
Dan nu economisch nieuws. Het gaat goed met de cocaïne. De cocaïneproductie in Zuid-Amerika is het afgelopen jaar met 2 procent gestegen. Het is voor het eerst in vijf jaar dat de handel zich uit een neergaande spiraal weet te worstelen,
aldus de VN-organisatie UNODC, die zich bezighoudt met coke. Er was weliswaar een productiedaling in het traditionele wintersportland Colombia en Air Holland
stopte met vliegen, maar productiestijgingen in opkomende landen als Peru en Bolivia compenseerden deze daling ruimschoots. Bolivia produceerde dit jaar maar liefst 35 procent meer en in Peru steeg de productie met 23 procent. Kortom, de war on drugs, inclusief boze Bush en Nederlandse mariniers, is uitermate goed voor de handel. Oh ja, de nieuwe
lading is inmiddels binnen!
Reaguursels
InloggenEchte Xtc (het pure spul, dus zonder de speed) is een Heilige Drug.
Iedereen moet EENS in zijn leven echte X proberen.
Maar C, wat een shit zeg.
Vriend aan de (dagelijkse) C? Stop er dan maar mee!
Gebruiker denkt Goddelijke Machten te krijgen, ziet en merkt alles, is snel, scherp, toppie gekleed, heeft mensen meteen door. Maar dan is het uitgewerkt, raakt ie blut en achterdochtig. Gebruikt voor 500 euries per DAG.
Snow: Glide from Angel to Pauper as FAST as you LIKE
Sneeuwsnuivers zijn de nieuwe heroinejunkies van de toekomst: LOSERS!
@Lekker Belangrijk
nou, je zit me lekker te maken met een dooie mus..
keb vliegangst (en een veelste nauwe kringspier)
kan je niet ff wat meenemen de volgende keer dat je gaat?
En voor de dwangmatige aksie-voerders onder ons.
www.antiprohibitionist.org/
@dirtyoldviespeuk 15-06-05 @ 14:58, op de Antillen doet de rocky antachuan momenteel zo'n 8 euri de gram. En dan heb je ook wat, deze heerlijke zachtsnuivende colombiaanse doortrekker wordt door de connaisseurs getipt als DE binnenkomer op de markt. Naast de rocky is er binnenkort ook de antachuaninho, deze lichtere variant, die momenteel rijpt in de wat lager gelegen zuidelijke dalen van de cochea vallei belooft al het goede van zij grotere broer, maar onderscheidt zich tevens door een uitmuntend aangename nasnuif en een lichte maar glasheldere verdoving van de boventanden. Kortom, ski-vrienden, 2005 belooft wederom een prachtig jaar te worden.
Wat gaan de prijzen doen??
Als die ook maar eens zakken is het natuurlijk een goede zaak ;)
Was er niet binnenkort een wedstrijd tussen Chili en Marokko op het WK onder 20 jaar? Die kunnen dus in het strafschopgebied hun deals effe afwikkelen.
drugs valt niet te bestrijden....
onkruid vergaat niet!!!
www.skepticfiles.org/conspire/drugs10d...
hehe,
usa geeft zo'n slordige 2 miljard per jaar uit aan drugs bestrijding en het helpt geen fuk.
vhoowhal sow dohwghan!
anyway,
ik vind de coke veelste duur in nederland...
neem je een goeie snuif a 25 euri en 2 uur later ben je alweer nuchter.
was er laatst niet een of ander voorstel om naast gratisch heroine verstrekking ook gratisch coke te gaan verstrekken.
benk zeker wel voor want al die boetes voor fietsen zonder licht zijn inmiddels ook niet meer op te brengen.
Pff, die cocaïneproductie daalt vanzelf op het moment dat Maradona es een keer de eeuwige voetbalvelden opzoekt!
wil de nieuwe Tony Montana opstaan?
