
Ach gut, Samir Azzouz is ziek.
Ernstig ziek. Hij heeft al twee keer afscheid genomen van zijn pinguin. Ja, gevoel voor dramatiek kan ons terroristenduo niet worden ontzegd. Samir leidt volgens zijn Abida aan de chronische darmziekte colitis ulcerosa, een variant van de ziekte van Crohn. Voor de niet medici onder u: Samir is de godganse dag aan de schijt. Bloederige derrie deriie in combinatie met hevige pijnscheuten. Kun je het systeem wel haten, maar zijn systeem werkt ook niet. Eigenlijk moet zelfs zijn hele dikke darm worden verwijderd. Kan ie fijn rondlopen met een
stoma. Dat wil de Nederlandse staat natuurlijk niet, uit angst voor een aanslag met chemische wapens. Afgezien daarvan, wat blijft er van hem over als je de poep weghaalt. Helemaal niks toch...
Reaguursels
InloggenIk wens een ieder die zijn naaste ongeplofde vuurwerk, geen mogelijkheid biedt om lereing te trekken uit zijn fouten, de scheidtzooi die meneertje Azz heeft, ook toe.
Het is bijna om hopeloos van te worden hoe leuk de mensen hier over andermans ziekten praten. Zelfs de profeet Muhammad zou dit soort dingen niet zeggen over 'ongelovigen' maar het oordeel aan Allah overlaten. Lees wat en je weet wat.
Maargoed, kraai nog even lekker verder tot de Islam echt de grootste godsdienst in NL wordt. Jammer maar helaas, het zit er echt aan te komen.
Of zijn dit allemaal kleine Hans Teeuwetjes ofzo? Veel reacties vind ik wel rete grappig namelijk :P
Als we niets doen, ontploft hij misschien...
Ontploft er tenminste toch nog iets... :-D
Tegelijkertijd zijn de gevolgen van die chemische ramp niet te overzien en zullen we tot in de 3e generatie na nu daar nog last van hebben.
Als hij niet ontploft, hebben we vanaf deze generatie een permanent probleem; onderdrukking door de islam...
Laten we hem een krat prik sturen, flink wat voer met sambal en flink wat melk. (uit ervaring weet ik dat dit de klachten kan verergeren.)
Het is niet dat ik een hekel aan moslims of buitenlanders heb, ik heb gewoon een hekel aan degene die hun geloof gebruiken voor foute doeleinden.
Is er niemand die effe normaal kan praten. Jabbar niet elke niet ongelovige is de hond van Amerika en Israel. en de personen die hier zo fel reageren zijn alleen schijterds die alleen achter de pc durven te praten.
En wat die n-woord betreft dat is een beetje te kinderachtig vinden jullie ook niet (jabbar en godvergeten).
en ook het feit dat er zo ziek over een persoon spreekt die nu op elke moment dood kan gaan.
nee mijn moeder heeft geen baard en snor dan heb je hirsi ali misschien zitten neuken
jabbar 27-12-05 @ 02:19
K*nker lekker op naar een woestijn land lul!!!
Hoop dat je net zo zal starfen als die hond van een Samir A.
En PS.
Was dat je moeder die ik heb liggen neuken? (snor en baard)
In naam van Allah, de Barmhartige, de Erbarmer. Veel lof en dank aan Allah. Lof aan Allah??. jullie als nederlandse volk kunnen niet eens een moslimbroeder die een aanslag wil plegen veroordeeld krijgen waaromm ??????????? jullie zijn een stelletje ongelovige varkens jullie zijn hondjes van amerika en israel aan de top van jullie zitten joden en allah heeft het niet zo gewild ken jij soms de gedachte lezen van allah ongelovige zwijn
en jij
Wat zalk zeggen...
Als alles met Samira (mijn buurmeisje, hmm, heerlijk ding, parmantige punttietjes, hoofddoekje, strakke kokerok ) maar OK is!
Ahasveros 25-12-05 @ 02:41
kijk jij mar nar je moeder die in de parenclub zit te neuken met een zwarte neger
Wat zalk zeggen...
Als alles met Samira (mijn buurmeisje, hmm, heerlijk ding, parmantige punttietjes, hoofddoekje, strakke kokerok ) maar OK is!
KABAAL 23-12-05 @ 12:07. Hersens? Welke? Die waar hij op zit? Nou, die zijn dus aangetast volgens de berichtgeving!
En zo schenkt Allah ons toch nog vreugde! Alles is immers zijn wil! Nou, bedankt Allah, eindelijk eens gerechtigheid van boven!
Hoe kan iemand die zo doodziek is, lachend lol trappen met zijn maatjes in de rechtszaal? Ach ja, hij zal ook denken: dat gebefte gajes kun je alles wijs maken.
UPDATE: www.nieuws.nl/112693
Nog meer goed nieuws, dit is wat zijn advocaat zegt:
"Ik ben geen arts, maar tegen mij is verteld dat zijn ziekte kan leiden tot darmkanker als hij niet behandeld wordt."
Ben niet zo'n dichter, maar van mij mag ie nog wel verder wegrotten, dan alleen zijn darmen en hersens......
Zo..... goedemorgen allemaal.. ook zo heeeerrlijk wakker geworden nu we weten dat onze Samir waarschijnlijk zn luiertje aan het verschonen is...*wat een mooie dag*
Ik dacht ik gooi er nog ff een nieuwe in om deze dag vrolijk in te luiden...
Goedemorgen Samir een nieuwe dag is aangebroken
helaas denk je want je aars is dik ontstoken..
je laat een scheet en het je voelt het sperma lopen..
die schele kop trekt weg als je er eenmaal aan hebt geroken
de complete gevangenis is weer even door je heen geragt
nee Samir niet uit liefde.. besef wel je bent verkracht..
langzaam begin je te voelen dat je aan stukken bent gescheurd..
je niest.. en oeps.. nu zijn al je darmen er uitgepleurd..
nu is er werkelijk geen lol meer met jou te beleven
maar we zijn blij dat allah jou die ziekte heeft gegeven
Dag samir! mhaawaahaaa!!
de melkboer 22-12-05 @ 17:02
hahahaha LOL :D
Heeft hij Bubba dan al ontmoet? Gaat snel daar zeg....
