Pijnlijk. PSV niet naar Champions League
Belangrijk potje voor GELD in Alpenland (niet onbelangrijke L) Zwitserland
Geld geld geld. Als PSV zich plaatst voor de Champions League krijgt Nederland er weer een paar interessante voetbalpotjes bij op de televisie. Want GELD. Dan gaan grote merken GELD uitgeven aan reclames. GELD rondpompen, altijd goed. Dan gaan de fans een paar keer extra naar het stadion. GELD uitgeven aan shirtjes en sjaaltjes. GELD voor het openbaar vervoer. GELD voor benzine. Mag Guus Meeuwis weer een keer opdraven. GELD. Iedereen in dat stadion drinkt bier. GELD. Kan Markie van Bommel weer een paar spelertjes kopen met GELD en is hij wat minder zuur. Eigenlijk draait gewoon alles om GELD. Maar dan, tot slot, een belangrijke menselijke noot. Parkeerwachter Ruud kan van de bank af om het verkeer rond het stadion in goede banen te leiden - is hij ook een keertje weg van zijn bazige vriendin Mariëlle. En als PSV wint is Ruud altijd extra vrolijk en dat is dan weer gunstig voor Mariëlle. Dus hup PSV, live op Veronica.
UPDATE: RUST! 1-1 tussenstand, dat zou genoeg zijn voor PSV na de 3-2 thuisoverwinning. Goaltje hoor
UPDATE: PSV 2-1 eraf. Nederlander in Zwitserse dienst Ricky van Wolfswinkel maakt de winnende goal voor FC Basel. Wolfswinkel landverrader! Geen Champions League in Eindhoven. Dus ook keen keld.
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
LIVE! De TT Assen
Hallo pitsdame bent u nog niet verboden?
Belgische presentator die het Iraanse regime 'gekken' noemde op het matje geroepen door VRT: 'Terughoudend zijn over politieke kwesties'
België, bij nader inzien, (mogelijk) nog truttiger dan Nederland
Oranje - het rapport (3)!
In de volgende ronde tegen Marokko en dat moet beter want anders, euh, stelen die Marokkanen de overwinning
Heel Holland Wakker voor Tunesië - Nederland in het StamCafé
Drie uur lang indrinken, vannacht LIVE in het ORANJECAFÉ
Schilderswijk weer dolblij na zege Marokko, waarschijnlijk ONZE volgende tegenstander
Schilderswijk is toch wel de gezelligste wijk van Marokko
Oranje - het rapport (2)
We worden wereldkampioen
NEDERLAND VERNEDERT ZWEDEN
De Leeuw van Oranje opent zijn kaken bij het vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste landgenoten, beste voetbalkijkers, beste Dutch Fanatics
