Airbnb. Ik was er al bang voor en had er al over getweet dat het weer behoorlijk zal groeien. Niet schrikken maar er zijn de afgelopen 3 maanden 809 Airbnb vergunningen verleend door de gemeente, waarvan 1 afgewezen. Hieronder een gedeelte. Zal ze binnenkort publiceren.
Amsterdammers! U krijgt weer nieuwe buren
Nog meer vreemde geurtjes in het portiek!
Het wordt weer druk druk druk in rolkofferhel 020. Afbeelding aanmuizen en openen in nieuw tabblad voor de leesbare lijst adressen waar het binnenkort gaat stinken naar wiet, hashiesh, oud bier, wafels, pies en voorbindlullen. Kan Femke Halsema RECENTELIJK tegen NRC Handelsblad zeggen dat ze de Stad van (puin)hoop gaat redden van De Ondergang, ondertussen worden er in de Stopera AirBnB-vergunningen verleend alsof het niets is. Ja maar GeenStijl, is het dan zo erg, die paar bautenlanders die je schitterende stad bezoeken? Jazeker, zo erg is het. Klik maar op Marnixkade 79.

Ook een soort van Pride

Dit wil je ook lezen

Vervoerregio Amsterdam wil zich concentreren op klimaatverandering
Anders moet u straks zwemmend naar uw werk

Rutger Groot Wassink Journaal! "Tieners" opgepakt voor uitschelden en mishandelen homo
Tuuuu nuuuun nuuuuuuuu (journaal-jingle)

Man uit virale seksvideo Koningsdag opgepakt op verdenking van verkrachting
Politie sprak afgelopen 24 uur diverse getuigen, uit eerdere berichtgeving bleek dat slachtoffer en dader 'geen onbekenden' van elkaar zijn


Beelden van seksende mensen op Koningsdag in Amsterdam gaan viral, blijkt mogelijk verkrachting
Iedereen kijken, iedereen lachen


De rat hoort bij Amsterdam, zegt de gemeente
Amsterdam is poep op de stoep en haat in de straat... en RATTEN


Man in Amsterdam-West uitgescholden voor 'homo' en in elkaar geslagen
Amsterdam Amsterdam de stad waar alles kan (behalve homo zijn)

Man organiseert Thoraverbranding in Amsterdam, laat onbedoeld zien wat er mis is met de islam
En wat er toen gebeurde, geloof je nooit - helemaal niets!