
Ogott ogott. NU gaan we het krijgen.
Ayaan Hirsi Ali is weer in Nederland. Zojuist gingen alle op ANP aangesloten Nokia's ter redactie piepen. Stop de persen. Het Somalische wonderkind is weer in het land. Nederland wenste niet langer de overzeese beveiliging van de naar de VS uitgeweken Hirsi te betalen, en die Amerikanen verdomden het natuurlijk om voor de kosten op te draaien. Nu had Ayaan die kogelvrije Mercedes met bewapende chauffeur ook zelf kunnen betalen uit de revenuen van haar succesboekje, maar daar had Mevrouwtje Denktank blijkbaar geen zin in. Ayaan Hirsi Ali is sinds 26 september Amerikaans staatsburger, en toen heeft Nederland meteen de geldkraan dichtgedraaid. En dus komt Ayaan terug, want hier krijgt ze wel graties beveiliging. Simpel. Onbekend is waar Ayaan nu verblijft. Waarschijnlijk achter een boekenkast in Huize De Winter.
Reaguursels
Inloggenbottehond@22.21. Wat is de verdienste van Hirsi nou helemaal? Dat ze roept dat de Islam niet deugt en de vrouwen daar vernederd worden? Dat roepen duizenden! Zij valt op, omdat ze haar kritiek op de Islam en haar bedreiging zeer geraffineerd tot een cultus heeft gemaakt, waar de regering met boter en suiker is ingetuind. En ook omdat de VVD haar in den beginne bijna tot heilige had verklaard. Maar is dat ook zo? De feitelijke verdiensten van mevr. Magan stijgen niet uit boven die van andere roepers en kritikasters van de Islam die zich bedreigd voelen. Reken eens uit: beveiliging in de USA, : 2x een ticket voor persoonsbeveiligers (minstens 2 man!) 2x een jaarsalaris/huisvesting etc. voor deze twee man. Hisch Balletje heeft groot gelijk. Stoppen die beveiliging, want daarmee heeft ze ons inderdaad bij het scrotumpje.... collega varken.
Misschien is Nederland inderdaad geen plek voor iemand met moed en intelligentie.
* Behead Alibis, wherever you find them *
ik bied me aan die mediageile snol nog een keer te besnijden...
PiGGY 02-10-07 @ 22:16
Hoe weet jij eigenlijk dat ze in Nederland is? Hoe het ook zij: ze martelt de kleinburger in Nederland en gelijk heeft ze. Bij deze maakt ze hoe dan ook een geweldig statement. zich ruimdenkend en kosmopoliet wanende Nederland wordt door mevrouw Magan grandioos te kakken gezet als de nare zure Biedermannen (zoek maar op) die ze voor 75 % zijn. Dat verklaart ook die islamofilie. 75 % van de Nederlanders bukken snel voor een sterker gedachte opponent. Nederand verdient iemand van de allure van Ayaan helemaal niet. En pepert ze ons genadeloos in. Hulde daarvoor. Ayaan heeft jou bij je scrotumpje, varken. Eat this voor de tweede keer:
www.nrc.nl/binnenland/article340699.ec...
OK even een reaktie op alle vragen die mij gesteld zijn
autonoom, kaalkop of islamiet? Of gewoon een rancuneuze kleinburgerT?
* eeh.. Ik heb weinig haar, een enkeling vindt me lelijk, en geen last van rancune, geen last van enig islam-aandrang, gewoon volledig ZADT van die doos die Ayaan heet of zou kunnen weten.
Het feit dat mevrouw nu terug komt naar Nederland omdat de USA niet wil betalen voor haar beveiliging... dat vind ik krankzinnig
Het feit dat we in Nederland de staat laten opdraaien voor haar beveiliging, voor een luttele 5 euro per MINUUT - zijn we wel goed wijs ?
Het moge duidelijk zijn, ik ben het *niet* met haar eens, en al helemaal niet met de voorrechten die ze krijgt toebedeeld, vooral dus zaken als wachtgeldregelingen enzovoorts.
Als jij het in je hoofd haalt om anderen met mijn uitspraken tegen me op te zetten, wie gaat je dan beveiligen ? En waarom zij wel ?
En Theo is een man naar mijn hart, dus ik heet geen Volkert. Over levende geldverspilling gesproken.
Zullen we vast gaan sparen ? de emigratie van Geert naar een donker gehucht ergens ver weg moet ook vroeg of laat gebeuren..
** O nee dat spaargeld regelt Balkellende al voor ons hoorde ik een aantal dinsdagen terug.
pennestront 02-10-07 @ 21:36
Een schijntje vergeleken bij de kosten veroorzaakt door de massale import van deaudscultus. Die ranzig dampende kruideniersmentaliteit en provincialistische domineesvinger in de draad en in heel het land staat me echt tegen. Je doet je nick eer aan. Als het zo doorgaat kunnen we Slauerhoff wel weer opgraven en reanimeren:
users.pandora.be/gaston.d.haese/slauer...
'K vind het maar een dure hobby, die Ayaan.
@ bakoenin
Und? Ik heul niet met de man. Zijn standpunt vind ik niet verrassend, wel abject formalistisch.
Rodec 02-10-07 @ 14:37
Nee joh lutser we zijn juist blij met haar, zij is de reden dat er op afzienbare termijn tientallen moskees gesloten zullen worden, prachtig toch??
-weggejorist-
-weggejorist en opgerot-
www.volkskrant.nl/binnenland/article46...
Botte komter maar in
@hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 08:43
'eigen onvoorwaardelijke opstelling', ik heb u geen opstelling in de mond gelegd, maar uw opstelling lijkt mij voorwaardelijk, ieder mag zeggen wat hij wil, maar als iemand hierdoor bedreigd wordt blijft het bij bewondering, maar verkrijgt geen steun. Dat zijn uw eigen woorden, niet de mijne, zal het anders formuleren voor de duidelijkheid, zonder deze steun verdwijnt ook het object van bewondering en verschuift met onbedoeld effect de middelpuntvliedende kracht naar gelovigen.
-weggejorist-
Dokter Spin 02-10-07 @ 12:40
En waarom naar NSB Handelsblatt?
wat mij betreft houden we de geldkraan dicht. ze heeft er zelf voorgezorgd dat ze die beveiliging nodig had, nou mag ze het wat mij betreft ook lekker zefl oplossen.
de BTW omhoog en vliegtaks omhoog, alcoholtaks en tabkstaks ook omhoog, en voor wie, AHA het liegbeestje, of is haar naam nu al weer verandert door een of andere vage Somalische wet?
Wat een foute reacties hier, zeg. Haar beveiliging opheffen staat gelijk aan een doodvonnis. Wat mij betreft heeft het CDA bloed aan haar handen. Of wassen ze hun handen in onschuld? Schande!
En welke ambtenaar heeft haar terugkeer laten uitlekken naar NRC? En deed hij of zij dat voor geld of met een politiek doel?
Dus een politica krijgt levenslang beveiliging als ze met de dood bedreigd wordt? Een vrouw die door haar ex wordt bedreigd mag met God's gratie naar het blijf van mijn lijf huis. Die Ali had hier toch asiel aangevraagd omdat iedereen gelijk was?
Stop de Kuffarfobia!
Londen op 26 oktober a.s.
Demonstratie.
Lees:
sioe.wordpress.com/2007/09/28/stop-kuf...
Huiver: zal die vette dhimmipad thielemans z'n draaiboek uitlenen aan billenmaat livingstone (wots in a name..)
*word wakker en leest in de nationale kleipolder nog steeds reutelende haat- en centenkwesties mbt Ayaan*
Gelukkig zijn er hier ook commentaren als b.v. bottehond en ekimov, anders zou ik bijna denken dat ons land bevolkt is met "blode jannen", beter blood dan dood, nietwaar. Dus je maar gedeisd houden en vooral geen kritiek op de islam, want dan word je "nu eenmaal"bedreigd, dus eigen schuld, dikke bult ! Schande ! Dat is de mentaliteit van in de oorlog, al die helden op sokken. Mw. Hirsi Alie kan een voorbeeld zijn voor ons allen !
Ben overigens blij verrast met reactie van mw. Femke Halsema.
-weggejorist-
@ uncleben
Brave dhimmi! Heel goed, dude. Je hebt al goed geleerd welke grenzen de mullahs aan jouw gedrag stellen. Jopuw post toont eens te meer aan waarom Nederland types als Ayaan op handen moet dragen en die onzindelijke discussie over dat geld grotesk is. Hoe ver zou jíj gaan voor dat beetje illusoire maatschappelijke vrede? Heel ver kennelijk. Dhimmi.
Ach als ze hier dan toch weer is kunnen we net zo goed van de nood een deugd maken. Tot het moment dat ze ergens anders weer een groter podium met meer schijnwerpers vindt natuurlijk, dat dan weer wel.
-weggejorist-
liever kwijt dan rijk -
Toch jammer dat de anp persberichten nog niet worden gevult met de polls van GeenStijl... Terwijl het toch een aardig politiek correcte graadmeter zou zijn....
-weggejorist-
@Pritt Stift,
U wordt genoemd..
Zie het viertje van elsje..
Leon..
Nou hier kan Wilders garen bijspinnen hoor. Als ze weer eens flink van leer trekt over dat achterlijke moslimgebeuren, en deze groepbaardmannen gaan aanslagen op haar plegen. Dan hebben we eindelijk een reden om deze te gaan uitwijzen en moskeen te sluiten, een hoofddoek verbod er doorkrijgen. Samen met Geert en IJzere Rita op de rechtse baricade om ons tegen Islam te beschermen.
Ajaan is dat niet een Amerikaan tegenwoordig???
.HerNihilist 02-10-07 @ 02:46
Hoewel nog niet zo lang reaguurder op dit medium, zijn er al meerdere reaguurders die mij goed schijnen te kennen. Zo ook deze collega die blijkbaar van mij weet of en zo ja welke onvoorwaardelijke opstelling ik al dan niet schijn te hebben en waarover dan wel niet.
Zo leer je jezelf toch nog een beetje kennen. Waarvoor dank.
OT (excuses @redactie, vond 'm zo lollig)
Christen en moslima eindelijk samen in bed tegen GW:
www.nd.nl/Document.aspx?document=nd_ar...
Vermakelijk zijn de verwijten weer!
OT
Intussen in diverse dagbladen iets meer info over waarom de USA haar niet mag beschermen (Trouw); Tjibbe z'n mond houdt en wil Böhler (haar advocaat *kuch* waarom nou juist die muts?) ook niets wil zeggen (Refdag).
Sluipwesp Rita doet o.a ook huilie over de centjes:
'Volgens haar moet de overheid kiezen: terroristen aanpakken of haar burgers beschermen. De overheid zou dan ook de kosten moeten betalen, of terughalen bij de Amerikaanse overheid of de Amerikaanse werkgever, vindt Verdonk'.
Deze leugenachtige vrouw is vergif voor onze samanleving.
Ali maakt het samenleven met de moslims onmogelijk door ze op onze kosten elke keer weer op te naaien.
Ze vergeet dat ze zelf ook maar een vluchteling is en gast in ons land. Paspoort of geen paspoort. De wet staat toe dat af te pakken als ze ons land in gevaar brengt.
Kom op Rita, start een actie om haar alsnog het land uit te flikkeren.
.HerNihilist 02-10-07 @ 02:46
Ik zie het meer zo: vroeger allemaal goede filosoofjes gehad die ons vrijheid bijspijkerden, maar nu, gaan we weer terug in de tijd. Men ziet de vrijheid niet meer als een noodzakelijk iets. Soms zijn er mensen op GS die al openlijk zeggen dat de mensen zich niet beter kunnen bemoeien met de overheid en dat we geweldadigheden vanuit geloofsperspectief maar moeten accepteren en er rekening mee moeten houden. Weg is de 2000 jaar durende filosofie-emancipatie
@Draaitafel Demagoog
Vertel mij eens waar ik de cursus interessant-doen kan volgen
Zitten we weer met dat mens opgescheept.
@hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 00:11
Wat is bewondering waard zonder een eigen onvoorwaardelijke opstelling? Niets.. De vraag is hoeveel iemand zelf over heeft om te kunnen blijven zeggen wat men vindt, want zonder tegengeluid kun je er zonder voorbehoud vanuit gaan dat uiteindelijk de invloed van het christelijke communisme (communitarisme) of de islamitische opvattingen (sharia) ook uw voordeur binnen komt, met de vraag of u anders wilt 'leven', dit proces is nu al gaande. Vanaf dat moment is er nog maar èèn keuze voor u om te bewonderen, want uw bewondering is hun zorg. Voortaan leeft men enkel voor en na respect voor gelovigen. Men is dan ook al dood, geestelijk, maar men weet het zelf niet. De angst heeft dan inmiddels al elk redelijk denken verdrongen, nu is het mogelijk dat je daar vrede mee kunt hebben, spijtig genoeg heb ik dat niet.
Dus deze keer hoefde ze niet te liegen om nederland binnen te komen?
nl.wikipedia.org/wiki/Cognitieve_disso... :P
ik zou nu iets kunnen schrijven over snijden, naaien en scheuren. Maar dat doe ik niet...
Een cognitief proces is een proces dat zich afspeelt in hersenen en is daardoor moeilijk wetenschappelijk te onderbouwen. Zie nl.wikipedia.org/wiki/Cognitief_proces... en hou je bk lutser als je niet weet waar het uberhaubt over gaat .. ga lekker naar stormfront APE !
@ Draaitafel Demagoog 02-10-07 @ 01:45
Het is jouw ethische denkwijze, niet cognitief want het is geen feit
Robin gaat haar boomhut maar eens opzoeken. Weltrusten @ allen.
*BOOMHUT*
@botte .. tis puur cognitief .. niks ethisch superieur .. dat jij in dit geval niet van 2 1-en een 3 kan maken, ligt niet aan mij vriend !
@ Plonk 02-10-07 @ 01:35
Volgensmij heb je ze nog nooit aangekeken of uberhaupt ontmoet.
Vrouwen die met hun kin op de borst naar je kijken, Ayaan, Lady Diana.... niet te vertrouwen !...
@ Draaitafel Demagoog 02-10-07 @ 01:30
Ik zou nooit gesteund willen worden door een huppelkutje met een grote mond.
Draaitafel Demagoog 02-10-07 @ 01:30
Jij waant je ethisch superieur, maar in feite ben je een verdwaasde onnozelaar die zijn ergste beulen verdedigt. Stockholm syndrom, dude. Denk eens wat Vrijer, lutser.
Botte - bedankt.
Ik ga zo ook pitten. De tijd zal het leren hoe 0031 emancipeert. Ik hoop dat jij gelijk krijgt.
Toch mooi al die kaalkopjes die zich gesteund voelen door deze vrouw. Daar krijg je als normaal denkende mens toch warme gevoelens bij .. ja toch !
@ Hippo
Je bent pessimist, ik niet. De zich emanciperende Burger is aan de hand, sombermans. Ik ga mijn mand in. Wilde je dit nog linken. Vanaf: Artikelen. Van Geert (hehehe) Cohen Stuart:
www.cohenstuart.info/cs/home/Boeken.as...
QZNYWRLD 02-10-07 @ 01:23
Randstad rules.
hersen ali kijkt een beetje zuur
QZNYWRLD 02-10-07 @ 01:23
Lees het dan niet als je het niet kan volgen. De reaguurders met wie ik in conclaaf ben, hebben er geen moeite mee. Anders zijn ze assertief genoeg om me dat evident onder de neus te wrijven. Slaap zacht verder.
hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 01:18
Hey. Randstad. 't Is hier geen pseudo grachtengordel babbelbox. Als jullie het in 't cafe of elders niet eens worden met elkaar, val me er dan op het internet niet lastig mee: grosso modo door de bank genomen worden we allemaal.
Beste @ botte 02-10-07 @ 01:08
Ik zou niets liever willen dan dat zich gaat voltrekken van hetgeen jij meent dat al gaande is (de zich emanciperende burger). In een andere discussie van het weekend heb ik je mijn mening daarover al uitgelegd. Om het eens anders te verwoorden: De gemiddelde 0031-er emancipeert helemaal niet. was het maar waar. Het establishment is qua samenstelling de afgelopen decennia zo nu en dan wat anders geweest, maar grosso modo is er door de bank genomen voor ons - het eeuwige plebs - fundamenteel niets veranderd. En dat tewijl er meerdere periodes zijn geweest dat het economisch minder met ons ging. Vaak zijn dat momenten waarbij we ons stemgedrag door opportunisme laten leiden.
De enige emancipatie die er zich bij ons voltrekt, gaat door de beurs (meervoudig bedoeld overigens). Nl. onze eigen portemonnees en de AEX-en en zo. Zolang dat niet anders gaat - en dat zie ik niet gebeuren - blijft alles zoals het was.
Zit ze te schijten op de Koran op die foto?
Een intelligente en moedige vrouw die van de Nederlandse maatschappij houdt. De maatschappij zonder geweld en met vrijheid van meningsuiting.
Het koninklijk huis wordt al eeuwen beveiligd in binnen- en buitenland, soupeert miljoenen die niet verantwoord hoeven te worden, investeert met ons geld, heeft huizen waarvan wij het onderhoud betalen en steeds meer waard worden, kortom: wordt slapend rijk. En een vrouw die het lef heeft een afwijkende mening te hebben zou niet door de Nederlandse staat in bescherming te worden genomen?
War on terror, blijkt niet op te gaan voor een persoon die meedenkt in een Amerikaanse (en dus) rechtse denktank en daarmee in feite de doelgroep steunt die haar niet wenst te steunen.
Kom maar fijn terug naar NL, duik daar maar onder. Het verzet waakt. Rita een Geert krijgen je niet te pakken.
De reactie van het CDA is consistent, maar o zo beschamend.
Ook deze kwestie wordt, zoals alle, vertaald in geld en macht. Beschamend. Ronduit beschamend.
hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 01:06
Ziehier de dank zij het Internet op straat liggende praktijken van het establishment: V"v""d" , CDA en PVDi. De belangrijkste taak anno nu van de zich emanci[erende Burger is dat doodzieke establishment voorgoed te breken.
@ Botte @ 00:50
Ik ben persoonlijk van mening dat ze Ayaan nooit hadden moeten laten gaan, dan hadden we nu ook deze discussie niet gehad. Het gaat om die kromme beredenering die altijd overal bij gegeven wordt. We jagen Ayaan weg naar de States, maar we blijven haar wel beveiligen. Dan na ruim een jaar krijgt ze het Amerikaans staatsburgerschap > concludeert men hier ineens dat ze haar beveiliging dan wel over kunnen dragen aan de VS > die dat wettelijk gezien niet kunnen doen > dus Ayaan komt terug (ook al doet zij nog steeds hetzelfde werk voor diezelfde Amerikaanse denktank > en de beveiliging is geen enkel probleem meer. Laat haar dan gewoon lekker haar leven leiden in de VS met haar werk en regel gewoon wat je regelen kunt qua kosten van de beveiliging. Me dunkt dat die hier in 0031 iets harder nodig is dan daar.
@CJN 02-10-07 @ 00:47,
maar dat gaat dus niet gebeuren,
@hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 00:53,
landsgrenzen, welke landsgrenzen, die van de EUSSR?
verder eerst maar eens afwachten wat Mw. hier zelf over te zeggen heeft.
*kooi*
bottehond 02-10-07 @ 01:02
In vrijwel exact dezelfde bewoordingen werd door de PvdA woordvoerder (ene van Dam? - niet * kots * Marcel; sorry) de parlementaire enquete over de integratie / immigratie afgedaan. Ingestudeerd?
@ CJN
Geheel On Topic om de voor- en tegenstanderTs van Ayaan te verenigen?
www.geertwilders.nl/images/stories/Boe...
Het CDA wil niet aan een parlementaire enquete en de PVDi ook niet. Die zijn namelijk bij monde van jeroenTJE dijSSelblom bezig dat andere onderzoek naar de PVDi- mengeleeksperimenten met ons onderwijs te downplayen. We moeten meer praten met het onderwijs en we gaan niets veranderen, zei oppercensor dijSSelblom. men regelt, wheelt en dealt in 070.
Het doet me deugd dat de bijdrage van niveau van Conan 02-10-07 @ 00:25, door hem? van een deugdelijke ondrbouwing wordt voorzien. Moet er blijkbaar nogal moeite voor doen, want ik zoek er nog steeds vergeefs naar.
Zie je wel ! Prototype Asielzoeker :Nederlandse burgers zolang en zoveel mogelijk voor je laten dokken
Denk met weemoed terug aan een Verdonk..... Die had blijkbaar een vooruitziende blik toen ze haar als "niet nederlands" verklaarde !
@ van der F 00:44
En daarom komt ze hier weer terug dus. Had ze net zo goed niet weg hoeven gaan. Nogmaals, was haar eigen vrije keuze. Ze werd hier toch goed beveiligd? Moeten Cheert en Rita en Aboutaleb en al die anderen dan ook maar buiten 0031 hun werk gaan doen?
@ van der F 00:43
Ben ik het mee eens, maar m.u.v. werkbezoeken en functies in dienst van 0031 in het buitenland, blijft die verantwoordelijkheid wat mij betreft beperkt tot onze eigen landsgrenzen. Anders is het eind zoek.
@ CJN @ 00:45
Idd, die waarde is subjectief. Het is dan ook de waarden die IK er aan toeken.
klauwkikker 02-10-07 @ 00:38
Beschouw jij Anarchisten, Libertariërs en -Tijnen en soortgelijken als links of als rechts? Links/ Rechts interesseert mij persoonlijk geen ene reet. Whatever turns someone on....
@ Robin
Er zijn soms hogere waarden in het spel en ieder maakt die afweging zelf. Ik meen dat eeuwigdurende bescherming van Ayaan onze heilige plicht is, als Vrijzinnige natie. Kennelijk zijn we dat namelijk niet meer en dat mot wel weer zo worden. Ayaan is in zoveel opzichten één van de symbolen van een nieuw Nederland, vandaar.
OT
Ik kijk net nog even Pauw en Pauw. Die blonde preutse kip: anale seks is erg en jongeren die beschermd moeten worden is tot 25 jaar. Moeha. Net een priester die over seks praat.
*gaat slapen, want morgen piano's repareren*
@vander F 02-10-07 @ 00:43
Precies, dat zei ik ook al. De enige oplossing die de overheid heeft om haar burgers niet meer te hoeven beveiligen, is iedereen een wapenvergunning geven.
@hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 00:40
Die waarde is subjectief. Als je een eerst gaat discussiëren over de waarde van de bijdrage van een staatsburger en daar de mate van beveiliging aan koppelt, dan beveilig je uiteindelijk alleen het establishment.
@hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 00:40,
even vergeten hoe en waarom zij in een of andere betonkolos in VS terechtkwam?
Overigens heeft de staat wél een verantwoording in deze,
zolang zij het strikte geweldsmonopolie handhaaft.
CJN 02-10-07 @ 00:34
Niet zo moeilijk. Als voormalig volksvertegenwoordiger had ze voor ons een geheel andere waarde - en wat mij betreft een veel grotere - dan weggestopt in een of andere betonnen kolos in de VS, werkend voor een organisatie waar we in 0031 nauwelijks van hadden gehoord, voordat zij erbij kwam. Het heeft dus niets met voorwaardelijkheid te maken, maar met de waarde van de waarde zelf.
@ Botte, heb jij mij ooit ergens iets horen zeggen wat ook maar lijkt op iets in de richting van 'mond houden' of dingen niet mogen zeggen? Je weet dat als er 1 is die dr mening niet onder stoelen of banken steekt... Begrijp me niet verkeerd, ik mag Ayaan graag, maar dat neemt niet weg dat ik dit een vreemde gang van zaken vind. Die mening was ik ook toegedaan geweest als het Jan Klaassen of Pietje Puk had betroffen.
puntkomma?! 02-10-07 @ 00:32
Je bent niet goed geïnformeerd. Klagen bij LaroeSS.
www.campus-watch.org/about.php
@bottehond 01-10-07 @ 23:58
Ik was en blijf links, maar je hebt mijn denkraam wel geopend, betreffende de islam..
@ Robin
Conan heeft wel gelijk met zijn vurig pleidooi. Dit draait om het hart van het Vrije Woord. Daar gelden geen nuances.
OT
De EUSSR en de polikor bezondigen zich aan etno-cide op Nederland. Wég met het establishment. @ Amen.
@hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 00:31
Als jij nou eens begint om uit te leggen waarom de waarde van haar bijdragen de voorwaardelijkheid van haar beveiliging bepalen. Ik snap dat niet. Een bijstandstrekker laat je toch ook niet vermoorden als je het kunt voorkomen? Bedreigde asielzoekers worden toch ook niet teruggestuurd? Moeten wij dat dan wel betalen?
Leg eens uit alsjeblieft.
Even buiten haar ijzersterke politieke uitingen om:
Alsof ze in de VS beveiligd moet worden.. pff.. de controle is daar op iedere burger al streng. Ze zit nota bene 2 hele grote oceanen van de extremisten vandaan... Blijf er lekker zitten. Ik wil er geen cent meer aan betalen.
Conan 02-10-07 @ 00:25
Het lijkt me na uw heftig commentaar, dat weliswaar wat gefundeerder had gekund, dat het u geen moeite moet kosten om mij - onwetende ziel die ik ben - uit te leggen welke concrete bijdragen volgens u die waarde voor ons vormen, wanneer ze woont en werkt in de VS voor een internationale organisatie. Hypocriet mag u, die mij als geen ander kent, noemen. Daar kan ik het van hebben.
