
Het
smulbos mag dan zijn afgeblazen, tijd voor een nieuw experiment. Zo moet er binnenkort in Den Helder een
Caribische oase verrijzen, compleet met "cruiskade" voor bling bling 3-series. Den Helder telt namelijk nogal veel Antillianen en die moet je het natuurlijk wel een beetje naar hun zin maken. Want de hele dag een beetje
werkloos op een scooter rondrijden, is immers ook niet alles. En dus heeft de woningstichting een lumineus plan bedacht. Gewoon de bestaande flats en omgeving aanpassen aan het culturele klimaat van de Antilliaanse meerderheid die er woont. En daar mag je als Nederlander best een beetje trots op zijn. Want als zij zich niet aanpassen, dan doen wij dat toch gewoon. Nog even een verwarming in zee hangen en een kunstzon boven die wijk en je hoeft straks niet meer 9 uur tussen de bolletjesslikkers te vertoeven om in Caribische sferen te geraken. Mooi land leven we toch
Reaguursels
InloggenMisschien dat ze dan verward raken en per ongeluk met bolletjes naar de Antillen vliegen.
ronnie007 22-11-05 @ 10:18
Nederlanders bouwen de boel ook zelf en worden echt niet zo erg gesteund door die regeringen.
Fata morgana, zoals wel vaker met oases.
Hadden ze niet wat van die antillianen op de fregatten kunnen gebruiken die gister uitgevaren zijn. Lekker een hallef jaartje in de tropen dobberen is toch prachtig voor die mensen. En een ongeluk zit altijd in een klein hoekje....
Ik ben wel blij met Nederland. Fijn dat de politiek zo veel rekening houd met onze medelanders. Het zou toch rot voor ze zijn als ze zich niet thuis zouden voelen. tjezus....
Geniaal geformuleerd, met dit soort berichten schrik je de tere zieltjes van de linkse kerk misschien wakker.
Wel eens in het buitenland geweest? Van die nederlandse dorpjes gezien?
Nederlanders doen niet anders. Dus niet zeiken.
ze moeten dat volk nog meer in de kont krijpen, een eigen plek.
je moet dat volk op het eerste de beste vliegtuig zetten en hun paspoort af nemen.
wat nu als dit door gaat, dan heb je binnen de kortse keren de turken en de marrokanen en nog meer allochtonen voor de deur staan die een eigen plekje willen hebben.
ik ben wel voor een eigen plekje, maar dan wel in het land van afkomst.
-edit aaah. doe eens lief-
We?
compensatie voor devaluatie...
Trouwens, we hebben een meevaller van 3 miljard. Kwartje van kooohoook.
@prettything 21-11-05 @ 21:12 De antillen een zelfstandige natie laat me niet lachen... De antiillen hebben alleen bestaansrecht als witwasserij voor tot welstand gekomen patjepeeërs. En natuurlijk als doorvoerhaven voor andere soorten witgoed. Och ik vergat nog: Als matras voor nymfomane amerikaanse BreEZah's....
Ik dacht dat ik kudt humor had, maar dat valt nog weer reuze mee zie ik.
:-)
Even een grapje tussendoor: "Het is lang, bruin en het stinkt" rara wat is het?
De rij voor de sociale dienst .
Den Helder wil gewoon op Amsterdam lijken.
@dommedodo
Had ik al gezegd dat ze lui waren, die lui?
@ dommedodo: Ik dacht er voornamelijk Antillianen woonden? Offeh..
Dat moet leiden tot een 'oase' in onze stad. We willen dat doen voor de mensen in de wijk die er al een tijd naar tevredenheid wonen
is een oase niet DE plek waar je moet zijn in de woestijn? Wie wil er nou naar een buurt waar scooterende, luie, uitkeringtrekkende, luie, werkloze, nietwerkende personen wonen?
Ik zie daar eerder Turken en Marokkanen gaan wonen dan want die hebben volgens mij veel meer interesse in een betaalbaar koophuis.
Of worden de aspirant kopers op kleur en afkomst geselecteerd?
@priveverslaggeefster
dankje... was misschien wat cynisch... ben al aan t lezen, maar snap (nu) nogsteeds helemaal niks van dit plan...
je snapt het inderdaad niet.... je moet eerst goed lezen...
Hallo, sorry ik heb niet echt alle tweeduizendzevenhonderdvijfentachtigduizend reacties al gelezen (is ook niet zo interessant) maar ik begrijp het niet zo heel goed... Gaat men nu een Antilliaanse wijk bouwen in Den Helder of niet? Of is er een of ander bouwbedrijf dat graag op 'z'n antilliaans' aan de slag wil daar; dus nog minder doen, nog meer corruptie en helemaal niks meer afmaken?
werkelijk.. geen woorden voor... Ik wou dat er voor mij een Holland Village gebouwd werd... weet ik waar.... (Afghanistan ofzo...)
Toch vind ik eigenlijk helemaal niet zoveel mis met zo'n plan.
Hoewel het uiteraard alles in zich heeft om totaal fout te lopen, maar dat is ook wel humor.
(zie Bijlmer, Paperclip in Rotterdam, ook zo'n beroemde..)
en dat komt in de Smederij?
toch weer eens een hapje gaan eten daar
@Pannie,
als je het tegen mij had, tegelijk.Maar ik heb zo het idee dat jij " houden van" een beetje anders opvat.
@ fuckje: Als je maar van mij houdt, de rest kan in een knoop waaien!
@ idd Rarabarbaarke, ze hadden een extreem vage financieringsconstructie bedacht plus dat het bestemmingsplan nog eventjes moest worden aangepast, dus waarschijnlijk steekt de door mongeaulen gekozen gemeenteraad (wat er nog van over is na Cape nog wat, mis gegokt) er wel een stokje voor. Hoe jammer, de idiote-plannen-voor-allochtonen-bedenker zag zich al met een caravan bij de swingende negerts op visite gaan, nu blijft hij veroordeelt tot het breinsturmen op een grauw kanteaur met slappe oploskoffie. Koekje erbij ?
Tegelijk of een voor een?
Ik hou ook best wel van veel mensen, maar niet van iedereen.
best wel
@whatever
Zijn er zoveel mensen daarin geinteresseerd dan?
Rabarbeke dat wil je niet,
En kracht termen gebruik ik even vaak als een sigaretje, aan me emotionele (overigens is dat afwezig volgens veel mensen) gestel veranderd dat niet veel.
@whatever
Ik citeer nog even:
"ik heb het niet over schulkig voelen dik stuk dom stront dat je bent, jij begint met hem te bashen hij heeft elk recht je te praten nu.
Jezus achterlijk tyfus pot."
Was getekend: whatever, die zich primavermaakt en het allemaal vindt meevallen.
Ik zou je wel eens kwaad willen zien :-)
omdat ik al een tijdje met je aan het keuvelen ben denk ik...
@whatever
ik bedoelde jou ook niet whatever, waarom voel je je zo aangesproken? omdat je je even liet gaan?
ik ben niet boos hoor, vermaak me prima met je rabarbeke, sterker nog ik heb niet eens een hekel aan je.
dus dat valt allemaal al weer reuse mee.
@ stretch: stretchen is een rekbaar begrip
@rabarbeke; het is niet ik die stretch, het is ik die doe stretchen *kuc h*
jee wat een kleuters.... moslims afzeiken, amerikanen afzeiken, antilianen afzeiken en als ze zelf afgezeken worden worden de heren boos en gaan om zich heen slaan.
stoerrrrrr...
