
Beste mensen, ik stel me even voor. Ik ben Fleur Woudstra, een Gronings gemeenteraadslid van de eenmansfractie 'Een Fleurige Stad'. Op de website van omroep OOG heb ik lovende kritieken over mezelf geschreven. Tja, ik ben nu eenmaal een fantastisch mens dat op kritisch feministisch geschoeide leest door het leven stapt. Echter, ik werd
betrapt door een journalist die achter mijn ip-nummer kwam. Ik zat namelijk vanuit huis deze commentaartjes te tikken onder een valse naam. Natuurlijk, ik hield een kulverhaal over spoofen. Want net toen ik me geen raad meer wist en wilde bekennen, zei de internettende buurman dat 'spoofen' bestaat. Ik heb gezegd dat een grote onbekende onder mijn -verder totaal onbekende ip- lovende berichtjes over mezelf heeft getikt. Lollig toch! Maar nu betuig ik spijt. Want iedereen die langer dan een dag op internet zit weet dat ik poep praat. Ja mensen, soms is een klein kwaad nodig om een groot goed te doen.
Ojee, dit stukje is toch geen nieuwe spoof he?
Reaguursels
InloggenZie www.loppersum.nl/asp/Nieuws/Nieuws.asp...
Binnenkort kunt u ook spoofen in de wereld gemeente Loppersum..
Grappigste is dat ze het zelf natuurlijk HELAMAAL geloofd, van dat spoofen.
Iedereen die zo ver met een pc kan omgaan dat het mogelijk is..... HEEFT GEEN ZIN OM TE REAGEREN OP ZO'N *** FORUM!
kutfrommel
ok deze reactie is niet van mij, ik word gespoofed hier. Nu is het wel veilig om te zeggen dat ik Het hele kabinet een flinke teelbalverharding wens. Wat is het fijn om gespoofed te zijn. Volgens mij was het abdul jabber vd v.
(wel een goedaardige teelbalverharding he, dat dan weer wel)
haha ze vraagt zich nu toch af wie er belang bij zou hebben haar zwart te maken.>NIEMAND TRUT. veel te veel moeite om een pc te kraken, alleen maar om haar zwart te maken.laat staan berichtjes te posten in de vage hoop dat een technische journalist die kan tracken naar haar computer.
a: journalist heeft dit zelf bedacht om zo voor vandaag weer werk te hebben.
b:een van haar kinderen heeft dit gedaan, maar nu mams compleet op hol is geslagen pastie wel op om z'n bek open te trekken.
mogelijkheid a is alleen het overdenken waard als het om een bekende persoon zou gaan (mp ofzo) dus is wat mij betreft alleen b over.
de gemeenteraad gaat er mee aan de slag ... de burgemeester laat uitzoeken of het technisch mogelijk is.
www.rtvnoord.nl/nieuws/index.asp?actie...
Misschien leuk om een paar 'deskundige' adviezen op te sturen? mail://j.wallage@benw.groningen.nl
Ze gaf les op dezelfde school als Driek van Wissen, overigens...
@chismaneric
Dan blijft het omslachtig (eerst bij haar thuis zijn enz. enz.) En dan nog slaat het nergens op dat iemand op deze manier een weinig betekenend persoon als Fleur Woudstra zou proberen te naaien. Zij bezoedeld de naam Woud en de stad Groningen. Schande!
De geniale Breinstein denkt dat deze domme feministische muts de mannelijke superioriteit op technologisch gebied nog niet geheel heeft onderkend...
Wel sneu, behalve dom is ze ook nog zo lelijk dat ik m'n hond er nog vanaf zou trekken...
OK. Het is een oude pot, en waarschijnlijk hebben jullie ALLEMAAL gelijk dat die dame het zelf heeft gedaan, maar ik wil je toch nog even het volgende in overweging geven. Veel providers geven ipnummers uit via DHCP en geven inderdaad steeds HETZELFDE ipnummer aan dezelfde klant omdat ze kijken wat het MAC adres van de verbinding is. Als je dus bij de dame thuis bent geweest, het MAC nummer van het modem genoteerd hebt, EN dat macnummer kloont (dat is een fluitje van een cent). Is de kans groot dat als HAAR verbinding uitstaat en je met de provider verbinding maakt met HAAR MAC adres dat je dan ook HAAR ipnummer krijgt. Dan floep je wat in de rondte en herstel je na afloop de oude situatie. De volgende keer dat ze inlogt krijgt ze haar eigen ip weer terug.