VVD 02-10-07 @ 00:24
Simpeler: vertrouwen is goed, controle is beter.
@ Conan 02-10-07 @ 00:25
Ook een goedenavond. Wat een geblêr meteen, zeg. Als je enkele discussies had gevolgd in de voorafgaande dagen aan heden, had je geweten dat hippo zich drukker maakt om die linkse luchtfietsers en hun milieuluchtkastelen van je dan om de kosten van de beveiliging van Ayaan. We hadden het hier eens een keer niet over (s)links, maar over Ayaan. Vandaar dat het waarschijnlijk (nog?) niet ter sprake is gekomen.
@ Conan
Wees svp wat selectiever met honden, wil je? Anders ga ik jou Onan noemen.
@ van der F.
Hoppa.
nl.youtube.com/watch?v=SXGZBs65qMs
@botte
Ook zo moeten vloeken over de uitspraken van Balk over de vreedzame demonstratie in Myanmar en het politiegeweld? Dat we dat als VN moesten veroordelen. Dude, ik zweer je, het gezegde van de splinter en de balk is een lopend cliché geworden met Balkenende als MP.
@bottehond 02-10-07 @ 00:16: Mooi maar verontrustend filmpje, ach god, die arme Theo, maar: "They've got the guns but we got the numbers", en als het zo doorrot zie ik dat nog wel gebeuren.
Welkom terug Ayaan!
Rotting en hel voor de establishmenthonden die juist nu hun rot grappen uithalen om hun verderfelijke overgave aan de EUSSR te verbloemen.
hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 00:11
Dubieus Paard,
Dat u niet ziet wat waarde van deze schitterende dame voor 0031 (en zelfs de wereld) heeft gehad en heeft, maakt dat u nog blinder bent dan een vleermuis.
Dat u zich in 0031 serieus druk maakt om de marginale kosten van de beveiliging voor mevrouw Hirsi Ali terwijl linkse luchtfietsers hier straffeloos hun multiculturele en milieuluchtkastelen mogen bouwen op kosten van de belastingbetalerT, maakt dat u tevens een ofwel een hypocryte zak bent ofwel dommer dan een varken.
hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 00:11
Met de bescherming van AHA maakt de Nederlandse samenleving een statement: in Nederland mag iedereen, binnen de grenzen van de wet, zeggen wat ie denkt. iedere dictatuur begint met het beperken van het recht op vrije meningsuiting. Daarom dus.
@dawg 02-10-07 @ 00:04
Hoeft niet zo onaardig, hoor!
En: is de behoefte aan een referendum er
- omdat men gewoon tegen het nieuwe verdrag is en zo tegenstand wil mobiliseren,
- omdat men burgers meer politieke zeggenschap wil geven of
- omdat men de burgers "meer bij de EU wil betrekken"?
van dal 02-10-07 @ 00:17
Ik heb de hele dag door deja vuus.
@ steerpike
Hun macht bestaat bij onze onwetendheid. Een welgemikte beuk is genoeg om die flinterdunne opgedrongen beeldvorming te kraken. En de Burger will not be amused. Drom houd ik van Internet een Ayaan.
@bottehond 02-10-07 @ 00:09: Hij was een persoonlijke vriend van Bernard, en was ook eens bij een Bilderbergje, misschien is hij er daarom nog wel.
bottehond 02-10-07 @ 00:16
dat jij nog over brussel moet beginnen.... deja vu?
Steerpike 02-10-07 @ 00:12
Eindelijk nog wat wakkere tiepes die dit topic vergeefs in de media zoeken.
Erger ik me mateloos aan, hoewel ik wel weet waar het door komt. Dat een figuur als Donner ("Help een groene ijsbeer!") mede leding mag geven aan dit land, tekent tevens het niveua waarop dat dus plaatsvindt. Bevdroevend, hetgeen nog zeer mild is uitgedrukt.
van dal 01-10-07 @ 23:55
De Burger tegen het establishment. Hier een voorproefje van waartoe ook de Balk in staat is (Remember Ondiep). Wat nou kaalkopje.
nl.youtube.com/watch?v=pxQZm2zyMfY
Steerpike 02-10-07 @ 00:12 het einde is al heel lang zoek... referendum, immigratiebeleid, ajaan, noem maar op.
@hyppopotamus amphibi 02-10-07 @ 00:11,
principezaak,
ik ben niet zo kort van geheugen als sommigen hier.
@van dal 02-10-07 @ 00:09: Ja maar dat is haast heiligschennis, je hebt met je poten van die verslagen af te blijven, anders is het einde zoek, en je hoort er helemaal niets over vanuit de coalitie, onbegrijpelijk, ze gooien de democratie gewoon te grabbel.
In meerdere reaguursels is terecht opgemerkt dat iedere 0031 staatsburger recht heeft op bescherming. Nu komt daar in de praktijk voor de gewone 0031-er niet veel terecht. Als ik me niet vergis neemt het aantal geweldsmisdrijven nog steeds toe, dus die bescherming zou beter kunnen. BN-ers daarentegen hebben veel meer mogelijkheden en zeker sinds de moord op Pim, zijn ze in 070 als de deaud voor een door geweld gedeaude BN-er. Er is dus sprake van een zekere rechtsongelijkheid.
De vraag is nu of die kostbare beveiliging voor mw AHA ook nu nog steeds door ons betaald moet worden. Ik ben van mening van niet. Weliswaar bewonder ik haar moed vanwege haar openlijke opstelling tegenover de islam, maar behalve een bijdrage aan de meningsvorming, heeft het vooralsnog niet echt voor verbetering van de misstanden die ze aan de kaak stelt gezorgd. Ze is geemigreerd uit 0031 en werkt voor een internationale organisatie. Dat is haar vrije keuze geweest. De consequenties daarvan moet ze dan ook maar zelf dragen.
Steerpike 01-10-07 @ 23:55
Ik snap die dat de aandeelhouders van de TGM die Raspoetin van het establishment niet een hele grote rotschop geven. Kennelijk is hij sterker dan de geldschitende bazen, ook mede(sic!)capi van GS/NN, trouwens. Luchmof is een sta in de weg. Eén welgemikte beuk en hij kan media-consultant worden. De man is een megalomane tiran, een despoot én, zoals ik zeg: de tsar van de mediacratie. Ik zou zeggen: Mediacratie betekent politieke macht. Dat de aandeelhouders daar eensch over nadenken. Ow nee: de media hebben zich onschenbaar gemaakt voor de aandeelhouders. wat jammer nou. Mediacratie dus. Haha.
kwoot
'Dit sluit enerzijds in een krachtige bestrijding van alle totalitaire verschijnselen in het maatschappelijke en politieke leven, nationaal zowel als internationaal. Anderzijds houdt zulks in het ijveren voor een daadkrachtige democratie die op elk terrein de krachten kan ontplooien, welke nodig zijn voor het handhaven in het bijzonder van de persoonlijke vrijheid in een democratisch staatsbestel en in het algemeen van de beschaving van het westen
ontkwoot
Uit de beginselverklaring van de Stichting "Democratie" en media. Eigenaar van NSB Handelsblatt, Trouw en de (gelukkig weer wat braaf rebelser aan het worden, had ik nooit verwacht) Azijnbeaude. En het Pareaul, de Islamsterdamsche elitekrant.
Steerpike 02-10-07 @ 00:07
zoals de pm elke week een vragenuurtje heeft, heeft donner dagelijks een correctie-uurtje met de griffie.
@ Hippo, dat was me allemaal wel duidelijk. Ik vind het echter wel interessant om te weten of ze er ook op enige manier zelf aan bijdraagt. Positief dan wel te verstaan.
Heeft u geen computer ...
Kunt u om een of andere reden uw steunbetuiging niet met behulp van het formuliertje op deze website kwijt ...
Geeft u de voorkeur aan een 'papieren' petitie lijst ...
Wilt u onder vrienden, bekenden, collegae, buren steun betuigingen ophalen ...
Dan kunt u door op: WWR-PETITIELIJST downloaden te klikken en haar vervolgens te printen aan de slag met de papieren versie van de petitie.
jaja, downloaden... voor als je géén computer hebt.... ik ga die organisatie nog eens serieus nemen, aan álle mogelijkheden denken, zelfs deze......
Donner ook weer blij, niemand heeft het nu nog over het feit dat de Zelfvoldane klootzak met de Kamer verslagen heeft zitten rommelen.
VVD 01-10-07 @ 23:59
Ongezien de typhus.
"Heeft u geen computer ..."
ik heb eens gekeken op die site.... echt grote lichten zijn het niet als je zo'n mogelijkheid op je site zet.......
Wat Bakoenin opmerkt @ 23:50 is inderdaad gesuggereerd in 1 Vandaag vanavond, dus dat zou goed kunnen.
bakoenin 01-10-07 @ 23:59 lezen kun je leren....
van dal 01-10-07 @ 23:55
Terechte vraag. De oproep afkomstig uit:
Nieuwsbrief Ander Europa - Nr. 12, 28 september 2007
@ Robin Hoed
Ik heb begrepen dat toen AHA naar de VS ging, er pro forma afspraken tussen 0031 en de VS zijn gemaakt over haar beveiliging. Grofweg kwam dat erop neer dat tijdens haar verblijf in de VS de 2 landen zouden onderhandelen over wie tot - en vanaf wanneer de verantwoordelijkheid en kosten zou dragen. Daar zijn beide landen niet uitgekomen. Hirsch Balin gooit nu de knuppel in het hoenderhok door de geldkraan dicht te draaien. AHA denkt, dan kom ik gewoon naar 0031 en dan gaat de portemonnee gelijk weer open. Bovendien moet de zaak snel structureel worden opgelost, anders wordt de schande buiten 0031 nog groter dan nadat die vorig jaar al was.
Umwertung aller Werten: In het Oog ging Femke voluit voor Ayaan, zo'n beetje de enige van Haagse rattenest.
dawg 01-10-07 @ 23:52
Je wilt een referendum over het "(grondwettelijk) verdrag". Dat kan hoor. Art. 21 statuten PvdA. Maar dan wel in eigen kring graag!
@ nattebever 01-10-07 @ 23:52
Kan ik je er op 1 of andere manier aan helpen herinneren dan?
Overigens, wat bakoenin zegt.. Zo had ik er nog niet tegenaan gekeken, maar het zou me inderdaad niets verbazen als het een afleidingsmanouvre is om andere dingen onder het tapijt te schuiven. Ik noem zo maar even die EU-afgrondwet en dat boek van Fritsma over die beerput bij de IND..
van dal 01-10-07 @ 23:55
Kaalkopjeshoek !!!!
Dan zit je hier op de verkeerde site.
Je vind hier vogels van allerhande pluimage, rechts links, anarchistisch, burgerlijk, liberaal of betuttelend, maar geen kaalkopjes.
@ klauwkikker
Ik had vandaag een gesprek met een linkse jongen die worstelt met de ethische paradoxen waarmee hij zich geconfronteerd ziet. Vorige week ontmoette ik een lerares die in de koffiekamer niet durft wat ze eigenlijk wil: wakker worden, lutsers! Er zijn zo veel linksige en andere weldenkende luiden die daar tegen aanlopen. Zelfs in de media merk je dat (hoi Pauw), dus dat wil wat zeggen. Dat betekent dat die hele linkse elite de paradoxen niet meer weg kan en wil poetsen.
On Topic
* Behead the Ayaan-haterTs *
Steerpike 01-10-07 @ 23:53
Jij snapt hem, zorg maar dat je erbij bent op 6 oktober.
@bottehond 01-10-07 @ 23:52: Dat die man nooit dood gaat, hij spuit z'n abjecte visies al een eeuwigheid heb ik het idee.
dawg 01-10-07 @ 23:52 mooi zo'n oproep tot oproer, wie is "wij"? ik ben wel voor zo'n demo, maar ik kom niet als het uit de kaalkopjeshoek komt.
nattebever 01-10-07 @ 22:50
Titel is een Goede man slaat soms zijn vrouw.
@PiGGY 01-10-07 @ 23:43
Kun je internetten vanuit je cel, Volkert?
ROFLOL!
Dat fossiel Witteman geeft even het einde van het boek van Krabbé weg.
@bakoenin 01-10-07 @ 23:50: En worden wij geruisloos de EU ingerommeld, dat bedoel je soms?
bakoenin 01-10-07 @ 23:33
"The smart way to keep people passive and obedient is ze lekker te laten F5-en op GS. Reaguren kan iedereen, maar;
ACTIE OP 6 OKTOBER
ACTIE: WIJ WILLEN REFERENDUM BIJ PVDA-CONGRES, ZATERDAG 6 OKTOBER, RAI AMSTERDAM
Op 6 oktober houdt de PvdA haar congres in Amsterdam. Dat is een goede gelegenheid om te laten zien en horen wat wij vinden van de opstelling van de PvdA over het referendum over het nieuwe Europese verdrag. Dat zullen we zo massaal mogelijk gaan doen.
Daarbij zullen we er op aandringen dat het standpunt van de PvdA-ers in het kabinet en in Kamer wordt herzien en dat de PvdA waarmaakt wat ze in haar verkiezingsprogramma schreef: Voor een nieuw (grondwettelijk) verdrag is een nieuw referendum nodig."
Deze actie is een initiatief van ''wij willen referendum''. Wij roepen iedereen die voor een referendum is op hier aan deel te nemen. Er zullen flyers aanwezig zijn.
VERSPREID DEZE OPROEP ZO BREED MOGELIJK.
Zaterdag 6 oktober, 9.30 uur voor de Forumzaal van het RAI-Congrescentrum, Europaplein Amsterdam.
Steerpike 01-10-07 @ 23:47
Cees Lunchmof is de vijand van Vrijzinnigheid. De Tsar van de mediacratie. Een pestilentie voor het land. Een establishmentshoerrrrr die de onnozele massa gewone Menschen van "opinies" voorziet.
www.opinieleiders.nl/techlog/pivot/ent...
Robin Hood 01-10-07 @ 23:45
Gelijk heb je, met dat leven buiten GS. Ik ben de komende dagen ook veel weg.
De rest komt nog wel een keer, als ik er zin in heb en het niet vergeten ben of het nolens volens is verdronken in een vat mezcal.
@CJN
niet zo grof! je bedoelt: pak melq
www.vikingsinspace.nl/UserFiles/Image/...
In het vorige boek van Krabbee, iets met een ezel in de titel, speelde een meisje van 15 een significante rol, hmmmm.
@bottehond 01-10-07 @ 23:40
Gesnopen...
bottehond 01-10-07 @ 23:43
Ayaan zal wel heel belangrijk zijn, maar we moeten ons niet laten piepelen, dit zijn prachtige afleidings manouvres voor de correcten, let maar op, als er iets speelt , zie je direct dat er weer een smulrelletje in de picture gegooid word.
Ayaan is hier, en krijgt bescherming, en over 4 weken zit ze weer in de USA en krijgt bescherming, heel erg spannend allemaal.
Ook al krijgt ze een warm hart van velen
PiGGY 01-10-07 @ 23:43
autonoom, kaalkop of islamiet? Of gewoon een rancuneuze kleinburgerT? Vertel es als je durft? Je klinkt als een KKK- woordvoerder, hetgeen kan kloppen, gezien de keuzes die ik geef, lijkt me.
sun.menloschool.org/~sportman/ethnic/i...
CJN 01-10-07 @ 23:45
I'm tryin' man, i'm really tryin'.
Een man van 60 die het woord neuken gebruikt als ware het een pak melk, heeft iets ernstig pathetisch.
OT, P&W/
Myrthe Hilkens ziet het veel te nauw. Het gaat niet om seks, het gaat om heuristiek en hermeneutiek met betrekking tot alle media en alle media-uitingen in het basis-curriculum van het onderwijs. Dat zou een goede zaak zijn. Daar vallen dan ook seksueel getinte uitingen onder. Maar dat gaat uiteraard niet gebeuren, want dan zou de linkse policor-kerk lessen gaan geven in hoe ze hun eigen boodschap door de media laten vertellen. Stel je voor zeg, dat je kinderen gat leren hoe ze beelden, tekst, nieuws, muziek, kunst en wetenschappelijke informatie op een logisch verantwoorde manier zouden moeten duiden en interpreteren. Dat is het einde van het collectivistische maakbaarheidsideaal.
Dan maar kleine deelprobleempjes met kleine placebo's bestrijden. Symptoombestrijding is makkelijker en winstgevender. Want waarom zou je kanker genezen als je er ook miljoenen per jaar via allerlei medicijnen aan kan verdienen?
Hear hear, de Telegraaf valt Ayaan morgen frontaal aan en eindigt met: "Nederland is geen gekke Gerritje".
nattebever 01-10-07 @ 23:45
het wordt tijd om 'pigs in space' weer eens van stal te halen....
2345 was voor nb2343
@ nattebever 01-10-07 @ 23:40
Ik probeer naast GS nog een leven te leiden.. Sorry. Also took me some time to read all of this above. Toch zou ik overigens wel graag die antwoorden van je horen, denk ik..
@nattebever
Nou, misschien, maar bekijk het plaatje eens aan de binnenkant van je oogjes! Hete shit!
PiGGY 01-10-07 @ 23:43
Ben jij lelijk?
En vroeger waren het ook altijd van die enge tuinbroek lesbo's die haar standpunt verkondigden, wat dat betreft zijn we er wel op vooruit gegaan.
CJN 01-10-07 @ 23:40
Ben je niet bang dat die snoezige armpjes van AHA breken onder het gewicht van een AK-47?
bakoenin 01-10-07 @ 23:29
Bij de SStaatSS- omroep geen woord over een parlementaire enquete inzake de massa- immigratie. SP is voor. Gelegenheidscoalities zijn da bomb en de énige weg om het establishment te breken.
@bakoenin en Steerpike
Het is een realdoll met casettebandjes.
Ayaan opsodekutstralen met je Amerikaanse paspoort
toeristenvisum, en hop na 90 dagen snel week optiefen
schuimbekkende strontfabriek donder op
** Fantaseert over douanier en vrouwelijke negert met skippyball **
@bakoenin 01-10-07 @ 23:37: Ja, maar het staat d"er wel.
@Robin Hood 01-10-07 @ 23:35
Iedere inwoner van Nederland heeft te allen tijde recht op persoonsbeveiliging op kosten van de belastingbetaler, heeft te maken met het geweldsmonopolie. Hirsi Ali met en AK47 is ook een opties.
"AK-47. The very best there is. When you absolutely, positively got to kill every motherfucker in the room, accept no substitutes."
@ klauwkikker
De analogie is: "waag het eens om uit de kudde te treden". Capice?
Robin Hood 01-10-07 @ 23:35
Ik zou je op elke vraag antwoord kunnen geven, maar daarvoor is het nu te laat.
Voortaan niet meer zo lang met je vriendinnen blijven hangen in een trendy bar, waar ik nog niet dood gevonden zou willen worden. Maar dat is een persoonlijke noot, dus als ik er naast zit, is het allemaal niet erg, maar wel gezegd.
'
Steerpike 01-10-07 @ 23:35
Maar mijn god wat is ze blond
CJN 01-10-07 @ 23:34
Ueberlol.
Alaaf Hieries Ali!
Ze is wel een snoepje hoor.
Dus als ik het goed begrijp willen ze haar in de States niet beveiligen, althans niet voor nop, houdt ze wel haar baan daar, maar oefent ze die hier in 0031 uit, zodat ze wel beveiliging heeft op kosten van de Nederlandse belastingbetaler? Nu snap ik wel dat ze beveiligd moet worden en ook snap ik wel dat ze een Nederlands staatsburger is (of is het nu Amerikaans??) en dat ze er recht op heeft.
Tenminste, wanneer heb je in 0031 recht op persoonsbeveiliging op kosten van de belastingbetaler? Ik kan me moeilijk voorstellen dat dat zomaar voor iedereen geldt. En laten we wel wezen, wat Ayaan ooit allemaal gedaan heeft (buiten al die heisa om) is verleden tijd. Wat betekent zij heden nog voor 0031? Hoe zit dat trouwens met het betalen van belasting? Haar loon komt uit Amerika. Moet ze daar nu belasting over betalen en dan hier ook nog een keer? Als ik mn loon krijg is de belasting er altijd al af. Werkt dat in Amerika ook zo? En betaalt ze dan dubbel? Of draagt ze niet eens bij aan de kosten die zei nu alweer maakt?
Sorry voor mijn late binnenkomst in de discussie trouwens, dit zijn slechts wat hersenspinsels op de late avond.
@kuttekrap 01-10-07 @ 23:27: Ja maar dat is vanzelsprekend, kga geen open deuren intrappen
Mr. Willem
Sloggi vs. Plasterk 1-0
dawg 01-10-07 @ 23:30
Chomsky , .... de sociaal anarchist, een lichtpuntje in Amerika
koerbagh ® 01-10-07 @ 23:29/CJN 01-10-07 @ 23:24
LOL.
Ome Willem in Pulp Fiction.
"I solve problems."
Blondie bevestigt met passie het vooroordeel. LOL
@ bakoenin 01-10-07 @ 23:16
Ooit eens deze uitspraak gelezen:
"The smart way to keep people passive and obedient is to strictly limit the spectrum of acceptable opinion, but allow very lively debate within that spectrum." - Noam Chomsky
Kaakklem bij Pauw en Witteman, moet de PvdI even uit de schijnwerpers ?
Het is allemaal zo doorzichtig.
@CJN 01-10-07 @ 23:24:
Ik moest aan Ome Willem denken. Maar met een iets gewijzigde tekst:
"Deze vuist in deze aars, deze vuist in deze aars, deze vuist in deze aars...
en zo klim ik naar booo-ven."
@Steerpike 01-10-07 @ 23:12
Fgits Bagend is de irritante met zijn kapsel en spgaakgebgek.
@koerbagh ® 01-10-07 @ 23:20
Ja. Een priester hoorde ik laats zeggen: Ik geloof wel in god, maar niet dat hij bestaat. God was iets tussen mensen. Niet iets dat echt bestaat. Dat vond ik wel een leuke.
En ja. De vooruitgang van de mensheid ontstaat vooral door weten en meten, door onderzoek en vermeerdering van kennis en verdieping van inzicht. Zo maar " geloven" is dan natuurlijk geen goede aanpak.
papalamepimelos 01-10-07 @ 23:21
Jaloers, papa?
Zij verdient het meer dan welke politicus in NL dan ook. Je zou je kunnen afvragen waarom zij al die aandacht krijgt. Kennelijk heeft ze iets geraakt (en kom niet aanzeiken met dat gelul over die paar rotcenten) dat veel mensen aanspreekt, met uitzondering van het grauw en compromisgeilende halfdebielen zoals jij er een bent.
"Let's not start sucking eachother's dicks quite yet."
Schiet me te binnen als ik P&W zie met Barend.
gentle giant 01-10-07 @ 22:46
*allo allo mode*
you stupid woman
... En meteen weer alle aandacht krijgen he.. Gefeliciteerd! En nu oprotten.
Maar religies die uitgaan van liefde, begrip enzo en mensen uitdagen iets van het leven te maken, zijn niet zonder meer slecht. Mischien zelfs wel goed?
VVD 01-10-07 @ 23:09:
En welke godsdiensten komen daarvoor dan wel in aanmerking? Ik zal het antwoord geven: GEEN. Elke levensbeschouwing die zijn moraliteit moet halen uit het bestaan van een sprookjesfiguur waar geen enkel overtuigend bewijs voor te leveren is, is leugenachtig, misleidend en intrinsiek geweldadig omdat zij exclusiviteit van de waarheid claimt. Dat kan per definitie niet deugen. Nog even afgezien van het feit dat er geen enkele religie bestaat bij de gratie van "liefde, begrip enzo". Daarvan is niet een god, maar de mens de maat. Heb je helemaal geen religie voor nodig.
@bottehond 01-10-07 @ 22:56
Walgelijk dat heulen van nrc-next met Verdonk..(fatsoenlijk rechts, an me hoela)
Goed artikel in Trouw. De analogie tussen beide ontgaat me, of bedoel je dat in trouw juist Geert gelijk krijgt?
Kortom we hebben het weer over poppetjes, aandacht volledig van het referendum af, dit is voldoende stof voor een week of 2/3 waarschijnlijk komen ze nu ook wel met het ontslagrecht weg, op zijn minst gaat in de week dat daar over beslist moet worden Ayaan weer terug, en start Rita haar eigen partij.
Bommel knijpt op die dag een kerel in zijn kont wat breed uitgemeten word in de pers.
Moe word je van dit domme volk
@Stropdasje 01-10-07 @ 23:14
Inderdaad, hilarisch. En nu tandenpoetsen en naar bed.
Bij BNN stelden ze net voor: de Gouden kooi, ze kunnen wel een vervanger gebruiken voor Natasja... LOL...
VVD 01-10-07 @ 23:09
Religie is volstrekt onnodig om mensen tot liefde, mededogen en barmhartigheid te brengen. De facto schept het alleen maar verdeeldheid en op z'n best groepsegoisme.
Allemaal niet fraai, zei de kraai.
Er zijn in het Oosten wel levensleren die het uitstekend zonder God kunnen en waarvan de aanhangers hun leer ook niet als een religie beschouwen, maar meer als een soort praktische Vernunft. De Chinezen lachten bijvoorbeeld de missionarissen uit, omdat ze vonden dat die sprookjes kwamen vertellen. De keizer hing er af en toe een paar op, als ze al te annoying werden.
