Verkiezingen #PS2019. En, weet u het al?
Zo. We mogen weer.
Het gaat om de Provinciale Staten, een soort nano-EU'tjes op provincieniveau waarvan niemand precies weet wat ze doen, de stiekeme lobby heel sterk is en de financiële kosten vooral in overhead zitten aan lunches, dienstreizen en overige verteringen. Er is ook nog iets met waterschappen en dat zijn de mensen die stokken in een dijk prikken om te kijken of ze nog bestand zijn tegen zeespiegelstijging. Best belangrijk dus, maar het zou - eveneens gezien de grote overhead aan overbodige loonkosten - gewoon onder Rijkswaterstaat moeten/kunnen vallen. Wat écht telt, is dat die Provinciale Staten straks de nieuwe Senaat kiezen (al zou die gepolitiseerde bijbaantjescarrousel ook moeten worden afgeschaft om te worden vervangen door een Constitutioneel Hof). En in die nieuwe Senaat kan Rutte III z'n meerderheid behouden (als ze gaan samenwerken met GroenLinks), of keihard kwijtraken (als iedereen tegen de adviezen van Leo Lucassen, Mei Li Vos, NRC, Volkskrant, Ghislaine Plag, de Nieuws BV, de NOS, Barbara Baarsma en Prem Radijzenkussen in tóch op Forum voor Democratie en/of de PVV stemt). Het is maar net wat je wil: het internationale klimaat redden met Jetten, Jesse & Rutte. Of het maatschappelijke klimaat bijsturen met Greet & Terry. WEET U HET AL? Stijlloze Poll na de breek.
Foto: De landelijke partijleider van een onschuldige splinterpartij was er vanmorgen vroeg bij om in ieder geval de schijn van deelname voor een serieuze positie te veinzen.
PS2019
U MOET kiezen
Poll is Verlopen.
PS2019
U MOET kiezen
Reaguursels
InloggenDit achterlijke land stemt nog met een halve boom aan papier en een potlood. Welkom in de 21e eeuw.
Baudet demoniseren dat vind je vooral, vrijwel dagelijks terug op pagina twee van de de Volkskrant. Daar lees je hoe twee azijn zeikerds te weten Sitalsing en Wagendorp om de dag de vuiligheid van Groen Links spuien in de krant.
Zoals vanmorgen: "Ër is keuze tussen partijen die het fatsoen hadden zich bescheiden terug te trekken na een moordpartij in Utrecht, en de partij die hitsig over de lichamen klauterde om omstandig in de drek te gaan roeren.
Aldus Sitalsing. Om te kotsen, hoe die muts iemand zo kan beledigen!!!
Wilde op de PvdA gaan stemmen... maar toen ik deze foto zag heb ik toch maar FvD gestemd.
Geen SGP bij de poll? Oudste partij van Nederland? Gelukkig heeft 'overig' toevallig nog een oranje kleurtje ook, iets zegt mij dat het aandeel SGP'erts hier aardig weerspiegeld wordt door degenen die dat aangevinkt hebben: na FvD, PVV en VVD de grootste.
Van m'n recht gebruikgemaakt zonet. Dhr. Hiddema heeft mijn stem. FvD FTW!
‘If Voting Made a Difference, They Wouldn’t Let Us Do It’ Mark Twain.
Daarom hebben ze het referendum ook afgeschaft.
www.snopes.com/fact-check/mark-twain-...
Emma Goldman krijgt hier de credits. Mark Twain heeft veel bon mots gelanceerd, maar deze toevallig niet.
Baudet is allemaal geen probleem, prima vent. Maar die hyperchagrijnige oude Friese meneer die hij meezeult is dat wel. Een tip van van Oef: dump die idiote Nexit reflex (kijk eens wat voor puinhoop die al in UK heeft aangericht) en het komt helemaal goed met de FvD. Mogen ze ook een keer meedoen.
Welnee, EU wil een van de vier sugardaddies niet kwijt, daarom liggen ze zo dwars als wat. Ik zou juist nu de nexit aankondigen. We worden er in ieder geval minder arm van. Of je moet het niet erg vinden om 20 landen te spekken.
Goed gesproken @van Oeffelen, kleine en zelfs grote naties kunnen zelfstandig niet overleven. Een Nexit gaat niet tot het gewenste resultaat leiden. Samenwerken is goed, de EU structuren grondig herzien is beter!
Even ter info: De Brexit moet nog beginnen. Pas over een paar jaar weten we of het goed of slecht was.
Waarom zo skitty over een nexit? Het is de stok achter de deur om herstel van de Nederlandse soevereiniteit te bewerkstelligen. Zuid-Europa zit aan het 'samenwerken is goed'-infuus en NL en DE draaien daar voor op. Nee, ontpolitiseer de EU en ieder zijn eigen broek ophouden.
Hij denkt dat Engeland uit de EU stapt, wat schattig.
Ik snap dat ze dat willen, wie niet, maar denk je nu echt dat de maffia hun slaven zo maar loslaat? Kom kom, u hebt niet opgelet de afgelopen.. ehh.. 80 jaar?
van Oeffelen
Zowel qua nexit als Hiddema zit je er naast. Na de Nexit valt het hele kaartenhuis in elkaar..
Tenzij je natuurlijk een type bent die het ok vindt dat 60% van de pensioenen in europa betaald worden door NL, dat maraccesh bindend is, dat je geen fok te vertellen hebt in je eigen land over wat dan ook. Dat kan ook. In dat geval was de USSR waarschijnlijk je ideaal.
Vroeger, heel vroeger, keken de Romeinen naar de verse lever van een slachtdier om beslissingen m.b.t. de toekomst te nemen. Vandaag kijken we naar IJsland: de gletsjers zijn daar aan het groeien. Dat is onmiskenbaar het teken: Stem FvD. Heb trouwens zonet in de FvD namenlijst op een naamgenoot gestemd.
Ik ken verder niemand die Eeuwig OP Vakantie heet
Voor de stem twijfelaars, het Migratie -Invasieverdrag- of Marrakeshpact is wel degelijk bindend:
doorbraak.be/marrakeshpact-is-bindend...
Natuurlijk is het bindend. U vraagt letterlijk aan de maffiabaas of hij wil stoppen met het uitknijpen van het voetvolk en wanneer u even uw stem laat horen en roept 'ja maar hee, dat wil ik niet' dan verwacht u echt dat de maffiabaas ineens zegt; 'oh shit, de mensen die mij geld geven zijn het er niet meer mee eens, ik zal maar snel luisteren!'.
-
Protip; iedereen op het pluche geeft niets om de burger, hun functie is wellicht 'voor het volk & door het volk' maar ik hoop dat we allebei begrijpen dat dit niet de realiteit is.
Volksvertegenwoordigers vertegenwoordigen niet het volk maar bedrijven, banken of belangrijke en erg rijke figuren zoals maar niet uitsluitend George Soros.
U 'stemt' op partijen die zijn gekocht, onder de duim gehouden, gechanteerd, verpakt en verzonden, en denkt vervolgens dat deze mensen naar u luisteren ipv naar de hand die hen voedt.
Heb zojuist gestemd... toen ik binnenkwam moest ik mijn stembiljet inleveren plus legitimatie laten zien.
De persoon die dit controleerde had op zijn middelvinger in het klein 7 getatoeëerd.
Toen ik in het hokje stond heb ik bij lijst 7 een hokje rood gemaakt.
Ik struikelde over de drempel en liet mijn legitimatie vallen. Ik heb op rij 13 gestemd. Begon met een F.
Die steekmug duikt overal op.
Zo heb ik ook op rij 7 gestemd , dat kwam omdat ik op de weg naar het stembureau 7 vogels zag . Het waren volgens mij meeuwen , maar dat terzijde .
Zo, ook weer gestempt.
Waterschap vas al duidelijk.
De Volkskrant heeft me het laatste duwtje gegeven wb. mijn stem voor PS.
Gisteren iedereen over z'n theewater daar, iets met 'de lijken zijn nog warm' en meer van dat soort drama.
En dan vandaag een 'grappig' spotprentje waar (als het uit de 'andere hoek' kwam), vanavond weer alle talkshows over gevuld zouden worden met jankers.
Bedankt Volkskrant!
FvD voor de Eerste Kamer ,kunnen ze zich alvast warmlopen en bewijzen(en rare plannetjes tegenhouden),Geert heel groot meteen in de 2e Kamer liep ook niet goed af.Dus nu in 1e Kamer lijkt me een goede en rustige start.
Iets stichtelijks voor de waterschappen,die lui komen altijd op voor de boeren ,goed tegenwicht tegen GroenLinkse wappies die allerlei milieumaatregelen willen doorvoeren die weer zinloos bakken met geld gaan kosten.
Ik vind het waanzinnig schattig dat u nog steeds zoveel vertrouwen heeft in een bewezen corrupt systeem dat herhaaldelijk laat zien niet in het voordeel van de burger te werken.
Leuke weddenschap, heel Nederland stemt op FVD of PVV of van mij part de Dierenpartij.. en denk je dan dat deze partij ook echt gaat winnen?
Omdat wij dat willen? Omdat we dat vriendelijk vragen?
Echt?
Keer op keer blijkt dat de overheid is gekocht door grote bedrijven, banken of rijke mensen, maar je hebt gelijk, ik ben er zeker van dat ze deze keer wél luisteren. En anders.. sja.. volgende keer beter?
(de grap is natuurlijk dat als je dit vaak genoeg blijft doen er geen volgende keer meer komt, echter dit lijkt niemand zich te willen realiseren)
Zo, op basis van de stemwijzer gisteravond - ( meer dan 20% verschil tussen de nummer 1 PVV en de nummer 2 FvD ) ondanks mijn FvD-toezegging toch maar naar de PVV geswitched en voor het waterschap de SGP.
Opdat Nederland Nederland blijft. Aan mij heeft het niet gelegen, dus.
En, ook heel belangrijk, geen ISlamitsiche dubbele paspoortiers achter de burelen in het stemlokaal maar gewone Nederlandse bejaarden. Zoals het hoort, zoals het altijd was en het altijd zal moeten zijn wmb.
@Graaisnaaiert | 20-03-19 | 13:47: Bij mij 3 jonge Nederlandse vrijwilligers... twee van rond de 20 en 1 van ongeveer 40. Ik moest in een bejaardentehuis stemmen, dat dan weer wel.
Tientje dat VVD, CDA, D66, Groenlinks etc etc wint.
Heel het land kan op één en dezelfde partij stemmen, het resultaat is precies hetzelfde; de partij met de meeste steun van buitenaf (lees banken, bedrijven, Soros, etc) zal winnen, en anders dan stemmen we toch opnieuw, net zo lang tot u gelooft dat de dominante meerderheid magisch weer op deze partijen stemt.
@Care | 20-03-19 | 15:47: Lijkt een beetje op May's meaningful vote. Gewoon dezelfde optie blijven bieden tot men murw is. Ook lekker democratisch..
Bij ons thuis zijn de stemmen mooi verdeeld, 50% F.v.D, 50% Geert.
Take care.
Ik hoop dat Uw gezin uit 20 personen bestaat .
Zo, die is in de kliko. Altijd een mooi gevoel als je op de onvolprezen Mevr. Nanninga kan stemmen. Als bonus hebben we hier in A'dam dus ook een forum voor waterschappen. 2x prijs.
Ik zag die POC die me het pakketje papier gaf letterlijk denken "zou dat er eentje zijn? Zo'n vieze racistische neonazi FvD stemmert? Het is dat ik er zelf geen tijd voor heb, d'r mot ook nog gewerkt worden, maar ik hoop ten zeerste dat er bij het tellen wat opzichters bijzijn. Ik vertrouw het niet helemaal in linkse übervesting Amsterdam....
Ja die kliko, dat is ook zo wat. De beeldspraak is zoiets als uw stem mietert u maar bij het afval.
Ik verzeker u dat het niet alleen in Amsterdam is hoor, door het hele land foppen mensen zichzelf wanneer ze geloven dat een krabbel op een stukje papier zetten en in een kliko gooien het land gaat veranderen, alsof de zittende macht zichzelf zo gemakkelijk uit het veld laat slaan.
-
Ah shit, iedereen stemt op FVD, wat doen we nu?
Pff, denk je nu echt dat iemand daar iets om geeft, ze schrijven wat op een briefje en geloven vervolgens wat wij hen vertellen, kom op Mark we gaan even koffie drinken.
Werkzaam in het centrum van de regelgeving in een democratie. En dan je paspoort vergeten op een dag als vandaag. Dan ben je wel zo een ONGELOOFLIJK arrogante kut.
Je moet je ID sowieso altijd kunnen tonen, ollonkreng is gewoon in overtreding en dient de boeteverdubbelaar te krijgen voor niet kunnen tonen ID. Zijn d'r eigen regels notabene. Welke van de twee ID's ze dan moet laten zien weet ik eigenlijk niet.
Ze kunnen Bea toch bellen?
Ze jokt, zoals gewoonlijk
@Bolder | 20-03-19 | 14:07: Zal Carolien wel verantwoordelijk voor zijn.
waarom staat klein rechts, SGP en CU onder overige? Die zijn helemaal geen overige want hebben een sterke eigen signatuur.
Hopen dat die GeenStijl exitpol een beetje accuraat is. 68% van de stemmen is al gauw goed voor 51 zetels in de Eerste Kamer voor FvD,
En ze hebben er maar 38 nodig.
Reken er maar niet op. Weinig links spul hier op GS
+1 FVD
In mijn droom stond mijn held Trump op de kieslijst wat zou dat een feest zijn.;)
U heeft een fetisch voor oplichters?
@Red shirt | 20-03-19 | 12:47:
Scheer je weg, linkse trol.
mis de sgp ook
Allemaal met de auto rond stembureaus rijden met de ramen open en het verkiezingstheme 2019 aan: youtu.be/pFEDBewcfks
"Allemaal van LINKS naar RECHTS, de tent die wordt gemold"
Tjesus wat een achterlijke klereherrie. Mag Obituary ook?
En toeterend met de Nederlandse vlag uit het raam hangen!
Hahaha, ANP van John de Mol toont de frontman van een vergane glorie partij die voor veel ellende hebben gezorgd de afgelopen jaren dmv wanbeleid, pappen en nathouden en EU Uber alles beleid.
de poll doet t niet, komt dat omdat ik in t buitenland ben?
Ik zit gewoon op russisch vpn en werkt prima hier.
de poll doet t niet, komt dat omdat ik in t buitenland ben?
Nee, dan wordt iets van een script geblokkeerd in je browser.
Familie Graaier, 3x FVD. Stem ze weg!
Yep hier ook 5 FvD.....
Ik stem op de club met de meest integere mensen: VVD ;)
Hoe zei die Splinter het ook alweer? O ja, kies voor fatsoen..*kuch*
Plaats de SGP nog even in de poll...
Ja, heb me zelfs in de Waterschapsverkiezingen ingelezen.
Stem ze Weg!
Hoorde vanmorgen op de radio dat Ollongren weer eens wat bedacht heeft inzake het stemmen tellen. Dat gaat bij 70-80 gemeenten centraal gebeuren, want dan gaat het beter volgens haar. Kan dat eigenlijk zomaar? Ik heb hier eerder niets over gehoord? Dus we gaan nu lekker sjouwen met al die bussen naar één punt - vermoedelijk het gemeentehuis - en dan geheel oncrontroleerbaar voor waarnemers met een grote groep tellers er een onoverzichtelijke bende van maken. Alle reden om zeer achterdochtig te worden, als deze geniepige trut ollongren iets uit de hoge hoed tovert.
Rutte III is een grote Caroline, Stem ze weg.
Gaan stemmen zonder legitimatie.
Dan sta je ver van het pleps.
Oh, hoe jammer dat ze niet aangehouden werd onderweg....
@elfenstein | 20-03-19 | 12:01:
En dan in dezelfde cel gegooid worden als die tramkiller ...
Rijbewijs is ook goed, maar dat mormel zou sowieso een stemverbod moeten hebben wegens ondermijning van de NL-rechtsstaat.
Wilt u minder koopkracht, een hogere energierekening, langere ww-vakanties voor Polen en meer moslims?
Stem dan op de vertrouwde middenpartijen!
Zeker. Provinciaal PVV en de waterjongens blanco.
Overigens wel vreemd dat de minister van Binnenlandse zaken zich niet kan legitimeren op het stembureau. Hoe zat dat ook al weer met legitimatieplicht?
Je weet toch, die is alleen voor Marokkanen en negers
Welke van de twee paspoorten moet die eigenlijk tonen?
Mooie nick trouwens, ik heb nog een originele glasplaat van die kast, een van de mooiste ooit.