Nou jullie weer.
Gespooft is met een t, want:
Stam: spoof
f zit in kofschip
Voltooid deelwoord dus met een t.
Gespooft is met een t, want:
Stam: spoof
f zit in kofschip
Voltooid deelwoord dus met een t.
Jan M is een test aan het spoofen?
Ach, dan ga je toch surfen zonder ip.
Probeer het eens met ipx/spx.
Mevrouw haar IP is niet gespoofd, maar haar geest, door kwaadaardige en tevens niet al te slimme demonen...
@Amtrak: Dank voor deze heldere bijdrage. Ik vroeg me al af hoe het zat maar het is nu ineens duidelijk...
Uit het Groninger Dagblad:
Gron. muts (sociaal, aardig, intelligent, knap, bescheiden, verstandig, politiek correct, populair, had ik bescheiden al genoemd)
zkt. ICTer (m/v) met erv.
Alsm. kennis o.h.g.v. spoof.
Voorw.: alleenst., femin., liegebeest
Reacties onder BOX 23589243
Ben wat later op mijn werk, vandaag. Heb slecht geslapen want het spooft bij mij in huis...
Dat haar huis spoofen had zelf een politicus moeten opvallen, vandaar de optie pot/ex dus.
Zo moeilijk is dat IP spoofen niet, ik bedoel Linkse Lul Lucas spoofd huisen en ik verdenk hem ervan zijn bakbrommer ook te spoofen.
Als je dan zo een huis spoofd spoof je direct de IP.
Ik denk overigens dat het anders ligt en dat de pot waar ze de weekenden mee ligt te rollen ook de minnares van haar ex is.
Op het moment dat zij nog wat na ligt te lekken, loopt die pot waarschijnlijk de kaders vol te plemmen.
Wat een lekker kansloos verhaal over "spoofen" van uw hand.
Ik las het verhaal op geenstijl.nl en ik moet u zeggen dat dit IEDEREEN, uw gezin nagelaten, van jong tot oud hoogst onwaarschijnlijk voorkomt. Net zoals u zelf al zegt hoort het een ontwikkeld mens niet om achterbaks met modder te gooien, en al helemaal niet in een functie die de uwe is.
Toon derhalve dan ook karakter, eerlijkheid en openheid en kom er volgende keer gewoon openlijk voor uit! Verhalen als deze laten me kotsten van minachting voor mensen en politici in het bijzonder.
Laat me gewoon eens raden, linkse signatuur?
Met vriendelijke groet,
Help! Een Spoof!
Balkenende is geweldig. Laten we allemaal op zijn party stemmen, ok? ok!
Ik ben nou wel benieuwd wat ze over zichzelf te schrijven had.
Als we dan toch bezig zijn: 82.72.231.170
''zei de internettende buurman dat 'spoofen' bestaat''
Zal best ja die geile buurman zit constant alle pornosites te screenen en dan wil het weleens zijn dat een hacker in 1,2,3 stappen je geile donder spoofed.
hier is trouwens me IP, 121.54.23.121 :)
kan zijn dat ze perongeluk een VPN server heeft geinstalleerd met een automatische gateway via de DHCP server.
test
Tja, wat moet je hier nou over zeggen? Oh, ik weet het al: PWN3D!!!!!11
Ik vind die Hardehand ook een geweldige kerel.
Groetjes,
Fleur Woudstra
In Arnhem @sjonnie? Sinds ik alleen nog maar een landelijke krant lees mis ik kennelijk toch wat uit het Ernemse, vertel eens?
HardeHand is geweldig, mooi, oprecht, eerlijk, humoristisch, ad rem, enz.
Kortom; een wereldgozert!
Wie was die politieke doos ook weer die andermans website "opgeschoond" had en beweerde niet te weten waar ze mee bezig was geweest? Dat was in Arnhem, geloof ik.
Wie zou er nou baat bij hebben om een IP adres te spoofen? Een journalist misschien? ;P
spoofen....
is dat hetzelfde als beffen???
@lange neus
Zoals?
