
Doodziek worden we van die klagers die de pennenvruchten van de redactie over één kam scheren met het gekudt van een -klein groepje- nog niet gepakte doodzieke honden in de comments. Je geeft je vijand immers alleen maar kruit om mee te schieten. Tijd dus om ons nieuwste Joris-made-product te lanceren, de VolksAlarmKnop! Waarom? Welnu, per dag hebben we op ons
netwerk
zo rond de 10.000 reacties. Van deze reacties kunnen er tien niet door de beugel. Onze moderators vangen er gemiddeld negen, maar die ene comment missen we (0,001 procent dus). Daarom een verzoek: help onze moderators de reaguurderspanelen fris te houden. Hoe? Simpel: met knopjes bij de reacties. Op huilie klik je als je een vieze, vuile rottige comment ziet die niet aan onze huisregels voldoet. Dit knopje is verbonden met een dedicated 52" plasma op de redactie. Op de smilie klik je als je een comment leest die cool, scherp of gewoon goed is. Het comment alarmsysteem werkt ook voor niet-geregistreerden. Reaguurders, maakt u geen zorgen. Dit systeem vormt een leidraad, het is geen geautomatiseerde dinges waarmee je je vijanden weg kunt stemmen. Joris:
"Mocht u de neiging hebben om constant maar wat aan te klikken in een vlaag van antivriendjespolitiek, dan heb ik een ander presentje voor u: een algehele bezoekersban."
Inderdaad, GU, ZI en Joris blijven actief. Niet klagen maar klikken!
Reaguursels
InloggenM'n dicky :-(
Damn, ik wilde ook goeroeroe weg editten met het [!]tje!
-edit weggereet -
-edit weggereet -
Muhahaha een heuse Telegraaf-NSB knop, wel erg veel eer voor een journalistiek stuk wanprestatie van de nederlansche christelijken.
@ Flater
Geachte heer Flater, u als vast bezoeker bent bekend met het feit dat het kudo-principe in middels zowel nationaal als internationaal gemeengoed is. Alleen GS had het nog ff niet, behalve dumpert en GR. Niets nieuws onder de zon en zeker niet iets om je druk over te maken.
@ Joris
Als je de comments al niet kan bijhouden, dan wordt misbruik tegengaan wel een heule zware taak. Zelfreinigend werkt niet bij inteelt ;)
@botte
Het is een open invitatie aan de grijze middenmoot om te regeren . . .
Ik gooi er een platitude tegenaan: "meeste stemmen gelden"
Excusez le mot, mijn waarde, maar dat is toch een dolkstoot in de rug van de vrije meningsuiting ? ?
Dit is knap randdebiel, zeg . . .
Was het een mensch, die dit bedacht heeft ? ?
Wat een onwaarschijnlijk zwaktebod . . .
waar zijn de smileys gebleven?
Neuq het systeem.
agentorange 24-08-07 @ 15:45
Doe niet zo hysterisch man. Als het je niet bevalt: laat weten waarom niet en sta er boven. GS gaat niet ten onder en al zeker niet door zo'n rare frats van ze met die nsb- buttons.
Goed systeem, zal het zo min mogelijk gebruiken maar indien nodig dan blijf ik ook klagen naast het klikken. Omdat iedereen mag weten dat ik klaag en omdat ik nooit klagen wil zonder argumenten.
Sorry wist niet wat die uitroepertjes betekenen. Heb even 1 geprobeerd.
Met wekgemeende excuses aan hannes de boender 24-08-07 @ 10:06
Het succes van GS draait zichzelf de nek om. Censuur, maakt niet uit door wie, zorgt dat GS naar de gallemiezen gaat. Logisch toch, velen zullen niet meer reaguren. Bye...
-edit doe je het licht uit -
Het begin van het einde hiero..
@ waddis 24-08-07 @ 14:57
Weet je heel zeker dat je de enige bent?
-weggejorist-
ben ik van die 1000+ reacties nou echt de eerste die opmerkt dat het rekensommetje niet klopt??
1 op 10.000 is nog altijd 0,01%
mwoehahahaha, LUTSERS!!!!
@Het CDA wat loop jij nou te bazelen man?! Geen idee waar jij nou weer op reageert trouwens. Beetje stupide om een inhoudelijke discussie te willen voeren in een post met meer dan 1000 reacties.
Waar zijn die smilies? Zo'n uitroepteken heeft een zielige uitstraling.
test!
Dank U Joris voor het verwijderen van die kudt gezichtjes.
Dat uitroepteken ziet er beter uit en staat op een betere plaats.
Kun je ze nog iets ondoorzichtiger maken...
Gelukkig, de enorme hoeveelheid aan smiley's zijn weer pleite. Kreeg last van een beginnende psychose.
@d´omgebouwde 24-08-07 @ 12:32
Het was dus alleen een esthetisch probleem?
Mag ik de redactie feliciteren met het terugkeren van het gezonde verstand?
Hij is fijn zonder die pubersymbooltjes en d'omgebouwde kan weer los.
Min dank is groot.
Brandje 24-08-07 @ 01:43
'Oh en 14 jarige jongens met een nagelschaartje bij de C1000 in Hilvarenbeek tellen bij de meeste reaguurders niet als "zwaar bewapende hanggroepjongeren".'
Nee, maar zo'n veertig jongeren van rond de 18 die ook nog staan te dealen en waarvoor de hele buurt omloopt, omdat die groep een doorgang bezet en niemand het aandurft om ook maar in de buurt te komen, wel. Gewoon doen, is mijn motto. Na een paar keer werd ik vriendelijk begroet en gingen ze vanzelf opzij als ze me aan zagen komen. Terwijl ook toen nog kerels uit de buurt om bleven lopen. Het geheim is, dat ik niet bang ben om een keer een klap te krijgen. Een klap is niet zo erg. Laf zijn is erger. En Fikkie, voordat je je weer zo minzaam over iemand uitlaat, zou je eerst moeten weten wie je tegenover je hebt. Niet elke vrouw is een zwak wezentje of een miep met een parelsnoer.
Jammer vergeten screenshot te maken, eerste en laatste keer smilies op Geenstijl...
☻
Ze zijn weer weg..?
Waar zijn die knetterende Bonito's gebleven? Beviel blijkbaar toch niet zo.
Jammer... Had gehoopt dat er door de redactie niet gereageerd zou worden op dat lullige uitzendinkje van Netwerk...
ik zie die smiley nie
Verhip. Dus tog geen Yin Yang-tepeltjes...
*wrijft ogen nog es uit en ziet nog slechts 'n bodempje in de fles absinth van vannacht zitten*
-weggejorist en opgerot-
Nu ook al in zee gegaan met de VARA jongens?
Net gewend aan die smileys, zitten we weer opgescheept met een kudt uitroepteken.
*belt stichting correlatie*
Geweldig! GS luistert naar kritiek van zowel Netwerk als naar haar eigen Reaguurders.
GeenStijl is braaf. Hier, koekje.
bottehond 23-08-07 @ 23:37
Toch wel lief van je, dat je me NOOIT zal verraden ook al ben ik Herr Flick voor je. Battle there shall be!
*buiging maakt voor Botte*
@Sjaak Je hebt een punt dat er zelden nog op een topic van een dag geleden gereaguurd wordt. Voor mij persoonlijk qua tijd vaak nauwelijks te doen, zelfs in een lopende topic. Dit geeft weleens een onbevredigd gevoel, zeker als het een interessante discussie is.
Het percentage is te optimistisch (qua niet opgemerkte niet door de beugel kunnende reaguursels) maar dat was al gesignaleerd door een andere wakkere reaguurderT. Bij deze nogmaals, als service van mij naar de toch als zo drukke redactie. Dan de missende HappyHappy-button (ook al geconstateerd, maar toch). Dan het feit dat er uberhaupt zo'n kut button moet zijn. Beter misschien die een tijdje na Nepwerk's krusade te implementeren. Qua signaalwerking. Verder wel slim. Ala het Amerikaanse systeem om overal een warning op te zetten (als in: Tape deze plastiek zak niet hermetisch om uw heaufd! Ernstig letsel kan resulteren!). Verantwoordelijkheid is een bitch.
Zo dit topic is effe leeg geveegd. Van 1700 terug naar 1000 reacties ! maar dit ziet er iig beter uit !
I love joris
Dus de greautste jankerTs meaugen de koelsTe lui wegsmaailen?
ik ben weggejorisd omdat ik mezelf had wegejorisd. En de gezichies zijn ook weggejorisd en blokkies met een streepje geworden. Ik snap het niet meer
Zo nu nog graag een uitroepteken naast de naam van de topic poster
en azijnpissers hebben het plan van de redactie om werkdruk en rechtzaken te verminderen verholpen..
hulde!
Lekkah, eerst geen smileys meer en nu helemaal niks meer.
Hoe zit dat jongens, onverwacht succes? te weinig smileys ingekocht?
Had je kunnen weten, met dat stelletje vrolijke vrienden hier..
Waar zijn de smileys gebleven?
Nu kan ik niemand meer aangeven. Kvond het wel leuk een beetje klikken op smileys.
Kunnen we ook nog ergens de uitslagen zien van de gezichies?
Godzijdank heeft Geensmile.nl die kudt smileys de deur uit gedaan.
Mag dit klöte uitroepteken ook weg? De grap is nu wel duidelijk hoor...
op naar de 10.000 reaguursels
Volgens mij kan de GS server die smileys niet aan.
Kunnen we ook smileys bij het redactionele artikel krijgen?
En nog een aparte knop voor spelfouten. Hoeven we daar geen reaguursels aan te wijden.
(Meer dan 1000 reaguursels, dan zit er een tussen die niet door de beugel kan!)
Wat heeft drukken op het lachende smiley nou voor zin??
Wat een gekudt...
GS. trekt de kritieken van de oude media zich wel aan. Voorla het feit doorlinken. Daarom dit NSB systeempje om elkaar te verlinken. Het goede hieraan is dat je niet veel last meer hebt van trollen.
Het democratische wordingsproces van Geenstijl. Dat ik dit nog moet meemaken.
Hannes? ben je nou jezelf aan het "wegjorissen"?
Joris is nooit zo entausiast.
um mijn eq is niet zo goed welke is nou voor de goddelijke comment links of rechts ;)
s'morgens, nog nieuws op geensmile?
-weggejorist-
@ d´omgebouwde 24-08-07 @ 08:16:
Adieu, vaarwel, het ga je goed.
Eauverigens best jammer dat je vanwege een maar lutsersmilies je koffertje al inpakt. Ies niet nodig denk ik, volgens mij is het allemaal 100% nep.
@ G-unite 24-08-07 @ 07:06
Nu pas.
Ha ja, ik wilde alleen maar zeggen dat ik het een teleurstellende reactie vond. En nu is ie rood
respect voor de omgebouwde. Verraadpoppetjes inderdaad.
Beste medereageerdurs, Aan verraadkoppetjes doe ik niet mee. Nu niet en nooit niet. Dit is dus mijn laatse reactie op GS. Als die shit ook ingevoerd wordt op NN ben ik daar ook vertrokken. Jammer dan, maar mijn mening vindt zijn weg ook wel zonder GS. Voor degenen die deze koppetjes niet zo erg vinden: bukken en laat je naaien. Deug je daar tenminste nog voor.
*steekt als afscheid de middelvinger op naar de voltallige redactie*
wanneer krijgen we een tussentijdse uitslag te zien ?
kunnen we ook het bericht wegjorissen
hehehe @ "Rechtse" icoontje lacht en "Linkse" icoontje niet.
Maar das natuurlijk puuuuuuuuuuuuur toeval....
Wat een zeikerds allemaal. Is toch gewoon normaal op fora!?
Het wordt pas echt leuk als je in plaats van een popup een spelletje moet doen en je score bepaalt hoeveel punten up of down je toekent.
Ach, het principe is wel leuk, alleen de uitvoering is zo brak. Die mod_up bijvoorbeeld is onnodig. Een report_to_admin was volgens mij effectiever geweest.
Mag ik even kotsen?! "Deze reactie is toppiejoppie" Laat dit alsjeblieft een HOAX zijn GS...
O nee heh.
Whahaha, dat wil ik even testen. Wat een netwerk.
-weggejorist-
Owjee en nu nog kleurtjes eauk! En dat op de vroege ochtend!
Smile, you're on nostyle :-(
* Koffie *
Wat een feest, einderlijk emoticons op GS, gaat 't steeds meer op MSN lijken!
* Gaat de terreur van de willekeur uittesten *
Damn.
1K aan reacties op wat een beta test is.
Netjes.
Wil bij deze dan ook meteen van de gelegenheid gebruik maken om mijn buren aan te geven.
Daar zit nog steeds een Jeaudsche familie ondergedoken.
markemrik 24-08-07 @ 03:34
Over Het Vrije Internet. Soort voortzetting van een eerder werkje. Groetjes Grotius
Nu ik mezelf teruglees, buiten dat de eerste zin onleesbaar is, het volgende.
Misschien is het beter om te denken aan de concrete rechtstreekse gevolgen van een anonieme reactie, dan enkel te wijzen op het concrete karakter ervan.
En met concrete rechtstreekse gevolgen bedoel ik niet dat iemand in zn taas denkt getast te zijn, maar aan bijvoorbeeld concrete dreiging als gevolg van de reactie.
Tot zover mn bloknoot
markemrik 24-08-07 @ 03:34
Mn punt is, anonimiteit zorgt ook voor per definitie niet dezelfde waarde als zonder. Dat een anonieme reactie per definitie minder serieus te nemen is. En dat dat zo moet blijven.
Als dan een anonieme reactie in werkelijkheid bijvoorbeeld bedreigend wordt dan heeft die reactie als het ware de anonimiteit overstegen vanwege het concrete karakter ervan.
Het punt is dus: anoniem schelden doet geen zeer.
Click als u wilt klikken... Het zal wel ik doe er in ieder geval niet aan mee.
@ LibertasSimplex 24-08-07 @ 03:00
Misschien begrijp je mij niet, want ik ben geen voorstander van regulering, Het enige is punt dat ik wil maken is dat je altijd zelf de verantwoordelijkheid moet kunnen nemen voor wat je doet. Dit land zit vol met afhankelijken die de vinger naar de buurman wijzen. Juist anonimiteit leidt tot regulering, omdat de webbeheerder gedwongen wordt (publiekelijk en van rechtswege) verantwoordelijkheid te nemen over de uitspraken van reaguurders.
Steerpike 24-08-07 @ 03:21
Slaap lekker in upload.wikimedia.org/wikipedia/en/0/0a...
Nou nog even dan, elke redelijke bibliotheek heeft "Gormenghast" en dan is er ook nog de superbe BBC verfilming op DVD.
@Markemrik
Vergeet het. Ga elders kapootje spelen. Sie sind ein functionshaftling.
*knorstand want ook ik moet morgenochtend zwemmen*
Welteruste Steerpike
@martelaar van gorkum : Leuk, jij kent "Gormenghast", prachtig en mooi, maar nou ga ik slapen, Truste.
Mijn mening is ook dat GS de smileys weer moet weghalen, ze kunnen wat mij betreft beter een extra moderator in dienst nemen.
Ik zou dit best wel willen doen, geen probleem toch....
Het probleem met de smileys is gewoon dat de 1 zijn gedachtengang anders is dan de ander..
de 1 vind een comment ronduit slecht terwijl iemand anders zoiets heeft van, mjah dit kan nog wel..
ook is het volgens mij moeilijk te bepalen wanneer een post een :) verdiend.
Ik hoop in ieder geval dat GS/redactie/weetikveelwie zal luisteren naar zijn publiek.
Welterusten!
@schaerer : Ze zijn er al, samen met hun moslim kornuiten, wat dacht je wat? het is misschien wer tijd voor een "Reconquista". Een moslimvrije zone van Murmansk tot Gibraltar, behalve dan mijn Turkse bakkertje, want die maakt lekker brood, en heeft ook fijne olijven
markemrik 24-08-07 @ 02:53
Anonimiteit geeft een ongekende vrijheid. Niet perse om ongenuanceerd te kunnen doen. Dat je dat niet snapt, met zelfregulering blabla. Als iemand gereguleerd en controleerbaar wil zijn, dan gaat -ie maar op een terras zitten. Flikker op, regelheaumeau
Steerpike 24-08-07 @ 02:36
Laten we dat hopen, Master Speerpike. Je vergeet alleen dat de plutocraten en de zelfbenoemde meritocraten dat voor het zeggen hebben.
BTW Zwem je ook of zwam je liever ?
@Steerpike 24-08-07 @ 02:41
Haha, ur right, ik ben helemaal thuis in de moderne taal...
Ik denk dat je in communicatie altijd rekening moet houden met je publiek. Niet om te censureren, maar wel om rekening te kunnen houden met eventueel andere uitgangspunten. Anonimiteit roept op tot ongenuanceerdheit, of het biedt een mogelijkheid anderen risicoloos te beschadigen. Het verband tussen het eigen gedrag en het gedrag dat anderen ten opzichte van jou vertonen verdwijnt, wat extremisme in de hand werkt. Het uitsluiten van anonimiteit vergroot de zelfregulering van een website, terwijl vrijheid van meningsuiting nog steeds bovenaan kan staan.
f*ck het afschuiven en toon eigen verantwoordelijkheid!
Neeh, die turken komen (hopelijk) nooit bij de Eu. En zo ja? Meteen verhuizen naar een mooi land met veel zon.
leuke uitleg Hoxha . marketing held.
echter bezoekers met ranzige comment had je 4 jaar geleden ook al
nu lig je onder het vergrootglas en hops de rits mot dicht
doordat het aantal bagger comments toeneemt moeten wij verklikker spelen,
de reagoorder mocht zijn mening uiten? ,
Het laatste virtuele speaker's corner van het nederlandse internet en mijn mening moet worden beoordeeld door een stelletje radicale rechtse
stadswacht pubertjes.. moahaha.
GS kukelt terug in de veilige uterus van de moderatorretjes.
hoe dacht je dat ik aan mijn palestijns muurtje van retecool kom?
Zoals altijd hebben de goeden te leiden onder de kwaden ,
Welke druif heeft er de lucifers en de olie neergelegd en zit nu te theemutsen
dat er een vuurtje is ontstaan.
je hebt het stamcafé al bewust gecontroleerd laten af fikken.
aangestoken juist door je eigen publiek , hooligans misschien?
Thanks .
U heeft het publiek wat GS wou. De domme massa. Deal with it.
@markemrik : d8 (leuk trouwens) dat dat anonieme juist de kracht van dit soort Weblogs was, turlijk ik kan best bekennen dat ik Richard van Dam heet, maar wat schiet je er mee op?
pietprezies 24-08-07 @ 01:48
Sorry ik had je comm. niet gezien.
Ach, ik hoorde laatst dat 20% van de NLers gelooft dat Char met de doden kan praten........ is an sich niet erg, maar dat deze lieden stemrecht hebben vind ik diep triest.
@martelaar van gorkum 24-08-07 @ 02:33: Get a Life!! Turkije komt nooit in de EU, en tercht!
-1 voor geenstijl.
Slechte zaak die smiles.
"Geenstijls plops down the drain"
@ Steerpike 24-08-07 @ 02:28
Kan ik jou als steerpike in het telefoonboek vinden? D8 het niet. Er bestaat een onderscheid tussen een e-naam en een real life naam. Dit is een ander onderscheid dan anoniem en openbaar. Zie het als een tel. nummer. Dat bestaat uit een paar cijffers, Mijn e-naam bestaat uit een paar letters
@Deze reactie is niet OK Deze reactie is toppiejoppie schaerer 24-08-07 @ 02:04
Sicherlich maar irrelevant als straks 80 (tachtig) miljoen Turken stemmen.
@markemrik 24-08-07 @ 02:23: Goed goed Mark Drenth, maar waarom dan ook niet MARK DRENTH op GS?
GS begint de hete adem te voelen van het rechtssysteem...
@Steerpike 24-08-07 @ 02:12
Een heel klein beetje onderzoek mag je wel doen voor mijn naam. Ik reaguur zeker niet anoniem.
martelaar van gorkum @ Mwahh, ik denk toch dat Kameel Attatürk net niet dat heeft wat good old AH had.
@ koerbagh
Ja ik geloof ook dat het wel klopt, ik gaf alleen gehoor aan de post van martelaar 1.57.
@schaerer 24-08-07 @ 02:04:
Nou, ik denk dat het wel klopt. Als je alle comments van GS, NN, Dumpert, Gamert en Geen Redactie bij elkaar optelt dan kom je daar wel aan. Het aantal zal zeker niet elke dag gehaald worden, maar er zijn ongetwijfeld ook dagen dat het er meer zijn.
Deze reactie is toppiejoppie Steerpike 24-08-07 @ 01:57
Mis master Steerpike! Als Turkije bij de EU komt - en daar zorgt het Grosskapital voor - wordt Mustafa Kemal Ataturk verkozen als grootste politiker van de vorige eeuw. AH wordt een goede tweede, dat wel denk ik.
markemrik 24-08-07 @ 02:10: Goed gezegd, en wat is jouw naam?
Dan ook maar nr 950..