@elfenstein | 20-03-19 | 11:50: de Nederlandse, want is nederlands kiesstelsel
www.youtube.com/watch?v=uaBk2isq9-M&a...
Vorige week dit interview afgenomen met Code Orange. Ik stem voor hun!
Ik had voor deze pollnog nooit wat van ze gehoord, doen ze toch iets fout.
@a4p | 20-03-19 | 12:15: je ze hebben geen groot budget, klopt. Vandaar dat ik ze via de lokale zender heb geholpen met een intervieuw
provinciaal FvD, waterschap FNP (Fryske Nasjonale Partij)
Goed dien, Fedde!
ik weet niet op wie ik moet stemmen bij waterschap... Ik wil niet op vvd, pvda,cda, d66 (water natuurlijk) stemmen. AWP zit een hondjesschopper, stemmen we niet op. Dan maar 50plus?
ik heb 50+ gestemd kwam ook uit de stemwijzer bij mij probeer die is in te vullen
Blanco
Weg met waterschappen en naar Rijkswaterstaat ermee.
JA 50 + is tegen windmolens.
Awp leek inhoudelijk wel oke..
Zo, gestemd. PVV voor de provincie, en waterschap maar op SGP, had ik me eerlijk gezegd niet zo in verdiept.
Provincie: FVD, Waterschap: Trots op Nederland x 2 (er zat geen enkele andere partij op de rechterflank daar). Mijn vrouw (die alleen het waterschap mag kiezen) had bijna op dierenpoes gestemd, totdat ik haar uitlegde dat die best wel lekker, maar vooral lekker links was.
ik 50+ die waren 1 van de weinigen die geen zonnepanelen op dijken wouden installeren
Oh, jeetje trots op Nederland zag ik ook staan, shit, had ik Carolien er nu maar bij gehad.
mn ma mn zusje en mn collega's allemaal FvD breek het partijkartel
Mijn vrouw en ik hebben ook 2 x FvD gestemd. Komen in het stembureau en de voorzitter is een donkergekleurde vrouw in het kieshokje een en ander aan het uitleggen (wat en waarom weet ik niet). Ik maak een opmerking hierover bij de twee anderen van het stembureau, dat dit dus niet mag. Eentje vraagt mij of ik er een melding van ga maken. Ik zeg lachend nee en men kijkt en doet zeer opgelucht. Als ik nu weer hoor van fraude dan doe ik alsnog melding..... Schaamteloos om een nitwit zo hierin te helpen. Als je niet weet hoe je moet stemmen en wie blijf dan weg.
Wel melden
Ja, melden
Ik zeg melden je mag deze mensen hier niet mee weg laten komen
Absoluut melden Dit is hoe een verkeerde kant van de polletiek geholpen wordt en heet dus FRAUDE!!!!
Niet de taak van de voorzitter. Onprofessioneel. Uitleg kan beter buiten het hokje. Maar soms help je uit menselijkheid je stuntelende medemens. En een paar van die gevallen gaan echt de uitslag niet beïnvloeden.
@Diotima | 20-03-19 | 10:59:
Het is hoogst onwenselijk dat we toelaten dat een vriendelijke behulpzame stamoudere de schaapjes wel even gaat "helpen" met het aankruisen van het "juiste" vakje. Ook niet eentje, sommige processen moet je zuiver houden. Snapt zo'n pinguin het niet omdat het niet in het turks is? Prima, dan maar niet stemmen, ga maar naar turkije met je andere paspoort en doe daar lekker de dommedaris. Niet hier.
Melden? En dan? Gaan ze het betreffende formulier met vingerafdrukken identificeren?
@Hadena | 20-03-19 | 12:22:
Nee, maar je komt wel zélf op een lijst.
Er zou een rode alarmknop in ieder stemlokaal moeten komen, die de procedures stillegt en met bloedspoed een controleur oproept. Corruptie is een ramp voor elk land.
Hoewel FvD qua standpunten beter bij mij past, blijf ik loyaal aan Geert ook al zou hij op 0 zetels staan.
#Metoo
Geert kan niet vrij rondlopen omdat hij een mening over de Islam heeft die moslims niet welgezind is. Moslims hebben daarop maar 1 reactie, al 1400 jaar lang: GEWELD.
Same here.
Hier ook zo, zolang hij knokt voor het behoud van Nederland krijgt hij mijn stem.
Bij mij opgedraaid. De stijl van Fvd is beter. Maar qua standpunten over natuur en dieren is PVV veel beter. Fvd is voor Monsanto en boeren en tegen insecten en natuur.
@Middensteun | 20-03-19 | 11:10:
FvD is dan wel weer voor legalisatie van cannabis, PVV tegen. Je moet ook gewoon stemmen wat je zelf belangrijk vindt he? Ik vind dat een cruciaal punt, het zou zoveel problemen oplossen mbt politie, justitie en economie.
@Middensteun | 20-03-19 | 11:10: de stijl van Geert is ongeëvenaard, zolang niemand anders voor zijn leven hoeft te vrezen. Hij is de enige die het uitspreekt. Dat vind ik klasse.
Wel Denk, geen SGP. Hoe snel kan een oerhollandsche partij stilzwijgend aan de kant worden geveegd. Religieus omdenken.
PVV met het rode potloodje.. In Estland stemmen ze gewoon via internet.
+2 FvD opdat dat dit kabinet vandaag een flinke trap onder z'n hol krijgt..
Ook nu weer de hele ochtend FvD bashen op StaatsRadio 1. Het is gewoon treurig dat er belastinggeld op deze manier verbrand word om toch vooral de linkse agenda door te drukken en PVV en FvD te demoniseren.
Doet me denken aan de verkiezingen in de VS, toen was onze media tot op de laatste minuten ook nog overtuigd dat Hillary zou gaan winnen.. Hoop dat onze linkse media een flinke draai om de oren krijgt vandaag.
Gratis reclame. Ieder nadeel hep ze voordeel - JC
@Smithgrind | 20-03-19 | 10:21:
Probleem is dat een groot deel van het volk die NPO leugens nog steeds gelooft en op basis daar van verkeerd gaan stemmen.
Vooral bashen, goede reclame voor het forum.
@Muuke | 20-03-19 | 10:50: en Geert.
Hoogste tijd voor een keihard embargo naar Frans model, maar dan wel handhaven, niet een premier Kok, die ondanks harde afpraken gewoon op R1 ongehinderd zijn gang mag gaan.
Morgen ga ik in het gemeentehuis de stemmen tellen voor de uiteindelijke uitslag. Zal daar mijn stem voor de FVD tegenkomen.
Waarom tellen? Ben gepensioneerd, dus de tijd, burgerzin en ik krijg er een zakcentje voor terug (compenseert iets van mijn te veel betaalde belasting aan de verkeerde zaken) en niet te vergeten de broodjes bij de lunch. Gezellig.
Hopelijk zijn er in de tijd tussen sluiten stembureaus en dat tellen morgen niet weer de nodige stembiljetten "zoek geraakt".
Succes en hopelijk volgen meer mensen dit fantastische initiatief.
De vergelijking tussen de opkomst van FvD en die van Fortuyn wordt nu veel gemaakt, in positieve (eindelijk verandering) en negatieve (angst voor linkse aanslag en 'lpf-taferelen')zin .
Maar kijk even naar de organisatie en kandidaten, de mensen achter Baudet. Hiddema, Nanninga, Otten.. Ik vind ze het allemaal even sterk en de daarop volgende kandidaten, gewoon fatsoenlijke mensen die bij politie, defensie of in gezondheidszorg vandaan komen. Alles behalve lpf-gekkies, echt een levensgroot verschil met toen.
Precies.
Inderdaad. Het Forum bestaat al lang en dan als beweging, daarna pas partij geworden. Ik volg ze ook al lang en lijkt allemaal goed doordacht, de partijstructuur dus. Er zal altijd wel iets op aan te merken zijn, maar dat is met elke partij. Het is precies als je zegt : niet zo’n ongeregelde bende als LPF.
2x FvD hier!
Hier ook +1 FvD. Ben het zeker niet in alles met hen eens en het moet nog wat rijpen, maar ik geef het een kans. VVD heeft voor mij echt afgedaan met alle leugens en intregiteitskwesties.
Mijn vrouw wilde d66 stemmen.... heb de ketting toch maar wat strakker aangetrokken want ik val niet op linkse sletjes
Vrouw uit de keuken? Ketting te lang. Had u moeten weten.
Het is trouwens wel algemeen bekend dat linkse sletjes kletsnat in hun broekje worden van stoere rechtse praat. Er is nog hoop.
Haha zou het dat zijn elfenstein....
@omeP | 20-03-19 | 10:56:
Men leze:
Lenny Bruce - How to talk dirty and influence people.
Je moet gewoon zelf een volmacht ondetekenen met je vrouws krabbel
Zou die kraan, waar Fortuyn het 20 jaar geleden al over had, nou eindelijk een keer dicht gaan?
D'r is wel genoeg gedweild, zou je denken.
SGP ontbreekt, is ook 'n optie als je tegen 't klimaatgedram bent.
PVV. Omdat het hard nodig is. #Stemzeweg!
Waterschap overgeslagen, maar wel een stem voor fvd.
Waarom??
Stem dan blanco.
Het begint met een 'G' en het eindigt op 'eert Wilders'.
Meer zeg ik niet.
De rest moeten jullie zelf maar raden.
Huh? In welke provincie is dat dan?
+ 2x FvD
Hier 4.... De teller tikt.
@Remus McMillan | 20-03-19 | 10:10: Hier ook 2
Nog 2 in dit huis. Fvd.
Prem is een letterlijk een schreeuwlelijk die zijn zakken vult met het roepen van gewenste politiek correcte éénlijners aangevuld met een hoop verward geleuter.
Prem neemt Prem graag erg serieus.
Volgens Ayaan draait het hierom
cult.tpo.nl/2017/04/03/ayaan-hirsi-al...
STOP POLITIEKE ISLAM!
68% CDA ?
Ik zeg Hans anders!
+1 FvD
Na het lezen van een aantal reaguursels weet ik het zeker: niet meer mogen stemmen voordat je hiervoor een examen hebt gedaan.
Lastig wel zo'n samenleving als de rest niet naar uw pijpen danst.
Propper in de Robot Jetten modus.
Een examen op het Haga Lyceum?
Onder een andere usernaam pleitte je voor een iq-drempel.
Kostbaar is de wijsheid die door ervaring wordt verkregen. U is af.
Een secretaresse opleiding van Schoevers ? Knippen en plakken ?
Flink wat trollen actief vandaag. Verderop ook een Ardbeg die zogenaamd 'van plan was' FvD te stemmen maar toch bedacht heeft dat ze extreem rechts zijn. Benieuwd of propper1000 en Ardbeg 1 en dezelfde is. GeenStijl, kunt u dat zien?
@bleached | 20-03-19 | 10:12:
Ardbeg is al jaren hier te vinden. Geen trol, die is gewoon zo. proopertrooper is wél een nieuwe naam, ken ik niet en aan de stijl van reaguren te zien ingehuurd en propagandatrol.
@bleached | 20-03-19 | 10:12: Ik ben geen trol, ik hou wel mensen wel graag een spiegel voor. De volgende keer dat Erdogan weer eens een wetenschappers ontslaat of de cel in gooit houd ik FvD stemmers met alle liefde een spiegel voor. Een ander geluid hier is ook wel fijn toch? Net als in de echte wereld.
Een examen? Ik zou dan eerder pleiten voor netto bijdragen aan de overheidsfinanciën oftwel census.
@elfenstein | 20-03-19 | 10:26:
Cijfers in de nick is al een 1e signaal heb ik geleerd van een reaguurder. Maar het fascineert me wel. Ben je dan een stagiair die even apart wordt genomen door de voorlichter van D66? Of een ZZP'er die gewoon opdrachtjes wil scoren, maakt niet uit? Of een ambitieuze partij medewerker in loondienst die ongevraagd aan z'n loopbaan poetst en achteraf op de vergadering op een "kies" moment openbaart "weet je wat ik nog gedaan hebt, lachen joh". Ben ik echt benieuwd naar.
@Ardbeg | 20-03-19 | 10:34:
Doe dat maar, en als het niet gebeurd trek dan je keutel in.
@donkieshot | 20-03-19 | 10:57: Duur taalfoutje, soi.
Een stompzinnig voorstel van een links iemand. Linkse mensen hebben zoals bekend niet veel met democratie meer als de uitslagen tegenvallen.
Want stel dat we dit mafklapper idee uitvoeren: alles hangt er af van wie dat examen mag opstellen, en welke antwoorden worden foutgerekend. Als IK het examen opstel zullen veel linksgekkies zakken, garandeer ik je.
Iedereen (behoudens uitzonderingen in de wet) heeft zelfbeschikkingsrecht en dit is daarvan onderdeel. Leef ermee. Alleen correct argumenteren kan helpen, niks tyrranieks gaat iets positiefs betekenen.
Hier 3x FvD
eentje van mezelf
eentje van 'myn mem': "Want jij zit in die materie en weet toch wel wat we moeten stemmen"
en eentje van 'myn pake' die ervan overtuigd was dat stemmen geen zin heeft en dus mij maar gemachtigd heeft. Er zit geen enkele logica in, maar toch bedankt pake!
Pas maar op, straks moet U uw DNA nog afstaan als De Kliek overeind blijft.
Ik mis onze mannenbroeders in de poll.
Is heel vroeg in dit draadje ook al aan gerefereerd. Omissie natuurlijk.
2 x FVD gestemd! Weg met die prutsers in Den Haag!
Rijen bij stembureaus stations , echt harstike druk zei me zoon die gaan naar FvD want er wordt flink gekotst op de vvd D666 heeft het ook gedaan , ik zeg dat de FvD vanavond weleens de grootste zou (kunnen) zijn
Misschien al oud nieuws,maar toch.
Marrakeshpact is wél degelijk bindend volgens Europese Commissie
www.vlaamsbelang.org/marrakeshpact-is...
@komtdatschot
Was wel een beetje de verwachting ook van eenieder die zich er in verdiept heeft. Een simpele uitweg is er ook: verander uitkeringen voor migranten met een vluchtelingenstatus (=geen etnische profilering dus) in verstrekkingen in natura en ze vliegen sneller terug dan ze aangekomen zijn.
@komtdatschot | 20-03-19 | 09:56 |
Goh, je verwacht het niet hè. Of eigenlijk toch wel. Mensen die hier toen gelijk al voor waarschuwden, waaronder ikzelf, werden als complotdenker weg gezet. Wel, voilà.
jammergenoeg bekruipt mij zolangzamerhand dat het geen ene kut meer uitmaakt.
idd stemmen laten tellen door vrijwilligers en dan maar hopen, dat er geen lieden van Joop tussen zitten, aan de andere kant weet iemand wat dit is (komt steeds in mijn sniffer)
from www.geenstijl.nl to syndication.twitter.com.
Suspicious data:
(POST) This cross-site request could not be scanned for XSS.
It might be innocuous, advise to block
Ik ben benieuwd of FvD tegen de verwachte explosieve groei bestand is, of dat het LPF- en PVV-toestanden worden.
"PVV toestanden"? Heb ik iets gemist? Iedere partij heeft zo zijn akkefietjes - met dat verschil dat het bij de een wat breder uitgemeten wordt dan bij de ander.
@bleached | 20-03-19 | 10:00: Idd , hoeveel leden heeft Rutte al voor de trein moeten gooien om zichzelf te redden ?
Ik hoop geen lokaal dingetje maar wel opvallend, veel collega's die normaliter niet gaan stemmen doen dit nu wel.. Vrijwel allemaal op de Hiddemeister en Co, het reurt hier lekker....
Wel even zorgen dat ze ook echt gaan!
@bleached | 20-03-19 | 10:01: VOOR dat ze aan het bier gaan ! :P
Scores later als ze binnen zijn.. We doen een blanco briefje, voor hen die zich niet openlijk willen uitspreken.
Ik ga dadelijk mijn vader naar het stembureau brengen en ook zelf stemmen. Hij wilde eerst niet stemmen voor de proviciale maar na sinds wat er op maandag gebeurt is, is hij opeens heel enthousiast geworden. Dus 2x PVV erbij.
Ik zag op dat filmpje van de PVV - "Dit is ons Nederland"- dat Wilders een mooie Rolex draagt.
Van mijn centen, ja!
Dit kan maar één ding betekenen: mijn stem gaat naar het FvD.
Ik varieer gewoon elke keer tussen extreem links en extreem rechts, want ik weet het ook niet meer. Ik doe al lang niet meer mee met dit gekkenhuis, en troll mijzelf door het leven.
Puur uit verveling. Iedereen is zo geconditioneerd en voorspelbaar dat het gewoon leuk is om te zien welke input=welke output.
