achtergrond

ingelogd als

lid

logout

word lid

nachtmodus

tip redactie

doneer

LIVE. Bord op schoot valt vroeg deze zondag #F1

thumb

Piektijd De Blauwe Lotus, De Lange Muur en Het Verre Oosten een uur eerder dan normaal.

Het is immers tijd voor de Formule 1 Grand Prix van Brazilië met Max Verstappen! Ginds in Brazilië vinden ze zichzelf de beste in zo'n beetje alle sporten. Voetbal, volleybal, criminaliteit, autoracen. Behalve criminaliteit allemaal niet waar. In het Braziliaanloze racekampioenschap zijn de kaarten reeds geschud in het voordeel van Lewis Hamilton, dus alle remmen mogen los en dan kunnen wij met het bord op schoot (18.00 i.p.v. 19.00) gaan genieten van spektakel. Kijken kan bij de tandartsende pitboy Jack 'ik stel alleen maar gesloten vragen' Plooij en Olav 'zeuven' Mol op Ziggo of u surft naar u-weet-wel-waar op internet.
UPDATE: Max is aan het bazen, pakt de leiding, en wordt dan omver gebeukt door achterblijver Esteban Ocon. Wat een domme zak. Max rijdt weer - nog op P2.
UPDATE: Verstappen 2e, met dank aan - of ondanks - die domme dombo van een Ocon. Bedankt Esteban, fijn dat je er volgend jaar niet meer bij bent.

Max geeft Ocon een douw: TOTALE LUL!!!!1!

Taakstraf voor BlokkeerLimburger!

Reaguursels

Dit wil je ook lezen

Oranje - het rapport (4)

Wij, van het Totaalvoetbal, in 5-3-2 met 30% balbezit weggespeeld door Marokko

@Mosterd | 30-06-26 | 09:09 | 214 reacties

Oranje - het rapport (3)!

In de volgende ronde tegen Marokko en dat moet beter want anders, euh, stelen die Marokkanen de overwinning

@Mosterd | 26-06-26 | 09:07 | 116 reacties

NEDERLAND VERNEDERT ZWEDEN

De Leeuw van Oranje opent zijn kaken bij het vallen van de avond. En dat geldt niet alleen voor deze avond, beste vrienden, beste landgenoten, beste voetbalkijkers, beste Dutch Fanatics

@Mosterd | 20-06-26 | 18:30 | 848 reacties

WK, BORD OP SCHOOT! Frankrijk - Senegal

Zit die blequeschete van een coach aan de botox of wat

@Mosterd | 16-06-26 | 20:45 | 176 reacties

Oranje - het rapport!

Omdat helemaal niemand het doet, doen wij het maar weer he!

@Mosterd | 15-06-26 | 09:35 | 214 reacties

We worden wereldkampioen!

In de finale rollen we die Oezbeken gewoon op

@Mosterd | 09-06-26 | 09:30 | 188 reacties

Tip de redactie

Heb je informatie of een verhaal dat belangrijk is voor GeenStijl?
Laat het ons weten. Jouw tip kan het nieuws zijn.
Wil je een document meesturen? Mail het naar redactie@geenstijl.nl.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.