Hama gaat de kroeg in, allen bedankt voor de gezelligheid en wees lief voor elkaar hé?
whahahahahahaha @ stretch
@stretch
hehe
@stretch
met zo'n nick weet je vast hoe dat voelt
@hama; iets zegt me dat Rabarberke al jaren géén kutgevoel meer heeft...
@hammie
Ach, jij wordt ook vast betaald voor denkwerk toch?
@rabarbert,
Nee geen foto's, ik werk wel aan een zeefdrukje
@poppermotje
Precies, en dat antilianen afzeiken heeft even een andere wending genomen. Het is altijd makkelijk om mensen af te zeiken die hier geen stem hebben, zoals antilianen of moslims. En het zijn ook altijd diezelfden die die groepen afzeiken, soms terecht, soms onterecht.
En zo zeik diegenen weer af, soms terecht, soms onterecht.
@hama
Ik zal echt heerlijk slapen, dankje voor de zorgen.
@hama
Hey hama hoi, nog foto's van agenten gemaakt? :)
@whatever
Wil je niet zo schelden zeg? Nemo kan daar niet tegen.
Iets zegt me dat Rabarber met een kutgevoel haar bedje in gaat strakjes.
Ik dacht dat we met zijn allen de Antillianen moesten afzeiken. De toestand in het land loopt weer gierend uit de hand.
der kan hier geen hond meer lezen, mijn god wat een debielen.
Rabarber, walgelijke zwijnen hebben idd meer hersens dan rabarber
@hammie
Autochtone mongolen is een contradictie? Jij vindt dat een contradictie Ik vind dat we als autochtonen met onze stem op partijen die keer op keer beloven maar niet doen nogal suf gestemd hebben. Maar daar gaat het niet om.
De gemeente is best bij macht om onzinnige plannen van een woningstichting te dwarsbomen. Om iets te bouwen heb je tenslotte een vergunning nodig.
-edit doe eens lief-
@ whatever 22.20
Ik moet nu even ingrijpen.
Rabarbert is begonnen met het afzeiken van MIJ, ere wie ere toekomt.
Oh ja, Rabarbeke..... kusje van hama
rabarber, das toch dat rooie snotspul?
@whatever
Ik heb nog nooit iemand meegemaakt waarbij ik elke keer dat ik hem uitschold voor iets, ik me t.o.v. dat iets schuldig voelde. Ik zou je een hersenloze amoebe kunnen noemen, maar dan zou ik dat diertje onrecht aandoen. Of een walgelijk zwijn, maar die dieren hebben intelligentie. Of een koppige ezel, maar dat zou zelfs een compliment zijn en een diepe en onvergeeflijke belediging voor die ezel.
(Nemo sorry hoor)
Soit, topicwise is men goed bezig met dit gezeur ;)
Rabarber
Nu ben ik wel boos. Ik vind het niet erg als er gescholden wordt. Alleen aangezien jij niets anders kunt dan schelden en er verder echt helemaal niets zinnigs uit je muil komt en daarbovenop ook nog eens mij begint uit te dagen dan moet je nou ook niet zeiken. Rabarber? Rabarber? Je mocht willen dat je gelijk was aan een Rabarber.
@ Rabarberke, dit is een plan van de woningstichting, niet van de gemeenteraad. Autochtone mongeaulen is trouwens een contradictie hier in Nederland. Al met al een bezopen reactie van je dus. Pluspuntje dat je het ook een idioot plan vind, ondanks je onbeholpen taalgebruik !
rabarbeke een stuk terug ben jij begonnen met het beledigen van nemo, nu niet zitten zeiken dat hij verhaal haalt,
Je hebt dit over je eigen af geroepen als gewoonlijks.
Is een knap irritante eigenschap van je.
@rabarbert Volgens mij waren er daar wel al zo'n beetje teveel van.
@ Rabarberke: Gelieve de trollen niet te voeren.
en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll
@nemo
Ik heb aan jou geen verantwoording af te leggen wat ik hier zeg en doe. Ik praatte niet tegen je, jij praatte tegen mij. Jij vind dat ik scheld. Is je goed recht. Ik zou zeggen, kijk eens wat verder om je heen, je zou nog eens kunnen schrikken. Ik noem maar een opmerking als 'arrogante zeik wijven' van whatever, termen als 'moslimtuig' die hier gebezigd worden om maar te zwijgen over 'geiteneukers' en wat dies meer zij.
En jij kiest mij uit om te klagen dat ik scheld? Ga toch afwassen man!
Maar jij zit ermee dat men minachtend over jou doet? Big fucking deal!
En wat voor oplossingen en argumenten? Voor welk probleem? Ik geef toe dat de rest hier geniale oplossing na geniale oplossing poneert voor het bij iedereen helder gedefinieerde probleem en dat ik alleen maar scheld. Dat doe ik hier altijd.
We hadden alleen nog niemand die de hele tijd liep te janken. Wees welkom.
Loop je hier al zo lang de boel te verzieken, en nog kun je geen .gs lezen?
doet eens lachen, doet een een goede vergelijking, doet eens deaud vallen etc.
Je hebt inderdaad nog nooit een goede vergelijking weg gelegd.
-
En ja ik spoor niet dat is me wel bekent? :-)
Rabarberke 21-11-05 @ 21:23
Het is geen toeval dat de commissaris van de Koningin in Limburg ook een gouverneur is.
@Rabarberke
Klets. Zelfs een Onnozel Durske weet dat h.t.l. Limpopo tot 1907* een Gouverneur kende... daar l*ll*n ze nog over het Gouvernementshuis.. en over de Geuverneur... Niet h.t.l. (dus buiten Nederland maar wel in Koninkrijksverband kennen we hedentendagetentenheden op de afzonderlijke eilanden z.g. bewindhebbers (zeg maar burgemeester(s)(essen) en voor de afzonderlijke landen Aruba en de Nederlandsche Antillen een z.g. gouverneur-generaal. Dat zijn hedetenhedendages altijd landskinderen he he. Vroeger zou-en ze Van Heutz hebben opgetrommeld.... en Generaal De La Rey.. en Paul Kruger, de oude schat.
*tot dat jaar ook nog deel Duitse Rijk... vandaar " van Maas tot Memel "
Nou laat die hutus ook maar wegblijven .Of maken ze lekkere shoarma?
@Rabarber
Als ik wel ergens niet tegen kan is dat wanneer mensen minachtend over mij gaan doen.
Als ik eng ben, wat ben jij dan wel niet? Een alcoholist of zo? Als je zo zit te schelden lijkt het er toch echt op dat je met een probleem zit. Je hebt geen enkele zinnige oplossingen/argumenten en als je niet gelijk krijgt begin je maar wat te schelden. En dan ga je tegen mij zeggen dat ik geen hersens heb?
@ Rabarberke: Dat zeg ik, Gamma.
@whatever
Jij spoort echt niet he. Waar doe ik een goede vergelijking?
't kan friezen en 't kan dooien....
dat is wangedrag, geen criminaliteit.
doet een een goede vergelijking rabarbeke, voor de verandering.
@ Yammie: Ik zou de Friezen hier niet gemiddeld durven noemen. Er zouden Dooien kunnen vallen.
@yammie
Heb jij wel eens een bus dronken friezen een uitstapje in Groningen zien maken? Je gaat acuut verlangen naar militante hutus.
Als het zo zou zijn dat de Friezen zich in het hele land gedragen als halve criminelen ,pooiers ,struikrovers en dealers .Dan zou het goed zijn om ze terug te sturen naar Friesland en er een hoog hek om heen te zetten.Maar Friezen gedragen zich gewoon als elke andere gemiddelde nederlander ,dus dit is weer een stompzinnige vergelijking.
