Alweer een Turk in het Stamcafé!?
Wat zijn we toch inclusief en divers
Iedereen die ons een beetje kent en goed gezind is, weet het heus wel: niet je afkomst telt, maar je grote muil je bijdehante wijsneuzerigheid je potentie om een redelijk argument in een verstaanbare zin te gieten. Wat dat betreft heeft die Nijman nog een boel bij te leren, maar Zihni Umlaut bleek uitstekend in staat om in het Nederlands zijn Vaderland wat zihn en onzihn te overhandigen aan u, de kijker, die dan vervolgens weer helemaal zelf mag weten wat ie er mee doet. En het bleef nog lang onrustig in de roze bierkelder, die ook vanavond weer geopend is voor iedereen & allen. Pleepapier genoeg, en gelukkig nog geen mondkapplicht! Wij wensen u proost en prettig weekend, en danken iedereen weer voor hun steun en toeverlaat voor dit roze hoekje digitale vrijheidsdrang. U, beste mensen, bent ons lief en dat mag ook wel eens gezegd worden.
De Chipsnootjesbiercast is ook zonder die rotkoppen in beeld te verherbeluisteren op Spotify, in Soundcloud en bij Apple Podcasts. (Abonneer vooral.)






Reaguursels
Dit wil je ook lezen

Doorborrelen in het StamCafé
Proost op ons dan maar weer he

Dwingende leestip in het Stamcafé. Ayaan Hirsi Ali over islamisme en integratie in EW
De olifant weer heel even terug in haar oude porseleinkast, en dat bedoelen we zo positief als maar kan, want zonder de Ayaans van deze wereld verandert er nooit iets

Ach, was ik maar een politiehond in Nijmegen
“Grijp Harry Pettit de antisemiet!”
(tevens Stamcafé, Songfestival hierrr)

Proost op Pieter in het Stamcafé
Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan

Dromen in het Stamcafé: de Volonaut luchtmotor
Enige nadeel: te laat door 'files' wordt wat ongeloofwaardig

Don’t stick your dick in crazy
Soep van de Week in het StamCafé

Pauselijk StamCafé
Paus dood na het zien van The Passion Terneuzen

Wereld Hemofilie Dag in het Stamcafé
Foto: niet de hemofielen in het verhaal

GSTV Stamcafé. Hoe is het in... Den Haag
Oh ja er zijn een soort van onderhandelingen