Verstandige keizer.
En Pauw doet nogal irritant.
P&W en Femke doet het goed
W@tikzeggunwil=diDt 01-10-07 @ 23:03
Bedankt voor deze uitermate inhoudsvolle bijdrage
Wat een ranzige insinuatie van Pauw! En dan achteraf terugkrabbelen. Gadver.
VVD 01-10-07 @ 23:03
Ben je nou zo onnozel? Ik zeg alleen maar dat de man zeer consequent is.
Hij kan niet presenteren en hij is mislukt als journalist, beide keren om dezelfde reden.
Als je dan toch zonodig twee kanten wilt zien (wat op zichzelf lovenswaardig is), kun je evengoed naar de Al Jazeera site gaan. Doe ik wel eens, is vaak lachen, vooral als Amerikanen daar gaan commenten - die worden allemaal de grond in geboord, hoe redelijk hun verhaal ook is.
Het grootste probleem van ongeletterden is dat ze ongeletterd zijn, wist je dat?
@nattebever 01-10-07 @ 23:00
Geweld- of moorddadige religies of religies die aanzetten tot haat zijn natuurlijk DUIVELS. Atzeken en Inca's konden er wat dat betreft ook wel wat van (kinderen offeren, bijv.). Religieuze opvoeding die aanzet tot haat of geweld is gewoon fout. Weg ermee.
Maar religies die uitgaan van liefde, begrip enzo en mensen uitdagen iets van het leven te maken, zijn niet zonder meer slecht. Mischien zelfs wel goed?
CJN 01-10-07 @ 22:53
't Is een wegkijker, daar is zo'n beetje alles wel mee gezegd.
Grappig om de flapteksten te lezen, te vinden op het linkje van VVD 22:28, te bespottelijk voor woorden.
Ayaan moet gewoon lid worden van de nederlandsche vereeniging van paashazenschaamharenverzamelaars..... is een dure denktenk waar men nadenkt over hatseflatsentechnologie. is nog heeeeeeeel veel eer in te behalen. Zij is goed, te goed en daar moeten wij wat meedoen. Laat haar de krolsbewegingen van opgewonden katers bestuderen, daar is nog veel terrein te winnen qua wetenschap, fanta erbij, wat wil je nog meer!!!
gentle giant 01-10-07 @ 22:41
U bent geradicaliseerd tot RV (radicaal Vrijzinnig)-erT?
CJN 01-10-07 @ 22:57
Goedidee.nl
@CJN 01-10-07 @ 22:53
De kwaliteiten van Luyendijk als presentator. Tsja. Waar het mij om ging is dat Luyendijk de eenzijdigheid van de berichtgeving over het MiddenOosten wel fraai heeft blootgelegd. En dat ook tv-beelden over woedende massa's in werkelijkheid soms maar een klein groepje mensen betrof.
Zeven 01-10-07 @ 15:19 ja tuurlijk! "de wereld is van iedereen", je weet tog?! groetjes ali b. één van de gangbare übernobele statements van links waarom ik PVV stem.
VVD 01-10-07 @ 22:24
Nou ja, 't is te vergelijken met Moeder de Gans.
Al blijft het grote verschil dat dat soort sprookjes een of twee keer verteld wordt en een kind niet tot volwassenheid wordt voorgelogen - dat is iets dat in elke godsdienst gebeurt. Vaak doen die ouders ook maar wat (napraten wat zij weer van hun ouders hebben gehoord), maar dat neemt niet weg dat het basically misdadig is om een kind op te zadelen met ongeloofwaardige onzin, zeker als die onzin later in het leven kan leiden tot ontploffingen.
En ga voor de gezelligheid eens praten met een Maarten 't Hart of Jan Wolkers, beide opgegroeid in een gereformeerd milieu - 't heeft ze jaren gekost om daar helemaal van los te komen, iets wat Wolkers geloof ik wel, maar 't Hart nog steeds niet echt gelukt is.
Ook dat vind ik misdadig.
De soort godsdienst maakt dus in wezen geen bal uit voor de persoon in kwestie - hij wordt voorgelogen. De een schrijft er (bijna noodgedwongen) boeken over, de ander wordt zelfmoordterrorist.
Ik ben daarom een groot voorstander van de afschaffing van alle bijzonder onderwijs en zou godsdienst alleen nog maar laten geven als een mislukt soort maatschappijleer, op gelijke voet te behandelen als de religie's van de Azteken of de Inca's.
OT@botte
Ik ben vrijdag in jouw dorp, even een vrimibo doen?
@ Boelliie
Eensch. Overigens zegt Gijs van de Westerlaken: "Nederland wilde stoppen met betalen en denkt nu (bevestigd door SStaatSSnova)"daar heb je haar weer. Men zal het snel regelen om weer snel van Ayaan af te zijn". Hij is incrowd, dus dat lopt wellicht wel. "Ze dachten van haar af te zijn, maar zo zit Ayaan niet in elkaar. Niet beveiligen in de VS? dan kom ik toch terug?"haha. Leve Ayaan! Never a dull moment met haar.
OT
@ klauwkikker
NSB- next gaat fijn door met haar stiekeme linksige agitprop. Dat is participerende hoernalistiek pur sang. We leven inderdaad in een mediacratie. De boodschap: U bent weldenkend (anders leest U NSB- next niet) en dus bent U tegen Wilders en als Verdonk een hande kan helpen tegen Wilders (lees: kritiek op de islam) dan likken we Rita desnoods even. Zie je de analogie met die link naar Trouw?
www.nrc.nl/binnenland/article778348.ec...
@nattebever
Scherp! De presentatie prestatie van Zomergasten plaatst z'n boekjes in de perfecte context. Kritiekloos en bang voor de confrontatie. Vandaar ook de lovende kritieken in de Azijnbode.
'niet zo veel aan' 22:50, slotzin
VVD 01-10-07 @ 22:28
Heb ik gelezen ja, ook zijn eerdere boek (ben titel even kwijt, over zijn studententijd in Cairo).
Dat eerdere boek vond ik interessanter dan het tweede. Ik begrijp goed dat je als journalist de weg kwijt raakt in het MO en niet of zeer moeilijk aan je info kunt komen en dus maar nawauwelt wat anderen je vertellen en dat je het daar moeilijk mee hebt.
Ja, dan moet je een andere baan gaan zoeken, of een andere stek. Je kunt het ook nog bonter gaan maken en voor de VPRO Zomergasten gaan presenteren en nooit, maar dan ook nooit doorvragen.
Ik vond zijn presentatie en vraagstelling wel een aardige illustratie van de manier waarop hij daar in het MO gewerkt moet hebben. Van de buitenkant ziet alles er wel aardig uit en redelijk, maar om er achter te komen wat er werkelijk speelt heb je naar mijn idee niet zo veel iemand met de kwaliteiten van een Luyendijk.
@klauwkikker 01-10-07 @ 22:42
Denk dat die zwaar gereformeerden vroeger echt geloofden. Daarbij komt dat broeders uit die gemeenschap zich niet zo vaak lieten ontploffen in bussen met schoolkinderen. Dus er zijn een paar kenmerkende verschillen.
users.skynet.be/fotoopa/basis_frames/m...
@LuftBalloon 01-10-07 @ 22:22, de rust.
@religion is war 01-10-07 @ 22:21
Vroeger, bij de zwaar gereformeerden, had je aan een handvol ouderlingen en een dominee genoeg...
www.vpro.nl/programma/tegenlicht/aflev...
Doe vooral aan gezinshereniging!
@phtisie galopante 01-10-07 @ 22:34
:-)
@Boellie 01-10-07 @ 22:35
Eeeehm wie komt er stemmen bij die geheime verkiezingen?
@ VVD
Rita vist in troebel water. "Pak de terroristen en islamisten aan en Ayaan moet beveiligd". Laffe prietpraat, net als die nepotistische partij van jou. Establishmentshoerrrr.
Hollanders hebben er bijna zonder uitzondering moeite mee als een rijk-gepigmenteerd iemand iets stelt wat zij zelf ook graag hadden willen zeggen.
Ayaan zegt wat Geert zegt en Geert zegt wat Ayaan zegt..... Zullen we maar wedden dat Ayaan niet het zelfde aantals zetels als one issue Geert bij vrije en geheime verkiezingen behaald?
religion is war 01-10-07 @ 22:30
Gezien de omvang van de koran en het verspreidingsgebied van de islam is het woord multikul misschien wel op zijn plaats.
@koerbagh ® 01-10-07 @ 22:27
Pas maar op, straks gooit ie je NAW even online. Is een hobby van Maarten.
Grappig boek trouwens die duivelsverzen. Het kwam de roverhoofdman een tijdje lang goed uit om zijn zelfbedachte monotheisme een beetje te verbouwen zodat zijn toenmalige gastheren het zouden pruimen. Zo ineens was er ruimte voor meer goden dan alleen de maangod. Toen hij daar niet genoeg succes mee oogste riep hij ach en wee, want de duivel had hem deze verzen ingefluisterd.
Ik vind het in hoge mate interessant hoe een weldenkend mens geloven kan in de kul die mo heeft uitgebraakt.
@nattebever 01-10-07 @ 22:23
Heb je www.jorisluyendijk.nl/boek3.htm al gelezen?
@VVD 01-10-07 @ 22:10:
Hou een sop met het spamhoeren van je VVD-weblogje. Was de VVD overigens niet vóór het verkleinen van de overheid (ergo: weg met overtollige raamambtenaren?) www.maartenprinsen.nl/mijn-persoonlijk...
Heb je ooit wel eens echt gewerkt en daadwerkelijk iets aan de schatkist bijgedragen?
lekker wijf 01-10-07 @ 22:18
Hear hear. Net op aanraden van Botte Hond even de Telegoor gezien, gaat alleen maar over de centjes, de euris die ze aan die multicultishit kwijt zijn hoor je ze (even) niet over.
@LuftBalloon 01-10-07 @ 22:22, en die moeten afvalligen vermoorden, bedoel je?
lekker wijf 01-10-07 @ 22:18
Die goebbeliiansche agitpropspot: "wij zijn de baas" gezien? Bea *de laatste oranje* tussen een berg door Bea's etnische Kulturkammer goedgekeurden (relatief heel weinig blanken, goh). Deze actie dient om te voorkomen dat de Nederlander zich afkeert van wat het establishment "democratie" noemt.
willemzwijgtnietmeer.web-log.nl/willem...
@Vogelbeest 01-10-07 @ 22:21
Lees de posts eerst even, ze is geen amerikaans staatsburger, ze heeft slechts een greencard gekregen.
@natte bever
Godsdienst is natuurlijk niet misdadig. Maar het beperkt een mens wel, het bevrijdt niet.
Vogelbeest 01-10-07 @ 22:21
Een greencard maakt je nog geen staatsburger, lijkt me.... maar ik kan me vergissen....
bottehond 01-10-07 @ 22:17
Welk blind paard ziet dat niet in, dat er niet zoiets is als een gematigde islam in een niet door de islam gedomineerd land?
God, dat dat toch iedere keer weer moet worden uitgelegd...
gentle giant 01-10-07 @ 22:19
Ja, nou en? maakt hem dat bij AHM populair denk je, het is en blijft een moslim....
CJN 01-10-07 @ 22:17
Dat allereerste is, als alles goed gaat, met een maandje of zeven afgelopen, dus troost je.
Was overigens niet van plan om mijn timing erg te veranderen (moeder de vrouw werkt niet buitenshuis, maar kookt voor mij en doet allerlei lieve dingetjes - dat kan ze ook wel doen als er een Jonge Bever is).
Denk dat het laatste woord daarover in de burcht nog niet gesproken is, dat dan weer niet.
Ze is nu amerikaans staatsburger. De VS weigert haar beveiliging te betalen. Dus komt ze naar hier en ze wordt weer beveiligd. De USA weigert dus de beveiliging van haar eigen onderdanen te betalen, maar als ze naar NL komen krijgen ze gratiz beveiliging.
-
Heeft er iemand een teiltje? Ik moet kotsen.
@klauwkikker 01-10-07 @ 22:13
Des te meer reden om ze te bevrijden van die druk, maar leg eens uit; als velen eigenlijk niet meer geloven, maar dat niet durven zeggen, is het dan niet zo dat een nog grotere groep pressie moet uitoefenen om ze binnen de boot te houden? Impliceert dat dan niet dat die grotere groep een meer extreme vorm van de islam aanhangt?
"De fatwa werd uiteindelijk in 1998 onder president Mohammad Khatami ingetrokken, waar niet iedereen het mee eens was. In 1999 zette een Iraanse stichting nog een prijs van 2,8 miljoen dollar op het hoofd van Rushdie. Volgens sommige critici gebruikte Khomeini De Duivelsverzen om de interne onrust in zijn land na het einde van de Irak-Iran-oorlog te smoren.
De roman is in alle islamitische landen verboden, evenals in India en Zuid-Afrika. Mohamed Rabbae, een politicus van GroenLinks, verklaarde begrip te hebben voor het verbod, wat hem in sommige kringen kwalijk werd genomen.
In 1991 werd de vertaler van de Japanse versie vermoord en in 1993 werd Rushdie's Noorse uitgever gewond bij een aanslag in de buurt van zijn huis."
@ Luftballoon, dank, we kunnen weer rustig slapen.
d m/z t
Welcome back, Ayaan! Eindelijk weer een dappere revolutionair in ons midden. Aan zulke mensen geld besteden is tenminste goed besteed geld. Dit in tegenstelling tot het weggegooide geld voor allerlei anti-discriminatieclubjes, WRR, koningshuis, ontwikkelingssamenwerking, moskeebesturen en islamitische debat(?)centra. Ayaans beveilinging is nog niet een fractie van dat alles, maar toch zeuren onze niet bijster snuggere Ayaan-bashers wat af. Nadenken is voor sommigen nog een hele opgave. Iemand die strijdt voor onze westerse vrijheid is domweg onbetaalbaar!
@nattebeverT
Ah, een kinderloze zelfstandige. Welk een rijkdom.
VVD 01-10-07 @ 22:10
Dat lijkt me geen taak voor Ayaan. Waar die zich op zou kunnen richten is de afschaffing van de publieke omroepen, te beginnen met de VPRO die, zoals bekend, al jaren het noorden kwijt is.
Daarnaast onmiddellijk de financiering van het bijzonder onderwijs aan de orde stellen, d.i.: afschaffen.
Goddesdienst is al misdadig, laat staan dat je kinderen ermee vergiftigd. 't Is een schande (sorry voor het juffrouw Ooievaar idioom).
klauwkikker 01-10-07 @ 22:06
Dat is de juiste analyse. En denk maar niet dat de islamisten de juist weer in het hok gejaagde kudde zal laten gaan. Besides:
kwoot
"Erdoğan said that trying to describe Turkey as a state of moderate Islam is disrespectful to Islam itself. `There is no moderate Islam. Islam is Islam. Some try to shape us, no. We have no need to take any country as a model. We are not an imitator. We produce our own model,` Erdoğan said."
ontkwoot
www.trouw.nl/deverdieping/letter-geest...
@VVD 01-10-07 @ 22:10
Ze is al een tijdje geen minister meer hoor... Het gaat over een uitzending van 26-9-07. Ondertussen zit Albayrak op die post. Dat maakt dan weer wel sense.
gentle giant 01-10-07 @ 22:10
Salman R. is weer moslim geworden, die liggen elkaar niet denk ik...
@religion is war 01-10-07 @ 22:10
Exact.... Daarom doe ze alsof, althans velen. De politieke islam is de werkelijke vijand.
CJN 01-10-07 @ 22:06
Begin zelf zelden voor 9.30 uur, vaak onder het motto: 's avonds een vent, 's morgens niet.
Nu ben ik zelf werkgever, dus ik kan wel een potje bij muh eiguh brekuh.
@LuftBalloon 01-10-07 @ 22:01, waarschijnlijk: Eshan Jami, Geert Wilders, Salman Rushdie, en een zooitje cartoon tekenaars.
@nattebever 01-10-07 @ 21:56
Aanpassen???? Nou Ayaan mag zich hier direct op de peuters gaan richten. Want er is nog wel wat aan de hand. Kijk hier wat er intussen in 0031 is gebeurd.... www.maartenprinsen.nl/archives/55#comm... Met dank aan Rita, want tijdens haar ministerschap gemaakt. Nu jij weer.
@klauwkikker 01-10-07 @ 22:06
Je bedoeld dat ze niet kunnen ontkomen aan de tentakels van de sociale controle, en afvalligheid bestraft wordt met in ieder geval sociale verbanning. (en wellicht ergere sancties)
Maar wat gaat ze nu eigenlijk precies doen? Leuk/fijn/goed dat ze weer in Nederland is, maar als niemand weet waar ze zit en niemand van haar gaat horen, wat is dan precies de meerwaarde van haar 'terugkeer' ? Wanneer ze zich niet meer kan manifisteren als spreekbuis voor een bepaalde politieke richting, heeft het mijns inziens geen zin om zo iemand op overheids (hardwerkendeburgers) kosten te beveiligen. Maar goed, wat kan mij het allemaal schelen, ik bevindt me 3000km buiten de landsgrenzen.
bottehond 01-10-07 @ 22:01
Dank. Maar gewone rascisten vind ik het niet waard, om op hun oneindige domheid te reageren.
@Luftballoon
Sorry, ik dacht even dat je hoopte dat ze niet naast jou zou komen wonen. Vandaar. Nogmaals excuses, maar het probleem is dus opgelost.
CJN 01-10-07 @ 22:04
Zoek jij dat eens uit "internet detective" *proest*
@nattebever
"wij gaan vandaag een kwartiertje eerder naar huis, want we zijn vanochtend ook al een kwartiertje later begonnen."
Stond op een FOKSUK scheurkalender.
@LuftBalloon 01-10-07 @ 22:01
Hoezo, het lijkt er op dat jij denkt dat die beveiliging niet nodig is. Dan kan ze toch ook rustig naast jouw komen wonen?
@nattebever 01-10-07 @ 21:56
Ik denk niet dat de gematigden eerder hun geloof afzweren, door ze op stang te jagen. Je hebt wel gelijk dat ze hun kop niet boven het maaiveld durven steken door kritiek op de fundí's te leveren. Wat hùn wel en wij niet hebben is een sterke sociale controle. Veel gematigden hebben in hun hart de islam allang afgezworen, maar doen, voor hun omgeving, alsof...
CJN 01-10-07 @ 22:04
huh?
@LuftBalloon 01-10-07 @ 22:01
De kans is groot dat dat lieden zijn van het type Luchtballon. Klaar om haar uit te leveren ten faveure van de waarde van de woning.
CJN 01-10-07 @ 21:56
Klinkt wel aanlokkelijk. De hele dag niks uitvreten behalve nadenken over de vraag hoe laat je je email gaat checken, wat de lunch vandaag brengt en hoeveel eerder je vandaag maar weer eens naar huis gaat.
En ze blijft lachen. De show goes on.En als ik Femke H. zie dan is het duidelijk hoe dit alles kan gebeuren.
@ vliegende tering
Schitterende post. Laat dat "lijks" maar weg. Ik keek net bij de Telepraaljonker. Dat publiek is aan het schuimbekken en lijkt klaar voor een lynchmob. Nederland op zijn aller- allersmalst komt onder de stenen vandaan gekropen. "Heden hosannah. Morgen: kruisigt haar".
fuckje 01-10-07 @ 21:54
Voor hem in ieder geval niet, of zeer matig.
Ik geloof in de kracht van NL en denk dat Nederlanders hun zaakjes uitstekend, zelfs beter, zonder uitvreters kunnen regelen. Dat zie je wel aan Zwitserland.
't Was een dure vergissing om moslims het land binnen te slepen (nou ja, slepen?), maar beter ten halve gekeerd etc.
phtisie galopante 01-10-07 @ 21:51
Dank voor je normale geluid.
En? wie zijn de 'gelukkigen' waar ze naast komt wonen....
Hehe, daar is ie weer.
King Mocro4ever = Aalsmerdervoordeleven = moslim4ever = -----
De nick eindigt in ieder geval altijd weer met iets voor de eeuwigheid, als je daar nu zo op kikt jochie, waarom verruil je het heden dan niet met de eeuwigheid. Of is dat te diepgaand voor je om te ontcijferen.
CJN 01-10-07 @ 21:56
Dat geloof je toch niet écht?
Haha prachtig zullen die zandmensjes leuk vinden, gelijk maar even de mocrosites checken ;)
"Werken bij het Rijk, als je verder denkt."
Zie ik net voorbij komen op de treurbuis. (Toegegeven, dat reclamebureau heeft absoluut gevoel voor humor) maar was het niet de bedoeling dat er gesneden ging worden in het ambenarenkorps?
klauwkikker 01-10-07 @ 21:48
Je moet juist de gematigden op stang jagen - uit die groep komen de fundi's voort en door die groep worden ze gedragen.
Hoeveel protesten heb jij gehoord uit gematigde islamitische hoek na de moord op Van Gogh, na de fatwa over Rushdie?
Ze houden hun bek wel, want ze zijn dan rijp voor de slacht. Ook aan dat volk is in het Westen geen enkele behoefte.
Laat ze maar de keuze: aanpassen, islam opgeven dus, of oprotten naar een land zonder uitkeringen.
@nattebever 21:50,
Tegen de tijd dat die man 65 is, is er in Nederland geen AOW meer.
Oh gij linkse multicutis dat was toch nooit de bedoeling, een zelfstandig denkend mensch, vrouw en zwart bovendien die jullie verwrongen mens en wereldbeeld omver komt trappen . Welk één paniek, waarom , sinds wanneer en hoezo hebben zij dit toch verdiend? Zij meenden het toch goed met onze achtergestelde, hulpeloze medemens. Vooral om ze zo te houden, ter meerdere glorie van hun niet discutabele goedheid, betweterigheid en oneindige witte schuldgevoel. Zij die het toch zo goed weten voor een ander en dit desnoods met geweld aan ons verstand peuteren. Een ieder die er anders over denkt ís toch dom klapvee, fascistisch en racistisch?* Shit die laatse gaat niet op*
Oh zijneheiligheid Markx, een echt geëmancipeerd mensch. Begiftigd met intelligentie en voortschrijdend inzicht. Wat moeten en kunnen zij daarmee oh alwetende Engels?
Dan maar weer beschuldigen van polarisatie? Het stoken van onrust en ó ó die tóón waarop. Dan maar gaan muggenziften over haar leugens voor bestwil? Haar opvoeding, achtergrond? Want zeg nou zelf zo één iemand kunnen wij hier toch niet gebruiken in de stille vijver van onze Nederlandsche politiek? Modus off. De dame in kwestie heeft meer kloten aan haar lijf dan de gemiddelde witte VINEX kantoorlul en stupide linksmeelopertjes, en dát steekt.. Nederland doe je voordeel met deze vrouw, en dat mag een paar centen kosten. *vermaakt zich zéér met het geweeklaag en tandengeknars van de linksburgelijke goegemeente*
Scusi
..... geen anti-indo en sjinezenpartij verwekken.
fuckje 01-10-07 @ 21:42
Nog een geluk dan dat de AOW elk jaar met 2% wordt gekort voor de jaren dat je geen NL-ingezetene bent, tenzij je vrijwillig de (torenhoge) premie gaat betalen.
Hij zal nog opkijken, de sukkel.
Even iets rechtzekken - Ayaan Hirsi Ali is GEEN Amerikaans staatsburger, ze heeft daar enkel de groene kaart verkregen (status van een US "resident alien") , dus zeg maar wat hier de gemiddelde turk een verblaifsvergoenink noemt. Overigens, als ze meer dan een half jaar buiten de US zou verblijven met die status, dan verliest ze die groene kaart weer. Zo zit dat dus.
fuckje 01-10-07 @ 21:42
Oogappeltje: De truc van Tegenlicht is om een selectief beeld van de turq neer te zetten. Hoogopgeleid etc etc. Geindividualiseerd beschouwen van een collectief probleem. Huilioverhalen met één teneur: "het is allemaal de schuld van de Nederlanders". Vreemd dat Indo's en sjinezen et. al. . En volgende week propaganda voor de "verrassend moderne" turqse islamisten van Erdogan. haha, die "V"pro toch. Links is pro-fascistisch geworden. Wat een grap.
Ik vind het opvallend, dat ze bij de één niets verkeerd kan doen en bij de ander niets goed.. Zou de waarheid niet in het midden kunnen liggen, namelijk dat ze een zeer intelligente en moedige vrouw is die wellicht een betere tactiek moet gebruiken om de fundi's aan te vallen en om de gematigden niet teveel op stang te jagen.
Als ze werkelijk iets was geweest voor die thinktank, had men er heus wat voor overgehad.
Makes you think, no?
Ach, ze komt terug omdat ze weet dat ze dit in Nederland kan flikken, de VS schopt haar er gewoon uit als ze niets meer aan haar hebben, in NL wordt ze met open armen ontvangen, NL heeft geen ruggegraat, bah!
BeunDeHaas 01-10-07 @ 21:34
Als haar beveiliging in de USA niet geregeld kan worden, dan lijkt het mij vrij logisch dat ze terugkeert naar NL.
En dat ze daar vervolgens beveiligd wordt, omdat ze anders met grote waarschijnlijkheid VERMOORD zal worden.