Op de cent en decadent.
Tsja wie altijd beveiligd moet worden en niet zomaar naar buiten kan of op vakantie houd geld over lijkt mij.
ALs je zoals Geert al decennia lang van hot naar her sleept met een bos jerommekes om je heen, ontdaan van alle privacy of waardigheid kan een kloeke klok om de pols net even dat beetje soelaas bieden, een vertrouwd gevoel dat er in ieder geval nog iets van waardigheid in de buurt is. Verder heeft die niet zoveel, z'n kattten thuis wellicht maar ff een rondje park doen zit er voor hem niet in. Gun hem z'm klokkie toch, hij doet er zoveel goeds voor.
Wat denkt u dat de Italiaanse maatpakken van de heer Baudet kosten. Hij heeft er zeker 10, daar koop je geen Rolex voor. Leve de beter geklede en gehorlogede man! Nu stemmen!
@elfenstein | 20-03-19 | 10:00: Hoeft er volgens mij niet serieus op in te gaan hoor. Wilders krijgt gewoon fractievoorzitter salaris (zoals iedere partijleider - in vergelijking met andere landen geen vetpot: zo'n 120k per jaar). Mag lekker zelf weten wat hij met het geld doet.
Jij kunt een 2dehands rolexje ook wel betalen hoor ! Is goedkoper uiteindelijk dan heel de tijd meuk kopen die toch kapot gaan. Ik heb een 2hands TAG , van edelmetalen, nog geen krasje op. Je moest eens weten hoeveel casios ik daarvoor versleet.
www.geenstijl.nl/5146807/stem-ze-weg/...
Sinds ik als klein elfje de film Easy Rider zag waarin peter fonda voor de reis begint z'n horloge afdoet, ernaar kijkt en dan achteloos wegmikkert de woestijn in ben ik tijdloos. Horloges zijn enkel goed als gadget, voor de rest zijn het moderne slavenkettingen. Op tijd komen lukt ook prima zonder zo'n ding en sowieso verzwaard zo'n dikke automaat je pols dusdanig dat je in wezen jezelf een handicap geeft bij dingen als gitaarspelen, solderen en fappen.
Geert heeft in Italië die Rolex voor 12 euro kunnen kopen van een betrouwbare donkere man.
@elfenstein | 20-03-19 | 10:31:
Top conclusie, hulde !
Maar Geert mag zijn eigen mobieltje (heeft het horloge als statussymbool verdrongen) niet zelf uitkiezen. Want die dingen moeten door en door veilig zijn. Verder bezuinig je in een safehouse vast veel op huisraad kosten, dus ach ... laat die man 1 speeltje hebben. Hij is geen blingbling rapper, verre van dat.
@elfenstein | 20-03-19 | 10:31: Het is een van de weinige sieraden die de man sociaal breed geaccepteerd kan dragen. Als iemand in een decennium tien miel bij elkaar spaart om zo'n ding te kopen, prima lijkt me.
@elfenstein | 20-03-19 | 10:00: Jaren geleden vertelde Geert dat hij jaren gespaard had voor een Austin Healey, hij heeft er een paar keer in kunnen rijden. Heeft hem moeten verkopen, vanwege zijn veiligheid. Gelukkig kan de mp nog op zijn fiets rond rijden.
Als ik nu het percentage VVD-stemmers zie nl 3%, dan vind ik dat het VVD-geluid op Geenstijl buiten verhouding luid aanwezig is. Media-bureau?
Wacht maar, als de FvD straks aan de macht is wordt het VVD geluid verboten. Dan ben je er helemaal vanaf. Dan hoor je alleen nog maar wat je wil horen.
@Ardbeg | 20-03-19 | 09:49: dat klinkt als een extreem-rechtse complottheorie die je hier verspreidt. Je bent geknipt voor de politiek, naar het schijnt.
Op Joop.Joop.nl vindt u een wat realistischer beeld. Sinds Fortuin hoor ik al dat de politiek geen rekening houdt met de burger. Het bestuur houdt wel rekening met de burgers maar niet met populisten als Wilders of Baudet. Het land moet wel bestuurt worden.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:53: Het IP-adres van de server van joop.joop.nl kan niet worden gevonden.
Bedoelde je www.joop.joep.nl/?
Zoek op Google naar joop nl
ERR_NAME_NOT_RESOLVED
@Red shirt | 20-03-19 | 09:53:
Want dat land besturen gaat ook echt geweldig de laatste tijd he?
Dat JIJ op de joop een realistisch beeld denkt te vinden geeft wel aan wat voor dichtgetikte gek je bent. Scheer je weg naar den witten onderbroeck, waar je thuishoort.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:53: Jij hebt het begrip ' democratie' nog niet helemaal begrepen !
@Red shirt | 20-03-19 | 09:53:
Ik ben even wezen kijken op Joop.nl en mij viel op, dat je bijdrage blijkbaar eerst langs een soort ballotagecommissie moet, voordat hij geplaatst wordt.
Het eerste wat ik las in een bijdrage van een klaarblijkelijke stamgast JanB, die naar aanleiding van de voorspellingen van de Hond meteen het stemrecht aan FvD-ers wilde ontnemen.
De volgende noemde FvD-ers neo-fascisten en dat dit een zwarte dag voor de democratie was.
Een derde vond dat het fascisme weer uit zijn hol kroop (Ja, ik begreep het ook even verkeerd)
En toen was ik het al weer zat.
Realistisch beeld zei u toch?
@Red shirt | 20-03-19 | 09:53:
Verrek Pumpkins, zit je nu weer hier te trollen?
@Red shirt | 20-03-19 | 09:53: Joop.nl is een circlejerk clubje van ultralinks antidemocratisch krakerstuig. En de dulden daar geen afwijkende meningen. Met realisme heeft dat weblogje NIETS te maken. Zo stond er kortgeleden een epistel op van een doorgesnoven groenlinkspijper, die voor socialisme pleitte omdat volgens hem dat beter is voor het klimaat. O ja, wist dat dom blondje Elfie Tromp een neukstertje is van Jole, de oppergek van Joop.nl ? I rest my case ...
Denk dat de winst van FvD wel iets lager uit zal vallen dan in de peilingen omdat veel mensen eenmaal in het stemhokje toch niet mede verantwoordelijk willen zijn dat een partij die extreem-rechtse complottheorieën verspreid, rapporten van wetenschappers wereldwijd naast zich neer legt en sterker nog: wil dat de overheid gaat bepalen welke wetenschappers en hoogleraren op basis van hun conclusies en bevindingen in Nederland hun werk nog mogen doen.
Er ligt echt een gigantisch gat op rechts voor een democratische anti-migratie partij zonder oorlogsretoriek, extreem-rechtse complottheorieën en die geen anti-democratische middelen wil inzetten en onze vrijheden wil afpakken om politiek te bedrijven. Ben benieuwd wie hierin springt want dat zou bij de verkiezingen die er echt om gaan zomaar de volgende minister-president kunnen zijn.
Eerst maar eens wat sloopwerk verrichten dan.
Blijf hopen Ardbeg- Verder een oratio pro domo.
“die extreem-rechtse complottheorieën verspreid, rapporten van wetenschappers wereldwijd naast zich neer legt”?
Bent u een D66 trol?
Er is niets rechts-extremistisch aan. FvD wil een Australisch immigratiemodel. En de rapporten van wetenschappers waar u het over heeft moet zijn: rapporten van geselecteerde werenschappers (verenigd in ICPP), uiteraard moeten ‘gekleurde’ rapporten terzijde geschoven worden.
En dan nog iets.... van al dat geld wat links wil ophalem voor het klimaat... wat wil men daar nou écht mee doen om CO2 te reduceren? Verder als de economie kapot belasten en stroom uit Duitsland importeren komt men niet.. lees niets over kerncentrale, upgraden electriciteitsnet, waterstof bijmenging in aardgas...
Kortom: u gelooft in sprookjes.
Daar hebben we weer 1 van de ubertrollen. Ik denk juist door mensen als u die een partij in extreem rechts proberen te duwen mensen niet zeggen wat ze stemmen of zeggen op iets anders te stemmen maar in dat hokje juist fvd of pvv roodkleuren. Maar slinks maakt tegenwoordig dat je beter maar niet kunt zeggen waar je op stemt.Wil je niet afgebrand worden of bijvoorbeeld met de slinks dooddoener als tokkie weggezet worden. Geloof mij maar als ik zeg dat u morgen niet veel meer te trollen hebt. Dan staat u partij zwaar op verlies.Lekker weer ,droog dus redelijk goede opkomst. En daar is die coalitie niet blij mee. Mensen beginnen langzaam aan dat gezever van die gasten echt zat te worden.
@Bali Lovert | 20-03-19 | 10:02: Ja, dit is een trol... kijk ook maar verder in de panelen - verkondigd nog even hiervoor dat hij 'van plan was' FvD te stemmen. 100% trol.
Je bent al jaren een trol. Je praatjes kloppen niet. Waar is trouwens je vriend De Koreaanse Slet. Die heb ik lang niet gezien.
@Bali Lovert | 20-03-19 | 10:02: FvD is niet extreem-rechts, maar ze lenen wel de complottheorie van extreem-rechts dat er in heel Europa duistere machten aan de touwtjes trekken en overal pionnetjes neerzetten in de politiek, de media, de wetenschap en het onderwijs om de autochtonen bevolking te vervangen door immigranten. Geen idee waarom ze dat willen, en er is geen greintje bewijs voor, het is ook zeer onwaarschijnlijk dat duizenden mensen worden omgekocht zonder dat er eentje uit de school klapt of er ook maar iets van bewijs is, maar dat is wel wat omvolking en 'we worden vervangen' betekent. En je bent helemaal koekoek als je dat gebruikt en nog veel meer koekoek als je op zo'n mafklapper stemt. Dat is gewoon Erdogan retoriek, precies wat Erdogan doet met Gülen en als excuus gebruikt om andersdenkenden en critici te ontslaan en op te sluiten. Nogmaals, levensgevaarlijk en ik hoop dat de oogkleppen op tijd worden afgezet en het gezonde verstand weer regeert.
@Ardbeg
Je bent de rassentheorieën nog vergeten!
Overigens is het mengen van bevolkingen als middel om te komen tot een unie geen rechtse complottheorie maar een linkse doelstelling, op weg naar een federatie van zelfstandige staten voor een bevolking waarbij vooroordelen over rassenkwesties geen rol meer spelen. De Soviet Unie heeft het geprobeerd maar werd in de wielen gereden door "het Westen". Coudenhove-Kalergi zelf (waarop je doelt), de algemeen erkende grondlegger van de gedachte achter de huidige Europese Unie, propageerde het in diverse publicaties, zoals "Pan-Europa" en "Praktischer Idealismus", absolute must-reads voor iedere overtuigde federalist. Wel in het Duits want de Engelse vertalingen rammelen.
Ook de Islam heeft het geprobeerd maar is vastgelopen op het gebrek aan eenheid en leiding.
Aan je manier van schrijven te zien heb je nog niet de moeite genomen je goed in te lezen. Doe het nú voordat je jezelf onsterfelijk belachelijk maakt!
@kindpaas:
Dan mag u er deze nog aan toevoegen, mijn waarde @kindapaas
Indien dat Coudenhove-Kalergi plan niet zou bestaan en onzin zou zijn, hoe komt het dan dat zowel Merkel als Van Rompuy beiden de Coudenhove-Kalergi prijs gewonnen hebben in respectievelijk 2010 en 2012? Hebben trollen als @Ardbeg zich dat wel eens afgevraagd?
- archiv.bundesregierung.de/archiv-en/h...
en
- europa.eu/rapid/press-release_PRES-12-...
@Sjefke7807 | 20-03-19 | 10:57:
En als extraspeciale toegift: in Brussel is er een buslijn 125 met als halte... u raadt het nooit (2 linkjes, voor de zekerheid)
ec.europa.eu/eurostat/documents/10186...
www.mobiliteit.lu/sites/default/files...
Als het zo een verschrikkelijk complot is dan is het toch wel wat vreemd als er een bushalte naar is vernoemd vlakbij Berlaymont om de hoek!
Op een gegeven moment vandaag zal wel weer worden gemeld dat het een nek-aan-nek tussen VVD en FVD wordt. En dat gaat de VVD helaas weer extra stemmen opleveren die ze op eigen kracht niet zouden halen.
Vanwege het Nexit standpunt zijn FvD en PVV voor van Oef geen optie. Jammer jongens.
Dat de overheid gaat bepalen welke wetenschappers en hoogleraren hun werk uit mogen oefenen vind je wel prima?
Laat mij niet lachen 'Van Oef'. Als er hier iemand uit elke porie VVD zweet, dan ben jij het wel.
@Ardbeg | 20-03-19 | 09:45:
Implicerende dat dat nu niet al op grote schaal gebeurt..
Dus geen blocking standpunten bij de VVD?
@Roadblock | 20-03-19 | 09:50:
Inderdaad. Ook als ze geen nexit in het programma hadden gehad had die van oef vvd gestemt.Oef aanbid pinnokkio ruttegraat.
FVD. Eigenlijk alleen maar vanwege een Nexit.
@Tronald_dump | 20-03-19 | 09:59: De vvd en blocking standpunten? Schei uit joh, dat klinkt alsof ze er principes op na houden bij de vvd.
In mijn hart ben ik een poldermeisje, gericht op consensus, maar vandaag ga ik doen wat Stormageddon zo eloquent predikt op O9:17: politiek benaderen vanuit de polarisatiegedachte. De multiculturele samenleving is nooit levensvatbaar geweest. Het is de hoogste tijd om piketpaaltjes te slaan rond de restanten van ons politieke en sociaal-culturele erfgoed,
Doe niet zo dom. Mjin vriendin is 'multiciltureel', maar ook manager en Board member. Ze spreekt 5 talen waaronder Nederlands. Maar tja, geen poldermeisje. Haar blik is wat breder.
Multicultureel is dat misschien tot op zekere hoogte wel. Er is feitelijk geen fundamenteel verschil met MultiProvinciaal. Maar zodra er een grote sektarische wereldreligie bijkomt is multiculti inderdaad een splijtzwam.
Dapper! Vrouwen zijn meer geneigd tot consensus en "het bewaren van de lieve vrede." Hoop dat meer vrouwen inzien dat het ook om hun rechten en toekomst gaat en daarom de multicultuur afwijzen.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:44:
En jij? Hangt de socialist uit? Radical Chic?
@Red shirt | 20-03-19 | 09:44 Je vriendin heeft een goede baan met de nodige beloning daarvoor neem ik aan, zodat jij de hele dag kunt reaguren.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:44:
Dat is fijn, Red shirt, meer meer meer vrouwen zoals jouw vriendin. Maar ik zie vooral die vrouwen met hoofddoekjes, die een rem gooien op de integratie en zelfontplooiing van hun dochters. En dat begint af te stralen op de rest. De klas van mijn dochter gaat zwemmen: een deel van de meisjes faket menstruatie, een ander deel wil niet gezien worden in badkleding. We gaan terug naar af.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:44:
En ook poldermeisjes zijn soms academisch geschoold. Niet dat dit verder relevant is, maar meer om u de gelegenheid te geven om uw blikveld wat breder te maken.
@Titje | 20-03-19 | 09:51: Wij hebben allebei een leuke baan en we hebben allebei onze eigen inkomsten.
- De Red Shirts zijn een personage uit de serie Star Trek. Het betekend zoiets als 'zij die vervangbaar zijn.' Ik hou wel van enige zelfrelativeren.
- Ik ben programmeur en heb een scherm openstaan op GS en soms type ik een commentaar. Thats it.
@MickeyGouda | 20-03-19 | 09:57: Mwah... veel Marrokaanse jonge vrouwen doen het geweldig op HBO en universiteit.
@Red shirt | 20-03-19 | 10:13: Wat bedoel je met : " mijn vriendin is multicultureel " . Het is te zien dat je gewoon een venster open laat staan en soms wat typ, je maakt eigenlijk nooit een onderbouwd punt, alleen maar losse flodders. En zoals ik altijd zeg ; multiculturele samenleving is geslaagd, ZONDER de mislims !
@kaasfondue | 20-03-19 | 09:45: Mijn vriendin is Joods-Russisch. Hoe multicultureel wilt u het hebben? We hebben zelfs een verschillend ras. Prachtig toch. Kijk naar buiten: het wordt weer lente.
@Red shirt | 20-03-19 | 10:20:
Snel, laten we gescheiden ingangen maken, gebedsruimtes en ervoor zorgen dat de islam zo snel mogelijk invloed krijgt op die scholen. Is het zo weer afgelopen met die kechs.