Er wordt altijd weer van alles bijgesleept om maar te ontkennen dat sommige groepen in onze samenleving opvallen door hun criminele en onaangepaste gedrag.
@nemo
Ik vind jou eng. Ga weg.
Hoe zou men überhaupt een zinvol oordeel over Den Helder kunnen hebben.
Je kunt echt niets anders dan schelden he?
@hammie
ja raad eens welke mongeaulen die gemeenteraad bij elkaar hebben gekozen daar. Autochtone nederlanders doorgaans.
Rabarbeke ik heb jou ook nog nimmer met een oplossing zien komen, enkel het verheerlijken van de oplossingen van een stel debielen in Nederland.
@whatever
Bovendien waar bemoei je je mee lutser, jij was toch al jaren geleden het land uitgevlucht? Ga lekker zitting nemen in een katholieke buitenlandervolskwijkraad van Oost-Coaxaica of zo en kijk hoe snel je daar uitgetrapt wordt, als het al niet is gebeurd.
Wat kan iemand die al jaren uit Nederland is vertrokken nou voor zinvol oordeel over de situatie in Den Helder hebben?
vanderF totaal mee eens, belachelijk dat een wijk vanwege de afkomst van een aantal nieuwkomers helemaal op de schop moet worden genomen. Alsof Antillianen niet gewoon Nederlanders zijn. Het is stigmatiserend om te zeggen dat Antillianen niet blij zijn in normale huizen, waarom er zo'n geforceerde poppenkast van maken ? De Nederlandse maffe-plannenmakers grijpen elke kans om een groep apart te zetten, de Antillianen staan natuurlijk compleet voor lul met die idiote "kapjes op de flats".
Things should be as simple as possible, but not simpler.
@whatever
Het mag je misschien verrassen, maar ik zit hier niet om oplossingen te bedenken die jij dan vervolgens aan een keuring gaat onderwerpen, stoethaspel.
Had bij het je wezenloos neuken maar condooms gebruikt, terminale syphilis werkt op het centrale zenuwstelsel en vertroebelt de geestelijke vermogens.
Alle Antillianen zijn hetzelfde maar sommige Antillianen zijn hetzelfder dan Den Helder..
All people are assholes, but some of them happen to bend over more often.
O,ooooo jij crimineelt nou weet je wat dan gaan we plastic palmpjes bij je in de tuin zetten met een ligstoel, hoe vind je dat?
Weet je wat we gaan de hele buurt schilderen met vrolijke kleurtjes?
Rabarbeke afgezien van je lachwekende analyse aangaande mijn persoon ? jaren gereisd fulltime en me wezenloos geneukt ? denk ik verder dat er iets knap los zit bij je, waar werk je overdag? Een kleuter opvang?, met kinderen? vertel eens.
Daar je oplossingen ongeveer op dat niveau liggen.
Ik heb niks tegen vrouwen overigens, integendeel !! arrogante Hollandse zeik wijven dat weer wel
@prettything
huh?
"Animal Farm" van George Orwell schuift momenteel bij mij in beeld,
'All animals are equal, but some animals are more equal than others.'
Volstrekt andere context misschien, maar toch.
@Rabarberke
Je kunt ook gewoon gaan verhuizen.
Waar gaan we naar toe als een ieder de criminaliteit in gaat omdat de buurt hem/haar niet bevalt?
analyse
He berbeke van me ik ben al weer 3 jaar getrouwd hoor lieverd, waarom denk je dat ik hier vertoef.
Verder een prachtige anylise hoor.
@rattekop
Dat lijkt me allemaal een stuk gezelliger dan die dodelijke slaapwijken en kutflats die wij overal hebben neergeplant.
@ the Tzar 21.23
Waarom dacht je dan dat die wijk in Den helder "beloond" werd ?
Omdat de inwoners zich zo voorbeeldig gedragen?
Lees mijn posting van 19.14u. nog eens over misschien wordt een en ander je dan duidelijk.
Uit : www.veiligdenhelder.nl/foto/wijkveilig...
Als direct wordt gevraagd of bewoners zich wel eens onveilig voelen in hun eigen buurt, dan zijn de resultaten nog opvallender. Terwijl in geheel Den Helder 23% van de bevolking zich wel eens onveilig voelt in de eigen buurt, loopt dit percentage in Nieuw Den Helder op tot 43%. Dit gevoel van onveiligheid in Nieuw Den Helder concentreert zich evenwel in twee buurten: Deltabuurt/Falga (62%) en de Zuiderzeebuurt (78%):
De grootste problemen worden veroorzaakt door de Antillianen. Logisch dat je ze daar voor beloont, alleen een leeghoofd zou zorgen voor meer politie, rechtbankcapaciteit en cellen. Het niet erkennen van de problemen die Antillianen veroorzaken is een bewijs van een gebrekkige eruditie, of tzaristisch gezegd, geenieder die wel weet dat het verleden niet gebrekkig onderwijs op de Antillen die horen jaren bij Nederland is het bewijs dat je dacht dat je het wel wist als je er buiten valt, moet eens ernstig bij zichzelf te rade gaan. Ze hebben geen Geluk daar in Den helder zal ik maar zeggen.
Oase voor de antillianen; een soort Chinatown voor Chinezen dus; een klein mekka dabai en natuurlijk planten we daarna een stukje regenwoud voor de surinamers. Ik vergeet natuurlijk een mooi woestijntje voor de arabieren en natuurlijk willen de indonesiers hun eigen tsunamie die vanuit de waddenzee over Friesland heenrolt...
Friesland is een provincie en heeft een provniciaal bestuurd. Antillen etc. zijn gouvernementen. De koningin benoemt daar een gouverneur.
Overigens, er zijn wel degelijk vergelijkingen te trekken met Friesland hoor. De vraag is alleen of je ze mag neerzetten alszijnde "dezelfde situatie"
Breng die Friezen overigens ook maar niet op nieuwe ideeën. Voordat je het weet staan ze ook in het WK...
@prettything je hebt helemaal gelijk, maar ik had geen zin om dat helemaal uit te tikken. Het ligt natuurlijk een stuk complexer, dus ik dacht "de essentie is er". Als mijn post langer was geworden, had geen hond het meer gelezen :P . Mijn argumenten blijven wat mij betreft echter staan. Zelfs als ze een status apparte hebben (wat ze overigens ook weer niet allemaal hebben). Er is en blijft een verbondenheid tussen Nederland en de Antillen die je niet zomaar moet wegmoffelen.
Overigens (@anderen) heb ik nergens gelezen dat de Antillianen dit krijgen omdat ze zich hier asociaal hebben gedragen. Ze krijgen het gewoon.
Overigens wil ik ook niet zeggen dat ik het een prachtig idee vind, ik vind gewoon het gros van de tegen argumenten nog veel erger.
Ik dacht niet dat de Antillen te vergelijken zijn met Friesland.
Sinds wanneer zijn de Antillen dan een provincie van Nederland?
De status van de Antillen is heel anders. Ze hebben hun eigen vlag en komen als land bijvoorbeeld ook op wereldkampioenschappen en Olympische Spelen uit.
Ik dacht niet dat ik Friesland ooit een WK-kwalificatiewedstrijd heb zien spelen...
Zoals gewoonlijk ... asociaal gedrag door kleurlingen moet natuurlijk beloond worden.
Stel je voor zeg, anders gaan ze misschien wel "DISCRIMINATIE !!" roepen!