Wat doe jij? Je loopt te zeiken over die drie kwartjes die het jou kost - hoe diep kun je zakken? Het raakt jou vol in je ballen, jawel hoor; ben jij toevallig niet erg ver uit de buurt van Alpha Centauri?
Opinie's als die van jou, daar kots ik op.
Ga toch voetballen kijken man.
laten wij er een punt achter zetten .
@nattebever,
Ik sprak laatst een Nederlander, getrouwd met een Turkse vrouw,2 kinderen,
ze willen naar Turkije voor werk, school , maar later terugkomen voor de sociale voorzieningen hier.
Het was de laatste keer dat ik met hem heb gesproken.
fuckje 01-10-07 @ 21:31
Precies wat ik ook dacht toen ik die uitlating hoorde.
Al kan ik me wel voorstellen dat die jongens besluiten weg te gaan.
Volgende week in Tegenlicht een programma over terugkerende Marokkanen? Ik zou dan gokken op een 4 miljoen kijkers c.q. uitzwaaiers.
BeunDeHaas 01-10-07 @ 21:34
Denken kan ze beter dan jij. Je reageert je af op één van de zeldzame parels die de immigratie ons gebracht heeft. Daar snap ik dan weer geen hol van.
Nou leuk. Ik dacht dat die leugenaar daar in Amerika wel goed zat. Maar omdat Amerika geen beveiliging wil regelen voor uitspraken en films die ze op eigen risico heeft gemaakt, komt ze op hangende pootjes terug.
Nou dochter van Hirsi, geneukt door Mohammed die gp0wned werd door Abdul, vriendin van Fatima... dat politiek Den Haag je nog maar een keer in je leugenachtige ster neemt, en dat je je maar vooral stil houdt.
.
Kijk, ze is misschien wel tegen de Islam en haar wrede actie's. Maar wat mij tegen het zere been schopt (of mij vol in mijn ballen raakt, wat jij wil), is dat MIJN belastingcenten, mede naar zo'n leugenachtig KUDTWIJF moet gaan. Mijn god, ze komt hier profiteren. Ze heeft he-le-maal niks klaar gespeeld toen ze nog in de kamer zat. Dus wat gaat ze nu doen hier? Denken en boeken schrijven?
Haaimans 01-10-07 @ 21:31
Ga eens slapen want je moet morgen weer vroeg op om steentjes te gaan leggen.
Dus eerst betalen we voor beveiliging van een Nederlandse in Amerika en nu betalen we voor een Amerikaanse in Nederlands.
Moet niet gekker worden. Doe eens wat nuttigs met mijn belastingcenten en laat die doos d'r eigen meuk betalen.
@bottehond,
Ja, schelden op de a.s. babyboomers in Nederland, die uiteindelijk WEL hun studie hebben betaald, en dan weggaan. En Albayrak maar grijnzen....
bottehond 01-10-07 @ 21:25
Denk je dat de dommen volgen?
Zou wel mooi zijn.
Wel fijn hè, die tolerantie bij de VPRO; er zitten zelfs hoofddoekjes in de zaal. Maar geen pinguins, maar mogelijk dat die onzichtbaar in de coulissen zitten te huilen om de straf van allah die hen tot moslima's bombardeerde.
bottehond 01-10-07 @ 21:25
De slimste gaan als eerste weg??
Huh??
Cloodtvieaul 01-10-07 @ 21:13
Zij zou een vorbeeld moeten zijn voor al die bruidjes dat NL meer te bieden heeft dan in een of ander bedompt hok te leven afgesloten van de buitenwereld en alleen goed om zoontjes te produceren.
nattebever 01-10-07 @ 21:13
Wat zie jij dan als een rechtse regering??Rutte ,Geert en Rita??Laat me niet lachen twee dissonanten die samen met degene waar ze de meeste afkeer tegen hadden een regering vormen.Geert kon nu nog aan zeven mensen komen uit zijn vrienden kring maar als zijn partij groeit(naja partij)is het LPF rev.
@miko 21.17 Champagne dus!!
OT
Tegenlicht. De exodus van de soldaten van allah is begonnen. Na Poitiers, Wenen de derde nederlaag. De slimsten gaan al weg. Heerlijk Wilders bashen bij de "Vrijzinnig (euh) Protestantse (sic) Radio Omroep". Ayaan terug, de soldaten van allah er uit. Het is een goede dag.
Ernst H. is een verrader!
@koerbagh ® 01-10-07 @ 21:01
Een dubbele nationalisteit is ook in de States mogelijk. Wanneer Hirsi Ali bijvoorbeeld met een Amerikaan trouwt, dan mag ze (na haar aanvraag als amerikaanse staatsburger ipv een legal alien die ze nu is) haar nederlandse paspoort houden.
welkom thuis ayaan,gewoon de beurs trekken voor haar,het vrije woord mag wat kosten!
Hannalore 01-10-07 @ 21:12
Als je in de USA buiten de grote steden zegt dat je atheist bent, mag je blij zijn als je geen klap voor je smoel krijgt. Geholpen word je in ieder geval niet.
Zoals treffend gezegd, ooit: men gelooft daar in geloven.
Vergelijkbaar met iemand die verliefder is op zijn verliefdheid dan op zijn of haar geliefde.
Die dingen gebeuren. Ook in Duitsland.
Ik heb wel een zwak voor Duitsers, voor hun auto's en vooral hun in Bavaria aanwezige onbevangen Dirndl's.
Hannalore 01-10-07 @ 21:10
Het was toch niet uw vader die roze hampagne zoop en buiten de deur neukte??majesteit bent u het??
En nu ga ik Tegenlicht kijken. Prettige avond allemaal.
Haar zie ik 10.000x liever komen dan al die rifbruidjes met een IQ lager dan mijn schoenmaat!
miko 01-10-07 @ 21:04
Ik vond het niks, vooral dominee Kok niet, de ueberpolderaar. Vleesch noch visch, een modderige brei, iemand bij wie je onwillekeurig denkt aan de regels 'Gij niet op mijn verzoek ontwoekerd aan de zee' - als je voor NL even Kok leest.
@nattebever 21:06
Zoiets riep die C.I.A. man ook in de krant, kritiek op religie is niet Amerikaans.
Rabarberke 01-10-07 @ 20:54
He daar had ik nog niet aan gedacht!!En nu AHA op vreemdelingen zaken bij de VVD.Kan ze mooi met albayrak in discussie.
@nattebever 20:55
Tekst is als spaghetti, vandaar dat ik wel eens moeite heb om de knopen te ontwarren. Mijn duimen klaagden over discriminatie, ook zij willen vingers zijn. Op een dag kregen zij subsidie, om mij de rechter te slepen, en om dat te voorkomen heb ik een schikking gedaan. Voortaan zullen ook zij vingers heten.
Ver weg, heel ver weg, stam ik af van Duitse adel, die hun kapitaal hebben opgezopen. Dat hou je altijd, met die Duitsers. Adel of geen adel.
bottehond 01-10-07 @ 21:05
Desnoods vreet ik rauwe aardappelen, als er verder niets op het menu staat en ook niet komt te staan.
Meer moet je er niet achter zoeken. Vind de VVD van genoemde 3 de minst slechte keuze, maar alles bij elkaar toch een zeer zwakke en zeer slecht geleide karikatuur van het liberalisme.
Rabarberke 01-10-07 @ 20:32
Ze is geen VS staatsburger. Ben je lekker aan het warmdaarien? Ik wacht op je fulminerende mini- column om Ayaantje zwart(er) te maken.
* pakt koffie en sigaar *
Hannalore 01-10-07 @ 20:58
Als je de ene godsdienst (die extremer kan zijn dan de ander) op de hak neemt, neem je uiteraard alle godsdienstigheid op de hak.
Het mooiste toneelstukje bestaat dan ook uit een stuk of drie mensen van verschillende religie die elkaar proberen te overtuigen van hun gelijk. Monotheisme helpt daarbij enorm, want dat sluit alle anderen uit.
Weet niet meer precies wie het schreef, maar het is raar dat een gelovige zich niet tot nooit afvraagt waarom altijd een zeer grote niet gelooft wat hij nou juist wel gelooft - al was het maar uit nieuwsgierigheid.
't Zal wel een gebrek aan nieuwsgierigheid zijn. Iets wat je in de islam heel duidelijk verwoord ziet in hun tweedeling tussen Het Huis van de Islam en Het Huis van de Oorlog.
Vrede, m'n reet ja.
't Kan haast niet missen dat de USA-gristenen (de locale Taliban) wel aanvoelden dat AHA het niet alleen over de islam had - zo achterlijk schat ik ze nou ook weer niet in.
desnoods de VVD.
nattebever 01-10-07 @ 20:44
De vvd is net zo vastgeklonken aan de bende van drie, aka de establishmentspartijen als haar drielingbroertjes PVDi en CDA. Pas als die perverse triade gebroken is kan Nederland weer vooruit.
vander F 01-10-07 @ 20:43
Grijze mannetjes die het waarschijnlijk niet kunnen verdragen dat er een vrouws persoon is uit een ver en warm land die slimmer is en het in 10 jaar Nederland verder heeft geschopt als aldeze sukkels bij elkaar.
nattebever 01-10-07 @ 20:44
wat betreft speciaal onderwijs was paars een gemiste kans.ik vond paars 1 helemaal zo slecht nog niet en ik zou het toe juichen als er weer eens zo een kabinet komt.En dan maar hopen dat ze meteen spijkers met koppen slaan wat betreft die religieuze uit wassen in NL.
vanwege haar sterke anti moslim houding.
Verder is de denktank waar ze inzit een advies orgaan voor de Bush administratie.
Die wou je toch niet liberaal noemen ?
bakoenin 01-10-07 @ 20:22
Lebberalen zijn kleinburgerlijk anarchisten. Ayaan is niet zozeer anti-moslim, maar anti- islam, vwb de "uitwassen". Ayaan is een softie. Maar wel één met doorzettingsvermogen en liefde voor Vrijzinnigheid.
Der staan dus toch leuke filmpjes op de joetjoep:
www.youtube.com/watch?v=vg8AYs56RAY
@Rabarberke 01-10-07 @ 20:32:
Punt 1: ze is geen Amerikaans staatsburger, ze heeft slechts haar permanente verblijfsvergunning (green card) gekregen.
Punt 2: Zo ze al Amerikaans staatsburger zou zijn, dan nog heeft ze het recht om hier 3 maanden te verblijven.
koerbagh ® 01-10-07 @ 20:58
Wish I had said that.
Raker kan niet. Je wordt verdomd nog een Zen-master op je ouwe dag, Koerbagh!
@bakoenin 20:39
Net even wezen buurten op de site van de "American Enterprise Institute", alwaar mij verteld wordt dat Ayaan Hirsi Ali als "scholar" dienst doet, in de tank, op het gebied van "Islam and the West; Islam and women; Islam in Europe." Neo-conservatieve propaganda..? Hmm. Doe ik klikklikklik op haar naam, dan zie ik dat haar boek, "Infidel", op de website wordt besproken. Dan doe ik weer klikklikklik, en lees het volgende: 'As she writes, "We in the West would be wrong to prolong the pain of [a transition to the modern world] unnecessarily, by elevating cultures full of bigotry and hatred toward women to the stature of respectable alternative ways of life."'
Denk je niet, dat er hoop neocons rondlopen die net zo nerveus worden van Ayaans woorden als de moslims waarover ze schrijft.? Bigotry..? Hatred..? Dat kan net zo makkelijk op de neocons slaan. Newt Gingrich bijvoorbeeld, ook lid van de tank. Kan mij niet voorstellen dat Gingrich en Hirsi Ali op één politieke lijn zitten. Daarnaast is Hirsi Ali te uitgesproken in haar ideeën om te doen alsof ze op één lijn zit met Gingrich. Dus wat er in die tank gebeurd..? Maar propaganda lijkt mij onwaarschijnlijk.
bakoenin 01-10-07 @ 20:10
Ayaan is geen neo-con. Ayaan is een VrijheidsstrijderT inzake zekere thematiek. Goed genoeg voor mij. En ik steun i-cons, zeker als ze inhoud hebben.
@hemaworstje 01-10-07 @ 20:12:
Jij bent niet erg gelukkig, hè?
@Rabarberke,
Toeval bestaat niet, maar vandaag liep de beveiligingsbetalingstermijn van Hirschi Ballini af.
*Alu hoofddeksel als drommel opzet*
Hannalore 01-10-07 @ 19:49
Vond ik je comments gisteren totaal onleesbaar en beside the point, deze post leest al heel wat beter.
Niet alleen omdat je positief bent over AHA's terugkeer, maar gewoon eerlijk en zoe zuh point.
Gooi kortom al die filosofische shit maar in de kliko, als eerder gezegd.
Dat je vijf vingers hebt (en niet 4 plus een duim) is je vergeven - het spraakgebruik is nu eenmaal zo (hoeveel vingers steek ik op, als je beide handen omhoog steekt - antwoord is doorgaans 10, terwijl 8 juister is).
Ben je Duitse van komaf, dat je Hannalore heet?
@fuckje 01-10-07 @ 20:51,
Nederlanders en maaivelden, je weet tog?
Is het toeval dat Hirsi Ali is teruggekeerd nu Verdonk haar positie in de VVD veranderd is? Denk het niet.
Onbegrijpelijk, al die haatzaaiende reacties op de terugkeer van een moedige vrouw, die als één van de weinigen in dit land, haar hoofd boven het maaiveld durft te houden.
Bah!
ibi 01-10-07 @ 20:32
Dat heeft ze toch gedaan??
hemaworstje 01-10-07 @ 20:12
Gewerkt ,gestudeerd,politiek actief ! Als al het import dat eens zou doen dan hoefde iedereen hier niet zo te zeiken.
bakoenin 01-10-07 @ 20:10
Kun je een voorbeeld noemen waarin AHA zich uit als een neoncon??
Mevrouw is erg uitgesproken en prive lijkt ze me een wispelturige zeurdoos met een zeer hoog narcistisch gehalte.Maar ze weet waar ze het over heeft en is een verrijking voor het debat in nederland.Dus wat mij betreft begint ze een eigen partij!!Dat zou pas een MP zijn, een athiestische negerin !!!
welkom * vis en visite... etc.*
Hou toch verdomme een keer op met bakken vol geld uitgeven aan beveiligen van bedreigde politici en flikker in plaats daarvan de bedreigers het land uit, zo spaar je juist geld uit.
@vander F 01-10-07 @ 20:43
Willen allemaal hun oprechte medeleven betonen..
bottehond 01-10-07 @ 19:13
Zie het politieke probleem dan ook, als vaker gezegd lately, niet zozeer liggen bij de zichzelf opheffende PvdA, maar veeleer bij het CDA en de kleine gristelijke partijtjes (CU/SGP). Met name het CDA, veilig in het midden, zal elke wezenlijke verandering tegenhouden, bijvoorbeeld de afschaffing van de staatsfinanciering van het bijzonder onderwijs en vergelijkbare onzin.
In die zin vormt het CDA een onwaarschijnlijk ogend koppel met de islam - beide godsdienstig, beide krankzinnig.
Destijds heeft Paars ook niks opgeleverd, behalve besluiteloosheid. Logisch, omdat uitersten met elkaar samenwerkten zonder enige binding dan dat men eens van het CDA afwilde.
Mij lijkt het mooiste een rechts georiënteerde regering (rechts meaning ongodsdienstig) waarin de PM uiteraard niet geleverd wordt door het CDA, maar door een andere partij, desnoods de VVD.
Wat schieten er weer een boel zure kleautzakjes als stinkzwammen uit de herfstige reaguur humus vandaag.
Bah.
LOL @ ibi 20:32
Ach ja. Ze heeft er zelf om gevraagd. Schijnen er nogal wat te vinden, oa hier en op de Televaag site.
Dat je mensen met een andere mening (kwetsend of niet) met geweld bedreigd is blijkbaar normaal voor veel Nederlanders tegenwoordig.
Afwijkende geluiden van de grote middengroep die vooral rust in hun eigen achtertuintje willen moeten gesmoord worden.
Natuurlijk niet verwonderlijk gezien het discutabele verleden van Nederland vol landverraders en een sterke sympathie voor het recht van de sterkste en foute ideologieen.
Tja, wat is het stil nu!
Hannalore 01-10-07 @ 20:33
Ze is daar op uitnodiging ! van de neocons gekomen, vooral vanwege haar pleidooi tegen ongebreidelde immigratie.
Bush zit met de Mexicanen in zijn maag en was gecharmeerd van haar gedachtes over immigratie
www.mediatransparency.org/funderprofil...
mwah, gebrek aan fundings heeft die club van haar niet, dus waarom betalen ze zelf die bodyguards niet.
Zaakje met een luchtje
Hali Neacon ?
Voor iemand die overstapt van de PvdA naar de VVD, alleen om d'r favoriete onderwerp van moslimvrouwen, met schijt aan de hele maatschappijvisies van die partijen, past er maar een woord: opportuniste
@bakoenin 20:22
Oh nee, ik zou Bush absoluut niet liberaal willen noemen, integendeel. Maar in hoeverre zijn neocons gediend van een religieus-kritisch verhaal.? Een analyst van de C.I.A., waarvan de politieke overtuiging mij onbekend is, pakte een tijdje terug flink uit met z'n kritiek op de religie-kritische denkbeelden van Ayaan Hirsi Ali, die volgens hem vreemd zijn aan het Amerikaanse denken. Daar de republikeinen behoorlijk christelijk zijn, en hun christelijke kroost liever in het huwelijksbootje zien stappen met een moslim dan met een atheïst, kan ik het mij niet voorstellen dat zij Ayaan Hirsi Ali zomaar als een propaganda-stunt wilden gebruiken. Zeer speculatief allemaal, tuurlijk, maar het kan niet anders dat zij wisten wat zij met Ayaan in huis haalden.
-weggejorist-
Eh als Hirsi Ali Amerikaans staatsburger is, heeft ze dan wel 't recht om hier te verblijven?
CJN 01-10-07 @ 20:15
Nee, dat zeg ik niet en ik blijf me niet herhalen.
Mw AHA is volgens topic sinds 26 september staatsburger van de US of A (klopt dit?)
Beveiligingskosten zijn m.i. dan ook voor de amerikanen (waren ook al errder afspraken over gemaakt tussen NL & VS)
Het is toch dan van de zotte dat 'wij' die kosten blijven doorbetalen of ben ik nou gek?
Vraag aan die Yanks waarom ze de beveiliging van AHA niet nodig vinden.
Hannalore 01-10-07 @ 20:16
Wat ik lees bij de Neocons is ze niet binnengehaald vanwege haar liberale gedachtengoed, maar vanwege haar sterke anti moslim houding.
Verder is de denktank waar ze inzit een advies orgaan voor de Bush administratie.
Die wou je toch niet liberaal noemen ?
@hemaharamworst,
yuk, wat een vuilspuiterij voor el hema.
@CJN 01-10-07 @ 20:10
En gezien de argumenten die sik daarvoor aanreikt meteen ieders beveiliging opheffen.
Zoals je al post, als Jan Tomaat bedreigd wordt dan beveiligen we. Democratie kan alleen leven als je niet je woord met de dood moet bekopen.
@bakoenin 20:08
Was het niet de bedoeling dat Ayaan Hirsi Ali zou zorgen voor een liberaal tegengeluid binnen de neo-conservatieve tank.? Zo had ze het destijds zelf verwoord, toen haar gevraagd werd hoe ze haar aanwezigheid in een pro-Bush tank zou verantwoorden. Volgens haar bleken die neocons wel in te zijn voor wat tegenwicht. Andersom zijn de neocons ook kritisch over haar.
@Sikkeneur 2014
En dus? Maak je punt nou eens. Laat maar afknallen die intrigant? Want dat is wat je zegt.
-weggejorist-
CJN 01-10-07 @ 20:10
Nogmaals: Mw. AHA koos zelf destijds voor de VS. Met de VS zijn afspraken gemaakt rondom haar beveiliging.
Als de VS dan je 'best friend' is, komt ze nu zelf ook van een koude kermis thuis, toch?
@bakoenin
Liberalisme en het vrije woord, echter....
Zelfs abjecte meningen rechtvaardigen geen fysiek geweld. Waarom wil je dat niet zien? Puntje bij paaltje, vind ik dat zelfs Meulenbelt en Michiel Smit beveiligd moeten worden als ze bedreigd worden.
Ayaan ,kind van vader van de clan van shalilibli
oplichtersdochter van een leugenaar. dat wijf geilt op aandacht,
de vrouwelijke esfahan
kakkerlakken groeien in amerika , ik zou er een rectaal onderzoek aan wagen voordat dat mens hier de grens over komt.
En het domme klapvee vindt haar cool omdat ze vecht voor vrije meningsuiting.
Haar bijdrage was ruim 10 jaar teren op onze centen en vervolgens erover klagen, net als femke
geen eelt op de klauwen maar haar op de tanden , yuck yuck yuck.
Exuses voor mijn slordige spelling.
:D
@Sikkeneur 01-10-07 @ 20:05
Dus, als Amerika tegen een Nederlands staatsburger zegt; "je zoekt het maar uit, wij beveiligen je niet." dan moet Nederland zich daar bij neer leggen en iemand maar gewoon in de stront laten zakken. Duidelijk.
bottehond 01-10-07 @ 20:04
Het heeft niets met Ayaan te maken, ik heb gewoon altijd al een hekel gehad aan de Neocons, jij niet dan ?
Tsja, de VVD ziet het toch ook niet zo zitten om te bliven betalen, en Verdonk is toch ook geen vriendinnetje.
Valt ook niet te rijmen, liberalisme en neocons
@wopper 20:05
Qausi jennen, altijd plezierig voor de echte liefhebbers.!
@Hannalore 01-10-07 @ 20:00
Heb geen moment aan je getwijfeld!
Most je ff quasi 'jennen'..
Dat krijg je als je in A'dam woont.
miko 01-10-07 @ 19:55
Schiet nu eens niet door in je emoties.
De dood van van Gogh heeft mij net als ieder ander weldenkend mens enorm aangegrepen.
Ik geef geen cent uit aan de cd van Rouvoet, noch wens ik dat verder aan AHA.
AHA heeft destijds gekozen voor een verdere loopbaan in de VS. Met de Yanks zijn overgangsafspraken gemaakt rondom haar beveiliging. Dat de Yanks zich nu daarvan distantiëren, betekend voor mij niet dat NL dan maar voor de knikkers moet opdraaien.
M.a.w. het gaat mij dus om de afspraken. Niet over vrijheid van meningsuiting of islamwatchers gedoe.
Lijkt me dus een leuke klus voor van Hagen......
Voor alle Ayaan- haterTs. Shame on y'all!
nl.youtube.com/watch?v=h6U4A8TryfU
@bottehond 20:01
En welgemeend.
Daar lag de krant, dubbelgevouwen en wel op mij te wachten. Mijn hand bewoog zich in de richting van het nieuwspapier, vijf vingers omarmde het, raapte 't op, vouwde het open en ik las: 'Hirsi Ali keert terug naar Nederland.' Dikke tranen rolde over mijn wangen, ik huilde van geluk.
Nooit heb ik gelooft in goeroe's en dogma's, ik walg van theorieën die heil en eindeloos geluk op aarde beloven, persoonsverheerlijking is mij volkomen vreemd, maar voor Ayaan Hirsi Ali maak ik een uitzondering, voor haar voel ik een grenzeloze bewondering, ik zou haar bijna adoreren. Welkom terug Ayaan, ik heb je gemist. En hoe.
Hannalore 01-10-07 @ 19:49
Prachtpost. Zeldzaam indrukwekkend persoonlijk ook.
sugarmtnfarm.com/blog/uploaded_images/...
Liever honders Ayaans die beveiligd moeten worden in ons land, dan één boerenRifftrutje als tweede " bruid".
@wopper 19:51
@bakoenin 19:52
Snifferdesnif. Ach, ik slurp de ene liter na de andere op, heb een regenwoud aan tissues verbruikt, maar ik kan m'n geluk niet op. Beter nieuws dat dit had ik mij niet kunnen wensen. Dat laatste meen ik. Echt.
@Hannalore 01-10-07 @ 19:49
Sniff...
@Sikkeneur 01-10-07 @ 19:53
Dat gaat op voor alle mensen die nu beveiliging hebben in 0031.
@Sikkeneur 01-10-07 @ 19:53: Dat zijn dezelfde buren die het 70 jaar geleden ook storend vonden dat al die mensen in de kelder van de buurman woonden, en toen de politie maar belden.
miko 01-10-07 @ 19:40
in =een
Sikkeneur 01-10-07 @ 19:42
Dus jij noemt de borstkas van Theo van Gogh een desktop en de brief van Mo. B een Email??Als er iemand een zeer duidelijke doodsbedreiging heeft gekregen was het AHA wel.En ik geef tien keer liever geld uit aan haar beveiliging dan aan die kudt cd van minister Ruwepoot
Ahhh het Hollandse vangnet... sooo comforting!
miko 01-10-07 @ 19:49
Hmm volgens zichzelf was ze daar wel op haar plaats, spelletje zoals nu gespeeld, ze gaat part time in NL en parttime in de USA wonen, en daarmee wil ze de bescherming afdwingen.
Gewoon berekenend.
Dus wij moeten in Amerika gaan betalen voor een Neocon.
Het moet niet gekker worden
CJN 01-10-07 @ 19:46
Die buren vonden al die beveiliging ook een inbreuk op hun privacy.
Ze had best een plekje in NL kunnen vinden, zonder dat anderen 'last' hadden van alle heisa rond haar persoontje.