@Red shirt | 20-03-19 | 10:26:
Niemand in Nederland, niemand die ik ken althans, zal moeite hebben met het Joods-Russisch zijn van uw vriendin. Het is het haperende gedeelte van de islamitische gemeenschap die de multiculturele gedachte tot een gotspe heeft gemaakt.
@Red shirt | 20-03-19 | 10:26: Uw vriendin is joods en links van politieke kleur? In dat geval verklaart het genoeg.
Laten we maar beginnen om alleen nog maar openbare scholen te tolereren, Geloven doe je maar achter de voordeur....
@Red shit | 20-03-19 | 09:44:
Niet komen huilen als je vriendin je na de verkiezingen dumpt.
@MickeyGouda | 20-03-19 | 09:57: Correct waargenomen. En de preutsheid is ver opgerukt, zelfs in het bastion van de sauna -toch meer een blank dingetje, eve nafgezien van hamamgedoe- zijn er weinig mensen die nog ongekleed gaan. Er wordt zelfs raar naar gekeken. Topless zonnebaden, dito.
Waarom zou je eigenlijk niet ook een tweede en derde keuze kenbaar kunnen maken? Of gewoon de keuze kunnen doorgeven voor de hele gewenste formatie. Het argument van lastig te verwerken zou toch weerlegd kunnen worden met de rekenkracht van stemcomputers. (Dat dergelijke computers ongewenst zijn is een ander punt.)
Wij hebben hier zo'n system in Australie, waar u een hele trits aan voorkeuren moet opgeven.
Dat is geen goed idee, zo kan ik u vertellen. Vooral in de Senaat wordt het een loterij wie erin komt en wie niet door die voorkeurstemmen die van de een naar de andere kandidaat overgaan op zeer ondoorzichtige wijze.
We hebben nu een Senator die 19 eerste voorkeur stemmen heeft gekregen. De rest kwam uit 2de, 3de, etc. voorkeuren.
Maar die zat met 19 echt stemmen dus wel in de Senaat de afgelopen 3 jaar. Zonder wat voor mandaat of electorale basis dan ook.
Met de huidige technologie hebben we helemaal geen partijen meer nodig en kunnen een directe democratie beginnen ! Iedereen kan dan overal op stemmen, wetsvoorstellen indienen etc. We hebben ons BSN nummer en internet !
@HP | 20-03-19 | 09:42: Zo doen sommige staten in de USA het ook vwb hun eigen verkiezingen. Erg bedenkelijk, want zoals je schetst, wordt de verwijdering tussen voorkeur en winnaar reusachtig.
@Kim-Jung-Un | 20-03-19 | 10:27: Dat is ook waar het naartoe moest. Kijk in de geschiedenis en je ziet dat hat hele partijgebeuren erg recent is. Kijk gelijk even wie ermee begon...
Carolieeeeeeeen!!
OK, de piano is Baudet, maar de rest kan ik niet ontcijferen.
Aso, wat moet dit voorstellen??Joris kom er eens in.
We zijn gehackt door de Russen!
Shit, fvd gaat wel heel hard hier. Ik ben ervan overtuigd dat pvv de betere keuze is. Ik hoopte dat fvd de vvd zou leegvreten. Vreemd dat nu ook veel pvv stemmers overstappen naar fvd.
Ik snap die 100 VVD stemmers niet. Nog steeds zand in de ogen?
Stemt u op pvv, doe ik FvD, allemaal blij.
FvD is trouwens zolang ze bestaan al mijn vaste keuze. Daarvoor PVV maar is me te eenzijdig. Daarvoor was het de Goddelijke Kale, maarja, dat mocht niet meer.....
@upbeat | 20-03-19 | 09:40: Zo af en toe hoor je geluiden dat er toch ruzie binnen de VVD is.
Zolang de vereniging PVV nog altijd één lid heeft, kan ik het niet als democratisch zien. Dat is voor mij de belangrijkste reden geweest om FvD te stemmen.
@BakkerHenk | 20-03-19 | 09:57: Altijd datzelfde debiele argument. En partij is geen land. Kijk ook even wat de zgn democratische partijen ervan bakken, met hun gedram en negeren van voorstellen op hun congresjes.
Ik weet het nog niet. Gelukkig lag er een folder van DENK in de brievenbus: Nederland is van ons allemaal. Dat maakt het simpel. Ook de SP is aan het bezorgen geweest. Opvallend is dat de kandidaten in de folder allemaal autochtone Nederlanders zijn. De keuze is dus snel gemaakt....
Zag vanmorgen op tv een lange rij op het treinstation en weet je wat ik miste juist onze allochtone vrienden in de rij, draaiden zich nog een keer om denk ik
Die stemmen in de moskeet
@dedwarsligger | 20-03-19 | 09:42: Je zou eens in de hele randstad % moeten tellen blank/niet blank wat s'ochtends gaat werken. Viel mij jaren geleden al op in rotterdamse metro, 's ochtends bijna alleen blank, en hoe later op de dag, hoe gekleurder het werd. Cliches hebben altijd een bron van waarheid.
Voor de twijfelaars kwam er vanochtend om 06:30 nog een heel klein onopvallend berichtje uit op de Televaag site. Iets met klimaatplannen en kosten voor energie. Stond waarschijnlijk voor morgen op de rol maar is er tussendoor geglipt.
Hou het in uw achterhoofd:
www.telegraaf.nl/nieuws/3319381/reken...
Kan je nagaan, marco, wat er nog aan verborgen ellende zit in de 450 klimaatplannen van de Bende van Nijpels, die nog niet door het CPB zijn "doorgerekend".
Daar zitten onder andere de bescheiden inspanningen bij die nodig zijn voor de bebouwde ruimte (met andere woorden: onze huizen) en de mobiliteit.
Er is een reden waarom deze "doorberekeningen" nog niet zijn gepubliceerd. En niet alleen omdat de benodigde informatie daarvoor ontbrak. Iets met "grote impact", "draagvlak" en "verkiezingen".
Van plan weer PVV te stemmen maar ga toch voor FvD. Vind Baudet wat gladjes en vertrouw hem niet helemaal, maar dit zijn geen Tweede Kamer verkiezingen en een mooie testcase.
De meeste mensen vertrouwen Baudet niet. Het is een populist en zijn feiten zijn onjuist.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:34: Je bent in de war met Klaver. Of Jetten. Of Rutte. Offe ...
@Gewone_mevrouw | 20-03-19 | 09:36:
Niet op letten, is een ingehuurde trol die ook onder de nick Jamal actief is.
Lult alleen maar porpagandamateriaal, misschien is het zelfs een AI dingetje, een robot.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:34:
Ah, u bent plotseling de meeste mensen?
@elfenstein | 20-03-19 | 09:46: u bent zelf een trol... redshirt en ik zijn niet dezelfde persoon
Misschien dondert de coalitie eerder in elkaar dan we denken. Zou natuurlijk heerlijk zijn.
Die blijven krampachtig bij elkaar, gesteund door de Stalinisten van GL. Nu TK verkiezingen houden loopt niet goed af voor de coalitie. dat snappen ze zelf maar al te goed. Het is zaak dat de VVD vandaag een gigantische nederlaag om de oren krijgt wellicht draaien ze bij als Rutte opgetieft is naar BruSSel.
@HaatbaardKnipper | 20-03-19 | 09:33: dan hoop ik dat ze met GL in de eerste kamer nòg niet genoeg hebben voor een meerderheid.
@HaatbaardKnipper | 20-03-19 | 09:33: Ik zie Baudet/dijkhof wel zitten
Zojuist twee stemmen voor FvD uitgebracht, heerlijke dag dit!
Goed bezig.
Ik ga ook blij stemmen. Wacht nog even tot het zonnetje gaat schijnen. Dan wordt het dubbel feest.
Als je straks een blije, gewone mevrouw ziet huppelen: dat ben ik!
Omdat Prem gisteren iedereen die op FvD stemt een kllootzak noemde stem ik FvD.
(Was ik toch al van plan en ben zelfs al lid)
Mensen die door Prem een klootzak genoemd worden moeten wel goed volk zijn.
Zal maar niet zeggen wat ik van Prem vind. Levert me een ban op.
Moeten wel Gutmenschen zijn bedoel je vast.
Fuck die racistische Prem! Ja rascist is die zak! Een ander uitsluiten en al in een hoek duwen. Leul! Nee lelijke Prem wij zijn democratisch met een liberaal rechtse inslag. Zoals het heurt!
Prem is een Gutmensch clown.
Ik noem Prem al jaren een klootzak. En? De kans dat die schreeuwlelijk mijn keuze beinvloed is 0.0. FvD, zelfs zonder prem de enige optie.
Het was alsof de tijden van Pim Fortuyn teruggekeerd waren bij DWDD.
Schuimbekkend van haat, en wanhopig gesmeek om anders te stemmen wisselden elkaar af.
Na de 3e aanval op Baudet en Wilders zag ik het plotseling:
Ze scheten in hun broek voor de uitslag.
Daarna vond ik het alleen nog maar zielig.
Tom-Jan Meeus van NRC, die de vergelijking niet kon volgen, dat een Feyenoorder en een Ajaxied allebei een andere wedstrijd zien als ze kijken.
Zielig.
www.npostart.nl/de-wereld-draait-door...
Bij een inzamelingsactie voor de vader van het vrouwelijk 19-jarig slachtoffer schrijft de buurvrouw: “Mijn buurman heeft het niet breed, is alleenstaand en woonde met Roos samen”. Dat gaat door merg en been. Een lege tafel vanaf nu.
In de Telegraaf een verhaal over de jihadistische familie waar de verdachte uitkomt. De twee nog radicalere broers lopen nog vrij rond, een zou gevochten hebben in Tsjetsjenië. De familie stond op de radar bij de AIVD, maar niets werd gedaan. Het OM vervolgens verzoekt om vrijlating na jarenlang voorgelogen te zijn door de verdachte na een boterzachte belofte van een persoonlijkheidsonderzoek.
Als iets een verkiezingsthema was dan was het deze naar het blijkt islamitische aanslag het wel. Dat dit als onsmakelijk wordt beschouwd door de goegemeente bewijst hoe bang we zijn geworden om ongemakkelijke zaken te bespreken. We hebben een nieuwe goegemeente nodig, deze is stuk.
Verandering veroorzaak je met een rode potlood. Stem.
Om misselijk van te worden. FAAL, FAAL en nog eens FAAL van die Marx Ruttekudthen, en dan die eek-partijen als GL en D66. Dat zijn hele enge sekten.
islam gaat niet samen met onze Joods Christelijk Humanistische cultuur en de heer Wilders verkondigt dit al jaar en dag, maar door het cordon sanitair van Rutte en de gevaarlijke Yasser en Jetten en de Christelijke laafjes van Buma wordt Wilders aan de zijlijn geparkeerd en beschermen die landverraders de islam. Wilders gaat weinig stemmen krijgen maar kan altijd met een rechte rug lopen, hij doet zijn uiterste best en dat al jaren lang, hoe bedoeld U opoffering voor Uw Vrijheid en stank voor dank.
www.geenstijl.nl/5146807/stem-ze-weg/... Weet je, Wilders heeft geen kinderen en dat scheelt alles. Heb te doen met jonge gezinnetjes.
Ik krijg wel het nare gevoel dat de vrienden van yasser klaver en wijnand duyvendak weer taarten met poep aan het bakken zijn.
Gelukkig zijn Melkert & Dijkstal van het podium verdwenen, maar toch als ik advies mag geven zouden de FvD'ers maar even niet naar het Zenderpark moeten een paar weken.
Dat meen ik serieus.
Hoeveel staat het? Vind het zo spannend...
bijna half tien
Duitsers scoren in de verlenging, let maar op
www.marnysensation.nl/stem-verstandig...
Topadvies Marijke!
Wakker worden !!!!
"Jihadbeweging Kalifaatstaat ronselt al langer leden in Utrecht. Terreurverdachte Gökmen T. en zijn familie worden in verband gebracht met deze Duits-Turkse organisatie"
www.telegraaf.nl/nieuws/3319288/turks...
Telegraaf heeft even gewacht met deze publicatie tot na het moment dat de papieren krant al gedrukt was. Verder prima bericht.
Ik ben benieuwd wanneer D66 het voorstel indient om de verkiezingen maar af te schaften, want die Jan met de Pet moet niet al te veel invloed krijgen.
Ja zegt D66, wij leiden de partij waarop u gaat stemmen automatisch af van uw consumentengedrag en belastingaangifte en dienen vervolgens uw stem in voor u.
FvD veel succes gewenst, maar als ik zou moeten stemmen dan was, is en blijft het Greet.
U moet stemmen. Svp.
Wat? Maar stem je dan niet?
Je moet niet. Je mag!
Hup, schoenen aan, jas aan - vort!
ga heen dan, of machtig iemand die je vertrouwt en wèl gaat.
Sorry luiden, u zult het zonder mij moeten doen.
Ben al een aantal jaar Australier, geen NL-er meer.
Toen ik nog in NL zat, heb ik iedere verkiezingen waar ik mocht, gestemd. Sinds 2005 altijd op Geert. Bij de Provenciale staten verkiezingen - waar hij niet meedeed - op de SGP. (Klinkt misschien vreemd maar die zijn heel redelijk zolang je het niet over God hebt.)
@HP | 20-03-19 | 09:59:
Wel jammer dan dat ze het zovaak over godje hebben.
@elfenstein | 20-03-19 | 10:06:
Volgens mij valt dat wel mee hoor. Moet u maar eens opletten: meestal is het een drammerige atheist die het weer niet kan laten, en is het de SGP-er die reageert.
Ik heb aardig wat contact gehad over de jaren met zeer gelovige Christenen: Nooit dat probleem gehad.
@HP | 20-03-19 | 10:17:
Religie is van de duivel. Altijd. rare hobbies van mensen met rare jurken aan moet je altijd blijven ridiculiseren, kritisch bejegenen en niet ophouden tot ze daar zijn waar ze horen:
In het rijk der fabelen.
@elfenstein | 20-03-19 | 10:39:
Zoals Bas van der Vlies het verschil zo duidelijk uitdrukte:
"Het Christelijke liefdesgebod strekt zich uit tot *alle* mensen."
U incluis. :-)
Voor u enig goed nieuws - iets dat u niet zult vernemen in het nieuws: Het Christendom breidt zich explosief uit in 1 van de laatste strikt Islamitische landen, van 300 in 1979 tot geschat 3-6 mln nu.
Vooral onder de jeugd gaat het hard:
mohabatnews.com/en/?p=3852
Een Zalige Verkiezingsdag gewenst!
Ik vind de islam levensbedreigend en levensgevaarlijk en absoluut niet passen in Onze Joods/Christelijk/Humanistische cultuur, maar jetten en yasser feras zijn nog gevaarlijker en het schild van die &^%$@@islam.
Ik vind het ook 'levensbedreigend'. Pfff ik heb gisteren toch even onder mijn bed gekeken naar de boogy man.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:28: En zo te merken heeft ie je hersens opgegeten
@Red shirt | 20-03-19 | 09:28: Het komt naar u toe vanzelf. Al een boerka voor vriendinlief aangeschaft? Of draagt ze al een sjaaltje, een beetje op die moderne manier zo dat het al twee kanten uitgelegd kan worden. Groeit de baard al? Pas op in trams... Sterkte vent!
Als de poll representatief is voor FvD/PVV stemmers dan ben ik verrast. 1 op 4! Zouden zoveel PVVers nu strategisch gaan stemmen?
als het hier al digitaal kan met gelijk uitslag, waarom moeten we onze stem dan nog laten vervalsen in stemburelen?
Degelijk is uiteindelijk wat telt in een democratie..... vvd veilige keus....
Als er een partij is die nog degelijk nog veilig is het de corrupte bende van nijpels, uhh nijvels, uhhh rutte wel!
"Degelijk" is nu niet het woord dat ik zocht, als ik zo de zaak van die tramschutter volg.
"Falen" is een meer reel woord waarschijnlijker.
Een stem op de VVD is een stem op Jesse Klaver.
Een stem op VVD is een stem voor een warmtepomp van 30k.
Als je EU-, Islam- en klimaatdrammersknechtje wilt zijn is VVD een 'veilige' keus.
Wellicht in het verleden.
Ik zou de VVD niet 'veilig' willen noemen. Hoe gaat met de lange lijst van oplichters? Is die nog steeds langer aan het worden?
Als je aan je kinderen denkt is VVD de onveiligste keus ooit ! Klimaat verandert , met of zonder ons ! Historisch gezien was het warmer op de aard, zo'n 95% van de tijd , dus de zeespiegel GAAT stijgen , wat wij ook doen. Beter daarop anticiperen dan idiote dingen. En als we de moslims niet tegenhouden heeft het allemaal geen zin, dan zijn we hier over 100 jaar weer analfabeet ! Nee ? Check de geschiedenis van Griekenland !