Sorry verkeerde link, probeer het hier even:
www.flurl.com/uploaded/Even_geduld_Sam...
het is voor elkaar, hij kan weer schijten.
Kijk op de link en zie Samir schijten:
www.flurl.com/attachments/2005/Dec/22/...
Ik zweer bij schnor van moeder. Daar komt stront van.
De AIVD houdt hem in de poepgaatje.
Wat is zijn adres? Stuur ik hem gratis onderboeken: www.tono-int.com
Weet je wat het is? Ze zitten hem daar in het gevang met z'n allen in de reet te neuken en vol te pompen met bakken vol gedetineerden-sperma. Daar kunnen zijn tere gaitenneuqer-darmpjes niet tegen. Wordt-ie ziek van. Bovendien houdt zijn allah niet van die heaumeau's die zich in de reet laten nemen. Dus daar kan-ie dus ook niet meer verschijnen. Weg maagden, weg toekomst weg zielige Samiertje. Het best kan hij naar de Verenigede Arabische Emiraten gaan daar hebben ze de oplossing. Kijk maar
www.denattepoedel.nl/index.php?itemid=...
@alle coprolagnisten,
nog lekker bezig jongens en meisjes?
Wat is zijn adres ,stuur ik hem een scheet ehh kerstkaartje.
Samir praat poep; nu weet ik eindelijk waarom.
Samir... exshit!
Den rechtveerdighe straffe Godsch!
een staaf dynamiet in zijn aars en hij heeft ook geen dure stoma nodig...
wat een lelijke jongen
PS: Is stront wel Hallal ?
Stront kruipt waar het niet gaan kan!
het leven is net een stoma hard en te kort allah akkebarre
@ TM..
luchtig..?? Ik krijg het gewoon niet uit mn vingers...
Mischien LucasLL die weet wel iets vrindelijks te schrijven denk ik..
-- Stoma! --
"Ik werkte aan een bom met de Hofstadgroep
Toen ze vroegen hoe het ging zei ik 'beetje last van mijn stoma'
Oh oh oh oh Stoma,
La la la la Stoma!"
*denk Ray Davies en de Kinks er maar even bij*
Het moet wel een luchtige musical worden jongens en meisjes!
@ Rapunzel... dit lijkt er meer op inderdaad!..
Samir A de manhoer van de Islam..
heeft zn kontje verkocht aan diezelfde stam
onder leiding van Mohammed de profeet
neuqt een ieder maar wat graag in zn reet
neuqen, rimmen, pijpen, slikken, poep en pis-sex
Samir vindt het prima die geile neukheks..
lees een verhaaltje voor uit de Koran...
en moet je zien wat hij nog meer kan...
zelf de ranzigste negerts met vieze tolly
hij likt ze schoon als dank voor die geurende lolly
met veel plezier opent ie zn vieze kontje..
en na enig wachten komt het volgende hondje..
een bouvier.. nee wacht het is een ranzig varken..
en die begint zonder pardon ff zn aars uit te harken..
dat is de straf die bij je past en hoort...
en wend je nu maar weer tot je eigen soort
Samir doet blijkbaar ook aan biologische oorlogsvoering?
Allah Hakbar! Samir, volgens mij wil Allah je met dit geschenk laten weten dat je verkeerd bezig bent!
On the first day, God created the inflammatory bowel diseases. And it was good...
Colitis? Insh'Allah!!
Samir A de dikke stronthoop
Liep met zn dikke darm te koop
Te hard gepakt, te hard genomen
Waarom moest dat hem overkomen?
Allah waarom?! schreeuwt Samir verward
Waarom namen ze me zo hard??
Mijn hele sterretje is uitgerekt
En ik heb pas één kind verwekt
Een vrouwtje kan ik nu wel vergeten
Voortaan alleen maar droge scheten
Mijn reet is alleen nog maar voor de sier
En wellicht enig mannelijk vertier..
Ook mijn bijdrage alhier,
PARATYFUS VOOR SAMIR EN DAT HIJ MOGE BRANDEN IN DE HEL!!
een terrorist met een luier aan...... whoea hahahahahaha je ruikt dat stuk stront al aankomen
éindelijk eentje die mijn welgemeende advies van oftewel loop effe lekker en compleet leeg ter harte heeft genomen in'sh allah en voor de rest zou een eenvoudige en voedzame besmet tering voor de rest van dat zooitje armzalige stoephoerwippertjes ook wel op zijn plaats zijn
Allah straft onmiddelijk! Nu Mo b nog en andere griezels
daar was eens een klein lelijk meisje met een pop...
ze bleef hem knuffelen, ja hem, met die rotkop...
ze mag hem niet al te hard knijpen...
anders kan ze de hele dag stront pijpen...
zijn matties willen dat ook, maar helaas voor hun, het is waar...
meneer samir is de sigaar...
Mensen!!! Ik heb het al vaker gezegd: ACTIEVE EUTHANASIE!!!!
Argh, Samir met een dubbelloopstoma, over vuile bom gesproken!
krijgtie nou ook een banaan van lucasdelinkselul? of een grote tros bananen?
jullie stellen me teleur... zo moeilijk is het toch niet....
je schreeuwt het uit van de pijn...
en je vervult ons hart.. zo fijn!
een prettig uiteinde voor jou dit jaar..
dat lijkt ons toch wel een mooi gebaar
je hoest je darmen werkelijk uit je lijf..
en ja.. nu wordt onze lul pas echt stijf
om die neuqslet van je te prakken..
en daarna nog ff lekker te plompzakken
je doet ons allen zoveel plezier
nu alleen nog deaud SAMIR!!
Ontstoken dikke darm, komt dat niet vaker voor in penetraire inrichtingen?
Levereter 22-12-05 : ja bij ons ook die vrouwen met die dikke heupen zitten bijna allemaal bij de shoarma tent in de hoop dat ze gepaald worden zodat ze kunnen trouwen, en de shoarma medewerker hier in nederland kan blijven, het moet niet gekker worden vindt ik als je zelf een leuk vrouwtje uit indonesie naar nederland wil halen omdat je er verliefd op bent moet je zeker 10 jaar voor haar garant staan financieel terwijl die shoarma medewerker dat niet hoeft of die vrouw met die dikke heupen
Prachtig prachtig, Allah is allemachtig. Zo wenste ik gisteravond nog dat de heilige schijt over hem zou neerdalen en zo loopt Samir de ganze dag met een toiletrol onder de arm. Eens kijken wat zal ik Hoogervorst toewensen, mozeskriebels, de eeuwige jeuk. Allah doe je werk, mijn zegen heb je.