Noem eens een voorbeeld, ik heb even weinig fantasie geloof ik.. en wat ik aan fantasie heb wordt toch weg-gejorist
@Rabarberke> Ze kan beter zorgen dat ze dingen doet waardoor andere mensen lovend over haar zijn. Ja toch, niet dan? :)
@lange neus
Ach ze had weer zo'n fles goedkope aldi wijn naar binnen gewerkt en dacht, kom, laat ik eens wat internet marketing voor mezelf bedrijven.
Daarna het bekende proces van ontkennen, draaikonten, toegeven, spijtbetuigen en over tot de orde van de dag.
Wisten jullie b.v. dat elke gedeputeerde een eigen voorlichter heeft?
Die tante gaat pas toegeven waarneer je de stats van haar provider onder haar neus schuift.
En dan was het natuurlijk alsnog een virus he dat die text schreef.
Misschien kan iemand haar schijf even formateren voor haar, dan is ze van alle narigheid af.
Alsof dit uitzonderlijk stout is en gemeenteraadsleden doorgaans niet veel ergers op hun kerfstok hebben.
Zoals meerdere reaguurders al hebben opgemerkt: Je kan geen specifiek IP-adres spoofen via een TCP verbinding!
Alleen met UDP is dit mogelijk (wat vaak misbruikt wordt voor DDoS aanvallen *zwaait naar Eric*).
De enige manier waarop het mogelijk zou kunnen zijn is dat iemand een ingebouwde port-redirector of proxy geinstalleerd heeft op haar PC (bijv. dmv. een trojan horse) en die gebruikt heeft om te posten.
Echterrrr, als zij gebruik maakt van een router om met meerdere PC's op het internet te kunnen, en het verkeer niet redirect, dan is die proxy niet te bereiken vanaf het internet.
De kans dat iemand zoveel moeite doet om onder haar IP-adres lovende reacties te posten onder haar eigen logs, is ZEER KLEIN.
Ik durf hem aan: Mevrouw loopt dus een flink potje uit haar nek te zwetsen.
ik doe niet anders dan spoofen met al die ip-bans enzo
Vroeger was ze mijn lerares Duits op het Aletta Jacobs College, aardige vrouw maar wel een enorme moeite om orde te houden in de klas. Verder was ze een typische linkse rakker in kledingstijl en doen en laten. Niet echt sterk in haar schoenen leek me zo. Ze is er later ontslagen, wel om een vage reden als ik me het goed herinner.
Ik kan met niet voorstellen dat ze een politieke partij runt. En van mijn Deutsch is ook niets terechtgekomen overigens. Undso...
Tja luitjes, ik geef jullie het geloof er niet bij, en athome dynamische adressen, laat me niet lachen, ik heb eerst 2 jaar toen 3 jaar, en nu sinds mijn verhuizing 3 maand hetzelfde ip adres, en het maakt echt geen fuk uit of ik de modem een week uitzet.
Ik spoof, jij spoofd, wij spoven.. waar gaat dit over???
Fleur een eind op met die onzin. Als GS 't nou had ontdekt, dan was 't tenminste nog leuk geweest...
Kan er nu gespoofd worden of niet? Kan iemand duidelijkheid verschaffen waarom mevrouw gelijk heeft? In de meeste gevallen wordt ervan uitgegaan dat mevrouw liegt. Ik denk dat je hier het best achter komt wanneer je het tegendeel probeert te bewijzen. Graag niet al te veel jargon en afkortingen, want niet iedereen hakt elke dag met de digitale bijl.
Als ik megaspoof trek ik me af.... zelfs bij firefox.
megaspoof.cameel.nl/index.asp?ln=nl
Is ze nou gespoofd of hed ze nou getrold?
Dat jullie altijd zo quasi verrast zulk nieuws brengen. Iedereen weet toch hoe dit soort is. Stamp een driedubbele dildo in der reet en begin is een topic over van Bommel en de dictator van Baste,
Dat is niet haar ex-man, dat is haar ex-partij genoot, omdat ze uit de partij gestapt is en een neiuwe partij begonnen is (hou je vast): De Fleurige Stad.
Kortom de stad Groningen, totaal bedorven door leugens en mensen die zichzelf notabene zichzelf veren in de kont steken, erg fleurig.
Heel misselijk wordt ik er van.
Vroeger was ze leraar engels en duits. Als onderwijzeres, dacht ik dat je een voorbeeld functie had??? Dat is tegenwoordig dus ook al niet meer zo en maar klagen ocer de jeugd.