Stem a.u.b. PVV of FvD mensen, help Nederland!
Mijn gevoel zegt mij dat dit historische verkiezingen worden en dat VVD, CDA, D666, GL, CU en PvDA geen meerderheid halen in de 1ste kamer.
De onheilige coalitie van zes gaat het wel redden denk ik. Over rechts kan niet vanwege verhoudingen in TK.
En hoe vaak hebt u al de toto gewonnen?
Dierenpoes hoort ook bij die club.
@Knisperende_Tissue | 20-03-19 | 09:23:
Dierenpoes is een hele enge extremistische club waarbij een dierenleven boven dat van een mensenleven staat.
@Petrus Poortwachter | 20-03-19 | 09:21: Leuk verdient bij Unibet met Brexit en Trump.
@2voor12 | 20-03-19 | 09:24: Dat niet alleen, zij is een Adventist, kijk maar naar die opengevouwen handjes. Extremistische club inderdaad.
Gaat we voor een revolte ?! Ja of Nee !
Quote van en voor de dag:
“If you say you're a unifier, you expect and usually get applause. I'm a divider. Politics is division by definition, if there was no disagreement there would be no politics. The illusion of unity isn't worth having, and is anyways unattainable.”
- Christopher Hitchens
Wees niet bang om voor één dag geen “verbinder” te zijn, om één dag geen compromis te sluiten tussen je verstand en de goede smaak en zeden van de moraalpredikers, beroepsdeugers en snake-oil verkopers. Politiek is niet vrienden maken, maar keuzes maken. Vrienden maak je maar in de kroeg. En verbinden doe je maar in het ziekenhuis, met gaasjes, verband en leukoplast. Water bij de wijn doen is een oplichterspraktijk van caféhouders.
Politiek = polariseren. Prettige verkiezingen, allemaal.
HEar hear! U snapt hem.
Quote vd de dag.
Ja maar op die manier doorbreekt u het gezapige partijkartel die al decennia lang onderling de baantjes verdeeld en het volk op afstand houd.
En escaleren.....
@Stormageddon | 20-03-19 | 09:17 Dank en zo jammer dat we nu opgescheept zitten met zijn religekke broer, en U bedoelt "Fijne Verkiezingen" waarschijnlijk.
Mooi gezegd ! Ik zeg het wat korter : FvD ! :p
Ik mag hopen dat de FvD ditmaal een paar getuigen bij de stemtelling heeft geregeld. Vooral in Amsterdam zijn die extreemlinkse lui tot alles in staat.
Tellen in Amsterdam zal wel weer dagen duren.
Ik kan mij nog iets herinneren van een gebruiksaanwijzing om zelf controleur te zijn. Doe die eens versie 2.0 uploaden GS? Het moeten trouwens niet alleen FvD mensen zijn maar gewoon een aantal mensen die graag de democratie zien werken. Ik vertrouw een hoop van die stembureaus niet, kan me zomaar voorstellen dat daar wel rooie rakkers tussenzitten die geen scrupules hebben om FvD kruisjes in de bak "ongeldig" te mieteren.
In Arizona had je ook zo iets. Eerst won de republikeinse kandidaat met 40.000 stemmen verschil, en toen kwamen er opeens nog een zooi "nagekomen" stemmen voor de andere kandidaat, en verloor ze alsnog.
www.realclearpolitics.com/articles/20...
En hou er maar rekening mee dat, indien de coalitie zijn meerderheid behoudt, we pas écht de Sjaak zijn.
'Het volk heeft ons vandaag beloond voor het gevoerde beleid, we zullen dit beleid met extra energie voortzetten!'
Stem Ze Weg!
Er is 0 kans dat de coalitie zijn meerderheid behoudt. Alleen ChristenUnie zal min of meer gelijk blijven, de overige 3 partijen gaan zetels verliezen.
Wie zong dat liedje ook alweer: carolientje carolientje, carolientje wil een man?
De ex-vrouw van John de Mol.
Moet je niet bij Rutte zijn, die heeft hem alleen voor het pissen.
@Titje | 20-03-19 | 09:33: En Hoefnagels.
Kan Nederland qua bevolking niet opnieuw ingedeeld worden ? Een provincie voor PVV stemmers, een provincie voor FvD stemmers enz. De tegenpartij had in 1981 wat dat betreft soortgelijke ideeën,
www.youtube.com/watch?v=K0lg9KchCqQ
*aandelen Heras Hekwerken inkopen doet*
Friesland moet weer onafhankelijk worden !
Om Nederland niet verder af te laten glijden tot een links, slap bolwerk is een stem op FvD of PVV vanzelfsprekend.
zoals het ook vanzelfsprekend is dat die stem al jaren vervalst wordt door de communicatiemedewerkers van Rutte & Carolien en van de Joopers die daar in de corrupte stemburelen Uw stem blijven vervalsen, daarom mag U niet digitaal stemmen vanuit Uw luie stoel.
@Theo-Pim-Riv | 20-03-19 | 09:18: mag hopen van niet....
Is het software probleem van de telmachine nu al opgelost?
De uitslag wordt eerst gecheckt door de overheid, pas als de uitslag bevalt wordt deze vrijgegeven.
Neuh. Is ook helemaal geen belang bij. De superklimaatonvriendelijke stembiljetten worden overmorgen door de versnipperaar getrokken. VVD komt er weer als grootste uit, en er kan nooit meer een hertelling plaatsvinden.
het gaat een dag langer duren, wedden!
Schijnt nu ergens F=V in geprogrammeerd te zijn
Tja, ik had graag op een lokale kandidaat van een partij uit dit kabinet willen stemmen die als individu op provinciaal niveau best goed werk levert, maar voor de 1e kamerverkiezingen zal hij stemmen op jaknikkers die de totale waanzin van Rutte 3 daar steevast ondersteunen. Dat zootje moet echt worden weggestemd dus dan maar een strategische stem voor Terry ditmaal.
Het is de Nazi-partij voor schoon drinkwater geworden. Tijd dat die bruinhemden uit de bunker komen en loopgraven gaan aanleggen, dat is goed voor de waterhuishouding.
LOL!
O nee, niet weer de Nazi-partij voor schoon drinkwater ...
Allemaal DENK gaan stemmen. Moet je eens kijken hoe snel CDA en VVD gaan inbinden :)
Ja doei!
Nee, religie hoort achter de voordeur en in gebedshuizen thuis. Verder nergens. Ook word ik een tikkeltje misselijk dat die özturk in een debat niet veel verder komt dan 'wat wat' en 'wie ben jai'
DENK = Turks nationalisme = neo ottomanisme = mensenrechten schenden = oorlogsretoriek = andere mensen uitschelden = anti-semitisme = homo haat = christianofobie.
Nee, dank u voor het advies, maar ik denk dat ik iets anders ga stemmen.
Islam = Sekte = Verboden
Trouwens, die FvD advertentie staat dus vandaag wél paginagroot in de Telegraaf. Was gisteren toch nog reuring over???
Wat staat er voor leus op dan?
Alle verkiezingsadvertenties zijn gisteren geweigerd, niet alleen die van FvD. Had te maken met de aanslagen, the day after geen politieke advertenties. Vandaar dat het vandaag wel is geplaatst...
Maar zonder tekst, alleen Terry en het Forum logo.
@BluRay | 20-03-19 | 09:20:
Van andere verkiezingsadvertenties waren er dan ?
@cheops | 20-03-19 | 10:23:
Van = Welke
Ik vertrouw al het tromgeroffel van De Hond niet. Veel twijfelaars denken nu: Thierry wint toch, dus mijn stem heeft ie niet nodig. Ik stem nog één keer VVD. Deze FvD-stemmerT houdt rekening met een tegenvallende uitslag.
zou kunnen , maar mijn Hemel, wat een vertrouwen heb je in de mensheid. Ik ga ervan uit dat mensen - zeker reaguurders - wel degelijk een keuze maken zonder de invloed van de Hond.
wat dacht U dan, als 700 communicatiemedewerkers van Rutte onder leiding van Carolien Uw stem aan het vervalsentellen zijn?
Vergelijk de prognoses van vorige jaren van de Hond eens met de daadwerkelijke uitslagen.
Nou, aan het verkiezingsdebat het ik niks gehad. Daar kwamen alleen onderwerpen aan bod waar de Provinciale Staten helemaal niet over gaan. In feite stem ik vandaag helemaal blind. Ik heb geen enkel idee wie mijn kandidaat is en wat hij/zij wil doen.
Maar de Provinciale Staten benoemen de Eerst Kamer en daar moeten zowel het kabinet Rutte-3 als de Groene Khmer fors verlies lijden.
#stemzeweg
En maar massaal op FvD stemmen. De islam is het grootste probleem en op dat dossier is FvD veel te soft.
En de beurs van de burger is ook een groot probleem wanneer die wordt leeggeroofd voor 0,00000007 graden. Waar leg je de prioriteit?
alsof Wilders daar wel een antwoord op geeft? Kom po man, wees reëel.
@Winter_is_coming | 20-03-19 | 09:14: Dat dossier is onderhavig.
Daarom stemmen de softies ook op FVD
@langzullenweleven | 20-03-19 | 09:17: Niks doen is dus de optie?
Tja. Als je wilt dweilen moet eerst de kraan dicht. Mijn stem gaat dit keer naar FvD. Maar niets mis met PVV hoor.
Maar dat is juist de kracht van het FVD format. Een hele grote groep wil niet op Wilders stemmen vanwege de irrationele angst om als racist te worden gebrandmerkt. Dat is helaas de realiteit. Die angst hebben ze niet bij FVD omdat die daar geen speerpunt van maken. Tegelijkertijd willen ze een rem op de immigratie wat onder de streep hetzelfde resultaat oplevert. De FVD en de PVV zijn bloedverwanten maar leggen andere accenten. Uiteindelijk vreet de de FVD de VVD, CDA en zelfs D66 verder uit.
Wat kijkplezier voor de huistrollen:
tpo.nl/2019/03/17/frans-timmermans-eu...
TimmerFrans reageert op de gebeurtenissen Utrecht en noemt dan vervolgens Rotterdam als voorbeeld van een functionerende multicultuur. Als er morgen een aanslag in Rotterdam is, dan wijst hij weer naar Utrecht.
@Beefbus | 20-03-19 | 09:16: Timmermans of Snamremmit, hij draait alle kanten op en alles is goed, als het hem maar wat oplevert, om te beginnen aandacht.
@Beefbus | 20-03-19 | 09:16:
Hij weet niet waar hij over praat. Echt niet!
De (turkse) haat tegen autochtonen, zwarten, homo's, niet-islamieten .. ja, eigenlijk tegen letterlijk iedereen die niet Turks is, kent nergens in Nederland zoveel volgelingen en is nergens zo groot als in Rotterdam.
Die haat is een door Erdogan geïnstitutionaliseerde haat. Hij gebruikt oorlogsretoriek die Turken in Europa en daarbuiten tot die haat aanzet. Vanochtend las ik dat hij gezegd heeft dat Australiërs die naar Turkije welkom zijn, maar in doodskisten zullen worden teruggestuurd. Dat is haatzaaierij, opruiing, oorlogsretoriek, een oproep tot oorlog!
timmerfrans moet lekker in Brussel blijven zitten
@gaffelbaard | 20-03-19 | 09:38: Erdogan is aan de macht omdat de Turken dat willen. Dus wie de oorzaak en wie het effect is daar kun je over twisten.
Ollongren is haar NL paspoort kwijt ... heeft natuurlijk ook nul waarde voor een Zweeds staatsburger.
Mevrouw Ollongren en mevrouw Kaag horen wat mij betreft tot de betere bewindslieden.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:18: de kleur van je Nickname deed al vermoeden dat je van de verkeerde kant was
@Red shirt | 20-03-19 | 09:18: Nieuwe trol in het huis...... en altijd zonder kroontje, wel de panelen vervuilen maar er niet voor betalen...... kneus!
@Red shirt | 20-03-19 | 09:18:
Aaaaaaaahahahahaha, u bent werkelijk te grappig. Dolf JAnsen, I presume?
@Fatwabuster | 20-03-19 | 09:21: Ik had wel een kroontje omdat ik geenstijl een belangrijk platvorm vind. Maar vanwege jorissen en m'n geld niet willen hebben... ben ik nu kroontje af...
@Jamal | 20-03-19 | 09:31:
Ah, dus meerdere nicks en persoonlijkheden. Trol alert in het kwadraat.
Jamal = Redshirt = hired troll.
Dat helpt niet want Zweden is een EU land, en je mag je tijdens de verkiezingen legitimeren met een buitenlands paspoort zolang het paspoort maar v a n een EU lans is en niet langer dan 5 jaar verlopen.
@elfenstein | 20-03-19 | 09:34: Ho ho ho... dat is niet waar meneer elfenstein. Ik word vaak uitgemaakt voor troll (ook irl) maar ben a> niet gehuurd en b> zeker niet redshirt
@Jamal | 20-03-19 | 09:41:
Fatwabuster reaguurt op redshirt, jamal reaguurt terug.
Bewijs staat hierboven maar voor de goede orde:
@Fatwabuster | 20-03-19 | 09:21: Ik had wel een kroontje omdat ik geenstijl een belangrijk platvorm vind. Maar vanwege jorissen en m'n geld niet willen hebben... ben ik nu kroontje af...
Jamal | 20-03-19 | 09:31 |
Nog afgezien van de grove taalfout lijkt me dat u twee accounts heeft of zich in ieder geval vergiste in welk beeldscherm u voor zich had.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:18:
Kaag? Ben je gek?
Kaag is degene geweest die dat ene OPCW rapport opgesteld dat in alles Assad de schuld gaf en als een gifgasmonster afspiegelde, zonder een van de partijen de schuld te geven, want dat mocht niet maar ze deed het toch.
Dat rapport stond haaks op wat haar voorgangster Carla Fel Ponte zei, en die toen al (In 2015) waarschuwde dat OOK de (alles behalve) gematigde rebellen gifgas hadden en dat hebben gebruikt tegen de bevolking.
Na het rapport van Sigrid Kaag werd dat door de politiek niet geloofd, moesten de gifgas-terroristen geholpen worden, moest Turkije die de terroristen hielp ook heel veel geld krijgen, moest er NLA steun komen, enzovoort.
Dus, nee. Geen stem voor Kaag.
Imho is hierom een stem op Kaag (D66) een stem voor het terrorisme van de politieke en radicale islam, en dat is niet w ast ik voor ons land wil.
Daarnaast geeft het huwelijk dat Kaag met een PLO-er heeft, en wetende dat de PLO voor vele terroristische acties verantwoordelijk en zeer gekant tegen het Westen is, een zodanig hoog veiligheidsrisico dat deze dame überhaupt geen overheidsfuncties zou mogen bekleden.
Fins
@elfenstein | 20-03-19 | 09:52: Taalfout? Misschien legt u zelf de klemtoon verkeerd in mijn eerste bericht. Niet heel erg hoor, overkomt de besten...
Benieuwd wat een peiling over digitaal kiezen vanuit je luie stoel op zou leveren en dat tegen de 700 stemfraudeurs van de VVD in. Stemmen digid en transparant, live tellingen, moet toch kunnen anno 2019 in dit digitale tijdperk.
Nee potloodje en vierkante meter papier x 16 miljoen, is minstens een heel bos wat gekapt moet worden en daar hoor jetstrean en die halve marokkaan niet over.
Is altijd veiliger dan stemmentellers van Links & VVD in de stemburelen, waar FvD verleden keer tijdens stemtellen weggestuurd werden.
Nee dat kan niet. Veel te veel problemen mee, niet veilig en tig keer duurder dan papier.
@Specy | 20-03-19 | 09:19: als ik mijn belastingaangifte digitaal kan doen dan kan dat met stemmen ook. Wellicht kan het gecombineerd worden, we stemmen immers op lieden die onze centen verdelen. Voorts zijn peilingen ook vaak digitaal en daar varen die politici blind op. Het is een peulenschil om iedereen een uniek nummer te verschaffen dat in combinatie met DigiD gebruikt kan worden voor het stemmen.
Ze willen ook dat het anoniem is.
Kijken jullie wel uit deze bubbelpeiling niet al te serieus te nemen?
Op de joop .nl zou jerry baudet geen enkele stem krijgen hoor.
tjee zeg, goed dat je dat zegt. Had ik zelf nooit bedacht!!
Op Joop en andere extreem linksche sites is het stil, want die zitten straks Uw stem te vervalsen. Potlood & papier hahahaha stom zijn we.