Het idee achter anoniem commentaar leveren past heel goed bij de linkse kerk. Slappe losers die geen argumenten kunnen gebruiiken gaan vanaf nu ook GS rulen. Schijt aan die gasten. Ik heb nog liever dat GS de servers ergens op een onbewoond eiland plaatst dan dat dit burgerlijke stemsysteem het nog langer uithoudt! Als iemand wat te zeiken heeft, kan ie dat toch in de volgende post duidelijk maken? Laat anders van iedere reaguurder zijn IP adres zien. Dan is niets meer anoniem en ligt alle verantwoordelijkheid bij de reaguurder zelf, Anoniem is sowiezo onzin! Laat ieder zijn mening roepen, maar wel uit eigen naam!
Ik twijfel over het aantal van 10.000 comments bij dat netwerk topic.
Ik hoop maar dat dit een hoax is...
WTF Ik weiger om die k*tsmileys te gebruiken! Daarvoor is MSN uitgevonden!
Als dit waar is, zal GS een reaguurder verliezen
slaap lekker hond.
En niet te veel achter je eigen staart aan zitten in je slaap.
De post knop lazeres raken was al een opgave...
Dus als ik zeg dat A.H. de grootste politicus was van de vorige eeuw, en dat als hij gewonnen had we nu niet in deze bagger hadden gezeten, dan kun je op zo'n kleine smiley drukken om mij weg te drukken>
Heeft iemand al zijn twijfels geuit over over het aantal van 10.000 comments in het 'netwerk'?
Hebben we eigenlijk al weer wat van ezzzie gehoord? Die zal ook wel blij zijn met die smilies.
Brandje 24-08-07 @ 01:28
Amen to that.
* mand *
Kwel, ja groen. mooi.
Een uitroepteken marker rechtsboven mist nog, of een tag vlag in diverse kleuren, mist nog. Dat je commenten kan marken zeg maar. Voor opvolgen. Dat werk.
En een mijn vriendjes lijst onder de poll.
Leuk we gaan weer door de duizend.
He! Rond half twee 's nachts is plots de smilie groen of rood als je er op drukt!
Beter als de text die er kwam te staan denk ik.
Hotlinken met MSN niet wat overigens, dat die kolere smiley's oplichten bij de comments wanneer de lijer online is zeg maar, en in je MSN. Je kent het wel. En op links een "wil neuqen is single" tekst ofzo. Het een beetje afbouwen zeg maar.
@ Amen
Ik ben al blij als er nog 299 zuivere GS'ers van den ouden stempel over zijn. Het geloof in een toezient superwezen grijpt om zich heen, zie laatste verkiezingen.
martelaar van gorkum 24-08-07 @ 01:39
Blijven over die 300. Moet jou als martelaar aanspreken. They saved a civilisation.
Me mokkel denkt nu dat ik me tijd verdoe door te chatten met 15 jarige pubertjes. Vroeger (lees tot voor kort, lees gisteren) ging ze nog voor goed onderbouwde actualiteiten discussies.
Anyway, slowsjatten mag nu ook neem ik aan, gezien deze kudt meuk?
Morgen, wanneer de feauteautjes komen bij de commenten, schop ik de klerelijer de tyfus welke reverend ray als avatar plempt, ja. Doe ze overigens direct even bewegend maken, dat je met middelvingers, stijve pikken en zakkende bikini slipjes kan werken enzo. Por favor.
Ingelheit 24-08-07 @ 01:20
Dé ultieme fout van de RK Kerk was dat ze de latijnsche Mis vervingen door die onnozele jip en janneke aka huub oosterHausen hollandsche tot oezbeeksche Mis. Een kapitale blunder onder druk van de latere weglopers en andere verdwaasden zoals Carlo |Maria Martini? Vroegah had de RK kerk een sterk kader van priesters die hun taak verrichten. Nu is de gelovige als overgeleverd aan een bende ambtenaars, de pastoraal "werkenden". Een meute sociale academi-esque idioten, die in de kerkprovincie de dienst uitmaken met hun linksige dagdromerijtjes. Als de stal uitgemest is, weer is wat ze moet zijn en de burger verders Vrijheid van keuze laat, ook de katholieken, dan ben ik pas tevreden.
Het CDA 24-08-07 @ 00:36
HAHAHAHA, wat amen ook al zei (Amen 24-08-07 @ 00:52), uw geloofwaardigheid is niet uw sterkste kant. Oh en 14 jarige jongens met een nagelschaartje bij de C1000 in Hilvarenbeek tellen bij de meeste reaguurders niet als "zwaar bewapende hanggroepjongeren".
pietprezies 24-08-07 @ 01:34
Denk je dat die gristenhonden al zover doorgedrongen zijn?
-
*huivert bij de gedachte*
@ martelaar
300 is genoeg om de aarde opnieuw te bevolken.
en kan er ook een smilie komen voor mensen die zon beetje heeeelllll veel reageren met comments zoals bijv botte hond
@Botte
En de HEERE zeide tot Kaïn: Waar is Abel, uw broeder? En hij zeide: Ik weet het niet; ben ik mijns broeders hoeder? Genesis 4:19 denk ik.
Helaas zullen er van de 60.000 reaguurders minstens 59.700 graag onbezoldigd aarslikker worden. Blijven over de 300...
Langzamerhand wordt GS GristenhondenStijl
Er klopt iets niet, als die smilies/huilies er voor dienen om de Jorissen te helpen, (wat ik me kan voorstellen) zou een knuppel voldoende zijn.
WTF heeft zo'n lachje voor zin?
@ redactie. Dit vind ik toch wel heel lullig redactie. Omdat ik er van uit ga dat een professioneel bedrijf als geenstijl zich juridisch goed laat voorlichten ga ik er ook maar vanuit dat de comments scherper in de gaten gehouden moesten worden. Maar dit is de oplossing toch niet...
Een "maatschappelijk verantwoord verkliksysteem" en dan ook nog met smileys, echt heel sneu en ook niet des geenstijl in mijn opinie. Haal dan nog twee moderaters en lazer Rutger er uit (het geld moet ergens vandaan komen, sorry Rutger het was niet persoonlijk).
Ik hoop jullie op de redactie in ogenschouw houden wat geenstijl.nl groot heeft gemaakt.
GeenStijl test vanavond het nsb- gehalte van de reaguurderTs. Een zeer gewaagd eksperiment, I dare say. Zeer bijzonder. Wat mij betreft schat ik de Reauze Zwerm als volgt in:
nl.youtube.com/watch?v=LFv-q0qnTIQ&...
Gezellie hieroow. Koppie koffie iemand? repeater.nl/media/belle_en_erik_-_het_... amen.
Kunnen we in plaats van die smiles niet iets met kudo's doen? Gewoon die naar beneden en naar boven pijl zoals in de dumpert. Staat beter. Nu wordt ik aangestaard door 922x4=3688 van die primende oogjes.
Het roomskatholieke (ook wat protestantse) forum Rorate moest de deur sluiten wegens gebrek aan moderatoren. Die waren natuurlijk steeds aan het bidden terwijl de forumbijdragen wemelden van scheldpartijen. De waarschuwingsbuttons zijn derhalve het ei van Columbus!
www.rorate.com/rorate/scripts/fshow.ph...
martelaar van gorkum 24-08-07 @ 01:13
Het gristelijk GS- orakel met alle recht van spreken. Ik heb je gemist.
Wagefield ?
Het duurde even voor het bij me het licht ging branden. Was je grootvader geen onbezoldigd rijksveldwachter in Sleen, lid van de Schalkhaar Politie in Rotterdam of onder de naam Wagenfjeld een beruchte kapo in Dachau? Sie sind ein Funktionshäftling.
toch bang voor de netwerk ncrv and the kkk
@ Libertas
Weet je nog dat la huizinga zei dat ze aandelen in deze site had uit ideele overwegingen.
www.seehersquirt.com/?wm_login=stile
@Wagefield 24-08-07 @ 00:55
Wat denk jij dat er deze avond gebeurd is???
Geenstijl bukt; en staat in de ontvangst-houding
pre-damage control
*zucht*
LibertasSimplex 24-08-07 @ 00:56
gelukkig, ik zou uitgescheurd zijn.
Misschien ook leuk om het nieuwsbericht een smile te geven of niet. :P
bottehond 24-08-07 @ 00:53
Sorry botte, ik stak mis
''Deze reactie is niet ok'' Beetje nsb. Maar wel lekker. Nu maar hopen dat onze reaguurders de functie niet misbruiken maar GEbruiken.
@ Libertas
Die pica toont overigens duidelijk het demonisch karakter van la huizinga! ROTFL.
@ CDA mevrouw
Loop maar lekker in het licht van uw geloof, dan ziet u tenminste niet hoezeer uw geest verduisterd is
LibertasSimplex 24-08-07 @ 00:48
static.flickr.com/25/56239855_88cb985b...
Ik baalde wel toen jij dacht: een aars is een aars.
Het CDA 24-08-07 @ 00:36
"Ik loop ook glimlachend dwars door een groepje zwaar bewapende hangjongeren."
-
Wanneer mogen wij het filmpje in den dupert aanschouwen waarin u dit in de praktijk brengt?
-
Over grote bek op een forum gesproken ..... sorry hoor..
Het CDA 24-08-07 @ 00:48
Go to hell, misantropische gristen zonder moraal of God. Jij maakt van jullie God een hoer. De hoer van jullie macht. And we are coming to get you.
Het CDA 24-08-07 @ 00:48
Je kan ook een echte baan gaan zoeken. Want die hangjongeren van je die lachen je altijd uit als je weer zo met je reet naar achter tegen ze aan loopt te schurken
bottehond 24-08-07 @ 00:47
Het is mevrouw CDA, vlerk. En game eens wat minder. Je laat je teveel beinvloeden door puberaal taalgebruik. Nou, welterusten dan maar. Die jongens toch...
@zweter 24-08-07 @ 00:13
Ondertussen al gelukt?
@Het CDA 24-08-07 @ 00:36
Nederlanders zijn inderdaad laf, stelletje loesers!!!
@iedereen
ben ik goedver meer dan 1 1/2 uur wegeweest, nog geen 1000 comments.
Dat valt me toch wel even zwaar tegen stelletje laffe nederlanders!!
Het CDA 24-08-07 @ 00:46
How bloody typical dat jij het over perversiteit hebt, gefrustreerde a-seksuele leptosoom. Maar daar gaat het im Grunde niet om. Jouw soort wil anderen hun eigen moraal opleggen, net als de islamofascisten. Guess what: als het er op aan komt zal ik eerder voor de islamisten kiezen dan voor jouw soort lispelende manipulatoren.
Maar ik ga slapen. Heb net een glas warme melk gedronken. Moet morgen weer hard werken, zodat jullie thuis kunnen blijven reageren.
bottehond 24-08-07 @ 00:43
Huizinga! Zo heette dat plempvod. Nou weet ik het ook weer
Het CDA 24-08-07 @ 00:36
Jij hebt nogal wat pretenties, asshole. laf? mail me en ik stamp je morgen fijn. Dus wie is hier laf? heb je het over jezelf? Stoere praat van een landverraderlijke partij- aanhangerT. Ik mag jou niet. Je loopt te spamhoeren voor het cda en kwaakt een liedje vol valsche beloften. Het cda ís het establishment. Dus wat mot jij, enemy mine?
bottehond 24-08-07 @ 00:03
"het CDA tovert Nederland om in een saai land waar Vrijzinnigheid verdacht gemaakt wordt en de geneigten des levens belast of belasterd worden."
Ik vind het wel een goed idee, om perversiteit weer gewoon een perversiteit te noemen en niet meer alles wat smerig is te koesteren uit angst voor ouderwets versleten te worden. Ook hoeft niet alles meer benoemd of getoond te worden. Mensen hebben behoefte aan stiekemigheid, aan bedekte termen, aan meer oppervlakte, zodat er des te meer verbergen valt. Het is een van de grote blunders in de 20ste eeuw, die openheid. In de psychiatrie is men inmiddels tot het besef gekomen dat alles naar boven halen, elke gedachte aan het licht brengen, vaak meer schade aanricht dan simpelweg doodzwijgen. Alleen reality-tv doet nog alsof die godverloren openheid heel modern is. Integendeel, het is inmiddels vreselijk ouderwets.
Constipatia! Securitate! STAats SIcherheitsdienst! OMON! Waffen-SS! De Volksunie!
Zo begint het.
LibertasSimplex 24-08-07 @ 00:35
Ik vond dat squirten gheyl en gelukkig ben jij als je teveel middelen van diverse samenstelling genoten hebt ook een beetje into p**psex. Wat een wijf. De hele gristenhundenUnionsfractie was bang van deze "assertieve" (kuch, understatement van de eeuw voor de Xantippe van de gristenhunden light) eerste vrouwelijke *kuch* fractielid en nu zelfs SStaatSS-SSecretareSSe (sic!). Wát een bliksemcarriere en persoonlijk 100 % verantwoordelijk voor het generaal pardon en de bulk van de integratie en immigratiechapters in het regeeraccoord. Lekker wheelen en dealen met de pvda tijdens de formatie. De schaduwkoningin van Nederland: la huizinga.
@Het CDA
Het CDA is de partij waarop je stemt als je net je ouwe moer voor een grijpstuiver bij de imam hebt achtergelaten.
vander F 24-08-07 @ 00:05
"jij durft, met zo'n groene CDA trui door de reaguurpanelen wandelen."
Geen probleem. Ik loop ook glimlachend dwars door een groepje zwaar bewapende hangjongeren. Omdat je namelijk maar zelden echt gevaar loopt. Nederlanders zijn een laf volkje, dat is het probleem. Een grote bek in een internet forum, maar op straat langs de muren kruipen als een Marokkaan een beetje boos kijkt. Terwijl die Marokkaan gewoon last kan hebben van constipatie!
bottehond 24-08-07 @ 00:30
Ik vond het wel jammer dat ze 'verblijfsvergunning oh Jezus!' bleef roepen. Dat stoorde onze conversatie wat tijdens het aan stukken raggen
papieren, scusi.
Poll: Wat wilt u voor de nicks?
a) V4n d!3 vettuh smalies om me matties teh nakke weetog!!!11!1
b) Weer een punt, zoals toen Benno nog leefde. En Benno zelf terug natuurlijk.
c) Een apestaartje. C/p-en is een tweede natuur.
d) LOL en een apestaartje.
LibertasSimplex 24-08-07 @ 00:26
Dat was toen bij die oefenwedstrijd tegen de PV van de AZC's Noord- Oost. Na afloop, dat was die ene die we samen ge- DeePeed hebben.
Zie ik daar een adhesiebetuiging bij de presentator van NOS Headlines? GS- Reauze paieren. Typisch. Anyway: het is zo'n beetje het beste dat de nos te bieden heeft.
bottehond 24-08-07 @ 00:22
Hoe heette dat christenhoertje ook alweer. Die blos, die ontvangende blik, die volle lippen. Die hebben we toch ooit met het hele legioen volgeblaft en uitgewoond? Dat die de politiek in is gegaan zeg
Ik vind het maar erg zwak! GS, kom op zeg. Rot op met die smilies!
Test nummer zoveel:
fipo!
@ Libertas
Pak je caverject maar gauw. Hier een pica va de échte boss van Nederland, die ex secretaresse van een azc die de gristenbroeders light gekaapt heeft. Tsjek die pica: goebbels zou trots zijn op zoveel manipulatieve compositie.
dongeradeel.christenunie.nl/l/library/...
bottehond 24-08-07 @ 00:14
He. Zo kwam ik bij Tatjana. Helemaal vergeten. Lekker
CoJoNes 23-08-07 @ 18:45
Fijne vent! Dan kan ik nu beginnen met vergeten dat ze er ooit gestaan hebben. Nu die rouwrandjes nog ...
@ van der F
aanklikken en gelijk op pauze drukken. heheheheh.....
Ik denk dat we er met z'n allen ingetuind zijn. Wedden?
De geen stijl volksban? Lamenielachu..
@ Het CDA
Nou hij doet het hoor de huilie. Ik zit hier te janken van je comment.
Netwerk krijgt z'n zin ... jammer
@ van der F
Dit is het enige aangename aan het cda. als ik mirjam krijg (keepers) dan maak ik voortaan agitprop voor de balk.
nl.youtube.com/watch?v=9uV5qvLaJ9A
@Fonta 23-08-07 @ 19:51
Inderdaad, ik moet hoognodig leren rekenen.
Ik sta gecorrigeerd :-)
Ach hemel. Is er nu eindelijk een dagvaarding binnengekomen die wel kleeft?
Met welk Islamitisch hedge fund hebben jullie je ingelaten?
"Op de smilie klik je als je een comment leest die cool, scherp of gewoon goed is."
Waar mot je klikken gvd.?
waarom kan dit trouwens nog niet in de dumpert?
@Deze reactie is niet OK Deze reactie is toppiejoppie Het CDA 24-08-07 @ 00:00,
jij durft,
met zo'n groene CDA trui door de reaguurpanelen wandelen.
Het CDA is de partij waar je als christen nog rustig achterbaks kunt zijn zonder in de hel te komen.
Anti-Geenstijl actie dit... Beetje Br33zah met die smiley's.. Jammur
Het CDA 24-08-07 @ 00:00
nl.youtube.com/watch?v=a9D86vT7mEQ
Nuf said, stelletje revanchistische gristenhunden. het CDA tovert Nederland om in een saai land waar Vrijzinnigheid verdacht gemaakt wordt en de geneigten des levens belast of belasterd worden. Het CDA kan wat mij betreft in de hel branden. Landerverraderlijke EUSSR-fielen.
Kloothommel 23-08-07 @ 21:30
Het CDA is weer aan het groeien, precies zoals ik voorzien had. Het wordt met voorsprong de grootste partij. Omdat de mensen op iets willen stemmen dat in ieder geval Nederlands is. Een partij waar men nog niet opvallend bezig is met het koesteren van zielige minderheden. In tegendeel, van het CDA kunnen minderheden de boom in. De boeren, de middenstanders, het bedrijfsleven, die hebben steun nodig. En weet je wat? Ze hebben nog gelijk ook. Lang leve het CDA!
Whahaha geenstijl is bang voor NETWERK!
klauwkikker 23-08-07 @ 23:45
Ik heb er niets aan toe te voegen. Zie het als een poll. De reauze bijen pruimen die afluister- en verraderspraktijken niet, als ik de draad zo nalees. Wie beweert dat de reauze zwerm niet zelf denkt en niet geheel uit Vrije keuze eigen beslissingen maakt en *schrik* een eigen mening heeft, vaak erg goed onderbouwd met feitenkennis en grondige studie, wie met andere woorden denkt dat de Reauze Zwerm een bende hersenleauzen is begrijpt GeenStijl simpelweg niet. Ik ga er van uit dat de @ Redactie deze draad als zodanig heeft bedoeld. Degenen die KLIKKEN zijn bovendien verraderlijke lafaards die niet in een zwerm thuishoren. The Jude Bee. De laagste levensvorm, minder dan een worm of een kakkerlak. In mijn boek dan, so who cares?
De volgende stap is het inklappen van alle comments die -1 (offtopic) aan de staart hebben. Worden de avondtopics ineens driekwart korter.
Allemachtig, zelfs GS slaat aan het polderen. Een onterechte aanval en we schuiven meteen op naar de vijand. Ik druk alleen de toppiejoppies in; de andere zijn voor rooie idioten en andere angsthazen.
Bottehond, ga door, maak ze af, die nsb-ers in vredestijd. Jij beschikt over de gave des woords, meer dan een kikker...
Begint wel erg op FOK! te lijken hier op deze manier. Dit wordt de ondergang van GS.
@gentle giant 23-08-07 @ 23:41
En nu lekker slapen.
*klikkerdeklikt neurotisch alle smillies rood en groen*
@ bottehond 23-08-07 @ 23:37 U vergeet de Stasie nog!
Slaap zacht, lieve reus (@ 23:36)
Ik doe nog even kopje T met broodje MM-taler, ♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫
* droomt trug over DOS *
@bottehond 23-08-07 @ 23:37
Ik ben het anders wel met Boer Koekoek eens...
@bottehond 23-08-07 @ 23:37
Mannentaal, mijn waarde, laat ze een poepie ruiken..
Ik vind dit een waardeloze actie. Een soort kliklijn. Een knieval voor de fatsoensfascisten. Ik zal NOOIT een van die smileys indrukken. NOOIT. Is het hiet godverdegodver een virtueel Roemenië en iedereen lid van de Securitate? Is @ Robin Hood een moffenhoer? Van Frikschoten Mussert en Sikkeneur Heer Flick. NOOIT!
_ _
x
OK, was leuk, morgen gezond weer op.
Grappig; een vraagteken op z'n kop: ¿
Ö
∆
* mond valt open, neemt dan maar stukkie KK *
Wat den neuq? Dit is een stap te ver in de verkudoïsering van het roze plein. Als iemand fout bezig is dan krijgt hij dat wel van anderen te horen, en als iets echt niet kan dan krijgt de dienstdoende Joris daar snel genoeg lucht van. Prima systeem op zich en vermakelijker bovendien, maar het laat inderdaad ruimte over voor hen die a priori wat op GS aan te merken hebben. Niet nodig om daar wat aan te doen dacht ik zo. Of laten we ons tegenwoordig beïnvloeden door Zuur-Gristelijke TV-prgramma's en vingerplanten? Bovendien mag het als wetenschappelijk bewezen www.fok.nl worden beschouwd dat het bekijken van teveel smileys afbreuk doet aan het verstandelijk vermogen. Beseffen jullie wel dat elke commenter nu 1700+ smileys per F5 te verwerken krijgt?
