GSTV - Tom Staal feest mee in bierhal FvD
Thierry! Thierry! Thierry!
Zeist vanavond. Een feestzaal vol uitzinnige Forummers na een eclatante verkiezingszege bij de Provinciale Staten. Vanuit het niets met dubbele cijfers de Eerste Kamer in, na maandenlange haatzaaicampagnes en smerige politiek op de NPO en MSM. Waarvoor nog bedankt, Prem, Bert en Jeroen! GSTV-verslaggever Tom Staal kwam wonderwel de metaaldetectie-poortjes voorbij, en mengde zich in het feestgedruis. PROOST MENSEN!
UPDATE - Speech Thierry Baudet
Door NOS afgekapte bizar-historische geniaal-mafklappende overwinningsspeech Thierry Baudet integraal op de GeenStijl. Hier gaan mensen op afstuderen, ooit. Boreaal. Uil van Minerva. Mammoeten vloeren.
Speech Annabel
Eerder vanavond
Speech Hiddemeister
Ietsje later
Bijzondere felicitatie
Hee, een lijntje met Pim!
Reaguursels
InloggenLijntje met Pim = kippenvel!
Net de hele speech van Baudet gezien, echt een briljant verhaal.
Bierhal? Het is zo ongeveer de sjiekste hut van Zeist
De start van de speech vond ik een beetje eng, de rest was prachtig. Dat commentaar van die staatomroeper na het afkappen ook prachtig: ‘die speech is niet in het laatste halfuur geschreven’. De minachting van die laatste opmerking druipt er vanaf. Nu maar afwachten wat onze Baudet verder gaat presteren. Ik kijk de laatste tijd weer naar een prachtige en leuke oude Engelse serie ‘Yes minister’. Geeft een aardig hilarisch inkijkje in de wereld die macht heet.
Uitslag gemeente Den Helder: FvD 24.5%, VVD 12.3%, PVV 11.3% zo mag ik het graag zien. GL 6.5%
Als die Thierry nou eens zonder die overdreven welbespraakte bekakte toon zou praten hadden ze nog meer stemmen gehad. Krijg altijd de kriebels van, als ik hem hoor praten. Hiddema is een baas maar bij Thierry krijg ik altijd gevoel dat ie iedereen in de maling neemt en thuis wel gewoon met Amsterdams accent praat.
Nu het grootste probleem, waar vind je 12 geschikte senatoren die je partij eer aan doen. Want de gevestigde orde gaat straks diep graven naar alle smetjes uit het verleden van de kandidaten.
Hou toch eens op met dit soort defaitistische opmerkingen, kijk naar die video van zijn overwinningstoespraak waarin hij het ook over dat punt ook heeft, helemaal geen probleem !
De FvD stemmer is een doodgewone werkende Nederlander die het zat is om door het kartel leeg gezogen en vertrapt te worden
Nederland bestaat over het algemeen uit hard werkende vriendelijke mensen die bereidt zijn elkaar ten allen tijde te helpen zowel allochtoon als autochtoon best door een deur maar we worden telkens verraden door onze zg leiders die zich niet meer van de Nederlanders aan trekken
Het kartel heeft er een puinhoop van gemaakt, het lukt FvD nooit om dat te herstellen. List en bedrog maken in Den Haag de dienst uit. Triest.
Geweldige speech maar doet me wel wat aan volksmennerij denken.
Want onderste stenen boven, verbinden tegen de klippen op, liegen over ALLES, frauderen bij het leven en massaindoctrinatie via scholen en staatsomroepen is natuurlijk geen volksmennerij?
@elfenstein | 21-03-19 | 09:04: nee dat is volksbedrog. Alle VVD stemmers, ook die van gisteren, stemmen uit puur eigenbelang. Wat 15 jaar geleden de PvdA was. Iedereen heeft alles wat ze zijn en bezitten te danken aan de partij.
Erich Mielke zou trots op Rutte zijn.
@snars | 21-03-19 | 09:01 Dom geklets, dus Thierry is een nazi?
Goeiesmogges, dát is lekker opstaan!
Die uil van MInerva moest ik opzoeken en eigenlijk zegt dat ook alles. Al die andere pratende hoofden hadden helemaal niks nieuws te melden, enkel Baudet had een verhaal met inhoud, kneiterhard uithalen, straffe doch eloquente taal en o zo heerlijk raak, recht in de ontstoken wond.
Een meer sombere noot is wel de uitslag in Amsterdam, GifLinks IS bij deze de olifant in de kamer, er staat een horde gure turken klaar en daar moet mevrouw Nanninga straks tegen opboksen. Dat wordt heel zwaar en heel frustrerend denk ik. Sterkte, and be safe.
Amsterdam is klaar om afgestoten te worden. Hebben we toch niets aan, komt alleen ellende vandaan.
@JJMS | 21-03-19 | 09:15:
Zei boer Geurt uit klazienaveen. Joehoe, niet alles is kudt hier he? In Amsterdam wonen ook nog wel gewone, hardwerkende lui die helemaal niks hebben met groenslinks, multiculti en de pallies. Toegegeven, het is soms lastig om als rechts georienteerde staande te blijven tussen alle linkswappies en ploflimknuffelaars maar we houden moedig vol. HUp Annabel, doe es niet lief tegen die gluipers?
@elfenstein | 21-03-19 | 09:21:
Wat mij altijd irriteert aan Amsterdammers of ze nou links of rechts zijn is, dat zij de rest van Nederland als boeren beschouwen.
Waar haal je mijn god die arrogantie vandaan in dat krankzinnigengesticht?
@Roadblock | 21-03-19 | 10:36: baudet woont toch in een grachtenpandje?
G*dT, lees net dat op 19-23 maart het feest Quinquatrus voor de godin Minerva wordt gevierd!
Heeft de jonge doctor in de rechten al geofferd aan de
Wijze Uil?
Pas goed op TB de EU-Mandarijnen loeren naar U...
*CcMed*
Goed. Broodje mammoet eten nu.
Hehe, ik moest lachen. Ook om de nick, een prachtige verwijzing naar een klassiek arrest!
@Bigaroque | 21-03-19 | 09:35:
Ja Ja de heren van de Hoge Raad gingen wel eens stappen in de Warmoesstraat.
Niet in de Cockring of Hotel Anco overigens.
Mooi mooi mooi!!! Geweldige speech, de beste die ik ooit gehoord heb in de politiek. Maar Thierry is dan ook geen f.. k politicus zoals die kartelpolderaars die alles onderling verdelen. Heerlijk om hem zo te horen. Een Nederlander die spreekt op niveau en dat kan alleen maar omdat hij zoekt naar waarheid ipv belangenbehartiging van de graaiers.. De waarheid (niet de Pravda) heeft badaag gewonnen bij volle maan! Minerva heeft zeer goede ogen en onder een volle maan het allerbeste zicht!
Verfijnd Nederlands, van al die poephoofden beheersen alleen Hiddema en Baudet het, hoewel Annabel ook heel lekker kan speechen.
Kent u het spelletje zeg 'ns euh nog? Deze heren winnen dat glorieus, Hiddemeister 0x, Baudet 1 of 2x. De rest? Af binnen 2 seconden.
Ik werd vanochtend wakker met een glimlach. Helemaal in de nopjes met deze uitslag.
Ik wist niet dat ik nog kon huilen, man, man, wat is dit mooi!
Ik wou eigenlijk niet stemmen want lange dag , laat thuis maar zou het net kunnen halen .
Met dank aan Prem eerder bij dwdd en een stukje wat ik gisteren las op Joop van die zure oude man als steuntje in de rug ben ik toch maar gegaan .
Bedankt jongens !
Goede zaak Castor, en bedankt.
Gefeliciteerd FvD!
Als je verliest ben je alleen
De andere zien in jouw geen been.
Schuldige blikken hier en daar
Je voelt nu ben je de sigaar.
Jevoelt je bent verschrikkelijk moe
Gauw maar naar het bedje toe
Je had een sterkte toespraak maar ondertussen
Zijn er een paar tranen in je kussen.
Als je wint heb je vrienden
Rijen dik
Echte vrienden
Als je wint
Nooit meer eenzaam
Zolang je wint
Al ben je nog zo moe
Ze komen naar je toe
Of je nu slaapt of eet
of half aangekleed
Een feest is nooit een feest
Als jij niet bent geweest
Nooit meer alleen
Nooit meer alleen
Geweldige speech. Het is nog geen Pim, maar hij heeft wel talent.
Niet lopen zeiken dat het te elitair of zweverig is, dat hoort bij het merk Baudet.
Liever dit dan het "ze kunnen niet meer om ons heen" gewauwel.
@frickY | 21-03-19 | 07:38:
incluis 'meet-ups' en opgestroopte mouwtjes
Ein-de-lijk hebben we weer iemand die op het niveau van dhr. Fortuyn kan spreken en die het uit z'n hart doet. Eindelijk. Godbeware dat deze wel blijft leven. Die angst zit bij mij nog steeds heel diep, dat er weer zo'n laffe daad volgt. Sterker, de dader van de vorige keer loopt vrij rond, heeft lekker kunnen trainen in het hard weglopen en heeft er volgens mij wel weer zin an.
Er zijn 3 punten wat anders moet - de geldverspilling aan:
1. klimaat
2. migratie
3. Brussel
Gelukkig dat Baudet ons nu te hulp schiet.
Geert Wilders kan dit niet, hij heeft geen concreet plan.
Baudet heeft een visie en weet dat hij bovenstaande 3 punten moet aanpakken. Hij is een tweede Pim Fortuyn en komt met een plan van wijziging c.q. aanpak.
Maar Thierry moet goed zorgen voor beveiliging - want de bestaande machthebbers in Den Haag en Brussel gaat hem nu serieus als een bedreiging zien.
zou baudet ook beveiliging hebben zodat er niet weer een volkert op hem af kan lopen..... hou me ten goede met tranen in mn ogen zo blij dat fvd ze afgestraft heeft
4. Eerlijkheid en betrouwbaarheid. (Ken je de missie van Paul van Buitenen?)
@coolgen | 21-03-19 | 07:40:
Niet "een" volkert, "de" volkert loopt vrij rond he? Wie garandeert me dat die gek niet nog een keer toeslaat?
Eigenlijk zitten wij in de Keltische regio.
De boreale zone ligt noordelijker en is bekend van de noordelijke wouden.
En Paaseiland is een verhaal apart. Er doet een mythe de ronde dat ontbossing de oorzaak was van hongersnood, en dat ze al het hout gebruikten om die grote beelden, de Moai, te verslepen en op te richten. Maar de Moai zitten voor het overgrote deel onder de grond, bedekt onder 5 tot 7 meter aarde zodat alleen het hoofd er bovenuit steekt. Maar de beelden hebben smalle armen met handen die over de onderbuik gevouwen zijn. We zien deze pose door heel Oceanië. Maar deze beelden zijn veel ouder dan in de rest van de eilanden, duizenden jaren duurt het voordat sediment zich op deze manier metersdik ophoopt. Kijken we dan naar het 12.000 jaar oude Gobekli Tepe in Turkije, dan zien we daar ook gestileerde figuren met dezelfde slanke handen op de onderbuik. Grote kans dat deze beelden verband houden met een van de scheppingsmythen die ook vandaag de dag in diverse melanesische en austronesische culturen levend worden gehouden. De kleine houten Moai figuren van Paaseiland van de 19de eeuw zijn voorbeelden van het doorgeven van een eeuwenoude culturele erfenis.
Ja we liepen wat af toendertijd. Niet altijd in dezelfde richting
Wij zijn een deel van den nordiske rasen. cache.eupedia.com/images/content/Germ...
@Flamouscage | 21-03-19 | 07:24: Hier vind je ook de keltiske zone: www.eupedia.com/europe/genetic_maps_o...
Hmmm... ik heb het niet over genetisch materiaal maar over ecologische regio.
Die speech van Baudet was in elk geval de lavendelspeech van het jaar.
Als u op zoek was naar gelijkgestemden raad ik u van harte joop.nl aan.
Ondertussen stel ik mij een compleet lamme feestende zaal voor bij FvD..
www.youtube.com/watch?v=ZTdOMV-yTRg
Annabel ligt zonder slip op de bar en iedereen drinkt er shotjes uit.
Leuk.
Speciaal voor bovenstaande reactie heb ik dan toch een account aangemaakt. Marillion! Een Bitter Suite voor het kartel vanavond.
@HoerieHarry | 21-03-19 | 02:23:
Moeten we nog ergens op drukken of loopt dat gewoon door?
@Oprisp | 21-03-19 | 02:33:
Waar zou je op willen drukken dat er nog meer shotjes uitkomen?
that was disgusting
Ik zie Thierry Baudet liever in de Lullo's dan in de Kamer, maar goeie, ieder z'n smaak.
Jetje en Jesse zou ook wel een hit worden.
Jesse Klaver, Rob Jetten en de NPO hadden gehoopt dat GroenLinks klakkeloos in de Eerste Kamer zou kunnen aanschuiven bij Rutte III - waarbij D66 en GroenLinks de lakens uitdelen.