Hannalore 01-10-07 @ 19:49
Gaat het nog een beetje, glaasje water gedronken.
:-)
De enige "menselijke " reactie uit Den Haag, tot nu toe, en ik schaam me bijna om het toe te geven, was Femke Halsema.
Reken maar dat Ayaan's terugkeer heel wat teweeg zal brengen, en terecht!
Deze kanjer had nooit weg mogen gaan.
@Hannalore 01-10-07 @ 19:49
Nounou... kan 't wat minder theatraal... ;)
Hannalore een zakdoekje aanreikt..
CJN 01-10-07 @ 19:33
Dan mag onderhand iedereen wel beveiligd worden, niet?
De deaudsverwensingen vliegen je hier ook anoniem naar je hoofd om je mening.
@CJN : Sorry je hebt gelijk, maar wat een boel mensen niet begrijpen is waar het hier om gaat, namelijk de verdediging van het vrije woord, één van de peilers van onze cultuur, en dat komt steeds meer onder druk te staan, iedereen moet kunnen zeggen wat hij wil, en dat gaat steeds moeilijker met die woestijn barbaren onder ons.
Het gaat gewoon om het overleven van onze cultuur, en niks anders, dus heeft Ayaan vanzelfsprekend bescherming nodig, net als ieder ander die bedreigt wordt door dit dogmatische tuig.
bakoenin 01-10-07 @ 19:34
Allang duidelijk dat ze daar niet op haar plaats was.Ayaan was de eerste in Nederland uit de Moslim wereld zelf die de uitwassen ter sprake bracht. Als zwarte ex moslim vrouw kon ze moeilijk van racisme beschuldigt worden. De tijd zal ons leren dat ze veel meer betekendt heeft voor het moslim debat dan fortuyn en Wilders samen.
kikidee 01-10-07 @ 19:35
Hoe zo misbruik maken van belasting centen??De staat moet ten alle tijden voor de veiligheid van zijn burgers zorgen.Oh sorry VEILEGHEID
Daar lag de krant, dubbelgevouwen en wel op mij te wachten. Mijn hand bewoog zich in de richting van het nieuwspapier, vijf vingers omarmde het, raapte 't op, vouwde het open en ik las: 'Hirsi Ali keert terug naar Nederland.' Dikke tranen rolde over mijn wangen, ik huilde van geluk.
Nooit heb ik gelooft in goeroe's en dogma's, ik walg van theorieën die heil en eindeloos geluk op aarde beloven, persoonsverheerlijking is mij volkomen vreemd, maar voor Ayaan Hirsi Ali maak ik een uitzondering, voor haar voel ik een grenzeloze bewondering, ik zou haar bijna adoreren. Welkom terug Ayaan, ik heb je gemist. En hoe.
@Sikkeneur 01-10-07 @ 19:42
Was dat niet na dat haar buren via de rechter hadden bedongen dat ze weg moest uit het appartementen complex?
Nuff said.
Ooh, nu zijn we interessant...
CJN 01-10-07 @ 19:43
Je hebt gelijk, je overdrijft schromelijk op zachte toon
@bakoenin
Waar schreeuw ik? Mijn toon is eigenlijk onbegrijpelijk mild.
CJN 01-10-07 @ 19:33
Overdrijven is ook een vak.
Mw. AHA wilde (!) zelf naar de VS (weeet je nog?) en over de beveiliging die ze hier had, zijn overgangsafspraken gemaakt met de amerikanen.
De Yanks willen nu echter niet betalen en dan komt Mw. AHA maar terug naar NL, waar ze juist uit weg wilde vanwege (e-mail) bedreigingen.
Of was het omdat ze betere carrièreperspectieven zag in de US?
CJN 01-10-07 @ 19:36
Je schreeuwt zonder inhoud, zij heeft zelf partij gekozen voor een club die je absoluut niet in de richting van de vrijdenkers kunt rekenen.
Niemand ontzegt haar het recht haar mening te uiten, maar daar hoeven we het toch niet mee eens te zijn.
Wat dit nou weer met socialisme te maken heeft
In dit geval is het gewoon dikke bult eigen schuld, ze heeft haar commitment geuit richting de adelaars in het witte huis, en aan zo iemand hoeven ze mijn belastingcenten niet te verspillen.
Neemt niet weg dat ze gewoon beveiligd gaat worden hoor, wees maar niet bang.
Dauphin of controversy 01-10-07 @ 19:38
Dank U wel, voorzitter Troll. Ayaan heeft de ranzige tronie van de deaudscultus feilloos ontmaskerd en ontdaan van het ge- taqquyade laagje vernis, dat zo conveniant door de politiek correcte sekte aangereikt was. Met inzet van eigen leven. En nu niet over de deaude dikke beginnen, want dat praat je bouyeri goed.
Sikkeneur 01-10-07 @ 19:19
Door time uitgeroepen als in van de invloedrijkste vrouwen van 2006.Maar goed Time is maar een obscuur blaadje dat door bijna nniemand gelezen word.
kikidee 01-10-07 @ 19:30
Holleeder vergelijken met AHA. Je denkwijze is net zo krom als je taal gebruik.
@kikidee 01-10-07 @ 19:30
Holleeder in een legging, spannend. Een bevei legging nog wel. Wat voor kleur?
@kikidee 01-10-07 @ 19:35
Het misbruik van mijn belastingcenten ligt in het feit dat dit land zo verziekt is, dat je beveiligd moet worden om je mening. De partijen die het zo ver hebben laten komen, die hebben misbruik gemaakt van mijn belastingcenten.
@Steerpike 1935
Je begrijpt m'n comment volledig verkeerd. Probeer nog maar eens.
bottehond 01-10-07 @ 19:32
Cheers voor de link, ik moest in eerste instantie denken aan 'subliminal messages', vandaar. Begrijp me overigens niet verkeerd, ik kan me op zich goed vinden in de boodschap die Ayaan uitdraagt. Ik vind haar alleen in eerste instantie iemand die ten koste van alles haar carrière najaagt en pas in tweede instantie een islam-watcher, dat is alles.
@ CJN
Deze draad toont aan waar de Vrijzinnigen van de racisten worden gescheiden. Hup Ayaan! Je bent weer thuis!
@ vander F
*eens onder oksels ruikt*
Verdomd, je hebt gelijk.
@ bottehond
Doe eens niet zo raar.
Cave your trolls werkt via IP adressen en inlogcodes. Als ik uitlog, en onder een ander IP geenstijl bezoek, staat het comment er nog gewoon. Jammer joh. (en wees eigenlijk maar blij, want als jij de enige bent die mij kunt lezen, dan ben jij vander F en religion is war. En dat is zeker weten trollen)
En heb ik gezegd dat Ali's bek gedichtducktaped moest worden? Het zou wel beter zijn, juist omdat er niets uit haar handen komt. Ze bralt maar wat van profeet en pedo enzo, maar ze bereikt geen fuck (en je mag me gerust het tegendeel bewijzen).
natuurlijk heb je beveiliging nodig als je hier voor een goede zaak opkomt, voor mijn part de rest van je leven. Neem je staatsburgerschap ergens anders aan, en geef je aan "het zo naar je zin te hebben in de US" (ref. Frits Wester) , heb je wat mij betreft definitief afscheid genomen.
-weggejorist-
@Sikkeneur 01-10-07 @ 19:31
Lezen mijn beste, ik stel juist uitdrukkelijk dat de overheid de bedreigingen kennelijk van dien aard vond dat er beveiligd moest worden. (dus niet dat ik dat inzicht wel heb) Jij daarentegen doet gevolgtrekkingen die je alleen kan doen als je inzicht in de bedreigingen hebt. Dan wel nu in je laatste post, een fijne poging tot downplayen van de situatie destijds.
@bakoenin 1934
Al was ze een communist. Vrijdenken is wat anders dan socialistisch denken, ook meningen waar je het niet mee eens bent moeten uitgesproken kunnen worden, dat maakt de vrijdenker.
@CJN 01-10-07 @ 19:33: Ga jij gauw eens even je mond met zeep wassen, Wat krijgen we nou!!
CJN 01-10-07 @ 19:33
Daar heb je gelijk maar wat zij nu doet is misbruik maken van jou belasting centen en dat vind ik ook heel schokerend.
@CJN,
Hartgrondig met jou eens!
Welkom!!! WELKOM!!! Welkom Ayaan!!! Welkom Ayaan Hirsi Ali!!! Wij zijn zo blij dat je terug bent!!!
Tamelijk vreemd, de sympathie hier nog voor haar van de vrijdenkerts
Heeft ze zich niet aangesloten bij neoconservatieve denktank, en hangt ze daarmee dan ook niet at gedachtengoed aan ?
Of de gemiddelde vrijdenkert hier is niet zo vrijdenkerig, of ze bekijken haar door een te roze brilletje
Schokkend, echt schokkend, om te zien dat 98% van de reaguurders hier consequent oorzaak en gevolg verwisselt. Ayaan is een kudthoer omdat ze haar beveiliging niet wil betalen en dus moet ze haar bek maar houden.
Bijna niemand die zich eens afvraagt waarom ze überhaupt beveiliging nodig heeft en wie daar verantwoordelijk voor is.
Dit land is behoorlijk ziek. Ihr habt es nicht gewußt!
butthead 01-10-07 @ 19:28
Ga jij eens terug naar dat gat waar je uit gekropen bent!
Ik denk dat Clairy Polak, en Melkert ( die trouwens vannacht op de radio was, ja hij is ook weer terug) het roerend eens zijn met een hoop van deze commentaren.
Rarend 01-10-07 @ 19:30
Close, maar niet helemaal goed. Lees de draad er op na, het wemelt van de goede voorbeelden:
nl.wikipedia.org/wiki/Sublimering
religion is war 01-10-07 @ 19:29
't Is al goed jongen, oogjes dicht en snaveltje toe.
religion is war 01-10-07 @ 19:25
Ik begrijp dat jij wel inzicht hebt in haar gekoketteer met bedreigingen?
Mss dat de Overheid (CDA/VVD en deels LPF destijds) zich geen 3e maatschappelijk en politieke onrust kon en wilde veroorloven na Fortuyn en van Gogh.
Mooi!!Nu nog een debat van Ayaan met de pubers van halal.
Kunnen we Geert niet in haar plaats naar de usa sturen??
de ambtenaar die dat heeft stopgezet verdient een tussentijdse bonus. en een promotie. als ze hier was gebleven had ik het prima gevonden. Weg is weg. Mag je ook wegblijven.
Ik hoop dat ze geen cent krijgt, we gaven holeder toch ook geen beveileging toen hij nog vrij rondliep. Kom zeg!!!!
Fijn, nogmaals, dat Ayaan terug is. Via internet kan ze haar werk gewoon blijven doen, en ik hoop dat ze vaak bij Nova of Buitenhof te zien, en vooral te horen zal zijn.
bottehond 01-10-07 @ 19:28
Ik doe een gok. Racisme dat zich niet openlijk uit, maar er wel is?
@Rarend 01-10-07 @ 19:24
En zijn geestelijk leider was hier natuurlijk naar de bioscoop geweest, en vond dat de regisseur dood moest, niet de spelers, niet de schrijver, noch de cameraman, nee de regisseur. Erg ver gezocht. Kan naar het rijk der fabelen wat mij betreft.
King of controversy 01-10-07 @ 19:17
Laatst zei je toch dat haar mond met ducktape dichtgeplakt moest worden? Ow ja: ik ben de enige die je posts nog kan lezen:
www.caveyourtrolls.com/
@ Rarend
Weet jij wat men bedoelt met gesublimeerd racisme?
Nee he..... ga maar terug naar somalie.
@Sikkeneur 01-10-07 @ 19:19
Jij hebt inzicht in de aard van de bedreigingen aan het adres van Ayaan? Anders kan je deze gevolgtrekking niet doen, de overheid acht de bedreigingen in ieder geval van dien aard dat er beveiligd moet worden. Jij weet dat natuurlijk beter. Als trouwens alleen internationele fatwa's goed genoeg zijn voor beveiliging, kunnen we die van Cohen en Aboutaleb ook opheffen.
Net even teruggelezen en die hele negatieve teneur van een boel comments verbaast me eigenlijk wel, juist op GS had ik dat niet gedacht.
Parasietje
@Lizzard 01-10-07 @ 19:18
Die indruk van je is juist.
Alsof je met je reine ziel in het hellegat kijkt ;)
Waarin aaproopoo mo de pro werd afgebeeld als een geslacht varken (ets van.. ben de naam kwijt).
Als ze Melkert maar houden...
religion is war 01-10-07 @ 19:18
Bouyeri kwam weliswaar uit 0031, maar zijn 'geestelijk leider' kwam uit Syrië, remember? En nee, natuurlijk was er geen sprake van voorbedachte rade. Alleen was haar carrière net even belangrijker dan wat er verder nog allemaal kon gebeuren.
@King of controversy 01-10-07 @ 19:17
Fijn dat je de intrinsieke waarde van je comment direct mee geeft, alhoewel 2 cent eigenlijk al overbetaald is.
religion is war 01-10-07 @ 19:05
Je zucht maar een eind weg wat mij betreft.
De kans dat Mw. AHA een auto-ongeluk krijgt is tig-maal groter dan dat ze ooit het slachtoffer wordt van een aanslag.
Ze kan haar denktankwerk als flex-/thuiswerker anywhere en anoniem in de US doen.
De enkele keer dat ze publiek optreedt is dat in een omgeving die toch al beveiligd is voor alle andere cellebrities die daar dan zijn.
Maar ik begrijp de reacties wel, AHA is anti-islam en dan vinden velen het wel goed uit dat beveiligingskosten uit de zak van de belastingbetaler komen.
Daarbij vind ik Salman Rusdie erbij halen van een andere orde. Die kreeg een internationale fatwa uit Iran opgelegd.
Ik vraag me af of de doorsnee moslim in de US of A überhaupt weet wie AHA is.
Fortuyn, van Gogh, het gaat natuurlijk een keer mis met Ayaan, en dan krijgen we weer het misselijkmakende spektakel van onze diep geschokte en ontroerde regenten, die het op haar begrafenis zo mooi kunnen zeggen, en daarna de champagne opentrekken, "Hoera!! probleem opgelost."
*geeft KOC de Ph 1 prijs*
-weggejorist-
@Rarend 01-10-07 @ 19:10
Eeehm, meneer Bouyeri kwam fijn uit 0031 hoor? Die heeft dus ook de krantestukjes gelezen. Jammer trouwens dat die er niet meer zijn, elke vrijdagochtend bulderde ik de trein zowat uit.
Affijn, ik blijf het een rare gedachtenkronkel vinden van je. Was er ook nog voorbedachte rade in jouw fantasie? Dat ze Theo misschien wel dood wilde omdat hij haar overschreeuwde of zo?
Somalische,Keniaanse, Nederlandse, Amerikaanse, lid van de PvdA en daarna
van de VVD en vervolgens aanhangster van de reborn christians.
Het zou me niet verbazen als Ayaan zich nu bekeerd tot de wederdopers of een
soortgelijk genootschap.
@Lizzard,
Botte heeft gelijk vwb het cda;
Misschien wordt ze om de een of andere reden door het cda gegijzeld.
My 2 cents
first cent: Ali is ene politicus en beste mensen, politici moet je nooit afrekenen op hun woorden, maar op hun daden. De daden van Ali (behalve dat ze gelogen heeft) bestaan niet. Ze heeft enkel uitspraken gedaan die voor veel spanningen hebben gezorgd. En die spanningen kun je zowel de moslims aanrekenen als Ali zelf. Immers, zonder moslims geen spanningen, maar zonder Ali geen uitspraken.
Het is dus een flut politica.
second cent: Vanuit mijn ruime ervaring met het trollen zou ik toch wel in staat moeten zijn om een trol te herkennen. En in Ali herken ik een trol. Een klassieke trol, die uitspraken doet, met als enige doel om ruzie te zoeken en mensen te schofferen. Zij wil de situatie in Nederland niet verbeteren. Dan zou ze in een klap werkloos zijn. En we zien vandaag ook wel weer hoe gierig mevrouw is. Ali heeft er geen enkel belang bij om problemen op te lossen. Ze heeft er alleen belang bij om moslims tegen zichzelf in het harnas te jagen. Dat bevredigt zowel haar trolinstelling, als haar portemonnee.
@Lizzard,
Noem 't intuïtie.
Morgen weten we meer, wellicht.
@Nattebever,
Schietlessen en jezelf kunnen verdedigen is 't minste.
is ze niet gewoon mislukt in de USA ?
Sikkeneur 01-10-07 @ 19:02
Heeft zeker niets met je antipathie tegen Ayaantje en andere islam- watchers te maken, right? Ayaan is een zeer bijzonder Mensch, die wij als Nederlanders zouden moeten koesteren en dus zéker beveiligen. Naar mijn smaak verlies je de verhoudingen een beetje uit het oog.
@ nattebever
Het CDA begint een groot probleem te worden voor Nederland. En het wordt dagelijks erger met die losgezongen regentenkliek. Notulen vervalsen, Nederland uitleveren aan een vreemde mogendheid, parlementaire enquete naar integratiedrama weigeren, de lijst wordt langer en langer.
@Steerpike 01-10-07 @ 19:07,
laat maar, de kleinburgerlijke zuurspuwers begrijpen niet eens waar je het over hebt.
religion is war 01-10-07 @ 18:56
Dat hoor je mij niet zeggen. Theo vond het leuk om zo weer eens kritiek op een geloof te uiten, terwijl Ayaan wist wat hij daarmee in dit geval en vooral in deze vorm over zichzelf afriep. Een film die de wereld rondgaat is wat anders dan een rebelse column in een Nederlandse krant. Ze had hem met andere woorden wel wat meer tegen zichzelf in bescherming mogen nemen. Maar het doel heiligt de middelen he, bij Ayaan.
@mezelf... Foei, taalvouten. Affijn, de strekking is dunkt me wel duidelijk.
Wat zijn we we toch kleinzielige stumperts, Rushdie wordt al decennia lang beschermd door de Engelse secret service, hoor je nooit wat over, sterker nog hij krijgt een hoge onderscheiding van de Queen, wat die gekken in Iran weer razend maakten. Kijk zo kan het ook.
@Sikkeneur 01-10-07 @ 19:02
Zucht..... Ze is de facto nog nederlandse, heeft slechts een greencard aldaar. Neem aan dat jij bijvoorbeeld de wereldwijde beveiliging die Engeland voor Salman Rushdie ook belachelijk vindt?
-weggejorist-
bottehond 01-10-07 @ 18:59
Hoorde die kwal vanmiddag op de radio.
Het stro van de brandstapel niet waard, om Van Gogh nog maar eens te citeren.
De US of A, een kolossaal land waar miljoenen verdwijnen en nooit meer teruggevonden worden.
Ene AHA zou daar gevaar lopen?
Wie betaald haar salaris? Als dat die US denktank doet, hadden ze best voor haar ook een flexwerkplek kunnen vinden in de US, dan maar wat minder met je ego in de schijnwerpers (willen) staan.
Miepen op vlinderreisjes voor nederlanders, dan ook miepen op beveiligingskosten voor auslanders.
wopper 01-10-07 @ 18:56
Nee, ben nergens op voorbereid en ga me ook zeker zelf niet opblazen. Dat soort krankzinnigheid laat ik graag over aan de waarlijk gelovigen.
De diepidioten, zeg maar.
Liever levenslang de beste beveiliging voor Ayaantje dan 100 miljard, die de import van de soldaten van allah en hun onnozele 5e veekolonne.
Ayaan heeft meer Neerlandsch bloed in zich stromen dan de hele politiek correcte meute en de verhulde racisten die Ayaan het liefst persoonlijk aan de mullahs zouden uitleveren, zoals Sybrand van Haersmegma Buma (CDA)
www.volksvertegenwoordigers.nl/sybrand...
Hmmm missunderstood never mind ik ga er niet meer op in. Jullie zijn sneller in conclusies trekken dan adsl van kpn
@nattebever 01-10-07 @ 18:53
Zeg nou niet dat je aan haar natte bever wilt zitten. Straks ga ik dat nog visualiseren.
-weggejorist-
Haar keuze voor Amerika was heel duidelijk, ze is zelfs bij een neocon denktank gaan werken.
Als die haar beveiliging niet willen betalen, dan is ze waarschijnlijk niet goed genoeg, of is ze al over the top.
Dan niet terugkomen en weer op staatkosten beveiligd te worden.
Ze hoeft tenslotte niet terug te komen.
@Rarend 01-10-07 @ 18:52
Dat is een hele nieuwe zienswijze. dus jij zegt eigenlijk dat Ayaan Theo vermoord heeft? Boeiende gedachte, denk overigens dat Theo zich in zijn graf zou omdraaien als hij het kon horen. Affijn, ze heeft dus geen echt bloed aan haar handen, slechts in jouw kromme gedachtengang.
@nattebever 01-10-07 @ 18:51
"At the siege of Vienna in 1683 Islam seemed poised to overrun Christian Europe. We are in a new phase of a very old war"...
Ben al tijden voorbereid, meer kan/mag ik niet zeggen..
U ook?
religion is war 01-10-07 @ 18:50
Valt niet mee hè? Ze heeft ook nog een lekker pijpbekkie, maar mogelijk is dat mijn knaagdierafwijking.
@ religion is war 01-10-07 @ 18:44
In mijn optiek had ze of van Van Gogh moeten eisen dat z'n naam niet op de titelrol kwam te staan, of een andere regisseur moeten zoeken. Dat Submission is gemaakt vind ik een goede zaak, maar ik kan me niet aan de indruk onttrekken dat ze gebruik heeft gemaakt van zijn naïveteit.
wopper 01-10-07 @ 18:48
De horden stonden al eens aan de poorten van Wenen te trappelen. Zonder succes.
Tijd voor de Reconquista, te beginnen in NL.
Wat wel heel vervelend is, is dat die Halsema deze week 2 keer iets roept waar ik het mee eens kan zijn. Over de vertrutting van Plaspop, en over de beveiliging van AHA. Dat is slecht voor mijn beeld van haar. Straks moet ik een deel van mijn mening nog herzien, gatver.
vander F 01-10-07 @ 18:45
Zo is het maar net.
Laat dat (overwegend racistische) tuig maar even uitrazen.
Joris krijgt het er nog druk mee.
1 kudo voor Joris, alvast.
OT
Intussen is er in Wenen (notabene, Vienna!) vandaag een mossel opgepakt die met een rugzak vol explosieven, spijkers en islamitische lectuur de Amerikaanse ambassade binnen wilde.
@sjaakdeslinksesul 01-10-07 @ 18:37
Mindhunter vindt de beveiliging van Aboutaleb en Cohen natuurlijk ook niet OK. Tenminste als hij in staat is de consequenties van zijn denken rechtlijnig door te trekken. On the other hand, zijn nick geeft aan die ie desperaat op zoek is naar een "mind", daar is misschien wel een causaal verband met zijn comments.
En hop!
*voegt Bascii bij de zuur club*
weg
*bij zure bleekscheten en hakbar vriendjes springt ene mindhunter2000 zo maar in het oog*
Gatver de gatver de gatver de gatverdamme, wat is dat toch een ongelovelijk lelijke hork. Die van mij doet 't nu dus 2 weken niet meer. Bedankt GeenStijl!
Ik krijg bij Femke Halsema acute diarree, maar dit is nog erger. En zo lelijk als ze van buiten is, is ze ook van binnen. Eerst weggaan omdat 't hier niet goed genoeg is, maar als je dan geen gratis beveiliging krijgt, dan kom je gewoon weer terug. Gatver wat hypocriet. BAH! Smerig stuk afval.
@Rarend 01-10-07 @ 18:37
Bloed aan haar handen? leg eens uit?
Joepie!
Welkom terug Ayaan, zoon van etc.
Fijn kontschoppen tegen zure bleekscheten en hun hakbar vriendjes.
@Lizzard 01-10-07 @ 18:36
No, denk 't niet..
De zaak stinkt als balkenbrei.
*bijna aan een complot denkt*
Ik persoonlijk heb haar niet gemist. Ze heeft de boel belazerd èn bloed aan haar handen. Maar volgens mij kijkt Theo toe vanaf zijn wolk en vind hij het allemaal wel best.
Even voor de duidelijkheid mindhunter2000. Stem je PVV? Zoja, vind je dan ook dat Geert als hij straks 0 zetels krijgt ook geen bescherming meer mag genieten? Of Verdonk of Marijnissen wat mij betreft als zij met de dood bedreigd worden?
-weggejorist-
-weggejorist-
Wat een afschuwelijke foto! En zo groot! Enfin, wereldwijf; welkom!
mindhunter2000 01-10-07 @ 18:27
Oehoehoe, waar komt die woede opeens vandaan? Misschien moet je je niet afreageren op je toetsenbord maar op je synapsen. Ze wordt bedreigd om haar uitspraken en de film die ze gemaakt heeft toen ze nog voor de VVD volksvertegenwoordiger was. En wat was nu de rest van je ijzersterke argument? Dat het nu anders is en ik moet oprotten naar de VS?
LJBrinkhorst 01-10-07 @ 18:28
Racistisch en oliedom danwel van oordeel dat zijzelf te weinig verdienen, maar zelden met de moed om juist daaraan iets te doen. Dus maar jammeren, als waren het representanten van de jankcultuur par excellence.
Hoe vrouwen er tegenover staan, weet ik niet. Ik ken er genoeg die haar ook waarderen.
Trouwens, is de beveiliging in handen van überkok Tjibbe Joustra?
Als dat 'm maar niet de das omdoet..
@nattebever 01-10-07 @ 18:26
Uncle Bever is very clever. :)
@ mindhunter 18:27
volgens mij heeft ze alleen maar een Green Card hoor...
@nattebever 01-10-07 @ 18:27
Lachuh, tijdens de maandenlange procesvoorbereiding mocht hij niet roken; enfin, hij heeft z'n keutel enigszins ingetrokken om de moefti van Parijs en z'n uitgever te behagen.
Welkom terug in Nederland, mevrouw Hirsi Ali! De veiligheidsgarantie voor moedige mensen is een overheidstaak. Dat is goed besteed belastinggeld.
De geldsmijterij van dit wereldvreemde en preutse kabinet steekt daar schril bij af.
@Prikker 01-10-07 @ 16:40
Och jee, de huisdebiel liep ook nog te bedelen om een reactie. Voor iemand die "weerzinwekkende walging en geschoktheid" voelt bij een persoon die nog nooit een ander mens met een vinger aangeraakt heeft, kan maar beter niet met zijn eigen vinger zwaaien naar medereaguurders. Maar die zelfgenoegzaamheid in je reacties past je dan weer als gegoten makker. Zielepoot, koop zelf een spiegeltje.
nattebever 01-10-07 @ 18:18
Triest ja. De autochtone tegenstanders van Hirshi Ali zijn of links of racistisch en ook nog eens verdomd vaak vrouw. Dat laatste is een Nederlands vrouwenkwaaltje, iedere sexegenote die uit de sociale orde springt, wordt op basis van kulargumenten volledig afgefakkeld.
wopper 01-10-07 @ 18:25
Die er ook voor voor de rechter moest verschijnen. Die moesten er (terecht) erg om lachen.
sjaakdeslinksesul 01-10-07 @ 18:16
Malloot!!! Begrijpend lezen komt dat je bekend voor of niet. Ik ben geen vmbo patient die je hier de les komt voorlezen als in aap noot mies. Ik heb het ook niet over het verleden ik heb het over het heden. Ze is een amerikaanse staatsburger en ze geniet van gratis beveiliging verkregen door de nederlandse staat is dat normaal in jouw optiek? Dan mag jij ook oprotten naar amerika!!
Ik ben het zowaar eens met sjaakdelinkselul....
Maar dan moet ze nu wel de PVV op komen leuken. Zij en Geert zijn tenslotte dikke vrienden.
paranoia 01-10-07 @ 18:17
Nog steeds in touw?
Ga toch eens gezellig op vakantie naar een islamitisch land. Als ze je daar willen hebben.
Wat je om 17:30 zegt, snijdt ook al geen hout. Je weet gewoon niks (je hebt het me al verteld, bent trots op je domheid etc. - ik zou denken, ga dan naar een andere site of zo), maar blaat maar wat in de rondte.
AHA heeft in de VS gewoon belasting betaald (de IRS is niet kinderachtig) en als zij nu nog vermogen heeft, dan zal ze daarover in NL belasting moeten betalen (1,2%), afhankelijk van de wijze waarop ze haar geld belegd heeft en afhankelijk van het verdrag ter voorkoming van dubbele belastingheffing dat NL met het betreffende land heeft gesloten.
Dat is de normale regeling en NL komt er verder niet aan te pas, dus je suggesties zijn totaal onzinnig - iets wat te verwachten is van een leeghoofd als jij.
@nattebever 01-10-07 @ 18:13
Hmm, da's er een van Houellebecq..
lowflow 01-10-07 @ 18:14
How low can you go.
Komt je boek net van de drukker. Probeer je als ex IND de aandacht op je te vestigen met je verhaal over importbruidjes. Wekenlang alles netjes voorbereid. Persberichtje geschreven. Nieuwspoort geboekt, komt deze tante tegelijkertijd het toneel op kakken. Heerlijke klucht is dit.
-weggejorist-
lowflow 01-10-07 @ 18:14
Zorg je er wel voor dat je vanavond op tijd bent voor het kaalkopjes-gala, gestoorde malloot?
Ali moet uitgehuwelijkt worden aan Wilders of aan die ex-moslim gozer, dat scheelt in de beveiliging.
@mindhunter2000 01-10-07 @ 18:11
Denk eens na man: een parlementarier (dat was ze destijds) vertolkt de mening van een aantal Nederlanders. Dat is precies de taak van volksvertegenwoordiger. Om het uiten van die mening wordt ze vervolgens met de dood bedreigd. En dan klaag jij over het feit dat de Nederlandse overheid haar bescherming op zich neemt? Daar is de overheid toch voor? Dat jij Ayaan niet mag is jouw mening. Maar dat jij (en anderen debielen in dit draadje) vindt dat ze eigenlijk geen bescherming mag genieten, geeft aan dat je weinig begrepen hebt van wat een vrije rechtsstaat eigenlijk inhoudt.
-weggejorist-
we gaan toch niet voor rechtse hobby's in de vs betalen
Dat AHA weer terug is in NL vind ik top. Ik heb haar (redelijk onleesbare) biografie gelezen, Mijn vrijheid, en bewonder haar doorzettingsvermogen.
Dat ze mogelijk een pain in the ass wordt voor de islam is alleen maar meegenomen. 't Is voor elke niet-moslim een zegen als de ware aard van het beestje (de islam) helder in de schijnwerpers komt.
Iemand met de dood bedreigen via het lijk van Van Gogh omdat je meegewerkt hebt aan een filmpje en omdat je je kritisch uitlaat over "la religion la plus con" is meer dan te gek voor woorden.
Welcome back, AHA.
@derkcs 01-10-07 @ 18.04
Klopt, anderzijds minder aandacht en minder geld naar persoonsbeveiliging.
derkcs 01-10-07 @ 17:59
Mijn excuses voor de vele hoofdletters!? zie W@tikzeggunwil=diDt 01-10-07 @ 18:04. En ik vind dat zij nederland heeft gebruikt om hogerop te komen. Ik snap niet wat je bedoeld met dat ik niet zou vertrekken naar het buitenland. Het is alsof je me persoonlijk kent. Het is logisch dat iemand gaat voor financiele zekerheid. Maar wees dan wel een " man " en betaal je eigen beveiliging!!!!
Die durft. De ongematigde gelovigen willen haar allemaal vermoorden; waarvoor de gematigden begrip hebben; en de linkse kampvolgerts dus ook; terwijl xtreem rechts haar niet pruimt vanwege voor de hand liggende redenen; en de belastingbetalerts al genoeg betalen voor het beveiligen van geboren nederlanders die ook op de (s)hitlijst van de boze profeet staan.
pfft.
Nederlands staatburger of niet, ze heeft de boel hier eerst lopen belazeren, durfde de opheft daarover niet af te wachten, en nu met hangende pootjes terug?
ik wil er best voor betalen, maar dan zal ze er ook voor werken.
Als ze nou eerst eens de boys in Afghanistan gaat helpen, hoeven die in ieder geval geen lokale bevolking meer te verkrachten. Twee vliegen in één klap.
Dit is een mooi moment voor de moslimgemeenschap om te laten zien dat ze radicalisme zijn. Hup milli gurusz, opentrekken die knip en draag bij aan de beveiliging van AHA.
kan iemand mij hier in weinig woorden uitleggen wat Ayaan H.A. hier gedaan heeft in dit land. Wat zijn concreet de resultaten van haar werk, inzet en uitspraken. Gewoon objektief feiten en omstandigheden benoemen.
Ik ben benieuwd!!!!
@ernieenbert 01-10-07 @ 18:01
Ja ze had haar boodschap beter kunnen verkondigen als reaguurder bij GS natuurlijk....
Ik heb eigenlijk nooit zoveel met Ayaan gehad. Best wel een aardige dame hoor, dat zeker. En dat ze een punt heeft om bepalende misstanden aan de kaak te stellen, ook prima, heel goed zelfs. Maar als je, achteraf, kijkt naar de manier waarop dit alles is gegaan, kun je toch een beetje de indruk krijgen dat ze hoe dan ook zich zelf graag ziet. Bij de PVDA, bij de VVD, middels een film, middels een denktank in de VS.
Alles om de boodschap verkocht te krijgen, op zich ook wel te rechtvaardigen.
Maar toch hou ik een dubbel gevoel bij haar.
@sjonnie 01-10-07 @ 17:51
Ja hier ben je alleen free als je geen geld hebt..
koerbagh ® 01-10-07 @ 17:57
Hear Hear!!
@mindhunter2000 01-10-07 @ 17:56
Wat is je inhoudelijke kritiek precies. Wel veel hoofdletters maar geen inhoud. Ze kon gaan werken in USA, jij zou waarschijnlijk geen baan accepteren in het buitenland. Maar wat is je probleem?
mindhunter2000 01-10-07 @ 17:56
De simpele der zielen zijn funest voor een hoogstaande samenleving. Kortgezegd: ROT OP!
Wat is ze nou? Somalische, Somalisch-Nederlandse, Nederlandse, Nederlands-Amerikaanse, Amerikaanse, Somalische-Amerikaanse, Somalisch-Nederlands- Amerikaanse of gewoon een allochtone opportuniste? Enne, hoeveel paspoorten heeft ze nu?
Dat ge-denktank gebeuren was toch niet zo boeiend kennelijk...
@paranoia 01-10-07 @ 17:30:
Simpele ziel. Helder denken is je niet gegeven, dat is wel weer duidelijk. Volgens het somalisch en keniaas recht vervalt de oorspronkelijke nationaliteit bij naturalisatie. Dat is natuurlijk heel wat anders dan het aan somalische papieren helpen van andere asielzoekers. Maar goed, je associeert ook maar wat in het luchtledige.
En wat betreft het vermeende vermogen van AHA: dat kun je heel eenvoudig onderbrengen een trust, beleggen en uit laten keren via een bank op Bermuda of de Kaaiman-eilanden. Dat hoef je helemaal niet mee te nemen en op te geven aan de staatsroverbende; en je hoeft er ook geen ingewikkelde constructie via de UK voor te verzinnen. Dus als je graag van haar af wilt, staat je niks anders te doen dan achter het toetsenbord vandaan te kruipen en haar kapot te schieten.
@kwarkoo1 01-10-07 @ 17:47
Zie ook het NN draadje..
Het hellegat van de collectief (onder)bewuste zondebok mentaliteit staat wagenwijd open.
-weggejorist-
Is ze al deaud ?
Fijn land hè de USA? Land of the brave, home of the free, als je geld zat hebt tenminste.
Ben ook helemaal voor Hali in politiek, en liefst die ex-moslim schreeuwert ook, en wie weet een onverwachte comeback van 'ik-ben-het-jumpen-moe' Nawijn. Dan overschreeuwt men elkaar zo hard op finbash rechts dat weldenkend 0031 in *kuch* allahsnaam maar op andere kudtpartijen gaat stemmen.
Als je het hier niet meer trekt en in de VS gaat werken, wees dan ook mans genoeg om daar te blijven en ga niet semi-terug naar NL voor graties beveiliging. Van twee walletjes eten heet dat.
wat doet die praatjespiet in ons land? sinterklaas alweer in aantocht?
derkcs 01-10-07 @ 17:43
Leerlingen en studenten van de laatste 20 jaar kun je niets meer duidelijk maken. Zelf denken is er geheel uitgeramd met die indoctrinatie van de geitenwollensokken.
naar verluid heeft ze bij ikea een billy-boekenkast besteld voor het opbergen van al haar paspoorten.
Is "het niet-krijgen van persoonsbeveiliging in een ander land" tegenwoordig reden voor een verblijfsvergunning?
captainobvious 01-10-07 @ 17:34
waneer beledig je moslims? en wanneer christenen zodat je bescherming nodig hebt. Dus waar ligt het probleem? Heel fijn en bedankt.
Ze is hier alleen maar voor de premiere voor de film "final submission"...
Daarna is ze weer weg...
Professor Barabas 01-10-07 @ 17:36
Komt zeker door de tijdmachine.
Als echte allochtoon weet ze precies waar het meest te halen is. Nergens is men zo gek als hier in Nederland (m.u.v. van Zweden en België misschien).
@religion is war 01-10-07 @ 17:35
En reken maar dat de fatwa's der baardige wauwelapen al begonnen zijn..
Ik denk dat ze enige in de VS is die wel positief is over Bush, en daarom het land is uitgezet.
Ik denk dat ze enige in de VS is die wel positief is over Bush, en daarom het land is uitgezet.
@kwarkoo1 01-10-07 @ 17:32
Ja, die 'gekleurden' komen weer van Breedveld..
@wopper 01-10-07 @ 17:31
Kan haast niet anders. Veel nieuwe namen ook, grappig wat ze nu al los maakt, terwijl ze nog niets van zich heeft laten horen.
Waarom moeten we iemand beveiligen zonder een enkele functie overigens?
Mijn buurman doet weleens heel naar tegen me, krijg ik dan ook beveiliging?
Krijgt iedereen nu standaard beveiliging van de staat,of moeten we dan eerst moslims zwaar gaan beledigen?
Maar goed, op kamp Zeist is vast wel een hokje vrij voor haar.
wopper 01-10-07 @ 17:29
Toch ook iets gekleurd, toch?
Ze hadden die denktank waar ze in zat gewoon dicht moeten lassen
@religion is war 01-10-07 @ 17:28
Uit de krochten der samenleving.
@koerbagh ? 01-10-07 @ 17:04
Heeft ze haar Keniaanse en Somalische nationaliteit dan ingeleverd?
Wel knap..... Als ze die procedure eens aan de IND zou vertellen, dan kan IND zonder mensen om te kopen Somaliers aan papieren helpen en uitzetten.
Doet ze tenminste weer eens iets goeds.
Trouwens ik voorspel dat Hirsi in Engeland gaat wonen, dat doen alle Somalische asielzoekers zodra ze hun Nederlandse nationaliteit hebben.
Tot 50.000 pond geen btw nummer, geen kvk inschrijving....
Als Hirsi haar in Nederland verdiende vermogen + dat in de USA verdiende vermogen wil behouden, ontkomt ze er niet aan omdat in een LTD onder te brengen buiten Nederland, want anders gaan er een paar miljoen richting de fiscus, of zou ze daar ook tegen beveiligd zijn?
Verder vraag ik me af hoe haar aanwezigheid gaat uitpakken, immers om gehoord te worden zal ze Wilders moeten overstemmen en dan krijg je een "rat race" van wie kan de meest leuke dingen over moslims roepen en het geen wat het meeste response krijgt herhalen ze net zolang totdat grammafoon plaat versleten is.
Templar 01-10-07 @ 17:13
Onkruid omdat?
Hier wat comments van een ander niveau:
ayaanhirsiali.web-log.nl/ayaanhirsiali...
Daar zal ongetwijfeld ook meer en/of betere info vandaan komen de komende tijd.
We kunnen beter wel de beveiliging in de VS voor Ali betalen.
Lonen lager,gepantserde auto goedkoper etc.
Overigens vreemd dat Bush geen budget heeft misschien snijdt de Melkert theorie wel hout.
Vraag me trouwens af waar die tsunami van haat jegens Ayaan hier in de comments zo ineens vandaan komt. De meeste zijn van een opmerkelijk laag niveau danwel vervallen in dom hysterisch gescheld. Echte argumenten ontbreken meestal. Lijkt wel of de islam-minnende gemeenschap iets dun door de broek heeft lopen nu ze weer terug is.
@Aussie 01-10-07 @ 17:14
Veel mensen die Ayaan afwijzen doen dat of vanuit linkse motieven of vanuit rechtse motieven die meer thuishoren in de hoek van Constant Custers. Beiden vormen niet de doelgroep waar Cheert op mikt.
boermetlul 01-10-07 @ 17:26
Ga even terug naar Fock en kom niet meer terug geindoctrineerde puber!
Kan die tuthola niet eruit geflikkerd worden als ze amerikaanse staatburger is ? Die fluit krijg van ons belastingcenten beveiliging. Als mijn buurman bedreigd wordt krijgt ie te horen dat ze niks kunnen doen totdat echt iets gebeurt. Liegen, stelen en bedriegen, dáár kom je in dit land het verst mee.
religion is war 01-10-07 @ 17:23
True!
Ayaan, welkom terug. Lees de reacties hier maar eens, er is nog veel werk te doen hier in 0031.
haha wat een gebrek aan kennis van de wet
als een nederlands staatsburger een ander paspoort aanvraagt vervalt het nl paspoort automatisch
het is alleen mogelijk een dubbel paspoort te krijgen door geboort of door vanuit een ander land naar nl te gaan
Aussie 01-10-07 @ 17:14
LOL intellectueel
LJBrinkhorst 01-10-07 @ 17:09
Stel je voor! Dat gaat heel wat scheten in het pluche brengen als Ayaan samen met Geert gaat.
@LJBrinkhorst
Ik vraag me af of het echt een gouden combinatie is. AHA wordt volgens mij door veel Nederlanders gezien als een onruststoker. Overigens, mocht ze nog eens op de lijst komen van de PVV dan zal dit de partij wat betreft het intellectuele plaatje wel ten goede komen.
eltruckie 01-10-07 @ 16:53
Spreek voor jezelf.
Je denkt toch niet dat ik op een allochtoon/ex-gevangenis directrice ga stemmen is het wel?
Maarre.... was ze niet hevig teleurgesteld in Nederland? Sja, het is net onkruid he? Dat blijft ook steeds terugkomen.
Waren ze haar in de States ook al weer zat dan
Komt ze als importbruidje? Of valt dit onder gezinshereniging?
Geert, kom er maar in.
Gezellig he? 01-10-07 @ 17:06
Cheert en Ayaan: Duo Penotti in optima forma. Ik denk dat ze bij de VVD, CDA, PvdA en Lid Verdonk dan heel erg nerveus gaan worden. Gouden combinatie die zeker goed is voor 40 zetels.
Rita uit de VVD en Ali er weer in, het is Gôdômme net een boemerang, je gooit het weg en het komt weer terug
snuff 01-10-07 @ 17:04
En zo is het!
@ LJBrinkhorst 01-10-07 @ 17:00
Inderdaad, LOL. Rita stond op een zware plus, maar door de komst van AHA gaat dat weer slinken. Dus Geert... laat eens zien dat black and white goed samen kunnen gaan.
He.he.. Khoop dat ze verkiesbaar wordt.. kan ik eindelijk weer eens stemmen.
Dikke X voor AHA.
Prima dat ze terug is : iedereen die op intelligente wijze de uitwassen van een moordzuchtige religie aan de kaak stelt, is ok. Liever mijn belastinggeld uitgegeven aan de bescherming van zo'n persoon dan dat misbruikt wordt voor vakantietripjes van tuig dat mij als heaumeau gesubsidieerd de keel mag oversnijden.
@paranoia 01-10-07 @ 16:56:
Eh nee. Ze is somalische noch keniaanse. Ze heeft slechts de beschikking over de Nederlandse nationaliteit. Jammer joh.
LJBrinkhorst 01-10-07 @ 17:00
Verdonk is nog steeds lid van de VVD. Dat blijft ze ook. Indien ze bij verkiezingen een eigen partij opricht, zal ze veel stemmen trekken en gewoon met de VVD blijven samenwerken. Heel doorzichtig van de VVD om ze er niet uit te kegelen. Ik trap daar niet in. Verdonk heeft in het verleden slechts wetten uitgevoerd en niet gemaakt. Geen inzicht die dame. Maar wel slim van de VVD.
Boris Poepnagel 01-10-07 @ 16:33
Nou als er iemand is die er niet door de geitenwollensokkenbrigade is tussengestopt als excuss negert dan is het Ayn wel. Die heeft namelijk wel initiatief ontplooit.
Prikker 01-10-07 @ 16:36
Ayaan heeft nooit gescholden. Argumenten, meer was het niet. En hoe noem jij iemand die een kind van 9 jaar neukt in onze tijd. Heel goed, pedofiel, en dat zij zij dan ja. Vervevelend he de waarheid.
Als vrouw zonder capaciteiten kun je je altijd nog een weg omhoog neuken.
Goed nieuws voor Cheert. Ayaan weer terug in het land betekent een extra zuur gezicht voor de gietijzeren dame Rita V. Blonde Dolly kan de champagne voor het premierschap zolangzamerhand alvast gaan bestellen....
@broodje gezond : zeggen dat de islam een vreemd geloof is vind ik niet bepaald liegen.
@koerbagh,
LOL!
@kwarkoo1,
Ik ben ook blij met mensen als Ayaan. Critisch, slim, en het hart op de juiste plaats.
@koerbagh ? 01-10-07 @ 16:52
Er zijn mensen die munten verzamelen, andere postzegels.
Maar nationaliteiten verzamelen is nieuw voor me, ze heeft Somalisch, Keniaans, Nederlands en straks ook de Amerikaanse.
Als het een teken zou zijn hoe erg ze geliefd is, dan zou ik er trots op zijn.
En anders ben je gewoon een verknipte landen hoer, die lekker met hoaxen door het leven gaat.
Ze moet bij een anti-virus bedrijf gaan werken, die zijn ook lekker bezig met xenofobie en het verspreiden van FUD.
de schopper 01-10-07 @ 16:55
Nee, dat recht heeft zij ook, maar dan wel de waarheid vertellen en geen leugens.
Ze is mooi bruin geworden tijdens haar uitstapje.
Eigenlijk vreemd he? Als ik op een groep Hells Angels afstap en ze vertel dat hun moeders hoeren zij ( wat ze niet zijn) dan krijg ik een geweldig pak slaag en zegt iedereen dat het mijn verdiende loon was en dat ik dit kon verwachten.
Doe ditzelfde bij een groep Moslims en het is vrijheid van meninguitting en dan moet het kunnen.
@broodje gezond : wil jij zeggen dat voor haar het recht van vrije meningsuiting niet geld?
Ik haak even af. Mij te simplistisch.
oké wilders krijgt een probleem!
als die 2 een partij op richten daar gaan de stemmen van wildersssss
dacht dat ze daar in een denktank zat, toch
Mevrouw AHA wilde toch nix meer met ons Hollanders te maken hebben?
Of was de USha een carriere move?
@paranoia 01-10-07 @ 16:46:
Als Albayrak en Aboetaleb hun tweede (of eerste) paspoort niet hoeven inleveren dan hoeft Ayaan dat natuurlijk ook niet. Maar Ayaan is (nog) niet genaturaliseerd tot Amerikaanse, ze heeft alleen een permanente verblijfsvergunning voor de VS, zoals je zelf ook al aangeeft.
de schopper 01-10-07 @ 16:44
Maar ze is dus helemaaal niet als Moslim opgevoed in een Moslim land. Zij zat op een prive school en is niet streng Moslim opgevoed. Haar vader werkte in Engeland en was nooit thuis, en zij heeft ook nooit hoeven vluchten. Ze kwam uit Duitsland naar Nederland en deed dit vrijwillig. Alles wat zei heeft verteld over haar jeugd is een grote leugen!!!!
Ligt het enkeltje Ethiopië nog klaar voor haar? Meteen doorsluizen die onruststookster!
@Tuig Is Back 01-10-07 @ 16:46
Ga es gauw een kopje thee drinken bij je moeder, puber.
koerbagh ? 01-10-07 @ 16:48
Whahahahaaaa. One kudo.
@ Tuig
Prioriteiten nietwaar? Je kan tenslotte niet 24 uur per dag de latente schrijftafelmoordenaar uit hangen.
@fuckje 01-10-07 @ 16:43:
Dat is iets tussen Ayaan en mij.
verdoeme,ik dacht dat we van die zwarte hoer af waren.Zet ze maar achter de kassa van De Zeeman.
@ maakniesaaknie 01-10-07 @ 16:38
Ik ben even met Jessica Alba bezig.
.
* Laat huis schudden op z'n grondvesten. *
@General Failure 01-10-07 @ 16:45
Pre-necrofiel.
"Ze had moeten beseffen, dat als je je mond opendoet, er reacties volgen!!!"
@De Schaapherder 16:42
Wat wil je hiermee zeggen? Dat als je kritiek hebt op de islam je de doodsbedreigingen maar voor lief moet nemen?
@kwarkoo1 01-10-07 @ 16:44
Zou ie z'n schapen neuqen?
fuckje 01-10-07 @ 16:43
Van mij mocht ze blijven, dus een welkom is overbodig. Ik hoop dat ze de politiek ingaat. Kunnen we nog lachen. Wilders, Verdonk en Hirschi.
Zie jij het al voor je? Ik wel!!!
@Prit Stift: Ayaan Hirsi Ali is sinds 26 september Amerikaans staatsburger
Ze heeft volgens andere publicaties een Greencard gekregen dat is niets meer dan een verblijfsvergunning. Waarbij je geen enkele recht hebt op sociale voorzieningen (voorzover ze die daar kennen) en voor je eigen boterham moet zorgen.
Mocht ze wel echt staatsburger zijn dan zou het zeer sportief zijn als ze haar Nederlandse paspoort bij Rita gaat inleveren en net zoals alle andere allochtonen hier een inburgeringstoets zou doen. Verder moet gekeken worden of ze voldoende middelen van bestaan hebben, immers we willen geen arme Amerikanen in Nederland.
Ik vind haar wel geil.
@ Lagonda
Uiteraard. En als we de beweringen van cryptofacist Tuig mogen geloven staat het een ieder vrij deze moslims met geweld het land uit te jagen.