WHUAHAHAHAHA! Wat een kudtwijf. Zo schuldig als maar wat. En dan nog d'r ex-man ermee proberen op te zadelen. Wat een teef.
Vanavond zal je spoof horen, een heleboel spoof. Té veel spoof gewoon. Ongezien spoof voor iedereen en alles op deze wereld! En o ja, Lucas verloot 3 gebruikte onderbroeken, Lucas is ook Sponsor van Gamert.nl
Die lijpe Mocroflavour...
Foei meid !
Vanavond met z'n allen naar Lucas op DaluxFM luisteren? Meer over Pritt naar het schijnt...
@Zeus, volgens mij had dat te maken met het feit dat AtHome *destijds* gebruikers dynamisch een IP toewees? Dat zou dan toch betekenen dat Muts Fleur ook een dynamisch IP zou moeten hebben? (wat ik overigens betwijfel) Dan gaat haar verhaal al helemaal niet op.
"@collapse Je kijkt maar"
sterke argumentatie
Dat @home lek is toch al gedicht zeker?
@collapse Je kijkt maar, misschien is èèn van de reagluurders athome abbonee en gaat het proberen, ik hoop alleen dat hij direct een juiste naam te pakken heeft want het moet tegenwoordig wel een naam zijn die op de wijkcentrale bekend is.
@. Zeus/ Brusselmans
moeten we jullie nou gewoon maar geloven of zijn er bronnen na te gaan?
@brusselmans zou kunnen, ik heb het hier nooit gezien, wel elders, door mezelf geschreven.
Ondertussen zijn er op athome netwerken trouwens nog andere manieren, daar laat ik me niet over uit.
@ Zeus
Heeft GS daar niet ooit eens een topic aan besteed?
Oh, iets vergeten, voor de redactie, dit werkt echt, en ik vraag me af of athome blij is met deze gebruiks aanwijzing...
Zou mevrouw wellicht thuis zélf een anonymous proxy op haar werkstation draaien? Dat zou het verklaren!
Oke, voor de ongelofigen onder ons (of hen die te dom zijn het zelf uit te zoeken).
Als je provider toevallige athome is, kijk dan maar eens in de gebruiks aanwijzing die je kreeg toen je je modem ontving, daar staat een naam/nummer, dit naam/nummer moet je als computernaam opgeven bij de instellingen van je computer.
Ik heb hier zelf jaren lang(5) gebruik van gemaakt.
Als je even een handig tooltje gebruikt kun je zelfs de namen zien van de gebruikers in je omgeven (zelfde wijkcentrale) je typt als computernaam gewoon èèn van die gebruikers in en hup je hebt het laatst toegewezen ip adres van die gebruiker.
Tot voor ongeveer 3 jaar geleden kon je zo zelfs gebruikernamen invoeren die nog nooit gebruikt waren.
Bewijs? Laat enkele reagluurders het maar proberen. Of neem contact op met de mensen van planet, die hebben enkele jaren geleden heel Enschede een ip ban moeten geven, er was een gek die alle irc chat kanalen van "de bus op 6" wist te controleren met wel 500 verschillende ip adressen.....
Waarom ik dit durf toe te geven? Das ook simpel, ik was èèn van de eerste athome abonnees, ze wisten daar niet eens de mac adressen van modems die werden uitgedeeld en konden dus ook niemand traceren....
Kennen jullie boze buur?
Hij is zo knap en slim en ook nog eens heel lief.Doet geen beestjes pijn en is ook goed voor kinderen.Ook geeft hij tal van donaties aan het kinderkankerrrfonds.Wat een fantastisch man is hij.
Dit is overigens niet door boze buur zelf geschreven maar ik heb wel zn ip gebruikt.
hallo mag ik me ff voorstellen ik ben gerard. heel aardig;goedgeluimd;plezierig in omgang;zeer beslist niet gierig;zie er goed uit kortom een wereld vent.
groetjes van een heel aardig iemand
@Radiorukker, idd, IP Spoofing is niet anders dan het verbergen van je werkelijke IP adres maar geenzins het aannemen van een ander, door de gebruiker bepaald IP adres. Als dat laatste zomaar mogelijk zou zijn dan zou binnen de korste keren het internet op z'n gat liggen.
