dan automatisch een bon krijgt.
Als ze dat flikken, verhuis ik uit Nederland!

Tarmac | 01-08-06 | 15:35

Hoeveel camgirls zijn er op die link te zien?

Dada_ | 01-08-06 | 15:34

Weer een briljant stukkie, Pritt. *abonneert zich op de Pritt-fanclub*.

ViagraFalls | 01-08-06 | 15:34

Hoorde dit gisteren op Radio 1. Pliessiewoordvoerdert zei dat er een risicowedstrijd werd gespeeld op het WK, en dat weggetje moest vrij blijven voor eventuele hulpdiensten, vandaar.
Het locale D33-lid gaat vragen stellen.

fuckje | 01-08-06 | 15:34

Hehehe,
zie mijn bloegeigen zus net jaywalken :o)

Pharan | 01-08-06 | 15:34

Ja ach... nog een paar nachtjes slapen en dan is dit land volledig getransformeerd tot BigBrother staat. Stelletje uitzuigers...

Mr Moore | 01-08-06 | 15:33

CCTV powned de pan uit!

Traag | 01-08-06 | 15:33

Haha RAVOO *LOL*

Koning Bier | 01-08-06 | 15:32

"1 bedelende oud-NS-medewerker"
LoL :)

Hellsmurfje | 01-08-06 | 15:31

Als ze er nou ook gelijk een automatisch snelvuurwapen onder hangen,
hoeven ze de deur helemaal niet meer uit.

vander F | 01-08-06 | 15:31

Big brother is watching you wordt steeds meer realiteit.

scrutinizer | 01-08-06 | 15:31

Eh ja, waarom niet eigenlijk? Blijft een kwestie van verboden gedragingen observeren. Je mág toch niet foutparkeren?

Kruidnagel | 01-08-06 | 15:31

Verdoemme!

D'r loopt er een op de tramrails!!!

Felix Laband | 01-08-06 | 15:29

All your base are belong to us. Wanneer gaan ze mijn hersengolven monitoren?

Opa Bangepoep | 01-08-06 | 15:29

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland