TV-hit Luizenmoeder verliest 500.000 kijkers
Nederland haakt massaal af door Hein Boele
Geen nieuw record voor recordserie De Luizenmoeder, de strontvervelende NPO-tvreeks over het poepsaaie reilen en zeilen met strontvervelende mensen op een strontvervelende school in een strontvervelende randstad.
Liefst 4,1 miljoen strontverveelde Nederlanders schakelden vorig week in. Maar naar de aflevering gisteravond met de strontvervelende Kinderboekenweek, waarin een BEKENDE NEDERLANDER zou komen opdraven voor het muzikale eindfeest van de boekenweek keken slechts 3.541.000 mensen.
Helaas was de aangekondigde BN-er NIET Fons de Poel of Pernille la Lau, maar een totale nono uit de 78-toeren archieven van NPO Instituut Beeld & Geluid, waardoor veel kijkers afhaakten.
Miljoenen Nederlanders moesten gisteravond derhalve op internet kijken wie 'Hein Boele' ook alweer was. Hetgeen meteen merkbaar was in de datacenters van Google die het zwaar te verduren hadden, waardoor die arme Groningers even geen stroom meer hadden. Dit land. Strontverveeld.
Vorig kijkcijferrecord
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
NPO zet leidinggevende op non-actief na dickpic in groepsapp met collega's
Is ook gewoon een emoji voor, maar goed, iedereen doet het op z'n eigen manier
De NPO, waar geen cent op bezuinigd kan worden, zegt niks over deal met Tom Waes die kwart miljoen bovenop inkomsten van ruim 7 ton krijgt
Nee sorry mevrouw uw bijstand kan niet omhoog we hebben dat belastinggeld nodig om het duurzame zeiljacht van een of andere Belg te betalen
ZUCHT. Kamermeerderheid wil ON! verbieden
Blijf met je rotpoten van die rotomroep af
SANEER TWAN HUYS
Nu het nog kan
VPRO (355 fte) schrapt 58 banen en creëert meteen 14 nieuwe functies, jengelt over 'zwarte dag'
Dit grachtengordelklasseboomerturbopaarsebroeken gejank is echt NIET om aan te horen