Per slot van rekening zijn ze wel ECHTE Nederlanders en een beetje meer gelijk dan dat blanke uitschot dat hier om een of andere reden al eeuwen woont.
-
Mooi gedaan van die woningstichting.
Nu snel al hun vrienden vertellen hoe "sociaal" en "niet discriminerend" ze wel niet zijn.... van mijn geld.
@ TZaar 19.44
Die friezen zijn het volgende probleem wat moet worden aangepakt.
'If u can't beat them, join them', zullen ze in Den Helder denken.
Lijkt me wel relaxed trouwens zown oase.
Lekker op je teenslippers met een cockailtje in je hand in je hawaii-blouse door die stad kuieren.
Zouden ze hier in Eindhoven ook best mogen doen hoor.
Alleen een beetje jammer van het klimaat.
@ Apollo thnx voor de verbeteringen hoor. Ik had inderdaad nog even de tijd moeten nemen om het beter/correcter te formuleren. Ik bedoelde het iig goed hoor. Maar ik moest als de sodemieter nog een tentamen leren. Eh... wat doe ik hier dan....
nl.wikipedia.org is een joke
@ Apollo: en niet te vergeten: dat = of
@Bunt nl.wikipedia.org/wiki/Autisme
nl.wikipedia.org/wiki/ADHD
nl.wikipedia.org/wiki/Dyslexie
nl.wikipedia.org/wiki/Studieontwijkend...
Pick your choice.
van = bij, zijn = horen
Poppermotje,
Daar ging het ook over.
Vraag elke Antilliaan dat ze van Nederland zijn ;)
@Bunt.
Vraag dat maar aan je huisarts.
@ bunt: niet 'dyslectie' maar:
dys·lexie (de ~ (v.))
1 woordblindheid
@fuckyou
Geef mij een gegronde reden dat je mij uitscheld voor een eencellige dan. Of kun je alleen maar schelden?
@Tichtus 20:20
LOL!
Geniaal!!
The Tzar: "Elke Nederlander die niet wist dat de Antillen van Nederland zijn is een bewijs voor een gebrekkige scholing en het niet (durven/erkennen?) van
Nederland zijn eigen volledige verleden."
-
Wat is het, ADHD, Autisme of dyslectie?
Den Helder, komen de bolletjes rechtstreeks aan via onze vermaarde marine
Effe linkje googelen...
www.google.com/search?sourceid=navclie...
@hama,
ik had het tegen nemo, ivm een vreselijk domme opmerking.
@tichtus
Was de coffeeshop dicht, jongen?
Als God / Allah almachtig is, kan ie dan meer stukkies op het internet schrijven dan ie zelf zou kunnen lezen?
"Ik ben Osama en ik ben een godsdienstwaanzinnige"
"Hallo Osama..."
(Maar ja, je loopt toch het risico dat iemand vanuit zo'n denkwijze de explosievengordel meeneemt naar de groepstherapie...)
Hoor de wind waait door het weblog. Reaguurders staakt uw milde kaas.
Ik ken wel Dr. Alfredo maar meer dan de helft weet niet wie dat was.
@allen
iedereen die anoniem beledigd werd (als bevallochautocholkingsgroep) en vindt dat Parijs misschien een mis maar dominoday zeker geen mus waard is bedenke dat je hier ook gewoon lekker anoniem trug kan schelden - zonder direct al te hoeven bukken voor verdwaalde of gerichte kogels.
Da's toch mooi...
Stretch en Pannie komen uit dezelfde buurt, zie ik.
Antilianen hebben korte lontjes - wist je dat?
Een kleine leuter?
Pijnloze sex met een kleuter!
(Maar vermijd publikatie op Reuters...)
Gaat het over jongeheren -
Iets met generaliseren...
Dsotojevski kon dicteren
Vestdijk kon het snelste schrijven
Alles om te mogen blijven
Sex met geyle neuqsledt wijven
God ik ben geinspireerd
Nou da's zeker niet verkeerd
Ja ik voel me zeer vereerd
Ook al vind ik julle ziek
Ik roep "hooggeëerd publiek!"
"Aandacht nu voor de muziek!"
"Rrrrroept U maar"
(De helft weet niet eens wie Willie Alfredo was en waarom ie tegelijkertijd stomvervelend en uitermate fascinerend was - "Rainman goes Santa-Claus poetry...")
He een verdwaalde dominosteenomgooier.
hallo, hallo, de kust is veilig, de kust is veilig.
@ Nemo
Hmmz, dat plan van Groningen lijkt me wel wat. Gewoon een muur om Groningen en dan al de Antillianen die last veroorzaken er in dumpen. Sowieso elke crimineel dan gelijk maar. Iets makkelijker is Ameland, paar kapmessen er in lazeren en een paar patrouilleschepen er omheen en klaar is klara. Lost het probleem zich vanzelf op.
@The Tzar.
Mooi gezegd! Hulde!
Zal een beetje lastig worden voor sommigen om die feiten te accepteren maar dat heeft dan ook inderdaad met gebrek aan kennis van het verleden en het heden te maken.
Alleen een leeghoofdig iemand zal daar tegen ageren......
@fuckje
Ik ging er een beetje vanuit dat je mij bedoelde met ééncellige, vandaar
Nu rabarbert me zo afvalt zie ik overal spoken en beren
Ik begrijp het niet, ik heb écht niets lelijks tegen haar gezegd hoor, tis een beetje als met die agent, een kort lontje denk ik..
@Pannie; dat is nu precies m'n punt...
@hama,
ik noemde jou een grapjas, is dat " je er van langs geven"?
Stretch rot op naar je eigen straat!
@the_Tzar; wat een gouden vondst; Friesen blijven in Friesland, Groningers blijven in Grünn, Limbo's blijven in Limboland, Antillianen blijven op de Antillen, Surinamers in Suriname, enz, enz...
Iedereen blij en gelukkig, toch...?
Rabarbeke, wat ben je heetgebakerd vandaag, was het loket bij de sociale dienst gesloten?
Ps Preventief fouilleren is goed en cool!
@nemo Goeie vent!
@fuckje Geef me er maar van langs hoor meid!
Straks willen die Groningers nog in hunebedden gaan wonen...
Dit is een hoax hè?
Ja hè?
De Antillen zijn dus gewoon Nederlands grondgebied. Antillianen zijn dus gewoon Nederlanders. Als Antillianen en Nederlanders niet zij aan zij kunnen leven, is dit een probleem wat Nederland samen met de Antillen dient op te lossen.
Als Antillianen niet in de Nederlandse samenleving kunnen functioneren zal Nederland daar hoge prioriteit aan moeten geven.
Antillianen uitzetten naar de Antillen is net zo kortzichtig als de Friesen uitzetten naar Friesland.
Als de Antillen niet zelfstandig willen worden is dat hun goed recht.
Dat er problemen liggen ontken ik niet, maar ik zie geen overeenkomsten met het GeenStijl-artikel hierboven. De Antillianen mogen net zoveel hun eigen cultuur kenmerken als Friesen dat mogen met Frieze vlaggen e.d. in/aan hun huis/flat.
Elke Nederlander die niet wist dat de Antillen van Nederland zijn is een bewijs voor een gebrekkige scholing en het niet (durven/kunnen?) erkennen van Nederland zijn eigen volledige verleden. Elke Nederlander die durft te stellen wat Nederlander zijn inhoudt en wanneer je daar keihard buiten valt en tegelijkertijd niet de gevolgen van zijn eigen verleden kent en erkent, moet eens stevig bij zichzelf te rade gaan.