Gelukkig staat AHA ver van dergelijke barbaarse denkbeelden af.
Toen ik die foto zag dacht ik dat dit topic ging over het feit dat Anky van Grunsven een mislukte zonnebankkuur had gehad.
De Schaapherder 01-10-07 @ 16:42
Hou jij je maar bij je schapen en bemoei je niet met de grote, boze wereld.
@broodje gezond 01-10-07 @ 16:37:Natuurlijk zijn er heel veel mistanden in verschillende stromen van de Islam, maar daar zou juist zij haar mond over moeten houden. Laat dit over aan de mensen die zelf in de Islam geloven en het er niet of nietgeheel mee eens zijn over. Zolang zij daar niets aan doen zal het dus wel niet zo erg zijn.
ook zie mag een mening hebben, juist zei denk ik, opgegroeid in een moslim land kan zij beter als wij de voor -en nadelen van de islam benoemen.
@koerbagh,
Er is vandaag veel vreemd volk over de vloer, dat dan wel weer.
Maar heb jij Ayaan al welkom geheten?
"De autoriteiten in de VS kunnen de bescherming niet overnemen omdat de wet zich daartegen verzet. Alleen privépersonen als oud-presidenten mogen door de Amerikaanse overheid worden beveiligd. Hirsi Ali kan geen aanspraak maken op deze regel."
Kijk dit moeten ze ook in Nederland invoeren, put your money where you mouth is!
Nederland is zeker weer goed om haar te beveiligen. Ik moet de beveiliging van mijn eigen schapen betalen, dat heet bedrijfsrisico!!! Ze had moeten beseffen, dat als je je mond opendoet, er reacties volgen!!! Dat is risicoaanvaarding. Niet je problemen bij anderen neerleggen.
Aha. En alweer blijkt GS inderdaad voor 80% uit (racistische) mongeaulen te bestaan. www.geenstijl.nl/mt/archieven/027114.h...
@ sjaakdeslinksesul 01-10-07 @ 16:38
Nee hoor, volgens mij ben je alleen tegen mij heel eerlijk en jezelf.
Typjes zoals jij verraden zichzelf zo makkelijk joh... ontkennen heeft geen zin.
Sinds Geenstijl een aantal malen op TV is geweest, zie ik steeds meer Fock-lui, die geindoctrineert zijn door jarenlange linkse scholing en de zaken niet meer zo in perspectief zien. Maar ja, wie ben ik om te oordelen.
Ik doe het dan toch maar: leer zelf denken lullo's, in plaats van je meester nakletsen die 's avonds z'n wijf niet kan neuken omdat z'n geitenwollensokken tussen z'n reet zitten.
Uch, ik heb gezegd.
@maakniesaaknie: Er zijn genoeg links waar staat te lezen hoe moslims onze moeders voor hoer uitmaken.
" Laten wij blij zijn in dit land" !
Ayaan, welkom terug, wij kunnen jouw steun heel goed gebruiken tegen alle assen van het kwaad die ons voormalig mooie land bedreigen.
www.geenstijl.nl/mt/archieven/1042001....
paranoia 01-10-07 @ 10:44
Ben ik helderziend?
Prikker 01-10-07 @ 16:36
Is het je niet opgevallen dat ik op andere reaguurders wel normaal of tongue in cheek reageer en bij jou niet? Stumper.
@ mezelf
Niet meer naar 't park gaan... ik ben gespot blijkbaar...
Gaan jullie nu very please ayaans grote vriendin bruutje uitnodigen om een wekelijkse anti ayaan column te schrijven?
@Boris Poepnagel 01-10-07 @ 16:33
Wots in a name en a comment, zullen we maar zeggen..
Hoe democratisch is 't om miljarden door de drain te laten lopen, afhandig gemaakt van hardwerkende luiden, voor projecten *kuch* die geen sodemieter hebben opgeleverd.. nietwaar poepnagel.
Tuig, naar intrigantje
Geef eens EEN linkje waar AHA de moeders van moslims uitscheldt voor hoer.
LOL@achter een boekenkast in huize de winter, ik zal ff checken want woon om de hoek
Al dat gel*l van die Ali over Moslims, ze is geeneens volgens deze traditie opgegroeid. Ze zat op christelijke prive scholen en heeft nooit armoede gekend. Laten we eens ophouden dit soort mensen tot symbolen te verheffen. Ze heeft dit land nog niets anders dan ellende en verdeeldheid gebracht met haar geschreeuw en ongefundeerde beledigingen van veel mensen. Natuurlijk zijn er heel veel mistanden in verschillende stromen van de Islam, maar daar zou juist zij haar mond over moeten houden. Laat dit over aan de mensen die zelf in de Islam geloven en het er niet of nietgeheel mee eens zijn over. Zolang zij daar niets aan doen zal het dus wel niet zo erg zijn.
mezelf.
denk dat de server wat nukken heeft.
Ik zie hier een hele doelgerichte actie in van CDA-er Hirsch Ballin: als je je nek uitsteekt en je mond openscheurt tegen de islam en je wordt bedreigd, hou er dan maar rekening mee dat we elk moment je beveiliging kunnen afkappen. Wie wil er nog voor de PVV en de toekomstige partij van Rita in de kamer gaan zitten en spatjes maken tegen de multikul? O, juist ja. Niemand? Goed, Dan regeren wij regenten verder wel weer.
@ Ayaan, mocht je de komende maanden nog om werk verlegen zitten, we zoeken nog een Trappedoelie, voor kost en inwoning word gezorgd.
www.sinterklaascentrale.nl/
Lagonda 01-10-07 @ 16:35
Helaas, to late, to little.............
@ sjaakdeslinksesul 01-10-07 @ 16:32
Je weet niet hoeveel je al weg hebt van Ayaantje...
Met schelden en gal spuien kun je lekker de onderbuikgevoelens in de maatschappij mobiliseren... en da's precies ook de kracht van Ayaan.
zijn dr geen finnen voor dit probleem?dit blijft geld kosten
kwarkoo1 01-10-07 @ 16:32
Nee in mijn tijd bestond dat nog niet alleen vglo en daar ben ik door gekomen.
Daar heb ik het ook wel bij gelaten hoor.
kwarkoo1 01-10-07 @ 16:32
Nee in mijn tijd bestond dat nog niet alleen vglo en daar ben ik door gekomen.
Daar heb ik het ook wel bij gelaten hoor.
Dubbele nationaliteiten zijn helemaal niet gewenst. Inleveren dat Nederlandse paspoort en dan terug naar de VS.
@Kwarkoo: Nah, het zal een kwestie van tijd worden. Ik heb mijn hoop gevestigd op de GeenStijl-generatie.
@ wopper 01-10-07 @ 16:23
.
Als je hun moeder geen hoer noemt wel.
.
* Leest iets over Jessica Alba op GeenRedaktie en gaat kijken of er wat te fappen valt. *
Pffff, ik baal van de dag dat Rita haar paspoort moest teruggeven.
mambo43 01-10-07 @ 16:31
Om de een of andere reden heb ik het idee dat jij haar niet wilt helpen op principiële gronden.
Lagonda 01-10-07 @ 16:32
Blinden en dommen zijn er genoeg in Nederland, zie de aantallen idioten die nog steeds op CDA, PVDA, SP, Groenlinks en CU stemmen.
Denk jij dat er dan nog iets kan veranderen in Nederland? Ik niet.
Peinst nog na over @Lagonda's comment 01-10-07 @ 15:27 ..
Kranten en blogjes zullen overlopen van artikelen en columns, experts op de treurbuis,complottheorieën..
Opmerkelijk wat één vrouw teweegbrengt.
Hoe democratisch is het om belastinggeld van A L L E burgers in een meisje te steken dat haar nut voor diezelfde burgers nog maar moet gaan bewijzen? (denktank? Laat me niet lachen... *schijt in broek*)
M.a.w. hoeveel belastingbetalende burgerts vinden Ayaan (én haar uitlatingen) een sympathiek meiske?
Kijk, dat zijn dé vragen die niemand in het publieke debat wenst te stellen! Daarom stel ik ze maar...
Mijn mening: ik hou niet zo van knuffelnegers! Ik bedoel maar: ik vind alles oké! Bosnegers, indianen, hindoes, homosensuelen, finnen, menseneters; allemaal zijn ze mijn vrienden, maar ga ze niet als een verplicht stukje tussen blanke mensen stoppen onder het motto van "tja, er moet een neger bij. Integratie he?". Ik kots daarop! De Nederlander wordt als een kleuter behandeld!!!
En heel de Raad van Elf roept:
Ayaaaaaaaaaaaan, Ayaaaaaaaaaaaan
Damn! waarom zo groot die foto!
Nu ben ik gelijk wakker!!!
Oh wacht... ik mag ook al naar huis!
LATERZ!!!
Prikker 01-10-07 @ 16:26
Nee hoor, ik kan nog veel dieper zinken: Prikker laat zijn leuter zien aan kleine meisjes in het park.
@Tuig: Statistisch gezien moeten we bang zijn voor grote groepen immigranten die vanwege het volstrekt falende multiculturele beleid hier in steeds grotere aantallen maatschappellijk langs de pot zullen pissen, en die een onevenredig groot aandeel zullen krijgen in werkeloosheid, criminaliteit en hierom ook een grote wissel zullen trekken op onze toch al overbelaste verzorgingsstaat.
Ideologisch moeten we bang zijn voor mede-nederlanders die omwille van hun zieleheil hun hart verpand hebben aan het multiculturele model, en van geen kwaad willen horen zodra het om de trawanten van Allah gaat.
befke 01-10-07 @ 16:31
LBO niet afgemaakt?
Ayaan meis je bent welkom hier hoor bovendien heb je een lekker bockbier kleurtje en daar stop ik mijn mond ook in dus neuqen?
Het maakt mij niet uit wat iedereen van haar vindt, maar ik vind het persoonlijk een hele mooie vrouw, sterker nog, gewoon een ontzettend lekker ding !
Dan is ze ook nog intelligent en zeker niet op haar mondje gevallen, kortom ik zou haar wel eens tegen willen komen. En als ze zich in Nederland niet veilig voelt dan mag ze zonder probleem naar dit land komen, zal haar met open armen ontvangen.
@Draaitafel Demagoog 01-10-07 @ 16:26
Stomme hetero!
Ik hoef die hele zooi comments niet eens te lezen. De oorzaak ligt bij de secte van haat en indoctrinatie die onze vrije samenleving bedreigt. PUNT UIT!
Sinterklaas is vroeg in 't land dit jaar.
@Zeddegeizot 01-10-07 @ 16:24
Mensen die zelf geen geweld willen gebruiken (te laf om een echte fascist te zijn) maar wel begrip kunnen opbrengen voor het gebruik van geweld, om het vrije woord te snoeren.
@ James Lastig 01-10-07 @ 16:07
Ik zie Moslims anders geen (C)anal Parade houden door Adam (lol!). Staan erg veel tere zieltjes langs de grachten (lees kids). Dus... Waar moeten we nu eigenlijk bang voor zijn? Statistisch gezien?
@ Draaitafel
Nu ja, daar komt eerdaags wel weer een spoeddebatje over. Maar dan moeten Aboutaleb en Cohen dus ook maar aan hun lot worden overgelaten? Of voldoen die niet aan de vereisten voor: 'dergelijke mensen'?
@man on the edge 01-10-07 @ 16:22 .. zo denk ik er ook over ! maar dat mag hier niet ! je mag niet zeggen wat je denkt hier want dan ben je een flikker .. he sjaak ! :P
@ sjaakdeslinksesul 01-10-07 @ 16:22
Lekker gescholden kul ? Beledigen mag van AHA he... l
Goedkoper kon niet... lager zinken kun je wel zie je wel...
.
Dus jij bent nu 't type lullo die AHA graag terugziet... tsja... keihard op weg naar de afgrond met AHA... misschien kan ze de VVD van een leider voorzien, die schijnen er een te missen... en dan zijn ze gelijk van Verdonk af.
Volgens mij mag je dat wel ...
Best wel jammer dat Camiel nu net een nieuwe neuqert heeft.
@man on the edge 01-10-07 @ 16:22
Er zaten en zitten wat mij betreft maar heel weinig lui die mijn standpunten en de standpunten van velen met mij wél vertegenwoordig(d)en in de tweede kamer. Hirshi Ali was er één van.
vraagstaart 01-10-07 @ 16:19
Ik moet iedereen maar vragen naar de inhoud, wat is dat toch? Welke uitwassen van Ayan?
Dat is mooi.
We kunnen hier nog wel wat verlichte moslims gebruiken.
Om hypocrisie en achterlijkheid aan de kaak te stellen.
@sjaakdeslinksesul 01-10-07 @ 15:59
"Cyptofascist" klinkt mooi, maar wat betekent het in godstnaam?
"U hebt gezocht op cryptofascist:
Het door u gezochte woord is niet gevonden in het eendelige Van Dale Hedendaags Nederlands. Dit kan komen doordat het er niet in staat, bijvoorbeeld omdat het te nieuw is, of omdat het niet voldoet aan de opnamecriteria. Maar ook is mogelijk dat de spelling niet correct is. Kijk ook eens bij de zoekinstructies."
monfer 01-10-07 @ 16:20
.
Je hebt een selectief geheugen - en dat voor iets wat nog maar zo kort geleden gebeurd is, tsk tsk tsk. Als ik het even in de herinnering mag roepen: linkse mensen stonden erbij en keken ernaar toen rechtse mensen over elkaar heen buitelden om Ayaan te verketteren resp. te verdedigen. Zo'n amusant en absurd schouwspel maken wij linkse mensen tenslotte niet elke dag mee.
@Tuig,
Is er überhaupt discussie mogelijk met baardapen?
@ Ayaan
Kom maar op met die nieuwe film (over Finnen die stokslobberen voor geld)! En dan graag een buitenpremiere op het Mercatorplein ;-)
Dit land kan zoveel beter
*evil grin*
Ik vraag me af of ik ook bescherming krijg als ik die finnen uit kanaleneiland vertel hoe ik over ze denk. waarschijnlijk niet.
Waarom Ayaan dan wel? ze zat toch alleen maar in de kamer om haar eigen standpunten te verkondigen en niet om het volk te dienen.
@ Tuig Is Back
Ach, de gedragingen van agressieve neefjes van de Profeet zijn nu ook niet bepaald bevordelijk voor 'de' discussie.
Welke discussie bedoel je eigenlijk? Die ene die nooit gevoerd werd voordat mevrouw Magan zich er tegen aan bemoeide?
Klopt als een bus: Prikker is een domme flikker!
WieSchrijftDieBlijft 01-10-07 @ 16:20
Dus het verschil tussen jou en Ayaan is dat zij doorzichtig is?
WieSchrijftDieBlijft 01-10-07 @ 16:20
Dus het verschil tussen jou en Ayaan is dat zij doorzichtig is?
@maakniesaaknie 01-10-07 @ 16:16 .. oh dat verhaal ! maar nee ik heb een andere insteek .. ik vind het zoiezo ongehoord dat dergelijke mensen meer beveiligd worden dan de burgers .. Voor de rest moet ze nu lekker in de USA haar handje gaan ophouden. Ze denkt echt een prinses te zijn en daar heb ik broertje dood aan ... capice ?
@WieSchrijftDieBlijft 01-10-07 @ 16:20
Zullen we jou eens uitknijpen, klein pusbultje!
Maakt allemaal niet uit, ik ga straks blij naar huis in de wetenschap dat een heleboel nare moslims, linkse multikulaanhangers, racisten en rechtse televaagzeikerds onder de reaguurders pissed off zijn met haar terugkeer.
@ James Lastig 01-10-07 @ 16:13
Lees je eigen post nog 'ns na.. en ga je dan heel, héél diep zitten schamen.
@sjaakdeslinksesul 01-10-07 @ 16:14
Het gebruik van hoofdletters is nòg meer kenmerkend voor een uiting van walging, geschokt en weerzinwekkende walging. Wanneer dit onmiddellijk volgt op een nieuwsfeit is dit doorgaans oprecht. Als je meer dan 2 hersencellen had zou je dat kunnen onderscheiden van aandachttrekkerij... maar iemand die zo gewend is aan aandachtshoeren als jij heeft dat vast niet meer door. Jammer dat je inhoudelijk ook geen punt hebt. De vorm he, da's altijd makkelijk scoren... ook errug goedkoop.
@ maakniesaaknie 01-10-07 @ 16:10
Iemands moeder een hoer noemen is niet bevordelijk voor een discussie. M.a.w. Ayaan mag alles zeggen, het gaat om de manier waarop ze het deed en welke woorden ze gebruikt heeft. Was niet bevordelijk voor de discussie.
jantjepietje 01-10-07 @ 15:58
Het is pas echt lachen als linkse mensen gaan klagen dat ze op valse gronden Nederland is binnen gekomen, alsof je dan niet meer dan de helft van de asielzoekers terug zou moeten sturen.
-edit: dag drol -
@Prikker 01-10-07 @ 16:11
Te laat, ze heeft een (op oneigenlijke gronden, doch gegund door Balkenende zijn vorige kliek) Nederlands paspoort. Ayaan raken we dus nooit meer kwijt hier in Nederland :-(
Ben benieuwd hoe ze de draad hier weer gaat oppikken. Een nieuw boek of meteen de hoofdrol in een nieuwe film?
Ik ben niet tegen Ayaan - ik ben alleen tegen de uitwassen van Ayaan. Het wordt vast weer leuk in 070!
Prikker 01-10-07 @ 16:11
Aandachtshoer is omdat ze aandacht vroeg voor deuitwassen van en achterlijkheid van de islam. Dan wordt het hier erg stil op deze site.
zeg meneertje koekepeertje 1x is genoeg hoor :)
@ draaitafel
Het verhaaltje waarin je ongewtijfeld weer gaat uitleggen dat AHA elke dreiging op haar leven aan zichzelf heeft te danken, het een te verdelgen hoer van baylon is en dat de lange tenen van geweldadige moslims enkel en alleen door haar polariserende toon veroorzaakt worden.
Of iets van die trivia..
Doe eens lief menschen....
Doe eens lief menschen....
1. Hoe heet ze? (... echt...) *
2. Wanneer is ze geboren? (... echt...) *
3. Waar komt ze vandaan? (... echt...) *
* je mag drie keer liegen bij het aanvragen van je Nederlandschap.
@Prikker 01-10-07 @ 16:11
Wen er maar aan!
Ayaan is back.
De werkelijke achtergronden zullen we niet te horen krijgen.
Zou 't echt alleen de doekoe zijn?
Sorry, al duizend keer gezegd, miljarden door de drain voor onaangepasten en luierikken... zoveel mille per jaar voor een heldin die de kaasstolp weer op de kaart zet, kennernie af..
Je blijft je verbazen om de dominees en kruideniers te lande.
F*ck. Nu moet ik weer mn Ad-Block instellingen aanpassen zodat ik niet steeds die rotkop overal op websites zie.
@Tuig: Nee, de Koran lijkt helemaal niet op de Bijbel.
@LJBrinkhorst 01-10-07 @ 15:53
Ik kom niet zuidelijker dan de Kuip en dan nog met moeite.
verdomme is dat mediageile kreng weer hier ?, en dat moet op kosten van ons gratis beveiligd worden ??, sodemieter op naar amerika bitch !!
@ Lagonda 01-10-07 @ 16:12
Koran lijkt weer erg op de Bijbel en dan is de cirkel rond...
Prikker 01-10-07 @ 16:11
Het gebruik van hoofdletters en uitroeptekens is typerend voor aandachtshoeren.
@Prikker 01-10-07 @ 16:11
Jij schreeuwt ook nogal om aandacht, gezien het overmatig gebruik van hoofdletters en uitroeptekens. Heb jij, net als Ayaan, ook een Nederlands paspoort? Zoja, dan kunnen we jou er dus volgens jouw eigen logica ook uitzetten.
Dat is dan goed klote voor die Ehsan Jamie.
Pim had gelijk, Ayaan heeft gelijk, Cheert heeft gelijk.
@Dhimmy's: deal with it!
Ayaan Hasjiesj Ali!
Kan ze niet intrekken in de Gouden Kooi? Scheelt een hoop gemeenschapsgeld en is nog leuk voor de kijkcijfers ook.
@Tuig: Heb ik al gedaan. Lijkt erg op de Koran.
-edit: caps uit aandachtshoerrr -
Ik ben Ayaan, de dochter van Hirsi, die de zoon is van Magan, de zoon van Isse, de zoon van Guleid, die de zoon was van Ali, die de zoon was van Wai'ays, die de zoon was van Muhammad, van Ali, van Umar, van het geslacht Osman, de zoon van Mahamud.
Ik ben van deze clan. Mijn oervader is Darod, die achthonderd jaar geleden vanuit Arabië naar Somalië kwam en de grote stam van de Darod stichtte. Ik ben een Darod, een Macherten, een Osman Mahamud, en een Magan.
Is het wel deze zelfde Ayaan Hirsi Ali ?
@ Lagonda 01-10-07 @ 16:01
Goed punt. Eens. Zullen we nu samen Mein Kampf lezen?
Patrick Bateman 01-10-07 @ 16:01
He dat is liev van femke! Ik ga als beloning even een maandje stoppen met GL bashen.
@ Tuig Is Back
Geef eens antwoord lutser. Waarom zou ik jou geweld mogen aandoen omdat je intellect niet verder reikt dan het schreeuwen van hoer naar de moeder van James?
@James Lastig 01-10-07 @ 15:59 .. dat ze anders is behandeld dan de andere asielzoekers .. en dat de feiten anders zijn dan jij ze voordoet !
@maakniesaaknie 01-10-07 @ 16:00 .. welk verhaaltje ?
Een dappere en intelligente vrouw die zich los heeft kunnen maken van het barbaarse islamitische gedachtengoed. Welkom terug Ayaan.
ps meid, zin in een breezer, wel ff langs het randje
@Patrick Bateman 01-10-07 @ 16:01
Moeha, opnieuw reuring in 't kippekot!
We gaan spannende tijden tegemoet.
Goede tijden voor de lieden die niet bang zijn en helaas beveiliging nodig hebben.
Slechte tijden voor het ongelooflijk bange zooitje appeasers en haters.
En de Balk?
Wie is hij, wat denkt hij en wat wordt er bekokstoofd?
W@tikzeggunwil=diDt 01-10-07 @ 16:02
Jij vindt het schijnbaar ook nodig om je mening kenbaar te maken aan het volk, anders reaguurde je niet. En over oppervlakkig... daar is al wat over gezegd door derkcs. Koop een spiegel.
@Tuig Is Back 01-10-07 @ 16:00
De homosexuele geaardheid vergelijken met de islam puur en alleen op basis van een percentage cijfertje. Zelden heb ik zoveel onbenul tentoongespreid zien worden in enkele regels tekst.
@ wopper 01-10-07 @ 15:59
Ga jij ff lekker met de pet rond in je bruine cafe en betaal daar die beveiliging van, dan!
.
Oh, en die media. Ze heeft toch ZELF toegegeven gelogen te hebben. Dus ik zeg kranten, blogs, sites, journaille...
.
die foto is echt te erg idd!
@derkcs 01-10-07 @ 16:04
Maak je niet druk, het is gewoon weer een alt-nick van drs. G. Flatert.
Mooie pica ( schouderklopje ), de 1ste enige echte asielzoekster waar de linkse partijen blij mee waren dat ze weg was, is weer terug.
James Lastig 01-10-07 @ 16:03
Amen
W@tikzeggunwil=diDt 01-10-07 @ 16:02
Ayan oppervlakkig.... haha dan is een discussie inderdaad zinloos. Dat ze klaarblijkelijk nog niet door de politiek mand isgevallen zegt meer over jouw inbreng dan die van haar.
Ayaan Hirsi Ali is lievvv.
@Cook From Hell 01-10-07 @ 15:53 "Oprotten met die geldopvretende vuile snol.."
Zozo.. het PVV electoraat roert zich weer.
De gemiddelde reaguurder wil niet dat Ayaan op staatskosten bescherming krijgt. Prima, daar ben ik het van harte mee eens en Ayaan zelf waarschijnlijk ook.
Voeg dan ook de daad bij het woord en zorg dat de bedreiging verdwijnt. Dan kan iedereen gewoon zijn mening verkondigen en films maken zonder dat je op rituele wijze wordt afgeslacht.
En wat moet je daaraan doen? Simpel, zorgen dat CDA, PvdA, SP, GL en dat soort moslimknuffelaars het hier niet voor het zeggen hebben.
DeDerdeKamer 01-10-07 @ 15:57
Waar heb je de illusie vandaan dat er gediscussieerd kan worden met moslims over oplossingen. En noem er eens 1. Je mag er klaarblijkelijk niet over praten over vrouwenonderdrukking en dergelijke volgens jouw, want dat deed AYAN. En wat vind jij dan zwetsen? Ik heb tot nu toe alleen uiterst goed onderbouwde verhalen van Ayan gehoord, met zeer veel kennis van zaken. Maar homohaat, stenigen, vrouwenonderdrukking, afvalligenvermoorden vindt joij van ondergeschikt belang. Tja wat lullen we dan?