Maar HOPEN dat jij niet ill wordt, huh, Kim Jong-il.
@Kim Jong Il
Dagdag kutcommunist! Poepje d'rbij?
Stomah Ahkbar!
Gatver. Mijn kerstdiner is nu al bij voorbaat verpest... Kom op Kim, moet ik ook niet zo lang op deze rechts-anarchische site ronddwalen...
samir.. het braaksel van Nederland
is uiteindelijk in zn eigen stront gestrand
nu maar bidden tot je erbij neerpleurt
en ondertussen geeft je matti je een beurt
zo hard en bruut.. je darmen staan op knappen
je merkt het meteen aan al je lichaamssappen..
ze stromen met veel geklotst uit elke kier ..
en dan natuurlijk vooral uit je ranzige kringspier...
het wordt je uiteindelijk toch echt te veel
je ziet het aan je ogen.. je kijkt zo lekker scheel!
ja, samir je bent een echte genieter..
dat krijg je van al dat gesodemieter
wie vult em aan.....???
hihi, ze vinden het zielig op Marokko.nl
Laat hem lekker in de stront zakken
Allah Kakbar!
hama: ik lees het net je hebt gelijk is toch om te lachen voor iemand die zegt dat hij pijn heeft, terwijl hij hele gezinnen op wil blazen
hhehehe, nu zeker...... ook even iets achter gelaten
alle jihad strijders lachen om hem nu denk ( oh ik heb nu zoveel last van mun aambeien au au ff un scheetje en ik moet weer un zuivere luier aan )
hama 14.03
hehe, nu wel....
nee maroc.nl wil er niets van weten, ze blijven hem zien als een held die alle nederlanders wil bekeren tot de islam
LOL @ Pietje
Whoa: dat wordt de eerste musical waar ik naartoe ga!
Er was eens een baardmans met praatjes,
Die prikte zijn stoma vol gaatjes,
Het spetterde rond,
Ook op Bubba zijn mond,
nu slikt ie dus ieder zijn zaadjes....
la, lalalala, la
ga eens even kijken of www.maroc.nl al op de hoogte is...
@ Leveter
Jah! Is mij ook al opgevallen. Al die chicks hebben heupen zo breed als een aanrecht.
Heb trouwens nog nooit een mooie Hollandse meid gezien die opeens moslim werd, het zijn altijd van die puddingen.
@ zydell
dat maakt niet uit... als het maar pijn doet... heel veel pijn!!
@ levereter
chronische post-anale depressie mag ik dan wel hopen
Allah geeft Sammie alvast een voorproefje hoe het is als mensen een granaatscherf in hun lijer krijgen. Prompt jankt ie om zijn mammie. Zou het nou toch nog goed komen?
Is het jullie ook op gevallen dat met name boerkadragende vrouwen (bekeerlingen) zich onder de hofstadgroep bevinden? HOe deze vrouwen denken: vrouwenbesnijdenis mag wel als je maar niet te diep snijdt, lees je o.a. hier: hoeiboei.web-log.nl Ga nooit een discussie met hen aan!
Bij hem is het dan wel een post-anale depressie.
Voor de niet medici onder u: de chronische darmziekte colitis ulcerosa is geen variant van de ziekte van Crohn.
@ Melkboer
Ik zie het: dat moet Joop plezier doen.
Nog wat rijmwoorden nodig, zo van "Vandaal & anaal"?
Tis prijsschieten, wat ik je brom. Er hangt een nieuwe ster boven de kerst, en hij is van Samir Au. Ik ga in elk geval niet zonder paraplu de deur uit.
@levereter...
anale depressie??
@Salome
ik ben inmiddels met de teksten begonnen...
moet nog wel wat aan de casting doen.. maar ik heb goede hoop dat een middagje oud-west wel de nodige acteurs zal opleveren.
iemand nog suggesties voor een leuke passage ??
Samir A., snap opeens waar die A voor staat.
@Bobvanderbips
Hij schijt in ons riool systeem.
Krijgen we nog een "Samir A. - The Musical" ?
zei hij niet al eens; "ik schijt op jullie systeem". nooit kunnen vermoeden dat ie dat zeau letterlijk bedoelde. kunnen we als GS niet alle beschikbare stomazakkies opkopen. de vinkentering voor dat addergebroed. het is en blijft een leeglopende ballon. het kutjong. stinkzak.
nog eentje dan ik het kader van de kerstgedachte..
Samir... geradicaliseerd in de moskee..
zo ziet hij ons als afvallig vee..
het liefst ziet hij ons allen sterven!
maar helaas allah kwam zn darmen bederven..
nu ligt hij weg te rotten in zn cel!
en gaat hij door een ware hel..
wij zitten allemaal te denken
wat allah hem met kerst zal schenken
een gloeiende pook om in zn aars te beuken
geniet er maar van .. het is het laatste wat je zal neuqen!!
prettige feest en kerstdagen - de kerstman mwahahaaa
En die neuqslet van je neemt de kerstman wel ff mee naar de noordpool, tussen de andere pinquins waar je thuishoort!
De eis van A.'s raadsman Koppe om A. op te laten nemen in een ziekenhuis is toch wel een van de meest pitoreske anekdotes van vandaag. Het OM ziet daar niets in maar Koppe wil zulks bereiken door middel van een kort geding.
Met een dergelijke verderfelijke rechtsgang wil A. als volleerd Jihadstrijder natuurlijk niet gezien worden.
Ik ben me toch zo benieuwd hoelang A. onze rechtstaat blijft verwerpen wanneer z'n darmpoliepjes blijven opspelen..
Mooi toch,dan hoeven we hem niet zelf om te leggen,maar lost het zich vanzelf wel op.Mag hopen dat ie heeeeeeel veeeel pijn lijd voor hij stopt met roken.
Als een poging tot recycling kun je misschien de stoma weer aansluiten op onze vriend zijn slokdarm?
