Nieuw in Amsterdam! Hood Fights
Ja, vinden we mooi.
Laatst liep het dan misschien uit de hand in de culturele hoofdstad van Limburg, maar in Amsterdam blijft het ten minste rustig als politie verhaal komt halen en de menigte alle kanten op rent. Bovenstaand wint Thian de Vries (19) het vrij overtuigend van 'Lion', maar het is duidelijk dat beide heren legit zijn. Vrijwilligers-stadskrant Het Parool tikte er een human interestje over en daar leren we dat organisatie en boekingen via Hoodfights Amsterdam gaan. Het prijzengeld is trouwens vooral de inleg van de vechters zelf, winner takes all. Het mag allemaal eigenlijk niet natuurlijk.
"Sportbeoefening in de publieke ruimte is weliswaar niet verboden zolang de coronamaatregelen in acht worden genomen, maar straatvechten is een overtreding van de algemene plaatselijke verordening. “Waar mogelijk treedt de politie dan ook op.”" Aanzienlijk slechtere vechters trouwens onderstaand, je kunt niet allemaal uit hetzelfde hout gesneden zijn natuurlijk. MAAR, vergeet niet dat Jorge Masvidal ook in Kimbo's achtertuin begon hè, en die makker heeft morgen een UFC-titelgevecht.
Dit wil je ook lezen

Vervoerregio Amsterdam wil zich concentreren op klimaatverandering
Anders moet u straks zwemmend naar uw werk

Rutger Groot Wassink Journaal! "Tieners" opgepakt voor uitschelden en mishandelen homo
Tuuuu nuuuun nuuuuuuuu (journaal-jingle)

Man uit virale seksvideo Koningsdag opgepakt op verdenking van verkrachting
Politie sprak afgelopen 24 uur diverse getuigen, uit eerdere berichtgeving bleek dat slachtoffer en dader 'geen onbekenden' van elkaar zijn


Beelden van seksende mensen op Koningsdag in Amsterdam gaan viral, blijkt mogelijk verkrachting
Iedereen kijken, iedereen lachen


De rat hoort bij Amsterdam, zegt de gemeente
Amsterdam is poep op de stoep en haat in de straat... en RATTEN


Man in Amsterdam-West uitgescholden voor 'homo' en in elkaar geslagen
Amsterdam Amsterdam de stad waar alles kan (behalve homo zijn)

Man organiseert Thoraverbranding in Amsterdam, laat onbedoeld zien wat er mis is met de islam
En wat er toen gebeurde, geloof je nooit - helemaal niets!