Ik vInT DiE SmIlIe$ AnDeR$ wEl v3t kEwL!!!!!!
@ Alice :Ð. 23-08-07 @ 23:24
∑
* shit, mn M is omgevallen *
Toch een stukje emotie wat je toevoegt met zo'n huilie
Reaguurders zijn ريفااب
En gooi die huilers er maar in ريفااب!
ريفااب !يرييفا ريفااب ريريفاب ريفا ريفااب
@ Shalome 23-08-07 @ 22:53
Ja nee joh, is toch hoax material dit. Of dacht jij echt dat de redactie een winning formula gaat zitten verdunnen?
Ik kan een smiley en een huilie voor dezelfde comment klikken (/seth)...
jullie zijn ook geen rekenwonders toch, het is 0,1% en nu niet gelijk bannen
HOAX.... naar ik aannneem???
Ranglijst???
Fak! Elke keer weer schrikken bij het inloggen van die twee pisnichten veur de nicks.
www.youtube.com/watch?v=argutHnQkF0&am...
Bottehond, waar ben je?, nu we je nodig hebben!
Ach ja, een lognazi had natuurlijk wat lognsb'ers nodig.
Wat een kudtfunctie zeg..
www.queendom.com/tests/access_page/ind...
@ Joris, ZI, G-unite, zo dan, het hele scherm rood!
Hoest eigenlijk met Smartie?
krijg toch het gevoel dat gs min of meer toegeeft aan dat netwerk verhaal... en netwerk nam ik al niet serieus voor gs bestond... uhm?
Het is een vermoeden maar diegenen die uiteindelijk gebanned worden zijn dezelfde mensen die dit hele verhaal in de wereld hebben gebracht.
Maar goed, dat is maar een mening, wie corrigeerd/vult aan?
Der Jancksmarthy und der Lächelnsmarthy. Sie sind wie der NSB, oder Dritte Kolonne.
Keppeltjes op al jazeera dus?????
ff een reply om bij mezelf op de jank smartie te drukken..
GeenStijl goes Fok?
Baardmannen op CNN
Ook geen opsporing verzocht vanavond, Hoxha is toppiejoppie gezwicht, Hoxha is toppiejoppie gezwicht, etc
21:59 23 Augustus 2007
Kort nieuws binnenland
De Amsterdamse politie heeft een foto van een man (23) verspreid die met een mes overvallen heeft gepleegd. Onlangs gaf de politie ook al een foto vrij van een verdachte. Dat was de jongen van 16 die in een avondwinkel in Amstelveen een 62-jarige man zou hebben gedood.
Bernhard Bang 23-08-07 @ 22:38
Maar... is die grijns-smiley niet overbodig? Het ging er toch om als er wat af te keuren viel? Wie wie waardeert is zo klaar als een klontje :s Of er komt over een week een poll (duh) wie de coolste/scherpste reaguursels heeft gedingest. Nou, big deal.
OH, in het verkeerde topic geplaatst. Klik maar op die jank smiley.........
Boeddhi 23-08-07 @ 22:47
Jammer Bhoeddhi!!!!!!!!
Salam Alaikum geen stijl..... en insjallah en ik hoop binnenkort zonder smillies.
Kijk, dat met die huilies snap ik nog wel, maar wat gaat er nu precies gedaan worden met die lachebekjes? Krijg je dan zo'n permanente groene ik-ben-middle-of-the-road-en-altijd-aardig-smailie naast je naam, net zoals op de site van het dvhn?
Nu kunnen die paar mensen die van binnenuit kritiek leveren op de reaguurders het wel shaken. Nog meer inteelt op GS!
Prima idee, je moet alleen zelf kunnen kiezen of het van die gare smileys zijn.
Beetje creativiteit ?
een stijve of een slappe lul, in de zin hier krijg ik nou echt een slappe lul van.
noem maar wat geks hoor. smileys zijn zo fokkerig (oe, het F. woord) :)
Waar heb ik deze functie eerder gezien, Retecool?
koerbagh ? 23-08-07 @ 22:27
-1 kudo? Dat wordt vanaf nu +1 huilie. Best jammer. Weer een stukje nostalgie weg.
@ :( :) Shalome 23-08-07 @ 22:35
:(
* denkt constructief mee, hier althans ook heel tegendraads *
Ik vind het helemaal niets die kut smily's.
Normaal kan ik de namen van de reaguurders beter lezen, nu moet ik langs die lachebekjes kijken.
Dat verveeld, en het lijkt wel hyves hiero...
Een ga eens deaud knopje, alle geitenwollensokken klikken *proest*
En dan bedoel ik ook helemaal rechts; erg rechts dus. Dan hou je toch een beetje de GS-rebellie annex stijl.
Oh oh pak slaag gekregen van NETWERK
@Prof. Hoxha
Ik begrijp de boodschap, maar zo is het een beetje te. Kan er ipv koppies zo pal naast de naam wellicht een +/- rechts in het balkje met de reaguurdersnaam?
@michello totdat er een kneus de boel vol komt spammen of met copypaste lappen tekst gaat smijten, kijken hoe snel je er dan gebruik van gaat maken.
Geef Netwerk nou 's geen aandacht meer, jullie tijd komt wel weer...
@de laatste paar posters
Het gaat om het doel, niet om het middel. Pragmatisch zijn is vaak handig, maar dit ondermijnt een paar belangrijke zaken:
1. de vrijheid van meningsuiting
2. regels stellen op de regel, niet op een uitzondering (1 op de 10.000 gaat mis)
3. onbeheersbare handhaving (bij een onbetamelijke reactie zouden dan ook de reaguurders falen 'niemand heeft gereageerd')
Dit is echt een heel slecht bericht. Ik ga er niet goed van slapen.
@ sjaak, maar waar hebben we het eigenlijk over?
@ sjaakdeslinksesul
Zie mij als een goudvis... owww weer wat nieuws... owww weer wat nieuws... owww weer wat nieuws... owww weer wat nieuws... owww weer wat nieuws...
@ sjaakdeslinksesul 23-08-07 @ 22:28
Weet je wat er ook speelt: er komen steeds nieuwe...
Het viel me altijd al op dat er nauwelijks nog gecomment wordt op topiss van een dag oud, maar nu weet ik hoe het komt: het geheugen van de reaguurder reikt niet verder terug dan 24 uur.
Nou ja, @ 18:47 dan...
@teamplayer 23-08-07 @ 22:22:
In het verkeerde topic posten is dan weer wel -1 kudo.
Stelletje meugollen lig in deuk om hoe jullie reaguren.
Dit is waarom dit bestaat en zeker moet door gaan op de oude voet.
Mis ik nu de context of ben ik met mijn opleiding LOM school te intelligent.
;-) (edit sorry for de smielie)
@ koerbagh ? 23-08-07 @ 17:50 & 18:51
Neem jij dit echt 's Heere Jeus dan?
Dat lachende gezichtje inruilen voor een 'edit'-knop, de 'huillie' voor een ander tekentje en dan beide knopjes rechts uitlijnen. En als je het helemaal goed wil doen geef je alleen de commenters die zich een keer misdragen hebben een 'huillie'. Het hoeft nu niet gelijk aangepast te worden. Morgen vóór 9.00 uur is ook goed.
@michello 23-08-07 @ 22:23
YES :) gna gna gna hahaha
zapper is blijkbaar ook nog wakker op de akker.
commersjele rip trip. adblock rules!
Laten we het erover eens zijn dat we ons helemaal niks aantrekken van de klikfunctie. Fuck de moralistische sociale controledienst.
Dan maar een weggejorist of een opgerot, het zij zo. Gewoon lekker blijven doortikken jongens en het nsb-knopje door de nsb'ers laten bedienen.
-weggejorist en opgerot-
ach is blues langs geweest double klikwaarde?
bullshit excuus van moderatie. lang leve Balkenende.
cpm buttplugg seo schijtzooi . blijkbaar dalen de cijfers.
Is Hoxha al weer toppiejoppie aan het doen bij de hoeren?
Kloothommel 23-08-07 @ 22:10
Als dat de reden is is GS goed van de gestoorde als ze dan nu met zijn flutmaatregel als dit scriptje komen. Kunnen ze dat beter laten.
Maar goed. Ik geloof niet in reaguurders die reaguurders besmilyen. Dus ik denk dat het als volgt gaat: iedereen die op een smiley klikt (huilie of blijie) wordt direct gebanned omdat ie niet op deze site thuis hoort.
Dus: ik zeg schapenneuker tegen een kutmarokkaan, die ramt op de huilie en roept iets met Fatwa en Hakbar en wordt vervolgens direct van GS verwijderd. Strakke actie derhalve.
ook een kutsmilie?? wat een onzin zeg dit is fok niet....
www.telegraaf.nl/binnenland/69525151/V...
Het rommelt overal!
Aan de ene kant is dit wel een aardig idee.
Een van mijn grootste ergernissen (ná gezeur over taalfouten) was altijd al de 'Joris doe er iets aan'-reaguursels.
Wat dat betreft was de reactie van Huub Wijfjes (mediahistoricus, dus dat zegt eigenlijk al weer genoeg) veelzeggend. Hij zat wat over de jeugd te blaten, en onder jeugd versta ik pubers. Ondanks het soms wat puberale gedrag hier, heb ik niet de indruk dat hierveel jeugd rondhangt, daar zijn 9 van de 10 items ook niet naar. Eeen item over pakweg de SP boeit geen puber, lijkt me geen hogere wiskunde. Kortom, GS blijkt vooralsnog een ongrijpbaar medium voor bepaalde lieden....
@wegmetdebijstand 23-08-07 @ 22:04
Maar dan wel alleen de :-( hè
met de :-) wordt nog niks gedaan...
... Nou, in NieuwNieuws is het systeem nog niet ingevoerd, dus daar kunnen we nog lekker tekeer gaan...!
Weggejorist!!!
Of was dat in deze context nou een "beetje dom" om te typen....
Alea jacta est en GeenStijl stak de Rubicon over...
*helemaal losgaat op Nieuwnieuws*
@brutus68 23-08-07 @ 22:07
De 'oude' media verliezen in rap tempo hun toekomstige lezers (de jeugd) aan het internet, en dat vinden ze niet leuk, dus pakken ze de meest succesvolle site in de (ijdele) hoop het tij nog te kunnen keren.
@Deze reactie is niet OK Deze reactie is toppiejoppie stretched.truth 23-08-07 @ 22:02,
apart, die smaailie kudtteksten meenemen bij copy/paste doet het bij mij alleen met Firefox,
met Safari copy je die onzin niet mee.
Script rammelt idd.
@redactie:
doe die onzin er vlug afflikkeren, zo buggy als de pest.
brutus68 23-08-07 @ 22:07
Dat rode lap effect zal snel verdwijnen nu GS de weg van de burgelijke gezapigheid is ingeslagen
Geniaal
@Prof.Hoxha 21.56
lol. Yep, de boys & girls van Adformatie, altijd gezellig. Damagecontrol en dat soort dingen. Maar toch, en dat intrigeert mij, wordt hier op GS toch een redelijk goed beleid gevoerd wat betreft uitwassen, in tegenstelling tot de bedroevende reaguursels die je terug leest op diverse andere fora, zoals bv.de Televaag. Wat is het toch dat GS zo als een rode lap werkt op de oude media?
nee he, inc popup...
@ Prof. Hoxha
Ik zie net je link naar Adformatie. Het autostarten van die filmpjes aldaar is oneindig irritanter dan een luizige opvatting. Laat mij lekker bepalen wat ik wil zien, lezen en horen. En wat ik daarmee doe. Het is een vrij land, er is voor gevochten. Ik kijk nauwelijks nog bij Adformatie, het is aanmatigend om voor mij na te denken.
Ik heb nou al een paar keer moeten douchen omdat ik spontaan ga ontlasten als ik te vaak het woord "toppiejoppie" lees. Kudtwoord.
@Fonta, mijn PM is gszapper@hotmail.com.
@Hoxha, iets van een persoonlijke pagina aan de usernames gekoppeld is wellicht wel handig, mooi weer allemaal roze usernames in de comments. Of Arma een ban heeft, geen idee, dacht dat je dat zelf wel zou weten haha.
@kotelet
Fok fucks en is niet meer van deze tijd en geenstijl moet gewoon doorgaan op hun ingeslagen weg.
Zeer zwakke actie. Gezien de timing: toch stiekem wel een beetje bang geworden voor de pressie van Netwerk, heren? Da's anders niet des Geen Stijls... So much for freedom of speech, zullen we maar zeggen... Jammer. Heel jammer.
.
*hier weg is*
Ik ga 'ns even willekeurig een eind in de rondte klikken. Hebben jullie wat te doen.
@ Hoxha,
Waak er voor dat het hier niet een veredelde copy van Fok! gaat worden.
Het is al een paar keer gezegd, maar degenen die gebruik gaan maken van de smileys zullen voornamelijk boze moslima's en geitenwollen sokken zijn.
Reaguurders onderling zullen elkaar niet snel aangeven, dat zie ik echt niet gebeuren.
Lieve Joris,
dat kudtscriptje van je maakt het binnenhalen van de pagina bijna 8x zo langzaam. Om nog maar te zwijgen over wat die brakke operabrowser op m'n Nokia ermee doet! Je wordt bedankt lutser!!!
GS is om te reaguren, smiley's zal ik nooit gebruiken, laat Joris en co maar lekker zweten om topics in goede banen te leiden.
Dit systeem is hetzelfde als de AH-bonuskaart, gratis marketing info over wie wat doet op welk moment.
Dwingend stemadvies: lekker reaguren, negeer de smiley's dan verdwijnen ze vanzelf
Volgens mij is "Deze reactie is niet OK" voldoende, Van "toppiejoppie" worden de moderators helemaal gek als ik een reactie plaats.
@Hoxha. Bedoel je met grote boodschap de politiek of de commercie?
Weet iemand of Armageddon weer een ban heeft?
@Prof.Hoxha 23-08-07 @ 21:56
Dankje, kun je dan meteen de pm-optie erbij zetten?
Maaar waarom kaalkoppies en mocroos weren????
Dit het medium om is een keer te plassen tegen elkaar zonder een mes tussen je ribben of in de fik gestoken te worden.
Dammm ik vondt dit ckudt.
Smileys, is dat niet Web -1.0?
Ik kan mij voorstellen dat Joris wat hulp kan gebruiken, zeker als een topic in no time vol stroomt.
Maar wat als iemand de meeste smilies heeft, krijgt ie dan een taart ofzeau?
Maar mijn vurk is de jouwe niet!
toch best geynig niet dan? om eventueel weggestemd te worden vanwege geachte redenen?
Smilies - dat is wel zó van voor Sarkozy's vakantie...
-
Straks krijgen wij nog smurfen... of bloemetjes...
_
Kun je er niet gewoon iemand bij aannemen?
Deze reactie is niet OK Deze reactie is toppiejoppie brutus68 23-08-07 @ 21:55,
beetje demoniseren en blijkbaar nog een zak komkommers in de kast.
@Fonta: "Doe dan gewoon een rondje met een minnetje erin achter de tijd ofsoww
Dit is zo overdreven aanwezig....."
Yups, staat genoteerd.
@brutus68
"Met alle aandacht die GS genereert, positief danwel negatief, trek je volk aan met wat minder goede bedoelingen. "
Precies. Comments zijn voor bepaalde lieden in toenemende mate een platform voor hun 'grote boodschap'. Dit soort lieden: www.geenstijl.nl/mt/archieven/1002671.... maar ook de grote gekken van Nederland, die zijn meestal al verdwenen voordat u het ziet.
wereldzenders 23-08-07 @ 21:51
Gaaaaaaap. Betekent niet dat hier geen waarden en normen heersen. Het zijn alleen de jouwe niet.
Ik ben heel simpel. Als een site je niet bevalt, dan kijk je er gewoon niet op.
Wat is hbo trouwens voor werk?
@vander F 21.47
Yep, gewone burgerts, zo u wilt. Maar serieus, ik snap alle ophef rond GS steeds minder goed. Bv. de dakmoord, met ome Thierry. Filmpje heeft ook op de site van het AD gestaan, met de mogelijkheid tot reageren. Staan stevige dingen in. Lees & hoor ik niks over terug in de oude media...
@Deze reactie is toppiejoppie gentle giant 23-08-07 @ 21:51,
beetje snel copy/pasten is er ook niet meer bij met dat gepopiejopie.
@ Brutus,
Ik denk dat GS het laatste half jaar over een keurig (zelf)regulerend vermogen beschikt om kaalkopjes en ander tuig te weren. Het kan zijn dat ik het nooit gezien heb, maar ik heb nog nooit een nazi gezien die hier vaste voet aan de grond heeft weten te krijgen. Meestal wordt zo'n figuur uitgejouwt door de reaguurders en is joris er als de kippen bij.
Het spijt me dat ik het moet zeggen, maar dit komt bij veel mensen (includus de netwerk-redactie) over als door de knieeen gaan. Verder niks ten nadele van GS, want ik heb nog steeds diep respect voor deze leuke hang-out die we hopelijk ook in de toekomst kunnen blijven.
Zijn we lekker mee, dus als ik iets post en 18 mocro's gaan op tilt omdat het auswohnen van aisha niet strafbaar maar profetisch is, volgens de proleet Mohammed ben ik het bokkie ?
Kunnen ze fijn smiley aanklikken en ben ik exit, way to go GS, no way !
@Prof.Hoxha
Shit happens, een promille is debiel. Laat het gaan. Als er een bericht niet deugt, laat mensen daar dan op reaguren. Of niet. Je delete immers geen mening met wegjorissen.
En trouwens, ik zou verwachten dat alleen (mogelijk) strafbare uitingen eraf gaan. Een beperkt gezichtsveld, een licht getraumatiseerd verleden, een op lichaamsdelen gedomineerde woordenschat en een laag IQ moeten toch geen belemmering zijn voor een reactie.
Kort gesteld: nou confronteren we iedereen met 2 Stasigezichtjes, omdat 1 op de 10.000 berichten, eentiende promille, erdoorheen glipt. Dat kan toch niet waar zijn? We moeten wat bedenken voor die ene, niet voor die 9.999 andere. Dat is de wereld op zijn kop.
HAHAHAHAHAHAHA ik bedenk met net dat je ook mooi gebruik kan maken van dit nieuwe systeem om mensen over de jank te helpen.
Ik hoop dat er snel weer zo'n topic komt zoals over die agenten die fietsers in Nijmegen op de stoep stonden te bekeuren, dan gewoon nette comments geven dat die agenten goed werk doen.
Zie nu al die hordes gefrustreerden maximal op die jank smilie rammen terwijl je dan (als je comment gewoon netjes is) niet weg gejorist wordt, zal een hoop frusties opleveren :D
vander F 23-08-07 @ 21:47
Toppiejoppie? Kutwoord. HUILIE!
www.geenstijl.nl/mt/archieven/999901.h...
Het was een heerlijk rustig middagje op de redactie en ezzzie ging helemaal los, maar hij werd wel wat laat weggejorist, 30 keer geloof ik.
In de comment's staan voldoende verwensingen naar dit mannetje, maar ik kan me voorstellen dat dit altijd opgepikt wordt, maar smiley's?
Probeer dan iets met een kettingzaag en een kroontje of zo.
brutus68 23-08-07 @ 21:46
Je bedoelt de nieuwe doelgroep van Hoxha?
@Adriaantjeeeeeuh 23-08-07 @ 21:46
onzin als marokkaan ( die werkt, hbo ) en niets te klagen heeft. kon het het hier 1 jaar geleden niet eens een week volhouden. vooroordelen staan klaar ! en ik en vele met mij kwamen maar niet tussen.
KUT pubertjes van niet ouder dan 18 jaar worden hier gebruikt om het vooroordeel te bevistigen!
Dit is CENCUUR, dom, niet democratisch, ongein, belachelijk, onbeschaafd, niet leuk meer, betuttelend, Rouvoetiaans, kwaadaardig, bang voor Netwerk, onlogische bangmakerij en wantrouwen naar de reaguurders en last but least: volstrekt onzinnig en totaal onnodig! Dank u...
Is dit hele gedoe pas afgelopen als het staatsjournaal en/of andere media er aandacht aan besteedt?
Doe eens weghalen die kudt rondjes.
proefballontje?
Deze reactie is toppiejoppie brutus68 23-08-07 @ 21:46,
je bedoelt gewone burgerts?
Dit is de vorm van censuur die ik niet wil en de rest spreekt voor zichzelf..
Footsa's zitten maar op die knoppen te drukken.
Afschaffen die meuk.
Vertrouw op je reaguurders en je admins......
@Wereldzenders.
Het gros van de (publieke) media is links. punt.
@kotelet 21.41
Denk niet dat dat itempje in Netwerk er veel mee te maken heeft...., wel met een koers die GS kiest. Met alle aandacht die GS genereert, positief danwel negatief, trek je volk aan met wat minder goede bedoelingen. Als die los gaan op de fora van de Telegraaf of het AD, prima, maar als je dat volk hier los laat gaan, zou dat het concept van GS ondermijnen...
wereldzenders 23-08-07 @ 21:45
Ja, daar is dit er toch 1 van?