Banaan Hirshi Ali, nou, als je het nu echt over een windbuil wilt hebben. Wat een verzameling goedkoop verkregen gebakken lucht is dat zeg. Die zogenaamde hypocriete omhooggevallen profeet. En al die hotemetotems maar op haar geilen hoe goed ze haar kennen en hoe goed ze haar wel niet vinden..... en oooooh wat doet ze hoop goed werk. Banaan Hirshi Ali is een oppervlakkige oproerkraaier die zodra het echt moeilijk wordt de pleiterik maakt..... Hoe lang duurt het nog voor deze zogenaamde intellectueel door de politieke mand valt.... het maakt haar niet uit hoe of wat, zolang ze maar met haar bakkes in het nieuws is.... de narcist. Wat mij betreft gaat ze terug naar land van herkomst, daar is nog een hoop opbouwwerk te verrichten.
Tuig: Gays planten zich niet voort.
Draaitafel Demagoog 01-10-07 @ 15:57
????
GroenLinks gooit er een spoeddebatje tegenaan:
http://www.ad.nl/binnenland/article1705025.ece
@DeDerdeKamer: Niks onnodig zwetsen --- vooraleerst problemen kunnen worden opgelost zullen eerst een *ERKEND* moeten worden. En dat is wat de dame heeft proberen te doen, omdat het Nederlandse establishment doof, stom en blind wilde blijven voor de zwarte randjes aan de multiculturele droom.
Yes het gepolariseer kan weer beginnen,ben blij dat ze terug is.
@ Draaitafel
Vertel je er dan ook even bij wat AHA's opvattingen over die mensen waren?
Komt zeker niet goed uit in je verhaaltje.
Neelie heeft haar voorbind dildo weer uit de kast gehaald.
@ derkcs 01-10-07 @ 15:54 e.a.
.
Er zijn 1 miljoen Moslims in +31.
.
15.000.000 (vijftien met zes nullen) NIET!
.
M.a.w. er zijn volgens de statistieken meer gays in NL, dan moslims. Dus volgens jullie is over tien jaar heel NL gay? Dacht het niet. Ik iig niet.
.
LoL!
@Draaitafel Demagoog 01-10-07 @ 15:57
En je punt is ? .... En wat heeft dat met deze discussie te maken?
@Tuig Is Back 01-10-07 @ 15:54
1. Welke media??
De MSM? laat me niet lachen!
2. Als elke moeder een hoer is volgens jou, mij best!
het Amerkikaanse erfgoed stelde ze dus toch niet zo op prijs
Kohaku 01-10-07 @ 15:54
Wat is nu normaler? Een provocerende film maken of rondlopen met plannen om iemand te vermoorden? Sterker nog ik vind het maken van een provocerende film een heel stuk minder erg dan de zelfhatende cryptofascisten die het ergens wel bergijpen dat iemand hierom met de dood bedreigd wordt, of de zelfcensurende lafbekken die vinden dat er om de lieve vrede te bewaren maar gezwegen moet worden.
Waarom ging ze ook alweer weg? Rita bedankt! Rita bedankt! (not)
Wat ze ook zegt, ik denk dat ze weer liegt.
@ monfer 01-10-07 @ 15:53
ach zijn de doorgeslagen multikulti's en de rechtse latent racistische reaguurder het temminste ergens over eens
opzich heel verbroederend misschien is ayaan we het middel tegen polarisering ;)
@James Lastig 01-10-07 @ 15:51 .. jij bent dus ook niet op de hoogte .. Genoeg mensen die met dezelfde insteek geprobeerd hebben asiel aan te vragen maar waar geen enkel onderzoek is gepleegd omdat ze het zelf moesten bewijzen .. Ayaan hoefde dat dus niet !
er zijn hier een paar lieden die niet begrijpen dat zij een van de eerste personen was ,samen met oa Fortuin, die de knuppel in het islamitische hoenderhok gooide.
@ Tuig Is Back
Wat ben jij dom. Los van het feit dat AHA nimmer dergelijke bewoordingen gebruikt heeft, staat het iedereen inderdaad vrij zulks te roepen.
Waar het om draait is dat moslims met lange tenen geweld gebruiken tegen mensen met in hun ogen onwelvallige opvattingen. Dat jij dat goed praat zegt meer over jou dan over AHA
Staat dat pandje in Den Haag nog te koop?
@derkcs 01-10-07 @ 15:48
vind het prima dat er in het openbaar gediscusieerd wordt over de problemen. Maar ik zie graag echte oplossingen, niet die miniscule deel (ondergeschikte rol moslima's) van de problemen oppakken en daarvoor een peperdure bescherming ontvangen ook. Bovendien verdient ze zelf genoeg, dus mag ze het van mij zelf betalen, dat is wat ik zeg niet meer niet minder.
Dat is de Islam eveneens een achterlijke religie vind doet er niet zozeer toe. Maar ik wil wel graag structurele oplossingen voor problemen, niet onnodig ZWETSEN over problemen die je uiteindelijk toch niet oplost. En nogmaals de problemen die ze aan de kaak stelde vind ik van ondergeschikt belang.
Kohaku 01-10-07 @ 15:54
Nou komt maar op Koha. Hoe kan je misstanden ana de kaak stellen zonder moslims te kwetsen. Ben heel benieuwd. Van een cartoon raakt men al van de kook. Wat is je voorstel? Geitenwollensokken?
Schande. Had nog zo gehoopt dat ik zo'n bericht niet hoefde te lezen...
Emigreren iemand? Op kosten van NL natuurlijk!!!!
-weggejorist-
@Tuig Is Back 01-10-07 @ 15:51
Jij mag mijn moeder inderdaad een hoer noemen, dat is goddank namelijk jouw goed recht in Nederland.
En als ik dat niet leuk vind en dreig jou te vermoorden dan ben ik de misdadiger en heb jij bescherming nodig. Zo werkt dat in een normaal land.
Maar hier doen we niks aan de bedreigers en gaan we vervolgens zitten zeiken over de kosten van de beveiliging. Dat is Nederland anno nu.
sjaakdeslinksesul 01-10-07 @ 15:54
Dank je sjaak (ben ik het eens met een linkse lul?) * belt psychiater*
Ben blij dat we vrijheids van meningsuiting hebben in dit vrije land. Gelukkig vindt ze het dus niet erg als ik zeg dat ze een tyfuswijfwijf is.
Zo dat is lekker, je hart mogen luchten in dit vrije land.
Misstanden aan de kaak stellen ok, maar dat kan ook op een andere manier dan moslims bewust lopen kwetsen zoals zij deed samen met die andere zielepiet Theo.
Ik wil ze overigens niet dood wensen maar je hoeft de problemen niet zelf op te zoeken, je bereikt meer met normaal doen. Of heeft nicht Geert al zoveel bereikt dan, behalve dat niemand met 'm samen wil werken? Zelfs verdonk wil dat niet.
@ wopper 01-10-07 @ 15:48
Doe eens media bijhouden.
.
Ps. Oh ja, jou moeder is ook een hoer. Is vrijheids van meningsuiting.
.
Lol!
@Tuig Is Back 01-10-07 @ 15:51
Dus als jij kanker hebt neem je het de dokter kwalijk dat hij je waarschuwt?
Nou ja, wat een opportuniste!
Tuig Is Back 01-10-07 @ 15:51
Ja inderdaad je mag mijn moeder een hoer noemen. Jij kan het namelijk weten. Maar meer inhoudelijk: wat heeft Ayaan dan gezogen en gefuckt. Een achterlijk religieen haar uitwassen aan de kaak gesteld. Mag dat niet?
@makkie 01-10-07 @ 15:51
Jij was haar alweer bijna vergeten, die baardapen niet. Daar tegen heeft zij dus beveiliging nodig.
Biff Eagleburger 01-10-07 @ 15:31
Als jij echt zo'n held bent ga je in de Zeehavenlaan in Dordrecht de zegeningen van de islam verkondigen...;-)
Biff Eagleburger 01-10-07 @ 15:31
Als jij echt zo'n held bent ga je in de Zeehavenlaan in Dordrecht de zegeningen van de islam verkondigen...;-)
-weggejorist-
Wel grappig om te zien door welke types zij gehaat wordt: linksen die haar haten vanwege haar afvalligheid van de linkse kerk en haar weigering om mee te knuffelen en rechtsen die elke asielzoeker alleen maar als profiteur kunnen zien.
Ayaan Cyaankali, de gifpil voor elk kabinet...
@DeDerdeKamer 01-10-07 @ 15:45
Je geheugen werkt wel heel selectief. Er is bekeken of Ayaan het NL paspoort ten onrechte had gekregen. Zoja dan zou ze het hebben moeten inleveren. Men is tot de conclusie gekomen dat dat niet het geval was. Dat kun jij natuurlijk wel vervelend vinden maar zo liggen de feiten wel.
En de opmerking over dat het eigenlijk haar eigen schuld is, is van een dergelijk laag niveau dat ik er inhoudelijk niet eens op in ga. Die redenering volgend was het voor Theo van Gogh en Pim Fortuyn dus ook hun eigen schuld. Als Geert Wilders de kerst niet haalt, hetzelde. Iedere leuke meid in minirok vraagt er ook om om verkracht te worden. En nu we toch bezig zijn, de Joden hadden in WO II maar iets aan hun neuzen moeten laten doen. Allemaal hun eigen schuld ???
@ James Lastig 01-10-07 @ 15:44
.
Ayaan heeft met haar 'vrijheid van meningsuiting' lopen zuigen en fokken en een land opgezadeld met een klusterfuck van hier tot Tokyo.
.
M.a.w. Ik mag jou moeder dus een hoer noemen, want dat is vrijheid van meningsuiting. Vind je niet erg he!?
.
Hoer, hoer, hoer!
@James Lastig 01-10-07 @ 15:44
Welk normaal land heb je in gedachten? De VS gaat blijkbaar niet lukken.
En waar heeft ze nu nog beveiliging voor nodig? Volgens mij heeft ze al een jaar niks meer van haar laten horen, ik was haar bijna vergeten.
26 september 2007 Ayaan Hirsi Ali heeft een permanente Amerikaanse verblijfsvergunning gekregen
Hirsi Ali zelf zei in een korte toelichting overweldigd te zijn met emoties, grote trots en dankbaarheid om tot een van de vele immigranten in dat land te worden gerekend die zich hard maakt voor het vrije woord zonder angst voor vervolging.
www.elsevier.nl/nieuws/laatste_24_uur/...
De grote trots en dankbaarheid is wel weer snel verdwenen, dat weer wel.
Tja weer die buitenlanders he .. altijd hetzelfde met dat soort lui ! of is dit dan toch de lang verwachte excuusnegerin ? oh wacht ze dus de uitzondering die de regel bevestigd .. duidelijk !
Ja James Lastig, het gaat de gemiddelde regaguurder vast boven de pet... zucht... gelukkig hebben we van die bijgogems zoals jij die het vast ff haarfijn uit den doeken willen doen. *rent naar de wc en gaat spontaan staan kotsen*
Nou AHA welkom terug. Eens kijken welke storm in een glas water jij nu weer gaat veroorzaken. Die carriere in the USofA is ook snel voorbij. Maar das zeker bijzaak.
Ik snap het niet, er wordt hier de hele dag over de achterlijkheden van de Islam gezeken.
Steekt er eens een keer iemand z'n nek uit en bevecht juist datgene waar iedereen zich hier aan ergert en is daardoor tot beveiling veroordeelt, is het ook weer niet goed.
Ik heb wel respect voor wat ze doet in ieder geval. Welcome back.
@Tuig Is Back 01-10-07 @ 15:42
U voelt zich in uw kruisje gepikt?
Plemp hier dan eens uw psychiatrische rapporten..
Lees @derkcs 01-10-07 @ 15:41 er eens op na.
Hoewel dat aan u niet besteed zal zijn.
@ DeDerdeKamer 01-10-07 @ 15:45
als iemand bedreigt wordt omdat ie wat zegt ligt het aan de uitspraken ?
overigens had ze best nederlandse kunnen worden zoek maar even naar wat commentaren van hoogleraren in de nrc en de volkskrant
DeDerdeKamer 01-10-07 @ 15:45
Eeven een opfriscususje. Dat zwetsen volgens jouw is de kritiek een middeleeuwse religie met barbaarse eigenschappen, die wij hier nagenoeg unaniem de tufus wensen. Maar jij hebt liever toch dat wij het alleen hier anoniem doen en dat veder in het openbaar debat iedereen zijn muil houdt. Ook een mening. Einde opfriscursus.
Oude tijden herleven... Wanneer komt Gonny van Onderhuren terug?
Adembenemend te zien hoe alle AHA-bashers weer onder hun steen vandaan gekropen komen.
Het blijft natuurlijk ook verdacht rieken: Zwart, vrouw en intelligent.
De intocht is met anderhalve maand vervroegd?
"Pathetische leugenaar, Intrigant, Charlatan, Oplichtster, Spinster en Borderliner"
Dat geldt ook voor die 150 overige nitwits in Den Haag.
jan390 01-10-07 @ 15:42
Dat zegt dat er in USA ook proleten uit de middeleeuwen rondlopen. Eenvoudige conclusie lijkt me.
'Onbekend is waar Ayaan nu verblijft.' ... Ik gok ergens in Zeist.
@James Lastig 01-10-07 @ 15:32
even een opfriscursus, ze heeft het Nederlands staatsburgerschap gekregen omdat ze GELOGEN heeft over haar afkomst. Ze had dus nooit Nederlandse mogen of kunnen worden.
Omdat ze continu door dat gezwets van d'r in de problemen is gekomen gebiedt dat 'ons' toch niet om haar levenslang van een peperdure persoonlijke beveiliging te voorzien ? bovendien wat heeft ze nou echt voor ons betekent, afgezien van het opnemen voor een groep (moslima's) die toch niet geholpen wil worden en zich blijkbaar prima in een ondergeschikte rol kan en wil functioneren.
Heintje.
Misschien kan ze haar woning ruilen met Ehsan Jami?
Jongetjes en meisjes reaguurdertjes .... Tegen wie heeft Ayaan eigenlijk bescherming nodig? Precies, tegen die fijne moslims. Dus jullie kankeren zowel over de daders als over het slachtoffer.
Als Nederland en normaal land zou zijn dan zouden Ayaan, Geert, Rita, Pim, Theo enz. helemaal geen beshcerming nodig hebben. Dan werden die moslimterroristen het land uit geflikkerd.
@ derkcs 01-10-07 @ 15:40
inderdaad de reaguurders hier doen alsof beveiligen gelijks taat aan een dagje pretpark ofzo
o ja en Broeva Haro voor Ayaan, dochter van Hirsi, die de zoon is van Magan, de zoon van Isse, de zoon van Guleid, die de zoon was van Ali, die de zoon was van Wai'ays, die de zoon was van Muhammad, van Ali, van Umar, van het geslacht Osman, de zoon van Mahamud.
-weggejorist-
@ Wopper & James Lastig:
.
Nog maar een keer dan... Ayaan Hirsi Ali: Pathetische leugenaar, Intrigant, Charlatan, Oplichtster, Spinster en Borderliner...
.
Allemaal bewezen, dus flikker op met die praat.
.
@ James Lastig 01-10-07 @ 15:38
Niet alleen de reaguurders, ook de redactie (zie bovenstaand topic)
Willianus Wortelus 01-10-07 @ 15:38
Bekijk eens een debatje met Ayaan. Degene die je dan als hersenloos kan aanwijzen is niet Ayaan.
Als Amerikaans staatsburger zal ze, gezien ze nu van de overheid afhankelijk is, zeker moeten inburgeren. Ik heb een collega uit de US, die hier z'n hele leven heeft gewoond, en alleen maar omdat 'ie z'n middelbare school hier niet heeft afgemaakt op inburgeringscursus is gestuurd. De man spreekt beter Nederlands dan menig collega, en zeker beter dan het trutje achter de balie van het gemeenteloket dat het allemaal heeft veroorzaakt, maar dat mag allemaal niet baten. Dit zijn de regels van Rita; niet links, niet rechts, maar recht door zee.
Broeva Haro voor James Lastig
Pauw en Witte-man zitten vanavond weer met een dikke lul
Wat is er eigenlijk leuk aan dat je beveiligd moet worden omdat een tel proleten uit de middeleeuwen lange tenen hebben?
Hiephiephoera Ayaan is terug! Het vleesgeworden bewijs dat de asielindustrie soms wel werkt, dus zouden de socialisten en groenen ook blij moeten wezen.
Dat blijkt uit vertrouwelijke documenten van het ministerie van Justitie, waarover NRC Handelsblad vanmiddag bericht.
---
Hoe vertrouwelijk.
Zeg Geert Wilders, heeft deze dame nu 2 paspoorten?
Doe es uitzetten dan...
@Zeven 01-10-07 @ 15:36
Nederlands staatsburger met een verblijfsvergunning voor de VS. Dus helemaal geen Amerikaans staatsburger. Maar dat gaat de gemiddelde reaguurder kennelijk boven de pet.
Omhooggevallen hersenloos gedrocht. Gewoon net zolang blijven schoppen totdat ze weer aardappels staat te schillen achter het aanrecht.
@James Lastig 01-10-07 @ 15:32
Hear, hear.
Een van de weinige informatieve comments.
Als mensen ipv schelden nou eens beseffen dat niet Ayaan het probleem is maar de vrijheidbeknotters die haar 't licht in de ogen niet gunnen..
Dat is het hele probleem dat zorgt dat maar weinig luiden van kaliber zich durven uitspreken.. tenzij met stroop en langs allerlei omwegen.
Streep door wat niet van toepassing is: Nederlands/ Amerikaans staatsburger
Gewoon Wilders stemmen, komt het allemaal goed en gaat deze profiteur samen met de rest van de profiteurs terug van waar ze vandaan komen.
Ach Anushapper, als ze jouw vrouw was stond je nu waarschijnlijk af te wassen.
-weggejorist-
@ Bob Sleeuwijk 01-10-07 @ 15:23
Heb je ook gezocht op Ayaan Hirsi Megan?
Trouwens wtf is Hirsi Ali? HEt was toch Dochter van Johan, zoon van mohammed, zoon van Alladin, zoon Ali
Dus ze komt volgens Pritt naar Nederland omdat hier de beveiliging gratis is?
Ik begrijp die redenering niet zo goed, tenzij ze 24 uur per dag op de voet wordt gevolgd door een dreigende baardman die ook op hetzelfde vliegtuig richting NL is gestapt.......
Wat een niveau hier ....
Ayaan heeft een Nederlands paspoort en is, in tegenstelling tot wat er wordt beweerd, geen Amerikaans staatsburger. Zij heeft alleen een 'green card' die haar het recht geeft voor onbepaalde duur in de VS te verblijven.
Zij is als Nederlands parlementslid in 'de problemen' gekomen waardoor zij bescherming nodig had. Het is dus niet meer dan normaal dat NL dat betaalt, net zoals dat voor Geert Wilders het geval is. Het zou helemaal een mooie boel worden dat zodra een Nederlander of Nederlandse een voet in het buitenland zet, deze persoon vogelvrij wordt verklaard omdat NL weigert zijn eigen staatsburgers te beveiligen.
Al dat gekanker over Ayaan. Dat is nou eens een immigrant die ik heel graag hier zie. Ze is niet bang en werkt hard genoeg. Daar kunnen velen (ook Nederlanders van NL afkomst) een voorbeeld aan nemen.
wat gaan ze nu met die soldaten in afghanistan doen .
-weggejorist-
Geef mij Camiel Eurlings vrouwtje maar!!!
Als ze echt zo'n held is als sommigen (hier) beweren, dan gaat ze per direct in Rotterdam-West wonen en elke dag aan de buurtbewoners uitleggen wat er nu zo kut is aan de islam. Succes. Kuthoer.
@redactie, kunnen jullie ALSJEBLIEFT die KUDTFOTO weghalen??
heb net TEGELIJK m'n toetsenbord ondergekotst en m'n broek volgeblaft
www.aei.org/scholars/scholarID.117,fil...
Nu alleen Traag nog terug als reaguurder en alles is weer goed.
@worm 01-10-07 @ 15:25
grinnik!
@am,
Ik ken jou ( gelukkig ) niet, maar van mij mag je weer weg.
Perfecte timing, wie weet kan ze Balkenende IV ook op de knietjes krijgen, en daarna ? YOU GO GIRL !
Damn... wat ben ik haar zat!
Maar "tasmaniandevel 01-10-07 @ 15:26" heeft natuurlijk wel een puntje...
Ga eens deaud!
-weggejorist-
Vreemd dubbelpost met veel vertraging. Onze joris is zeker weer dronken.
Als we nou heel stil zijn met z'n allen, kunnen we Ebru Umar vanuit Amsterdam horen gillen.
Ayaan Hirsi Ali: Pathetische leugenaar, Intrigant, Charlatan, Oplichtster, Spinster en Borderliner...
.
Kortom de vleesgeworden reden voor Moslim-mannen om vrouwen binnen te houden.
.
Ik geef liever belastingcentjes aan iemand die durft zijn kop boven het maaiveld uit te steken dan aan knuffelprojecten voor kansenjongeren. Daar zit het verschil in.
@ redactie;
is het vandaag allochtone-pica's dag?
Oh hell, heb je haar ook weer. Is het niet naar je zin in het rustieke usa. Snel weer terug naar nl om bij Balkie een dikke boehoe te doen.
Opzouten, ga ergens anders belasting centen opteren.
Kunnen we haar niet als ongewenst vreemdeling weigeren??
Tyfusland! Nog betalen ook?!!
Gek he, dat de BTW weer omhoog moet. Gek he, die staatschuld.
Stel mongeaulen in de kamer.
Aft@@ien met die h04x-bitch
Als je weggaat blijf je weg, je hebt er zelf voor gekozen, niet om onze belastingcentjes op te snoepen, deaud !!!
Eindelijk weer eens wat rimpels in de hofvijver.
LOL
Typ Ayaan Hirsi Ali in op de site van HAAR AEI :http://www.aei.org/search/advSearch.asp
Je vind NIKS, NAKKES, NADA.
Ze werkt daar geeneens. Hoax!
Ik zie een monsterverbond tussen Hirschi Ali, Wilders en Verdonk. Goed voor zo'n 80 zetels.
Ze gaat hier voor die usa denktank werken. De islamisering is hier het zichtbaarst.
Het lijkt mij sterk dat ze al Amerikaans staatsburger is, ze heeft een green card gekregen:
http://www.elsevier.nl/nieuws/laatste_24_uur/artikel/asp/artnr/171895/
Hoe laat is de persconferantie van tante Rita?
Op die pica neemt iemand buiten beeld Hirsi Anali......
pff wel 125 miljoen extra aan ontwikkelingshulp maar niet een beetje beveiliging betalen
de winter?
welke? harrie, leon of filip?
Mensen, eens kijken hoelang het duurt voordat een linkse hoernalist heur verblijfadres doorspeelt aan zijn moslimvriendjes.....
*Kop Telegraaf: 'Ayaan beestachtig afgeslacht door informatie Hans Laroes'*
Zou melkert hier achter zitten??
Op de feauteau lijkt zij meer een Ayaan Hirsie Alien
als ze in amerika blijft kost de beveiliging een stuk minder . iets met die lage dollar ofzo , bied trouwens nog een waaier van andere mogelijkheden .
Best onverwachts. Okee, maar nu? Ze is terug? Ja en? Wat gaat ze hier doen dan?
nou zitten we er weer mee opgescheept
Oh hell, heb je haar ook weer. Is het niet naar je zin in het rustieke usa. Snel weer terug naar nl om bij Balkie een dikke boehoe te doen.
Opzouten, ga ergens anders belasting centen opteren.
Ze heeft natuurlijk van het generaal pardon gehoord....
Voor mijn part komt ze voorgoed terug. Ze weet hoe ze op lange moslimteentjes moet trappen. En ze is een veel succesvollere negerin dan Sylvana.
Iedereen die het cda en de pvda een hartverzakking bezorgt is welkom.
heet ze wel echt zo?
Waar is die agent van t mercatorplein als je em nodig hebt?
Hele mooie foto...
Misschien kan ze net als Wilders en Verdonk ook een clubje oprichten?? Om zich te onderscheiden misschien een groen sausje en dan moet rechts toch op een meerderheid kunnen komen zonder CDA...
het opportunistische liegbeest
Welkom back, Ayaan!
But.. dit is een vreemde zaak.
Er wordt wat beKoKstoofd imho.
Alle Ayaanbashers bij deze ongezien de kippehoest!
Want reken maar dat er weer een hoop stront over deze vrouw zal worden uitgestort.
... voor de komende samenwerking met Wilders en Verdonk...? Dan krijgen we het beste kabinet ooit...
Betaalden wij dat?! Waarom?!?
Opzouten, laat haar maar leijen in een FEMAcamp...
Hup, alle linkse fascisten de straat op! Verzamel de bakfietsen! Demonstrasie tegen AHA !
Maar ze is hier natuurlijk om samen met Verdonk een partij op te richten.
Is ze nu weer asielzoekster? Maakt het vinden wat makkelijker.
Oprotten met dat wijf..
Welkom terug, jji Wereldwijffie!
Who cares? Next.
ja hoorrrrrrrrrr dat is die Doos weer
nou gaan we weer lekker lang over praten.... hoe deze er weer uit tekrijgen
-weggejorist-
Dus alle mensen over de hele wereld die zich bedreigd voelen, kunnen maar het beste in ons kikkerlandje komen wonen?
Zie je wel: een door en door hollander. 1000% ingeburgerd. Vuile krent.
-weggejorist-
Erectiestoornis-alert! Verdoemde grote foto...
Beveiliging is zeker te duur met die lage dollar..
joepie!!!mijn favo fapvrouw!
REAGEER OOK