Dit is dank zij Baudet niet gelukt.
Rutte kan dadelijk kiezen uit PvdA, GroenLinks en FvD... waardoor de macht van GroenLinks en D66 aanzienlijk minder zal zijn.
Als GroenLinks samen met D66 de macht krijgt - is funest voor Nederland:
- nog meer geld voor de klimaatwaanzin waarbij wij 100 miljard kwijt zijn omdat we van het gas af moeten - België en Duitsland blijven het schone aardgas gebruiken
- eindeloos geld voor migranten uit Afrika en moslimlanden die hier onder de noemer van vluchteling in de watten worden gelegd
- jaarlijks nog meer geld voor Brussel... van 8 naar 13 miljard als Engeland wegvalt - Brussel is een bodemloze put geworden
Het Nederlandse volk wordt er moedeloos van... ze worden helemaal leeggezogen --> daar komt nu een rem op.
Ja groenlinks en d66 (lees: Amsterdam en Utrecht) zijn desastreus voor dit land. Het begin van het einde van de westerse beschaving.
Onze gemeente is zo'n aanfluiting met al die Amsterdamse import bakfietsen. Gl op 2 en zelfs op nida?. Gadverdamme, wat glijdt het hier af.
Heh, welke gemeente? Tja, in Rotterdam is DENK de 7e partij en Nida deed het er ook niet slecht. Mijn eigen gemeente blijft stevig VVD met het FvD een goede tweede, met een opkomst van bijna 60%.
ik begrijp de frustratie, ik ben zelf amsterdammer, en veel vrienden/kennissen stemmen op GL, maar vaak weten ze ook niet eens waarom, meer in de trant van of de kippen een goed leven hebben gehad.
Ik schat zo in dat deze mensen heel snel wakker worden, zeker dit jaar als ze hun jaarafrekening gas/elektra krijgen, want de meeste GL'ers willen toch ook wel hele leuke dingen doen (uitgaan voornamelijk, weinig hebben een betaalde baan) en dat gaat wat minder, als ze ook nog eens de kosten van al die fijne klimaat ideetjes van hun grote leider moeten gaan betalen.
Als Annabel het lief vraagt, zou ik gedienstig worden.
Het is toch al bijna lente.
En als ze dan de ballenklem uit de tas haalt, Harry?
@Oprisp | 21-03-19 | 02:14:
Alles uit haar damestasje maak je mij blij mee.
Mooie speech. Niet onderling inwisselbaar zoals de rest van de speeches. Dat alleen al; +100. Ook al is niet alles meteen te vertalen/om te zetten in beleid.
Mooie speech. Zeer mee eens. Wel jammer dat hij niet even GL feliciteert met hun winst; ook dat is die grootse cultuur waar hij het over heeft.
Iemand die met termen als "smerig" strooit over jouw persoon feliciteren?
@de honden blaffen... | 21-03-19 | 01:57: Nee, je feliciteert niet de persoon, maar de partij - zij (die partij) heeft kennelijk een groot deel van de bevolking aangesproken (en de kiezer heeft altijd gelijk). En als je ooit premier wilt worden moet je daar lekker boven staan (die lelijke woorden van anderen) - wat mij betreft. Niet dat ik Baudet nu direct afschrijf ofzo, maar behalve mooie grote woorden (niets mis met zijn speech nogmaals) zou zijn gedrag her en der ook wel wat grootser mogen.
@bleached | 21-03-19 | 02:09: inderdaad, Baudet moet nog leren wanneer je intellectueel moet doen, en wanneer je politiek of zakelijk over moet komen. Maar dat komt wel. Zolang hij maar blijft luisteren in de mensen om hen heen en niet gaat geloven in zijn eigen zelfbeeld.
@Muxje | 21-03-19 | 02:12: Dat laatste is zijn grootste valkuil mijns inziens... ik hoop dat hij een goed team om zich heen heeft dat ook durft kritisch te zijn.
@Muxje | 21-03-19 | 02:12: als je niet hebt moeten lachen tijdens de speech, dan snap je hem niet.
Definitieve uitslag: Forum groter dan VVD.
Vandaar dat de NOS maar gestopt is waarschijnlijk.
Zo aandoenlijk altijd hoe bij elke verkiezing wel iemand zich 'winnaar' waant en haast onoverwinnelijk, en roept dat "het volk gesproken heeft" maar uiteindelijk nog steeds maar 15% van de stemmers achter zich heeft staan. Kortom, gewoon een minderheid. Prima systeem zo'n democratie. Uiteindelijk gewoon weer compromissen sluiten en samenwerken en op die manier nooit geregeerd worden door 1 extremiteit vanuit welke hoek dan ook. Fijne circle jerk avond nog voor alle FvD'ers
Je moet ergens beginnen met ‘puinruimen’ zeg ik altijd… 15 man doen wat en de overige staan met de handen in de zakken commentaar te leveren. Maar, mee eens: dit bestel klopt van geen kant.
@de honden blaffen... | 21-03-19 | 01:26: ... dit geeft de burger moed ...
dit verhaal heb ik zojuist aan FvD gemaild... op deze drie punten moet FvD zich gaan inzetten:
1. aardgas moet blijven dat - België en Duitsland blijven ook het schone aardgas gebruiken
2. stoppen met de immigratie vanuit Afrika en moslimlanden die hier onder de noemer van vluchteling in de watten worden gelegd
3. stoppen met knecht spelen van Brussel - waarbij we ieder jaar 8 miljard op tafel moeten leggen--> Brussel is een bodemloze put geworden
Als we dit gaan doen - krijgt het Nederlandse volk weer kracht en vertrouwen in de toekomst
ja zo'n mail zit iedereen om te springen
#OpenDeurIntrappen
Nou iedereen van harte bij deze. Mag DWDD nu van de buis
Morgen gewoon weer Prem bij DWDD. Het kan allemaal van onze belastingcenten.
@Bab01 | 21-03-19 | 01:54:
Nou, als Prem dat maar overleeft.
Dat puntje brengen we nog effe in bij fvd.Stoppen met DWDD op tv en man bijt hond terug.Als we dan toch bezig zijn.
@de honden blaffen... | 21-03-19 | 01:59:
Denk dat prem nu wel helemaal aan de zuurstof ligt.
Live op salto tv uitslag FvD 15%, VVD 14%.
Goedemorgen Mark.
Telegraaf 00:24 Binnenland "Twitter gaat los op overwinningsspeech Baudet" i.imgur.com/JnvD1Tk.png www.telegraaf.nl/nieuws/3326167/baude... Maar ook de Telegraaf heeft helaas geen enkele video hiervan, zelfs niet die van de NPO livestream. Dus als iemand de speech van Thierry compleet heeft kunnen opnemen, post dan een link.
Tenzij ik je vraag even niet helemaal goed heb begrepen zou ik suggereren naar boven te scrollen.
Geduld, hij is nog bezig met zijn speech.
@Ceevoo | 21-03-19 | 01:38: De NPO heeft het laatste stuk niet laten zien, er moest z.g. overgeschakeld worden naar de uitslag van Amsterdam. De video hierboven is opgenomen vanaf de NPO livestream en dus ook afgekapt.
www.geenstijl.nl/5146827/gstv-tom-sta... ah inderdaad ik begrijp 'm nu... 'k zit aan 'n glas en 't was me niet eens opgevallen.... ernstig. Nederlandse Propaganda Organisatie strikes again. ('t was voor Baudet ook wel erg kort van stof... die speech door die ingreep van NPO... dat had 'n hint kunnen zijn. nou ja proost)
De bizarre reacties op FB/Twitter van teleurgestelde (extreem) populistisch linkse kiezers zijn tenenkrommend.
Dit zijn valse mensen.
Gezellig als we in control zijn.
Vals, rancuneus en agressief als ze verliezen.
We maakte al massaal kennis met ze bij de winst van Trump.
De blanke islamiet.
Dat wordt nog wel een dingetje hier in de toekomst.
Hoe meer winst op rechts, hoe agressiever die lui worden.
En ik heb niet vertrouwen dat justitie maar 1 poot uitsteekt.
Wees op je hoede.
@Ray69 | 21-03-19 | 01:49: tientallen miljoenen vermoordde mensen vind ik niet gezellig.
Angela, van het AD schijft: waarom wordt die halve-gare Prem uitgenodigd in DWDD?
www.ad.nl/show/wat-doet-prem-in-hemel...
Totale deconfiture van de zichzelf uitkotsende Prem.
Echte Jannen met Jan Roos wil ik terug op zondagnacht. Inhoud, humor en goede interviews met oa politici.
Nu zit er een schreeuwer die het vooral over zichzelf wil hebben. Wat een afgang.
Helemaal eens met Angela.
Die Prem is totaal door de ratten benuffeld.
Is het niet wat voorbarig?
Wat de feestavond van het KLIMAAT had moeten worden... van Jesse Klaver en Rob Jetten --> is een feest geworden voor Thierry Baudet.
Buitengewoon knap dat hij de klimaatdrammers die veel hulp hebben gehad van de NPO tot zwijgen heeft gekregen.
Het klinkt raar... het gebeuren in Utrecht heeft de FvD een boost gegeven.
Drie belangrijke punten wat Baudet nu noemt:
1. de klimaatwaanzin waarbij we van het gas af moeten wat ons 100 miljard euro kost - moet van de baan
2. er moet een einde komen aan de oneindige instroom van migranten uit Afrika en moslimlanden
3. de samenwerking en enorme gelddonatie (8 miljard per jaar) aan EU-Brussel moet anders... Brussel is een bodemloze put geworden
Daar kan geen weldenkend mens het mee oneens zijn, en dat blijkt uit de uitslag.
@de honden blaffen... | 21-03-19 | 01:26:
Helaas zijn er maar weinig weldenkende mensen, want de fvd is maar een van de vele partijen die dan wel de meeste stemmen heeft, maar de rest bij elkaar opgeteld hebben dus veel meer stemmers, dus wonen we helaas tussen een heleboel naëve dwazen en staatsmongolen.
Wat een baas... Wat een eindbaas... Wat een speech... Geen touw aan vast te knopen soms... Ik hou van die man....
17 jaar na Pim Fortuyn.. en ik durf er weer eentje te vertrouwen..
Heb het beluisterd, helemaal in de geest van dhr. Fortuyn.
Hoe flikken ze dit..?
Lijntje met Pim maakt me droevig. Wat een geweldige man was dat.
Als ik het goed heb begrepen heeft de PvdA dus nu de macht in handen. Ik weet niet of je daar zo blij mee moet zijn.
als ze slim zijn bij de PvdA laten ze zich niet weer voor het karretje van Rutte spannen. De vorige keer werden ze hierdoor gehalveerd. Nog een halvering en ze kunnen in 1 bus op partij-uitje.
Weet je morgen pas. Hangt er om of de vvd 1 zetel minder scoort die dan naar fvd gaat. Als dat zo is dan heeft de coalitie met de pvda alleen net op 1 zetel na geen meerderheid.
Als PvD stemmer mis ik nu een constructievere inhoud waarmee je toont dat je wil uitvoeren i.p.v. kletsen.
Je kan niet de ander in het gezicht spugen en daarna verwachten dat jouw standpunten meegewogen gaan worden bij oplossingen.
... Inhoud van de speech van Baudet...
@willem n | 21-03-19 | 01:13:
Dan moet je zeker niet op de PvD stemmen.
Die doen niets anders dan de mensen die er, door de eeuwen heen voor gezorgd hebben dat dit land überhaupt bestaat, in het gezicht spuwen..
De Boeren.
Je begrijpt dat dit getrapte verkiezingen zijn? En dat meneer nu feest?
En dat het de Senaat betreft? Naast een nogal hinderlijke provincielaag?
Baudet sprak hoop uit. Zet de partij neer. De terry-hiddie speech was kostelijk.
Duidelijk te merken in de uitslagen dat Haarlem de laatste jaren is overspoeld is met Amsterdamse wannabe grachtengordel deugers die geen huis in 020 kunnen betalen : Groen Links : bijna 20 %
De wereld van werkelijkheid en feiten. Doelde de NPO verslaggever daar nu op FvD of GL?
Haal vrouwen uit de politiek totdat zij begrijpen dat emoties geen toegevoegde waarde zijn en "gemene en niet eerlijke" beslissingen onderdeel zijn van de realiteit. Teveel mannen hebben hun leven gegeven! Waar zijn de oneindige rijen kruizen, davidssterren met vrouwen die leven gaven voor hun land? Wie de literatuur leest over WO2 ziet vaak vrouwen die strijders aan het front opgaven voor de beta-male die altijd uit zwakte wil voortplanten. Ooit bij linkse aanhangers integere, eerlijke kerels gezien? De #METOO aanklachten zijn en waren toch vooral te vinden in de linkse zogenaamde vrouwvriendelijke cultuur?
Ruzie met je vriendin, of is ze al weggelopen?
Je zou je prima op je plek voelen in Riyad, daar zitten immers je gedachtegenoten.
@EefjeWentelteefje | 21-03-19 | 01:09:
Ik tolereer vrouwen wel, zo veel mogelijk. Mijn vrouw is het daar niet mee eens.