Denk trouwens dat juist de comments waarin NAW gegevens van moordenaars enzo worden gepost de meeste :) krijgen
@Quadrifoglio 23-08-07 @ 21:29
En welk woord is dat dannn?
@Hemothorax 23-08-07 @ 21:34
Jij MOET LEREN lezen...
@Prof.Hoxha 23-08-07 @ 21:35
Doe dan gewoon een rondje met een minnetje erin achter de tijd ofsoww
Dit is zo overdreven aanwezig.....
@kotelet 23-08-07 @ 21:41
gelul! er is geen links en rechts! wel bestaan er forums met normen en waarden.
Ik krijg zelf meer een smile op mijn bek bij reacties die "niet ok" zijn
Grafgeintje.
Heeft iemand al 7600 x op 1 zo'n smaailie geklikt om dat kloterige 52" scherm bij de redaksie vol te krijgen?
Kunnen die tering smileys weg? Het lijkt de site van elsevier wel, daar hadden ze die dingen ook een blauwe maandag.
Geen Stijl, doe je werk goed, of doe het niet.......
Dietrich 23-08-07 @ 21:39
Dank voor de bijval. Binnenkort het woordenweegschaaltje op GS?
GS is dood
@Hoxha. Zelf wat meer in de comments rondhangen werkt volgens mij ook wel redelijk, was ook een stuk gezelliger vroegah toen Brusselmans nog reaguurde, maar die zal wel geen tijd meer hebben, toch?
Het kof van de kaalkopjes scheiden. dan pas gaat geenstijl echt groot worden!
Opvallend dat dit precies gebeurd op de dag ná de flut-repportage van netwerk. Jullie laten je toch niet op de kast krijgen door die linkse azijnpissers, huh?
Als je één keer door de knieen gaat, gaan ze door totdat GS ter zielen is.
@Hoxha, ik vind het prima zoals het nu is, maar dan svp please die smilies vervangen door iets anders rechtsonderin. Geneste replies vind ik niks, leest stuk lastiger, maar een edit knopje, dat zou wel mooi zijn en bij ouwe poep die +/- optie gewoon lekker weglaten, zodat de kaalkopjes zich de haren uit het hoofd kunnen trekken dat ze ons niet kunnen minnen ghehehe, hmm oke ze hebben geen haar, maar toch. Doe overigens maar gewoon een edit knopje bij iedere post voor ouwe peop.
Prof.Hoxha 23-08-07 @ 21:35
Dit is gewoon een knieval voor Netwerk, waarom zijn de mods dan niet gelijk ingevoerd op NN?
..... Smile(y)... Je bant gebant
-weggejorist-
Ja zeker meneer de rechter, advocaat Knoester heeft helemaal gelijk, maar wij krijgen zoveel reacties dat er door moderators weleens iets niet wordt opgemerkt
Het zijn nogal luie donders weet u, ze hadden zo bij het OM kunnen werken.
We hebben we nu al enige tijd een Hoxha debielen knop ingevoerd en voor alle zekerheid ons ook maar aangemeld bij de Nederlandsche Kultuurkamer.
Als meneer Knoester IP-adressen wil hebben, dan is hij van harte welkom.
@Prof.Hoxha 21.35
Hebben jullie dan de indruk dat dit niet voldoende gebeurd dan? Ik heb niet de indruk dat de smilies daar erg aan gaan meewerken. Waarom niet het Telegraafsysteem?
Steuntrekker 23-08-07 @ 21:34
*gejat bij youtube!*
It's just revenge of ze Teletubbisch!
Helemaal eens met text @ d'omgebouwde 21:07, behalve de vier laatste woorden, die vind ik onkies.
Prof.Hoxha 23-08-07 @ 21:35
Ah een onafhankelijke redactie die zich af en toe door een meute laten beinvloeden. Mooi verhaal hoxha, maar je praatje deugt niet
@Prof.Hoxha 23-08-07 @ 21:35
Doe eens gewoon wat meer chinese kindertje importeren die ZI/GU/Joris bijstaan, jullie zijn toch een miljoenenbedrijf, nou hup, bestel een container met kindertjes uit china
Hahahaaa Alles Kan Kapoet.... Ok GS.... hihihi bange kuddos
@pietprezies 23-08-07 @ 21:24
Dank voor de kudo! :-)
@The Daviau: "Dit is een uitermate slechte ontwikkeling. Er wordt -juist hier- genoeg opgelet door de site én de bezoekers. Zelfreinigend vermogen moet je niet willen verleggen naar indirecte strafoplegging, waarvan niemand het mechanisme kent of de strafmaat kan controleren"
Helaas, 4 jaar geleden al achter gekomen dat het zelfreinigende vermogen niet werkt. Anders waren mods helemaal niet nodig geweest. Maar er verandert niets aan wat wel- en niet kan, verwijzende naar de huisregels. De bedoeling van de smilies is niets meer dan "he ZI/Joris/GU/Redactie doe eens wakkerworden en deze comment checken, luie donders. Wellicht dat we dat iets moeten benadrukken"
ze hebben het gejat bij youtube!
Wat gebeurt er nou als iemand op :) drukt?
Shit, ik zie alleen maar lachende smileys of smarties! Ik ben nogal, als ik dat wil, slechtziend...
Klare taal Joris.
@Het CDA 23-08-07 @ 21:24
Daar hebben ze bij het CDA toch wel ervaring mee, 'verdwijnende aanhang'
Dat gedoe met die smilies gaat natuurlijk nooit werken. Leuke poging tot, maar dan heb je ook niets. Zou persoonlijk meer voor een systeem a la de Televaag zijn, niet dat dat werkt, maar dat mensen desgewenst over een reaguursel kaunnen klagen, en dat de moderators al dan niet besluiten het reaguursel in kwestie alsnog weg te jorissen...., dilemma's, dilemma''s...
mijn gebruik van het meest populaire scheldwoord alhier werd binnen 32 minuten verwijderd
.
da's vrij snel
@Quadrifoglio 23-08-07 @ 21:23
wat werkt?
Wat erg, die smilies. GeenStijl begint steeds meer op D66 te lijken. Het ene kekke plan na het andere, maar ondertussen verdwijnt de aanhang. Nou ja... eens zien welke site nu helemaal de bom gaat worden.
Je voelt je toch een beetje bekeken met al die priemende oogjes in zo'n draad....
@ Het management 23-08-07 @ 21:18
Ik zag het toch al aankomen en wilde het gewoon eens uitproberen.
Heb Uw reactie van 21:10 een :) gegeven, vond het wel een leuk idee om deze zooi op die manier zo snel mogelijk een :-( te geven.
;-)
@JvL @Quadrifoglio 20:51
goh, het werkt nog ook!
Dit is een uitermate slechte ontwikkeling. Er wordt -juist hier- genoeg opgelet door de site én de bezoekers. Zelfreinigend vermogen moet je niet willen verleggen naar indirecte strafoplegging, waarvan niemand het mechanisme kent of de strafmaat kan controleren. In dit land is uiteindelijk de wet de maat der opvattingen en handelingen. Laat de politie dat controleren en laat de rechter er eventueel een oordeel over uitspreken.
Ik ben een fan van GeenStijl: mensen zeggen misschien soms wat te expliciet wat ze denken, maar dat geldt ook voor de reacties. Lik op stuk van een mede-reaguurder lijkt me 1000x effectiever dan een ;-( aanklikken. Juist reacties op sites van gerenommeerde grote landelijke kranten zijn vaker hemeltergend en zelfs stuitend in simplisme. En dat is ernstiger voor de wijze waarop er gedacht wordt over wat dit land zomaar kan bezighouden: discussie is nodig voor betrokkenheid en dat is nodig voor vooruitgang. Dan kan maar niet alles weggejorist worden.
Het zij zo.
Dat zou zo moeten zijn.
Prof.Hoxha 23-08-07 @ 21:17
Dat blijkt, en hoeft geen beletsel te zijn voor een glanzende loopbaan. Maarre, is dit een experiment of blijft dit zo? Zo ja, heb ik enige overwegingen te maken.
*haalt schouders op en denkt jammer dan, life goes on*
Waarom worden zaken nu weer zo zwart-wit neergezet?
Een smiley of een droopy.... waarom geen neutraal gezichtje?
Dan kun je tenminste kiezen uit drie.
Passend muziekje erbij?
www.youtube.com/watch?v=7b00jXAscEI
Is dit onder dwang ingevoerd??
@widtvoet 21:17
*schilt wortel*
@Hoxma 23-08-07 @ 21:10
Allemaal hele goeie ideëen maar dit moderaten... Het is heir geen tweakers...
Wel mis ik in jou post de optie om elkaar te pm-en
Oeh, snel snel, klikken op de lachebekjes van Hoxha.
dlseth 23-08-07 @ 19:46
En een K@nk4rj3od met keppeltje smiley voor Shalomé, een lekkere wijven smiley voor Claudia-Jaah, Jane Doe, Fuckje en toch ook Shalomé.
En inderdaad een Ad(je) van den Berg smiley voor reaguurders die goed gitaar spelen, maar die bedoelde je vast niet. En tot slot een totaal zwarte voor die domme bosnegerTs uit Drietabbetje.
@d´omgebouwde 23-08-07 @ 21:18
Da's de moeder van Hoxha
we staan aan de vooravond van het begin van het einde.... dit is gemoderator van het nivoo likmevestje (/roelvinkmodus)
WTF is hoxma? Dat redactielid heet toch hoxha?
@Prof.Hoxha 23-08-07 @ 21:17
Doe eens inbouwen dat we kunnen zien hoeveel kudo's een comment heeft gehad
@ pietprezies 23-08-07 @ 21:17
Hoezo? Had jij die Duitse helm negatief beoordeeld dan? Ik vond hem juist wel leuk namelijk.
whaaaaaaaaaaaaa
Was er geen ruimte voor de neutraalstem trouwens?
-edit: jazeker, die zit op het @ links van de tijd.-
@'domgebouwde:
nooit bij volle verstand geweest gekkie.
@het management 21:10
goh wat mooi inderdaad.
.
Klik... Enter... Klik... Enter... Klik.... Enter... F5.... Klik.... Enter.... Klik.... Enter... F5.... Klik.... Enter.... Klik.... Enter... F5.... Klik....
Enter.... Klik.... Enter... F5.... Klik.... Enter.... Klik.... Enter... F5.... Klik.... Enter.... Klik.... Enter..
.
*kwijl*
He, 't werkt wel: zie duitse helm!
Wat is dit nou dan:S gaan we gebukt onder invloeden van buiten af?
Meld misdaad anoniem:S kom op GS, dit is een grapje zeker?
@Hoxma 23-08-07 @ 21:10
Bedankt voor de uitleg
Nieuw vermaak op de EO jongerendag, met z'n allen boehoetjes klikken op GS.
*vraagt zich af of de redactie nog bij z'n volle verstand is*
WTF
Volksduitsers, VolksPolizei, Volksarmee, Volkskammer Volksban,
Oh, best leuk dit. Je kan namelijk voor iedere reactie zowel de smily als de crymy aanvinken. En dat dan bij alle reacties, dan krijg je een prachtig rood en groen gepimpt schermpje.
Maar ik geloof er geen donder van dat dit ook echt wordt doorgestuurd naar Joris en de hulpklazen. Mocht dat wel zo zijn wil ik iedereen van harte aansporen om vooral alle reacties positief en negatief te waarderen, dan is die hele smily ongein in no time afgelopen.
@bijna iedereen: Iets van een moderatie stond al langer op het programma, deze week ergens. Maar nu commenters hun finest hour beleven, kwam het vandaag niet slecht uit. Niet vergeten dat er heel wat mensen een dagtaak hebben aan comments in de gaten houden. Niet omdat dat zo leuk is, maar omdat het moet. We gaan eea natuurlijk aanpassen aan de hand van uw input.
Andere dingen waar we al jaren over lullen is: reply's op comments, zodat niet alles zo onder elkaar staat. Meerdere commentpagina's, mensen die 1-dag tot 1-maand geregistreerd zijn in een lichtere kleur weergeven, een negeeropitie zodat je etters kunt negeren, persoonlijke overzichtspagina. Om maar wat te noemen. Niet dat we dat gaan doen, maar hoor net als Joris graag of er behoefte is aan nieuwe dingetjes.
Maar stel bijvoorbeeld dat een longtime commenter prijs stelt op een mooie gele ster achter zijn naam, dan doen we dat toch!
-edit: naam veranderd naar Prof.Hoxha-
-weggejorist en opgerot-
Jaaaaaaaa kudt met peren en dit en dat zus en zo.
Het interesseert mij hoegenaamd geen reet hoe een ander, laat staan het Nederlandsche klootjesvolk over mij, of over mijn reacties denkt. Daar zal ik hier niet uniek in zijn. Dus wat zou het effect dan moeten zijn? Bannen of zo? Moet ik dan dikke boehoe doen? Pleur effe op mafketels. Ik heb jullie gelukkig niet nodig, eerder andersom. So kiss my arse.
Maar redactie, geef nou eens toe, zat er een omissie in het script of niet?
@Daikan 23-08-07 @ 20:59
Dat denk ik ook, maar volgens mij is 1% ietsjes te weinig, kan het fout hebben natuurlijk...
*zwaait even mee met Daikan*
Ik ben nuttig bezig, ben op me werk, dus wat wil je nog meer...
Nou, bedankt, Geenstijl. De kat is naar buiten gevlogen van al die pringels en ik heb hem nog niet terug. Kudo's - 60.555. Zo.
vuile kudt NSB-erts
@laevus levus 23-08-07 @ 20:56
Goedver, leer lezen ouwe
Wat jij nu net zegt is verdoeme al tigduizend keer gezegd
@Quadrifoglio 23-08-07 @ 20:56
met een scotoe in ons midden, kunnen we beter bidden..... lol
@Fonta
Tsja, maar ik denk dat de marketingwaarde van GS toch echt gebaseerd is op het aantal pageviews per dag, niet noodzakelijkerwijs het aantal comments. Naar het schijnt is slechts 1% van de bezoekers van GS ook echt reaguurder. Zaken zoals dit lijken mij voor niet-reaguurders inherent zuigende aangelegenheden. Ik denk dat het meer te maken heeft met dat de redactie een nieuw Pavlov-achtig experimentje heeft bedacht. En gewoon vanuit sadistisch-narcistisch perspectief nu toekijkt.
*zwaait naar redactie*
Nou, ik ga maar eens wat nuttigs doen.
Dat van dat "caven" doet m'n zus al járen met d'r man trouwens.
Aha voorzorgsmaatregelen he?
GS beetje bang geworden na al die (zogenaamd) linkse publiciteit en aangiften van huilebalken...
Dit riekt naar NSB-praktijken, reaguurders inschakelen om jullie vieze zaakjes te regelen. Ik doe er mooi niet aan mee.
Ik zou jullie bijna willen boycotten, maar ach wat moet ik dan als homepage instellen. Stand.nl misschien?
sorry, een :). ik ben politieagent, eh sorry, kankerwout :)
Dit zeker na aanleiding van de netwerk uitzending. GS, laat je niet uit het veld slaan!!
@Quadrifoglio 23-08-07 @ 20:53
Danku Danku Danku, tog wel een :( mag ik hopen hè???
@Daikan en de rest
Volgens mij zijn ze op de redactie nu heel erg hard aan het lachen hoe wij bezig zijn met deze onzin....
Zoiets als, duw de kleine kinderen in een zwembad of geef de kleine kinders een lollie en ze zijn weer een tijdje zoet.....
LOL@Redactie
@Fonta 20:48
Jij hebt nu een kudo in je reedt
@JvL
heheheh
@Daikan 23-08-07 @ 20:51
As I am speaking: 661 comments... Kijken of we dat servertje van GS de pleur in kunnen krijgen...
-weggejorist-
659 comments as we speak. Nog niemand weggejorist of -geedit. Denkt u wat ik denk?
@Karel kwakbol 23-08-07 @ 20:48
Dat zal vast wel meevallen ;-)
Goedverdoemme, ik had bijna bijkans een ban te pakken, maar kon het nog net afwenden door op de 'terug'-teots te drukken. Tjonge...
Hij is er dan: de Hoax aller Hoaxen.
Ook is het wel leuk om te zien dat GS het zelf ook nsb noemt in de broncode haha
Ik citeer:
.... onclick="commentnsb(......
Deze reactie is niet OK Deze reactie is toppiejoppie Fonta 23-08-07 @ 20:42
Ik snap het al, zelfs niet ingelogde gasten kunnen op dat knopje drukken.
Lutsers als van Jeauleau, Blanken, etc krijgen er een dagtaak bij.
hee
En waarom staan er geen smileys onder jouw stukkies Hoxha??
Eet peop, Joris, eet peop!
Ik begin te geloven dat van Jole Geen Stijl gehackt heeft.
Het is natuurlijk mogelijk dat ik bepaalde beruchte nicks over het hoofd gezien heb, maar evengoed dat het schorum uit voorzorg al weggebleven zijn. Of het systeem heeft bepaalde bastaards en fielten er al uit gefilterd.
Pleur op met die klote-smileys!
Het vrije woord gaat nooit verloren, al vliegen de huilies om je oren!
@Karel kwakbol 23-08-07 @ 20:36
Zo'n pagina is vrij simpel te maken hoor, Je maakt een form aan met 3 inputs, je zorgt ervoor dat deze "juiste"inputs verwerkt worden door de juiste(GS)............ Kijkje in de broncode doet wonderen................
Maar dat ga ik dus echt niet allemaal uitleggen hiero
mail me maar op fonta.geenstijl@gmail.com ll0lL
arme arme bijstandskoning ,maar betekend dit dat ze nu een scorelijst c.q. shitlist gaan bijhouden ? .. dat word gezellig :)
Zo geenstijl eindelijk te pakken gehad?
dit al idd een hoop helpen :s
Erg triest die smileys.
Het comment alarmsysteem werkt ook voor niet-geregistreerden.
Jammer dat niemand weet hoe je als niet geregistreerde ook kunt reaguuren.
@Kloothommel 23-08-07 @ 20:33
Geen gek idee, met php kan je erg leuke dingen doen, het is niet voor niets dat het zo ontzettend populair is op internet.
html is zo ontzettend achterhaald...
@Fonta 23-08-07 @ 20:29
Dat wist ik dus niet, moet me toch eens verdiepen in PHP
Ik mis de zwarte smileys voor Bigi Bana Boy
@LaCoHoKi 23-08-07 @ 20:28
Nee dan is het goed, dan is er niks aan de hand
@Kloothommel 23-08-07 @ 20:26
Stukje php wat ik had neergezet is weggehaald, ff snel gezocht:
www.lissaexplains.com/forum/archive/in...
Wat je dan met dat $REMOTE_ADDR allemaal kan en wil doen is heel erg veel natuurlijk.
Maar even ter illustratie snap je denk ik wel dat je maar 1 parameter nodig hebt om iemand zijn ip te achterhalen ;)
Angsthazen; duidelijk een poging justitie een slag voor te zijn. "Kijk, we doen er echt alles aan!"
@Kloothommel 23-08-07 @ 20:18
Ja!!! die krijg ik ook als ik "abgeshikt" in m'n search balkje heb staan en naar D:\test.html ga.
Mogen de smileys ook bij de topics van de redactie?
Alvast bedankt voor de te nemen moeite.
@dlseth 23-08-07 @ 19:48
SP filtertjuh?
Het "caven" van reaguurders heeft niks met de SP van doen.Tot voor kort had Joris het alleen voor het zeggen.Zeg maar Kim Jong Il, ...... maar dan van GS.En.... dat is pas SP!
Als je als journalistiek weblog de mogelijkheid hebt om een reaguurder de illussie te laten hebben dat zijn berichtje op het weblog geplaatst is terwijl dat tegelijkertijd voor anderen niet zichtbaar is.... dan graaft het weblog zijn eigen graf.......
Want als je weet dat je reaguursel niet gelezen wordt, dan reaguur je immers niet meer.Toch?
Nu mogen de reaguurders elkaar de maat nemen en dàt in combinatie met het "caven"
@Fonta 23-08-07 @ 20:24
Waar moet ik naar kijken?
t s
@Kloothommel 23-08-07 @ 20:22
Kijk:
<?php print - simply 'prints' whatevers after it (aslong as its correct)
"$REMOTE_ADDR"; - This is what calls the IP Address
>
Meer is er niet voor nodig :)
Ik heb bij iedereen op de janksmiley geklikt maar
er ge be u rtnie
@ D.V. 23-08-07 @ 20:14 en Bob Paalhout 23-08-07 @ 20:11
Vergeet ook vooral niet op de toppiejoppie-smiley te klikken zodat ik dit jaar reaguurder van het jaar wordt...
@Tuig is back,
Tien Kudo's voor jou!
-weggejorist en opgerot-
-edit werkt -
@Fonta 23-08-07 @ 20:21
Jammer :(
@Kloothommel 23-08-07 @ 20:18
Zéééééééééééééér flauw...
@Kloothommel 23-08-07 @ 20:19
Bij deze dan... ja dat kan een php script(je)
Krijg ik ook een presentje bij mijn 1.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000ste moderatie?
@Fonta 23-08-07 @ 20:17
Daarom vroeg ik dus ook of een php script kan zien vanaf welk IP adres hij aangeroepen wordt?