Hoe kun je nou piepen om wat darmpijntjes terwijl je tegelijkertijd op plannen zit te broeden om zoveel mogelijk mensen uit mekaar te laten ploffen. Wimp.
NAH, staat aallaaaah toch aan onze kant!
ALLAH HAKBAR.
Rot van buiten dus ook rot van binnen.
Jammer, dat de levensverwachting normaal is. Dus helaas, hij zal waarschijnlijk niet eerder zijn gat dichtknijpen.
Pffffrrrttt fsshshhshssspffrt FLATS!
Eeeewww, Samir heeft een scheetje gelaten. Het loopt z'n broek uit hahahahahahaaa!!!
Werken als kringspierpionier heeft toch zo z'n risico's.
Da's dan weer het voordeel van zo'n burka, daaronder kun je rustig een 20 liter stoma kwijt zonder dat het opvalt.
@de melkboer
Meesterlijk heb je ook een bundel?
For Me to POOP on
"Mijn cliënt beroept zich op zijn verschoningsrecht", aldus de advocaat van Samir. Voor de niet juristen, dit betekent: "Samir heeft even een pause nodig om een schone luier om te doen."
Pas op, ik laat mijn stoma hier knallen, stelletje ongelovigen.
Veel plezier met je uiteinde....
whaaaaa bijna 200 reacties en _niemand_ met medelijden, heerlijk :)
van mij ook ongezien de paratyfus voor die schijtmocro
ik ben niet links, ik ben niet rechts !
ik ben mr. fatsoen.
en daar moeten jullie het mee doen.
Geef 'm maar een geweldige trap onder z'n stoma.
Ach guttie.......... kunnen wij niet wat geld ophalen onder alle GS lezers.
En dan een fruitmandje sturen naar hem.
Het is tenslotte bijna kerst.
uit onderzoek blijkt dat 78% van alle moslims die aan vasten mee doet (rammedan) last heeft van aambeien en moeite heeft met de ontlasting na de rammedan dat komt omdat ze onregelmatig eten tijdens het vasten, nu kan de gewone nederlander dit allemaal extra gaan betalen dus daarom is uw ziekenfondspremie omhoog gegaan dankzij die 2.000.000 moslims die hier leven met vriendelijke groet:
Volgens mij heeft ie gewoon colitis penetratie perforatis....
Teveel Pim Fortuintjes gehad toen ie nog jong en onschuldig was.
Gisteren ook zo typisch, met veel misbaar ontvoeren een stelletje schlemielige Palestijnen een doodgoed schoolhoofd, en laten hem dan een paar uur later weer vrij, ja jee het was een vergissing, dat zijn dus onze terroristen, inderdaad je zou er een komische strip van kunnen maken.
Na FeauteauF*ck Vrijdag nu Limerick Donderdag?
De dikke darm wordt naar goed Islamitisch gebruik vanavond nog in Marokko begraven.
Allah de Darm-hartige ??
Gewoon dichtnaaien, dat sterretje.......
Ik heb ergens toch medelijden met dit addergebroed.
Vind dan ook dat tijdens Kerstmis, een tijd van vrede en naastenliefde
wij ook voor hem moeten bidden.
Ik wil bij deze hier het goede voorbeeld geven:
Onze Samir die in de bajes schijt.
Uw naam word verdoemd uw stank gevreesd.
Geef ons heden onze dagelijkse lach en blijf
in de bajes schijten tot in de eeuwigheid, amen.
www.flurl.com/uploaded/Christmas_21335...
Ik heb zo'n "donkerbruin" vermoeden dat Samir geen witte maar bruine kerst staat te wachten... het is hem gegund..
dit was precies het bericht waar iedereen op zat te wachten om met een fijn gevoel de kerst in te gaan. zalig zijn degenen die in naam van allah hun darmen na elke wind weer moeten terugfrotten.
@ hama...
je vergat erbij te vragen....... Koekje erbij???!!
Barbapoeppa, god ja, zo zie maar, elk land krijgt de terroristen die het verdient.
Je zal de arts maar zijn die Samir inwendig moet onderzoeken.
"Ik moet nu even met een wattenstaafje in je oor,
AuwAuwAuw!!! dat is mijn oor niet dokter!!, ik zweeerrr het.
Klopt samir, en dit is dan ook geen wattenstaafje....
* deze penetratie werdt u aangeboden door GS *
Het is vanaf nu? niet meer "krijg de tering" maar "krijg de colitis" .
Ja ja, er zit een luchtje aan die jongen.
"Hij beraadt zich nog met zijn cliënt om via een kort geding een opname af te dwingen. Probleem is dat Samir A. alleen de wetten van Allah respecteert en zijn recht niet wil halen bij de rechtbank. "
Dus ons rechtsysteem wordt niet erkend tenzij het hem kan helpen?
Samir groeide op als echte Maroc
tussen de andere varkens in een hok
kon niet aarden in de vrije cultuur
onderging vervolgens een islamitiche kuur
opnieuwgeboren als een ware terrorist
dat heeft allah uiteindelijk beslist
gelukkig heeft ie het nu aan zn darmen
en kunnen wij allah weer om-armen!
En nu effe dimmen met al dat lelijke gepraat over Samir.
Het is dan een wel kudtstoma, maar het is wel onze kudtstoma.
Er was 'ns een stoma uit Appelscha,
Die zei "je kan me wat ja!,
Ik weiger te hangen aan die schijtlaars,
Met z'n uitgerekte aars,
Koppel mij maar aan een ouwe oma".
Hij is nu in één klap de risée van ons nationale terroristendom, dat dan weer wel.
Die moslimstrijders van Nederlandse origine doen me steeds meer denken aan de FC Knuddestrips en die van de stamgasten.
Wat ik wel wil dat U wilt weten.
Samir gaat voortaan vloeibaar eten.
Er was eens een kankerhond uit Marokko
fuck it met dat gerijm... hij mot gewoon een langzame en pijnlijke dood sterven.
Of was het Wessam? In ieder geval die sukkel die zogenaamd ging trouwen maar ondertussen de jihad actief ondersteunde.
oei, Nederland wordt in potentie als eerste land getroffen door een "vuile bom". Stel je eens voor dat Samirs stoma knapt in een volle bijenkorf op koopavond. De paniek die zal uitbreken, een afschuwelijke gedachte.