Is het ook goed dat ik Baudet niet serieus neem? De man is een opportunist en populist. Hij liegt en bedriegt.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:12:
U bedoelt MArk Rutte. En we nemen jou ook niet serieus hoor, geruststellend he?
@Red shirt | 20-03-19 | 09:12: moet U geen stemmen tellen? U lijkt mij daar uitermate geschikt voor.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:12: Net als Rutte, dus hij zou een prima staatshoofd zijn! Go FVD!
@Theo-Pim-Riv | 20-03-19 | 09:11:
Ja, linkse vrijwilligers laten al jaren “foute” stemmen verdwijnen, maar iedereen kan zich opgeven om toezicht te houden op het tellen van de stemmen, maar met verkiezingscomputers is de uitslag nog makkelijker te vervalsen, zonder dat ook maar iemand het door heeft.
Je bedoelt ; op Joop . nl zou een stem op Baudet de digitale versnipperaar ingaan ! Joop.nl vertegenwoordigt alles wat niet democratisch is en waar Orwell voor waarschuwde !
Sorry maar ik heb zo gruwelijk het gevoel dat het weer gruwelijk gaat tegenvallen. De meeste Nederlands stemmen als een schaap en laten zich als tamme lammetjes naar het slachthuis geleiden.
Ik hoop zo dat ik het mis heb.
#stemzeweg.
De hypotheekaftrek en het autotootje gaat boven alles bij de doorsnee Nederlander. Daarentegen hebben ze op een verjaardag oid, met een biertje op, het hoogste woord over allochtonen, islam enz.
Ik ook. Heb de hele ochtend al Dream On van Aerosmith in mijn hoofd...
Hier hetzelfde idee. De linkse propagandamachine op NPO radio en televee draaide overuren de laatste week en er zullen er weer een hoop intrappen.
die gasten van Joop zitten allemaal als stemmenteller in de stemburelen man
@Jan Leul | 20-03-19 | 09:10: de hypotheekaftrek is al gesneuveld en wie de benzineprijs gezien heeft weet dat de auto gruwelijk duur is gemaakt. Als het op die 2 aan komt, dan haalt de vvd 0 zetels.... wat overigens voor die verraders exact het juiste aantal is...
@Jan Leul | 20-03-19 | 09:10: Over zes weken 'n verjaardag van neef Kees en 14-6-19 op visite bij die collega, blablabla Saai volk. Vandaag is woensdag gehaktdag en alles blijft bij hetzelfde.
@Petrus Poortwachter | 20-03-19 | 09:10: ik luister al de hele morgen naar Slayer en Rotting Christ.
@Ronnie uit Helmond | 20-03-19 | 09:13: Dan ga ik Motorhead maar eens opzetten, mag toch niet stemmen.
Veel mensen gaan gewoon niet stemmen. Denk dat daar ook een grote makke in schuilt.
Zo te lezen is GS de thuisbasis geworden van de FVD.
Maar goed,voor mij weer PVV.
Welnee
PVV x 4
Maakt niet uit als het de boel maar opschudt! Het gaat hier om het testen van de proteststem en of er onregelmatigheden geconstateerd kunnen worden bij het tellen van de stemmen; een significante meerderheid voor kartelpartijen lijkt mij inmiddels verdacht en reden genoeg voor een onafhankelijk onderzoek.
Prachtig verhaal over Jesse Klaver op NPO1:
www.youtube.com/watch?v=tkfyZ1dXCYA
Nice!
Ahh. Het belooft een mooie dag te worden. Niets waar je zo opgewekt van wordt in de morgen als de geur van ritueel verbrande stembiljetten.
verbrande moet zijn vervalste
Nee nee nee , schande die monoloog zo te gebruiken ! En je vergeet 1 ding ; "... that smell reminds me of victory ! '
En vanmorgen op radio en TV ging het bashen van Wilders en Baudet vrolijk verder. Ook veel aandacht voor dat ingestudeerde slimme trucje van Rutte met z'n help Carolien. Heeft dan niemand door dat het nog werkt ook.
De afrekening met de msm gaat nog komen, de rekening loopt steeds hoger op...
Inderdaad. Rutte is nu overal in het nieuws en aan het woord over die black out. Het wordt breed uitgemeten dat hij ook maar een mens is.....
Was denk ik geen truckje - maar wordt achteraf wel iets positiefs van gemaakt. Denk je even in als het Wilders of Baudet was overkomen: "blijkt maar weer dat ze alleen een paar schreeuwerige one-liners instuderen en weglopen voor het echte debat".
Moet je eens reruguisteren ,gisteravond rond het nieuws van tien uur. Zonder engie schaamte Geert en Baudet vernederen. Weg met Radio 1, 2 en 5. 4 zijn oudjes die s'morgens naar klassiek luisteren en daarna radio uit wegens onbelangbaarheid.
@ritter vn hüpfburg | 20-03-19 | 14:41: terugluisteren...
Het meisje van 19 had vandaag voor de eerste keer in haar leven mogen stemmen. SAD!
Respectloze debiel van een Jetten zei in het debat met Wilders dat er 2 doden gevallen waren. Hoor ik niemand, ook geen media , over. Ach ja , t'was maar een verspreking.
@Jan Leul | 20-03-19 | 09:07: Jetten is een huichelaar pur sang
@langzullenweleven | 20-03-19 | 09:12: Die moet eens met z'n vrindje hand in hand gaan lopen in bepaalde buurten in de grote steden. Wellicht wordt die misselijke lul dan wakker.
Nou dat wordt dus “None of the above”
#stemzeweg
Je kan ze alleen weg stemmen als je wel zelf stemt... #stemzeweg slaat op de huidige coalitie, dus hup, naar de stembus jij :-)
@ReaBrammer | 20-03-19 | 09:10:
Ok, U heeft mij overtuigd, ik ga stemmen. Jammer dat u de referentie naar “Brewsters millions” heeft gemist, maar die film is ook wel van best wel lang geleden.
@ReaBrammer | 20-03-19 | 09:10: @ Osdorpertje heeft gelijk en jij trapt in een sprookje.
Louter stemmen die niet worden uitgebracht dragen niet bij in het draagvlak van de regeering. (regeering: Dank jullie wel stemmers, zonder jullie toestemming kan ik jullie land niet weggeven aan EU).
EU is bezetting.
Lissabon is called a changeover. The movie goes on, and nobody in the audience has any idea.
Rutte heeft alvast voorgesorteerd voor Brussel in de media:
"VVD’ers over Rutte: tijd voor ‘vers bloed’"
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...
"Gezien de uitkomst van de verkiezingen heb ik niet meer het vertrouwen van het Nederlandse volk in mijn rol als premier. Ik heb daarom besloten mijn ontslag aan te bieden aan de Koning. Ik laat de vraag 'komen er nieuwe verkiezingen' aan de Tweede Kamer. Zij kunnen ook besluiten de voltallige ploeg te laten doorwerken, waarbij de Vice Premier mijn taken overneemt. Ik dank u wel."
Die 169 VVDers lopen ook met een plaat voor hun kop wanneer ze denken dat Klaas ze uit het moeras kan trekken. Respect komt te voet en gaat te paard; Klaas gaat dat niet meer fixen
Nee, dan krijgen we de nepnieuwskoningin er voor terug. Ik weet niet wat erger is.
En als ze me zoeken ben ik bij jan kloot.
De geur van lavendel en het gerinkel van vaasscherven in de ochtend.
Het is nu al een mooie dag.
Er is maar 1 reden voor mij om geen Baudet te stemmen, dat is wanneer ik dat stembiljet met een bezem in Rutte’s reedt kan douwen...
Ik zie het voor me, dank!
Je kunt ook gewoon Thierry stemmen, fotootje maken van je ingevilde stembiljet, thuis effe uitprinten en vervolgens de bezem pakken. Ga eens denken in oplossingen man !
doe je 'm ook nog een plezier mee, denk ik
Krijgt hij misschien eindelijk een rechte rug.
FvD.
PVV of FVD?
Tell me, ben er nog niet helemaal uit.
Kies voor de grootste middelvinger naar Rutte. FvD is dan de meest strategische stem.
Je kan het niet fout doen........ succes!
Allebei goed!
Allebei dikke prima.
PVV is socialer, FvD is liberaler. Maar bij allebei staat de Nederlander/Nederland voorop. En bij beide is de EU een middel en geen doel, zoals bij bijna alle andere partijen.
Kijk dit, voel je goed en ga stemmen, Doen en niet denk.
www.youtube.com/watch?v=erdtJ2m8H4w
Ik vind die blonde met minirok en zwarte kousen op gympen best mooie lange benen hebben en als wiskundige houdt ik van lange benen.
@Theo-Pim-Riv | 20-03-19 | 09:02: Nu ben ik ook gek op wiskunde en dol op lange benen. Maar ik mis het causaal verband. Verlicht mij aub.
Geen Schiphol in de Noordzee, maar een COA.
Maak er dan een duo eiland van i.v.m. de retourvluchten .2 vliegen in ............
Watervliegtuigen gebruiken 1000 x minder kerosine en hebben geen landingsbanen nodig, tevens kunnen ze 90% boven water vliegen en in geval nood daar altijd landen. Niet zo gek eigenlijk wat U zegt, Ook kunnen ze groter dan vroeger gebouwd worden en misschien zelfs hybride.
2 x FvD!
Jammer. Een verloren stem.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:03:
Hou maar op, we weten nu wel dat je ingehuurd bent door de rode khmer om hier stennis te schoppen. Je kan tegen je opdrachtgever zeggen dat het geen zin had en dat ze je doorhebben bij GS.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:03:
Hee, onze vriend Red Shit is voor de verandering eens vroeg uit zijn bed gekomen.
@Red shirt | 20-03-19 | 09:03:
Wat schuift dat nou per reaguursel?
@kaasfondue Helaas is rood shirtje nog niet toegekomen aan het onderdeel "koffie ruiken".
Ik kan je zeggen dat ik nogal wat gelijk gestemden om me heen heb. FvD krijgt monster uitslag! 13 of 14 zetels!
@Denkhetnjet | 20-03-19 | 09:16: ik hoop het maar ik denkhetnjet
@elfenstein | 20-03-19 | 09:07: Red shirt voelt zich belangrijk door deze opdracht. Of dat met opgeheven hoofd kan, maakt niet uit. Belangrijk... dat is! Zo zijn er wat die zich laten gebruiken voor de belangrijkheid.
Waterschap ga ik blanco stemmen. Is een uitvoerend orgaan en moet er voor zorgen dat we geen natte voeten krijgen, dus wel belangrijk! Maar de enigste reden dat ze een democratisch gekozen bestuur hebben is omdat we als burgers sinds de jaren 80-90 belasting betalen voor het waterschap. De politieke partijen proberen vol overgave ook daar de baantjes in te pikken. De kandidaat lijsten voor het Waterschap staan vol met Politieke fossielen die voor andere politieke posten uitgerangeerd zijn . Ze proberen daar nog een graantje mee te pikken. Ik ben uiteraard voor goed beheer van water maar tegen de opgetuigde bestuurslaag. Goede reden om blanco te stemmen leek mij.
Waterschappen zijn de oudste democratieën ter wereld.
Eigenlijk gedogen die de nieuwe Nederlandse (nep-democratische) politiek.
@Obsi | 20-03-19 | 09:00: Hulde. U weet het.
Mwah, ik kan hier in A'dam op de waterschapstak van FvD stemmen en die beloven in ieder geval om onzinnig geld wegsmijten in die bestuurslaag aan te pakken. Baat het niet dan schaadt het niet en het voelt sowieso wel lekker om 2x een middelvinger op te steken.
Ik hoorde Hiddema zo vaak op de radio gisteren in spotjes voorbij komen, dat ik nu gehersenspoeld ben. Go team FvD
Ik zie die foto en denk: moeten hier dan geen turkse vlaggen hangen zoals gebruikelijk in amsterdamse stembureaus?
Bij het AD (ik doe geen link) doen ze DWDD en Jinek/Pauw nog even dunnetjes over met een live-vdeoblog ding. Anne-Fleur Dekker, die gozer die op Jan Roos lijkt, maar zeker weten niet Jan Roos is, en nog een of andere onbekende bekende Nederlander in een panel staan te deugen en te shinen alsof het een lieve lust is.
En daar word je dan mee wakker.... sodemietert op.
Een tweederangs deugpanel idd. Walgelijk om zo electoraal profijt te trekken van die moordpartij in Utrecht door het FvD te besmeuren.
Rutte was al weer lekker bezig op radio 2.
Boehoehoe, stoute Wilders en Baudet, die zo maar campagne voeren met de aanslag in Utrecht. Nee lul, jij en je kabinet hebben enorm gefaald. Maar daar mag je dan in verkiezingstijd niets over zeggen want blahblah. Wanneer dan wel? Of mag het helemaal niet, want nabestaanden? Dus je mag wel miepen over kleinigheden, maar vooral niet als je echt volledig gefaald hebt als kabinet?
Ik ben er zeker van dat Baudet en Wilders, en de nabestaanden, ook veel liever hadden gehad dat er helemaal niet over een aanslag in Utrecht werd gesproken, of over het geblunder van justitie waardoor de dader vrolijk rond kon lopen.
Nee laffe lul, als er 1 moment was om het erover te hebben, dan was het wel in de aanloop van de verkiezingen.
Dat moest ‘ie zeggen van Carolien.
Klopt, maar een narcist als Rutte kan niet tegen kritiek. Wanneer je kritiek op een narcist levert gaat hij in de aanval en zal hij je op alle mogelijke manieren en vooral met leugens, minachting en kleineren proberen onschadelijk te maken. Rutte heeft geen geweten.
Dit. Maar goed, de vinger op de zere plek leggen is blijkbaar restecploos anno 2019.
Het rode potlood in handen van Tissue heeft vanmorgen het cirkeltje voor de lijsttrekker van de provinciale forumfractie ingekleurd.
“Boehoehoe, stoute Wilders en Baudet, die zo maar campagne voeren met de aanslag in Utrecht.”
En door er nú uitgebreid op in te gaan, gebruik je dit óók voor je eigen campagne.
@Rheia | 20-03-19 | 08:58: ik denk eerder dat Rutte psychopaat is, lacht op de gekste momenten.
Niet iedere psychopaat zwaait met een mes of zo.
Dan mag Klaver Jetten ook niets zeggen over het klimaatakkoord, want het is een hele natte maart naar het schijnt.
Oke wie heeft er per abuis met zijn dikke worstvinger op Denk gedrukt?
13 dikke worstvingers.
1 gezinshoofd.
Zeg eens eerlijk rood shirt... was jij dat ?
@Grijskijkert | 20-03-19 | 09:18:
Ik zie net dat ie ook wel eens als "jamal" reaguurt. Doe zelf het rekenwerk maar.
Zit al klaar met bier en nootjes, wachtend op de exit polls.
Wie is het slachtoffer bij een dijkdoorbraak. Daar gaat het om bij de waterschapsverkiezing. VVD/CDA: boeren en koeien zijn veilig, Groen links: laat het water maar stromen, goed voor het millieu, jammer voor de bevolking, D66: als degene die niet zwemmen kunnen maar droog blijven. Eigenlijk verwacht je in een "beschaafd" land dat water, net als het ophalen van huisvuil en onderhoud aan de wegen zonder gestem gewoon goed geregeld is. Zo meteen moeten we nog gaan stemmen voor een burgemeester...
Of een MP.
Een kilometers ver op harde toon reikende megafoon galmde door Nederland en schrok menigeen wakker:
"Meneer Rutte, een hele goedemorgen. Bent u eindelijk wakker?
Vandaag is de kiezer de baas!
De kiezer wenst geenszins nog langer ongevraagd opgedrongen te worden met illegale, kansloze niet-westerse criminelen uit veilige landen zich voordoend als asielzoeker - wetend dat het zwakke kabinet Rutte hen tot in lengte van jaren op kosten van de belastingbetaler gedoogt in een veel te duur aso-azc dat voor dat rapaille wordt ingericht i.p.v. een ticket never come back line eigen land.
Dit slepende en polariserende kabinetsbeleid is voor veel kiezers onaanvaardbaar.
Duidelijk wordt ook dat het onlangs door Nederland ondertekende VN-Migratiepact allesbehalve wederkerig is en ook niet de veiligheid en rechten van Nederlandse inwoners voor ogen heeft."
Ja, die Buma is me d'r eentje.
Als de peilingen kloppen worden de komende 2 jaar in ieder geval nog onregeerbaarder.
De EK is verworden tot een soort schaduw tweedekamer waar ongegeneerd partijpolitiek bedreven wordt. Inderdaad inruilen voor een constitutioneel hof die poppenkast.