@whatever
Het feit dat vrouwen jou niet kunnen luchten betekent niet dat ze pot zijn. Ik heb een vriendje. Maar jij... verder dan goedkope hoeren ben jij niet gekomen. Vrouwen willen jou niet. Vandaar dat je zo losgaat en een vermeende geaardheid erbij betrekt die er niets mee te maken heeft. Evenzo gemakkelijk kan ik doorgaan op het feit dat jij kennelijk niets klaarspeelt bij vrouwen, omdat je zoals je ooit hebt toegegeven, het alleen maar bij betaalde dames kunt vinden. Beklagenswaardige betaalde dames om precies te zijn. Niet omdat ze hoer zijn, maar omdat er klanten zoals jij tussen lopen.
@nemo
Vinex wijk was geen scheldwoord hoor. Heel veel mensen wonen daar heel prettig. Ik had ook gewoon 'wijk' kunnen zeggen.
Jongens die Antillianen niet allemaal over een Jumbokam scheren a.u.b.
kroeshaar.com/webshop/product_info.php...
Rectificatie (alweer) 19.17
Er moet staan : ...."of de Antillianen in verhouding tot hun bevolkingsaantal zich MEER schuldig maken aan criminele activiteiten dan andere bevolkingsgroepen"....
Zou trouwens wel fijn zijn als ze alle Antillianen op het vliegtuig zetten, hoef ik geen alimentatie meer te betalen
@beepbeep
wie kamt jouw haar of straight jij ze?
Eigen kam eerst.
Caribische oase; met orgie-center en kogelvrijglas mag ik hopen?
@ beepbeep Men zegt dat als je over één kam geschoren wordt je voor allen stil moet zitten, allen voor één..
Het houdt niet op. Nu ook al iedere Antilliaan een eigen kam.
Nederland zou Nederland niet zijn zonder Surinamers en Antillianen, maar dat is mijn mening.
Beepbeep
Ki anja bo ta biba na Ulanda?
@pannie,
ja, over een paar minuutjes is ze er weer! :-)
Ik ken wel Louske ;)
jammer dat men hier ALLE Antillianen over 1 kam scheren. Maar ach die discussie heb ik vaker hier gehad.
Have fun!
Is die van Big Brother ofzo?
@Pannie,
voor zover het je echt boeit, liever van mn eigen leeftijd, en liefst studentes
zoals Lieske, ken je die?
Fukje val jij niet op dames van in de veertig???
p.s. met motor!
Als je ze spreidt kunnen dames gelijke de barbeke moeilijker een geschikt verzetje vinden des nachts.
www.veiligdenhelder.nl/foto/wijkveiligheidspl... - Gel
Die plannetjes hierboven in Den Helder behelsen de probleemwijk Zuiderzeebuurt in Den Helder waar 78% van de mensen zich onveilig voelt.
Niks dus ruimte voor cultuuruitingen maar het afkopen van criminele cultuuruitingen in Nieuw Den Helder.
@Rabarberke
Het gaat er niet om of het merendeel van de Antilliaanse gemeenschap crimineel is(sinds wanneer moet je pas eisen gaan stellen als de 50% is overschreden?) maar of de Antillianen in verhouding tot hun bevolkingsaantal zich schuldig maken aan criminele activiteiten.
Hier wordt gepamperd, zonneklaar..
@Pannie,
nou en?
Een dorpje onder de rook van Groningen, nee daar zal het bruisen van de multiculturele interactie...
Volgens mij hebben onze bling-bling vrienden die wijk al aangepast aan de hun bekende situatie, dus dat hoeft die woningbouwvereniging niet meer te doen. Maar wat een compleet geschift plan. Vooral weer betuttelen, pamperen en bemoederen, daar schieten we weer mee op. Waarom wordt die groep niet simpelweg uit elkaar gehaald, aan het werk gezet etc, dat heeft meer resultaat. Op deze manier creeer je alleen maar een soort van luxe-getto, zodat anderen geen last heeft van deze groep.
@nemo, barbeke vergeet wel vaker wat in haar discussies dat is de kracht in haar discussies.
daarom is het per definitie zinloos wat je nu aangaat.
Ja, Rabarber, je moet oppassen, Nemo weet waar jouw huis woont
Kijk nou hoe blij de swas zijn nu ze hun wijkje mogen schilderen!
img43.exs.cx/img43/1847/Neger.gif
Rabarber
Nee nou voel ik me kut.
Als jij zegt dat ik in een vinex wijk woont moet je niet zeuren als ik dan ook kritiek op jouw geef. Of ben je dat alweer vergeten?
Ik zeg ook niet dat jij een pot bent ik ga je ook verder niet uitschelden, maar je moet wel oppassen.
Fuckje is bi.
Strak plan.
Socialist wordt je blijkbaar niet uit overtuiging maar door gebrek aan intelligentie.
hahahahahahaha, onze pot word boos.
rustig barbeke, t'is weblog.
Grofgebekt!
@nemo
Ga tegen whatever aanzeiken: die is ook niet in het kutdorp gebleven waar hij geboren werd, maar gevlucht naar een bananenrepubliek waar hij niet gezocht werd. En als je zijn teksten leest moet je ook wel wat "typerends" ontdekken.
@nemo
a. Ik had het niet tegen jou, dus waar bemoei je je mee?
b. Als je je er toch mee bemoeit, zou je je wel eens kunnen afvragen waarom ik zo op hama reageer.
c. En als je toch je bek opentrekt en een oordeelvelt, doe dan ook bij andere reaguurders, meneer de moraalridder.
d. En giet die moraalsaus dan ook even over je eigen opmerkingen als je mensen in hokjes plaatst vanwege een of andere stelling dat iedereen op de plek moet blijven waar hij woont. Wat ben je? Suppoost of zo?
Ach ja, soms is het geluk met de dommen.
Antillianen houden niet van potten.
Ik ken geen eencellige levensvorm die een toetsenbord kan hanteren.
@Nemo,
1-celligen uitschelden, mag dat ook al niet meer?
@rabarber
Beeehheeheheee mekkermekker. Een mening..... verder niets zinnigs slechts een mening. Ik ga je ook niet aanklagen, alleen laat ik merken dat ik dat typerend vind voor bepaalde mensen.
Dood gereden beesten in de straat doet het ook goed, weekje of 3 laten liggen.
@nemo
Vrijheid van meningsuiting. Go sue me.
kom barbeke, ik werk al mee, alleen niet aan het ideaal beeld dat de stichting heeft van de cultuur, ik bouw enkel de realistische cultuuruitingen.
Dat jij af en toe een ticket koopt om in een toeristen oord jezelf te laten nemen door grote negers wil niet zeggen dat je de cultuur onder de knie hebt.
Ik zeg laat die antilianen lekker los gaan in die wijk, met zijn allen bouwen en schilderen?
Ik lig nu al dubbel, dat word me een puik stukje wijk maar ze voelen zich wel thuis, graf toch een eind op met die ideale cultuur uitingen.
Het zal ook wel niet zoveel kosten als die website van Hoogerworst.
Rabarbeke, ga je nu mensen uitschelden? Typerend...
@prettything
Ik heb geen zicht op het aandeel van het grootste deel van de antiliaanse gemeenschap in misdaden, maar als het meerendeel inderdaad crimineel is, dan geef ik je gelijk.
Maar dat is niet de toonzetting van het artikel hier bovenaan.
Leuk voor de bolletjesslikkerts, geen dure plane-ticket meer, maar meteen van Den Helder met de NS naar 020.