Het is toch jammer dat hij niet uit Roermond of Nunspeet komt
@Levereter
Bessam. Die Iraki die ze nu willen uitleveren aan de USA.
Verschrikkelijk. Heeft hij die ziekte opgelopen in het Anne Frankplantsoen of in de douches van de gevangenis?
Er was eens een joch uit de Rif
die sprak van terreur en van gif
Zijn God had erbarmen
verklooide zijn darmen
en zei: 'Nou bek dicht of je krijgt hiv'
9 gram natriumpentothal, snufje pancuroniumbromide, 50 cc kaliumchloride en je hebt gegarandeerd nergens meer last van. Het werkte ook voor Tookie beregoed.
Barbapoeppa, sorry dameskapper?
Fruitmand is een goed idee. Pruimen etc. voor de betere stoelgang, blaast ie iig z'n stoma op.
Middels deze weg wil ik hem voor het nieuwe jaar gelijk kopkankert toewensen en 2 glazen ogen.
Er was een radikaal uit Den Haag
Van terreuracties droomde hij graag
Hij geilde op bommen
Het Westen kon hem verdommen
Maar nu heeft hij last van zijn maag
@kozze..
inderdaad... eigelijk is het veel leuker om dat stuk nageboorte van een varken een beetje in leven te houden... Ik beleef meer plezier aan het lijden dan het sterfen van die rottende placenta..
Fruitmand misschien wel een goed idee....
Hij krijgt weer hoop en wij kunnen langer van zijn lijden genieten
En dan te weten dat volgens mensenrechtenorganisatie Human Rights Watch
600.000 jongen Marokkaanse kinderen min of meer slavenarbeid doen in de landbouw en tapijtindustrie. Meisjes van 5 jaar werken daar als " huishoudster", terwijl hun neefjes hier een luxe leven hebben als Hofstad-medewerker. Is toch ongelijk verdeeld in deze wereld.
Gossie, wat zielig voor dit smerige onderkruipsel.
Ik heb het echt met hem te doen, ahum.
Prettige schijtkerst Samir!!!
www.flurl.com/uploaded/Christmas_21335...
Ik heb echt pijn weet je, ik zzzweer het.
Het is natuurlijk een gegeven dat God de moslims al jaren straft. Aardbevingen, Tsunami's, overstromingen en natuurlijk ziektes. Dat ze nog niet doorhebben dat zij de aangekondigde anti-christ aanbidden is mij een raadsel.
Natuurlijk meen ik hier geen flikker van. Ik las het alleen ergens op een forum laatst. Vond het wel grappig om even quasi serieus hier in de comments te mikken.
Nou doei!
@Levereter
Ja, we hebben een terrorist met een stoma. En wat te denken van die dameskapper?
Als die gek zich nou opblaast met z'n stoma krijgen we wel een rotzooi.... Geeft wel een extra dimensie aan een Urine-rorist...
@Boze Buur lol limericks voor a:
Er was eens een terrorist uit Leiden
Die de dood wenste aan iedere heiden
Maar de Heer zag door hem heen
en strafte meteen,
Nu doet iedereen z'n best hem te mijden,
die terrorist uit Leiden.
Je schijnt niet kapot te gaan aan die ziekte, das jammer in dit geval.
Gelukkig hadden alle gevangenbewaarders een gasmasker in hun Kerstpakket.
Tsjah, Samir.. Dit is de wil van de almachtige Allaaah.
Een terrorist met een stoma, moehaha.
@TRS 22-12-05 @ 11:48
Ik zou me een knoop in m'n lul lachen als de moslim van 2005 een vrouw zou zijn!
*Attentie attentie. Vandaag geldt een verhoogd terrorisme-risico.*
-- CODE BRUIN! Ik Herhaal: CODE BRUIN! --
SamirA. (19) lijdt sinds eind 2003 aan de chronische darmziekte colitis ulcerosa, een variant van de ziekte van Crohn.
--------
Allah straft meteen...
Als ik hoofdredacteur van de VOlkskrant was had ik dit "artikel" niet gepubliceerd, wetende dat ze daar het voltallige conservatief-reactionaire- rechtsgeorienteerde GS-publiek zo'n plezier daar mee doen. Ook " verkiezingen" zijn voortaan taboe bij de Volkskrant,.
img527.imageshack.us/img527/7108/brood...
Ome Willem hoort bij integratie
@ Mongeaul 22-12-05 @ 11:51
hun lopen nog zo'n 600 jaar achter.
is your mother proud of you?
Pas is dus pa .
Heeft Bubba hem ff goed te pakken gehad.
even een rtl boulevard bericht tussendoor, ook lingo-Nance heeft al jaren de ziekte van Crohn en die ziet er nog best goed uit. Marokkanen hebben altijd dit soort kwaaltjes, vaak omdat familieleden met elkaar trouwen, wij weten al een aantal eeuwen dat dit niet echt bevorderljk is voor de gezondheid
Het lijkt overigens wel alsof je geen echte terrorist bent als je geen lichamelijke gebreken hebt.
Now in a cinema near you : "Samir & Osama - The Revenge of the Colostomy-bag".
is'ie al deaud?
god wat duurt dat lang....
Me pas heeft het ook. Krijg je prezal tabletten voor. Het is een soort chronisch ontstoken darm. Weet niet of er verschillende graduaties in de ziekte zijn, maar me pa kan er gewoon zonder problemen mee leven. Hoeft ook al jaren geen medicijnen meer te slikken (wordt langzaam afgebouwd). Wat wel ironisch is is dat je met deze afwijking van sterk gekruid eten extra veel last krijgt. Zal dus weinig shoarma zijn voor onze landelijke knuffel terrorist.
dit had zelfs jiskedet niet kunnen verzinnen.
Hoe zit dat eigenlijk dames van de GS redactie? Gaan we nog een actie ondernemen om Imam Fawaz op nr 1 te krijgen?
mvhj.wijblijvenhier.nl/
toch geen slecht idee van Ephimenco?
www.trouw.nl/deverdieping/dossiers/art...
Allah is groot!
''Hij beraadt zich nog met zijn cliënt om via een kort geding een opname af te dwingen. Probleem is dat Samir A. alleen de wetten van Allah respecteert en zijn recht niet wil halen bij de rechtbank.''