Hyves das helemaal de grootste onzin
Bij de weg, op NN zijn er geen smileys, daar moet Joris nog zelf alles lezen
Krijgen jullie deze melding ook als je op de Jank smiley drukt?
www.yourfilehost.com/media.php?cat=ima...
Jeeezus, al die kudt smilies onderelkaar, het begint op hyves te lijken.
Doe dan een fucking + of -, veel schappelijker.
Gaat weer allemaal helemaal nergens over...
geweldig klokkenluiders, die worden beveiligd he, dus wel handig dat adres
Kloothommel 23-08-07 @ 20:03 en 20:04
Dat wil tog niet, volgens mij slikt hij maar 1x per comment per ip :(
niet me eigen ip? :O Die had ik nog niet bedacht ;)
Ben benieuwd waar dit heengaat...
@Xixulon Gralgrathor aan het einde van het jaar met de jaar overzichtjes zie ik ze al terugkomen, de reaguurders top 10 die de meeste volksbans teweeg hebben gebracht ghehe. Ik nsb altijd gewoon over msn, werkt prima.
@vander F 23-08-07 @ 20:03: Je vraagt erom...
Is er hier trouwens ook een beloning voor klokkenluiders?
"Gisteren rond de dorpspomp heb ik Johan W. een in mijn ogen racistische opmerking horen maken tegen Sjoerd F. De buurman van mijn zwager. In het kader van 't voetbal en onder het mom van Ja godverdomme ben je nou helemaal belazerd...
Ik heb gelijk mijn gezonde burgerplicht voldaan en www.meldmisdaadanoniem.nl/ ingelicht."
Aldus Freek van Steegveer, Kerkweg 6, Veenenkum (tegenover de muziekschool)
@Patrick Bateman 23-08-07 @ 20:09
Daar zeg je iets.
DatDus 23-08-07 @ 20:13
bij mij zijn ze al opgerot. wat een rust zeg
Ga es deaud.
Ik heb geeneens smileys nodig voor een ban. Ik zit een kwartier geleden te posten en kan mijn post niet eens vinden. En ja, het ging over Joris en GU.
Wat heeft iedereen tegen een systeem om de website een beetje schoon te houden?
NSB? Ja dat is wel zo, maar het is niet bedoeld om elkaar te slopen, maar alleen die kloodtzakken die de site in gevaar brengen met uitlatingen die buiten de boeken vallen. Advocaten en dergelijke geilen zwaar op die comments. Want dan heb je weer een bewijsstuk tegen Geenstijl.
Zeker nu, en daarom die kloodtsmilies.
Wellicht rotten ze weer op zodra de druk er wat af is.
Interactief dit.
Druk eens op je knopje: Hoxha!
wat een rust zeg. bedankt een ieder die mij die bantip hebben gegeven
Uw melding is ontvangen!
Shumway haat smileys....
Er is eigenlijk zoveel waar Shumway een hekel aan heeft...
@Patrick Bateman 23-08-07 @ 20:09
Helemaal waar!!! Ik eis een afzeikmogelijkheid van redactionele stukkies!!! Ik eis deemeaukraassie!!!
Eet peop, redaxie, eet oepperdepeop!!!
@Triador 23-08-07 @ 20:06
bedankt. smileys zijn nu geblokkeerd. komt denk ik door die fles rosé die ik net in het zonnetje heb lopen wegslurpen.... of mss ben ik niet zo slim ;-) ...... oeps smiley
@ Bob Paalhout 23-08-07 @ 20:08
Jezus zou de andere smiley toekeren...
Helaas heb ik de 2e wereldoorlog nooit meegemaakt. Fijn dat jullie mij nu het NSB gevoel laten ervaren.
Deden we dit in de oorlog niet ook? Klikken voor de Gestapo?
* Mist smileys bij de redactie-artikelen *
*Wacht nog steeds op genezing van de patient. Onderwijl het zoveelste pilsje genietend*
1 probleempje, het plaatje :( kan niet gevonden worden...
Wat zou Jezus hiervan gedacht hebben?
Zweeds 23-08-07
wat dacht je van geert... kom er maar in... of mediageyle joost(i) natuurlijk
@.. zapper 23-08-07 @ 20:02: *lachebekje*
Fijn! Nu kan netwerk gaan terugpesten en acties opzetten om op alle smileys te drukken!
Allemaal graag op het lachebekje duwen (2e van linksonder)
Hmmm. Test no.13: Beatrix is een hoer.
slimpie 23-08-07 @ 20:02... Nadat de add-on is geïnstalleerd... verschijnt er in Fire Fox rechtsboven in een Rode Icoon met de letters ABP. Klik hier op en schakel twee items uit: www.geenstijl.nl/usermoderation/mod_do... en www.geenstijl.nl/usermoderation/mod_up.... Dat is alles!
Marianne Thieme doe er wat aan!
verder nog wat te melden?
@Fonta 23-08-07 @ 20:01
Niet op je eigen IP runnen uiteraard
@ Fonta 23-08-07 @ 20:01
Heb ik reeds eerder gemeld hoor, maar wat let ons om een scriptje te maken dat dezelfde url aanroept die 1 miljoen keer +1 kudo doet :D
-weggejorist-
ik zit hier aan een fles rosé en word gelijk geconfronteerd met facking damned smileys. niet te vertrouwen die telvaag nsb'ers
Het is tijd voor het GeenStijl-Familielidmaatschap! Papa en mama hebben een eigen nickname waarmee ze hun koters' uitlatingen op de GeenStijl-site kunnen monitoren en eventueel, bij wangedrag, zelf kunnen modereren! Daarom een extra knopje aub; "sterf", met x-jes als oogjes en een tongetje uit het mondje...
hep m maar wat nu ook alweer ?
*allah saves mozilla*
LOL Ghehehe, dit is gaaf!!!! We kunnen hier meekijken, beetje beter dichttimmeren jongens... www.geenstijl.nl/usermoderation/mod.ph...
@Kloothommel 23-08-07 @ 20:00
Had je dat verdoempies nog aan toe niet eerder kunnen zeggen?
----
AANDACHT!
Test nr.9: meisjes van 15 en 364 dagen zijn geyl...
@Fonta 23-08-07 @ 19:59
eerst niet hoor, eerst lukte het wel met 1 miljoen kudo's
Oeps, ik drukte te vroeg. Scusi.
Kloothommel 23-08-07 @ 19:58
Dat is volgens mijn bij alles wat hoger is dan 1 of lager dan -1
lol
Zapper is oké olé olé!
Zo, even lekker random geklikt. Volgens mij net zoals Joris en GU dat doen.
voortaan -weggereaguurderd en opgerot- ????
Hahahahahahahahaha de omissie in het script is gefixt zie ik zojuist :D
www.geenstijl.nl/usermoderation/mod.ph...
+159 ^^
Baudelaire 23-08-07
thnx
drogePoep : uiteraard ;-)
slimpie 23-08-07 @ 19:31... Simpel... hij staat al aan: rechts boven de rode ABP knop gebruiken! Je hebt hem nog niet... even downloaden via de add-ons knop (onder extra's).
Om het geheel nog interactiver te maken zou een reactie na 10 klachten oranje moeten kleuren en na 100 klachten rood.
@Reuzelbek, volgens mij ook
@paardenvlees=ok 23-08-07 @ 19:52
Maar ik heb het alweer recht gezet door 10 keer op je lachertje te duwen.
Grappig, GS had eerst een heul andere mening over anoniem klikken...
www.geenstijl.nl/mt/archieven/003483.h...
@G-unite 23-08-07 @ 19:52
Lol +157 nu dus :D
ach joh, dit zijn de vredesonderhandelingen van het goedwillende geenstijl
Waar kan je zien dan wie er op je smilie hebt gedouwd
@Deze reactie is niet OK Deze reactie is toppiejoppie paardenvlees=ok 23-08-07 @ 19:52
Paardenvlees, als het goed is rijdt er nu een arrestatieteam langs je huis om poolshoogte te komen nemen.
Test nr.5: Anne Frank, de opblaaspop...
@ Karel kwakbol 23-08-07 @ 19:50
Ik begin het idee te krijgen dat Joris die smilies ook als pr0n aan het zien is...
@ CoJoNes 19:07
Dank jE !! Nu iS't Beter :o) !!
KeI leiJpe ad bloKkerT !!
MaarEh gaaT Je Elf septeMbEr nu naar brussEl ??!! :=]
Ben ik nu te zien op de 52" plasma :D ?
@Big Willem 23-08-07 @ 17:41
Waardering + 156.
DAT kon niet de bedoeling zijn.
Kunnen jullie ff op mn jankende smile drukken aub? ben benieuwd!
Boellie 23-08-07 @ 19:47
firecow 23-08-07 @ 19:47
Zetten jullie ook je aluhoedje op! Pasop met de magnetron, ook straling in je hoofd! (je had al 5 stemmen).
@zweter 23-08-07 @ 19:49
jij MOET verdoemme leren rekenen...
Tis een viral campagne om het gebruik van Firefox met Adblock te stimuleren, ik ben zojuist in ieder geval overgestapt...
Nu kunnen GU, ZI en Joris geen porno meer kijken op dat dedicated 52" plasma scherm
LOL @ firecow 23-08-07 @ 19:47
-weggejorist en opgerot-
slimpie 23-08-07 @ 19:48
Gebruik je firefox?
52 " plasma voor 2 smiley's :P:P
Zoooohooooo 10.000 reacties. Dat zijn 500 berichten met 200 reacties. Of 200 met 500. En meer van dat soort sommetjes.
Jullie hebben zeker ook een paarse ridder van 30 centimeter?
die linkse smiley heet voortaan 'Anja Meulenbelt'
Aaah bah! een EO filter op Geenstijl het moet toch niet gekker worden:P
Had ze op z'n minst rechts uitgelijnd ipv links voor de nickname.
Dus het komt er op neer dat GS wel een PIEPklein beetje heeft geluisterd naar Netwerk
@Boellie 23-08-07 @ 19:47
Aha, une SP filtertje?
@.. zapper 23-08-07 @ 19:45
Dat bedoelde ik niet, hoe kan de GS server nou zien vanaf welk IP adres op die smiley is geramd?
Kan dat scriptje aan serverside zien vanaf waar hij opgeroepen wordt (vanaf welk IP adres dat is)
waar vind ik die adblocker ?
Ze lachen zich rot op het GS-hoofdkwartier, kap er nou eens mee!!
@ koekje erbij? 19:41. Lol, dit keer niet, de kleur verdwijnt weer bij F5.
@ :-) :-( fuckje 23-08-07 @ 19:44
Is door de kapper gedaan, je hebt van die blondjes die zich beter voor willen doen en hun haar donker verven, voor mij is het een omgekeerd traject.
claudi-jaah 23-08-07 @ 19:42
Punt 4: negative :(
@ fuckje hoe noem je hem dan? Ohhhhh Joris?
Tip:
De anderen kunnen zien wie er op het nsb knopje gedrukt heeft.
Lijkt mij enig. Anoniem verraden is zaeu 1940-1945.
leuk!
Ja jaa... de techniek rukt op en reaguurders kunnen nu gewoon "gecaved" worden? Als je netjes maar toch iets te kritisch bent, bestaat er een grote kans dat je in de "grot" beland.
Da wil zeggen: Je reaguurt door op het knopje "post" te drukken en het resultaat is dat jij de enige bent die ziet dat je een berichtje op GS neergezet hebt. Jij denkt ..... zo .... die is weg, maar ondertussen ziet niemand behalve jij als reaguurder zelf het berichtje. De dagen van on-line journalistiek zijn zo geteld.
@Homer J. Simpson 23-08-07 @ 19:45
Kan dit miljoenenbedrijf natuurlijk makkelijk betalen ;-)
@Bigi Bana Boy 23-08-07 @ 19:43
Je vergeet de smiley aan de uiterste linker kant van het scherm voor KoC en een "Ad van de Berg" smiley voor Teen.
52" ? Klinkt als HD LCD...
Vind dit toch best klinken als een consessie eerlijk gezegd...
Wat een onzin, veel meer werk voor die 0,001% die er door glipt? Laat toch lekker zitten die 0,001%!
@doskabouter het commentid wordt in javascript gewoon meegeven, daarnaast is je ip bekend. Die functie roept een scriptje aan op de server, die een groene of rode smilie terugparsed in het img object dat de functie aangeroepen heeft.
en deze vervuiling voor die losy 0,001 procent. GS is gezwicht, dat mag duidelijk zijn. Knoester, kom er maar in......
@claudi-jaah,
Ben jij blond/ Ik niet ;-)
@ Patrick Bateman 23-08-07 @ 19:43
Wordt al gepubliceerd in het GS jaarverslag. Traag was vorig jaar reaguurder of the year.
Volgens mij scrolled ut best hard nu op die 52" nu iedereen op die knoppen zit te rammen.
@claudi-jaah 23-08-07 @ 19:42
Dat komt waarschijnlijk doordat je.....
FreaX 23-08-07 @ 19:42
Dit gaat de 1000+ ook wel halen, hoor
@fuckje 23-08-07 @ 19:41
Ik noem me vriendin altijd "geyl stuk neuqvlees" ... Toch iets respectvoller dan "toppiejoppie"...
Test Nr.3: Wouter Bos is de ideale IKEA-vader...
CoJoNes 23-08-07 @ 18:45... Bedankt voor de tip Cojones.... ik ben de Smiley's nu ook kwijt... pffff.... is dat een opluchting!
Het is gewoon een complot
Weet iemand hoe je kunt reaguuren als "niet-geregistreerden"?
Krijgen we ook de uitslag van de 'most popular commenter' verkiezing te zien?
Waarom zijn er geen jankende smileys voor diep bedroevende bijdragen die eigenlijk op de Telegraaf site thuishoren, neutrale smiley's voor nietszeggende reaguursels, zwarte smiley's voor reaguursels van negerTs en schele mongeaule smiley's voor Sven31 ?
Die Geenstijl smillies vrolijkt de boel wel op hier..........^~!@#$%^&*
mmm 500+ comments voor een topicje om te leren elkaar te veraden. Ik had het GS publiek hoger ingeschat *vreest negatieve smeilies te krijgen*
1. ik ben vrouw.
2. ik ben blond.
3. ik trol veel te vaak
4. ik heb nooit iets nuttigs te melden
@fuckje 23-08-07 @ 19:41
Hoi!
@Fonta 23-08-07 @ 19:37
Niks 'jouw idee', maar 'ons idee'! Laten we verbroederen en ons tegen deze Satan wapenen door hem een keokje van eigen deeg te bakken!!!
@doskabouter 23-08-07 @ 19:39
Kunnen ze dan nog steeds het IP adres aan de server side zien als je uitgelogt bent.
MAW kan een PHP funtie zien hoe en waar die aangeroepen wordt zonder dat er gegevens mee gestuurd worden?
Ik hou niet van joppie saus :(
TRIEST
Dat woord "miljoenenbedrijf" blijft maar in mijn hoofd zitten. *staart naar buiten*
Mijn vriend noemt mij altijd:
1. toppiejoppie.
2. fuckje.
3. smilie.
Mijn dag kan niet meer stuk;-) ^.^
Jaah kicke! De Radio 538 breezah modus van de reaguurderspaneluuuh! Lagge joh! Kunnen ze ook dansen?
knutsel 23-08-07 @ 19:39
zet maar gauw je aluhoedje op!!!
dus ik mag wel oppassen wat ik zeg want anders wordt ik ook -weggejorist-
krijg een beetje dubbel gevoel van die smiley`s
en dit ruikt een beetje naar een hoax als t aan mij ligt
dit wordt je toch zat die smiley`s
Ghehe, zo te zien heeft ZI geklaagd dat ie er niet bijstond.
Volksbannen gaat nog eens heel erg groot worden.
Bob Paalhout 23-08-07 @ 19:36
Iets leuks verzinnen voor Joris voor volgend jaar 1 april? Ik weet niet wat maar misschien zijn hier reageerders met leuke contacten, ergens?
Een leidraad? Dat is ambtelijke taal! Ambtelijke taal die ons de doodskist in babbelt, kijk maar naar dat paniekrapport van laatst....
Nee, nee, nee, redactie! Wel wat meer transparantie...
@Deze reactie is niet OK Deze reactie is toppiejoppie dlseth 23-08-07 @ 19:23
Klopt niet helemaal want als je uitlogt kan je nog steeds klikken en is je sessie destroyed
Joris! Joris! who the &^%$ is Joris!?
Nou genoeg gespeeld met je smiley, hop naar bed ! wegwezen kudtjochies.
Ah ze veranderen van kleur, maar zien de anderen dat ook?
Knop me up, Joris von H.
ja reaguurders... het is en blijven televaag nsb'ers... hullie hadden het kunne weten
@Bob Paalhout 23-08-07 @ 19:36
Niet stiekem mijn idee gaan jatten hè!!
GS is GNSB
kom ermaar in Joris...... smiley
kom op, NSB-ers in vredestijd, drukken op die knoppen!
Laten we allemaal lekker boos stemmen op iedereen en die Joris een poets bakken...
@lisa
dan zorgt joris ervoor dat ie in zn tweetjes is
Opgerolde drugsslabbetjes
Tis wel tekenend dat daar waar het kabinet faalt, regelgeving verzinnen voor een paar uitzonderingen waar dan heel Nederland de dupe van is, Geenstijl nu dezelfde kant is opgeslagen.
Vasco de Vazant 23-08-07 @ 19:32
Ja,leuk. fokco de fokzant.
slimpie 23-08-07 @ 19:33
Nee, slimmerd want Joris is niet in z'n eentje. En das niet eerlijk.
@fonta
op naar de 1000+
idee van meester dokteranders knoester
Deze NSB post gaat nog de 500 comment halen ook...
Wie zijn idee was het eigenlijk van die smileys??
maar ach wie ben ik
kunnen we ook bij Joris een smiley aanklikken ?
GS moet haar reaguurders (waar nodig) correctief tikken(lees: opvoeden!!) Loop ik al jaaaren hier te roepen....
Neen..... niks geen censuur, maar simpelweg opvoeden blagen.Zeg maar investeren in Joris.
Maar wat leest mien oog nu???? De koters mogen elkaar gaan belonen en straffen met smeilies.
Fout fout fout!!! Leiden doe je van boven af GS.
Het lijkt Hyves wel.
Kudt. Nu krijg ik een ban.
Ik vind t maar niks
@Murdockyoufool
zellufs nog erger..... een dieptepunt in de GS-historie
Zou 't niet leuk zijn als elk lid ook een fotootje kan uploaden voor naast z'n nick?
Na 1000 reaguurselen zou er procentueel 1 (één) misbaksel tussen zitten.
Keurige score zou ik denken.
*LOL*
Je kan ook op jezelf stemmen.
Geniaal.
Test (Next): Balkenende is een Christenhond...
@Schele Japie 23-08-07
nu ben ik mss scheel maar waar doe ik adblock ?
Laten we het trouwens op goede GS-stijl oplossen: allemaal klikken waar we maar kunnen, dan raakt het systeem vanzelf overvoerd. Macht aan de burger!!!
@Cojones
Ben jij zo slecht in hoofdrekenen dat je de calculator in de snelstart blak hebt staan? :-P
@FlyingSpaghettiMnstr
idd ook een beetje klikspaan boterspaan...... zal dit de deaudsteek zijn van GS en zijn ze gezwicht voor Gristenterreur ?
Krijg nu de tyfus, een dagje niet op GS gekeken, kom ik terug, waan ik me op www.youthforchrist.fu.
ja ja
koekje erin
koekje ernaast
koekje achterin je strot
enz,enz!
tipje: gebruik adblock om die smilies te laten verdwijnen.
Hmm, niet helemaal zeker of ik hier mee eens men. Beetje NSB allemaal. FSM zegt: leven en laten leven, dus ook die klootzak. Als de linkse hoernalistiek er een stok in ziet om mee te slaan, maken ze er alleen maar zich zelf mee belachelijk (behalve voor de NCRV-bejaarden dan, die geloven alles wat je ze voorschoteld)
Effe checken of het GS leger echt tot de NSB bekeerd is :
Alle reaguurders zijn kankerjoden!
* zet pc vast uit en zegt vrouw en kinderen vaarwel*
Zodra de mens zwicht voor censuur verdwijnt de creativiteit, ook hier weer. Wat een gelul die slimy en crymy! Als het dan toch van jullie directie moet, maak er dan iets leuks van. Voor mijn part een drol met een vlindertje. Wanneer gaan jullie trouwens AEX-notering aanvragen?
tis een hoax
Is het trouwens mogelijk om je nick aan te passen?
tijd voor OUDE-GS.NL... wie ?
Hey, koekje-dr-bij?
Verzin nou eens een andere nick!
Ik was eerst,lekker puh.
gewoon triest dat GS zwicht voor GRISTENterreur. LUTSERS EERSTE KLAS
Wil ik even onder het genot van een pils, F5-en. Zie ik dat GS de waterpokken heeft gekregen. Hebben kinderen van vier ook wel eens last van. Met andere woorden.
GS doe iets aan die kudt rondjes op m'n scherm. Weg met die troep.
*zuigt een fles pils leeg en hoopt op genezing van de patient*
@dlseth 23-08-07 @ 19:23
Jammer, anders had ik ff een tooltje geschreven dat alle commentID's parsed en die max - kudo's geeft.