Bovendien vereist IP spoofing een zeer gedegen kennis van TCP/IP etc, een spoofing progje en heel veel geduld. Tenzij je gebruik maakt van een anonymous proxy, wat kinderlijk eenvoudig is, maar dan heb je natuurlijk geen zeggenschap over je toegewezen IP (Wat je ook eigenlijk aan je reet zou roesten)
Als die muts dus iets slimmer was geweest dan had ze daar gebruik van gemaakt. Alhoewel het dan ook weer merkwaardig is dat er opeens posters uit Tjechie en Argentinie haar de hemel gaan inprijzen, ROFLOL!!
Hoe spoof ik me daarin -Pyro-?
Wie leeft zich uit?
www.fleurwoudstra.nl/pivot/index.php
Zeus = Fleur Woudstra???
Vrouw Fleurtje Woudstra is een narcistisch blauw narcisje.
Natuurlijk heeft ze brieven onder een ander naam naar diverse websites(logs) geschreven. Beledigend voor haar collega's en zichzelf ophemelend.
In één bericht schrijft "iemand" (Fleur zelf dus) dat Woudstra de beste en het meest betrouwbaarste raadslid van Groningen is. How low can you go?? Opstappen,en zo snel mogelijk, lijkt me in haar positie nog de meest elegante oplossing. Of heeft haar zoon, door haar gedicteerd, dit weer allemaal gedaan, zoals al eens eerder is gebeurd???
Ze blijft echter maar volhouden dat ze nergens van af weet. Fleur valt door de (bloemen)mand.
@. Zeus
onderbouwt u uw stelling ook even met de nodige bronnen of bent u zelf uw eigen bron?
Man, man wat lees ik hier een boel onzin, spoofen is echt heel gemakelijk bij sommige providers.
Als je alleen maar een bepaalde naam in je putertje hoeft te zetten om op een netwerk te kunnen komen (athomo) dan is het echt allemaal heel eenvoudig hoor.....
Hmmm... Volgens mij heb ik nog ergens zoiets áls HTTP-fuckert liggen.
Naaah toch maar niet..
Fuckje wordt wakker, een Grunninger fleurige doos verdient wat zweepslagen zo te lezen.
Wat is uw commentaar op deze netelige kwestie?
Toch wel zielig, uit een partij stappen, voor de ledenvergadering, omdat je niet door het bestuur op 1 wordt gezet vervolgens met modder gaan gooien naar het bestuur en je oud fractie genoot onder valse namen om je er vervolgens met een idioot ongeloofwaardig verhaal uit proberen te lullen. Blijkbaar niet zo'n foute keus van het bestuur om voor een ander te kiezen. Politiek wordt steeds lachwekkender
Waar bij de spam het doel al bereikt is als de email aan komt en misschien zelfs gelezen wordt, is het nut van een gespoofte afzender in geval van een IP pakket wat minder duidelijk. Er is immers geen communicatie mogelijk als de afzender niet klopt, reacties op het pakket zullen namelijk naar het verkeerde IP adres gestuurd worden.
[b]Maar hoe kan het dan dat mensen op internet dan toch hun IP adres weten te veranderen? Het antwoord is heel simpel: niet. [/b]
schaamhaar is tegenwoordig overbodig. In de jaren 70 was het hip en trendy, nu is het gewoon irritant.
Feministen zijn tegenwoordig overbodig. In de jaren 70 was het hip en trendy, nu is het gewoon irritant.
@Crabs, Jij maakt het wel erg bont. Bovendien is dat geen IP spoofing maar gewoon bij iemand de stekker eruit trekken.
Doet ze netjes, want wat schuift dat ook alweer zo'n zetel in de gemeenteraad van groningen?.. Veels teveel in ieder geval voor iemand die zich bezig houdt met reageren op zichzelf.
OFFTOPIC
Afgelopen zondag hebben ook een stel onverlaten ook de banden van 480 (!!) vrachtwagens lek gestoken (kosten 900.000 euri) op een militaire bases.
Ze lult, nogmaals: gathering.tweakers.net/forum/list_mess...
Even de advokaat van de duivel spelen:
Het zou natuurlijk kunnen dat zij een slecht beveiligde wireless router in huis heeft en dan kan iedere buurtgenoot met een WLAN kaart in zijn PC via haar breedbandverbinding internet op, om haar vervolgens te gaan zitten ophemelen...
Als ze het echt niet zelf gedaan heeft (wat ik betwijfel), lijkt me dat een logischer verklaring. Had ze misschien nog mee weg kunnen komen ook.
