achtergrond

ingelogd als

lid

logout

word lid

nachtmodus

tip redactie

doneer

LIVE. Ajax heeft een serieuze kans, 100%

Ajax - AS Roma in de Europa League

NU! Het voetbalspel, de laatste acht van de Europa League, een competitie die Ajax gewoon gaat winnen. Volgens Justin Kloeffoe heeft Ajax een serieuze kans, 100%, om te winnen. Maar AS Roma heeft óók een 100% kans om te winnen. AS Roma speelt immers in de Italiaanse competitie, wingbacks, Karsdorp, maar Ajax kan ook heel goed voetballen. En dat hebben we dan maar te geloven! Na de klik Ajax-trainer Erik ten Hag die op niet mis te verstane wijze zijn liefde voor Italië onder woorden brengt en dan weten we genoeg: het wordt 1-0 óf 2-1 voor Ajax. Daley Blind doet niet mee, die zit ergens op een hotelkamer, dus dan moet Dusan Tadic de ballen er maar in peren. LIVE meelullen in de comments en kijken op RTL7, Ajax tegen AS Roma, een belangrijk potje voetbal!
UPDATE 38" - GOAL! 1-0 Klaassen
UPDATE 57" - Eerst mist Tadic een pingel (geen 2-0) en daarna blundert de Ajax-doelman (wel 1-1). Niet zo scherp gekeept.
UPDATE 88" - GOAL! Gozer van Roma mag effe vrij aannemen in het penaltygebied van Ajax & boem. 1-2 voor de Alpenturken!
UPDATE EINDE - Ajax verliest 1-2. HOE DAN

Reaguursels

Dit wil je ook lezen

NEDERLAND VERNEDERT ZWEDEN

De Leeuw van Oranje opent zijn kaken bij het vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste landgenoten, beste voetbalkijkers, beste Dutch Fanatics

@Mosterd | 20-06-26 | 18:30 | 848 reacties

WK, BORD OP SCHOOT! Frankrijk - Senegal

Zit die blequeschete van een coach aan de botox of wat

@Mosterd | 16-06-26 | 20:45 | 176 reacties

Oranje - het rapport!

Omdat helemaal niemand het doet, doen wij het maar weer he!

@Mosterd | 15-06-26 | 09:35 | 214 reacties

Fantaseren over voetbal in het Stamcafé

(Heeft hier niets mee te maken verder maar wat is Willem Vissers een stilistisch gemankeerde oen)

@Schots, scheef | 10-06-26 | 22:00 | 364 reacties

We worden wereldkampioen!

In de finale rollen we die Oezbeken gewoon op

@Mosterd | 09-06-26 | 09:30 | 188 reacties

LIVE WEGEN! Rico vs. Usyk

Kijken naar mannen die op een weegschaal staan, kan het mannelijker?

@Mosterd | 22-05-26 | 19:00 | 59 reacties

Tip de redactie

Heb je informatie of een verhaal dat belangrijk is voor GeenStijl?
Laat het ons weten. Jouw tip kan het nieuws zijn.
Wil je een document meesturen? Mail het naar redactie@geenstijl.nl.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.