Moehaha Eerst geeft Allah hem een ziekte, daarna wil hij alleen Allah respecteren om hem te genezen? Concl: Deze mensen zijn echt gestoord.. wisten we allang maar toch.. En hij snapt Allah niet .. die wil ook gewoon dattie doodgaat
Allah is tegen medische zorg. Als Samir niet door Allah zelf wordt genezen, mogen wij hem ook niet helpen!
Moslim... Mos.. m... som... stom... stoma
O ja, en wat Samir betreft, het is gewoon een zwakbegaafde jongen hoor.
Dat zie je toch meteen...
Enkele gedachten :
- Draait Samir A. onder Linux dan? Valt me tegen van Torvalds.
- Probleem is dat Samir A. alleen de wetten van Allah respecteert en zijn recht niet wil halen bij de rechtbank.
Jahaa! En de Wetten van Alaaf zeggen dat ziekenhuizen verboden zijn neem ik aan?
- Misschien is dit wel het moment en de tijd van het jaar waarop de christelijke Nederlandsche gemeenschap naastenliefde moet bedrijven en die arme man helpen...
Nyeh, moet ie maar niet zeggen dat ik(als atheist) deaud moet. Ongezien de tyfus. Compassie gaat maar tot zover.
- Try not to spill your shit over my sofa Samir.
@pietje precies 22-12-05 @ 11:40
ROFL
In de hoop dat alle artsen en ziekenhuizen en verpleging in Nederland zijn keuze de westerse maatschappij te verwerpen respecteren en hem laten verrotten in zijn eigen moslim-rottingsproces,
Hoogachtend,
Vr.gr. Schnitzel.
American intel belives Samir is gonna hit us with a dirty bomb,
whahahaha.
Hij gaat er niet dood aan, maar verrot wel van de pijn. Hoe kom je aan zo'n brenger.
Een beetje self-made terrorist heeft hier schijt aan!
lol @de paus 22-12-05 @ 11:41
Jah maar dat achterblijven lijkt me voor hem alleen maar een voordeel.. extra veel zakjes sparen en dan BOEM HAKBAR!
@ y@joh
ROTFL
Tot zover zijn terroristencarriere............
Ik bedoel toch een beetje lastig om met 30 kilo springstof om je nek effe een zakkie stront te verwisselen............... niet te vergeten dat er erg veel "achterblijft" na zo'n aanslag..................
LOL@KaiserSoza
"het begon met een knobbeltje" zei zijn dikke darm "en nou zit er een hele Azouz aan vast"
het gebrek dat Samir aan zelfspot heeft,
wordt nu toch wel ruimschoots goedgemaakt door de zelfspat
Een roze anus, dat dan weer wel....
Zucht ik zou er ook mee ophouden als je zo in allah gelooft..
www.elqalem.nl is trouwens ook rare site hoor .. met dat verhaal over geloof enzow,,
Wij schijnen verderfelijk enz te zijn.. is prima, maar waarom straft die zogenaamde allah mij dan niet ? of komt dat nog .. moehahaha
Hakbar!
Ik heb ook buikpijn... van het lachen, na het lezen van de reaguursels.... LOL
Boze Buur products ism Zapf creation zien gat in de markt.
img502.imageshack.us/img502/9611/samir...
god 1 alah 0
dat ie maar fijn kapot mag gaan de mongool....
recht uit het hart !!
@Jongenlui Nickname zei het al eerder; dit valt in de categorie HOLY SHIT
dit hele gebeuren draagt toch niet echt iets bij aan de geloofwaardigheid van het bestaan van een allah.
of juist wel en stelt allah nu een voorbeeld.
"Allah is busy with the experiment of a new kind of bomb, the bomb with the the 'shitimpact'"
Samir met een Stomallah .. haha net goed voor hem.
@ zum kotzen 22-12-05 @ 11:16
Idd laat hem lekker zn hele leven pijn hebben
Is daarom ook niet raar dattie doodwil.. Hij is eigenlijk gewoon boos op Allah, en wil verhaal gaan halen, hier nog ff stoer doen voor zn islamietjesvrienden en dan als held doodgaan..
Is alleen wel jammer voor m .. alsiej nou die maagdjes aan het bouncen is moeten ze niet perongeluk op zn stomatje gaan zitten
@fuckje
Kerst? Dat kennen ze toch niet? En de kerstgedachte? Eh... is dat niet iets met gezellig onderling ons ghristenen en heidenen en kado's... daar kunnen we geen ... hoe noemen ze dat, 'buitenstaanders'?, bij gebruiken?
Glüh wijntje?
Ik stel voor om een aktie op poten te zetten, om de darm te behouden en z'n Samir te verwijderen...
Is een kaartje sturen met Zalig Uiteinde en Prettige Stofwisseling in 2006 nog wat ?
@DJW 22-12-05 @ 10:46
LOL
"wat blijft er van hem over als je de poep weghaalt. Helemaal niks toch..." Schitterend Chileen! Had het zelf niet beter kunnen zeggen. Bedoelen ze zijn dikke darm nou als die chemische wapens? BWAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!! God straft onmiddelijk.
Toch weer typisch Hollands, overal hebben ze echte terroristen met bommen enzeau, en wij hebben er een met een stoma.
"wat blijft er van hem over als je de poep weghaalt. Helemaal niks toch..."
LOL
Komt van dat onregelmatig eten en vasten.
Voordeel is wel dat hij voor zijn volgende poging "tot knutselen" geen grote voorraad kunstmest meer hoeft in te slaan. Een echte bommert is gewoon zelfvoorzienend!
LOL @ last van opgeblazen gevoel... Djeeeeeeeezzzz...
Een voordeel van een stoma is dat je wel een roze anus hebt..(Hans Teeuwen)
lol @Nemo 22-12-05 @ 11:23, hij's goed!
?Elke nacht ligt hij dood te gaan van de pijn? Dat hoeft nou ook weer niet van mij, 1 keer sterven is ruim voldoende...
tja, straf van allah of niet. hij gaat er helaas niet dood aan en kost ondertussen wel centjes (ons ben zunig) maar een terrorist met een stoma! denk je eens in.... ziet er toch geweldig uit. Nee das geen bom, das mijn stoma .. jaja meneer
zuivergeweten wordt stilaan fan van boze buur.
luier en sluier, bwahahaha
@Nitro Allah ruimt al jaaaren poep. Maar met bommen eromheen gewikkeld geeft het alleen zo'n troep
je zal zien dattie uit het ziekenhuis ontsnapt na de behandeling.. Verder vind ik iedereen wel heel erg haatdragend worden hier. GS aan het radicaliseren?