Gelukkig zijn er ook lokale partijen om op te stemmen.
Stop Hamas Nederland, stop GroenLinks!
Stem links, stem kalifaat. Nog zo’n ‘prachtig’ voorbeeld hoe autochtoon links (in casu een Duitser) graag tegen moslimterrorisme aanschuurt: www.telegraaf.nl/nieuws/3319288/turks...
Dankzij Rutte, a.k.a. het schoothondje van Mutti Merkel, nu ook in dit theater mogelijk.
Interessante poll: de geschiedenis leert wat slaafs volgen( dus niet zelf nadenken) voor gevolgen kan hebben
Propper in Robot Jetten modus. Kan iemand de stekker er even uittrekken?
Heeft u het nou over drie kabinetten Rutte of is het gewoon weer een uitgekauwde Godwin wegens gebrek aan argumenten?
De 1e regel in politiek discussie voeren op internet:
"Iedereen die ik niet mag is Hitler."
@Niedendeze | 20-03-19 | 08:57: Ik vermoed dat hij duidt op Stalin, Mao en Pol Pot.
@Winter_is_coming | 20-03-19 | 09:03:
Allemaal hetzelfde, socialistische teringlijers.
@propper Praat voor jezelf man. Wie de neuq ben jij dan wel om te veronderstellen dat een ander niet zou nadenken.... mmm ? Met je vingertje wijzen naar een ander betekent (en zeker in dit geval) dat er vier vingertjes naar jezelluf wijzen.
Poll is verlopen, stom ding.
Enniewee ik woon (gelukkig) tegenwoordig in het buitenland dus kan jullie stumpers niet steunen.
GOGO FVD & PVV !
Wilde eerst FvD stemmen, maar ik vind niet dat de politiek hoogleraren en wetenschappers mag vervangen of ontslaan wanneer ze niet dezelfde standpunten van de regering Baudet verkondigen. We leven niet in Turkije. Wie dit wel vindt wil ik er even aan herinneren dat er ook een premier Klaver, Krol of Kuzu kan komen die dan de feiten mag bepalen en de wetenschap aan de kant mag zetten. Lijkt me niet de bedoeling.
Daarnaast verkondigt Thierry Baudet rassen- en complottheorieën die in extreem-rechtse kringen bedacht worden om vreemdelingenhaat aan te wakkeren. Zo verkondigt Thierry net als Geert dat er een omvolking plaatsvind. Deze theorie gaat uit van een bizar groot complot waarbij de overheid er op uit is om de oorspronkelijke autochtone bevolking te vervangen. Te bizar voor woorden en er is dan ook geen greintje bewijs voor te vinden. Lijkt me zeer gevaarlijk om hier in mee te gaan en FvD trekt dan ook de nodige onfrisse figuren aan die zich hier - niet heel verrassend - in kunnen vinden omdat het hun eigen propaganda is.
Waar wel bewijs voor te vinden is en dat op grote schaal door vrijwel iedere universiteit en wetenschapsbureau ter wereld wordt erkend is dat de mens invloed heeft op de opwarming van de aarde en dat dit een zorgwekkende ontwikkeling is. Thierry ontkent dit. Ik heb meer vertrouwen in de wetenschap dan in de politiek (of religie). Zeker toen Thierry onlangs nog zure regen een hoax noemde wat gewoon echt feitelijk en meetbaar onjuist is. Als kiezer voel ik me dan ook totaal niet serieus genomen door deze man.
Dus toch maar met mijn gezonde verstand gestemd.
Dank u voor uw bijdrage. vast moeilijk typen zo met uw kop in het zand.
En bedankt voor het versnellen van de teloorgang van Nederland. Goed bezig schaap. Slaap lekker verder.
Gezien de stand van de poll lijkt het erop dat u een beetje tegen de verkeerde boom aan het blaffen bent.
FvD for the win!
Wat een prietpraat reactie! Eerst wilde je FvD gaan stemmen maar op de valreep kwam je tot inzicht en gebruikte je jouw gezonde verstand, haha....
Na het lezen van uw onzin nog meer gesterkt om op FvD te stemmen....... Bedankt!
U begrijpt niet dat u de huidige linkse kongsi beschrijft in uw niet gewenste punten qua onderwijs manipulatie en rassenleer. Juist daarom is FvD imho een beter alternatief
Allemaal wegkijkers zonder inhoudelijke reactie, dit had ik ook wel verwacht. Versterkt me in mijn keuze.
PVV.nl dankt U.
Nou gezien je opvattingen hier was je nooit van plan FvD te stemmen. Dus het is niet dat er een stem verloren gaat ofzo.
Klopt, geen greintje bewijs en allemaal hysterie! Wist u trouwens wie een paar jaar geleden de Coudenhove-Kalergi-prijs (voorvechter van een centraal geleid Europa waar alle rassen gemengd dienen te worden) heeft ontvangen? Mevrouw Merkel als dank voor "wir schaffen das"...
@Ardbeg | 20-03-19 | 08:59: Ga jij lekker op Mark stemmen..... of is het in werkelijkheid zijn souffleur Carolien.... kneus!
Dus gelukkig dan maar op PVV gestemd? Geert is het gegund, prima kerel met ballen.
Pure linkse emotie stem dus waarbij zoals gebruikelijk de logica het onderspit heeft gedolven. Bizar ook het argument om te stellen dat er geen omvolking plaatsvindt terwijl de grote steden als Rotterdam inmiddels als voor meer dan 50% uit allochtonen bestaan met de bijbehorende hogere geboortepercentages.
U weigert om de werkelijkheid te zien en dat zal u uiteindelijk gaan opbreken.
@eerstneukendanpraten | 20-03-19 | 09:00: Kneusjes als @ardbeg zijn niet zo van de feitjes..... die geloven meer in gescripte leugens
@ Ardbeg | 20-03-19 | 08:53 | Even wakker worden AUB. Wetenschap in NL is allang gepolitiseerd.
De Nederlandse universiteiten onderscheiden drie geldstromen:
De eerste geldstroom in Nederland is direct afkomstig van het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap. Dus politiek
De tweede geldstroom is afkomstig van zelfstandige publieke organisaties als de NWO (Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek) dus gevoelig voor politieke lobbies.
De derde geldstroom is projectgebonden financiering, vaak van private instellingen maar ook van Ministeries. Dus deels ook politiek.
Dus wetenschap is helemaal niet zelfstandig onderzoek. je krijgt alleen geld wanneer de opdrachtgever jou een vraag stelt met een zak geld erbij. De vragen zijn niet vrij maar worden door de politiek voor het allergrootste deel bepaald. Begrijpt u Ardberg?
Mijn gezond verstand zegt: "Wat een onzin dit gebral". Vandaag is het FvD-day!!!
Hup Thierry en Theo, vandaag is het begin van een nieuw tijdperk.
@Ardbeg | 20-03-19 | 08:53 Slecht verhaal. Baudet stelt volomen terecht vraagtekens bij de klimaat hysterie.
Grote delen van de stijging zijn gefacbriceerd. De klimaat gevoeligheid tov CO2 blijkt keer op keer zwaar overdreven te zijn geweest want de modellen kloppen van geen kanten en hij heeft volkomen gelijk om een ananlogie met zure regen te trekken. Niks meer mee aan de hand, was een gelokaliseerd probleem in Zweedse en Finse bossen.
30 years ago Waldsterben (forest dieback) was probably Germany’s first post-war environmental hysteria to grip the country. Today we see that all the prophecies of doom were completely wrong.
notrickszone.com/2011/05/26/documentar...
Climategate.nl. En stel de invloed van de mens op CO2 is waar (zeker, want er zijn 7+ miljard CO2 productieunits op deze planeet en groeit als een plaag), wat maken de plannen van onze regering uit op mondiaal niveau voor CO2. Helemaal niks!!! Wij zijn verantwoordelijk voor 0.3% van de totale uitstoot, dat wordt straks 0.15%. De rest van de wereld doet niks. Dus rommelen in een insignificante bijdrage. Slaat nergens op.
Toch maar weer PVV dus, ouwe zuiplap?
@Ardbeg
Aangezien de rechter heeft besloten dat Marokkanen een ras vormen, kunnen we stellen dat rassentheorieën omgeduid kunnen worden tot nationaliteitstheorieën. Naties en nationaliteiten zijn maakbaar en meetbaar, ras is dat niet. Dus dat punt is ook weer opgelost.
Geen nakomelingen voor u? Verstandig!
Ik was laatst in Den Haag. Al jaren niet geweest. Ging even ergens winkelen. In het hele winkelcentrum geen enkele andere blanke tegengekomen. En ze keken me aan, ik voelde die haat gewoon over mij heen stromen. Ga dat soort wijken eens in , daar is de omvolking al een feit ! En elke grote stad in NL heeft zulke wijken. Die groter en groter worden .
Wat de uitslag ook wordt, feit blijft dat dit land komende 4 jaar weer/nog steeds opgescheept zit met hoelahop Lie Vos en Rosenmöller, dit is veel ernstiger en schadelijker voor Nederland, valse achteraf-politiek bedrijven in een 1e kamer.
Ik mag toch hopen, dat die 42 vvd stemmers (op dit moment) morgenochtend wakker worden in een nat bed! Wat een sadomasochisten.
Some of them want to use you, Some of them wanna be used by -you- Mark.
Dat zijn de laatste paar vinexhypotheekleasebakslaven die nog steeds geloven dat de VVD er voor de werkende middenklasse is.
@elfenstein | 20-03-19 | 08:58: Some of them want to abuse you...
@Nuchternederland | 20-03-19 | 09:25:
Some of them want to be abjoeeehooeeest....
*pre-stemlokaalgang dansje doet*
Hoi Prem, baantje als journo bij BNR Nieuwsradio inmiddels kwijt?
Laatst probeerde Prem het als opvolger van ''Echte Jannen" bij Powned nota bene. Net één dag voor het EU-referendum was hij ''om'', dit geheel in lijn met de sturingsdrang van radio1. De wind waaide maar van één kant, uit Brussel dus.
Zolang het maar niet de enge extremisten van Groenlinks of Denk zijn. De partijen waarvoor je echt geen hersens en haat voor anderen en Nederland moet hebben om op ze te stemmen.
Interessant vanavond wordt, naast de vraag of de coalitie plus GroenLinks op 38 gaan uitkomen (vermoedelijk wel, maar zeg eenderde kans van niet) of FVD en PVV samen groter worden dan VVD en CDA. Dat laatste zou een aardverschuiving betekenen op ‘rechts’. Ongezien.
Verder vraag ik me af of we vandaag weer foto’s zien van stemlokalen met Turkse vlaggen, zoals de vorige keren. Dat zou gelet op de afgelopen dagen nog gevoeliger kunnen liggen.
Stem ze, en zorg ervoor dat die ene vriend van wie je weet dat die snel thuisblijft bij verkiezingen ook stemt. Of spreek af om samen te gaan. Elke stem telt, zo simpel is het.
Coalitie+GroenSlinks+dierenpoes ja. Team Thieme is ook al aardig van de Klimaffia.
En kijk vooral over de schouder van die vriend mee wat ie stemt.
ja! ik gaat strategisch stemmen.landelijke verkiezingen op Wilders maar nu op sjerrie bidet!
Is die Internationale groep peoples al gearriveerd om toe te zien dat het allemaal eerlijk gaat? Ben even geheel hun naam kwijt.
Dobbernegers?
Heerlijke dag vandaag. Dag van de democratische omwenteling.
Het toekomstige kabinet Baudet/Wilders I gaat alvast een comfortabele uitgangspositie voor zichzelf creëren vandaag in de EK. Daarna mag de huidige club onder leiding van Carolien nog twee jaar spartelen in de TK en dan het stokje overdragen. Kan toekomstige premier Baudet alvast gaan schrijven aan het boek “De puinhopen van 11 jaar Carolien”. Carolien en haar trekpop Mark kunnen vervolgens door naar Brussel om daar hun kunsten te vertonen.
Ik moet nog zien of carolien nog 2 jaar dusdaning geweldige spins kan verzinnen dat die troep de rit uitzit.
Zo! Dat is een klap voor Greet, die hier vroegah de polls roeleerde.... Go Terry !
Ik weet dat dit een rechtsdragend blog is, maar de tendens is ‘nie goe’ voor de coalitie.
Markje schreeuwt hopelijk vanavond nóg harder om zijn assistente...
En uiteindelijk krijgen we voor een groot deel GroenLinks beleid in ons kanaal geschoven, omdat de coalitie zonodig “de rit wil uitzitten”
Beter zou zijn dat Rutte naar Brussel gaat, Dijkhof zn plekkie overdoet, en nieuwe verkiezingen uitschrijft.
De poll van vier jaar geleden gaf ongeveer de zelfde stemverdeling, maar dan de overgrote meerderheid voor onze Geert-aow op 65-Wilders. Kun je nagaan wat voor windvanen we zijn als reaguurders.
Propper in Robot Jetten modus .
@kaasfondue | 20-03-19 | 08:50: En nu echte argumenten graag.
Propper in Robot Jetten modus. Kan iemand de stekker er even uittrekken?
Ik denk niet dat jij van "we' mag spreken hier.
@propper1000 | 20-03-19 | 08:49
Geert wil nog steeds dat de AOW leeftijd teruggaat naar 65, wat is je punt?
Waterschappen stem ik Queer, het andere de eerste met een grappige naam.
Dat is een lastige, wat is een grappige naam wanneer je dyslectisch bent? Alles?
@Nuchternederland | 20-03-19 | 09:22: Nee, ik spreek het altijd even uit, wat helpt.
Gisteren en vanochtend (WNL) volop "Pim-demoniseren"-momentjes:
Want Baudet of Wilders is: "Walgelijk, Rascisme, Anne-Frank, Populisme, Fascisme, Xenofood, Laag-van-de grond, Onfatsoenlijk, Nazi, Het Achterhuis"
Daarom voor mij met nog meer overtuiging: Forum. En inmiddels hebben veel vrienden, kennissen, familie dezelfde overtuiging. Nooit meer Pim-demoniseren-momenten !!
De moord op Pim Fortuin zit iets ander in elkaar dan u schetst.
@Red shirt | 20-03-19 | 08:50: Vertel!
@Red shirt | 20-03-19 | 08:50: Je huurt niet voor niks VVDgraaf in inderdaad en wie hadden er toen LAST van Pim Fortuyn?
Ja die gasten die daarna snel het podium verlieten en VVDgraaf toezegden, dat hij buiten het geld ook snel weer buiten stond.
@Red shirt | 20-03-19 | 08:50:
Die moet je uitleggen, vieze rooie rottrol.
Lachen met die poll hierboven. FvD ca. 75% van de stemmen!! Wat een slaafse lui zijn wij reaguurders toch. Lemmingen?
Propper1000 is vandaag de propagande machine van links.
caroline langs geweest ?
@a4p | 20-03-19 | 08:48: argumenten? feiten?
@a4p | 20-03-19 | 08:48:
Inderdaad, en dan dat 'wij reaguurders'. The return of the son of Berbaar.
Kan me nog herinneren dat comments gekaapt werden door withete PVV'ers want GeenPeil/FvD was VeRsPlInTeRiNg1!1! Tijden veranderen.
Gelukkig is maar 25% slaafs...
"Wij" zijn helemaal niets, spreek voor jezelf. En haal eerst die lul van Rutte eens uit je oor.
Spreek voor uwzelf. Ik spreek met mijn verstand, niet met mijn middelvinger.
@Kapitein Stijlvol | 20-03-19 | 08:51: Dat is voor tegen de krokodillen.
@propper1000 | 20-03-19 | 08:49: die heb jij inderdaad niet gegeven. Ik baseer mijn mening op jouw veelvuldige anti PVV en FvD posts onder dit topic, ben je miss hien een beetje bang dat links terrein verliest?
"wij" reaguurders? Spreek voor jezelf, ingehuurde trol.
waar was je de afgelopen maanden oh propper? Of kom je alleen voor trollen met de verkiezingen je hol uit?
Dat ´wij´ is een smerige. Schoftwaardig.
Is er al een exit poll
Zonet mijn plicht gedaan, stem uitgebracht. Kom achter je toetsenbord vandaan en ga ook stemmen!
Overigens, lijkt erop dat FVD zich niet aan de kieswet houdt met een SMS bombardement: twitter.com/aafkeromeijn/status/11082...
Zolang Terry ze niet zelf verstuurd. niets aan de hand natuurlijk.
Een SMSje, dat moet in de krant.
Die zijn alleen naar leden van FvD gestuurd.
Nou nou...... het is vreselijk allemaal, kan dat mens zich niet over andere zaken opwinden?