Liegen: Je moet het simpel houden.
wat bedoelt ze ermee als ze het erover heeft dat ze met een "clean cut" uit elkaar zijn gegaan?
Ik heb gelukkig geen IP (kan'm niet vinden iig)
Ik begrijp nu ook waarom we nix meer van Donner horen. Die is stiekem overgestapt op spoofcasten. Nieuwste van het nieuwste.
@Lekker Belangrijk©:
Het gaat mij niet om het anoniem surfen met een toegewezen ip, maar om het overnemen van een specifiek ip. Als ik bij jouw adsl provider zou werken, is het technisch gezien cookie om onder jouw ip te posten. (Alleen dat dus iemand die bij jouw provider werkt, ook belang er bij heeft je zwart te maken is zeer zeer onwaarschijnlijk.)
nu nog leren hoe je een dreigbrief spoofd en ze akn bij de LPF
probeert Cohen naar de kroon te steken
Geweldig. Wij hadden dit bericht pas gistermiddag om tien over half twee. Wat zouden we toch zonder de razendsnelle redactie van Geenstijl moeten beginnen.
als die sufkut zich nu wat eerder verdiept had alvorens zichzelf op te hemelen dan had ze allang over proxy's gestruikeld. als 't kalf verdronken is, verdiept men zich. gespoofed. ahahaha wat een droogkloot.
Welkom bij de club hoor meid, denk maar zo dat Donnert zich zelf ook super vindt.
Wat een kudtwijf, daar kan ik geen opsteker van krijgen!
Wat een lulverhaal weer. En uiteraard zal de domme massa het wel weer slikken, net als kinderporno die 'per ongeluk' op de PC's van hoge justitie ambtenaren terecht komt...
www.fleurwoudstra.nl/
Wat een kutsite is dat zeg. Het gaat nergens over fleur zelf. Hoe mensen haar achterna rennen met bossen bloemen. Hoe geweldig iedereen haar vindt zie spoofjes op haar eigen site. Gadver, wat een ego, zeg. En zo onterecht. Echt een enorme, waanzinnig domme zeug! Een cliché van een wijf.
@Mister Crabs, Anonymous surfen is zo gepiept maar dan wel met een toegewezen IP. Het IP van die muts spoofen zou betekenen dat je trusted host van haar provider eerst zou moeten disablen, dan overnemen en dat alles voor zo'n kudt berichtje!! ROFLOL Gewoon een stomme muts die zich weer onstervelijk belachelijk maakt.
Fleur is een domme muts. Ik vraag me ook af wat voor een sukkels op haar gestemd hebben.
Fleur is een domme muts. Ik vraag me ook af wat voor een sukkels op haar gestemd hebben.
@tripwire
lezen is ook een vak
QUOTE":
In IP spoofing, an attacker gains unauthorized access to a computer or a network by making it appear that a malicious message has come from a trusted machine by ?spoofing? the IP address of that machine.
beetje achtergrondinfo over de dame:
blogger.xs4all.nl/atfence/archive/2005...
@tripwire:
Anonymous internet access kán dus wel... maar dan moet je wel even de route omleggen. Als jij werkt bij een internet provider die in de route van haar huis naar de server ligt, kan je technisch gezien wel degelijk posten als haar.
Ik denk alleen dat iemand die bij een internet provider op zo'n functie werkt, dat hij dat kan, liever z'n baan niet op het spel zet voor zoiets doms.
Als je een minister-president of de president van een land kan "afmaken" met 1x spoofen, zou het niet onmogelijk zijn. Maar voor een lokale politica op wie alleen haar familie stemt toch niet.
Help! het is de zus van die Motherhood-bitch!
Weet je wat het ergste is? Ik denk dat mw. Woudstra ook gewoon 1000 keer opzichzelf heeft gestemd en dat ze daarmee in de gemeenteraad is gekomen!
@tripwire:
Anonymous internet access kán dus wel... maar dan moet je wel even de route omleggen. Als jij werkt bij een internet provider die in de route van haar huis naar de server ligt, kan je technisch gezien wel degelijk posten als haar.
Ik denk alleen dat iemand die bij een internet provider op zo'n functie werkt, dat hij dat kan, liever z'n baan niet op het spel zet voor zoiets doms.