Ik begrijp wat je bedoelt misogyne gedachten hebben we allemaal wel eens denk ik. Ik vermoed dat misandrie bij vrouwen ook op zijn tijd voorkomt.Maar helaas is het zoals het is. Het vrouwen kiesrecht is een feit, en hoe je het wend of keert, het zij zo. Persoonlijk heb ik een vrij hoge tolerantie voor vrouwen, mijn verwachtingspatroon ligt lager voor leden van dat geslacht. Het gezeik over emotie, bij het nemen van een beslissing waar enkel ratio zou moeten wegen kan vermoeiend zijn. Maar gezien zij de andere helft van de schepping zijn zullen we 't er mee moeten doen. Nee vrouwen hebben niet de offers moeten brengen die mannen brachten. Nee vrouwen zijn niet te vertrouwen (het zijn net mensen in dat opzicht) echter, beste bezorgde burger wat je hier plempt.. klopt gewoon niet.vrouwen zullen zijn wat ze zijn, en dat is geen man. En dit is maar goed ook, want ondanks alle dingen waar ik me aan kan ergeren vind ik ze toch wel lief, leuk en aantrekkelijk. ondanks alle dingen waar ik me aan kan ergeren, kunnen ze mij verassen met nieuwe inzichten, en invalshoeken die in mijn mannenbrein niet opborrelden.
Laat ze dus hun kiesrecht behouden, 't heeft meerwaarde op een bepaalde manier. Echter in alle eerlijkheid, ik zal ze nooit begrijpen... maar ze zijn toch wel lief. Of all the animals in the kingdom of nature, the female is the deadlier of the species.
@EefjeWentelteefje | 21-03-19 | 01:09:
Als integer man ben ik en mijn kinderen bedrogen door een vrouw die meende dat haar geluk belangrijker was als de gemeenschap die haar waarde gaf. Uiteindelijk, na haar verraad en bedrog aan haar eigen fundamentele waarde is zij tot inzicht gekomen. Heeft niets te maken met religie of ideologie maar fundamentele behoefte van mensen, vooral kinderen, die slachtoffer worden van volwassenen die nooit geleerd hebben zichzelf te beheersen en te controleren.
Vrijheid van het individu is vooral beheersing. De weg naar hemel is smal, de snelweg naar de hel is breed. Nogmaals, ben niet gelovig, echter een samenleving die vooral kinderen het slachtoffer laat worden van individualisme en egoïsme is een samenleving die ik niet wens.
@Kaas de Vies | 21-03-19 | 01:28: je zit vol tegenstrijdigheden, geen peil op te trekken.
@Ceevoo | 21-03-19 | 01:29:
Ik waardeer vrouwen en heb mijn vrouw aanbeden. Wil ook kwijt -na haar verraad aan onze kinderen- welke ze voor haar egoïstische en emotionele reden eenvoudig wilde dumpen een gevolg zijn van een maatschappij die dat mogelijk maakt. Denk aan de kinderen is veel gehoorde kreet in onze maatschappij, maar elke echtscheiding waar kinderen bij betrokken zijn is vooral een ramp voor juist die kinderen.
Onze maatschappij is van de "niet verenigbare karakters" die aanleiding waren om de sociale eenheid "het gezin" onder de noemer echtscheiding mogelijk te maken is afgedreven naar ouders die geen verantwoording meer wensen te nemen voor hun eigen keuzes, vooral als die kinderen betreft.
@EefjeWentelteefje | 21-03-19 | 01:09:
Ik stel voor dat U zich iets verder verdiept in deze problematiek. Inmiddels zijn er oprechte feministes -die voor werkelijke gelijkheid streden- afstand nemen van de moederhaat gepropageerd door identitair feministen en de vrouw als gewaardeerde kern van de sociale eenheid bekend als "het gezin" willen ontkennen.
@Bezorgde_Burger | 21-03-19 | 01:55: Ja en Nee. Als kind van 'n echtscheiding kan ik mijn ouders enkel waarderen voor die beslissing. Mijn vader en moeder konden mogelijk niet samen, maar hebben mij en mijn zuster zeker in overleg samen opgevoed. Het ligt er geheel aan hoe je het doet. Het betrekken van kinderen in de echtscheiding van de ouders. DAT is een ramp voor de kinderen. Opgroeien in 'n huis vol haat en ruzie maar laten we samen blijven voor de kinderen is een ramp van gelijke proporties. Als vader en moeder niet meer samen kunnen, zouden ze nog voldoende volwassen moeten zijn om samen hun kind(eren) op te voeden. Ik ben mijn ouders eeuwig dankbaar dat dit zo kon. En op het sterfbed van mijn vader uite hij diezelfde dank aan mijn moeder. Samen konden ze niet, samen een zoon en een dochter naar volwassenheid loodsen.. is ze prima gelukt. Het is maar hoe je er in staat. (En hoe je ex hier in staat) Maar of het een ramp voor je kinderen word... dat ligt bij de volwassenen, en of zij de woede die ze jegens elkaar voelen kunnen inpolderen, zonder de kinderen hierin te verdrinken. En dat is een hele opgave.
Overigens, mijn eerdere reactie was op je eerdere plempsel, dat had weinig van doen met wat je nu schrijft. Ik wens je sterkte en wijsheid met een kut situatie. Maar wees een vent, en schakel jouw emotie uit als 't moet omwille van je kinderen. Elke situatie is anders, maar wees rationeel, laat de emotie aan de meisjes die zijn daar beter in, dat win je nooit.
@Ceevoo | 21-03-19 | 02:15:
Ceevoo,
Je ontkent al die andere gezinnen die ondanks alle moeilijkheden wel doorgingen. Mijn kut situatie is opgelost met een onvermijdbaar litteken. Een gezin "stichten" was een serieus iets, nu zijn de video en de kleren belangrijk, Wie meent vol te houden dat na de jaren zestig vorige eeuw mensen fundamenteel zijn verandert spoort niet. De samenleving heeft het belang van kinderen opgeofferd aan individualisme en egoïsme. Kinderen hebben daar nooit inspraak in gehad maar zijn wel slachtoffer.
@EefjeWentelteefje | 21-03-19 | 01:09:
Nee, ze is uiteindelijk niet weggelopen en heeft haar verantwoording voor haar kinderen genomen anders als de egoïstes en gemankeerde vrouwen die U schijnbaar verdedigen wilt.
Hoera! Leve Thierry en leve de planeet!!!
+ world peace
Jullie vergeten nog die doorgezopen trollenkop van ene Frits Wester.....
Ja het is net Jabbah the Hutt geworden :)
Ha ha Frits Webster. Proost ouwe trol.
De demonisering van Rutte gaat maar door, hij wordt neergezet als een vijand van het volk die erop uit is om ons prachtige land kapot te maken. Als Rutte ooit iets overkomt is Baudet mede verantwoordelijk.
Grappenmaker.
@EefjeWentelteefje | 21-03-19 | 01:01: Wegkijker
Paddo’s, lijm of coke?
Ik voel me dan ook verantwoordelijk.
Eensch! Dat demoniseren door Rutte, daar ben ik ook wel klaar mee. Wil dat de onderste steen boven komt, grutjes nog aan toe!
Ik heb mensen om minder ‘demoniseren!!!111’ horen roepen
Als Rutte zijn nek breekt doordat hij van een trap afvalt heeft Baudet daar niets mee te maken.
Daarentegen, als Baudet binnenkort iets overkomt...
U heeft geen idee van wat U zegt.
Haha..
nee te makkelijk.
Vreemde tegel, niemand demoniseert rutte en ook niemand wil hem wat aandoen.
Hahaha proost!
Rutte , de Minister President van Multinationals...
Word tijd dat Thierry wat beveiliging krijgt toegewezen.
Als Rutte iets overkomt is hij gestruikeld met de fiets.Man wie zou Rutte wat willen aandoen. Tuurlijk het is een liegende pinnokkio. Maar dat is ook gewoon zijn werk.Denk dat je je wat dat betreft om Rutte je je geen zorgen hoeft te maken.Dat doet hij volgens mij zelf ook niet hoor. Zag hem heerlijk fietsend met een appel aankomen.
Voor waanbeelden hebben ze goede medicamenten tegenwoordig...
De meeste stemmen die ongeldig waten op het stembureau waar ik heb gezeten vanavond waren voor de PVV, een aantal mensen hadden alle vakjes ingekleurd, 1 iemand had zelf een extra kandidaat toegevoegd en daar Wilders bijgeschreven. Op een stembiljet stond over de hele breedte in rode letters ‘Allah’ geschreven. Deze konden we zeker niet als geldig rekenen. Er was ook een stembiljet waar een Pinokkio op getekend stond. Vraag me af waarom die mensen überhaupt de moeite nemen om naar het stembureau te komen. Ik mocht er helaas geen foto’s van nemen, maar begrijpelijk natuurlijk.
Wat die mensen ook denken te komen doen, het heeft een vermakelijke tegel opgeleverd. Dank.
Aha, en ik maar denken dat de kolossale randdebiel bij mij in het bureau stond. Die idioot zei tegen iemand aan tafel: ik heb twee vakjes rood gekleurd, is ie nu ongeldig? Ik was al klaar dus ben maar weggelopen, compleet surrealistisch. Maar goed, ze bestaan dus echt.
Fantastisch, wat een speech. Geen spelt tussen te krijgen (hooguit de ongekende assertiviteit die als bedreigend kan worden ervaren). Thierry als opvoeder die de Kliek de lessen van de geschiedenis vertelt. Een nieuwe Lenin is geboren die de aristocratie het land uitjaagt.
SpelD, mag ik hopen.
Blijft moeilijk hè, correct Nederlands...
@EefjeWentelteefje | 21-03-19 | 00:57: Pffh, bestaat daar je leven uit?. Ga toch slapen joh..
Het was gezwam in de ruimte met z'n Minerva, zijn uil en zijn frontsoldaten.
Behalve je ‘spelt’ mss nuttig je eens te verdiepen in massa-moordenaar Lenin. Idioot.
@Ichneumonidae | 21-03-19 | 01:01: Bij Joop zul je goed gehoor vinden
@SugarCandyMountain | 21-03-19 | 01:00:
Ja, voor mij is éventjes uitzoeken hoe je iets spelt (met een T dus) een indicatie van kennis, zorgvuldigheid en leergierigheid.
Begrippen die inmiddels in het onderwijs zijn afgeschaft vanwege het streven naar 'iedereen hoogopgeleid', maar die voor mij nog steeds waardevol zijn.
Misschien kun je het even voor de rest vertalen. We hebben hier niet allemaal bij het koor gezeten.
FVD gestemd, maar toch wel wat kritiekpunten op zijn speech, hier en daar te hoogdravend, uil van Minerva e.d. Hij zal moeten leren dat ook niet academici op zijn partij hebben gestemd. Ik moest hier en daar wikipedia raadplegen, bijv "Boreaal", snap dat hij referereert aan Europa als bakermat westerse beschaving, maar hier en daar schiet hij zijn doel voorbij.
@Ardbeg | 21-03-19 | 01:05: Het 'koor'?
@SugarCandyMountain | 21-03-19 | 01:02:
Weet je, je hebt te veel gezopen. Hou maar op met dat kansloze gedoe. Ik zeg het maar. Gun je geen ban, maar dat mateloos domme gelul van je, mwah, ik weet niet hoe lang men daar geduld mee heeft. Zeker niet bij een Zwitsal. Ga maar slapen, beter voor je.
@thephysicist | 21-03-19 | 01:07:
Mee eens.
Best een hoop zogenaamd intellectuele stierenpoep in die speech, maar ik neem 't hem niet kwalijk hoor, maar het had wel wat minder gekund, want het kwam wel enigszins gemaakt over.
Wat wil je ook met een NPO die FvD- en PVV-stemmers wegzet als 'idioten', dan voel je je toch geroepen tot het geven van wat tegengas...
Blijft toch een beetje studentkoos gebral. Gewichtig willen overkomen in de eerste zinnen maar dan afdwalen naar een verhaal waar geen touw aan vast te knopen leek. Tachting procent korter had ook gekund. Maar goed, je gunt de man zijn momentje.
@EefjeWentelteefje | 21-03-19 | 01:11:
Tsja, maar kom dan met een echt stevig verhaal. Want nu bevestigt hij toch een beetje dat beeld van graag mee willen doen met de echte jongens op hun niveau maar het net niet kunnen. Ach hij moet nog leren he..
@Beste_Landgenoten | 21-03-19 | 01:12: er is wel degelijk een rode draad, maar hij verzandt dan in zijn redevoering, natuurlijk spelen emoties ook mee. Op zich een geweldig prestatie alles bij elkaar, ik doe het hem zeker niet na.
@thephysicist | 21-03-19 | 01:07:
Haha ik heb ook FVD gestemd maar ik kan er altijd wel om lachen.
@Beste_Landgenoten | 21-03-19 | 01:14: Mijn lijkt dat jij wel de laatste bent die dat zou kunnen beoordelen: Iemand klein maken om zelf groter te lijken; als een trol, zeg maar.