Nu moet ik dat tooltje runnen op het onbeveiligde Wifi van de buurman
Hahaha... wat een stelletje hypocriete lutsers op die redactie zeg. Wel een grote bek maar dan één dag na de netwerkuitzending gaat GS opeens moderatie voor de gebruikers instellen? Triest hoor. Laat het alsjeblieft hierbij blijven....
Opeens heb je het: je laat je naaien door een hype
Het wordt nog wel een hete zomer.
Opmerkingen zoals: Ik zal je eens even in je smiley nemen.
en: Als ik hier ga staan heb ik veel meer beenruimte in je smiley.
vind ik dus niet kunnen en mogen hier niet geplaatst worden.
Om maar te zwijgen over eventuele rechtszaken want je kan mij niet wijsmaken dat die smileys meerderjarig zijn.
Ik ben benieuwd of dit gaat werken. Het is iig een mooi initiatief. +2 voor Joris
kom we gaan naar !fok.
Dit gaat echt nergens over! Wis mijn reactie,and i fuck jou all !! Haha
@Kloothommel 23-08-07 @ 19:21
Het magische toverwoord is: sessions
Ik wil ze allemaal inkleuren ghehehe.
@ Koekje-dr-bij? 23-08-07 @ 19:08
Geeft niet joh, kan de beste gebeuren.
Had precies hetzelfde toen ik 'Koekje-dr-bij? 23-08-07 @ 19:08" aan het copy-pasten was.
-weggejorist-
Wat ik me afvraag (ben geen php expert) waarom er niet iets mee gezonden wordt wie er op welk knopje drukt?
de functie wordt wel aangeroepen maar volgens mij wordt er geen IP of user registratie gedaan, of kan PHP op de serverside zien wie de functie aanroept?
zijn er PHP guru's in de zaal?
krijg honger van die shit
toppiejoppiesaus goedverdoemmmmmme
Pffffff, ik denk dat de heilige drie-eenheid Joris binnenkort zich opnieuw zal moeten voortplanten tot een multidimensionale Joris entiteit, wamt jullie gaan het druk krijgen.
Die smailies zitten ook veel te dicht op elkaar, ik klik met die worstenvingers van me zo op de verkeerde.
Krijgen we "kopgeld"voor het klikken op een smailie?
nl.wikipedia.org/wiki/Sera_de_Croon
CoJoNes 23-08-07 @ 19:16
*Zit ook als een gek te hakken en blokken*. *Is solidair*
Effe sjekke!
Triest, in en in triest.
LOL @ Vasco de Vazant 23-08-07 @ 19:14
Als ik ze niet had ge-adblockt, had ik lekker over je smiley gewreven!
Heeft de uitzending van de propagandazender gisteren toch zoveel invloed op jullie, het stelt mij een beetje teleur. Ik zie een hond met een staart tussen de pootjes
Hetty13 23-08-07 @ 19:16
Allemaal storende blauwe vlekken. Vandaar.
*Hoopt dat dit een hoax is om het netwerk-profiel van de gemiddelde reaguurder te weerleggen*
Kan iemand die kudtsmileys niet effe weghacken? Sjongejongejonge, heel mijn avond naar de kleaute.
Eh, eigenlijk vind ik drop-smilies lekkerder dan fruit-smilies.. Die laatste plakken zo aan m'n tanden.
En waar zit het 'stiphoer-knopje'.?
function commentnsb
whoehahaha
Staat kinderachtig.
*uit protest ook maar alle andere ads op GS blockt*
Vasco de Vazant 23-08-07 @ 19:14
Waarvoor?? Bij mij eerst een streep GS behang... :D
*plakt eerste linker vier centimeter van scherm met ducktape af*
Okay, but who gives a fuck?
Nu lijkt iedere commenter te lijden aan een spontane, dualistisch gespleten gemoedstoestand. Dubieus.
Krijg nou wat......
Dwaaaas 23-08-07 @ 19:06
kan et nogsteeds
ctrlf dwaaaas en daar zie ik em
Is het niets om de huilie direct te linken naar www.meldpunt.nl/ en vrienden. Dat ze gelijk een meelbelletje (katten zijn liev) krijgen wanneer hier iemand anoniem aangegeven wordt?
Kun je ook een auto-icoon invoegen voor comments en abos? Anders heb ik zo een muisarm te pakken...
*klikkerdeklikklik*
TM 23-08-07 @ 18:06
Best wel gemeen, weet je dat?!?!?!
Ja maar zo zien we nog niet wat goede en wat foute comments zijn, kunnen die smailies niet van kleur veranderen ofzo?
dus een meter bier is 16 liter?
Dwaaaas 23-08-07 @ 19:06
Erm... wou reaguren op je comment... heb je per ongeluk een triest smiley gegeven. Dus als joris belt; my bad!
@Dwaaaas
Wel als je die smeilies weg ad-blockt.
-weggejorist-
Ûh, smiliessss..?, ben weer helemaal terug in het acid gebeurûh. Àsssieet.! Maarûh, welke verborgen boodschap zit hier achter..?, achter de smilies..?, zoiets als: 'Met de publieke omroep zal u het lachen vergaan.'...? Ai, als daar maar geen rechtzaak van komt.
Wat nu trouwens ook geniaal is, is dat je niet meer met Ctrl + F naar reauguurders kunt zoeken in een topic.
Deaud aan Netwerk !!!
Grappig, je kan bij dezelfde reactie op zowel :) als op :( drukken. Omdat we weten dat ze de meldingen 'handmatig' controleren, is het nuttig om dat steevast bij elke reactie te doen.
Sjongejonge... zet dan meteen Franciskeau hier achter de knoppen.
@Kloothommel 23-08-07 @ 18:55,<br>
ik vindt het zowiezo een idioot iets dat een niet geregistreerde gebruiker kan bepalen of een comment wél of niet kan. Dat soort gebruikers is NIET op de hoogte van wat er wél en niet gezegd kan worden. Zometeen zitten alle grefo's een beetje superanoniem op de K*DT smilies te drukken als ze iets niet bevalt. M.a.w. die blijven drukken. Dan kunnen Joris en consorten wel IP bans blijven uitdelen...<br>
<br>
@redactie, hebben jullie dit bedacht omdat er zometeen gewoon een heleboel GOEIE topics komen waar jullie duizenden reacties op denken te krijgen..??
@Rabarberke 23-08-07 @ 19:02
ja
staat verstopt in
www.geenstijl.nl/modlinks.php?entry=1003951
ff openen en dan source bekijken
@ trespasser 23-08-07 @ 19:00
Het zal dat vermaledijde 42 wel weer zijn.
*jorist smilies in de ad-block*
@Rabarberke 23-08-07 @ 19:00
www.geenstijl.nl/usermoderation/mod.php?cid=1...
cid = commentID, mod= + of - kudo's
@kloothommel
Heb jij dat commentnsb script dan tussen alle js spaghetti kunnen ontwaren?
@Rabarberke 23-08-07 @ 19:00
De data wordt wel daadwerkelijk richting GS server gestuurd, of er daar iets mee gebeurt is een raadsel
Dank Baudelaire 23-08-07 @ 18:54.
En het antwoord is wellicht: Brood & Spelen. of 42.
Ik krijg een donkerblauwe vlek op m'n scherm als ik op zo'n smiley druk. Mag dat ook?
Geniaal idee trouwens. Twee smileys, de routine commentNSB en vervolgens alleen een windowtje oproepen en verder niets met die melding doen.
@.. zapper
Toch vind ik het een beetje hetzelfde als de jodenster in een modern jasje steken.
eippojeippot voor .. zappers diezain
* Klikt zelf vast op :( *
Waar staat het knopje als je de feauteauf*ck prijs nog niet hebt ontvangen ?
Kloothommel 23-08-07 @ 18:55
Ah, goed plan!
Kunnen we straks ook topics wegstemmen ?
@blaffer, dan maak jij toch een betere?
fok dacht even dat ik ok fok terecht was gekomen
Volgens mij werkt de VolksAlarmKnop! nog niet helemaal..
@ .. zapper 23-08-07 @ 18:54
ga s deaud met je wangedesing
Wat is dat trouwens voor gekut met dat niet geregistreerde gebruikers ook kunnen stemmen.
Straks loopt er een oetlul op mijn werk maximaal op die kut gezichtjes te rammen en krijgt het bedrijf een IP-Ban (user ban gaat zo moeilijk bij een niet geregistreerde gebruiker)
-weggejorist-
@ trespasser 23-08-07 @ 18:52
Dat noemt men dus een 'schreef', maar zoals ik eerder al aangaf, ik ben het met je eens. Redactie, doe eens uitleggen die schreef.
:(
:)
:P
:D
Geenstijl-msn 4.3 turbo diesel injectie.
Ofzo.
Zeau, ik heb die smilies even weggedesigned. Bij deze een stijlloos redesign, waarvan ik zoiets heb, als het dan moet, dan liever zo:
hebjelief.nl/stijlloosredesign.jpg
Kloppen die altjes wel.
Deze reactie is toppiejoppie en de redactie is niet OK?
-weggejorist-
Dat irritante piefje aan je comment cursor maakt het er niet makkelijker verteerbaar op.
Dit is nog erger dan je door gemaskerde mannen in mekaar laten slaan.
smileys zijn voor mietjes
Ben ik nu de enige die "toppiejoppie" te triest voor woorden vind? Zelfs als het een hoax is. Dat zeg je niet. Ik stem voor toppiejoppie als het meest troosteloze,tokkie achtig en het meest idiote woord van 2007.
Ik heb CoJoNes z'n raad eigenlijk maar opgevolgd. Ik ben toch niet zo'n stemmer op gezichten die teveel aan de linkerkant staan.
Toolbars moet je je kunnen veroorloven.
@Kloothommel
Skins zijn voor mietjes.
Big deal; mijn reacties worden normaliter niet eens gelezen, laat staan dat iemand zich de moeite neemt om ergens op te klikken.
(BTW Joris is een vuile kudtnazi)
Moet ik nu ook nog mijn geluid uit zetten tijdens het F5-en?
-weggejorist-
@CoJoNes 23-08-07 @ 18:48,
Ik zie dat u alle mogelijke browserbars voor firefox geinstalleerd hebt?
@Kloothommel 23-08-07 @ 18:47: Ik jammer niet, ik stel vragen.
@koerbagh
ook mijn idee, om al die weggejoriste dingen eens bijmekaar te zetten. zolang daar geen context bij wordt gegeven is het alleen maar erg leuk!
Het bewijs, jullie willen natuurlijk het bewijs. Welnu, jongens en meisjes:
www.yourfilehost.com/media.php?cat=ima...
@artbrut 23-08-07 @ 18:47
Wat loop je nu te jammeren?
@CoJoNes 23-08-07 @ 18:38:
Inderdaad, ik heb al eerder geopperd dat www.weggejorist.nl, met een dagelijkse opsomming van alle weggejoriste commentaren (van GS, NN, dumpert, GeenRedactie) in willekeurige volgorde, zonder het topic of voorgaande reactie een buitengewoon aardig projectje zou zijn. Niet in realtime geüpdate want dan kun je er alsnopg op reaguren, maar een dag later of als het topic dicht is ofzo.
't Is wel wat extra werk voor Joris, ZI en G-U, maar er is wel een tooltje voor te bedenken lijkt me zo. Als je deze kudt-smilies kan bedenken kan je dat ook wel.
@noahhafra> een heel reeel gevaar. Ik vind het maar niks.
Ik zie tussen de smileys de reaguursels nauwelijks :(
Kunnen die smilies niet gewoon rechtsonder, waar wat meer ruimte is? Ziet er ook imo iets beter uit.
Regelrecht overgenomen uit de huisregels: "GeenStijl is niet voor mietjes, we hebben een grondige hekel aan gejammer en gepiep en politiek correct gedrag. De redactie heeft simpelweg geen tijd om aandacht te besteden aan kleinzielig gejammer." WAT DOEN DIE SMILEYS HIER DAN?
@ Elisabeth2 23-08-07 @ 18:46
Das dan een groene voor u madame !
eelcontrast je snapt me wel :>
superjan dat is bunny!
@CoJoNes 23-08-07 @ 18:45
Mijn dank is groot!
Ik vind het wel een goede actie van GS alleen hadden ze dat beter eerder of juist later kunnen doen. Ik ben toch bang dat de Netwerk redactie zich nu gaat beroepen op het feit dat het hun is gelukt om GS in het fatsoenshok te jagen.
@Eelcontrast, wtf?! Waar heb je het over? Ksnapd'rnixvan.
Mag je ook op de huilebalk klikken bij comments die onguhfir so gesgrefuh worduh? Of van die meuk zonder hoofdletters of interpunctie? Want daar heb ik namelijk een tyfushekel aan. Alhoewel, hoe moet dat dan met Kouwes? *en terug naar de tekentafel gaat*
Tip voor Joris z'n beoordelingsgesprek: een automatische (uit)ban(ning) voor reageerders die het woord "kanker" gebruiken.
f*ck mn konijntje is verschoven.
<iframe src="http://www.geenstijl.nl/usermoderation/mod_up.gif" scrolling=no width=200 height=389 frameborder=no></iframe>
Het is toch zo simpel.
Download Adblocker in mozilla
rechtsklik op de toppiejoppie/niet OK smailie en click 'ad-block this image'.
Ik heb ze al niet meer in beeld. Want to know more?
dit is toch een grapje hoop ik?
/)/)
=(';')=
,,("),("),,,
"
-weggejorist-
Ik mis de smileys bij de items zelf.
Ze weten nu in ieder geval hoe je de gemiddelde reaguurder in het kruis trapt.
Smilies zijn zooo passé. Waarom niet een "thumb up" en een "thumb down?" En dan stijlloos ROZE natuurlijk!
@balie
Iets voor jou?
pmm.typepad.com/photos/uncategorized/t...
zeau:
[img]http://www.geenstijl.nl/usermoderation/mod_up.gif[/img]
of zeau:
[img=http://www.geenstijl.nl/usermoderation/mod_up.gif]
Dit komt inderdaad wel een beetje verdacht snel na dat Netwerk-itempje van gisteren.
Ik hoop dat Netwerk hier ook weer aandacht aan besteed. Een soort van rectificatie waarmee men laat zien dat Geenstijl eigenlijk toch wel een wereldverbeterende journalistieke weblog is. En ze dan weer wegjorissen. Gewoon. Omdat dat amusement is. :)
Dat je iets tot het meest erge scheldwoord verkiest, geeft toch juist aan dat je dat eigenlijk niet vindt kunnen??? Of ben ik nou naief?
Wat gebeurt er eigenlijk als je eerst op :-( drukt en dan op :-). Is dat dan een "Undo" functie of de kortste weg naar een ban?
Wanneer worden suggestieve prologen van 'geen stijl' verbannen, het lijkt wel of 'geen stijl' je gedachtengang wil verbieden, vrijheid van meningsuiting mag als het maar in hun straatje past, nog effe... ik ben dat smerige hokjesdenken van 'geen stijl'meer dan zat en spuug op ze
Eindelijk smilies bij GS! Hoe voeg ze in mijn comment?
zoiets?
[img]http://www.geenstijl.nl/usermoderation/mod_up.gif[/img]
@Baudelaire 23-08-07 @ 18:39
Je kan die commentNSb functie ook misbruiken vanaf je url-box, kan je gewoon comment ID of topic ID handmatig er in kwakken met handmatig de hoeveelheid + of - kudos ;p
kut toch op! is nergens voor nodig.. ik zou de :( al willen in drukken omdat ik het ook :( vind! straks krijgen we nog zo'n chip in onze kop van de staat zodat we geen "kanker" meer kunnen zeggen of andere scheldwuurde haha :)
Zeau, was er al een mooie manier bedacht om van Van Bommel af te komen, nu een vindingrijke manier om Wilders een ban op te leggen!
Wel een leuke binnenkomer dan als "VLIEGENDE NON"
Ik mis een knopje voor "het kan me geen reet schelen wat deze lullo schreef"
Kan er geen thermometertje bij de reacties?
Fonta 23-08-07 @ 18:10:
Ja aber ich liebe meinen VWPKW auch sehr
(*)
Schapenmelker 23-08-07 @ 18:39
fout.
degeen die het vaakst op de huilie klikt krijgt een ban, daarna degeen die dán het vaakst op de huilie klikt en volgende week is er een enkele reaguurdert over...
beetje goedkoop smileytje maar ja ik vind dit een beetje als kleur bekenen richting de (oude media) azijn bode en netwerk en de rest van links stemmend nederland
Eelcontrast 23-08-07 @ 18:38
U heeft de uitslag van de scheldwoorden topic gemist?
-edit andere naam lijkt me wel zo handig -
Nou, als Bijstandskoning nog 1 keer Wilders bedreigt dan heeft ie er wat mij betreft 1 aan de broek.
Diegene met de meeste toppiejoppie krijgt een T-Shirt en diegene die de meeste haat smileys heeft krijgt een ban.
Inside information van Geenstijl...
@ Deze reactie is niet OK Deze reactie is toppiejoppie - Kloothommel 23-08-07 @ 18:36 (Kweauten nieuwe stijl)
De data wordt inderdaad verzonden, maar je concludeert gelukkig zelf dat het er met data nu juist om gaat wat je er mee doet.
De reaguurders op GS hebben altijd al een zekere aanleg voor masochisme tentoon gespreid. Dit pesterijtje laten de meesten zich zeer welgevallen.
Zo zie je maar dat Netwerk toch nog een hele fijne lieve positieve invloed heeft op GS
Als tegenprestatie verwacht ik dan wel een pagina met een bloemlezing van alle ban-fähige comments. Ik garandeer jullie meer traffic dan de dumpert.
Kolere, al 313 keer op de boze smily geklikt, wat een pokkewerk.
Met vriedelijke groet, Netwerk
Dat van die NSB begrijp ik maar niet; los van het feit dat ik niet vermoed dat de meeste GS'ers antisemitisch zijn, passen de nationalistische ideeen van de NSB doorgetrokken naar 2007 nog altijd beter bij de gemiddelde GS-reactie dan ook maar iets minder 'rechtse' geluiden. Dus wtf is er nou mis met die NSB vanuit GS-oogpunt???
Gijle smeylies
Ja van dal 23-08-07 @ 18:35, ha dat is de tweede!
*wordt er een beetje erotisch van....*
ah... wedstrijdje.
mag ik dan ook smileys in mn reaguursels zetten? :s
want die groene.. dát is leuk. als je iets leest van iemand waar je het hartroerend mee eens bent.. dan geef je een groene smiley... lievvvvvvv tog ;-)
@Baudelaire 23-08-07 @ 18:34
de data wordt echt wel verzonden, wat GS met die data doet is een 2de
www.geenstijl.nl/usermoderation/mod.ph...
ik denk dat ze de Houten NSB beker willen uitdelen aan de grootste NSB'er
@larsb 23-08-07 @ 18:33
Eg WeL
Eigenlijk is het heel simpel. Gewoon allemaal jezelf helemaal wezenloos klikken op de huillie bij iedere post en het systeem ligt plat.
Anderzijds is het systeem wat de Telegraaf heeft wellicht een bruikbaar alternatief. Kun je nog gratis overnemen ook Sjors.
soy 23-08-07 @ 18:34
ruilen? ik heb nog een groene in de aanbieding.
@Redactie, moet ik bij de hevig verontwaardigden hier nu op 'huilie' of 'smiley' klikken omdat ze niet begrijpen dat het om een heaux gaat?
(ps, waarom zit er een schreef aan de cursor in de comments-box?)
Ja van dal 23-08-07 @ 18:32 je hebt van mij een reauie!
Dat zal je leren!
Die ico's koste wel xtra datverkeer :P
WaUw DiT Is EgT SuPeR VeT!1!! GEeNStiJL WoRd MeJ de DaG LeuKErDEr
Eindelijk eens even lekker de NSB-ert uithangen... niet dus.
-weggejorist-
-weggenetwerkt-
-weggejorist-
-weggenetwerkt-
.....
-stilte-
kop Azijnbode :
"De Rozenplukkers van Nederland dwingen bolwerk Geenstijl.nl op de knieen"
leuk! de meeste reacties gaan uit van het nsb-gehalte.... dát zegt niks over GS, zegt niks over de reactie an sich, maar dat zegt werkelijk alles over de reaguurdert.
joris verandert niet van aard, wat mag, dat mag.. wat niet mag, mag niet.. altijd al zo geweest, zal nooit veranderen. maar ik vind het oprecht jammer dat de meesten van mijn medereaguurders het een NSB-methode vinden. en dat terwijl er levendige discussies zijn/waren onder de reaguurders.....
sjeezus kristus
als de redactiehulpjes zoals jullie 90% van de ontoelaatbare komments er al uitfiltert dan is dat toch ruimschoots voorbij de juridische norm van goed huisvaderschap die in een evt rechtzaak overeind zou blijven.
maak ipv van die fukking smilies dan een aparte link op de pagina met een klachtenbox of een doorlink naar een discussie of iets wel of niet kan.
dit is wel zo erg AVRO/CDA/Fransico van Jeauleau minderwaardig slap, kinderachtig & schools.
gatverdamme.
Ga dan een samenwerkingsverband aan met het reformatorisch dagblad.
LMAO@Conan 1830
Dit zal op mij geen uitwerking hebben want als ik iets post wat "toppiejoppie" (kudtwoord) is dan schrijf ik 10 minuten later meestal het tegenovergestelde.
