LIVE. Ajax speelt voor de meloenen

Benfica tegen Ajax. Wat ruist er door het struikgewas? De dollartekens in de ogen van Marc Overmars 🎵🎵🎵
Dit Champions League-potje gaat helemaal niet om de sport, joh. Het gaat om de harde nummers. Zoals de Belgen van de Telebelg en het AD samen hebben uitgerekend: het gaat om 60.000.000, 42.000.000, 15.000.000, 18.000.000, 2.500.000, 6.000.000, 5.400.000, 900.000, 2.700.000 en 9.500.000. Het is de dood of de eeuwige meloenen. Of zoals Jesse Klaver zou zeggen: Ajax staat nu op 3 gespeeld 7 punten en als ze winnen komen ze op 5 gespeeld 9 punten. Kijken op Veronica & hup Ajax, winnen jongens, want die arme Marc Overmars wil ook wel een keer een nieuwe auto.
UPDATE: Onana is lekker aan het zooien. Sjongejongejonge wat een kutkeeper. Wat hebben wij een kutkeeper. 1-0 voor Benfica.
UPDATE: TADIC! Dikke pass van Ziyech. 1-1!
UPDATE: Zo is Onana het lulletje, zo is hij de held. Met een redding in de laatste seconde helpt hij Ajax aan een punt: 1-1. Nu kan iedereen aan het bier behalve Onana zelf, want keepers doen niet aan drank.
Ondertussen in het uitvak
Reaguursels
Dit wil je ook lezen

LIVE - WK-kwalificatie tegen MALTA
Er gaat niets boven Oranje

PSG veegt Inter van de mat: 5-0
De ontknoping van het Europese voetbalseizoen!

Hoera: 30 jaar geleden won Ajax de Cup met de Grote Oren
Was Farioli toen al geboren?

LIVE! Spannendste kwali van het jaar in Monaco
Toe toe toeter op je jacht van tien miljoen




Farioli weg bij Ajax
Kampioenenmaker geen kampioenenmaker