@Jan Dribbel | 21-03-19 | 01:01: Ja. Je kan ook beter naar "we moeten verbinden/we moeten samenwerken/we moeten zij aan zij" verhaaltjes luisteren..
Verdomme Thierry. Daarom ben ik een Provinciaal Statenlid voor jouw geworden. Daarom ben ik lid van één van de eerste uren. Een grootst visionair gaat deze man worden. Thierry zegt het zelf: "Ik haat aan deze baan dat ik op mijn woorden moet letten."
Thierry wil de vrije markt van ideeën en het vrije woord gebruiken. Een hoogste goed van de democratie Het enige kader zou de wet moeten zijn. D66, GL en al die sprekende onzinnige praatpoppen gebruiken een kader van 'fatsoen' om dit hele land CONTINU TEGEN TE WERKEN!
Thierry. De volwaardige estafette stokje overnemer van Pim. Gelaagd, vooruitkijkend en eloquent.
Annabel is duidelijk op, kapodt. Wel jammer, zegt ze vanavond weer “Sorry sgat, ik hep hoofdpijn”.
Gelukkig heb ik kilo’s paracetamol in huis. Hoppa! Doe dat bipsje maar omhoog, is gewoon polletiek. En weet je, die lieverd begrijpt dat soort dingen. Topwijffie!
Kenmerkend dat de toespraak van Thierry Baudet door de NOS werd afgekapt.
Ja maar dat waste verwachten.
De nietfossielen gaan m op online in z’n geheel zien. Maak je maar geen zorgen.
nos kan het ook niet laten om weer zo'n kleuterachtige opmerking te maken "die speech is zeker niet in het laatste half uur geschreven".
@thephysicist | 21-03-19 | 01:02:
Nou Thierry had er inderdaad duidelijke even op gestudeerd toch?
Die 4 uur durende speech?
@Beste_Landgenoten | 21-03-19 | 01:16: Dat is toch geen minpunt, althans zo vat ik die opmerking op van de nos. Hij doet zijn best, zet zich in, verdiept zich in de materie, is voorbereid, heeft zijn speech klaar (overwinning of verlies). Zo iemand heb ik liever aan het roer maar ik ben dan ook meer van de meritocratie.
@Arjan | 21-03-19 | 01:18: duurde toch 16 minuten of zo ?
En denk maar hopen op nog een zeteltje.
DENK Deze Eikels Neuken Kamelen!
Zo bijzonder om te zien op Facebook:
Oproepen tot verwijderen van vrienden omdat de politieke kleur je niet aanstaat. Ik denk dan heb je niks begrepen van democratie. Graag inhoud en argumenten. De vraag waarom men heeft men die keuze gemaakt, wordt niet gesteld. Gemiste kans tot samenwerken en polderen.
Dit was de ware Pim, kan nooit iemand aan tippen,
www.youtube.com/watch?v=c5fCg9iNVF4
Vanaf de oprichting van het FvD heb ik ze al de Handrem op de PVV genoemd en dat kan ik nog steeds niet anders zien.
VVDgraaf maakte het LPF-Pim Fortuyn dood (Rust in Vrede Pim).
VVD maakt met die Ettur de Joods/Christelijk/Humanistische cultuur dood.
FvD maakt Geert Wilders - Partij Voor de Vrijheid monddood.
Dit is een feestavond voor de anti-democraten in gl.
Misschien zou de Partij Voor de Vrijheid zich moeten aansluiten bij het FvD, zodat ze straks bij tweede kamer verkiezingen wel groter worden dan die wurgpartij vvd.
@Theo-Pim-Riv | 21-03-19 | 00:53: liever niet, volgens mij krijg je dan wel LPF toestanden.
Geert moet maar zien. Ik gok dat ie opnieuw de boot gaat/wil missen. Het ouwe verhaal. En dan taait ie ooit af naar het buitenland. Voor zn eigen veiligheid. Denk nou nie dat t anders gaat jongen.
Er is niets in of aan de pvv wat zijne Thierry kan gebruiken..
Pvv heeft best goede dingen gedaan. Het is niet ongezien gebleven.
Dat zegt wat hoor Heemskerk 18.5 FvD.
Echt geen pauper gemeente , dat Dorp leeft en Bruist, vergeleken met Beverwijk.
Bijna 1/5 van de Heemskerkse Bevolking... die dit gestemd heeft, dit volk is het echt zat.
Nu maar duimen dat de vleermuizen niet aan een zetel komen..
Sinds op Nacho_Vidal te hebben getegeld met "come with me", kan ik alleen nog maar in songs denken, niet in politici hun kraftwerkjes.
www.youtube.com/watch?v=fDWFVI8PQOI
Ye can feel it everywhere, ye can feel it in the air.
Het automatistisch in songs denken is een curieuze eigenskap:
www.youtube.com/watch?v=vDUUD9_Ipjc
-"More and more and more and more" is nl. prcies wat er vanavond beurde.
More. En dus niet: minderrr.
Klein detail.
Deze draag ik op aan de echte verliezer van vandaag, de burger met al zijn mogelijkheden: www.youtube.com/watch?v=HlEuo9aR7Qo
Later deze morgen gezond weer op luitjes!
@Hetkanverkeren | 21-03-19 | 01:10:
You're my Rocket Queen.
www.youtube.com/watch?v=PxNIwoGv0xk
Heemskerk! Boks
Haha. Die reactie van Dionne toen ze de FvD stemmen onthulde: "Ahhh!?"
Tijd voor 'n feestje blinddoek de uil maar even voor vanavond.
FvD Den Bosch 13,4%. Mooi, ik ben blij met mijn kleine bijdrage.
Goeie toespraak qua inhoud en wel mooi maar voor het gros van de aanhang denk ik veel te elitair. Hij is nog geen Pim maar groeit wel. Zet een professionele partij neer. Hier had Pim geen tijd voor. Ga zo door jongen.
Mensen zijn slimmer dan je denkt... onderschat het nooit
Het was een overwinningsspeech.
Als sprak Terryus op de Pnyx, aan de rand van de Agora.
Zooooo dat is een goede Pim-imitator. Bijna niet van echt te onderscheiden.
Een Pìmitator?
Even nog op Fortuyns graf pissen. Zum kotzen.
Hoezo ? Ik was een Pim stemmer , maar ik vond het geintje best in orde . Kon een grote glimlach niet onderdrukken iig
Ik heb ooit op de dode Pim gestemd. Hij is de Grootste Nederlander. @feit
Haatzaaicampagnes?
Gewoon kritisch kijken naar een nieuwkomer die nogal hard bezig was tegen iedereens schenen te schoppen.
Fraai resultaat natuurlijk, daar niet van.
menu zien of meedoen en verantwoordelijkheid dragen ook zo makkelijk is als vanaf de zijlijn roepen dat alles toch zo slecht is. Ik ben heel benieuwd ook hoe lang het duurt voor FvD zelf kartel is geworden.
Niet iedereen is zo makkelijk omkoopbaar als jou.
Als blijkt dat de mensen van FvD net zo'n liegers en bedriegers zijn als de rest van de politiek, reken maar dat ze daarop worden afgerekend. Het is niet voor niks dat mensen stemmen op iemand/een partij die (nog?) niet besmet is met integriteitsschandalen, slecht beleid, gekonkel etc. Mogelijk blijken ook FvD-politici er niet immuun voor, de tijd zal het leren. Voor nu geef ik de nieuwkomer het voordeel van de twijfel, de rest verdient het voordeel van de twijfel al lang niet meer.
Exact.
Maar hoe dan ook..
Meer Rode pillen worden dan geslikt.
Dus dit is WinWin.
GvD! Had toch echt gehoopt dat FvD de grootste werd. Nu gaat Malle Pietje met GL in zee.
Nou dat wordt de broekriem aan trekken en alvast maar een warmtepompje uitzoeken.
Pol pot Rosenmuller ziet zijn kans al schoon.
Zonde dat er zoveel stemmen bij PVV zijn weg gesnoept en het is gewoon schandalig hoeveel mensen er nog met hun kop in hun hol rondlopen die steeds VVD stemmen.
Had ook zo gehoopt dat ze samen het kartel leeg zouden eten.
@Muuke | 21-03-19 | 01:01: Hoopte ik ook op. Het is echter niet de eerste keer dat ik de a-politieke bevolking te hoog in schat. @Datgingniegoed met die VVD stemmers, die blijkbaar niet hebben bemerkt dat de VVD naar GL is opgeschoven.
Dionne Stax moet eens op spraakles. "Leiftijd", waar leeftijd word bedoeld. Bedoel maar.
Meteen ook op houding les. Dat gezwaai met die handen in de Maria stand doet vermoeden dat ze haar zelfbeeld uitvent.
Kleine dipjes, grote dipjes, stop ze in de de wasmachine.
Hoe kunnen ze nou weten hoeveel procent man/vrouw, leeftijd, etc?
Mijn briefje in de kliko is toch niet gekoppeld aan mijn id?
ech wel. En niet alleen aan uw id ook aan uw aivd.
zodra jij je kruisje zet wordt er een foto gemaakt met het potlood
Ik zie overal Minerva, maar waar is die uil nou?
In de broek van Hoekstra?
Zal wel aan m'n IQ en opleiding liggen maar snapte de ballen van die speech van Baudet. Doe mij maar Wilders , die zegt het tenminste duidelijk en niet met herhaaldelijk slap gelul over een uil van minerva.
Hier hetzelfde.
@Petrus Poortwachter | 21-03-19 | 00:41: Ik stem ook Geert. En niet zo zuur heer: dit is ook een beetje ons feestje. Met een beetje geluk, is het kartel verslagen. FVD en PVV moeten straks de handen ineen slaan. Samen staan we sterk.
Zo slecht was het niet maar het kon wat directer.
Mooie uitslag voor FvD ! Baudet heeft net duidelijk dat gemaakt dat het beleid om moet ! Logisch dat hij Pinokkio niet aan een meerderheid in de 1e Kamer gaat helpen : Het ROER moet om ! Buma en Drammers 666 hebben fors klop gehad . Drammer 666 heeft zetels verloren aan Goor Links. SGP 1 zetel verloren aan de CU . Dat zijn zogenaamde gristenen die dit flut kabinet in stand willen houden ....
30 % van de zetels van FvD komt van PVV , de rest van VVD en CDA
@FrankOngerust | 21-03-19 | 00:39:
Vergeet het SP niet .
De SGP krijgt die zetel wel weer terug. Dat anti-gay manifest speelde en die kiezers zijn nu even gaan schuilen bij de CU. Die denken er net zo over maar hebben het niet op ander papier dan op dundruk. SGP-ers horen nu eenmaal organically niet bij de CU.
Klaar met tellen. Bij ons een heel ander beeld dan landelijk, maar toch ook FvD heel veel stemmen.
Nu bier. Fijne avond. Best wel.
Post net op reddit dat ik FvD gestemd heb. Ho lee phuck wat een GL zootje daar. Lets go Theo n ThierBear!!!!
Wie zijn die living dead die nog VVD gestemd hebben? Nou ja, wij van FvD zijn 'met meer'
Gefeliciteerd namens een PVV stemmer ! En uiteraard hoop ik van ganser harte op een enorm succes de eerstvolgende 2e kamer verkiezingen voor het FvD punt
Er is in ieder geval een substantieel gedeelte van het stemvolk wakker geworden en dat is sowieso geweldig nieuws. Gefeliciteerd en proost (mede-) FvD stemmers!!!
Triest: opnieuw weer een poging van de NPO tot het framen van het kiesvolk - de GL - Dédain666 - PvdA -stemmers zouden behoren tot de "groene golf" van NL, want allemaal 'hoogopgeleid'.
Nou, nog maar een keertje dan: 'hoogopgeleid' anno 2019 in NL stelt geen ene reedt voor. Maar bedankt weer voor de frame-poging!
Knap nutteloos - er zullen ook heel wat (èchte!) hoogopgeleiden op FvD gestemd hebben... denk ik zo. Ik ken er op z'n minst drie.
Okee, allemaal doctorandus in een exact vak. U snapt het.
Ook dat ze beweren dat de meeste stemmen van Fvd, afkomstig zijn van de PVV.
Terwijl de PVV 3 Zetels verliest , en FvD er 10 wint, das wiskunde....
Ik ben ook extreem hoogopgeleid en kan beamen dat dit niet noodzakelijk leidt tot stemmen op GL sp PvdD pvda d66
@Torquemada | 21-03-19 | 00:40: De gemiddelde - kuch - hoogopgeleide van nu snapt ook maar weinig van wiskunde en journalisten in mijn ervaring al helemaal niet.
@Langshetrandje | 21-03-19 | 00:40:
Uw school stond op de Cauberg ?
@Torquemada | 21-03-19 | 00:40:
Ja, lastig hè, optellen-en-aftrekken.
Wordt dat nog geleerd op de lagere school anno 2019?
Want daar heeft de hoogopgeleide tegenwoordig toch zijn aaifoon voor?