Volgens onze berekeningen kom je dan op neutraal uit (50% - 50% = 0%)
Dit legt meteen al een bom onder het hele systeem, mits GS een beleid hanteert waarbij gestimuleerd word dat ook andere Gehirn Instituten gaan reaguren en zoekt naar die balanslijn...
Ik vind de plaats van de smileys te prominent.
Kunnen ze niet achter de naam en timestamp?
Democratie in Geenstijl!
Dus maar weer ff mn lievelingskwoot
"Democracy is a horrible way to decide anything. It's just the best way we came up with so far"
Is dit een knieval door die zeikerds van NEPWERK? Dat ene comment wat er door glipt, dat is colleteral damage? Daar heeft iedere rechter en politicus (na omkoping) vast wel begrip voor...
Die opmerking van LJB over het lid worden van GroenLinks kan echt niet door de beugel! Dit is <b>niet</b> ok!
Next step : www.kijkwijzer.nl/pagina.php?id=2
allemaal op de links onder knop van schapenmelker drukken
Flodder 23-08-07 @ 18:22
En anders moeten ze maar versterking zoeken!
Bij deze solliciteer ik naar die functie....
Kom laten we deze site met z'n allen gaan boycotten eer ze deze kudtporempjes gaan intrekken!!!!!
الابتسامات الغبيه التي يجب طرده
al die zuurstofschuldjes die lopen te miepen: kijk eens naar het hoog gewaardeerde en intelectuele Volkskrantblog. Daar loopt een soortgelijk, subliem systeem al jaren als een tiet. Tot ieders volle tevredenheid. Ik zou er daarom ook niet van staan te kijken als de high-tech know-how, noodzakelijk voor deze rigoreuze ingreep, door Joris rechtstreeks van Geert Jan Boogaarts gekocht is.
Joris, een aanbeveling van mij, ga zo door.
Werkt Joris tegenwoordig 24/7? Zal waarschijnlijk wel om alle stemmen in de gaten te houden en waar nodig te bannen. Niet bepaald een verbetering. Als ik stupide smilies wil zien kijk ik wel op fok.
@waskuip-admiraal 23-08-07 @ 18:25
hoeiboei.web-log.nl/hoeiboei/2007/08/h...
Met deze punten zou het nog wel ooit eens wat kunnen worden...
volgens mij reageren de knoppen op volkomen kut topics,
Wat ik dan weer niet snap is dat er niet een fijne kudotellert onder de reacties is gekomen.
Wel humor: Het stoffige publieke establishment dat klaag doet. Schandpalen worden als zoutpilaren de ether ingeslagen, en om 17:22 uur was daar het antwoord. "Ja maar hé, nu kunnen we ook daar niet meer over zeiken." Restvraag die logischerwijs overblijft is er een van Hans Teeuwen allure:
Ja, en nu..?
@Kloothommel 23-08-07 @ 18:23 : Go ON!!!! Wat gebeurt er dan? Behalve die ban die je krijgt? ;)
@MysteryQuest 23-08-07 @ 18:26 : Exact. Tenzij ze een licentie voor Echelon hebben aangeschaft natuurlijk. ;)
Ach, zoals gezegd; is geweaun indekken, meer niet.
En ik *zei* nog zo 'stem niet op de GristenUnie'...
Als we nou eens allemaal op die huilebalk klikken dan moet Joris vanavond weer overwerken :-)
Netwerk owned GS?
ik vind het er wel vrolijk uit zien:)
Oh ja Mystery land is dit jaar in Stijlloos roze ! ! !
1110 x op :-) gedrukt en nog geen ban
Welnu, het is duidelijk; Netwerk heeft gewonnen...
Wat ook zou helpen is dat je bij het registreren eerst je NAP gegevens moet invoeren en je foto moet bijleveren en dat dat dan pas na goedkeuring van Franjoleau van Cisko allemaal samen bij je comment wordt geplaatst.
@TM, die melding van ontvangen krijg je direct. Toch wordt er info naar GS gestuurd. Als je offline bent gebeurd dat niet. 't Lijkt een soort halve hoax. Het werkt wel, maar info wordt niet opgeslagen of niet gebruikt (wel naar de server verzonden). Zou een beetje idioot zijn. Telkens als een paar mensen iets zouden marken als "Deze reactie is niet OK" zou Joris langs moeten komen. Dat is ondoenlijk.
@.. zapper, klachten over NN naar de webmaster denk ik? Ik mag hier geen e-mail plaatsen van Netwerk, dus dat doe ik ook niet.
Overigens, laten ze dan alle 'slachtoffers' van de laatste jaren uitnodigen om een paar dagen / avonden te klikken op alles wat ze niet bevalt. En dan achteraf een overzicht maken van het aantal clicks per paardenkop. Die persoon krijgt vervolgens een onbeperkt abonnement op nog meer 'spielerei' (vrij naar drs. Wijfjes moeha)
Volgende format kan toch eauk?
mailto:redactie@geenstijl.nl
subject: soy 23-08-07 @ 18:22 @ 1003951
body: :-)
Userinteractive content? Web 2.0 is dood.
Leve het internet.
Test: Negers zijn lui...
tekenend voor neerlands linksige actualiteitenrubrieksels:
Eenvandaag:
De ideologische crisis binnen de PvdA lijkt steeds dieper te worden. Jaques Monasch, voormalig campagne-leider van de PvdA, presenteert vandaag een groep rebellerende PvdA'ers onder de naam 'Operatie Rode Veren'. Zij willen de PvdA weer een linkse koers laten varen en zijn van plan moties in te dienen op het aankomende partijcongres. Wat is er toch mis bij de PvdA? De partij staat in de peilingen fors op verlies, terwijl de SP alsmaar groeit. Een gesprek met initiatiefnemer Jaques Monasch.
Netwerk:
Na Eshan Jami en Jan Pronk dreigt een derde prominent PvdA-er Wouter Bos het politieke leven zuur te maken. Vandaag presenteerde oud-campagnestrateeg Jacques Monasch zijn Operatie Rode Veren. Samen met 24 andere rebellerende PvdA-ers wil hij een linksere koers afdwingen. Monasch is te gast in de Netwerk-studio.
Nova:
Meer en meer PvdA-leden maken zich zorgen over de koers van hun partij. Zij vragen om duidelijkheid en een linksere koers. Vorige week deed Jan Pronk dat nog in NOVA. Vandaag is het een groep onder leiding van oud-PvdA campagnestrateeg Jacques Monasch. Monasch presenteerde vandaag een plan onder de noemer 'Operatie Rooie Veren'. In de studio reageert Ruud Koole, oud-partijvoorzitter.
worden we opgesplitst in twee partijen, wie hoort er bij Pronk en wie bij Bos.
Ja er moest iets gebeuren dat is duidelijk. Komt er ook een button onder de topics ? ?
: ( : )TM 23-08-07 @ 18:19
Indekken kan geen kwaad, ingeven, dat is wat anders!
@.. zapper 23-08-07 @ 18:21 : Ach so ja, offline in die zin. o.k. begrepen.
Ik probeer al jaren niet meerom GS te melden dat er iets niet goed werkt. Er komt toch geen reaktie. Als de site-hits naar beneden gaan dan gaan ze vanzelf kijken wat er niet goed werkt. Marktwerking man, pure marktwerking. ;)
Flodder 23-08-07 @ 18:22
Had het niet beter kunnen zeggen.
Nou,nou, ga je een paar daagjes naar Vlieland, kom je terug, heeft Chavez Geenstijl ingenomen in plaats van de Antillen.
Gegarandeerd dat alleen de n00bs en de lurkers die kudtsmileys gebruiken. Lachebekjes, goedverdoemme.
Wat zou er met dit systeem gebeuren als je deze pagina de source opent en vervolgens bij een willekeurige comment
onclick="commentnsb(31400601, -1, this)
of
onclick="commentnsb(31400601, 1, this)
die -1 of +1 veranderd in -1000000 of +1000000 veranderd om vervolgens die pagina weer in de webbrowser te openen en dan op dat smileytje te drukken
CommentNSB is dan wel weer een goede naam voor deze functie
@lijn5, dat is nou net het probleem, dat kunnen ze wel, ze zouden het nog leuk vinden ook (ik in ieder geval wel).
Turn around and look at the mirror, 'cause... SMILE your on candid camera! And here is your host for tonight: JORIS!!!
mooie aanpassing. Het zal ongetwijfeld wel goed gaan. Ik neem aan dat diens Joris niet blind gaat bannen. Doet hij dat wel, tja, dan wordt het een chaos.
Erg lelijk! GS flikker op met je NSB-tool. Joris werkt maar wat harder.
Bespottelijk kudtsysteem, dat alleen maar bandbreedte kost. Het downloaden van mijn video's gaat zo veel te lang duren. Ik stel voor dat als je een item opstuurt, dan ook meteen op je eigen smiley, rood of groen maakt niet uit drukken. Lijkt mij een goede manier van obstructie, want ze kunnen niet iodereen een ban geven.
@stretched.truth 23-08-07 @ 18:20
Jos Brink is eauk niet deaud, is een heaux!
Dit is wel een heel doorzichtige truc om te achterhalen wie Smartie`s favoriete reaguurder is.
Ik zeg, Go Sjaak, Go!
maar 5 posts.... reaguurders haken massaal na invoering het volksgerecht. De linkse stazi-omroep heeft tog zijn invloed en de ncrv is blij als laatste ongecensureerd extreem links en rechts aan het woord te laten
@.. zapper 23-08-07 @ 18:17
Dat idee had ik ook al... Als er vanaf de reaguurders geen medewerking komt. Flopt dit erg leuke idee...
@TM, niet in die zin offline, als je niet bent ingelogd werkt het ook. Jammer wel dat ze hier aandacht aan besteden in plaats van de beroerde werking van NN.
Ik had gehoopt dat jullie niet naar Netwerk en Jolo zouden luisteren, helaas.
Zelfs YouTube heeft dit briljante idee nu al nageaapt =O
iemand flippo's ruilen?
WTF eerst Jos Brink en nu dit??? HOAX!!!
@bidlip 23-08-07 @ 18:14 : Dat denk ik ook maar zo ja. Indekken, meer niet.
Het ergste hiervan is nog dat Netwerk vanavond kan melden dat hun tendentieuze docu van gisteren effect heeft gehad.
@stretched.truth 23-08-07 @ 18:15
Hoezo allemaal kleurtjes? Bij jou alleen rood hoor? :| en ik mis trouwens ook wat nuances in de smilies :/
@ :-( :-) koerbagh ? 23-08-07 @ 18:15
Gewoon data mining dit. Over een paar weken krijgen de huil klikkers allemaal een extra gratis SP-, danwel PVDA informatiepakket per mail toegestuurd.
@.. zapper 23-08-07 @ 18:10 & MysteryQuest 23-08-07 @ 18:12 : Seeing is believing zeggen ze dan geloof ik in Duitsland... A) Het werkt dus offline ook lees ik net? Da's verdomde knap. B) Tsja, GS KAN zichzelf en zijn imago natuurlijk naar de knoppen willen helpen maar ik denk toch van niet. C) De Moderatoren van GS worden gierend gek als alle reaguurders tegelijkertijd besluiten om dit systeem te saboteren door continue postings aan te melden.
Ik denk dat C) zo'n beetje is uitgevonden door de guerilla-marketing afdeling van GS, dus die zullen dat ook wel weten denk ik zeau.
En als het wel voor het echie is? Dan kunnen ze den kleauten krijgen, ik ga het werk van de mods niet doen en van klikken houd ik niet.
Volgens mij heeft die log-nazi dit systeem ontworpen om vanaf nu ff lekker niks te gaan doen. Die zit nu natuurlijk lekker met z'n militaire boots op het bureau, onderuit aan z'n taas te friemelen. De reaguurders doen zijn werk. Alleen als er vaak op een smiley van een comment wordt gedrukt kijkt hij die comment ff na of het de moeite waard is om te verwijderen.
Tsja........ op zich natuurlijk wel een goeie uitvinding. (Voor Joris dan).
Pas maar op dat GS niet aangeklaagd wordt voor "opleidingskamp voor toekomstige NSB'ers".
@ojazekerWel 23-08-07 @ 18:16
Wat de positionering betreft ben ik het met je eens. Ze hadden die knop ook op een pagina kunnen stoppen die je pas na 23765 keer klikken bereikt.
20 blije boterhamworstjes voor koerbagh
Top of Flop. Als we van die dingen afwillen moeten jullie gewoon massaal op alle zeiksmilies gaan klikken.
Is dit nou een hoax om Netwerk en kornuiten belachelijk te maken? Zou een mooie zijn, ik hou wel van dik gesmeerd sarcasme.
Heb trouwens even zitten kijken naar netwerk en me echt dood lopen ergeren aan die houten klaas advocaat en die autocue-lezende RvJ muts. Ze was bijna erger dan die shownieuws-debielen.
En de vader van die moordenaar maar zielig doen, hij begon nog net niet te huilen.
Lijkt GVD de postbank wel met zijn Girotel! Daar moeten wij ook al het werk in girotel doen wat vroeger een typmiep deed. Beetje NSBén richting moderators. ;-) (oeps nou gebruik ik zomaar een smiley)
"Uw melding is ontvangen"
@ :-( :-) bidlip 23-08-07 @ 18:14
Maar dan nog.. De positionering van die krengen zuigt alsmede het gebrek aan logica omtrent de lachert van de twee.
Dit wordt lachen als het weer eens Kouwes-avond is.
"Het comment alarmsysteem werkt ook voor niet-geregistreerden"
Kijk, dat deugt natuurlijk al helemaal niet. Dat is een beetje hetzelfde als de hele wereldbevolking een stembiljet voor de Nederlandse Tweede Kamer te sturen. Ik denk dat je hier pas aan moet beginnen als zelfs de SP binnen zijn eigen gelederen democratisch is geworden. Nooit dus.
Is dit nieuwste *kuch* snufje het zwichten voor de media?
Geinig! Als je erop klikt krijgen ze allemaal kleurtjes...
Weg met de smilies! Wat een NSB-methoden. Joris en consorten, doe gewoon je werk.
Goed idee die smiley's. Die zijn er namelijk echt niet omdat de redactie zich stoort aan die ene foute post per dag (ben wel nieuwsgierig naar die foute posts trouwens)
Het is meer een simpele tool om GS nog ongrijpbaarder te maken voor de politiek correcte gestapo die het land in zijn greep heeft. Verder verandert er niets.
Cool je kan ook jezelf selecteren.
Ik ben er nog niet uit hoe ik je schrijfsel en de smileys moet beoordelen Hoxha.
Krijg er toch een beetje het gevoel bij van: GS/redactie wast zijn handen in onschuld, 'wir haben das nicht gewusst', maar wel de toon zetten voor veel topics.
smiley je staat op geenstijl
Zet die dingen dan op z'n minst achter de tijdsindicatie, zodat ik ze niet met @ verwar en de usernames weer herkenbaar zijn.
HOAX!!!
-weggejorist-
Die huilies komen natuurlijk uit de pet van GeenStijl-medewerker Harry van Bommel. Zoals leuterkabeuter @ 18:08 al enigszins opmerkte: er is een oud-Stasi-informant voor nodig om zoiets te bedenken.
39 graden al :(
preacher 23-08-07 @ 18:07
is ook mijn ID.
Rating als op dumpert vind ik wel geinig maar wil dat dan ook terug zien onder een reaguursel.
@TM: Werkt echt hoor, kijk maar even in je sniffert. Of ze al die kudtinformatie opslaan is een 2e, krijgt Joris het alleen maar drukker van.
Ghe, OantMoarn je hebt geen vrienden!
Shiver , shiver...., smiliekoorst!
Wouter Bos is de beste politicus -na Troelstra- die dit land heeft gekend. Voor mensen als Ome Ad van den Berg moeten we respect hebben, hij heeft ook recht op zijn seksuele geaardheid. Ajax is een waanzinnig sympathieke voetbal club, net als Feyenoord overigens. Maar ach, dat de beste maar moge winnen. Ook heb ik vorige maand nog 12 euro gedoneerd voor hulp aan de straatkinderen in Dubai. Vraag niet wat de Nederlandse politiek voor jou kan doen, maar doe zelf wat voor de politiek. Wordt lid van de PvdA of een andere fatsoenlijke partij als GroenLinks.
Met allervriendelijkste groet,
LJB
geband!!!!\
Nee He GS.Gaan jullie niet te ver??
Oude tijden van JS,1878-1953 herleven????
@TM, tis geen grap, was het maar waar. GS is verworden tot de nieuwe Br3Ez4h site van Nederland.
@Kakbouter 23-08-07 @ 18:09
Ben je wel Von Der Fahrat dan?
koerbagh ? 23-08-07 @ 17:50... Helemaal mee eens Koer: weg met de smiley's! En degene die het desondanks toch gebruiken doen mij denken aan Mussert, Ros van Tonningen en aanverwante zielen (voor alle VMBO'ers: leiders van een hele populaire politieke partij - groot geworden net voor en in de tweede wereld oorlog).
Ohja, een beetje mijn mede reaguurders in de rug schieten, pfff.
Ookal worden het mijn vriendenniet, ik ben niet Von Der Verrat!
Ik heb geen zin om 185 keer op een kudt gezichtje te drukken.
LEEF JULLIE STELLETJE ريفااب
Jetst auch die Stasi in Holland? Wass ist das für scheiss!
hahaha wat een grap en iedereen als eem mongeaul drukken (het werkt zelfs offline).
Goed nieuws voor de NSB-ers onder ons.
"Uw melding is ontvangen"?
Tsjonge, 't is allemaal wel high-tech en zeau zeg!
@Joris : eindelijk weer eens een echt aardige grap van GS!
Ik ga lekker offtopic een hamburgert bakken, wee diegene die mij een smilie aansmeert!
*gaat ook verder met de herhaling van dr.Phil kijken*
Hmpf... Als je dan toch zoiets wilt doen, doe die dingen dan rechts ipv. links voor de nick.
Nu zijn ze hinderlijk aanwezig.
LMAO
stop-smileys-op-geenstijl.hyves.nl/
reaguurderts verenigd u!!
Waarom kun je niet inloggen bij geenredactie.nl Is die site kapot ofzo
Wat is dit nu weer voor Von Bommel move...... Suf geintje, hoor.
@ LoL @ S?v?ke 23-08-07 @ 18:01
Wedstrijdje doen? De meeste bans in 10 minuten!
.... Smile(y).. Je bent geband (met een T)
-test-
D66 D66 D66 D66 D66 D66
-einde-test
hey hans, heb je net 1200 anti smilies gegeven
Erg jammer dit. Verwacht inderdaad dat dit een proefballonnetje is, wat inmiddels al zeer vakkunidg lekgeprikt is hierboven. Snap ook die toppiejoppie knop niet. krijgen we zeker iedere dag een top 5 van beste comments en reaguurders zeker .. barf.
Dit is voor Joris zijn beoordelingsgesprek. Hij wil gewoon een Extra Uitstekend punt in de wacht slepen voor Vernieuwing en Creativiteit voor een vette opslag.
dutchdemocraticrepub 23-08-07 @ 17:57
Doei dan!
geil hoor, die smileys
waar slaat een blije smiley op dan? krijgen we straks ook een reaguurders top 100 ofzo ? De reaguurde met de meeste positieve smiles krijgt een digitale :)bokaal yes
-weggejorist-
Ik lees de Volkskrant (en op zaterdag ook nog eens de NRC), lekker, 's ochtends met een kopje Max Havelaar koffie; dan gezwind met het OV op weg naar school waar ik het vak geschiedenis geef en had ik trouwens al verteld dat ik tot nog toe altijd GroenLinks heb gestemd, overigens op 1998 na, toen ik om m'n ouders te pesten PvdA heb gestemd. Hoi hoi!
@Lorenz0 23-08-07 @ 17:57
Ik houd wel van kleine kindertjes hoor (A) hahaha
@LoL @ S?v?ke 23-08-07 @ 18:01
sow... pak annn.... bij deze ben ook jij gehufterd...
Kikkende assie al die smileys groen maakt. Helemaal dolletjes!
Iedereen die tegen de smilies reaguurt krijgt van mij een mooie groene.
Dus lafaardjes die zich willen verschuilen, krijgen nou hun kans? Lamaar dan.
Hoor ik hier ergens NSB ???
... Ja menseuh, met z'n allen: *PLING!!!*... shit... kunnen die letters weer niet groter...
Ik heb al een stuk of vijftig hufters aan geklikt.
Kloothommel 23-08-07 @ 17:58
Ach ja, GS is een miljoenenbedrijf dus dat zullen ze vast wel kunnen missen
haha
@dutchdemocraticrepub 23-08-07 @ 17:57
Jammer dan!
Ik heb net 25 keer op jouw smiley geklikt!
Never nooit niet zul je een ban krijgen!!!
Moehahahahahaaaaa!!!!!
WTF??
msn ge-brEeHz?
pfff.
Een ingebouwde kliklijn met zuigende kutsmilies - wat een verbetering.
@Lorenz0 23-08-07 @ 17:57: Ja, want zo houd je discussies levendig.
@Redactie: Kunnen we dit straks ook met jullie artikelen doen?
Mocht GS extra persooneel nodig hebben om alle smiley's te verwerken, ik bied me aan.
enige secundaire arbeidsvoorwaarden:
-Thuiswerken,
-Tuinman van de zaak,
-SUV van de zaak,
-Huishoudster van de zaak,
-13e, 14e en 15e maand......