Last van een opgeblazen gevoel Samir?
Allah straft meteen! Fruitmandje sturen?
"Probleem is dat Samir A. alleen de wetten van Allah respecteert ", nou dan heeft Allah dit zo gewild en moet hij niet verder zeuren.
Een stoma wordt helemaal de bom in 2006!
Ik ben ziek, doodziek. Van Samir.
LoL@Nickname, Allah heeft nu een extra nevenactiviteit op zijn lijstje: poepruimen:-S
hoezo een vooroordeel dat marrokanen stinken. muahahaha
hoorde net in het ziekenhuis dat hij verkeerd is besneden moest eigenlijk aan de voorkant gebeuren maar tja het is per ongeluk aan de achterkant gebeurd en nu hebben ze de sluitspier doorgesneden, dus hij zal binnenkort een keer terug moeten komen om het dicht te laten branden net als bij varkens
ik vond het altijd al een schijtert ...
Hier heb ik al die tijd stilletjes voor gebeden. Bestaat Godt dan toch????
rechts lullen, links poepen
samir is the shit!
..
ik dacht trouwens altijd dat anarchisme per definitie elke politiek orientatie verwierp, maar ik blijk het, zoals vaker, weer helemaal mis te hebben.
..
ik zie trouwens samir liever gezond in de bak, dan ziek er buiten.
'HOLY SHIT' denkt Allah
Net als de buik ook haar loop moet hebben ;-)
Samir en zn puinguin gaan voortaan door het leven als"Luier en Sluier "
Die gast is te laf om normaal zelfmoord te plegen. Nee, het moet 'in opdracht van Wiedanook' en dan heet het natuurlijk geen zelfmoord en is meneer een held in eigen ogen. Samir A: de lafste rat verdient meer respect dan jij.
Ik heb onlangs gehoord dat Pim Fortuijn sexuele omgang had met minderjarige marokaantjes.
Heeft die goddelijke leuter vast in de darmen van Azzouz gezeten.
@rechttoerechtaan 22-12-05 @ 11:10
Nee joh, da's juist geweldig! Wat is nou mooier dan het idee dat Samir 80 wordt en zijn hele leven zal lijden aan chronische pijn?
Ik heb een aanklacht ingediend. Ik wil beslist zien hoe Samir eruit ziet zonder poep.
Ephimenco had wel weer gelijk, toen hij vanmorgen in zijn column GS betitelde als een " rechts-anarchistische internetsite".
Mensen, we leven in een rechtsstaat. Laat het recht haar loop hebben.
LOL@Samir onze God is ook niet mis.
Samir's kerstcadeau aan medegevangenen is een roze ster. Pick up that soap boy........
Een extreme moslim met stoma.
Met een tena-lady dragend als oma.
Die zei heel extreem :"fuck jullie systeem"
Maar tis wel kut want strax lig ik in coma
@Multikuli 22-12-05 @ 11:12
zielige bubba,......
Kunnen we niet een dokter omkopen, het lijkt mij een goed idee om een speldenkussen anaal in te brengen als hij er toch ligt.
"Eigenlijk moet zelfs zijn hele dikke darm worden verwijderd"
Dan moet Samir dus ook met behulp van een prothese praten....
gewoon wat stijloos spijsverterings bevorderent fruit voor die arme jongen !
De levensverwachting van colitis ulcerosapatiënten is overigens normaal. Das nou weer jammer!!!!
Is hem al verteld, dat die 70 maagden niets moeten hebben van zo'n incontinent onderkruipseltje...??
Poep? Marokkaanse jongere?
Waar doet mij dat toch aan denken?
het zullen wel winterkoninkjes zijn samir je moet gewoon een weipaal pakken en flink in je poeperd duwen tot dat ie je strot uitkomt ben je er zo vanaf, groetjes uit het ziekenhuis
Toch mooi om te zien dat de ware Kerstgedachte hier op GS al hoogtij viert.
Jammer dat samir nu wel naar een verwerpelijk westers ziekenhuis wil. Typisch is bij dit soort namaak mensen is dat ze wel de lusten willen van de verwerpleijke westerse samenleving (zorg, inkomen, onderwijs etc.) maar niet de lasten (gewoon werken en meedoen aan de grote clubactie (belasting betalen)).
Om te voorkomen dat Samir in gewetensnood komt lijkt me een behandeling in een moslim ziekenhuis gepast.
Als dit betekent dat Samir Nederland uitmoet is dat mijns inziens geen probleem, er is nog een amerikaanse organisatie die mooie rondvluchten door Europa regelt, zie
ook: www.cia.gov/cia/publications/factbook/...
Zo krijgt hij ook nog een mooi verblijf op plaatsen waarvan wij het bestaan misschien wel vermoeden maar niet willen weten.
Op deze manier is iedereen tevree, rechts (weer een weg) links, hij krijgt de juiste zorg, de jongens en meisjes van de AIVD, weer een object minder, de CIA weer eenleuk retourtje Europa etc.
LOL @ Zum Kotzen
"Moet ik dan m'n hele leven,
met een stoma vroeg Samir bang?
Jawel, zei de dokter,
maar dat duurt niet zo lang"
@Boze Buur
Verder lezend; gelukkig...
wat ik me dan weer afvraag is hoe Samir dat doet in de rechtzaal?
moet hij zijn vinger opsteken en vragen of hij naar de wc mag waarna hij dan met de kralenketting voor de jongens-wc naar de wc gaat.
loopt er iemand mee? dat zou ik namelijk heel erg vinden voor de persoon di emoet meelopen, lijkt mij dat al die kebab en dode schapen niet echt lekker dr weer uit komen.
hoe reageerde de rechter, is die niet in lachen uitgebarsten na het horen van dit nieuws in de rechtzaal?
staat Talpa niet al op de stoep met een leuk idee voor een klusprogramma met Samir klussen met spetters ofzeau?
of thuisoperaties, een soort van dokter bibber, waarin 4 kandidaten geblinddoekt de dikke darm van Samir moeten verwijderen.
kortom die Samir Au* houd mij toch weer bezig.