Thierry schijnt op de Zuidas een fikse aanhang te hebben dat zijn toch echt niet de deplorables die D666 zo graag in de hoek zet.
PvdA trok altijd lager opgeleiden maar zet deze groep nu weg als Tokkies, bruinhemden enz. Voor dit verraad kan deze club niet hard genoeg gestraft worden. SP zou deze groep voor het oprapen moeten hebben maar durft inhoudelijk niet buiten het kartel te gaan. Immigratie en klimaathysterie kunnen nooit goed uitpakken voor deze groep. Als SP moet je je hier dus ook niet mee profileren.
Het was heel duidelijk dat de steden met universiteiten, GroenLinks het daar heel erg goed doet.
Indoctrinatie is zeer eng effectief.
U was mij nèt voor!
Zeg maar jij teefje.
Linkse universiteiten met klimaat leugenaars ....
@Ray69 | 21-03-19 | 00:36:
Is goed hoor. Maar ben geen teefje.
Tweet van het jaar
mobile.twitter.com/JohndenBraber/stat...
Ik vond Georgina Verbaan met haar engnek getweet net even iets leuker.
Die tweet omschrijft mijn gevoel bij Baudet exact.
LOL!
Zonder een duidelijk Programma veegt FvD bijna.. iedereen van de Kaart.
Echt triest om zien dat Groen links stemmen wint, hipsters die zich alles aan laten praten , terwijl Schiphol de komende 20 jaar mag uitbreiden.
Groen Links stemmers weigeren in te zien dat de overheid totaal incompetent is, als je kijkt naar Groningen gaswinning , maar ook als je kijkt naar Asiel opvang.
Idealisten die zich door Types zoals Klaver en Halsema een Inval in Irak Afghanistan & Mali aan laten praten.
De ipad generatie.
"Zonder een duidelijk Programma veegt FvD bijna.. iedereen van de Kaart."
Misschien ligt het daar juist wel aan. Er valt nu voor iedereen nog iets te kiezen. Of te hopen dat.
Chapeau voor "Pim"! De stem klopt, en vooral is dit precies hoe hij het zou zeggen.
Wat een gemis voor Nederland, en uien en alles.
Ik meende Wim de Bie te horen!
Dat zou best kunnen, hemelsbreed zijn ze niet ver van elkaar geboren. Zou wel een beetje jammer zijn. De Bie had het vol haat maanden lang over "die man" als hij het over Fortuyn had. Er waren ergere figuren, bij het "klimaat scheppen", maar De Bie, influencer avant la lettre, schepte lustig mee.
Ik eis geen Kamerdebat, ik wil bitterballen godverdomme. Gefeliciteerd FvD!
vlammetjes met rode saus.
Ik kan u een Lihanboutje aanbieden.
@Glasgow Argus | 21-03-19 | 00:28: eierballen
@Glasgow Argus | 21-03-19 | 00:28:
Stovies
weet iemand wat dat oplevert per jaar ? plus hoelang wachtgeld en pensioen ?.
moet wel rekenen.
Hoe de fuck heeft GL zo'n winst ?
Tja, jesse ging naakt bij een zwembad vorige zomer. Dat trekt mensen over de streep natuurlijk.
@Omebert | 21-03-19 | 00:27:
Gatverdamme. Die jongen heeft nooit gewerkt of gesport, dat kan er niet uitzien.
Grotendeels weggelopen van Dédain666.
Alleen in universiteit steden.
indoctrinatie.
@Omebert | 21-03-19 | 00:27: Een Marokkaan bij een zwembad. En dan ook nog een vegetarische Marokkaan. De enige die hij daarmee over de streep trekt, is een halflamme/hopeloze spast in een rolstoel. No offence overigens.
Indoctrinatie, MSM, scholen.
Grootste partij bij de scholieren verkiezing.
Die zure bakkes van Dionne Stax is gewoon goud waard. Lol.
Meh.
Vroeger vond ik 'r best leuk.
Ze komt uit Boxmeer, best een links gebeuren daar en Roemer komt er ook vandaan.
@Toninhocerezo | 21-03-19 | 00:33:
Nope ze komt uit nijmegen.
Excuus voor Leeuwarden. Dat is een pvda bolwerk. Is geen friesland.
Dat ''lijntje met Pim''..... komt hier ff binnen zeg.........
Ik mis pim :(
@New Quacka | 21-03-19 | 00:30: ik ook. Nog steeds
Hey daar hebben we klaver. De klimaatmafkees.
Net klaar met stemmen tellen op stembureau Graafsewijk Den Bosch. FvD 120 stemmen, PVV 116 en VVD 104. Water natuurlijk de grootste. Rutte zit nu trouwens in een cafe op de parade in Den Bosch in besloten kring. Cafe Silva Ducis.
Zojuist de goede toespraak van Thierry gehoord: geen bijdehante overwinningstoespraak, maar een mooi, intellectueel interessant verhaal over de waarde van onze beschaving en ons eigen land.
Net zo opvallend dat de politieke duiders op TV zoals Ron Fresen daar helemaal niets van oppikten en alleen maar opmerkingen in de trant van "typisch Baudet, zich afzetten tegen de gevestigde orde" maakten. Dat ze een onversneden nationalist aan het woord hadden gehoord viel ze niet eens op. Weten die lui veel. Zetels tellen, dat kunnen ze.
Denk dat Fresen de spijker op de kop sloeg.
Thierry-picking?
Ja leuk was die. Houden we er in.
@Kaas de Vies | 21-03-19 | 00:16: Hey kaas, ben je er weer? Had jij niet een ban? Fijn dat je der weer bent!
@Kaas de Vies | 21-03-19 | 00:16:
Bent u van Code Oranje?
FvD wint meer zetels dan ze kunnen invullen. Dit wordt weer een LPF scenario met no shows, mensen die 'als eenmansfractie verdergaan', vergeten strafbladen en andere ruzies.
jajaja fail... denk dat het wel mee zal vallen, zwartkijkert.
Bentley's op het binnenhof... mooi
Als PVVer zijnde denk ik dat dit gaat meevallen . Forum trekt een ander type volk aan , ten gunste in hun geval :)
Geloof van niet. PIM moest in een hele korte tijd een nieuwe lijst met mensen maken. Baudet is al een hele tijd goed strategisch bezig.
Thierry Picking?
Klaver gaat ze wel helpen natuurlijk. Hij is lid van het kartel dus komt goed.
Heb Annabel hoog maar dit is echt een bagger speech. Bananen, ga oefenen,lopend is 1, vooraf goed weten wat je wilt zeggen een tweede. Juist nu.
bananen=Annabel, excuses.
Ach joh, annabel is geen politicus. Dat maakt haar juist authentiek. Haha bananen!
Ja dat was inderdaad een bagger comment, Willem.
Eens, ze is zo sterk in het debat... en hier heb je zoveel kijkers, en sta je maar een beetje te zwaaien met je armen... zelfde geldt voor Thierry die de mogelijkheid om eens serieus genomen te worden door intellectuele twijfelaars in de pers, weggooit.
@kaasfondue | 21-03-19 | 00:15: Zin in kaasfondue nu.
@Omebert | 21-03-19 | 00:16:
Kaas eten = moord!
Ik word helemaal gek van al die voorgeprogrammeerde trekpoppen in de politiek. Ik hoop dat ze niet heel erg gaat oefenen.
@Willem_Oltmans | 21-03-19 | 00:12:
bananen=Sylvana en je verhaal had een heel andere lading.
Sorry voor de bananen. Ja authentiek is top. Theo doet het ook authentiek en met gestotter en fouten. Maar de inhoud staat. De inhoud stond niet bij Annabel.
Wordt nu zaak dat FvD capabele mensen gaat vinden. Iets roepen kan iedereen wel. We gaan het zien. Ik zet vast bier chips nootjes klaar voor de LPF style neergang.
FVD wil de participatie met de EU herzien n anders aanpakken. En groot gelijk. De huidige Eu is net als het NL stelsel. Als je niks wil, kan of weigert iets te ondernemen dan word je geholpen met alles (Griekenland, Spanje, Italië). Als je goed tot beter dan goed presteert dan word je gestraft door max bijdragen (!NL, DE). Als je bovengemiddeld presteert dan betaal je niets (postbus constructies in NL, Ierland en elders), Als je je voet neerzet en een standpunt maakt ( Italië en Seawatch, Hongarije) dan word je direct tot rechts gebombardeerd en gestraft. Als je voor jezelf kiest (Brexit) dan wordt het je onmogelijk gemaakt om een eigen stem te hebben.
Net als de slogan van Rutte: samen, met verschillen en schreeuwen bereiken we niets. Kortom: my way or the highway
Dacht dat ze een nexit wilden. Of toch niet? Of toch wel? Misschien goed idee om eerst even Brexit af te wachten? Dat gaat ook al zo soepeltjes.
Haha Amsterdam:
23,9% Groenlinks
8,8% Partij voor de Dieren
6,0% Denk
Men is daar de weg volledig kwijt. En dat denkt representatief te zijn voor wat de rest van Nederland vind.
Geweldige prestatie van FvD vandaag!
Laat ze republieken spelen, vanaf morgen graag.
Ongelofelijk ja.
Nederlands Californie. Doorgeslagen in gender, #metoo, inclusie, anti-racisme en klimaatbeleid. Niet te vergeten de geimporteerde schaamte voor eigen geschiedenis.
@Langshetrandje | 21-03-19 | 00:11: Gewoon onafhankelijk maken, net als Den Haag en Hilversum. Groot hek erom heen, ze mogen ons EU-lidmaatschap hebben en klaar. Houden wij een fantastisch land over.
Een voorvader van mij heeft nog een sabeltandtijger tam gemaakt.
Haha! Wij hebben de mammoeten gevloerd!
Vroeger... toen de natuur nog schoon was en de sex nog vies.
@Winter_is_coming | 21-03-19 | 00:17: ... en je seks nog gewoon met ks schreef...
Ik ben blij met de uitslag wat FvD betreft.
Maar ik begrijp echt niet dat die fucking VVD zoveel stemmen krijgt.
Hoe ver heen moet je zijn om er wéér in te trappen.
Heel veel mensen zijn bang voor verandering.
Ik hou van Nederland.
Maar als ik zie dat zoveel van mijn landgenoten op GroenLinks stemmen...
Doet pijn.
Als Thierry had gedanst dan was het ook niet goed geweest.
Nee ik zei net tegen mijn vrouw. Als hij dat maar niet meer doet.
Die linksen zien liever dat hij 5 minuten de adem inhoudt DENK ik zo.
Tjeezus die speech, kom op man doe ff normaal. Verder gefeliciflapsteerd. Ik heb Annabel een rode ster, eh stip gegeven.
Heb me rot gelachen om die speech. Half Joop (het is daar echt heel stil nu) had waarschijnlijk na de exit polls al spontaan een hartaanval gekregen en deze speech zal de andere helft ook over het randje duwen.
Maar hoe zit het met dat losse truitje van stax.... Beetje jammer.
frust!
frust!
Amsterdam is echt verloren. GroenLinks bijna 24%.
Krijg je als je buitenlanders stemrecht geeft Buitenlanders plus stel autochtonen gekken = onderwerping
Groningen ook. Dat Groen-Links zijn studenten + uitkeringstrekkers. Wat mij meer zorgen baart is hoe groot Denk is in 020. Al die achterbakse allochtonen, hele wijken vol... 'de boel bij mekaar houden' - hou toch op, Halsema.
krijg je als je vrouw eens electrische bakfiets heeft. normaal.
Studentenstad.
Wat maakt dat uit voor de PS en 1e Kamer? Ik woon er, ken die mensen ook en ‘t enige wat ze willen is erbij horen. Dat gaat niet zo lang mee. Je praat 2 minuten met ze en ze zijn het spoor al bijster. Dat helpt bij de GL-meisjes vaak heel goed. Gewoon helend. Ze bieden je na die 2 minuten hun poepertje aan. Ik zeg, go GL! Ach, de schatjes!
En hou eens op over die Pim, nare relnicht.
Willem, eigenlijk wil jij gewoon 5 euro.
Ga fietsen Oltmans. En vervang fietsen voor iets logischers.
Pim was hysterisch en onmogelijk om mee same te werken. Lees eens een boek. Een relnicht. Leuk op een feestje maar niet serieus in de politiek. Hij heeft wel eea aangezwengeld.
Pim was hysterisch en onmogelijk om mee same te werken. Lees eens een boek. Een relnicht. Leuk op een feestje maar niet serieus in de politiek. Hij heeft wel eea aangezwengeld.
@Willem_Oltmans | 21-03-19 | 00:15: Uw nick kon er ook wat van.
@Rammstein | 21-03-19 | 00:28: Oltmans en Fortuyn samen in RUR
www.youtube.com/watch?v=SNqglGA40hk
@Rammstein | 21-03-19 | 00:28:
Hee sgat, long time no see, blij dat je nog leeft. Zeer beleefde groet van nb, berserker, HoT en alle andere gare nicks die ik ooit had. Kortom, kusje.
Sprak "Willem Oltmans'".........
