
Och. Dat deerniswekkende AD toch. Werd vrijdag hun jaarlijkse vijf minuutjes haringaandacht
verpest door de loslippige winnaar Visgilde Oosterschelde. Dit weekend is het de beurt van de verliezers om eens flink op de haringtesters van het Rotterdamse sufferdje in te hakken. Visboer Doede Bleeker uit Stavoren bijvoorbeeld. Eindigde op de 75e plaats in die zoute viscontest. Volgens Bleeker omdat hij niet inging op
omkooppraktijken van het AD: "Hoeveel heb je er voor over om weer in de top tien te komen'' kreeg de visboer uit Stavoren te horen. Tsja... Alle jaarsalarissen van de gehele AD-redactie worden betaald van de oplage van die ene Zaterdagkrant. Dan moet er natuurlijk wel een winnaar uit klein Pernis uit de bus rollen. Nooit bijten in de hand die voedt. Maar het zet de
bedreigingen aan het adres van redacteur Paul Hovius wel in een ander licht. Zouden zijn
oliebollentesters er dezelfde methodes op na houden? Wordt ongetwijfeld vervolgd.
Reaguursels
InloggenEven ter info: Lokale held Doede Bleeker uit Stavoren verkoopt als jaren ongeveer de beste haringen. Steletje etterbakken bij het AD.
laat die visboeren toch snel stikken, asociaal kuttuig
ben zelf visboer maar als ik dan zie dat de winnaar van de haringtest 50 haringen op een schaal heeft liggen en je krijgt de laatste dan is die beslist niet vers van het mes.
dus conclusie de A.D. haringtest is een grote wassen neus en kunnen ze de winnaar al voor de eerste haring gevangen is bekend maken.
Haringterrorisme?
Aring ies waar iek voor naar Olland gekomen ben... mag elke dag ruiken!
haring is lekker met veel ui,en daarmee basta
Geloof nooit hoofdredacteuren die recht in de camera kijken!
Vorige jaar was grappig genoeg Jessies Place uit Scheveningen (Den Haag) als laatste uit de test gekomen. Het grappige was dat ze als eerste uit de patattest kwamen in hetzelfde jaar (getest door de ANWB).
Volgens mij heet dat chantage. Hoe wil het AD een haringboer omkopen?
Lekker boeiend allemaal. Kommertijd zeker.
Wanneer komt eigenlijk de grote komkommer test? Ik weet nog wel wat leuke specificaties waar de komkommer aan moet voldoen. Omderdeel: dingen waar hij niet voorgemaakt is maar wat je er wel mee kan doen.
Probleem is dat je niet weet of de stavoorenaar de waarheid spreekt, ik zeg kassa kom er maar in...
Ik overweeg ook aangifte te doen van oplichting 2,30 voor wat een duppie inkoop kost. En bij geen 1 harderwijker kan ik een vaatje vuile (zelf schoonmaken) haring kopen want niemand verkoopt de kip met gouden eieren. Maffiose handel.
Visboer Doede: 'AD wilde mij omkopen'
Uhm, welke stagiair verzint de koppen bij de Leeuwarder Courant?! Het AD wilde Doede niet omkopen, het wilde zich laten omkopen.
(k)luchtje aan haringtest
Edit snapte de clue dus ook al niet.
Pfff Gelukkig is het mooi weer :-)
@mezelf: clou = clue
Volgens mij begrijp je de clou dan niet Doskabouter
Volgens mij heb jij niet zo heel lang toegang meer Michello
-edit tis dat het mooi weer is-
komkommertje d'r bij ?
Tja, ik vang ze zelf, ook lekker.
Tja .. BLIJKT is natuurlijk een groot woord. Maar voor Telegraafjournalisten zijn de woorden van een verongelijkte handelaar natuurlijk voldoende voor een paar chocoladeletters op de voorpagina ...
