Nieuw. Halo's M90 Shotgun maar dan ÉCHT
Monument
Ja voor millennials (m) van rond het bouwjaar 1989 heeft dit specifieke wapen toch een soort monumentale status. En dat geldt natuurlijk voor de gehele Halo franchise. Maar goed, Halo's fictieve M90 Close Assault Weapon System nu dus in het echt; dat laten we op dit shotgun-weblog natuurlijk niet ongezien passeren. Want dat geluid - gewoon een opname van een Spas 12 met iets meer p i n g in de afdronk - in combinatie met de point blank-effectiviteit is toch wel wat die splitscreen-avonturen tegen de Flood zo memorabel maakte. Samen met de welgeplaatste plasmagranaten natuurlijk.
Video van de maker
Videos die ertoe Dóén
Uitmuntend geplaatste soundtrack
in de video onderstaand.
@impactprops Chief needed an upgrade… Could that be a real life Halo M90 Shotgun I see?!? New vid about this gun is LIVE on Youtube. #haloinfinite #masterchief #haloshotgun ♬ Blicky - Fresh X Reckless
Reaguursels
InloggenRemington 870, 12g. met pachmayr grip.... pompen maar..!
Jezus wat was ik goed in multi-player sniper in Halo 1. Maar de jaren tellen, ik ga het mezelf nooit meer nadoen.
Kapoet gespeeld, de Halo trilogy. Ben van '88. Onsterfelijk. GenX'ers snappen het niet.
Huh, was vorige week ff bij een vriend met een heel grote lange tuin en een Hatsan full auto 7.62, 20 shots ps perslucht mitrailleur. De bullpup variant. Denk dat die heel vlug verboden gaan worden, je zaagt er zo een koe mee neer, maar worden voorlopig gewoon verkocht onder het kopje luchtbuksen.
Prima spul. Enkelschots van umarex in .50 Zeer geschikt voor de jacht op middelgroot wild. Perslucht is vergelijkbaar met een electrische auto. Ander concept maar zeker zo krachtig als de oude systemen.
@BoerKoekoek | 13-05-23 | 19:50:
Vraag me wel eens af of iemand niet heeft zitten opletten bij het opstellen van de wapenwet. Maar inderdaad, indrukwekkend spul.
@Beste_Landgenoten | 13-05-23 | 20:00: Politici weten gewoon niet waar ze het over hebben, een luchtbuks kennen ze hooguit van de kermis. Dat zie je trouwens in meer wapenwetten. Nog wel eens staan kletsen met iemand van de afdeling bijzondere wetten die daar leuk over kon vertellen.
@BoerKoekoek | 13-05-23 | 19:50: sodeknetter wat een ding hoezo luchtgeweertje je schiet er een rus mee uit je achtertuin
Doe mij maar een Benelli.
Wapens, motoren en snelle auto's zijn dingen die kleingeschapen mannen gelukkig maken.
Onnodig te vermelden dat ik er niks mee heb.
Wel benieuwt wat jou gelukkig maakt dan? Een haver latte en driewielers?
Mijn vriendin heeft ook niks met kleingeschapen mannen.
@Beste_Landgenoten | 13-05-23 | 19:40: Jouw vriendin is één groot gat?
@Beste_Landgenoten | 13-05-23 | 19:40: vette pech, ventje!
Netjes, en dan gooi ik hier maar gelijk de nieuwe link neer van Brandon herrera (Een uur oud) met deze keer de PPSH-41: Soviet bullet hose. En niet te vergeten de benodigde Memes/humor.
www.youtube.com/watch?v=96tok5rR5b4
Enjoy gun nuts.
Waarom staan er op wapens geen waarschuwingen zoals op sigarettenpakjes, zoals 'Kogels zijn dodelijk', 'Schieten is dodelijk, schieten brengt u en anderen rondom u enstige schade toe' en 'Schieten kan leiden tot een snelle maar ook langzame. pijnlijke dood'?
Waarom zou die waarschuwing er op moeten zetten als het juist de bedoeling is dat diendingen zijn gemaakt om dat effect te hebben?
Juist vanwege dat effect kopen mensen ze toch.