@Willem_Oltmans | 21-03-19 | 00:15:
Hysterisch, relnicht - ben je wel lekker? Een van de eersten die het lef had dingen te benoemen, maar helaas te weinig mensenkennis had qua partijgenoten. Mss te eager, meer niet. Ouwe zuipschuit.
Mammoeten vloeren, wtf! Dus geen samenwerking met PvdD.
In het begin: draaf niet zo door, man. Ga zuipen.
Nu: geweldig, verander de regels opnieuw, doe niet wat de partijen al jaren doen.
Ongelukkige uitspraak over die gevloerde mammoeten.
Nee man, ik heb gister nog een mammoet gevloerd
*/meldpuntvloerenmammoet instelt.
In de teletekst/888 ondertiteling stond toch echt gevoerd.
Niets mis met gevloerde mammoeten.
Jullie zijn simpelweg niet Boreaal genoeg.
;-)
De russen hebben het gedaan.
fvd , alleen maar kritiek , nu de oplossingen nog. hup fvd..
Idd, tijd om nu de verbinding te zoeken met het kartel. Laten zien dat je iets kan in coalities, want anders sta je in Nederland aan de zijlijn.
@Bvdb | 21-03-19 | 00:03: Ik moet kotsen van het woord verbinding.
Oplossing genoeg die ze aandragen.
FvD is vooralsnog niet nodig voor een meerderheid in de EK.
Maar oppositie maakt ze alleen maar sterker, op naar de 2e kamer verkiezingen.
@Harry Turtle | 21-03-19 | 00:08: Yep, niet meedoen. Gewoon lekker knallen met oppositie voeren en dan straks nummer 1 in de TK.
Wel een beetje sektarisch Thierry.
Maar deze PVV'er gunt het je ;-)
Wat niet netjes is van Rutte --> dat hij dadelijk in de Eerste Kamer gaat samenwerken met GroenLinks en de PvdA.
Het volk doet een ruk naar rechts... en Rutte doet een ruk naar links.
Dit is minachting voor het volk.
Stel je niet aan. Zo gaat dat. FvD moet eerst laten zien dat ze een goede coalitiepartner kunnen zijn.
Rutte -->binnenkort minder relevant. Even-->geduld
Ja slapjanus joh.
Er is geen ruk naar rechts.
@JTKDM | 21-03-19 | 00:05: Is waar: de VVD is naar links opgeschoven en heeft ruimte gemaakt voor een nieuwe rechtse partij: FvD.
Als je denkt dat de VVD nog rechts is, denk je ook dat de PvdA er voor de hardwerkende arbeider is.
@Winter_is_coming | 21-03-19 | 00:11: precies, en sowieso verliezen de potentiële coalitiegenoten voor Baudet I.
@Willem_Oltmans | 21-03-19 | 00:02: Een goede coalitie partner is doen wat Rutte zegt of eruit.
@Winter_is_coming | 21-03-19 | 00:11: De SP is er voor de hardwerkende arbeider maar hebben vet verloren, ook in Brabant.
Een mooie winst voor FvD, maar wegstemmen is anders.
It aint over till the Annabel nanninga sings. Overigens zou ik haar doen.
@Omebert | 21-03-19 | 00:04: ik ook heur. Lekker vol, maar niet te..... *Kijkt schrikachtig om zich heen of mvr Kotelet niet in de buurt is.*
Het FvD heeft als een van de weinige partijen haar social media goed op orde. Geeft tuuk niet de doorslag, maar helpt wel.
Verder een kutpartij eersteklas, dus ik hep er maar op gestempD. Mot je anders? Jesse, Robocop, Fossielen? Hup Sherry!
Je lijkt me een gezellige ongenuanceerde kerel om eens bier mee te drinken.
@Willem_Oltmans | 21-03-19 | 00:03: inderdaad. En dan gaan lullen dat democratie een ruksysteem is, maar dat je ook geen beter systeem weet en dat de andere systemen nog meer zuigen. Biertje?
@Willem_Oltmans | 21-03-19 | 00:03:
Om Reve te parasiteren, hoe heet het: Met nuance heb ik niets te maken. Bier altijd goed, een enkeling hier weet nog dat ik meer van de mezcal ben.
Was nog in de woeste tijden. Ben mild geworden. Gave nick trouwus. Oprechte man, ondanks dat hij een vieze homo was.
Mooie speech.
Daar kan de rest nog wat van leren.
Thierry Baudet doet even beste speach ever in Nederland.
Ik vind het oprecht geen goede spreker. Wel FvD gestemd.
Hey blijft gewoon een student. Maar ik vermaak mij wel.
Vind dit echt een aanfluiting. Hier staat een persiflage van een professor uit 'n Harry Potter film, geen pragmatisch en realistisch volksvertegenwoordiger. Doodzonde. Hij heeft geen goede spindoctor of laat die niet toe.
Ja, die wieken van de uil Minerva. Daar pink je wel een traantje bij weg. Mammoeten gevloerd hoor ik nu. Kracht die in ons zit. Hijgaat los. Wat een geraaskal.
Uhh. Nee!
Hij heeft mijn stem maar die speech was helemaal kudt.
Maar het scherm met de uitslagen erop spande de kroon. Welk bureau heeft dat zo verzonnen?
Baudet heeft gelijk alle stand-up comedians maar de wind uit de zeilen genomen. Wel fantastisch roast materiaal. Uitslag was te verwachten wegens gebrek aan beter dus felicidad. Les voor andere politici: als je afgefikt wordt door je collega's en frits W win je dik.
Nou niet echt. Beetje de intellectuele getapte jongen uithangen met zijn uil van Minerva. Snap wel waarom ze hem in de kamer en student vinden. En na je overwinning is het handiger om je wat minder hard af te zetten tegen alles. Het hoeft dan niet meer hè, je hebt al gewonnen. Macht der gewoonte zal het zijn.
Paaseiland. Windmolens in plaats van mensbeelden.
mooie beeldspraak.
En een eiland dat door de Nederlandse ontdekkingsreiziger Roggeveen werd aangetroffen.
Goed gewerkt Thierry.
Wie vandaag niet een pintje teveel op heeft is een linksextremist. #feit
keestelpro | 20-03-19 | 23:10 | reageer
Ik snap dat wel, ook ik sta nu naar de NPO te gluren..
Geile Thierry speech is geil..!
Zei Thierry nou net dat Rutte een economisch onbenul is?? Pittige uitspraak....
Hij heeft gelijk.
Ik vind het nogal een denigrerende opmerking, maargoed hij begint net. Hij moet wel opletten dat hij bij eventuele coalitievorming niet al te veel mensen voor het hoofd stoot. Dan zullen we ook zien welke FvD standpunten sneuvelen, zoals dat onvermijdelijk zal gaan gebeuren met coalitievorming.
Wellicht, maar hij heeft in tegenstelling tot Baudet wel ooit een echte baan gehad.
@koter | 21-03-19 | 00:20: personeelszaken bij Unilever. Net zo'n "echte" baan als die van Jetten bij ProRail.
@Injegezicht, een coalitie FVD/VVD gaat er toch nooit komen zolang Rutte er nog zit.
Hear hear !
@Keyboardspeler | 20-03-19 | 23:37 | DWDD, Jinek en Pauw
Thierry is mans genoeg... hij is niet bang voor Jinek, Pauw en DWDD.
Hij laat zich door de linkse gasten niet ondersneeuwen --> wat dat betreft is Thierry Baudet hetzelfde als Pim Fortuyn, die ging rustig een half uur bij de VARA zitten.
Wel moet hij zorgen voor een goede beveiliging... milieu (klimaat) activisten, extreem links en radicale moslims zijn niet je vrienden.
Slim, eindelijk kans je verhaal voor heel Nederland te doen! En nos moet het wel uitzenden haha
RTL kapte het af.
De campagne stopt nooit. Mooi.
"Het lijntje met Pim", heeft me -hoewel ik weet dat het fake is- tot tranen geroerd.
Beste Thierry, Theo en Annabel, wees voorzichtig in de komende tijd. De reeds geopende jacht van links, wordt nu in alle hevigheid voortgezet. Controleer de woordvoering en pas op jullie veiligheid.
met Thierry kan je wel een feestje vieren
De angst voor een torenhoge energierekening uit zich met deze verkiezingsuitslag..
Minerva en het lezen van boeken noemen in zijn overwinninsspeach. Echt Thierry.
Ai, ik vind het geen goede speech, helaas. Eerst dat hoogdravende cultuur-patriottistische (hij heeft gelijk maar is schot voor open doel voor de critici) dan weer even een uitstapje naar de economie en de pensioenen... nogal excentriek qua metaforiek... hier spreekt geen pragmatisch leider met wie je een coalitie wil vormen...
@kapoerewiet | 20-03-19 | 23:56: hoi know no. U bent de formateur toch niet?
Fijn dat er weer eens een gealfabetiseerd mens in de politiek voorkomt.
Oeh, Thierry zei weer 'boreaal'..!
Iemand dat in wordfeud al gelegd..? :-)
Het Boreaal is een tijdperk in Noordwest-Europa in de tijdschaal van Blytt-Sernander. De periode duurde ongeveer van 10.640 tot 9.220 jaar geleden. Of Le Boreal, a French cruise ship. Dat kan ook.
Janken geblazen sorry hoor.
Echt niet!
forumvoordemocratie.nl/actueel/fvd-bo...
Sorry ben na 2 min, afgehaakt, waarom de nuke heeft die Annabel zich zo'n spraakgebrek aangemeten? Is me nooit eerder opgevallen - niet te doen zeg.
DronkOn? Mag het na een paar jaar ellende, even een feestje vieren?
Is altijd zo geweest. Kan schrijven als een malle maar is niet om aan te horen (en, naar mijn smaak, ook niet om aan te zien)
Deze is voor Annabel (ik heb niets met jou, Annabel) www.youtube.com/watch?v=oO6uBQJ35N0 Zin om te trimmen? www.youtube.com/watch?v=86URGgqONvA
Hoi: www.youtube.com/watch?v=h_D3VFfhvs4
Iron Maiden - Run to the hills? Jij hebt een andere muzieksmaak dan ik.
Annabel, ren je lekker met mij mee? youtu.be/wp43OdtAAkM
@koeberg | 20-03-19 | 23:56: Jottem! www.youtube.com/watch?v=3wWi6OrgZe4 Maar: www.youtube.com/watch?v=l5aZJBLAu1E Het is dat Timmerfrans me als feminist voor was. www.youtube.com/watch?v=-UuE0DcJ1F0
Verkiezingsopkomst maakt heel veel. Het duidelijkst bij DENK, waar bij de Gemeenteraad buitenlanders mogen stemmen maar voor PS en TK niet.
Ook het relatief kleine verlies van de PvdA heeft te maken met de trouw van de ambtenaren die nog steeds op dit verliezende nummer stemmen.
PVV heeft historisch moeite om de achterban te mobiliseren voor PS; bovendien is er een strategische stem op FvD slecht voor Geert.
Het CDA is weer eens naar links opgeschoven uit angst voor de CU en .... verliest andermaal. Ik kan me de tijd nog heugen dat alleen de KVP al garant stond voor een derde van de kiezers (50 tweede kamerzetels, kom daar nu nog maar eens om).
En laten we eens kijken wat de echte cijfers gaan zijn, of de exitpolls niet toch iets anders laten zien dan de echte uitslag. Het zou me niet verbazen dat FvD en VVD niet uiteindelijk gelijk eindigen.
En inderdaad Klaver, geen geboe.
Ah huppelkutje van RTLinksch nieuws; ‘de feeststemming bij GL is gedempt want de klimaat ontkenners winnen meer dan de klimaat redders’.
Morgenochtend word ik wakker en staat VVD, CDA, D66, CU en PvDA op 37 zetels... dan is er een breuk gekomen in meer dan 40 jaar partijkartel.
Ze regeren nog gewoon door hoor dankzij de laatste puzzelstuk in het kartelpuzzel Groen(s)Links.
De oplaadkabels van Jetten lagen nog op de grond
Ik zet morgen mijn MA(H)GA pet op....;)
Duimpje terug Thierry. Volgende keer iets voorzichtiger met de gematigde Hollanders en de grootste. En laat Klavertje nog maar ff voor in de nababbel.
Okee, GS die reclame voor filmpjes moet echt stoppen voor betalende leden, dan gooi je het abbo geld maar omhoog met 5 of 10 euro per jaar als het zoveel bandbreedte kost.
Eens!
Eens. Banners en advertorials allemaal prima, maar die reclames voor video's zijn echt heel irritant.
@jesjort | 20-03-19 | 23:44: ja sorry kom niet eens aan inhoudelijk reageren toe maar ben me aan het ergeren en bij elk filmpje opnieuw 20 seconden.
@IkWilOokWatZeggen | 20-03-19 | 23:46: Precies, zou ook graag de mogelijkheid zien om dit uit te zetten.
@IkWilOokWatZeggen | 20-03-19 | 23:46: Helemaal eens.
Geef ons tijd. We will fix this.