Ik heb altyd al gedacht dat de haring maffia een MAATJE te groot was voor het AD
ed.. 08-07-07 @ 10:29
Bij deze dan... de haring kwam van links
@appeltjeQut ......... Weer teveel gesnoven gisteren joh? Er komt echt geen zinnig woord uit die broodmolen van je.
metalgrandpa 08-07-07 @ 10:21
Uw is ervaringsdeskundige? gedver Kudt
Iemand er wel eens aan gedacht dat een dergelijke test niets meer dan een fotomoment is? Enige interessante vind ik dat er dus tenten zijn die jaar in jaar uit zeer slecht scoren, maar waar de VWA dus helemaal niets aan doet. DAT lijkt me nou zoiets waar je WEL wat hebt aan een overheid, maar uiteraard weer faalt aan alle kanten.
@ Drs-C
In haring zitten veel goede bouwstoffen voor de hersenen. Ik kan ze je, gezien je comments hierboven, van harte aanraden.
Wat een onzin, een haringtest, het AD kan die test gerust afschaffen want dat slaat nergens op. Ik eet overal zoute haring en heb nog nooit een 'slechte' haring gegeten.
Ik las in een berichtje dat iemand geen haring eet, dat haring buitenlands eten zou zijn???? Voor diegene, je bent in Nederland hoor, je zal zelf een buitenlander zijn.
Drs-C: je doelt toch niet op mij, hé? Ik heb alleen maar vragen ... geen mening...
Ik hoop voor deze visboer bleeker dat hij dat hard kan maken anders ben ik bang voor hem dat hij laster aan zijn broek heeft.
@ Harige Bangmaker
Kijk, nog iemand die direct zijn mening klaar heeft over anderen. Je zit er overigens flink naast. Heb nog nooit op Wilders gestemd (en ja, ik heb al wel een tijd stemrecht).
Maar ik ga wat zinnigs doen met de rest van mijn dag!
-weggejorist-
@ Harige Bangmaker: benieuwd wat de blonde Führer uit Limbo eigenlijk vind van haring in het algemeen en haringtesters in het bijzonder. Zijn die visjes eigenlijk niet stiekum allochtoon die hier proberen van de welvaart te profiteren? Gewoon een beetje rondrellen? Enneh, hebben ze geen dubbel paspoort? (Elders paren en hier voor lijk niets liggen doen?).
lustgeenharing.
@AppletjeQut 08-07-07 @ 10:47
LOL.
Toen was het nog verse vis zonder uitjes.
Drs-C 08-07-07 @ 10:47
Nee hoor. Geweaun moe van Wilders-adepten zoels jij. Klakkeloos achter een grote blonde leider aanlopen en alles, zelfs haring, de schuld van links geven.
Haring... Ik zeg het je. 't Is maar een visje. Hoe belachelijk is het om dat aan het socialisme te koppelen. Dan spoor je geweaun niet echt, als je het mij vraagt.
Doet u mij maar een broodje walvis, ik eet 'm buiten wel op...
Haring is lekker. Gewoon vangen dat spul, kaken en smullen. Vis vangen om in kattevoer te verwerken is misdadig. Laat Drs C daar maar iets aan doen, mijn zegen heeft hij/zij.
zeg gelijk mijn abonnement op het AD op.... ehh wacht ff dat heb ik helemaal nooit gehad. De test deugd inderdaad niet, mijn haringboer krijgt een 0 terwijl een test van RTL hem als beste heeft getest. Ik doe de test wel zelf voortaan.Smaak is persoonlijk en een rotte vis kan zelfs ik herkennen
Eva staat na geneukt te zijn haar kut uit te soppen in het meer. Roept God van boven: "Eva, wat doe je nou? Hoe denk je dat ik die lucht ooit weer van die vissen afkrijg?"
De haring kan er dus niets aan doen...
@ Harige Bangmaker
Amateur psycholoog??
Drs-C 08-07-07 @ 10:42
Maakt niet uit. Dat zien gefrustreerde mensen nooit. Ontkenning is een verschijnsel, dat wel vaker voorkomt bij frustraties.
Visboer Doede zal zijn vis wel inpakken met het AD van gisteren.
@ Harige Bangmaker
Zie het probleem eigenlijk niet.