@hama
Liever politiek correct dan een zogenaamde Nederlander die zijn eigen grondwet niet snapt en de geschiedenis van zijn land niet kent. Maar wel als een schaap achter een heel kudde aanholt en dom meemekkert.
En eenmaal uitgemekkerd nog hevig nakwijlt ook.
En als je het glas even uit de kozijnen meppen, kom ik met wat ranzige doeken.
En thuis zullen ze zich voelen. :-)
Ach, de oude Nederlanders hebben in Amerika ook windmolens en huizen "Hollandsche stijl" gebouwd. Het verschil is echter dat ze dat zelf betaalden.
Ik wil als belastingbetaler best investeren in ontwikkelingshulp, maar dan moet dit volkomen kansloze en ridicule project ook uit dat budget betaald worden en in mindering worden gebracht op al het geld dat nu over de Atlantische balk gejaagd wordt.
@Rabarberke
Ik roep niks, ik constateer..
Hoe moeten we die groepsverkrachtingen dan zien? Oorzaak werkloosheid, slechte huisvesting of is het weer eens discriminatie?
Die plannen in Den Helder hebben alles te maken met "pamperen".
Antilliaans tuig dat zich misdraagt in de Fargawijk en elders in Den Helder wordt nog beloond ook.
Ik zou zeggen eerst je gedragen en dan de beloning.
Hier wordt een poging gedaan door de softe sector om crimineel gedrag af te kopen door wat culturele beloninkjes.
Geheel in de jaren 70 stijl toen jeugdhonkjes werden geschonken aan criminele jongeren zonder tegenprestatie te eisen.
Het opbreken van de straten moet de stichting zelf even regelen.
Ik lever in principe alles voor die stichting, palmboompjes, parasols, mooie houten ligstoelen (vorst bestendigt), hel groen verf, hel blauw, en verscheidende andere kudt kleuren, mooi wit zand ook, auto wrakken, drums met verlopen olie, het standaard typische zwerf afval je noemt ik lever.
Eventueel wil ik wel overkomen om het één en ander lijn te geven.
Kom op, dit is toch niet serieus?
Ik weet dat Den Haag een beetje een losgeslagen, corrupte geldpakkerij is maar dit gaan ze niet toestaan. Dat geloof ik nooit.
Kep toch nog wel wat promillage vertrouwen in ons luilekkerlandje.
En wat is er mis met de Kruiskade?
Ik ben niet tegen de caribiën, ik ben tegen de uitwassen van de caribiën
Rabarberke 21-11-05 @ 18:30
Ja je hebt gelijk, maar daar werd nog tegen gevochten, nu word oogluikend toegestaan hoe ons land word ingepikt. Pfoe ik klink als een grote racist, van mij mag iedereen hier wonen overigens indien men werkt etc maar laat Nederland ajb Nederland blijven!!!!
@Rabarberberereke
Jij denkt dat ik een vinex wijk woon? Zozo. Wat weet jij het allemaal goed Rabarber.
@ Allen
Hoera voor Rabarbeke 18.15
Ons aller politiek correct geweten op GS.
Ik wil een GS award voor haar hele ouvre! NU!
Hulde!
@rapunzel
Ja de tijd van de Germanen.... maar ook toen had je van die smerige buitenlanders zoals Franken en Kaninevaten!
@prettything
Neuh dat zijn twee verschillende dingen. Spreek van mijn part die gemeenschap aan op wantoestanden maar ga niet roepen dat ze zich in culturele zin moeten aanpassen. Dat heeft nooit gehoeven. Waarom zou dat nu moeten.
Wat mij betreft gaat heel die zooi niet door, geef me alsjeblieft Nederland terug in de tijd van de Germanen, ik heb heimwee naar mijn vorig leven.
@Hama zit altijd vol grapjes. Grapjas hama !!
Zo lang Groningen vlakbij Drenthe ligt gaat het mooi niet door.
@Rabarberke
Bedoel je met die cultuuruitingen soms groepverkrachtingen, overvallen en zware mishandelingen?
A propos, de Antillen wilden zelf niet zelfstandig worden maar liever onder de paraplu van Nederland blijven.
@nemo
In Grunn is er een grote Antilliaanse gemeenschap. De oorzaak: Antilliaanse studenten komen naar studentensteden en nemen hun hele familie mee. Dat de meeste hun studie niet afronden is een ander verhaal.
@nemo
Ik neem aan dat jij dan verder ook in je vinex wijk blijft en verder je muil houdt?
Hmm er worden eieren onder de Antillianen of hoe heet dat volk gelegd, en mensen die ziek zijn en in de WAO zitten schuppen ze aan het werk en het word WII of zoiets. FUCK de kut regering
Barbeke heeft een ontzettend grote zwarte vriendin volgens mij, al dan niet plastic. :-)
Sorry Nemo,
Maar het lek me zo gezellig voor Fuckje... een warm welkom
Trouwens dit is het tweede artikel in serie vandaag wat niet alleen stijlloos is maar ook volstrekt imbeciel.
Eerst lees ik hier dat de politie gelijk heeft als ze iemand ad hoc een grondrecht ontneemt, daarna mogen onderdanen van het koninkrijk, waarbinnen immers ook de antiliaanse cultuur is geborgd, geen eigen cultuuruitingen verrichten.
Maar goed, zolang het grootste deel van het klapvee in ritme meeklotst met dit soort lariekoek zal het de adverteerders een rotzorg zijn dat hun goede naam op het spel staat.
@beepbeep,
wanneer jij als Antilliaanse niet weet hoe ´swa´ te pas en te onpas gebruikt wordt op Dushi Korsou, dan ben je welzeker heeeeeeel lang geleden verhuist.
Swa(gertje) dus...´also sprach macamba´.
Oh ja, en de Nederlanders die niet integreren rotten na gedane arbeid ook weer gewoon op, want steun trekken doe je maar in eigen land is daar het devies... tenminste, in mijn tijd kreeg je alleen een verblijfsvergunning wanneer je werk had (en dan wèl het specialistische werk dat niet gedaan kon worden door een Antilliaan)
.
Ik zeg: verkopen die toko aan Disney inc.... maak er maar een pretpark van!
Nee Hama, ze gaan niet naar Groningen. En ik wil ze daar ook niet allemaal hebben. Waar ze zich wel mogen vestigen is de Antillen. Waarom zijn het anders Antillianen? Groningers zijn Groningers, Amsterdammers zijn Amsterdammers en Antillianen zijn Antillianen. En waar hoor je dan? Precies!
Volgens mij zijn die antilianen onderdanen van het Koninkrijck der Nederlanden en hebben ze als zodanig recht op hun eigen cultuuruitingen bínnen dat Koninkrijk.
Als je zulke dingen niet wilt als land moet je geen overzeese souvereine staten binnenvallen en als kolonieën inlijven.
Beepbeep lijkt me geen Antilliaan anders wist hij ons ook te vertellen dat swa letterlijk schoonbroer betekent maar figuurlijk, maat of vriend.
Hoe ik dat weet? mi ta un wigger pa hopi anja.(vert.: ik ben al jaren een nep-neger)
Whoehahahahahaahah, komt barbeke ook nog langs miepen, ik zit stuk hahaha.
He? he is de hoerebaas in hong kong en dat is meneer he voor jouw.
@fuckje; Ick weaun vlak bij Dordrecht en daar bestaan dus eauk hele bling-bling-Scootah-enclaves, dus waarom niet? (cynisch, maar dat begreep je al...)