Ik hoop alleen maar dat Thierry niet in die extreemlinkse programma's verschijnt als DWDD, Jinek, Pauw enz.... laat ze nu ook maar barsten.
als het goed heeft Thierry dat spul nu niet meer nodig........ hihihihi.
Die hebben zich zo schandalig misdragen.
Thierry is niet bang uitgevallen, hij laat zich niet ondersneeuwen.
@sociaal_econoom | 20-03-19 | 23:50:
-->volledig --> eens.
@letopuwzaak | 20-03-19 | 23:44: Jinek en Pauw hebben hun laatste kunstje wel laten zien. Pauw is al drie jaar dood en Jinek mist haar kind dus dat is zo voorbij. Komt die mijnheer van de late night show op dat slotje terecht. Kom. Hoe heet ie ook al weer.
Waarom? Iemand als Marine Le Pen schuift ook gewoon overal aan tafel.
Gooi vliegveld Lelystad maar open Klaver!
Bij de Provinciale Staten heb ik wel goed gestemd. Op A Nanninga (geen voornaam, geen geslacht) van het Forum Voor Democratie.
Bij de waterschappen ging het mis, daar stond het Forum voor Waterschap op het stembiljet met Hansje Brinker als kandidaat. Blijkt dat ik per ongeluk gestemd heb op een notoire oplichter die meelift op het succes van FvD en z’n naam zo gekozen heeft om kiezers zoals ik te misleiden.
Maar dat heb je bij iedere verkiezing. Een aantal jaren geleden had je een paar vrije jongens uit Den Haag (type Jacobsen en Van Es) en die hadden Leefbaar Denhaag opgericht om mee te liften op het succes van Leefbaar Nederland. Kregen uiteindelijk ook een paar zetels in de gemeenteraad.
Anyway, die Forum voor Waterschap blijkt dus van een notoire oplichter die dat soort geintjes al 15 jaar flikt, en die mag dus gewoon nog steeds overal meedoen aan allerlei verkiezingen.
Waterschap had je je gewoon even van tevoren in moeten verdiepen, daar spelen hele andere issues dan landelijk of provinciaal.
Nog veel mooier was het in 2001, toen de Leefbaren in opmars waren en de Mokkumer Henk Bakker, die een winkel had in A'dam, met Leefbaar Amsterdam goed scoorde omdat hij op zijn winkelruit het volgende had staan op een papiertje : Bij inbraak bellen we eerst de ambulance en pas daarna de politie ! (kijk, dat mag ik wel)
Had dat ook gezien maar ben er niet ingetuind. Lekker 50 Plus gestemd en Wilders op de andere lijst. Strategisch gedaan omdat de PVV ook groot moet blijven
Tja ik kwam uit bij die club via stemwijzer. Omdat ik niets wist van de Waterschappen. In Gooi&Vechtstreek kon je voornamelijk stemmen op (s)linkse partijen. Maar wie is die Hansje Brinker dan? Nooit van die vent gehoord.
De VVD heeft wat concurrentie nodig. Anders valt het zo op.
haha dat vind ik wel een mooie grap. 15 jaar geleden zat thierrietje nog op een speentje te zuigen, dus ze waren er al vroeg bij
Chapeau FVD!
Die jongen op het einde heeft wel gelijk.
Gvd het is druk op het net, beeld van netflix gaat hier sterk achteruit! Zit iederéén netflix te kijken en tegelijkertijd GS te F5'en?
Eigen schuld, had je maar niet bij ziggo moeten gaan voor internet. Nu mag je delen met de straat.
@Methylfenidaat | 20-03-19 | 23:43: WiFi op 5 Ghz ipv 2,4 band instellen doet ook bij ziggo wonderen
@027 | 20-03-19 | 23:49: Niet als je dikke muren hebt.
Waar gaat FvD in godsnaam al die mensen zonder bestuurservaring vandaan halen... campagne voeren is één ding, de taaie saaie kost van provinciaal besturen is echt een ander baantje... Hou m'n hart vast, want elke scheve scheet zal door de linkse pers worden uitvergroot.
Idd, van splinterpartij naar versplinter partij...
Yup. Hiddema gaat het erg druk krijgen. Gelukkig gebeurt er in de Eerste Kamer niet zoveel. Dat is wel bij te houden. De provincie ligt niet echt in het oog van de storm dus ook dat zal wel loslopen. Het zou erger geweest zijn voor FvD als die gemeenteraadsverkiezingen waren of landelijk. Dit is een absurd goed groeimodel.
@litebyte | 20-03-19 | 23:35: Reken maar van niet.
Ik doe mee met je hart vasthouden
Tsjaa dat gaat nog een probleem worden met een schnelle groei hopelijk geen LPF toestanden.
Zal wel meevallen, per provincie een aantal mensen en 10-12 zetels in de 1e kamer
Winnie de Jong comeback!
Voor de PS heb je voldoende in huis als je een voortijdig afgezwaaide vmbo-er bent. Verder niemand die op je let. Die hele provinciale bestuurslaag kun je morgen afschaffen. Ging om 1e Kamer. Wie de lul was die, in mijn geval, in NH op nr 1 stond? Geen idee. Wilde gewoon FvD stemmen. Prima.
Vvd daar komen ze vandaan,dus me vrees is terecht Forum is Vvd-light daarom Pvv gestemd
Thiery nep-aristocraat
Gefeliciteerd FvD!
Mooie dag vandaag :-)
schijt aan de buren we nemen er nog een ..! hurra veur de lavendelprins..!
Luisterde vanochtend naar BNR. Het help Caroine van Rutte werd uitgelegd als zijnde dat ook hij mar een mens is en die fouten toegeeft. Alle kenners zeiden niets over copycat gedrag van Reagan, dat dit bewust gedaan was. En hoe zij laatdunkend reageerden over de partijpunten en succes van PVV en FvD. Maar ja MSM he.
Mark Twain zei ooit: ga nooit in discussie met een idioot. Zij zullen je neerhalen naar hun niveau en je vervolgens verslaan met hun ervaring
Ik zag toch wel wat lekkers rondlopen in dat filmje van Tom.
alles wat beweegd volgens darwin.
@grapjasz | 20-03-19 | 23:33:
Ik zou beweegD en Darwin dan beide met een hoofdletter schrijven... ge woon als een stukje duiding...
@Winter_is_coming | 20-03-19 | 23:33:
Nu je het zegt - obese blondjes genoeg. Wel mijn ding ja.
@litebyte | 20-03-19 | 23:37: sure onderweisjuf zeker..?
@litebyte | 20-03-19 | 23:37:
LOL.
@grapjasz | 20-03-19 | 23:33:
BeweegT volgens Van Dale.
@Superior Bastard | 20-03-19 | 23:40:
Die is doodt.
@Superior Bastard | 20-03-19 | 23:40: effe lekker superior nascoppen...
mavotiep..!
@grapjasz | 20-03-19 | 23:39:
Hij hep gelijk. Je spelt fout, nogal basisschool, en bent te lui om de caps aan te raken. Dat betekent niet dat je naar de hel gaat, maar er al bent.
Geeft geen fuck verder, als je nog bier hebt. Prut!
@Ichneumonidae | 20-03-19 | 23:45: geborneerde mavomiepen.
@grapjasz | 20-03-19 | 23:55: Loch ist Loch.
FvD heeft niet met de andere politieke partijen gesproken maar met de mensen in het land.
Nou, dan ben ik benieuwd in hoeveel provincies ze dan ook echt mee kunnen gaan doen...
@litebyte | 20-03-19 | 23:37:
Nu moeten de partijen met elkaar gaan praten.
Dat 'lijntje met Pim' is best wel ziek. Maar wel een hele goeie imitatie. En waarschijnijk precies wat de beste man gezegd zou hebben. Ik pik een traantje weg.
Schoot ook vol hier.
Pik of pink? ;-) Leuke variant in elk geval.
leefbaar nederland. postbus 2565
Ik begin zowaar weer een heel klein beetje geloof in dit volk te krijgen, na jarenlang totale afwezigheid.
Niet doen, je weet in je onderbuik heel goed hoe dit afloopt.
Hoop doet leven
Wat Dirk III zegt.
Ik ook. Wij zijn niet met weinig! We zijn geen minderheid.
Hoopvol dat zoveel mensen dit geluid laten horen.. na al dat wegstoppen en framen en demoniseren. Luister nu maar eens naar demense!
@Slipsnifter | 20-03-19 | 23:36:
Goedkope wodka tegen de pijn? Dat zeggen ze ten minste bij mij in de Dirck III.
Wie is Patrick Nederporn?
Hahaha
WTF?
Kreeg wel even een brok in mijn keel van dat stukje "Pim"...
Die stem van Pin is gewoon eng goed
Wie is nu de eindbaas bij de of het waterschap? Wat een kul om dat te politiseren.
Eens. Heb mijn stembewijs ongeldig gemaakt. Met de tekst “ overbodige bestuurslaag”.
@Superior Bastard | 20-03-19 | 23:30: Slim hoor, equivalent van over je stembiljet heen pissen en thuis blijven.
Gefeliciteerd Ter. Nu gaat het pas beginnen. # LPF
Lul niet zo gratuit man, laat je nakijken.
@Ichneumonidae | 20-03-19 | 23:29:
Heb gewoon FvD gestemd. Jij ook?
Ook bang dat de partij te hard groeit en dat dat problemen gaat opleveren?
@Superior Bastard | 20-03-19 | 23:31:
Ik was zo zat als een tor vanochtend, dus vroeg het aan andere stemmerT. Die zei FvD. Dat heb ik toen maar gedaan. De rest van muh gezin ook, wij zijn nu eenmaal nazi’s.
@Ichneumonidae | 20-03-19 | 23:35:
Zeker weten dat hij geen SCP zei?
@Patje2011 | 20-03-19 | 23:35:
Yep
@Superior Bastard | 20-03-19 | 23:38:
Stil Jesse Klaver spreekt!
@Kaas de Vies | 20-03-19 | 23:44:
Hysterische winst behaald?
Snap niet dat er überhaupt nog mensen op VVD stemmen. Als je het groen links beleid van Rutte wilt, stem dan gewoon GL.
@Ce ca! | 20-03-19 | 23:28: Ja.
@Ce ca! | 20-03-19 | 23:28: En op meer messtekers op de Albert Cuyp
@Ce ca! | 20-03-19 | 23:40:
Doe dat soort foto's maar even met een NSFW.
Wat een trendhopper die Marx.. #sweetcaroline
Hij maakt van een flater een topper.
Hij of die 1693 spinners?
Zou denken, niet janken. Geweldige prestatie van het FvD. Rest komt later wel.
Welke rest, ga je editten in jou multiculti pamflet, leugenares.
@Ongeblustekalk | 20-03-19 | 23:30: grappig, ik zag het zelfde
Denkt er ook iemand over Lilian na?
'Opmerkelijk'
Groenlinks komt voorlopig in 020 als grootste partij uit de bus. Dat blijkt uit de uitslag van 253 stembureaus in de stad. In totaal zijn er 470 stembureaus.
bron: parool
Wordt het stemmen nu wel gecontroleerd?
Demense daar in die open inrichting houden nu eenmaal erg van de natuur en de multiculturele samenleving..
Kunnen ze nu wel snel tellen of moeten we weer een week wachten op die figuren van 1, 2, 3, wat komt er na 3 Mo?
GroenLinksers die tellen. Dan weet je wat je te wachten staat. "Twee stemmen op GL, plus 3 stemmen op GL, totaal 375 stemmen."
Please VVD weten jullie nog wat liberaal betekent? Ga in godsnaam samen met FvD gewoon liberaal beleid uitvoeren!
Eerst Europese verkiezingen en exit Rutte. Vervolgens gaan de twee dr en in de kamer echt wel even een bakkie doen. Even Buma lozen voor die Minervapik en doorrrrrr....
De comments op Joop maken het feestje compleet.
De FvD stemmers worden weer weggezet als onderste laag van de bevolking en protest stemmers...
Wat een droeftoeters.
Als je wat over Joop hebt te melden, doe het dan vooral daar.
Dit is GS.
Ze hebben het aantal tegen.
Hoe lang kan je nog met droge ogen volhouden dat een heel land racistisch is?
Zij zijn de fascisten gebleken, door mij, met mijn mening neer te willen zetten als een minderheid, als een fascist, als gevaarlijk.
Ik, met mijn middenoosten uiterlijk. Dat willen ze niet horen.
Het is niet gelukt. De zetels spreken voor zich.
Nu gaan ze hun toon matigen en op de inhoud moeten spreken.. dat hoop ik althans.
Dit is gewoon een hele dikke middelvinger van de kiezer naar o.a. Nee66
Badmuts op het eind heeft wel ergens gelijk. Ondanks de haatoptredens van Vulling, Prem, Adolf J., Wester, Pauw, Jinek... Carolien! Propaganda heeft niet gewerkt...
Net als Trump. De hele media en showbusiness tegen je hebben en de burger heeft daar toch grotendeels schijt aan.
@Mart6037 | 20-03-19 | 23:25: ergens is thierrietje net trump, allebei geen kennis van zaken (geschiedenis gestudeerd, d'uh...) en maar schreeuwen. wel bijzonder dat er zoveel mensen intrappen
@666fan | 21-03-19 | 01:29: iemand moet het zeggen. Dan maar de lieve snuit.