@ FF BLUFF 23-08-07 @ 17:57
Die is al gebanned op het GS domein, nog niet op NN. En daar is het smileysysteem nog niet ingevoerd. Misschien omdat Netwerk nog geen docu over NN heeft gemaakt ;-).
-weggejorist-
GS gaat dat anti-trol systeem invoeren schat ik zo, dit is slechts de eerste stap
Wat een Smelley zooi...
Waar is de tussenstand te zien...... of ik inderdaad weer netjes binnen de toon val lees ik graag terug. Waar zijn de stats, wie is de jan modaal smile?
Of.... verkapte sollicitatiemogelijkheid, binnen een week 10.000 smiles en je bent gastredateur of zo?
@Dysphemian
Wat is een overleidingsbrief? ;-)
Dat is het einde van de Bijstandskoning.
Waarom enkel smailies bij de commentaren en niet bij de journalistieke hoogstandjes die ons uitlokken er keer op keer weer in te trappen? Ik bedoel, er is vandaag eigenlijk nog geen fatsoenlijk onderwerp aan bod gekomen, terwijl er toch zo veel gebeurt in de wereld dat de moeite van het becommentariëren waard is. Moeten we dan mekaar maar een beetje gaan becommentariëren? Ik vind het echt armoede, een zwaktebod, nee een schande.
onclick="commentnsb(31396921, -1, this)" id="cdwn31396921"
commentnsb ='] Ben benieuwd of we lekker aant hoaxen zijn!
-weggejorist en opgerot-
Die smilies moeten rood en groen!
En voor al die jankerds: er staat toch dat het "geen geautomatiseerde dinges waarmee je je vijanden weg kunt stemmen" is.
Alleen als er een bericht erg vaak een :( krijgt gaat er waarschijnlijk een alarm loeien bij Joris om die post nog eens aan zijn kritische oordeel te onderwerpen. Dus puur om die ene nazistische/pedofiele/whatever post per dag eruit te filteren die toch al geband had moeten worden maar soms onverhoopt nog aan het waakzame oog van de GS censuurpolizei onsnapt.
he he, het duurt even, maar eindelijk.
Kan die "ik wil deze reaguurder niet meer zien" voor persoonlijk gebruik ook aan, svp?
@Mongeaul 23-08-07 @ 17:53: Iemand die het verschil tussen 'hun' en 'zij' niet kent krijgt van mij een keiharde huilie! Oppassen hoor!
[x] :-)
[ ] :-(
Rutger,
Gum die kudtkadertjes eens weg? Het lijkt net ofdat ik 100 overleidingsbrieven zit te lezen.........
Geenstijl is geenstijl niet meer.
Ik zal nooit op een rooie klikken.
Wel op een groene.
Maar het blijft drie keer niks.
Ik vind 't een goed plan, die smiley's. Het is sowieso Netwerk wind uit de zeilen nemen want je hebt weer een extra argument in de discussie over de verantwoordelijkheid van de reaguurder zelf. Daarnaast denk ik dat er erg weinig zinloos gebruik gemaakt zal worden van de smiley's, omdat er simpelweg niets gebeurd. De geenstijl moderators kunnen nu gewoon beginnen met de reactie met de meeste negatieve smiley's, en zo wordt hun werk efficienter. Mensen die zitten te kloten vallen zo eerder op, en mensen passen daardoor ook meer op hun tellen. Anonieme reacties, maar toch met verantwoordelijkheidsgevoel. Ideaal toch?
Die lachmiley mag dan wel weer weg..
waarom niet gewoon een kruisje -achter- de datum/tijd ofzeau.. dit ziet er namelijk ECHT NIET uit..
Nu nog de optie om te PM-en enne
cookiesync op geestijl.tv doet het bij mij niet...
goed of niet goed.. typerend voor een zwart/wit forum
Poep
meq 23-08-07 @ 17:53
................ Wel lekker blijven klikken he............
ROTFL
@Webmaster & Joris: Ik geloof dat ik mezelf meerdere keren een smiley kan pasen, misschien nog even naar kijken.
Dit is hoax, een grap van de redactie en jullie trappen er allemaal in... hoe zat het ook weer met het gemiddeld reaguurders IQ
Maar zeg es Hox, zou de kwaliteit van GS er niet meer bij gebaat zijn om die kudtsmilies onder het topic, langs de naam van de auteur te zetten ipv de comments?
Je bent Gebant.. Smile(y)....
Goeie zaak maar hiermee dansen jullie naar de pijpen van al die linkse bolwerken die de afgelopen jaren zo hebben zitten zagen op Geenstijl.
Hun zullen die vieren als een overwinning, geenstijl is gezwicht onder de linkse druk.
Zou Joris ook zo'n *pling* horen als er tegen iets gestemd is?? Zo ja houd hij dit geen 2 dagen vol................ Wel lekker blijven klikken he............
Als dit de Dumpert was, dan zou ik bij de Kudos op de min-knop klikken. Slecht idee, die huilies en smilies (alleen al grafisch gezien vindt ik hen irritant). En "Volksban" laat mij te veel aan de Azijnbode denken. En van dat veredelde toiletpapier krijg ik een vieze smaak in mijn mond.
is die netwerkrepo toch nog ergens goed voor geweest... (?)
De smileys staan ook bij het Netwerk topic. Welke nsb-er gaat nog ff 1613 comments nalezen en beoordelen. Get serious dit is hooks. Smiley voor je kanus Joris, hierrr...
uw melding is ontvangen, jaja zal wel ging wel erg snel. en waarom zou je een een reactie positief melden? wat voor zin heeft dat?
Nog één keer Koer en ik waarschuw de redactie!
-weggejorist-
Laat Joris hier nou een 1 april scheetje?
@Tobi 23-08-07 @ 17:47
En dat is godverdomme nog jammer ook. Als ik het met die 2 niet eens ben, of ze debiel vind reageren zeg ik ze dat zelf wel. Heb ik geen NSB-knopje voor nodig. Iedere mongool die op die kudtsmileys drukt is wat mij betreft een lafbek die geen discussie aandurft. Eeuwig zonde, en de doodsteek voor veel discussies, deze functie.
Pf. Van 'block images from this site' word je ook niet blijer...
Wat als je nou tijdens het fappen op verkeerde smilie drukt? dan demoniseer je iemand dus ongewild! Zeer gevaarlyk systeem. Soort van terreur van de meerderheid. Bijna democratie ofzeau.
Btw @ oant moarn 23-08-07 @ 17:42
Dat is geen gek idee! Gekke naam.
WTF!! Sorry, maar dit is te sneu. De discussie zelf moet maar uitmaken wie deugt en niet, en niet een of ander stupide anoniem kudo-systeem. Dat is een typisch sms-stemmen/BB-nomineer gedoe waardoor we al 10 jaar lang alleen maar kudtliedjes afvaardigen naar het Eurovisiesongfestival (om maar eens een voorbeeldje te noemen). Mag ik hopen dat dit een 1-malig experiment alleen voor vandaag is en dat morgen de rottige kudt-smilies weer zijn verdwenen?
Dank u.
ik ga ervan uit dat joris niet van aard is veranderd, smileys echter zijn meer iets voor fok... of hyves... "dit is niet okee" knopje... je krijgt het nog druk joris, voorheen las je gewoon mee, nu moet je ook nog reageren op meldingen, en dan die beoordelen. heb je ook salarisverhoging gekregen? of ben je gewoon de jongste bediende die met om het even wat voor titels en functies kan worden behangen.....
Wat is dit nou voor breezer zooi
Het zal me niets verbazen als dit 1 grote grap is om Netwerk te sarren
Okey.. Lachend Ventje en Niet Lachend Ventje.. Waarom is er ook geen "Er tussen in Ventje"...?
@Akabei 23-08-07 @ 17:45: exact!
Akabei 23-08-07 @ 17:45
Der Frisscher und Fröhlicher Media Krieg noodzaakt GS om innovatief bezig te zijn.
Krijgt nou (.)(.) Wat is dit voor achterlijk gedoe??? Die Joris heeft ontzettend veel humor of hij is nog achterlijker dan Mungra aka "Moeder Natuur". (hoe voelt iemand zich als er na een actie van hem zo'n 60.000 mensen als een stel blatende josties op een rode smiley zitten te rammen...........
Breezersmilies. Wanneer gaan GS en Hyves een samenwerkingsverband aan?
Dit is wel even wennen zeg die smileys, ik vind het maar niks
Eh... evunnun steetmunt: ik kandit allumaal niet 's Heere Jeus nemun. Next:
geenstijl dit.
Doe dan geyle smileys ofzeau!
artbrut 23-08-07 @ 17:35
deze reactie is toppiejoppie!
Bijstandskoning & [de]bilo's laatste uurtjes hebben geslagen
Die smiley's lijken mij een directe reactie op de hele netwerk uitzending / rechtzaak die boven jullie hoofd hangt. Vind t maar soft allemaal. dit wordt nooit wat. Ik ga op de sire site stemmen TEGEN DE SMILEY'S VAN GS !!! stemt allen!
Nulletje te veel, 1 op 10.000 is 0,01%
Kom maar door met die kudt-smiley, Jantje huilt Jantje lacht.
ik vind beide linkse kudt-smilies teveel lijken op Rudtger.. kan daar wat aan gedaan worden
Wie gaat vragen wordt overgeslagen was het toch...
@Mossad.il
Talpa = dood
Fuckje, neuqen?
wat kan iedereen ineens goed Nederlands
Maar even serieus. Leuk. Kan er svp iets minder storends voor komen, mijn hele scherm danst voor mijn ogen van die dingen, een - + vind ik veel meer bij Geenstijl passen en het houdt de boel voor mij een stuk leesbaarder, smilies is meer iets voor sugababes. Een minnetje is overigens zat, dat plusje heeft geen functie.
Dit is inderdaad indirect toegeven dat netwerk gelijk heeft...
En vervolgens nog proberen de boel te downplayen ook (0,001%).
Wat een ontzettende domme zet van geenstijl om juist nu toe te geven dat men niet in staat is de eigen huisregels te controleren.
Sjon de Mol vervangt Gouden Kooi door GS Ranking
Smilies zijn liev.
Alvast getest ....... kan mijn eigen reaguursel afkeuren, soms wel makkelijk als je ergens spijt van krijgt
hehehe, Onclick=commentNSB
hoi
@oant moarn 23-08-07 @ 17:42
Daar heb je helemaal gelijk.
*klikkerdeklik*
Dit is zooooo ChristenUnie.
artbrut 23-08-07 @ 17:41
Gaat het toch nog goed komen met GS.
Gaat echt helemaal nergens over. Antieke icons trouwens, waar is die designer?
n00benstein 23-08-07 @ 17:40
Krijg jij de melding "u melding is ontvangen"? Wat raar, bij mij komt hij correct binnen als "uw melding is ontvangen".
Echt een geval van SNEU dit.
Ik ben het niet helemaal eens met die smilies. Boh.
Als we toch democraties gaan worden: eerst een poll!
.
Wilt u suffe Fok-smileys op uw scherm? Ja/Nee
Lijkt me dat het 0,01% moet zijn.. verder goede actie!
Als je bij mijn comment op het linker smiley klikt zou ik maar goed achterom kijken als je je huis verlaat,want een ongeluk zit in een klein hoekje..
Groet Arjan de Kaste
@oant moarn 23-08-07 @ 17:42
Half nederland zijn allochtoon en zitten op Maroc.nl, dus dat zal wel meevallen hoor.
en ik wordt natuurlijk geweigerd vanwege mijn joodse achtergrond. Discriminazi !
Mogen we hier testen? En wat is het nut om op "toppiejoppie" te klikken????? Wat fout is gaat weg wat goed is blijft toch vanzelf staan?
Onduidelijk ..........
"is niet OK" klinkt voor mij als een compliment...
is die 52" al ingebrand ?
baal me nu dood dat ik een friese nickname heb..
half reagurend nederland drukt volgens mij bij elke reactie van me zowieso op :(
Oh neeeeee, ranking with the reaguurders. Nieuw idee voor Talpa ?
Kudtsmiley's zijn voor BrééZáH's en andere lutsers!
Niet intrappen jongens, is een onderzoek van GS om te kijken wie de grootste NSB'er is.
Ohmy, toppiejoppie *broek omhoog trekt*.
Kill de dialoogboxjes! Ik vertrouw er zo wel op dat het aangekomen is.
En zo niet dan horen we het wel van Aart Zeemeermin.
Evolutie , wauw
*test*
KUT NEUKEN HOEREN ZOOI. HELLUP MIJN CAPSLOCK ZIT VAST. DE TIEFUS VOOR IEDEREEN EN JORIS IN HET BIJZONDER.
Kunnen we ook emotikontjes krijgen voor bij de nics?
Lijkt wel op die oplichtende matrixborden als je te hard of juist netjes rijdt....
Koos Spee doe er wat aan!!!!
editfunctie > lelijke-gore-drukke-overvloedige-kudt-smilies..
Ik vind dit geen goed idee. Sommigen zie ik de hele dag op knopjes drukken zonder verder commentaar. Zo is de discussie nou helemaal verdwenen. Voor mij hoeft het niet meer.
Oh oh ik ruik problemen.. Iedereen gaat op die :( drukken.
Smilies op Geenstijl. Goedverdoemme is Chef met vakantie ofzo?
Dit is zooooo ChristenUnie.
"Ik stem GroenLinks ... "Eelcontrast 23-08-07 @ 17:38
Dan zeg ik: "Deze reactie is niet OK" :P
Ik stem GroenLinks ...
Eelcontrast 23-08-07 @ 17:38
Deze reactie is niet OK!
Maar ehm, goede zet dit systeem!
hahahahaha "u melding is ontvangen" doe es javascriptje editten .
@Biff Eagleburger
Was ist los mit der Deutsche Sprache?
Ik vind die icoontjes eigenlijk een beetje te druk... Teveel smiley's
Opbokken met deze troep. Kunnen jullie niet gewoon een editfunctie creëren om spelfouten e.d. eruit te halen? Lijkt me toch meer toevoegen dan deze Gestapofunctie.
@fuckje 23-08-07 @ 17:31
Sorry hoor, maar 33% van je comment is Duitstalig, dus helaas heb ik een negatief advies moeten uitbrengen. Ik hoop dat je mijn eerlijkheid waardeert. Mvg. etc.etc.
Ik stem GroenLinks ...
Volgens mij heeft Zwart Kip iets toegefluisterd. Maar leuk, is de toekomst een lijst met meest gewaardeerde commenters? geyl zeg
(52" *kwijl*)
Tyfus wat ben ik geyl opeens, gaat ff een schoonmaakstertje zoeken. Aju
Tegenwoordig ook al een staatsban op GS ivm met sommige reaguursels, stel voor een zaak te beginnen tegen linksemedia ivm laster en het recht op het hebben van vrijheid van meningsuiting.
Is er ook een ruksmiley voor deze kruiperige actie van GS?
Irritant, die overkill aan smileys...
Dit is toch niet het begin van een verkapte vorm van censuur???????????????????
Sinds waneer zit Henk Blanken in de redactie bij GS?
toch vraag ik me af of 'stiphoer' hoger in de scheldwoordenlijst was geeindigd als netwerk vorige week dit item had uitgezonden...
Hoeven we niet meer uren lang te fotofucken om een mooie vette prijs te vangen!
commentnsb << hehe ;-) Joris heeft humor
Je zou maah een breezah zijn..
-weggejorist-
@ bones 23-08-07 @ 17:34
Mij bekruipt eenzelfde gevoel...
Kudt-smilies, ga es deaud :(
Toch leuk dit.
Is er ook een ruksmiley voor Netwerk?
Haha wat Reuzelbek zegt.
Even kijken of het werkt: GODVERDEKANKERTYFUSHONDEN VAN NETWERK!
Op zich wel slim bedacht dit systeem. En die media oorlog met Netwerk is wel vermakelijk. De NCRV was al dood en begraven toen ze 'Spel zonder grenzen' de deur uitdeden. Dick Passchier zit in Noorwegen, Judith Bosch achter de geraniums evenals Lizette Hordijk. En de Dick voor Mekaarshow zenden ze ook al een hele tijd niet meer uit. Dus daar gaat verder niets aan verloren.
Die dialoogboxjes zijn irritant.
Triest man die smileys. Opkanerken met dat DDR gedoe.
Zeau, eventjes Joris aan het werk houden! *klikkerdeklik*
Specht krijgdt van mij de eerste kudt smiley.. klasse idee van het neqschot en de shaved pussies
smileys zijn voor linkse heaumeaux !
GeenStijl ,voelt de hete adem van Netwerk??
"zoekt zicht suf op de gs site om zich als vrijwillige joris aan te melden zodat die domme smilies wegens personeelsgebrek weg kunnen"
Ah, dus we mogen vanaf nu ook het werk van den moderatoren helpen doen?
..... erm.... Oh dear...
goed zo.... zo blijft het objectief... en hoef ik me niet te laten manipuleren door programmaas als netwerk....
Hmmm. Toch onder invloed van dat Netwerktuig wat verder terug in de schulp kruipen? Na het beruchte Sonja avontuur zijn jullie ook al ff gestopt om de gevolgen van het gecomment beter onder controle te krijgen.
Ik concludeer: kritiek houdt jullie scherp!
De schande!
De eerste tijd zal die 52" plasma wel flink gaan fikken verwacht ik...
Dan sta ik nu bovenaan met het aantal negatieve beoordelingen. En ik maar denken dat je alle reacties op spelfouten moest controleren. Excuses.
@ Biff Eagleburger
Ja deze lijkt mijzelf ook erg functioneel ":o", zo weet de redactie of je verbaast ben over een reactie. Ook heel belangerijk!
Deze reactie is toppiejoppie Elisabeth2 23-08-07 @ 17:32
D=
Nu nog een :-|! en een (_,_)!
Waarom is die ene niet zwart en heeft die andere geen hoofddoek?
Schapenmelker 23-08-07 @ 17:23
Ik weet het verschil niet goed tussen rechts en links, maar kan wel plaatjes kijken. Vandaar aan je verzoek voldaan. :) (me too?)
-weggejorist-
Ik denk toch dat het 0.01 procent is, niet 0.001... Maargoed, mierennuecken he.
Oh en LOL @ Rood+Groen :D Jammer dat ze niet altijd blijven staan :(
" Uw melding is ontvangen".... Nah Und?
Geenstijl verheft zich tot academische hoogte; peer review
nl.wikipedia.org/wiki/Collegiale_toets...
Uw melding is ontvangen.
En kan voortaan dan ook alles in breezah-taal en een link naar breezah-fm?
LOL @ kleurtjes...
kansloos klote systeem, maar ach, zolang die linkse rakkers maar stil zijn hé
Hoe lang denk je dat het duurt voordat iemand opmerkt dat ze die twee gezichtjes hebben verwisseld? Was het misschien niet beter geweest om van het linker gezichtje een klokje te maken?
ehm Arjan de Kaste, dat heaumeau was een grapje.....
nu niet op het boze gezichtje maar braaf op de smiley drukken...
DUS
*zit te beven van de zenuwen, kijkt op de klok, 't is na 5-en, trekt een jupske open*
Lachertjes zijn voor Fok!kers. Als het dan toch moet, doe dan leuke icoontjes > zie voorstel van Specht!.
Joris en G-Unit
Stelletje luie zakken...
leuk hoor, meld misdaad anoniem.
Stelletje homo's
Door de knieën voor zo'n setje linkse sandalen..... pfff
Wat schieten we in hemelsnaam op met 'Deze reactie is toppiejoppie'? Eén lelijke knop erbij is al overbodig genoeg..
Kan dat met terugwerkende kracht ook nog even toegevoegd worden aan alle postings van de laatste paar jaar ? Dan lees ik vanavond nog even alles na .
lelijk
Mooi man, smileys. Kunnen er niet meer komen?
Toch niet onder de indruk van de linqse rakkers? Hoop ik..
leuk, alleen de alert moet opbokken
Zo'n uitzendingkie heeft toch wel effect gehad (wat voor mij niet had gehoeven...)!
M.a.w. Joris gaat nu op vakantie?
:) :(
Kunnen de smilies ook kleurtjes krijgen
Geenstijl word met de dag dynamischer.
Dus ook GS is nu door smilies geinfiltreerd... Och, met zoveel bezoekers kun je je wel wat permiteren als redactie
Fijn NSB-tooltje.
Sorry joris. Kep al per ongeluk iemand een :( gegeven. Wilde kijken of er ook en aardige animatie bij zat. Zal het nooooit meer doen.
Komt deze superfunctie ook bij de "Nieuwtjes" van nico?
Slechte icoontjes.
Ik wil een nekschot icoontje en een geschoren kut als icoontje, dat dekt de lading beter. :P
-weggejorist-
gevolgen uitzending netwerk?? :S :S
@Schapenmelker: "Linksonder" stond alleen een boze smiley, dus daar heb ik maar op geklikt voor je. Geen dank.
Goeie zaak jongens. En dat linkse Netwerk moet niet zo zeuren...
Wat een gezeur, kunnen we niet meer tegen een grapje als iemand lekker in de zeik wordt gezet?
Druk op de lachende smiley links onder bij Schapenmelker.
REAGEER OOK