Kan ze verontwaardigd gaan doen, maar dit betekend dus gewoon dat ze lid is.
Voor de buhne willen deugen ivm verkoop muziek en boeken maar ondertussen stiekem...
Buma wenst mij net via de nationale staatsradio een hele goede morgen en Aafke is een sneeuwvlokje.
@Jamal | 20-03-19 | 08:49: Nee, dat is niet zo. Mevrouw Nuchter kreeg er 1, waarsch via connectie met Baudet via LinkedIN
Zie wat er in Utrecht gebeurd is. FvD stemmen moet gewoon. Het kan echt niet anders.
Jawel. U kunt ook met uw verstand stemmen.
@Red shirt | 20-03-19 | 08:59:
FvD, dus. Iedereen met ook maar een greintje verstand gaat in ieder geval NIET op uw vriendjes stemmen.
@Red shirt | 20-03-19 | 08:59: Precies, dat ga ik dus doen: FvD. als je je verstand verloren hebt of nooit hebt gehad, stem je op dat linksche containervolk.
@Red shirt | 20-03-19 | 08:59: Met een fout karakter stemmen kan ook!
Hoi Prem !
Bedankt voor het bashen van "die immigrant" en "die louche advocaat" gisteravond in links politiek-correct bolwerk @dwdd.
Ik weet wel zéker dat dit ons nóg meer stemmen oplevert vandaag.
Grappig ... je bent veel te dom om dat te snappen ;)
forumvoordemocratie.nl/
Ja.. bijna geestelijk gemankeerd te noemen.
Ik ben een minderwaardig mens.
Nog maar een keer: Prem is een zuiplap met hersenverweking.
Die weet van de échte wereld niet af. Een dorpsmalloot met een grote bek.
de grootste boef is de presentator die dit allemaal laat gebeuren. laten we niet doen alsof ... overigens wij betalen zijn salaris
Prem? Die is nog geen 0.3% van Hiddema.
Ik wil serieus genomen worden door de politici. Liegen of verzwijgen pik ik niet meer. Dan blijft er weinig over, maar zeker onze thierry had gisteren een wel heel lange neus.
Kap jij ff lekker met je propaganda. Het is een beetje triest.
@a4p | 20-03-19 | 08:46: en nu inhoudelijk graag
Ik zal Uw nick even spellen:
J O O P
Propper in Robot Jetten modus. Kan iemand de stekker er even uittrekken?
@propper1000, Don't worry, u wordt serieus en hard genomen door de politici.
Ik denk niet dat jouw Thierry onze Thierry is....
Wij toch wel een behoorlijke grote fam waar alleen op de VVD of PVV werd gestemd is voor 100 % alleen naar Fvd gegaan waar er nog ook eens diverse lid van zijn geworden en een aantal hier z.n raar kroontje hebben en Hup Terry!
Wanneer een gezin met vier kinderen bij het verhuizen democratisch zou stemmen, zouden ze naast de McDonald's gaan wonen. Democratie is mensen zonder kennis van zaken laten beslissen over zaken waarvoor je mensen met kennis van zaken nodig hebt. Democratie is bij brand 10 mensen laten stemmen en dan de stem van de brandweer expert evenveel laten wegen als die van de pyromaan. Democratie draagt er zorg voor dat politieke slagvaardigheid wordt gesmoord in protocol. In een democratie zou Frans Bauer de beste zanger worden. Ieder democratisch bestuurd vliegtuig zou neerstorten. Democratie is het slechtste wat een cultuur kan overkomen direct na de waterstofbom.
De grootste onzin tot nu toe.
Tja, demense willen graag de illusie hebben dat ze nog enige inspraak hebben.
Democratie verloopt als in een natuurlijk proces precies om die redenen tot dictatuur leerden de oude Grieken.
Leve de technocratie! Cultuur is niet je vriend en democratie leidt tot despotisme - plato
@propper1000 | 20-03-19 | 08:45: Omdat jij het niet begrijpt, betekend het niet dat het onzin is.
Wat is je punt? Een dictatuur? Rekenmeester Klaver iets laten voorrekenen?
@sLinksAmsterdam | 20-03-19 | 08:49: betekent
En dan willen de democraten in de VS de de leeftijd om te mogen kiezen verlagen naar 16 jaar.
@propper1000 | 20-03-19 | 08:50: De grootste onzin tot nu toe ;)
Dus U pleit voor een dictatuur omdat U incompetent bent om te stemmen en dat persoonlijk gebrek projecteert U op iedereen om daarmee uw eigen handicap te kunnen compenseren. Islamtische Staat had ook geen stemrecht omdat daar mensen aan het roer zater die er "verstand" van hadden. Ook valt mij op dat U iedereen als pyromaan zien, omdat we een brandweer hebben. Dan bent U zeker niet goed bij uw hoofd omdat we psychiaters in Nederland hebben.
@Professor Kluns | 20-03-19 | 08:54: Onzin, stoppen met het een leidt niet per definitie tot het ander.
In Syrie gaat het inderdaad veel beter dan in Zwitserland.
Ik heb mijn burgerlijke ongehoorzaamheidsplicht ook weer gedaan.
imamtawhidi.com/british-muslim-dr-nav...
Wat is het toch een vredelievende religie. *Jetten mode off*
In Amsterdam is het drie keer fout, aan de foto te zien.
Blokkeer de klimaatgekken en sla het partijkartel en de hofdienaren zo hard je kunt zodat gezond verstand en waarheid leidraad zijn in de discussies in het parlement: 1 FvD, 2 PVV.
Hier hetzelfde.
+2 FvD hier!
Dat hij maar genoeg stemmen krijgt om het verschil te gaan kunnen maken.
Tsja, Onze Geert en Thierry zijn gisteren toch wel behoorlijk de bocht uitgevlogen. Aandikken mag, liegen niet. Deze keer dus maar wat anders
Rutte is wereldkampioen liegen. Of onderste steen boven halen *kuch*, het is maar hoe je het formuleert.
Nee joh, domme uitspraken doen ze allemaal. Stop de klimaatbende!
Ik adviseer VVD. Die liegen bijna nooit!
En de SGP staat er dan ook nog eens niet bij...
En wat is er precies gelogen dan?
Voor jouw dus misschien Seegers/CU; Gij zult geen valse getuigenis afleggen. Wel jammer dat hij keihard loog dat Europeanen de grootste vervuilers zijn....
en.wikipedia.org/wiki/List_of_countri...
Kap jij ff lekker met je propaganda. Het is een beetje triest.
Haha, het van de laatste dag af laten hangen? Denkt u dat iemand dat gelooft? U bent nooit van plan geweest een van hen te stemmen - ben benieuwd welke D66, GL etc. trol achter deze nick schuil gaat.
Of, als u het werkelijk meent: wat is er gelogen? Is dit niet (overduidelijk) het resultaat van een falend beleid?
@bleached | 20-03-19 | 08:48: normaal is het d66, die partij is wel van de trollen. Kuch kegel kuch d66 Vlaardingen
Propper in Robot Jetten modus.
"aandikken mag, liegen niet" . Daar gaat Rutte dan...Carolien, help!
Een reaguurder hier in de panelen heeft ooit de opmerking gemaakt dat zodra er cijfers in een nick voorkomen dat dit een 1e signaal is van een trol. Ik ben er sindsdien eens goed op gaan letten en verdomd.
@Moresnetunited | 20-03-19 | 10:36: Lieverd, ik heb een 1 achter mijn naam staan maar ben absoluut geen trol hoor al lid vanaf 2009.
Forum voor Democratie! Laten we het partijkartel openbreken vandaag. Make Holland great again! :P
The Netherlands! Holland is alleen het linker stukje van Nederland.
Waarom misbruiken ze in de campagne van Dom666 een kind? Mag dat? Of is het een klasgenootje van Jetten?
Ja en roomblank hé. Niet echt divers volgens hun eigen standpunten.
@Omebert | 20-03-19 | 08:45: Roomblank bij puur toeval.
@Omebert | 20-03-19 | 08:45: Ze identificeert zichzelf als inwoner van Wakanda.
@Omebert | 20-03-19 | 08:45:
Nounou, diversiteit prediken is niet hetzelfde als diversiteit beleven. Do as we say, not as we do. Uweettog.
Ik hoop dat ik het niet vergeet. Moet verdomme eerst werken. Dan eten koken en daarna nog stemmen dus.
vergeet niet: eten opeten, afwassen, tv- kijken, elektrische deken aanzetten.
@kaasfondue | 20-03-19 | 08:42:
En aftrekken
hep je nog geluk... hier is het .. stemmen, werken, eten koken, kids verzorgen en daarna even langs de ouwelui.. mantelzorg noemen ze dat.. blij als ik straks men bedje in kan om 22.30 om morgen dan weer fris voor het levensonderhoud te mogen zorgen van gans de halve wereld naast die van mijn eigen..
@Nacho_Vidal | 20-03-19 | 08:43: Dat gaat vanzelf als je zo'n l*l bent
Wordt opnieuw enorm kotsbeu als ik dat ranzige homootje van D666 zie. Ik ga ook staken voor de klimaat!
Wel opvallend, de jongste fractieleider is homo, net als de oudste (Krol)
@Nuchternederland | 20-03-19 | 09:15:
Dat Jetten heaumeau heeft moet hij zelf weten. Dat hij heaumeau en het Stockholmsyndroom heeft - zoals we gisteravond in het debat met Geert konden zien - vind ik veel ernstiger. Je zal maar heaumeau buiten die ivoren toren hebben, zeg, in Kanaleneiland, de Schilderswijk, de Bijlmer, noem maar op. Dan heb je niet zo heel veel aan Robje, kun je toch beter in#Team Geert zitten.
Tja... er is eigenlijk maar één keuze. Annabel Nanninga. FvD.
Twee zielen 1 gedachte.
Hup Terry!
Ik stem gewoon op een provinciale partij. Het zijn geen landelijke verkiezingen dus waarom doen we net alsof dat het wel zijn?
Omdat het landelijke verkiezingen zijn. De Eerste kamer verkiezingen.
omdat het - indirect - .........
Misschien i.v.m. de samenstelling van de toch ne en dan wel wel belangeijke Eerste Kamer?
Tuurlijk joh. Staatsrecht is duidelijk niet aan jou besteed.
Omdat deze ook de leden voor de Eerste Kamer gaan kiezen. En die Eerste Kamer zou eigenlijk alleen wetsvoorstellen moeten toetsen op uitvoerbaarheid, noodzaak en kwaliteit, maar is de laatste jaren puur een verlengstuk van de Tweede Kamer geworden.
Zit PoolWolf nou te trollen of wat?
Het is de politiek zelf, gesteund door MSM, die de zetelverdeling in de Eerste Kamer tot inzet heeft gemaakt van deze verkiezingen.
@Polarwolf, wat wil je nou? Een fietspad, of geld om een fiets te kunnen kopen?
Nederland is een provincie van de EU geworden, dus ga je gang
@Iko Nal | 20-03-19 | 08:43: klopt. Er wordt de laatste jaren puur politiek bedreven in de 2e kamer. En dat is een hele slechte zaak. Alleen al omdat het volk niet rechtstreeks de senaat kan kiezen. Ik begrijp ook niet dat hier niet meer tegengas tegen wordt gegeven door de oppositie én MSM.... Ow, wacht..
@The7thGuest | 20-03-19 | 09:25: bloedgevaarlijk, want het laatste filter voor de door de 2e Kamer-kneuzen in de waan van de dag overhaast in elkaar geflanste wetgeving verwordt daarmee tot doorgeefluik.
Voor het eerst sinds jaaaaren ga ik met een sprankje hoop stemmen vandaag. Op Fvd dat is, natuurlijk...
Lodewijk Ass cher, de man met het omgekeerde Midas-complex. Alles wat hij aanraakt verandert in stront - Mevrouw de stembureau-medewerker, wel even de handen wassen!
Rake kenschets van die brokkenpiloot!
Lijkt (K)Wiebes wel!
Vanochtend bij WNL op NPO1 werd er weer lekker geframed: ze lieten een man in beeld die had gestemd en die zei dat hij niet op een partij had gestemd die aan polarisatie deed. Waarop ze in de studio zeiden: dat gaat dus om de PVV en FvD en zo kreeg een NRC journaliste de mogelijkheid om die twee partijen weer heel geniepig in de hoek te zetten. Het is echt niet te geloven. Waarom kiezen ze juist deze man uit om te interviewen en om daarna weer te gaan bashen. De polarisatie komt omdat vooral omdat de andere partijen al jarenlang hun kop in het zand steken.
ja dat viel mij ook op, het is bijna onbeschaamd te noemen!
Er is al een tijdje een hysterische klimaat polarisatie bezig.
@El Rico Grande | 20-03-19 | 08:44: wnl is verlengstuk van de vvd. Das met de telegraaf precies hetzelfde
Ze lieten zelfs een seconde een foto zien van Baudet met 'gestrekte arm' (al dan niet gefotoshopt......).
Ik stem SCP. Socialistische Communisten Partij.
Geen Marxistisch Jedi Front in uw provincie? Zonde...
Weer zo'n Groenlinks66 stemmer...
Binnenkort is het weer 1 mei: 'dag van de arbeid'. Kunnen we die dag niet omturnen tot herdenkingsdag voor alle slachtoffers van het socialisme/communisme? Nederland is toch altijd overal het eerste mee; laten we dat ook zijn met het uitbannen van het mensverachtende, moordadige, collectivistische systeem dat 'socialisme' heet dat alleen al meer dan 150 miljoen mensen heeft vermoord! Hoe kunnen in deze 21e eeuw mensen zich nog steeds met die walgelijke ideologie afficheren?
Ik mis mevrouw Lupuslupus op een dag als deze.
Ja, waar is ze toch gebleven?
Mevrouw Lupuslupus = Carolien
@Fuckinghell | 20-03-19 | 09:00: misschen was ze het gezeur over haar geloof zat, ik ergerde me er ook aan, want ze was een goede reaguurder.
Die was ook al aardig op leeftijd, misschien leeft ze niet meer.
Ze leest vast mee. Hoi!
Voor de rest: Hup Thierry!!
Ik wist niet dat die PVV of FvD stemmers zo vroeg uit hun nest kwamen
Iedereen hier moet gewoon werken. Op die paar pensionado's in het buitenland na. #stemzeweg.
Misschien weet u gewoon niet zo veel...
Je kunt nu ook precies zien wie er nog in hun nest liggen te ruften. De luiken van die Yasser-fans gaan zo tegen het middaguur nog eens open.
Heb je vandaag speciaal de wekker gezet om deze spitsvondigheid mee te kunnen delen, ouwe Denk-Turk?
Does your mammy say you're special #14? Dan begrijp ik u wel.
Dan slaapt u nog?
Deze Fvd stemmer was al om 4:45 wakker terwijl de klimaatdrammers nog over roze eenhoorntjes dromen. Mijn geld wordt namelijk niet gratis verkregen.
Omdat ik een trouwe stemmer ben gewoon PVV. :-)
Bij lange na niet alles met hem eens maar toch FvD om zo een sterk blok te vormen tegen klimaatdrammer Klaver die absoluut niet de grootste mag worden.
Ik vind dat stemmen maar niks. Elke keer breken die potloodpunten af.
Da's de frustratie van jaren je bek moeten houden die eruit komt :-)
Lodewijk, lijkt me een aardige collega of buurman.
als ie stopt met janken.
Backstabber en elleboogwerker des doods, die Lodewijk.
Asscher is een vieze PvdA rat
Kutpoll, geen SGP.
Deepstatemindfuckpoll
Vervloekt! Duivelse website, dat GS.
Da's geen partij, dat is een sekte. Die poll is morgen.
Ja ik weet het al, Markie Rutte, geholpen door msm........ het is weer eens niet anders vrees ik.....
als we met zijn allen zo dom zijn dan verdienen we het ook....
@surffee11 | 20-03-19 | 08:37: In de gebruikelijke vorm van democratie zou dat zo zijn, maar er is ook een heel andere vorm mogelijk, waarbij wij als bewoners van dit land, wegens geboorterecht mede-eigenaar, veel meer vrije keuze hebben dan nu: je kan b.v. je eigen opwekkingsvorm van energie kiezen, net als groene of grijze stroom, maar dan wel eerlijk en zonder subsidie. Dit is op vele gebieden toepasbaar, wie betaald bepaald. Stop het massadenken, dat is niet meer van deze tijd.
Ik hoop dat Carolien flink onderuit gaat vandaag.
Keep dreaming.
We zijn een stel schapen met z'n allen.
Carolien heette eerst Karel.
Onderuit onder Rutte?
Dat ik dat nog mee moge maken.
REAGEER OOK