@rbbx Het is een hele eer als je op één staat. Ik ben trots op Nederland. Maar het rapport geeft idd een vertekend beeld. Als we nu niet ingrijpen zal Belgie straks de grootste xtc producent zijn. Dit rapport is wel goed voor de marketing maar de productie zal echt omhoog moeten en er zal gesnoeid moeten worden in de personeelskosten. Dealer die gebruiken, eruit. Maar jij lijkt me wel het tiep dat wat pep kan gebruiken, pilletje kopûh?
Ik houd het wel bij mijn eigen plantjes ;-) www.xs4all.nl/~monno/jpg/wietplant/pla...
kijk wat n grote brok flakes... :)
@gavrilo: lees maar fijn rapporten.. de daadwerkelijke omvang wordt toch nooit bekend..
waar armoede is drugs.. en t wordt alleen maar erger..
het s wat die allochtonen allemaal zegge.. in het verleden lieten de Engelsen de chinezen inslapen..
nu is het de beurt aan hun om Europa en de VS te laten inslapen...
daarom ben ik ook blij dat we zelf ook nog eigen gemaakt materiaal produceren.. :)
Nederland is nog steeds de marktleider als het gaat om xtc productie binnen Europa, Belgie staat twee. Over het geheel in bijna alle drugs soorten zowel qua productie als consumtie is China met stip gestegen en China verdringt de Vs bijna van de eerste plaats. Als het om wiet gaat dan is het nog steeds die leipe Mocro flavour wat men rookt in Europa. Binnen Europa is Albanie de marktleider (ze hebben helaas niet op kwaliteit gelet) maar Nederland doet nog steeds goed mee als tweede dealer, de grootste verbruiker in Europa is GB en in de wereld is dat de Vs. In Afganistan hebben ze weer een record oogst opium geproduceerd, genoeg voor de hele markt van west Europa. Als het om coke snuivers gaat tipt niemand aan de Vs al doet de Kmar nog zo hun best. Bolivia staat volgens mij al jaren op nummer twee qua coca teelt en dit raport zal dan ook door de cia worden gebruikt om xtra activieteiten te ontplooien en daarmee zullen ze pogen een nieuwe stroman te vinden die daar president wilt spelen. Net als de vorige twee. Een beetje raar raport, er staat niet in dat veel xtc producenten uit Europa naar Afrika zijn verhuisd, met name naar de westkust. Ook de aantijging dat een derde van de coke naar Europa gaat zie ik er niet in terug. Misschien heb ik het rapport iets te snel geïnhaleerd.
ook weer opgelost,de coke wint uiteindelijk toch van de pepsi max...
Het heel erg goed met de coca aangezien;
De productie/hectare verviervoudigd is tov een aantal jaar geleden!!
www.sargasso.nl/index.php?p=180
En hoe zit het met de neerlands hoop XTC/nederwiet en de verdiensten als doorvoerhaven?
"Hele mooie poeder, kan je in je neus stoppen, maar je kan het ook 'basen' als je echt verslaafd bent. Je wordt er gezellig van en als je dronken bent, denk je nuchterder te zijn. Tijdens het in je neus stoppen kan het branden, maar dat neem je dan maar op de koop toe. ?10 voor een halve gram, maar als je een bonuskaart hebt, ?5!"
binnenkort dan waarschijnlijk een aanbieding door Meki?
Gelukkig, ff me neus poederen
En wat doet dat met de prijs?
@ eureke18
stel je voor, je gooit wat coke op n hoopje.. Kijk nu weer eens naar die "matterhorn" van je.. JUIST!
vandaar dat de chileense president niet meer komt
En hoe zit het met de Xtc? :)
Jawel, de eerste vakantiefoto's van Peru zijn binnen....
www.primurkus.nl/images/Poedersuiker%2...
Ik verklaar mij solidair met de arme Boliviaanse en Colombiaanse coca boertjes, waar is de spiegel?
Cocaïne is voor mietjes. Doe dan echte drugs.
witte berg nooit van gehoord zeker
Dat foto'tje is van de matterhorn in Zermatt Zwitserland Wat de fuck heeft dat hier mee te maken
Volgens brein kwam de daling door het illegaal downloaden maar door kordaat optreden is het probleem verholpen
Je moet toch wat als je niet meer over seks mag lullen?
REAGEER OOK