* thanks to Salome 22-12-05 @ 10:59
@Boze Buur
Hm, u bent wellicht iets te goed voor deze wereld... als iedereen nou zo was, geen probleem...
@Kees-D 22-12-05 @ 11:03
Of een drol pijpen.
Diarree slikken zou ook nog kunnen. (spuiten en slikken?)
Zo had Pim het gewild.
Samir Stomazzouz
Wellicht is transplantatie van een varkensdarm een mogelijkheid. De kans op afstoting van dit weefsel lijkt me klein , helaas te klein. De vraag is wel of de varkensdarm bestand is tegen de bagger van dit misbaksel.
Is een Tena-Lady wel Halal?
Tja, als onze Samir "Alleen de wetten van Allah respecteerd en niet zijn recht wil halen bij de Nederlandse staat" Waar is die Allah dan als je hem nodig hebt? Ik zeg; CIAO! Eerste klas enkeltje exit!
Tot de schijt ons dood.
De ultime poepsex: een stoma beffen !
Laat die 72 maagden van hem alsjeblieft ook deze schijt-typhus krijgen: dan krijg je echt "leipe mocro flavour" !
Even een leuke Herman Finkers quote om onze Samir met zijn naderende stoma op te beuren:
Ik ben zo blij
zo blij
Dat mijn neus van voren zit en niet opzij
Ze heeft al 2 keer afscheid genomen. Ja ja, vanwege zijn ziekte. Ze bedoelt met ziekte zeker: een explosief martelaarschap.
Lekker zielig lopen doen, terwijl de levensverwachting voor deze ziekte normaal is.
Als hij contstant loopt te schijten, ís hij een chemisch wapen. Demonteren met die gek.
Arme, arme Sammie. Hij kijkt omhoog maar ziet er niks voor terug.
Hahahaha! Laat hem die stoma maar dragen. Hopelijk ziet de politie het aan voor een bomgordel en knallen ze hem door zijn koppie. In ieder geval één zo'n mafkees minder.
Schandknaapje spelen kan wat inwendige irritaties opleveren. Veel marocs laten zich door blanke heaumeaux uitwonen voor een paar knaken. Samirtje heeft ook vast een sterretje dat auw doet. Toch vreemd dat ze zo tegen nichten zijn, als ze zichzelf enmasse prostitueren.
Samir Au.
Mijn vorige post was natuurlijk een hoax he? Ik hoop oprecht dat Samir erg snel een cliniclown op bezoek krijgt door een of andere ongenezelijke kanker.
Als het in de Volkskrant staat is het waar? Die K*dtkrant die Rachel H. als nou ja laat maar zitten!
Hij gaat er niet dood aan.
Dat is nou jammer...
Laat hem maar lekker wegrotten die hufter. En geen medicijnen geven, want die zijn westers en dus haram....
Ach gossie. Een derrie-derwisj. Had Allah hem geen waardiger lot kunnen toebedelen dan een anale kronkel die openstaat voor legio grappen? :-\
Ik weet niet of jullie allemaal weten waar jullie over praten hoor, maar zo`n ziekte is gewoon heel erg.
Of je een persoon nu haat of niet,een ziekte gun je niemand toe.
Ik hoop dat Samir ondanks dat hij ons systeem hekelt ,er snel weer bovenop komt.
Een stoma biedt wel grote voordelen voor medegedetineerden. Een schone roze ster.
God straft dus toch enzo. Google adviseert een beertender, goed voor de diaree. Laat maar leeglopen.
zou het werkelijk een ziekte zijn.... of is het gewoon omdat ie zich elke avond anaal laat verwennen door de hele gevangenis??
god straft meteen, en een stoma is dan idd wel passend
Voor hem een spetterend nieuwjaar...
Eens kijken hoe snel dit windvaantje plotseling weer meer Nederlander is dan moslim. Zullen we wedden dat hij zo snel als ie kan wel Nederlandse zorg accepteerd?
Zegt genoeg over die namaak moslim honden.
Benieuwd hoe lang het duurd voordat @wannabefool weer gaat reageren hoe zielig dit is voor deze terror hond
wellicht doet een stuk bamboe in zijn aarsch wel wonderen.
Het is en blijft een schijtjong ..........
@nemo..
heerlijk toch? elk excuus is goed .. als ie maar deaud gaat..
?Elke nacht ligt hij dood te gaan van de pijn?, beaamt zijn advocaat Koppe.
Muhahhahahahah Allah Hakbar.
hij heeft 2x afscheid genomen .... het zal toch wel een keer lukken?
Mwhahahahaha.
Hoezo onzeker...
colitis ulcerosa is nogsteeds overkombaar...
EN zo niet. dan mag ie blij zijn dat ie niet met een stoma hoeft te lopen aangezien hij het dan wss niet overleefd
Vinden jullie het ook zo rot voor hem ?
Die stoma krijgt ie toch maar weer mooi gratis van die verwerpelijk Nederlandse staat. Zak stront krijgt een strontzak...
@de melkboer
Ach ja, zij hebben er altijd een goed excuus voor.
ben ik nu een heel slecht mens, dat ik hem dit van ganser harte gun?
Wel handig een stoma, kunnen meerdere bubba's zich tegelijk op hem uitleven!
Laat me raden... hij heeft er nog steeds schijt aan?
Ja, hij verwerpt alles wat westers is, dus ook onze ziekenhuizen....
Laten we hopen dat de natuur z'n werk snel doet, en Allah Samir tot zich neemt, scheelt ons belastingbetalers een hoop geld...
Ik ben heel benieuwd of hij ook schijt aan ons zorgsysteem heeft nu...
Wie heeft een suggestie voor een GEENSTIJL-fruitschaal?
Ik zeg maar zo... Zo heeft Allah het gewild... Pijn is zn lot tot de dood erop volgt!!
Tja als ie dan toch doodgaat...
Onthoudt 1 ding Azouzi: Alles wat je krijgt, hoef je niet te kopen. Veel plezier ermee
Tja, lullig dat hij ons verwerpt. Laat maar rotten.
REAGEER OOK