He Rabarberke, wat leuk, ook hier?
Wat mij betreft verstrekken ze de antilliaanse gemeenschap een subsidie als ze zich in Groningen vestigen.
@whatever
Hey whatever, niet om het een of ander, maar is er in de boondocks van dat corrupte bananenland waar je naar toe bent gevlucht niet een of andere crystal meth supplier waar je vrienden mee kunt gaan worden?
Er zit wel wat in die tropische boulevard. Luister maar eens naar www.rgpfm.com in Barcelona. 24 uur per dag salsa dura. De on line knop zit ergens rechts bovenin de site.
@prettything,
Dordrecht en Rotterdam ken ik verder gelukkig niet, ik ben een Stads-Grunngse en dat wil ik graag zo houden.
We kunnen de flats bij voorbeeld verticaal splitsen zodat je op de begane grond je bedrijf uitoefent en daarboven gaat wonen. Of, zoals op Curacao gebruikelijk is, het aanbouwen van je huis om je ouders bij je te hebben, dat kan ook in de Zuiderzeebuurt. Op de huidige flats kan je makkelijk kapjes zetten om extra ruimte te scheppen als je dat zou willen.'
-
Whoehahahahahahahaahha ja precies, mooi man laat die gek hier eens langs komen hoe prachtig dat er uit ziet na een jaar of 5 hahahahahaha
Er zit echt iets door het water daar in klompenland.
Smulbos vermoorde me bijkans, maar deze punica hahahaha werkelijk ik trek eem een pilsje open sigaretje der bij ff bijkomen, wat een godsmongeaulen, jullie slopen me.
@Fucje
Wat dacht je van Dordrecht, Rotterdam etc.?
Waarom niet Nederland helemaal in de uitverkoop doen?
@ Beepbeep 17.13 u.
Ja er is natuurlijk wel een verschil.. die Nederlanders maken zich niet schuldig aan schietpartijen, groepsverkrachtingen en forse mishandelingen.
Voor mij hoeven die kut-Antillianen niet te integreren hoor, net als de Chinezen,
als ze maar gewoon gaan werken en niet voor "overlast'(understatement voor criminaliteit) zorgen...
Kunnen ze dit plan ook niet in Delfzijl gaan uitwerken? Daar wonen meer eilandbewoners dan Grunnigers, oja, er wonen ook veel Turken. Leuke uitdaging!
zullen wij dan maar hier gaan wonen?
www.niekvandermeer.nl/aruba2003/Aruba%...
@Tebbietub 17:14, ik heb geen plannen in die richting. Never nooit knul. Ik moet wel vreselijk lachen om Beepbeep. Op de Antillen is het leuk ja, om vooral (hard) veel te lachen en te feesten. Je hebt vakantie, hup, de hele nacht door lachen. Hier in dit saaie kutland werkt het wat anders. De kaaskoppen hier willen nog wel eens werken en dan gaat er zo'n tringeling om een uurtje of zes. Niet verkeerd als je dan in ieder geval wat nachtrust hebt gehad. Da's nou ook een stukje integratie. He, die kaaskoppen slapen 's-nachts en werken overdag. Zullen we daar een beetje rekening mee houden en geen drugs dealen voor de deur in een (godbetert) Renault 9 en zullen we geen prostitutie bedrijven in een woonwijkje ?
Nee, leer mij dat gajes kennen. Integratie, lachen man.
In Amsterdam Centrum (Nieuwmarktbuurt) kwam het stadsdeel onlangs op het lumineuze idee om de straatnaambordjes ook in het Chinees aan de muren te bevestigen......
Geen geld voor het opknappen van de kinderspeelplaats maar wel geld om de Chinezen te behagen, waarvan een groot deel na tig jaren nog steeds geen woord Nederlands spreekt of liever niet wenst te spreken.
Nu nog een kasbah op de Dam en gebedsruimtes all over the place en we zijn klaar...
@Beepbeep
Op het moment ben ik op Curacao en vind daar de sfeer heel anders dan als ik Amsterdam ga stappen en daar Antillianen tegenkom. Waarom heb je gelijk een mes tegen je keel of een pistool tegen je hoofd als je per ongeluk bij iemand op de tenen gaat staan. En dat is het wat volgens mij aangepast moet worden. Ik ga toch ook niet degene die mij overvalt gelijk koud maken?! Degene die lastig doet en in de bak komt, rechstreeks weer naar Korsou!
Dit geldt niet voor de echte criminele Nederlanders, want met dat rechtsysteem in ons koude kikkerlandje worden criminelen vertroeteld en in de watten gelegd. Laat ze maar lekker creperen in een of andere ranzige bajes.
zolang ze maar niet vergeten er zodra het af is een metershoog hek omheen te zetten, kunnen ze tenminste alleen elkaars parsol jatten,....
huh, daar klopte iets niet.
@ G-unite
kal plat of kal neet!
jaaaaa? zeg het eens?
-weggejorist-
-weggejorist-
LOL@Flabbes
he tesoro boluntat abo un bai kana playa hunga i geile neuqseks na laman?
dushi?
heb gehoord dat Joran al een optie heeft genomen op een penthouseje
@ Beepheep. Wat doen die niet geïntegreerde Nederlanders op de Antillen dan? Werken?
@ Beepbeep
Je klinkt een beetje als een dominobounty.
quote NHD: "Zo'n plan vergt een enorme aanpassing van bestaande regels."
Oftewel, wees getuige van de moedwillige creatie van een getto.
Anyways, ik vind het een prima idee. We lokken ze allemaal naar d'r eigen Bling banlieu. Wel meteen een flinke muur er omheen zetten graag. Israelisch voorbeeld...
... heuh... hmm okkkk De zon schijnt het meeste in Den Helder maar Zeeland heeft de meeeste zonuren.
ok..... Fair is Fair.....
P!kkus, wat mij betreft krijgt Zeeland er dan maar de oase bij..... en de bijbehorende inwoners?
@Dirruk
gewoon even Stichting correlatie bellen. En als het leven je te zwaar wordt kan je ook van de erasmusbrug springen met een betonnen broek.
wel wel... moet niet gekker worden. Ik heb me rot zitten lachen om de comments. Als Antilliaanse kan ik zeggen dat jullie wel heel erg overdrijven. En wat hebben jullie met het woord "swa" . Weten jullie wel wat het betekent (= schoonbroer) Maar goed what ever, zou leuk zijn een beetje Antillen daar, mensen die buiten domino spelen, bbq-en, dansen (regeton), haren vlechten en vooral (hard) veel lachen. By the way.... de meeste Nederlanders zeuren hier over integratie. maar er zijn zeeeeeeeeeeeeeer weinig Nederlandsers die integreren wanneer zij op de Antillen wonen.
En trouwens niet alle Antillianen hebben een gouden tand hoor. Ik heb er geen gelukkig...
o vandaar!!!!!!
meeste zon in den helder lees [][][][]
[][]
[]
www.holland.com/nl/index.html?page=htt...
@ Pingel
De jappen, ach kom op pingel?, waarom bel je niet meteen je leermeester adolf en zijn belaarsde Auswich Birkenau makkers, kan je straks lekker marcheren over het strand. Komen er eindelijk weer bunkertjes in Den Helder.
Den Helder?
Hmm dat is toch dat pitoresque badplaatsje? hm?
Dat zelfs Napoleon strategisch gelegen vond?
Met meer zon uren dan op Kos of Kreta? (check your facts)
Frisse lucht zonder fijne roetdeeltjes waar je langzaam aan dood gaat?