Als je een minister-president of de president van een land kan "afmaken" met 1x spoofen, zou het niet onmogelijk zijn. Maar voor een lokale politica op wie alleen haar familie stemt toch niet.
[..]Volgens mijn technisch begaafde buurtgenoot kan iemand die kwaad wil (en dat lijkt hier overduidelijk aan de hand) in drie helaas niet al te moeilijke stapppen andermans IP-adres klonen. [..] ROFL
Anonymous surfen ja, maar IP spoofen is toch echt nog een klusje voor de hardcore hackert en niet zonder gevolgen ook.
Wat een suffe muts, heerlijk!!
Weet je wat het ergste is? Ik denk dat mw. Woudstra ook gewoon 1000 keer opzichzelf heeft gestemd en dat ze daarmee in de gemeenteraad is gekomen!
@. noorderling
Ikzelf was van plan de eerste 30 jaar niet meer naar die metropool te gaan , maar 20 is ook goed.
nikkelem nelis, je moeder heeft het eten klaar staan, of zo naar huis komt.
Ach, welke politicus prijst zichzelf niet de hemel in via de firma, list, leugen en bedrog... Mevrouw is gewoon geslaagd voor het praktijkdiploma 'Politiek'.
Het wachten is trouwens op onze reporter ter plekke, fuckje. Fuckje, vertel, is deze mevrouw Fleur een rijzende ster binnen de Groningse en mogelijk ook landelijke politiek? Kunnen wij in 2007 het kabinet Fleur I verwachten?
Als ik nu een IP-ban krijg, kan ik dan met spoofing toch weer vanaf mijn eigen computertje commentaartjes geven op GS?
Of moet ik dan even bellen met Fleur?
Trouwens, "een fleurige stad" als naam van je politieke partij, dat heb je wel een enorm ego om van te kotsen!
Groet,
uh,
nikkelen nelis
@. noorderling
Ikzelf was van plan de eerste 30 jaar niet meer naar die metropool te gaan , maar 20 is ook goed.
@Nikkelen_Nelis, Hee, ongeziene tyfuslijer, blijf van m'n IP af!
Hallo Ik ben Nikkelen_Nelis en ik ben een geweldige vent.
Nog even over die nikkelen nelis, dat is me een goede kerel zeg.
edit: kut verkeerde account
Typisch gevalletje van: OWNED!
gadverdegadver
ik wordt al ziek bij de gedachte ,deze mevrauX ooit tegen te komen..
wat een kouwe kut
"" zeg kinders, skuif ons even de jus door alsjeblief""
muts
Kan iemand Nikkelen Nelis even helemaal ongezien volspoofen, ik geloof dat hij daar nu toch echt om begint te vragen.
Wat een kutwijf!
Wel leuk trouwens dat we eens een totaal nieuwe partij de grond in kunnen boren...
Muts!
@collapse
Als ik jou was zou ik de eerstkomende 20 jaar maar niet meer in Groningen komen en als je er al bent zeker niet de Martinitoren beklimmen. Voor je 't weet lazer je eraf ... Zo spreek je niet over een Dame. Fucke is noway een middelbare huismoeder met kort rood geverfd piekhaar.
@brutus68
Splintergroepering van een lokale stadspartij na interne ruzie.
Zelf weet ze het ook nog niet, getuige www.fleurigestad.nl . Die blauwe roos doet vermoeden dat het een pvda-fractie is die van de drank probeert af te komen. Vraag een willekeurige stadjer ( zo noemen we ons hier in Groningen ) en het antwoord is: Wout Fleurstra ? Is dat die nieuwe bloemenzaak?
Uit haar eigen mond overigens de opvallende passage ' Het prettige toeval wil, dat ik omringd wordt door bijzonder sympathieke wizzkids ', te lezen op www.fleurwoudstra.nl . Hadden ze haar toch ff moeten waarschuwen dat je niet zo maar je eigen commentaren moet invullen.
-edit ik ben fan van FvJ!-
-edit hallo. ik ben nikkelen nelis en een enorme lul-
Hé Nikkelen_Nelis, pas op! Iemand doet zich voor als Nikkelen_Nelis en roept rare dingen over jou! Dat ben je niet zelf, je wordt gespoofd!
Mensen, ik geef het eerlijk toe. Ik heb haar gespoofd. Ik kreeg niet te negeren opdrachten binnen via mijn radiokies om dit te doen. Haar zwart maken door positieve reacties over haar achter te laten. En dan maar hopen dat een oplettende journalist het zou merken.