Verdomme VVD! En nog gevoel voor humor.
Ik zou het bekkie van Sylvana wel eens willen zien....
De monsterzege van FvD maak de miniwinst van DENK totaal irrelevant, top!
Sylvana is niet van Denk.
SWEET CAROLINE! hahahahaa
Ik wil toch ook Tom Staal bij D66. Morgen?
Grappig. Op verkiezingsavond na het sluiten van de stembussen komen er wel allemaal provinciale onderwerpen langs. Doe dat een dag eerder ja, met debatten.
annabel het wordt niets zonder jouw , bij geenstijl . blijf weg uit de eerste kamer . je bent een topmens.
Een topmens is het zeker.
Democratie zal weer hoogtij vieren als de 2e partij weer genegeerd wordt in het vormen van een coalitie.
Zul je zien dat de VVD na dat jarenlange liegen van Rutte gewoon weer de grootste partij wordt....
Ik heb het allang opgegeven met dit volk.
Felicitaties voor FvD... maar ook voor GeenStijl.
Zonder de steun van GS was dit niet in deze mate gelukt.
Wat de NPO is voor links... is GS voor rechts - zo ontstaat er meer evenwicht.
gs is niet rechts maar objectief en nodeloos kwetsend.
GS is niet links, niet rechts, maar recht door zee.
@newray | 20-03-19 | 23:22:
Inderdaad, en nu rap aanmelden als Lid.
De kiezer wenst een ruk naar rechts, dat is duidelijk.
Het is jammer dat premier Rutte niet naar zijn volk luistert --> hij gaat in de Eerste Kamer wellicht samenwerken met GroenLinks en de PvdA.
Hierbij weet je dat we nog meer geld kwijt zijn voor het klimaat en voor
(nieuwe) migranten.
Een slag in het gezicht voor de mensen die op Baudet hebben gestemd.... dit is uitermate onfatsoenlijk van Rutte.
@sociaal_econoom | 20-03-19 | 23:39:
Voornamelijk een ruk naar gezond verstand!
Kiezers komen van links en rechts (als ik om mij heen hoor).
@Methylfenidaat | 20-03-19 | 23:38: ben van het eerste uur.
De Ghristen Unie heeft altijd een had uitgestoken naar links en naar rechts. Echt? Wanneer hebben zij dat ooit gedaan? Of is de Ghristen unie een Judas die een ieder voor 30 zilverlingen zal verloochenen wanneer hen dat uitkomt?
Dat laatste.
Ben benieuwd naar de nieuwe volksvertegenwoordigers van FvD, of ze allemaal een eigen onafhankelijk denken verwoorden. Dan komt het goed, ook met het klein krijgen van het huidige kabinet en de coalitie. Talenten genoeg!
Is dat de vriendin van Berdet op 1:00 min?
Da's een kind (m/v), dat zou strafbaar zijn.
Veel goede en nette mensen die ook gezellig zijn. Bij socialisten zie je dat niet, die zijn zuur en lusten alleen een goed glas wijn ipv bier.
"goed" glas wijn..? hahaha.... die rooien zuipen alles zolang maar gratis.
@grapjasz | 20-03-19 | 23:24:
Met subsidie bedoel je, dat is wat anders dan gratis en smaakt hun veel lekkerder.
@Ongeblustekalk | 20-03-19 | 23:26: salonsocialisten onderkennen/bevatten het pregnante onderscheid tussen gratis&soepsidie niet eens
Kunnen in ieder geval de misstanden duiden en vuur aan de schenen leggen. Hopelijk wordt Nederland in de tussentijd niet in de uitverkoop gedaan. Zoals gisteren met de WW binnen de EU.
Ik feest mee.... FvD was ook mijn cluppie vandaag :)
"Politics is downstream from culture" [Andrew Breitbart]
Brexit, Trump, Gele hesjes opstand,... En nu dit.
(Pinkt traan weg uit ooghoek...)
Even een vraag voor de goede orde. Zijn er nog veel mensen hier in de panelen die geloven dat er gesjoemeld wordt met stemmen? Ik hoor graag van ze.
Gelooft u serieus dat er niet gesjoemeld wordt? Wat heeft u een vertrouwen in mensen die openlijk tegen democratie zijn.
Er zijn genoeg mensen die in een bozeburgerbubbel leven.
@Angel_eyes | 20-03-19 | 23:15: Zoals? Naam en rugnummer graag.
Nee , alleen kans op fouten groter omdat er 19e eeuws gestemd wordt.
Totaal niet. Er zijn wat foutjes gemaakt met stembiljetten, that's it. We leven echt niet in een bananenrepubliek. Ik hoop dat alle complotgekkies lekker bij de PVV blijven.
@Langshetrandje | 20-03-19 | 23:17: U zelf?
@Zwizalletju | 20-03-19 | 23:17: Tja. Het zijn in ieder geval niet de D66ers die aan het tellen zijn geweest vandaag.
@Angel_eyes | 20-03-19 | 23:19:
Ik ben slechts een onschuldige waarnemer en zit op gepaste afstand.
mag de microfoon al aan?
Oh! Wat zou ik NU graag het gezicht van Prem willen zien. MMMMMM!!!
En van berbaar cum suis.
Die is wit weggetrokken
Schuimbekkend. Zo veel schuim dat de huiskamer van Prem alleen maar schuim is.
Wat een mafklapper is die man!
@NeedIsaymore? | 20-03-19 | 23:13: Barbaar is al drie dagen zeeziek.
Is berbaar aan het stemmen op St Eustatius dan?
@NeedIsaymore? | 20-03-19 | 23:16: op een onbewoonbaar eiheieiland..!
Blijft wel ongelofelijk dat mensen op die kartelpartijen blijven stemmen.Hoe kan dat?
Zo. Groot. Is. Het. Kartel.
Veel mensen hebben een plaat voor hun kop. Ook boeit het veel mensen niet zoveel en stemmen op de partij waar zij altijd op stemmen.
we stemmen nog steeds met potlood en de telmenskes vouwen al die formulieren om, dan duwen ze de uitslagen in computer en dan..... is er geen waterdichte controle
Ben een die hard Janmaat / Fortuyn / Wilders stemmer. Vind FvD een partij voor grachtengordelbewoners die wel denken als Wilders maar Baudet het netter zegt.
Wat ook de enige mogelijkheid is om ooit wat voor elkaar te krijgen. FVD mag nog wel wat constructiever van mij.
Maakt dat uit?
nou en?
En nooit meer bij dwdd aan tafel schuiven !!!
Tuurlijk wel. Elke dag als het moet
Dat programma is sowieso een walgelijk incestueuze bedoening, op elk vlak. Boycotten die handel, niet meer kijken. Ik kijk al zes jaar niet meer, principieel.
Die laatste zin.
Precies wat de NZ schutter EN van Rossum duidelijk probeerde te maken.
Haat tegen haat is niet de oplossing.
NOS en techniek 2019: Thierry heeft getweet, maar we kunnen het niet laten zien...
Inderdaad, al die belastingcenten en dan dit.. Manman sportieve lui.
Glas plas was...
In de Eerste Kamer kan de coalitie kiezen tussen PvdA of GroenLinks, dus verandert er niks. VVD blijft even groot.
Leuk voor FvD die zetelwinst in de bankjes achterin, maar samen met PVV geen hindermacht qua zetelverdeling en dus irrelevant. Morgen weer een dag.
Asijnzeiker
Tja. Lekker in de luwte blijven. Organisatie op orde houden en verder uitbouwen en wachten op de volgende kans. Natuurlijk is FvD nu een enorme factor. Ook in de TK. Terry wordt vanaf vandaag niet meer uitgelachen als ie de kamer binnenloopt. Echt niet.
@MoonBeebe 23:07: Neu, gewoon realist met een FvD-partijpas nog wel.
@Langshetrandje 23:09: Dat is een voordeel. FvD kan zich goed inwerken zo en ervaring opdoen.
@tipo | 20-03-19 | 23:12: exact. De timing is groots. Volgende verkiezingen zijn europees. Daar wint Rutte. Lekker meelopen en rustig blijven. Vervolgens crisis in kabinet en dan komt voor FvD uur U. Lekker rustig doororganiseren en het komt goed.
CDA zit niet te wachten op GroenLinks.
@hansjansen2 | 20-03-19 | 23:26: Wordt ook PvdA. Rutte en Asscher zoenen tong.
@tipo | 20-03-19 | 23:11: 1e reactie misschien ongepast want eigenlijk heb je wel gelijk. Uiterst frustrerend want ik begrijp gewoon niet dat mensen bewust blijven kiezen voor de VVD met Rutte als leugenopperhoofd. Maar goed, FvD kan zich voorbereiden op de 2e kamerverkiezingen en dan gaan we het zien
Klasse mensen, gefeliciteerd!
Ja dat wel!
Mooie (voorlopige) uitslag! FvD FTW!
Je komt van nul hè?
Ik kom zelf uit Delft.
Geniaal.
Haha ik lag helemaal in een scheur. Die komt in Dwdd/Jinek als bashbullet, maar wel geniaal
Ik moest ook lachen
Gefeliciteerd. Zoals GS dan zegt: goed gewerkt pik.
Heerlijk die hete aardappel Rrrrr van die blond chick. Huldo's voor FVD!
Theo for President. Yes we can!
11 uur : échte uitslagen van 10 gemeenten. De rest allemaal exit polls
FvD eindigt als grootste. Let maar op.
@Langshetrandje | 20-03-19 | 23:10:
Oh ik hoop het zo!
@Langshetrandje | 20-03-19 | 23:10: Zou zo maar kunnen.
@Langshetrandje | 20-03-19 | 23:10: nee, er is genoeg tijd om stemmen te laten verdwijnen.
@PresidenteDeConjovia | 21-03-19 | 00:52:
Told you so.
Het verlies is helaas niet groot genoeg. Rutte kan PvdA en GroenLinks tegen elkaar uitspelen, en vervolgens gedoogdsteun van 1 van beide inzetten om de 38 zetels in de senaat te komen. Dit wordt twee jaar lang de Kunduz, kontneuk en crematoriumcoalitie met Thierry en Geert keurig in het cordon sanitaire.
Inderdaad.
"crematoriumcoalitie "
Zo mooi gevonden ,maar een ramp in de bestaande situatie.
Modder gooien en/of polderen. Boeren, burgers en buitenlui??
Pffff.
We hebben nog een paar kansen om tegen te stemmen en daarna doen we er niet meer toe.
En dan,...?
Misschien, tot over 2 jaar de explosie dan alsnog komt. Een fluitketel wel opwarmen maar niet laten fluiten is vragen om een flinke knal...
@Ce ca! | 20-03-19 | 23:16: En dan heeft de meerderheid hiervoor gekozen, gelukkig ben ik dan al weg. Ruim je eigen shit maar lekker op, roep ik dan op weg naar de exit...
@ ZwarteDag | 20-03-19 | 23:19
Sorry, dit is mijn land met mijn bevochten waarden. Mijn familie heeft bloed vergoten voor de rechten die ik nu bezit. De eerste die dat van mij wil afnemen kan rekenen op verzet.
Ik ga nergens heen en durf elke discussie aan.
Sorry beste Feynman, je vergeet 1 ding en dat is het steeds sterker wordende gerucht dat Rutte eind dit jaar naar de EU vertrekt.... of misschien wel eerder, hij moet er niet aan denken (vermoed ik zo) dat hij 6 partijen in de 1e kamer op 1 lijn moet krijgen.
Ik ben een blij en tevreden man
Ik ook, heb weer hoop:)
Vreselijk dat verplichte champagne zuipen bij riante overwinningen. Ik ben echt superdronken nu en moet morgenvroeg weer belastingpoet verdienen voor de vijand.
Kon ik maar zo beheerst omgaan met champagne als F1 coureurs.
@keestelpro | 20-03-19 | 23:09: nou, Kimi kan er wat van hoor!
*burp*
*buuuuurrrrrrrrrrrp* damn wat veel CO2 in champagne.
Maarrrr het mag nog dus *klokklokklok* BURRRRRPPP!
@keestelpro | 20-03-19 | 23:16: Hebbu knoflook gehad?
"D66 krijgt klappen"
Iets zegt me dat ze dat lekker vinden.
En dan feest vieren alsof ze gewonnen hebben. Alles nep.
@ Contento-Limbo | 20-03-19 | 23:05 |
Ach, de drank was al betaald en anders waren ze aan het oefenen voor de 1 of andere lokale toneelclub .
Hiddema als Pim 2.0.
Doe normaal man. Hij mag dan oud zijn, dood is ie nog zeker niet.
@JWZ_JMK | 20-03-19 | 23:05:
Leuk man cynisme! :-)
@JWZ_JMK | 20-03-19 | 23:05
Wat Kees zegt.
Proost..! :-)
Pintje te veel op, Tom?
Wie vandaag niet een pintje teveel op heeft is een linksextremist. #feit
REAGEER OOK