Live. Hamas laat drie gijzelaars vrij: Eli Sharabi, Or Levy en Ohad Ben Ami
490 dagen sinds 7 oktober.

Sta vandaag even stil bij de drieënhalfjarige Almog Levy. Almog was één op 7 oktober en heeft zijn ouders sindsdien niet meer gezien; Hamas vermoordde zijn moeder en sleurde zijn vader mee naar de hellenkrochten van Gaza. Het knaapje schijnt nog steeds naar zijn ouders te vragen, wat knap is, het geheugen is op die leeftijd nog weinig waard.
De nachtmerrie is niet voorbij, gaat nooit voorbij, moeder Eynav Levy komt nooit meer terug. Maar: vandaag worden Or en Almog Levy herenigd. Sta er even bij stil.
Verder komen vandaag vrij: Eli Sharabi, 52, en Ohad Ben Ami, 56. Hamas heeft weer een luguber spektakel in petto en heeft voor de gelegenheid een spandoek met 'Total victory' opgehangen.
Livebeelden hier.
Update Zie foto's hieronder, voormalig gijzelaars uitgemergeld, -gehongerd en -geput.
This is what Hamas did to hostages. pic.twitter.com/klESpWVvq1
— Ridvan Aydemir | Apostate Prophet 🎗 (@ApostateProphet) February 8, 2025
Reaguursels
Dit wil je ook lezen




Hamas publiceert propagandavideo van gijzelaar
Maar wat vinden ze ervan op de faculteit Maatschappij & Gedrag van de UvA


Netanyahu reflecteert op 1,5 jaar oorlog: Hamas, Hezbollah, Iran en Houthi's
Voor een thuispubliek ontspant ook 's werelds meest belegerde leider

Oef. Yarden Bibas bij 60 Minutes
Niet fijn om te zien, wel belangrijk om naar te kijken

Ongekende beelden: Gazanen komen in opstand tegen Hamas, noemen Hamas 'terroristische organisatie', willen einde aan oorlog
Soort demonstratie op de Dam, maar dan met minder gratuite verontwaardiging