Wel knap hoor, verder. Dat je zó gefrustreerd kunt zijn.
Hulde. Driewerf hulde.
Drs-C 08-07-07 @ 10:37
Zal wel.
Het is bijzonder triest als je een topic over fucking haring koppelt aan links of het socialisme.
Neederland is een handelsnatie... dat merk je gelijk... nou als het AD het doet, doet de consumentenbond het natuurlijk ook, oh dat wist u al?
Visboer Doede zou er goed aan hebben gedaan de hele contaxt waarin de zin is uitgesproken te vertellen. Maar nee, dat komt die rotte visverkoper effe niet uit.
@ Harige Bangmaker
Niet zo zeer haring wordt aan links gekoppeld, maar het feit dat haring-haters niet voor hun mening mogen uitkomen. Dat doet me een beetje denken aan programma's als het lagerhuis en dat soort linkse bolwerken.
@ Ed
Vergeet de handelaren niet...
@harige
ging over je mening op dringen aan iemand anders, de koppeling links en haring is NOG niet gemaakt...
Er zijn twee dingen die ik nooit eet: rauwe haring en gekochte oliebollen. Overigens die rochel van een zeeman, de oester, moet ik al helemaal niet.
Maar het AD denkt duidelijk: het gaat niet goed met onze linkse krant, dus doen we maar een beetje corrupt, dan wordt er in ieder geval over ons geluld en gaan mensen die krant kopen om het ook te lezen.
Ergo: het AD is voor domme mensen. (De Azijnpisser is nog erger, maar die krijg je gratis als je lid wordt van een linkse politieke partij)
Hahahaha, hoe ongelooflijk kudt en kansleaus! Het gaat potdomme over haring en links krijgt de schuld.
Van wat, weet ik niet perciesss. Maar kansleaus is het wel. Degene die haring als eerste aan links koppelde is wat mij betreft de meest gefrustreerde homofiel van de dag.
@Drs-C
mensen die haring eten en vangen (delen dus niet jouw mening), moeten worden bestraft toch? linkse hond!
@ Bernhard Bang
Hoewel ik eigenlijk tegen een generaal pardon ben, kan ik met je voorstel leven...
Niks aan de hand mensen, gewoon doorlopen.
... en om met Herman Brood te spreken: "als ze geen kudt hebben neem ik oesters."
nog 1 keer een generaal pardon voor alle haring die al gevangen is, en daarna komt er geeneen meer in...
Nog altijd stinkt een haring naar ongewassen kudt!
@ Ed..
Wederom onzin wat je zegt: ik ben niet voor strafvervolging van mensen die mijn mening niet delen, maar voor het bestraffen van haring eten en het aanzetten daartoe (ofwel vangen en verkopen). Zie het maar in het zelfde kader als roken.
lekker belangrijk
@Drs-C
correctie, je schreeuwt je mening en je bent zelfs voor strafvervolging als anderen die mening niet delen... over 'linkse' trekjes gesproken...
Ze zijn natuurlijk bedreigd door de oliebollentesters, die oliebollentesters worden natuurlijk het hele jaar door op een hautaine manier bejegend door die haringtesters.
Bij de koffieautomaat gaat het van "zo, nog een paar jaar en je mag de appelflappen testen hehehe" en van "hoeveel poedersuiker heb je in je koffie?".
Misschien dat er op deze manier eens een einde komt aan het walgelijke gedrag van die haringtesters.
@ cockhuyt
Wat je zegt is onzin, want:
Ik geef mijn mening, daar is niet mis mee.
Jij geeft een waardeoordeel over andermans smaak. Dat is zo'n vervelend socialistisch trekje waaarvan de STAATS-TV zich ook altijd bedient.
@debuschauffeur
en niet alleen de mijne blijkt... enne lognazieen is niks voor mij, de boys zijn competent genoeg *ondanks de pijn in mijn nek, het was een schampschot g-unite*
Doe maar nou niet zo vervelend loosers, haring is gewoon lekker. Ook rotte haring heeft een functie voor de algehele weerstand van het menselijk lichaam. Kuch!
