Won Yip: "Amsterdam failliet, AEX naar 50"
Horeca-tycoon ziet het somber in

Amsterdam, 2021. Alle nieuwe led-lampjes in de lantaarnpalen doen het niet meer, want de stroom van de GroenLinks-centrale in Diemen is uitgedoofd, na de laatste boom uit het Vondelpark. Parkeren is 80 euro per uur, een blikje Smac doet op de Ten Kate-markt 40 euro en de meeste kades zijn ingestort. Evenals De Bijenkorf.
De Stad telt nog maar 300.000 inwoners, de rest is naar de boeren op het platteland, om te hosselen naar aardappels, melk en meel. Er gaan verhalen dat 5 kilo aardappels 10 iPhones kosten, en dat bij thuiskomst er alleen maar stikstof in de jutezak zit. Lifecoaches springen bij bosjes uit de ramen van hun condo's en loften in de Houthavens. Deaud.
Burgemeester Halsema en (huidige) levenspartner hebben enorme hekken rond hun moestuin bij hun woning in Landelijk Noord, en patrouilleren gewapend op hun erf. Amsterdam-West is verlaten, en De Bijlmer staat ook leeg, nadat in december 2020 alle uitkeringen afgeschaft werden.
Op De Dam loopt horeca-ondernemer Won Yip door zijn zaak, spoelt de toiletten door, doet de koelcel even open en dicht, en voert wat onderhoud uit. Hij ruimt z’n administratie op en belt elke dag met heel veel mensen.
Dit wil je ook lezen

Vervoerregio Amsterdam wil zich concentreren op klimaatverandering
Anders moet u straks zwemmend naar uw werk

Rutger Groot Wassink Journaal! "Tieners" opgepakt voor uitschelden en mishandelen homo
Tuuuu nuuuun nuuuuuuuu (journaal-jingle)

Man uit virale seksvideo Koningsdag opgepakt op verdenking van verkrachting
Politie sprak afgelopen 24 uur diverse getuigen, uit eerdere berichtgeving bleek dat slachtoffer en dader 'geen onbekenden' van elkaar zijn


Beelden van seksende mensen op Koningsdag in Amsterdam gaan viral, blijkt mogelijk verkrachting
Iedereen kijken, iedereen lachen


De rat hoort bij Amsterdam, zegt de gemeente
Amsterdam is poep op de stoep en haat in de straat... en RATTEN


Man in Amsterdam-West uitgescholden voor 'homo' en in elkaar geslagen
Amsterdam Amsterdam de stad waar alles kan (behalve homo zijn)

Man organiseert Thoraverbranding in Amsterdam, laat onbedoeld zien wat er mis is met de islam
En wat er toen gebeurde, geloof je nooit - helemaal niets!