... met duin, bos en schone strand?
Waar die watertoren recent zo mooi is opgeknapt?
OH daaar :)
@Tebmans 16:56, da's een hele scherpe. Daar heb je me even pijnlijk geraakt. Mwoehaha.
Blijft toch schattig hè die negertjes en dat bling-bling gebeuren. Je kon ze vroeger al met wat kraaltjes en spiegeltjes uit de rimboe lokken en verschepen naar West-Indië. Is het geen idee om katoen genetisch te manipuleren zodat de katoen bling-bling goudkleurig wordt? Kunnen we ze weer (terug)verschepen naar de Nieuwe Wereld. Daarnaast vermoed ik dat de duur van het oogsten drastisch daalt en het spaart nog wat diesel van de dan overbodige machines die nu gebruikt worden. weetsje.
@lepo
Begrijp ik het goed dat je je familie mee gaat nemen op het openingsfeestje? lol!
@Dirrek,
Wellicht kan jij jouw herseninhoud ter beschikking stellen om van die betonnen schoentjes te gieten.
ipv Den Helder noemen we het Glen Helder
Den Helder ?
mmmmm
Met niet al te veel moeite moet daar een extra waddeneiland van te maken zijn. (wel een zonder pont natuurlijk)
Ik wil de redactie er even op wijzen dat onze antilianen zich plachten te verplaatsen in blingbling Honda's geen bmw's.
cape holland heeft het niet echt op de kaart geplaatst, maar ben wel blij met de komst. mooie blackjack en roulette tafels. mega bioscoopzalen. (utopolis)....
en dat corruptie, dat hoort nou bij onze stad :D
Het is verdomd moeilijk om niet cynisch te worden. Ze menen het nog ook? Zeker nooit in de bijlmer geweest deze groot europese stedebouwkundige bloem van multiculturele verbroedering, waar blije stadsmensen genieten van hun ruim in het groen opzette wijk. (Er parkeert wel eens een vliegtuig... maar ja dat heb je met al die ruimte.) En voor de Cruisekade kunnen ze hun licht opsteken op Rotterdamse Kruiskade, weten ze exact wat de culturele wensjes zijn, lantaarnpalen met handoekhaakjes en een wastafeltje lijkt mij wel knus. . Ik wil Habiforum -en architectenbureau Van Schagendirect voor de nobelprijs nomineren. Wacht even ik bel ze... hmmm... niet aanwezig... Tja... Waarschijnlijk even afwezig ivm studie reis zijn naar Curacao. Ze maken er gelukkig wel werk van. Dat doet de mens goed. Heel goed. Hopi bon!
Even een vraagje. Heeft iemand wel eens van Cape Holland gehoord? Dit project zou Den Helder van de economische neergang moeten gaan redden. 600.000 bezoekers per jaar gaan trekken en Den Helder weer op de kaart zetten! Heeft iets gekost in de orde van grote van ?100.000.000, deels betaald uit een enorme verhoging van de OZB, omgeven door vage private-public partnerships, corruptieschandalen, lage bezoekersaantallen e.d.
ik zit er nu 27 jaar in DH... maar volgens mij zijn ze al druk bezig dat soort te verspreiden... dus getho slopen en dure woningen ipv ouwe shit... resultaat ben ik wel blij mee!
trouwens dit is al de zoveelste keer dat je in de naam van het plaatje de denkwijze van iemand van de telegraaf redactie vindt! "/>>denheldernegers <<_jpg_428781c.jpg"
ik ben blij met m'n stad laat die kuttekoppen elkaar maar afmaken, heb al een jaar geen moord meer meegemaakt, saai trouwens....
Helaas moet ik voor goed werk elke dag richting het stinkende industriegebied.... kom je weer terug in den helder en snuif je de heerlijke zeelucht weer op.... (en niet export product nr.1 daar moet je toch voor in volendam wezen). Maar tsja woningstichting...... het is een vreemd gesticht....
Met Natalihollewee-verdwijnstrand.
ja en dan wordt den helder centrum: punda
@redelijk
kleur zal er zeker komen..........
er komen toch wel body-scans aan de rand van die wijk he??
om de potentiele bolletjesslikkers tegen te gaan.
Den Helder of all places! Ik ben er 1 keer geweest en vond het een neerslachtigmakend oord. Dus misschien dat er dan wat geur en kleur gaat komen!
Binnenkort dan maar een negatief reisadvies voor Den Helder! U wordt aangeraden geen sieraden ed. te dragen. Ook foto- en videocamera's kunt u beter thuis laten.
Hey swa, we gaan die naam ook veranderen in Otrabanda swa!
Ben benieuwd welk deel van die Helderse oase Dr. Phil nu gaat boycotten.
De achterliggende financieringsconstructie is ronduit hilarisch: "Dan betalen wij als Woningstichting de hypotheek. Het zijn onze woningen. Mensen betalen ons daarvoor nu huur. In plaats van huur gaan ze de hypotheek aflossen en is de woning hun eigendom". Zie je het voor je, werkeloze antilianen die een hypotheek gaan betalen. Plaatje erbij? www.telegraaf.nl/multimedia/archive/00...
over de antillen gesproken! iemand dit gelezen? briljant!
www.amigoe.com/artman/publish/article_...
@JensDensen
IJzeren Gordijn incluis, met de regel: Eerst schieten, dan pas vragen stellen.
Ach weet je wat? Verhuis dat hele plan naar de NOP, pleurt daar alle criminele Antillianen (dubbelop??) neer en dan een muur á la IJzeren Gordijn/Chinese Muur eromheen. Om de tijd te doden werp je er op zijn tijd minderjarige vrouwelijke veelplegers overheen.
Problemen zijn niet zo groot, ze zijn net zo groot als dat je ze zelf maakt.
Ohw ohw wat ben ik blij dat ik sinds 2 jaartjes niet meer in DH woon :)
-weggejorist-
Golfplaten daken en geen cv kabel telefoon water stroom... en alle uitkeringen stopzetten ... heerlijk die Caribische sfeer!Wordt er helemaal warm van.
Smullen dit verhaal, heerlijk land Nederland! Is het al duidelijk of er ook een goudsmit zich zal vestigen, levert dikke handel op!
Hee swa wat een lauwe 3 serie heb jij swa, issie uit 1987 swa, laaaaaaaauuuuw swa!
Als het is volgeboekt met negertjes
dan laten we de Jappen komen om
Pearl Harbour eens dunnetjes over te doen.
Kudde 11 jarige gewillige hoertjes loslaten en 't feest is compleet
"Je weet tog!"
De Antillen zijn wèl leuk!
@ hama
'Boeken? Swa, dat doe je toch op je scooter mang.'
"Caribische Oase" Mooi woord voor een ghetto.
Carribische oase DDR style..
Kan het nu stantepee flink gaan vriezen dan!
dit wordt ruzie met de marokkaanse vrienden! die willen natuurlijk ook hun cultuur om zich heen!
maar idd, waar kan ik boeken, want als het daar net zo poko poko wordt als op Curacao ga ik daar wonen! :)
Waar is de tijd gebleven van hooibaal, autoband en ketting?
Ik weet nog wel ergens een compleet ingerichte oase waar die antillianen zich waarschijnlijk wel thuis zouden voelen; de fokking Antillen!!!
Ik begin alvast een duikschool
Den Helder? Godzijdank is dat het uiterste puntje beschaving..... lekker ver weg.
Huren we dan ook kindertalent in om voor de geyle groepneuqsex te zorgen?
Waar kan ik boeken?
REAGEER OOK