@ Drs-C
Hypocriet aangezien je hierboven nog zit, uhm, zat te schreeuwen dat het smerige en goor is.
@kruupstruuk 08-07-07 @ 10:05
Heerlijk als ontbijt met een koude pint bier er bij. Bijzonder aan te bevelen!
@ Ed.. Als dat je probleem is, dan ou ik maar een sanatorium opzoeken....
Troosteloos zo'n loser: eerst rotte haring verkopen en dan ook nog vals gaan beschuldigen. Kielhalen die zak!
Gister zelf getest in Middelburg ( zeeland)
Die gleden er weer lekker in daar op de markt, is lekker lekker.
Die test is al jaren corrupt.
koude , rauwe, rotte, dooie vis.
Met ui
Precies hetzelfde als met berichten bij rampen, branden etc.
"Er is NOOIT gevaar voor de volksgezondheid."
Wordt vervolgd
@debuschauffeur
tis zondagochtend, mijn werkweek is net begonnen en dan dat geschreeuw om niks, das mijn probleem!
Haring eten is een misdaad tegen het leefklimaat.
Ze eten veel co2 en geven daarmee een grote bijdrage aan de bestrijding van het broeikaseffect.
Zonder haringen gaan we allemaal deaud.
@Voorhuydt:
Sinds wanneer heeft smaak iets te maken met competenties?
En gevangenisstraf voor haring eten lijkt me nogal mild...
@ cockhuyt
Oh jee, we hebben iemand binnen die zijn eigen smaak (en waarschijnlijk hele gedachtengoed) superieur vindt. Socialist zeker??
En dan zelf een domme tikfout maken...
@Da Buschauffeur
Redelijk egoïstisch van je om anderen de gevangenis in te laten gooien alleen omdat je zelf te incompetent bent om een fatsoenlijke smaak te hebben. Of ben je nog 12 jaar oud en je hebt je je smaak nog niet ontwikkeld ?
Brusselmans is een beetje analfabeet. Jammer, gaat ten koste van de geloofwaardigheid.
Wordt vervlogT??? Brusselmans ga je schamen.
geloof nooit een haringboer ze stinken
@ ed..
Wat is je probleem? Heb je zelf ook logNAZI ambities? Joris mag wel oppassen zo te zien...
Ik sluit me volledig aan bij Drs-C.
Haring eten zou strafbaar moeten zijn, en ja; gewoon omdat IK het er vies uit vind zien en omdat het stinkt.
Ik zou de smaakpolitie op hun dak sturen, dat zal ze leren.
Die hele haringtest is een HOAX. Kan me namelijk niet voorstellen dat er ook maar één haring een cijfer hoger dan een 1 haalt...
Trouwens. Je zult maar haringtestjournalist zijn...
@joris
In het kader van normale omgangsnormen, Drs-C: verbieden die rommel
Zoute haringen zijn per definitie bedorven. Alleen schijnt de ene soort bedorvenheid lekker te zijn en de andere niet.
Goed plan! Harinkje happen.
Kan mij het schelen of-ie verrot is.
Of je doet gewoon even normaal Drs-C
-weggejorist-
Schrijf je dat voltooit deeltwoort met een T, Brusselmans?
Tja, het valt ze wat rauw op het dak, afgerekend worden op de kwaliteit van je product en service. Dat zijn ze in 031 niet meer gewend. Waar restaurants vol vuur strijden om een Michelin ster, denken de haringverkopers dat ze een goede beoordeling in de schoot geworpen krijgen. Niet dus.
Niet zeuren, gewoon zorgen voor goede vis!
Vreemd. Elke keer als ik 'haringtest' lees, denk ik 'eurovisie songfestival'.
Hoe haringen smaken vind ik niet zo belangrijk, wel of ze gemakkelijk de grond in gaan om m'n tent vast te zetten, maar daar lees je dan weer niets over...
Visboer Doede Bleeker uit Stavoren is gewoon een leugenaar
Ook lekker, voor mij geen enkele vis meer.
Laat staan een oliebol.
REAGEER OOK