-Mission accomplished-
-edit zeg, hebben jullie al gehoord dat die nikkelen nelis heeft bijna een ban te pakken heeft? -
Hebben jullie ook gehoord wat voor geweldige vent die Nikkelen Nelis is?
Groet,
Jannie
-weggejorist-
Abbonementje op Bright dan maar?
Tja, je lacht je rot hier in Grunn'n!
Wat een doos...
Reactie van ene Erik op de oogtv site:
[quote]
Geweldig verhaal dat zogenaamde spoofen. Je moet wil heel doortrapt zijn om als 'spoofer' het volgende scenario te bedenken:
1) Ik kloon het IP-adres van Fleur
2) Vervolgens post ik onder valse naam vanaf dat adres lovende stukjes over Fleur
3) Ik ga ervan uit dat dit wordt ontdekt (=zwak punt in deze opzet)
4) Hiermee komt Fleur in een slecht daglicht te staan.
Als film vind ik het wat ongeloofwaardig...
[/quote]
Ik heb gehoord dat Nikkelen nelis een waanzinnig leuke vent is!
Donder toch op met je gespoof, dat is niet weg gelegd voor elke josti. Waarschijnlijk heeft ze als een gek iemand opgebeld met wat ictkennis, met de vraag of het mogelijk is dat je ip-adres gecopieerd wordt. ja dat kan, maar in dit geval, ga ik er wel vanuit dat mevrouw het zelf getypt heeft.
Drie simpele stappen, volgen spoofing for dummies.
Domme naieve trut, myth busted!....
ik snap
er geen reet van
Wat is dat toch met Grunningers en Geen Stijl.. hebben jullie geen leven ofzo??
*brede grijns*
Het ruikt tegenwoordig naar Pokon in Gronongen.
"IP spoofing is still prevalent in network scanning and probes, as well as denial of service floods. However, the technique does not allow for anonymous Internet access, which is a common misconception for those unfamiliar with the practice."
Bron: www.securityfocus.com/infocus/1674
(scroll naar 'Misconceptions of IP spoofing')
Wat zij zegt kan dus simpelweg niet; je kan niet onder een vals IP surfen en berichtjes posten.
- weggejorrist -
fuckje ontmaskerd!
Die linkse roze-bril-dragers hebben altijd van die naieve smoezen.
Laatst die GroenLinks dame wiens man die SUV had "gewonnen in een loterij". Jaaah, hoor.
En nu dit weer.
Volgens mij heeft ze zich even flink laten spoofen door haar buurman.
Oh surry, dat hele rooie vlak is een hyperlink... excuus i'll flog myself with some barbed wire.
Tsja, als je fractie de "Fleurige Stad" heet, moet je wel een tikkeltje wereldvreemd zijn. Kan iemand uit Groningen mj uitleggen waar deze parij voor staat?
Lekker wijf
wat een hoer
@redactie>doe trouwens ff een hyperlinkje naar gamert ofzeau?
met zo'n hoofd krijg je ook nooit complimentjes! En ga nu maar weer uithuilen bij mammie oke?
Het is maar wat je zelf geloofd natuurlijk.
volgens mij is het die overbuurman geweest!!!!!!!!!!!!!!!!
Spoofen ja ja, Ze heeft in ieder geval mijn dag weer opgefleurt.
Hoe verknipt moet je zijn om politicus of politica te worden? Heel erg verknipt dus.
Zweefvlieger is geweldig, mooi, oprecht, eerlijk, humoristisch, ad rem, enz.
Kortom; een wereldgozert!
Fleur heeft een hoop erectiespam. Ik heb nog niet de mogelijkheid gevonden haar te feliciteren met haar goede werk vooor grunn. helaas
hmmz. Ze zegt van niet maar technisch is het mogelijk?
eerst maar even onderzoeken dan enzo voordat iemand publiekelijk veroordeeld wrodt?
Beter ten hele gespoofd dan helemaal geen hits!
Kakbouter is geweldig, mooi, oprecht, eerlijk, humoristisch, ad rem, enz.
Kortom; een wereldgozert!
fleur op, ik bedoel pleur op woudstra!!
spoofen?? Gespoofd?
Je leert ook elke dag wat nieuws hier...
REAGEER OOK