Deze blijf ik ook mooi vinden.
youtu.be/f5XzBfzfEvg
Magnum in de Bonus bij AH, bedankt!
Niet het vuurwapen, maar toch.
Toen ik in Spanje mijn Amerikaanse kennis vertelde dat het slechtste van het slechtste Europa verlaten had om naar de U.S.A. te emigreren werd hij bozig, pas op met wat je zegt, zei hij....
Zoiets heb ik ooit eens tegen een Australiër gezegd, was bijna slaande ruzie.
Dat heb ik een keer tegen iemand uit Heerlen gezegd.
@Mr_Natural | 13-05-23 | 19:06: ik tegen een Fries die naar Drenthe verhuisde
Uitschot, avonturiers en religieuze dissidenten, dat is de genetische blauwdruk van de Schaamerikaan. En Australië is begonnen als strafkolonie, dus is wél zo.
@Hevvlan Demuru | 13-05-23 | 19:17:
-
Wat wij nu Australië noemen begon al een tijdje vóór die strafkolonie.
Geen wonder! Blanke Amerikanen zijn een zooitje inteelt waar het midden-oosten bij verbleekt.
@bisbisbis | 13-05-23 | 19:29: nou ja, dan ik nu een boze mail sturen naar mijn vroegere leraar Geschiedenis!
@Hevvlan Demuru | 13-05-23 | 19:34:
-
Een goede 65.000 jaar terug kwamen Melanesiërs en Torres Straat eilanders naar het continent dat wij nu kennen als 'Australië'. De oudste cultuur die er nog op aarde te vinden is.
@bisbisbis | 13-05-23 | 19:44: m.youtube.com/watch?v=_qyjKND3dAE&...
's Werelds oudste verhaal?
@aflaatverkoper. Wat een belachelijke onzin. Neem ff de moeite om alleen al te kijken wie en waar veel van je bezittingen en dan met name al die moderne gadgets waar je inmiddels dagelijks van afhankelijk bent hebben en zijn gemaakt.
Heb de speelgoed versie al. Is deze beter?
Beter in wat?
@Is dit nog nieuws? | 13-05-23 | 18:59:
Beetje schieten in de huiskamer?
Stel je voor, morgen de kampioenswedstrijd van Feyenoord en alle fans krijgen bij de ingang van de Kuip gratis zo'n geweer.
Dan wel door aanhangers van Sparta.
Allemaal om het erf te verdedigen? Of is het voor de patrijzenjacht?
Hiermee maak je gaten als patrijspoorten.
@Mr_Natural | 13-05-23 | 18:42: Oeps, nu is de boot aan.
Waarom aandacht hiervoor? Een geïnteresseerde vindt het wel, een naïef of labiel persoon warm je er mee op.
Bijlen, wapens, wat is er met je, Spartacus?
Spartacus waarschuwt ons dat er mensen met dit soort wapens rondlopen. Koop ook zo'n wapen als je wilt overleven.
De Romeinen waren zo pragmatisch en zo 'to the point'.
En vooral niet naïef!
Si vis pacem, para bellum.
dit terwijl geen van de spelletjes millenials en genZ of zillenials ook maar in de buurt van de militaire dienst of bij een vuurwapen in de buurt is geweest.
@Mr_Natural | 13-05-23 | 18:41: ja, datis in USA ook er effectief met 40.000 doden per jaar.
@AntiZanicz | 13-05-23 | 19:02:
Hoe meer wapens, hoe meer doden, of het nou mensen of dieren zijn.
@Mr_Natural | 13-05-23 | 19:08: het is inderdaad gewoon statistiek. daarom zou nul vuurwapens bij burgers het beste zijn.
@AntiZanicz | 13-05-23 | 19:50:
En legers zonder wapens. Dat zou helemaal geweldig zijn.
Gevaarlijk spul.
Nog meer doden,,,
Handig ding tegen laagvliegende drones.
Gaat nog veel goeds van komen, zo'n wapen voor hobbyisten.
Bestaat ie ook voor montage op m'n bootje?
En op een drone?
Top. Wanneer kan ik hem bijschrijven? Waarvoorik deze gebruik, agent? Kleiduiven uiteraard !
Okéé .... we zijn dus voor de gewapende vrede!
REAGEER OOK